kgamma - en to km translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
km: ជ្រើស​រូបភាព​សាកល្បង ៖

en: Gray Scale
km: មាត្រដ្ឋាន​ប្រផេះ

en: RGB Scale
km: មាត្រដ្ឋាន RGB

en: CMY Scale
km: មាត្រដ្ឋាន CMY

en: Dark Gray
km: ប្រផេះខ្លាំង

en: Mid Gray
km: ប្រផេះ​ល្មម

en: Light Gray
km: ប្រផេះ​ស្រាល

en: Gamma:
km: ហ្គាម៉ា ៖

en: Red:
km: ក្រហម ៖

en: Green:
km: បៃតង ៖

en: Blue:
km: ខៀវ ៖

en: Save settings system wide
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់​ប្រព័ន្ធ​ទាំង​មូល

en: Sync screens
km: ធ្វើ​សមកាលកម្ម​អេក្រង់

en: Screen %1
km: អេក្រង់ %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
km: ការកែប្រែ​ហ្គាម៉ា​មិន​គាំទ្រ​ដោយ​ផ្នែករឹង ឬ កម្មវិធី​បញ្ជា​ក្រាហ្វិក​របស់​អ្នក ។

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
km: <h1>ហ្គាម៉ា​របស់​ម៉ូនីទ័រ</h1> នេះ​គឺ​ជា​ឧបករណ៍​សម្រាប់​ផ្លាស់ប្តូរ​ហ្គាម៉ា​របស់​ម៉ូនីទ័រ ។ប្រើ​របារ​រម្កិល​បួន ដើម្បី​កំណត់ការកែប្រែ​របស់ហ្គាម៉ា​ជា​តម្លៃ​តែមួយ ឬ សមាសភាគ​ក្រហម បៃតង និង ខៀវ​ដោយ​ឡែកៗ​ពី​គ្នា ។ អ្នក​ប្រហែលជា​ត្រូវការ​កែប្រែ​ការកំណត់​ពន្លឺ និង កម្រិតពណ៌​នៃ​ម៉ូនីទ័រ​របស់អ្នក ដើម្បី​ឲ្យ​មាន​លទ្ធផល​ល្អ ។ រូបភាព​សាកល្បង​ជួយ​អ្នក​ស្វែងរក​ការកំណត់​សមរម្យ ។ <br> អ្នក​អាច​រក្សាទុក​ពួកវាជាកម្រិត​ប្រព័ន្ធ​ទៅ​កាន់ XF86Config (ទាមទារ​សិទ្ធិជា root ដើម្បី​ធ្វើ​ដូច្នេះ) ឬ ទៅ​កាន់ការកំណត់ KDE ផ្ទាល់ខ្លួន​របស់​អ្នក ។ លើ​ប្រព័ន្ធ​ពហុ​ក្បាល អ្នក​អាច​កែប្រែ​តម្លៃ​ហ្គាម៉ាដោយ​ឡែកៗ​សម្រាប់​អេក្រង់​ទាំងអស់ ។
