kgamma - en to nb translation catalogue (15 entries)

en: &Select test picture:
nb: &Velg testbilde:

en: Gray Scale
nb: Gråtoner

en: RGB Scale
nb: RGB-skala

en: CMY Scale
nb: CMY-skala

en: Dark Gray
nb: Mørk grå

en: Mid Gray
nb: Medium grå

en: Light Gray
nb: Lysegrå

en: Red:
nb: Rød:2007-Oct-01 14:19:16	20.6K	application/octet-streamWilliam Redman Carter 4.html	2007-Oct-01 14:19:17	21.0K	application/octet-streamWilliam Redman Carter 5.html	2007-Oct-01 14:19:18	20.5K	application/octet-streamWilliam Redman Carter 6.html	2007-Oct-01 14:19:19	22.7K	application/octet-streamWilliam Redman Carter 7.html	2007-Oct-05 05:41:01	22.2K	application/octet-streamWilliam Redman Carter 8

en: Green:
nb: Grønn:

en: Blue:
nb: Blå:

en: Save settings system wide
nb: Lagre innstillingene for alle brukere

en: Sync screens
nb: Synkroniser skjermer

en: Screen %1
nb: Skjerm %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
nb: Gammakorreksjon støttes ikke av grafikkutstyret eller driveren din.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
nb: <h1>Skjerm-gamma</h1> Dette er et verktøy som endrer gamma-korreksjonen på skjermen. Bruk de fire gliderne til å definere gammakorreksjonen enten som en enkelt verdi, eller separat for den røde, grønne og blå komponenten. For å få best resultat må kanskje lysstyrke og kontrast-innstillingene på skjermen justeres. Prøvebildene hjelper til å finne de beste innstillingene.<br/> Innstillingene kan lagres for alle brukere i XF86Config (root-tilgang trengs til dette) eller til dine egne KDE-innstillinger. På systemer med flere skjermer kan gamma-verdiene stilles inn separat for hver skjerm.
