kgamma - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
ne: परीक्षण तस्वीर चयन गर्नुहोस्:

en: Gray Scale
ne: ग्रेस्केल

en: RGB Scale
ne: RGB स्केल

en: CMY Scale
ne: CMY स्केल

en: Dark Gray
ne: गाढा खैरो

en: Mid Gray
ne: मध्यम खैरो

en: Light Gray
ne: हलुका खैरो

en: Gamma:
ne: गामा:

en: Red:
ne: रातो:

en: Green:
ne: हरियो:

en: Blue:
ne: निलो:

en: Save settings system wide
ne: हरेक प्रणालीको सेटिङ बचत गर्नुहोस्

en: Sync screens
ne: पर्दा समक्रमण गर्नुहोस्

en: Screen %1
ne: %1 पर्दा

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
ne: तपाईँको ग्राफिक्स हार्डवयर वा ड्राइभरद्वारा गामा सुधार समर्थन गर्दैन ।

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
ne: <h1>मोनिटर गामा</h1> यो मोनिटर गामा सुधार परिवर्तन गर्ने उपकरण हो ।गामा सुधार परिभाषित गर्न चार वटा स्लाडरलाई एकल मान वा रातो, हरियो वा निलो अवयवका लागि विभाजितको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस् । तपाईँले राम्रो नतिजाक लागि तपाईँको मोनिटरको उज्यालोपन र व्यतिरेक सेटिङलाई सुधार गर्न आवश्यक हुन्छ । परीक्षण छविले तपाईँलाई राम्रो सेटिङ फेला पार्न मद्दत गर्दछ ।<br> तपाईँले तिनीहरूलाई प्रणाली भरि XF86 कन्फिगमा (यसका लागि प्रमूल पहुँच आवश्यक पर्दछ) वा तपाईँको आफनै केडीई सेटिङमा बचत गर्न सक्नुहुन्छ । बहुविध हेड प्रणालीमा तपाईँले सबै पर्दाका लागि गामा मानलाई छुट्टाछुट्टै सुधार गर्न सक्नुहुन्छ ।
