kgamma - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: &Select test picture:
nn: &Vel testbilete:

en: Gray Scale
nn: Gråtonar

en: RGB Scale
nn: RGB-nyansar

en: CMY Scale
nn: CMY-nyansar

en: Dark Gray
nn: Mørk grå

en: Mid Gray
nn: Mellomgrå

en: Light Gray
nn: Lys grå

en: Red:
nn: Raud:

en: Green:
nn: Grøn:

en: Blue:
nn: Blå:

en: Save settings system wide
nn: Lagra innstillingane for alle brukarar

en: Sync screens
nn: Synkroniser skjermane

en: Screen %1
nn: Skjerm %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
nn: Maskinvara eller drivaren støttar ikkje gammajustering.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
nn: <h1>Skjermgamma</h1> Med dette verktøyet kan du justera gammainnstillinga til skjermen. Du kan bruka dei fire glidebrytarane til å velja justeringa som éin enkel verdi eller for raudt, grønt og blått kvar for seg. Det kan henda at du òg treng justera lysstyrken og kontrasten til skjermen. Testbileta hjelper deg med å finna dei beste innstillingane. <br/>Du kan lagra innstillingane for heile systemet til XF86Config (treng root-tilgang) eller til dine eigne KDE-innstillingar. Dersom du har fleire skjermar, kan du justera gammainnstillingane til kvar skjerm for seg.
