kgamma - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
sl: &Izberite preizkusno sliko

en: Gray Scale
sl: Sivinsko

en: RGB Scale
sl: Barvno RGB

en: CMY Scale
sl: Barvno CMY

en: Dark Gray
sl: Temno sivo

en: Mid Gray
sl: Srednje sivo

en: Light Gray
sl: Svetlo sivo

en: Gamma:
sl: Gama:

en: Red:
sl: Rdeča:

en: Green:
sl: Zelena:

en: Blue:
sl: Modra:

en: Save settings system wide
sl: Shrani nastavitve za ves sistem

en: Sync screens
sl: Uskladi zaslone

en: Screen %1
sl: Zaslon %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
sl: Popravka game vaša grafična oprema ali gonilnik ne podpira.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
sl: <h1>Gama zaslona</h1>To je orodje za spreminjanje popravka game za zaslon. Uporabite štiri drsnike, da bi določili popravek game kot enotno vrednost ali pa ločeno za rdeči, zeleni ali modri sestavni del. Mogoče boste morali popraviti nastavitve svetlosti in kontrasta zaslona za boljše rezultate. Preizkusna slika vam pomaga najti pravilne nastavitve.<br> Sistemsko lahko shranite nastavitve v XF86Config (potreben skrbniški dostop) ali v vaše lastne nastavitve KDE. Na večzaslonskih sistemih lahko vrednosti game določite za vsak zaslon posebej.
