kgamma - en to tg translation catalogue (14 entries)

en: &Select test picture:
tg: &Интихоби тасвири санҷишӣ:

en: Gray Scale
tg: Миқёси Хокистариранг

en: RGB Scale
tg: Миқёси RGB

en: CMY Scale
tg: Миқёси CMY

en: Dark Gray
tg: Хокистариранги сиёҳтоб

en: Mid Gray
tg: Миқёси миёна

en: Light Gray
tg: Хокистариранги равшан

en: Gamma:
tg: Дараҷаи якдигарӣ:

en: Red:
tg: Сурх:

en: Green:
tg: Сабз:

en: Blue:
tg: Кабуд:

en: Save settings system wide
tg: Нигоҳ доштани танзимот дар тамоми низом

en: Sync screens
tg: Ҳамоҳангсозии экранҳо

en: Screen %1
tg: Экрани %1
