kgeography - en to hr translation catalogue (558 entries)

[ctx: africa.kgm]
en: Africa
hr: Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Frontier
hr: Rubno područje

[ctx: africa.kgm]
en: Water
hr: Voda

[ctx: africa.kgm]
en: Algeria
hr: Alžir

[ctx: africa.kgm]
en: Cameroon
hr: Kamerun

[ctx: africa.kgm]
en: Central African Republic
hr: Srednjoafrička Republika

[ctx: africa.kgm]
en: Chad
hr: Čad

[ctx: africa.kgm]
en: Côte d'Ivoire
hr: Obala Bjelokosti

[ctx: africa.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
hr: Demokratska Republika Kongo

[ctx: africa.kgm]
en: Djibouti
hr: Džibuti

[ctx: africa.kgm]
en: Egypt
hr: Egipat

[ctx: africa.kgm]
en: Cairo
hr: Kairo

[ctx: africa.kgm]
en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorska Gvineja

[ctx: africa.kgm]
en: Eritrea
hr: Eritreja

[ctx: africa.kgm]
en: Ethiopia
hr: Etiopija

[ctx: africa.kgm]
en: Ghana
hr: Gana

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea
hr: Gvineja

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisau

[ctx: africa.kgm]
en: Kenya
hr: Kenija

[ctx: africa.kgm]
en: Lesotho
hr: Lesoto

[ctx: africa.kgm]
en: Liberia
hr: Liberija

[ctx: africa.kgm]
en: Libya
hr: Libija

[ctx: africa.kgm]
en: Madagascar
hr: Madagaskar

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritania
hr: Mauritanija

[ctx: africa.kgm]
en: Morocco
hr: Maroko

[ctx: africa.kgm]
en: Mozambique
hr: Mozambik

[ctx: africa.kgm]
en: Namibia
hr: Namibija

[ctx: africa.kgm]
en: Nigeria
hr: Nigerija

[ctx: africa.kgm]
en: Republic of the Congo
hr: Republika Kongo

[ctx: africa.kgm]
en: Rwanda
hr: Ruanda

[ctx: africa.kgm]
en: Somalia
hr: Somalija

[ctx: africa.kgm]
en: South Africa
hr: Južna Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Tanzania
hr: Tanzanija

[ctx: africa.kgm]
en: Tunisia
hr: Tunis

[ctx: africa.kgm]
en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

[ctx: africa.kgm]
en: Zambia
hr: Zambija

[ctx: africa.kgm]
en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

en: Your Answers Were
hr: Vaša su pitanja bila

en: You answered correctly %1 out of %2 questions.
hr: Ispravno ste odgovorili na %1 od %2 pitanja.

en: Question
hr: Pitanje

en: Your Answer
hr: Vaš odgovor

en: Correct Answer
hr: Ispravan odgovor

[ctx: asia.kgm]
en: Asia
hr: Azija

[ctx: asia.kgm]
en: Russia
hr: Rusija

[ctx: asia.kgm]
en: Moscow
hr: Moskva

[ctx: asia.kgm]
en: Turkey
hr: Turska

[ctx: asia.kgm]
en: Egypt
hr: Egipat

[ctx: asia.kgm]
en: Djibouti
hr: Džibuti

[ctx: asia.kgm]
en: Eritrea
hr: Eritreja

[ctx: asia.kgm]
en: Ethiopia
hr: Etiopija

[ctx: asia.kgm]
en: Tehran
hr: Teheran

[ctx: asia.kgm]
en: Iraq
hr: Irak

[ctx: asia.kgm]
en: Baghdad
hr: Bagdad

[ctx: asia.kgm]
en: Israel
hr: Izrael

[ctx: asia.kgm]
en: Jerusalem
hr: Jeruzalem

[ctx: asia.kgm]
en: Kenya
hr: Kenija

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait
hr: Kuvajt

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait City
hr: Kuwait

[ctx: asia.kgm]
en: Lebanon
hr: Libanon

[ctx: asia.kgm]
en: Beirut
hr: Bejrut

[ctx: asia.kgm]
en: Qatar
hr: Katar

[ctx: asia.kgm]
en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

[ctx: asia.kgm]
en: Somalia
hr: Somalija

[ctx: asia.kgm]
en: Syria
hr: Sirija

[ctx: asia.kgm]
en: Damascus
hr: Damask

[ctx: asia.kgm]
en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

[ctx: asia.kgm]
en: Abu Dhabi City
hr: Abu Dhabi

[ctx: asia.kgm]
en: West Bank
hr: Zapadna obala

[ctx: asia.kgm]
en: Yemen
hr: Jemen

[ctx: asia.kgm]
en: Ukraine
hr: Ukrajina

[ctx: asia.kgm]
en: China
hr: Kina

[ctx: asia.kgm]
en: Beijing
hr: Peking

[ctx: asia.kgm]
en: India
hr: Indija

[ctx: asia.kgm]
en: Sri Lanka
hr: Šri Lanka

[ctx: asia.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
hr: Colombo i Sri Jayewardenepura

[ctx: asia.kgm]
en: Mongolia
hr: Mongolija

[ctx: asia.kgm]
en: Ulaanbaatar
hr: Ulanbator

[ctx: asia.kgm]
en: Kazakhstan
hr: Kazahstan

[ctx: asia.kgm]
en: Tokyo
hr: Tokijo

[ctx: asia.kgm]
en: Myanmar
hr: Mjanma

[ctx: asia.kgm]
en: Bhutan
hr: Butan

[ctx: asia.kgm]
en: Indonesia
hr: Indonezija

[ctx: asia.kgm]
en: Malaysia
hr: Malezija

[ctx: asia.kgm]
en: Bangladesh
hr: Bangladeš

[ctx: asia.kgm]
en: Azerbaijan
hr: Azerbejdžan

[ctx: asia.kgm]
en: Armenia
hr: Armenija

[ctx: asia.kgm]
en: Yerevan
hr: Jerevan

[ctx: asia.kgm]
en: Georgia
hr: Gruzija

[ctx: asia.kgm]
en: Ashgabat
hr: Ašgabat

[ctx: asia.kgm]
en: Tashkent
hr: Taškent

[ctx: asia.kgm]
en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

[ctx: asia.kgm]
en: Bishkek
hr: Biškek

[ctx: asia.kgm]
en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

[ctx: asia.kgm]
en: Dushanbe
hr: Dušanbe

[ctx: asia.kgm]
en: Cambodia
hr: Kambodža

[ctx: asia.kgm]
en: Brunei
hr: Bruneji

[ctx: asia.kgm]
en: Philippines
hr: Filipini

[ctx: asia.kgm]
en: Thailand
hr: Tajland

[ctx: asia.kgm]
en: Vietnam
hr: Vijetnam

[ctx: asia.kgm]
en: Taiwan
hr: Tajvan

[ctx: asia.kgm]
en: Singapore
hr: Singapur

[ctx: asia.kgm]
en: North Korea
hr: Demokratska Narodna Republika Koreja

[ctx: asia.kgm]
en: Pyeongyang
hr: Pyongyang

[ctx: asia.kgm]
en: South Korea
hr: Republika Koreja

[ctx: asia.kgm]
en: Seoul
hr: Seul

en: Correct answers: %1/%2
hr: Ispravnih odgovora: %1/%2

[ctx: austria.kgm]
en: Austria
hr: Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: austria.kgm]
en: Not Austria
hr: Nije Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: Vienna
hr: Wien

[ctx: austria.kgm]
en: Tyrol
hr: Tirol

[ctx: austria.kgm]
en: Upper Austria
hr: Gornja Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: Lower Austria
hr: Donja Austrija

en: &Accept
hr: &Prihvati

[ctx: brazil.kgm]
en: Federal District
hr: Federalni Distrikt

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio de Janeiro State
hr: Država Rio de Janeiro

[ctx: brazil.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: brazil.kgm]
en: Out of Bounds
hr: Izvan granica

[ctx: canada.kgm]
en: Canada
hr: Kanada

[ctx: canada.kgm]
en: Out of Bounds
hr: Izvan granica

[ctx: canada.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: canada.kgm]
en: Prince Edward Island
hr: Otok princa Eduarda

[ctx: canada.kgm]
en: British Columbia
hr: Britanska Kolumbija

[ctx: canada.kgm]
en: St John's
hr: St. John

[ctx: canada.kgm]
en: North West Territories
hr: Sjeverozapadni teritoriji

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec City
hr: Quebec

[ctx: canada.kgm]
en: Yukon Territory
hr: Yukon

[ctx: china.kgm]
en: China
hr: Kina

[ctx: china.kgm]
en: Water
hr: Voda

[ctx: china.kgm]
en: Coast
hr: Obala

[ctx: china.kgm]
en: Russia
hr: Rusija

[ctx: china.kgm]
en: Mongolia
hr: Mongolija

[ctx: china.kgm]
en: North Korea
hr: DNR Koreja

[ctx: china.kgm]
en: South Korea
hr: Republika Korea

[ctx: china.kgm]
en: Kazakhstan
hr: Kazahstan

[ctx: china.kgm]
en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

[ctx: china.kgm]
en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

[ctx: china.kgm]
en: India
hr: Indija

[ctx: china.kgm]
en: Bhutan
hr: Butan

[ctx: china.kgm]
en: Bangladesh
hr: Bangladeš

[ctx: china.kgm]
en: Myanmar
hr: Mjanma

[ctx: china.kgm]
en: Thailand
hr: Tajland

[ctx: china.kgm]
en: Taiwan
hr: Tajvan

[ctx: china.kgm]
en: Vietnam
hr: Vijetnam

[ctx: china.kgm]
en: Beijing
hr: Peking

[ctx: china.kgm]
en: Macao
hr: Makao

[ctx: europe.kgm]
en: Europe
hr: Europa

[ctx: europe.kgm]
en: Albania
hr: Albanija

[ctx: europe.kgm]
en: Algeria
hr: Alžir

[ctx: europe.kgm]
en: Austria
hr: Austrija

[ctx: europe.kgm]
en: Vienna
hr: Beč

[ctx: europe.kgm]
en: Belarus
hr: Bjelorusija

[ctx: europe.kgm]
en: Belgium
hr: Belgija

[ctx: europe.kgm]
en: Brussels
hr: Bruxelles

[ctx: europe.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

[ctx: europe.kgm]
en: Bulgaria
hr: Bugarska

[ctx: europe.kgm]
en: Sofia
hr: Sofija

[ctx: europe.kgm]
en: Croatia
hr: Hrvatska

[ctx: europe.kgm]
en: Prague
hr: Prag

[ctx: europe.kgm]
en: Denmark
hr: Danska

[ctx: europe.kgm]
en: Estonia
hr: Estonija

[ctx: europe.kgm]
en: Tallinn
hr: Tallin

[ctx: europe.kgm]
en: Finland
hr: Finska

[ctx: europe.kgm]
en: France
hr: Francuska

[ctx: europe.kgm]
en: Paris
hr: Pariz

[ctx: europe.kgm]
en: Germany
hr: Njemačka

[ctx: europe.kgm]
en: Greece
hr: Grčka

[ctx: europe.kgm]
en: Athens
hr: Atena

[ctx: europe.kgm]
en: Hungary
hr: Mađarska

[ctx: europe.kgm]
en: Budapest
hr: Budimpešta

[ctx: europe.kgm]
en: Iceland
hr: Island

[ctx: europe.kgm]
en: Ireland
hr: Irska

[ctx: europe.kgm]
en: Italy
hr: Italija

[ctx: europe.kgm]
en: Rome
hr: Rim

[ctx: europe.kgm]
en: Latvia
hr: Latvija

[ctx: europe.kgm]
en: Lithuania
hr: Litva

[ctx: europe.kgm]
en: Luxembourg
hr: Luksemburg

[ctx: europe.kgm]
en: Chisinau
hr: Kišnjev

[ctx: europe.kgm]
en: Morocco
hr: Maroko

[ctx: europe.kgm]
en: Netherlands
hr: Nizozemska

[ctx: europe.kgm]
en: Norway
hr: Norveška

[ctx: europe.kgm]
en: Poland
hr: Poljska

[ctx: europe.kgm]
en: Warsaw
hr: Varšava

[ctx: europe.kgm]
en: Lisbon
hr: Lisabon

[ctx: europe.kgm]
en: Romania
hr: Rumunjska

[ctx: europe.kgm]
en: Bucharest
hr: Bukurešt

[ctx: europe.kgm]
en: Russia
hr: Rusija

[ctx: europe.kgm]
en: Moscow
hr: Moskva

[ctx: europe.kgm]
en: Serbia
hr: Srbija

[ctx: europe.kgm]
en: Belgrade
hr: Beograd

[ctx: europe.kgm]
en: Montenegro
hr: Crna Gora

[ctx: europe.kgm]
en: Slovakia
hr: Slovačka

[ctx: europe.kgm]
en: Slovenia
hr: Slovenija

[ctx: europe.kgm]
en: Spain
hr: Španjolska

[ctx: europe.kgm]
en: Sweden
hr: Švedska

[ctx: europe.kgm]
en: Switzerland
hr: Švicarska

[ctx: europe.kgm]
en: Syria
hr: Sirija

[ctx: europe.kgm]
en: Tunisia
hr: Tunis

[ctx: europe.kgm]
en: Turkey
hr: Turska

[ctx: europe.kgm]
en: Ukraine
hr: Ukrajina

[ctx: europe.kgm]
en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

[ctx: france.kgm]
en: France
hr: Francuska

[ctx: france.kgm]
en: Not France
hr: Nije Francuska

[ctx: france.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: germany.kgm]
en: Germany
hr: Njemačka

[ctx: germany.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: germany.kgm]
en: Not Germany
hr: Nije Njemačka

[ctx: germany.kgm]
en: Bavaria
hr: Bavarska

[ctx: germany.kgm]
en: Hesse
hr: Hessen

[ctx: germany.kgm]
en: Lower Saxony
hr: Donja Saska

[ctx: germany.kgm]
en: North Rhine-Westphalia
hr: Sjeverna Rajna-Vestfalija

[ctx: germany.kgm]
en: Rhineland-Palatinate
hr: Porajnje-Falačka

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony
hr: Saska

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony-Anhalt
hr: Saska-Anhalt

[ctx: germany.kgm]
en: Thuringia
hr: Tirinška

[ctx: italy.kgm]
en: Italy
hr: Italija

[ctx: italy.kgm]
en: Not Italy
hr: Nije Italija

[ctx: italy.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: italy.kgm]
en: Sicily
hr: Sicilija

[ctx: italy.kgm]
en: Friuli Venezia Giulia
hr: Furlanija-Julijska krajina

[ctx: italy.kgm]
en: Trieste
hr: Trst

[ctx: italy.kgm]
en: Latium
hr: Lacij

[ctx: italy.kgm]
en: Rome
hr: Rim

[ctx: italy.kgm]
en: Calabria
hr: Kalabrija

[ctx: italy.kgm]
en: Piedmont
hr: Pijemont

[ctx: italy.kgm]
en: Turin
hr: Torino

[ctx: italy.kgm]
en: Apulia
hr: Apulija

[ctx: italy.kgm]
en: Lombardy
hr: Lombardija

[ctx: italy.kgm]
en: Milan
hr: Milano

[ctx: italy.kgm]
en: Umbria
hr: Umbrija

[ctx: italy.kgm]
en: Trentino Alto Adige
hr: Trentino-Južni Tirol

[ctx: italy.kgm]
en: Tuscany
hr: Toskana

[ctx: italy.kgm]
en: Florence
hr: Firenca

[ctx: italy.kgm]
en: Val d'Aosta
hr: Valle d'Aosta

[ctx: italy.kgm]
en: Campania
hr: Kampanija

[ctx: italy.kgm]
en: Naples
hr: Napulj

[ctx: italy.kgm]
en: Liguria
hr: Ligurija

[ctx: italy.kgm]
en: Genoa
hr: Genova

[ctx: italy.kgm]
en: Sardinia
hr: Sardinija

[ctx: italy.kgm]
en: Marches
hr: Marche

[ctx: italy.kgm]
en: Venice
hr: Venecija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Italy by Provinces
hr: Italija po pokrajinama

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Not Italy
hr: Nije Italija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Milan
hr: Milano

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Venice
hr: Venezia

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Genoa
hr: Genova

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Florence
hr: Firenza

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pesaro and Urbino
hr: Pesaro e Urbino

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rome
hr: Roma

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Naples
hr: Napoli

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Syracuse
hr: Siracusa

en: E&xplore Map
hr: &Pretraži kartu

en: In this section left click on any part of the map to learn about the divisions
hr: Da biste saznali o područjima, lijevom tipkom miša kliknite bilo koji dio karte

en: In this challenge you are given a division name on the left under the menu and you must find it on the map and click on it
hr: U ovom dijelu izazova, ispod izbornika s lijeve strane ponuđen vam je naziv područja, a vi ga morate pronaći na karti i kliknuti ga

en: In this quiz you have to guess the division name given its capital
hr: U ovom kvizu morate pogoditi naziv područja na osnovu njegovog glavnog grada

en: &Capitals of Regions
hr: &Glavni gradovi područja

en: In this quiz you have to guess the capital of a given division name
hr: U ovom kvizu morate pogoditi glavni grad ponuđenog područja

en: In this quiz you have to guess the division name given its flag
hr: U ovom kvizu morate pogoditi naziv područja na osnovu njegove zastave

en: &Flags of Regions
hr: &Zastave područja

en: In this quiz you have to guess the flag of a division given its name
hr: U ovom kvizu morate pogoditi zastavu ponuđenog područja

en: &Open Map...
hr: &Otvori kartu …

en: &Original Size
hr: &Izvorna veličina

en: &Move
hr: &Premjesti

en: Disclaimer
hr: Izjava o odricanju

en: Could not open last used map. Error parsing %1: %2
hr: Otvaranje posljednje upotrebljene karte nije moguće. Pogreška pri raščlanjivanju %1: %2

en: There is no current map
hr: Nema trenutne karte

en: Number of Questions
hr: Broj pitanja

en: How many questions do you want? (1 to %1)
hr: Koliko pitanje želite? (od 1 do %1)

en: Maps, flags, translations, etc. are as accurate as their respective authors could achieve, but KGeography should not be taken as an authoritative source.
hr: Karte, zastave, prijevodi i ostalo, preciznu su koliko su autori odgovarajućih dijelova porgama uspjeli postići. Unatoč tome, KZemljopis ne bi se smjelo upotrebljavati kao službeni izvor podataka.

note: i18n: ectx: label, entry (lastMap), group (general)
en: The last opened map
hr: Posljednja otvorena karta

en: KGeography
hr: KZemljopis

en: Programmer and designer
hr: Programer i dizajner

en: Regions
hr: Područja

en: Choose Map to Use
hr: Odaberite kartu koju želite koristiti

en: Error parsing %1: %2
hr: Pogreška pri raščlanjivanju %1: %2

en: Invalid value in tag %1
hr: Neispravna vrijednost u oznaci %1

en: There is already either a division called %1 or a division with the same colors as %2
hr: Područje s nazivom %1 već postoji ili područje iste boje kao i %2

en: The map description file should begin with the %1 tag
hr: Datoteka opisa karte trabala bi započinjati s oznakom %1

en: %1 does not exist.
hr: %1 ne postoji.

[ctx: ncamerica.kgm]
en: North and Central America
hr: Sjeverna i središnja Amerika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Water
hr: Voda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Not North and Central America
hr: Nije sjeverna i središnja Amerika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Canada
hr: Kanada

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The United States of America
hr: Sjedinjene Američke Države

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Washington D.C.
hr: Washington

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Bahamas
hr: Bahami

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Cuba
hr: Kuba

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Jamaica
hr: Jamajka

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Dominica
hr: Dominika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Antigua and Barbuda
hr: Antigva i Barbuda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Trinidad and Tobago
hr: Trinidad i Tobago

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico
hr: Meksiko

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala
hr: Gvatemala

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nicaragua
hr: Nikaragva

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Costa Rica
hr: Kostarika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Greenland [Denmark]
hr: Grenland [Danska]

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guyana
hr: Gvijana

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Venezuela
hr: Venecuela

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Colombia
hr: Kolumbija

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Netherlands
hr: Nizozemska

[ctx: netherlands.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: netherlands.kgm]
en: Not The Netherlands
hr: Nije Nizozemska

[ctx: netherlands.kgm]
en: Water
hr: Voda

[ctx: netherlands.kgm]
en: Friesland
hr: Frizija

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Brabant
hr: Sjeverni Brabant

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Holland
hr: Sjeverna Holandija

[ctx: netherlands.kgm]
en: South Holland
hr: Južna Holandija

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Hague
hr: Haag

[ctx: norway.kgm]
en: Norway
hr: Norveška

[ctx: norway.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: norway.kgm]
en: Not Norway
hr: Nije Norveška

[ctx: poland.kgm]
en: Poland
hr: Poljska

[ctx: poland.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: poland.kgm]
en: Not Poland
hr: Nije Poljska

[ctx: poland.kgm]
en: Masovia
hr: Mazovjecko

[ctx: poland.kgm]
en: Warsaw
hr: Varšava

[ctx: poland.kgm]
en: Warmia and Masuria
hr: Varminsko-mazursko

[ctx: poland.kgm]
en: Podlachia
hr: Podlasko

[ctx: poland.kgm]
en: Lublin
hr: Lublinsko

[ctx: poland.kgm]
en: Subcarpathia
hr: Podkarpatsko

[ctx: poland.kgm]
en: Świętokrzyskie
hr: Svjetokžiško

[ctx: poland.kgm]
en: Lesser Poland
hr: Malopoljsko

[ctx: poland.kgm]
en: Łódź
hr: Lodzko

[ctx: poland.kgm]
en: Silesia
hr: Šlesko

[ctx: poland.kgm]
en: Opole
hr: Opoljsko

[ctx: poland.kgm]
en: Pomerania
hr: Pomorsko

[ctx: poland.kgm]
en: West Pomerania
hr: Zapadnopomorsko

[ctx: poland.kgm]
en: Greater Poland
hr: Velikopoljsko

[ctx: poland.kgm]
en: Lower Silesia
hr: Donjošlesko

[ctx: poland.kgm]
en: Lubusz
hr: Lubuško

[ctx: poland.kgm]
en: Kuyavia-Pomerania
hr: Kujavsko-pomorsko

[ctx: southamerica.kgm]
en: South America
hr: Južna Amerika

[ctx: southamerica.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: southamerica.kgm]
en: Water
hr: Voda

[ctx: southamerica.kgm]
en: Coast
hr: Obala

[ctx: southamerica.kgm]
en: Colombia
hr: Kolumbija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Venezuela
hr: Venecuela

[ctx: southamerica.kgm]
en: Guyana
hr: Gvajana

[ctx: southamerica.kgm]
en: Suriname
hr: Surinam

[ctx: southamerica.kgm]
en: French Guiana
hr: Francuska Gvajana

[ctx: southamerica.kgm]
en: Ecuador
hr: Ekvador

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bolivia
hr: Bolivija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Chile
hr: Čile

[ctx: southamerica.kgm]
en: Paraguay
hr: Paragvaj

[ctx: southamerica.kgm]
en: Uruguay
hr: Urugvaj

[ctx: spain.kgm]
en: Spain
hr: Španjolska

[ctx: spain.kgm]
en: Not Spain
hr: Nije Španjolska

[ctx: spain.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: spain.kgm]
en: Andalucia
hr: Andaluzija

[ctx: spain.kgm]
en: Aragon
hr: Aragonija

[ctx: spain.kgm]
en: Asturias
hr: Asturija

[ctx: spain.kgm]
en: Balearic Islands
hr: Balearski otoci

[ctx: spain.kgm]
en: Basque Country
hr: Baskija

[ctx: spain.kgm]
en: Canary Islands
hr: Kanarski otoci

[ctx: spain.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria and Santa Cruz de Tenerife
hr: Las Palmas de Gran Canaria i Santa Cruz de Tenerife

[ctx: spain.kgm]
en: Cantabria
hr: Kantabrija

[ctx: spain.kgm]
en: Castile-La Mancha
hr: Kastilija-La Mancha

[ctx: spain.kgm]
en: Castile and Leon
hr: Kastilija i León

[ctx: spain.kgm]
en: Catalonia
hr: Katalonija

[ctx: spain.kgm]
en: Extremadura
hr: Ekstremadura

[ctx: spain.kgm]
en: Galicia
hr: Galicija

[ctx: spain.kgm]
en: Madrid
hr: Zajednica Madrid

[ctx: spain.kgm]
en: Murcia
hr: Regija Murcia

[ctx: spain.kgm]
en: Navarre
hr: Navarra

[ctx: spain.kgm]
en: Valencian Community
hr: Zajednica Valencija

[ctx: usa.kgm]
en: USA
hr: SAD

[ctx: usa.kgm]
en: Frontier
hr: Granica

[ctx: usa.kgm]
en: Coast
hr: Obala

[ctx: usa.kgm]
en: Water
hr: Voda

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Superior
hr: Jezero Superior

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Michigan
hr: Jezero Michigan

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Huron
hr: Jezero Huron

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Erie
hr: Jezero Erie

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Ontario
hr: Jezero Ontario

[ctx: usa.kgm]
en: The Bahamas
hr: Bahami

[ctx: usa.kgm]
en: Cuba
hr: Kuba

[ctx: usa.kgm]
en: Canada
hr: Kanada

[ctx: usa.kgm]
en: Mexico
hr: Meksiko

[ctx: usa.kgm]
en: Russia
hr: Rusija

[ctx: usa.kgm]
en: Washington DC
hr: Washington D.C.

[ctx: world.kgm]
en: World
hr: Svijet

[ctx: world.kgm]
en: Not a Nation
hr: Nije nacija

[ctx: world.kgm]
en: Algeria
hr: Alžir

[ctx: world.kgm]
en: Botswana
hr: Bocvana

[ctx: world.kgm]
en: Cameroon
hr: Kamerun

[ctx: world.kgm]
en: Central African Republic
hr: Srednjoafrička Republika

[ctx: world.kgm]
en: Chad
hr: Čad

[ctx: world.kgm]
en: Côte d'Ivoire
hr: Obala Bjelokosti

[ctx: world.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
hr: Demokratska Republika Kongo

[ctx: world.kgm]
en: Djibouti
hr: Džibuti

[ctx: world.kgm]
en: Egypt
hr: Egipat

[ctx: world.kgm]
en: Cairo
hr: Kairo

[ctx: world.kgm]
en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorska Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Eritrea
hr: Eritreja

[ctx: world.kgm]
en: Ethiopia
hr: Etiopija

[ctx: world.kgm]
en: Ghana
hr: Gana

[ctx: world.kgm]
en: Guinea
hr: Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisau

[ctx: world.kgm]
en: Tehran
hr: Teheran

[ctx: world.kgm]
en: Iraq
hr: Irak

[ctx: world.kgm]
en: Baghdad
hr: Bagdad

[ctx: world.kgm]
en: Israel
hr: Izrael

[ctx: world.kgm]
en: Jerusalem
hr: Jeruzalem

[ctx: world.kgm]
en: Kenya
hr: Kenija

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait
hr: Kuvajt

[ctx: world.kgm]
en: Lebanon
hr: Libanon

[ctx: world.kgm]
en: Beirut
hr: Bejrut

[ctx: world.kgm]
en: Lesotho
hr: Lesoto

[ctx: world.kgm]
en: Libya
hr: Libija

[ctx: world.kgm]
en: Madagascar
hr: Madagaskar

[ctx: world.kgm]
en: Mauritania
hr: Mauritanija

[ctx: world.kgm]
en: Morocco
hr: Maroko

[ctx: world.kgm]
en: Mozambique
hr: Mozambik

[ctx: world.kgm]
en: Namibia
hr: Namibija

[ctx: world.kgm]
en: Nigeria
hr: Nigerija

[ctx: world.kgm]
en: Qatar
hr: Katar

[ctx: world.kgm]
en: Republic of the Congo
hr: Kongo

[ctx: world.kgm]
en: Rwanda
hr: Ruanda

[ctx: world.kgm]
en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

[ctx: world.kgm]
en: Sierra Leone
hr: Sijera Leone

[ctx: world.kgm]
en: Somalia
hr: Somalija

[ctx: world.kgm]
en: South Africa
hr: Južna Afrika

[ctx: world.kgm]
en: Pretoria, Bloemfontein and Cape Town
hr: Pretoria i Cape Town

[ctx: world.kgm]
en: Syria
hr: Sirija

[ctx: world.kgm]
en: Damascus
hr: Damask

[ctx: world.kgm]
en: Tanzania
hr: Tanzanija

[ctx: world.kgm]
en: The Gambia
hr: Gambija

[ctx: world.kgm]
en: Tunisia
hr: Tunis

[ctx: world.kgm]
en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

[ctx: world.kgm]
en: Abu Dhabi City
hr: Abu Dhabi

[ctx: world.kgm]
en: West Bank
hr: Zapadna Obala

[ctx: world.kgm]
en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

[ctx: world.kgm]
en: Yemen
hr: Jemen

[ctx: world.kgm]
en: Zambia
hr: Zambija

[ctx: world.kgm]
en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

[ctx: world.kgm]
en: Albania
hr: Albanija

[ctx: world.kgm]
en: Austria
hr: Austrija

[ctx: world.kgm]
en: Vienna
hr: Beč

[ctx: world.kgm]
en: Belarus
hr: Bjelorusija

[ctx: world.kgm]
en: Belgium
hr: Belgija

[ctx: world.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

[ctx: world.kgm]
en: Bulgaria
hr: Bugarska

[ctx: world.kgm]
en: Sofia
hr: Sofija

[ctx: world.kgm]
en: Croatia
hr: Hrvatska

[ctx: world.kgm]
en: Prague
hr: Prag

[ctx: world.kgm]
en: Denmark
hr: Danska

[ctx: world.kgm]
en: Copenhagen
hr: Kopenhagen

[ctx: world.kgm]
en: Estonia
hr: Estonija

[ctx: world.kgm]
en: Tallinn
hr: Tallin

[ctx: world.kgm]
en: Finland
hr: Finska

[ctx: world.kgm]
en: France
hr: Francuska

[ctx: world.kgm]
en: Paris
hr: Pariz

[ctx: world.kgm]
en: Germany
hr: Njemačka

[ctx: world.kgm]
en: Greece
hr: Grčka

[ctx: world.kgm]
en: Athens
hr: Atena

[ctx: world.kgm]
en: Hungary
hr: Mađarska

[ctx: world.kgm]
en: Budapest
hr: Budimpešta

[ctx: world.kgm]
en: Iceland
hr: Island

[ctx: world.kgm]
en: Ireland
hr: Irska

[ctx: world.kgm]
en: Italy
hr: Italija

[ctx: world.kgm]
en: Rome
hr: Rim

[ctx: world.kgm]
en: Latvia
hr: Latvija

[ctx: world.kgm]
en: Lithuania
hr: Litva

[ctx: world.kgm]
en: Luxembourg
hr: Luksemburg

[ctx: world.kgm]
en: Chisinau
hr: Kišnjev

[ctx: world.kgm]
en: Netherlands
hr: Nizozemska

[ctx: world.kgm]
en: Norway
hr: Norveška

[ctx: world.kgm]
en: Poland
hr: Poljska

[ctx: world.kgm]
en: Warsaw
hr: Varšava

[ctx: world.kgm]
en: Lisbon
hr: Lisabon

[ctx: world.kgm]
en: Romania
hr: Rumunjska

[ctx: world.kgm]
en: Bucharest
hr: Bukurešt

[ctx: world.kgm]
en: Russia
hr: Rusija

[ctx: world.kgm]
en: Moscow
hr: Moskva

[ctx: world.kgm]
en: Serbia
hr: Srbija

[ctx: world.kgm]
en: Belgrade
hr: Beograd

[ctx: world.kgm]
en: Montenegro
hr: Crna Gora

[ctx: world.kgm]
en: Slovakia
hr: Slovačka

[ctx: world.kgm]
en: Slovenia
hr: Slovenija

[ctx: world.kgm]
en: Spain
hr: Španjolska

[ctx: world.kgm]
en: Sweden
hr: Švedska

[ctx: world.kgm]
en: Switzerland
hr: Švicarska

[ctx: world.kgm]
en: Turkey
hr: Turska

[ctx: world.kgm]
en: Ukraine
hr: Ukrajina

[ctx: world.kgm]
en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

[ctx: world.kgm]
en: Canada
hr: Kanada

[ctx: world.kgm]
en: The United States of America
hr: Sjedinjene Američke Države

[ctx: world.kgm]
en: Washington D.C.
hr: Washington

[ctx: world.kgm]
en: The Bahamas
hr: Bahami

[ctx: world.kgm]
en: The Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

[ctx: world.kgm]
en: Cuba
hr: Kuba

[ctx: world.kgm]
en: Jamaica
hr: Jamajka

[ctx: world.kgm]
en: Dominica
hr: Dominika

[ctx: world.kgm]
en: Antigua and Barbuda
hr: Antigva i Barbuda

[ctx: world.kgm]
en: Trinidad and Tobago
hr: Trinidad i Tobago

[ctx: world.kgm]
en: Mexico
hr: Meksiko

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala
hr: Gvatemala

[ctx: world.kgm]
en: Nicaragua
hr: Nikaragva

[ctx: world.kgm]
en: Costa Rica
hr: Kostarika

[ctx: world.kgm]
en: Colombia
hr: Kolumbija

[ctx: world.kgm]
en: Venezuela
hr: Venecuela

[ctx: world.kgm]
en: Guyana
hr: Gvajana

[ctx: world.kgm]
en: Suriname
hr: Surinam

[ctx: world.kgm]
en: French Guiana
hr: Francuska Gvajana

[ctx: world.kgm]
en: Ecuador
hr: Ekvador

[ctx: world.kgm]
en: Bolivia
hr: Bolivija

[ctx: world.kgm]
en: Chile
hr: Čile

[ctx: world.kgm]
en: Paraguay
hr: Paragvaj

[ctx: world.kgm]
en: Uruguay
hr: Urugvaj

[ctx: world.kgm]
en: Australia
hr: Australija

[ctx: world.kgm]
en: New Zealand
hr: Novi Zeland

[ctx: world.kgm]
en: Vatican City
hr: Sveta Stolica

[ctx: world.kgm]
en: Monaco
hr: Monako

[ctx: world.kgm]
en: Monaco-Ville
hr: Monaco

[ctx: world.kgm]
en: China
hr: Kina

[ctx: world.kgm]
en: Beijing
hr: Peking

[ctx: world.kgm]
en: India
hr: Indija

[ctx: world.kgm]
en: Sri Lanka
hr: Šri Lanka

[ctx: world.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
hr: Colombo i Sri Jayewardenepura

[ctx: world.kgm]
en: Mongolia
hr: Mongolija

[ctx: world.kgm]
en: Ulaanbaatar
hr: Ulabator

[ctx: world.kgm]
en: Kazakhstan
hr: Kazahstan

[ctx: world.kgm]
en: Tokyo
hr: Tokijo

[ctx: world.kgm]
en: Myanmar
hr: Mjanma

[ctx: world.kgm]
en: Bhutan
hr: Butan

[ctx: world.kgm]
en: Indonesia
hr: Indonezija

[ctx: world.kgm]
en: Malaysia
hr: Malezija

[ctx: world.kgm]
en: Bangladesh
hr: Bangladeš

[ctx: world.kgm]
en: Cyprus
hr: Cipar

[ctx: world.kgm]
en: Nicosia
hr: Nikozija

[ctx: world.kgm]
en: Afghanistan
hr: Afganistan

[ctx: world.kgm]
en: Azerbaijan
hr: Azerbejdžan

[ctx: world.kgm]
en: Armenia
hr: Armenija

[ctx: world.kgm]
en: Yerevan
hr: Jerevan

[ctx: world.kgm]
en: Georgia
hr: Gruzija

[ctx: world.kgm]
en: Ashgabat
hr: Ašgabat

[ctx: world.kgm]
en: Tashkent
hr: Taškent

[ctx: world.kgm]
en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

[ctx: world.kgm]
en: Bishkek
hr: Biškek

[ctx: world.kgm]
en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

[ctx: world.kgm]
en: Dushanbe
hr: Dušanbe

[ctx: world.kgm]
en: Cambodia
hr: Kambodža

[ctx: world.kgm]
en: East Timor
hr: Istočni Timor

[ctx: world.kgm]
en: Brunei
hr: Bruneji

[ctx: world.kgm]
en: Philippines
hr: Filipini

[ctx: world.kgm]
en: Thailand
hr: Tajland

[ctx: world.kgm]
en: Vietnam
hr: Vijetnam

[ctx: world.kgm]
en: Republic of China (Taiwan)
hr: Republika Kina na Tajvanu

[ctx: world.kgm]
en: Singapore
hr: Singapur

[ctx: world.kgm]
en: Democratic People's Republic of Korea
hr: Demokratska Narodna Republika Koreja

[ctx: world.kgm]
en: Pyeongyang
hr: Pyongyang

[ctx: world.kgm]
en: Republic of Korea
hr: Republika Koreja

[ctx: world.kgm]
en: Seoul
hr: Seul

[ctx: world.kgm]
en: Fiji
hr: Fidži

[ctx: world.kgm]
en: Papua New Guinea
hr: Papua Nova Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Greenland (Denmark)
hr: Grenland
