kgeography - en to km translation catalogue (6704 entries)

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Afghanistan
km: អាហ្វហ្គានីស្ថាន​

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Iran
km: អ៊ីរ៉ង់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Turkmenistan
km: តួក​ម៉េនីស្ថាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Uzbekistan
km: អ៊ូសបេគីស្ថាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tajikistan
km: តាហ្ស៊ីគីស្ថាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: China
km: ចិន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Pakistan
km: ប៉ាគីស្ថាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: India
km: ឥណ្ឌា

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Badakhshan
km: បាដាកស្សាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Fayzabad
km: ហ្វាយហ្សាបាដ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Badghis
km: បាដហ្គីស

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Qala i Naw
km: កាឡា អ៊ី ណាវ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Baghlan
km: បាហ្គឡាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Puli Khumri
km: ពូលី ឃុំរី

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Balkh
km: បាលក៍

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mazari Sharif
km: ម៉ាហ្សារី ស្សារីហ្វ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Bamiyan
km: បាមីយ៉ាន់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Daykundi
km: ដាយគុនឌី

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nili
km: និលី

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Jowzjan
km: ចហ្ស៍ចាន់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sheberghan
km: ស្ស៊ីប៊ើហ្គាន់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Farah
km: ហ្វារ៉ា

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Faryab
km: ហ្វាយ៉ាប

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Maymana
km: ម៉ាយម៉ាណា

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Ghazni
km: ហ្គាសស្នី

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Ghor
km: ហ្គរ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Chaghcharan
km: ស្សាហ្គចារ៉ាន់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Helmand
km: ហេលម៉ាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Lashkar Gah
km: ឡាស្ហកា ហ្គា

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Herat
km: ហេរ៉ាត

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kabul
km: កាប៊ុល

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kandahar
km: កាន់ដាហា

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kapisa
km: កាពិសា

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mahmud-i-Raqi
km: ម៉ាសមុដ អ៊ី រ៉ាគី

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Khost
km: ខូសត៍

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kunar
km: កុណារ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Asadabad
km: អាសាដាបាដ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kunduz
km: គុនឌុហ្ស

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Laghman
km: ឡាហ្កម៉ាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mihtarlam
km: មីហ្សតាឡាម

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Pul-i-Alam
km: ពុលីអាឡាម

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nangarhar
km: ណាន់​ហ្ការ៍ហារ៍

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Jalalabad
km: ចាឡាឡាបាដ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nimruz
km: នីមរុហ្ស

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Zaranj
km: ហ្សារ៉ាន់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nuristan
km: នូរីស្ថាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Orūzgān
km: អូរុហ្សហ្កាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tarin Kowt
km: តារីន កូត

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Paktia
km: ប៉ាកទៀ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Gardez
km: ហ្កាដេស្ស

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Paktika
km: ប៉ាកទីកា

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sharan
km: ហ្សារ៉ាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Panjshir
km: ប៉ានហ្សៀ

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Bazarak
km: បាហ្សារ៉ាក

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Parwan
km: ប៉ាវ៉ាន

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Charikar
km: ចារីកា

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Samangan
km: សាម៉ាន់ហ្កាន់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sar-e Pol
km: សារី ប៉ូល

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Takhar
km: តាខារ៍

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Taloqan
km: តាឡូកាន់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Wardak
km: វ៉ាដាក់

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Meydan Shahr
km: ម៉ៃដាន ហ្សារ៍

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Zabul
km: ហ្សាប៊ុល

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Qalat
km: កាឡាត

[ctx: africa.kgm]
en: Africa
km: ទ្វីបអាហ្វ្រិក

[ctx: africa.kgm]
en: Countries
km: ប្រទេស

[ctx: africa.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: africa.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
km: មិនមែន​ទ្វីបអាហ្វ្រិក​

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
km: មិនមែន​ទ្វីបអាហ្វ្រិក​

[ctx: africa.kgm]
en: Algeria
km: ​អាល់ហ្សេរី

[ctx: africa.kgm]
en: Algiers
km: អាល់ហ្សេ

[ctx: africa.kgm]
en: Angola
km: ​អង់ហ្គោឡា

[ctx: africa.kgm]
en: Luanda
km: លូអង់ដា

[ctx: africa.kgm]
en: Benin
km: ​បេណាំង

[ctx: africa.kgm]
en: Porto-Novo
km: ព័រតូណូវ៉ូ

[ctx: africa.kgm]
en: Botswana
km: ​បុតស្វាណា

[ctx: africa.kgm]
en: Gaborone
km: ហ្គាបូរ៉ូន

[ctx: africa.kgm]
en: Burkina Faso
km: បួគីណាហ្វាសូ

[ctx: africa.kgm]
en: Ouagadougou
km: អៅហ្គាឌូហ្គូ

[ctx: africa.kgm]
en: Burundi
km: ​ប៊ូរុនឌី

[ctx: africa.kgm]
en: Cameroon
km: ​កាមេរូន

[ctx: africa.kgm]
en: Yaoundé
km: យុនដេ

[ctx: africa.kgm]
en: Cape Verde
km: កាប់​វែរ

[ctx: africa.kgm]
en: Praia
km: ប្រាយ៉ា

[ctx: africa.kgm]
en: Central African Republic
km: ​សាធារណ​រដ្ឋ​អាហ្វ្រិក​កណ្ដាល

[ctx: africa.kgm]
en: Bangui
km: បង់ហ្គី

[ctx: africa.kgm]
en: Chad
km: ឆាដ

[ctx: africa.kgm]
en: N'Djamena
km: យ៉ាមេណា

[ctx: africa.kgm]
en: Comoros
km: កូម័រ

[ctx: africa.kgm]
en: Moroni
km: ម៉ូរ៉ូនី

[ctx: africa.kgm]
en: Côte d'Ivoire
km: កូត ឌីវ័រ

[ctx: africa.kgm]
en: Yamoussoukro
km: យ៉ាមូស៊ូក្រូ

[ctx: africa.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
km: សាធារណ​រដ្ឋ​ប្រជាធិបតេយ្យ​កុងហ្គោ

[ctx: africa.kgm]
en: Kinshasa
km: គីនស្ហាសា

[ctx: africa.kgm]
en: Djibouti
km: ជីប៊ូទី

[ctx: africa.kgm]
en: Egypt
km: ​អេហ្ស៊ីប

[ctx: africa.kgm]
en: Cairo
km: គែរ

[ctx: africa.kgm]
en: Equatorial Guinea
km: ហ្គីណេ អេក្វាទ័រ

[ctx: africa.kgm]
en: Malabo
km: ម៉ាឡាបូ

[ctx: africa.kgm]
en: Eritrea
km: អេរីត្រេ

[ctx: africa.kgm]
en: Asmara
km: អាស្មារ៉ា

[ctx: africa.kgm]
en: Ethiopia
km: ​អេត្យូពី

[ctx: africa.kgm]
en: Addis Ababa
km: អាឌីសអាបេបា

[ctx: africa.kgm]
en: Gabon
km: ហ្គាបុង

[ctx: africa.kgm]
en: Libreville
km: លីប្រីវីល

[ctx: africa.kgm]
en: Gambia
km: ហ្គំប៊ី

[ctx: africa.kgm]
en: Banjul
km: បង់ហ្ស៊ុល

[ctx: africa.kgm]
en: Ghana
km: ហ្គាណា

[ctx: africa.kgm]
en: Accra
km: អាក្រា

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea
km: ​ហ្គីណេ

[ctx: africa.kgm]
en: Conakry
km: កូណាគ្រី

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea-Bissau
km: ហ្គីណេប៊ីស្សូ

[ctx: africa.kgm]
en: Bissau
km: ប៊ូស្សូ

[ctx: africa.kgm]
en: Kenya
km: កេនយ៉ា

[ctx: africa.kgm]
en: Nairobi
km: ណៃរ៉ូប៊ី

[ctx: africa.kgm]
en: Lesotho
km: ឡេសូតូ

[ctx: africa.kgm]
en: Maseru
km: ម៉ាសេរុយ

[ctx: africa.kgm]
en: Liberia
km: លីបេរីយ៉ា

[ctx: africa.kgm]
en: Monrovia
km: ម៉ុងរ៉ូវីយ៉ា

[ctx: africa.kgm]
en: Libya
km: លីប៊ី

[ctx: africa.kgm]
en: Tripoli
km: ទ្រីប៉ូលី

[ctx: africa.kgm]
en: Madagascar
km: ម៉ាដាហ្គាស្កា

[ctx: africa.kgm]
en: Antananarivo
km: អង់តាណាណារីវ៉ូ

[ctx: africa.kgm]
en: Malawi
km: ម៉ាឡាវី

[ctx: africa.kgm]
en: Lilongwe
km: លីឡុងវ៉េ

[ctx: africa.kgm]
en: Mali
km: ម៉ាលី

[ctx: africa.kgm]
en: Bamako
km: បាម៉ាកូ

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritania
km: ម៉ូរីតានី

[ctx: africa.kgm]
en: Nouakchott
km: ណួក​សុត

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritius
km: ម៉ូរីស

[ctx: africa.kgm]
en: Port Louis
km: ព័រល្វី

[ctx: africa.kgm]
en: Morocco
km: ​ម៉ារ៉ុក

[ctx: africa.kgm]
en: Rabat
km: រ៉ាបា

[ctx: africa.kgm]
en: Mozambique
km: ម៉ូសំប៊ិក

[ctx: africa.kgm]
en: Maputo
km: ម៉ាពុយតូ

[ctx: africa.kgm]
en: Namibia
km: ណាមីប៊ី

[ctx: africa.kgm]
en: Windhoek
km: វីនដុក

[ctx: africa.kgm]
en: Niger
km: នីហ្សេ

[ctx: africa.kgm]
en: Niamey
km: នីញ៉ាម៉េ

[ctx: africa.kgm]
en: Nigeria
km: នីហ្សេរីយ៉ា

[ctx: africa.kgm]
en: Abuja
km: អាប៊ូហ្សា

[ctx: africa.kgm]
en: Republic of the Congo
km: សាធារណ​រដ្ឋ​កុងហ្គោ

[ctx: africa.kgm]
en: Brazzaville
km: ប្រាសហ្សាវីល

[ctx: africa.kgm]
en: Rwanda
km: រវ៉ាន់ដា

[ctx: africa.kgm]
en: Kigali
km: គីហ្គាលី

[ctx: africa.kgm]
en: Senegal
km: ​សេណេហ្គាល់

[ctx: africa.kgm]
en: Dakar
km: ដាកា

[ctx: africa.kgm]
en: Seychelles
km: សីស្ហែល

[ctx: africa.kgm]
en: Victoria
km: វិចតូរីយ៉ា

[ctx: africa.kgm]
en: Sierra Leone
km: សៀរ៉ាឡេអូន

[ctx: africa.kgm]
en: Freetown
km: ហ៊្វ្រីថោន

[ctx: africa.kgm]
en: Somalia
km: សូម៉ាលី

[ctx: africa.kgm]
en: Mogadishu
km: ម៉ូហ្គាឌីស្យូ

[ctx: africa.kgm]
en: South Africa
km: អាហ្វ្រិក​ខាង​ត្បូង​

[ctx: africa.kgm]
en: Pretoria
km: ប្រេតូរីយ៉ា

[ctx: africa.kgm]
en: Sudan
km: ស៊ូដង់

[ctx: africa.kgm]
en: Khartoum
km: ខាទុំ

[ctx: africa.kgm]
en: South Sudan
km: ស៊ូដង់​ខាងត្បូង

[ctx: africa.kgm]
en: Juba
km: ជូបា

[ctx: africa.kgm]
en: Mbabane
km: បាបាន

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé and Príncipe
km: សៅតូម៉េ និង ប្រាំងស៊ីប

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé
km: សៅ​តូម៉េ

[ctx: africa.kgm]
en: Tanzania
km: តង់សានី

[ctx: africa.kgm]
en: Dodoma
km: ដូដូម៉ា​

[ctx: africa.kgm]
en: Togo
km: តូហ្គោ​

[ctx: africa.kgm]
en: Lomé
km: ឡូម៉េ​

[ctx: africa.kgm]
en: Tunisia
km: ទុយ​នីស៊ី

[ctx: africa.kgm]
en: Tunis
km: ទុយនីស

[ctx: africa.kgm]
en: Uganda
km: អ៊ូហ្គង់ដា

[ctx: africa.kgm]
en: Kampala
km: កំប៉ាឡា

[ctx: africa.kgm]
en: Western Sahara
km: សាហារ៉ា​ខាងលិច

[ctx: africa.kgm]
en: El Aaiún
km: អេល​ អាយុន

[ctx: africa.kgm]
en: Zambia
km: សំប៊ី

[ctx: africa.kgm]
en: Lusaka
km: លូសាកា

[ctx: africa.kgm]
en: Zimbabwe
km: ស៊ីមបាវ៉េ

[ctx: africa.kgm]
en: Harare
km: ហារ៉ារ៉េ

[ctx: africa.kgm]
en: Canary Islands (Spain)
km: កោះ កាណារី (អេស្ប៉ាញ)

[ctx: africa.kgm]
en: Madeira (Portugal)
km: ម៉ាដេរ៉ា (ព័រទុយហ្គាល់)

[ctx: africa.kgm]
en: Funchal
km: ហ៊្វុន​ហ្ស៉ាល់

[ctx: africa.kgm]
en: Réunion (France)
km: រ៉េអ៊ុយញ៉ុង​ (បារាំង)

[ctx: africa.kgm]
en: Saint Helena (UK)
km: សាំង ហេលែន​ (អង់គ្លេស)

[ctx: africa.kgm]
en: Jamestown
km: ជេមស៍​ថោន

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Albania (Districts)
km: អាល់បានី (ស្រុក)

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Not Albania
km: មិនមែន អាល់បានី​

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Berat
km: បេរ៉ាត

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Bulqizë
km: ប៊ុលគីស

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Delvinë
km: ដេលវីន

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Devoll
km: ដេវ៉ូល

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Dibër
km: ឌីបេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Durrës
km: ដុយរ៉េស

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Elbasan
km: អេលបាសាន

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Fier
km: ហ្វីយែរ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Gjirokastër
km: ជីអ៊ីរ៉ូកាស្ទឺរ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Gramsh
km: ហ្គ្រាមស៍

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Has
km: ហាស

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kavajë
km: កាវ៉ាជេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kolonjë
km: កូឡូញជេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Korçë
km: គ័រសេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Krujë
km: គ្រុយជេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kuçovë
km: គុយកូវ៉េ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kukës
km: គុយកេស

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kurbin
km: គ័រប៊ីន

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Lezhë
km: ឡេហ្សេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Librazhd
km: លីប្រាហ្សដ៍

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Lushnjë
km: លុហ្សជេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Malësi e Madhe
km: ម៉ាឡេស៊ី អ៊ី ម៉ាដេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Mallakastër
km: ម៉ាឡាកាស្ទឺរ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Mat
km: ម៉ាត

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Mirditë
km: មៀឌីតេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Peqin
km: ប៉េគីន

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Përmet
km: ពើមេត

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Pogradec
km: ប៉ូហ្គ្រាដិក

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Pukë
km: ពុយកេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Sarandë
km: សារ៉ានដេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Shkodër
km: ស្កត់ដេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Skrapar
km: ស្ក្រាប៉ា

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Tepelenë
km: តេប៉េឡេណេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Tropojë
km: ត្រូប៉ូជេ

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Vlorë
km: វ្ល៉រ៉េ

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Albania (Prefectures)
km: អាល់បានី (ជាយក្រុង)

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Prefectures
km: ជាយក្រុង

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Not Albania
km: មិនមែន​អាល់បានី​

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Berat
km: បេរ៉ាត

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Dibër
km: ឌីបេ

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Peshkopi
km: ប៉េសកូពី

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Durrès
km: ដុយរ៉េ

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Elbasan
km: អេលបាសាន

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Fier
km: ហ្វីយែរ

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Gjirokastër
km: ជីអ៊ីរ៉ូកាស្ទឺ

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Korçë
km: គ័រសេ

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Kukës
km: គុយកេស

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Lezhë
km: ឡេហ្សេ

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Shkodër
km: ស្កត់ដេ

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Tirana
km: ទីរ៉ាណា

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Vlorë
km: វ្ល៉រ៉េ

[ctx: algeria.kgm]
en: Algeria
km: ​អាល់ហ្សេរី

[ctx: algeria.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: algeria.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: algeria.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: algeria.kgm]
en: Not Algeria
km: មិនមែន ​អាល់ហ្សេរី

[ctx: algeria.kgm]
en: Adrar
km: អាដរ៉ា

[ctx: algeria.kgm]
en: Aïn Defla
km: អែន ដេហ្វ្លា

[ctx: algeria.kgm]
en: Aïn Témouchent
km: អែន ទែមូឆេន

[ctx: algeria.kgm]
en: Algiers
km: អាល់ហ្សេ

[ctx: algeria.kgm]
en: Annaba
km: អាន់ណាបា

[ctx: algeria.kgm]
en: Batna
km: បាតណា

[ctx: algeria.kgm]
en: Béchar
km: បេឆា

[ctx: algeria.kgm]
en: Béjaïa
km: បេចៃអា

[ctx: algeria.kgm]
en: Biskra
km: ប៊ីសក្រា

[ctx: algeria.kgm]
en: Blida
km: ប្ល៊ីដា

[ctx: algeria.kgm]
en: Bordj Bou Arréridj
km: ប៊័រដ្យ ប៊ូ អារ៉េរីដ្យ

[ctx: algeria.kgm]
en: Bouira
km: ប៊ូអ៊ីរ៉ា

[ctx: algeria.kgm]
en: Boumerdès
km: ប៊ូមឺដេស

[ctx: algeria.kgm]
en: Chlef
km: ឆ្លេហ្វ

[ctx: algeria.kgm]
en: Constantine
km: ខន់ស្តិនថាន

[ctx: algeria.kgm]
en: Djelfa
km: ចិល៍ហ្វា

[ctx: algeria.kgm]
en: El Bayadh
km: អែល បាយ៉ាដហ៍

[ctx: algeria.kgm]
en: El Oued
km: អេល គ្វីដ

[ctx: algeria.kgm]
en: Ghardaïa
km: ហ្គាដាយយ៉ា

[ctx: algeria.kgm]
en: Guelma
km: ​ហ្គេលម៉ា

[ctx: algeria.kgm]
en: Illizi
km: អ៊ីលីហ្ស៊ី

[ctx: algeria.kgm]
en: Jijel
km: ជីជេល

[ctx: algeria.kgm]
en: Khenchela
km: ខេនឆេឡា

[ctx: algeria.kgm]
en: Laghouat
km: លែកហ្គោត

[ctx: algeria.kgm]
en: Médéa
km: ម៉េដេយ៉ា

[ctx: algeria.kgm]
en: Mila
km: មីឡា

[ctx: algeria.kgm]
en: Mostaganem
km: ម៉ុសតាហ្គានីម

[ctx: algeria.kgm]
en: M'Sila
km: អ៊ែម ស៊ីឡា

[ctx: algeria.kgm]
en: Muaskar
km: ម៉ៅស្កា

[ctx: algeria.kgm]
en: Oran
km: អូរ៉ង់

[ctx: algeria.kgm]
en: Ouargla
km: អ៊ូអាកឡា

[ctx: algeria.kgm]
en: Oum el-Bouaghi
km: អ៊ូម អែលប៊ូគហ្គី

[ctx: algeria.kgm]
en: Relizane
km: រេលីហ្សាណេ

[ctx: algeria.kgm]
en: Sétif
km: សេទីហ្វ

[ctx: algeria.kgm]
en: Sidi Bel Abbes
km: ស៊ីឌី បេល អាបេស

[ctx: algeria.kgm]
en: Skikda
km: ស្គីកដា

[ctx: algeria.kgm]
en: Souk Ahras
km: សូក អារ៉ាស

[ctx: algeria.kgm]
en: Tamanghasset
km: តាម៉ាង​ហាសិត

[ctx: algeria.kgm]
en: Tébessa
km: តេបេសសា

[ctx: algeria.kgm]
en: Tiaret
km: ទីយ៉ារ៉េត

[ctx: algeria.kgm]
en: Tindouf
km: ទីនឌូហ្វ

[ctx: algeria.kgm]
en: Tipasa
km: ទីប៉ាសា

[ctx: algeria.kgm]
en: Tissemsilt
km: ទីសសិមស៊ីល

[ctx: algeria.kgm]
en: Tizi Ouzou
km: ទីហ្ស៊ី អ៊ូហ្ស៊ូ

[ctx: algeria.kgm]
en: Tlemcen
km: ត្លិមសិន

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Andhra Pradesh
km: ឥន្ត្រា​​ប្រ៉ាដិស

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Not Andhra Pradesh
km: មិនមែន​ឥន្ត្រា​ប្រ៉ាដិស

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Adilabad
km: អាឌីឡាបាដ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Nizamabad
km: នីសាម៉ាបាដ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Karimnagar
km: ការីមណាហ្គា

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Medak
km: មេដាក

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Sangareddy
km: សាំងហ្គារ៉េតឌី

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Warangal
km: វ៉ារ៉ាំងហ្គាល់

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Rangareddy
km: រ៉ាំងហ្គារ៉េតឌី

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Hyderabad
km: ហាយឌើរ៉ាបាដ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Khammam
km: ខាំម៉ាំ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Nalgonda
km: ណាល់ហ្គន់ដា

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Mahbubnagar
km: ម៉ាប៊ូណាហ្គា

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Kurnool
km: កូនូល

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Anantapur
km: អាណាន់តាពួរ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Chittoor
km: ឈីត័រ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Cuddapah
km: កុតដាប៉ា

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Nellore
km: នេល័រ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Prakasam
km: ប្រាកាសាម

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Ongole
km: អុងហ្គូលេ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Guntur
km: ហ្គុនទួ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Krishna
km: គ្រីសណា

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Machilipatnam
km: ម៉ាឈីលីប៉ាតណាម

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: West Godavari
km: ហ្គដដារ៉ាវី​ខាងលិច

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Eluru
km: អេលូរុយ

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: East Godavari
km: ហ្គដដារ៉ាវី​ខាងកើត

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Kakinada
km: កាគីណាដា

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Vishakhapatnam
km: វីសាខាប៉ាតណាម

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Vizianagaram
km: វីស៊ីអាណាហ្គារ៉ាម

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Srikakulam
km: ស្រ៊ីកាគុឡាម

[ctx: andorra.kgm]
en: Andorra
km: អង់ដូរ៉ា

[ctx: andorra.kgm]
en: Parishes
km: ប៉ារីស​

[ctx: andorra.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: andorra.kgm]
en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

[ctx: andorra.kgm]
en: France
km: បារាំង

[ctx: andorra.kgm]
en: Andorra la Vella
km: អង់ដូរ៉ា ឡា វ៉េឡា

[ctx: andorra.kgm]
en: La Massana
km: ឡា មាសាណា

[ctx: andorra.kgm]
en: Ordino
km: អ៊័រឌីណូ

[ctx: andorra.kgm]
en: Canillo
km: កានីឡូ

[ctx: andorra.kgm]
en: Encamp
km: អង់ឃែម

[ctx: andorra.kgm]
en: Escaldes-Engordany
km: អេសកាលដេស-អង់ហ្គោដានី

[ctx: andorra.kgm]
en: Sant Julià de Lòria
km: សាំង ជូលីអា ដឺ លោរៀ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Angola (Provinces)
km: អង់ហ្គោឡា (ខេត្ត)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Not Angola (Provinces)
km: មិនមែន​អង់ហ្គោឡា (ខេត្ត)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Bengo
km: បេងហ្គោ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Caxito
km: ខាស៊ីតូ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Benguela
km: បេងក្វេឡា

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Bié
km: ប៊ីយ៉េ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Kuito
km: ឃ្វីតូ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cabinda
km: កាប៊ីនដា

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cuando Cubango
km: ក្វាន់​​ឌូ គុយ​បង់​ហ្គោ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Menongue
km: មេណុងហ្គី

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cuanza Norte
km: ក្វាន់​​ហ្សា ន័រតេ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: N'dalatando
km: ដាឡាតង់ឌូ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cuanza Sul
km: ក្វាន់​ហ្សា ស៊ុល

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Sumbe
km: សាំបេ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cunene
km: គុយ​ណេណេ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Ondjiva
km: អុនជីវ៉ា

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Huambo
km: វ៉ាម់បូ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Huíla
km: វីឡា

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Lubango
km: លូបាងហ្គោ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Luanda
km: លូអង់ដា

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Lunda Norte
km: លុនដា ន័រតេ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Lucapa
km: លូកាប៉ា

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Lunda Sul
km: លុនដា ស៊ុល

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Saurimo
km: សៅរីម៉ូ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Malanje
km: ម៉ាឡានដ្យេ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Namibe
km: ណាមីប៊ី

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Moxico
km: ម៉ូស៊ីកូ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Luena
km: លូអ៊ីណា

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Uíge
km: វីហ្គេ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Zaire
km: ហ្សាអៀ

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Mbanza Congo
km: បានសា កុងហ្គោ

en: Your Answers Were
km: ចម្លើយ​របស់​អ្នក​គឺ

en: You answered correctly %1 out of %2 questions.
km: អ្នក​បានឆ្លើយ​ត្រូវចំនួន %1 ក្នុង​ចំណោម %2 សំនួរ ។

en: Question
km: សំនួរ

en: Your Answer
km: ចម្លើយ​របស់អ្នក

en: Correct Answer
km: ចម្លើយ​ត្រឹមត្រូវ

[ctx: argentina.kgm]
en: Argentina
km: អាហ្សង់ទីន

[ctx: argentina.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: argentina.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: argentina.kgm]
en: Not Argentina
km: មិនមែន ​អាហ្សង់ទីន

[ctx: argentina.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: argentina.kgm]
en: Buenos Aires(city)
km: ប៊ុយណូស៊ែ (ទីក្រុង)

[ctx: argentina.kgm]
en: Buenos Aires
km: ប៊ុយ​ណូស៊ែ

[ctx: argentina.kgm]
en: La Plata
km: ឡា ប្ល៉ាតា

[ctx: argentina.kgm]
en: Catamarca
km: កាតាម៉ារកា

[ctx: argentina.kgm]
en: San Fernando del Valle de Catamarca
km: សង់​ ហ្វែរ​ណង់ដូ ដេល​ វ៉ាឡេ ដឺ កាតាម៉ាកា

[ctx: argentina.kgm]
en: Chaco
km: ឆាកូ

[ctx: argentina.kgm]
en: Resistencia
km: រ៉េស៊ីស្តង់ស្យា

[ctx: argentina.kgm]
en: Chubut
km: ឈូបុត

[ctx: argentina.kgm]
en: Rawson
km: រ៉​សាន់

[ctx: argentina.kgm]
en: Córdoba
km: គ័រដូបា

[ctx: argentina.kgm]
en: Corrientes
km: គ័ររៀនតេស

[ctx: argentina.kgm]
en: Entre Ríos
km: អង់ត្រេរីអូស

[ctx: argentina.kgm]
en: Paraná
km: ប៉ារ៉ាណា​

[ctx: argentina.kgm]
en: Formosa
km: ហ្វ័រម៉ូសា

[ctx: argentina.kgm]
en: Jujuy
km: ហ្សូហ្សុយ

[ctx: argentina.kgm]
en: San Salvador de Jujuy
km: សាន សាល់វ៉ាឌ័រ ដឺ ហ្សូហ្សុយ

[ctx: argentina.kgm]
en: La Pampa
km: ឡា ប៉ាមប៉ា

[ctx: argentina.kgm]
en: Santa Rosa
km: សានតារ៉ូស

[ctx: argentina.kgm]
en: La Rioja
km: ឡា រីអូហ្សា

[ctx: argentina.kgm]
en: Mendoza
km: ម៉េនដូហ្សា

[ctx: argentina.kgm]
en: Misiones
km: មីស្យុនណេ

[ctx: argentina.kgm]
en: Posadas
km: ប៉ូសាដាស

[ctx: argentina.kgm]
en: Neuquén
km: ណេវកេន

[ctx: argentina.kgm]
en: Río Negro
km: រីយ៉ូ ណេហ្ក្រូ

[ctx: argentina.kgm]
en: Viedma
km: វីយ៉េដម៉ា

[ctx: argentina.kgm]
en: Salta
km: សាល់តា

[ctx: argentina.kgm]
en: San Juan
km: សាន់​ ស្វាន

[ctx: argentina.kgm]
en: San Luis
km: សាន់ ល្វីស

[ctx: argentina.kgm]
en: Santa Cruz
km: សាន់តាគ្រូស​

[ctx: argentina.kgm]
en: Río Gallegos
km: រីយ៉ូ ហ្គាឡេហ្គោស

[ctx: argentina.kgm]
en: Santa Fe
km: សាន់តា ​ហ្វេ

[ctx: argentina.kgm]
en: Santiago del Estero
km: សាន់ទីយ៉ាហ្គោ ដេល អេស្តេរ៉ូ

[ctx: argentina.kgm]
en: Tierra del Fuego
km: តៀរ៉ា ដេ ហ្វ៊ឺហ្គោ

[ctx: argentina.kgm]
en: Ushuaia
km: អ៊ុសស្វៃយ៉ា

[ctx: argentina.kgm]
en: Tucumán
km: ទូកុម៉ាន

[ctx: argentina.kgm]
en: San Miguel de Tucumán
km: សាន់ មីហ្គែល ដឺ ទូកុយម៉ាន

[ctx: armenia.kgm]
en: Armenia
km: អាមេនី

[ctx: armenia.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: armenia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: armenia.kgm]
en: Lake Van
km: ឡេក វ៉ាន

[ctx: armenia.kgm]
en: Lake Sevan
km: ឡេក សេវ៉ាន

[ctx: armenia.kgm]
en: Azerbaijan
km: អាស៊ែរបៃហ្សង់

[ctx: armenia.kgm]
en: Georgia
km: ហ្សកហ្ស៊ី

[ctx: armenia.kgm]
en: Iran
km: អ៊ីរ៉ង់

[ctx: armenia.kgm]
en: Turkey
km: ទួរគី

[ctx: armenia.kgm]
en: Aragatsotn
km: អារ៉ាហ្កាត​សុន

[ctx: armenia.kgm]
en: Ashtarak
km: អាស្ហតារ៉ាក

[ctx: armenia.kgm]
en: Ararat
km: អារ៉ារ៉ាត

[ctx: armenia.kgm]
en: Artashat
km: អាតាសាត

[ctx: armenia.kgm]
en: Armavir
km: អាម៉ាវៀ

[ctx: armenia.kgm]
en: Gegharkunik
km: ហ្គេហ្កាគុនីក

[ctx: armenia.kgm]
en: Gavar
km: ហ្កាវ៉ា

[ctx: armenia.kgm]
en: Kotayk
km: កូតាយក៍

[ctx: armenia.kgm]
en: Hrazdan
km: រ៉ាហ្ស​ដាន

[ctx: armenia.kgm]
en: Lori
km: ឡូរី

[ctx: armenia.kgm]
en: Vanadzor
km: វ៉ានណាដហ្ស័រ

[ctx: armenia.kgm]
en: Shirak
km: ស៊ីរ៉ាក

[ctx: armenia.kgm]
en: Gyumri
km: ហ្យ៉ុម​រី

[ctx: armenia.kgm]
en: Syunik
km: ស្យ៊ុនីក

[ctx: armenia.kgm]
en: Kapan
km: កាប៉ាន

[ctx: armenia.kgm]
en: Tavush
km: តាវុស

[ctx: armenia.kgm]
en: Ijevan
km: អ៊ីយ៉េវ៉ាន់

[ctx: armenia.kgm]
en: Vayots Dzor
km: វ៉ាយ៉ុតស៍ ហ្ស៊័រ

[ctx: armenia.kgm]
en: Yeghegnadzor
km: យ៉េហ្គេណាដហ្ស៊័រ

[ctx: armenia.kgm]
en: Yerevan
km: យ៉េរ៉េវ៉ាន់

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Arunachal Pradesh
km: អារុណាចាល់ប្រាដេស

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Not Arunachal Pradesh
km: មិនមែន​អារុណាចាល់ប្រាដេស

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Tirap
km: ទីរ៉ាប

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Khonsa
km: ខុនសា

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Changlang
km: ឆាងឡាង

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Lohit
km: ឡូហិត

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Tezu
km: តេស៊ូ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Anjaw
km: អាន់ចាវ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Hawai
km: ហាវ៉ៃ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Lower Dibang Valley
km: ជ្រលង​ឌីបាង​ខាងក្រោម

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Roing
km: រ៉ូអ៊ីង

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Dibang Valley
km: ជ្រលង​ឌីបាង

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Anini
km: អានីនី

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Upper Siang
km: សៀង​ខាងលើ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Yingkiong
km: យីង​កុង

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: East Siang
km: សៀងខាងកើត

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Pasighat
km: ប៉ាស៊ីគហ្គាត់

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: West Siang
km: សៀង​ខាងលិច

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Along
km: អាឡុង

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Tawang
km: តាវ៉ាង

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: West Kameng
km: កាម៉េង​ខាងលិច

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Bomdila
km: ប៊ុមឌីឡា

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: East Kameng
km: កាម៉េង​ខាងកើត

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Seppa
km: សេពប៉ា

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Papum Pare
km: ប៉ាពុមប៉ារ៉េ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Yupia
km: យូពៀ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Lower Subansiri
km: ស៊ុយបានស៊ីរី​ខាងក្រោម

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Ziro
km: ស៊ីរ៉ូ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Kurung Kumey
km: គូរ៉ុង​គុយម៉េយ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Koloriang
km: កូឡូរៀង

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Upper Subansiri
km: ស៊ុយបាន​ស៊ីរី​ខាងលើ

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Daporijo
km: ដាប៉ូរីជូ

[ctx: asia.kgm]
en: Asia
km: ទ្វីប​អាស៊ី

[ctx: asia.kgm]
en: Countries
km: ប្រទេស

[ctx: asia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: asia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: asia.kgm]
en: Russia
km: រុស្ស៊ី

[ctx: asia.kgm]
en: Moscow
km: មូស្គូ​

[ctx: asia.kgm]
en: Turkey
km: តួកគី

[ctx: asia.kgm]
en: Ankara
km: អង់ការ៉ា

[ctx: asia.kgm]
en: Egypt
km: អេហ្ស៊ីប

[ctx: asia.kgm]
en: Djibouti
km: ជីប៊ូទី

[ctx: asia.kgm]
en: Eritrea
km: អេរីត្រេ

[ctx: asia.kgm]
en: Ethiopia
km: អេត្យូពី

[ctx: asia.kgm]
en: Iran
km: អ៊ីរ៉ង់

[ctx: asia.kgm]
en: Tehran
km: តេហេរ៉ង់

[ctx: asia.kgm]
en: Iraq
km: អ៊ីរ៉ាក់

[ctx: asia.kgm]
en: Baghdad
km: បាកដាដ​

[ctx: asia.kgm]
en: Israel
km: អ៊ីស្រាអែល

[ctx: asia.kgm]
en: Jerusalem
km: ហ៊្សេរុយសាឡិម

[ctx: asia.kgm]
en: Jordan
km: ហ្ស៊កដានី

[ctx: asia.kgm]
en: Amman
km: អាម៉ាន់

[ctx: asia.kgm]
en: Kenya
km: កេនយ៉ា

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait
km: កូវ៉ែត

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait City
km: កូវ៉ែត​ស៊ីធី

[ctx: asia.kgm]
en: Lebanon
km: លីបង់

[ctx: asia.kgm]
en: Beirut
km: បេរូត

[ctx: asia.kgm]
en: Qatar
km: កាតា

[ctx: asia.kgm]
en: Doha
km: ដូហា

[ctx: asia.kgm]
en: Saudi Arabia
km: អារ៉ាប៊ីសាអូឌីត

[ctx: asia.kgm]
en: Riyadh
km: រីយ៉ាដ

[ctx: asia.kgm]
en: Somalia
km: សូម៉ាលី​

[ctx: asia.kgm]
en: Sudan
km: ស៊ូដង់

[ctx: asia.kgm]
en: South Sudan
km: ស៊ូដង​ខាងត្បូង

[ctx: asia.kgm]
en: Syria
km: ស៊ីរី

[ctx: asia.kgm]
en: Damascus
km: ដាម៉ាស

[ctx: asia.kgm]
en: Uganda
km: អ៊ូហ្គង់ដា

[ctx: asia.kgm]
en: United Arab Emirates
km: អេមីរ៉ាត​អារ៉ាប់​រួម

[ctx: asia.kgm]
en: Abu Dhabi City
km: អាប៊ុយដាប៊ីស៊ីធី

[ctx: asia.kgm]
en: Oman
km: ​អូម៉ង់

[ctx: asia.kgm]
en: Muscat
km: ម៉ាស្កាត

[ctx: asia.kgm]
en: West Bank
km: វ៉េស​បេង​

[ctx: asia.kgm]
en: Yemen
km: យេម៉ែន

[ctx: asia.kgm]
en: Sana'a
km: សាណា

[ctx: asia.kgm]
en: Ukraine
km: ​អ៊ុយក្រែន

[ctx: asia.kgm]
en: China
km: ​ចិន​

[ctx: asia.kgm]
en: Beijing
km: ប៉េកាំង​

[ctx: asia.kgm]
en: India
km: ​ឥណ្ឌា​

[ctx: asia.kgm]
en: New Delhi
km: ញ៉ូដេលី​

[ctx: asia.kgm]
en: Sri Lanka
km: ​ស្រីលង្កា

[ctx: asia.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
km: កូឡុំបូ និង​ស្រី​ចាយីវ៉ារដឺនីពួរ៉ា​

[ctx: asia.kgm]
en: Mongolia
km: ​ម៉ុងហ្គោលី

[ctx: asia.kgm]
en: Ulaanbaatar
km: អ៊ូឡង់បាទ័រ

[ctx: asia.kgm]
en: Kazakhstan
km: កាហ្សាក់ស្ថាន

[ctx: asia.kgm]
en: Astana
km: អាស្តាណា

[ctx: asia.kgm]
en: Japan
km: ​ជប៉ុន​

[ctx: asia.kgm]
en: Tokyo
km: តូក្យូ​

[ctx: asia.kgm]
en: Myanmar
km: ភូមា

[ctx: asia.kgm]
en: Naypyidaw
km: ណៃពិដោ

[ctx: asia.kgm]
en: Nepal
km: ​នេប៉ាល់

[ctx: asia.kgm]
en: Kathmandu
km: កដ្ឋមណ្ឌូ

[ctx: asia.kgm]
en: Bhutan
km: ​ប៊ូតង់

[ctx: asia.kgm]
en: Thimphu
km: ធីមភូ

[ctx: asia.kgm]
en: Indonesia
km: ​ឥណ្ឌូណេស៊ី

[ctx: asia.kgm]
en: Jakarta
km: ហ្សាការតា

[ctx: asia.kgm]
en: Malaysia
km: ម៉ាឡេស៊ី

[ctx: asia.kgm]
en: Kuala Lumpur
km: គូឡាឡាំ​ពួ

[ctx: asia.kgm]
en: Bangladesh
km: បង់ក្លាដែស

[ctx: asia.kgm]
en: Dhaka
km: ដាកា​

[ctx: asia.kgm]
en: Afghanistan
km: អាហ្វហ្គានីស្ថាន

[ctx: asia.kgm]
en: Kabul
km: កាប៊ុល

[ctx: asia.kgm]
en: Azerbaijan
km: អាស៊ែបៃហ្សង់

[ctx: asia.kgm]
en: Baku
km: បាគូ

[ctx: asia.kgm]
en: Armenia
km: ​អាមេនី

[ctx: asia.kgm]
en: Yerevan
km: យ៉េរ៉េវ៉ាន់

[ctx: asia.kgm]
en: Bahrain
km: ​បារ៉ែន

[ctx: asia.kgm]
en: Manama
km: ម៉ាណាម៉ា​

[ctx: asia.kgm]
en: Georgia
km: ​ហ្សកហ្ស៊ី

[ctx: asia.kgm]
en: Tbilisi
km: ប៊ីលីស៊ី

[ctx: asia.kgm]
en: Turkmenistan
km: តួកម៉េនីស្ថាន

[ctx: asia.kgm]
en: Ashgabat
km: អាសហ្គាបាត

[ctx: asia.kgm]
en: Uzbekistan
km: អ៊ូសបេគីស្ថាន

[ctx: asia.kgm]
en: Tashkent
km: តាស្កិន

[ctx: asia.kgm]
en: Kyrgyzstan
km: កៀហ្ស៊ីស្ថាន

[ctx: asia.kgm]
en: Bishkek
km: ប៊ីស្កេក

[ctx: asia.kgm]
en: Tajikistan
km: តាហ្ស៊ីគីស្ថាន

[ctx: asia.kgm]
en: Dushanbe
km: ឌូស្ហាន់បេ

[ctx: asia.kgm]
en: Pakistan
km: ​ប៉ាគីស្ថាន

[ctx: asia.kgm]
en: Islamabad
km: អ៊ីស្លាម៉ាបាដ

[ctx: asia.kgm]
en: Laos
km: ​ឡាវ​

[ctx: asia.kgm]
en: Vientiane
km: វៀងចន្ទន៏

[ctx: asia.kgm]
en: Cambodia
km: ​កម្ពុជា​

[ctx: asia.kgm]
en: Phnom Penh
km: ភ្នំពេញ​

[ctx: asia.kgm]
en: Brunei
km: ព្រុយណេ

[ctx: asia.kgm]
en: Bandar Seri Begawan
km: បានដាស៊េរីបេហ្គាវ៉ាន់

[ctx: asia.kgm]
en: Philippines
km: ​ហ្វីលីពីន

[ctx: asia.kgm]
en: Manila
km: ម៉ានីល

[ctx: asia.kgm]
en: Thailand
km: ​ថៃ​

[ctx: asia.kgm]
en: Bangkok
km: បាងកក​

[ctx: asia.kgm]
en: Vietnam
km: ​វៀតណាម​

[ctx: asia.kgm]
en: Hanoi
km: ហាណូយ​

[ctx: asia.kgm]
en: Taiwan
km: ​តៃវ៉ាន់

[ctx: asia.kgm]
en: Taipei
km: តៃប៉ិ

[ctx: asia.kgm]
en: Singapore
km: ​​សិង្ហបុរី

[ctx: asia.kgm]
en: North Korea
km: ​កូរ៉េ​ខាងជើង​

[ctx: asia.kgm]
en: Pyeongyang
km: ព្យុងយ៉ាង​

[ctx: asia.kgm]
en: South Korea
km: ​កូរ៉េ​ខាងត្បូង​

[ctx: asia.kgm]
en: Seoul
km: សេអ៊ូល​

[ctx: asia.kgm]
en: East Timor
km: ​ទីម័រ​ខាងកើត​

[ctx: asia.kgm]
en: Dili
km: ឌីលី

[ctx: asia.kgm]
en: Tanzania
km: តង់សានី

[ctx: asia.kgm]
en: Zambia
km: សំប៊ី

[ctx: asia.kgm]
en: Mozambique
km: ម៉ូសំប៊ិក

[ctx: asia.kgm]
en: Malawi
km: ម៉ាឡាវី

[ctx: asia.kgm]
en: Madagascar
km: ម៉ាដាហ្គាស្កា

[ctx: asia.kgm]
en: Papua New Guinea
km: ប៉ាពូ ញូវ ហ្គីណេ

[ctx: asia.kgm]
en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

[ctx: asia.kgm]
en: Cyprus
km: ស៊ីប

en: Correct answers: %1/%2
km: ចម្លើយ​ត្រឹមត្រូវ ៖ %1/%2

[ctx: assam.kgm]
en: Assam
km: អាសសាម

[ctx: assam.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: assam.kgm]
en: Not Assam
km: មិន​មែន​អាសសាម

[ctx: assam.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: assam.kgm]
en: Kokrajhar
km: កក់​រ៉ាច​ហារ

[ctx: assam.kgm]
en: Dhuburi
km: ដុយ​បូរី

[ctx: assam.kgm]
en: Goalpara
km: ហ្គោល​ប៉ារ៉ា

[ctx: assam.kgm]
en: Bongaigaon
km: ប៊ុង​ហ្គៃហ្គាន់​

[ctx: assam.kgm]
en: Barpeta
km: បាប៉េតា

[ctx: assam.kgm]
en: Nalbari
km: ណាល់​បារិ

[ctx: assam.kgm]
en: Dispur
km: ឌីស​ពួ

[ctx: assam.kgm]
en: Kamrup
km: កម់រ៉ុប

[ctx: assam.kgm]
en: Guwahati
km: ហ្គួវ៉ាហាទី

[ctx: assam.kgm]
en: Darrang
km: ដារ៉ាំង

[ctx: assam.kgm]
en: Marigaon
km: ម៉ារីហ្គាន់​

[ctx: assam.kgm]
en: Karbi Anglong
km: ការប៊ី អាំងឡុង

[ctx: assam.kgm]
en: Diphu
km: ឌីសភូ

[ctx: assam.kgm]
en: North Cachar Hills
km: ភ្នំ​កាចារ​ខាង​ជើង​

[ctx: assam.kgm]
en: Haflong
km: ហាហ្វ​​ឡុង

[ctx: assam.kgm]
en: Cachar
km: កាចារ

[ctx: assam.kgm]
en: Silchar
km: ស៊ីល​ចារ

[ctx: assam.kgm]
en: Hailakandi
km: ហៃឡា​កាន់​ឌី

[ctx: assam.kgm]
en: Karimganj
km: ការីម​ហ្គាន់

[ctx: assam.kgm]
en: Golaghat
km: ហ្គោឡាហាត់

[ctx: assam.kgm]
en: Nagaon
km: ណា​ហ្គាន់

[ctx: assam.kgm]
en: Sonitpur
km: សូនីពួ

[ctx: assam.kgm]
en: Lakhimpur
km: ឡាឃីម​ពួ

[ctx: assam.kgm]
en: North Lakhimpur
km: ឡាឃីម​ពួ​ខាងជើង​

[ctx: assam.kgm]
en: Jorhat
km: ចរហាត

[ctx: assam.kgm]
en: Dhemaji
km: ដេម៉ាជី

[ctx: assam.kgm]
en: Sibsagar
km: ស៊ីប​សាហ្គា

[ctx: assam.kgm]
en: Dibrugarh
km: ឌីព្រុយ​ហ្គា

[ctx: assam.kgm]
en: Tinsukia
km: តាំង​សុ​គី

[ctx: australia.kgm]
en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

[ctx: australia.kgm]
en: States
km: រដ្ឋ

[ctx: australia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: australia.kgm]
en: Not Australia
km: មិនមែន​ប្រទេស​អូស្ដ្រាលី​ទេ

[ctx: australia.kgm]
en: Coast
km: ឆ្នេរ​សមុទ្រ

[ctx: australia.kgm]
en: Australian Capital Territory
km: អាណាចក្រដែនដី​អូស្ដ្រាលី

[ctx: australia.kgm]
en: Canberra
km: កង់បេរ៉ា

[ctx: australia.kgm]
en: New South Wales
km: ញូ សៅថ៍ វេល

[ctx: australia.kgm]
en: Sydney
km: ស៊ីដនី

[ctx: australia.kgm]
en: Victoria
km: វិចតូរៀ

[ctx: australia.kgm]
en: Melbourne
km: មែលប៊ន

[ctx: australia.kgm]
en: Queensland
km: ឃ្វីនលែន

[ctx: australia.kgm]
en: Brisbane
km: ប្រ៊ីសប៊េន

[ctx: australia.kgm]
en: South Australia
km: អូស្ដ្រាលី​ខាងត្បូង

[ctx: australia.kgm]
en: Adelaide
km: អេឌីលេត

[ctx: australia.kgm]
en: Western Australia
km: ​អូស្ត្រាលី​ខាងលិច

[ctx: australia.kgm]
en: Perth
km: ភើត

[ctx: australia.kgm]
en: Tasmania
km: តាសម៉ានៀ

[ctx: australia.kgm]
en: Hobart
km: ហូបាត

[ctx: australia.kgm]
en: Northern Territory
km: អាណាខេត្ត ខាងជើង

[ctx: australia.kgm]
en: Darwin
km: ដាវីន

[ctx: austria.kgm]
en: Austria
km: ប្រទេស​អូទ្រីស

[ctx: austria.kgm]
en: States
km: រដ្ឋ

[ctx: austria.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: austria.kgm]
en: Not Austria
km: មិន​មែន​ប្រទេស​អូទ្រីស​ទេ

[ctx: austria.kgm]
en: Vienna
km: វីយែន

[ctx: austria.kgm]
en: Burgenland
km: ប៊ើហ្គេនលែន

[ctx: austria.kgm]
en: Eisenstadt
km: អៃសេន​ស្តាដត៍

[ctx: austria.kgm]
en: Styria
km: ស្ទីរៀ

[ctx: austria.kgm]
en: Graz
km: ហ្គ្រាហ្ស

[ctx: austria.kgm]
en: Carinthia
km: ការិនសៀ

[ctx: austria.kgm]
en: Klagenfurt
km: ក្លាហ្គេន​ហ្វ៊ើត

[ctx: austria.kgm]
en: Tyrol
km: ទីរ៉ូល​

[ctx: austria.kgm]
en: Innsbruck
km: អ៊ីនស្ព្រុក

[ctx: austria.kgm]
en: Vorarlberg
km: វ៉ូរ៉ាលប៊ើគ

[ctx: austria.kgm]
en: Bregenz
km: ប្រ៊ីហ្គេនហ្ស៍

[ctx: austria.kgm]
en: Salzburg
km: សាល់ស្ប៊ើគ

[ctx: austria.kgm]
en: Upper Austria
km: អូទ្រីសលើ​

[ctx: austria.kgm]
en: Linz
km: លីនហ្ស៍

[ctx: austria.kgm]
en: Lower Austria
km: អូទ្រីស​ក្រោម

[ctx: austria.kgm]
en: St. Pölten
km: សាំងភើល​ថេន

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Azerbaijan
km: អាស៊ែបៃហ្សង់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Rayons
km: រ៉ាយ៉ុនស៍

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Not Azerbaijan
km: មិនមែន ​អាស៊ែបៃហ្សង់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Absheron
km: អាប់សេរ៉ន

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agjabadi
km: អាហ្គចាបាឌី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agdam
km: អាហ្គដាម

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agdash
km: អាហ្គដាស្ស

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agstafa
km: អាហ្គស្តាហ្វា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agsu
km: អាហ្គស៊ូ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shirvan city
km: ទីក្រុង​ស៊ីវ៉ាន

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Astara
km: អាស់តារ៉ា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Baku city
km: ទីក្រុង បាគូ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Balakan
km: បាឡាខាន់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Barda
km: បាដា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Beylagan
km: បេ៍ឡាហ្កាន់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Bilasuvar
km: ប៊ីឡាស៊ូវ៉ា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Jabrayil
km: ចាប្រាយីល

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Jalilabad
km: ចាលីឡាបាដ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Dashkasan
km: ដាស្សខាសាន់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Fizuli
km: ហ្វីហ្ស៊ូលី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Gadabay
km: ហ្គាដាបៃ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ganja city
km: ទីក្រុង​ហ្កាន់ចា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Goranboy
km: ហ្គោរ៉ាន់ប៊យ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Goychay
km: ហ្កយ​ឆៃ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Hajigabul
km: ហាជីហ្កាប៊ុល

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Imishli
km: អ៊ីមីស្សលី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ismailli
km: អ៊ីសម៉ាយីលលី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Kalbajar
km: ខាល់បាចា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Kurdamir
km: កឺដាមៀ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lachin
km: ឡាឈីន

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lankaran
km: ឡាន់​ខារ៉ាន់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lankaran city
km: ឡាន់​ខារ៉ាន់​ស៊ីធី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lerik
km: លឺរីក

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Masally
km: ម៉ាសាល់លី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Mingachevir city
km: ទីក្រុង មីនហ្គាឈីវឺ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Naftalan city
km: ទីក្រុង ណាហ្វតាឡាន់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Neftchala
km: ណិហ្វឆាឡា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qabala
km: កាបាឡា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qakh
km: កាកហ៍

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qazakh
km: ​​កាហ្សាក់ហ៍

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qobustan
km: ហ្កូប៊ូស្ថាន

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Quba
km: ហ្គូបា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qubadli
km: ហ្គូបាដលី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qusar
km: ហ្គូសារ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Saatly
km: សាតលី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sabirabad
km: សាប៊ីរ៉ាបាដ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shaki
km: ស្សាឃី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shaki city
km: ទីក្រុង ស្សាឃី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Salyan
km: សាលីយ៉ាន

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shamakhi
km: សាមាគី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shamkir
km: ស្សាមខឺ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Samukh
km: សាមុក

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Siazan
km: ស៊ីយ៉ាហ្សាន់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sumqayit city
km: សុមកៃអ៊ីតស៊ីធី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shusha
km: ស្ស៊ូស្សា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shusha city
km: ស្ស៊ូស្សា​ស៊ីធី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Tartar
km: តាតា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Tovuz
km: តូវូស

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ujar
km: អ៊ូចារ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khachmaz
km: ខាច់ម៉ាស្ស

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khankendi city
km: ខាន់​កេនឌី ស៊ីធី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Goygol
km: ហ្គោយហ្គោល

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khizi
km: ឃីហ្ស៊ី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khojali
km: ខូចាលី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khojavend
km: ខូចាវ៉ិន

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Yardymli
km: យ៉ាឌីមលី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Yevlakh
km: យ៉េវឡាក់

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Yevlakh city
km: យ៉េវឡាក់ ស៊ីធី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Zangilan
km: ហ្សាន់ហ្គីឡាន

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Zaqatala
km: ហ្សាកាតាឡា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Zardab
km: ហ្សាដាប

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Babek
km: បាបេក

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Julfa
km: ជុលហ្វា

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Kangarli
km: កាន់ហ្កាលី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Nakhichevan City
km: ណាឃីឆេវ៉ាន់ ស៊ីធី

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ordubad
km: អ៊័រឌូបាដ

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sadarak
km: សាដារ៉ាក

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shakhbuz
km: ស្សាកប៊ូហ្ស

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sharur
km: ស្សារុរ៍

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Bangladesh
km: បង់ក្លាដែស

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Divisions
km: តំបន់

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Not Bangladesh
km: មិនមែន​បង់ក្លាដែស

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Barisa
km: បារីសា

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Chittagong
km: ចិតតាហ្កង

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Dhaka
km: ដាកា​

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Khulna
km: ខុលណា

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Rajshahi
km: រ៉ាចស្សាហ៊ិ

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Sylhet
km: ស៊ីលហេត

[ctx: belarus.kgm]
en: Belarus
km: ​បេឡារុស

[ctx: belarus.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: belarus.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: belarus.kgm]
en: Not Belarus
km: ​បេឡារុស

[ctx: belarus.kgm]
en: Minsk
km: មីនស្ក៍

[ctx: belarus.kgm]
en: Brest Voblast
km: ប្រេសវ៉ុបឡាសត៍

[ctx: belarus.kgm]
en: Homyel Voblast
km: ហមយិល​វ៉ុបឡាសត៍

[ctx: belarus.kgm]
en: Hrodna Voblast
km: រ៉ុដណា​វ៉ុបឡាសត៍

[ctx: belarus.kgm]
en: Mahilyow Voblast
km: ម៉ាហ៊ីលយ៉ូវវ៉ុបឡាសត៍

[ctx: belarus.kgm]
en: Minsk Voblast
km: មីនស្ក៍វ៉ុបឡាសត៍

[ctx: belarus.kgm]
en: Vitebsk Voblast
km: វីតេបស្ក៍វ៉ុបឡាសត៍

[ctx: belgium.kgm]
en: Belgium
km: ​ប៊ែល​ហ្ស៊ិក

[ctx: belgium.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: belgium.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: belgium.kgm]
en: Not Belgium
km: មិនមែន​ប៊ែល​ហ្ស៊ិក

[ctx: belgium.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: belgium.kgm]
en: Antwerp
km: អេនវើព

[ctx: belgium.kgm]
en: Brussels
km: ព្រុច​សែល

[ctx: belgium.kgm]
en: Flemish Brabant
km: ហ្វ្លេមមីស្ស ប្រាបានត៍

[ctx: belgium.kgm]
en: West Flanders
km: ហ្វ្លែនដឺរ៍ ខាង​លិច

[ctx: belgium.kgm]
en: Bruges
km: ប្រ៊ូហ្គ

[ctx: belgium.kgm]
en: East Flanders
km: ហ្វ្លែនដឺរ ខាងកើត

[ctx: belgium.kgm]
en: Ghent
km: ហ្គេនត៍

[ctx: belgium.kgm]
en: Limburg
km: លីមប៊ើគ

[ctx: belgium.kgm]
en: Hasselt
km: ហាស់សេលត៍

[ctx: belgium.kgm]
en: Walloon Brabant
km: វ៉ាល់លូន​ប្រាបានត៍

[ctx: belgium.kgm]
en: Wavre
km: វ៉ាវរ៉េ

[ctx: belgium.kgm]
en: Hainaut
km: អេណូ

[ctx: belgium.kgm]
en: Mons
km: ម៉ុនស៍

[ctx: belgium.kgm]
en: Liege
km: លីយេដ្យ

[ctx: belgium.kgm]
en: Luxembourg
km: លុចសំបួ

[ctx: belgium.kgm]
en: Arlon
km: អាឡុង

[ctx: belgium.kgm]
en: Namur
km: ណាម័រ

[ctx: belize.kgm]
en: Belize
km: បេលី

[ctx: belize.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: belize.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: belize.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: belize.kgm]
en: Not Belize
km: មិនមែន​បេលី

[ctx: belize.kgm]
en: Belize District
km: បេលី ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: belize.kgm]
en: Belize City
km: បេលី​ស៊ីធី

[ctx: belize.kgm]
en: Cayo District
km: ខាយ៉ូ ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: belize.kgm]
en: San Ignacio
km: សាន អ៊ីញ៉ា​ស៊ីយ៉ូ

[ctx: belize.kgm]
en: Corozal District
km: ខូរ៉ូហ្សាល ឌីស្ទ្រីក

[ctx: belize.kgm]
en: Corozal Town
km: ខូរ៉ូហ្សាល ថោន

[ctx: belize.kgm]
en: Orange Walk District
km: អ៊័រ​រ៉េង វ៉ក ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: belize.kgm]
en: Orange Walk Town
km: អ៊័រ​រ៉េង វ៉ក ថោន

[ctx: belize.kgm]
en: Stann Creek District
km: ស្តាន់ គ្រីក ឌីស្ទ្រីក

[ctx: belize.kgm]
en: Dangriga
km: ដានហ្គ្រីហ្កា

[ctx: belize.kgm]
en: Toledo District
km: តូឡេដូ ឌីស្ទ្រីក

[ctx: belize.kgm]
en: Punta Gorda
km: ពុនតា ហ្ករ​ដា

[ctx: bhutan.kgm]
en: Bhutan
km: ប៊ូតង់

[ctx: bhutan.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: bhutan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: bhutan.kgm]
en: Not Bhutan
km: មិនមែន​​ប៊ូតង់

[ctx: bhutan.kgm]
en: Bumthang
km: ប៊ុម​ថាំង

[ctx: bhutan.kgm]
en: Chukha
km: ឈូខា

[ctx: bhutan.kgm]
en: Dagana
km: ដាហ្កាណា

[ctx: bhutan.kgm]
en: Gasa
km: ហ្គាសា

[ctx: bhutan.kgm]
en: Haa
km: ហា

[ctx: bhutan.kgm]
en: Lhuntse
km: ឡហុនសេ

[ctx: bhutan.kgm]
en: Mongar
km: ម៉ងហ្គារ៍

[ctx: bhutan.kgm]
en: Paro
km: ផារ៉ូ

[ctx: bhutan.kgm]
en: Pemagatshel
km: ប៉េម៉ាហ្កាតសែល

[ctx: bhutan.kgm]
en: Punakha
km: ភូណាខា

[ctx: bhutan.kgm]
en: Samdrup Jongkhar
km: សាម់ដ្រុប ជុងខារ៍

[ctx: bhutan.kgm]
en: Samtse
km: សាមត៍ស៊ី

[ctx: bhutan.kgm]
en: Sarpang
km: សាប៉ាង

[ctx: bhutan.kgm]
en: Thimphu
km: ធីមភូ

[ctx: bhutan.kgm]
en: Trashigang
km: តាស៊ីហ្កាំង

[ctx: bhutan.kgm]
en: Trashiyangste
km: តាស៊ីយ៉ាងស៍តេ

[ctx: bhutan.kgm]
en: Trongsa
km: តុងសា

[ctx: bhutan.kgm]
en: Tsirang
km: ស៊ីរ៉ាង

[ctx: bhutan.kgm]
en: Wangdue Phodrang
km: វ៉ាំងឌី ផូដរ៉ាង

[ctx: bhutan.kgm]
en: Zhemgang
km: ហ្សេមហ្គាំង

[ctx: bolivia.kgm]
en: Bolivia
km: ​បូលីវី

[ctx: bolivia.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: bolivia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: bolivia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: bolivia.kgm]
en: Not Bolivia
km: មិនមែន​​បូលីវី

[ctx: bolivia.kgm]
en: Beni
km: បេនី

[ctx: bolivia.kgm]
en: Trinidad
km: ទ្រីនីដាដ

[ctx: bolivia.kgm]
en: Chuquisaca
km: ឈូគីសាកា

[ctx: bolivia.kgm]
en: Sucre
km: ស៊ូក្រេ

[ctx: bolivia.kgm]
en: Cochabamba
km: កូសាបាម់បា

[ctx: bolivia.kgm]
en: La Paz
km: ឡា​ប៉ាហ្ស

[ctx: bolivia.kgm]
en: Oruro
km: អូរ៉ូរូ

[ctx: bolivia.kgm]
en: Pando
km: ប៉ាន់ដូ

[ctx: bolivia.kgm]
en: Cobija
km: កូប៊ីយ៉ា

[ctx: bolivia.kgm]
en: Potosí
km: ប៉ូតូស៊ី

[ctx: bolivia.kgm]
en: Santa Cruz
km: សាន់តាគ្រូស​

[ctx: bolivia.kgm]
en: Tarija
km: តារីយ៉ា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bosnia-Herzegovina
km: បូស្ន៊ី និង​ហឺហ្ស៊េហ្គោវីណា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Cantons
km: រដ្ឋ

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Not Bosnia-Herzegovina
km: មិនមែន​បូស្ន៊ី និង​ហឺហ្ស៊េហ្គោវីណា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Brčko
km: បរកូ

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bosnian Podrinje
km: បូស្ន៊ី ផតរិនយេ

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Central Bosnia
km: បូស្ន៊ី កណ្តាល

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Herzegovina-Neretva
km: ហឺហ្សេហ្គោវីណា ណេរេតវ៉ា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Posavina
km: ផូសាវីណា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Sarajevo
km: សារ៉ាយេវ៉ូ

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Tuzla
km: ធុហ្សឡា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Una Sana
km: អ៊ូណា សាណា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Bosnia
km: បូស្ន៊ី ខាង​លិច

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Herzegovina
km: ហឺហ្សេហ្គោវីណា ខាង​លិច

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Zenica-Doboj
km: ហ្សេនីសា ដូបយ

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Banja Luka
km: បាន់យ៉ា លូកា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Doboj
km: ដូបយ

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bijeljina
km: ប៊ីយឹលយីណា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Vlasenica
km: វ្ល៉ាសេនីសា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Sarajevo-Romanija or Sokolac
km: សារ៉ាយ៉េវ៉ូ រ៉ូម៉ានីដ្យា ឬ សូកូឡាក

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Foča
km: ហ្វតសា

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Trebinje
km: ត្រេប៊ីនយ៉េ

[ctx: botswana.kgm]
en: Botswana
km: ​បុតស្វាណា

[ctx: botswana.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: botswana.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: botswana.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: botswana.kgm]
en: Not Botswana
km: មិនមែន​​បុតស្វាណា

[ctx: botswana.kgm]
en: Central
km: សង់ត្រាល់

[ctx: botswana.kgm]
en: Serowe
km: សេរ៉ូវ៉េ

[ctx: botswana.kgm]
en: Ghanzi
km: ហ្កានហ្ស៊ី

[ctx: botswana.kgm]
en: Kgalagadi
km: ហ្កាឡាហ្កាឌី

[ctx: botswana.kgm]
en: Tshabong
km: ស្សាបុង

[ctx: botswana.kgm]
en: Kgatleng
km: ហ្កាតឡេង

[ctx: botswana.kgm]
en: Mochudi
km: ម៉ុចឈុឌី

[ctx: botswana.kgm]
en: Kweneng
km: កេណេង

[ctx: botswana.kgm]
en: Molepolole
km: ម៉ូឡេប៉ូឡូឡេ

[ctx: botswana.kgm]
en: North-East
km: ន័រដ៍-អ៊ីសត៍

[ctx: botswana.kgm]
en: Francistown
km: ហ្វ្រេនស៊ីសថោន

[ctx: botswana.kgm]
en: North-West
km: ន័រដ៍-វ៉េស

[ctx: botswana.kgm]
en: Maun
km: ម៉ាអ៊ុន

[ctx: botswana.kgm]
en: South-East
km: សៅថ៍-អ៊ីសត៍

[ctx: botswana.kgm]
en: Gaborone
km: ហ្គាបូរុន

[ctx: botswana.kgm]
en: Southern
km: សៅថ៍ធើន

[ctx: botswana.kgm]
en: Kanye
km: កាន់យ៉េ

en: &Accept
km: យល់​ព្រម

[ctx: brazil.kgm]
en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

[ctx: brazil.kgm]
en: States
km: រដ្ឋ

[ctx: brazil.kgm]
en: Sergipe
km: សេហ្ស៊ីបប៉េ

[ctx: brazil.kgm]
en: Aracaju
km: អារ៉ាកាហ្ស៊ូ

[ctx: brazil.kgm]
en: Minas Gerais
km: មីណាស់ ហ្សឺរ៉ៃ

[ctx: brazil.kgm]
en: Belo Horizonte
km: បេឡូ ហរីហ្សុនតេ

[ctx: brazil.kgm]
en: Roraima
km: រ៉រ៉ៃម៉ា

[ctx: brazil.kgm]
en: Boa Vista
km: បូវីស្តា

[ctx: brazil.kgm]
en: Federal District
km: ហ្វីដឺរ៉ល ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: brazil.kgm]
en: Mato Grosso do Sul
km: ម៉ាតូ​ហ្ក្រូសូ​ដូ​ស៊ុល

[ctx: brazil.kgm]
en: Campo Grande
km: ឃែមប៉ូ ហ្គ្រែនដេ

[ctx: brazil.kgm]
en: Mato Grosso
km: ម៉ាតូ​ហ្ក្រូ​សូ

[ctx: brazil.kgm]
en: Curitiba
km: គុយអ៊ីទីបា

[ctx: brazil.kgm]
en: Santa Catarina
km: សាន់តា​កាតារីណា​

[ctx: brazil.kgm]
en: Fortaleza
km: ហ្វ័រតាឡេហ្សា​

[ctx: brazil.kgm]
en: Goiânia
km: ហ្គោអ៊ីយ៉ានី

[ctx: brazil.kgm]
en: Alagoas
km: អាឡាហ្គោអាស់

[ctx: brazil.kgm]
en: Amazonas
km: អាម៉ាហ្សូន​ណាស

[ctx: brazil.kgm]
en: Manaus
km: ម៉ាណាអ៊ូស

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio Grande do Norte
km: រីអូ ហ្គ្រែនដេ ដូ ន័រតេ

[ctx: brazil.kgm]
en: Natal
km: ណាតាល​

[ctx: brazil.kgm]
en: Tocantins
km: តូកង់ទីន​

[ctx: brazil.kgm]
en: Palmas
km: ប៉ាល់ម៉ាស់​

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio Grande do Sul
km: រីអូ ហ្គ្រែនដេ ដូ ស៊ុល

[ctx: brazil.kgm]
en: Porto Alegre
km: ព័រតូ អាលីហ្ក្រេ

[ctx: brazil.kgm]
en: Porto Velho
km: ព័រតូ វ៉េលហូ

[ctx: brazil.kgm]
en: Pernambuco
km: ពើណាមប៊ូកូ

[ctx: brazil.kgm]
en: Recife
km: រ៉េស៊ីហ្វេ

[ctx: brazil.kgm]
en: Acre
km: អាក្រេ

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio Branco
km: រីអូ​ប្រង់កូ​

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio de Janeiro State
km: រីអូ ដឺ ហ្ស៊ែណេរ៉ូ ស្តេត

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio de Janeiro
km: រីអូ ដឺ ហ្ស៊ែណេរ៉ូ

[ctx: brazil.kgm]
en: Bahia
km: បាហៀ

[ctx: brazil.kgm]
en: Salvador
km: សាល់វ៉ាឌ័រ

[ctx: brazil.kgm]
en: Teresina
km: តេរ៉េស៊ីណា

[ctx: brazil.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់​

[ctx: brazil.kgm]
en: Out of Bounds
km: ផុត​ព្រំដែន​

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Bulgaria
km: ​ប៊ុលហ្គារី

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Not Bulgaria
km: មិនមែន​​ប៊ុលហ្គារី

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Blagoevgrad
km: ប្លាហ្គោយ៉េវហ្ក្រាដ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Burgas
km: ប៊័រហ្កាស

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Dobrich
km: ដូប្រ៊ីជ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Gabrovo
km: ហ្គាប្រូវ៉ូ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Haskovo
km: ហាសខូវ៉ូ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Kardzhali
km: ខាដហ្សាលី

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Kyustendil
km: ឃូយ៍ស្តេនឌីល

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Lovech
km: ឡូវ៉ិច

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Montana
km: ម៉ុងតាណា​

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Pazardzhik
km: ប៉ាហ្សាដហ្ស៊ីក

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Pernik
km: ផេរនីក

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Pleven
km: ប្លេវ៉េន

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Plovdiv
km: ប្លវឌីវ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Razgrad
km: រ៉ាហ្សហ្ក្រាដ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Ruse
km: រុសេ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Shumen
km: ស្ស៊ូមេន

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Silistra
km: ស៊ីលីស្ត្រា

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sliven
km: ស្ល៊ីវ៉េន

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Smolyan
km: ស្មូលយ៉ាន

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia Province
km: ខេត្ត ​សូហ្វីយ៉ា​

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia City
km: សូហ្វីយ៉ា​ ស៊ីធី

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Stara Zagora
km: ស្តារ៉ា ហ្សាហ្គោរ៉ា

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Targovishte
km: ថាហ្គោវីសតេ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Veliko Tarnovo
km: វ៉េលីខូ តាណូវ៉ូ

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Varna
km: វ៉ាណា

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Vidin
km: វីឌីន

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Vratsa
km: វ្រ៉ាតសា

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Yambol
km: យ៉ាមបុល

[ctx: burma.kgm]
en: Myanmar
km: ​ភូមា

[ctx: burma.kgm]
en: States and divisions
km: រដ្ឋ និង​តំបន់

[ctx: burma.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: burma.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: burma.kgm]
en: Not Myanmar
km: មិនមែន​​ភូមា

[ctx: burma.kgm]
en: Ayeyarwady
km: ឥរ៉ាវឌី

[ctx: burma.kgm]
en: Pathein
km: ប៉ាថែន

[ctx: burma.kgm]
en: Bago
km: បាហ្គោ

[ctx: burma.kgm]
en: Magway
km: ម៉ាហ្ក្វេយ៍

[ctx: burma.kgm]
en: Magwe
km: ម៉ាហ្គ្វី

[ctx: burma.kgm]
en: Mandalay
km: ម៉ាន់ដាឡេ

[ctx: burma.kgm]
en: Sagaing
km: សាហ្គាង

[ctx: burma.kgm]
en: Tanintharyi
km: តាណាវស្រី

[ctx: burma.kgm]
en: Dawei
km: ដ្វាយ

[ctx: burma.kgm]
en: Yangon
km: យ៉ាងហ្គន

[ctx: burma.kgm]
en: Yangon (former Rangoon)
km: យ៉ាងហ្គន (អតីត រ៉ង់ហ្គន)

[ctx: burma.kgm]
en: Chin
km: ឈីន

[ctx: burma.kgm]
en: Hakha
km: ហាខា

[ctx: burma.kgm]
en: Kachin
km: ខាឈីន

[ctx: burma.kgm]
en: Myitkyina
km: មីតជីណា

[ctx: burma.kgm]
en: Kayin
km: ការៀង

[ctx: burma.kgm]
en: Hpa-an
km: ប៉ាក់ អាន

[ctx: burma.kgm]
en: Kayah
km: កាយ៉ាហ៍

[ctx: burma.kgm]
en: Loikaw
km: ឡយករ

[ctx: burma.kgm]
en: Mon
km: មន

[ctx: burma.kgm]
en: Mawlamyine
km: ម៉ាឡាក់ម៊ែង

[ctx: burma.kgm]
en: Rakhine
km: យ៉ាក់ខៃ

[ctx: burma.kgm]
en: Sittwe
km: ស៊ីតវ៉េ

[ctx: burma.kgm]
en: Shan
km: ឆាន

[ctx: burma.kgm]
en: Taunggyi
km: តង់យី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Cameroon (Departments)
km: ​កាមេរូន (ផ្នែក)

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Not Cameroon (Departments)
km: មិនមែន​កាមេរូន (ផ្នែក)

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Djérem
km: ហ្សេរ៉េម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Tibati
km: ទីបាទី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Faro-et-Déo
km: ហ្វារ៉ូ អេ ដេអូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Tignère
km: ទីញេរ៉េ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Banyo
km: មាយ៉ូ បានយ៉ូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Banyo
km: បានយ៉ូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbéré
km: អ៊ិមបេរ៉េ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Meiganga
km: ម៉ីហ្កាងហ្កា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Vina
km: វីណា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ngaoundéré
km: ញ៉ាអុងដេរ៉េ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Haute-Sanaga
km: អូតេ សាណាហ្កា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nanga-Eboko
km: ណាងហ្កា អេបូកូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Lekié
km: ឡេគីយ៉េ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Monatele
km: ម៉ុណាតេឡេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbam-et-Inoubou
km: អ៊ិមបាម អេ អ៊ីនូប៊ូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bafia
km: បាហ្វៀ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbam-et-Kim
km: អ៊ិមបាម អេ គីម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ntui
km: អិនទី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Méfou-et-Afamba
km: ម៉េហ្វ៊ូ អេ អាហ្វាមបា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mfou
km: អិមហ្វ៊ូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Méfou-et-Akono
km: ម៉េហ្វ៊ូ អេ អាកូណូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ngoumou
km: ងូមូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mfoundi
km: អិមហ្វោនឌី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yaoundé
km: យ៉ាអុនដេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nyong-et-Kellé
km: នីយ៉ុង អេ គែល

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Éséka
km: អេសេកា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nyong-et-Mfoumou
km: នីយ៉ុង អេ អិមហ្វ៊ូមូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Akonolinga
km: អាកូណូលីងហ្កា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nyong-et-So'o
km: នីយ៉ុង អេ សូអូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbalmayo
km: អិមបាលម៉ាយ៉ូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Boumba-et-Ngoko
km: ប៊ូមបា អេ ង៉ូកូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yokadouma
km: យ៉ូកាឌូម៉ា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Haut-Nyong
km: អូត នីយ៉ុង

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Abong-Mbang
km: អាបុង អិមបាង

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kadey
km: កាឌី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Batouri
km: បាទូរី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Lom-et-Djérem
km: ឡុម អេ ហ្សេរ៉េម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bertoua
km: ប៊ើទូអា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Diamaré
km: ឌីយ៉ាម៉ារ៉េ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Maroua
km: ម៉ារូអា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Logone-et-Chari
km: ឡូហ្កូណេ អេ សារី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kousséri
km: គូសេរី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Danay
km: ម៉ាយ៉ូ ដាណាយ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yagoua
km: យ៉ាហ្គូអា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Kani
km: ម៉ាយ៉ូ កានី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kaélé
km: កាអេឡេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Sava
km: ម៉ាយ៉ូ សាវា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mora
km: ម៉ូរ៉ា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Tsanaga
km: ម៉ាយ៉ូ សានណាហ្កា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mokolo
km: ម៉ូកូឡូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Moungo
km: មូងហ្គោ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nkongsamba
km: អិនកុងសាមបា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nkam
km: អិនកាម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yabassi
km: យ៉ាបាស៊ី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Sanaga-Maritime
km: សាណាហ្កា ម៉ារីទីម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Édéa
km: អេដេអា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Wouri
km: វួរី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Douala
km: ឌូអាឡា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bénoué
km: បេនូអេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Garoua
km: ហ្ការូអា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Faro
km: ហ្វារ៉ូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Poli
km: ប៉ូលី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Louti
km: ម៉ាយ៉ូ លូទី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Guider
km: ហ្គីឌឺរ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Rey
km: ម៉ាយ៉ូ​រ៉េ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Tchollire
km: ឆូលីរ៉េ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Boyo
km: បូយ៉ូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Fundong
km: ហ្វាន់ដុង

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bui
km: បី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kumbo
km: កាម់បូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Donga-Mantung
km: ដុងហ្កា ម៉ាន់ទុង

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nkambé
km: អិនកាមបេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Menchum
km: ម៉េនឆាំ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Wum
km: វ៉ាំ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mezam
km: មេហ្សាម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bamenda
km: បាមិនដា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Momo
km: ម៉ូម៉ូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbengwi
km: អិមបិងហ្គ្វី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ngo-Ketunjia
km: ងោ កេទុនដ្យៀ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ndop
km: អិនដប់

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bamboutos
km: បាមប៊ូតូស

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbouda
km: អិមប៊ូដា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Haut-Nkam
km: អូត អិនកាម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bafang
km: បាហ្វាង

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Hauts-Plateaux
km: អូតប្លាតូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Baham
km: បាហាម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Koung-Khi
km: គួង ឃី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bandjoun
km: ប៊ែនដ៍ហ្ស៊ូន

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Menoua
km: ម៉េនូអា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Dschang
km: ដេសឆាង

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mifi
km: មីហ្វី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bafoussam
km: បាហ្វ៊ូសសាម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ndé
km: អិនដេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bangangté
km: បាងកង់តេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Noun
km: នូន

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Foumban
km: ហ្វ៊ូមបាន

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Dja-et-Lobo
km: ហ្សា អេ ឡូបូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Sangmélima
km: ស៊ែងមេលីម៉ា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mvila
km: អិមវីឡា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ebolowa
km: អេបូឡូវ៉ា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Océan
km: អូស៊ីន

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kribi
km: គ្រីប៊ី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Vallée-du-Ntem
km: វ៉ាឡេ ដុយ អិនតែម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ambam
km: អាមបាម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Fako
km: ហ្វាកូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Limbé
km: លីមបេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Koupé-Manengouba
km: គូប៉េ ម៉ាណេងហ្គូបា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bangem
km: បានហ្គេម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Lebialem
km: ឡឺប៊ីយ៉ាឡែម

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Menji
km: ម៉េនហ្ស៊ី

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Manyu
km: ម៉ាន់យូ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mamfé
km: ម៉ាមហ្វេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Meme
km: ម៉ែមមេ

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kumba
km: កាម់បា

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ndian
km: អិនឌៀន

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Cameroon (Provinces)
km: ​កាមេរូន (ខេត្ត)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Not Cameroon (Provinces)
km: មិនមែន​កាមេរូន (ខេត្ត)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Adamawa
km: អាដាម៉ាវ៉ា

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Ngaoundéré
km: ញ៉ាអុនដេរ៉េ

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Centre
km: សង់ត្រេ

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Yaoundé
km: យ៉ាអុនដេ

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: East
km: អ៊ីសត៍

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Bertoua
km: ប៊ែរទូអា

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Far North
km: ហ្វាន័រត៍

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Maroua
km: ម៉ារូអា

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Littoral
km: លីតូរ៉ល

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Douala
km: ឌូអាឡា

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: North
km: ន័រត៍

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Garoua
km: ហ្ការូអា

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Northwest
km: ន័រត៍វ៉េសត៍

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Bamenda
km: បាម៉ិនដា

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: South
km: សៅត៍

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Ebolowa
km: អេបូឡូវ៉ា

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Southwest
km: សៅត៍វ៉េសត៍

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Buea
km: ប៊ូអា

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: West
km: វ៉េសត៍

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Bafoussam
km: បាហ្វូសសាម

[ctx: canada.kgm]
en: Canada
km: កាណាដា​

[ctx: canada.kgm]
en: Provinces and Territories
km: ខេត្ត និង​អាណាខេត្ត

[ctx: canada.kgm]
en: Out of Bounds
km: ផុត​ព្រំដែន​

[ctx: canada.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: canada.kgm]
en: Prince Edward Island
km: ព្រីនស៍ អេដវ៉ើត អាយលែនដ៍

[ctx: canada.kgm]
en: Charlottetown
km: ឆាឡូតថោន

[ctx: canada.kgm]
en: British Columbia
km: ប្រីដធីហ្ស ​កូឡុំប៊ី

[ctx: canada.kgm]
en: Victoria
km: វិចតូរៀ

[ctx: canada.kgm]
en: Ontario
km: អុងតារីយ៉ូ

[ctx: canada.kgm]
en: Toronto
km: តូរ៉ុនតូ

[ctx: canada.kgm]
en: Newfoundland
km: ញូវហ្វោនលែន

[ctx: canada.kgm]
en: St John's
km: សាំង ចន

[ctx: canada.kgm]
en: Nunavut
km: នូណាវុធ

[ctx: canada.kgm]
en: Iqaluit
km: អ៊ីខ្វាលីត

[ctx: canada.kgm]
en: Alberta
km: អាល់ប៊ែរតា

[ctx: canada.kgm]
en: Edmonton
km: អេដម៉ុងតុន

[ctx: canada.kgm]
en: North West Territories
km: អាណាខេត្តភាគពាយ័ព្យ

[ctx: canada.kgm]
en: Yellowknife
km: យេលឡូណៃហ្វ

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec
km: ឃ្វីបេក

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec City
km: ឃ្វីបេកស៊ីធី

[ctx: canada.kgm]
en: New Brunswick
km: ញូវ​ប្រាន់ស្វីក

[ctx: canada.kgm]
en: Fredericton
km: ហ្វ្រីឌើរីកតុន

[ctx: canada.kgm]
en: Manitoba
km: ម៉ានីតូបា

[ctx: canada.kgm]
en: Winnipeg
km: វីននីប៉េហ្គ

[ctx: canada.kgm]
en: Nova Scotia
km: ណូវ៉ា​ស្កុតទៀ

[ctx: canada.kgm]
en: Halifax
km: ហាលីហ្វាក់

[ctx: canada.kgm]
en: Yukon Territory
km: អាណាចក្រ​យូកុង

[ctx: canada.kgm]
en: Whitehorse
km: វ៉ាយត៍ហស

[ctx: canada.kgm]
en: Saskatchewan
km: សាស្កាត់ឆេវ៉ាន់

[ctx: canada.kgm]
en: Regina
km: រីជីណា

[ctx: caribbean.kgm]
en: Caribbean
km: ការីបបៀន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Countries
km: ប្រទេស

[ctx: caribbean.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: caribbean.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: caribbean.kgm]
en: Not Caribbean
km: មិនមែន​ការីបៀន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Bahamas
km: បាហាម៉ា

[ctx: caribbean.kgm]
en: Nassau
km: ណាស្សូ

[ctx: caribbean.kgm]
en: Turks and Caicos Islands (UK)
km: កោះ​ ធឺក និង​កៃកូស (អង់គ្លេស)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cockburn Town
km: ខក់ប៊ឺន ថោន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cuba
km: ​គុយបា

[ctx: caribbean.kgm]
en: Havana
km: ឡាហាវ៉ាន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Haiti
km: ​ហៃទី

[ctx: caribbean.kgm]
en: Port-au-Prince
km: ព័រ​អូប្រាំង

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominican Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​ដូមីនីក

[ctx: caribbean.kgm]
en: Santo Domingo
km: សាន់ដូម៉ាំង

[ctx: caribbean.kgm]
en: Puerto Rico (USA)
km: ព័រតូរីកូ (សហរដ្ឋ​អាមេរិក)

[ctx: caribbean.kgm]
en: San Juan
km: សាំងហ្សង់

[ctx: caribbean.kgm]
en: U.S Virgin Islands (USA)
km: កោះ​វើជីន សហរដ្ឋ​អាមេរិក (សហរដ្ឋ​អាមេរិក)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Charlotte Amalie
km: ឆាឡូត អាម៉ាលី

[ctx: caribbean.kgm]
en: British Virgin Islands (UK)
km: កោះ​វើជីន អង់គ្លេស (ចក្រភព​អង់គ្លេស)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Road Town
km: រ៉ូដ ថោន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Anguilla (UK)
km: អ៊ែងឃ្វីលឡា (អង់គ្លេស)

[ctx: caribbean.kgm]
en: The Valley
km: ឌឹ វ៉ាលី

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Martin (France)
km: សាំងម៉ាទីន (បារាំង)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Marigot
km: ម៉ារីហ្កត់

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Barthelemy (France)
km: សាំងបាតេឡេមី (បារាំង)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Gustavia
km: ហ្គាស់តាវី

[ctx: caribbean.kgm]
en: Antigua and Barbuda
km: ​អង់ទីហ្គា និង បាប៊ុយដា

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint John's
km: សាំងចន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Kitts and Nevis
km: សាំងឃីតស៍ និង ណេវីស

[ctx: caribbean.kgm]
en: Basseterre
km: បាស់ស្ទែរ៍

[ctx: caribbean.kgm]
en: Montserrat (UK)
km: ម៉ុនត៍សេរ៉ាត (អង់គ្លេស)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Plymouth
km: ភ្លីម៉ៅថ៍

[ctx: caribbean.kgm]
en: Guadeloupe (France)
km: ហ្គ្វាដឺឡុប (បារាំង)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Basse-Terre
km: បាស់​ ស្ទែរ៍

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominica
km: ដូមីនីក

[ctx: caribbean.kgm]
en: Roseau
km: រ៉ូសូ

[ctx: caribbean.kgm]
en: Martinique (France)
km: ម៉ាទីនីហ្គ (បារាំង)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Fort de France
km: ហ្វត ដឺ ហ្វ្រង់

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Lucia
km: សាំងលូសៀ

[ctx: caribbean.kgm]
en: Castries
km: កាស់ទ្រីស

[ctx: caribbean.kgm]
en: Barbados
km: បាបាដុស

[ctx: caribbean.kgm]
en: Bridgetown
km: ព្រីដថោន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Vincent and the Grenadines
km: សាំងវ៉ាំងសង់ និង ដឺ ហ្គ្រេណាដាំង

[ctx: caribbean.kgm]
en: Kingstown
km: ឃីងស៍​ថោន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Grenada
km: ហ្គ្រេណាដា

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint George's
km: សាំងចច

[ctx: caribbean.kgm]
en: Trinidad and Tobago
km: ​ទ្រីនីដាដ និង​ តូបាហ្គោ

[ctx: caribbean.kgm]
en: Port of Spain
km: ព័រអេស្ប៉ាញ

[ctx: caribbean.kgm]
en: Netherlands Antilles (NL)
km: ​ហុល្លង់ អង់ទីល (ហុល្លង់)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Willemstad
km: វីឡេមស្ដាដ

[ctx: caribbean.kgm]
en: Aruba (NL)
km: អារូបា (ហុល្លង់)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Oranjestad
km: អ័ររ៉េនជេស្តាដ

[ctx: caribbean.kgm]
en: Jamaica
km: ហ្សាម៉ាអ៊ីក

[ctx: caribbean.kgm]
en: Kingston
km: ឃីងស្តូន

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cayman Islands (UK)
km: កោះ កៃមែន (អង់គ្លេស)

[ctx: caribbean.kgm]
en: George Town
km: ចចថោន

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Catalonia (Comarques)
km: កាតាឡូនី (កុំម៉ាហ្គ)

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Comarques
km: កុំម៉ាហ្គ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Outside Catalonia
km: ក្រៅ ​កាតាឡូនី

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alt Camp
km: អាល់ ឃែមភ៍​

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Valls
km: វ៉ាល់ស៍

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alt Empordà
km: អាល់ អិមព័រដា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Figueres
km: ហ្វីហ្គឺរ៉េ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alt Penedès
km: អាល់ ប៉េនីដេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vilafranca del Penedès
km: វីឡាហ្វ្រង់កា ដេល ប៉េននីដេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alt Urgell
km: អាល់ អ៊ើហ្គេល

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: La Seu d'Urgell
km: ឡា ស៊ឺ ឌឺហ្គេល

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alta Ribagorça
km: អាល់តា រីបាហ្គោកា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Anoia
km: អាណូយ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Igualada
km: អ៊ីក្វាឡាដា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Bages
km: បាស្ក៍

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Manresa
km: ម៉ានរ៉េសា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Camp
km: ប៊ែកស៍ ឃែមភ៍

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Reus
km: រេអ៊ុស

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Ebre
km: ប៊ែកស៍ អេប្រេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tortosa
km: ទ័រ​តូសា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Empordà
km: ប៊ែក អិមព័រដា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: La Bisbal d'Empordà
km: ឡា ប៊ីសបាល ដិមព័រដា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Llobregat
km: ប៊ែកស៍ អ៊ិលឡូប្រេហ្កាត

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Sant Feliu de Llobregat
km: សាំងហ្វេលី ដឺ អ៊ិលឡូប្រេហ្កាត

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Penedès
km: ប៊ែកស៍ ប៉េនីដេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: El Vendrell
km: អែល វ៉ង់ដ្រេល

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Barcelonès
km: បាសេឡូណេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Barcelona
km: បាសេឡូណា​

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Berguedà
km: ប៊ែរ៍ឃ្វីដា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Berga
km: ប៊ែរ៍ហ្កា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Cerdanya
km: ស៊ែដានីយ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Puigcerdà
km: ហ្វីសស៊ែរ៍ដា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Conca de Barberà
km: កុងកា ដឺ បាបេរ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Montblanc
km: ម៉ុងត៍ប្លង់ស៍

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Garraf
km: ហ្គារ៉ាហ្វ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vilanova i la Geltrú
km: វីឡាណូវ៉ា អ៊ីឡា ហ្គេលទ្រូ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Garrigues
km: ហ្គារីហ្គ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Les Borges Blanques
km: ឡេ ប៊័ហ្ស៍ ប្លង់

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Garrotxa
km: ហ្ការ៉ុតហ្សា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Olot
km: អូឡុត

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Gironès
km: ហ្គីរ៉ុនណេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Girona
km: ហ្គីរ៉ូណា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Maresme
km: ម៉ារ៉េសមី

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Mataró
km: ម៉ាតារ៉ូ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Montsià
km: ម៉ុងសៀ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Amposta
km: អាមប៉ូស្តា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Noguera
km: ណូឃ្វីរ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Balaguer
km: បាឡាហ្គ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Osona
km: អូសូណា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vic
km: វីក

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Pallars Jussà
km: ប៉ាឡា ហ្ស៊ូសា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tremp
km: ត្រេមភ៍

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Pallars Sobirà
km: ប៉ាឡា សូប៊ីរ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Sort
km: សត

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Pla de l'Estany
km: ផ្លា ដឺ ឡេស្តានី

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Banyoles
km: បានយ៉ូល

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Pla d'Urgell
km: ផ្លា ឌឺហ្គេល

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Mollerussa
km: ម៉ូឡេរូស្សា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Priorat
km: ប្រាយអរ៉ាត់

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Falset
km: ហ្វាលសិត

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Ribera d'Ebre
km: រីបេរ៉ា ដឺប្រេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Móra d'Ebre
km: ម៉ូរ៉ា ដឺប្រេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Ripollès
km: រីប៉ូឡេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Ripoll
km: រីប៉ូល

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Segarra
km: សេហ្ការ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Cervera
km: ស៊ែវើរ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Segrià
km: សេហ្គ្រីយ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Lleida
km: ឡេដា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Selva
km: សិលវ៉ា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Santa Coloma de Farners
km: សាន់តា កូឡូម៉ា ដឺ ហ្វានែរស៍

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Solsonès
km: សូលសូណេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Solsona
km: សូល​សូណា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tarragonès
km: តារ៉ាហ្គោណេ

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tarragona
km: តារ៉ាហ្គោណា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Terra Alta
km: តេរ៉ា អាល់តា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Gandesa
km: ហ្គានដេសា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Urgell
km: អ៊ឺហ្គេល

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tàrrega
km: តារ៉េហ្កា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vall d'Aran
km: វ៉ាល់ ដារ៉ាន់

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vielha e Mijaran
km: វៀលហា អេ មីហ្សារ៉ាន់

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vallès Occidental
km: វ៉ាឡេ អុក​ស៊ីដង់តាល់

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Sabadell and Terrassa
km: សាបាដេល និង តេរ៉ាសា

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vallès Oriental
km: វ៉ាឡេ អូរៀនថល

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Granollers
km: ហ្គ្រាណូឡឺ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Chhattisgarh
km: ឆាទិសហ្កាស

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Not Chhattisgarh
km: ឆាទិសហ្កាស

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Surguja
km: សួរហ្គុចា

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Ambikapur
km: អាំប៊ីកាពួ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Koriya
km: កូរីយ៉ា

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Jashpur
km: ចាស់ពួ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Korba
km: គ័របា

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Bilaspur
km: ប៊ីឡាពួ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Raigarh
km: រ៉ៃហ្គា

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Kabirdham
km: កាប៊ីនដា

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Kawardha
km: កាវ៉ាដា

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Janjgir-Champa
km: ចាំងហ្គី-ចំប៉ា

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Janjgir
km: ចាំងហ្គី

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Durg
km: ឌូហ្គ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Raipur
km: រ៉ៃពួ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Rajnandgaon
km: រ៉ាចណាំង​ហ្គួន

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Mahasamund
km: ម៉ាហាសាម៉ុន

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Kanker
km: កាងកេ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Bastar
km: បាស្ដារ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Jagdalpur
km: ចាកដាល់ពួ

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Dantewada
km: ដានតេវ៉ាដា

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Dhamtari
km: ដាំតារី

[ctx: chile.kgm]
en: Chile
km: ស៊ីលី

[ctx: chile.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: chile.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: chile.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: chile.kgm]
en: Not Chile
km: មិនមែន ​ស៊ីលី

[ctx: chile.kgm]
en: Tarapacá
km: តារ៉ាប៉ាកា

[ctx: chile.kgm]
en: Iquique
km: អ៊ីហ្គេកេ

[ctx: chile.kgm]
en: Antofagasta
km: អាន់តូហ្វាហ្កាស់ស្តា

[ctx: chile.kgm]
en: Atacama
km: អាតាកាម៉ា

[ctx: chile.kgm]
en: Copiapo
km: កូពៀប៉ូ

[ctx: chile.kgm]
en: Coquimbo
km: កូគីមបូ

[ctx: chile.kgm]
en: La Serena
km: ឡាសេរេណា

[ctx: chile.kgm]
en: Valparaíso
km: វ៉ាល់ប៉ារ៉ាអ៊ីសូ

[ctx: chile.kgm]
en: Rancagua
km: រ៉ាំងកាក្វា

[ctx: chile.kgm]
en: Maule
km: ម៉ៅឡេ

[ctx: chile.kgm]
en: Talca
km: តាល់កា

[ctx: chile.kgm]
en: Bío-Bío
km: ប៊ីយ៉ូ ប៊ីយ៉ូ

[ctx: chile.kgm]
en: Concepción
km: ខន់សិបស៊ីអន

[ctx: chile.kgm]
en: Araucanía
km: អារ៉ៅកានីអា

[ctx: chile.kgm]
en: Temuco
km: តេមុកូ

[ctx: chile.kgm]
en: Los Lagos
km: ​ឡូស ឡាហ្គោស​

[ctx: chile.kgm]
en: Puerto Montt
km: ពួតូ ម៉ុនត៍

[ctx: chile.kgm]
en: Aysen
km: អាយសិន

[ctx: chile.kgm]
en: Coyhaique
km: កូយអៃហ្គេ

[ctx: chile.kgm]
en: Magallanes y la Antártica Chilena
km: ម៉ាហ្កាឡាណេ អ៊ី ឡា អង់តាកទិក ស៊ីលីណា

[ctx: chile.kgm]
en: Punta Arenas
km: ពុនតា អារេណាស់

[ctx: chile.kgm]
en: Santiago Metropolitan Region
km: តំបន់​សង់ស្យ៉ាហ្គោ មេត្រូប៉ូលីតង់

[ctx: chile.kgm]
en: Santiago
km: សង់ស្យ៉ាហ្គោ

[ctx: chile.kgm]
en: Los Rios
km: ឡូសរីអូស

[ctx: chile.kgm]
en: Valdivia
km: វ៉ាល់​ឌីវៀ

[ctx: chile.kgm]
en: Arica and Parinacota
km: អារីកា និង​ ប៉ារីណា​កូតា

[ctx: chile.kgm]
en: Arica
km: អារីកា

[ctx: china.kgm]
en: China
km: ចិន​

[ctx: china.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: china.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: china.kgm]
en: Water
km: ទឹក​

[ctx: china.kgm]
en: Coast
km: ឆ្នេរ​

[ctx: china.kgm]
en: Russia
km: ​រុស្ស៊ី

[ctx: china.kgm]
en: Japan
km: ជប៉ុន​

[ctx: china.kgm]
en: Mongolia
km: ម៉ុងហ្គោលី

[ctx: china.kgm]
en: North Korea
km: កូរ៉េ​ខាងជើង​

[ctx: china.kgm]
en: South Korea
km: កូរ៉េ​ខាងត្បូង​

[ctx: china.kgm]
en: Kazakhstan
km: កាហ្សាក់ស្ថាន

[ctx: china.kgm]
en: Kyrgyzstan
km: កៀហ្ស៊ីស៊ីស្ថាន

[ctx: china.kgm]
en: Tajikistan
km: តាហ្ស៊ីគីស្ថាន

[ctx: china.kgm]
en: Afghanistan
km: អាហ្វហ្គានីស្ថាន

[ctx: china.kgm]
en: Pakistan
km: ប៉ាគីស្ថាន

[ctx: china.kgm]
en: India
km: ឥណ្ឌា​

[ctx: china.kgm]
en: Bhutan
km: ​ប៊ូតង់

[ctx: china.kgm]
en: Bangladesh
km: បង់ក្លាដែស

[ctx: china.kgm]
en: Myanmar
km: ភូមា

[ctx: china.kgm]
en: Thailand
km: ថៃ​

[ctx: china.kgm]
en: Taiwan
km: ​តៃវ៉ាន់

[ctx: china.kgm]
en: Vietnam
km: វៀតណាម​

[ctx: china.kgm]
en: Laos
km: ឡាវ​

[ctx: china.kgm]
en: Nepal
km: នេប៉ាល់​

[ctx: china.kgm]
en: Anhui
km: អានហ្វី

[ctx: china.kgm]
en: Hefei
km: ហីហ្វី

[ctx: china.kgm]
en: Beijing
km: ប៉េកាំង​

[ctx: china.kgm]
en: Chongqing
km: ឈុងឈីង

[ctx: china.kgm]
en: Fujian
km: ហ្វូជៀន

[ctx: china.kgm]
en: Fuzhou
km: ហ្វូចូវ

[ctx: china.kgm]
en: Gansu
km: ហ្គាង់ស៊ូ

[ctx: china.kgm]
en: Lanzhou
km: ឡានចូវ

[ctx: china.kgm]
en: Guangdong
km: ក្វាងទង់

[ctx: china.kgm]
en: Guangzhou
km: ក្វាងចូវ

[ctx: china.kgm]
en: Guangxi Zhuang
km: ក្វាងស៊ី ចួង

[ctx: china.kgm]
en: Nanning
km: ណាននីង

[ctx: china.kgm]
en: Guizhou
km: ស៊ីចូវ

[ctx: china.kgm]
en: Guiyang
km: ស៊ីយ៉ាង

[ctx: china.kgm]
en: Hainan
km: ហាយណាន​

[ctx: china.kgm]
en: Haikou
km: ហាយខូវ

[ctx: china.kgm]
en: Hebei
km: ហឺប៉ី

[ctx: china.kgm]
en: Shijiazhuang
km: ស៊ីជៀងចួង

[ctx: china.kgm]
en: Heilongjiang
km: ហីឡុង​ជៀង

[ctx: china.kgm]
en: Harbin
km: ហាប៊ីន

[ctx: china.kgm]
en: Henan
km: ហឺណាន

[ctx: china.kgm]
en: Zhengzhou
km: ជឹងចូវ

[ctx: china.kgm]
en: Hubei
km: ហ៊ូប៉ី

[ctx: china.kgm]
en: Wuhan
km: អ៊ូហាន់

[ctx: china.kgm]
en: Hunan
km: ហ៊ូណាន​

[ctx: china.kgm]
en: Changsha
km: ឆាងឆា

[ctx: china.kgm]
en: Jiangsu
km: ជៀងស៊ូ

[ctx: china.kgm]
en: Nanjing
km: ណានជីង​

[ctx: china.kgm]
en: Jiangxi
km: ជៀងស៊ី

[ctx: china.kgm]
en: Nanchang
km: ណានឆាង

[ctx: china.kgm]
en: Jilin
km: ជីលីន

[ctx: china.kgm]
en: Changchun
km: ឆាងជុន

[ctx: china.kgm]
en: Liaoning
km: លាវនីង

[ctx: china.kgm]
en: Shenyang
km: សឺនយ៉ាង

[ctx: china.kgm]
en: Nei Mongol
km: ម៉ុងហ្គោល

[ctx: china.kgm]
en: Hohhot
km: ហូហត

[ctx: china.kgm]
en: Ningxia Hui
km: នីងសៀហ្វី

[ctx: china.kgm]
en: Yinchuan
km: អ៊ី​ឈាន់

[ctx: china.kgm]
en: Qinghai
km: ស៊ីងហៃ

[ctx: china.kgm]
en: Xining
km: ស៊ីនីង

[ctx: china.kgm]
en: Shanxi
km: សានស៊ី

[ctx: china.kgm]
en: Taiyuan
km: តាយអ្វាន

[ctx: china.kgm]
en: Shandong
km: សានតុង

[ctx: china.kgm]
en: Jinan
km: ជីនណាន​

[ctx: china.kgm]
en: Shanghai
km: សៀងហៃ

[ctx: china.kgm]
en: Shaanxi
km: សាអានស៊ី

[ctx: china.kgm]
en: Xian
km: សៀន

[ctx: china.kgm]
en: Sichuan
km: ស៊ីឈាន់

[ctx: china.kgm]
en: Chengdu
km: ឈឹងទូ

[ctx: china.kgm]
en: Tianjin
km: ទៀនជីន

[ctx: china.kgm]
en: Xinjiang Uygur
km: ស៊ីនជៀង វុយគឹរ

[ctx: china.kgm]
en: Urumqi
km: អ៊ូយូឈី

[ctx: china.kgm]
en: Xizang
km: ស៊ីចាង

[ctx: china.kgm]
en: Lhasa
km: ល្ហាសា

[ctx: china.kgm]
en: Yunnan
km: យន់ណាន

[ctx: china.kgm]
en: Kunming
km: ឃូនមីង

[ctx: china.kgm]
en: Zhejiang
km: ជឺជៀង

[ctx: china.kgm]
en: Hangzhou
km: ហាងចូវ

[ctx: china.kgm]
en: Hong Kong
km: ហុងកុង​

[ctx: china.kgm]
en: Macao
km: ម៉ាកាវ​

[ctx: colombia.kgm]
en: Colombia
km: កូឡុំប៊ី

[ctx: colombia.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: colombia.kgm]
en: Amazonas
km: អាម៉ាហ្សូន​ណាស

[ctx: colombia.kgm]
en: Leticia
km: ឡេទីស៊ី

[ctx: colombia.kgm]
en: Antioquia
km: អានត្យូហ្គីយ៉ា

[ctx: colombia.kgm]
en: Medellin
km: មេដេលីន

[ctx: colombia.kgm]
en: Arauca
km: អារ៉ាអូកា

[ctx: colombia.kgm]
en: Atlantico
km: អាត្លង់ទីកូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Barranquilla
km: បារ៉ានគីឡា

[ctx: colombia.kgm]
en: Bolivar
km: ​បូលីវ៉ា

[ctx: colombia.kgm]
en: Cartagena
km: កាតាហ្គេនី

[ctx: colombia.kgm]
en: Boyaca
km: បូយ៉ាកា

[ctx: colombia.kgm]
en: Tunja
km: ទូនចា

[ctx: colombia.kgm]
en: Caldas
km: កាល់ដាស

[ctx: colombia.kgm]
en: Manizales
km: ម៉ានីហ្សាលេស

[ctx: colombia.kgm]
en: Caqueta
km: សាហ្កេតា

[ctx: colombia.kgm]
en: Florencia
km: ហ្វ្ល័ររិនស្យា

[ctx: colombia.kgm]
en: Casanare
km: កាសាណារ៉េ

[ctx: colombia.kgm]
en: Yopal
km: យ៉ូប៉ាល់

[ctx: colombia.kgm]
en: Cauca
km: កាវកា

[ctx: colombia.kgm]
en: Popayan
km: ប៉ូប៉ាយ៉ាន

[ctx: colombia.kgm]
en: Cesar
km: សេសា​

[ctx: colombia.kgm]
en: Valledupar
km: វ៉ាឡេឌុយប៉ា

[ctx: colombia.kgm]
en: Choco
km: ឆូកូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Quibdo
km: ឃ្វីបដូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Cordoba
km: គ័រដូបា

[ctx: colombia.kgm]
en: Monteria
km: ម៉ុងទ័ររៀ

[ctx: colombia.kgm]
en: Cundinamarca
km: គុនឌីណាម៉ាកា

[ctx: colombia.kgm]
en: Bogota
km: បូហ្គោតា

[ctx: colombia.kgm]
en: Capital District
km: ឃែភីថល ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: colombia.kgm]
en: Guainia
km: ​ហ្គីណេ

[ctx: colombia.kgm]
en: Inírida
km: អ៊ីនីរីដា

[ctx: colombia.kgm]
en: Guaviare
km: កាវីយ៉ារ៉េ

[ctx: colombia.kgm]
en: Huila
km: ហ៊ីលឡា

[ctx: colombia.kgm]
en: Neiva
km: នេវ៉ា

[ctx: colombia.kgm]
en: La Guajira
km: ឡា កាឌ្យីរ៉ា

[ctx: colombia.kgm]
en: Riohacha
km: រីយ៉ហាចា

[ctx: colombia.kgm]
en: Magdalena
km: ម៉ាហ្គដាលីណា

[ctx: colombia.kgm]
en: Santa Marta
km: សាន់តា​ ម៉ាតា

[ctx: colombia.kgm]
en: Meta
km: មេតា

[ctx: colombia.kgm]
en: Villavicencio
km: វីឡាវីសិនស្យូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Narinyo
km: ណារីនយ៉ូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Pasto
km: ប៉ាសតូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Norte de Santander
km: ន័រ ដឺ សាន់តាន់ឌ័រ

[ctx: colombia.kgm]
en: Cucuta
km: គូគុតា

[ctx: colombia.kgm]
en: Putumayo
km: ពូទូម៉ាយ៉ូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Mocoa
km: ម៉ូកោ

[ctx: colombia.kgm]
en: Quindio
km: គីនឌីយ៉ូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Armenia
km: អាមេនី

[ctx: colombia.kgm]
en: Risaralda
km: រីសារ៉ាល់ដា

[ctx: colombia.kgm]
en: Pereira
km: ភើរីរ៉ា

[ctx: colombia.kgm]
en: St Andrew and Providence
km: សង់ អ៊ែនឌ្រូ និង ប្រូវីដិន

[ctx: colombia.kgm]
en: St Andrew
km: សង់ អ៊ែនឌ្រូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Santander
km: សានតាន់ឌ័រ

[ctx: colombia.kgm]
en: Bucaramanga
km: ប៊ូការ៉ាម៉ាណា

[ctx: colombia.kgm]
en: Sucre
km: ស៊ូក្រេ

[ctx: colombia.kgm]
en: Sincelejo
km: ស៊ីនសេឡេចូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Tolima
km: តូលីម៉ា

[ctx: colombia.kgm]
en: Ibague
km: អ៊ីប៊ែហ្គ

[ctx: colombia.kgm]
en: Valle del Cauca
km: វ៉ាឡេ ដេ ខោកា

[ctx: colombia.kgm]
en: Cali
km: កាលី

[ctx: colombia.kgm]
en: Vaupes
km: វ៉ូប៉េស

[ctx: colombia.kgm]
en: Mitu
km: មីទូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Vichada
km: វីចាដា

[ctx: colombia.kgm]
en: Puerto Carrenyo
km: ប៉ឺតូ ខារ៉ិនយ៉ូ

[ctx: colombia.kgm]
en: Ocean
km: មហាសមុទ្រ

[ctx: colombia.kgm]
en: Border
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: colombia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: colombia.kgm]
en: Other Countries
km: ប្រទេស​ផ្សេងទៀត

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Costa Rica
km: កូស្តារីកា

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Not Costa Rica
km: មិនមែន​​កូស្តារីកា

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Alajuela
km: អាឡាជូអេឡា

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Cartago
km: ខាតាហ្គោ

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Guanacaste
km: កានណាខាសតេ

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Liberia
km: លីបេរៀ

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Heredia
km: ហេរ៉េឌៀ

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Limón
km: លីម៉ុង

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Puntarenas
km: ពុនតារ៉េណាស

[ctx: costa_rica.kgm]
en: San José
km: សានចូសេ

[ctx: cuba.kgm]
en: Cuba
km: គុយបា

[ctx: cuba.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: cuba.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: cuba.kgm]
en: Not Cuba
km: មិនមែន​​គុយបា

[ctx: cuba.kgm]
en: Isla de la Juventud
km: អ៊ីស្លា ដឺ ឡា ជូវ៉ិនទុដ

[ctx: cuba.kgm]
en: Nueva Gerona
km: ណឺវ៉ា ហ្គេរ៉ូណា

[ctx: cuba.kgm]
en: Pinar del Río
km: ពីណា ដេ រីយ៉ូ

[ctx: cuba.kgm]
en: Ciudad de La Habana
km: ស៊ូដឌែដ ដឺ ឡា ហាបាណា

[ctx: cuba.kgm]
en: Matanzas
km: ម៉ាតានហ្សាស

[ctx: cuba.kgm]
en: Cienfuegos
km: សៀនហ្វូហ្គោស

[ctx: cuba.kgm]
en: Villa Clara
km: វីឡា ក្លារ៉ា

[ctx: cuba.kgm]
en: Santa Clara
km: សាន់តា ក្លារ៉ា

[ctx: cuba.kgm]
en: Sancti Spíritus
km: សាន់ទី ស្ពីរីទុស

[ctx: cuba.kgm]
en: Ciego de Ávila
km: ស៊ីហ្គោ ដេ អាវីឡា

[ctx: cuba.kgm]
en: Camagüey
km: កាម៉ាហ្កេយ៍

[ctx: cuba.kgm]
en: Las Tunas
km: ឡាស ទូណាស

[ctx: cuba.kgm]
en: Victoria de Las Tunas
km: វ៉ិចតូរៀ ដឺ ឡា ទូណាស

[ctx: cuba.kgm]
en: Granma
km: ហ្ក្រង់ម៉ា

[ctx: cuba.kgm]
en: Bayamo
km: បាយ៉ាម៉ូ

[ctx: cuba.kgm]
en: Holguín
km: ហូលហ្គីន

[ctx: cuba.kgm]
en: Santiago de Cuba
km: សានទីយ៉ាហ្គោ ដឺ គុយបា

[ctx: cuba.kgm]
en: Guantánamo
km: ហ្កានតាណាម៉ូ

[ctx: cyprus.kgm]
en: Cyprus
km: ​ស៊ីពរ៍

[ctx: cyprus.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: cyprus.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: cyprus.kgm]
en: Not Cyprus
km: មិនមែន​​ស៊ីពរ៍

[ctx: cyprus.kgm]
en: Paphos
km: ប៉ាផូស

[ctx: cyprus.kgm]
en: Limassol
km: លីម៉ា​សុល

[ctx: cyprus.kgm]
en: Larnaca
km: ឡានណាកា

[ctx: cyprus.kgm]
en: Famagusta
km: ហ្វាម៉ាហ្គូស្តា

[ctx: cyprus.kgm]
en: Kyrenia
km: គីរ៉េនៀ

[ctx: cyprus.kgm]
en: Nicosia
km: នីកូស៊ី

[ctx: czech.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: czech.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: czech.kgm]
en: Not Czech
km: មិនមែន​ឆេក

[ctx: czech.kgm]
en: Prague
km: ប្រាក

[ctx: czech.kgm]
en: Central Bohemia
km: បូហេមៀ កណ្ដាល

[ctx: czech.kgm]
en: South Bohemia
km: បូហេមៀ ខាងត្បូង

[ctx: czech.kgm]
en: České Budějovice
km: អេស្កេ ប៊ូដដ្យូវីស

[ctx: czech.kgm]
en: Plzeň
km: ពីលសិន

[ctx: czech.kgm]
en: Karlovy Vary
km: កាឡូវី វ៉ារី

[ctx: czech.kgm]
en: Ústí nad Labem
km: យូសទី ណាត ឡាបិម

[ctx: czech.kgm]
en: Liberec
km: លីបេរិក

[ctx: czech.kgm]
en: Hradec Králové
km: រ៉ាដិក ក្រាឡូវី

[ctx: czech.kgm]
en: Pardubice
km: ប៉ាឌូប៊ីស

[ctx: czech.kgm]
en: Olomouc
km: អូឡូមូក

[ctx: czech.kgm]
en: Moravia-Silesia
km: ​​​​​​​ម៉ូរ៉ាវៀ ស៊ីឡេសៀ

[ctx: czech.kgm]
en: Ostrava
km: អូស្ត្រាវ៉ា

[ctx: czech.kgm]
en: South Moravia
km: ម៉ូរ៉ាវី

[ctx: czech.kgm]
en: Brno
km: ប៊ឺណូ

[ctx: czech.kgm]
en: Zlín
km: ហ្សលីន

[ctx: czech.kgm]
en: Vysočina
km: វីស៊័រណា

[ctx: czech.kgm]
en: Jihlava
km: ជីឡាវ៉ា

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Denmark (Counties) (1970-2006)
km: ​ដាណឺម៉ាក (ទីក្រុង) (១៩៧០-២០០៦)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Counties
km: ទីក្រុង

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Not Denmark (Counties)
km: មិនមែន​​ដាណឺម៉ាក (ទីក្រុង)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (city)
km: កូប៉េនហាហ្គេន (ទីក្រុង)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frederiksberg (city)
km: ហ្វ្រិដឌើរីកស្ប៊ើហ្គ (ទីក្រុង)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (county)
km: កូប៉េនហាហ្គេន (ទីក្រុង)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Glostrup
km: ហ្ក្លូសត្រាប់

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frederiksborg
km: ហ្វ្រិដឌើរីកស្ប៊ើហ្គ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Hillerød
km: ហ៊ីលលើរ៉ុដ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Roskilde
km: រ៉ូសគីលដេ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: West Zealand
km: ហ្ស៊ីលែនដ៍ ខាង​លិច

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Sorø
km: សូរ៉ុ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Storstrøm
km: ស្តរស្ត្រុម

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Næstved
km: នែសត៍វ៉ិដ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Funen
km: ហ្វូណិន

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Odense
km: អូដិនសេ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: South Jutland
km: ចាត់លែនដ៍ ខាង​ត្បូង​

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Aabenraa
km: អាអាបិនរ៉ា

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Ribe
km: រីបេ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Vejle
km: វ៉ិចឡេ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Ringkjøbing
km: រីងក្យុប៊ីង

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Ringkøbing
km: រីងកុប៊ីង

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Viborg
km: វីប៊ើគ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: North Jutland
km: ចាត់លែនដ៍ ខាង​ជើង​

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Ålborg
km: អាល់ប៊ើហ្គ

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Århus
km: អារុស

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Bornholm
km: បនហម

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Rønne
km: រ៉ុនណេ

[ctx: @title:group]
en: The flag of %1 is...
km: ទង់ជាតិ​របស់ %1 គឺ...

[ctx: @title]
en: Flag of %1
km: ទង់ជាតិ​របស់ %1

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Dominican Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​ដូមីនីកែន

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Not Dominican Republic
km: មិនមែន​សាធារណរដ្ឋ​ដូមីនីគែន

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Azua
km: អាហ្ស៊ូអា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Azua de Compostela
km: អាហ្ស៊ូអា ដឺ កុំប៉ូស្តេឡា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Baoruco
km: បាវ​រុកូ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Neiba
km: នីបា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Barahona
km: បារ៉ាហូណា​

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santa Cruz de Barahona
km: សាន់តា​គ្រូស ដឺ បារ៉ាហូណា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Dajabón
km: ដាដ្យាបុន

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Duarte
km: ដាតេ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Francisco de Macorís
km: សាន ហ្វ្រានស៊ីស្កូ ដឺ ម៉ាកូរីស

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Elías Piña
km: អ៊ីលៀស ពីណា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Comendador
km: កាម៉ង់ដាឌ័រ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: El Seibo
km: ឯល ស៊ីបូ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santa Cruz del Seibo
km: សាន់តា​គ្រូស ដេ ស៊ីបូ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Espaillat
km: អេសពៀឡាត

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Moca
km: ម៉ូកា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Hato Mayor
km: ហាតូ​ម៉ាយ័រ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Hato Mayor del Rey
km: ហាតូ ម៉ាយ័រ ដេ រ៉េ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Independencia
km: អ៊ិនឌិផិនដិនស៊ី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Jimaní
km: ជីម៉ានី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: La Altagracia
km: ឡា អាល់តាហ្ក្រាស៊ី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Salvaleón de Higüey
km: សាលវ៉ាឡេអុង ដឺ ហ៊ិហ្គី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: La Romana
km: ឡា រ៉ូម៉ាណា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: La Vega
km: ឡា វេហ្កា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Concepción de La Vega
km: កុងសិបស្យុង ដឺ ឡា វេហ្កា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: María Trinidad Sánchez
km: ម៉ារៀ ទ្រីនីដាដ ស្យង់ឆេស

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Nagua
km: ណាកា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Monseñor Nouel
km: ម៉ុងសេណ័រ នូអេល

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Bonao
km: បូណាវ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Monte Cristi
km: ម៉ុងតេ គ្រីស្ទី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Fernando de Monte Cristi
km: សាន់ ហ្វឺណាន់ដូ ម៉ុងតេ គ្រីស្ទី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Monte Plata
km: ម៉ុងតេ ប្ល៉ាតា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Pedernales
km: ប៉េឌែណាឡេស

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Peravia
km: ពេរ៉ាវី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Baní
km: បានី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Puerto Plata
km: ប៉ឺតូ ផ្លាតា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Felipe de Puerto Plata
km: សាន ហ្វេលីប ដឺ ប៉ឺតូ ផ្លាតា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Hermanas Mirabal
km: ហេម៉ាណាស​មីរ៉ាបាល់

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Salcedo
km: សាល់សេដូ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Samaná
km: សាម៉ាណា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santa Bárbara de Samaná
km: សាន់តា បាបារ៉ា ដឺ សាម៉ាណា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Sánchez Ramírez
km: សានឆេ រ៉ាមីរ៉េហ្ស

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Cotuí
km: កូទី

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Cristóbal
km: សាន់ គ្រីស្តូបាល់

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San José de Ocoa
km: សានចូសេ ដឺ អូកូ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Juan
km: សានជូអាន

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Juan de la Maguana
km: សាន​ជូអាន ដឺ ឡា ម៉ាកាណា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Pedro de Macorís
km: សាន់ ប្រេដូ ដឺ ម៉ាកូរីស

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santiago
km: សានទីយ៉ាហ្គោ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santiago de los Caballeros
km: សាន​ទីយ៉ាហ្គោ ដឺ ឡូ កាបាលេរ៉ូស

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santiago Rodríguez
km: សានទីយ៉ាហ្គោ រ៉ូឌ្រីហ្កេ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Ignacio de Sabaneta
km: សាន អ៊ីញ៉ាស៊ីយ៉ូ ដឺ សាបាណេតា

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santo Domingo
km: សានតូ​ដូមីងហ្គោ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santo Domingo de Guzmán
km: សានតូ​ដូមីងហ្គោ​ដឺ​ហ្គូម៉ាន់

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Valverde
km: វ៉ាល់វែដេ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santa Cruz de Mao
km: សាន់តាគ្រូស ដឺ ម៉ៅ

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: National District
km: ណាត្យូណាល់ ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ecuador
km: អេក្វាឌ័រ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: ecuador.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: ecuador.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: ecuador.kgm]
en: Not Ecuador
km: មិនមែន​​អេក្វាឌ័រ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Azuay
km: អាហ្ស៊ូអាយ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Cuenca
km: សេនសា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Bolívar
km: បូលីវ៉ា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Guaranda
km: ហ្គារ៉ាន់ដា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Cañar
km: កាន់ណា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Azogues
km: អាហ្សូហ្កេ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Carchi
km: កាឈី

[ctx: ecuador.kgm]
en: Tulcán
km: ទុលកាន់

[ctx: ecuador.kgm]
en: Chimborazo
km: ជីមបូរ៉ាហ្សូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Riobamba
km: រីយ៉ូបាំបា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Cotopaxi
km: កូតូប៉ាកស៊ី

[ctx: ecuador.kgm]
en: Latacunga
km: ឡាតាស៊ុងហ្កា

[ctx: ecuador.kgm]
en: El Oro
km: អែល អូរ៉ូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Machala
km: ម៉ាចាឡា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Esmeraldas
km: អេសមឺរ៉ាល់ដាស់

[ctx: ecuador.kgm]
en: Galápagos
km: ហ្កាឡាប៉ាហ្គោស

[ctx: ecuador.kgm]
en: Puerto Baquerizo Moreno
km: ប៉ឺតូ បាក្វេរីហ្សូ ម៉ូរ៉េណូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Guayas
km: ហ្កាយ៉ាស

[ctx: ecuador.kgm]
en: Guayaquil
km: ហ្គាយ៉ាហ្គីល

[ctx: ecuador.kgm]
en: Imbabura
km: អ៊ីមបាប៊ុរ៉ា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ibarra
km: អ៊ីបារ៉ា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Loja
km: ឡូចា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Los Ríos
km: ឡូស រីយ៉ូស

[ctx: ecuador.kgm]
en: Babahoyo
km: បាបាហូយ៉ូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Manabí
km: ម៉ាណាប៊ី

[ctx: ecuador.kgm]
en: Portoviejo
km: ព័រតូវីចូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Morona Santiago
km: ម៉ូរ៉ូណា សានទីយ៉ាហ្គោ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Macas
km: ម៉ាកាស

[ctx: ecuador.kgm]
en: Santa Elena
km: សាន់តា​អេឡេណា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Santo Domingo de los Tsáchilas
km: សានតូ​ដូមីងហ្គោ​ដឺ​ឡូស​សាជីឡាស់

[ctx: ecuador.kgm]
en: Santo Domingo de Los Colorados
km: សាន​តូដូមីងហ្គោដឺឡូស​កូឡូរ៉ាដូស

[ctx: ecuador.kgm]
en: Napo
km: ណាប៉ូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Tena
km: ទីណា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Orellana
km: អរីឡាណា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Puerto Francisco de Orellana
km: ប៉ឺតូ ហ្វ្រានស៊ីស្កូ ដឺ អរីឡាណា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Pastaza
km: ប៉ាសតាហ្សា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Puyo
km: ពុយ៉ូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Pichincha
km: ពីជីនចា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Quito
km: ឃ្វីតូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Sucumbíos
km: ស៊ូឃ្យូមប៊ីយ៉ូស

[ctx: ecuador.kgm]
en: Nueva Loja
km: នេវ៉ាឡូចា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Tungurahua
km: ទុងហ្គូរ៉ាហ៊ូអា

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ambato
km: អាមបាតូ

[ctx: ecuador.kgm]
en: Zamora Chinchipe
km: ហ្សាំម៉ូរ៉ា ជីនឈីប

[ctx: ecuador.kgm]
en: Zamora
km: ហ្សាំម៉ូរ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Egypt
km: ​អេហ្ស៊ីប

[ctx: egypt.kgm]
en: Governorates
km: ហ្កាវើនណូរ៉េតេស

[ctx: egypt.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: egypt.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: egypt.kgm]
en: Not Egypt
km: មិនមែន​​អេហ្ស៊ីប

[ctx: egypt.kgm]
en: Alexandria
km: អាឡេសហ្សង់ឌ្រីយ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Aswan
km: អាសវ៉ាន

[ctx: egypt.kgm]
en: Asyut
km: អាសយុត

[ctx: egypt.kgm]
en: Beheira
km: ប៊ីហេរ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Damanhur
km: ដាមម៉ានហ៊ើ

[ctx: egypt.kgm]
en: Beni Suef
km: បិនី ស៊ូអេហ្វ

[ctx: egypt.kgm]
en: Cairo
km: ខៃ​រ៉ូ

[ctx: egypt.kgm]
en: Dakahlia
km: ដាកាស​លីយ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Mansura
km: ម៉ានស៊ូរ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Damietta
km: ដាមីតា

[ctx: egypt.kgm]
en: Faiyum
km: ហ្វៃយុម

[ctx: egypt.kgm]
en: Gharbia
km: ហ្កាប៊ីយ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Tanta
km: តាន់តា

[ctx: egypt.kgm]
en: Giza
km: ហ្គីហ្សា

[ctx: egypt.kgm]
en: Ismailia
km: អ៊ីស្មៃលីយ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Kafr el-Sheikh
km: កាហ្វ្រេល សេកហ៍

[ctx: egypt.kgm]
en: Matruh
km: ម៉ាទ្រុសហ៍

[ctx: egypt.kgm]
en: Mersa Matruh
km: មើសា ម៉ាទ្រុសហ៍

[ctx: egypt.kgm]
en: Minya
km: មីនយ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Monufia
km: ម៉ូនុហ្វីយ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Shibin el-Kom
km: ស្សីប៊ីន អេល កុម

[ctx: egypt.kgm]
en: New Valley
km: ញូវ វ៉ាឡី

[ctx: egypt.kgm]
en: Kharga
km: ខាហ្កា

[ctx: egypt.kgm]
en: North Sinai
km: ស៊ីណៃ ខាង​ជើង

[ctx: egypt.kgm]
en: Arish
km: អារីសហ៍

[ctx: egypt.kgm]
en: Port Said
km: ព័រ ស៊ែដ

[ctx: egypt.kgm]
en: Qalyubia
km: ហ្កាលីយូប៊ីយ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Banha
km: បាញ៉ា

[ctx: egypt.kgm]
en: Qena
km: ហ្គីណា

[ctx: egypt.kgm]
en: Red Sea
km: សមុទ្រ ក្រហម

[ctx: egypt.kgm]
en: Hurghada
km: ហ៊ឺហ្កាដា

[ctx: egypt.kgm]
en: Zagazig
km: ហ្សាហ្កាហ្ស៊ីហ្គ

[ctx: egypt.kgm]
en: Sohag
km: សូហាហ្គ

[ctx: egypt.kgm]
en: South Sinai
km: ស៊ីណៃ ខាង​ត្បូង

[ctx: egypt.kgm]
en: el-Tor
km: អេល ទ័រ

[ctx: egypt.kgm]
en: Suez
km: ស៊ូអេ

[ctx: egypt.kgm]
en: Luxor
km: លុចស៊័រ

[ctx: el_salvador.kgm]
en: El Salvador
km: អែលសាល់វ៉ាឌ័រ

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Not El Salvador
km: មិនមែន​​អែលសាល់វ៉ាឌ័រ

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Ahuachapán
km: អាហ៊ូអាចឆាប៉ាន

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Santa Ana
km: សាន់តា អាណា

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Sonsonate
km: សុនសូណេត

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Usulután
km: អ៊ូស៊ូលូតាន

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Miguel
km: សាន់មីហ្គូអិល

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Morazán
km: ម៉ូរ៉ាហ្សាន

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Francisco Gotera
km: សានហ្វ្រានស៊ីស្កូ​ហ្គោទែរ៉ា

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Unión
km: ឡា អ៊ុយញ៉ុង

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Libertad
km: ឡា លីប៊ែរតាដ

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Santa Tecla
km: សាន់តា តិកឡា

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Chalatenango
km: ចាឡាតិណាញ៉ូ

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Cuscatlán
km: គូសកាតឡាន់

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Cojutepeque
km: ខូឌ្យូតេប៉េកេ

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Salvador
km: សាន សាល់វ៉ាឌ័រ

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Paz
km: ឡា ប៉ាហ្ស

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Zacatecoluca
km: ហ្សាកាតេកូលូកា

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Cabañas
km: កាបាណាស

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Sensuntepeque
km: សិនសាន់តេផេហ្កេ

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Vicente
km: សាន វីសិនតេ

[ctx: emirates.kgm]
en: United Arab Emirates
km: សធារណរដ្ឋ​អារ៉ាប់​រួម

[ctx: emirates.kgm]
en: Emirates
km: ដែនដី​នយោបាយ

[ctx: emirates.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: emirates.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: emirates.kgm]
en: Not Emirates
km: មិនមែន ដែនដី​នយោបាយ

[ctx: emirates.kgm]
en: Abu Dhabi
km: អា​ប៊ូ​ ដាប៊ី

[ctx: emirates.kgm]
en: Ajman
km: អាដ្យម៉ាន

[ctx: emirates.kgm]
en: Dubaï
km: ឌុយបៃ

[ctx: emirates.kgm]
en: Fujairah
km: ហ្វ៊ូចៃរ៉ា

[ctx: emirates.kgm]
en: Ras al-Khaimah
km: រ៉ាស អាល់ កៃម៉ាស

[ctx: emirates.kgm]
en: Sharjah
km: សារចាស

[ctx: emirates.kgm]
en: Umm al-Qaiwain
km: អ៊ុម អាល់​ហ្កៃវ៉ាន់

[ctx: estonia.kgm]
en: Estonia
km: អេស្តូនី

[ctx: estonia.kgm]
en: Counties
km: ប្រទេស

[ctx: estonia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: estonia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: estonia.kgm]
en: Not Estonia
km: មិនមែន​អេស្តូនី

[ctx: estonia.kgm]
en: Harju
km: ហាជុ

[ctx: estonia.kgm]
en: Tallinn
km: តាល់លីន

[ctx: estonia.kgm]
en: Hiiu
km: ហ៊ីអ៊ី

[ctx: estonia.kgm]
en: Kärdla
km: កាដឡា

[ctx: estonia.kgm]
en: Ida-Viru
km: អ៊ីដាវីរុ

[ctx: estonia.kgm]
en: Jõhvi
km: ចូវី

[ctx: estonia.kgm]
en: Järva
km: ចាវ៉ា

[ctx: estonia.kgm]
en: Paide
km: ប៉ាយដេ

[ctx: estonia.kgm]
en: Jõgeva
km: ដ្យូហ្កេវ៉ា

[ctx: estonia.kgm]
en: Lääne
km: ឡាអានណេ

[ctx: estonia.kgm]
en: Haapsalu
km: ហាអាបសាលូ

[ctx: estonia.kgm]
en: Lääne-Viru
km: ឡាអាណេ វីរុ

[ctx: estonia.kgm]
en: Rakvere
km: រ៉ាកវៀ

[ctx: estonia.kgm]
en: Pärnu
km: ប៉ានុ

[ctx: estonia.kgm]
en: Põlva
km: ប៉ុលវ៉ា

[ctx: estonia.kgm]
en: Rapla
km: រ៉ាបឡា

[ctx: estonia.kgm]
en: Saare
km: សាអារ៉េ

[ctx: estonia.kgm]
en: Kuressaare
km: គូរ៉េសសាអារ៉េ

[ctx: estonia.kgm]
en: Tartu
km: តាទូ

[ctx: estonia.kgm]
en: Valga
km: វ៉ាល់ហ្កា

[ctx: estonia.kgm]
en: Viljandi
km: វីលចានឌី

[ctx: estonia.kgm]
en: Võru
km: វ៉ូរុ

[ctx: europe.kgm]
en: Europe
km: ទ្វីប​អ៊ឺរ៉ុប​

[ctx: europe.kgm]
en: Countries
km: ប្រទេស

[ctx: europe.kgm]
en: Water
km: ទឹក​

[ctx: europe.kgm]
en: Coast
km: ឆ្នេរ​

[ctx: europe.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: europe.kgm]
en: Albania
km: អាល់បានី​

[ctx: europe.kgm]
en: Tirana
km: ទីរ៉ាណា

[ctx: europe.kgm]
en: Algeria
km: អាល់ហ្សេរី

[ctx: europe.kgm]
en: Andorra
km: អង់ដូរ៉ា

[ctx: europe.kgm]
en: Andorra la Vella
km: អានដូរ៉ាឡាវ៉េឡា

[ctx: europe.kgm]
en: Austria
km: អូទ្រីស

[ctx: europe.kgm]
en: Vienna
km: វីយែន

[ctx: europe.kgm]
en: Belarus
km: បេឡារុស្ស

[ctx: europe.kgm]
en: Minsk
km: មីនស្កិ៍

[ctx: europe.kgm]
en: Belgium
km: បែលហ្ស៊ិក

[ctx: europe.kgm]
en: Brussels
km: ព្រុចសែល

[ctx: europe.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
km: បូស្ន៊ី និង​ហឺហ្ស៊េហ្គោវីណា

[ctx: europe.kgm]
en: Sarajevo
km: សារ៉ាយេវ៉ូ

[ctx: europe.kgm]
en: Bulgaria
km: ប៊ុលហ្គារី

[ctx: europe.kgm]
en: Sofia
km: សូហ្វីយ៉ា

[ctx: europe.kgm]
en: Croatia
km: ក្រូអាស៊ី

[ctx: europe.kgm]
en: Zagreb
km: សាគ្រែប

[ctx: europe.kgm]
en: Prague
km: ប្រាក

[ctx: europe.kgm]
en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

[ctx: europe.kgm]
en: Copenhagen
km: កូប៉ិនហាក

[ctx: europe.kgm]
en: Estonia
km: អេស្តូនី

[ctx: europe.kgm]
en: Tallinn
km: តាលិន

[ctx: europe.kgm]
en: Finland
km: ហ្វាំងឡង់

[ctx: europe.kgm]
en: Helsinki
km: ហែលស៊ិនគី

[ctx: europe.kgm]
en: Skopje
km: ស្កុបជេ

[ctx: europe.kgm]
en: France
km: បារាំង​

[ctx: europe.kgm]
en: Paris
km: ប៉ារីស​

[ctx: europe.kgm]
en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

[ctx: europe.kgm]
en: Berlin
km: បែរឡាំង

[ctx: europe.kgm]
en: Greece
km: ក្រិក​

[ctx: europe.kgm]
en: Athens
km: អាថែន

[ctx: europe.kgm]
en: Hungary
km: ហុងគ្រី

[ctx: europe.kgm]
en: Budapest
km: ប៊ុយដាប៉ែស

[ctx: europe.kgm]
en: Iceland
km: ​អ៊ីស្លង់

[ctx: europe.kgm]
en: Reykjavik
km: រ៉ៃក្យាវិក

[ctx: europe.kgm]
en: Ireland
km: អៀរឡង់

[ctx: europe.kgm]
en: Dublin
km: ឌុយប្លាំង

[ctx: europe.kgm]
en: Italy
km: អ៊ីតាលី

[ctx: europe.kgm]
en: Rome
km: រ៉ូម​

[ctx: europe.kgm]
en: Latvia
km: ឡេតូនី

[ctx: europe.kgm]
en: Riga
km: រីហ្គា

[ctx: europe.kgm]
en: Liechtenstein
km: លិចតិនស្ដាញ

[ctx: europe.kgm]
en: Vaduz
km: វ៉ាឌូស

[ctx: europe.kgm]
en: Lithuania
km: លីទុយអានី

[ctx: europe.kgm]
en: Vilnius
km: វីលនីញូស

[ctx: europe.kgm]
en: Luxembourg
km: លុចសំបួ

[ctx: europe.kgm]
en: Moldova
km: ម៉ុលដាវី

[ctx: europe.kgm]
en: Chisinau
km: ជីស៊ីណូ

[ctx: europe.kgm]
en: Monaco
km: ​ម៉ូណាកូ

[ctx: europe.kgm]
en: Morocco
km: ម៉ារ៉ុក

[ctx: europe.kgm]
en: Netherlands
km: ហូឡង់

[ctx: europe.kgm]
en: Amsterdam
km: អាំស្ទែដាំ

[ctx: europe.kgm]
en: Norway
km: ន័រវែស

[ctx: europe.kgm]
en: Oslo
km: អូស្លូ

[ctx: europe.kgm]
en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

[ctx: europe.kgm]
en: Warsaw
km: វ៉ាសូវី

[ctx: europe.kgm]
en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

[ctx: europe.kgm]
en: Lisbon
km: លីសបោន

[ctx: europe.kgm]
en: Romania
km: រូម៉ានី

[ctx: europe.kgm]
en: Bucharest
km: ប៊ុយការ៉េស

[ctx: europe.kgm]
en: Russia
km: រុស្ស៊ី

[ctx: europe.kgm]
en: Moscow
km: មូស្គូ

[ctx: europe.kgm]
en: San Marino
km: សាំងម៉ារ៉ាំង

[ctx: europe.kgm]
en: Serbia
km: សើព

[ctx: europe.kgm]
en: Belgrade
km: ប៊ែលក្រាដ

[ctx: europe.kgm]
en: Montenegro
km: ម៉ុងតេណេហ្គ្រោ

[ctx: europe.kgm]
en: Podgorica
km: ប៉ូដហ្គោរីកា

[ctx: europe.kgm]
en: Slovakia
km: ស្លូវ៉ាគី

[ctx: europe.kgm]
en: Bratislava
km: ប្រាទីស្លាវ៉ា​

[ctx: europe.kgm]
en: Slovenia
km: ស្លូវេនី

[ctx: europe.kgm]
en: Ljubljana
km: ជូបហ្សាណា

[ctx: europe.kgm]
en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

[ctx: europe.kgm]
en: Madrid
km: ម៉ាឌ្រីដ​

[ctx: europe.kgm]
en: Sweden
km: ស៊ុយអែត

[ctx: europe.kgm]
en: Stockholm
km: ស្តុកខុល

[ctx: europe.kgm]
en: Switzerland
km: ស្វ៊ីស

[ctx: europe.kgm]
en: Bern
km: ប៊ែន

[ctx: europe.kgm]
en: Syria
km: ស៊ីរី

[ctx: europe.kgm]
en: Tunisia
km: ទុយណេស៊ី

[ctx: europe.kgm]
en: Turkey
km: តួកគី

[ctx: europe.kgm]
en: Ankara
km: អង់ការ៉ា

[ctx: europe.kgm]
en: Ukraine
km: អ៊ុយក្រែន

[ctx: europe.kgm]
en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

[ctx: europe.kgm]
en: London
km: ឡុងដ៏

[ctx: europe.kgm]
en: Vatican City
km: បុរី​វ៉ាទីកង់

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Finland (Regions)
km: ​ហ្វាំងឡង់ (តំបន់)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Not Finland (Regions)
km: មិនមែន ​ហ្វាំងឡង់ (តំបន់)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Åland
km: អាលែនដ៍

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Mariehamn
km: ម៉ារីហាម

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Joensuu
km: ចូអិនស៊ូ

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Lappeenranta
km: ឡាពីនរ៉ាន់តា

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Central Finland
km: សង់ត្រាល់ ​ហ្វាំងឡង់

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Jyväskylä
km: ជីវ៉ាស្គីលឡា

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Finland Proper
km: ហ្វាំងឡង់ ប្រ៉ប់ភើ

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Turku
km: ទើរគូ

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kainuu
km: កាន់នូ​

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kajaani
km: កាចានី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Lapland
km: លែបលែន

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Rovaniemi
km: រ៉ូវ៉ានីមី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Ostrobothnia
km: អូស្ត្រូបូតនី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Vaasa
km: វ៉ាសា

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Central Ostrobothnia
km: សង់ត្រាល់ អូស្ត្រូបូតនី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kokkola
km: កុកកូឡា

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Northern Ostrobothnia
km: អូស្ត្រូបូតនី​ខាង​ជើង

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Oulu
km: អ៊ូលូ

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Southern Ostrobothnia
km: អូស្ត្រូវបូតនី ខាង​ត្បូង

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Seinäjoki
km: ស៊ីណាចូគី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Päijänne-Tavastia
km: ប៉ៃ​ចាណេ តាវ៉ាស្ទី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Lahti
km: ឡាសទី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Tavastia Proper
km: តាវ៉ាស្ទៀ ប្រ៉ប់ភើ

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Hämeenlinna
km: ហាមីនលីនណា

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Pirkanmaa
km: ភើកកាន់ម៉ា

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Tampere
km: តាមពើរ៉េ

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Satakunta
km: សាតាគុនតា

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Pori
km: ព័ររី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Northern Savonia
km: សាវ៉ូនី ខាង​ជើង

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kuopio
km: គូអូពីយ៉ូ

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Southern Savonia
km: សាវ៉ូនី ខាង​ត្បូង

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Mikkeli
km: មីកេលី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Helsinki
km: ហេលស៊ីនគី

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kymenlaakso
km: គីម៉ិនឡាអាកសូ

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kouvola
km: ​គូវ៉ូឡា

[ctx: @title:group]
en: This flag belongs to:
km: ទង់ជាតិ​នេះ​ជារបស់ ៖

[ctx: @title]
en: %1 by Flag
km:  %1 តាម​រយៈ​ទង់ជាតិ

[ctx: france.kgm]
en: France
km: បារាំង​

[ctx: france.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: france.kgm]
en: Not France
km: មិន​មែន​បារាំង

[ctx: france.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: france.kgm]
en: Ain
km: អែន

[ctx: france.kgm]
en: Bourg en Bresse
km: បួគអង់ប្រិសេ

[ctx: france.kgm]
en: Aisne
km: អែស្នេ

[ctx: france.kgm]
en: Laon
km: ឡាអុង

[ctx: france.kgm]
en: Allier
km: អាលីយេ

[ctx: france.kgm]
en: Moulins
km: មូលីនស៍

[ctx: france.kgm]
en: Alpes de Haute-Provence
km: អាល់ប៉េស ដឺ ហូតេ ប្រូវ៉ង់ស៍

[ctx: france.kgm]
en: Hautes-Alpes
km: ហូតេស អាល់ប៉េស

[ctx: france.kgm]
en: Gap
km: ហ្កាប

[ctx: france.kgm]
en: Alpes Maritimes
km: អាល់ប៉េស ម៉ារីទីម

[ctx: france.kgm]
en: Nice
km: នីស

[ctx: france.kgm]
en: Ardèche
km: អាដេឆេ

[ctx: france.kgm]
en: Privas
km: ព្រីវ៉ាស

[ctx: france.kgm]
en: Ardennes
km: អាដង់ណេ

[ctx: france.kgm]
en: Charleville-Mézières
km: ឆាឡេវីល ម៉េហ្ស៊េរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Ariège
km: អារីយេ

[ctx: france.kgm]
en: Foix
km: ហ្វ័កស៍

[ctx: france.kgm]
en: Aube
km: អូបេ

[ctx: france.kgm]
en: Troyes
km: ត្រូយ៉េស

[ctx: france.kgm]
en: Aude
km: អូដេ

[ctx: france.kgm]
en: Carcassonne
km: កាកាសសូណេ

[ctx: france.kgm]
en: Aveyron
km: អាវ៉ីរ៉ុន

[ctx: france.kgm]
en: Rodez
km: រ៉ូដេហ្ស

[ctx: france.kgm]
en: Bouches-du-Rhône
km: ប៊ូឆេ ឌុយ រ៉ុន

[ctx: france.kgm]
en: Marseille
km: ម៉ាសី

[ctx: france.kgm]
en: Calvados
km: កាល់វ៉ាដូស

[ctx: france.kgm]
en: Caen
km: កែន

[ctx: france.kgm]
en: Cantal
km: កង់តាល់

[ctx: france.kgm]
en: Aurillac
km: អូរីលឡាក់

[ctx: france.kgm]
en: Charente
km: ឆារ៉ង់តេ

[ctx: france.kgm]
en: Angoulème
km: អង់ហ្គូឡែម

[ctx: france.kgm]
en: Charente-Maritime
km: ឆារ៉ង់តេ ម៉ារីទីម

[ctx: france.kgm]
en: La Rochelle
km: ឡា រ៉ូឆេលឡេ

[ctx: france.kgm]
en: Cher
km: ឈែរ

[ctx: france.kgm]
en: Bourges
km: បួហ្គេ

[ctx: france.kgm]
en: Corrèze
km: កូរ៉េហ្សេ

[ctx: france.kgm]
en: Tulle
km: ទុលឡេ

[ctx: france.kgm]
en: Corse du Sud
km: គ័រសេ ឌុយ ស៊ុឌ

[ctx: france.kgm]
en: Ajaccio
km: អាដ្យាស្យូ

[ctx: france.kgm]
en: Haute-Corse
km: ហូតេ គ័រសេ

[ctx: france.kgm]
en: Bastia
km: បាស្ទីយ៉ា

[ctx: france.kgm]
en: Côte d'Or
km: កូតេ ដ័រ

[ctx: france.kgm]
en: Dijon
km: ឌីដ្យុង

[ctx: france.kgm]
en: Côtes d'Armor
km: កូតេ ដាម័រ

[ctx: france.kgm]
en: Saint Brieuc
km: សង់ ប្រ៊ូស

[ctx: france.kgm]
en: Creuse
km: គ្រូសេ

[ctx: france.kgm]
en: Guéret
km: ខ្វេរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Dordogne
km: ដ័រដុញេ

[ctx: france.kgm]
en: Périgueux
km: ប៉េរីហ្គើ

[ctx: france.kgm]
en: Doubs
km: ឌូបស៍

[ctx: france.kgm]
en: Besançon
km: បេសង់សុង

[ctx: france.kgm]
en: Drôme
km: ដ្រូម៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Valence
km: វ៉ាឡង់សេ

[ctx: france.kgm]
en: Eure
km: អឺរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Evreux
km: អេវរ៉ូ

[ctx: france.kgm]
en: Eure et Loir
km: អឺរ៉េ អេ ល័រ

[ctx: france.kgm]
en: Chartres
km: ឆាត្រេស

[ctx: france.kgm]
en: Finistère
km: ហ្វ៊ីនីសតេរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Quimper
km: គីមពើ

[ctx: france.kgm]
en: Gard
km: ហ្កាដ

[ctx: france.kgm]
en: Nîmes
km: នីម៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Haute-Garonne
km: ហូតេ ហ្ការ៉ុនណេ

[ctx: france.kgm]
en: Toulouse
km: ទូលូ

[ctx: france.kgm]
en: Gers
km: ហ្គើស

[ctx: france.kgm]
en: Auch
km: អោចឆ៍

[ctx: france.kgm]
en: Gironde
km: ហ្គ៊ីរ៉ុនដេ

[ctx: france.kgm]
en: Bordeaux
km: ប៊័រដូ

[ctx: france.kgm]
en: Hérault
km: ហេរ៉ូត៍

[ctx: france.kgm]
en: Montpellier
km: ម៉ុងប៉េលីយេ

[ctx: france.kgm]
en: Ille et Vilaine
km: អ៊ីលឡេ អេ វីឡែន

[ctx: france.kgm]
en: Rennes
km: រ៉ែនណេ

[ctx: france.kgm]
en: Indre
km: អាំងដ្រេ

[ctx: france.kgm]
en: Châteauroux
km: សាតូរ៉ូ

[ctx: france.kgm]
en: Indre et Loire
km: អាំងដ្រេ អេ ល័ររ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Tours
km: ទួរ

[ctx: france.kgm]
en: Isère
km: អ៊ីសេរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Grenoble
km: ហ្ក្រង់ណូប្ល

[ctx: france.kgm]
en: Jura
km: ឌ្យូរ៉ា

[ctx: france.kgm]
en: Lons le Saunier
km: ឡុង ឡេ សូនីយេ

[ctx: france.kgm]
en: Landes
km: ឡង់ដេ

[ctx: france.kgm]
en: Mont de Marsan
km: ម៉ុង ដេ ម៉ាសង់

[ctx: france.kgm]
en: Loir et Cher
km: ល័រ អេ ឈែរ

[ctx: france.kgm]
en: Blois
km: ប្ល៊័ស

[ctx: france.kgm]
en: Loire
km: ល័ររ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Saint Etienne
km: សង់ អេត្យ៉ង់

[ctx: france.kgm]
en: Haute-Loire
km: ហូតេ ល័ររ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Loire-Atlantique
km: ល័ររ៉េ អាត្លង់ទិក

[ctx: france.kgm]
en: Nantes
km: ណង់តេ

[ctx: france.kgm]
en: Loiret
km: ល័ររ៉េត

[ctx: france.kgm]
en: Orléans
km: អរលីន

[ctx: france.kgm]
en: Lot
km: ឡុត

[ctx: france.kgm]
en: Cahors
km: កាហ័រស៍

[ctx: france.kgm]
en: Lot et Garonne
km: ឡុត អេ ហ្ការ៉ុន

[ctx: france.kgm]
en: Agen
km: អាហ្សង់

[ctx: france.kgm]
en: Lozère
km: ឡូហ្សេរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Mende
km: ម៉ង់ដេ

[ctx: france.kgm]
en: Maine et Loire
km: ម៉ែន អេ ល័ររ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Angers
km: អង់ហ្ស៊េ

[ctx: france.kgm]
en: Manche
km: ម៉ាន់ឆេ

[ctx: france.kgm]
en: Saint Lô
km: សង់ ឡូ

[ctx: france.kgm]
en: Marne
km: ម៉ាណេ

[ctx: france.kgm]
en: Haute-Marne
km: ហូតេ ម៉ាណេ

[ctx: france.kgm]
en: Chaumont
km: ឆូម៉ុន

[ctx: france.kgm]
en: Mayenne
km: ម៉ាយ៉េន

[ctx: france.kgm]
en: Laval
km: ឡាវ៉ាល់

[ctx: france.kgm]
en: Meurthe et Moselle
km: ម៉ឺត អេ ម៉ូសេល

[ctx: france.kgm]
en: Nancy
km: ណង់ស៊ី

[ctx: france.kgm]
en: Meuse
km: មឹសសេ

[ctx: france.kgm]
en: Bar le Duc
km: បា ឡេ ឌុក

[ctx: france.kgm]
en: Morbihan
km: ម័រប៊ីហាន

[ctx: france.kgm]
en: Vannes
km: វ៉ានណេ

[ctx: france.kgm]
en: Moselle
km: ម៉ូសេល

[ctx: france.kgm]
en: Metz
km: ម៉ែតហ្ស៍

[ctx: france.kgm]
en: Nièvre
km: នីវរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Nevers
km: ណេវើស

[ctx: france.kgm]
en: Nord
km: ន័រដ៍

[ctx: france.kgm]
en: Lille
km: លីល

[ctx: france.kgm]
en: Oise
km: អ័រសេ

[ctx: france.kgm]
en: Beauvais
km: បូវ៉ាស

[ctx: france.kgm]
en: Orne
km: អរណេ

[ctx: france.kgm]
en: Alençon
km: អាឡង់ស្យុង

[ctx: france.kgm]
en: Pas-de-Calais
km: ប៉ា ដេ កាឡាស

[ctx: france.kgm]
en: Arras
km: អារ៉ាស

[ctx: france.kgm]
en: Puy-de-Dôme
km: ពុយ ដេ ដូម

[ctx: france.kgm]
en: Clermont Ferrand
km: ក្លេម៉ុន ហ្វេរ៉ង់

[ctx: france.kgm]
en: Pyrénées-Atlantiques
km: ភីរ៉ែនណេ អាត្លង់ទិក

[ctx: france.kgm]
en: Pau
km: ប៉ូ

[ctx: france.kgm]
en: Hautes-Pyrénées
km: ហូតេ ភីរ៉ែនណេ

[ctx: france.kgm]
en: Tarbes
km: តាបេ

[ctx: france.kgm]
en: Pyrénées-Orientales
km: ភីរ៉ែនណេ អរ៉េនតាឡេ

[ctx: france.kgm]
en: Perpignan
km: ពែរពិញ៉ាន

[ctx: france.kgm]
en: Bas-Rhin
km: បាស រីន

[ctx: france.kgm]
en: Strasbourg
km: ស្ត្រាសបួរ

[ctx: france.kgm]
en: Haut-Rhin
km: ហូត រីន

[ctx: france.kgm]
en: Colmar
km: កុលម៉ា

[ctx: france.kgm]
en: Rhône
km: រ៉ុនណេ

[ctx: france.kgm]
en: Lyon
km: លីយ៉ុង

[ctx: france.kgm]
en: Haute-Saône
km: ហូតេ សូណេ

[ctx: france.kgm]
en: Vesoul
km: វ៉េស៊ូល

[ctx: france.kgm]
en: Saône et Loire
km: សូណេ អេ ល័រ

[ctx: france.kgm]
en: Mâcon
km: ម៉ាកុង

[ctx: france.kgm]
en: Sarthe
km: សាដេ

[ctx: france.kgm]
en: Le Mans
km: ឡឺ ម៉ង់

[ctx: france.kgm]
en: Savoie
km: សាវ័រ

[ctx: france.kgm]
en: Chambéry
km: សាមប៊ែរី

[ctx: france.kgm]
en: Haute-Savoie
km: ហូតេ សាវ័រ

[ctx: france.kgm]
en: Annecy
km: អង់ណេស៊ី

[ctx: france.kgm]
en: Paris
km: ប៉ារីស

[ctx: france.kgm]
en: Seine-Maritime
km: សែន​ម៉ារីទីម

[ctx: france.kgm]
en: Rouen
km: រូអង់

[ctx: france.kgm]
en: Seine et Marne
km: សែន អេ ម៉ាណេ

[ctx: france.kgm]
en: Melun
km: មីលូន

[ctx: france.kgm]
en: Yvelines
km: អ៊ីវ៉េលីន

[ctx: france.kgm]
en: Versailles
km: វែរសៃ

[ctx: france.kgm]
en: Deux-Sèvres
km: ដូ សេវរ៉េស

[ctx: france.kgm]
en: Niort
km: ន័រ

[ctx: france.kgm]
en: Somme
km: សូម៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Amiens
km: អាម៉ែន

[ctx: france.kgm]
en: Tarn
km: តាន

[ctx: france.kgm]
en: Albi
km: អាល់ប៊ី

[ctx: france.kgm]
en: Tarn et Garonne
km: តាន អេ ហ្ការ៉ុនណេ

[ctx: france.kgm]
en: Montauban
km: ម៉ុងតូបង់

[ctx: france.kgm]
en: Var
km: វ៉ា

[ctx: france.kgm]
en: Toulon
km: ទូឡុង

[ctx: france.kgm]
en: Vaucluse
km: វ៉ូគ្លូសេ

[ctx: france.kgm]
en: Avignon
km: អាវីណុង

[ctx: france.kgm]
en: Vendée
km: វ៉ង់ឌី

[ctx: france.kgm]
en: La Roche sur Yon
km: ឡា រ៉ូច សួរ យ៉ុន

[ctx: france.kgm]
en: Vienne
km: វីណេ

[ctx: france.kgm]
en: Poitiers
km: ព័រទ្យេ

[ctx: france.kgm]
en: Haute-Vienne
km: ហូតេ វីណេ

[ctx: france.kgm]
en: Limoges
km: លីម៉ូហ្កិស

[ctx: france.kgm]
en: Vosges
km: វ៉ូសហ្កិស

[ctx: france.kgm]
en: Epinal
km: អេពីណាល់

[ctx: france.kgm]
en: Yonne
km: យ៉ុនណេ

[ctx: france.kgm]
en: Auxerre
km: អកស្សេរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Territoire de Belfort
km: តេរីតូរ៉េ ដេ បេលហ្វ័រ

[ctx: france.kgm]
en: Belfort
km: បេលហ្វ័រ

[ctx: france.kgm]
en: Essonne
km: អេសស្យុងណេ

[ctx: france.kgm]
en: Evry
km: អេវរី

[ctx: france.kgm]
en: Hauts-de-Seine
km: ហូត ដេ សែន

[ctx: france.kgm]
en: Nanterre
km: ណង់ទើរ៉េ

[ctx: france.kgm]
en: Seine-Saint-Denis
km: សែន សង់ ដេនីស

[ctx: france.kgm]
en: Bobigny
km: បូប៊ីគនី

[ctx: france.kgm]
en: Val-de-Marne
km: វ៉ាល់ ដេ ម៉ាណេ

[ctx: france.kgm]
en: Créteil
km: ក្រេទីល

[ctx: france.kgm]
en: Val d'Oise
km: វ៉ាល់ដយស៍

[ctx: france.kgm]
en: Cergy-Pontoise
km: ស៊ែរហ្គី ប៉ុងតយស៍

[ctx: france_regions.kgm]
en: France (Regions)
km: ​បារាំង​ (តំបន់)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: france_regions.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: france_regions.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: france_regions.kgm]
en: Not France (Regions)
km: មិនមែន​​បារាំង (តំបន់)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Provence-Alpes-Côte d'Azur
km: ប្រ៉ូវ៉ង់ អាល់ប៉េស កូតេ ដាហ្ស៊័រ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Marseille
km: ម៉ាសី

[ctx: france_regions.kgm]
en: Rouen
km: រូអង់

[ctx: france_regions.kgm]
en: Corse
km: ក័រសេ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Ajaccio
km: អាដ្យាក់ស៊ីអូ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Dijon
km: ឌីដ្យុង

[ctx: france_regions.kgm]
en: Toulouse
km: ទូលូ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Bordeaux
km: ប៊័រដូ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Bretagne
km: ប្រេតាញ៉េ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Rennes
km: រ៉ែនណ៍

[ctx: france_regions.kgm]
en: Pays de Loire
km: ប៉ាយស៍ ដឺ ល័ររ៉េ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Nantes
km: ណង់តេ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Orléans
km: អរលីន

[ctx: france_regions.kgm]
en: Strasbourg
km: ស្ត្រាសបួរ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Lyon
km: លីយ៉ុង

[ctx: france_regions.kgm]
en: Île de France
km: អ៊ីលឡឺ ដឺ ហ្វ្រង់សេ

[ctx: france_regions.kgm]
en: Paris
km: ប៉ារីស​

[ctx: france_regions.kgm]
en: Lille
km: លីល

[ctx: georgia.kgm]
en: Georgia
km: ​ហ្សកហ្ស៊ី

[ctx: georgia.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: georgia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: georgia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: georgia.kgm]
en: Not Georgia
km: មិនមែន ​ហ្សកហ្ស៊ី

[ctx: georgia.kgm]
en: Abkhazia
km: អាប់ខាសៀ

[ctx: georgia.kgm]
en: Sokhumi
km: សុកឃូមី

[ctx: georgia.kgm]
en: Samegrelo-Zemo Svaneti
km: សាម៉េហ្ក្រេឡូ ហ្សេម៉ូ ស្វាណេទី

[ctx: georgia.kgm]
en: Zugdidi
km: ហ្ស៊ូហ្គឌីឌី

[ctx: georgia.kgm]
en: Guria
km: ហ្គូរៀ

[ctx: georgia.kgm]
en: Ozurgeti
km: អូហ្ស៊ើហ្កិតទី

[ctx: georgia.kgm]
en: Ajaria
km: អាដ្យារៀ

[ctx: georgia.kgm]
en: Batumi
km: បាទូមី

[ctx: georgia.kgm]
en: Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti
km: រ៉ាឆា ឡេចឃុមី និង ខ្វេម៉ូ ស្វាណេទី

[ctx: georgia.kgm]
en: Ambrolauri
km: អ៊ែមប្រូឡូរី

[ctx: georgia.kgm]
en: Imereti
km: អ៊ីមើរ៉េទី

[ctx: georgia.kgm]
en: Kutaisi
km: គូតៃស៊ី

[ctx: georgia.kgm]
en: Samtskhe-Javakheti
km: សាំស្កេ ចាវ៉ាខេទី

[ctx: georgia.kgm]
en: Akhaltsikhe
km: អាកហាល់ស៊ីកហ៊ី

[ctx: georgia.kgm]
en: Shida Kartli
km: ស៊ីដា កាតលី

[ctx: georgia.kgm]
en: Gori
km: ហ្គោរី

[ctx: georgia.kgm]
en: Mtskheta-Mtianeti
km: ស្កេតា អិមធៀណេទី

[ctx: georgia.kgm]
en: Mtskheta
km: ស្កេតា

[ctx: georgia.kgm]
en: Kvemo Kartli
km: ក្វេម៉ូ កាតលី

[ctx: georgia.kgm]
en: Rustavi
km: រ៉ាស់តាវី

[ctx: georgia.kgm]
en: Kakheti
km: កាកហេទី

[ctx: georgia.kgm]
en: Telavi
km: តេឡាវី

[ctx: georgia.kgm]
en: Tbilisi
km: ប៊ីលីស៊ី

[ctx: germany.kgm]
en: Germany
km: ប្រទេស​អាល្លឺម៉ង់

[ctx: germany.kgm]
en: States
km: រដ្ឋ

[ctx: germany.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំ​ដែន​

[ctx: germany.kgm]
en: Not Germany
km: មិនមែន​ប្រទេស​អាល្លឺម៉ង់​ទេ

[ctx: germany.kgm]
en: Baden-Württemberg
km: បាដិន វើតថិមប៊ើក

[ctx: germany.kgm]
en: Stuttgart
km: ស្ទូហ្កាត

[ctx: germany.kgm]
en: Bavaria
km: បាវ៉ារៀ

[ctx: germany.kgm]
en: Munich
km: មុយនិច

[ctx: germany.kgm]
en: Berlin
km: ប៊ែរឡាំង​

[ctx: germany.kgm]
en: Brandenburg
km: ប្រ៊ែនដិនប៊ើក

[ctx: germany.kgm]
en: Potsdam
km: ផុតស្ឌែម

[ctx: germany.kgm]
en: Bremen
km: ប្រ៊ីមិន

[ctx: germany.kgm]
en: Hamburg
km: ហ៊ែមប៊ើក

[ctx: germany.kgm]
en: Hesse
km: ហេសសេ

[ctx: germany.kgm]
en: Wiesbaden
km: វីសប៊ែដិន

[ctx: germany.kgm]
en: Schwerin
km: ស្គ្វើរីន

[ctx: germany.kgm]
en: Lower Saxony
km: សាក់ស្យុង​ក្រោម

[ctx: germany.kgm]
en: Hanover
km: ហាន់ណូវើរ

[ctx: germany.kgm]
en: North Rhine-Westphalia
km: រ៉ាន វ៉េសផាលីយ៉ា​ខាងជើង

[ctx: germany.kgm]
en: Düsseldorf
km: ឌូសស៊ែលដហ្វ

[ctx: germany.kgm]
en: Rhineland-Palatinate
km: រ៉ានលែន ប៉ាឡាទីណេត

[ctx: germany.kgm]
en: Mainz
km: ម៉ែនហ្ស៍

[ctx: germany.kgm]
en: Saarland
km: សាអាលែន

[ctx: germany.kgm]
en: Saarbrücken
km: សាអាប្រ៊ូខិន

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony
km: សាក់ស្យុង

[ctx: germany.kgm]
en: Dresden
km: ដ្រេសដិន

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony-Anhalt
km: សាក់ស្យុង អ៊ែនហាល

[ctx: germany.kgm]
en: Magdeburg
km: មែឃប៊ើជ

[ctx: germany.kgm]
en: Schleswig-Holstein
km: ស្ក្លិសវីគ ហូលស្ទីន

[ctx: germany.kgm]
en: Kiel
km: គៀល

[ctx: germany.kgm]
en: Thuringia
km: ធឺរីងហ្គីយ៉ា

[ctx: germany.kgm]
en: Erfurt
km: អ៊ើហ្វ៊ើត

[ctx: goa.kgm]
en: Goa
km: ហ្គ័រ

[ctx: goa.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: goa.kgm]
en: Not Goa
km: មិន​មែន​ហ្គ័រ

[ctx: goa.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: goa.kgm]
en: Canacona
km: កាណាកូណា

[ctx: goa.kgm]
en: Chaudi
km: ឆៅ​ឌី

[ctx: goa.kgm]
en: Quepem
km: គេប៉ិម

[ctx: goa.kgm]
en: Mormugao
km: ម័រ​មុ​ហ្កាវ

[ctx: goa.kgm]
en: Vasco da Gama
km: វ៉ាស់​ស្កូដា​ហ្កាម៉ា

[ctx: goa.kgm]
en: Sanguem
km: សង់​ឃ្វេម

[ctx: goa.kgm]
en: Salcette
km: សាល់សេតេ

[ctx: goa.kgm]
en: Margao
km: ម៉ាហ្កាវ

[ctx: goa.kgm]
en: Ponda
km: ផន់​ដា

[ctx: goa.kgm]
en: Pernem
km: ពែរណេម

[ctx: goa.kgm]
en: Bardez
km: បារដេស

[ctx: goa.kgm]
en: Mapusa
km: ម៉ាពូសា

[ctx: goa.kgm]
en: Bicholim
km: ប៊ីកូលីម

[ctx: goa.kgm]
en: Tiswadi
km: ទីស្វាឌី

[ctx: goa.kgm]
en: Panjim
km: ប៉ាន់​ជីម

[ctx: goa.kgm]
en: Satari
km: សាតារី

[ctx: goa.kgm]
en: Valpoi
km: វ៉ាល​ប៉យ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Counties
km: ទីក្រុង

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Shetland islands
km: កោះ សិតលែនដ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Lerwick
km: លើវីក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Orkney
km: អរណេ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kirkwall
km: ឃើកវ៉ល

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Caithness
km: ខៃត៍ណេស

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Wick
km: វីក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Sutherland
km: សាត់ធើលែនដ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dornoch
km: ឌ័រណុច

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Ross-shire and Cromarty
km: រ៉ូស សាយអ៊ើ និង ក្រូម៉ាទី

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dingwall
km: ឌីងវ៉ល

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Inverness-shire
km: អ៊ីនវើណេស សាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Inverness
km: អ៊ីនវើណេស

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Nairnshire
km: ណាយអិនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Nairn
km: ណាយអិន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Morayshire
km: ម៉ូរ៉ាយសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Elgin
km: អិលហ្គីន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Banffshire
km: បាណហ្វសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Banff
km: បាណហ្វ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Aberdeenshire
km: អាប៊ើឌីនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Aberdeen
km: អាប៊ើឌីន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kincardineshire
km: គីនកាដឌីណេសសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Stonehaven
km: ស្តូនហេវិន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Angus
km: អង់ហ្គុស

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Forfar
km: ហ្វ័រហ្វារ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Perthshire
km: ពែរសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Perth
km: ពែរ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Argyllshire
km: អាហ្គីលសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Inveraray
km: អ៊ីនវើរ៉ារ៉ាយ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dumbartonshire
km: ដាំបាតូនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dumbarton
km: ដាំបាតូន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Stirlingshire
km: ស្ទើរលីងសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Stirling
km: ស្ទើរលីង

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Clackmannanshire
km: ក្លាកម៉ាន់ណាន់សាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Alloa
km: អាឡូអា

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kinross-shire
km: គីនរ៉ូស សាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kinross
km: គីនរ៉ូស

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Fife
km: ហ្វ៊ីហ្វេ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Glenrothes
km: ហ្ក្លិនរ៉ូតិស

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: East Lothian
km: ឡូធាន ខាងកើត

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Haddington
km: ហាឌីងតុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Midlothian
km: មីដឡូធាន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dalkeith
km: ដាលកេតថ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: West Lothian
km: ឡូធាន ខាងលិច

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Livingston
km: លីវីងស្តុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Lanarkshire
km: ឡាណាកសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Lanark
km: ឡាណាក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Renfrewshire
km: រ៉ិនហ្វ្រីសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Paisley
km: ផេសលី

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Ayrshire
km: អាយអ៊ើសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Ayr
km: អាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Buteshire
km: ប៊ូតេសសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Rothesay
km: រ៉ូតេសសាយ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Wigtownshire
km: វីហ្គថោនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Wigtown
km: វីហ្គថោន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kirkcudbrightshire
km: ឃើកឃ្យូដប្រៃសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kirkcudbright
km: ឃើកឃ្យូប្រៃសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dumfriesshire
km: ដាំហ្វ្រីយ៉េសសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dumfries
km: ដាំហ្វ្រីយ៉េស

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Peeblesshire
km: ភីបប្លេសសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Peebles
km: ភីបប្លេស

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Selkirkshire
km: សេលឃើកសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Selkirk
km: សេលឃើក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Roxburghshire
km: រ៉ុកប៊ើកសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Roxburgh
km: រ៉ុកប៊ើក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Berwickshire
km: ប៊ើវីកសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Northumberland
km: ន័រសាំប៊ើលែនដ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Morpeth
km: ម័រផិត

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cumberland
km: ឃ្យូមប៊ើលែន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Carlisle
km: ខាលីសលី

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Durham
km: ឌើហាម

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Westmorland
km: វ៉េសម័រលែនដ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Appleby-in-Westmorland
km: អាប្លេប៊ី អ៊ីន វ៉េសម័រលែនដ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Lancashire
km: ឡាន់កាសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Preston
km: ប្រិសតុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Yorkshire
km: យ៉កសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: York
km: យ៉ក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Lincolnshire
km: លីនកូលសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Lincoln
km: លីនកូល

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Nottinghamshire
km: ណុតធីងហាំសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: West Bridgford
km: វ៉េសប្រ៊ីជហ្វដ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Derbyshire
km: ឌើប៊ីសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Matlock
km: ម៉ាត់ឡក់

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cheshire
km: ឆេសសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Chester
km: ឆេសស្ទើរ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Shropshire
km: ស្រូបសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Shrewbury
km: ស្រ៊ូវប៊ើរី

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Staffordshire
km: ស្តាប់ហ្វតសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Stafford
km: ស្តាប់ហ្វត

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Leicestershire
km: ឡេសស្ទើរសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Glenfield
km: ហ្ក្លិនហ្វៀលដ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Rutland
km: រូតលែនដ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Oakham
km: អូកហាំ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Northamptonshire
km: ណ័រហាំថុនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Northampton
km: ណ័រហាំថុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Huntingdonshire
km: ហាន់ធីងដុនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Huntingdon
km: ហាន់ធីងដុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cambridgeshire
km: ឃែមប្រ៊ីជសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cambridge
km: ឃែមប្រ៊ីជ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Norfolk
km: ន័រហ្វក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Norwich
km: ន័រវីជ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Suffolk
km: សាវហ្វក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Ipswich
km: អ៊ីបស្វ៊ីច

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Essex
km: អេសសិច

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Chelmsford
km: ឆិមស៍ហ្វដ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kent
km: កិនត៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Maidstone
km: ម៉េដស្តូន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Sussex
km: សាស់សិច

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Chichester
km: ឈីឆេស្ទើរ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Surrey
km: ស៊ើរ៉េយ៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kingston
km: ឃីងស្តុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Middlesex
km: មីដដលសិច

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: London
km: ឡុងដុង​

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Hertfordshire
km: ហាតហ្វត​សាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Hertford
km: ហាតហ្វត

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Bedfordshire
km: បិដហ្វតសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Bedford
km: បិដហ្វដ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Buckinghamshire
km: បាក់ឃីងហាំសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Aylesbury
km: អាយឡេសប៊ើរី

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Oxfordshire
km: អក់ស៍ហ្វ៊ើដសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Oxford
km: អាក់ស៍ហ្វ៊ើដ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Berkshire
km: ប៊ើកសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Reading
km: រីដឌីង

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Hampshire
km: ហាំភ៍សាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Winchester
km: វីនឆិសស្ទ៊ើរ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dorset
km: ដ័រសិត

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dorchester
km: ដ័រឆិសស្ទើរ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Devon
km: ដេវ៉ុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Exeter
km: អិចសិតទើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cornwall
km: ខនវ៉ល

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Truro
km: ទ្រូរ៉ូ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Somerset
km: សុមើសិត

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Taunton
km: ថូនតុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Wiltshire
km: វីលត៍​សៀ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Trowbridge
km: ត្រូវប្រ៊ីជ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Gloucestershire
km: ហ្គ្លូសិសស្ទើរសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Gloucester
km: ហ្គ្លូសិសស្ទើរ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Warwickshire
km: វ៉ាវីកសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Warwick
km: វ៉ាវីក

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Worcestershire
km: វ័រសេស្ទើសៀ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Worcester
km: វ័រសិសស្ទើរ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Herefordshire
km: ហៀរហ្វដសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Hereford
km: ហៀរហ្វត

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Monmouthshire
km: ម៉ុនម៉ៅត៍សាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Monmouth
km: ម៉ុនម៉ៅត៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Glamorgan
km: ហ្ក្លាម៉ហ្គែន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cardiff
km: ខាឌីហ្វ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Carmarthenshire
km: ខាម៉ាត់ថិនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Llanelli
km: ឡាណិលលី

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Pembrokeshire
km: ផិមប្រូកសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Haverfordwest
km: ហាវើហ្វដវ៉េស្ត៍

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cardiganshire
km: ខាឌីហ្គែនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cardigan
km: ខាឌីហ្គែន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Brecknockshire
km: ប្រិកណក់សាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Brecon
km: ប្រិខន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Radnorshire
km: រ៉ាដន័រសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: New Radnor
km: ញូវ រ៉ាដន័រ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Montgomeryshire
km: ម៉ុងត៍ហ្គោមើរីសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Montgomery
km: ម៉ុងត៍ហ្គោរី

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Merionethshire
km: មើរីអុនណេតសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dolgellau
km: ឌុលហ្គេឡាវ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Caernarfonshire
km: កែនណាហ្វុនសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Caernarfon
km: កែនណាហ្វុន

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Anglesey
km: អង់ហ្ក្លេសសី

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Holyhead
km: ហូលីហិដ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Denbighshire
km: ដិនប៊ីហ្គសាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Denbigh
km: ដេនប៊ីហ្គ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Flintshire
km: ហ្វ្លីនត៍​សាយអ៊ើ

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Mold
km: មូលដ៍

[ctx: greece.kgm]
en: Greece
km: ​ក្រិក

[ctx: greece.kgm]
en: Peripheries
km: បរិមណ្ឌល

[ctx: greece.kgm]
en: Border
km: ព្រំដែន

[ctx: greece.kgm]
en: Aegean Sea
km: សមុទ្រ​អ៊ីហ្គីន

[ctx: greece.kgm]
en: Balkans
km: បាល់កង់

[ctx: greece.kgm]
en: Sea of Crete
km: ស៊ី អហ្វ ក្រេតេ

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Sea
km: សមុទ្រ អ៊័រនៀន

[ctx: greece.kgm]
en: Mediterranean Sea
km: សមុទ្រ មេឌីទែរ៉ាណេ

[ctx: greece.kgm]
en: Not Greece
km: មិនមែន ​ក្រិក

[ctx: greece.kgm]
en: Attica
km: អាទិកា

[ctx: greece.kgm]
en: Athens
km: អាថែន

[ctx: greece.kgm]
en: Central Greece
km: ក្រិក​កណ្ដាល

[ctx: greece.kgm]
en: Lamia
km: ឡាមៀ

[ctx: greece.kgm]
en: Central Macedonia
km: ម៉ាសេដូនី​​កណ្ដាល

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaloniki
km: ថិសាឡូនីគី

[ctx: greece.kgm]
en: Crete
km: ក្រេតេ

[ctx: greece.kgm]
en: Heraklion
km: ហ៊ែរ៉ាក់លីយ៉ុង

[ctx: greece.kgm]
en: East Macedonia and Thrace
km: ម៉ាសេដូនី​ខាងត្បូង និង ស្រេស

[ctx: greece.kgm]
en: Komotini
km: កូម៉ូទីនី

[ctx: greece.kgm]
en: Epirus
km: អេពីរុស

[ctx: greece.kgm]
en: Ioannina
km: ឡូននីណា

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Islands
km: កោះ អ៊ីយ៉ូនៀន

[ctx: greece.kgm]
en: Corfu
km: ខ័រហ៊្វូ

[ctx: greece.kgm]
en: North Aegean
km: អ៊ីហ្គីន​ខាងជើង

[ctx: greece.kgm]
en: Mytilene
km: មីធីឡិន

[ctx: greece.kgm]
en: Peloponnese
km: ប៉េឡូប៉ូនណេស

[ctx: greece.kgm]
en: Tripoli
km: ទ្រីប៉ូលី​

[ctx: greece.kgm]
en: South Aegean
km: អ៊ីហ្គីន​ខាងត្បូង

[ctx: greece.kgm]
en: Ermoupoli
km: អ៊ើមូលប៉ូលី

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaly
km: ស្ហិសសាលី

[ctx: greece.kgm]
en: Larissa
km: ឡារីសា

[ctx: greece.kgm]
en: West Greece
km: ក្រិក ខាងលិច

[ctx: greece.kgm]
en: Patras
km: ប៉ាត្រាស

[ctx: greece.kgm]
en: West Macedonia
km: ម៉ាសេដូនី​ ខាងលិច

[ctx: greece.kgm]
en: Kozani
km: កូហ្សានី

[ctx: greece.kgm]
en: Mount Athos
km: ម៉ោនថ៍ អាថូស

[ctx: greece.kgm]
en: Karyes
km: កាយេស

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Greece (Peripheries)
km: ​ក្រិក (បរិមណ្ឌល)

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peripheries
km: បរិមណ្ឌល

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Not Greece (Peripheries)
km: មិនមែន ​ក្រិក (បរិមណ្ឌល)

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Eastern Macedonia and Thrace
km: ​ម៉ាសេដូនី​

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Komotini
km: កូម៉ូទីនី

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Central Macedonia
km: ម៉ាសេដូនី​​កណ្ដាល

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaloniki
km: ថិសាឡូនីគី

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: West Macedonia
km: ម៉ាសេដូនី​ ខាងលិច

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Kozani
km: កូហ្សានី

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ionian Islands
km: កោះ អ៊ីយ៉ូនៀន

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Corfu
km: ខ័រហ៊្វូ

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Epirus
km: អេពីរុស

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ioannina
km: អ៊ីយ៉ូអាននីណា

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: West Greece
km: ក្រិក ខាងលិច

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaly
km: ស្ហិសសាលី

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Central Greece
km: ក្រិក​កណ្ដាល

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Lamia
km: ឡាមៀ

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Attica
km: អាទិកា

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Athens
km: អាថែន

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peloponnese
km: ប៉េឡូប៉ូនណេស

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Tripoli
km: ទ្រីប៉ូលី​

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: North Aegean
km: អ៊ីហ្គីន​ខាងជើង

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Mytilene
km: មីធីឡិន

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: South Aegean
km: អ៊ីហ្គីន​ខាងត្បូង

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ermoupoli
km: អ៊ើមូលប៉ូលី

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Crete
km: ក្រេតេ

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Mont Athos autonomous region
km: តំបន់ស្វ័យត ម៉ុនត៍ អាថូស

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Karyes
km: កាយេស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Greece (Prefectures)
km: ​ក្រិក (ជាយក្រុង)

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Prefectures
km: ជាយក្រុង

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Not Greece (Prefectures)
km: មិនមែន ​ក្រិក (ជាយក្រុង)

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Drama
km: ដ្រាម៉ា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Evros
km: អេវរ៉ូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Alexandroupolis
km: អេឡិចសាន់ឌ្រូប៉ូលីស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kavala
km: កាវ៉ាឡា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Komotini
km: កូម៉ូទីនី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Xanthi
km: សាន់ធី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chalcidice
km: ឆាលស៊ីឌីសេ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Polygyros
km: ប៉ូលីហ្គីរ៉ូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Imathia
km: អ៊ីម៉ាត់ស្យៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Veria
km: វើរៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kilkis
km: គីលគីស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Pella
km: ប៉ិលឡា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Edhessa
km: អិដហេសា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Pieria
km: ព្យែររៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Katerini
km: កាទើរីននី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Serres
km: សេរ៉េស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Thessaloniki
km: ថិសាឡូនីគី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Florina
km: ផ្លូរីណា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Grevena
km: ហ្ក្រេវីណា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kastoria
km: កាសតូរៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kozani
km: កូហ្សានី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Arta
km: អាតតា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Ioannina
km: អ៊ីយ៉ូអាននីណា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Preveza
km: ប្រេវីហ្សា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Thresprotia
km: ត្រេសប្រូតៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Igoumenitsa
km: អ៊ីហ្គូម៉ិនីតសា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Karditsa
km: កាឌីតសា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Magnesia
km: មែហ្គណេសសៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Volos
km: វ៉ូឡូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Trikala
km: ទ្រីកាឡា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Corfu
km: ខ័រហ៊្វូ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Argostoli
km: អាហ្គោសតូលី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lefkada
km: ឡិហ្វកាដា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Zakynthos
km: ហ្សាគីនតូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Achaea
km: អាជៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Patras
km: ប៉ាត្រាស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Aetolia-Acarnania
km: អាអេតូលៀ អាកាណានៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Missolonghi
km: មីសូឡុងហ៊ី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Pyrgos
km: ភៀហ្គោស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Euboea
km: អឺបូអេ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chalcis
km: ខាលស៊ីស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Evrytania
km: អិវរីតានៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Karpenisi
km: កាប៉ិននីស៊ី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Phocis
km: ប៉ុកស៊ីស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Amphissa
km: អាមភីសសា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Phtiotis
km: ធីអូទីស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lamia
km: ឡាមៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Boeotia
km: បូអូទៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Livadia
km: លីវ៉ាឌៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Athens
km: អាថែន

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Piraeus
km: ព្យ៉ាអ៊ូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: West Attica
km: អាទិកា ខាងលិច

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Elefsina
km: អិលឡិហ្វស៊ីណា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: East Attica
km: អាទិកា ខាងកើត

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Pallini
km: ផលលីនី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Arcadia
km: អាកាឌៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Tripoli
km: ទ្រីប៉ូលី​

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Argolis
km: អាហ្គោលីស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Nauplie
km: ណូបផ្លាយ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Corinthia
km: ខ័ររីនស្យៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Corinthe
km: ខ័ររីន

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Laconia
km: ឡាកូនី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Sparte
km: ស្ប៉ាតេ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Messinia
km: ម៉េសស៊ីនណា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kalamata
km: កាឡាម៉ាតា

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chios
km: ឆូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lesbos
km: លេសបូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Mytilene
km: មីធីឡិន

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Samos
km: សាម៉ូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Cyclades
km: ស៊ីខ្លាដេស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Ermoupoli
km: អ៊ើមូលប៉ូលី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Dodecanese
km: ដូឌិខេណេស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Rhodes
km: រ៉ូដេស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chania
km: ចានៀ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Heraklion
km: ហ៊ែរ៉ាក់លីយ៉ុង

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Iraklio
km: អ៊ីរ៉ាក់លីអូ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lasithi
km: ឡាស៊ីទី

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Nikolaos
km: នីកូឡាអូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Rethymnon
km: រ៉េធីមណុន

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Rethymno
km: រ៉េធីមណូ

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Mont Athos autonomous region
km: តំបន់ស្វ័យត ម៉ុនត៍ អាថូស

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Karyes
km: កាយេស

[ctx: guatemala.kgm]
en: Guatemala
km: ​ហ្គាតេម៉ាឡា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: guatemala.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: guatemala.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: guatemala.kgm]
en: Not Guatemala
km: មិនមែន​ហ្គាតេម៉ាឡា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Alta Verapaz
km: អាល់តា វែរ៉ាប៉ាស

[ctx: guatemala.kgm]
en: Cobán
km: កូបាន

[ctx: guatemala.kgm]
en: Baja Verapaz
km: បាចា វែរ៉ាប៉ាស

[ctx: guatemala.kgm]
en: Salamá
km: សាឡាម៉ា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Chimaltenango
km: ឈីម៉ាលថេនណានហ្គោ

[ctx: guatemala.kgm]
en: Chiquimula
km: ឈីគ្វីមុឡា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Petén
km: ផិថេន

[ctx: guatemala.kgm]
en: Flores
km: ហ្វ្ល័ររ៉េ

[ctx: guatemala.kgm]
en: El Progreso
km: អែល ប្រូហ្ក្រិសូ

[ctx: guatemala.kgm]
en: Guastatoya
km: ក្វាសតាតូយ៉ា

[ctx: guatemala.kgm]
en: El Quiché
km: អែល ឃ្វីឆេ

[ctx: guatemala.kgm]
en: Santa Cruz del Quiché
km: សាន់តា​គ្រូស ដេ ឃ្វីឆេ

[ctx: guatemala.kgm]
en: Escuintla
km: អេសស៊ីនត្លា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Ciudad Guatemala
km: ស៊ីដឌែដ ហ្គាតេម៉ាឡា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Huehuetenango
km: ហ៊ីហ៊ីថិនណានហ្គោ

[ctx: guatemala.kgm]
en: Izabal
km: ​​អ៊ីហ្សាបាល

[ctx: guatemala.kgm]
en: Puerto Barrios
km: ប៉ឺតូ បារីយ៉ូស

[ctx: guatemala.kgm]
en: Jalapa
km: ចាឡាប៉ា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Jutiapa
km: ជូត្យាប៉ា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Quetzaltenango
km: ក្វេតហ្សាលថិនណានហ្គោ

[ctx: guatemala.kgm]
en: Retalhuleu
km: រ៉េតាហ៊ុលឺ

[ctx: guatemala.kgm]
en: Sacatepéquez
km: សាកាតេប៉េក្វេហ្ស

[ctx: guatemala.kgm]
en: Antigua Guatemala
km: អង់ទីហ្កា ហ្គាតេម៉ាឡា

[ctx: guatemala.kgm]
en: San Marcos
km: សាន ម៉ាកូស

[ctx: guatemala.kgm]
en: Santa Rosa
km: សានតា រ៉ូសា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Cuilapa
km: ស៊ីឡាប៉ា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Sololá
km: សូឡូឡា

[ctx: guatemala.kgm]
en: Suchitepéquez
km: ស៊ូឈីតេប៉េក្វេហ្ស

[ctx: guatemala.kgm]
en: Mazatenango
km: ម៉ាហ្សាថិនណានហ្គោ

[ctx: guatemala.kgm]
en: Totonicapán
km: តូតូនីកាប៉ាន

[ctx: guatemala.kgm]
en: Zacapa
km: ហ្សាកាប៉ា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Gujarat
km: ហ្គូចារ៉ាត់

[ctx: gujarat.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: gujarat.kgm]
en: Not Gujarat
km: មិនមែន​ហ្គូចារ៉ាត់

[ctx: gujarat.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: gujarat.kgm]
en: Kutch / Kachchh
km: គុតឆ៍ / កាច់ឆ៍

[ctx: gujarat.kgm]
en: Bhuj
km: ភុជ

[ctx: gujarat.kgm]
en: Banaskantha
km: បាណាស្កាន់ថា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Palanpur
km: ប៉ាឡាន់ពួ

[ctx: gujarat.kgm]
en: Patan
km: ប៉ាតាន

[ctx: gujarat.kgm]
en: Mehsana
km: មេសាណា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Sabarkantha
km: សាបាកាន់ថា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Himmatnagar
km: ហ៊ីមម៉ាតណាហ្គា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Gandhinagar
km: ហ្គាន់ធីណាហ្គា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Surendranagar
km: ស៊ុរិនដ្រាណាហ្គា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Ahmedabad
km: អាមេដាបាដ

[ctx: gujarat.kgm]
en: Kheda
km: កេដា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Panch Mahal / Panchmahal
km: ប៉ាន​ម៉ាហាល / ប៉ានម៉ាហាល

[ctx: gujarat.kgm]
en: Godhra
km: ហ្គដដ្រា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Dahod
km: ដាហុដ

[ctx: gujarat.kgm]
en: Jamnagar
km: ចាំណាហ្គា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Rajkot
km: រ៉ាចគុត

[ctx: gujarat.kgm]
en: Junagadh
km: ជុណាហ្គាដ

[ctx: gujarat.kgm]
en: Amreli
km: អាំរ៉េលី

[ctx: gujarat.kgm]
en: Bhavnagar
km: ផាវណាហ្គា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Anand
km: អាណាន់

[ctx: gujarat.kgm]
en: Vadodara
km: វ៉ាដូដារ៉ា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Bharuch
km: ផារុច

[ctx: gujarat.kgm]
en: Narmada
km: ណាម៉ាដា​

[ctx: gujarat.kgm]
en: Rajpipla
km: រ៉ាចពីប្លា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Surat
km: ស៊ុរ៉ាត

[ctx: gujarat.kgm]
en: Tapi
km: តាពី

[ctx: gujarat.kgm]
en: Vyara
km: វីយ៉ារ៉ា

[ctx: gujarat.kgm]
en: The Dangs / Dang
km: ដាង

[ctx: gujarat.kgm]
en: Ahwa
km: អាវ៉ា

[ctx: gujarat.kgm]
en: Navsari
km: ណាវសារី

[ctx: gujarat.kgm]
en: Valsad
km: វ៉ាល់សាដ

[ctx: gujarat.kgm]
en: Porbandar
km: ព័របាន់ដា

[ctx: guyana.kgm]
en: Guyana
km: ​ហ្គីយ៉ាណា

[ctx: guyana.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: guyana.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: guyana.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: guyana.kgm]
en: Not Guyana
km: មិនមែន ហ្គីយ៉ាណា

[ctx: guyana.kgm]
en: Barima-Waini
km: បារីម៉ា វ៉ៃនី

[ctx: guyana.kgm]
en: Mabaruma
km: ម៉ាបារុម៉ា

[ctx: guyana.kgm]
en: Pomeroon-Supenaam
km: ផូមើរូន ស៊ុបណាម

[ctx: guyana.kgm]
en: Anna Regina
km: អាណា រីជីណា

[ctx: guyana.kgm]
en: Essequibo Islands-West Demerara
km: កោះ អិសេគ្វីបូ -​ ដេមើរ៉ារ៉ា​ខាង​លិច

[ctx: guyana.kgm]
en: Vreed en Hoop
km: វ្រីដ អង ហ៊ូព

[ctx: guyana.kgm]
en: Demerara-Mahaica
km: ដេមេរ៉ារ៉ា ម៉ាហៃ​កា

[ctx: guyana.kgm]
en: Paradise
km: ប៉ារ៉ាឌីស

[ctx: guyana.kgm]
en: Mahaica-Berbice
km: ម៉ាហៃកា ប៊ើប៊ីស

[ctx: guyana.kgm]
en: Fort Wellington
km: ហ្វត វេលីងតុន

[ctx: guyana.kgm]
en: Upper Demerara-Berbice
km: អាប់ភើ ដេមេរ៉ារ៉ា ប៊ើប៊ីស

[ctx: guyana.kgm]
en: Linden
km: លីនដិន

[ctx: guyana.kgm]
en: Cuyuni-Mazaruni
km: ស៊ុយុនី ម៉ាហ្សារុនី

[ctx: guyana.kgm]
en: Bartica
km: បាទីកា

[ctx: guyana.kgm]
en: Potaro-Siparuni
km: ប៉ូតារ៉ូ ស៊ីប៉ារុនី

[ctx: guyana.kgm]
en: Mahdia
km: ម៉ាហ៍ឌៀ

[ctx: guyana.kgm]
en: Upper Takutu-Upper Essequibo
km: អាប់ភើ តាគុទុ - អាប់ភើ អិសេគ្វីបូ

[ctx: guyana.kgm]
en: Lethem
km: ឡេហិម

[ctx: guyana.kgm]
en: East Berbice-Corentyne
km: ប៊ែរប៊ីស ខ័ររ៉ិនទីន ខាងកើត

[ctx: guyana.kgm]
en: New Amsterdam
km: ញូវ អាមស្តឺដាម​

[ctx: haiti.kgm]
en: Haiti
km: ​ហៃទី

[ctx: haiti.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: haiti.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: haiti.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: haiti.kgm]
en: Not Haiti
km: មិនមែន ​ហៃទី

[ctx: haiti.kgm]
en: Artibonite
km: អាទីបូនីត

[ctx: haiti.kgm]
en: Les Gonaïves
km: ឡេ ហ្គោណាយវ៉េស

[ctx: haiti.kgm]
en: Centre
km: សង់ត្រេ

[ctx: haiti.kgm]
en: Hinche
km: ហ៊ីនឆ៍

[ctx: haiti.kgm]
en: Grand'Anse
km: ហ្ក្រង់ដង់សេ

[ctx: haiti.kgm]
en: Jérémie
km: ជេរេមី

[ctx: haiti.kgm]
en: Nippes
km: នីប៉េស

[ctx: haiti.kgm]
en: Miragoâne
km: មីរ៉ាហ្គូណេ

[ctx: haiti.kgm]
en: Nord
km: ន័រដ៍

[ctx: haiti.kgm]
en: Cap-Haïtien
km: ឃែប ហាយធាន

[ctx: haiti.kgm]
en: Nord-Est
km: ន័រដ៍ អេស្ត

[ctx: haiti.kgm]
en: Fort-Liberté
km: ហ្វត លីប៊ើតេ

[ctx: haiti.kgm]
en: Nord-Ouest
km: ន័រដ អូសត៍

[ctx: haiti.kgm]
en: Port-de-Paix
km: ព័រ ដឺ ព័រគស៍

[ctx: haiti.kgm]
en: Ouest
km: អ៊ូអិស្ត៍

[ctx: haiti.kgm]
en: Port-au-Prince
km: ព័រអូព្រីន

[ctx: haiti.kgm]
en: Sud
km: ស៊ុដ

[ctx: haiti.kgm]
en: Les Cayes
km: ឡេ កាយេ

[ctx: haiti.kgm]
en: Sud-Est
km: ស៊ុដ អេសត៍

[ctx: haiti.kgm]
en: Jacmel
km: ចាកម៉េល

[ctx: haryana.kgm]
en: Haryana
km: ហារីយ៉ាណា

[ctx: haryana.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: haryana.kgm]
en: Not Haryana
km: មិនមែន​ហារីយ៉ាណា

[ctx: haryana.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: haryana.kgm]
en: Chandigarh
km: ចាន់ឌីហ្គា

[ctx: haryana.kgm]
en: Panchkula
km: ប៉ាន់កុឡា

[ctx: haryana.kgm]
en: Ambala
km: អាំបាឡា

[ctx: haryana.kgm]
en: Yamuna Nagar
km: យ៉ាម៉ុណាណាហ្គា

[ctx: haryana.kgm]
en: Kurukshetra
km: គុរុកសេត្រា

[ctx: haryana.kgm]
en: Karnal
km: កាណាល់

[ctx: haryana.kgm]
en: Kaithal
km: កៃតាល់

[ctx: haryana.kgm]
en: Jind
km: ជីនដ៍

[ctx: haryana.kgm]
en: Panipat
km: ប៉ានីប៉ាត

[ctx: haryana.kgm]
en: Sonipat
km: សូនីប៉ាត

[ctx: haryana.kgm]
en: Faridabad
km: ហ្វារីដាបាដ

[ctx: haryana.kgm]
en: Mewat
km: មេវ៉ាត

[ctx: haryana.kgm]
en: Nuh
km: នុហ៍

[ctx: haryana.kgm]
en: Gurgaon
km: ហ្គ័រហ្កាន

[ctx: haryana.kgm]
en: Rewari
km: រ៉េវ៉ារី

[ctx: haryana.kgm]
en: Mahendragarh
km: ម៉ាហិនដ្រាហ្គា

[ctx: haryana.kgm]
en: Narnaul
km: ណាណូល

[ctx: haryana.kgm]
en: Jhajjar
km: ចាច់ចា

[ctx: haryana.kgm]
en: Bhiwani
km: ភីវ៉ានី

[ctx: haryana.kgm]
en: Rohtak
km: រ៉ូតាក់

[ctx: haryana.kgm]
en: Hisar
km: ហ៊ីសា

[ctx: haryana.kgm]
en: Sirsa
km: ស៊ីសា

[ctx: haryana.kgm]
en: Fatehabad
km: ហ្វាតេហាបាដ

[ctx: haryana.kgm]
en: Palwal
km: ប៉ាលវ៉ាល់

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Himachal Pradesh
km: ហ៊ីម៉ាចាល ប្រាដេស

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Border
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Chamba
km: ចាំ​បា

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Kangra
km: កាំង​ក្រា

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Dharamsala
km: ដារ៉ាម់​សាឡា

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Una
km: អ៊ុយណា

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Hamirpur
km: ហាមូពួ

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Bilaspur
km: ប៊ីឡាសពួ

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Solan
km: សូឡាន

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Shimla
km: ស៊ីមឡា

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Mandi
km: ម៉ាន់ឌី

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Kullu
km: គុលឡុយ

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Lahaul and Spiti
km: ឡាហ៊ុល និង​ស្ពីតទី

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Kyelang
km: គីអេឡង់

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Sirmaur
km: ស៊ឺម៉ាវ

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Kinnaur
km: គីនណាវ

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Reckong Peo
km: រ៉េកកុងពេវ

[ctx: honduras.kgm]
en: Honduras
km: ​ហុងឌូរ៉ាស់

[ctx: honduras.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: honduras.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: honduras.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: honduras.kgm]
en: Not Honduras
km: មិនមែន ​ហុងឌូរ៉ាស់

[ctx: honduras.kgm]
en: Atlántida
km: អាត្លង់ទីដា

[ctx: honduras.kgm]
en: La Ceiba
km: ឡា ស៊ីបា

[ctx: honduras.kgm]
en: Choluteca
km: ឆូលុទីកា

[ctx: honduras.kgm]
en: Colón
km: កូឡូញ

[ctx: honduras.kgm]
en: Trujillo
km: ទ្រូជីឡូ

[ctx: honduras.kgm]
en: Comayagua
km: ខុំម៉ាយ៉ាកា

[ctx: honduras.kgm]
en: Copán
km: កូប៉ាន់

[ctx: honduras.kgm]
en: Santa Rosa de Copán
km: សាន់តា រ៉ូសា ដឺ កូប៉ាន់

[ctx: honduras.kgm]
en: Cortés
km: គ័រ​តេ

[ctx: honduras.kgm]
en: San Pedro Sula
km: សាន ផេដ្រូ ស៊ុឡា

[ctx: honduras.kgm]
en: El Paraíso
km: អែល ផារ៉ៃសូ

[ctx: honduras.kgm]
en: Yuscarán
km: យូស្ការ៉ាន់

[ctx: honduras.kgm]
en: Francisco Morazán
km: ហ្វ្រានស៊ីស្កូ ម៉ូរ៉ាហ្សាន

[ctx: honduras.kgm]
en: Tegucigalpa
km: តេហ្គុស៊ីហ្គាល់ប៉ា

[ctx: honduras.kgm]
en: Gracias a Dios
km: ហ្ក្រាស៊ីយ៉ាស អាឌ័ស

[ctx: honduras.kgm]
en: Puerto Lempira
km: ព័រតូឡិមពីរ៉ា

[ctx: honduras.kgm]
en: Intibucá
km: អ៊ីនទីប៊ូកា

[ctx: honduras.kgm]
en: La Esperanza
km: ឡាអេស្ពេរ៉ាន់សា

[ctx: honduras.kgm]
en: Islas de la Bahía
km: អ៊ីស្លាស ដឺឡាបាហ៊ីយ៉ា

[ctx: honduras.kgm]
en: Roatán
km: រ៉ូអាតាន់

[ctx: honduras.kgm]
en: La Paz
km: ឡា​ប៉ាស់

[ctx: honduras.kgm]
en: Lempira
km: ឡិមពីរ៉ា

[ctx: honduras.kgm]
en: Gracias
km: ក្រាសៀស

[ctx: honduras.kgm]
en: Ocotepeque
km: អូកូតេប៉េកេ

[ctx: honduras.kgm]
en: Nueva Octopeque
km: នឺវ៉ា អូកូតេប៉េកេ

[ctx: honduras.kgm]
en: Olancho
km: អូឡានចូ

[ctx: honduras.kgm]
en: Juticalpa
km: ជុទិកាលប៉ា

[ctx: honduras.kgm]
en: Santa Bárbara
km: សាន់តា​បាបារ៉ា

[ctx: honduras.kgm]
en: Valle
km: វ៉ាឡេ

[ctx: honduras.kgm]
en: Nacaome
km: ណាកាវមេ

[ctx: honduras.kgm]
en: Yoro
km: យ៉ូរ៉ូ

[ctx: hungary.kgm]
en: Hungary (Counties)
km: ហុងគ្រី (ទីក្រុង)

[ctx: hungary.kgm]
en: Counties
km: ទីក្រុង

[ctx: hungary.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: hungary.kgm]
en: Not Hungary
km: មិនមែន ហុងគ្រី

[ctx: hungary.kgm]
en: Bács-Kiskun
km: បាច គីសគុន

[ctx: hungary.kgm]
en: Kecskemét
km: ខិចខិម៉េត

[ctx: hungary.kgm]
en: Baranya
km: បារ៉ានយ៉ា

[ctx: hungary.kgm]
en: Pécs
km: ប៉េច

[ctx: hungary.kgm]
en: Békés
km: បេកេស

[ctx: hungary.kgm]
en: Békéscsaba
km: បេកេចសាបា

[ctx: hungary.kgm]
en: Borsod-Abaúj-Zemplén
km: បរសូដ អបូ ហ្សិមផ្លិន

[ctx: hungary.kgm]
en: Miskolc
km: មីស្កកូលក៍

[ctx: hungary.kgm]
en: Csongrád
km: ឆុងហ្ក្រាដ

[ctx: hungary.kgm]
en: Szeged
km: សិហ្កិដ

[ctx: hungary.kgm]
en: Fejér
km: ហ្វិយ៉េ

[ctx: hungary.kgm]
en: Székesfehérvár
km: សេកិសហ្វិហេវ៉ា

[ctx: hungary.kgm]
en: Győr-Moson-Sopron
km: ឌ្យីរ ម៉ុសុន សុប៉្រុន

[ctx: hungary.kgm]
en: Győr
km: ឌ្យីរ

[ctx: hungary.kgm]
en: Hajdú-Bihar
km: ហយឌូ បីហា

[ctx: hungary.kgm]
en: Debrecen
km: ដេបរេសិន

[ctx: hungary.kgm]
en: Heves
km: ហិវ៉ិស

[ctx: hungary.kgm]
en: Eger
km: អិហ្ក៊ើ

[ctx: hungary.kgm]
en: Jász-Nagykun-Szolnok
km: យ៉ាស ណរដ្យគុន សុលណុក

[ctx: hungary.kgm]
en: Szolnok
km: សុលណុក

[ctx: hungary.kgm]
en: Komárom-Esztergom
km: កុម៉ារ៉ុម អិស្ទើហ្កុម

[ctx: hungary.kgm]
en: Tatabánya
km: តរ​តរបានយ៉ា

[ctx: hungary.kgm]
en: Nógrád
km: ណូហ្ក្រាដ

[ctx: hungary.kgm]
en: Salgótarján
km: សលហ្កូតាយ៉ាន

[ctx: hungary.kgm]
en: Pest
km: ប៉ិស្ត

[ctx: hungary.kgm]
en: Budapest
km: ប៊ូដាប៉េស្ត

[ctx: hungary.kgm]
en: Somogy
km: សូម៉ូឌ្យី

[ctx: hungary.kgm]
en: Kaposvár
km: កប៉ូស្វា

[ctx: hungary.kgm]
en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
km: សាបុលឆ៍ សតម៉ា បិរ៉ិហ្ក

[ctx: hungary.kgm]
en: Nyíregyháza
km: នៀរិហ្គីហាហ្សា

[ctx: hungary.kgm]
en: Tolna
km: តុលណា

[ctx: hungary.kgm]
en: Szekszárd
km: សិកសាដ

[ctx: hungary.kgm]
en: Vas
km: វ៉ាស

[ctx: hungary.kgm]
en: Szombathely
km: សុមបាតថិលី

[ctx: hungary.kgm]
en: Veszprém
km: វ៉ិសប្រេម

[ctx: hungary.kgm]
en: Zala
km: ហ្សាឡា

[ctx: hungary.kgm]
en: Zalaegerszeg
km: ហ្សាឡាអិហ្កេសិហ្ក

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Hungary (Regions)
km: ហុងគ្រី (តំបន់)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Not Hungary (Regions)
km: មិនមែន ហុងគ្រី (តំបន់)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Western Transdanubia
km: ត្រានស្ដានុប៊ី ខាងលិច

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Győr
km: ឌ្យីរ

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Southern Transdanubia
km: ត្រានស្ដានុប៊ី ខាង​ត្បូង

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Pécs
km: ប៉េច

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Central Transdanubia
km: ត្រានស្ដានុប៊ី កណ្ដាល

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Székesfehérvár
km: សេកិសហ្វិហេវ៉ា

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Central Hungary
km: ហុងគ្រី កណ្ដាល

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Budapest
km: ប៊ូដាប៉េស្ត

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Northern Hungary
km: ហុងគ្រី​ខាងជើង

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Miskolc
km: មីស្កកូលក៍

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Northern Great Plain
km: ហ្ក្រេតផ្លេន ខាង​ជើង

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Debrecen
km: ដេបរេសិន

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Southern Great Plain
km: ហ្ក្រេតផ្លេន ខាង​ត្បូង

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Szeged
km: សិហ្កិដ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Iceland (Regions)
km: អ៊ីស្លង់ (តំបន់)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Not Iceland (Regions)
km: មិនមែន អ៊ីស្លង់ (តំបន់)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: East Region
km: រីចិន ខាងកើត

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Egilsstaðir
km: អេហ្គីលស៍ស្តាឌៀ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Capital Region
km: ឃែភីថល រីចិន

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Reykjavík
km: រេក្យាវីក

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Northeast Region
km: រីចិន ភាគឦសាន្ដ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Akureyri
km: អាគុរេរិ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Northwest Region
km: រីចិន និរតី

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Sauðárkrókur
km: សាវដាក្រូគើ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: South Region
km: រីចិន ខាង​ត្បូង

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Selfoss
km: សិលហ្វស់

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Southern Peninsula
km: ផិនីនស៊ុឡា ខាង​ត្បូង

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Keflavík
km: កេហ្វ្លាវីក

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Westfjords
km: វ៉េសហ្វដស៍

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Ísafjörður
km: អ៊ីសាហ្វដ្យូរឌើ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: West Region
km: រីចិន ខាង​លិច

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Borgarnes
km: បរ​ហ្កាណេ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Vatnajökull Glacier
km: វ៉ាតណាដ្យូគុល ហ្ក្លេសៀ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Langjökull Glacier
km: ឡាងដ្យូគុល ហ្ក្លេសៀ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Hofsjökull Glacier
km: ហូហ្វស៍ដ្យូគុល ហ្ក្លេសៀ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Mýrdalsjökull Glacier
km: មៀដាលស៍ដ្យូគុល ហ្ក្លេសៀ

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Drangajökull Glacier
km: ដ្រានហ្កាដ្យូគុល ហ្ក្លេសៀ

[ctx: india.kgm]
en: India
km: ​ឥណ្ឌា​

[ctx: india.kgm]
en: States and Territories
km: រដ្ឋ និង អាណាចក្រ

[ctx: india.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: india.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: india.kgm]
en: Not India
km: មិនមែន ​ឥណ្ឌា​

[ctx: india.kgm]
en: Andhra Pradesh
km: ឥន្ត្រា ប្រ៉ាដិស

[ctx: india.kgm]
en: Hyderabad
km: ហាយឌើរ៉ាប៊ែដ

[ctx: india.kgm]
en: Arunachal Pradesh
km: អារុណាចាល់ ប្រ៉ាដេស

[ctx: india.kgm]
en: Itanagar
km: អ៊ីតាណាហ្កា

[ctx: india.kgm]
en: Assam
km: អាសសាម

[ctx: india.kgm]
en: Dispur
km: ឌីសភើ

[ctx: india.kgm]
en: Bihar
km: ប៊ីហា

[ctx: india.kgm]
en: Patna
km: ប៉ាតណា

[ctx: india.kgm]
en: Chhatisgarh
km: ឆាទិសហ្កាស

[ctx: india.kgm]
en: Raipur
km: រ៉ាយពើ

[ctx: india.kgm]
en: Goa
km: ហ្កោ

[ctx: india.kgm]
en: Panaji
km: ប៉ាណាជី

[ctx: india.kgm]
en: Gujarat
km: ហ្គូចារ៉ាត់

[ctx: india.kgm]
en: Gandhinagar
km: ហ្កានហ៊ីនណាហ្កា

[ctx: india.kgm]
en: Haryana
km: ហារីយ៉ាណា

[ctx: india.kgm]
en: Himachal Pradesh
km: ហ៊ីម៉ាចាល ប្រាដេស

[ctx: india.kgm]
en: Shimla
km: ស៊ីមឡា

[ctx: india.kgm]
en: Jammu and Kashmir
km: ចាមូ និង កាស្មៀរ

[ctx: india.kgm]
en: Srinagar
km: ស្រ៊ីងណាហ្កា

[ctx: india.kgm]
en: Jharkhand
km: ដ្យាកានដ៍

[ctx: india.kgm]
en: Ranchi
km: រ៉ានជី

[ctx: india.kgm]
en: Karnataka
km: កាណាតាកា

[ctx: india.kgm]
en: Bangalore
km: បង់ហ្កាឡូរ៉េ

[ctx: india.kgm]
en: Kerala
km: គើរ៉ាឡា

[ctx: india.kgm]
en: Thiruvananthapuram
km: ស៊ីរូវវ៉ានណានតាពូរ៉ាម

[ctx: india.kgm]
en: Madhya Pradesh
km: ម៉ាដយ៉ា ប្រ៉ាដេស

[ctx: india.kgm]
en: Bhopal
km: បូផាល់

[ctx: india.kgm]
en: Maharashtra
km: ម៉ាហារ៉ាសស្ត្រា

[ctx: india.kgm]
en: Mumbai
km: មុមបៃ

[ctx: india.kgm]
en: Manipur
km: ម៉ានីព័រ

[ctx: india.kgm]
en: Imphal
km: អ៊ីមផាល

[ctx: india.kgm]
en: Meghalaya
km: ម៉េហ្កាឡាយ៉ា

[ctx: india.kgm]
en: Shillong
km: ស៊ីឡុង

[ctx: india.kgm]
en: Mizoram
km: មីហ្សូរ៉ាម

[ctx: india.kgm]
en: Aizawl
km: អាយហ្សាល

[ctx: india.kgm]
en: Nagaland
km: ណាហ្កាលែនដ៍

[ctx: india.kgm]
en: Kohima
km: កូហ៊ីម៉ា

[ctx: india.kgm]
en: Orissa
km: អូរីសា

[ctx: india.kgm]
en: Bhubaneswar
km: ប៊ូបានណេសវ៉ា

[ctx: india.kgm]
en: Punjab
km: ពុនចាប់

[ctx: india.kgm]
en: Rajasthan
km: រ៉ាចាសថាន់

[ctx: india.kgm]
en: Jaipur
km: ចៃព័រ

[ctx: india.kgm]
en: Sikkim
km: ស៊ីកគីម

[ctx: india.kgm]
en: Gangtok
km: ហ្កាងតុក

[ctx: india.kgm]
en: Tamil Nadu
km: តាមិល ណាឌូៃ​

[ctx: india.kgm]
en: Chennai
km: ចិនណៃ

[ctx: india.kgm]
en: Tripura
km: ទ្រីពូរ៉ា

[ctx: india.kgm]
en: Agartala
km: អាហ្កាតាឡា

[ctx: india.kgm]
en: Uttaranchal
km: អ៊ុតារ៉ានចាល់

[ctx: india.kgm]
en: Dehradun
km: ដេសរ៉ានឌុន

[ctx: india.kgm]
en: Uttar Pradesh
km: អ៊ុតា ប្រ៉ាដេស

[ctx: india.kgm]
en: Lucknow
km: ឡាក់ណាវ

[ctx: india.kgm]
en: West Bengal
km: វ៉េស បេង​ហ្កាល់

[ctx: india.kgm]
en: Kolkata
km: កុលកាតា

[ctx: india.kgm]
en: Andaman and Nicobar Islands
km: កោះ​អាន់ដាម៉ាន និង​នីកូបា

[ctx: india.kgm]
en: Port Blair
km: ព័រ ប្ល៊ែរ

[ctx: india.kgm]
en: Chandigarh
km: ចង់ឌីហ្កា

[ctx: india.kgm]
en: Dadra and Nagar Haveli
km: ដាដ្រា និង ណាហ្កា អាវេលី

[ctx: india.kgm]
en: Dadra
km: ដាដ្រា

[ctx: india.kgm]
en: Daman and Diu
km: ដាម៉ាន និង ឌី

[ctx: india.kgm]
en: Daman
km: ដាម៉ាន

[ctx: india.kgm]
en: Lakshadweep
km: ឡាកសាដវីប

[ctx: india.kgm]
en: Kavaratti
km: កាវ៉ារ៉ាតទី

[ctx: india.kgm]
en: Pondicherry
km: ប៉ុនឌីកជើរី

[ctx: india.kgm]
en: Delhi
km: ដេលី​

[ctx: indonesia.kgm]
en: Indonesia
km: ​ឥណ្ឌូនេស៊ី

[ctx: indonesia.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: indonesia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: indonesia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: indonesia.kgm]
en: Not Indonesia
km: មិនមែន ​ឥណ្ឌូនេស៊ី

[ctx: indonesia.kgm]
en: Nanggroe Aceh Darussalam
km: ណាងហ្ក្រូអេ អាសេ ដារូសាឡាម

[ctx: indonesia.kgm]
en: Banda Aceh
km: បាន់ដា អាសេ

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Sumatra
km: ស៊ូម៉ាត្រា ខាង​ជើង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Medan
km: មេដាន

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Sumatra
km: ស៊ូម៉ាត្រា ខាងលិច

[ctx: indonesia.kgm]
en: Padang
km: ផាដាង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Riau
km: រីអូ

[ctx: indonesia.kgm]
en: Pekanbaru
km: ប៉េកាន់បារូ

[ctx: indonesia.kgm]
en: Riau Islands
km: កោះ រីអូ

[ctx: indonesia.kgm]
en: Tanjung Pinang
km: តានចាំង ពីណាំង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jambi
km: ហ្សាំប៊ី

[ctx: indonesia.kgm]
en: Bengkulu
km: បេងគូលូ

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Sumatra
km: ស៊ូម៉ាត្រា ខាង​ត្បូង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Palembang
km: ប៉ាឡេមបាង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Bangka-Belitung
km: បាងកា បេលីទុង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Pangkal Pinang
km: ប៉ាងកាល់ ពីណាំង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Lampung
km: ឡាំពុង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Bandar Lampung
km: បាន់ដា ឡាំពុង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jakarta Special Capital Region
km: តំបន់​រដ្ឋធានី​ពិសេស ​ហ្សាកាតា

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jakarta
km: ហ្សាកាតា

[ctx: indonesia.kgm]
en: Banten
km: បាន់តិន

[ctx: indonesia.kgm]
en: Serang
km: សេរ៉ាង

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Java
km: ចាវ៉ា ខាងលិច

[ctx: indonesia.kgm]
en: Bandung
km: បាន់ឌុង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Java
km: ចាវ៉ា កណ្ដាល

[ctx: indonesia.kgm]
en: Semarang
km: សេម៉ារ៉ាង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Yogyakarta Special Region
km: តំបន់​ពិសេស ​យ៉ូហ្គីយ៉ាការតា

[ctx: indonesia.kgm]
en: Yogyakarta
km: យ៉ូហ្គីយ៉ាការតា

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Java
km: ចាវ៉ា ខាងកើត

[ctx: indonesia.kgm]
en: Surabaya
km: ស៊ើរ៉ាបាយ៉ា

[ctx: indonesia.kgm]
en: Bali
km: បាលី

[ctx: indonesia.kgm]
en: Denpasar
km: ដេនប៉ាសា

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Nusa Tenggara
km: នូសា តេងហ្ការ៉ា ខាង​លិច

[ctx: indonesia.kgm]
en: Mataram
km: ម៉ាត៉ារ៉ាម

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Nusa Tenggara
km: នូសា ទេងហ្ការ៉ា ខាងកើត

[ctx: indonesia.kgm]
en: Kupang
km: គូប៉ាង

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Kalimantan
km: កាលីម៉ាន់តាន ខាងលិច

[ctx: indonesia.kgm]
en: Pontianak
km: ប៉ុនទៀណាក់

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Kalimantan
km: កាលីម៉ាន់តាន កណ្ដាល

[ctx: indonesia.kgm]
en: Palangkaraya
km: ប៉ាឡានងការ៉ាយ៉ា

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Kalimantan
km: កាលីម៉ាន់តាន ខាងត្បូង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Banjarmasin
km: បាន់ចារម៉ាស៊ីន

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Kalimantan
km: កាលីម៉ាន់តាន ខាងកើត

[ctx: indonesia.kgm]
en: Samarinda
km: សាម៉ារីនដា

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Sulawesi
km: ស៊ូឡាវ៉េសស៊ី ខាង​ជើង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Manado
km: ម៉ាណាដូ

[ctx: indonesia.kgm]
en: Gorontalo
km: ហ្គោរ៉ុនតាឡូ

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Sulawesi
km: ស៊ូឡាវ៉េស៊ី កណ្ដាល

[ctx: indonesia.kgm]
en: Palu
km: ប៉ាលូ

[ctx: indonesia.kgm]
en: South East Sulawesi
km: ស៊ូឡាវ៉េសស៊ី អាគ្នេយ៍

[ctx: indonesia.kgm]
en: Kendari
km: កិនដារី

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Sulawesi
km: ស៊ូឡាវ៉េសស៊ី ខាងត្បូង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Makassar
km: ម៉ាកាសារ

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Sulawesi
km: ស៊ូឡាវ៉េសស៊ី ខាងលិច

[ctx: indonesia.kgm]
en: Mamuju
km: ម៉ាមុជុ

[ctx: indonesia.kgm]
en: Maluku
km: ម៉ាលូគូ

[ctx: indonesia.kgm]
en: Ambon
km: អាមបុន

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Maluku
km: ម៉ាលូគូ ខាងជើង

[ctx: indonesia.kgm]
en: Ternate
km: ធើណេត

[ctx: indonesia.kgm]
en: Papua
km: ប៉ាពួ

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jayapura
km: ចាយ៉ាពូរ៉ា

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Irian Jaya
km: អ៊ីរៀន ចាយ៉ា ខាងលិច

[ctx: indonesia.kgm]
en: Manokwari
km: ម៉ាណុកវ៉ារី

[ctx: iran.kgm]
en: Iran
km: ​អ៊ីរ៉ង់​

[ctx: iran.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: iran.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: iran.kgm]
en: Tehran
km: តេសរ៉ង់

[ctx: iran.kgm]
en: Alborz
km: អាល់ប័ស

[ctx: iran.kgm]
en: Karaj
km: ការ៉ាច

[ctx: iran.kgm]
en: Qom
km: កុម

[ctx: iran.kgm]
en: Markazi
km: ម៉ាកាហ្ស៊ី

[ctx: iran.kgm]
en: Arak
km: អារ៉ាក់

[ctx: iran.kgm]
en: Qazvin
km: ហ្កាហ្សវីន

[ctx: iran.kgm]
en: Gilan
km: ហ្គីលែន

[ctx: iran.kgm]
en: Rasht
km: រ៉ាស្ហត៍

[ctx: iran.kgm]
en: Ardabil
km: អាដាប៊ីល

[ctx: iran.kgm]
en: Zanjan
km: ហ្សានចាន

[ctx: iran.kgm]
en: East Azarbaijan
km: ​អាហ្ស៊ែរបែហ្សង់ ខាងកើត

[ctx: iran.kgm]
en: Tabriz
km: តាប្រីហ្ស

[ctx: iran.kgm]
en: West Azarbaijan
km: ​អាហ្ស៊ែរបែហ្សង់ ខាង​លិច

[ctx: iran.kgm]
en: Oroomieh
km: អូរូមៀ

[ctx: iran.kgm]
en: Kurdistan
km: ឃើដឌីស្ថាន

[ctx: iran.kgm]
en: Sanandaj
km: សាណានដាដ្យ

[ctx: iran.kgm]
en: Hamedan
km: ហាមេដាន

[ctx: iran.kgm]
en: Kermanshah
km: គើម៉ានសាស់

[ctx: iran.kgm]
en: Ilam
km: អ៊ីឡាម

[ctx: iran.kgm]
en: Lorestan
km: ឡូរ៉េស្ថាន

[ctx: iran.kgm]
en: Khoram Abad
km: កូរ៉ាម អាបាដ

[ctx: iran.kgm]
en: Khuzestan
km: គូហ្សិស្ថាន

[ctx: iran.kgm]
en: Ahvaz
km: អាវ៉ាហ្ស

[ctx: iran.kgm]
en: Chaharmahal and Bakhtiari
km: ចាហាមមាហាល និង បាកទីយ៉ារី

[ctx: iran.kgm]
en: shahr-e Kord
km: សារ៉េ គ័រដ

[ctx: iran.kgm]
en: Kohkiluyeh and Buyer Ahmah
km: កូគីលូយ៉េ និង ប៊ុយើ អាម៉ាស

[ctx: iran.kgm]
en: Yasooj
km: យ៉ាស៊ូ

[ctx: iran.kgm]
en: Bushehr
km: ប៊ូស្ហ៊ែរ

[ctx: iran.kgm]
en: Fars
km: ហ្វាស

[ctx: iran.kgm]
en: Shiraz
km: ស៊ីរ៉ាហ្ស

[ctx: iran.kgm]
en: Hormozgan
km: ហមម៉ូហ្សហ្គែន

[ctx: iran.kgm]
en: Bandar-e Abbas
km: បានដារ៉េ អាបាស

[ctx: iran.kgm]
en: Systan and Baluchistan
km: ស៊ីស្តាន និង បាលុចឈីស្តាន

[ctx: iran.kgm]
en: Zahedan
km: ហ្សាហិដាន

[ctx: iran.kgm]
en: Kerman
km: ឃើម៉ាន

[ctx: iran.kgm]
en: Yazd
km: យ៉ាហ្សដ៍

[ctx: iran.kgm]
en: Esfahan
km: អេសហ្វាអាន

[ctx: iran.kgm]
en: Semnan
km: សិមណាន

[ctx: iran.kgm]
en: Mazandaran
km: ម៉ាហ្សាដារ៉ាន

[ctx: iran.kgm]
en: Sari
km: សារី

[ctx: iran.kgm]
en: Golestan
km: ហ្គោឡេស្តាន

[ctx: iran.kgm]
en: Gorgan
km: ហ្គ័រហ្កាន

[ctx: iran.kgm]
en: South Khorasan
km: ខូរ៉ាសាន ខាងត្បូង

[ctx: iran.kgm]
en: Birjand
km: ប៊ើដ្យានដ៍

[ctx: iran.kgm]
en: Razavi Khorasan
km: រ៉ាហ្សាវី ខូរ៉ាសាន

[ctx: iran.kgm]
en: Mashhad
km: ម៉ាសហាដ

[ctx: iran.kgm]
en: North Khorasan
km: ខូរ៉ាសាន ខាង​ជើង

[ctx: iran.kgm]
en: Bojnoord
km: បូដ្យន័រដ

[ctx: iran.kgm]
en: Persian Gulf
km: ឈូង​សមុទ្រពឺស៊ាន

[ctx: iran.kgm]
en: Gulf of Oman
km: ឈូងសមុទ្រ​អូម៉ង់

[ctx: iran.kgm]
en: Caspian Sea
km: សមុទ្រ​កាសពៀន

[ctx: iran.kgm]
en: Oroomieh Lake
km: បឹង​អូរូមីស

[ctx: iran.kgm]
en: Saudi Arabia
km: ​អារ៉ាប៊ីសាអ៊ូឌីត

[ctx: iran.kgm]
en: Oman
km: ​អូម៉ង់

[ctx: iran.kgm]
en: Iraq
km: ​អ៊ីរ៉ាក់​

[ctx: iran.kgm]
en: Kuwait
km: ​គុយវ៉ែត

[ctx: iran.kgm]
en: Turkmenistan
km: ​ទួគមេនីស្តង់

[ctx: iran.kgm]
en: Afghanistan
km: ​អាហ្គានីស្ថាន

[ctx: iran.kgm]
en: Pakistan
km: ​ប៉ាគីស្ថាន

[ctx: iran.kgm]
en: Azerbaijan
km: ​អាហ្ស៊ែរបែហ្សង់

[ctx: iran.kgm]
en: Armenia
km: ​អាមេនី

[ctx: iran.kgm]
en: Turkey
km: ​ទួរគី

[ctx: iran.kgm]
en: Qatar
km: ​កាតារ

[ctx: iran.kgm]
en: United Arab Emirates
km: អារ៉ាប់​រួម

[ctx: iraq.kgm]
en: Iraq
km: ​អ៊ីរ៉ាក់​

[ctx: iraq.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: iraq.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: iraq.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: iraq.kgm]
en: Not Iraq
km: មិនមែន ​អ៊ីរ៉ាក់​

[ctx: iraq.kgm]
en: Baghdad
km: បាដាដ​

[ctx: iraq.kgm]
en: Salah ad Din
km: សាឡា អាដ ឌីន

[ctx: iraq.kgm]
en: Diyala
km: ឌីយ៉ាឡា

[ctx: iraq.kgm]
en: Wasit
km: វ៉ាស៊ីត

[ctx: iraq.kgm]
en: Maysan
km: ម៉ាយសាន

[ctx: iraq.kgm]
en: Al Basrah
km: អាល់ បាស្រាស

[ctx: iraq.kgm]
en: Dhi Qar
km: ឌី ការ

[ctx: iraq.kgm]
en: Al Muthanna
km: អាល មូតានណា

[ctx: iraq.kgm]
en: Al-Qādisiyyah
km: អាល កាឌីសសីយ៉ាស

[ctx: iraq.kgm]
en: Babil
km: បាប៊ីល

[ctx: iraq.kgm]
en: Karbala
km: កាបាឡា

[ctx: iraq.kgm]
en: An Najaf
km: អាន ណាចាហ្វ

[ctx: iraq.kgm]
en: Al Anbar
km: អាល អានបារ

[ctx: iraq.kgm]
en: Ninawa
km: នីណាវ៉ា

[ctx: iraq.kgm]
en: Dahuk
km: ដាហ៊ុក

[ctx: iraq.kgm]
en: Arbil
km: អាប៊ីល

[ctx: iraq.kgm]
en: At Ta'mim (Kirkuk)
km: អាដ តាមីម (គើគុក)

[ctx: iraq.kgm]
en: As Sulaymaniyah
km: អាស ស៊ូឡាយម៉ាននីយ៉ាស

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Ireland (Provinces)
km: ​អៀរឡង់ (ខេត្ត)

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Not Ireland (Provinces)
km: មិនមែន ​អៀរឡង់ (ខេត្ត)

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Leinster
km: លីនស្ទើរ

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Dublin
km: ដាប់ប្ល៊ីង

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Munster
km: ម៉ាន់ស្ទើរ

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Cork
km: ខក

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Connacht
km: ខន់ណាច

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Galway
km: ហ្កាល់វ៉េ

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Ulster
km: អ៊ុលស្ទើរ

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Belfast
km: បេលហ្វាស

[ctx: israel.kgm]
en: Israel
km: ​អ៊ីស្រាអែល

[ctx: israel.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: israel.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: israel.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: israel.kgm]
en: Not Israel
km: មិនមែន ​អ៊ីស្រាអែល

[ctx: israel.kgm]
en: Jerusalem
km: ជេរូហ្សា​ឡឹម​

[ctx: israel.kgm]
en: Northern
km: ភាគខាង​ជើង

[ctx: israel.kgm]
en: Nazareth
km: ណាហ្សារ៉េត

[ctx: israel.kgm]
en: Haifa
km: ហៃហ្វា

[ctx: israel.kgm]
en: Center
km: កណ្ដាល

[ctx: israel.kgm]
en: Ramla
km: រ៉ាំឡា

[ctx: israel.kgm]
en: Tel Aviv
km: តែល អាវីវ

[ctx: israel.kgm]
en: Southern
km: ភាគ​ខាង​ត្បូង​

[ctx: israel.kgm]
en: Beersheba
km: បៀរសេបា

[ctx: italy.kgm]
en: Italy
km: ​អ៊ីតាលី

[ctx: italy.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: italy.kgm]
en: Not Italy
km: មិនមែន​ អ៊ីតាលី​ទេ

[ctx: italy.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: italy.kgm]
en: Sicily
km: ស៊ីស៊ីលី

[ctx: italy.kgm]
en: Palermo
km: ប៉ាឡឺម៉ូ​

[ctx: italy.kgm]
en: Friuli Venezia Giulia
km: ហ្វ្រីលី​វ៉េណេហ្ស៊ីយ៉ា​ហ្គីលីយ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Trieste
km: ទ្រីយ៉េស

[ctx: italy.kgm]
en: Abruzzo
km: អាប្រ៊ូហ្សូ

[ctx: italy.kgm]
en: L'Aquila
km: ឡាឃ្វីលឡា​

[ctx: italy.kgm]
en: Latium
km: ឡាទ្យូម

[ctx: italy.kgm]
en: Rome
km: រ៉ូម​

[ctx: italy.kgm]
en: Calabria
km: កាឡាប្រ៊ីយ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Catanzaro
km: កាតង់ហ្សារ៉ូ

[ctx: italy.kgm]
en: Piedmont
km: ភីដម៉ុន

[ctx: italy.kgm]
en: Turin
km: ទូរីន

[ctx: italy.kgm]
en: Apulia
km: អាពូលីយ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Bari
km: បារី

[ctx: italy.kgm]
en: Lombardy
km: ឡុមបាឌី

[ctx: italy.kgm]
en: Milan
km: មីលែន

[ctx: italy.kgm]
en: Umbria
km: អាំប្រ៊ីយ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Perugia
km: ប៉េរូហ្គីយ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Trentino Alto Adige
km: ត្រិនទីណូ​អាល់តូ​អាដឌីក

[ctx: italy.kgm]
en: Trento
km: ត្រិនតូ

[ctx: italy.kgm]
en: Molise
km: ម៉ូលីស

[ctx: italy.kgm]
en: Campobasso
km: ឃែមប៉ូបាសូ

[ctx: italy.kgm]
en: Tuscany
km: ទូសឃែនី

[ctx: italy.kgm]
en: Florence
km: ហ្វ្ល័ររិន

[ctx: italy.kgm]
en: Emilia Romagna
km: អេមីលីយ៉ា​រ៉ូម៉ាញ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Bologna
km: បូឡូញ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Val d'Aosta
km: វ៉ាល់ដូស្តា

[ctx: italy.kgm]
en: Aosta
km: អូស្តា

[ctx: italy.kgm]
en: Campania
km: ឃែមប៉ានីញ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Naples
km: នែផ្លេស

[ctx: italy.kgm]
en: Basilicata
km: បាស៊ីលីកាតា

[ctx: italy.kgm]
en: Potenza
km: ប៉ូតិនហ្សា

[ctx: italy.kgm]
en: Liguria
km: លីហ្គូរីយ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Genoa
km: ហ្គេណាវ

[ctx: italy.kgm]
en: Sardinia
km: សាឌីនីញ៉ា

[ctx: italy.kgm]
en: Cagliari
km: កាហ្គ្លីយ៉ារី

[ctx: italy.kgm]
en: Marches
km: ម៉ាចឆិស

[ctx: italy.kgm]
en: Ancona
km: អង់កូណា​

[ctx: italy.kgm]
en: Veneto
km: វីនេតូ

[ctx: italy.kgm]
en: Venice
km: វេនីស

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Italy by Provinces
km: ខេត្ត​របស់​ប្រទេស​អ៊ីតាលី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Not Italy
km: មិនមែន​អ៊ីតាលី​ទេ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Alessandria
km: អាឡេសហ្សង់ឌ្រីយ៉ា​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Asti
km: អាស្ទី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Biella
km: ប៊ីលឡា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Cuneo
km: ឃូនីអូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Novara
km: ណូវ៉ារ៉ា​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Turin
km: ទូរីន

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Verbano-Cusio-Ossola
km: វើបាណូ គូស៊ីយ៉ូ អូសូឡា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Vercelli
km: វើសេលី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Bergamo
km: ប៊ើរហ្កាម៉ូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Brescia
km: ប្រេសស៊ីយ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Como
km: ខូម៉ូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Cremona
km: គ្រីម៉ូណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Lecco
km: លីកូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Lodi
km: ឡូឌី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Mantova
km: ម៉ង់តូវ៉ា​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Milan
km: មីលែន

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pavia
km: ប៉ាវីយ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Sondrio
km: សុនឌ្រីយ៉ូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Varese
km: វ៉ារ៉េស

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Aosta
km: អូស្តា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Bolzano
km: បុលហ្សាណូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Trento
km: ត្រិនតូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Belluno
km: បិលលូណូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Padova
km: ប៉ាដូវ៉ា​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rovigo
km: រ៉ូវីហ្គោ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Treviso
km: ត្រេវីសូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Venice
km: វេនីស

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Verona
km: វេរ៉ូណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Vicenza
km: វីសិនហ្សា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Gorizia
km: ហ្គោរីហ្ស៊ីយ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pordenone
km: ផ័រឌិណាន់

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Trieste
km: ទ្រីយ៉េស

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Udine
km: អ៊ុយឌីណេ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Genoa
km: ហ្គេណាវ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Imperia
km: អ៊ិមភើរៀ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: La Spezia
km: ឡា ស្ពិហ្ស៊ីយ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Savona
km: សាវ៉ូណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Bologna
km: បូឡូញ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ferrara
km: ហ្វើរ៉ារ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Forlì-Cesena
km: ហ្វ័រលី សេស៊ីណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Modena
km: ម៉ូដិណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Parma
km: ប៉ាម៉ា​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Piacenza
km: ព្យ៉ាសិនហ្សា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ravenna
km: រ៉ាវិនណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Reggio nell'Emilia
km: រ៉េជីអូ ណេល អេមីឡា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rimini
km: រីមីនី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Arezzo
km: អារិហ្សូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Florence
km: ហ្វ្ល័ររិន

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Grosseto
km: ហ្ក្រូសិតូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Livorno
km: លីវ័រណូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Lucca
km: លូសា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Massa-Carrara
km: ម៉ាសា ការ៉ារ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pisa
km: ពីសា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pistoia
km: ពីស្តូយ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Prato
km: ប្រាតូ​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Siena
km: សៀណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Perugia
km: ប៉េរូហ្គីយ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Terni
km: ទែរនី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ancona
km: អង់កូណា​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ascoli Piceno
km: អាស្កូលី ពីសេណូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Macerata
km: ម៉ាសេរ៉ាតា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pesaro and Urbino
km: ប៉េសារ៉ូ និង អ៊ើប៊ីណូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Frosinone
km: ហ្វ្រូស៊ីណូន

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Latina
km: ឡាទីណា​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rieti
km: រីអេទី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rome
km: រ៉ូម​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Viterbo
km: វីទ័របូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Chieti
km: ឈីអេទី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: L'Aquila
km: ឡាហ្គ្វីឡា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pescara
km: ប៉េសការ៉ា​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Teramo
km: តេរ៉ាម៉ូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Campobasso
km: ឃែមប៉ូបាសូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Isernia
km: អ៊ីស៊ែរនី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Avellino
km: អាវេលីណូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Benevento
km: បេនេវិនតូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Caserta
km: ខាស៊ែរតា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Naples
km: នែផ្លេស

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Salerno
km: សាឡឺណូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Bari
km: បារី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Brindisi
km: ប្រ៊ីនឌីស៊ី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Foggia
km: ហ្វុកហ្គីយ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Lecce
km: លីសេ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Taranto
km: តារ៉ាន់តូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Matera
km: មែតឺរ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Potenza
km: ប៉ូតិនហ្សា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Catanzaro
km: កាតង់ហ្សារ៉ូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Cosenza
km: កូសិនហ្សា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Crotone
km: ក្រូតូន

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Reggio di Calabria
km: រ៉េជីអូ ឌី កាឡាប្រ៊ីយ៉ា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Vibo Valentia
km: វីបូ វ៉ាឡិនត្យា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Agrigento
km: អាហ្គ្រីហ្កិនតូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Caltanissetta
km: កាល់តា​នីសសេតា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Catania
km: កាតានី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Enna
km: អ៊ីណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Messina
km: ម៉េសស៊ីនណា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Palermo
km: ប៉ាឡឺម៉ូ​

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ragusa
km: រ៉ាហ្គូសា

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Syracuse
km: ស៊ីរ៉ាឃូស

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Trapani
km: ត្រាប៉ានី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Cagliari
km: កាហ្គ្លីយ៉ារី

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Nuoro
km: នូអូរ៉ូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Oristano
km: អូរីស្តាណូ

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Sassari
km: សាស់សារី

[ctx: jamaica.kgm]
en: Jamaica
km: ​ចាម៉ៃកា

[ctx: jamaica.kgm]
en: Parishes
km: ប៉ារីស៊ីស

[ctx: jamaica.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: jamaica.kgm]
en: Not Jamaica
km: មិនមែន ​​ចាម៉ៃកា

[ctx: jamaica.kgm]
en: Kingston
km: ឃីងស្តុន

[ctx: jamaica.kgm]
en: Portland
km: ផតលែន

[ctx: jamaica.kgm]
en: Port Antonio
km: ផត អានតូនីញ៉ូ

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint Andrew
km: ស្យង់ អ៊ែនឌ្រូ

[ctx: jamaica.kgm]
en: Half Way Tree
km: ហាហ្វ វ៉េយ៍ ទ្រី

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint Thomas
km: ស្សង់ ថូម៉ាស់

[ctx: jamaica.kgm]
en: Morant Bay
km: ម៉រ៉ានត៍​បេយ៍

[ctx: jamaica.kgm]
en: Clarendon
km: ខ្លារ៉ិនដឹន

[ctx: jamaica.kgm]
en: May Pen
km: មេយ៍ ផិន

[ctx: jamaica.kgm]
en: Manchester
km: មែនឆេស្ទ័រ

[ctx: jamaica.kgm]
en: Mandeville
km: ម៉ង់ដឺវីល

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint Ann
km: ស្យង់ អាន់

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint Ann's Bay
km: ស្យង់អាន់ស៍​បេយ៍

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint Catherine
km: ស្យង់ ខាតធើរីន

[ctx: jamaica.kgm]
en: Spanish Town
km: ស្បេនីស​ថោន

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint Mary
km: ស្យង់ ម៉ារី

[ctx: jamaica.kgm]
en: Port Maria
km: ផត ម៉ារៀ

[ctx: jamaica.kgm]
en: Hanover
km: ហាន់ណូវើរ

[ctx: jamaica.kgm]
en: Lucea
km: លូស៊ី

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint Elizabeth
km: ស្យង់ អេលីហ្សាប៊ែត

[ctx: jamaica.kgm]
en: Black River
km: ទន្លេ​ខ្មៅ

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint James
km: ស្យង់ ចេមស៍

[ctx: jamaica.kgm]
en: Montego Bay
km: ម៉ុងតេហ្គោ បេយ៍

[ctx: jamaica.kgm]
en: Trelawny
km: ត្រេឡនី

[ctx: jamaica.kgm]
en: Falmouth
km: ហ្វលម៉ៅធ៍

[ctx: jamaica.kgm]
en: Westmoreland
km: វ៉ិសម័រ​លែនដ៍

[ctx: jamaica.kgm]
en: Savanna-la-Mar
km: សាវណ្ណា ឡា ម៉ា

[ctx: japan.kgm]
en: Japan
km: ​ជប៉ុន

[ctx: japan.kgm]
en: Prefectures
km: ជាយក្រុង

[ctx: japan.kgm]
en: Out of Bounds
km: ផុត​ព្រំដែន​

[ctx: japan.kgm]
en: Border
km: ព្រំដែន

[ctx: japan.kgm]
en: Hokkaido
km: ហុកកៃដូ

[ctx: japan.kgm]
en: Sapporo
km: សាប៉ូរ៉ូ

[ctx: japan.kgm]
en: Aomori
km: អាវម៉ូរិ

[ctx: japan.kgm]
en: Iwate
km: អ៊ីវ៉េត

[ctx: japan.kgm]
en: Morioka
km: ម៉ូរីយ៉ូកា

[ctx: japan.kgm]
en: Akita
km: អាគីតា

[ctx: japan.kgm]
en: Yamagata
km: យ៉ាម៉ាកាតា

[ctx: japan.kgm]
en: Miyagi
km: មីយ៉ាហ្គិ

[ctx: japan.kgm]
en: Sendai
km: សិនដៃ

[ctx: japan.kgm]
en: Niigata
km: នីអ៊ិកាតា

[ctx: japan.kgm]
en: Fukushima
km: ហ្វ៊ូគុស៊ីម៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Nagano
km: ណាកាណុ

[ctx: japan.kgm]
en: Gunma
km: ហ្គុនម៉ា

[ctx: japan.kgm]
en: Maebashi
km: ម៉េបាស៊ី

[ctx: japan.kgm]
en: Tochigi
km: តុជីគិ

[ctx: japan.kgm]
en: Utsunomiya
km: អ៊ុស៊ូណូមិយ៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Ibaraki
km: អ៊ិបារ៉ាគិ

[ctx: japan.kgm]
en: Mito
km: មិតុ

[ctx: japan.kgm]
en: Chiba
km: ជិបាក

[ctx: japan.kgm]
en: Gifu
km: ជិហ្វ៊ុ

[ctx: japan.kgm]
en: Shizuoka
km: ឈិហ្ស៊ូអូកាក

[ctx: japan.kgm]
en: Saitama
km: សាយតាម៉ា

[ctx: japan.kgm]
en: Yamanashi
km: យ៉ាម៉ាណាឈិ

[ctx: japan.kgm]
en: Koufu
km: គូហ្វ៊ុ

[ctx: japan.kgm]
en: Toyama
km: តូយ៉ាម៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Ishikawa
km: អ៊ិឈិកាវ៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Kanazawa
km: កាណាហ្សាវ៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Aichi
km: អាអ៊ិឈិ

[ctx: japan.kgm]
en: Nagoya
km: ណាហ្កុយ៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Fukui
km: ហ្វ៊ុគិ

[ctx: japan.kgm]
en: Shiga
km: ស៊ីហ្កា

[ctx: japan.kgm]
en: Otsu
km: អុតស៊ុ

[ctx: japan.kgm]
en: Mie
km: មី

[ctx: japan.kgm]
en: Tsu
km: ស៊ុ

[ctx: japan.kgm]
en: Kyoto
km: ក្យូតុ

[ctx: japan.kgm]
en: Hyogo
km: ហ៊ីយ៉ូហ្កុ

[ctx: japan.kgm]
en: Kobe
km: កូបេ

[ctx: japan.kgm]
en: Nara
km: ណារ៉ា

[ctx: japan.kgm]
en: Osaka
km: អូសាកា

[ctx: japan.kgm]
en: Wakayama
km: វ៉ាកាយ៉ាម៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Okayama
km: អូកាយ៉ាម៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Tottori
km: តុតូរិ

[ctx: japan.kgm]
en: Shimane
km: ឈិម៉ាណិ

[ctx: japan.kgm]
en: Matsue
km: ម៉ាតស៊ុ

[ctx: japan.kgm]
en: Hiroshima
km: ហ៊ីរ៉ូស៊ីម៉ា

[ctx: japan.kgm]
en: Yamaguchi
km: យ៉ាម៉ាគុឈិ

[ctx: japan.kgm]
en: Fukuoka
km: ហ្វ៊ុគុអូកា

[ctx: japan.kgm]
en: Oita
km: អូអ៊ិតា

[ctx: japan.kgm]
en: Miyazaki
km: មិយ៉ាហ្សាគិ

[ctx: japan.kgm]
en: Kagoshima
km: កាហ្គុឈិម៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Kumamoto
km: គុម៉ាម៉ូតុ

[ctx: japan.kgm]
en: Saga
km: សាហ្កា

[ctx: japan.kgm]
en: Nagasaki
km: ណាហ្កាសាគិ

[ctx: japan.kgm]
en: Ehime
km: អេហ៊ីមេ

[ctx: japan.kgm]
en: Matsuyama
km: ម៉ាតស៊ូយ៉ាម៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Kochi
km: កូឈិ

[ctx: japan.kgm]
en: Tokushima
km: តុគុស៊ីម៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Kagawa
km: កាហ្កាវ៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Takamatsu
km: តាកាម៉ាស៊ុ

[ctx: japan.kgm]
en: Kanagawa
km: កាណាហ្កាវ៉ាក

[ctx: japan.kgm]
en: Yokohama
km: យូកូហាម៉ា

[ctx: japan.kgm]
en: Tokyo
km: តូក្យូ​

[ctx: japan.kgm]
en: Okinawa
km: អូគិណាវ៉ា

[ctx: japan.kgm]
en: Naha
km: ណាហា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Jharkhand
km: ដ្យាខាន់ដ៍

[ctx: jharkhand.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Not Jharkhand
km: មិន​មែន​ដ្យាខាន់ដ៍

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Garhwa
km: ហ្គាវ៉ា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Latehar
km: ឡាទីហា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Gumla
km: ហ្គាំ​ឡា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Lohardaga
km: លូហាដាហ្គា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Simdega
km: ស៊ីមដេហ្គា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Paschim Singhbhum
km: ប៉ាសជីមសិង្ហភូមិ

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Chaibasa
km: ចៃបាសា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Ranchi
km: រ៉ានជី

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Seraikela
km: សេរ៉ៃគីឡា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Purba Singhbhum
km: ពួបាសិង្ហភូមិ

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Jamshedpur
km: ចាំសេដពួរ

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Hazaribag
km: ហាស្សារីបាហ្គ

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Koderma
km: កូដេរម៉ា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Giridih
km: ហ្គីរីឌិហ៍

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Bokaro
km: បូការ៉ូ

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Dhanbad
km: ដាន់បាដ

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Jamtara
km: ចាម់តារ៉ា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Deoghar
km: ដេអូហ្គារ៍

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Santhal Pargana
km: សង់តាល់ ប៉ារ៍ហ្គាណា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Dumka
km: ដាំកា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Pakur
km: ប៉ាគួ

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Sahibganj
km: សាហ៊ីប​ហ្គាញ់

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Godda
km: ហ្កដដា

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Palamu
km: ប៉ាឡាមុយ

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Daltonganj
km: ដាល់តុងហ្គាញ់

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Chatra
km: ចាត្រា

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Kazakhstan
km: ​កាហ្សាក់ស្ថាន

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Not Kazakhstan
km: មិនមែន ​កាហ្សាក់ស្ថាន

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Astana
km: អាស្តាណា​

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Almaty city
km: អាល់ម៉ាទី ស៊ីធី

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Baikonur
km: បៃកូន័រ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Almaty
km: អាល់ម៉ាទី

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Taldykorgan
km: តាល់ឌីគ័រហ្គែន

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Aqmola
km: អាកម៉ូឡា

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Koksetau
km: កុកសេតូ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Aqtöbe
km: អាកតូបេ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Atyrau
km: អាទីរ៉ូ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Batys Qazaqstan
km: បាទីស កាហ្សាកស្ថាន

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Oral
km: អូរ៉ល

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Mangghystau
km: ម៉ាងហ្គីស្តូ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Aqtau
km: អាកតូ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Ongtüstik Qazaqstan
km: អុងទូស្ទីក ហ្កាហ្សាកស្ថាន

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Shymkent
km: ស៊ីមកិនត៍

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Pavlodar
km: ប៉ាវឡូដា

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qaraghandy
km: ហ្ការ៉ាហ្កានឌី

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Karaganda
km: ហ្ការ៉ាហ្កាន់ដា

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qostanay
km: កូស្ថានណាយ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Kostanai
km: ខូស្ថានណៃ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qyzylorda
km: គីហ្ស៊ីឡរដា

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Shyghys Qazaqstan
km: ស៊ីហ្គីស កាហ្សាកស្ថាន

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Öskemen
km: អូសកេម៉ិន

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Soltustik Qazaqstan
km: សូលទុស្ទីក កាហ្សាកស្ថាន

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Petropavl
km: ប៉ិត្រូប៉ាវ

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Zhambyl
km: ហ្សាំប៊ីល

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Taraz
km: តារ៉ាហ្ស

en: E&xplore Map
km: រកមើល​លើ​ផែនទី

en: In this section left click on any part of the map to learn about the divisions
km: ក្នុង​​ផ្នែក​នេះ ត្រូវ​ចុច​កណ្ដុរ​ខាងឆ្វេង​ត្រង់​ផ្នែក​ណាមួយ​លើផែនទី ដើម្បី​ស្វែងយល់​អំពី​តំបន់​នោះ

en: Test Yourself:
km: សាកល្បង​ដោយ​ខ្លួនឯង ៖

en: &Location of Regions
km: រក​​ទីតាំង​នៃ​តំបន់

en: In this challenge you are given a division name on the left under the menu and you must find it on the map and click on it
km: នៅក្នុង​លំហាត់​នេះ មានផ្ដល់​ជាឈ្មោះ​តំបន់​នៅខាងឆ្វេង​ក្រោម​ម៉ឺនុយ ហើយ​តម្រូវ​ឲ្យ​អ្នក​ស្វែងរក​វា​នៅក្នុង​ផែនទី បើ​រក​ឃើញ ត្រូវ​ចុច​លើវា

en: &Place Regions in the Map
km: ដាក់​តំបន់​ដែល​បាន​ផ្ដល់​នៅ​ក្នុង​ផែនទី

en: In this challenge you are given the shape of a region and you must place it on the map
km: នៅ​ក្នុង​លំហាត់​នេះ មាន​ផ្ដល់​រូបរាង​របស់​តំបន់ ហើយ​អ្នក​ត្រូវ​ដាក់​វា​នៅលើ​ផែនទី

en: &Regions by Capital
km: រកតំបន់​តាម​រយៈ​រដ្ឋធានី

en: In this quiz you have to guess the division name given its capital
km: នៅក្នុង​លំហាត់​នេះ តម្រូវ​ឲ្យ​អ្នក​រក​​ឈ្មោះ​តំបន់​តាមរយៈ​រដ្ឋធានី​របស់​វា​ដែលបាន​ផ្ដល់ឲ្យ

en: &Capitals of Regions
km: រករដ្ឋធានី​របស់​តំបន់

en: In this quiz you have to guess the capital of a given division name
km: នៅក្នុង​លំហាត់​នេះ តម្រូវ​ឲ្យ​អ្នករក​រដ្ឋធានី​របស់​ឈ្មោះ​តំបន់​ដែលបាន​ផ្ដល់​ឲ្យ

en: Re&gions by Flag
km: រក​តំបន់​តាមរយៈ​ទង់ជាតិ

en: In this quiz you have to guess the division name given its flag
km: នៅក្នុង​លំហាត់​នេះ តម្រូវ​ឲ្យ​​អ្នក​រក​ឈ្មោះតំបន់​តាមរយៈ​ទង់ជាតិ​ដែលបាន​ផ្ដល់ឲ្យ

en: &Flags of Regions
km: រក​ទង់ជាតិ​របស់តំបន់

en: In this quiz you have to guess the flag of a division given its name
km: នៅក្នុង​លំហាត់​នេះ តម្រូវ​ឲ្យ​អ្នករក​ទង់ជាតិ​របស់​តំបន់​តាមរយៈឈ្មោះ​របស់​វា​ដែលបាន​ផ្ដល់​ឲ្យ

en: &Open Map...
km: បើក​ផែន​ទី...

en: &Zoom
km: ពង្រីក

en: &Original Size
km: ទំហំ​ដើម

en: &Automatic Zoom
km: ពង្រីក​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: &Move
km: ផ្លាស់ទី

en: Disclaimer
km: មិនទទួល​ដឹង

en: Map author
km: អ្នក​បង្កើត​ផែនទី

en: General
km: ទូទៅ

en: Could not open last used map. Error parsing %1: %2
km: មិន​អាច​បើក​ផែនទី​ដែល​ប្រើ​ចុង​ក្រោយបានទេ ។ កំហុស​ក្នុង​ការ​ញែក %1 ៖ %2

en: There is no current map
km: មិនមាន​ផែនទីបច្ចុប្បន្នទេ

en: Number of Questions
km: ចំនួន​សំនួរ

en: How many questions do you want? (1 to %1)
km: តើអ្នក​ចង់បាន​សំនួរ​ប៉ុន្មាន ? (1 ដល់ %1)

en: &Location of %1
km: ទីតាំង​របស់ %1

en: &Place %1 in the Map
km: ដាក់ %1 នៅ​ក្នុង​ផែនទី

en: %1 by Flag
km: រក %1 តាមរយៈ​ទង់ជាតិ

en: &Flags of %1
km: ទង់ជាតិ​របស់ %1

en: <qt>Current map:<br /><b>%1</b></qt>
km: <qt>ផែនទី​បច្ចុប្បន្ន ៖<br /><b>%1</b></qt>

en: Maps, flags, translations, etc. are as accurate as their respective authors could achieve, but KGeography should not be taken as an authoritative source.
km: ផែនទី ទង់ជាតិ ការបកប្រែ ។ល។ គឺ​ត្រឹមត្រូវ​ដូច​ដែល​អ្នកនិពន្ធ​នីមួយៗ​អាច​សម្រេចបាន ប៉ុន្តែ KGeography គួរតែ​មិនត្រូវប្រើ​ជាប្រភព​ដែលមាន​សិទ្ធ​នោះទេ ។

en: This map has been created by %1.
km: ផែនទី​នេះ​បង្កើត​ដោយ %1 ។

en: Map Author
km: អ្នក​បង្កើត​ផែនទី

note: i18n: ectx: label, entry (lastMap), group (general)
en: The last opened map
km: ផែនទី​ដែលបានបើក​ក្រោយគេ

note: i18n: ectx: label, entry (questionPlacingScheme), group (general)
en: Placement alignment of the question
km: ជំនួស​ការ​តម្រឹម​របស់​សំណួរ

note: i18n: ectx: label, entry (waitsForValidation), group (general)
en: Ask for validation before next question
km: ស្នើ​សុពលកម្ម​សម្រាប់​សំណួរ​បន្ទាប់

note: i18n: ectx: label, entry (focusFollowsMouse), group (general)
en: Whether press on space while hovering a button should trigger that button
km: ពេល​សំកាំង​នៅ​លើ​ប៊ូតុង ថា​តើ​ការ​ចុច​ដកឃ្លា​គួរតែ​បិទ/បើក​ប៊ូតុង​នោះ​ដែរ​ឬទេ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_questionPlacingScheme)
en: &Question Alignment
km: ការ​តម្រឹម​សំណួរ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topleftRadio)
en: Top-l&eft
km: កំពូល​ខាងឆ្វេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topRadio)
en: &Top
km: កំពូល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, toprightRadio)
en: Top-r&ight
km: កំពូល​ខាងស្ដាំ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftRadio)
en: &Left
km: ឆ្វេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, centerRadio)
en: &Center
km: កណ្ដាល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightRadio)
en: &Right
km: ស្ដាំ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomleftRadio)
en: Bottom-le&ft
km: បាត​ខាងឆ្វេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomRadio)
en: &Bottom
km: បាត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomrightRadio)
en: Bottom-ri&ght
km: បាត​ខាងស្ដាំ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_waitsForValidation)
en: Whether the user will have to click "Accept" after choosing an answer or not
km: ថា​តើ​អ្នកប្រើ​នឹង​ត្រូវតែ​ចុច "ព្រម​ទទួល" បន្ទាប់ពី​ជ្រើស​ចម្លើយ​ដែរ ឬទេ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_waitsForValidation)
en: &Wait for validation
km: រង់ចាំ​សុពលកម្ម

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_focusFollowsMouse)
en: Whether pressing space will trigger button under mouse or not
km: ថា​តើ​ពេល​ចុច​ដកឃ្លា វា​នឹង​បិទ/បើក​ប៊ូតុង​នៅ​ក្រោម​កណ្ដុរ​ដែរ​ឬទេ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_focusFollowsMouse)
en: &Focus follows mouse
km: ផ្ដោត​ការ​ធ្វើតាម​កណ្ដុរ

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Kyrgyzstan
km: គៀរហ្គីហ្សស្ថាន

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Not Kyrgyzstan
km: មិនមែន គៀរហ្គីហ្សស្ថាន

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Bishkek
km: ប៊ីសកេក

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Batken
km: បាត់កិន

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Chui
km: ជី

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Jalal-Abad
km: ចាឡាឡាបាដ

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Naryn
km: ណៃរីន

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Osh
km: អូស្ហ៍

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Talas
km: តាឡាស

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Issyk Kul
km: អ៊ីស៊ីក គុល

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Osh city
km: អូស្ហ៍ ស៊ីធី

[ctx: latvia.kgm]
en: Latvia Districts (Pre 2009)
km: ស្រុក​ឡេតូនី (មុន​ឆ្នាំ ២០០៩)

[ctx: latvia.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: latvia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: latvia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: latvia.kgm]
en: Lithuania
km: ​លីទុយអានី

[ctx: latvia.kgm]
en: Belarus
km: ​បេឡារុស

[ctx: latvia.kgm]
en: Russia
km: ​រុស្ស៊ី

[ctx: latvia.kgm]
en: Estonia
km: ​អេស្តូនី

[ctx: latvia.kgm]
en: Aizkraukle
km: អាយហ្សក្រាអ៊ុក្លេ

[ctx: latvia.kgm]
en: Alūksne
km: អាលុកស្នេ

[ctx: latvia.kgm]
en: Balvi
km: បាលវី

[ctx: latvia.kgm]
en: Bauska
km: បូសកា

[ctx: latvia.kgm]
en: Cēsis
km: ស៊ីស

[ctx: latvia.kgm]
en: Daugavpils
km: ដូហ្កាវពិលស៍

[ctx: latvia.kgm]
en: Daugavpils city
km: ទីក្រុង ដូហ្កាវពិលស៍

[ctx: latvia.kgm]
en: Dobele
km: ដូបេឡេ

[ctx: latvia.kgm]
en: Gulbene
km: ហ្គុលបេណេ​

[ctx: latvia.kgm]
en: Jēkabpils
km: ដ្យាបពិលស៍

[ctx: latvia.kgm]
en: Jelgava
km: ជេលហ្កាវ៉ា

[ctx: latvia.kgm]
en: Jelgava city
km: ជេលហ្កាវ៉ា ស៊ីធី

[ctx: latvia.kgm]
en: Jūrmala city
km: ជើម៉ាឡា ស៊ីធី

[ctx: latvia.kgm]
en: Krāslava
km: ក្រាស្លាវ៉ា

[ctx: latvia.kgm]
en: Kuldīga
km: គុលឌិហ្កា

[ctx: latvia.kgm]
en: Liepāja
km: លីប៉ាចា

[ctx: latvia.kgm]
en: Liepāja city
km: លីប៉ាចា ស៊ីធី

[ctx: latvia.kgm]
en: Limbaži
km: លីមបាហ្ស៊ី

[ctx: latvia.kgm]
en: Ludza
km: លុដហ្សា

[ctx: latvia.kgm]
en: Madona
km: ម៉ាដូណា

[ctx: latvia.kgm]
en: Ogre
km: អហ្គរ៉េ

[ctx: latvia.kgm]
en: Preiļi
km: ប្រេអ៊ិ

[ctx: latvia.kgm]
en: Rēzekne
km: រ៉េហ្សិកណេ

[ctx: latvia.kgm]
en: Rēzekne city
km: ទីក្រុង រ៉េហ្សិកណេ

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga
km: រីហ្កា

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga city
km: រីហ្កា ស៊ីធី

[ctx: latvia.kgm]
en: Saldus
km: សាល់ឌុស

[ctx: latvia.kgm]
en: Talsi
km: តាលស៊ី

[ctx: latvia.kgm]
en: Tukums
km: ទុគុមស៍

[ctx: latvia.kgm]
en: Valka
km: វ៉ាលកា

[ctx: latvia.kgm]
en: Valmiera
km: វ៉ាលមីរ៉ា

[ctx: latvia.kgm]
en: Ventspils
km: វ៉ិនស្ពីលស៍

[ctx: latvia.kgm]
en: Ventspils city
km: វ៉ិនស្ពីលស៍ ស៊ីធី

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Liechtenstein
km: លិចទេនស្តែន

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Municipalities
km: ទីក្រុង

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Not Liechtenstein
km: មិនមែន លិចទេនស្តែន

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Balzers
km: បាល់ហ្ស៊ែស

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Eschen
km: អេសចិន

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Gamprin
km: ហ្កាំព្រីន

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Mauren
km: ម៉ូរ៉ិន

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Planken
km: ភ្លែនកិន

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Ruggell
km: រុហ្គែល

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Schaan
km: ស្កាអាន

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Schelienberg
km: ឆេលលៀនប៊ើហ្គ

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Triesen
km: ទ្រីសិន

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Triesenberg
km: ទ្រីសិនប៊ើហ្គ

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Vaduz
km: វ៉ាឌូហ្ស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Lithuania (Municipalities)
km: ​លីទុយអានី (ទីក្រុង)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Municipalities
km: ទីក្រុង

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Not Lithuania (Municipalities)
km: មិនមែន ​លីទុយអានី (ទីក្រុង)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Akmenė
km: អាកម៉ែន

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Naujoji Akmenė
km: ណូចូជី អាកម៉ែន

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Alytus city
km: អាលីទុស ស៊ីធី

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Alytus
km: អាលីទុស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Anykščiai
km: អានីកស៊ីអៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Birštonas
km: ប៊ើស្តូណាស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Biržai
km: ប៊ើសហ្សៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Druskininkai
km: ដ្រាស់គីនីនកៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Elektrėnai
km: អេឡិកត្រណៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Ignalina
km: អ៊ីហ្គណាលីណា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Jonava
km: ចូណាវ៉ា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Joniškis
km: ចូនីសគីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Jurbarkas
km: ជើបាកាស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kaišiadorys
km: កៃសៀដូរីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kalvarija
km: កាល់វ៉ារីចា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kaunas city
km: កូនណាស ស៊ីធី

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kaunas
km: កូនណាស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kazlų Rūda
km: កាហ្ស៊ី រូដា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kėdainiai
km: ដៃនីអៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kelmė
km: ខេម

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Klaipėda city
km: ក្លៃប៍ដា ស៊ីធី

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Klaipėda
km: ក្លៃប៍ដា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Gargždai
km: ហ្កាហ្គដៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kretinga
km: ក្រេតទីងហ្កា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kupiškis
km: គូពីសគីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Lazdijai
km: ឡាហ្សឌីដ្យៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Marijampolė
km: ម៉ារីដ្យាមប៉ុល

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Mažeikiai
km: ម៉ាហ្សេគីអៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Molėtai
km: ម៉ុលតៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Neringa
km: នេរីងហ្កា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Nida
km: នីដា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Pagėgiai
km: ប៉ាកហ្គីអៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Pakruojis
km: ប៉ាកគ្រូអូជីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Palanga city
km: ប៉ាឡាញ់ហ្កា ស៊ីធី

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Panevėžys city
km: ផាណេវហ្ស៊ីស ស៊ីធី

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Panevėžys
km: ផាណេវហ្ស៊ីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Pasvalys
km: ប៉ាសវ៉ាល់លីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Plungė
km: ផ្លាំង

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Prienai
km: ព្រីណៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Radviliškis
km: រ៉ាដវីលីសគីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Raseiniai
km: រ៉ាស៊ីនីអៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Rietavas
km: រីតាវ៉ាស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Rokiškis
km: រ៉ុកគីសគីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Skuodas
km: ស្គូដាស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šakiai
km: សាគីអៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šalčininkai
km: សាលីនអ៊ីនកៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šiauliai city
km: សៀលីអៃ ស៊ីធី

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šiauliai
km: សៀអ៊ូលីអៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šilalė
km: ស៊ីឡាល់

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šilutė
km: ស៊ីលុត

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Širvintos
km: សៀវីនតូស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Švenčionys
km: ស្វិននីអូនីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Tauragė
km: ថោរ៉ាហ្ក

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Telšiai
km: តេលស៊ីអៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Trakai
km: ត្រាកៃ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Ukmergė
km: អ៊ុកមើហ្គ

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Utena
km: អូតិនណា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Varėna
km: វ៉ាណា

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilkaviškis
km: វីលកាវវីសគីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilnius city
km: វីលនីស ស៊ីធី

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilnius
km: វីលនីស

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Visaginas city
km: វីសាហ្គីណាស ស៊ីធី

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Zarasai
km: ហ្សារ៉ាសៃ

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg (Cantons)
km: ​លុចហ្សំបួរ (តំបន់)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Cantons
km: តំបន់

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Not Luxembourg (Cantons)
km: មិនមែន ​លុចហ្សំបួរ (តំបន់)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Clervaux
km: ឃ្លើវ៉ូ

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Diekirch
km: ឌីឃើច

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Redange
km: រ៉េដដាង

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Vianden
km: វៀនដិន

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Wiltz
km: វីលហ្ស៍

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Echternach
km: អិចធើណាច

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Grevenmacher
km: ហ្គ្រិវ៉ិនមែចឈើ

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Remich
km: រិមីច

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Capellen
km: កាប៉ិឡិន

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Esch-sur-Alzette
km: អេស្ក ស៊័រ អាល់ហ្សេតេ

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg
km: ​លុចហ្សំបួរ

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Mersch
km: មើសច៍

en: © 2004-2005 Albert Astals Cid
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៤-២០០៥ ដោយ Albert Astals Cid

en: Programmer and designer
km: អ្នក​សរសេរ​កម្មវិធី​ និង​អ្នក​រចនា

[ctx: malaysia.kgm]
en: Malaysia
km: ​ម៉ាឡេស៊ី

[ctx: malaysia.kgm]
en: States
km: រដ្ឋ

[ctx: malaysia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: malaysia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: malaysia.kgm]
en: Not Malaysia
km: មិនមែន ​ម៉ាឡេស៊ី

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kedah
km: កេដា

[ctx: malaysia.kgm]
en: Alor Star
km: អាឡរ ស្តារ

[ctx: malaysia.kgm]
en: Johor
km: ចូហ័រ

[ctx: malaysia.kgm]
en: Johor Bahru (Pasir Pelangi)
km: ចូហ័រ បារូ (ប៉ាសៀ ប៉េឡាំងហ្គី)

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kelantan
km: កេឡាន់តាន់

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kota Bahru
km: កូតា បារូ

[ctx: malaysia.kgm]
en: Malacca
km: ម៉ាឡាកា

[ctx: malaysia.kgm]
en: Negeri Sembilan
km: នេហ្សេរី សិមប៊ីឡាន

[ctx: malaysia.kgm]
en: Seremban
km: សេរ៉េមបាន

[ctx: malaysia.kgm]
en: Pahang
km: ប៉ាហាង

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kuantan
km: គូអានតាន

[ctx: malaysia.kgm]
en: Perak
km: ប៉េរ៉ាក

[ctx: malaysia.kgm]
en: Ipoh
km: អ៊ីប៉ូស

[ctx: malaysia.kgm]
en: Perlis
km: ពើរលីស

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kangar
km: កាំងហ្ការ

[ctx: malaysia.kgm]
en: Penang
km: ប៉េណាំង

[ctx: malaysia.kgm]
en: George Town
km: ចចថោន

[ctx: malaysia.kgm]
en: Sabah
km: សាបា

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kota Kinabalu
km: កូតា គីនណាបាលូ

[ctx: malaysia.kgm]
en: Sarawak
km: សារ៉ាវ៉ាក

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kuching
km: គូជីង

[ctx: malaysia.kgm]
en: Selangor
km: សេឡាងហ្គ័រ

[ctx: malaysia.kgm]
en: Shah Alam
km: សា អាឡាម

[ctx: malaysia.kgm]
en: Terengganu
km: តេរ៉េហ្កានូ

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kuala Terengganu
km: គូអាឡា តេរ៉េងហ្កានូ

[ctx: manipur.kgm]
en: Manipur
km: ម៉ានីព័រ

[ctx: manipur.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: manipur.kgm]
en: Not Manipur
km: គ្មាន​ម៉ានីព័រ

[ctx: manipur.kgm]
en: Border
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: manipur.kgm]
en: Tamenglong
km: ខ្វាងទង់

[ctx: manipur.kgm]
en: Senapati
km: សិនណា​ប៉ាទី

[ctx: manipur.kgm]
en: Imphal West
km: អ៊ីមផាល​ខាងលិច

[ctx: manipur.kgm]
en: Lamphelpat
km: ឡាំផេលប៉ាត

[ctx: manipur.kgm]
en: Thoubal
km: ធូបាល់

[ctx: manipur.kgm]
en: Bishnupur
km: ប៊ីសណូព័រ

[ctx: manipur.kgm]
en: Ukhrul
km: អ៊ុករ៉ុល

[ctx: manipur.kgm]
en: Imphal East
km: អ៊ីមផាលខាងកើត

[ctx: manipur.kgm]
en: Porompat
km: ប៉ូរ៉ុមប៉ាត

[ctx: manipur.kgm]
en: Chandel
km: ចាន់ដែល

[ctx: manipur.kgm]
en: Churachandpur
km: ឈូរ៉ាចាន់ព័រ

[ctx: @title:group]
en: %1 is the capital of...
km: %1 ជា​រដ្ឋធានី​របស់...

[ctx: @title:group]
en: The capital of %1 is...
km: រដ្ឋធានី​របស់​ %1 គឺ​...

en: %1 by Capital
km: រក %1 តាមរយៈ​រដ្ឋធានី

en: Capitals of %1
km: រដ្ឋធានី​របស់ %1

en: Regions
km: តំបន់

[ctx: @info]
en: You have found a bug in a map. Please contact the author and tell the %1 map has nothing associated to color %2,%3,%4.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​ជួបប្រទះ​កំហុស​​នៅ​ក្នុង​ផែនទី សូម​ទាក់ទង​មក​អ្នក​បង្កើត ហើយ​ប្រាប់​ផែនទី %1 មិន​ទាក់ទង​ទៅ​នឹង​ពណ៌ %2,%3,%4 ។

[ctx: @title]
en: %1 in Map
km: %1 នៅ​ក្នុង​ផែនទី

en: Choose Map to Use
km: ជ្រើស​ផែនទី​ដែលត្រូវប្រើ

en: Error parsing %1: %2
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ញែក​ %1 ៖ %2

en: Error parsing
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ញែក​

en: The map image file for %1 does not exist
km: មិនមាន​ឯកសារ​រូបភាព​ផែនទី​សម្រាប់ %1 ឡើយ

en: The flag image file for %1 does not exist
km: មិនមាន​ឯកសារ​រូបភាព​ទង់ជាតិ​សម្រាប់ %1 ឡើយ

en: Invalid value in tag %1
km: តម្លៃ​មិនត្រឹមត្រូវ​នៅក្នុងស្លាក %1

en: There is already either a division called %1 or a division with the same colors as %2
km: មានតំបន់​ដែល​មាន​ឈ្មោះ %1 ឬ​តំបន់​ដែល​មាន​ពណ៌​ដូច %2 រួចហើយ

en: The map description file should begin with the %1 tag
km: ឯកសារ​ពិពណ៌នា​ផែនទី​គួរតែ​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​ស្លាក %1

en: Could not open %1 for reading.
km: មិនអាច​បើក​អាន %1 បានឡើយ ។

en: %1 does not exist.
km: មិនមាន %1 ឡើយ ។

en: The map description file should have a %1 tag inside %2
km: ឯកសារ​ពិពណ៌នា​ផែនទី គួរតែមាន​ស្លាក %1 នៅ​ក្នុង %2

en: The map description file should have exactly one %1 tag inside %2
km: ឯកសារ​ពិពណ៌នា​ផែនទី គួរតែ​មាន​ស្លាក %1 មួយ​នៅ​ក្នុង %2

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico (States)
km: ​ម៉ិចស៊ិក (រដ្ឋ)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: States
km: (រដ្ឋ)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Not Mexico (States)
km: មិនមែន ​ម៉ិចស៊ិក (រដ្ឋ)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Aguascalientes
km: អាកាស្កាលៀនតេស

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Baja California
km: បាចា កាលីផនី

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexicali
km: ម៉ិចស៊ីកាលី

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Baja California Sur
km: បាចា កាលីផនី ស៊ើ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: La Paz
km: ឡា​ប៉ាហ្ស

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Campeche
km: ខាមប៉ាឆេ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Chiapas
km: ឈីអាប៉ាស

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Tuxtla Gutiérrez
km: ធុចត្លា ហ្គូតៀរ៉េស

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Chihuahua
km: ឈីហួហួ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Coahuila
km: កាវហ៊ីឡា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Saltillo
km: សាលទីលឡូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Colima
km: កូលីម៉ា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Durango
km: ឌូរ៉ាងហ្គោ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Guanajuato
km: កាណាជូអាតូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Guerrero
km: ហ្គើរ៉េរ៉ូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Chilpancingo
km: ជីលប៉ាស៊ីងហ្គោ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Hidalgo
km: ហ៊ីដាល់ហ្គោ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Pachuca
km: ប៉ាជុកា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Jalisco
km: ចាលីសកូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Guadalajara
km: ហ្កាដាឡាដ្យារ៉ា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: México
km: ​ម៉ិចស៊ិក

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Toluca
km: តូលូកា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Michoacán
km: មីឆោកេន

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Morelia
km: មូរ៉េលៀ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Morelos
km: ម៉ូរ៉េឡូស

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Cuernavaca
km: សឺណាវ៉ាកា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Nayarit
km: ណាយ៉ារិទ្ធិ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Tepic
km: តេពិក

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Nuevo León
km: ណឺវ៉ូ ឡេអុន

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Monterrey
km: ម៉ុនតេរី

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Oaxaca
km: អូសាកា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Puebla
km: ប៉ឺប្លា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Querétaro
km: កឺរ៉េតារ៉ូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Santiago de Querétaro
km: សាន់ទីយ៉ាហ្គោ ដឺ កឺរ៉េតារ៉ូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Quintana Roo
km: គីនតាណា រូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Chetumal
km: ចេទូម៉ាល់

[ctx: mexico_states.kgm]
en: San Luis Potosí
km: សាន ល្វី ប៉ូតូស៊ី

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Sinaloa
km: ស៊ីណាឡូអា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Culiacán
km: ឃ្យូលីយ៉ាខាន់

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Sonora
km: សូណូរ៉ា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Hermosillo
km: ហ៊ើម៉ូស៊ីឡូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Tabasco
km: តាបាសកូ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Villahermosa
km: វីឡាហ៊ើម៉ូសា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Tamaulipas
km: តាម៉ោលីប៉ាស

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Ciudad Victoria
km: ស៊ីដាដ វិចតូរៀ

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Tlaxcala
km: ត្លាក់កាឡា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Veracruz
km: វើរ៉ាគ្រុហ្ស

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Xalapa
km: សាឡាប៉ា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Yucatán
km: យូកាតាន់

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mérida
km: ម៉េរីដា

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Zacatecas
km: ហ្សាកាតេកាស

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Federal District
km: ហ្វ៊ីឌើរ៉ល ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico City
km: ម៉ិចស៊ិកូ​ស៊ីធី

[ctx: mongolia.kgm]
en: Mongolia
km: ​ម៉ុងហ្គោលី

[ctx: mongolia.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: mongolia.kgm]
en: Not Mongolia
km: មិនមែន ​ម៉ុងហ្គោលី

[ctx: mongolia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: mongolia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: mongolia.kgm]
en: Arhangay
km: អាហាងហ្កាយ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Tsetserleg
km: សេតស៊ើលែហ្គ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Bayan-Ölgiy
km: បាយ៉ាន អូលហ្គី

[ctx: mongolia.kgm]
en: Ölgiy
km: អូលហ្គី

[ctx: mongolia.kgm]
en: Bayanhongor
km: បាយ៉ានហុងហ្គ័រ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Bulgan
km: ប៊ុលហ្កាន

[ctx: mongolia.kgm]
en: Darhan-Uul
km: ដាហាន អ៊ុល

[ctx: mongolia.kgm]
en: Darhan
km: ដាហាន

[ctx: mongolia.kgm]
en: Dornod
km: ឌ័រណុដ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Choybalsan
km: ចយបាលសាន

[ctx: mongolia.kgm]
en: Dornogovĭ
km: ឌ័រណូហ្កូវ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Saynshand
km: សាយអិនសានដ៍

[ctx: mongolia.kgm]
en: Dundgovĭ
km: ដាន់ដ៍ហ្កូវ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Mandalgovĭ
km: ម៉ាន់ដាល់ហ្កូវ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Govĭ-Altay
km: ហ្កូវ អាល់តាយ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Altay
km: អាល់តាយ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Govĭsümber
km: ហ្កូវសាំប៊ើ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Choyr
km: ឆូអៀ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Hentiy
km: ហិនទី

[ctx: mongolia.kgm]
en: Öndörhaan
km: អុនឌ័ររ៉ាន់

[ctx: mongolia.kgm]
en: Hovd
km: ហូដ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Hövsgöl
km: ហូវហ្កុល

[ctx: mongolia.kgm]
en: Mörön
km: ម័ររ៉ុន

[ctx: mongolia.kgm]
en: Ömnögovĭ
km: អុមណូហ្កូវ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Dalanzadgad
km: ដាឡានហ្សាដហ្កាដ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Orhon
km: អ័រហុន

[ctx: mongolia.kgm]
en: Erdenet
km: អ៊ើដេណិត

[ctx: mongolia.kgm]
en: Övörhangay
km: អូវ័រហាងហ្កាយ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Arvayheer
km: អាវ៉ៃហៀរ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Selenge
km: សេឡេងញ៉េ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Sühbaatar
km: ស៊ូសបាអាតា

[ctx: mongolia.kgm]
en: Baruun-Urt
km: បារុន អ៊ើត

[ctx: mongolia.kgm]
en: Töv
km: តូវ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Zuunmod
km: ហ្ស៊ូអ៊ុនម៉ុដ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Uvs
km: អ៊ូស

[ctx: mongolia.kgm]
en: Ulaangom
km: អ៊ុឡាន់ហ្កុម

[ctx: mongolia.kgm]
en: Zavhan
km: ហ្សាវហាន់

[ctx: mongolia.kgm]
en: Uliastay
km: អ៊ុឡាយអ៊ើសតាយ

[ctx: mongolia.kgm]
en: Ulan Bator
km: អ៊ុលឡានបាទ័រ

en: Wikipedia page
km: ទំព័រ​វិគីផេឌៀ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: North and Central America
km: អាមេរិក​ខាងជើង និង អាមេរិក​កណ្ដាល

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Countries
km: ប្រទេស

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Water
km: ទឹក​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Not North and Central America
km: មិនមែន​ជាអាមេរិក​ខាងជើង និង អាមេរិក​កណ្ដាល​ទេ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Canada
km: ​កាណាដា​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Ottawa
km: អូតាវ៉ា​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: El Salvador
km: ​អែលសាល់វ៉ាឌ័រ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: San Salvador
km: សាន សាល់វ៉ាឌ័រ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The United States of America
km: សហរដ្ឋអាមេរិក​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Washington D.C.
km: វ៉ាស៊ីតោន ឌី ស៊ី​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Bahamas
km: បាហាម៉ាស់​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nassau
km: ណាសូ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Dominican Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​ដូមីនីគែន

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Santo Domingo
km: សានតូ​ដូមីងហ្គោ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Haiti
km: ​ហៃទី

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Port-au-Prince
km: ព័រ អូ ព្រីន

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Cuba
km: ​គុយបា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Havana
km: ហាវ៉ាណា​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Jamaica
km: ​ចាម៉ៃកា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Kingston
km: ឃីងស្តុន​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Dominica
km: ​ដូមីនីកា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Roseau
km: រ៉ូសូ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Antigua and Barbuda
km: អង់ទីកា និង បាប៊ូដា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Barbados
km: បារបាដូស

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Bridgetown
km: ប្រ៊ីជ ថោន

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Trinidad and Tobago
km: ​ទ្រីនីដាដ និង​ តូបាហ្គោ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Port of Spain
km: ផត អហ្វ ស្ប៉េន

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico
km: ​ម៉ិចស៊ិក

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico City
km: ម៉ិចស៊ិកូ​ស៊ីធី

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala
km: ហ្គាតេម៉ាឡា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala City
km: ហ្គាតេម៉ាឡា ស៊ីធី

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Belize
km: បេលីហ្ស

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Belmopan
km: បេលម៉ូប៉ាន

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Honduras
km: ​ហុងឌូរ៉ាស់

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Tegucigalpa
km: តេហ្គូស៊ីហ្គាល់ប៉ា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nicaragua
km: ​នីការ៉ាហ្គ័រ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Managua
km: ម៉ាណាហ្កា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Costa Rica
km: ​កូស្តារីកា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: San José
km: សានចូសេ

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Panama
km: ​ប៉ាណាម៉ា​

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Panama City
km: ប៉ាណាម៉ា​​ស៊ីធី

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Greenland [Denmark]
km: ហ្គ្រីនលែន [ដាណឺម៉ាក]

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guyana
km: ​ហ្គីយ៉ាណា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Venezuela
km: ​វេណេហ្ស៊ុយអេឡា

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Colombia
km: កូឡុំប៊ី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Nepal (Zones)
km: ​នេប៉ាល់​ (តំបន់)

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Zones
km: តំបន់

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Not Nepal (Zones)
km: មិនមែន ​នេប៉ាល់​ (តំបន់)

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Bagmati
km: បាហ្គម៉ាទី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Bheri
km: ប៊ើរី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Dhawalagiri
km: ដរវ៉ាឡាហ្គីរី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Gandaki
km: ហ្កាន់ដាក់គី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Janakpur
km: ចាណាក់ពើ

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Karnali
km: កាណាលី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Koshi
km: កូស៊ី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Lumbini
km: ឡាំប៊ីនី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Mahakali
km: ម៉ាហាកាលី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Mechi
km: ម៉េចឈី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Narayani
km: ណារ៉ាយ៉ានី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Rapti
km: រ៉ាបទី

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Sagarmatha
km: សាហ្កាម៉ាតា

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Seti
km: សេទី

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Netherlands
km: ប្រទេស​ហូល្លង់​

[ctx: netherlands.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: netherlands.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: netherlands.kgm]
en: Not The Netherlands
km: មិនមែន ប្រទេស​ហូល្លង់​

[ctx: netherlands.kgm]
en: Water
km: ទឹក​

[ctx: netherlands.kgm]
en: Friesland
km: ហ្វ្រាយលែន

[ctx: netherlands.kgm]
en: Leeuwarden
km: លីអ៊ូវ៉ាដិន

[ctx: netherlands.kgm]
en: Groningen
km: ហ្គ្រោនីងហ្គិន

[ctx: netherlands.kgm]
en: Drenthe
km: ដ្រិនហ្ស៍

[ctx: netherlands.kgm]
en: Assen
km: អាសិន

[ctx: netherlands.kgm]
en: Overijssel
km: អូវើរីសស៊ែល

[ctx: netherlands.kgm]
en: Zwolle
km: ស្វូល

[ctx: netherlands.kgm]
en: Gelderland
km: ហ្គែលឌឺលែន

[ctx: netherlands.kgm]
en: Arnhem
km: អានហិម

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Brabant
km: ប្រាបាន ខាងជើង

[ctx: netherlands.kgm]
en: 's Hertogenbosch
km: អេស ហ៊ើតូចិនបូសច៍

[ctx: netherlands.kgm]
en: Limburg
km: លីមប៊ើគ

[ctx: netherlands.kgm]
en: Maastricht
km: ម៉ាស្ទ្រីចត៍

[ctx: netherlands.kgm]
en: Flevoland
km: ហ្វ្លេវ៉ូលែន

[ctx: netherlands.kgm]
en: Lelystad
km: ឡេលីស្ទេដ

[ctx: netherlands.kgm]
en: Utrecht
km: អ៊ុយត្រិចត៍

[ctx: netherlands.kgm]
en: Zeeland
km: ហ្ស៊ីលែន

[ctx: netherlands.kgm]
en: Middelburg
km: មីដឌែលប៊ើក

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Holland
km: ហូឡង់​ខាងជើង​

[ctx: netherlands.kgm]
en: Haarlem
km: ហាអាឡេម

[ctx: netherlands.kgm]
en: South Holland
km: ហូឡង់​ខាងត្បូង​

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Hague
km: ឌឹ ហាក

[ctx: new-zealand.kgm]
en: New-Zealand
km: ​នូវែលហ្សេឡង់

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Not New-Zealand
km: មិនមែន ​នូវែលហ្សេឡង់

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Northland
km: ន័រលែនដ៍

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Whangarei
km: វ៉ាងហ្ការី

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Auckland
km: អ័រកលែនដ៍

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Auckland City
km: អ័រកលែនដ៍​ស៊ីធី

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Waikato
km: វ៉ៃកាទូ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Hamilton
km: ហាំមីលតុន

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Bay of Plenty
km: បាយ អហ្វ ផ្លិនធី

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Whakatane
km: វ៉ាកកាតាណេ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Gisborne
km: ហ្គីសប័រណេ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Hawke's Bay
km: ហកកេស បាយ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Napier/Hastings
km: ណាព្យែរ​/​ហាសធីង

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Taranaki
km: តារ៉ាណាគី

[ctx: new-zealand.kgm]
en: New Plymouth
km: ញូវ ភ្លីម៉ៅ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Manawatu-Wanganui
km: ម៉ាណាវ៉ាទូ វ៉ាងហ្កានី

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Wanganui
km: វ៉ាងហ្កានី

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Wellington
km: វែលលីងតុន​

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Tasman
km: តាសមែន

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Nelson City
km: ណេលសុន ស៊ីធី

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Marlborough
km: ម៉ាបូរ៉ូ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Blenheim
km: ប្លិនហ៊ីម

[ctx: new-zealand.kgm]
en: West Coast
km: ឆ្នេរសមុទ្រ​​ខាងលិច

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Grey Mouth
km: ហ្ក្រេម៉ៅ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Canterbury
km: កាន់ធើប៊័រី

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Christchurch
km: គ្រីស្ត៍ឈើជ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Otago
km: អូតាហ្គោ

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Dunedin
km: ដាន់ណេឌីន

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Southland
km: សៅត៍លែនដ៍

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Invercargil
km: អ៊ីនវើកាហ្គីល

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Nicaragua
km: ​នីការ៉ាហ្គ័រ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Not Nicaragua
km: មិនមែន ​នីការ៉ាហ្គ័រ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Nueva Segovia
km: ណូវ៉ា​សេហ្គោវៀ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Ocotal
km: អូកូតាល

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Madriz
km: ម៉ាឌ្រីហ្ស

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Somoto
km: សូម៉ូតុ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Estelí
km: អេស្តិលី

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Chinandega
km: ឈីណាន់ដេហ្កា

[ctx: nicaragua.kgm]
en: León
km: ឡេអុង

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Managua
km: ម៉ាណាហ្គា

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Masaya
km: ម៉ាសាយ៉ា

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Carazo
km: ខារ៉ាហ្សូ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Jinotepe
km: ជីណូតេប៉េ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Granada
km: ហ្ក្រាណាដា

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Rivas
km: រីវ៉ាស

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Chontales
km: ឆុនតាឡេស

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Juigalpa
km: ជូហ្កាល់ប៉ា

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Boaco
km: បាវកូ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Matagalpa
km: ម៉ាតាហ្កាល់ប៉ា

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Jinotega
km: ជីនណូតេហ្កា

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Río San Juan
km: រីយ៉ូ សាន ជូអាន

[ctx: nicaragua.kgm]
en: San Carlos
km: សាន កាឡូស

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Atlántico Norte
km: អាត្លង់ទីកូ ន័រតេ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Puerto Cabezas
km: ប៉ឺតូ កាបេសាស់

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Atlántico Sur
km: អាត្លង់ទីកូ ស៊័រ

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Bluefields
km: ប្ល៊ូ​ហ្វៀល

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Korea
km: កូរ៉េ​ខាងជើង​

[ctx: north_korea.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: north_korea.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: north_korea.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: north_korea.kgm]
en: Not North (Korea)
km: មិនមែន ​កូរ៉េ​ខាងជើង

[ctx: north_korea.kgm]
en: Chagang
km: ចាហ្កាង

[ctx: north_korea.kgm]
en: Chagang-do
km: ចាហ្កាង ដូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Hamgyŏng
km: ហាំហ្គីង ខាងជើង

[ctx: north_korea.kgm]
en: Hamgyŏng-pukto
km: ហាំហ្គីង ពុកតូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: South Hamgyŏng
km: ហាំហ្គីង ខាង​ត្បូង

[ctx: north_korea.kgm]
en: Hamgyŏng-namdo
km: ហាំហ្គីង ណាមដូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Hwanghae
km: វ៉ាងហាក់ ខាងជើង

[ctx: north_korea.kgm]
en: Hwanghae-pukto
km: វ៉ាងហាក់ ពុកតូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: South Hwanghae
km: វ៉ាងហាក់ ខាង​ត្បូង

[ctx: north_korea.kgm]
en: Hwanghae-namdo
km: វ៉ាងហាក់ ណាមដូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kangwŏn
km: កាងវ៉ុន

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kangwŏndo
km: កាងវ៉ុនដូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: North P'yŏngan
km: ព្យុងអាន ខាងជើង

[ctx: north_korea.kgm]
en: P'yŏngan-pukto
km: ព្យុងអាន ពុកតូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: South P'yŏngan
km: ព្យុងអាន ខាង​ត្បូង

[ctx: north_korea.kgm]
en: P'yŏngan-namdo
km: ព្យុងអាន ណាមដូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: Ryanggang
km: រីយ៉ាងហ្កាង

[ctx: north_korea.kgm]
en: Ryanggang-do
km: រីយ៉ាងហ្កាង ដូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kaesŏng Industrial Region
km: តំបន់​សហគ្រាស កាអេសិង

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kaesŏng Kong-ŏp Chigu
km: កាក់សិង កុង ភី ឈីហ្គូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kŭmgangsan Tourist Region
km: តំបន់​ទេសចរ ហ្កាងសាន

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kŭmgangsan Kwangwang Chigu
km: ហ្កាងសាន កាងវ៉ាង ឈីហ្គូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: Sinŭiju Special Administrative Region
km: តំបន់​គ្រប់គ្រង​ពិសេស ស៊ីនីជូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: Sinŭiju T'ŭkpyŏl Haengjŏnggu
km: ស៊ីនីជូ ធី ភីល ហាក់ចឹងងូ

[ctx: north_korea.kgm]
en: P'yŏngyang
km: ភ្យុងយ៉ាង​

[ctx: north_korea.kgm]
en: P'yŏngyang Chikhalsi
km: ព្យុងយ៉ាង ជីកហាល់ស៊ី

[ctx: north_korea.kgm]
en: Rasŏn (Rajin-Sŏnbong)
km: រ៉ាសិន (រ៉ាជីន-Sŏnbong)

[ctx: north_korea.kgm]
en: Rasŏn (Rajin-Sŏnbong) Chikhalsi
km: រ៉ាសិន (រ៉ាជីន-Sŏnbong) ជីកាល់ស៊ី

[ctx: norway.kgm]
en: Norway
km: ន័រវែស

[ctx: norway.kgm]
en: Counties
km: ទីក្រុង

[ctx: norway.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: norway.kgm]
en: Not Norway
km: មិនមែន​ប្រទេស​ន័រវែស​

[ctx: norway.kgm]
en: Nordland
km: ណដលែន

[ctx: norway.kgm]
en: Bodø
km: ប៊ូឌើ

[ctx: norway.kgm]
en: Steinkjer
km: ស្តេនទ្យ័រ

[ctx: norway.kgm]
en: Molde
km: មូលដ៍

[ctx: norway.kgm]
en: Rogaland
km: រូកាលែន

[ctx: norway.kgm]
en: Stavanger
km: ស្តាវ៉េងជើរ

[ctx: norway.kgm]
en: Oslo
km: អ៊ូស្លូ

[ctx: oceania.kgm]
en: Oceania
km: អូសេអានី

[ctx: oceania.kgm]
en: Countries
km: ប្រទេស

[ctx: oceania.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: oceania.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: oceania.kgm]
en: Not Oceania
km: មិនមែន អូសេអានី

[ctx: oceania.kgm]
en: Australia
km: ​អូស្ត្រាលី

[ctx: oceania.kgm]
en: Canberra
km: កាន់បេរ៉ា

[ctx: oceania.kgm]
en: Norfolk island (Australia)
km: កោះ ន័រហ្វក (អូស្ត្រាលី)

[ctx: oceania.kgm]
en: Kingston
km: ឃីងស្តុន

[ctx: oceania.kgm]
en: New Zealand
km: ​នូវែលហ្សេឡង់

[ctx: oceania.kgm]
en: Wellington
km: វែលលីងតុន​

[ctx: oceania.kgm]
en: Cook islands (New Zealand)
km: កោះ ឃុក (នូវែលហ្សេឡង់)

[ctx: oceania.kgm]
en: Avarua
km: អាវ៉ារូអា

[ctx: oceania.kgm]
en: Niue (New Zealand)
km: នីអ៊ឺ (នូវែលហ្សេឡង់)

[ctx: oceania.kgm]
en: Alofi
km: អាឡូហ្វ៊ី

[ctx: oceania.kgm]
en: Tokelau (New Zealand)
km: តូកេលូ (ណូវែលហ្សេឡង់)

[ctx: oceania.kgm]
en: East Timor
km: ​ទីម័រ​ខាងកើត​

[ctx: oceania.kgm]
en: Dili
km: ឌីលី

[ctx: oceania.kgm]
en: Easter Island
km: អ៊ីស្ទើរ អ៊ីស្លង់

[ctx: oceania.kgm]
en: Hanga Roa
km: ហាងហ្កា រ៉ូអា

[ctx: oceania.kgm]
en: Fiji
km: ​ហ្វីហ្ស៊ី

[ctx: oceania.kgm]
en: Suva
km: ស៊ូវ៉ា

[ctx: oceania.kgm]
en: Indonesia
km: ​ឥណ្ឌូនេស៊ី

[ctx: oceania.kgm]
en: Jakarta
km: ហ្សាកាតា

[ctx: oceania.kgm]
en: Papua New Guinea
km: ប៉ាពូ ញូវ ហ្គីណេ

[ctx: oceania.kgm]
en: Port Moresby
km: ព័រ ម៉ូរ៉េសប៊ី

[ctx: oceania.kgm]
en: Solomon Islands
km: កោះ សូឡូម៉ុន

[ctx: oceania.kgm]
en: Honiara
km: ហូនីអារ៉ា

[ctx: oceania.kgm]
en: Vanuatu
km: វ៉ានូអាទូ

[ctx: oceania.kgm]
en: Port Vila
km: ព័រ វីឡា

[ctx: oceania.kgm]
en: Federated States of Micronesia
km: រដ្ឋសហព័ន្ធ មីក្រូណេស៊ី

[ctx: oceania.kgm]
en: Palikir
km: ប៉ាលីគៀ

[ctx: oceania.kgm]
en: Kiribati
km: គីរីបាទី

[ctx: oceania.kgm]
en: South Tarawa
km: តារ៉ាវ៉ា ខាង​ត្បូង

[ctx: oceania.kgm]
en: Marshall Islands
km: កោះ ម៉ាសាល

[ctx: oceania.kgm]
en: Majuro
km: ម៉ាជូរ៉ូ

[ctx: oceania.kgm]
en: Nauru
km: ណាអ៊ូរូ

[ctx: oceania.kgm]
en: Yaren
km: យ៉ារ៉េន

[ctx: oceania.kgm]
en: Palau
km: ប៉ាលួ

[ctx: oceania.kgm]
en: Melekeok
km: ម៉េឡេកឹក

[ctx: oceania.kgm]
en: New Caledonia (France)
km: ញូវ កាលេដូនី (បារាំង)

[ctx: oceania.kgm]
en: Noumea
km: នូមៀ

[ctx: oceania.kgm]
en: French Polynesia (France)
km: ប៉ូលីណេស៊ី បារាំង

[ctx: oceania.kgm]
en: Papeete
km: ប៉ាពីត

[ctx: oceania.kgm]
en: Wallis and Futuna (France)
km: វ៉ាលីស និង​ហ្វ៊ូទូណា (បារាំង)

[ctx: oceania.kgm]
en: Mata Utu
km: ម៉ាតា អ៊ូទូ

[ctx: oceania.kgm]
en: Samoa
km: សាម៉ៅ

[ctx: oceania.kgm]
en: Apia
km: អាពៀ

[ctx: oceania.kgm]
en: Tonga
km: ​តុងហ្គា

[ctx: oceania.kgm]
en: Nuku'alofa
km: នុគុ អាឡូហ្វា

[ctx: oceania.kgm]
en: Tuvalu
km: ទុវ៉ាលូ

[ctx: oceania.kgm]
en: Funafuti
km: ហ្វ៊ូណាហ្វ៊ូទី

[ctx: oceania.kgm]
en: Pitcairn islands (United Kingdom)
km: កោះ ពីតកែន (ចក្រភពអង់គ្លេស)

[ctx: oceania.kgm]
en: Adamstown
km: អាដាម ថោន

[ctx: oceania.kgm]
en: Hawaii (USA)
km: ហាវ៉ៃ (សហរដ្ឋអាមេរិច​)

[ctx: oceania.kgm]
en: Honolulu
km: ហូណូលូលូ

[ctx: oceania.kgm]
en: American Samoa (USA)
km: អាមេរិក សាម៉ៅ (សហរដ្ឋអាមេរិក)

[ctx: oceania.kgm]
en: Pago Pago
km: ប៉ាហ្គោ ប៉ាហ្គោ

[ctx: oceania.kgm]
en: Guam (USA)
km: ហ្គាំ (សហរដ្ឋអាមេរិក)

[ctx: oceania.kgm]
en: Hagåtña
km: ហាហ្កាត់ណា

[ctx: oceania.kgm]
en: Northern Mariana islands (USA)
km: កោះ​ម៉ារីណា​ខាងជើង (សហរដ្ឋ​អាមេរិក)

[ctx: oceania.kgm]
en: Saipan
km: សាយប៉ាន

[ctx: oceania.kgm]
en: United States Minor Outlying Islands
km: សហរដ្ឋ​កោះ​ដាច់ស្រយាល​តូចៗ

[ctx: oman.kgm]
en: Oman
km: ​អូម៉ង់

[ctx: oman.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: oman.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: oman.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: oman.kgm]
en: Not Oman
km: មិនមែន អូម៉ង់

[ctx: oman.kgm]
en: Ad Dakhiliyah
km: អាដ ដាកហ៊ីលីយ៉ា

[ctx: oman.kgm]
en: Al Batinah
km: អាល់ បាទីណា

[ctx: oman.kgm]
en: Al Wusta
km: អាល់វូសតា

[ctx: oman.kgm]
en: Ash Sharqiyah
km: អាស សារគីយ៉ាស

[ctx: oman.kgm]
en: Ad Dhahirah
km: អាដ ដាហ៊ីរ៉ាស

[ctx: oman.kgm]
en: Muscat
km: មូស្កាត

[ctx: oman.kgm]
en: Musandam
km: មូសានដាម

[ctx: oman.kgm]
en: Dhofar
km: ដូហ្វា

[ctx: pakistan.kgm]
en: Pakistan
km: ​ប៉ាគីស្ថាន

[ctx: pakistan.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: pakistan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: pakistan.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: pakistan.kgm]
en: Not Pakistan
km: មិនមែន​​ប៉ាគីស្ថាន

[ctx: pakistan.kgm]
en: Balochistan
km: បាឡុកហ៊ីស្ថាន

[ctx: pakistan.kgm]
en: Quetta
km: កេតា

[ctx: pakistan.kgm]
en: Khyber Pakhtunkhwa
km: ឃីប៊ើ ផាកតុងវ៉ា

[ctx: pakistan.kgm]
en: Peshawar
km: ប៉េសាវ៉ា

[ctx: pakistan.kgm]
en: Punjab
km: ពុនចាប់

[ctx: pakistan.kgm]
en: Lahore
km: ឡាហ័រ៉េ

[ctx: pakistan.kgm]
en: Sindh
km: ស៊ីនដ៍

[ctx: pakistan.kgm]
en: Karachi
km: ការ៉ាឈី

[ctx: pakistan.kgm]
en: Islamabad Capital Territory
km: ដែនដី​រដ្ឋធានី​អ៊ីស្លាម៉ាបាត

[ctx: pakistan.kgm]
en: Islamabad
km: អ៊ីស្លាម៉ាបាត

[ctx: pakistan.kgm]
en: Federally Administered Tribal Areas
km: តំបន់​កុលសម្ព័ន្ធ​គ្រប់គ្រង​ដោយ​សហព័ន្ធ

[ctx: pakistan.kgm]
en: Peshawar and Islamabad
km: ប៉េសាវ៉ា និង អ៊ីស្លាម៉ាបាត

[ctx: pakistan.kgm]
en: Azad Kashmir
km: អាហ្សាដ កាស្មៀរ

[ctx: pakistan.kgm]
en: Muzaffarabad
km: មូហ្សាហ្វារ៉ាបាដ

[ctx: pakistan.kgm]
en: Gilgit-Baltistan
km: ហ្គីតហ្គីត-បាល់ទីស្ដង់

[ctx: pakistan.kgm]
en: Gilgit
km: ជីលហ្គីត

[ctx: panama.kgm]
en: Panama
km: ​ប៉ាណាម៉ា

[ctx: panama.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: panama.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: panama.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: panama.kgm]
en: Not Panama
km: មិនមែន ​ប៉ាណាម៉ា​

[ctx: panama.kgm]
en: Bocas del Toro
km: បូកាស ដេ តូរ៉ូ

[ctx: panama.kgm]
en: Chiriquí
km: ឈីរិគី

[ctx: panama.kgm]
en: David
km: ដាវីដ

[ctx: panama.kgm]
en: Coclé
km: កូក្លេ

[ctx: panama.kgm]
en: Penonomé
km: ផិណូណូម៉េ

[ctx: panama.kgm]
en: Colón
km: កូឡូញ

[ctx: panama.kgm]
en: Darién
km: ដារៀន

[ctx: panama.kgm]
en: La Palma
km: ឡា ប៉ាល់ម៉ា

[ctx: panama.kgm]
en: Herrera
km: ហ៊ើរើរ៉ា

[ctx: panama.kgm]
en: Chitré
km: ឈីត្រេ

[ctx: panama.kgm]
en: Los Santos
km: ឡូស សាន់តូស

[ctx: panama.kgm]
en: Las Tablas
km: ឡាស តាប្លាស់

[ctx: panama.kgm]
en: Panamá
km: ​ប៉ាណាម៉ា​

[ctx: panama.kgm]
en: Veraguas
km: វើរ៉ាហ្កាស

[ctx: panama.kgm]
en: Santiago de Veraguas
km: សានទីហ្គោ ដឺ វើរ៉ាហ្កាស

[ctx: panama.kgm]
en: Emberá
km: អិមប៊ើរ៉ា

[ctx: panama.kgm]
en: Union Choco
km: អាន់នៀន ឆូកូ

[ctx: panama.kgm]
en: Kuna Yala
km: គុណា យ៉ាឡា

[ctx: panama.kgm]
en: El Porvenir
km: អែល ព័រវិនៀរ

[ctx: panama.kgm]
en: Ngöbe-Buglé
km: ញ៉ូបេ ប៊ុក្លេ

[ctx: panama.kgm]
en: Chichica
km: ឈីឈីកា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Paraguay
km: ​ប៉ារ៉ាហ្គាយ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: paraguay.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: paraguay.kgm]
en: Not Paraguay
km: មិនមែន​​ប៉ារ៉ាហ្គាយ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Alto Paraguay
km: អាល់តូ ​ប៉ារ៉ាហ្គាយ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Fuerte Olimpo
km: ហ្វ៊ើតេ អូលីមប៉ូ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Alto Paraná
km: អាល់តូ ប៉ារ៉ាណា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Ciudad del Este
km: ស៊ីឌែដ ដេ អេសតេ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Amambay
km: អាម៉ាមបាយ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Pedro Juan Caballero
km: ផិដ្រូ ជូអាន ចាបាលឡេរ៉ូ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Asunción Capital District
km: អាស៊ុនស្យិន កាពីតូល ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: paraguay.kgm]
en: Asunción
km: អាស៊ុនស្យិន

[ctx: paraguay.kgm]
en: Boquerón
km: បូឃ្វើរ៉ុន

[ctx: paraguay.kgm]
en: Filadelfia
km: ភីឡាឌែលភៀ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Caaguazú
km: កាអាហ្កាហ្ស៊ុ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Coronel Oviedo
km: កូរ៉ូនែល អូវីដូ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Caazapá
km: កាអាហ្សាប៉ា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Canindeyú
km: កានីនដេយុ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Salto del Guairá
km: សាល់តូ ដេ ហ្កៃរ៉ា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Central
km: សង់ត្រាល់

[ctx: paraguay.kgm]
en: Areguá
km: អារ៉េហ្កា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Concepción
km: ខន់សិបស្យិន

[ctx: paraguay.kgm]
en: Cordillera
km: គ័រឌីលលេរ៉ា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Caacupé
km: កាអាគូប៉េ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Guairá
km: ហ្កៃរ៉ា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Villarrica
km: វីឡារីកា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Itapúa
km: អ៊ីតាពូអា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Encarnación
km: អង់កាណាស្យុង

[ctx: paraguay.kgm]
en: Misiones
km: មីស្យុងណេ

[ctx: paraguay.kgm]
en: San Juan Bautista
km: សាន ជូអាន បាវធីសតា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Ñeembucú
km: នីមប៊ូគុ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Pilar
km: ភីឡា

[ctx: paraguay.kgm]
en: Paraguarí
km: ប៉ារ៉ាហ្ការិ

[ctx: paraguay.kgm]
en: Presidente Hayes
km: ប្រេស៊ីដង់ ហាយ៉េស៍

[ctx: paraguay.kgm]
en: Pozo Colorado
km: ប៉ូហ្សូ ខូឡូរ៉ាដូ

[ctx: paraguay.kgm]
en: San Pedro
km: សានផិដ្រូ

[ctx: peru.kgm]
en: Peru
km: ​ប៉េរូ

[ctx: peru.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: peru.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: peru.kgm]
en: Pacific Ocean
km: មហាសមុទ្រ ប៉ាស៊ីហ្វិក

[ctx: peru.kgm]
en: Ecuador
km: ​អេក្វាឌ័រ

[ctx: peru.kgm]
en: Colombia
km: ​កូឡ៊ុំប៊ី

[ctx: peru.kgm]
en: Brazil
km: ​ប្រេស៊ីល

[ctx: peru.kgm]
en: Bolivia
km: ​បូលីវី

[ctx: peru.kgm]
en: Chile
km: ​ឈីលី

[ctx: peru.kgm]
en: Amazonas
km: អាម៉ាហ្សូន​ណាស

[ctx: peru.kgm]
en: Chachapoyas
km: ចាចាប៉ូយ៉ាស

[ctx: peru.kgm]
en: Ancash
km: អង់ខាសហ៍

[ctx: peru.kgm]
en: Huaraz
km: ហ៊ូអារ៉ាហ្ស

[ctx: peru.kgm]
en: Apurimac
km: អាពុរីម៉ាក

[ctx: peru.kgm]
en: Abancay
km: អាបាន់សាយ

[ctx: peru.kgm]
en: Arequipa
km: អារ៉េហ្គីប៉ា

[ctx: peru.kgm]
en: Ayacucho
km: អាយ៉ាគុឆុ

[ctx: peru.kgm]
en: Cajamarca
km: កាចាម៉ាកា

[ctx: peru.kgm]
en: Cusco
km: ឃុសកូ

[ctx: peru.kgm]
en: Huancavelica
km: ហ៊ូអានកាវេលីកា

[ctx: peru.kgm]
en: Huanuco
km: ហ៊ូអានុកូ

[ctx: peru.kgm]
en: Ica
km: អ៊ិកា

[ctx: peru.kgm]
en: Junin
km: ជូនីន

[ctx: peru.kgm]
en: Huancayo
km: វ៉ាន់​កាយ៉ូ

[ctx: peru.kgm]
en: Lambayeque
km: ឡាំបាយ៉េហ្កេ

[ctx: peru.kgm]
en: Chiclayo
km: ឈីក្លាយ៉ូ

[ctx: peru.kgm]
en: La Libertad
km: ឡា លីប៊ែរតាដ

[ctx: peru.kgm]
en: Trujillo
km: ទ្រូជីឡូ

[ctx: peru.kgm]
en: Lima
km: លីម៉ា​

[ctx: peru.kgm]
en: Huacho
km: ហួឈូ

[ctx: peru.kgm]
en: Loreto
km: លូរ៉េតូ

[ctx: peru.kgm]
en: Iquitos
km: អ៊ីឃ្វីតូស៍

[ctx: peru.kgm]
en: Madre de Dios
km: ម៉ាដ្រេ ដឺ ឌ័រស៍

[ctx: peru.kgm]
en: Puerto Maldonado
km: ប៉ឺតូ ម៉ាល់ដូណាដូ

[ctx: peru.kgm]
en: Moquegua
km: ម៉ូហ្កេហ្កា

[ctx: peru.kgm]
en: Piura
km: ពីរ៉ា

[ctx: peru.kgm]
en: Tacna
km: តាកណា

[ctx: peru.kgm]
en: Tumbes
km: ទុមបេស៍

[ctx: peru.kgm]
en: Pasco
km: ប៉ាសកូ

[ctx: peru.kgm]
en: Cerro de Pasco
km: សេរ៉ូ ដេ ប៉ាសកូ

[ctx: peru.kgm]
en: Puno
km: ពុណូ

[ctx: peru.kgm]
en: San Martin
km: សាន ម៉ាទីន

[ctx: peru.kgm]
en: Moyobamba
km: ម៉ូយ៉ូបាំបា

[ctx: peru.kgm]
en: Ucayali
km: អ៊ូកាយ៉ាលី

[ctx: peru.kgm]
en: Pucallpa
km: ពុកាល់ប៉ា

[ctx: philippines.kgm]
en: Philippines
km: ​ហ្វីលីពីន

[ctx: philippines.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: philippines.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: philippines.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: philippines.kgm]
en: Not Philippines
km: មិនមែន ​ហ្វីលីពីន

[ctx: philippines.kgm]
en: Abra
km: អាប្រា

[ctx: philippines.kgm]
en: Bangued
km: បង់កេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Agusan del Norte
km: អាហ្គូសាន ដេ ន័រតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Cabadbaran
km: កាបាដបារ៉ាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Agusan del Sur
km: អាហ្គូសាន ដេ ស៊័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Prosperidad
km: ប្រ៉ូស្ពើរីដាដ

[ctx: philippines.kgm]
en: Aklan
km: អាក្លាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Kalibo
km: កាលីបូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Albay
km: អាល់បាយ

[ctx: philippines.kgm]
en: Legazpi City
km: ឡេហ្កាហ្សពី ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Antique
km: អង់ទិក

[ctx: philippines.kgm]
en: San Jose
km: សានចូសេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Apayao
km: បាយ៉ាយ៉ាវ

[ctx: philippines.kgm]
en: Kabugao
km: កាប៊ុហ្កាវ

[ctx: philippines.kgm]
en: Aurora
km: អូរ៉ូរ៉ា

[ctx: philippines.kgm]
en: Baler
km: បាល័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Basilan
km: បាស៊ីឡាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Isabela City
km: អ៊ីសាបេឡា ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Bataan
km: បាតាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Balanga City
km: បាឡាងហ្កា ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Batanes
km: បាតាណេស

[ctx: philippines.kgm]
en: Basco
km: បាសកូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Batangas
km: បាតាងហ្កាស

[ctx: philippines.kgm]
en: Batangas City
km: បាតាងហ្កាស ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Benguet
km: បង់កេ

[ctx: philippines.kgm]
en: La Trinidad
km: ឡា ទ្រីនីដាដ

[ctx: philippines.kgm]
en: Biliran
km: ប៊ីលីរ៉ាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Naval
km: ណាវ៉ាល

[ctx: philippines.kgm]
en: Bohol
km: បូហុល

[ctx: philippines.kgm]
en: Tagbilaran City
km: តាហ្កប៊ីឡារ៉ាន ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Bukidnon
km: ប៊ូគីដណុន

[ctx: philippines.kgm]
en: Malaybalay City
km: ម៉ាឡេបាលាយ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Bulacan
km: ប៊ូឡាកាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Malolos
km: ម៉ាឡូឡូស

[ctx: philippines.kgm]
en: Cagayan
km: ខាហ្កាយ៉ាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Tuguegarao City
km: ទូហ្កេហ្ការ៉ាវ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Camarines Norte
km: ខាម៉ារីន ន័រតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Daet
km: ដាអិត

[ctx: philippines.kgm]
en: Camarines Sur
km: ខាម៉ារីន ស័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Pili
km: ភីលី

[ctx: philippines.kgm]
en: Camiguin
km: ឃែមមីហ្គីន

[ctx: philippines.kgm]
en: Mambajao
km: ម៉ាំបាចាវ

[ctx: philippines.kgm]
en: Capiz
km: កាពីហ្ស

[ctx: philippines.kgm]
en: Roxas City
km: រ៉ូសាស់ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Catanduanes
km: កាតាន់ឌូអាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Virac
km: វីរ៉ាក

[ctx: philippines.kgm]
en: Cavite
km: កាវីត

[ctx: philippines.kgm]
en: Trece Martires City
km: ត្រេសេ ម៉ាទីរ៉េស ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Cebu
km: សេប៊ូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Cebu City
km: សេប៊ូ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Compostela Valley
km: ជ្រលង​កុមប៉ូសស្ដេឡា

[ctx: philippines.kgm]
en: Nabunturan
km: ណាប៊ុនធើរ៉ាន់

[ctx: philippines.kgm]
en: Cotabato
km: កូតាបាតូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Kidapawan City
km: គីដាប៉ាវ៉ាន់ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Davao del Norte
km: ដាវ៉ាអូ ដេ ន័រតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Tagum City
km: តាហ្គាំ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Davao del Sur
km: ដាវ៉ាអូ ដេ ស័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Digos City
km: ឌីហ្គោស ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Davao Oriental
km: ដាវ៉ាអូ អូរីនថល

[ctx: philippines.kgm]
en: Mati
km: ម៉ាទី

[ctx: philippines.kgm]
en: Eastern Samar
km: សាម៉ា ភាគ​ខាងកើត

[ctx: philippines.kgm]
en: Borongan
km: បូរ៉ូនហ្កាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Guimaras
km: ហ្គីម៉ារ៉ាស

[ctx: philippines.kgm]
en: Jordan
km: ​ហ្ស៊កដង់

[ctx: philippines.kgm]
en: Ifugao
km: អ៊ីហ្វ៊ូហ្កាអូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Lagawe
km: ឡាហ្កាវី

[ctx: philippines.kgm]
en: Ilocos Norte
km: អ៊ីឡូវកូស ន័រតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Laoag City
km: ឡាអូអាហ្ក ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Ilocos Sur
km: អ៊ីឡូកូស ស័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Vigan City
km: វីហ្គែន ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Iloilo
km: អ៊ីឡូអ៊ីឡូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Iloilo City
km: អ៊ីឡូអ៊ីឡូ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Isabela
km: អ៊ីសាបែឡា

[ctx: philippines.kgm]
en: Ilagan
km: អ៊ីឡាហ្គែន

[ctx: philippines.kgm]
en: Kalinga
km: កាលីងហ្កា

[ctx: philippines.kgm]
en: Tabuk
km: តាប៊ុក

[ctx: philippines.kgm]
en: La Union
km: ឡា យូនៀន

[ctx: philippines.kgm]
en: San Fernando City
km: សាន ហ្វ៊ើណានដូ​ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Laguna
km: ឡាហ្គុនណា

[ctx: philippines.kgm]
en: Santa Cruz
km: សាន់តាគ្រូស​

[ctx: philippines.kgm]
en: Lanao del Norte
km: ឡាណាអូ ដេ ន័រតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Tubod
km: ទុបុដ

[ctx: philippines.kgm]
en: Lanao del Sur
km: ឡាណាអូ ដេ ស័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Marawi City
km: ម៉ារ៉ាវី ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Leyte
km: ឡេយតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Tacloban City
km: តាខ្លូបាន ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Maguindanao
km: ម៉ាហ្គីនដាណាអូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Shariff Aguak
km: សារីហ្វ អាហ្កាក

[ctx: philippines.kgm]
en: Marinduque
km: ម៉ារីនឌុកេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Boac
km: បូអាក

[ctx: philippines.kgm]
en: Masbate
km: ម៉ាសបាតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Masbate City
km: ម៉ាសបាតេ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Misamis Occidental
km: មីសាមីស អូស៊ីដិនថល

[ctx: philippines.kgm]
en: Oroquieta City
km: អូរ៉ូហ្គីតា ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Misamis Oriental
km: មីសាមីស អូរីនថល

[ctx: philippines.kgm]
en: Cagayan de Oro City
km: ខាហ្កាយ៉ាន ដឺ អូរ៉ូ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Mountain Province
km: ខេត្ត​ភ្នំ

[ctx: philippines.kgm]
en: Bontoc
km: បុនថុក

[ctx: philippines.kgm]
en: Negros Occidental [2]
km: ណេហ្ក្រូស អុកស៊ីដិនថល [2]

[ctx: philippines.kgm]
en: Bacolod City
km: បាកូឡុដ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Negros Oriental
km: ណេហ្ក្រូស អូរីនថល

[ctx: philippines.kgm]
en: Dumaguete City
km: ឌូម៉ាហ្កេតេ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Northern Samar
km: សាម៉ា ខាង​ជើង

[ctx: philippines.kgm]
en: Catarman
km: កាតាម៉ាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Nueva Ecija
km: ណឺវ៉ា អេកស៊ីចា

[ctx: philippines.kgm]
en: Palayan City
km: ប៉ាឡាយ៉ាន ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Nueva Vizcaya
km: ណឺវ៉ា វីហ្សខាយ៉ា

[ctx: philippines.kgm]
en: Bayombong
km: បាយ៉ូមបង

[ctx: philippines.kgm]
en: Occidental Mindoro
km: អុកស៊ីដិនថាល មីនដូរ៉ូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Mamburao
km: ម៉ាមប៊ើរ៉ាវ

[ctx: philippines.kgm]
en: Oriental Mindoro
km: អូរីនថល មីនដូរ៉ូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Calapan City
km: កាឡាប៉ាន ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Palawan
km: ប៉ាឡាវ៉ាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Puerto Princesa City
km: ប៉ឺតូ ព្រីនសេសសា ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Pampanga
km: ប៉ាមប៉ានហ្កា

[ctx: philippines.kgm]
en: Pangasinan
km: ប៉ានហ្កាស៊ីណាន​

[ctx: philippines.kgm]
en: Lingayen
km: លីនហ្កាយ៉េន

[ctx: philippines.kgm]
en: Quezon
km: កេសហ្សុន

[ctx: philippines.kgm]
en: Lucena City
km: ទីក្រុង លូស៊ីណា

[ctx: philippines.kgm]
en: Quirino
km: គីរីណូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Cabarroguis
km: ខាបារ៉ូហ្គីស

[ctx: philippines.kgm]
en: Rizal
km: រីហ្សាល

[ctx: philippines.kgm]
en: Antipolo City
km: អង់ទីប៉ូឡូ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Romblon
km: រ៉ុមប្លុន

[ctx: philippines.kgm]
en: Samar
km: សាម៉ា

[ctx: philippines.kgm]
en: Catbalogan
km: កាតបាឡូហ្គែន

[ctx: philippines.kgm]
en: Sarangani
km: សារ៉ានហ្កានី

[ctx: philippines.kgm]
en: Alabel
km: អាឡាប៊ែល

[ctx: philippines.kgm]
en: Siquijor
km: ស៊ីហ្គីជ័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Sorsogon
km: ស័រសុហ្កុន

[ctx: philippines.kgm]
en: Sorsogon City
km: ស័រសុហ្កុនស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: South Cotabato
km: កូតាបាតូ ខាង​ត្បូង​

[ctx: philippines.kgm]
en: Koronadal City
km: គូរ៉ូណាដាល់ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Southern Leyte
km: ឡីតេ ភាគខាងត្បូង

[ctx: philippines.kgm]
en: Maasin City
km: ម៉ាស៊ីន ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Sultan Kudarat
km: ស៊ុលតាន គូដារ៉ាត់

[ctx: philippines.kgm]
en: Isulan
km: អ៊ីស៊ូឡាន

[ctx: philippines.kgm]
en: Sulu
km: ស៊ូលូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Jolo
km: ចូឡូ

[ctx: philippines.kgm]
en: Surigao del Norte
km: ស៊ូរីហ្កោ ដេ ន័រតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Surigao City
km: ស៊ូរីហ្គោ ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Surigao del Sur
km: ស៊ូរីហ្គោ ដេ ស័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Tandag
km: តានដាហ្ក

[ctx: philippines.kgm]
en: Tarlac
km: តាឡាក

[ctx: philippines.kgm]
en: Tarlac City
km: តាឡាក ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Tawi-Tawi
km: តាវី តាវី

[ctx: philippines.kgm]
en: Panglima Sugala
km: ប៉ាងលីម៉ា ស៊ូហ្កាឡា

[ctx: philippines.kgm]
en: Zambales
km: ហ្សាំបាឡេស

[ctx: philippines.kgm]
en: Iba
km: អ៊ីបា

[ctx: philippines.kgm]
en: Zamboanga del Norte
km: ហ្សាំបោងហ្កា ដេ ន័រតេ

[ctx: philippines.kgm]
en: Dipolog City
km: ឌីប៉ូឡូហ្ក ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Zamboanga del Sur
km: ហ្សាំបោងហ្កា ដេ ស័រ

[ctx: philippines.kgm]
en: Pagadian City
km: ប៉ាហ្កាដៀន ស៊ីធី

[ctx: philippines.kgm]
en: Zamboanga Sibugay
km: ហ្សាំបោងហ្កា ស៊ីប៊ូហ្កាយ

[ctx: philippines.kgm]
en: Ipil
km: អ៊ីពីល

[ctx: philippines.kgm]
en: National Capital
km: រដ្ឋធានី ជាតិ

[ctx: philippines.kgm]
en: Manila
km: ម៉ានីឡា

[ctx: @title]
en: Place %1 in Map
km: ដាក់ %1 នៅ​ក្នុង​ផែនទី

[ctx: poland.kgm]
en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

[ctx: poland.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: poland.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: poland.kgm]
en: Not Poland
km: មិន​មែន ​ប៉ូឡូញ​

[ctx: poland.kgm]
en: Masovia
km: ម៉ាសូវីយ៉ា

[ctx: poland.kgm]
en: Warsaw
km: វ៉ាសាវ

[ctx: poland.kgm]
en: Warmia and Masuria
km: វ៉ាមីយ៉ា និង ម៉ាស៊ូរីយ៉ា

[ctx: poland.kgm]
en: Olsztyn
km: អូលស៍ស្ទីន

[ctx: poland.kgm]
en: Podlachia
km: ផត់ឡាឈីយ៉ា

[ctx: poland.kgm]
en: Białystok
km: ប៊ីយ៉ាវីស្តូក

[ctx: poland.kgm]
en: Lublin
km: លូប្ល៊ីន

[ctx: poland.kgm]
en: Subcarpathia
km: ស៊ូបសាផាស្ស៊ីយ៉ា

[ctx: poland.kgm]
en: Rzeszów
km: សិសហ្ស៊ូវ

[ctx: poland.kgm]
en: Świętokrzyskie
km: ស្វីតូឃ្ស៊ីស្គីអេស

[ctx: poland.kgm]
en: Kielce
km: ឃីយ៉េលសិ

[ctx: poland.kgm]
en: Lesser Poland
km: ឡិសស៊ើ ប៉ូឡូញ

[ctx: poland.kgm]
en: Kraków
km: ក្រាគូវ

[ctx: poland.kgm]
en: Łódź
km: វូដ

[ctx: poland.kgm]
en: Silesia
km: ស៊ីឡិសស៊ីយ៉ាស

[ctx: poland.kgm]
en: Katowice
km: កាតូវីសិស

[ctx: poland.kgm]
en: Opole
km: អូប៉ូឡិស

[ctx: poland.kgm]
en: Pomerania
km: ប៉ូម៉ិសរ៉ានីយ៉ាស

[ctx: poland.kgm]
en: Gdańsk
km: ជីដាសក៍

[ctx: poland.kgm]
en: West Pomerania
km: ប៉ូម៉ិសរ៉ានីយ៉ាស ខាងលិច

[ctx: poland.kgm]
en: Szczecin
km: សឆិសស៊ីន

[ctx: poland.kgm]
en: Greater Poland
km: ហ្ក្រេតធើ ប៉ូឡូញ

[ctx: poland.kgm]
en: Poznań
km: ផូហ្សណា

[ctx: poland.kgm]
en: Lower Silesia
km: ស៊ីឡិសស៊ីយ៉ាស

[ctx: poland.kgm]
en: Wrocław
km: រ៉ូខ្វាវ

[ctx: poland.kgm]
en: Lubusz
km: លូប៊ូស

[ctx: poland.kgm]
en: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski
km: ហ្ស៊ីយ៉េឡូណា ហ្គោហ្ស៊ូវ វីយ៉េលកូប៉ូលស្គី

[ctx: poland.kgm]
en: Kuyavia-Pomerania
km: គូយ៉ាវីយ៉ាស ប៉ូម៉ិសរ៉ានីយ៉ាស

[ctx: poland.kgm]
en: Bydgoszcz, Toruń
km: ប៊ីដហ្កូសឆ៍, តូរូ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Portugal Districts
km: ស្រុក​ ព័រទុយហ្គាល់

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Border
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Border2
km: ព្រំប្រទល់២

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Viana do Castelo
km: វៀណាដូ​កាស្តេឡូ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Açores
km: អាហ្សូរ៉េស

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Ponta Delgada
km: ផុនតា ដេលហ្កាដា

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Madeira
km: ម៉ាឌីរ៉ា

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Funchal
km: ហ្វ៊ូន​ចាល

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Braga
km: ប្រាហ្គា

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Vila Real
km: វីឡារៀល

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Bragança
km: ប្រាហ្គានកា

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Porto
km: ព័រតូ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Aveiro
km: អាវេរ៉ូ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Viseu
km: វេសៃ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Guarda
km: ហ្គា​ដា

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Coimbra
km: ឃាំប្រា

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Castelo Branco
km: កាស្តេឡូ ប្រានកូ​

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Leiria
km: លី​រៀ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Santarém
km: សានតារ៉ែម

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Lisboa
km: លីសបាវ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Évora
km: អេវ៉ូរ៉ា

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Setúbal
km: សេទុយបាល់

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Beja
km: បេយា

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Faro
km: ហ្វារ៉ូ

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Portalegre
km: ព័រតាឡេហ្គ្រេ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Portugal Provinces (traditional)
km: ខេត្ត​ព័រទុយហ្គាល់ (បុរាណ)

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Provinces (traditional)
km: ខេត្ត (បុរាណ)

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Border
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Border2
km: ព្រំប្រទល់ ២

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Minho
km: ម៉ីនហូ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Braga
km: ប្រាហ្គា

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Trás-os-Montes e Alto Douro
km: ត្រាស​អូសម៉ុនតេអ៊ី​អាល់តូ​ឌូរ៉ូ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Vila Real
km: វីឡា​រៀល

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Douro Litoral
km: ឌូរ៉ូ​លីតូរ៉ាល់

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Porto
km: ព័រតូ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Beira Alta
km: បេរ៉ា​អាល់តា

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Viseu
km: វីសេ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Beira Litoral
km: បេរ៉ា​លីតូរ៉ល

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Coimbra
km: ឃាំប្រា

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Beira Baixa
km: បៀរ៉ា​បៃយ៉ា

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Castelo Branco
km: កាស្តេឡូ​ប្រានកូ​

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Ribatejo
km: រីបា​តេដ្យូ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Santarém
km: សានតា​រ៉ែម

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Estremadura
km: អ៊ិចស្ទ្រីមម៉ាឌូរ៉ា

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Lisboa
km: លីសបាវ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Alto Alentejo
km: អាល់តូ​អាឡង់តេដ្យូ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Évora
km: អេវ៉ូរ៉ា

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Baixo Alentejo
km: ប៉ៃសូ​អាឡង់តេដ្យូ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Beja
km: ប៊ូអេ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Algarve
km: អាល់ហ្កាវេ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Faro
km: ហ្វារ៉ូ

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Açores
km: អាហ្សូរ៉េស

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Ponta Delgada
km: ផុនតា ដេលហ្កាដា

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Madeira
km: ម៉ាឌីរ៉ា

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Funchal
km: ហ្វ៊ូន​ចាល

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Portugal (Regions)
km: ​ព័រទុយហ្គាល់ (តំបន់)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Not Portugal (Regions)
km: មិនមែន ​ព័រទុយហ្គាល់ (តំបន់)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Alentejo
km: អាឡង់តេដ្យូ

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Evora
km: អេវ៉ូរ៉ា

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Algarve
km: អាល់ហ្កាវេ

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Faro
km: ហ្វារ៉ូ

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Centro
km: សិនត្រូ

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Coimbra
km: ឃាំប្រា

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Lisboa(region)
km: លីសបាវ (តំបន់)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Lisboa
km: លីសបាវ

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Norte
km: ន័រតេ

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Porto
km: ព័រតូ

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Madeira
km: ម៉ាឌីរ៉ា

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Funchal
km: ហ្វាន់ចាល់

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Azores
km: អាហ្សូរ៉េស

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Ponta Delgada
km: ផុនតា ដេលហ្កាដា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Puerto Rico
km: ប៉ឺតូ រីកូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Municipalities
km: ទីក្រុង

[ctx: puertorico.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: puertorico.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: puertorico.kgm]
en: Mona
km: ​ម៉ូណា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Adjuntas
km: អាដជូនតាស់

[ctx: puertorico.kgm]
en: Aguada
km: អាហ្កាដា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Aguadilla
km: អាហ្កាឌីឡា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Aguas Buenas
km: អាហ្កាស ប៊ឺណាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Aibonito
km: អៃបូនីតូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Añasco
km: អាណាសកូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Arecibo
km: អារ៉េស៊ីបូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Arroyo
km: អារ៉ូយ៉ូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Barceloneta
km: បាសេឡូណេតា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Barranquitas
km: បារ៉ាន់ហ្គ៊ីតាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Bayamón
km: បាយ៉ាម៉ុន

[ctx: puertorico.kgm]
en: Cabo Rojo
km: កាបូ រ៉ូចូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Caguas
km: កាហ្កាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Camuy
km: កាមុយ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Canóvanas
km: កាណូវ៉ាណាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Carolina
km: ការរ៉ូលីណា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Cataño
km: កាតាណូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Cayey
km: ខាយ៉េយ៍

[ctx: puertorico.kgm]
en: Ceiba
km: ស៊ីបា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Ciales
km: ស្យាឡេស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Cidra
km: ស៊ីដ្រា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Coamo
km: ខូម៉ូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Comerío
km: ខូមើរីយ៉ូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Corozal
km: ខូរ៉ូហ្សាល

[ctx: puertorico.kgm]
en: Culebra
km: ឃុឡេប្រា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Dorado
km: ដ័ររ៉ាដូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Fajardo
km: ហ្វាចាដូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Florida
km: ផ្លូរីដា​

[ctx: puertorico.kgm]
en: Guánica
km: ហ្កានីកា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Guayama
km: ហ្កាយ៉ាម៉ា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Guayanilla
km: ហ្កាយ៉ានីឡា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Guaynabo
km: ហ្កាយណាបូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Gurabo
km: ហ្គុរ៉ាបូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Hatillo
km: ហាទីឡូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Hormigueros
km: ហរមីហ្កេរ៉ូស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Humacao
km: ហ៊ូម៉ាកូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Isabela
km: អ៊ីសាបិឡា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Jayuya
km: ចាយុយ៉ា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Juana Díaz
km: ជូអាណា ដៀហ្ស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Juncos
km: ជុនខូស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Lajas
km: ឡាចាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Lares
km: ឡារ៉េស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Las Marías
km: ឡា ម៉ារីយ៉ាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Las Piedras
km: ឡាភីដ្រាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Loíza
km: ឡូយ៉ូហ្សា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Luquillo
km: លុគ្វីលឡូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Manatí
km: ម៉ាណាទី

[ctx: puertorico.kgm]
en: Maricao
km: ម៉ារីកាវ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Maunabo
km: ម៉ូណាបូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Mayagüez
km: ម៉ាយ៉ាហ្កេហ្ស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Moca
km: ​ម៉ូកា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Morovis
km: ម៉ូរ៉ូវីស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Nagüabo
km: ណាហ្កាបូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Naranjito
km: ណារ៉ាន់ជីតូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Orocovis
km: អូរ៉ូកូវីស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Patillas
km: ប៉ាទីលឡាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Peñuelas
km: ប៉ិនុយអេឡាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Ponce
km: ផន់សេ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Quebradillas
km: កេប្រាឌីលឡាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: Rincón
km: រីនកុន

[ctx: puertorico.kgm]
en: Río Grande
km: រីយ៉ូ ហ្គ្រែនដេ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Sabana Grande
km: សាបាណា ហ្គ្រែនដេ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Salinas
km: សាលីណាស

[ctx: puertorico.kgm]
en: San Germán
km: សាន ជើមែន

[ctx: puertorico.kgm]
en: San Juan
km: សាន ជូអាន

[ctx: puertorico.kgm]
en: San Lorenzo
km: សាន ឡូរ៉ិនហ្សូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: San Sebastián
km: សាន សេបាស្ទៀន

[ctx: puertorico.kgm]
en: Santa Isabel
km: សានតា អ៊ីសាប៊ែល

[ctx: puertorico.kgm]
en: Toa Alta
km: តាវ អាល់តា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Toa Baja
km: តាវ បាដ្យា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Trujillo Alto
km: ទ្រូជីលឡូ អាល់តូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Utuado
km: អ៊ូទូដូ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Vega Alta
km: វេហ្កា អាល់តា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Vega Baja
km: វេហ្កា បាដ្យា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Vieques
km: វីហ្ក្វេស៍

[ctx: puertorico.kgm]
en: Villalba
km: វីលឡាលបា

[ctx: puertorico.kgm]
en: Yabucoa
km: យ៉ាប៊ុកោ

[ctx: puertorico.kgm]
en: Yauco
km: យ៉ូកូ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Republic Of Ireland
km: សាធារណរដ្ឋ ​អៀរឡង់

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Counties
km: ទីក្រុង

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Not Republic Of Ireland
km: មិនមែន​ សាធារណរដ្ឋ​​អៀរឡង់

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Dublin
km: ដាប់ប្ល៊ីង

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Wicklow
km: វីកក្លូវ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Wexford
km: វ៉ិចហ្វដ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Carlow
km: ខាឡូ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Kildare
km: ឃីលដារ៉េ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Naas
km: ណាអាស

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Meath
km: មីត

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Navan
km: ណាវ៉ាន់

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Louth
km: ឡុត

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Dundalk
km: ដាន់ដាក

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Monaghan
km: ម៉ូណាហ្កាន

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Cavan
km: ខាវ៉ាន់

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Longford
km: ឡុងហ្វដ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Westmeath
km: វ៉េសមីត

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Mullingar
km: មុលីនហ្កា

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Offaly
km: អហ្វាលី

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Tullamore
km: ទុឡាម័រ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Laois
km: ឡាអ៊័ស

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Portlaois
km: ព័រ​ឡាអ៊័ស

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Kilkenny
km: គីលកិននី

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Waterford
km: វ៉តធើហ្វត

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Cork
km: ខក

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Kerry
km: ឃើរី

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Tralee
km: ត្រាលី

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Limerick
km: លីមើរីក

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: North Tipperary
km: ទីពភើរ៉ារី ខាងជើង

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Nenagh
km: ណិនណាហ្ក

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: South Tipperary
km: ទីពភើរ៉ារី ខាង​ត្បូង

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Clonmel
km: ក្លូនម៉ិល

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Clare
km: ក្លារ៉េ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Ennis
km: អិននីស

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Galway
km: ហ្កាលវ៉េ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Mayo
km: ម៉ាយ៉ូ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Castlebar
km: ខាសត្លេបា

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Roscommon
km: រ៉ូសខំម៉ឹន

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Sligo
km: ស្ល៊ីហ្គោ

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Leitrim
km: ឡីទ្រីម

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Carrick-on-Shannon
km: ខារីក អន សាណុន

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Donegal
km: ដូណេហ្កាល

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Lifford
km: លីហ្វដ

[ctx: romania.kgm]
en: Romania
km: ​រូម៉ានី

[ctx: romania.kgm]
en: Counties
km: ទីក្រុង

[ctx: romania.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: romania.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: romania.kgm]
en: Not Romania
km: មិនមែន ​រូម៉ានី

[ctx: romania.kgm]
en: Alba
km: អាល់បា

[ctx: romania.kgm]
en: Alba Iulia
km: អាល់បា លូលីយ៉ា

[ctx: romania.kgm]
en: Arad
km: អារ៉ាដ

[ctx: romania.kgm]
en: Argeş
km: អាហ្ក

[ctx: romania.kgm]
en: Piteşti
km: ពីតិទី

[ctx: romania.kgm]
en: Bacău
km: បាកោ

[ctx: romania.kgm]
en: Bihor
km: ប៊ីហរ

[ctx: romania.kgm]
en: Oradea
km: អរ៉ាដៀ

[ctx: romania.kgm]
en: Bistriţa-Năsăud
km: ប៊ីសទ្រៀ ណាសោដ

[ctx: romania.kgm]
en: Bistriţa
km: ប៊ីសទ្រៀ

[ctx: romania.kgm]
en: Botoşani
km: បូទាន់នី

[ctx: romania.kgm]
en: Braşov
km: ប្រោវ

[ctx: romania.kgm]
en: Brăila
km: ប្រាអ៊ីឡា

[ctx: romania.kgm]
en: Buzău
km: ប៊ូហ្សូ

[ctx: romania.kgm]
en: Caraş-Severin
km: ខារ៉ា សេវើរីន

[ctx: romania.kgm]
en: Reşiţa
km: រ៉េអ៊ីយ៉ា

[ctx: romania.kgm]
en: Călăraşi
km: ខាឡារ៉ៃ

[ctx: romania.kgm]
en: Cluj
km: ឃ្លុច

[ctx: romania.kgm]
en: Cluj-Napoca
km: ឃ្លុច ណាប៉ូកា

[ctx: romania.kgm]
en: Constanţa
km: ខន់ស្តាណា

[ctx: romania.kgm]
en: Covasna
km: ខូវ៉ាសណា

[ctx: romania.kgm]
en: Sfântu Gheorghe
km: ហ្វាន់ទូ ចច

[ctx: romania.kgm]
en: Dâmboviţa
km: ដាំបូវៀ

[ctx: romania.kgm]
en: Târgovişte
km: ថាហ្គោវីត

[ctx: romania.kgm]
en: Dolj
km: ដុលចេ

[ctx: romania.kgm]
en: Craiova
km: ក្រៃយ៉ូវ៉ា

[ctx: romania.kgm]
en: Galaţi
km: ហ្កាឡៃ

[ctx: romania.kgm]
en: Giurgiu
km: ហ្គីកហ្គី

[ctx: romania.kgm]
en: Gorj
km: ហ្កច

[ctx: romania.kgm]
en: Târgu Jiu
km: តាហ្គូ ជី

[ctx: romania.kgm]
en: Harghita
km: ហាហ្គហ៊ីតា

[ctx: romania.kgm]
en: Miercurea Ciuc
km: មែរឃ្យូរ៉េ ស៊ីស

[ctx: romania.kgm]
en: Hunedoara
km: ហាន់ណេដូអារ៉ា

[ctx: romania.kgm]
en: Deva
km: ដេវ៉ា

[ctx: romania.kgm]
en: Ialomiţa
km: អ៊ីយ៉ាឡូមៀ

[ctx: romania.kgm]
en: Slobozia
km: ស្លូបូហ្សៀ

[ctx: romania.kgm]
en: Iaşi
km: ឡៃ

[ctx: romania.kgm]
en: Ilfov
km: អ៊ីលហ្វូវ

[ctx: romania.kgm]
en: Buftea
km: ប៊ុហ្វធី

[ctx: romania.kgm]
en: Maramureş
km: ម៉ារ៉ាមូរ៉េ

[ctx: romania.kgm]
en: Baia Mare
km: បាយ៉ា ម៉ារ៉េ

[ctx: romania.kgm]
en: Mehedinţi
km: មេហេឌីនី

[ctx: romania.kgm]
en: Drobeta-Turnu Severin
km: ដ្រូបេតា ធើនូ សេវើរីន

[ctx: romania.kgm]
en: Mureş
km: មូរ៉េ

[ctx: romania.kgm]
en: Târgu Mureş
km: ថាហ្គូ មូរ៉េ

[ctx: romania.kgm]
en: Neamţ
km: នៀម

[ctx: romania.kgm]
en: Piatra Neamţ
km: ភីយ៉ាត្រា នៀម

[ctx: romania.kgm]
en: Olt
km: អុលត៍

[ctx: romania.kgm]
en: Slatina
km: ស្លាទីណា

[ctx: romania.kgm]
en: Prahova
km: ប្រ៉ាហូវ៉ា

[ctx: romania.kgm]
en: Ploieşti
km: ភ្លយអេទី

[ctx: romania.kgm]
en: Satu Mare
km: សាទូ ម៉ារ៉េ

[ctx: romania.kgm]
en: Sălaj
km: សាឡាច

[ctx: romania.kgm]
en: Zalău
km: ហ្សាឡូ

[ctx: romania.kgm]
en: Sibiu
km: ស៊ីប៊ី

[ctx: romania.kgm]
en: Suceava
km: ស៊ូស៊ីវ៉ា

[ctx: romania.kgm]
en: Teleorman
km: តេឡេអរម៉ាន

[ctx: romania.kgm]
en: Alexandria
km: អាឡេសហ្សង់ឌ្រីយ៉ា​

[ctx: romania.kgm]
en: Timiş
km: ទីមី

[ctx: romania.kgm]
en: Timişoara
km: ទីមីអូអារ៉ា

[ctx: romania.kgm]
en: Tulcea
km: ទុលស៊ី

[ctx: romania.kgm]
en: Vaslui
km: វ៉ាសលី

[ctx: romania.kgm]
en: Vâlcea
km: វ៉ាល់ស៊ី

[ctx: romania.kgm]
en: Râmnicu Vâlcea
km: រ៉ាមនីឃូ វ៉ាល់ស៊ី

[ctx: romania.kgm]
en: Vrancea
km: វ្រ៉ានស៊ី

[ctx: romania.kgm]
en: Focşani
km: ហ្វូកានី

[ctx: romania.kgm]
en: Bucureşti
km: ប៊ូឃ្យូរ៉េទី

[ctx: romania.kgm]
en: (Bucharest municipality)
km: ប៊ូឆារ៉េស

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Russia (Districts)
km: ​រុស្ស៊ី (ស្រុក)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Not Russia (Districts)
km: មិនមែន ​រុស្ស៊ី (ស្រុក)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Central
km: សង់ត្រាល់

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Moscow
km: មូស្គូ

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Far Eastern
km: ហ្វា អ៊ីស្ទើន

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Khabarovsk
km: ខាបារ៉ូវស្ក៍

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Northwestern
km: ភាគនិរតី

[ctx: russia_districts.kgm]
en: St. Petersburg
km: ស្យង់ ភីតធើសប៊ើគ

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Siberian
km: ស៊ីប៊ើរៀន

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Novosibirsk
km: ណូវ៉ូស៊ីប៊ើស្ក៍

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Southern
km: ភាគ​ខាងត្បូង

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Rostov-na-Donu
km: រ៉ូសតូវ ណា ដូនូ

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Urals
km: អ៊ូរ៉ាល់ស៍

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Yekaterinburg
km: យ៉េកាធើរីនប៊ើគ

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Privolzhsky
km: ព្រីវ៉ុលស្គី

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Nizhny Novgorod
km: នីហ្សនី ណូវហ្កូរ៉ុដ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Russia (Subjects)
km: រុស្ស៊ី

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Not Russia (Subjects)
km: មិនមែន រុស្ស៊ី

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Adygeya
km: អាដឌីហ្កេយ៉ា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Maykop
km: ម៉ាយកុប

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Bashkortostan
km: បាសគ័រតូស្ថាន

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ufa
km: យូហ្វា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Buryatia
km: ប៊ើរីយ៉ាទៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ulan-Ude
km: អ៊ូឡាន អូដេ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Altai Republic
km: សាធារណរដ្ឋ អាល់តៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Gorno-Altaysk
km: ហ្គ័រណូ អាល់តាយស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Dagestan
km: ដាហ្កេសស្ថាន

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Makhachkala
km: ម៉ាក់ហាច់កាឡា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ingushetia
km: អ៊ីនហ្កាស់សិតទៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Magas
km: ម៉ាហ្កាស

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kabardino-Balkaria
km: កាបាឌីណូ បាល់ការី

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nalchik
km: ណាល់ជីក

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kalmykia
km: កាល់មីគៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Elista
km: អេលីស្តា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Karachay-Cherkessia
km: ការ៉ាឆាយ ឈើកកេសសៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Cherkessk
km: ឈើកេស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Karelia
km: ការ៉េលៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Petrozavodsk
km: ភីត្រូហ្សាវ៉ុដស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Komi
km: កូមី

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Syktyvkar
km: ស៊ីកទីវការ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Mari El
km: ម៉ារី អេល

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yoshkar-Ola
km: យ៉ូស្កា អូឡា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Mordovia
km: ម័រដូវៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Saransk
km: សារ៉ាន់ស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Sakha
km: សាកា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yakutsk
km: យ៉ាគុតស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: North Ossetia-Alania
km: អូសេតៀ អាឡានៀ ខាងជើង

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladikavkaz
km: វ្ល៉ាឌីកាវកាហ្ស

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tatarstan
km: តាថាស្តាន់

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kazan
km: កាហ្សាន់

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tyva
km: ទីវ៉ា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kyzyl
km: គីហ្ស៊ីល

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Udmurtia
km: អ៊ូដមើធៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Izhevsk
km: អ៊ីហ្សេវស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khakassia
km: ខាកាសៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Abakan
km: អាបាកាន់

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chechnya
km: ឆេចនីយ៉ា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Grozny
km: ហ្ក្រូហ្សនី

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chuvashia
km: ឈូវ៉ាសៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Cheboksary
km: ឆេបុកសារី

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Altai Krai
km: អាល់ថៃ ក្រៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Barnaul
km: បានណូល

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnodar Krai
km: ក្រាសណូដា ក្រៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnodar
km: ក្រាសណូដា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnoyarsk Krai
km: ក្រាសណូយ៉ាស្ក៍ ក្រៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnoyarsk
km: ក្រាសណូយ៉ាស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Primorsky Krai
km: ព្រីម័រស្គី ក្រៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladivostok
km: វ្ល៉ាឌីវ៉ូស្តូក

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Stavropol Krai
km: ស្ដារ៉ូប៉ូល ក្រៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Stavropol
km: ស្តាវរ៉ូប៉ូល

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khabarovsk Krai
km: កាបារ៉ូវស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khabarovsk
km: កាបារ៉ូវស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Perm Krai
km: ពើម ក្រៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Perm
km: ពើម

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Amur Oblast
km: អាមួ អប់ឡាសត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Blagoveshchensk
km: ប្លាហ្កូវ៉េសឆិនស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Arkhangelsk Oblast
km: អាកខាន់ហ្គិលស៍​អប់ឡាសត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Arkhangelsk
km: អាកខាន់ហ្កិលស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Astrakhan Oblast
km: អាស្ត្រាខាន់ អប់ឡាសត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Astrakhan
km: អាស្ត្រាខាន់

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Belgorod Oblast
km: ប៊ែលហ្កោរ៉ូដ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Belgorod
km: ប៊ែលហ្កោរ៉ូដ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Bryansk Oblast
km: ប្រ៊ីយ៉ាន់ស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Bryansk
km: ប្រ៊ីយ៉ាន់ស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladimir Oblast
km: វ្ល៉ាឌីមៀរ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladimir
km: វ្ល៉ាឌីមៀរ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Volgograd Oblast
km: វ៉ុលហ្គោហ្ក្រាដ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Volgograd
km: វ៉ុលហ្គោហ្ក្រាដ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vologda Oblast
km: វ៉ូឡូហ្កដា អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vologda
km: វ៉ូឡូហ្កដា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Voronezh Oblast
km: វ៉ូរ៉ូណេហ្ស អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Voronezh
km: វ៉ូរ៉ូណេហ្ស

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ivanovo Oblast
km: អ៊ីវ៉ាណូវ៉ូ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ivanovo
km: អ៊ីវ៉ាណូវ៉ូ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Irkutsk Oblast
km: អ៊ើគូតស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Irkutsk
km: អ៊ើគូតស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kaliningrad Oblast
km: កាលីនីនហ្ក្រាដ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kaliningrad
km: កាលីនីនហ្ក្រាដ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kaluga Oblast
km: កាលូហ្កា អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kaluga
km: កាលូហ្កា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kamchatka Krai
km: កាំចាត់ស្កា ក្រៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Petropavlovsk-Kamchatsky
km: ភីត្រូប៉ាវឡូវស្ក៍ កាំចាត់ស្គី

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kemerovo Oblast
km: ខេមើរ៉ូវ៉ូ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kemerovo
km: ខេមើរ៉ូវ៉ូ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kirov Oblast
km: គីរ៉ូវ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kirov
km: គីរ៉ូវ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kostroma Oblast
km: ខូសស្ត្រូម៉ា អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kostroma
km: ខូសស្ត្រូម៉ា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kurgan Oblast
km: ឃើហ្គែន អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kurgan
km: ឃើហ្គែន

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kursk Oblast
km: ឃើស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kursk
km: ឃើស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Leningrad Oblast
km: ឡេនីនហ្ក្រាដ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: St. Petersburg
km: ស្យង់ ភីតធើសប៊ើគ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Lipetsk Oblast
km: លីប៉ិតស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Lipetsk
km: លីប៉ិតស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Magadan Oblast
km: ម៉ាហ្កាដាំង អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Magadan
km: ម៉ាហ្កាដាំង

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Moscow Oblast
km: មូស្គូ  អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Moscow
km: មូស្គូ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Murmansk Oblast
km: មើរម៉ងស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Murmansk
km: មើរម៉ង់ស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nizhny Novgorod Oblast
km: នីហ្សនី ណូវហ្គោរ៉ូដ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nizhny Novgorod
km: នីហ្សនី ណូវហ្គោរ៉ូដ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novgorod Oblast
km: ណូវហ្គោរ៉ូដ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novgorod
km: ណូវហ្គោរ៉ូដ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novosibirsk Oblast
km: ណូវ៉ូស៊ីប៊ើស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novosibirsk
km: ណូវ៉ូស៊ីប៊ើស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Omsk Oblast
km: អុមស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Omsk
km: អុមស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Orenburg Oblast
km: អូរ៉ិនប៊ើគ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Orenburg
km: អូរ៉ិនប៊ើគ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Oryol Oblast
km: អ៊័រយ៉ុល អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Oryol
km: អ៊័រយ៉ុល

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Penza Oblast
km: ប៉ង់ហ្សា អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Penza
km: ប៉ង់ហ្សា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Pskov Oblast
km: ភីអេសខូវ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Pskov
km: ភីអេសខូវ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Rostov Oblast
km: រ៉ុសតូវ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Rostov-na-Donu
km: រ៉ូសតូវ ណា ដុនណុយ​

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ryazan Oblast
km: រីយ៉ាហ្សាន អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ryazan
km: រីយ៉ាហ្សាន

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Samara Oblast
km: សាំម៉ារ៉ា អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Samara
km: សាម៉ារ៉ា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Saratov Oblast
km: សារ៉ាតូវ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Saratov
km: សារ៉ាតូវ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Sakhalin Oblast
km: សាក់ខាលីន អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yuzhno-Sakhalinsk
km: យ៉ូហ្សណូ សាក់ខាលីនស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Sverdlovsk Oblast
km: ស្វ៊ើដលូវស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yekaterinburg
km: យេកាធើរីនប៊ើគ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Smolensk Oblast
km: ស្មូឡិនស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Smolensk
km: ស្មូឡិនស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tambov Oblast
km: តាមបូវ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tambov
km: តាមបូវ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tver Oblast
km: ធ្វ័រ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tver
km: ធ្វ័រ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tomsk Oblast
km: តុមស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tomsk
km: តុមស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tula Oblast
km: ទុយឡា​ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tula
km: ទុយឡា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tyumen Oblast
km: ទីយូម៉ិន អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tyumen
km: ទីយូម៉ិន

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ulyanovsk Oblast
km: អ៊ុលីយ៉ាណូវស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ulyanovsk
km: អ៊ុលីយ៉ាណូវស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chelyabinsk Oblast
km: ឆិលីយ៉ាប៊ីនស្ក៍ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chelyabinsk
km: ឆិលីយ៉ាប៊ីនស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Zabaykalsky Krai
km: ហ្សាបាយកាលស្គី ក្រៃ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chita
km: ឈីតា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yaroslavl Oblast
km: យ៉ារ៉ូស្លាវ អប់ឡាស់ត៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yaroslavl
km: យ៉ារ៉ូស្លាវ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Jewish Autonomous Oblast
km: អប់ឡាស់ត៍​តំបន់​ស្វយ័ត​របស់​ជ្វីហ្វ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Birobidzhan
km: ប៊ីរ៉ូប៊ីដហ្សាន់

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nenetsia
km: ណេណិតសៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Naryan-Mar
km: ណាយ៉ាន ម៉ា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khantia-Mansia
km: កាន់ទៀ ម៉ាន់សៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khanty-Mansiysk
km: ខាន់ទី ម៉ាន់ស៊ីអ៊ីស្ក៍

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chukotka
km: ឈុកកុតកា

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Anadyr
km: អាណាឌៀរ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yamalia
km: សូម៉ាលៀ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Salekhard
km: សាឡេខាដ

[ctx: san-marino.kgm]
en: San Marino
km: សានម៉ារីណូ

[ctx: san-marino.kgm]
en: Municipalities
km: ទីក្រុង

[ctx: san-marino.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: san-marino.kgm]
en: Not San-Marino
km: មិនមែន សាន​ម៉ារីណូ

[ctx: san-marino.kgm]
en: Acquaviva
km: អាកកាវីវ៉ា

[ctx: san-marino.kgm]
en: Città di San Marino
km: ស៊ីតា ឌី សាន ម៉ារីណូ

[ctx: san-marino.kgm]
en: Chiesanouva
km: ឈីសានូវ៉ា

[ctx: san-marino.kgm]
en: Fiorentino
km: ហ្វ៊ីយ៉ូរ៉ិនទីណូ

[ctx: san-marino.kgm]
en: Montegiardino
km: ម៉ុងតេហ្គីអាឌីណូ

[ctx: san-marino.kgm]
en: Featano
km: ហ្វ៊ីតាណូ

[ctx: san-marino.kgm]
en: Domagnano
km: ដេម៉ាហ្គណាណូ

[ctx: san-marino.kgm]
en: Serravalle
km: សេរ៉ាវ៉ាលី

[ctx: san-marino.kgm]
en: Borgo Maggiore
km: ប៊័រហ្គោ ម៉ាហ្គីអូរ៉េ

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Saudi Arabia
km: ​អារ៉ាប៊ីសាអ៊ូឌីត

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Not Saudi (Arabia)
km: មិនមែន សាអ៊ូឌីត(អារ៉ាប៊ី)

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al-Bahah
km: អាល់ បាហា

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Hudud ash Shamaliyah
km: អាល់ ហ៊ូឌូដ អាស សាម៉ាលីយ៉ា

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Jawf
km: អាល់ ចហ្វ

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Madinah
km: អាល់ ម៉ាឌីណាស

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Gassim
km: អាល់ ហ្កាស៊ីម

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Ar-Riyad
km: អា រីយ៉ាត

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Ash-Sharqiyah
km: អាស សាគីយ៉ា

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: 'Asir
km: អាសៀ

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Ha'il
km: ហាអ៊ីល

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Jizan
km: ជីហ្សាន

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Makkah
km: ម៉ាកកាស

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Najran
km: ណាដ្យរ៉ាណ

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Tabuk
km: តាប៊ុក

[ctx: sikkim.kgm]
en: Sikkim
km: ស៊ីកគីម

[ctx: sikkim.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: sikkim.kgm]
en: Not Sikkim
km: មិនមែនជា​ស៊ីកគីម

[ctx: sikkim.kgm]
en: Border
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: sikkim.kgm]
en: North Sikkim
km: ស៊ីកគីម​ខាង​ត្បូង

[ctx: sikkim.kgm]
en: Mangan
km: ម៉ាន់ហ្កា

[ctx: sikkim.kgm]
en: West Sikkim
km: ស៊ីកគីម​ខាង​លិច

[ctx: sikkim.kgm]
en: Geyzing
km: ហ្គាហ្ស៊ីង

[ctx: sikkim.kgm]
en: South Sikkim
km: ស៊ីគីម​ខាង​ត្បូង

[ctx: sikkim.kgm]
en: Namchi
km: ណាំ​ជី

[ctx: sikkim.kgm]
en: East Sikkim
km: ស៊ីកគីម​ខាងកើត

[ctx: sikkim.kgm]
en: Gangtok
km: ហ្កាងតុក

[ctx: slovakia.kgm]
en: Slovakia
km: ​ស្លូវ៉ាគី

[ctx: slovakia.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: slovakia.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: slovakia.kgm]
en: Not Slovakia
km: មិនមែន​ស្លូវ៉ាគី

[ctx: slovakia.kgm]
en: Bratislava
km: ប្រាទីស្លាវ៉ា

[ctx: slovakia.kgm]
en: Trnava
km: ទីណាវ៉ា

[ctx: slovakia.kgm]
en: Trenčín
km: ត្រេនីន

[ctx: slovakia.kgm]
en: Nitra
km: នីត្រា

[ctx: slovakia.kgm]
en: Žilina
km: ហ្ស៊ីលីណា

[ctx: slovakia.kgm]
en: Banská Bystrica
km: បានស្កា ប៊ីស្ទ្រីកា

[ctx: slovakia.kgm]
en: Prešov
km: ប៉្រេសូវ

[ctx: slovakia.kgm]
en: Košice
km: កូស៊ីស

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Slovenia (Traditional)
km: ​ស្លូវ៉ានី (បុរាណ)

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Not Slovenia (Traditional)
km: មិនមែន ​ស្លូវ៉ានី (បុរាណ)

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Upper Carniola
km: កានីអូឡា លើ

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Kranj
km: ក្រានដ្យ៍

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Styria
km: ស្ទីរៀ

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Maribor
km: ម៉ារីប័រ

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Prekmurje
km: ប្រេកម៊ដ្យេ

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Murska Sobota
km: មើស្កា សូបូតា

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Carinthia
km: ខារីនសៀ

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Dravograd
km: ដ្រាវ៉ូហ្ក្រាដ

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Inner Carniola
km: កានីអូឡា ខាង​ក្នុង

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Postojna
km: ប៉ុសតូញ៉ា

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Lower Carniola
km: កានីអូឡា ក្រោម

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Novo Mesto
km: ណូវ៉ូ ម៉េសតូ

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Goriška
km: ហ្គោរីស្កា

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Nova Gorica
km: ណូវ៉ា ហ្គោរីកា

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Slovenian Istria
km: ស្លូវ៉ានី អ៊ីស្ទ្រៀ

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Koper
km: កុបពើ

[ctx: south_africa.kgm]
en: South Africa
km: ​អាហ្វ្រិក​ខាងត្បូង

[ctx: south_africa.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: south_africa.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: south_africa.kgm]
en: Not South Africa
km: មិនមែន​អាហ្វ្រិក​ខាង​ត្បូង

[ctx: south_africa.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: south_africa.kgm]
en: Eastern Cape
km: ខេប ខាង​កើត

[ctx: south_africa.kgm]
en: Bisho
km: ប៊ីសូ

[ctx: south_africa.kgm]
en: Free State
km: ហ្វ្រីស្តេត

[ctx: south_africa.kgm]
en: Bloemfontein
km: ប្លូអិមហ្វុនទីន

[ctx: south_africa.kgm]
en: Gauteng
km: ហ្កូតេង

[ctx: south_africa.kgm]
en: Johannesburg
km: ចូហាន់ណេសប៊ើគ

[ctx: south_africa.kgm]
en: KwaZulu-Natal
km: ខ្វាហ្ស៊ូលូ ណាតាល់

[ctx: south_africa.kgm]
en: Pietermaritzburg
km: ពីធើម៉ារីតហ្សប៊ើគ

[ctx: south_africa.kgm]
en: Mpumalanga
km: អិមភុម៉ាឡាងហ្កា

[ctx: south_africa.kgm]
en: Nelspruit
km: ណេលស្ព្រីត

[ctx: south_africa.kgm]
en: Limpopo
km: លីមប៉ូប៉ូ

[ctx: south_africa.kgm]
en: Polokwane
km: ប៉ូឡូកវ៉េន

[ctx: south_africa.kgm]
en: Northern Cape
km: ខេប ខាងជើង

[ctx: south_africa.kgm]
en: Kimberley
km: ឃីមប៊ើលី

[ctx: south_africa.kgm]
en: North West
km: ពាយព្យ

[ctx: south_africa.kgm]
en: Mafikeng
km: ម៉ាហ្វីខេង

[ctx: south_africa.kgm]
en: Western Cape
km: ខេប ខាងលិច

[ctx: south_africa.kgm]
en: Cape Town
km: ខេប ថោន

[ctx: southamerica.kgm]
en: South America
km: អាមេរិកខាងត្បូង​

[ctx: southamerica.kgm]
en: Countries
km: ប្រទេស

[ctx: southamerica.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: southamerica.kgm]
en: Water
km: ទឹក​

[ctx: southamerica.kgm]
en: Coast
km: ឆ្នេរ​សមុទ្រ​

[ctx: southamerica.kgm]
en: Panama
km: ប៉ាណាម៉ា​

[ctx: southamerica.kgm]
en: Colombia
km: ​កូឡុំប៊ី

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bogotá
km: បូហ្គោតា

[ctx: southamerica.kgm]
en: Venezuela
km: ​វេណេហ្ស៊ុយអេឡា

[ctx: southamerica.kgm]
en: Caracas
km: ការ៉ាកាស​

[ctx: southamerica.kgm]
en: Guyana
km: ហ្គូយ៉ាណា

[ctx: southamerica.kgm]
en: Georgetown
km: ចចថោន

[ctx: southamerica.kgm]
en: Suriname
km: ស៊ូរីណាមី

[ctx: southamerica.kgm]
en: Paramaribo
km: ប៉ារាម៉ា​រីបូ​

[ctx: southamerica.kgm]
en: French Guiana
km: បារាំង ហ្គីណា

[ctx: southamerica.kgm]
en: Cayenne
km: ខាយយ៉េន

[ctx: southamerica.kgm]
en: Ecuador
km: ​អេក្វាឌ័រ

[ctx: southamerica.kgm]
en: Quito
km: ឃ្វីតូ

[ctx: southamerica.kgm]
en: Peru
km: ​ប៉េរូ

[ctx: southamerica.kgm]
en: Lima
km: លីម៉ា​

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brazil
km: ​ប្រេស៊ីល

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brasilia
km: ប្រេស៊ីលីយ៉ា

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bolivia
km: ​បូលីវី

[ctx: southamerica.kgm]
en: La Paz
km: ឡា ប៉ាហ្ស

[ctx: southamerica.kgm]
en: Chile
km: ​ឈីលី

[ctx: southamerica.kgm]
en: Santiago
km: សានតាហ្គោ

[ctx: southamerica.kgm]
en: Paraguay
km: ​ប៉ារ៉ាហ្គាយ

[ctx: southamerica.kgm]
en: Asunción
km: អាស៊ុនស្យិន

[ctx: southamerica.kgm]
en: Argentina
km: ​អាហ្សង់ទីន

[ctx: southamerica.kgm]
en: Buenos Aires
km: បឺណូស អ៊ែររ៉េស

[ctx: southamerica.kgm]
en: Uruguay
km: ​អ៊ុយរ៉ាហ្គាយ

[ctx: southamerica.kgm]
en: Montevideo
km: ម៉ុងតេវីដេអូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Republic of Korea
km: សាធារណរដ្ឋ​កូរ៉េ​

[ctx: southkorea.kgm]
en: Regions
km: តំបន់

[ctx: southkorea.kgm]
en: Out of Bounds
km: ផុត​ព្រំដែន​

[ctx: southkorea.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: southkorea.kgm]
en: Chungcheongbuk-do
km: ជុងឆេអុងប៊ុក​ឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Cheongju
km: ឆេអុងជូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Chungcheongnam-do
km: ជុងឆេអុងណាមឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Daejon
km: ដេចុន

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeollabuk-do
km: ចុលឡាប៊ុកឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeonju
km: ចុនជូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeollanam-do
km: ចុលឡាណាមឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Muan
km: មូអាន

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeju-do
km: ជេជូឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeju
km: ជេជូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gyeongsangnam-do
km: ក្យ៉ុងសាងណាមឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Changwon
km: ចាងវ៉ុន

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gyeongsangbuk-do
km: ក្យ៉ុងសាងប៊ុកឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Daegu
km: ឌីហ្គូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gangwon-do
km: កាងវ៉ុនឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Chuncheon
km: ជុនឆេអុន

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gyeonggi-do
km: ក្យ៉ុងជីឌូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Suwon
km: ស៊ូវ៉ុន

[ctx: southkorea.kgm]
en: Ulsan
km: អ៊ុលសាន

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gwangju
km: ក្វាងឌ្យូ

[ctx: southkorea.kgm]
en: Busan
km: ​ប៊ូសាន

[ctx: southkorea.kgm]
en: Seoul
km: សេអ៊ូល​

[ctx: southkorea.kgm]
en: Incheon
km: អ៊ីនឆេអុន

[ctx: spain.kgm]
en: Spain
km: ប្រទេស​អេស្ប៉ាញ

[ctx: spain.kgm]
en: Autonomous communities
km: សហគមន៍​ស្វ័យត

[ctx: spain.kgm]
en: Not Spain
km: មិនមែន​ប្រទេស​អេស្ប៉ាញ​ទេ​

[ctx: spain.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: spain.kgm]
en: External frontier
km: ព្រំប្រទល់​ខាងក្រៅ

[ctx: spain.kgm]
en: Andalucia
km: អង់ដាលូសៀ

[ctx: spain.kgm]
en: Seville
km: សេវីល

[ctx: spain.kgm]
en: Aragon
km: អារ៉ាហ្កុន

[ctx: spain.kgm]
en: Zaragoza
km: ហ្សារ៉ា​ហ្គូហ្សា​

[ctx: spain.kgm]
en: Asturias
km: អាស្ទូរីយ៉ាស

[ctx: spain.kgm]
en: Oviedo
km: អូវីអេដូ

[ctx: spain.kgm]
en: Balearic Islands
km: កោះ បាលៀរីក

[ctx: spain.kgm]
en: Palma de Mallorca
km: ប៉ាលម៉ា​ដេ​ម៉ាឡូកា

[ctx: spain.kgm]
en: Basque Country
km: បាសឃ្វ៍ ខាន់ទ្រី

[ctx: spain.kgm]
en: Vitoria
km: វីតូរៀ

[ctx: spain.kgm]
en: Canary Islands
km: កោះ កាណារី

[ctx: spain.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria and Santa Cruz de Tenerife
km: ឡាស ប៉ាលម៉ាស ដេ ហ្ក្រង់ កាណារី និង សានតា គ្រូហ្ស ដេ តេនេរីហ្វ

[ctx: spain.kgm]
en: Cantabria
km: កាន់តាប្រ៊ីយ៉ា

[ctx: spain.kgm]
en: Santander
km: សានតាន់ឌ័រ

[ctx: spain.kgm]
en: Castile-La Mancha
km: ខាសទីល ឡា ម៉ាន់ឆា

[ctx: spain.kgm]
en: Toledo
km: តូឡេដូ

[ctx: spain.kgm]
en: Castile and Leon
km: ខាសទីល និង ឡេអុង

[ctx: spain.kgm]
en: Valladolid
km: វ៉ាល់ឡាដូលីដ

[ctx: spain.kgm]
en: Catalonia
km: កាតាឡូនី

[ctx: spain.kgm]
en: Barcelona
km: បាសេឡូណា​

[ctx: spain.kgm]
en: Extremadura
km: អ៊ិចស្ទ្រីមម៉ាឌូរ៉ា

[ctx: spain.kgm]
en: Mérida
km: ម៉េរីដា

[ctx: spain.kgm]
en: Galicia
km: ហ្គាលីសៀ

[ctx: spain.kgm]
en: Santiago de Compostela
km: សានទីហ្គោ ដេ ខំប៉ូសតេឡា

[ctx: spain.kgm]
en: La Rioja
km: ឡា រីអូដ្យា

[ctx: spain.kgm]
en: Logroño
km: ឡូហ្ក្រូញ៉ូ

[ctx: spain.kgm]
en: Madrid
km: ម៉ាឌ្រីដ​

[ctx: spain.kgm]
en: Murcia
km: ម័រសៀ

[ctx: spain.kgm]
en: Navarre
km: ណាវ៉ារ៉េ

[ctx: spain.kgm]
en: Pamplona
km: ប៉ាមផ្លូញ៉ា

[ctx: spain.kgm]
en: Valencian Community
km: សហគមន៍ វ៉ាឡិនសៀ

[ctx: spain.kgm]
en: Valencia
km: វ៉ាឡិនសៀ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Spain (Provinces)
km: អេស្ប៉ាញ (ខេត្ត)

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: France
km: ​បារាំង​

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Andorra
km: ​អង់ដូរ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Portugal
km: ​ព័រទុយហ្គាល់

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Morocco
km: ម៉ូរ៉ូកូ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Algeria
km: ​អាល់ហ្សេរី

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Álava
km: អាល់ឡាវ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Vitoria
km: វីតូរៀ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Albacete
km: អាល់បាសេតេ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Alicante
km: អាលីកាន់តេ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Almería
km: អាល់មើរៀ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Asturias
km: អាស្ទូរីយ៉ាស

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Oviedo
km: អូវីអេដូ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Ávila
km: អាវីឡា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Badajoz
km: បាដាដ្យូហ្ស

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Barcelona
km: បាសេឡូណា​

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Burgos
km: ប៊ើហ្គោស

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cáceres
km: កាសេរ៉េស

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cádiz
km: ខាឌីស

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cantabria
km: កាន់តាប្រ៊ីយ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Santander
km: សានតាន់ឌ័រ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Castellón
km: ខាស្តេលឡុន

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Castellón de la Plana
km: ខាស្តេលឡុន ដឺ ឡា ផ្លាណា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Ciudad Real
km: ស៊ីឌែដ រៀល

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Córdoba
km: ខរដូបា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: A Coruña
km: អា ខូរូញ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cuenca
km: សេនសា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Girona
km: ហ្គីរ៉ូណា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Gerona/Girona
km: ហ្កេរ៉ូណា/ហ្គីរ៉ូណា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Granada
km: ហ្ក្រាណាដា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Guadalajara
km: ហ្កាដាឡាដ្យារ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Guipúzcoa
km: ហ្គ្វីពុហ្សកាវ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: San Sebastián
km: សាន សេបាស្តៀន

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Huelva
km: ហ៊ូលវ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Huesca
km: ហ៊ូស្កា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Balearic Islands
km: កោះ បាលៀរីក

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Palma de Mallorca
km: ប៉ាល់ម៉ា ដឺ ម៉ាឡូកា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Jaén
km: ដ្យេន

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: La Rioja
km: ឡា រីអូដ្យា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Logroño
km: ឡូហ្ក្រូញ៉ូ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: León
km: ឡេអុង

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Lérida
km: ឡេរីដា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Lugo
km: លូហ្គោ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Madrid
km: ម៉ាឌ្រីដ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Málaga
km: ម៉ាឡាហ្កា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Murcia
km: មូស្យីយ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Navarre
km: ណាវ៉ារ៉េ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Pamplona
km: ប៉ាមផ្លូញ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Ourense
km: អួរ៉េនសេ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Palencia
km: ប៉ាឡិនសៀ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Las Palmas
km: ឡា ប៉ាល់ម៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria
km: ឡាស ប៉ាលម៉ា ដឺ ហ្ក្រង់ កាណារី

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Pontevedra
km: ប៉ុងតេវ៉េដ្រា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Salamanca
km: សាឡាម៉ាន់សា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Santa Cruz de Tenerife
km: សាន់តា​គ្រុស ដឺ ទេនេរីហ្វ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Segovia
km: សេហ្គោវៀ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Seville
km: សេវីល

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Soria
km: សូរៀ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Tarragona
km: តារ៉ាហ្គោណា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Teruel
km: តេរូអិល

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Toledo
km: តូឡេដូ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Valencia
km: វ៉ាឡិនសៀ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Valladolid
km: វ៉ាល់ឡាដូលីដ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Biscay
km: ប៊ីសខាយ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Bilbao
km: ប៊ីលបាវ

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Zamora
km: ហ្សាម៉ូរ៉ា

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Zaragoza
km: ហ្សារ៉ា​ហ្គោហ្សា​

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Sri-Lanka
km: ​ស្រីលង្កា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Not Sri-Lanka
km: មិនមែន​ស្រីលង្កា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Central
km: ភាគ​កណ្ដាល

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Kandy
km: កាន់ឌី

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North Central
km: សង់ត្រាល់​ខាងត្បូង

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Anuradhapura
km: អានូរ៉ាដាពូរ៉ា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North
km: ខាងជើង

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Jaffna
km: ចាហ្វណា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Eastern
km: ភាគ​ខាងកើត

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Trincomalee
km: ទ្រីនកូម៉ាលី

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North Western
km: ភាគ​ពាយ័ព្យ

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Kurunegala
km: គុរុនេហ្គាឡា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Southern
km: ភាគ​ខាងត្បូង

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Galle
km: ហ្គាឡេ

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Uva
km: អ៊ុយវ៉ា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Badulla
km: បាឌុឡា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Sabaragamuwa
km: សាបារ៉ាហ្គាមុវ៉ា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Ratnapura
km: រ៉ាតនាពូរ៉ា

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Western
km: ភាគ​ខាង​លិច

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Colombo
km: កូឡុំប៊ី

[ctx: sudan.kgm]
en: Sudan
km: ​ស៊ូដង់

[ctx: sudan.kgm]
en: States
km: រដ្ឋ

[ctx: sudan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: sudan.kgm]
en: Not Sudan
km: មិនមែន ​ស៊ូដង់

[ctx: sudan.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: sudan.kgm]
en: Al Jazirah
km: អាល់ ដ្យាហ្ស៊ីរ៉ា

[ctx: sudan.kgm]
en: Wad-Madani
km: វ៉ាដ ម៉ាដានី

[ctx: sudan.kgm]
en: Blue Nile/Central
km: ប៊្លូ នីល/សង់ត្រាល់

[ctx: sudan.kgm]
en: Ad-Damazin
km: អាដ ដាម៉ាហ្ស៊ីន

[ctx: sudan.kgm]
en: Sennar
km: ស៊ីណា

[ctx: sudan.kgm]
en: White Nile
km: វ៉ៃត៍ នីល

[ctx: sudan.kgm]
en: Rabak
km: រ៉ាបាក

[ctx: sudan.kgm]
en: North Darfur
km: ដាហ្វឺ ខាង​ជើង

[ctx: sudan.kgm]
en: Al-Fashir
km: អាល់ ហ្វាសៀ

[ctx: sudan.kgm]
en: South Darfur
km: ដាហ្វឺខាង​ត្បូង

[ctx: sudan.kgm]
en: Nyala
km: នីយ៉ាឡា​

[ctx: sudan.kgm]
en: West Darfur
km: វ៉េសត៍ ដាហ្វឺ

[ctx: sudan.kgm]
en: Al-Junaynah
km: អាល ជូណាយណា

[ctx: sudan.kgm]
en: Kassala
km: កាសាឡា

[ctx: sudan.kgm]
en: Al Qadarif
km: អាល់ កាដារីហ្វ

[ctx: sudan.kgm]
en: Red Sea
km: សមុទ្រ​ក្រហម

[ctx: sudan.kgm]
en: Port Sudan
km: ព័រត៍ ​ស៊ូដង់

[ctx: sudan.kgm]
en: Khartoum
km: ខារទូម

[ctx: sudan.kgm]
en: North Kurdufan
km: ឃើឌូហ្វាន ខាងជើង

[ctx: sudan.kgm]
en: Al-Ubayyid
km: អាល់ អ៊ូបាយយីដ

[ctx: sudan.kgm]
en: South Kurdufan
km: ឃើឌូហ្វាន ខាង​ត្បូង

[ctx: sudan.kgm]
en: Kaduqli
km: កាឌូកលី

[ctx: sudan.kgm]
en: Northern
km: ខាង​ជើង

[ctx: sudan.kgm]
en: Dongola
km: ដុងហ្គោឡា

[ctx: sudan.kgm]
en: River Nile
km: ទន្លេ នីល

[ctx: sudan.kgm]
en: Ad-Damir
km: អាដ ដាមៀរ

[ctx: suriname.kgm]
en: Suriname
km: ​ស៊ូរីណាមី

[ctx: suriname.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: suriname.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: suriname.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: suriname.kgm]
en: Not Surinam
km: មិនមែន​ស៊ូរីណាមី

[ctx: suriname.kgm]
en: Nickerie
km: នីកឃើរី

[ctx: suriname.kgm]
en: Nieuw Nickerie
km: នោវ នីកឃើរី

[ctx: suriname.kgm]
en: Coronie
km: ខូរ៉ូនី

[ctx: suriname.kgm]
en: Totness
km: តុតនេស

[ctx: suriname.kgm]
en: Saramacca
km: សារ៉ាម៉ាកា

[ctx: suriname.kgm]
en: Groningen
km: ហ្គ្រោនីងហ្គិន

[ctx: suriname.kgm]
en: Wanica
km: វ៉ានីកា

[ctx: suriname.kgm]
en: Lelydorp
km: ឡេលីដ័ប

[ctx: suriname.kgm]
en: Comewijne
km: កុមមេវីញេ

[ctx: suriname.kgm]
en: Nieuw Amsterdam
km: នោវ អាមស្តឺដាម​

[ctx: suriname.kgm]
en: Marowijne
km: ម៉ារ៉ូវីញេ

[ctx: suriname.kgm]
en: Albina
km: អាល់ប៊ីណា

[ctx: suriname.kgm]
en: Para
km: ប៉ារ៉ា

[ctx: suriname.kgm]
en: Onverwacht
km: អុនវើវ៉ចត៍

[ctx: suriname.kgm]
en: Paramaribo
km: ប៉ារ៉ាម៉ារីបូ

[ctx: suriname.kgm]
en: Brokopondo
km: ប្រូកូផុនដូ

[ctx: suriname.kgm]
en: Sipaliwini
km: ស៊ីប៉ាលីវីនី

[ctx: sweden.kgm]
en: Sweden by Counties
km: ទីក្រុង​របស់​ស៊ុយអែត

[ctx: sweden.kgm]
en: Counties
km: ទីក្រុង

[ctx: sweden.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: sweden.kgm]
en: County Border
km: ព្រំដែន​ទីក្រុង

[ctx: sweden.kgm]
en: CoastLine
km: មាត់សមុទ្រ

[ctx: sweden.kgm]
en: Not Sweden
km: មិនមែន​ស៊ុយអែត

[ctx: sweden.kgm]
en: Stockholm County
km: ទីក្រុង​ស្តុកហម

[ctx: sweden.kgm]
en: Stockholm
km: ស្តុកហម

[ctx: sweden.kgm]
en: Västerbotten County
km: ទីក្រុង​វ៉ាស្ទើបុតថិន

[ctx: sweden.kgm]
en: Umeå
km: អ៊ូមី

[ctx: sweden.kgm]
en: Norrbotten County
km: ទីក្រុង​ណរបុតថិន

[ctx: sweden.kgm]
en: Luleå
km: លូលី

[ctx: sweden.kgm]
en: Uppsala County
km: ទីក្រុង អាប់សាឡា

[ctx: sweden.kgm]
en: Uppsala
km: អាប់សាឡា

[ctx: sweden.kgm]
en: Södermanland County
km: ទីក្រុង សូឌើម៉ានលែន

[ctx: sweden.kgm]
en: Nyköping
km: នីកូពីង

[ctx: sweden.kgm]
en: Östergötland County
km: ទីក្រុង អូស្ទើហ្កូតលែន

[ctx: sweden.kgm]
en: Linköping
km: លីងកូពីង

[ctx: sweden.kgm]
en: Jönköping County
km: ទីក្រុង​ចុនកូពីង

[ctx: sweden.kgm]
en: Jönköping
km: ចុនកូពីង

[ctx: sweden.kgm]
en: Kronoberg County
km: ទីក្រុង​ក្រុណូប៊ើហ្គ

[ctx: sweden.kgm]
en: Växjö
km: វ៉ាក់ស៍ដ្យូ

[ctx: sweden.kgm]
en: Kalmar County
km: ទីក្រុង​កាល់ម៉ា

[ctx: sweden.kgm]
en: Kalmar
km: កាល់ម៉ា

[ctx: sweden.kgm]
en: Gotland County
km: ទីក្រុង ហ្កត់លែនដ៍

[ctx: sweden.kgm]
en: Visby
km: វីសប៊ី

[ctx: sweden.kgm]
en: Blekinge County
km: ទីក្រុង ប្លិកឃីង

[ctx: sweden.kgm]
en: Karlskrona
km: ខាលស៍ក្រូណា

[ctx: sweden.kgm]
en: Skåne County
km: ទីក្រុង ស្កេន

[ctx: sweden.kgm]
en: Malmö
km: ម៉ាល់ម៉ូ

[ctx: sweden.kgm]
en: Halland County
km: ទីក្រុង​ហាល់លែនដ៍

[ctx: sweden.kgm]
en: Halmstad
km: ហាមស្ទែដ

[ctx: sweden.kgm]
en: Västra Götaland County
km: ទីក្រុង​វ៉ាស់ស្ត្រា ហ្កត់តាលែន

[ctx: sweden.kgm]
en: Göteborg
km: ហ្កត់ប៊ើហ្គ

[ctx: sweden.kgm]
en: Värmland County
km: ទីក្រុង វ៉ាមលែនដ៍

[ctx: sweden.kgm]
en: Karlstad
km: កាលស្ទែដ

[ctx: sweden.kgm]
en: Örebro County
km: ទីក្រុង អ៊័ររ៉េប្រូ

[ctx: sweden.kgm]
en: Örebro
km: អ៊័ររ៉េប្រូ

[ctx: sweden.kgm]
en: Västmanland County
km: ទីក្រុង វ៉ាសត៍ម៉ានលែនដ៍

[ctx: sweden.kgm]
en: Västerås
km: វ៉ាសទើរ៉ាស

[ctx: sweden.kgm]
en: Dalarna County
km: ទីក្រុង​ដាឡាណា

[ctx: sweden.kgm]
en: Falun
km: ហ្វាលុន

[ctx: sweden.kgm]
en: Gävleborg County
km: ទីក្រុង ហ្កាវលេប៊ើហ្គ

[ctx: sweden.kgm]
en: Gävle
km: ហ្កាវលេ

[ctx: sweden.kgm]
en: Västernorrland County
km: ទីក្រុង វ៉ាស្ទើរណ័រលែន

[ctx: sweden.kgm]
en: Härnösand
km: ហាណូស៊ែន

[ctx: sweden.kgm]
en: Jämtland County
km: ទីក្រុង ជែមលែន

[ctx: sweden.kgm]
en: Östersund
km: អូស្ទើរស៊ុនដ៍

[ctx: switzerland.kgm]
en: Switzerland
km: ​ស្វ៊ីស

[ctx: switzerland.kgm]
en: Cantons
km: កាតុនស៍

[ctx: switzerland.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: switzerland.kgm]
en: Not Switzerland
km: មិនមែន​​ស្វ៊ីស

[ctx: switzerland.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: switzerland.kgm]
en: Zurich
km: ហ្ស៊ូរីជ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Zürich
km: ហ្ស៊ូរីជ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Berne
km: ប៊ើណេ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Bern
km: ប៊ើន

[ctx: switzerland.kgm]
en: Lucerne
km: លូស៊ើណេ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Uri
km: អ៊ូរី

[ctx: switzerland.kgm]
en: Altdorf
km: អាល់ត៍ដហ្វ់

[ctx: switzerland.kgm]
en: Schwyz
km: ស្វីហ្ស

[ctx: switzerland.kgm]
en: Obwald
km: អុបវ៉ាល់ដ៍

[ctx: switzerland.kgm]
en: Sarnen
km: សាណែន

[ctx: switzerland.kgm]
en: Nidwald
km: នីដវ៉ាល់ដ៍

[ctx: switzerland.kgm]
en: Stans
km: ស្តន់ស៍

[ctx: switzerland.kgm]
en: Glarus
km: ហ្ក្លារុស

[ctx: switzerland.kgm]
en: Zug
km: ហ្សាក់

[ctx: switzerland.kgm]
en: Fribourg
km: ហ្វ្រីប៊ើគ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Solothurn
km: សូឡូធើន

[ctx: switzerland.kgm]
en: Basle-City
km: បាស្លេ ​ស៊ីធី

[ctx: switzerland.kgm]
en: Basel
km: បាសែល

[ctx: switzerland.kgm]
en: Basle-Country
km: បាស្លេ ខាន់ទ្រី

[ctx: switzerland.kgm]
en: Liestal
km: លីស្តល់

[ctx: switzerland.kgm]
en: Schaffhausen
km: ស្កាហ្វហូសិន

[ctx: switzerland.kgm]
en: Appenzell Outer Rhodes
km: អប៉ិនហ្សិល អៅធើ រ៉ូដេ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Herisau
km: ហ៊ើរីសៅ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Appenzell Inner Rhodes
km: អាប៉ិនហ្សិល អ៊ីនើ រ៉ូដេ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Appenzell
km: អាប៉ិនហ្សិល

[ctx: switzerland.kgm]
en: St. Gall
km: ស្យង់ ហ្កាល់

[ctx: switzerland.kgm]
en: St. Gallen
km: ស្យង់ ហ្កាឡិន

[ctx: switzerland.kgm]
en: Grisons
km: ហ្គ្រីសុនស៍

[ctx: switzerland.kgm]
en: Chur
km: ឈើរ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Argovia
km: អាហ្គោវា

[ctx: switzerland.kgm]
en: Aarau
km: អារ៉ាអ៊ូ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Thurgovia
km: ធើហ្គោវៀ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Frauenfeld
km: ហ្វ្រូអិនហ្វិល

[ctx: switzerland.kgm]
en: Ticino
km: ទីស៊ីណូ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Bellinzona
km: បិលីហ្សូណា

[ctx: switzerland.kgm]
en: Vaud
km: វ៉ូដ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Lausanne
km: ឡាអ៊ូសាន់ណេ

[ctx: switzerland.kgm]
en: Valais
km: វ៉ាឡាអ៊ីស

[ctx: switzerland.kgm]
en: Sion
km: ស៊ីអុន

[ctx: switzerland.kgm]
en: Neuchâtel
km: ណឺចាទែល

[ctx: switzerland.kgm]
en: Geneva
km: ចិនីវ៉ា

[ctx: switzerland.kgm]
en: Jura
km: ឌ្យូរ៉ា

[ctx: switzerland.kgm]
en: Delémont
km: ដេឡេម៉ុនត៍

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Tajikistan
km: ​តាហ្ស៊ីគីស្តង់

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Not Tajikistan
km: មិនមែន ​តាហ្ស៊ីគីស្តង់

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Sughd
km: ស៊ុហ្គ

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Khujand
km: ឃូឌ្យែនដ៍

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Districts of Republican Subordination
km: ស្រុក​របស់​សាធារណរដ្ឋ​ក្រោម​បង្គាប់

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Dushanbe
km: ឌូស្ហាន់បេ

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Khatlon
km: កាត់ឡុន

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Khorugh
km: ខូរូស

[ctx: thailand.kgm]
en: Thailand
km: ​ថៃ

[ctx: thailand.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: thailand.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: thailand.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: thailand.kgm]
en: Not Thailand
km: មិនមែន​ថៃ

[ctx: thailand.kgm]
en: Chiang Mai
km: ឈៀង មៃ

[ctx: thailand.kgm]
en: Chiang Rai
km: ឈៀង រ៉ៃ

[ctx: thailand.kgm]
en: Kamphaeng Phet
km: កាំផែង ផេត

[ctx: thailand.kgm]
en: Lampang
km: ឡាំផាង

[ctx: thailand.kgm]
en: Lamphun
km: ឡាំភុន

[ctx: thailand.kgm]
en: Mae Hong Son
km: មែ ហុង សុន

[ctx: thailand.kgm]
en: Nakhon Sawan
km: ណាខុន សាវ៉ាន

[ctx: thailand.kgm]
en: Nan
km: ណាន់

[ctx: thailand.kgm]
en: Phayao
km: ផាយ៉ាវ

[ctx: thailand.kgm]
en: Phetchabun
km: ប៉ិតចាប៊ុន

[ctx: thailand.kgm]
en: Phichit
km: ពិឈីត

[ctx: thailand.kgm]
en: Phitsanulok
km: ពីតសានុឡុក

[ctx: thailand.kgm]
en: Phrae
km: ប្រែ

[ctx: thailand.kgm]
en: Sukhothai
km: ស៊ុកុថៃ

[ctx: thailand.kgm]
en: Tak
km: ថាក

[ctx: thailand.kgm]
en: Uthai Thani
km: អ៊ុថៃ ថានី

[ctx: thailand.kgm]
en: Uttaradit
km: អ៊ុតតារ៉ាឌីត

[ctx: thailand.kgm]
en: Amnat Charoen
km: អាមណាត់ ចារើន

[ctx: thailand.kgm]
en: Buri Ram
km: ប៊ូរីរ៉ាម

[ctx: thailand.kgm]
en: Chaiyaphum
km: ឆៃយ៉ាភុំ

[ctx: thailand.kgm]
en: Kalasin
km: កាឡាស៊ីន

[ctx: thailand.kgm]
en: Khon Kaen
km: ខុនខែន

[ctx: thailand.kgm]
en: Loei
km: ឡូអី

[ctx: thailand.kgm]
en: Maha Sarakham
km: ម៉ាហា សារ៉ាខាំ

[ctx: thailand.kgm]
en: Mukdahan
km: មុកដាហាន់

[ctx: thailand.kgm]
en: Nakhon Phanom
km: ណាខុន ផាណុម

[ctx: thailand.kgm]
en: Nakhon Ratchasima
km: ណាខុន រ៉ាតចាស៊ីម៉ា

[ctx: thailand.kgm]
en: Nong Bua Lamphu
km: ណុង បួរ ឡាំភូ

[ctx: thailand.kgm]
en: Nong Khai
km: ណុង ខៃ

[ctx: thailand.kgm]
en: Roi Et
km: រ៉យអេត

[ctx: thailand.kgm]
en: Sakon Nakhon
km: សាខុន ណាខុន

[ctx: thailand.kgm]
en: Si Sa Ket
km: ស៊ីសាកេត

[ctx: thailand.kgm]
en: Surin
km: ស៊ូរិន

[ctx: thailand.kgm]
en: Ubon Ratchathani
km: អ៊ូ ប៊ុន រ៉ាចាថានី

[ctx: thailand.kgm]
en: Udon Thani
km: អ៊ូដុន ថានី

[ctx: thailand.kgm]
en: Yasothon
km: យ៉ាសុធុន

[ctx: thailand.kgm]
en: Chachoengsao
km: ចាចឹងសៅ

[ctx: thailand.kgm]
en: Chanthaburi
km: ចាន់ថាប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Chon Buri
km: ឈុន ប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Prachin Buri
km: ប្រ៉ាជីន ប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Rayong
km: រ៉ាយ៉ុង

[ctx: thailand.kgm]
en: Sa Kaeo
km: សា កែវ

[ctx: thailand.kgm]
en: Trat
km: ត្រាត

[ctx: thailand.kgm]
en: Ang Thong
km: អាំង ទុង

[ctx: thailand.kgm]
en: Phra Nakhon Si Ayutthaya
km: ប្រ៉ាណាក់ខុន ស៊ី អាយុធ្យា

[ctx: thailand.kgm]
en: Bangkok
km: បាងកក​

[ctx: thailand.kgm]
en: Chainat
km: ឆៃណាត

[ctx: thailand.kgm]
en: Kanchanaburi
km: កាន់ចាណាប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Lop Buri
km: ឡុប ប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Nakhon Nayok
km: ណាខុន ណាយ៉ុក

[ctx: thailand.kgm]
en: Nakhon Pathom
km: ណាខុន ផាធុម

[ctx: thailand.kgm]
en: Nonthaburi
km: ណុនថាប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Pathum Thani
km: ផាធុម ថានី

[ctx: thailand.kgm]
en: Phetchaburi
km: ប៉ិតចាប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Prachuap Khiri Khan
km: ប្រ៉ាជួប គីរី ខាន

[ctx: thailand.kgm]
en: Ratchaburi
km: រ៉ាត់ឆាប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Samut Prakan
km: សាមុត ប្រ៉ាកាន

[ctx: thailand.kgm]
en: Samut Sakhon
km: សាមុត សាខុន

[ctx: thailand.kgm]
en: Samut Songkhram
km: សាមុត សុងក្រាំ

[ctx: thailand.kgm]
en: Saraburi
km: សារ៉ាប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Sing Buri
km: ស៊ីង ប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Suphan Buri
km: ស៊ូផាន់ ប៊ូរី

[ctx: thailand.kgm]
en: Chumphon
km: ឈុមផុន

[ctx: thailand.kgm]
en: Krabi
km: ក្រាប៊ី

[ctx: thailand.kgm]
en: Nakhon Si Thammarat
km: ណាខុន ស៊ី ថាម៉ារ៉ាត

[ctx: thailand.kgm]
en: Narathiwat
km: ណារ៉ាធីវ៉ាត់

[ctx: thailand.kgm]
en: Pattani
km: ប៉ាត់តានី

[ctx: thailand.kgm]
en: Phang Nga
km: ផាំង ង៉ា

[ctx: thailand.kgm]
en: Phatthalung
km: ផាត់ថាលុង

[ctx: thailand.kgm]
en: Phuket
km: ភូកេត

[ctx: thailand.kgm]
en: Ranong
km: រ៉ាណុង

[ctx: thailand.kgm]
en: Satun
km: សាទុង

[ctx: thailand.kgm]
en: Songkhla
km: សុងខ្លា

[ctx: thailand.kgm]
en: Surat Thani
km: ស៊ូរ៉ាត ថានី

[ctx: thailand.kgm]
en: Trang
km: ត្រាង

[ctx: thailand.kgm]
en: Yala
km: យ៉ាឡា

[ctx: tripura.kgm]
en: Tripura
km: ទ្រីពូរ៉ា

[ctx: tripura.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: tripura.kgm]
en: Not Tripura
km: ណុត​ទ្រីពូរ៉ា

[ctx: tripura.kgm]
en: Border
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: tripura.kgm]
en: Dhalai
km: ដាឡៃ​

[ctx: tripura.kgm]
en: Ambassa
km: អាំបាសា

[ctx: tripura.kgm]
en: North Tripura
km: ទ្រីពូរ៉ា ខាងជើង

[ctx: tripura.kgm]
en: Kailashahar
km: កៃឡាសាហា

[ctx: tripura.kgm]
en: South Tripura
km: ទ្រីពូរ៉ា​ខាង​ត្បូង

[ctx: tripura.kgm]
en: Udaipur
km: អ៊ុយដាព័រ

[ctx: tripura.kgm]
en: West Tripura
km: ទ្រីពូរ៉ា ខាង​លិច

[ctx: tripura.kgm]
en: Agartala
km: អាហ្កាតាឡា

[ctx: turkey.kgm]
en: Turkey
km: ​ទួរគី

[ctx: turkey.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: turkey.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: turkey.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: turkey.kgm]
en: Not Turkey
km: មិនមែន ​ទួរគី

[ctx: turkey.kgm]
en: Adana
km: អាដាណា

[ctx: turkey.kgm]
en: Adıyaman
km: អាឌីយ៉ាម៉ាន

[ctx: turkey.kgm]
en: Afyonkarahisar
km: អាហ្វយ៉ុនការ៉ាហ៊ីសារ

[ctx: turkey.kgm]
en: Afyon
km: អាហ្វយ៉ុន

[ctx: turkey.kgm]
en: Ağrı
km: អារី

[ctx: turkey.kgm]
en: Amasya
km: អាម៉ាស៊ីយ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Ankara
km: អង់ការ៉ា​

[ctx: turkey.kgm]
en: Antalya
km: អាន់តាលីយ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Artvin
km: អាតវីន

[ctx: turkey.kgm]
en: Aydın
km: អាយឌីន

[ctx: turkey.kgm]
en: Balıkesir
km: បាលីកេសៀរ

[ctx: turkey.kgm]
en: Bilecik
km: ប៊ីឡិស៊ីក

[ctx: turkey.kgm]
en: Bingöl
km: ប៊ីងហ្គោល

[ctx: turkey.kgm]
en: Bitlis
km: ប៊ីតលីស

[ctx: turkey.kgm]
en: Bolu
km: បូលូ

[ctx: turkey.kgm]
en: Burdur
km: ប៊ើឌើ

[ctx: turkey.kgm]
en: Bursa
km: ប៊ើសា

[ctx: turkey.kgm]
en: Çanakkale
km: ខាណាកាឡេ

[ctx: turkey.kgm]
en: Çankırı
km: ខាន់គិរិ

[ctx: turkey.kgm]
en: Çorum
km: ខូរ៉ាំ

[ctx: turkey.kgm]
en: Denizli
km: ដិនីហ្សលី

[ctx: turkey.kgm]
en: Diyarbakır
km: ឌីយ៉ាបាគើរ

[ctx: turkey.kgm]
en: Edirne
km: អេឌើណេ

[ctx: turkey.kgm]
en: Elazığ
km: អេឡាហ្ស៊ី

[ctx: turkey.kgm]
en: Erzincan
km: អ៊ើហ្ស៊ីនកាន

[ctx: turkey.kgm]
en: Erzurum
km: អ៊ើហ្ស៊ូរុម

[ctx: turkey.kgm]
en: Eskişehir
km: អេ

[ctx: turkey.kgm]
en: Gaziantep
km: ហ្កាហ្ស៊ីយ៉ានតេប

[ctx: turkey.kgm]
en: Giresun
km: ហ្គីរ៉េស៊ុន

[ctx: turkey.kgm]
en: Gümüşhane
km: ហ្គូមូហាណេ

[ctx: turkey.kgm]
en: Hakkari
km: ហាកការី

[ctx: turkey.kgm]
en: Hatay
km: ហាតាយ

[ctx: turkey.kgm]
en: Antakya
km: អង់តាកគីយ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Isparta
km: អ៊ីស្ប៉ាតា

[ctx: turkey.kgm]
en: Mersin
km: មើស៊ីន

[ctx: turkey.kgm]
en: İstanbul
km: ស្តង់ប៊ុល

[ctx: turkey.kgm]
en: İzmir
km: ហ្សិតមៀរ

[ctx: turkey.kgm]
en: Kars
km: ខាស

[ctx: turkey.kgm]
en: Kastamonu
km: ខាងតាម៉ូនូ

[ctx: turkey.kgm]
en: Kayseri
km: ខាយសេរី

[ctx: turkey.kgm]
en: Kırklareli
km: គើខ្លារ៉េលី

[ctx: turkey.kgm]
en: Kırşehir
km: គីរ៉េហ៊ើ

[ctx: turkey.kgm]
en: Kocaeli
km: កូកាអិលី

[ctx: turkey.kgm]
en: İzmit
km: ហ្សិតមីត

[ctx: turkey.kgm]
en: Konya
km: កុននីយ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Kütahya
km: គូតាហ៊ីយ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Malatya
km: ម៉ាឡាទីយ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Manisa
km: ម៉ានីសា

[ctx: turkey.kgm]
en: Kahramanmaraş
km: ខារ៉ាម៉ានម៉ារ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Mardin
km: ម៉ាឌីន

[ctx: turkey.kgm]
en: Muğla
km: ម៉ូឡា

[ctx: turkey.kgm]
en: Muş
km: មូ

[ctx: turkey.kgm]
en: Nevşehir
km: ណេវើហ៊ើ

[ctx: turkey.kgm]
en: Niğde
km: នីដេ

[ctx: turkey.kgm]
en: Ordu
km: អ័រឌូ

[ctx: turkey.kgm]
en: Rize
km: រីហ្សេ

[ctx: turkey.kgm]
en: Sakarya
km: ហ្សាការីយ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Adapazarı
km: អាដាបប៉ាហ្សារី

[ctx: turkey.kgm]
en: Samsun
km: សាំស៊ុន

[ctx: turkey.kgm]
en: Siirt
km: ស៊ីអ៊ើត

[ctx: turkey.kgm]
en: Sinop
km: ស៊ីណុប

[ctx: turkey.kgm]
en: Sivas
km: ស៊ីវ៉ាស

[ctx: turkey.kgm]
en: Tekirdağ
km: តេគើដា

[ctx: turkey.kgm]
en: Tokat
km: តូកាត់

[ctx: turkey.kgm]
en: Trabzon
km: ត្រាបហ្សុន

[ctx: turkey.kgm]
en: Tunceli
km: ទុនសេលី

[ctx: turkey.kgm]
en: Şanlıurfa
km: អានលីអ៊ើហ្វា

[ctx: turkey.kgm]
en: Uşak
km: អ៊ុអាក

[ctx: turkey.kgm]
en: Van
km: វ៉ាន

[ctx: turkey.kgm]
en: Yozgat
km: យ៉ុហ្សហ្កាត

[ctx: turkey.kgm]
en: Zonguldak
km: ហ្សុងហ្គុលដាក់

[ctx: turkey.kgm]
en: Aksaray
km: អាកសារ៉ាយ

[ctx: turkey.kgm]
en: Bayburt
km: បាយប៊ើត

[ctx: turkey.kgm]
en: Karaman
km: ការ៉ាម៉ាន់

[ctx: turkey.kgm]
en: Kırıkkale
km: គីរីកកាឡេ

[ctx: turkey.kgm]
en: Batman
km: ប៊ែតមែន

[ctx: turkey.kgm]
en: Şırnak
km: អ៊ើណាក់

[ctx: turkey.kgm]
en: Bartın
km: បាទីន

[ctx: turkey.kgm]
en: Ardahan
km: អាដាហាន

[ctx: turkey.kgm]
en: Iğdır
km: អាយឌើរ

[ctx: turkey.kgm]
en: Yalova
km: យ៉ាឡូវវ៉ា

[ctx: turkey.kgm]
en: Karabük
km: ការ៉ាប៊ុក

[ctx: turkey.kgm]
en: Kilis
km: គីលីស

[ctx: turkey.kgm]
en: Osmaniye
km: អូសម៉ាន់នីយ៉េ

[ctx: turkey.kgm]
en: Düzce
km: ឌុហ្សសេ

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Turkmenistan
km: ​ទួគមេនីស្តង់

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Not Turkmenistan
km: មិនមែន ​ទួគមេនីស្តង់

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Ahal
km: អាហាល់

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Balkan
km: បាល់កាន​

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Dashhowuz
km: ដាសហូវវូហ្ស

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Lebap
km: លីបាប

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Mary
km: ម៉ារី

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ukraine
km: ​អ៊ុយក្រែន

[ctx: ukraine.kgm]
en: Oblasts
km: អប់ឡាសត៍

[ctx: ukraine.kgm]
en: Volyns'ka oblast'
km: វ៉ូលីនស៍'កា អប់ឡាសត៍'

[ctx: ukraine.kgm]
en: Luts'k
km: លូតក៍

[ctx: ukraine.kgm]
en: L'vivs'ka oblast'
km: ល្វីស កា អប់ឡាសត៍

[ctx: ukraine.kgm]
en: L'viv
km: ល្វីវ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zakarpats'ka oblast'
km: ហ្សាកាផាតស៍កា អបឡាសត៍

[ctx: ukraine.kgm]
en: Uzhhorod
km: អូហ្សហូរ៉ុដ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Rivnens'ka oblast'
km: រីវណិនស្កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Rivne
km: រីវណេ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ternopil's'ka oblast'
km: ធើណូពីលស្កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ternopil'
km: ធើណូពីល

[ctx: ukraine.kgm]
en: Khmel'nyts'ka oblast'
km: ខ្មិលនីតស្កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Khmel'nyts'ky
km: ខ្មិលនីតស្គី

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ivano-Frankivs'ka oblast'
km: អ៊ីវ៉ាណូ ហ្វ្រេនគីវស៍ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ivano-Frankivs'k
km: អ៊ីវ៉ាណូ ហ្វ្រេនគីវស៍

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernivets'ka oblast'
km: ឈើនីវ៉ិតស៍ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernivtsi
km: ឈើនីវស៊ី

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zhytomyrs'ka oblast'
km: ហ្ស៊ីតូមៀរ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zhytomyr
km: ហ្ស៊ីតូមៀរ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Vinnyts'ka oblast'
km: វីននីតស៍ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Vinnytsya
km: វីននីតស៊ីយ៉ា

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kyivs'ka oblast'
km: គីវស៍ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kyiv
km: គីវ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Cherkas'ka oblast'
km: ឈើកាស កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Cherkasy
km: ឈើកាស៊ី

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kirovohrads'ka oblast'
km: គីរ៉ូវ៉ូរ៉ាដស៍ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Mykolayivs'ka oblast'
km: មីកូឡាយីវស៍ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Mykolayiv
km: មីកូឡាយីវ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Odes'ka oblast'
km: អូដេស កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Odesa
km: អូដេសា

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernihivs'ka oblast'
km: ឈើនីហ៊ីវ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernihiv
km: ឈើនីហ៊ីវ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Sums'ka oblast'
km: ស៊ុម កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Sumy
km: ស៊ុមី

[ctx: ukraine.kgm]
en: Poltavs'ka oblast'
km: ប៉ូលតាវស៍ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Poltava
km: ប៉ុលតាវ៉ា

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kharkivs'ka oblast'
km: ខាគីវស្កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kharkiv
km: កាគីវ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Dnipropetrovs'ka oblast'
km: ឌីប្រូប៉េត្រុវស្កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Dnipro
km: ឌីប្រូ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Donets'ka oblast'
km: ដូណិត កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Donets'k
km: ដូណិតស៍

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zaporiz'ka oblast'
km: ហ្សាប៉ូរីហ្ស កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zaporizhzhia
km: ហ្សាប៉ូរីហ្សហ្សៀ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Khersons'ka oblast'
km: ឃើសុន កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kherson
km: ឃើសុន

[ctx: ukraine.kgm]
en: Luhans'ka oblast'
km: លូហាន់ កា អបឡាស

[ctx: ukraine.kgm]
en: Luhans'k
km: លូហាន់ស៍

[ctx: ukraine.kgm]
en: Autonomous Republic of Crimea
km: សាធារណរដ្ឋ​ស្វ័យត​គ្រីមែរ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Simferopol'
km: ស៊ីមហ្វ៊ើរ៉ូប៉ូល

[ctx: ukraine.kgm]
en: City of Kyiv
km: ស៊ីធី អហ្វ ឃីវ

[ctx: ukraine.kgm]
en: City of Sevastopol'
km: ស៊ីធី អហ្វ សេវ៉ាសតូប៉ូល

[ctx: ukraine.kgm]
en: Azov Sea
km: សមុទ្រ​អាហ្សូវ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Black Sea
km: សមុទ្រ​ខ្មៅ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Not Ukraine
km: មិនមែន​​អ៊ុយក្រែន

[ctx: ukraine.kgm]
en: Border/Coast
km: ព្រំដែន/ឆ្នេរ​សមុទ្រ

[ctx: ukraine.kgm]
en: River
km: ទន្លេ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Uruguay
km: ​អ៊ុយរ៉ាហ្គាយ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Departments
km: ផ្នែក

[ctx: uruguay.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: uruguay.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: uruguay.kgm]
en: Not Uruguay
km: មិនមែន​​អ៊ុយរ៉ាហ្គាយ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Artigas
km: អាទីហ្កាស

[ctx: uruguay.kgm]
en: Canelones
km: ខេនឡូណេ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Cerro Largo
km: ខេរ៉ូ ឡាហ្គោ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Melo
km: មេឡូ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Colonia
km: កូឡូនី

[ctx: uruguay.kgm]
en: Durazno
km: ឌូរ៉ាហ្សណូ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Flores
km: ហ្វ្ល័ររ៉េ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Trinidad
km: ទ្រីនីដាដ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Florida
km: ហ្វ្លរីដា

[ctx: uruguay.kgm]
en: Lavalleja
km: ឡាវ៉ាល់ឡេដ្យា

[ctx: uruguay.kgm]
en: Minas
km: មីណាស៍

[ctx: uruguay.kgm]
en: Maldonado
km: ម៉ាល់ដូណាដូ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Montevideo
km: ម៉ុងតេវីដេអូ​

[ctx: uruguay.kgm]
en: Paysandú
km: ផាយសាន់ឌូ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Río Negro
km: រីយ៉ូ ណេហ្ក្រូ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Fray Bentos
km: ហ្វ្រាយ បិនតូស

[ctx: uruguay.kgm]
en: Rivera
km: រីវើរ៉ា

[ctx: uruguay.kgm]
en: Rocha
km: រ៉ូចា

[ctx: uruguay.kgm]
en: Salto
km: សាល់តូ

[ctx: uruguay.kgm]
en: San José
km: សានចូសេ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Soriano
km: សូរីណូ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Mercedes
km: ម៊ែរសឺដេស

[ctx: uruguay.kgm]
en: Tacuarembó
km: តាគួរ៉េមបូ

[ctx: uruguay.kgm]
en: Treinta y Tres
km: ត្រេនតា អ៊ី ត្រេ

[ctx: usa.kgm]
en: USA
km: សហរដ្ឋអាមេរិច​

[ctx: usa.kgm]
en: States
km: រដ្ឋ

[ctx: usa.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំដែន​

[ctx: usa.kgm]
en: Coast
km: ឆ្នេរសមុទ្រ​

[ctx: usa.kgm]
en: Water
km: ទឹក​

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Superior
km: បឹង ស៊ុបភើរៀ

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Michigan
km: បឹង​មីស៊ីកេន

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Huron
km: បឹង ហ៊ូរ៉ុន

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Erie
km: បឹង​ អ៊ីរី

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Ontario
km: បឹង​ អុនតារីយ៉ូ

[ctx: usa.kgm]
en: The Bahamas
km: ឌឹ បាហាម៉ាស

[ctx: usa.kgm]
en: Cuba
km: គុយប៉ា​

[ctx: usa.kgm]
en: Canada
km: ​កាណាដា​

[ctx: usa.kgm]
en: Mexico
km: ​ម៉ិចស៊ិក

[ctx: usa.kgm]
en: Russia
km: ​​រុស្ស៊ី

[ctx: usa.kgm]
en: Washington DC
km: វ៉ាស៊ីនតោន ឌីស៊ី

[ctx: usa.kgm]
en: Alabama
km: អាឡាបាម៉ា

[ctx: usa.kgm]
en: Montgomery
km: ម៉ិនហ្គោមើរី

[ctx: usa.kgm]
en: Alaska
km: អាឡាស្កា​

[ctx: usa.kgm]
en: Juneau
km: ឌ្យូណូ

[ctx: usa.kgm]
en: Arizona
km: អារីសូណា

[ctx: usa.kgm]
en: Phoenix
km: ហ្វឹនីខស៍​

[ctx: usa.kgm]
en: Arkansas
km: អាកកាន់សាស់

[ctx: usa.kgm]
en: Little Rock
km: លីតថល រ៉ក់

[ctx: usa.kgm]
en: California
km: កាលីផនី

[ctx: usa.kgm]
en: Sacramento
km: សាក្រាមិនតូ

[ctx: usa.kgm]
en: Colorado
km: ខូឡូរ៉ាដូ

[ctx: usa.kgm]
en: Denver
km: ដិនវើ

[ctx: usa.kgm]
en: Connecticut
km: កូណិចធិខាត់

[ctx: usa.kgm]
en: Hartford
km: ហាតហ្វត

[ctx: usa.kgm]
en: Delaware
km: ដឺឡាវ៉ា

[ctx: usa.kgm]
en: Dover
km: ដូវើ​

[ctx: usa.kgm]
en: Florida
km: ផ្លូរីដា​

[ctx: usa.kgm]
en: Tallahassee
km: តាឡាហាស៊ី

[ctx: usa.kgm]
en: Georgia
km: ជកជី

[ctx: usa.kgm]
en: Atlanta
km: អាត្លង់តា

[ctx: usa.kgm]
en: Hawaii
km: ហាវ៉ៃ

[ctx: usa.kgm]
en: Honolulu
km: ហូណូលូលូ

[ctx: usa.kgm]
en: Idaho
km: អ៊ីដាហូ​

[ctx: usa.kgm]
en: Boise
km: បយស៍

[ctx: usa.kgm]
en: Illinois
km: អ៊ីលីណយ

[ctx: usa.kgm]
en: Springfield
km: ស្ព្រីងហ្វៀល

[ctx: usa.kgm]
en: Indiana
km: អ៊ីឌីយ៉ាណា

[ctx: usa.kgm]
en: Indianapolis
km: អ៊ីឌីយ៉ាណាផូលីស

[ctx: usa.kgm]
en: Iowa
km: អ៊ីយ៉ូវ៉ា

[ctx: usa.kgm]
en: Des Moines
km: ដិស ម៉ូអ៊ីណិស

[ctx: usa.kgm]
en: Kansas
km: កាន់សាស់

[ctx: usa.kgm]
en: Topeka
km: តូប៉េកា

[ctx: usa.kgm]
en: Kentucky
km: ខឹនថឹកឃី

[ctx: usa.kgm]
en: Frankfort
km: ហ្វ្រេងហ្វត

[ctx: usa.kgm]
en: Louisiana
km: ល្វីស្យាន

[ctx: usa.kgm]
en: Baton Rouge
km: បាថឹន រូស

[ctx: usa.kgm]
en: Maine
km: ម៉ែន

[ctx: usa.kgm]
en: Augusta
km: អោហ្កាស់តា

[ctx: usa.kgm]
en: Maryland
km: ម៉ារីលែន

[ctx: usa.kgm]
en: Annapolis
km: អាន់ណាផូលីស

[ctx: usa.kgm]
en: Massachusetts
km: ម៉ាសាជូសិត

[ctx: usa.kgm]
en: Boston
km: បុស្តុន

[ctx: usa.kgm]
en: Michigan
km: មីស៊ីកេន

[ctx: usa.kgm]
en: Lansing
km: លែនស៊ីង

[ctx: usa.kgm]
en: Minnesota
km: មីនេសូតា

[ctx: usa.kgm]
en: Saint Paul
km: ស្សង់ប៉ូល

[ctx: usa.kgm]
en: Mississippi
km: មីស៊ីស៊ីពី​

[ctx: usa.kgm]
en: Jackson
km: ជែកសុន​

[ctx: usa.kgm]
en: Missouri
km: មីស៊ូរី

[ctx: usa.kgm]
en: Jefferson City
km: ដ្យិហ្វហ្វ៊ើសុន ស៊ីធី

[ctx: usa.kgm]
en: Montana
km: ម៉ុងតាណា​

[ctx: usa.kgm]
en: Helena
km: ហេលីណា

[ctx: usa.kgm]
en: Nebraska
km: នេប្រាស្កា

[ctx: usa.kgm]
en: Lincoln
km: លីនកូល

[ctx: usa.kgm]
en: Nevada
km: នេវ៉ាដា

[ctx: usa.kgm]
en: Carson City
km: ខាសុន​ស៊ីធី

[ctx: usa.kgm]
en: New Hampshire
km: ញូវហាំសៀ

[ctx: usa.kgm]
en: Concord
km: ខុនខត

[ctx: usa.kgm]
en: New Jersey
km: ញូវជើស៊ី

[ctx: usa.kgm]
en: Trenton
km: ត្រិនតុន

[ctx: usa.kgm]
en: New Mexico
km: ម៉ិកស៊ិក​ថ្មី

[ctx: usa.kgm]
en: Santa Fe
km: សានតា​ហ្វ៊ី

[ctx: usa.kgm]
en: New York
km: ញូវយ៉ក

[ctx: usa.kgm]
en: Albany
km: អាល់បានី​

[ctx: usa.kgm]
en: North Carolina
km: ការរ៉ូលីន​ខាង​ជើង

[ctx: usa.kgm]
en: Raleigh
km: រ៉ាឡេយ៍

[ctx: usa.kgm]
en: North Dakota
km: ដាកូតា​ខាងជើង

[ctx: usa.kgm]
en: Bismarck
km: ប៊ីសម៉ាក

[ctx: usa.kgm]
en: Ohio
km: អូហៃយ៉ូ

[ctx: usa.kgm]
en: Columbus
km: ខូឡុំប៊ឹស

[ctx: usa.kgm]
en: Oklahoma
km: អូក្លាហូម៉ា

[ctx: usa.kgm]
en: Oklahoma City
km: អាក្លាហូម៉ា ស៊ីធី

[ctx: usa.kgm]
en: Oregon
km: អូរេកុង

[ctx: usa.kgm]
en: Salem
km: សាឡិម

[ctx: usa.kgm]
en: Pennsylvania
km: ពេនស៊ីលវ៉ានី

[ctx: usa.kgm]
en: Harrisburg
km: ហារីសប៊ើក

[ctx: usa.kgm]
en: Rhode Island
km: រ៉ូដ​អាយឡិន

[ctx: usa.kgm]
en: Providence
km: ប្រូវីដិន

[ctx: usa.kgm]
en: South Carolina
km: ការរ៉ូលីន​ខាងត្បូង

[ctx: usa.kgm]
en: Columbia
km: កូឡុំប៊ី

[ctx: usa.kgm]
en: South Dakota
km: ដាកូតា​ខាងត្បូង​

[ctx: usa.kgm]
en: Pierre
km: ព្យែរ​

[ctx: usa.kgm]
en: Tennessee
km: ថេនេស៊ី

[ctx: usa.kgm]
en: Nashville
km: ណាសវីល

[ctx: usa.kgm]
en: Texas
km: តិចសាស់

[ctx: usa.kgm]
en: Austin
km: អោស្ទីន

[ctx: usa.kgm]
en: Utah
km: អ៊ូតាស

[ctx: usa.kgm]
en: Salt Lake City
km: សលត៍ឡេក​ស៊ីធី

[ctx: usa.kgm]
en: Vermont
km: វែម៉ុង

[ctx: usa.kgm]
en: Montpelier
km: ម៉ុងប៉េលីយេ

[ctx: usa.kgm]
en: Virginia
km: វៀស៊ីនីញ៉ា

[ctx: usa.kgm]
en: Richmond
km: រីជម៉ិន

[ctx: usa.kgm]
en: Washington
km: វ៉ាស៊ីនតោន​

[ctx: usa.kgm]
en: Olympia
km: អូឡាំព្យ៉ា

[ctx: usa.kgm]
en: West Virginia
km: វៀស៊ីនីញ៉ា​ខាងលិច

[ctx: usa.kgm]
en: Charleston
km: ឆាឡិសស្តុន

[ctx: usa.kgm]
en: Wisconsin
km: វីសកុនស៊ីន

[ctx: usa.kgm]
en: Madison
km: ម៉ាឌីសុន

[ctx: usa.kgm]
en: Wyoming
km: វីយ៉ូមិង

[ctx: usa.kgm]
en: Cheyenne
km: ឆេយ៉េន

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Uzbekistan
km: ​អ៊ូហ្សបេគីស្តង់

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Not Uzbekistan
km: មិនមែន ​អ៊ូហ្សបេគីស្តង់

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Andijon
km: អានឌីដ្យុង

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Buxoro
km: ប៊ុកហ្សូរ៉ូ

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Buxoro (Bukhara)
km: ប៊ុកហ្សូរ៉ូ (ប៊ុគការ៉ា)

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Farg'ona
km: ហ្វាហ្គោណា

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Farg'ona (Fergana)
km: ហ្វាហ្គោណា (ហ្វ៊ើហ្កាណា)

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Jizzax
km: ជីហ្សាក់

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Xorazm
km: ហ្សូរ៉ាហ្សិម

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Urganch
km: អ៊ើហ្កាញ

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Namangan
km: ណាម៉ានហ្កាន

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Navoiy
km: ណាវ៉ូយអ៊ី

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Qashqadaryo
km: កាសកាដារីយ៉ូ

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Qarshi
km: កាស៊ី

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Qaraqalpaqstan
km: ហ្ការ៉ាហ្កាល់ប៉ាហ្កស្ថាន

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Nukus
km: នូគូស

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Samarqand
km: សាម៉ាហ្កាន់ដ៍

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Sirdaryo
km: ស៊ើដារីយ៉ូ

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Guliston
km: ហ្គុលីស្តុន

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Surxondaryo
km: ស៊ើសុនដារីយ៉ូ

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Termez
km: ធើម៉េស

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Toshkent (Viloyati)
km: ថូសខិន (វីឡូយ៉ាទី)

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Tashkent
km: តាសខិន

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Toshkent (Shahri )
km: ថូសខិន (សារី)

[ctx: venezuela.kgm]
en: Venezuela
km: ​វេណេហ្ស៊ុយអេឡា

[ctx: venezuela.kgm]
en: States
km: រដ្ឋ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: venezuela.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: venezuela.kgm]
en: Not Venezuela
km: មិនមែន​​វេណេហ្ស៊ុយអេឡា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Amazonas
km: អាម៉ាហ្សូន​ណាស

[ctx: venezuela.kgm]
en: Puerto Ayacucho
km: ប៉ឺតូ អាយ៉ាគូចូ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Anzoátegui
km: អានហ្សូអាតេហ្គី

[ctx: venezuela.kgm]
en: Barcelona
km: បាសេឡូណា​

[ctx: venezuela.kgm]
en: Apure
km: អាព្យួរ

[ctx: venezuela.kgm]
en: San Fernando de Apure
km: ស៊ែន ហ្វ៊ើណាដូ ដឺ អាព្យួរ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Aragua
km: អារ៉ាហ្គ័រ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Maracay
km: ម៉ារ៉ាខាយ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Barinas
km: បារីណាស

[ctx: venezuela.kgm]
en: Bolívar
km: ​បូលីវ៉ា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Ciudad Bolívar
km: ស៊ីដាដ បូលីវ៉ា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Carabobo
km: ខារ៉ាបូបូ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Valencia
km: វ៉ាឡិនសៀ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Cojedes
km: ខូចេដិស

[ctx: venezuela.kgm]
en: San Carlos
km: សាន កាឡូស

[ctx: venezuela.kgm]
en: Delta Amacuro
km: ដែលតា អាម៉ាក្យួរ៉ូ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Tucupita
km: ទូគ្យូពីតា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Falcón
km: ហ្វាលកុន

[ctx: venezuela.kgm]
en: Coro
km: ខូរ៉ូ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Guárico
km: ហ្គ័រីកូ

[ctx: venezuela.kgm]
en: San Juan De Los Morros
km: សាន ជូអាន ដឺ ឡូស ម៉ូរ៉ូស

[ctx: venezuela.kgm]
en: Lara
km: ឡារ៉ា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Barquisimeto
km: បាគ្វីស៊ីម៉េតូ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Mérida
km: ម៉េរីដា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Miranda
km: ទីរ៉ាណដា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Los Teques
km: ឡូស តេក្វេស

[ctx: venezuela.kgm]
en: Monagas
km: ម៉ូណាហ្កាស

[ctx: venezuela.kgm]
en: Maturín
km: ម៉ាធើរីន

[ctx: venezuela.kgm]
en: Nueva Esparta
km: ណឺវ៉ា អេស្ប៉ាតា

[ctx: venezuela.kgm]
en: La Asunción
km: ឡា អាស៊ុនស្យុង

[ctx: venezuela.kgm]
en: Portuguesa
km: ព័រទុយហ្គេសា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Guanare
km: ហ្កាននែរ៉េ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Sucre
km: ស៊ូក្រេ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Cumaná
km: គ្យូម៉ាណា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Táchira
km: តាឈីរ៉ា

[ctx: venezuela.kgm]
en: San Cristóbal
km: សាន គ្រីសស្តូបាល

[ctx: venezuela.kgm]
en: Trujillo
km: ទ្រូជីឡូ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Yaracuy
km: យ៉ារ៉ាហ្គាយ

[ctx: venezuela.kgm]
en: San Felipe
km: សាន ហ្វេលីប

[ctx: venezuela.kgm]
en: Vargas
km: វ៉ាហ្កាស

[ctx: venezuela.kgm]
en: La Guaira
km: ឡា ហ្កាអ៊ីរ៉ា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Zulia
km: ហ្ស៊ូលីយ៉ា

[ctx: venezuela.kgm]
en: Maracaibo
km: ម៉ារ៉ាខាយបូ

[ctx: venezuela.kgm]
en: Federal Dependencies
km: ហ្វ៊ីឌើរ៉ល ឌិផិនដិនស៊ី

[ctx: venezuela.kgm]
en: Caracas
km: ការ៉ាកាស​

[ctx: venezuela.kgm]
en: Capital District
km: ឃែភីថល ឌីស្ទ្រីកត៍

[ctx: venezuela.kgm]
en: Caracas ciudad
km: ការ៉ាកាស​ ស៊ីឌែដ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vietnam
km: ​វៀតណាម​

[ctx: vietnam.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: vietnam.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Not Vietnam
km: មិនមែន ​វៀតណាម​

[ctx: vietnam.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: vietnam.kgm]
en: An Giang
km: អាន ហ្កៀង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Long Xuyen
km: ឡុង ស៊ូយ៉េន

[ctx: vietnam.kgm]
en: Bac Giang
km: បាក់ ហ្កៀង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Bac Kan
km: បាក់ កាន់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Bac Lieu
km: បាក់ លឿ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Bac Ninh
km: បាក់ នីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ba Ria-Vung Tau
km: បារ៉ៃ វុងទៀ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vung Tau
km: វុងទៀ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ben Tre
km: បិន ត្រេ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Binh Dinh
km: បាញ់ ឌីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Qui Nhon
km: គី ញ៉ុន

[ctx: vietnam.kgm]
en: Binh Duong
km: ប៊ីញ ឌឿង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Thu Dau Mot
km: ធូ ដាវ ម៉ុត

[ctx: vietnam.kgm]
en: Binh Phuoc
km: ប៊ីញ ផុក

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dong Xoai
km: ដុង សៀ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Binh Thuan
km: ប៊ីញ ធាន់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Phan Thiet
km: ផាន់ ទៀត

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ca Mau
km: កា ម៉ោ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Can Tho
km: កាន់ ថូ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Cao Bang
km: កៅបាញ់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dak Lak
km: ដាក់ ឡាក់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Buon Ma Thuot
km: បួន ម៉ា ធួត

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dak Nong
km: ដាក់ ណុង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Gia Nghia
km: ហ្កៀ ញៀ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Da Nang
km: ដា ណាំង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dien Bien
km: ដៀន បៀន

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dien Bien Phu
km: ដៀន បៀន ភូ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dong Nai
km: ដុង ណៀ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Bien Hoa
km: បៀន ហួរ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dong Thap
km: ដុង ថាប់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Cao Lanh
km: កោ ឡាញ់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Gia Lai
km: ហ្កៀ ឡៃ

[ctx: vietnam.kgm]
en: PleiKu
km: ភ្លី គូ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ha Giang
km: ហា ហ្កៀង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Hai Duong
km: ហៀ ដួង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Hai Phong
km: ហៀ ផុង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ha Nam
km: ហា ណាំ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Phu Ly
km: ភូ លី

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ha Noi
km: ហាណូយ​

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ha Tay
km: ហា ថៃ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ha Dong
km: ហាដុង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ha Tinh
km: ហាទីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Hoa Binh
km: ហោប៊ីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ho Chi Minh
km: ហូជីមីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Hau Giang
km: ហោហ្កៀង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vi Thanh
km: វីថាញ់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Hung Yen
km: ហ៊ុងយ៉េន

[ctx: vietnam.kgm]
en: Khanh Hoa
km: កាញ់ហោ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Nha Trang
km: ញ៉ា ត្រាញ់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Kien Giang
km: កៀន ហ្កាំង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Rach Gia
km: រ៉ាច ហ្កៀ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Kon Tum
km: កុន ទុម

[ctx: vietnam.kgm]
en: Lai Chau
km: ឡៃចោ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Lam Dong
km: ឡាំដុង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Da Lat
km: ដាឡាត់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Lang Son
km: ឡាំងសុន

[ctx: vietnam.kgm]
en: Lao Cai
km: ឡោកៃ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Long An
km: ឡុងអាន់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Tan An
km: ថាន់អាន់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Nam Dinh
km: ណាំឌីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Nghe An
km: ញ៉េអាញ់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vinh
km: វិញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ninh Binh
km: នីញប៊ិញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ninh Thuan
km: នីញធាន់

[ctx: vietnam.kgm]
en: Phan Rang-Thap Cham
km: ផាន់រ៉ាំង ថាប់ចាំ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Phu Tho
km: ភូថូ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Viet Tri
km: វៀតទ្រី

[ctx: vietnam.kgm]
en: Phu Yen
km: ភូយ៉េន

[ctx: vietnam.kgm]
en: Tuy Hoa
km: ធុយហោ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Quang Binh
km: គ្វ័ង ប៊ីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dong Hoi
km: ដុង ហូយ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Quang Nam
km: គ្វ័ងណាំ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Tam Ky
km: ថាំគី

[ctx: vietnam.kgm]
en: Quang Ngai
km: គ្វ័ងង៉ៃ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Quang Ninh
km: គ្វ័ងនីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ha Long
km: ហាឡុង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Quang Tri
km: គ្វ័ងទ្រី

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dong Ha
km: ដុងហា

[ctx: vietnam.kgm]
en: Soc Trang
km: សុខត្រាំង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Son La
km: សុងឡា

[ctx: vietnam.kgm]
en: Tay Ninh
km: ថៃនីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Thai Binh
km: ថៃប៊ីញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Thai Nguyen
km: ថៃងូយ៉េន

[ctx: vietnam.kgm]
en: Thanh Hoa
km: ថាញ់ហោ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Thua Thien-Hue
km: ថួ ធៀន ហួរ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Hue
km: ហួរ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Tien Giang
km: ធៀនហ្កៀង

[ctx: vietnam.kgm]
en: My Tho
km: មីថូ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Tra Vinh
km: ត្រាវិញ

[ctx: vietnam.kgm]
en: Tuyen Quang
km: ធូយ៉េនគ្វ័ង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vinh Long
km: វិញឡុង

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vinh Phuc
km: វីញផុក

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vinh Yen
km: វីញ យ៉េន

[ctx: vietnam.kgm]
en: Yen Bai
km: យ៉េន ប៉ៃ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Waters (World-Class)
km: ផ្ទៃទឹក (ពិភពលោក)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oceans and basins
km: មហាសមុទ្រ និង​បាសាំង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Not Waters (World-Class)
km: មិនមែន​ផ្ទៃទឹក (ពិភពលោក)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Arctic ocean
km: មហាសមុទ្រ​អាកទិក

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Pacific
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក​ខាង​ជើង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Atlantic
km: អាត្លង់ទិក​ខាង​ជើង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Pacific
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក ខាង​ត្បូង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Atlantic
km: អាត្លង់ទិក ខាង​ត្បូង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Indian ocean
km: មហាសមុទ្រ​ឥណ្ឌា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Antarctic ocean
km: មហាសមុទ្រ អង់តាកទិក

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Congo
km: កុងហ្គោ​

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Chad
km: ឡេក​ ​ឆាដ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Jubba
km: ជូបា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Limpopo
km: លីមប៉ូប៉ូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mangoky
km: មែងហ្គោគី​

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mania
km: ម៉ានីយ៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Niger
km: ​នីហ្កេរ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Nile
km: នីល

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ogooue
km: អូហ្គូអេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Okavango swamp
km: អូកាវ៉ាងហ្គោ ស្វ៊ែមភ៍

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Orange
km: អ៊័រីង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oued Draa
km: អ៊ូអេដ ដ្រា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Senegal
km: ​សេណេហ្គាល់

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Shabelle
km: ស្សាបេឡេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Turkana
km: ទើកាណា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Volta
km: វ៉ុលតា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Zambezi
km: ហ្សិមបេហ្ស៊ី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dalalven
km: ដាឡាល់វ៉េន

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Danube
km: ដានូបេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Daugava
km: ដាហ្កាវ៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dnieper
km: ឌីនីពើរ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dniester
km: ឌីនីស្ទើរ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Don
km: ដុន

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ebro
km: អេប្រូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Elbe
km: អិលបេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Garonne
km: ហ្ការ៉ុណេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Glama
km: ហ្ក្លាម៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Guadalquivir
km: ហ្កាដាល់ហ្គីវៀ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Kemijoki
km: កេមីចូគី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Kura (& Araks)
km: គូរ៉ា (& អារ៉ាក់ស៍)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Loire
km: ល័ររ៉េ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Neva
km: នេវ៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dvina
km: ឌីវីណា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oder
km: អុឌើ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Po
km: ប៉ូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rhine
km: រីណេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rhone
km: រ៉ុណេណេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Seine
km: ស៊ីណេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tagus
km: តាហ្គុស

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tigris (& Euphrates)
km: ធីហ្គ្រីស (& អឺប្រ៉ាតេស)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ural
km: អ៊ូរ៉ាល

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Vistula
km: វីសទូឡា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Volga
km: វ៉ុលហ្កា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Weser
km: វ៉េស៊ែរ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amu Darya
km: អាមូ ដារីយ៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amur
km: អាមើ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Balkhash
km: ឡេក ប៉ាកហាស

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Brahmaputra
km: ប្រាម៉ាពុត្រា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Chao Phrya
km: ចាវ ព្រីយ៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Fly
km: ហ្វ្លាយ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ganges
km: ហ្កាងហ្កេស

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Godavari
km: ហ្កដ់ដាវ៉ារី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Hong (Red river)
km: ហុង (ទន្លេ​ក្រហម)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Hwang He
km: វ៉ាង ហ៊ី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Indigirka
km: អ៊ីនឌីហ្គើកា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Indus
km: អ៊ីនឌុស

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Irrawaddy
km: អ៊ីរ៉វ៉ាឌី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Kapuas
km: កាពូអាស

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Kolyma
km: កូលីម៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Krishna
km: គ្រីសណា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lena
km: ឡេណា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mahakam
km: ម៉ាហាកាម

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mahanadi
km: ម៉ាហាណាឌី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mekong
km: មេគង្គ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Murray (& Darling)
km: មើរ៉ាយ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Narmada
km: ណាម៉ាដា​

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ob
km: អុប

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Salween
km: សាលវីន

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Sepik
km: សេពីក

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Syr Daria
km: សៀ ដារីយ៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tapti
km: តាបទី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tarim
km: តារីម

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Xi Jiang
km: ស៊ី ដ្យៀងីង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yalu Jiang
km: យ៉ាលូ ដ្យៀង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yangtze
km: យ៉ាងហ្សេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yenisey
km: យ៉ិនីស៊ី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Alabama (& Tombigbee)
km: អាឡាបាម៉ា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Balsas
km: បាល់សាស

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Brazos
km: ប្រាហ្សូស

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Colorado
km: ខូឡូរ៉ាដូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Columbia
km: កូឡុំប៊ី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Fraser
km: ហ្វ្រាសស៊ើ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Hudson
km: ហ៊ុដសុន

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mackenzie
km: ម៉ាកកិនហ្ស៊ី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mississippi
km: មីស៊ីស៊ីពី​

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Nelson
km: ណិលសុន

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rio Grande
km: រ៉ីយ៉ូ ហ្គ្រែន

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rio Grande de Santiago
km: រីយ៉ូ ហ្គ្រែន ដឺ​ សានទីយ៉ាហ្គោ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Sacramento
km: សាក្រាមិនតូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Saint Lawrence
km: ស្យង់ ឡរ៉ិនស៍

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Susquehanna
km: ស៊ុស្កេហាណា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Thelon
km: ថេឡុង

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Usumacinta
km: អ៊ុស៊ូម៉ាស៊ីនតា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yaqui
km: យ៉ាគី

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yukon
km: យុកុន

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amazon
km: អាម៉ាហ្សូន​

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Chubut
km: ជុប៊ុត

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Magdalena
km: ម៉ាហ្គដាលីណា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Orinoco
km: អូរីណូកូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Parana
km: ប៉ារ៉ាណា​

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Pamaiba
km: ប៉ាម៉ៃបា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rio Colorado
km: រីយ៉ូ ខូឡូរ៉ាដូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Sao Francisco
km: សៅ ហ្វ្រានស៊ីស្កូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Titicaca
km: បឹង ទីទីកាកា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tocantins
km: តូកង់ទីន​ស៍

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Uruguay
km: ​អ៊ុយរ៉ាហ្គាយ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Douro
km: ឌូរ៉ូ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Guadiana
km: ហ្កាឌីយ៉ាណា

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Meuse
km: មេអ៊ុសេ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Eyre
km: ឡេក អីរ៉េ

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Caspian sea
km: សមុទ្រ កាសពៀន

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tiber
km: ទីប៊ើ

[ctx: westbengal.kgm]
en: West Bengal
km: បេនហ្កាល់ ខាង​លិច

[ctx: westbengal.kgm]
en: District
km: ស្រុក

[ctx: westbengal.kgm]
en: Not West Bengal
km: មិនមែន​បេនហ្កាល់​ខាងលិច

[ctx: westbengal.kgm]
en: Border
km: ព្រំដែន

[ctx: westbengal.kgm]
en: Purulia
km: ពូរូលីយ៉ា

[ctx: westbengal.kgm]
en: Bankura
km: ប៊ែងគូរ៉ា

[ctx: westbengal.kgm]
en: Paschim Medinipur
km: ប៉ាសជីម ម៉េឌីនីពើ

[ctx: westbengal.kgm]
en: Midnapore
km: មីដណាព័ររ៉េ

[ctx: westbengal.kgm]
en: Purba Medinipur
km: ភើបា ម៉េឌីនីពើ

[ctx: westbengal.kgm]
en: Tamluk
km: តាមលុក

[ctx: westbengal.kgm]
en: Howrah
km: ហាវរ៉ាស

[ctx: westbengal.kgm]
en: South 24-Parganas
km: ប៉ាហ្កាណាស ២៤ ខាង​ត្បូង

[ctx: westbengal.kgm]
en: Alipur
km: អាលីព័រ

[ctx: westbengal.kgm]
en: North 24-Parganas
km: ប៉ាហ្កាណាស ២៤ ខាង​ជើង

[ctx: westbengal.kgm]
en: Barasat
km: ប៉ារ៉ាសាត់

[ctx: westbengal.kgm]
en: Kolkata
km: កុលកាតា

[ctx: westbengal.kgm]
en: Hooghly
km: ហ៊ូហ្គលី

[ctx: westbengal.kgm]
en: Chunchura
km: ជុនជូរ៉ា

[ctx: westbengal.kgm]
en: Burdwan
km: ប៊ើដវ៉ាន

[ctx: westbengal.kgm]
en: Nadia
km: ណាឌៀ

[ctx: westbengal.kgm]
en: Krishnanagar
km: គ្រីស្ហ៍ណាណាហ្កា

[ctx: westbengal.kgm]
en: Birbhum
km: ប៊ើបហ៊ុម

[ctx: westbengal.kgm]
en: Suri
km: ស៊ូរី

[ctx: westbengal.kgm]
en: Murshidabad
km: មើស៊ីដាបាដ

[ctx: westbengal.kgm]
en: Baharampur
km: បាហារ៉ាមព័រ

[ctx: westbengal.kgm]
en: Malda
km: ម៉ាល់ដា

[ctx: westbengal.kgm]
en: Inreg Bazar
km: អ៊ីនរ៉េហ្ក បាហ្សា

[ctx: westbengal.kgm]
en: Dakshin Dinajpur
km: ដាកស៊ីន ឌីនណាព័រ

[ctx: westbengal.kgm]
en: Balurghat
km: បាលើហ្កាត​

[ctx: westbengal.kgm]
en: Uttar Dinajpur
km: អ៊ុតា ឌីណាចព័រ

[ctx: westbengal.kgm]
en: Raiganj
km: រ៉ៃហ្កានដ្យ៍

[ctx: westbengal.kgm]
en: Darjeeling
km: ដាជីលីង

[ctx: westbengal.kgm]
en: Jalpaiguri
km: ចាល់ប៉ៃហ្គូរី

[ctx: westbengal.kgm]
en: Cooch Behar
km: ឃូច បេហា

[ctx: world.kgm]
en: World
km: ពិភពលោក​

[ctx: world.kgm]
en: Countries
km: ប្រទេស

[ctx: world.kgm]
en: Not a Nation
km: មិនមែន​ជា​ប្រទេស​ទេ

[ctx: world.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: world.kgm]
en: Algeria
km: ​អាល់ហ្សេរី

[ctx: world.kgm]
en: Algiers
km: អាល់ហ្សេរ

[ctx: world.kgm]
en: Angola
km: ​អង់ហ្គោឡា

[ctx: world.kgm]
en: Luanda
km: លូអាន់ដា

[ctx: world.kgm]
en: Benin
km: ​បេណាំង

[ctx: world.kgm]
en: Porto Novo
km: ព័រតូណូវ៉ូ

[ctx: world.kgm]
en: Botswana
km: ​បុតស្វាណា

[ctx: world.kgm]
en: Gaborone
km: ហ្គាបូរុន

[ctx: world.kgm]
en: Burkina Faso
km: ​ប៊ូរគីណាហ្វាសូ

[ctx: world.kgm]
en: Ouagadougou
km: ហ្គ័រហ្គាដូហ្គោ

[ctx: world.kgm]
en: Burundi
km: ​ប៊ូរុនឌី

[ctx: world.kgm]
en: Cameroon
km: ​កាមេរូន

[ctx: world.kgm]
en: Yaoundé
km: យ៉ាអ៊ូនដេ

[ctx: world.kgm]
en: Central African Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​អាហ្វ្រិក​កណ្ដាល​

[ctx: world.kgm]
en: Bangui
km: បង់គ្វី

[ctx: world.kgm]
en: Chad
km: ​ឆាដ

[ctx: world.kgm]
en: N'Djamena
km: អ៊ែន ដ្យ៉ាម៉ិនដា

[ctx: world.kgm]
en: Côte d'Ivoire
km: ​កូតេឌីវ័រ

[ctx: world.kgm]
en: Yamoussoukro
km: យ៉ាមូស៊ូក្រូ

[ctx: world.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
km: សាធារណរដ្ឋ​​ប្រជាធិបតេយ្យ​កុងហ្គោ

[ctx: world.kgm]
en: Kinshasa
km: គីនសាសា

[ctx: world.kgm]
en: Djibouti
km: ​ហ្ស៊ីប៊ូទី

[ctx: world.kgm]
en: Egypt
km: ​អេហ្ស៊ីប

[ctx: world.kgm]
en: Cairo
km: កាអ៊ីរ៉ូ​

[ctx: world.kgm]
en: Equatorial Guinea
km: ​ហ្គីណេ​អេក្វាទ័រ

[ctx: world.kgm]
en: Malabo
km: ម៉ាឡាបូ​

[ctx: world.kgm]
en: Eritrea
km: ​អេរីទ្រា

[ctx: world.kgm]
en: Asmara
km: អាស្មារ៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Ethiopia
km: ​អេត្យូពី

[ctx: world.kgm]
en: Addis Ababa
km: អាឌីស​អាបាបា

[ctx: world.kgm]
en: Gabon
km: ​ហ្គាបុង

[ctx: world.kgm]
en: Libreville
km: លីប្រេវីល

[ctx: world.kgm]
en: Ghana
km: ​ហ្គាណា

[ctx: world.kgm]
en: Accra
km: អាក់ក្រា

[ctx: world.kgm]
en: Guinea
km: ​ហ្គីណេ

[ctx: world.kgm]
en: Conakry
km: កូណាគ្រី

[ctx: world.kgm]
en: Guinea-Bissau
km: ​ហ្គីណេប៊ីសៅ

[ctx: world.kgm]
en: Bissau
km: ប៊ីសៅ

[ctx: world.kgm]
en: Iran
km: ​អ៊ីរ៉ង់​

[ctx: world.kgm]
en: Tehran
km: តេសរ៉ង់

[ctx: world.kgm]
en: Iraq
km: ​អ៊ីរ៉ាក់​

[ctx: world.kgm]
en: Baghdad
km: បាដាដ​

[ctx: world.kgm]
en: Israel
km: ​អ៊ីស្រាអែល

[ctx: world.kgm]
en: Jerusalem
km: ជេរូហ្សា​ឡឹម​

[ctx: world.kgm]
en: Jordan
km: ​ហ្ស៊កដង់

[ctx: world.kgm]
en: Amman
km: អាម៉ង់

[ctx: world.kgm]
en: Kenya
km: ​កេនយ៉ា

[ctx: world.kgm]
en: Nairobi
km: ណៃរ៉ូប៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait
km: ​គុយវ៉ែត

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait City
km: គុយវ៉ែត​ស៊ីធី

[ctx: world.kgm]
en: Lebanon
km: ​លីបង់

[ctx: world.kgm]
en: Beirut
km: បៃរុត

[ctx: world.kgm]
en: Lesotho
km: ​ឡេសូតូ

[ctx: world.kgm]
en: Maseru
km: ម៉ាសេរុ

[ctx: world.kgm]
en: Liberia
km: ​លីបេរីយ៉ា

[ctx: world.kgm]
en: Monrovia
km: ម៉ុនរ៉ូវីយ៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Libya
km: ​លីប៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Tripoli
km: ទ្រីប៉ូលី​

[ctx: world.kgm]
en: Liechtenstein
km: លិចទេនស្តែន

[ctx: world.kgm]
en: Vaduz
km: អឺរ៉ុប/វ៉ាឌូហ្ស

[ctx: world.kgm]
en: Madagascar
km: ​ម៉ាដាហ្គាស្ការ

[ctx: world.kgm]
en: Antananarivo
km: អង់តាណាណារីវ៉ូ​

[ctx: world.kgm]
en: Malawi
km: ​ម៉ាឡាវី

[ctx: world.kgm]
en: Lilongwe
km: លីឡុងវ៉េ

[ctx: world.kgm]
en: Mali
km: ​ម៉ាលី

[ctx: world.kgm]
en: Bamako
km: បាម៉ាកូ​

[ctx: world.kgm]
en: Mauritania
km: ​ម៉ូរីតានី

[ctx: world.kgm]
en: Nouakchott
km: នូអាកឆុត

[ctx: world.kgm]
en: Morocco
km: ​ម៉ារ៉ុក

[ctx: world.kgm]
en: Rabat
km: រ៉ាបាត

[ctx: world.kgm]
en: Mozambique
km: ​ម៉ូហ្សាំប៊ិក

[ctx: world.kgm]
en: Maputo
km: ម៉ាពូតូ​

[ctx: world.kgm]
en: Namibia
km: ​ណាមីប៊ី​

[ctx: world.kgm]
en: Windhoek
km: វីនហឹក

[ctx: world.kgm]
en: Niger
km: ​នីហ្សេរ

[ctx: world.kgm]
en: Niamey
km: នីអាមី

[ctx: world.kgm]
en: Nigeria
km: ​នីហ្សេរីយ៉ា

[ctx: world.kgm]
en: Abuja
km: អាប៊ូចា​

[ctx: world.kgm]
en: Qatar
km: ​កាតារ

[ctx: world.kgm]
en: Doha
km: ដូហា​

[ctx: world.kgm]
en: Republic of the Congo
km: សាធារណរដ្ឋ​កុងហ្គោ

[ctx: world.kgm]
en: Brazzaville
km: ប្រាហ្សាវីល

[ctx: world.kgm]
en: Rwanda
km: ​រវ៉ាន់ដា

[ctx: world.kgm]
en: Kigali
km: គីហ្គាលី​

[ctx: world.kgm]
en: Saudi Arabia
km: ​អារ៉ាប៊ីសាអ៊ូឌីត

[ctx: world.kgm]
en: Riyadh
km: រីយ៉ាដ

[ctx: world.kgm]
en: Senegal
km: ​សេណេហ្គាល់

[ctx: world.kgm]
en: Dakar
km: ដាការ

[ctx: world.kgm]
en: Sierra Leone
km: ​សេរ៉ាឡេអូន

[ctx: world.kgm]
en: Freetown
km: ហ្វ្រីថោន

[ctx: world.kgm]
en: Somalia
km: ​សូម៉ាលី

[ctx: world.kgm]
en: Mogadishu
km: ម៉ូហ្គាឌីស៊ូ

[ctx: world.kgm]
en: South Africa
km: ​អាហ្វ្រិក​ខាងត្បូង

[ctx: world.kgm]
en: Pretoria, Bloemfontein and Cape Town
km: ផ្រេតូរៀ ប្ល៊ូមហ្វ័នធីន និង​ខេបថោន

[ctx: world.kgm]
en: Sudan
km: ​ស៊ូដង់

[ctx: world.kgm]
en: Khartoum
km: ខារទូម

[ctx: world.kgm]
en: South Sudan
km: ស៊ូដង់​ខាងត្បួង

[ctx: world.kgm]
en: Juba
km: ជូបា

[ctx: world.kgm]
en: Mbabane
km: អេមបាបាន

[ctx: world.kgm]
en: Syria
km: ​ស៊ីរី

[ctx: world.kgm]
en: Damascus
km: ដាម៉ាសគូស

[ctx: world.kgm]
en: Tanzania
km: ​តង់ហ្សានីសានី​

[ctx: world.kgm]
en: Dodoma
km: ដូដូម៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: The Gambia
km: ហ្គាំប៊ី​

[ctx: world.kgm]
en: Banjul
km: បង់ហ្សុល

[ctx: world.kgm]
en: Togo
km: ​តូហ្គោ

[ctx: world.kgm]
en: Lomé
km: ឡូម៉េ​

[ctx: world.kgm]
en: Tunisia
km: ​ទុយណេស៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Tunis
km: ទុយនីស

[ctx: world.kgm]
en: Uganda
km: ​អ៊ូហ្គង់ដា

[ctx: world.kgm]
en: Kampala
km: កាំប៉ាឡា​

[ctx: world.kgm]
en: United Arab Emirates
km: អារ៉ាប់​រួម

[ctx: world.kgm]
en: Abu Dhabi City
km: អាប៊ូ​ដាប៊ី ស៊ីធី

[ctx: world.kgm]
en: Oman
km: ​អូម៉ង់

[ctx: world.kgm]
en: Muscat
km: មូស្កាត

[ctx: world.kgm]
en: West Bank
km: វ៉េសបេង​

[ctx: world.kgm]
en: Western Sahara
km: សាហារ៉ា​ខាងលិច

[ctx: world.kgm]
en: Laayoune
km: ឡាអាយូន

[ctx: world.kgm]
en: Yemen
km: ​យេមែន

[ctx: world.kgm]
en: Sana'a
km: សាណា​

[ctx: world.kgm]
en: Zambia
km: ​ហ្សាំប៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Lusaka
km: លូសាកា

[ctx: world.kgm]
en: Zimbabwe
km: ​ហ្ស៊ីមបាវ៉េ

[ctx: world.kgm]
en: Harare
km: ហារ៉ារេ

[ctx: world.kgm]
en: Albania
km: ​អាល់បានី

[ctx: world.kgm]
en: Tirana
km: ទីរ៉ាណា​

[ctx: world.kgm]
en: Austria
km: ​អូទ្រីស

[ctx: world.kgm]
en: Vienna
km: វីយែណា

[ctx: world.kgm]
en: Belarus
km: ​បេឡារុស

[ctx: world.kgm]
en: Minsk
km: មីនស្ក៍

[ctx: world.kgm]
en: Belgium
km: ​ប៊ែល​ហ្ស៊ិក

[ctx: world.kgm]
en: Brussels
km: ប្រ៊ូសសែល

[ctx: world.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
km: ​​បូស្ន៊ី និង ហឺហ្ស៊េហ្គោវីណា

[ctx: world.kgm]
en: Sarajevo
km: សារ៉ាយេវ៉ូ

[ctx: world.kgm]
en: Bulgaria
km: ​ប៊ុលហ្គារី

[ctx: world.kgm]
en: Sofia
km: សូហ្វីយ៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Croatia
km: ​ក្រូអាត

[ctx: world.kgm]
en: Zagreb
km: ហ្សាហ្គ្រេប

[ctx: world.kgm]
en: Prague
km: ប្រាក

[ctx: world.kgm]
en: Denmark
km: ​ដាណឺម៉ាក

[ctx: world.kgm]
en: Copenhagen
km: កូប៉េនហាហ្គេន

[ctx: world.kgm]
en: Estonia
km: ​អេស្តូនី

[ctx: world.kgm]
en: Tallinn
km: តាលលីន

[ctx: world.kgm]
en: Finland
km: ​ហ្វាំងឡង់

[ctx: world.kgm]
en: Helsinki
km: ហេលស៊ីន​គី

[ctx: world.kgm]
en: Skopje
km: ស្កុបយេ

[ctx: world.kgm]
en: France
km: ​បារាំង​

[ctx: world.kgm]
en: Paris
km: ប៉ារីស​

[ctx: world.kgm]
en: Germany
km: ​អាល្លឺម៉ង់

[ctx: world.kgm]
en: Berlin
km: ប៊ែរឡាំង​

[ctx: world.kgm]
en: Greece
km: ​ក្រិក

[ctx: world.kgm]
en: Athens
km: អាតែន

[ctx: world.kgm]
en: Hungary
km: ​ហុងគ្រី

[ctx: world.kgm]
en: Budapest
km: ប៊ូដាប៉េស្ត

[ctx: world.kgm]
en: Iceland
km: ​អ៊ីស្លង់

[ctx: world.kgm]
en: Reykjavik
km: រេយ៉ាវីក

[ctx: world.kgm]
en: Ireland
km: ​អៀរឡង់

[ctx: world.kgm]
en: Dublin
km: ដាប់ប្ល៊ីង

[ctx: world.kgm]
en: Italy
km: ​អ៊ីតាលី​

[ctx: world.kgm]
en: Rome
km: រ៉ូម​

[ctx: world.kgm]
en: Latvia
km: ​ឡាតវៀ

[ctx: world.kgm]
en: Riga
km: រីហ្កា

[ctx: world.kgm]
en: Lithuania
km: ​លីទុយអានី

[ctx: world.kgm]
en: Vilnius
km: វីលនីស

[ctx: world.kgm]
en: Luxembourg
km: ​លុចហ្សំបួរ

[ctx: world.kgm]
en: Moldova
km: ​ម៉ុលដូវ៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Chisinau
km: ឈីស៊ីណូ

[ctx: world.kgm]
en: Netherlands
km: ​ហូល្លង់

[ctx: world.kgm]
en: Amsterdam
km: អាមស្តឺដាម

[ctx: world.kgm]
en: Norway
km: ​ន័រវែស

[ctx: world.kgm]
en: Oslo
km: អូស្លូ​

[ctx: world.kgm]
en: Poland
km: ​ប៉ូឡូញ

[ctx: world.kgm]
en: Warsaw
km: វ៉ាសាវ​

[ctx: world.kgm]
en: Portugal
km: ​ព័រទុយហ្គាល់

[ctx: world.kgm]
en: Lisbon
km: លីសបូន​

[ctx: world.kgm]
en: Romania
km: ​រូម៉ានី

[ctx: world.kgm]
en: Bucharest
km: ប៊ូឆារ៉េស

[ctx: world.kgm]
en: Russia
km: ​រុស្ស៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Moscow
km: មូស្គូ

[ctx: world.kgm]
en: San Marino
km: ​សាន់ម៉ារីណូ

[ctx: world.kgm]
en: Serbia
km: ​ស៊ែប៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Belgrade
km: ប៊ែលហ្ក្រាដ

[ctx: world.kgm]
en: Montenegro
km: ម៉ុងតេណេហ្ក្រូ

[ctx: world.kgm]
en: Podgorica
km: ប៉ុតហ្គោរីកា

[ctx: world.kgm]
en: Slovakia
km: ​ស្លូវ៉ាគី

[ctx: world.kgm]
en: Bratislava
km: ប្រាទីស្លាវ៉ា

[ctx: world.kgm]
en: Slovenia
km: ​ស្លូវ៉ានី

[ctx: world.kgm]
en: Ljubljana
km: ល្យូបល្យាណា

[ctx: world.kgm]
en: Spain
km: ​អេស្ប៉ាញ

[ctx: world.kgm]
en: Madrid
km: ម៉ាឌ្រីដ

[ctx: world.kgm]
en: Sweden
km: ​ស៊ុយអែត

[ctx: world.kgm]
en: Stockholm
km: ស្តុកហម

[ctx: world.kgm]
en: Switzerland
km: ​ស្វ៊ីស

[ctx: world.kgm]
en: Bern
km: ប៊ើន

[ctx: world.kgm]
en: Turkey
km: ​ទួរគី

[ctx: world.kgm]
en: Ankara
km: អង់ការ៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Ukraine
km: ​អ៊ុយក្រែន

[ctx: world.kgm]
en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

[ctx: world.kgm]
en: London
km: ឡុងដុង​

[ctx: world.kgm]
en: Canada
km: ​កាណាដា​

[ctx: world.kgm]
en: Ottawa
km: អូតាវ៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: El Salvador
km: ​អែលសាល់វ៉ាឌ័រ

[ctx: world.kgm]
en: San Salvador
km: សាន់សាល់វ៉ាឌ័រ

[ctx: world.kgm]
en: The United States of America
km: សហរដ្ឋ​អាមេរិក

[ctx: world.kgm]
en: Washington D.C.
km: វ៉ាស៊ីនតោន​ ឌីស៊ី​

[ctx: world.kgm]
en: The Bahamas
km: ​បាហាម៉ាស​

[ctx: world.kgm]
en: Nassau
km: ណាសូ

[ctx: world.kgm]
en: The Dominican Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​ដូមីនីកែន

[ctx: world.kgm]
en: Santo Domingo
km: សានតូ​ដូមីងហ្គោ

[ctx: world.kgm]
en: Haiti
km: ​ហៃទី

[ctx: world.kgm]
en: Port-au-Prince
km: ព័រអូព្រីន

[ctx: world.kgm]
en: Cuba
km: ​គុយបា

[ctx: world.kgm]
en: Havana
km: ហាវ៉ាណា

[ctx: world.kgm]
en: Jamaica
km: ​ចាម៉ៃកា

[ctx: world.kgm]
en: Kingston
km: ឃីងស្តុន

[ctx: world.kgm]
en: Dominica
km: ​ដូមីនីកា

[ctx: world.kgm]
en: Roseau
km: រ៉ូសូ

[ctx: world.kgm]
en: Barbados
km: ​បារបាដូស

[ctx: world.kgm]
en: Bridgetown
km: ប្រ៊ីជថោន

[ctx: world.kgm]
en: Antigua and Barbuda
km: ​អង់ទីហ្គា និង បារប៊ុយដា

[ctx: world.kgm]
en: Trinidad and Tobago
km: ​ទ្រីនីដាដ និង​ តូបាហ្គោ

[ctx: world.kgm]
en: Port of Spain
km: ផតអហ្វ​ស្ប៉េន

[ctx: world.kgm]
en: Mexico
km: ​ម៉ិចស៊ិក

[ctx: world.kgm]
en: Mexico City
km: ម៉ិចស៊ិកូ​ស៊ីធី

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala
km: ​ហ្គាតេម៉ាឡា

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala City
km: ​ហ្គាតេម៉ាឡា​​ស៊ីធី

[ctx: world.kgm]
en: Belize
km: ​បេលីហ្ស

[ctx: world.kgm]
en: Belmopan
km: បេលម៉ូភែន

[ctx: world.kgm]
en: Honduras
km: ​ហុងឌូរ៉ាស់

[ctx: world.kgm]
en: Tegucigalpa
km: តេហ្គុស៊ីហ្គាល់ប៉ា

[ctx: world.kgm]
en: Nicaragua
km: ​នីការ៉ាហ្គ័រ

[ctx: world.kgm]
en: Managua
km: ម៉ាណាហ្គា

[ctx: world.kgm]
en: Costa Rica
km: ​កូស្តារីកា

[ctx: world.kgm]
en: San José
km: សានចូសេ

[ctx: world.kgm]
en: Panama
km: ​ប៉ាណាម៉ា

[ctx: world.kgm]
en: Panama City
km: ប៉ាណាម៉ា​ស៊ីធី

[ctx: world.kgm]
en: Colombia
km: ​កូឡ៊ុំប៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Bogotá
km: បូហ្គូតា

[ctx: world.kgm]
en: Venezuela
km: ​វេណេហ្ស៊ុយអេឡា

[ctx: world.kgm]
en: Caracas
km: ការ៉ាកាស​

[ctx: world.kgm]
en: Guyana
km: ​ហ្គីយ៉ាណា

[ctx: world.kgm]
en: Georgetown
km: ចច​ថោន

[ctx: world.kgm]
en: Suriname
km: ​ស៊ូរីណាមី

[ctx: world.kgm]
en: Paramaribo
km: ប៉ារ៉ាម៉ារីប៊ូ​

[ctx: world.kgm]
en: French Guiana
km: បារាំង ហ្គូអ៊ីយ៉ាណា

[ctx: world.kgm]
en: Cayenne
km: ខាយយ៉េន

[ctx: world.kgm]
en: Ecuador
km: ​អេក្វាឌ័រ

[ctx: world.kgm]
en: Quito
km: ឃ្វីតូ

[ctx: world.kgm]
en: Peru
km: ​ប៉េរូ

[ctx: world.kgm]
en: Lima
km: លីម៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Brazil
km: ​ប្រេស៊ីល

[ctx: world.kgm]
en: Brasilia
km: ប្រេស៊ីលីយ៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Bolivia
km: ​បូលីវី

[ctx: world.kgm]
en: La Paz
km: ឡា​ប៉ាហ្ស

[ctx: world.kgm]
en: Chile
km: ​ឈីលី

[ctx: world.kgm]
en: Santiago
km: សានតាហ្គោ

[ctx: world.kgm]
en: Paraguay
km: ​ប៉ារ៉ាហ្គាយ

[ctx: world.kgm]
en: Asunción
km: អាស៊ុនស្យិន

[ctx: world.kgm]
en: Argentina
km: ​អាហ្សង់ទីន

[ctx: world.kgm]
en: Buenos Aires
km: បឺណូស អ៊ែររ៉េស

[ctx: world.kgm]
en: Uruguay
km: ​អ៊ុយរ៉ាហ្គាយ

[ctx: world.kgm]
en: Montevideo
km: ម៉ុងតេវីដេអូ​

[ctx: world.kgm]
en: Australia
km: ​អូស្ត្រាលី

[ctx: world.kgm]
en: Canberra
km: កាន់បេរ៉ា

[ctx: world.kgm]
en: New Zealand
km: ​នូវែលហ្សេឡង់

[ctx: world.kgm]
en: Wellington
km: វែលលីងតុន​

[ctx: world.kgm]
en: Vatican City
km: បូរី​វ៉ាទីកង់

[ctx: world.kgm]
en: Andorra
km: ប្រទេស​អង់ដូរ៉ា

[ctx: world.kgm]
en: Andorra la Vella
km: អង់ដូរ៉ា​ឡឺ​វេលឡា

[ctx: world.kgm]
en: Monaco
km: ​ម៉ូណាកូ

[ctx: world.kgm]
en: Monaco-Ville
km: ម៉ាណាកូ​វីល

[ctx: world.kgm]
en: China
km: ​ចិន​

[ctx: world.kgm]
en: Beijing
km: ប៉េកាំង​

[ctx: world.kgm]
en: India
km: ​ឥណ្ឌា​

[ctx: world.kgm]
en: New Delhi
km: ញូដេលី​

[ctx: world.kgm]
en: Sri Lanka
km: ​ស្រីលង្កា

[ctx: world.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
km: កូឡ៊ុំបូ និង ស្រី​ចាយីវ៉ារដឺនីពួរ៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Mongolia
km: ​ម៉ុងហ្គោលី

[ctx: world.kgm]
en: Ulaanbaatar
km: អ៊ុលឡានបាតា

[ctx: world.kgm]
en: Kazakhstan
km: ​កាហ្សាក់ស្តង់

[ctx: world.kgm]
en: Astana
km: អាស្តាណា​

[ctx: world.kgm]
en: Japan
km: ​ជប៉ុន

[ctx: world.kgm]
en: Tokyo
km: តូក្យូ​

[ctx: world.kgm]
en: Myanmar
km: ​ភូមា

[ctx: world.kgm]
en: Naypyidaw
km: ណាយពីយីដរ

[ctx: world.kgm]
en: Nepal
km: ​នេប៉ាល់​

[ctx: world.kgm]
en: Kathmandu
km: កាត់ម៉ង់ឌុយ

[ctx: world.kgm]
en: Bhutan
km: ​ប៊ូតាន

[ctx: world.kgm]
en: Thimphu
km: ធីមហ្វូ

[ctx: world.kgm]
en: Indonesia
km: ​ឥណ្ឌូនេស៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Jakarta
km: ហ្សាកាតា

[ctx: world.kgm]
en: Malaysia
km: ​ម៉ាឡេស៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Kuala Lumpur
km: កូឡាឡាំ​ពួរ​

[ctx: world.kgm]
en: Bangladesh
km: បង់ក្លាដេស

[ctx: world.kgm]
en: Dhaka
km: ដាកា​

[ctx: world.kgm]
en: Cyprus
km: ​ស៊ីពរ៍

[ctx: world.kgm]
en: Nicosia
km: នីកូស៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Afghanistan
km: ​អាហ្គានីស្ថាន

[ctx: world.kgm]
en: Kabul
km: កាប៊ុល​

[ctx: world.kgm]
en: Azerbaijan
km: ​អាហ្ស៊ែរបែហ្សង់

[ctx: world.kgm]
en: Baku
km: បាគូ

[ctx: world.kgm]
en: Armenia
km: ​អាមេនី

[ctx: world.kgm]
en: Yerevan
km: យេរេវ៉ាន

[ctx: world.kgm]
en: Bahrain
km: ​បារ៉ែន

[ctx: world.kgm]
en: Manama
km: ម៉ាណាម៉ា​

[ctx: world.kgm]
en: Georgia
km: ​ហ្សកហ្ស៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Tbilisi
km: ប៊ីលីស៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Turkmenistan
km: ​ទួគមេនីស្តង់

[ctx: world.kgm]
en: Ashgabat
km: អាស់ហ្គាបាត

[ctx: world.kgm]
en: Uzbekistan
km: ​អ៊ូហ្សបេគីស្តង់

[ctx: world.kgm]
en: Tashkent
km: តាសខិន

[ctx: world.kgm]
en: Kyrgyzstan
km: ​គៀរហ្គីស្តង់

[ctx: world.kgm]
en: Bishkek
km: ប៊ីសកេក

[ctx: world.kgm]
en: Tajikistan
km: ​តាហ្ស៊ីគីស្តង់

[ctx: world.kgm]
en: Dushanbe
km: ឌូស្សង់ប៊ី​

[ctx: world.kgm]
en: Pakistan
km: ​ប៉ាគីស្ថាន

[ctx: world.kgm]
en: Islamabad
km: អ៊ីស្លាម៉ាបាត

[ctx: world.kgm]
en: Laos
km: ​ឡាវ​

[ctx: world.kgm]
en: Vientiane
km: វៀងចន្ទន៏

[ctx: world.kgm]
en: Cambodia
km: ​កម្ពុជា​

[ctx: world.kgm]
en: Phnom Penh
km: ភ្នំពេញ​

[ctx: world.kgm]
en: East Timor
km: ​ទីម័រ​ខាងកើត​

[ctx: world.kgm]
en: Dili
km: ឌីលី

[ctx: world.kgm]
en: Brunei
km: ​ប្រ៊ុយណេ​

[ctx: world.kgm]
en: Bandar Seri Begawan
km: បេនដា​ស៊េរីបេងហ្គាវ៉ាន

[ctx: world.kgm]
en: Philippines
km: ​ហ្វីលីពីន

[ctx: world.kgm]
en: Manila
km: ម៉ានីល

[ctx: world.kgm]
en: Thailand
km: ​ថៃ

[ctx: world.kgm]
en: Bangkok
km: បាងកក​

[ctx: world.kgm]
en: Vietnam
km: ​វៀតណាម​

[ctx: world.kgm]
en: Hanoi
km: ហាណូយ​

[ctx: world.kgm]
en: Republic of China (Taiwan)
km: សាធារណរដ្ឋ​ប្រជាមានិត​ចិន (តៃវ៉ាន់)

[ctx: world.kgm]
en: Taipei
km: តៃប៉ិ

[ctx: world.kgm]
en: Singapore
km: ​សិង្ហបុរី

[ctx: world.kgm]
en: Democratic People's Republic of Korea
km: សាធារណ​រដ្ឋ​ប្រជាមានិត​ប្រជាធិបតេយ្យ​កូរ៉េ

[ctx: world.kgm]
en: Pyeongyang
km: ភ្យុងយ៉ាង​

[ctx: world.kgm]
en: Republic of Korea
km: សាធារណរដ្ឋ​កូរ៉េ​

[ctx: world.kgm]
en: Seoul
km: សេអ៊ូល​

[ctx: world.kgm]
en: Fiji
km: ​ហ្វីហ្ស៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Suva
km: ស៊ូវ៉ា

[ctx: world.kgm]
en: Tonga
km: ​តុងហ្គា

[ctx: world.kgm]
en: Nuku'alofa
km: នុគុ អាឡូហ្វា

[ctx: world.kgm]
en: Papua New Guinea
km: ប៉ាពូ ញូវ ហ្គីណេ

[ctx: world.kgm]
en: Port Moresby
km: ព័រត៍ ម៉ូរ៉េសប៊ី

[ctx: world.kgm]
en: Greenland (Denmark)
km: ហ្គ្រីនលែន (ដាណឺម៉ាក)

[ctx: world.kgm]
en: Nuuk
km: នុក

[ctx: world_continents.kgm]
en: World continents (from North Pole)
km: ទ្វីប​ក្នុង​ពិភព​លោក (ពី​ប៉ូល​ខាង​ជើង)

[ctx: world_continents.kgm]
en: Continents
km: ទ្វីប

[ctx: @title:group]
en: What is the highest summit of %1?
km: តើ​What is the highest summit of %1?

[ctx: @title]
en: Continents by highest summit
km: ទ្វីប​ដែល​មាន​កំពូល​ខ្ពស់​ជាងគេ

[ctx: @title:group]
en: Which has %1 as its highest summit?
km: ដែល​មាន %1 ជា​កំពូល​ខ្ពស់​ជាងគេ ?

[ctx: @title]
en: Highest summit of continents
km: កំពូល​ខ្ពស់​ជាងគេ​របស់​ទ្វីប

[ctx: world_continents.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: world_continents.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: world_continents.kgm]
en: Africa
km: អាហ្វ្រិក

[ctx: world_continents.kgm]
en: Kilimanjaro
km: គីលីម៉ាន់ចារ៉ូ

[ctx: world_continents.kgm]
en: North America
km: អាមេរិកខាងជើង

[ctx: world_continents.kgm]
en: Mac Kinley
km: ម៉ាក គីនលី

[ctx: world_continents.kgm]
en: South America
km: អាមេរិកខាងត្បូង​

[ctx: world_continents.kgm]
en: Aconcagua
km: អាកុងកាហ្កា​

[ctx: world_continents.kgm]
en: Antarctica
km: អង់តាកទិក

[ctx: world_continents.kgm]
en: Vinson
km: វីនសុន

[ctx: world_continents.kgm]
en: Asia
km: អាស៊ី

[ctx: world_continents.kgm]
en: Everest
km: អេវើរ៉េស

[ctx: world_continents.kgm]
en: Europe
km: អ៊ឺរ៉ុប​

[ctx: world_continents.kgm]
en: Elbrus
km: អាលប្រ៊ុស

[ctx: world_continents.kgm]
en: Oceania
km: មហាសមុទ្រ

[ctx: world_continents.kgm]
en: Carstenz
km: ខាសតិនហ្ស៍

[ctx: yemen.kgm]
en: Yemen
km: ​យេមែន

[ctx: yemen.kgm]
en: Governorates
km: តំបន់​ដែល​គ្រប់គ្រង

[ctx: yemen.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: yemen.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: yemen.kgm]
en: Not Yemen
km: មិនមែន​​យេមែន

[ctx: yemen.kgm]
en: Abyan
km: អាបយ៉ាន

[ctx: yemen.kgm]
en: 'Adan
km: អាដាន

[ctx: yemen.kgm]
en: Ad Dali'
km: អាដ ដាលី

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Bayda'
km: អាល់ បាយដា

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Hudaydah
km: អាល់ ហ៊ូដាយដាហ៍

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Jawf
km: អាល់ ចាហ្វ

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Mahri
km: អាល់ ម៉ាហ៍រី

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Mahwit
km: អាល់ មាហ៍វីត

[ctx: yemen.kgm]
en: 'Amran
km: អាមរ៉ាន

[ctx: yemen.kgm]
en: Dhamar
km: ដាម៉ា

[ctx: yemen.kgm]
en: Hadramaout
km: ហាដ្រាម៉ាអៅត៍

[ctx: yemen.kgm]
en: Hajjah
km: ហាចចាហ៍

[ctx: yemen.kgm]
en: Ibb
km: អ៊ីបេ

[ctx: yemen.kgm]
en: Lahij
km: ឡាហ៊ីច

[ctx: yemen.kgm]
en: Ma'rib
km: ម៉ារីប

[ctx: yemen.kgm]
en: Sa'dah
km: សា ដាហ៍

[ctx: yemen.kgm]
en: Sanaa
km: សាណាអា

[ctx: yemen.kgm]
en: Shabwah
km: សាបវ៉ាស

[ctx: yemen.kgm]
en: Ta'izz
km: អា អ៊ីហ្ស

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
km: សាធារណរដ្ឋ​​ប្រជាធិបតេយ្យ​កុងហ្គោ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Not Democratic Republic of the Congo
km: មិនមែន​សាធារណ​រដ្ឋ​ប្រជាធិបតេយ្យ​កុងហ្គោ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kinshasa
km: គីនសាសា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kongo central
km: កុងហ្គោ កណ្ដាល

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Matadi
km: ម៉ាតាឌី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kwango
km: ក្វាងហ្គោ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kenge
km: កេងហ្កេ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kwilu
km: គ្វីលូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kikwit
km: គីកវីត

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Mai-Ndombe
km: ម៉ៃ អិនដុមបេ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Inongo
km: អ៊ីណុងហ្គោ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kasaï
km: កាសៃ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Luebo
km: លូអេបូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kananga
km: កាណាងហ្កា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kasaï oriental
km: កាសៃ អូរីនថល

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Mbuji-Mayi
km: អិមប៊ូជី ម៉ាយី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Lomami
km: ឡូម៉ាមី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kabinda
km: កាប៊ីនដា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Sankuru
km: សានគូរូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Maniema
km: ម៉ានីម៉ា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kindu
km: គីនឌូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Sud-Kivu
km: ស៊ុដ គីវូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Bukavu
km: ប៊ូកាវូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Nord-Kivu
km: ន័រដ៍ គីវូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Goma
km: ហ្គោម៉ា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Ituri
km: អ៊ីទូរី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Bunia
km: ប៊ូនីយ៉ា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Haut-Uele
km: ហូត អ៊ូអេឡេ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Isiro
km: អ៊ីស៊ីរ៉ូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Tshopo
km: សូប៉ូ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kisangani
km: គីសាងហ្កានី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Bas-Uele
km: បាស អ៊ូអេឡេ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Buta
km: ប៊ូតា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Nord-Ubangi
km: ន័រដ៍ អ៊ូបាងហ្គី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Gbadolite
km: ជីបាដូឡៃត៍

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Mongala
km: ម៉ុងហ្កាឡា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Lisala
km: លីសាឡា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Sud-Ubangi
km: ស៊ុដ អ៊ូបាងហ្គី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Gemena
km: ហ្កេម៉េណា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Équateur
km: អេក្វាទ័រ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Mbandaka
km: អិមបានដាកា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Tshuapa
km: ស៊ូអាប៉ា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Boende
km: បូអិនដេ

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Tanganyika
km: តង់ហ្កានីយីកា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kalemie
km: កាឡេមី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Haut-Lomami
km: ហូត ឡូម៉ាមី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kamina
km: កាមីណា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Lualaba
km: លូអាឡាបា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kolwezi
km: កុលវ៉េស៊ី

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Haut-Katanga
km: ហូត កាតាងហ្កា

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Lubumbashi
km: លូប៊ុមបាស៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Zambia (Districts)
km: ​ហ្សាំប៊ី (ស្រុក)

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Not Zambia (Districts)
km: មិនមែន​ហ្សាំប៊ី (ស្រុក)

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chibombo
km: ជីបុមបូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kabwe
km: កាបវ៉េ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kapiri Mposhi
km: កាពីរី អិមប៉ូស៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mkushi
km: អិមគូស៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mumbwa
km: ម៉ាំប៍វ៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Serenje
km: សេរ៉ិនចេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chililabombwe
km: ជីលីឡាបុមវ៉េ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chingola
km: ជីងហ្គោឡា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kalulushi
km: កាលូលូស៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kitwe
km: គីតវ៉េ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Luanshya
km: លូអានស៊ីយ៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Lufwanyama
km: លុហ្វវ៉ានីយ៉ាម៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Masaiti
km: ម៉ាសៃទី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mpongwe
km: អិមប៉ុងវ៉េ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mufulira
km: មូហ្វ៊ូលីរ៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Ndola
km: អិនដុឡា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chadiza
km: ចាឌីហ្សា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chama
km: ចាម៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chipata
km: ជីប៉ាតា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Katete
km: កាតេតេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Lundazi
km: លុនដាហ្ស៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mambwe
km: ម៉ាមបីវ៉េ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Nyimba
km: នីយីមបា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Petauke
km: ប៉ឺតូកេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chiengi
km: ជៀងហ្គី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kawambwa
km: កាវ៉ាមបវ៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mansa
km: ម៉ាន់សា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Milenge
km: មីឡេនហ្កេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mwense
km: អិមវ៉ិនសេេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Nchelenge
km: អិនឆេឡេនហ្កេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Samfya
km: ហ្សាំហ្វីយ៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chongwe
km: ចុងវ៉េ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kafue
km: កាហ្វ៊ូអេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Luangwa
km: លូអាងវ៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Lusaka
km: លូសាកា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chavuma
km: ឆាវុម៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kabompo
km: កាបុមប៉ូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kasempa
km: កាសិមប៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mufumbwe
km: មូហ្វ៊ុមវ៉េ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mwinilunga
km: អិមវីនីលុងហ្កា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Solwezi
km: សូលវ៉េហ្ស៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Zambezi
km: ហ្សាំបេហ្ស៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chilubi
km: ជីលូប៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chinsali
km: ជីនសាលី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Isoka
km: អ៊ីសូកា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kaputa
km: កាពូតា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kasama
km: កាសាម៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Luwingu
km: លូវីងហ្គូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mbala
km: អិមបាឡា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mpika
km: អិមពីកា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mporokoso
km: អិមប៉ូរ៉ូកូសូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mpulungu
km: អិមពូលុងហ្គូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mungwi
km: មុងវី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Nakonde
km: ណាកុនដេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Choma
km: ចូម៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Gwembe
km: ហ្ក្វិមបេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Itezhi-Tezhi
km: អ៊ីតេហ្ស៊ី តេហ្ស៊ី

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kalomo
km: កាឡូម៉ូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kazungula
km: កាហ្ស៊ុងហ្គុឡា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Livingstone
km: លីវីងស្តូន

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mazabuka
km: ម៉ាហ្សាប៊ូកា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Monze
km: ម៉ុនហ្សេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Namwala
km: ណាមវ៉ាឡា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Siavonga
km: សៀវ៉ុងហ្កា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Sinazongwe
km: ស៊ីណាហ្សុងវ៉េ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kalabo
km: កាឡាបូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kaoma
km: កាវម៉ា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Lukulu
km: លូគូលូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mongu
km: ម៉ុងហ្គូ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Senanga
km: សេណាងហ្កា

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Sesheke
km: សេស្សេកេ

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Shangombo
km: ស្សាងហ្គុមបូ

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Zambia (Provinces)
km: ​ហ្សាំប៊ី (ខេត្ត)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Not Zambia (Provinces)
km: មិនមែន​ហ្សាំប៊ី (ខេត្ត)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Central
km: សង់ត្រាល់

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Kabwe
km: កាបវ៉េ

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Copperbelt
km: កូពើបិលត៍

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Ndola
km: អេនដូឡា

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Eastern
km: ភាគ​ខាងកើត

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Chipata
km: ជីពប៉ាតា

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Luapula
km: លូអាពុឡា

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Mansa
km: ម៉ាន់សា

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Lusaka
km: លូសាកា

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Northern
km: ភាគ​ខាង​ជើង

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Kasama
km: កាសាម៉ា

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: North-Western
km: ភាគ​នារតី

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Solwezi
km: សូលវ៉េស៊ី

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Southern
km: ភាគ​ខាង​ត្បូង

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Livingstone
km: លីវវីងស្តូន

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Western
km: ភាគ​ខាង​លិច

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Mongu
km: ម៉ុងហ្គូ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Zimbabwe
km: ហ្ស៊ីមបាវ៉េ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Provinces
km: ខេត្ត

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Not Zimbabwe
km: មិនមែន​ហ្ស៊ីមបាវ៉េ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Bulawayo
km: ប៊ូឡាវ៉ាយ៉ូ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Harare
km: ហារ៉ារេ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Manicaland
km: ម៉ានីកាលែន

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Mutare
km: មូតារ៉េ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Mashonaland central
km: ម៉ាស្សូណាលែន កណ្ដាល

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Bindura
km: ប៊ីនឌូរ៉ា

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Mashonaland east
km: ម៉ាស្សូណាលែន ខាងកើត

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Marondera
km: ម៉ារុនដេរ៉ា

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Mashonaland west
km: ម៉ាស្សូណាលែន ខាងលិច

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Chinhoyi
km: ជីនហុយិ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Masvingo
km: ម៉ាសវីងហ្គោ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Matabeleland north
km: ម៉ាស្សូណាលែន ខាងជើង

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Lupane
km: លូប៉ាណេ

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Matabeleland south
km: ម៉ាស្សូណាលែន ខាងត្បូង

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Gwanda
km: ហ្ក្វាន់ដា

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Midlands
km: មីដលែនស៍

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Gweru
km: ហ្គ្វេរូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Zimbabwe (Districts)
km: ហ្ស៊ីមបាវ៉េ (ស្រុក)

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Districts
km: ស្រុក

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Frontier
km: ព្រំប្រទល់

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Water
km: ទឹក

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Not Zimbabwe (Districts)
km: មិនមែន ហ្ស៊ីមបាវ៉េ (ស្រុក)

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Bulawayo
km: ប៊ូឡាវ៉ាយ៉ូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Harare
km: ហារ៉ារេ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Buhera
km: ប៊ូហេរ៉ា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Chimanimani
km: ជីម៉ានីម៉ានី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Chipinge
km: ជីពីងហ្កេ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Makoni
km: ម៉ាកូនី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mutare
km: មូតារ៉េ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mutasa
km: មូតាសា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Nyanga
km: នីយ៉ាងហ្កា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Bindura
km: ប៊ីនឌូរ៉ា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Guruve
km: ហ្គូរូវី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mazowe
km: ម៉ាហ្សូវី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mount Darwin
km: ម៉ោន ដាវីន

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Muzarabani
km: មូហ្សារ៉ាបានី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Rushinga
km: រ៉ាស់ស្ស៊ីងហ្កា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Shamva
km: ស្សាំវ៉ា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Chikomba
km: ជីកុំបា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Goromonzi
km: ហ្កូរ៉ូម៉ិនហ្ស៊ី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Marondera
km: ម៉ារុនដេរ៉ា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mudzi
km: មូដហ្ស៊ី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Murehwa
km: មូរ៉េវ៉ា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mutoko
km: មូតូកូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Seke
km: សេកេ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: UMP
km: យូអិមភី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Wedza
km: វ៉ិដហ្សា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Chegutu
km: ចឹហ្គូទូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Hurungwe
km: ហ៊ូរុងវ៉េ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Kadoma
km: កាដូម៉ា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Kariba
km: ការីបា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Makonde
km: ម៉ាកុនដេ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Zvimba
km: ហ្ស៊ីមបា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Bikita
km: ប៊ីគីតា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Chiredzi
km: ឈឺរ៉េដហ្ស៊ី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Chivi
km: ឈីវី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gutu
km: ហ្គ៊ូទូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Masvingo
km: ម៉ាសវីងហ្គោ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mwenezi
km: អិមវ៉ិនណេហ្ស៊ី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Zaka
km: ហ្សាកា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Binga
km: ប៊ីងហ្កា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Bubi
km: ប៊ូប៊ី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Hwange
km: វ៉ង់ហ្គី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Lupane
km: លូប៉ាណេ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Nkayi
km: អិនកាយី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Tsholotsho
km: សូឡុតសូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Umguza
km: អ៊ុមហ្គុហ្សា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Beitbridge
km: បេតប្រ៊ីជដ៍

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Bulilimamangwe
km: ប៊ូលីលីមាមាងហ្ក្វេ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gwanda
km: ហ្ក្វាន់ដា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Insiza
km: អ៊ីន​ស៊ីហ្សា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Matobo
km: ម៉ាតូបូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Umzingwane
km: អ៊ុមហ្ស៊ីងវ៉ាណេ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Chirumhanzu
km: ឈើរ៉ុមហានហ្ស៊ូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gokwe north
km: ហ្គោក្វេ ខាង​ជើង

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gokwe south
km: ហ្គោក្វេ ខាង​ត្បូង

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gweru
km: ហ្គ្វេរូ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Kwekwe
km: ក្វេក្វេ

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mberengwa
km: អិមប៊ើរ៉េងវ៉ា

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Shurugwi
km: ស៊ូរូហ្គវី

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Zvishavane
km: ហ្ស៊ីហាវ៉ាណេ
