kgeography - en to lt translation catalogue (3877 entries)

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Afghanistan
lt: Afganistanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Iran
lt: Iranas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: China
lt: Kinija

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Pakistan
lt: Pakistanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: India
lt: Indija

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Badakhshan
lt: Badachšanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Fayzabad
lt: Faizabadas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Badghis
lt: Badgis

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Qala i Naw
lt: Kalehji No

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Baghlan
lt: Baglanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Puli Khumri
lt: Pol-e Chomris

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Balkh
lt: Balchas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mazari Sharif
lt: Mazari Šarifas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Bamiyan
lt: Bamianas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Daykundi
lt: Daikondis

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nili
lt: Nilis

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Jowzjan
lt: Gosjanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sheberghan
lt: Šeberganas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Farah
lt: Farahas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Faryab
lt: Farjabas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Maymana
lt: Meimanehas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Ghazni
lt: Gaznis

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Ghor
lt: Goras

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Chaghcharan
lt: Čagšaranas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Helmand
lt: Helmandas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Lashkar Gah
lt: Laškar Gahas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Herat
lt: Heratas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kabul
lt: Kabulas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kandahar
lt: Kandaharas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mahmud-i-Raqi
lt: Mahmud i Raki

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Khost
lt: Chostas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kunar
lt: Konaras

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Asadabad
lt: Asadabadas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kunduz
lt: Kundūzas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Laghman
lt: Lagmanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mihtarlam
lt: Michtarlamas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Pul-i-Alam
lt: Pul i Alamas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nangarhar
lt: Nangaharas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Jalalabad
lt: Džalalabadas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nimruz
lt: Nimrodas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Zaranj
lt: Zaranžas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nuristan
lt: Nurestanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Orūzgān
lt: Orusganas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tarin Kowt
lt: Tarin Kovtas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Paktia
lt: Paktija

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Gardez
lt: Gardezas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sharan
lt: Zareh Šaranas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Panjshir
lt: Pandžšeras

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Bazarak
lt: Bazarakas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Parwan
lt: Parvanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Samangan
lt: Samanganas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sar-e Pol
lt: Sar-e Polas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Takhar
lt: Taharas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Taloqan
lt: Talokanas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Wardak
lt: Vardakas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Meydan Shahr
lt: Maidan Šahras

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Zabul
lt: Zabolas

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Qalat
lt: Kalatas

[ctx: africa.kgm]
en: Africa
lt: Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: africa.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: africa.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
lt: Ne Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
lt: Ne Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Algeria
lt: Alžyras

[ctx: africa.kgm]
en: Algiers
lt: Alžyras

[ctx: africa.kgm]
en: Benin
lt: Beninas

[ctx: africa.kgm]
en: Porto-Novo
lt: Porto Novas

[ctx: africa.kgm]
en: Botswana
lt: Botsvana

[ctx: africa.kgm]
en: Gaborone
lt: Gaboronas

[ctx: africa.kgm]
en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

[ctx: africa.kgm]
en: Ouagadougou
lt: Uagadugu

[ctx: africa.kgm]
en: Burundi
lt: Burundis

[ctx: africa.kgm]
en: Cameroon
lt: Kamerūnas

[ctx: africa.kgm]
en: Yaoundé
lt: Jaundė

[ctx: africa.kgm]
en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

[ctx: africa.kgm]
en: Praia
lt: Praja

[ctx: africa.kgm]
en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos respublika

[ctx: africa.kgm]
en: Bangui
lt: Bangis

[ctx: africa.kgm]
en: Chad
lt: Čadas

[ctx: africa.kgm]
en: N'Djamena
lt: Ndžamena

[ctx: africa.kgm]
en: Comoros
lt: Komorai

[ctx: africa.kgm]
en: Moroni
lt: Moronis

[ctx: africa.kgm]
en: Côte d'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

[ctx: africa.kgm]
en: Yamoussoukro
lt: Jamusukras

[ctx: africa.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
lt: Kongo demokratinė respublika

[ctx: africa.kgm]
en: Kinshasa
lt: Kinšasa

[ctx: africa.kgm]
en: Djibouti
lt: Džibutis

[ctx: africa.kgm]
en: Egypt
lt: Egiptas

[ctx: africa.kgm]
en: Cairo
lt: Kairas

[ctx: africa.kgm]
en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

[ctx: africa.kgm]
en: Malabo
lt: Malabas

[ctx: africa.kgm]
en: Eritrea
lt: Eritrėja

[ctx: africa.kgm]
en: Ethiopia
lt: Etiopija

[ctx: africa.kgm]
en: Addis Ababa
lt: Adis Abeba

[ctx: africa.kgm]
en: Gabon
lt: Gabonas

[ctx: africa.kgm]
en: Libreville
lt: Librevilis

[ctx: africa.kgm]
en: Gambia
lt: Gambija

[ctx: africa.kgm]
en: Banjul
lt: Bandžulis

[ctx: africa.kgm]
en: Ghana
lt: Gana

[ctx: africa.kgm]
en: Accra
lt: Akra

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea
lt: Gvineja

[ctx: africa.kgm]
en: Conakry
lt: Konakris

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvineja

[ctx: africa.kgm]
en: Bissau
lt: Bisau

[ctx: africa.kgm]
en: Kenya
lt: Kenija

[ctx: africa.kgm]
en: Nairobi
lt: Nairobis

[ctx: africa.kgm]
en: Lesotho
lt: Lesotas

[ctx: africa.kgm]
en: Liberia
lt: Liberija

[ctx: africa.kgm]
en: Monrovia
lt: Monrovija

[ctx: africa.kgm]
en: Libya
lt: Libija

[ctx: africa.kgm]
en: Tripoli
lt: Tripolis

[ctx: africa.kgm]
en: Madagascar
lt: Madagaskaras

[ctx: africa.kgm]
en: Antananarivo
lt: Antananaryvas

[ctx: africa.kgm]
en: Malawi
lt: Malavis

[ctx: africa.kgm]
en: Lilongwe
lt: Lilongvė

[ctx: africa.kgm]
en: Mali
lt: Malis

[ctx: africa.kgm]
en: Bamako
lt: Bamakas

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritania
lt: Mauritanija

[ctx: africa.kgm]
en: Nouakchott
lt: Nuakšotas

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritius
lt: Mauricijus

[ctx: africa.kgm]
en: Port Louis
lt: Port Luisas

[ctx: africa.kgm]
en: Morocco
lt: Marokas

[ctx: africa.kgm]
en: Rabat
lt: Rabatas

[ctx: africa.kgm]
en: Mozambique
lt: Mozambikas

[ctx: africa.kgm]
en: Maputo
lt: Maputu

[ctx: africa.kgm]
en: Namibia
lt: Namibija

[ctx: africa.kgm]
en: Windhoek
lt: Vindhukas

[ctx: africa.kgm]
en: Niger
lt: Nigerija

[ctx: africa.kgm]
en: Niamey
lt: Niamėjus

[ctx: africa.kgm]
en: Nigeria
lt: Nigerija

[ctx: africa.kgm]
en: Abuja
lt: Abudža

[ctx: africa.kgm]
en: Republic of the Congo
lt: Kongo respublika

[ctx: africa.kgm]
en: Brazzaville
lt: Brazavilis

[ctx: africa.kgm]
en: Rwanda
lt: Ruanda

[ctx: africa.kgm]
en: Kigali
lt: Kigalis

[ctx: africa.kgm]
en: Senegal
lt: Senegalas

[ctx: africa.kgm]
en: Dakar
lt: Dakaras

[ctx: africa.kgm]
en: Seychelles
lt: Seičeliai

[ctx: africa.kgm]
en: Victoria
lt: Viktorija

[ctx: africa.kgm]
en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

[ctx: africa.kgm]
en: Freetown
lt: Fritaunas

[ctx: africa.kgm]
en: Somalia
lt: Somalis

[ctx: africa.kgm]
en: Mogadishu
lt: Mogadišas

[ctx: africa.kgm]
en: South Africa
lt: Pietų Afrikos Respublika

[ctx: africa.kgm]
en: Pretoria
lt: Pretorija

[ctx: africa.kgm]
en: Sudan
lt: Sudanas

[ctx: africa.kgm]
en: Khartoum
lt: Chartumas

[ctx: africa.kgm]
en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

[ctx: africa.kgm]
en: Mbabane
lt: Mbabanė

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé and Príncipe
lt: San Tomė ir Prinsipė

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé
lt: San Tomė

[ctx: africa.kgm]
en: Tanzania
lt: Tanzanija

[ctx: africa.kgm]
en: Togo
lt: Togas

[ctx: africa.kgm]
en: Lomé
lt: Lomė

[ctx: africa.kgm]
en: Tunisia
lt: Tunisas

[ctx: africa.kgm]
en: Tunis
lt: Tunisas

[ctx: africa.kgm]
en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

[ctx: africa.kgm]
en: El Aaiún
lt: Al Ajunas

[ctx: africa.kgm]
en: Zambia
lt: Zambija

[ctx: africa.kgm]
en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

[ctx: africa.kgm]
en: Canary Islands (Spain)
lt: Kanarų salos (Ispanija)

[ctx: africa.kgm]
en: Madeira (Portugal)
lt: Madeira (Portugalija)

[ctx: africa.kgm]
en: Funchal
lt: Funšalis

[ctx: africa.kgm]
en: Réunion (France)
lt: Reunonas (Prancūzija)

[ctx: africa.kgm]
en: Saint Helena (UK)
lt: Šv. Elenos Sala (JK)

[ctx: africa.kgm]
en: Jamestown
lt: Džeimstaunas

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Albania (Districts)
lt: Albanija (sritys)

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Not Albania
lt: Ne Albanija

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Berat
lt: Beratas

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Bulqizë
lt: Bulkizė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Delvinë
lt: Delvinė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Devoll
lt: Devolis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Dibër
lt: Dibrė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Durrës
lt: Duresis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Elbasan
lt: Elbasanis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Fier
lt: Fieras

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Gjirokastër
lt: Girokasteris

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Gramsh
lt: Gramšis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Has
lt: Hasas

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kavajë
lt: Kavajė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kolonjë
lt: Kolonė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Korçë
lt: Korčė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Krujë
lt: Krujė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kuçovë
lt: Kučovė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kukës
lt: Kukesis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kurbin
lt: Kurbinis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Lezhë
lt: Ležė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Librazhd
lt: Libraždis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Lushnjë
lt: Liušnė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Malësi e Madhe
lt: Malesia e Madė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Mallakastër
lt: Malakasteris

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Mat
lt: Mačis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Mirditë
lt: Mirtitė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Peqin
lt: Pekinis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Përmet
lt: Permetis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Pogradec
lt: Pogradecis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Pukë
lt: Pukė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Sarandë
lt: Sarandė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Shkodër
lt: Škoderis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Skrapar
lt: Skraparis

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Tepelenë
lt: Tepelenė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Tropojë
lt: Tropojė

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Vlorë
lt: Vliorė

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Albania (Prefectures)
lt: Albanija (apskritys)

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Prefectures
lt: Apskritys

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Not Albania
lt: Ne Albanija

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Berat
lt: Beratas

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Dibër
lt: Dibrė

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Peshkopi
lt: Peškopija

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Durrès
lt: Duresis

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Elbasan
lt: Elbasanis

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Fier
lt: Fieras

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Gjirokastër
lt: Girokasteris

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Korçë
lt: Korčė

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Kukës
lt: Kukesis

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Lezhë
lt: Ležė

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Shkodër
lt: Škoderis

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Vlorë
lt: Vliorė

[ctx: algeria.kgm]
en: Algeria
lt: Alžyras

[ctx: algeria.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: algeria.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: algeria.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: algeria.kgm]
en: Not Algeria
lt: Ne Alžyras

[ctx: algeria.kgm]
en: Adrar
lt: Adraras

[ctx: algeria.kgm]
en: Aïn Defla
lt: Ain Defla

[ctx: algeria.kgm]
en: Aïn Témouchent
lt: Ain Temušentas

[ctx: algeria.kgm]
en: Algiers
lt: Alžyras

[ctx: algeria.kgm]
en: Annaba
lt: Anaba

[ctx: algeria.kgm]
en: Béchar
lt: Bešaras

[ctx: algeria.kgm]
en: Béjaïa
lt: Bedžaja

[ctx: algeria.kgm]
en: Blida
lt: al Bulaida

[ctx: algeria.kgm]
en: Bordj Bou Arréridj
lt: Bordž Bu Areridžas

[ctx: algeria.kgm]
en: Bouira
lt: Buira

[ctx: algeria.kgm]
en: Boumerdès
lt: Bumerdesas

[ctx: algeria.kgm]
en: Chlef
lt: Šlefas

[ctx: algeria.kgm]
en: Constantine
lt: Konstantina

[ctx: algeria.kgm]
en: Djelfa
lt: Dželfa

[ctx: algeria.kgm]
en: El Bayadh
lt: al Bajadas

[ctx: algeria.kgm]
en: El Oued
lt: al Uedas

[ctx: algeria.kgm]
en: Ghardaïa
lt: Gardaja

[ctx: algeria.kgm]
en: Guelma
lt: Gelma

[ctx: algeria.kgm]
en: Illizi
lt: Ilizis

[ctx: algeria.kgm]
en: Jijel
lt: Džidželis

[ctx: algeria.kgm]
en: Khenchela
lt: Chenčela

[ctx: algeria.kgm]
en: Laghouat
lt: Laguatas

[ctx: algeria.kgm]
en: Médéa
lt: Medėja

[ctx: algeria.kgm]
en: Mostaganem
lt: Mostaganemas

[ctx: algeria.kgm]
en: M'Sila
lt: Msila

[ctx: algeria.kgm]
en: Muaskar
lt: Maskara

[ctx: algeria.kgm]
en: Oran
lt: Oranas

[ctx: algeria.kgm]
en: Ouargla
lt: Uargla

[ctx: algeria.kgm]
en: Oum el-Bouaghi
lt: Um el Buagis

[ctx: algeria.kgm]
en: Relizane
lt: Relizanas

[ctx: algeria.kgm]
en: Sétif
lt: Setifas

[ctx: algeria.kgm]
en: Sidi Bel Abbes
lt: Sidi bel Abesas

[ctx: algeria.kgm]
en: Souk Ahras
lt: Suk Ahrasas

[ctx: algeria.kgm]
en: Tamanghasset
lt: Tamanrasetas

[ctx: algeria.kgm]
en: Tébessa
lt: Tebesa

[ctx: algeria.kgm]
en: Tiaret
lt: Tiaretas

[ctx: algeria.kgm]
en: Tindouf
lt: Tindufas

[ctx: algeria.kgm]
en: Tipasa
lt: Tipaza

[ctx: algeria.kgm]
en: Tissemsilt
lt: Tisemsiltas

[ctx: algeria.kgm]
en: Tizi Ouzou
lt: Tizi Uzu

[ctx: algeria.kgm]
en: Tlemcen
lt: Tlemsenas

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Hyderabad
lt: Haiderabadas

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Krishna
lt: Krišna

[ctx: andorra.kgm]
en: Andorra
lt: Andora

[ctx: andorra.kgm]
en: Parishes
lt: Parapijos

[ctx: andorra.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: andorra.kgm]
en: Spain
lt: Ispanija

[ctx: andorra.kgm]
en: France
lt: Prancūzija

[ctx: andorra.kgm]
en: Andorra la Vella
lt: Senoji Andora

[ctx: andorra.kgm]
en: La Massana
lt: La Masana

[ctx: andorra.kgm]
en: Ordino
lt: Ordinas

[ctx: andorra.kgm]
en: Canillo
lt: Kaniljas

[ctx: andorra.kgm]
en: Encamp
lt: Enkampas

[ctx: andorra.kgm]
en: Escaldes-Engordany
lt: Eskaldesas-Engordanis

[ctx: andorra.kgm]
en: Sant Julià de Lòria
lt: Sant Chulija de Lorija

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Angola (Provinces)
lt: Angola (provincijos)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Not Angola (Provinces)
lt: Ne Angola (provincijos)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Bengo
lt: Bengas

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Caxito
lt: Kašitas

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Benguela
lt: Bengela

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Bié
lt: Bie

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Kuito
lt: Kitas

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cabinda
lt: Kabinda

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cuando Cubango
lt: Kuandas Kubangas

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cuanza Norte
lt: Kvanza Norte

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cuanza Sul
lt: Kvanza Sul

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Sumbe
lt: Sumbė

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cunene
lt: Kunene

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Ondjiva
lt: Ngiva

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Huambo
lt: Uambas

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Huíla
lt: Huila

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Lubango
lt: Lubangas

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Lucapa
lt: Lukapa

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Saurimo
lt: Saurimas

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Namibe
lt: Namibė

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Moxico
lt: Machikas

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Uíge
lt: Uižė

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Zaire
lt: Zayras

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Mbanza Congo
lt: Mbanza Kongas

en: Your Answers Were
lt: Jūsų atsakymai buvo

en: You answered correctly %1 out of %2 questions.
lt: Iš duotų %2 klausimų į %1 Jūs atsakėte teisingai.

en: Question
lt: Klausimas

en: Your Answer
lt: Jūsų atsakymas

en: Correct Answer
lt: Teisingas atsakymas

[ctx: argentina.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: argentina.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: argentina.kgm]
en: Not Argentina
lt: Ne Argentina

[ctx: argentina.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: argentina.kgm]
en: Buenos Aires(city)
lt: Buenos Airės(miestas)

[ctx: argentina.kgm]
en: Buenos Aires
lt: Buenos Airės

[ctx: argentina.kgm]
en: Catamarca
lt: Katamarka

[ctx: argentina.kgm]
en: San Fernando del Valle de Catamarca
lt: San Fernando de Valje de Katamarka

[ctx: argentina.kgm]
en: Chaco
lt: Čiakas

[ctx: argentina.kgm]
en: Resistencia
lt: Resistensija

[ctx: argentina.kgm]
en: Chubut
lt: Čiubutas

[ctx: argentina.kgm]
en: Rawson
lt: Rasonas

[ctx: argentina.kgm]
en: Córdoba
lt: Kordoba

[ctx: argentina.kgm]
en: Corrientes
lt: Korientesas

[ctx: argentina.kgm]
en: Entre Ríos
lt: Entre Riosas

[ctx: argentina.kgm]
en: Paraná
lt: Parana

[ctx: argentina.kgm]
en: Jujuy
lt: Chuchujus

[ctx: argentina.kgm]
en: San Salvador de Jujuy
lt: San Salvador de Chuchujus

[ctx: argentina.kgm]
en: La Rioja
lt: La Riocha

[ctx: argentina.kgm]
en: Misiones
lt: Misionesas

[ctx: argentina.kgm]
en: Posadas
lt: Posadasas

[ctx: argentina.kgm]
en: Neuquén
lt: Neukuenas

[ctx: argentina.kgm]
en: Río Negro
lt: Rio Negras

[ctx: argentina.kgm]
en: San Juan
lt: San Chuanas

[ctx: argentina.kgm]
en: San Luis
lt: San Luisas

[ctx: argentina.kgm]
en: Santa Cruz
lt: Santa Krusas

[ctx: argentina.kgm]
en: Río Gallegos
lt: Rio Galjegas

[ctx: argentina.kgm]
en: Santa Fe
lt: Santa Fė

[ctx: argentina.kgm]
en: Santiago del Estero
lt: Santjago del Esteras

[ctx: argentina.kgm]
en: Tierra del Fuego
lt: Ugnies Žemė

[ctx: argentina.kgm]
en: Ushuaia
lt: Ushuaja

[ctx: argentina.kgm]
en: Tucumán
lt: Tukumanas

[ctx: argentina.kgm]
en: San Miguel de Tucumán
lt: San Migel de Tukumanas

[ctx: armenia.kgm]
en: Armenia
lt: Armėnija

[ctx: armenia.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: armenia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: armenia.kgm]
en: Lake Van
lt: Vano ežeras

[ctx: armenia.kgm]
en: Lake Sevan
lt: Sevano ežeras

[ctx: armenia.kgm]
en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

[ctx: armenia.kgm]
en: Georgia
lt: Gruzija

[ctx: armenia.kgm]
en: Iran
lt: Iranas

[ctx: armenia.kgm]
en: Turkey
lt: Turkija

[ctx: armenia.kgm]
en: Aragatsotn
lt: Aragacotnas

[ctx: armenia.kgm]
en: Ashtarak
lt: Aštarakas

[ctx: armenia.kgm]
en: Ararat
lt: Araratas

[ctx: armenia.kgm]
en: Artashat
lt: Artašatas

[ctx: armenia.kgm]
en: Armavir
lt: Armaviras

[ctx: armenia.kgm]
en: Gegharkunik
lt: Gebarkunikas

[ctx: armenia.kgm]
en: Gavar
lt: Gavaras

[ctx: armenia.kgm]
en: Kotayk
lt: Kotaikas

[ctx: armenia.kgm]
en: Hrazdan
lt: Hrazdanas

[ctx: armenia.kgm]
en: Vanadzor
lt: Vanadzoras

[ctx: armenia.kgm]
en: Shirak
lt: Širakas

[ctx: armenia.kgm]
en: Gyumri
lt: Giumri

[ctx: armenia.kgm]
en: Syunik
lt: Siunikas

[ctx: armenia.kgm]
en: Kapan
lt: Kapanas

[ctx: armenia.kgm]
en: Tavush
lt: Tavušas

[ctx: armenia.kgm]
en: Ijevan
lt: Idževanas

[ctx: armenia.kgm]
en: Vayots Dzor
lt: Vajocdzoras

[ctx: armenia.kgm]
en: Yeghegnadzor
lt: Jehegnadzoras

[ctx: armenia.kgm]
en: Yerevan
lt: Jerevanas

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: asia.kgm]
en: Asia
lt: Azija

[ctx: asia.kgm]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: asia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: asia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: asia.kgm]
en: Russia
lt: Rusija

[ctx: asia.kgm]
en: Moscow
lt: Maskva

[ctx: asia.kgm]
en: Turkey
lt: Turkija

[ctx: asia.kgm]
en: Egypt
lt: Egiptas

[ctx: asia.kgm]
en: Cairo
lt: Kairas

[ctx: asia.kgm]
en: Djibouti
lt: Džibutis

[ctx: asia.kgm]
en: Eritrea
lt: Eritrėja

[ctx: asia.kgm]
en: Ethiopia
lt: Etiopija

[ctx: asia.kgm]
en: Addis Ababa
lt: Adis Abeba

[ctx: asia.kgm]
en: Iran
lt: Iranas

[ctx: asia.kgm]
en: Tehran
lt: Teheranas

[ctx: asia.kgm]
en: Iraq
lt: Irakas

[ctx: asia.kgm]
en: Baghdad
lt: Bagdadas

[ctx: asia.kgm]
en: Israel
lt: Izraelis

[ctx: asia.kgm]
en: Jerusalem
lt: Jeruzalė

[ctx: asia.kgm]
en: Jordan
lt: Jordanas

[ctx: asia.kgm]
en: Amman
lt: Amanas

[ctx: asia.kgm]
en: Kenya
lt: Kenija

[ctx: asia.kgm]
en: Nairobi
lt: Nairobis

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait
lt: Kuveitas

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait City
lt: Kuveito miestas

[ctx: asia.kgm]
en: Lebanon
lt: Libanas

[ctx: asia.kgm]
en: Beirut
lt: Beirutas

[ctx: asia.kgm]
en: Qatar
lt: Kataras

[ctx: asia.kgm]
en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

[ctx: asia.kgm]
en: Riyadh
lt: Riadas

[ctx: asia.kgm]
en: Somalia
lt: Somalis

[ctx: asia.kgm]
en: Mogadishu
lt: Mogadišas

[ctx: asia.kgm]
en: Sudan
lt: Sudanas

[ctx: asia.kgm]
en: Khartoum
lt: Chartumas

[ctx: asia.kgm]
en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

[ctx: asia.kgm]
en: Syria
lt: Sirija

[ctx: asia.kgm]
en: Damascus
lt: Damaskas

[ctx: asia.kgm]
en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

[ctx: asia.kgm]
en: Abu Dhabi City
lt: Abu Dabis

[ctx: asia.kgm]
en: Oman
lt: Omanas

[ctx: asia.kgm]
en: Muscat
lt: Muskatas

[ctx: asia.kgm]
en: West Bank
lt: Vakarų Krantas

[ctx: asia.kgm]
en: Yemen
lt: Jemenas

[ctx: asia.kgm]
en: Sana'a
lt: Sana

[ctx: asia.kgm]
en: Ukraine
lt: Ukraina

[ctx: asia.kgm]
en: China
lt: Kinija

[ctx: asia.kgm]
en: Beijing
lt: Pekinas

[ctx: asia.kgm]
en: India
lt: Indija

[ctx: asia.kgm]
en: New Delhi
lt: Naujasis Delis

[ctx: asia.kgm]
en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

[ctx: asia.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
lt: Šri Džajavardenapura-Kolombas

[ctx: asia.kgm]
en: Mongolia
lt: Mongolija

[ctx: asia.kgm]
en: Ulaanbaatar
lt: Ulan Batoras

[ctx: asia.kgm]
en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

[ctx: asia.kgm]
en: Japan
lt: Japonija

[ctx: asia.kgm]
en: Tokyo
lt: Tokijas

[ctx: asia.kgm]
en: Myanmar
lt: Mianmaras

[ctx: asia.kgm]
en: Naypyidaw
lt: Neipidas

[ctx: asia.kgm]
en: Nepal
lt: Nepalas

[ctx: asia.kgm]
en: Kathmandu
lt: Katmandu

[ctx: asia.kgm]
en: Bhutan
lt: Butanas

[ctx: asia.kgm]
en: Thimphu
lt: Timpu

[ctx: asia.kgm]
en: Indonesia
lt: Indonezija

[ctx: asia.kgm]
en: Jakarta
lt: Džakarta

[ctx: asia.kgm]
en: Malaysia
lt: Malaizija

[ctx: asia.kgm]
en: Kuala Lumpur
lt: Kvala Lumpūras

[ctx: asia.kgm]
en: Bangladesh
lt: Bangladešas

[ctx: asia.kgm]
en: Dhaka
lt: Daka

[ctx: asia.kgm]
en: Afghanistan
lt: Afghanistanas

[ctx: asia.kgm]
en: Kabul
lt: Kabulas

[ctx: asia.kgm]
en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

[ctx: asia.kgm]
en: Armenia
lt: Armėnija

[ctx: asia.kgm]
en: Yerevan
lt: Jerevanas

[ctx: asia.kgm]
en: Bahrain
lt: Bahreinas

[ctx: asia.kgm]
en: Manama
lt: Menama

[ctx: asia.kgm]
en: Georgia
lt: Gruzija

[ctx: asia.kgm]
en: Tbilisi
lt: Tbilisis

[ctx: asia.kgm]
en: Turkmenistan
lt: Turmėnistanas

[ctx: asia.kgm]
en: Ashgabat
lt: Ašgabatas

[ctx: asia.kgm]
en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

[ctx: asia.kgm]
en: Tashkent
lt: Taškentas

[ctx: asia.kgm]
en: Kyrgyzstan
lt: Kirgiztanas

[ctx: asia.kgm]
en: Bishkek
lt: Biškekas

[ctx: asia.kgm]
en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

[ctx: asia.kgm]
en: Dushanbe
lt: Dušanbė

[ctx: asia.kgm]
en: Pakistan
lt: Pakistanas

[ctx: asia.kgm]
en: Islamabad
lt: Islamabadas

[ctx: asia.kgm]
en: Laos
lt: Laosas

[ctx: asia.kgm]
en: Vientiane
lt: Vientianas

[ctx: asia.kgm]
en: Cambodia
lt: Kambodža

[ctx: asia.kgm]
en: Phnom Penh
lt: Pnom Penis

[ctx: asia.kgm]
en: Brunei
lt: Brunėjus

[ctx: asia.kgm]
en: Bandar Seri Begawan
lt: Bandar Seri Begavanas

[ctx: asia.kgm]
en: Philippines
lt: Filipinai

[ctx: asia.kgm]
en: Thailand
lt: Tailandas

[ctx: asia.kgm]
en: Bangkok
lt: Bankokas

[ctx: asia.kgm]
en: Vietnam
lt: Vietnamas

[ctx: asia.kgm]
en: Hanoi
lt: Hanojus

[ctx: asia.kgm]
en: Taiwan
lt: Taivanas

[ctx: asia.kgm]
en: Taipei
lt: Taipėjus

[ctx: asia.kgm]
en: Singapore
lt: Singapūras

[ctx: asia.kgm]
en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

[ctx: asia.kgm]
en: Pyeongyang
lt: Pchenjanas

[ctx: asia.kgm]
en: South Korea
lt: Pietų Korėja

[ctx: asia.kgm]
en: Seoul
lt: Seulas

[ctx: asia.kgm]
en: East Timor
lt: Rytų Timūras

[ctx: asia.kgm]
en: Dili
lt: Dilis

[ctx: asia.kgm]
en: Tanzania
lt: Tanzanija

[ctx: asia.kgm]
en: Zambia
lt: Zambija

[ctx: asia.kgm]
en: Mozambique
lt: Mozambikas

[ctx: asia.kgm]
en: Malawi
lt: Malavis

[ctx: asia.kgm]
en: Madagascar
lt: Madagaskaras

[ctx: asia.kgm]
en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

[ctx: asia.kgm]
en: Australia
lt: Australija

[ctx: asia.kgm]
en: Cyprus
lt: Kipras

en: Correct answers: %1/%2
lt: Teisingų atsakymų: %1/%2

[ctx: assam.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: assam.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: australia.kgm]
en: Australia
lt: Australija

[ctx: australia.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: australia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: australia.kgm]
en: Not Australia
lt: Ne Australija

[ctx: australia.kgm]
en: Coast
lt: Krantas

[ctx: australia.kgm]
en: Australian Capital Territory
lt: Australijos sostinės teritorija

[ctx: australia.kgm]
en: Canberra
lt: Kanbera

[ctx: australia.kgm]
en: New South Wales
lt: Naujasis Pietų Velsas

[ctx: australia.kgm]
en: Sydney
lt: Sidnėjus

[ctx: australia.kgm]
en: Victoria
lt: Viktorija

[ctx: australia.kgm]
en: Melbourne
lt: Melburnas

[ctx: australia.kgm]
en: Queensland
lt: Kvynslandas

[ctx: australia.kgm]
en: Brisbane
lt: Brisbanas

[ctx: australia.kgm]
en: South Australia
lt: Pietų Australija

[ctx: australia.kgm]
en: Adelaide
lt: Adelaidė

[ctx: australia.kgm]
en: Western Australia
lt: Vakarų Australija

[ctx: australia.kgm]
en: Perth
lt: Pertas

[ctx: australia.kgm]
en: Tasmania
lt: Tasmanija

[ctx: australia.kgm]
en: Hobart
lt: Hobartas

[ctx: australia.kgm]
en: Northern Territory
lt: Šiaurės Teritorija

[ctx: australia.kgm]
en: Darwin
lt: Darvinas

[ctx: austria.kgm]
en: Austria
lt: Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: austria.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: austria.kgm]
en: Not Austria
lt: Ne Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: Vienna
lt: Viena

[ctx: austria.kgm]
en: Burgenland
lt: Burgenlandas

[ctx: austria.kgm]
en: Eisenstadt
lt: Eizenštatas

[ctx: austria.kgm]
en: Styria
lt: Štirija

[ctx: austria.kgm]
en: Graz
lt: Gracas

[ctx: austria.kgm]
en: Carinthia
lt: Karintija

[ctx: austria.kgm]
en: Klagenfurt
lt: Klagenfurtas

[ctx: austria.kgm]
en: Tyrol
lt: Tirolis

[ctx: austria.kgm]
en: Innsbruck
lt: Insbrukas

[ctx: austria.kgm]
en: Vorarlberg
lt: Forarlbergas

[ctx: austria.kgm]
en: Bregenz
lt: Bregencas

[ctx: austria.kgm]
en: Salzburg
lt: Zalcburgas

[ctx: austria.kgm]
en: Upper Austria
lt: Aukštutinė Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: Linz
lt: Lincas

[ctx: austria.kgm]
en: Lower Austria
lt: Žemutinė Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: St. Pölten
lt: Sankt Peltenas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Rayons
lt: Rajonai

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Not Azerbaijan
lt: Ne Azerbaidžanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Absheron
lt: Abšeronas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agjabadi
lt: Agžiabadi

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agdam
lt: Agdamas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agdash
lt: Agdašas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Baku city
lt: Baku

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Balakan
lt: Balakanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Beylagan
lt: Beilangas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Bilasuvar
lt: Beilasuvaras

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Jabrayil
lt: Džabrailas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Jalilabad
lt: Džalilabadas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Dashkasan
lt: Daškasanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Fizuli
lt: Fizulis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Gadabay
lt: Gadabajus

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ganja city
lt: Gedžė

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Goranboy
lt: Goranbojus

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Goychay
lt: Goičiajus

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Hajigabul
lt: Hajigabulis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Imishli
lt: Imišlis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ismailli
lt: Ismailis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Kalbajar
lt: Kalbadžaras

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Kurdamir
lt: Kiurdamiras

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lachin
lt: Lačinas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lankaran
lt: Lenkoranė

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lankaran city
lt: Lenkoranė

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lerik
lt: Lerikas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Masally
lt: Masalis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Mingachevir city
lt: Mingačeviras

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Naftalan city
lt: Naftalanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Neftchala
lt: Neftečala

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qabala
lt: Kabala

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qakh
lt: Kachas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qazakh
lt: Kazachas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qobustan
lt: Gobustanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Quba
lt: Kuba

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qubadli
lt: Kubadlis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Qusar
lt: Kusaras

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Saatly
lt: Saatlis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sabirabad
lt: Sibirabadas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shaki
lt: Šakis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shaki city
lt: Šakis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Salyan
lt: Saljanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shamakhi
lt: Šamachis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shamkir
lt: Šamkiras

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Samukh
lt: Samukas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Siazan
lt: Sijazanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sumqayit city
lt: Sumgajitas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shusha
lt: Šuša

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shusha city
lt: Šuša

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Tartar
lt: Tartaras

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Tovuz
lt: Tovuzas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ujar
lt: Ujaras

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khachmaz
lt: Kachmazas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khankendi city
lt: Chankendis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khizi
lt: Kizis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khojali
lt: Chojalis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khojavend
lt: Chojavendas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Yardymli
lt: Jardimlis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Yevlakh
lt: Jevlachas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Yevlakh city
lt: Jevlachas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Zangilan
lt: Zangilanas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Zaqatala
lt: Zakatala

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Zardab
lt: Zardabas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Babek
lt: Babekas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Julfa
lt: Džulfa

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Kangarli
lt: Kangarlis

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Nakhichevan City
lt: Nachičevanė

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ordubad
lt: Ordubadas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sadarak
lt: Sadarakas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shakhbuz
lt: Šakbuzas

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sharur
lt: Šaruras

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Bangladesh
lt: Bangladešas

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Divisions
lt: Sritys

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Not Bangladesh
lt: Ne Bangladešas

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Barisa
lt: Barisalis

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Chittagong
lt: Čitagongas

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Dhaka
lt: Daka

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Rajshahi
lt: Radžšakis

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Sylhet
lt: Silhetas

[ctx: belarus.kgm]
en: Belarus
lt: Baltarusija

[ctx: belarus.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: belarus.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: belarus.kgm]
en: Minsk
lt: Minskas

[ctx: belarus.kgm]
en: Brest
lt: Brestas

[ctx: belgium.kgm]
en: Belgium
lt: Belgija

[ctx: belgium.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: belgium.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: belgium.kgm]
en: Not Belgium
lt: Ne Belgija

[ctx: belgium.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: belgium.kgm]
en: Antwerp
lt: Antverpenas

[ctx: belgium.kgm]
en: Brussels
lt: Briuselis

[ctx: belgium.kgm]
en: Flemish Brabant
lt: Flamandų Brabantas

[ctx: belgium.kgm]
en: West Flanders
lt: Vakarų Flandrija

[ctx: belgium.kgm]
en: Bruges
lt: Briugė

[ctx: belgium.kgm]
en: East Flanders
lt: Rytų Flandrija

[ctx: belgium.kgm]
en: Ghent
lt: Gentas

[ctx: belgium.kgm]
en: Limburg
lt: Limburgas

[ctx: belgium.kgm]
en: Hasselt
lt: Haseltas

[ctx: belgium.kgm]
en: Walloon Brabant
lt: Valonų Brabandas

[ctx: belgium.kgm]
en: Wavre
lt: Vavras

[ctx: belgium.kgm]
en: Hainaut
lt: Henas

[ctx: belgium.kgm]
en: Mons
lt: Monsas

[ctx: belgium.kgm]
en: Liege
lt: Lježas

[ctx: belgium.kgm]
en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

[ctx: belgium.kgm]
en: Arlon
lt: Arlonas

[ctx: belgium.kgm]
en: Namur
lt: Namiūras

[ctx: belize.kgm]
en: Belize
lt: Belizas

[ctx: belize.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: belize.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: belize.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: belize.kgm]
en: Not Belize
lt: Ne Belizas

[ctx: belize.kgm]
en: Belize District
lt: Belizo sritis

[ctx: belize.kgm]
en: Belize City
lt: Beliz Sitis

[ctx: belize.kgm]
en: Cayo District
lt: Kajo sritis

[ctx: belize.kgm]
en: San Ignacio
lt: San Ignasijus

[ctx: belize.kgm]
en: Corozal District
lt: Korozalio sritis

[ctx: belize.kgm]
en: Corozal Town
lt: Korozalis

[ctx: belize.kgm]
en: Orange Walk District
lt: Orindž Volko sritis

[ctx: belize.kgm]
en: Orange Walk Town
lt: Orindž Volkas

[ctx: belize.kgm]
en: Stann Creek District
lt: Stan Kriko sritis

[ctx: belize.kgm]
en: Dangriga
lt: Dangrigas

[ctx: belize.kgm]
en: Toledo District
lt: Toledo sritis

[ctx: bhutan.kgm]
en: Bhutan
lt: Butanas

[ctx: bhutan.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: bhutan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: bhutan.kgm]
en: Not Bhutan
lt: Ne Butanas

[ctx: bhutan.kgm]
en: Bumthang
lt: Bumtangas

[ctx: bhutan.kgm]
en: Chukha
lt: Čiuka

[ctx: bhutan.kgm]
en: Haa
lt: Cha

[ctx: bhutan.kgm]
en: Lhuntse
lt: Luncė

[ctx: bhutan.kgm]
en: Mongar
lt: Mongaras

[ctx: bhutan.kgm]
en: Pemagatshel
lt: Pemagetšelas

[ctx: bhutan.kgm]
en: Punakha
lt: Punaka

[ctx: bhutan.kgm]
en: Samdrup Jongkhar
lt: Samdrup Džonkaras

[ctx: bhutan.kgm]
en: Samtse
lt: Samtsė

[ctx: bhutan.kgm]
en: Sarpang
lt: Sarpangas

[ctx: bhutan.kgm]
en: Thimphu
lt: Timpu

[ctx: bhutan.kgm]
en: Trashigang
lt: Trašigangas

[ctx: bhutan.kgm]
en: Trashiyangste
lt: Trašjangstė

[ctx: bhutan.kgm]
en: Tsirang
lt: Tsirangas

[ctx: bhutan.kgm]
en: Wangdue Phodrang
lt: Vandue Podrangas

[ctx: bhutan.kgm]
en: Zhemgang
lt: Zemgangas

[ctx: bihar.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: bihar.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: bolivia.kgm]
en: Bolivia
lt: Bolivija

[ctx: bolivia.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: bolivia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: bolivia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: bolivia.kgm]
en: Not Bolivia
lt: Ne Bolivija

[ctx: bolivia.kgm]
en: Beni
lt: Benis

[ctx: bolivia.kgm]
en: Trinidad
lt: Trinidadas

[ctx: bolivia.kgm]
en: Chuquisaca
lt: Čukisaka

[ctx: bolivia.kgm]
en: Sucre
lt: Sukrė

[ctx: bolivia.kgm]
en: Cochabamba
lt: Kočabamba

[ctx: bolivia.kgm]
en: La Paz
lt: La Pasas

[ctx: bolivia.kgm]
en: Pando
lt: Pandas

[ctx: bolivia.kgm]
en: Cobija
lt: Kobicha

[ctx: bolivia.kgm]
en: Potosí
lt: Potosi

[ctx: bolivia.kgm]
en: Santa Cruz
lt: Santa Krusas

[ctx: bolivia.kgm]
en: Tarija
lt: Taricha

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bosnia-Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Cantons
lt: Kantonai

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Not Bosnia-Herzegovina
lt: Ne Bosnija ir Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Brčko
lt: Brčkas

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bosnian Podrinje
lt: Bosniakų Podrinjė

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Central Bosnia
lt: Centrinė Bosnija

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Herzegovina-Neretva
lt: Hercegovina-Neretva

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Sarajevo
lt: Sarajevas

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Bosnia
lt: Vakarų Bosnija

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Herzegovina
lt: Vakarų Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Zenica-Doboj
lt: Zenica-Dobojus

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Banja Luka
lt: Bania Luka

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Doboj
lt: Dobojus

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Sarajevo-Romanija or Sokolac
lt: Sarajevas-Romanija arba Sokolacas

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Trebinje
lt: Trebinė

[ctx: botswana.kgm]
en: Botswana
lt: Bostvana

[ctx: botswana.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: botswana.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: botswana.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: botswana.kgm]
en: Not Botswana
lt: Ne Bostvana

[ctx: botswana.kgm]
en: Central
lt: Centrinis

[ctx: botswana.kgm]
en: Serowe
lt: Serovė

[ctx: botswana.kgm]
en: Ghanzi
lt: Ganzis

[ctx: botswana.kgm]
en: Kgalagadi
lt: Kgalagandis

[ctx: botswana.kgm]
en: Tshabong
lt: Čabongas

[ctx: botswana.kgm]
en: Kgatleng
lt: Kgatlengas

[ctx: botswana.kgm]
en: Mochudi
lt: Mochudis

[ctx: botswana.kgm]
en: Kweneng
lt: Kvenengas

[ctx: botswana.kgm]
en: Molepolole
lt: Molepololė

[ctx: botswana.kgm]
en: North-East
lt: Šiaurės rytų

[ctx: botswana.kgm]
en: Francistown
lt: Fransistaunas

[ctx: botswana.kgm]
en: North-West
lt: Šiaurės vakarų

[ctx: botswana.kgm]
en: Maun
lt: Maunas

[ctx: botswana.kgm]
en: South-East
lt: Pietryčių

[ctx: botswana.kgm]
en: Gaborone
lt: Gaboronas

[ctx: botswana.kgm]
en: Southern
lt: Pietų

[ctx: botswana.kgm]
en: Kanye
lt: Kanjė

en: &Accept
lt: &Priimti

[ctx: brazil.kgm]
en: Brazil
lt: Brazilija

[ctx: brazil.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: brazil.kgm]
en: Sergipe
lt: Seržipė

[ctx: brazil.kgm]
en: Aracaju
lt: Arakažu

[ctx: brazil.kgm]
en: Minas Gerais
lt: Minas Žeraisas

[ctx: brazil.kgm]
en: Belo Horizonte
lt: Belo Orizontė

[ctx: brazil.kgm]
en: Federal District
lt: Federalinė teritorija

[ctx: brazil.kgm]
en: Mato Grosso do Sul
lt: Pietų Mato Grosas

[ctx: brazil.kgm]
en: Campo Grande
lt: Kampo Grande

[ctx: brazil.kgm]
en: Mato Grosso
lt: Mato Grosas

[ctx: brazil.kgm]
en: Paraná
lt: Parana

[ctx: brazil.kgm]
en: Curitiba
lt: Kuritiba

[ctx: brazil.kgm]
en: Santa Catarina
lt: Santa Katarina

[ctx: brazil.kgm]
en: Goiânia
lt: Gojanija

[ctx: brazil.kgm]
en: Alagoas
lt: Alagošas

[ctx: brazil.kgm]
en: Amazonas
lt: Amazonė

[ctx: brazil.kgm]
en: Manaus
lt: Manausas

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio Grande do Norte
lt: Šiaurės Rio Grandė

[ctx: brazil.kgm]
en: Natal
lt: Natalis

[ctx: brazil.kgm]
en: Tocantins
lt: Tokantinsas

[ctx: brazil.kgm]
en: Palmas
lt: Palmasas

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio Grande do Sul
lt: Pietų Rio Grandė

[ctx: brazil.kgm]
en: Porto Alegre
lt: Porto Alegrė

[ctx: brazil.kgm]
en: Porto Velho
lt: Porto Veljas

[ctx: brazil.kgm]
en: Pernambuco
lt: Pernambukas

[ctx: brazil.kgm]
en: Recife
lt: Resifė

[ctx: brazil.kgm]
en: Acre
lt: Akrė

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio Branco
lt: Rio Brankas

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio de Janeiro State
lt: Rio de Žaneiras

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio de Janeiro
lt: Rio de Žaneiras

[ctx: brazil.kgm]
en: Bahia
lt: Bahija

[ctx: brazil.kgm]
en: Salvador
lt: Salvadoras

[ctx: brazil.kgm]
en: Teresina
lt: Terezina

[ctx: brazil.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: brazil.kgm]
en: Out of Bounds
lt: Užribis

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Bulgaria
lt: Bulgarija

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Not Bulgaria
lt: Ne Bulgarija

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Blagoevgrad
lt: Blagojevgradas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Burgas
lt: Burgasas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Dobrich
lt: Dobričius

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Gabrovo
lt: Gabrovas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Haskovo
lt: Chaskovas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Kardzhali
lt: Kerdžalu

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Kyustendil
lt: Kiustendilis

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Lovech
lt: Lovečas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Pazardzhik
lt: Pazardžikas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Pernik
lt: Pernikas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Pleven
lt: Plevenas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Plovdiv
lt: Plovdivas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Razgrad
lt: Razgradas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Ruse
lt: Rusė

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Shumen
lt: Šumenas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sliven
lt: Slivenas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Smolyan
lt: Smolianas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia Province
lt: Sofija

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia City
lt: Sofija

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Targovishte
lt: Tergovištė

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Veliko Tarnovo
lt: Veliko Tirnovas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Vidin
lt: Vidinas

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Vratsa
lt: Vraca

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Yambol
lt: Jambolis

[ctx: burma.kgm]
en: Myanmar
lt: Mianmaras

[ctx: burma.kgm]
en: States and divisions
lt: Valstijos ir sritys

[ctx: burma.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: burma.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: burma.kgm]
en: Not Myanmar
lt: Ne Mianmaras

[ctx: burma.kgm]
en: Ayeyarwady
lt: Ajejarvadis

[ctx: burma.kgm]
en: Pathein
lt: Patheinas

[ctx: burma.kgm]
en: Bago
lt: Bagas

[ctx: burma.kgm]
en: Magway
lt: Magvajus

[ctx: burma.kgm]
en: Magwe
lt: Magvė

[ctx: burma.kgm]
en: Mandalay
lt: Mandalajus

[ctx: burma.kgm]
en: Sagaing
lt: Sagainas

[ctx: burma.kgm]
en: Tanintharyi
lt: Tanintairis

[ctx: burma.kgm]
en: Dawei
lt: Davėjus

[ctx: burma.kgm]
en: Yangon
lt: Rangūnas

[ctx: burma.kgm]
en: Yangon (former Rangoon)
lt: Rangūnas

[ctx: burma.kgm]
en: Chin
lt: Činai

[ctx: burma.kgm]
en: Hakha
lt: Hacha

[ctx: burma.kgm]
en: Kachin
lt: Kačinai

[ctx: burma.kgm]
en: Myitkyina
lt: Mytkina

[ctx: burma.kgm]
en: Kayin
lt: Kajinai

[ctx: burma.kgm]
en: Hpa-an
lt: Hpaanas

[ctx: burma.kgm]
en: Kayah
lt: Kajahai

[ctx: burma.kgm]
en: Loikaw
lt: Loikas

[ctx: burma.kgm]
en: Mon
lt: Monai

[ctx: burma.kgm]
en: Mawlamyine
lt: Molamjainas

[ctx: burma.kgm]
en: Rakhine
lt: Rachinai

[ctx: burma.kgm]
en: Sittwe
lt: Sitvė

[ctx: burma.kgm]
en: Shan
lt: Šanai

[ctx: burma.kgm]
en: Taunggyi
lt: Taungjis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Cameroon (Departments)
lt: Kamerūnas (departamentai)

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Not Cameroon (Departments)
lt: Ne Kamerūnas (departamentai)

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Djérem
lt: Džeremas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Tibati
lt: Tibatis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Faro-et-Déo
lt: Faroetdeo

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Tignère
lt: Tignerė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Banyo
lt: Maijo-Banjo

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Banyo
lt: Banjo

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbéré
lt: Mberė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Meiganga
lt: Meigana

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ngaoundéré
lt: Ngaunderė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Haute-Sanaga
lt: Hautė-Sanagas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Lekié
lt: Lekiė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Monatele
lt: Monatelė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbam-et-Inoubou
lt: Mbam et Inubu

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bafia
lt: Bafija

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbam-et-Kim
lt: Mbam et Kimas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ntui
lt: Ntuis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Méfou-et-Afamba
lt: Mefu et Afamba

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mfou
lt: Mfu

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Méfou-et-Akono
lt: Mefu et Akono

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ngoumou
lt: Ngumu

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mfoundi
lt: Mfundis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yaoundé
lt: Jaundė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nyong-et-Kellé
lt: Njong et Kelė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Éséka
lt: Esekas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nyong-et-Mfoumou
lt: Njong et Mfumu

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nyong-et-So'o
lt: Njong et So

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbalmayo
lt: Mbalmajo

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Boumba-et-Ngoko
lt: Bumba et Ngoko

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yokadouma
lt: Jokaduma

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Haut-Nyong
lt: Hautas-Njongas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Abong-Mbang
lt: Abongas-Mbangas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kadey
lt: Kadejus

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Batouri
lt: Baturis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Lom-et-Djérem
lt: Lom et Džeremas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bertoua
lt: Bertua

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Diamaré
lt: Diamarė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Maroua
lt: Marua

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Logone-et-Chari
lt: Logone et Čaris

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kousséri
lt: Kuseris

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Danay
lt: Majo-Danai

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yagoua
lt: Jagua

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Kani
lt: Majo-Kani

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kaélé
lt: Kaelė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Sava
lt: Majo-Savas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mora
lt: Mūra

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Tsanaga
lt: Majo-Tsanaga

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mokolo
lt: Mokolas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Moungo
lt: Mungas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nkam
lt: Nkamas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yabassi
lt: Jabasis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Sanaga-Maritime
lt: Sanaga-Maritimė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Édéa
lt: Edea

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Wouri
lt: Vuris

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Douala
lt: Duala

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bénoué
lt: Benuė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Garoua
lt: Garua

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Faro
lt: Faras

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Poli
lt: Polis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Louti
lt: Majo-Lutis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Guider
lt: Guideris

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mayo-Rey
lt: Majo-Rei

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Tchollire
lt: Čolirė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Boyo
lt: Bojo

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Fundong
lt: Fundongas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Donga-Mantung
lt: Donga-Mantungas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Nkambé
lt: Nkambė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Menchum
lt: Menčumas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Wum
lt: Vum

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mezam
lt: Mezamas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbengwi
lt: Mbengvis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ngo-Ketunjia
lt: Ngo-Ketunja

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ndop
lt: Ndopas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bamboutos
lt: Bambutosas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mbouda
lt: Mbuda

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Haut-Nkam
lt: Hautas-Nkamas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bafang
lt: Bafangas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Hauts-Plateaux
lt: Hautsas-Plateauksas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Baham
lt: Bahamas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Koung-Khi
lt: Kungas-Khi

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bandjoun
lt: Bandžunas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Menoua
lt: Menua

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Dschang
lt: Dšangas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mifi
lt: Mifis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bafoussam
lt: Bafusamas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ndé
lt: Ndė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bangangté
lt: Bangangtė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Noun
lt: Nunas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Foumban
lt: Foumbanas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Dja-et-Lobo
lt: Dža et Lobo

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Sangmélima
lt: Sangmelima

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ebolowa
lt: Ebolova

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Océan
lt: Ošenas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Kribi
lt: Kribis

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Vallée-du-Ntem
lt: Vale du Ntemas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ambam
lt: Ambamas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Limbé
lt: Limbė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Koupé-Manengouba
lt: Kupė-Manenguba

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Bangem
lt: Bangemas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Lebialem
lt: Lebialemas

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Menji
lt: Menžė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Manyu
lt: Manju

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Mamfé
lt: Mamfė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Meme
lt: Memė

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Ndian
lt: Ndianas

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Cameroon (Provinces)
lt: Kamerūnas (provincijos)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Not Cameroon (Provinces)
lt: Ne Kamerūnas (provincijos)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Adamawa
lt: Adamava

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Ngaoundéré
lt: Ngaunderė

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Centre
lt: Centrinė

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Yaoundé
lt: Jaundė

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: East
lt: Rytų

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Bertoua
lt: Bertua

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Far North
lt: Tolimosios šiaurės

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Littoral
lt: Litoralis

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Douala
lt: Duala

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: North
lt: Šiaurinė

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Garoua
lt: Garua

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Northwest
lt: Šiaurės vakarų

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: South
lt: Pietinė

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Ebolowa
lt: Ebolova

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Southwest
lt: Pietvakarių

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: West
lt: Vakarų

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Bafoussam
lt: Bafusamas

[ctx: canada.kgm]
en: Canada
lt: Kanada

[ctx: canada.kgm]
en: Provinces and Territories
lt: Provincijos ir teritorijos

[ctx: canada.kgm]
en: Out of Bounds
lt: Užribis

[ctx: canada.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: canada.kgm]
en: Prince Edward Island
lt: Princo Edvardo sala

[ctx: canada.kgm]
en: Charlottetown
lt: Šarlotetaunas

[ctx: canada.kgm]
en: British Columbia
lt: Britų Kolumbija

[ctx: canada.kgm]
en: Victoria
lt: Viktorija

[ctx: canada.kgm]
en: Ontario
lt: Ontarijas

[ctx: canada.kgm]
en: Toronto
lt: Torontas

[ctx: canada.kgm]
en: Newfoundland
lt: Niufaudlandas

[ctx: canada.kgm]
en: St John's
lt: Sent Džonsas

[ctx: canada.kgm]
en: Nunavut
lt: Nunavutas

[ctx: canada.kgm]
en: Iqaluit
lt: Ikaluitas

[ctx: canada.kgm]
en: Edmonton
lt: Edmontonas

[ctx: canada.kgm]
en: North West Territories
lt: Šiaurės Vakarų teritorijos

[ctx: canada.kgm]
en: Yellowknife
lt: Jelounaifas

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec
lt: Kvebekas

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec City
lt: Kvebekas

[ctx: canada.kgm]
en: New Brunswick
lt: Niu Brunsvikas

[ctx: canada.kgm]
en: Fredericton
lt: Frederiktonas

[ctx: canada.kgm]
en: Winnipeg
lt: Vinipegas

[ctx: canada.kgm]
en: Nova Scotia
lt: Naujoji Škotija

[ctx: canada.kgm]
en: Halifax
lt: Halifaksas

[ctx: canada.kgm]
en: Yukon Territory
lt: Jukono teritorija

[ctx: canada.kgm]
en: Whitehorse
lt: Vaithosas

[ctx: canada.kgm]
en: Saskatchewan
lt: Saskačevanas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Caribbean
lt: Vest Indija

[ctx: caribbean.kgm]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: caribbean.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: caribbean.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: caribbean.kgm]
en: Not Caribbean
lt: Ne Vest Indija

[ctx: caribbean.kgm]
en: Bahamas
lt: Bahamos

[ctx: caribbean.kgm]
en: Nassau
lt: Nasau

[ctx: caribbean.kgm]
en: Turks and Caicos Islands (UK)
lt: Terkso ir Kaikoso salos (JK)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cockburn Town
lt: Kobern Taunas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cuba
lt: Kuba

[ctx: caribbean.kgm]
en: Haiti
lt: Haitis

[ctx: caribbean.kgm]
en: Port-au-Prince
lt: Port o Prensas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

[ctx: caribbean.kgm]
en: Santo Domingo
lt: Santo Domingas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Puerto Rico (USA)
lt: Puerto Rikas (JAV)

[ctx: caribbean.kgm]
en: San Juan
lt: San Chuanas

[ctx: caribbean.kgm]
en: U.S Virgin Islands (USA)
lt: Mergelių salos (JAV)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Charlotte Amalie
lt: Šarlotė Amalija

[ctx: caribbean.kgm]
en: British Virgin Islands (UK)
lt: Didžiosios Britanijos Mergelių salos (JK)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Road Town
lt: Road Taunas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Anguilla (UK)
lt: Angilija (JK)

[ctx: caribbean.kgm]
en: The Valley
lt: Valis

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Martin (France)
lt: Sent Martinas (Pracūzijos)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Marigot
lt: Marigotas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Barthelemy (France)
lt: Sent Bartelemi (Prancūzijos)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Gustavia
lt: Gustavija

[ctx: caribbean.kgm]
en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint John's
lt: Sent Džonsas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

[ctx: caribbean.kgm]
en: Basseterre
lt: Basteras

[ctx: caribbean.kgm]
en: Montserrat (UK)
lt: Montseratas (JK)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Plymouth
lt: Plimutas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Guadeloupe (France)
lt: Gvadelupa (Prancūzijos)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Basse-Terre
lt: Base Teras

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominica
lt: Dominika

[ctx: caribbean.kgm]
en: Roseau
lt: Rozo

[ctx: caribbean.kgm]
en: Martinique (France)
lt: Martinika (Prancūzijos)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Fort de France
lt: For de Fransas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

[ctx: caribbean.kgm]
en: Castries
lt: Kastris

[ctx: caribbean.kgm]
en: Barbados
lt: Barbadosas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Bridgetown
lt: Bridžtaunas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

[ctx: caribbean.kgm]
en: Kingstown
lt: Kingstaunas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint George's
lt: Sent Džordžas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Port of Spain
lt: Port of Speinas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Netherlands Antilles (NL)
lt: Olandijos Antilai (Olandijos)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Willemstad
lt: Vilemstadas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Aruba (NL)
lt: Aruba (Olandijos)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Oranjestad
lt: Orandžestadas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Jamaica
lt: Jamaika

[ctx: caribbean.kgm]
en: Kingston
lt: Kingstonas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cayman Islands (UK)
lt: Kaimanų salos (JK)

[ctx: caribbean.kgm]
en: George Town
lt: Penangas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Catalonia (Comarques)
lt: Kalonija (komarkos)

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Comarques
lt: Komarkos

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Outside Catalonia
lt: Ne Katalonija

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alt Camp
lt: Alt Kampas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Valls
lt: Valsas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alt Empordà
lt: Alt Emporda

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Figueres
lt: Figeiresas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alt Penedès
lt: Alt Penedesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vilafranca del Penedès
lt: Vilafranka del Penedesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alt Urgell
lt: Alt Urgelis

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: La Seu d'Urgell
lt: La Seu Urgelis

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Alta Ribagorça
lt: Alta Ribagorča

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Anoia
lt: Anoja

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Bages
lt: Bagesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Camp
lt: Baiks Kampas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Reus
lt: Reusas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Ebre
lt: Baiks Erbė

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Empordà
lt: Baiks Emporda

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: La Bisbal d'Empordà
lt: La Bisbal Emporda

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Llobregat
lt: Baiks Lobregatas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Sant Feliu de Llobregat
lt: Sant Feliu de Lobregatas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Baix Penedès
lt: Baiks Penedesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: El Vendrell
lt: El Vendrelis

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Barcelonès
lt: Barselonesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Barcelona
lt: Barselona

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Berguedà
lt: Bergeida

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Cerdanya
lt: Serdanja

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Puigcerdà
lt: Puigcerda

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Conca de Barberà
lt: Konka de Barbera

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Montblanc
lt: Montblankas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Garraf
lt: Charafas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vilanova i la Geltrú
lt: Vilanova i la Geltru

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Garrigues
lt: Chariguesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Les Borges Blanques
lt: Les Borges Blankuesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Garrotxa
lt: Charatoksa

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Olot
lt: Olotas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Gironès
lt: Chironesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Girona
lt: Chirona

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Maresme
lt: Maresmė

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Mataró
lt: Mataro

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Montsià
lt: Montsia

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Balaguer
lt: Balgueras

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vic
lt: Vicas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Pallars Jussà
lt: Palars Žusa

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tremp
lt: Trempas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Pallars Sobirà
lt: Palars Sobira

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Sort
lt: Sortas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Pla de l'Estany
lt: Pla de Estanija

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Banyoles
lt: Banjolesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Pla d'Urgell
lt: Pla Urgelis

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Mollerussa
lt: Molerusa

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Priorat
lt: Prioratas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Falset
lt: Falsetas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Ribera d'Ebre
lt: Ribera Erbė

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Móra d'Ebre
lt: Mora Erbė

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Ripollès
lt: Ripolesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Ripoll
lt: Ripolis

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Segarra
lt: Segara

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Cervera
lt: Kervera

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Segrià
lt: Segria

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Lleida
lt: Lerida

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Santa Coloma de Farners
lt: Santa Koloma de Farnersas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Solsonès
lt: Solsonesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tarragonès
lt: Taragonesas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tarragona
lt: Taragona

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Terra Alta
lt: Tera Alta

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Gandesa
lt: Chandesa

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Urgell
lt: Urgelis

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tàrrega
lt: Tarega

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vall d'Aran
lt: Val Aranas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vielha e Mijaran
lt: Vielja e Mižaranas

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vallès Occidental
lt: Vales Oksidentalis

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Sabadell and Terrassa
lt: Sabadelis ir Terasa

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Vallès Oriental
lt: Vales Orientalis

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Granollers
lt: Granolersis

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Raipur
lt: Raipuras

[ctx: chile.kgm]
en: Chile
lt: Čilė

[ctx: chile.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: chile.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: chile.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: chile.kgm]
en: Not Chile
lt: Ne Čilė

[ctx: chile.kgm]
en: Tarapacá
lt: Tarapaka

[ctx: chile.kgm]
en: Iquique
lt: Ikikė

[ctx: chile.kgm]
en: Atacama
lt: Atakama

[ctx: chile.kgm]
en: Copiapo
lt: Kopijapas

[ctx: chile.kgm]
en: Coquimbo
lt: Kokimbas

[ctx: chile.kgm]
en: Valparaíso
lt: Valparaisas

[ctx: chile.kgm]
en: Rancagua
lt: Rankagva

[ctx: chile.kgm]
en: Maule
lt: Maulis

[ctx: chile.kgm]
en: Talca
lt: Talka

[ctx: chile.kgm]
en: Bío-Bío
lt: Biobijas

[ctx: chile.kgm]
en: Concepción
lt: Konsepsjonas

[ctx: chile.kgm]
en: Araucanía
lt: Araukanija

[ctx: chile.kgm]
en: Temuco
lt: Temukas

[ctx: chile.kgm]
en: Los Lagos
lt: Los Laga

[ctx: chile.kgm]
en: Puerto Montt
lt: Puerto Montas

[ctx: chile.kgm]
en: Aysen
lt: Aisenas

[ctx: chile.kgm]
en: Coyhaique
lt: Kojhaikė

[ctx: chile.kgm]
en: Magallanes y la Antártica Chilena
lt: Magelanas ir Čilės Antarktida

[ctx: chile.kgm]
en: Punta Arenas
lt: Punta Arenasas

[ctx: chile.kgm]
en: Santiago Metropolitan Region
lt: Santjago metropolis

[ctx: chile.kgm]
en: Santiago
lt: Santjagas

[ctx: china.kgm]
en: China
lt: Kinija

[ctx: china.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: china.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: china.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: china.kgm]
en: Coast
lt: Krantas

[ctx: china.kgm]
en: Russia
lt: Rusija

[ctx: china.kgm]
en: Japan
lt: Japonija

[ctx: china.kgm]
en: Mongolia
lt: Mongolija

[ctx: china.kgm]
en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

[ctx: china.kgm]
en: South Korea
lt: Pietų Korėja

[ctx: china.kgm]
en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

[ctx: china.kgm]
en: Kyrgyzstan
lt: Kirgiztanas

[ctx: china.kgm]
en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

[ctx: china.kgm]
en: Afghanistan
lt: Afganistanas

[ctx: china.kgm]
en: Pakistan
lt: Pakistanas

[ctx: china.kgm]
en: India
lt: Indija

[ctx: china.kgm]
en: Bhutan
lt: Butanas

[ctx: china.kgm]
en: Bangladesh
lt: Bangladešas

[ctx: china.kgm]
en: Myanmar
lt: Mianmaras

[ctx: china.kgm]
en: Thailand
lt: Tailandas

[ctx: china.kgm]
en: Taiwan
lt: Taivanas

[ctx: china.kgm]
en: Vietnam
lt: Vietnamas

[ctx: china.kgm]
en: Laos
lt: Laosas

[ctx: china.kgm]
en: Nepal
lt: Nepalas

[ctx: china.kgm]
en: Hefei
lt: Hefėjus

[ctx: china.kgm]
en: Beijing
lt: Pekinas

[ctx: china.kgm]
en: Chongqing
lt: Čongčingas

[ctx: china.kgm]
en: Fujian
lt: Fudzianas

[ctx: china.kgm]
en: Fuzhou
lt: Fudžou

[ctx: china.kgm]
en: Lanzhou
lt: Landžou

[ctx: china.kgm]
en: Guangdong
lt: Guangdongas

[ctx: china.kgm]
en: Guangzhou
lt: Guangdžou

[ctx: china.kgm]
en: Guangxi Zhuang
lt: Guangsi

[ctx: china.kgm]
en: Nanning
lt: Naningas

[ctx: china.kgm]
en: Guizhou
lt: Guidžou

[ctx: china.kgm]
en: Guiyang
lt: Guijangas

[ctx: china.kgm]
en: Hainan
lt: Hainanas

[ctx: china.kgm]
en: Shijiazhuang
lt: Šidziadžvangas

[ctx: china.kgm]
en: Heilongjiang
lt: Heilongdziangas

[ctx: china.kgm]
en: Harbin
lt: Harbinas

[ctx: china.kgm]
en: Henan
lt: Henanas

[ctx: china.kgm]
en: Zhengzhou
lt: Džengdžou

[ctx: china.kgm]
en: Wuhan
lt: Uhanas

[ctx: china.kgm]
en: Changsha
lt: Čangša

[ctx: china.kgm]
en: Jiangsu
lt: Dziangsu

[ctx: china.kgm]
en: Nanjing
lt: Nandzingas

[ctx: china.kgm]
en: Jiangxi
lt: Dziangsi

[ctx: china.kgm]
en: Nanchang
lt: Nančangas

[ctx: china.kgm]
en: Jilin
lt: Dzilinas

[ctx: china.kgm]
en: Changchun
lt: Čangčunas

[ctx: china.kgm]
en: Liaoning
lt: Liaoningas

[ctx: china.kgm]
en: Shenyang
lt: Šenjangas

[ctx: china.kgm]
en: Nei Mongol
lt: Vidinė Mongolija

[ctx: china.kgm]
en: Hohhot
lt: Hohhotas

[ctx: china.kgm]
en: Ningxia Hui
lt: Ningsia

[ctx: china.kgm]
en: Yinchuan
lt: Jinčuanas

[ctx: china.kgm]
en: Qinghai
lt: Činghai

[ctx: china.kgm]
en: Xining
lt: Siningas

[ctx: china.kgm]
en: Shanxi
lt: Šensi

[ctx: china.kgm]
en: Taiyuan
lt: Taijuanas

[ctx: china.kgm]
en: Shandong
lt: Šandongas

[ctx: china.kgm]
en: Jinan
lt: Dzinanas

[ctx: china.kgm]
en: Shanghai
lt: Šanchajus

[ctx: china.kgm]
en: Shaanxi
lt: Šaansi

[ctx: china.kgm]
en: Xian
lt: Sianas

[ctx: china.kgm]
en: Sichuan
lt: Sičuanas

[ctx: china.kgm]
en: Chengdu
lt: Čengdu

[ctx: china.kgm]
en: Tianjin
lt: Tiandzinas

[ctx: china.kgm]
en: Xinjiang Uygur
lt: Sindziangas

[ctx: china.kgm]
en: Urumqi
lt: Urumči

[ctx: china.kgm]
en: Xizang
lt: Tibetas

[ctx: china.kgm]
en: Lhasa
lt: Lasa

[ctx: china.kgm]
en: Yunnan
lt: Junnanas

[ctx: china.kgm]
en: Kunming
lt: Kunmingas

[ctx: china.kgm]
en: Zhejiang
lt: Džedziangas

[ctx: china.kgm]
en: Hangzhou
lt: Hangdžou

[ctx: china.kgm]
en: Hong Kong
lt: Hong Kongas

[ctx: china.kgm]
en: Macao
lt: Makao

[ctx: colombia.kgm]
en: Colombia
lt: Kolumbija

[ctx: colombia.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: colombia.kgm]
en: Amazonas
lt: Amazonė

[ctx: colombia.kgm]
en: Leticia
lt: Letisija

[ctx: colombia.kgm]
en: Antioquia
lt: Antiokija

[ctx: colombia.kgm]
en: Medellin
lt: Medeljinas

[ctx: colombia.kgm]
en: Arauca
lt: Arauka

[ctx: colombia.kgm]
en: Atlantico
lt: Atlantikas

[ctx: colombia.kgm]
en: Barranquilla
lt: Barankilija

[ctx: colombia.kgm]
en: Bolivar
lt: Bolivaras

[ctx: colombia.kgm]
en: Cartagena
lt: Kartachena

[ctx: colombia.kgm]
en: Boyaca
lt: Bojaka

[ctx: colombia.kgm]
en: Tunja
lt: Tuncha

[ctx: colombia.kgm]
en: Caldas
lt: Kaldas

[ctx: colombia.kgm]
en: Manizales
lt: Manizalesas

[ctx: colombia.kgm]
en: Caqueta
lt: Kaketa

[ctx: colombia.kgm]
en: Florencia
lt: Florensija

[ctx: colombia.kgm]
en: Casanare
lt: Kasanarė

[ctx: colombia.kgm]
en: Yopal
lt: Jopalis

[ctx: colombia.kgm]
en: Cauca
lt: Kauka

[ctx: colombia.kgm]
en: Popayan
lt: Popajanas

[ctx: colombia.kgm]
en: Cesar
lt: Sesaras

[ctx: colombia.kgm]
en: Valledupar
lt: Valjeduparas

[ctx: colombia.kgm]
en: Choco
lt: Čiokas

[ctx: colombia.kgm]
en: Quibdo
lt: Kibdo

[ctx: colombia.kgm]
en: Cordoba
lt: Kordoba

[ctx: colombia.kgm]
en: Monteria
lt: Monterija

[ctx: colombia.kgm]
en: Cundinamarca
lt: Kundinamarka

[ctx: colombia.kgm]
en: Capital District
lt: Sostinės apygarda

[ctx: colombia.kgm]
en: Guainia
lt: Guainija

[ctx: colombia.kgm]
en: Guaviare
lt: Gvaviarė

[ctx: colombia.kgm]
en: Huila
lt: Uila

[ctx: colombia.kgm]
en: La Guajira
lt: Guachira

[ctx: colombia.kgm]
en: Riohacha
lt: Rioačia

[ctx: colombia.kgm]
en: Villavicencio
lt: Viljavisencijus

[ctx: colombia.kgm]
en: Narinyo
lt: Narinjas

[ctx: colombia.kgm]
en: Pasto
lt: Pastas

[ctx: colombia.kgm]
en: Norte de Santander
lt: Norte de Santanderas

[ctx: colombia.kgm]
en: Cucuta
lt: Kukuta

[ctx: colombia.kgm]
en: Putumayo
lt: Putumajas

[ctx: colombia.kgm]
en: Mocoa
lt: Mokoa

[ctx: colombia.kgm]
en: Quindio
lt: Kindijas

[ctx: colombia.kgm]
en: Armenia
lt: Armėnija

[ctx: colombia.kgm]
en: St Andrew and Providence
lt: San Andresas ir Providensija

[ctx: colombia.kgm]
en: St Andrew
lt: San Andresas

[ctx: colombia.kgm]
en: Santander
lt: Santanderas

[ctx: colombia.kgm]
en: Bucaramanga
lt: Bukamaranga

[ctx: colombia.kgm]
en: Sucre
lt: Sukrė

[ctx: colombia.kgm]
en: Sincelejo
lt: Sinselechas

[ctx: colombia.kgm]
en: Ibague
lt: Ibagė

[ctx: colombia.kgm]
en: Valle del Cauca
lt: Valje del Kauka

[ctx: colombia.kgm]
en: Cali
lt: Kalis

[ctx: colombia.kgm]
en: Vaupes
lt: Vaupesas

[ctx: colombia.kgm]
en: Vichada
lt: Vičada

[ctx: colombia.kgm]
en: Puerto Carrenyo
lt: Puerto Karenjas

[ctx: colombia.kgm]
en: Ocean
lt: Vandenynas

[ctx: colombia.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: colombia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: colombia.kgm]
en: Other Countries
lt: Kitos šalys

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Not Costa Rica
lt: Ne Kosta Rika

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Alajuela
lt: Alachuela

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Cartago
lt: Kartagas

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Guanacaste
lt: Gvanakastė

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Liberia
lt: Liberija

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Heredia
lt: Heredija

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Limón
lt: Limonas

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Puntarenas
lt: Puntarenasas

[ctx: costa_rica.kgm]
en: San José
lt: San Chosė

[ctx: cuba.kgm]
en: Cuba
lt: Kuba

[ctx: cuba.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: cuba.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: cuba.kgm]
en: Not Cuba
lt: Ne Kuba

[ctx: cuba.kgm]
en: Isla de la Juventud
lt: Chuventudo sala

[ctx: cuba.kgm]
en: Pinar del Río
lt: Pinar del Rijas

[ctx: cuba.kgm]
en: Ciudad de La Habana
lt: Havana

[ctx: cuba.kgm]
en: Matanzas
lt: Matanzasas

[ctx: cuba.kgm]
en: Cienfuegos
lt: Sienfuegosas

[ctx: cuba.kgm]
en: Villa Clara
lt: Vila Klara

[ctx: cuba.kgm]
en: Santa Clara
lt: Santa Klara

[ctx: cuba.kgm]
en: Sancti Spíritus
lt: Sankti Spiritusas

[ctx: cuba.kgm]
en: Ciego de Ávila
lt: Siego de Avila

[ctx: cuba.kgm]
en: Camagüey
lt: Kamagvejus

[ctx: cuba.kgm]
en: Las Tunas
lt: Las Tunasas

[ctx: cuba.kgm]
en: Victoria de Las Tunas
lt: Viktorija de Las Tunasas

[ctx: cuba.kgm]
en: Bayamo
lt: Bajamas

[ctx: cuba.kgm]
en: Holguín
lt: Holginas

[ctx: cuba.kgm]
en: Santiago de Cuba
lt: Kubos Santjagas

[ctx: cuba.kgm]
en: Guantánamo
lt: Gvantanamas

[ctx: cyprus.kgm]
en: Cyprus
lt: Kipras

[ctx: cyprus.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: cyprus.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: cyprus.kgm]
en: Not Cyprus
lt: Ne Kipras

[ctx: cyprus.kgm]
en: Paphos
lt: Pafosas

[ctx: cyprus.kgm]
en: Limassol
lt: Limasolis

[ctx: cyprus.kgm]
en: Larnaca
lt: Larnaka

[ctx: cyprus.kgm]
en: Kyrenia
lt: Kirėnija

[ctx: cyprus.kgm]
en: Nicosia
lt: Nikosija

[ctx: czech.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: czech.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: czech.kgm]
en: Not Czech
lt: Ne Čekija

[ctx: czech.kgm]
en: Prague
lt: Praha

[ctx: czech.kgm]
en: Central Bohemia
lt: Vidurio Čekija

[ctx: czech.kgm]
en: South Bohemia
lt: Pietų Čekija

[ctx: czech.kgm]
en: České Budějovice
lt: Česke Budejovicai

[ctx: czech.kgm]
en: Plzeň
lt: Pilzenas

[ctx: czech.kgm]
en: Karlovy Vary
lt: Karlovi Varai

[ctx: czech.kgm]
en: Ústí nad Labem
lt: Ūstis prie Labės

[ctx: czech.kgm]
en: Liberec
lt: Liberecas

[ctx: czech.kgm]
en: Hradec Králové
lt: Hradec Kralovė

[ctx: czech.kgm]
en: Pardubice
lt: Pardubicės

[ctx: czech.kgm]
en: Olomouc
lt: Olomoucas

[ctx: czech.kgm]
en: Moravia-Silesia
lt: Moravija Silezija

[ctx: czech.kgm]
en: South Moravia
lt: Pietų Moravija

[ctx: czech.kgm]
en: Zlín
lt: Zlynas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Counties
lt: Amtai

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Not Denmark (Counties)
lt: Ne Danija (amtai)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (city)
lt: Kopenhaga (miestas)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frederiksberg (city)
lt: Frederiksbergas (miestas)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (county)
lt: Kopenhaga (amtas)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Glostrup
lt: Glostrupas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frederiksborg
lt: Frederiksborgas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Hillerød
lt: Hileriodas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Roskilde
lt: Roskildė

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: West Zealand
lt: Vakarų Zelandija

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Sorø
lt: Sorė

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Storstrøm
lt: Storstriomas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Næstved
lt: Nestvedas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Funen
lt: Fiunas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Odense
lt: Odensė

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: South Jutland
lt: Šiaurės Jutlandija

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Aabenraa
lt: Obenro

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Ribe
lt: Ribė

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Vejle
lt: Vailė

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Ringkjøbing
lt: Ringkiobingas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Ringkøbing
lt: Ringkiobingas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Viborg
lt: Viborgas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: North Jutland
lt: Šiaurės Jutlandija

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Ålborg
lt: Olborgas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Århus
lt: Orhusas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Bornholm
lt: Bornholmas

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Rønne
lt: Rionė

[ctx: @title:group]
en: The flag of %1 is...
lt: %1 vėliava yra...

[ctx: @title]
en: Flag of %1
lt: %1 vėliava

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Not Dominican Republic
lt: Ne Dominikos Respublika

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Azua de Compostela
lt: Azua de Kompostela

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Baoruco
lt: Baorukas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santa Cruz de Barahona
lt: Santa Kruz de Barahona

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Dajabón
lt: Dajabonas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Duarte
lt: Duartė

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Francisco de Macorís
lt: San Francisko de Makorisas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Elías Piña
lt: Elias Pinja

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Comendador
lt: Komendadoras

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: El Seibo
lt: El Seibas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santa Cruz del Seibo
lt: Santa Kruz del Seibas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Espaillat
lt: Espailatas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Moca
lt: Moka

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Hato Mayor
lt: Hato Major

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Hato Mayor del Rey
lt: Hato Major del Reijesas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Independencia
lt: Independencija

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Jimaní
lt: Jimani

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: La Altagracia
lt: La Altagracija

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Salvaleón de Higüey
lt: Salvaleon de Higiuej

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Concepción de La Vega
lt: Koncepcion de La Vega

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: María Trinidad Sánchez
lt: Marija Trinidad Sančesas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Nagua
lt: Nagva

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Monseñor Nouel
lt: Monsenjor Nuelas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Bonao
lt: Bonas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Monte Cristi
lt: Monte Kristis

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Fernando de Monte Cristi
lt: San Fernandosas de Monte Kristis

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Pedernales
lt: Pedernalesas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Peravia
lt: Peravija

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Baní
lt: Banis

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Felipe de Puerto Plata
lt: San Felipė de Puerto Plata

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Salcedo
lt: Salcedas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Samaná
lt: Samana

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santa Bárbara de Samaná
lt: Santa Barbara de Samana

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Sánchez Ramírez
lt: Sančes Ramiresas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Cotuí
lt: Kotui

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Cristóbal
lt: San Kristobalis

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San José de Ocoa
lt: San Chosė de Okoa

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Juan
lt: San Chuanas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Juan de la Maguana
lt: San Chuanas de la Magvana

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Pedro de Macorís
lt: San Pedro de Makorisas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santiago
lt: Santjagas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santiago de los Caballeros
lt: Santjagas de los Kabalerosas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santiago Rodríguez
lt: Santjagas Rodrigesas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: San Ignacio de Sabaneta
lt: San Ignacijus de Sabaneta

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santo Domingo
lt: Santo Domingas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santo Domingo de Guzmán
lt: Santo Domingas de Guzmanas

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Valverde
lt: Valverdė

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santa Cruz de Mao
lt: Santa Kruzas de Mao

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: National District
lt: Nacionalinė sritis

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ecuador
lt: Ekvadoras

[ctx: ecuador.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: ecuador.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: ecuador.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: ecuador.kgm]
en: Not Ecuador
lt: Ne Ekvadoras

[ctx: ecuador.kgm]
en: Azuay
lt: Asuajus

[ctx: ecuador.kgm]
en: Cuenca
lt: Kuenka

[ctx: ecuador.kgm]
en: Bolívar
lt: Bolivaras

[ctx: ecuador.kgm]
en: Guaranda
lt: Gvaranda

[ctx: ecuador.kgm]
en: Cañar
lt: Kanjaras

[ctx: ecuador.kgm]
en: Carchi
lt: Karčis

[ctx: ecuador.kgm]
en: Tulcán
lt: Tulkanas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Chimborazo
lt: Čimborasas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Cotopaxi
lt: Kotopaksis

[ctx: ecuador.kgm]
en: Latacunga
lt: Latakunga

[ctx: ecuador.kgm]
en: El Oro
lt: El Oras

[ctx: ecuador.kgm]
en: Machala
lt: Mačala

[ctx: ecuador.kgm]
en: Esmeraldas
lt: Esmeraldasas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Galápagos
lt: Galapagai

[ctx: ecuador.kgm]
en: Puerto Baquerizo Moreno
lt: Puerto Bakisero Morenas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Guayas
lt: Gvajas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Guayaquil
lt: Gvajakilis

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ibarra
lt: Ibara

[ctx: ecuador.kgm]
en: Loja
lt: Locha

[ctx: ecuador.kgm]
en: Los Ríos
lt: Los Riosas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Babahoyo
lt: Babahojas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Manabí
lt: Manabi

[ctx: ecuador.kgm]
en: Portoviejo
lt: Portoviechas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Morona Santiago
lt: Morona Santjagas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Orellana
lt: Oreljana

[ctx: ecuador.kgm]
en: Puerto Francisco de Orellana
lt: Puerto Fraciskas de Oreljana

[ctx: ecuador.kgm]
en: Pastaza
lt: Pastasa

[ctx: ecuador.kgm]
en: Puyo
lt: Pujas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Pichincha
lt: Pičinča

[ctx: ecuador.kgm]
en: Quito
lt: Kitas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Sucumbíos
lt: Sukumbiosas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Nueva Loja
lt: Neva Loja

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ambato
lt: Ambatas

[ctx: ecuador.kgm]
en: Zamora Chinchipe
lt: Samora Činčipė

[ctx: ecuador.kgm]
en: Zamora
lt: Samora

[ctx: egypt.kgm]
en: Egypt
lt: Egiptas

[ctx: egypt.kgm]
en: Governorates
lt: Muchafazos

[ctx: egypt.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: egypt.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: egypt.kgm]
en: Not Egypt
lt: Ne egiptas

[ctx: egypt.kgm]
en: Alexandria
lt: Aleksandrija

[ctx: egypt.kgm]
en: Aswan
lt: Asuanas

[ctx: egypt.kgm]
en: Asyut
lt: Asjutas

[ctx: egypt.kgm]
en: Damanhur
lt: Damanhuras

[ctx: egypt.kgm]
en: Beni Suef
lt: Beni Suveifas

[ctx: egypt.kgm]
en: Cairo
lt: Kairas

[ctx: egypt.kgm]
en: Dakahlia
lt: Dakahlija

[ctx: egypt.kgm]
en: Damietta
lt: Dumjatas

[ctx: egypt.kgm]
en: Faiyum
lt: Faijumas

[ctx: egypt.kgm]
en: Gharbia
lt: Garbija

[ctx: egypt.kgm]
en: Ismailia
lt: Ismailija

[ctx: egypt.kgm]
en: Kafr el-Sheikh
lt: Kafr al Šeichas

[ctx: egypt.kgm]
en: Minya
lt: Minja

[ctx: egypt.kgm]
en: Monufia
lt: Monufija

[ctx: egypt.kgm]
en: Shibin el-Kom
lt: Šibin al Kom

[ctx: egypt.kgm]
en: New Valley
lt: Naujasis Slėnis

[ctx: egypt.kgm]
en: Kharga
lt: Karga

[ctx: egypt.kgm]
en: North Sinai
lt: Šiaurės Sinajus

[ctx: egypt.kgm]
en: Arish
lt: Ariša

[ctx: egypt.kgm]
en: Port Said
lt: Port Saidas

[ctx: egypt.kgm]
en: Qalyubia
lt: Kvaljubija

[ctx: egypt.kgm]
en: Qena
lt: Kena

[ctx: egypt.kgm]
en: Red Sea
lt: Raudonoji jūra

[ctx: egypt.kgm]
en: Hurghada
lt: al Ghurdaka

[ctx: egypt.kgm]
en: Zagazig
lt: Zagazigas

[ctx: egypt.kgm]
en: Sohag
lt: Sohagas

[ctx: egypt.kgm]
en: South Sinai
lt: Pietų Sinajus

[ctx: egypt.kgm]
en: el-Tor
lt: al Toras

[ctx: egypt.kgm]
en: Suez
lt: Suecas

[ctx: egypt.kgm]
en: Luxor
lt: Luksoras

[ctx: el_salvador.kgm]
en: El Salvador
lt: Salvadoras

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Not El Salvador
lt: Ne Salvadoras

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Ahuachapán
lt: Auačapanas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Sonsonate
lt: Sonsonatė

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Usulután
lt: Usulutanas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Miguel
lt: San Migelis

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Morazán
lt: Morasanas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Francisco Gotera
lt: San Fransisko Gotera

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Unión
lt: La Unionas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Libertad
lt: La Libertadas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Santa Tecla
lt: Santa Tekla

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Chalatenango
lt: Čalatenangas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Cuscatlán
lt: Kuskatlanas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Cojutepeque
lt: Kochutepekė

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Salvador
lt: San Salvadoras

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Paz
lt: La Pasas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Zacatecoluca
lt: Sakatekoluka

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Cabañas
lt: Kabanjasas

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Sensuntepeque
lt: Sensuntepekė

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Vicente
lt: San Visentė

[ctx: emirates.kgm]
en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

[ctx: emirates.kgm]
en: Emirates
lt: Emyratai

[ctx: emirates.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: emirates.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: emirates.kgm]
en: Not Emirates
lt: Ne Emyratai

[ctx: emirates.kgm]
en: Abu Dhabi
lt: Abu Dabis

[ctx: emirates.kgm]
en: Ajman
lt: Adžmanas

[ctx: emirates.kgm]
en: Dubaï
lt: Dubajus

[ctx: emirates.kgm]
en: Fujairah
lt: Fudžaira

[ctx: emirates.kgm]
en: Ras al-Khaimah
lt: Ras al Kaima

[ctx: emirates.kgm]
en: Sharjah
lt: Šardžia

[ctx: emirates.kgm]
en: Umm al-Qaiwain
lt: Um al Kaivain

[ctx: estonia.kgm]
en: Estonia
lt: Estija

[ctx: estonia.kgm]
en: Counties
lt: Amtai

[ctx: estonia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: estonia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: estonia.kgm]
en: Not Estonia
lt: Ne Estija

[ctx: estonia.kgm]
en: Harju
lt: Harjuma

[ctx: estonia.kgm]
en: Tallinn
lt: Talinas

[ctx: estonia.kgm]
en: Hiiu
lt: Hyjuma

[ctx: estonia.kgm]
en: Kärdla
lt: Kerdla

[ctx: estonia.kgm]
en: Ida-Viru
lt: Rytų Viruma

[ctx: estonia.kgm]
en: Jõhvi
lt: Jehvis

[ctx: estonia.kgm]
en: Järva
lt: Jervama

[ctx: estonia.kgm]
en: Paide
lt: Paidė

[ctx: estonia.kgm]
en: Jõgeva
lt: Jegevama

[ctx: estonia.kgm]
en: Lääne
lt: Lenema

[ctx: estonia.kgm]
en: Haapsalu
lt: Hapsalu

[ctx: estonia.kgm]
en: Lääne-Viru
lt: Vakarų Viruma

[ctx: estonia.kgm]
en: Rakvere
lt: Rakverė

[ctx: estonia.kgm]
en: Pärnu
lt: Pernuma

[ctx: estonia.kgm]
en: Põlva
lt: Pelvama

[ctx: estonia.kgm]
en: Rapla
lt: Raplama

[ctx: estonia.kgm]
en: Saare
lt: Sarema

[ctx: estonia.kgm]
en: Kuressaare
lt: Kuresarė

[ctx: estonia.kgm]
en: Viljandi
lt: Viljandis

[ctx: estonia.kgm]
en: Võru
lt: Veruma

[ctx: europe.kgm]
en: Europe
lt: Europa

[ctx: europe.kgm]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: europe.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: europe.kgm]
en: Coast
lt: Krantas

[ctx: europe.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: europe.kgm]
en: Albania
lt: Albanija

[ctx: europe.kgm]
en: Algeria
lt: Alžyras

[ctx: europe.kgm]
en: Andorra
lt: Andora

[ctx: europe.kgm]
en: Andorra la Vella
lt: Andora

[ctx: europe.kgm]
en: Austria
lt: Austrija

[ctx: europe.kgm]
en: Vienna
lt: Viena

[ctx: europe.kgm]
en: Belarus
lt: Baltarusija

[ctx: europe.kgm]
en: Minsk
lt: Minskas

[ctx: europe.kgm]
en: Belgium
lt: Belgija

[ctx: europe.kgm]
en: Brussels
lt: Briuselis

[ctx: europe.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

[ctx: europe.kgm]
en: Sarajevo
lt: Sarajevas

[ctx: europe.kgm]
en: Bulgaria
lt: Bulgarija

[ctx: europe.kgm]
en: Sofia
lt: Sofija

[ctx: europe.kgm]
en: Croatia
lt: Kroatija

[ctx: europe.kgm]
en: Zagreb
lt: Zagrebas

[ctx: europe.kgm]
en: Prague
lt: Praha

[ctx: europe.kgm]
en: Denmark
lt: Danija

[ctx: europe.kgm]
en: Copenhagen
lt: Kopenhaga

[ctx: europe.kgm]
en: Estonia
lt: Estija

[ctx: europe.kgm]
en: Tallinn
lt: Talinas

[ctx: europe.kgm]
en: Finland
lt: Suomija

[ctx: europe.kgm]
en: Helsinki
lt: Helsinkis

[ctx: europe.kgm]
en: Skopje
lt: Skopjė

[ctx: europe.kgm]
en: France
lt: Prancūzija

[ctx: europe.kgm]
en: Paris
lt: Paryžius

[ctx: europe.kgm]
en: Germany
lt: Vokietija

[ctx: europe.kgm]
en: Berlin
lt: Berlynas

[ctx: europe.kgm]
en: Greece
lt: Graikija

[ctx: europe.kgm]
en: Athens
lt: Atėnai

[ctx: europe.kgm]
en: Hungary
lt: Vengrija

[ctx: europe.kgm]
en: Budapest
lt: Budapeštas

[ctx: europe.kgm]
en: Iceland
lt: Islandija

[ctx: europe.kgm]
en: Reykjavik
lt: Reikjavikas

[ctx: europe.kgm]
en: Ireland
lt: Airija

[ctx: europe.kgm]
en: Dublin
lt: Dublinas

[ctx: europe.kgm]
en: Italy
lt: Italija

[ctx: europe.kgm]
en: Rome
lt: Roma

[ctx: europe.kgm]
en: Latvia
lt: Latvija

[ctx: europe.kgm]
en: Riga
lt: Ryga

[ctx: europe.kgm]
en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

[ctx: europe.kgm]
en: Vaduz
lt: Vaducas

[ctx: europe.kgm]
en: Lithuania
lt: Lietuva

[ctx: europe.kgm]
en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

[ctx: europe.kgm]
en: Chisinau
lt: Kišiniovas

[ctx: europe.kgm]
en: Monaco
lt: Monakas

[ctx: europe.kgm]
en: Morocco
lt: Marokas

[ctx: europe.kgm]
en: Netherlands
lt: Olandija

[ctx: europe.kgm]
en: Amsterdam
lt: Amsterdamas

[ctx: europe.kgm]
en: Norway
lt: Norvegija

[ctx: europe.kgm]
en: Oslo
lt: Oslas

[ctx: europe.kgm]
en: Poland
lt: Lenkija

[ctx: europe.kgm]
en: Warsaw
lt: Varšuva

[ctx: europe.kgm]
en: Portugal
lt: Portugalija

[ctx: europe.kgm]
en: Lisbon
lt: Lisabona

[ctx: europe.kgm]
en: Romania
lt: Rumunija

[ctx: europe.kgm]
en: Bucharest
lt: Bukareštas

[ctx: europe.kgm]
en: Russia
lt: Rusija

[ctx: europe.kgm]
en: Moscow
lt: Maskva

[ctx: europe.kgm]
en: San Marino
lt: San Marinas

[ctx: europe.kgm]
en: Serbia
lt: Serbija

[ctx: europe.kgm]
en: Belgrade
lt: Belgradas

[ctx: europe.kgm]
en: Montenegro
lt: Juodkalnija

[ctx: europe.kgm]
en: Slovakia
lt: Slovakija

[ctx: europe.kgm]
en: Slovenia
lt: Slovėnia

[ctx: europe.kgm]
en: Ljubljana
lt: Liubliana

[ctx: europe.kgm]
en: Spain
lt: Ispanija

[ctx: europe.kgm]
en: Madrid
lt: Madridas

[ctx: europe.kgm]
en: Sweden
lt: Švedija

[ctx: europe.kgm]
en: Stockholm
lt: Stokholmas

[ctx: europe.kgm]
en: Switzerland
lt: Šveicarija

[ctx: europe.kgm]
en: Bern
lt: Bernas

[ctx: europe.kgm]
en: Syria
lt: Sirija

[ctx: europe.kgm]
en: Tunisia
lt: Tunisas

[ctx: europe.kgm]
en: Turkey
lt: Turkija

[ctx: europe.kgm]
en: Ukraine
lt: Ukraina

[ctx: europe.kgm]
en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

[ctx: europe.kgm]
en: London
lt: Londonas

[ctx: europe.kgm]
en: Vatican City
lt: Vatikano miestas

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Finland (Regions)
lt: Suomija (regionai)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Not Finland (Regions)
lt: Ne Suomija (regionai)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Åland
lt: Alandas

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Mariehamn
lt: Mariehamnas

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Joensuu
lt: Joensu

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Lappeenranta
lt: Lapenranta

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Central Finland
lt: Centrinė Suomija

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Jyväskylä
lt: Jiuveskiulė

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kajaani
lt: Kajanis

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Lapland
lt: Laplandija

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Rovaniemi
lt: Rovaniemis

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Vaasa
lt: Vasa

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kokkola
lt: Kokola

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Seinäjoki
lt: Senejokis

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Lahti
lt: Lahtis

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Hämeenlinna
lt: Hemenlina

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Tampere
lt: Tamperė

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Pori
lt: Poris

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kuopio
lt: Kuopijas

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Mikkeli
lt: Mikelis

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Helsinki
lt: Helsinkis

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kouvola
lt: Kudugu

[ctx: @title:group]
en: This flag belongs to:
lt: Ši vėliava priklauso:

[ctx: @title]
en: %1 by Flag
lt: %1 pagal vėliavą

[ctx: france.kgm]
en: France
lt: Prancūzija

[ctx: france.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: france.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: france.kgm]
en: Ain
lt: Ainė

[ctx: france.kgm]
en: Laon
lt: Lanas

[ctx: france.kgm]
en: Moulins
lt: Mulenas

[ctx: france.kgm]
en: Gap
lt: Gapas

[ctx: france.kgm]
en: Nice
lt: Nica

[ctx: france.kgm]
en: Ardennes
lt: Ardėnai

[ctx: france.kgm]
en: Foix
lt: Fua

[ctx: france.kgm]
en: Troyes
lt: Trua

[ctx: france.kgm]
en: Carcassonne
lt: Karkasonas

[ctx: france.kgm]
en: Rodez
lt: Rodezas

[ctx: france.kgm]
en: Marseille
lt: Marselis

[ctx: france.kgm]
en: Caen
lt: Kanas

[ctx: france.kgm]
en: La Rochelle
lt: La Rošelis

[ctx: france.kgm]
en: Cher
lt: Šeras

[ctx: france.kgm]
en: Bourges
lt: Buržas

[ctx: france.kgm]
en: Ajaccio
lt: Ajačas

[ctx: france.kgm]
en: Bastia
lt: Bastja

[ctx: france.kgm]
en: Dijon
lt: Dižonas

[ctx: france.kgm]
en: Creuse
lt: Krezas

[ctx: france.kgm]
en: Dordogne
lt: Dordone

[ctx: france.kgm]
en: Périgueux
lt: Perige

[ctx: france.kgm]
en: Besançon
lt: Bezansonas

[ctx: france.kgm]
en: Valence
lt: Valansas

[ctx: france.kgm]
en: Chartres
lt: Šartras

[ctx: france.kgm]
en: Quimper
lt: Kemperas

[ctx: france.kgm]
en: Nîmes
lt: Nimas

[ctx: france.kgm]
en: Toulouse
lt: Tulūza

[ctx: france.kgm]
en: Auch
lt: Ošas

[ctx: france.kgm]
en: Gironde
lt: Žironda

[ctx: france.kgm]
en: Bordeaux
lt: Bordo

[ctx: france.kgm]
en: Montpellier
lt: Montpelje

[ctx: france.kgm]
en: Rennes
lt: Renanas

[ctx: france.kgm]
en: Châteauroux
lt: Šatoru

[ctx: france.kgm]
en: Tours
lt: Turas

[ctx: france.kgm]
en: Grenoble
lt: Grenoblis

[ctx: france.kgm]
en: Blois
lt: Blua

[ctx: france.kgm]
en: Loire
lt: Luara

[ctx: france.kgm]
en: Nantes
lt: Nantas

[ctx: france.kgm]
en: Orléans
lt: Orleanas

[ctx: france.kgm]
en: Lot
lt: Lo

[ctx: france.kgm]
en: Cahors
lt: Kahoras

[ctx: france.kgm]
en: Agen
lt: Aženas

[ctx: france.kgm]
en: Mende
lt: Mandas

[ctx: france.kgm]
en: Angers
lt: Anžė

[ctx: france.kgm]
en: Marne
lt: Marnė

[ctx: france.kgm]
en: Chaumont
lt: Šomonas

[ctx: france.kgm]
en: Laval
lt: Lavalis

[ctx: france.kgm]
en: Nancy
lt: Nansi

[ctx: france.kgm]
en: Meuse
lt: Mezas

[ctx: france.kgm]
en: Vannes
lt: Vanas

[ctx: france.kgm]
en: Metz
lt: Mecas

[ctx: france.kgm]
en: Nevers
lt: Neveras

[ctx: france.kgm]
en: Lille
lt: Lilis

[ctx: france.kgm]
en: Oise
lt: Uaza

[ctx: france.kgm]
en: Beauvais
lt: Bovė

[ctx: france.kgm]
en: Alençon
lt: Alansonas

[ctx: france.kgm]
en: Arras
lt: Arasas

[ctx: france.kgm]
en: Pau
lt: Po

[ctx: france.kgm]
en: Tarbes
lt: Tarbas

[ctx: france.kgm]
en: Perpignan
lt: Perpinjanas

[ctx: france.kgm]
en: Strasbourg
lt: Strasbūras

[ctx: france.kgm]
en: Colmar
lt: Kolmaras

[ctx: france.kgm]
en: Rhône
lt: Rona

[ctx: france.kgm]
en: Lyon
lt: Lionas

[ctx: france.kgm]
en: Vesoul
lt: Vezulis

[ctx: france.kgm]
en: Mâcon
lt: Makonas

[ctx: france.kgm]
en: Le Mans
lt: Le Manas

[ctx: france.kgm]
en: Chambéry
lt: Šamberi

[ctx: france.kgm]
en: Annecy
lt: Ansi

[ctx: france.kgm]
en: Paris
lt: Paryžius

[ctx: france.kgm]
en: Rouen
lt: Ruanas

[ctx: france.kgm]
en: Melun
lt: Melenas

[ctx: france.kgm]
en: Versailles
lt: Versalis

[ctx: france.kgm]
en: Niort
lt: Njoras

[ctx: france.kgm]
en: Somme
lt: Soma

[ctx: france.kgm]
en: Amiens
lt: Amjenas

[ctx: france.kgm]
en: Tarn
lt: Tarnas

[ctx: france.kgm]
en: Montauban
lt: Montobanas

[ctx: france.kgm]
en: Var
lt: Dispersija

[ctx: france.kgm]
en: Toulon
lt: Tulonas

[ctx: france.kgm]
en: Avignon
lt: Avinjonas

[ctx: france.kgm]
en: Vienne
lt: Vjenas

[ctx: france.kgm]
en: Poitiers
lt: Puatjė

[ctx: france.kgm]
en: Limoges
lt: Limožas

[ctx: france.kgm]
en: Vosges
lt: Vogėzai

[ctx: france.kgm]
en: Yonne
lt: Jonas

[ctx: france.kgm]
en: Auxerre
lt: Oseras

[ctx: france.kgm]
en: Belfort
lt: Belforas

[ctx: france.kgm]
en: Créteil
lt: Kretėjus

[ctx: france_regions.kgm]
en: France (Regions)
lt: Prancūzija (regionai)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: france_regions.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: france_regions.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: france_regions.kgm]
en: Not France (Regions)
lt: Ne Prancūzija (regionai)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Marseille
lt: Marselis

[ctx: france_regions.kgm]
en: Rouen
lt: Ruanas

[ctx: france_regions.kgm]
en: Ajaccio
lt: Ajačas

[ctx: france_regions.kgm]
en: Dijon
lt: Dižonas

[ctx: france_regions.kgm]
en: Toulouse
lt: Tulūza

[ctx: france_regions.kgm]
en: Bordeaux
lt: Bordo

[ctx: france_regions.kgm]
en: Rennes
lt: Renanas

[ctx: france_regions.kgm]
en: Nantes
lt: Nantas

[ctx: france_regions.kgm]
en: Orléans
lt: Orleanas

[ctx: france_regions.kgm]
en: Strasbourg
lt: Strasbūras

[ctx: france_regions.kgm]
en: Lyon
lt: Lionas

[ctx: france_regions.kgm]
en: Paris
lt: Paryžius

[ctx: france_regions.kgm]
en: Lille
lt: Lilis

[ctx: georgia.kgm]
en: Georgia
lt: Gruzija

[ctx: georgia.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: georgia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: georgia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: georgia.kgm]
en: Not Georgia
lt: Ne Gruzija

[ctx: georgia.kgm]
en: Abkhazia
lt: Abchazija

[ctx: georgia.kgm]
en: Sokhumi
lt: Suchumis

[ctx: georgia.kgm]
en: Ajaria
lt: Adžarija

[ctx: georgia.kgm]
en: Batumi
lt: Batumis

[ctx: georgia.kgm]
en: Kutaisi
lt: Kutaisis

[ctx: georgia.kgm]
en: Rustavi
lt: Rustavis

[ctx: georgia.kgm]
en: Tbilisi
lt: Tbilisis

[ctx: germany.kgm]
en: Germany
lt: Vokietija

[ctx: germany.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: germany.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: germany.kgm]
en: Not Germany
lt: Ne Vokietija

[ctx: germany.kgm]
en: Stuttgart
lt: Štutgardas

[ctx: germany.kgm]
en: Bavaria
lt: Bavarija

[ctx: germany.kgm]
en: Munich
lt: Miunchenas

[ctx: germany.kgm]
en: Berlin
lt: Berlynas

[ctx: germany.kgm]
en: Brandenburg
lt: Brandenburgas

[ctx: germany.kgm]
en: Potsdam
lt: Potsdamas

[ctx: germany.kgm]
en: Bremen
lt: Bremenas

[ctx: germany.kgm]
en: Hamburg
lt: Hamburgas

[ctx: germany.kgm]
en: Wiesbaden
lt: Vysbadenas

[ctx: germany.kgm]
en: Düsseldorf
lt: Diuseldorfas

[ctx: germany.kgm]
en: Mainz
lt: Maincas

[ctx: germany.kgm]
en: Saarbrücken
lt: Sarbriukenas

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony
lt: Saksonija

[ctx: germany.kgm]
en: Dresden
lt: Dresdenas

[ctx: germany.kgm]
en: Magdeburg
lt: Magdeburgas

[ctx: germany.kgm]
en: Kiel
lt: Kylis

[ctx: germany.kgm]
en: Erfurt
lt: Erfurtas

[ctx: goa.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: goa.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Counties
lt: Amtai

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Lerwick
lt: Lervikas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kirkwall
lt: Kerkvolas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Wick
lt: Vikas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Inverness
lt: Invernesas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Banff
lt: Banfas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Aberdeen
lt: Aberdynas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Perth
lt: Pertas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Stirling
lt: Sterlingas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Paisley
lt: Peislis

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Ayr
lt: Eras

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Dumfries
lt: Damfrisas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Roxburgh
lt: Roksburgas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Carlisle
lt: Karlailas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Durham
lt: Daramas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Preston
lt: Prestonas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: York
lt: Jorkas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Lincoln
lt: Linkolnas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Chester
lt: Česteris

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Rutland
lt: Rutlandas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Northampton
lt: Nortamptonas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cambridge
lt: Kembridžas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Norfolk
lt: Norfolkas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Norwich
lt: Noridžas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Ipswich
lt: Ilpsvičas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kingston
lt: Kingstonas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: London
lt: Londonas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Bedford
lt: Bedfordas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Oxford
lt: Oksfordas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Reading
lt: Redingaas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Exeter
lt: Ekseteris

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Truro
lt: Trūras

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Taunton
lt: Tontonas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Gloucester
lt: Glosteris

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Warwick
lt: Varvikas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Worcester
lt: Vusteris

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cardiff
lt: Kardifas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Llanelli
lt: Lanelis

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Montgomery
lt: Montgomeris

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Caernarfon
lt: Kernarvonas

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Anglesey
lt: Anglesis

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Holyhead
lt: Holihedas

[ctx: greece.kgm]
en: Greece
lt: Graikija

[ctx: greece.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: greece.kgm]
en: Aegean Sea
lt: Egėjo jūra

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Sea
lt: Jonijos jūra

[ctx: greece.kgm]
en: Mediterranean Sea
lt: Viduržemio jūra

[ctx: greece.kgm]
en: Athens
lt: Atensas

[ctx: greece.kgm]
en: Lamia
lt: Lamija

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaloniki
lt: Tesalonikai

[ctx: greece.kgm]
en: Crete
lt: Kreta

[ctx: greece.kgm]
en: Komotini
lt: Komotinė

[ctx: greece.kgm]
en: Ioannina
lt: Janina

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Islands
lt: Jonijos salos

[ctx: greece.kgm]
en: Corfu
lt: Kerkyra

[ctx: greece.kgm]
en: Peloponnese
lt: Peloponesas

[ctx: greece.kgm]
en: Tripoli
lt: Tripolė

[ctx: greece.kgm]
en: Ermoupoli
lt: Ermupolis

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaly
lt: Tesalija

[ctx: greece.kgm]
en: Kozani
lt: Kozanė

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Komotini
lt: Komotinė

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaloniki
lt: Tesalonikai

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Kozani
lt: Kozanė

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ionian Islands
lt: Jonijos salos

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Corfu
lt: Kerkyra

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ioannina
lt: Janina

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaly
lt: Tesalija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Lamia
lt: Lamija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Athens
lt: Atensas

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peloponnese
lt: Peloponesas

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Tripoli
lt: Tripolė

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ermoupoli
lt: Ermupolis

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Crete
lt: Kreta

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Prefectures
lt: Apskritys

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Evros
lt: Evras

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Komotini
lt: Komotinė

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Xanthi
lt: Ksantė

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Katerini
lt: Katerine

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Serres
lt: Seras

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Thessaloniki
lt: Tesalonikai

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kastoria
lt: Kastorija

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kozani
lt: Kozanė

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Ioannina
lt: Janina

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Igoumenitsa
lt: Iglezijas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Karditsa
lt: Kardica

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Volos
lt: Volas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Corfu
lt: Kerkyra

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Argostoli
lt: Argostolis

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lefkada
lt: Leukadė

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Zakynthos
lt: Zakintas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Pyrgos
lt: Pirgas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Euboea
lt: Euboja

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lamia
lt: Lamija

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Athens
lt: Atensas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Piraeus
lt: Pirėjas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Tripoli
lt: Tripolė

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chios
lt: Chijas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lesbos
lt: Lesbas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Samos
lt: Samas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Cyclades
lt: Kiklados

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Ermoupoli
lt: Ermupolis

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Dodecanese
lt: Dodekanesas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Rhodes
lt: Rodas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chania
lt: Chanija

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Rethymnon
lt: Retimnas

[ctx: guatemala.kgm]
en: Guatemala
lt: Gvatemala

[ctx: guatemala.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: guatemala.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: guatemala.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: guatemala.kgm]
en: Petén
lt: Petenas

[ctx: guatemala.kgm]
en: Flores
lt: Floresas

[ctx: guatemala.kgm]
en: Puerto Barrios
lt: Puerto Bariosas

[ctx: gujarat.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: gujarat.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: gujarat.kgm]
en: Gandhinagar
lt: Gandhinagaras

[ctx: guyana.kgm]
en: Guyana
lt: Gajana

[ctx: guyana.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: guyana.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: guyana.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: haiti.kgm]
en: Haiti
lt: Haitis

[ctx: haiti.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: haiti.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: haiti.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: haiti.kgm]
en: Centre
lt: Centrinė

[ctx: haiti.kgm]
en: Jérémie
lt: Džeremis

[ctx: haiti.kgm]
en: Port-de-Paix
lt: Port de Paiksas

[ctx: haiti.kgm]
en: Port-au-Prince
lt: Port o Prensas

[ctx: haiti.kgm]
en: Jacmel
lt: Žakmelis

[ctx: haryana.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: haryana.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: haryana.kgm]
en: Chandigarh
lt: Čandigarhas

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Shimla
lt: Šimla

[ctx: honduras.kgm]
en: Honduras
lt: Hondūras

[ctx: honduras.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: honduras.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: honduras.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: honduras.kgm]
en: La Ceiba
lt: La Seiba

[ctx: honduras.kgm]
en: Colón
lt: Kolonas

[ctx: honduras.kgm]
en: Trujillo
lt: Truchiljas

[ctx: honduras.kgm]
en: Tegucigalpa
lt: Tegusigalpa

[ctx: honduras.kgm]
en: La Paz
lt: La Pasas

[ctx: hungary.kgm]
en: Counties
lt: Šalys

[ctx: hungary.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: hungary.kgm]
en: Miskolc
lt: Miškolcas

[ctx: hungary.kgm]
en: Szeged
lt: Segedas

[ctx: hungary.kgm]
en: Debrecen
lt: Debrecenas

[ctx: hungary.kgm]
en: Eger
lt: Egeris

[ctx: hungary.kgm]
en: Szolnok
lt: Solnokas

[ctx: hungary.kgm]
en: Budapest
lt: Budapeštas

[ctx: hungary.kgm]
en: Szombathely
lt: Sombathėjus

[ctx: hungary.kgm]
en: Zalaegerszeg
lt: Zalaegersegas

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Hungary (Regions)
lt: Vengrija (regionai)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Not Hungary (Regions)
lt: Ne Vengrija (regionai)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Budapest
lt: Budapeštas

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Miskolc
lt: Miškolcas

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Debrecen
lt: Debrecenas

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Szeged
lt: Segedas

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Iceland (Regions)
lt: Islandija (regionai)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Not Iceland (Regions)
lt: Ne Islandija (regionai)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Keflavík
lt: Keblavikas

[ctx: india.kgm]
en: India
lt: Indija

[ctx: india.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: india.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: india.kgm]
en: Hyderabad
lt: Haiderabadas

[ctx: india.kgm]
en: Itanagar
lt: Itanagaras

[ctx: india.kgm]
en: Raipur
lt: Raipuras

[ctx: india.kgm]
en: Panaji
lt: Panadžis

[ctx: india.kgm]
en: Gandhinagar
lt: Gandhinagaras

[ctx: india.kgm]
en: Shimla
lt: Šimla

[ctx: india.kgm]
en: Jammu and Kashmir
lt: Džamu ir Kašmyras

[ctx: india.kgm]
en: Srinagar
lt: Srinagaras

[ctx: india.kgm]
en: Ranchi
lt: Rančis

[ctx: india.kgm]
en: Bangalore
lt: Bangalorė

[ctx: india.kgm]
en: Bhopal
lt: Bhopalis

[ctx: india.kgm]
en: Mumbai
lt: Mumbajus

[ctx: india.kgm]
en: Imphal
lt: Imphalis

[ctx: india.kgm]
en: Shillong
lt: Šilongas

[ctx: india.kgm]
en: Aizawl
lt: Aizavlis

[ctx: india.kgm]
en: Jaipur
lt: Džaipuras

[ctx: india.kgm]
en: Gangtok
lt: Gangtokas

[ctx: india.kgm]
en: Chennai
lt: Cenajus

[ctx: india.kgm]
en: Lucknow
lt: Laknau

[ctx: india.kgm]
en: Kolkata
lt: Kalkuta

[ctx: india.kgm]
en: Port Blair
lt: Port Blaras

[ctx: india.kgm]
en: Chandigarh
lt: Čandigarhas

[ctx: india.kgm]
en: Daman
lt: Damanas

[ctx: india.kgm]
en: Pondicherry
lt: Pondišeris

[ctx: india.kgm]
en: Delhi
lt: Delis

[ctx: indonesia.kgm]
en: Indonesia
lt: Indonezija

[ctx: indonesia.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: indonesia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: indonesia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: indonesia.kgm]
en: Not Indonesia
lt: Ne Indonezija

[ctx: indonesia.kgm]
en: Medan
lt: Medanas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Padang
lt: Padangas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Riau Islands
lt: Riau salos

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jambi
lt: Džambis

[ctx: indonesia.kgm]
en: Bengkulu
lt: Benkulu

[ctx: indonesia.kgm]
en: Palembang
lt: Palembangas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jakarta
lt: Džakarta

[ctx: indonesia.kgm]
en: Serang
lt: Serangas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Bandung
lt: Bandungas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Semarang
lt: Semarangas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Yogyakarta
lt: Jogjakaita

[ctx: indonesia.kgm]
en: Surabaya
lt: Surabja

[ctx: indonesia.kgm]
en: Bali
lt: Balis

[ctx: indonesia.kgm]
en: Denpasar
lt: Denpasaras

[ctx: indonesia.kgm]
en: Mataram
lt: Mataramas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Kupang
lt: Kupangas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Pontianak
lt: Pontianakas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Banjarmasin
lt: Bandžarmasinas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Manado
lt: Manadas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Gorontalo
lt: Gorontalas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Kendari
lt: Kendaris

[ctx: indonesia.kgm]
en: Makassar
lt: Makasaras

[ctx: indonesia.kgm]
en: Ambon
lt: Ambonas

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jayapura
lt: Džajapura

[ctx: indonesia.kgm]
en: Manokwari
lt: Manokvari

[ctx: iran.kgm]
en: Iran
lt: Iranas

[ctx: iran.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: iran.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: iran.kgm]
en: Tehran
lt: Teheranas

[ctx: iran.kgm]
en: Qom
lt: Komas

[ctx: iran.kgm]
en: Qazvin
lt: Kazvinas

[ctx: iran.kgm]
en: Rasht
lt: Reštas

[ctx: iran.kgm]
en: Ardabil
lt: Ardabilis

[ctx: iran.kgm]
en: Zanjan
lt: Zandžanas

[ctx: iran.kgm]
en: Tabriz
lt: Tabrizas

[ctx: iran.kgm]
en: Sanandaj
lt: Senendedžas

[ctx: iran.kgm]
en: Ilam
lt: Ilamas

[ctx: iran.kgm]
en: Ahvaz
lt: Ahvazas

[ctx: iran.kgm]
en: Shiraz
lt: Širazas

[ctx: iran.kgm]
en: Zahedan
lt: Zahedanas

[ctx: iran.kgm]
en: Kerman
lt: Kermanas

[ctx: iran.kgm]
en: Yazd
lt: Jazdas

[ctx: iran.kgm]
en: Esfahan
lt: Esfahanas

[ctx: iran.kgm]
en: Semnan
lt: Semnanas

[ctx: iran.kgm]
en: Sari
lt: Saris

[ctx: iran.kgm]
en: Gorgan
lt: Gorganas

[ctx: iran.kgm]
en: Birjand
lt: Birdžandas

[ctx: iran.kgm]
en: Mashhad
lt: Mašhadas

[ctx: iran.kgm]
en: Persian Gulf
lt: Persų įlanka

[ctx: iran.kgm]
en: Caspian Sea
lt: Kaspijos jūra

[ctx: iran.kgm]
en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

[ctx: iran.kgm]
en: Oman
lt: Omanas

[ctx: iran.kgm]
en: Iraq
lt: Irakas

[ctx: iran.kgm]
en: Kuwait
lt: Kuveitas

[ctx: iran.kgm]
en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

[ctx: iran.kgm]
en: Afghanistan
lt: Afganistanas

[ctx: iran.kgm]
en: Pakistan
lt: Pakistanas

[ctx: iran.kgm]
en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

[ctx: iran.kgm]
en: Armenia
lt: Armėnija

[ctx: iran.kgm]
en: Turkey
lt: Turkija

[ctx: iran.kgm]
en: Qatar
lt: Kataras

[ctx: iran.kgm]
en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

[ctx: iraq.kgm]
en: Iraq
lt: Irakas

[ctx: iraq.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: iraq.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: iraq.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: iraq.kgm]
en: Not Iraq
lt: Ne Irakas

[ctx: iraq.kgm]
en: Baghdad
lt: Bagdadas

[ctx: iraq.kgm]
en: An Najaf
lt: an Nadžafas

[ctx: iraq.kgm]
en: Arbil
lt: Arbilis

[ctx: iraq.kgm]
en: As Sulaymaniyah
lt: as Suleimanija

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Ireland (Provinces)
lt: Airija (provincijos)

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Not Ireland (Provinces)
lt: Ne Airija (provincijos)

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Leinster
lt: Lensteris

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Dublin
lt: Dublinas

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Munster
lt: Mansteris

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Cork
lt: Korkas

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Galway
lt: Golvėjus

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Ulster
lt: Alsteris

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Belfast
lt: Belfastas

[ctx: israel.kgm]
en: Israel
lt: Izraelis

[ctx: israel.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: israel.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: israel.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: israel.kgm]
en: Not Israel
lt: Ne Izraelis

[ctx: israel.kgm]
en: Jerusalem
lt: Jeruzalė

[ctx: israel.kgm]
en: Nazareth
lt: Nazaretas

[ctx: israel.kgm]
en: Tel Aviv
lt: Tel Avivas

[ctx: israel.kgm]
en: Southern
lt: Pietų

[ctx: italy.kgm]
en: Italy
lt: Italija

[ctx: italy.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: italy.kgm]
en: Not Italy
lt: Ne Italija

[ctx: italy.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: italy.kgm]
en: Sicily
lt: Silicija

[ctx: italy.kgm]
en: Palermo
lt: Palermas

[ctx: italy.kgm]
en: Trieste
lt: Triestas

[ctx: italy.kgm]
en: L'Aquila
lt: L'Akvi|a

[ctx: italy.kgm]
en: Rome
lt: Roma

[ctx: italy.kgm]
en: Calabria
lt: Kalabrija

[ctx: italy.kgm]
en: Catanzaro
lt: Katancaras

[ctx: italy.kgm]
en: Piedmont
lt: Pjemontas

[ctx: italy.kgm]
en: Turin
lt: Turinas

[ctx: italy.kgm]
en: Bari
lt: Baris

[ctx: italy.kgm]
en: Lombardy
lt: Lombardija

[ctx: italy.kgm]
en: Milan
lt: Milanas

[ctx: italy.kgm]
en: Perugia
lt: Perudža

[ctx: italy.kgm]
en: Trento
lt: Trentas

[ctx: italy.kgm]
en: Campobasso
lt: Kampobasas

[ctx: italy.kgm]
en: Tuscany
lt: Toskana

[ctx: italy.kgm]
en: Florence
lt: Florensija

[ctx: italy.kgm]
en: Bologna
lt: Bolonija

[ctx: italy.kgm]
en: Naples
lt: Naplesas

[ctx: italy.kgm]
en: Potenza
lt: Potenca

[ctx: italy.kgm]
en: Genoa
lt: Genuja

[ctx: italy.kgm]
en: Sardinia
lt: Sardinija

[ctx: italy.kgm]
en: Cagliari
lt: Kaljaris

[ctx: italy.kgm]
en: Ancona
lt: Ankona

[ctx: italy.kgm]
en: Venice
lt: Venecija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Not Italy
lt: Ne Italija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Alessandria
lt: Alesandrija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Asti
lt: Astis

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Biella
lt: Bjela

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Cuneo
lt: Kuneo

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Turin
lt: Turinas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Vercelli
lt: Verčelis

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Bergamo
lt: Bergamas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Brescia
lt: Breša

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Como
lt: Komas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Cremona
lt: Kremona

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Lecco
lt: Lekas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Milan
lt: Milanas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pavia
lt: Pavija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Sondrio
lt: Sondrijus

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Varese
lt: Varezė

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Bolzano
lt: Bolcanas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Trento
lt: Trentas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Belluno
lt: Belunas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rovigo
lt: Rovigas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Treviso
lt: Trevizas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Venice
lt: Venecija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Vicenza
lt: Vičenca

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Gorizia
lt: Goricija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pordenone
lt: Pordenonę

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Trieste
lt: Triestas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Udine
lt: Udinė

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Genoa
lt: Genuja

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Imperia
lt: Imperija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: La Spezia
lt: La Specija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Bologna
lt: Bolonija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ferrara
lt: Ferara

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Piacenza
lt: Pjačenca

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ravenna
lt: Ravena

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rimini
lt: Riminis

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Arezzo
lt: Arecas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Florence
lt: Florensija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Grosseto
lt: Grosetas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Livorno
lt: Livornas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Lucca
lt: Luka

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pisa
lt: Piza

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pistoia
lt: Pistoja

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Prato
lt: Pratas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Perugia
lt: Perudža

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Terni
lt: Ternis

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ancona
lt: Ankona

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ascoli Piceno
lt: Askoli Pičenas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rieti
lt: Rietis

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rome
lt: Roma

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Viterbo
lt: Viterbas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Chieti
lt: Kjetis

[ctx: italyprovince.kgm]
en: L'Aquila
lt: L'Akvi|a

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pescara
lt: Peskara

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Teramo
lt: Teramas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Campobasso
lt: Kampobasas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Isernia
lt: Izernija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Avellino
lt: Avelinas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Benevento
lt: Beneventas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Caserta
lt: Kazerta

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Naples
lt: Naplesas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Salerno
lt: Salernas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Bari
lt: Baris

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Brindisi
lt: Brindizis

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Foggia
lt: Fodža

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Lecce
lt: Lečė

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Taranto
lt: Tarantas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Potenza
lt: Potenca

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Catanzaro
lt: Katancaras

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Cosenza
lt: Kozenca

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Crotone
lt: Krotonė

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Reggio di Calabria
lt: Kalbrijos Redžas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Vibo Valentia
lt: Vibo Valentija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Agrigento
lt: Agridžentas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Caltanissetta
lt: Kaltaniseta

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Catania
lt: Katanija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Enna
lt: Ena

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Messina
lt: Mesina

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Palermo
lt: Palermas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Ragusa
lt: Ragūza

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Syracuse
lt: Sirakjus

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Trapani
lt: Trapanis

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Cagliari
lt: Kaljaris

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Nuoro
lt: Nuoras

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Oristano
lt: Oristanas

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Sassari
lt: Sasaris

[ctx: jamaica.kgm]
en: Jamaica
lt: Jamaika

[ctx: jamaica.kgm]
en: Parishes
lt: Parapijos

[ctx: jamaica.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: jamaica.kgm]
en: Kingston
lt: Kingstonas

[ctx: jamaica.kgm]
en: Portland
lt: Portlandas

[ctx: jamaica.kgm]
en: May Pen
lt: Mai Penas

[ctx: jamaica.kgm]
en: Manchester
lt: Mančesteris

[ctx: jamaica.kgm]
en: Spanish Town
lt: Spaniš Taunas

[ctx: jamaica.kgm]
en: Black River
lt: Juodoji upė

[ctx: jamaica.kgm]
en: Montego Bay
lt: Montego įlanka

[ctx: japan.kgm]
en: Japan
lt: Japonija

[ctx: japan.kgm]
en: Prefectures
lt: Apskritys

[ctx: japan.kgm]
en: Out of Bounds
lt: Užribis

[ctx: japan.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: japan.kgm]
en: Hokkaido
lt: Hokaidas

[ctx: japan.kgm]
en: Sapporo
lt: Saporas

[ctx: japan.kgm]
en: Aomori
lt: Aomoris

[ctx: japan.kgm]
en: Yamagata
lt: Jamagata

[ctx: japan.kgm]
en: Sendai
lt: Sendajus

[ctx: japan.kgm]
en: Fukushima
lt: Fukušima

[ctx: japan.kgm]
en: Utsunomiya
lt: Ucunomija

[ctx: japan.kgm]
en: Chiba
lt: Čiba

[ctx: japan.kgm]
en: Shizuoka
lt: Šidzuoka

[ctx: japan.kgm]
en: Toyama
lt: Tojama

[ctx: japan.kgm]
en: Kanazawa
lt: Kandzava

[ctx: japan.kgm]
en: Nagoya
lt: Nagoja

[ctx: japan.kgm]
en: Fukui
lt: Fukujis

[ctx: japan.kgm]
en: Tsu
lt: Cu

[ctx: japan.kgm]
en: Kyoto
lt: Kiotas

[ctx: japan.kgm]
en: Kobe
lt: Kobė

[ctx: japan.kgm]
en: Wakayama
lt: Vakajama

[ctx: japan.kgm]
en: Okayama
lt: Okajama

[ctx: japan.kgm]
en: Tottori
lt: Totoris

[ctx: japan.kgm]
en: Matsue
lt: Matsuje

[ctx: japan.kgm]
en: Hiroshima
lt: Hirosima

[ctx: japan.kgm]
en: Yamaguchi
lt: Jamagučis

[ctx: japan.kgm]
en: Miyazaki
lt: Mijazaki

[ctx: japan.kgm]
en: Kagoshima
lt: Kagošima

[ctx: japan.kgm]
en: Nagasaki
lt: Nagasakis

[ctx: japan.kgm]
en: Matsuyama
lt: Matsujama

[ctx: japan.kgm]
en: Kochi
lt: Kočis

[ctx: japan.kgm]
en: Tokushima
lt: Tokušima

[ctx: japan.kgm]
en: Takamatsu
lt: Takamacu

[ctx: japan.kgm]
en: Yokohama
lt: Jokohama

[ctx: japan.kgm]
en: Tokyo
lt: Tokijas

[ctx: japan.kgm]
en: Okinawa
lt: Okinava

[ctx: jharkhand.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Ranchi
lt: Rančis

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Not Kazakhstan
lt: Ne Kazachstanas

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Almaty
lt: Almata

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Oral
lt: Oralas

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Shymkent
lt: Čimkentas

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Pavlodar
lt: Pavlodaras

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qaraghandy
lt: Karaganda

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qostanay
lt: Kustanajus

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qyzylorda
lt: Kyzylorda

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Petropavl
lt: Petropavlas

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Taraz
lt: Tarazas

en: E&xplore Map
lt: &Naršyti žemėlapį

en: In this section left click on any part of the map to learn about the divisions
lt: Šioje sekcijoje esančiame žemėlapyje spustelėjus kairyjį pelės mygtuką, bus galima sužinoti apie sritis

en: Test Yourself:
lt: Išbandykite save:

en: &Location of Regions
lt: &Regionų vietos

en: In this challenge you are given a division name on the left under the menu and you must find it on the map and click on it
lt: Šiame išbandyme reiks žemėlapyje rasti ir spustelti ant to regiono, kurio pavadinimas bus pateiktas kairėje ties meniu

en: &Place Regions in the Map
lt: &Padėk regioną žemėlapyje

en: In this challenge you are given the shape of a region and you must place it on the map
lt: Šiame išbandyme reikės duotą regiono iškarpą padėti į jam skirtą vietą žemėlapyje

en: &Regions by Capital
lt: &Regionai pagal sostinę

en: In this quiz you have to guess the division name given its capital
lt: Šiame išbandyme pagal duotą sostinę reiks atspėti kokiam regionui ji priklauso

en: &Capitals of Regions
lt: R&egionų sostinės

en: In this quiz you have to guess the capital of a given division name
lt: Šiame išbandyme reikia atspėti duotos srities sostinės pavadinimą

en: Re&gions by Flag
lt: Sritys pagal &vėliavą

en: In this quiz you have to guess the division name given its flag
lt: Šiame išbandyme reikės atspėti srities pavadinimą, kuriai priklauso duotoji vėliavą

en: &Flags of Regions
lt: Regionų vė&liavos

en: In this quiz you have to guess the flag of a division given its name
lt: Šiame išbandyme reiks atspėti kokia vėliava priklauso duotajai sričiai

en: &Open Map...
lt: &Atverti žemėlapį...

en: &Zoom
lt: &Mastelis

en: &Original Size
lt: &Pradinis dydis

en: &Automatic Zoom
lt: Aut&omatinis mastelis

en: &Move
lt: &Perkelti

en: Disclaimer
lt: Išsižadėjimas

en: Map author
lt: Žemėlapio autorius

en: Could not open last used map. Error parsing %1: %2
lt: Neina atverti paskutinį syk vartoto žemėlapio. Nagrinėjant %1 rasta klaida: %2

en: There is no current map
lt: Čia veikiamojo žemėlapio nėra

en: Number of Questions
lt: Klausimų skaičius

en: How many questions do you want? (1 to %1)
lt: Kiek klausimų pateikti? (nuo 1 iki %1)

en: &Location of %1
lt: %1 &vieta

en: &Place %1 in the Map
lt: %1 pa&dėti žemėlapyje

en: %1 by Flag
lt: %1 pagal vėliavą

en: &Flags of %1
lt: %1 &vėliavos

en: <qt>Current map:<br /><b>%1</b></qt>
lt: <qt>Veikiamasis žemėlapis:<br /><b>%1</b></qt>

en: Maps, flags, translations, etc. are as accurate as their respective authors could achieve, but KGeography should not be taken as an authoritative source.
lt: Žemėlapiai, vėliavos, vertimai ir kitą yra teisingi tiek, kiek tai pavyko pasiekti atitinkamiems autoriams. Tačiau KGeography nereiktų laikyti patikimu šaltiniu.

en: This map has been created by %1.
lt: Šį žemėlapį sukūrė %1.

en: Map Author
lt: Žemėlapio autorius

note: i18n: ectx: label, entry (lastMap), group (general)
en: The last opened map
lt: Paskiausiai atvertas žemėlapis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, centerRadio)
en: &Center
lt: &Centras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomRadio)
en: &Bottom
lt: &Apačia

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Kyrgyzstan
lt: Kirgiztanas

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Not Kyrgyzstan
lt: Ne Kirgiztanas

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Bishkek
lt: Biškekas

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Naryn
lt: Narynas

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Osh
lt: Oša

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Talas
lt: Talasas

[ctx: latvia.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: latvia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: latvia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: latvia.kgm]
en: Lithuania
lt: Lietuva

[ctx: latvia.kgm]
en: Belarus
lt: Baltarusija

[ctx: latvia.kgm]
en: Russia
lt: Rusija

[ctx: latvia.kgm]
en: Estonia
lt: Estija

[ctx: latvia.kgm]
en: Balvi
lt: Balvai

[ctx: latvia.kgm]
en: Daugavpils
lt: Daugpilis

[ctx: latvia.kgm]
en: Daugavpils city
lt: Daugpilio miestas

[ctx: latvia.kgm]
en: Jelgava city
lt: Jelgavos miestas

[ctx: latvia.kgm]
en: Jūrmala city
lt: Jūrmalos miestas

[ctx: latvia.kgm]
en: Liepāja
lt: Liepoja

[ctx: latvia.kgm]
en: Liepāja city
lt: Liepojos miestas

[ctx: latvia.kgm]
en: Rēzekne
lt: Reezeknė

[ctx: latvia.kgm]
en: Rēzekne city
lt: Rezeknės miestas

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga
lt: Ryga

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga city
lt: Rygos miestas

[ctx: latvia.kgm]
en: Talsi
lt: Talsai

[ctx: latvia.kgm]
en: Tukums
lt: Tukumas

[ctx: latvia.kgm]
en: Ventspils
lt: Ventspilis

[ctx: latvia.kgm]
en: Ventspils city
lt: Venstpilio miestas

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Municipalities
lt: Savivaldybės

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Not Liechtenstein
lt: Ne Lichtenšteinas

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Vaduz
lt: Vaducas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Lithuania (Municipalities)
lt: Lietuva (savivaldybės)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Municipalities
lt: Savivaldybės

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Not Lithuania (Municipalities)
lt: Ne Lietuva (savivaldybės)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Alytus city
lt: Alytaus miestas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kaunas city
lt: Kauno miestas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Klaipėda city
lt: Klaipėdos miestas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Palanga city
lt: Palangos miestas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Panevėžys city
lt: Panevėžio miestas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šiauliai city
lt: Šiaulių miestas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilnius city
lt: Vilniaus miestas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Visaginas city
lt: Visagino miestas

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg (Cantons)
lt: Liuksemburgas (kantonai)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Cantons
lt: Kantonai

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Not Luxembourg (Cantons)
lt: Ne Liuksemburgas (kantonai)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Diekirch
lt: Dykirchas

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Grevenmacher
lt: Grėvenmacheris

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Programmer and designer
lt: Programuotojas ir kūrėjas

[ctx: malaysia.kgm]
en: Malaysia
lt: Malaizija

[ctx: malaysia.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: malaysia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: malaysia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: malaysia.kgm]
en: Seremban
lt: Serembanas

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kuantan
lt: Kuantanas

[ctx: malaysia.kgm]
en: Ipoh
lt: Ipohas

[ctx: malaysia.kgm]
en: George Town
lt: Penangas

[ctx: malaysia.kgm]
en: Sabah
lt: Sabahas

[ctx: malaysia.kgm]
en: Sarawak
lt: Saravakas

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kuching
lt: Kučingas

[ctx: malaysia.kgm]
en: Kuala Terengganu
lt: Kvala Tereganu

[ctx: manipur.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: manipur.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: @title:group]
en: %1 is the capital of...
lt: Sostinė %1 randasi...

[ctx: @title:group]
en: The capital of %1 is...
lt: %1 sostinė yra...

en: %1 by Capital
lt: %1 pagal sostinę

en: Regions
lt: Regionai

[ctx: @info]
en: You have found a bug in a map. Please contact the author and tell the %1 map has nothing associated to color %2,%3,%4.
lt: Jūs žemėlapyje radote klaidą. Autoriui praneškite, kad %1 žemėlapyje nėra nieko, kas būtų susieta su spalva %2,%3,%4.

[ctx: @title]
en: %1 in Map
lt: %1 žemėlapyje

en: Choose Map to Use
lt: Parinkite kokį žemėlapį naudoti

en: Error parsing %1: %2
lt: Nagrinėjant %1 rasta klaida: %2

en: Error parsing
lt: Klaida nagrinėjant

en: The map image file for %1 does not exist
lt: Nėra žemėlapio paveikslo, kuris skirtas %1

en: The flag image file for %1 does not exist
lt: Nėra vėliavos paveikslo, kuris skirtas %1

en: Invalid value in tag %1
lt: Žymos %1 vertė yra klaidinga

en: There is already either a division called %1 or a division with the same colors as %2
lt: Čia jau yra regionas tokiu pat pavadinimu %1, arba regionas tokia pat spalva %2

en: The map description file should begin with the %1 tag
lt: Žemėlapio aprašymo failo pradžioje turi būti žyma %1

en: Could not open %1 for reading.
lt: %1 nepavyko atverti skaitymui.

en: %1 does not exist.
lt: %1 neegzistuoja.

en: The map description file should have a %1 tag inside %2
lt: Žemėlapio aprašymo faile esančiame %2 turi būti žyma %1

en: The map description file should have exactly one %1 tag inside %2
lt: Žemėlapio aprašymo faile esančiame %2 turi būti tik viena žyma %1

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico (States)
lt: Meksika (valstijos)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Not Mexico (States)
lt: Ne Meksika (valstijos)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Aguascalientes
lt: Agvaskaljentesas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexicali
lt: Meksikalis

[ctx: mexico_states.kgm]
en: La Paz
lt: La Pasas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Campeche
lt: Kampeče

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Chihuahua
lt: Čihuahua

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Saltillo
lt: Saltiljas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Colima
lt: Kolima

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Durango
lt: Durangas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Chilpancingo
lt: Čilpansingas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Pachuca
lt: Pačuka

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Guadalajara
lt: Gvadalachara

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Toluca
lt: Toluka

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Morelia
lt: Morelija

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Cuernavaca
lt: Kuernavaka

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Tepic
lt: Tepikas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Monterrey
lt: Monterėjus

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Oaxaca
lt: Oachaka

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Querétaro
lt: Keretaras

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Chetumal
lt: Četumalis

[ctx: mexico_states.kgm]
en: San Luis Potosí
lt: San Luiso Potosi

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Hermosillo
lt: Hermosiljas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Villahermosa
lt: Viljahermosa

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Ciudad Victoria
lt: Siudad Viktorija

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Tlaxcala
lt: Tlakskala

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Veracruz
lt: Verakrusas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Xalapa
lt: Chalapa

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Zacatecas
lt: Sakatekasas

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Federal District
lt: Federalinė teritorija

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico City
lt: Mechiko miestas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Mongolia
lt: Mongolija

[ctx: mongolia.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: mongolia.kgm]
en: Not Mongolia
lt: Ne Mongolija

[ctx: mongolia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: mongolia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: mongolia.kgm]
en: Tsetserleg
lt: Cecerlegas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Bayanhongor
lt: Bajanhongoras

[ctx: mongolia.kgm]
en: Bulgan
lt: Bulganas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Darhan
lt: Darhanas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Choybalsan
lt: Čoibalsanas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Saynshand
lt: Sajinhandas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Altay
lt: Altajus

[ctx: mongolia.kgm]
en: Choyr
lt: Čoiras

[ctx: mongolia.kgm]
en: Hovd
lt: Chovdas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Erdenet
lt: Erdenetas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Baruun-Urt
lt: Barun Urtas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Ulaangom
lt: Ulangomas

[ctx: mongolia.kgm]
en: Uliastay
lt: Uliastajus

[ctx: mongolia.kgm]
en: Ulan Bator
lt: Ulan Batoras

en: Wikipedia page
lt: Wikipedia tinklapis

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Canada
lt: Kanada

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Ottawa
lt: Otava

[ctx: ncamerica.kgm]
en: El Salvador
lt: Salvadoras

[ctx: ncamerica.kgm]
en: San Salvador
lt: San Salvadoras

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The United States of America
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Washington D.C.
lt: Vašingtonas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Bahamas
lt: Bahamai

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nassau
lt: Nasau

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Santo Domingo
lt: Santo Domingas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Haiti
lt: Haitis

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Port-au-Prince
lt: Port o Prensas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Cuba
lt: Kuba

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Jamaica
lt: Jamaika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Kingston
lt: Kingstonas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Dominica
lt: Dominika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Roseau
lt: Rozo

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Barbados
lt: Barbadosas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Bridgetown
lt: Bridžtaunas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Port of Spain
lt: Port of Speinas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico
lt: Meksika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico City
lt: Mechiko miestas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala
lt: Gvatemala

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala City
lt: Gvatemala

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Belize
lt: Belizas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Belmopan
lt: Belmopanas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Honduras
lt: Hondūras

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Tegucigalpa
lt: Tegusigalpa

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nicaragua
lt: Nikaragva

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Managua
lt: Managva

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: San José
lt: San Chosė

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Panama City
lt: Panamos miestas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Greenland [Denmark]
lt: Grenlandija [Danija]

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guyana
lt: Gajana

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Venezuela
lt: Venesuela

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Colombia
lt: Kolumbija

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Netherlands
lt: Olandija

[ctx: netherlands.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: netherlands.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: netherlands.kgm]
en: Not The Netherlands
lt: Ne Olandija

[ctx: netherlands.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: netherlands.kgm]
en: Leeuwarden
lt: Leuvardenas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Groningen
lt: Groningenas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Assen
lt: Asenas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Zwolle
lt: Zvolė

[ctx: netherlands.kgm]
en: Arnhem
lt: Arnhemas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Limburg
lt: Limburgas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Maastricht
lt: Mastrichtas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Lelystad
lt: Lelistadas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Utrecht
lt: Urechtas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Middelburg
lt: Midelburgas

[ctx: netherlands.kgm]
en: Haarlem
lt: Harlemas

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Hague
lt: Haga

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Whangarei
lt: Vangarejus

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Auckland
lt: Oklandas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Waikato
lt: Vaikatas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Hamilton
lt: Hamiltonas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Whakatane
lt: Vakatanis

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Gisborne
lt: Gisbornas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Taranaki
lt: Taranakis

[ctx: new-zealand.kgm]
en: New Plymouth
lt: Naujasis Plymutas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Wanganui
lt: Vanganujus

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Wellington
lt: Velingtonas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Blenheim
lt: Blenimas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: West Coast
lt: Vakarų Krantas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Canterbury
lt: Kenterberis

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Christchurch
lt: Kraistčerčas

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Dunedin
lt: Danidinas

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Nicaragua
lt: Nikaragva

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Somoto
lt: Somotas

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Chinandega
lt: Činandega

[ctx: nicaragua.kgm]
en: León
lt: Leonas

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Managua
lt: Managva

[ctx: nicaragua.kgm]
en: San Carlos
lt: San Karlosas

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

[ctx: north_korea.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: north_korea.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: north_korea.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: north_korea.kgm]
en: Not North (Korea)
lt: Ne Šiaurės (Korėja)

[ctx: norway.kgm]
en: Norway
lt: Norvegija

[ctx: norway.kgm]
en: Counties
lt: Amtai

[ctx: norway.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: norway.kgm]
en: Steinkjer
lt: Steincheris

[ctx: norway.kgm]
en: Molde
lt: Moldė

[ctx: norway.kgm]
en: Stavanger
lt: Stavangeris

[ctx: norway.kgm]
en: Oslo
lt: Oslas

[ctx: oceania.kgm]
en: Oceania
lt: Okeanija

[ctx: oceania.kgm]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: oceania.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: oceania.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: oceania.kgm]
en: Australia
lt: Australija

[ctx: oceania.kgm]
en: Canberra
lt: Kanbera

[ctx: oceania.kgm]
en: Kingston
lt: Kingstonas

[ctx: oceania.kgm]
en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

[ctx: oceania.kgm]
en: Wellington
lt: Velingtonas

[ctx: oceania.kgm]
en: Cook islands (New Zealand)
lt: Kuko salos (Naujoji Zelandija)

[ctx: oceania.kgm]
en: Niue (New Zealand)
lt: Niujė (Naujoji Zelandija)

[ctx: oceania.kgm]
en: Alofi
lt: Alofis

[ctx: oceania.kgm]
en: Tokelau (New Zealand)
lt: Tokelau (Naujoji Zealandija)

[ctx: oceania.kgm]
en: East Timor
lt: Rytų Timoras

[ctx: oceania.kgm]
en: Dili
lt: Dilis

[ctx: oceania.kgm]
en: Easter Island
lt: Velykų sala

[ctx: oceania.kgm]
en: Fiji
lt: Fidžis

[ctx: oceania.kgm]
en: Indonesia
lt: Indonezija

[ctx: oceania.kgm]
en: Jakarta
lt: Džakarta

[ctx: oceania.kgm]
en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

[ctx: oceania.kgm]
en: Port Moresby
lt: Port Morsbis

[ctx: oceania.kgm]
en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

[ctx: oceania.kgm]
en: Palikir
lt: Palikiras

[ctx: oceania.kgm]
en: Kiribati
lt: Kiribatis

[ctx: oceania.kgm]
en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

[ctx: oceania.kgm]
en: Majuro
lt: Madžūras

[ctx: oceania.kgm]
en: Papeete
lt: Papete

[ctx: oceania.kgm]
en: Apia
lt: Apija

[ctx: oceania.kgm]
en: Nuku'alofa
lt: Nukualofa

[ctx: oceania.kgm]
en: Pitcairn islands (United Kingdom)
lt: Pitkerno salos (Jungtinė Karalystė)

[ctx: oceania.kgm]
en: Hawaii (USA)
lt: Havajai (JAV)

[ctx: oceania.kgm]
en: American Samoa (USA)
lt: Amerikos Samoa (JAV)

[ctx: oceania.kgm]
en: Pago Pago
lt: Pago Pagas

[ctx: oceania.kgm]
en: Guam (USA)
lt: Guamas (USA)

[ctx: oceania.kgm]
en: Saipan
lt: Saipanas

[ctx: oman.kgm]
en: Oman
lt: Omanas

[ctx: oman.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: oman.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: oman.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: oman.kgm]
en: Muscat
lt: Maskatas

[ctx: pakistan.kgm]
en: Pakistan
lt: Pakistanas

[ctx: pakistan.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: pakistan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: pakistan.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: pakistan.kgm]
en: Not Pakistan
lt: Ne Pakistanas

[ctx: pakistan.kgm]
en: Quetta
lt: Kveta

[ctx: pakistan.kgm]
en: Peshawar
lt: Pešavaras

[ctx: pakistan.kgm]
en: Lahore
lt: Lahoras

[ctx: pakistan.kgm]
en: Karachi
lt: Karačis

[ctx: pakistan.kgm]
en: Islamabad
lt: Islamabadas

[ctx: pakistan.kgm]
en: Gilgit
lt: Gilgitas

[ctx: panama.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: panama.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: panama.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: panama.kgm]
en: Not Panama
lt: Ne Panama

[ctx: panama.kgm]
en: David
lt: Davidas

[ctx: panama.kgm]
en: Colón
lt: Kolonas

[ctx: panama.kgm]
en: Las Tablas
lt: Las Tablasas

[ctx: paraguay.kgm]
en: Paraguay
lt: Paragvajus

[ctx: paraguay.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: paraguay.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: paraguay.kgm]
en: Ciudad del Este
lt: Siudad dėl Estė

[ctx: paraguay.kgm]
en: Pedro Juan Caballero
lt: Pedro Chuan Kabaljeras

[ctx: paraguay.kgm]
en: Asunción
lt: Asunsjonas

[ctx: paraguay.kgm]
en: Filadelfia
lt: Filadelfija

[ctx: paraguay.kgm]
en: Caaguazú
lt: Kagvasu

[ctx: paraguay.kgm]
en: Coronel Oviedo
lt: Koronel Ovjedas

[ctx: paraguay.kgm]
en: Central
lt: Centrinis

[ctx: paraguay.kgm]
en: Concepción
lt: Konsepsjonas

[ctx: paraguay.kgm]
en: Villarrica
lt: Viljarika

[ctx: paraguay.kgm]
en: Encarnación
lt: Enkarnasjonas

[ctx: paraguay.kgm]
en: Misiones
lt: Misionesas

[ctx: paraguay.kgm]
en: San Pedro
lt: San Pedras

[ctx: peru.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: peru.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: peru.kgm]
en: Pacific Ocean
lt: Ramusis vandenynas

[ctx: peru.kgm]
en: Ecuador
lt: Ekvadoras

[ctx: peru.kgm]
en: Colombia
lt: Kolumbija

[ctx: peru.kgm]
en: Brazil
lt: Brazilija

[ctx: peru.kgm]
en: Bolivia
lt: Bolivija

[ctx: peru.kgm]
en: Chile
lt: Čilė

[ctx: peru.kgm]
en: Amazonas
lt: Amazonė

[ctx: peru.kgm]
en: Arequipa
lt: Arekipa

[ctx: peru.kgm]
en: Ayacucho
lt: Ajakučas

[ctx: peru.kgm]
en: Cajamarca
lt: Kachamarka

[ctx: peru.kgm]
en: Cusco
lt: Kuskas

[ctx: peru.kgm]
en: Ica
lt: Ika

[ctx: peru.kgm]
en: Chiclayo
lt: Čiklajus

[ctx: peru.kgm]
en: La Libertad
lt: La Libertadas

[ctx: peru.kgm]
en: Trujillo
lt: Truchiljas

[ctx: peru.kgm]
en: Iquitos
lt: Ikitosas

[ctx: peru.kgm]
en: Madre de Dios
lt: Madre de Diosas

[ctx: peru.kgm]
en: Tacna
lt: Takna

[ctx: peru.kgm]
en: Tumbes
lt: Tumbesas

[ctx: peru.kgm]
en: Puno
lt: Punas

[ctx: peru.kgm]
en: Ucayali
lt: Ukajalis

[ctx: peru.kgm]
en: Pucallpa
lt: Pukalpa

[ctx: philippines.kgm]
en: Philippines
lt: Filipinai

[ctx: philippines.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: philippines.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: philippines.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: philippines.kgm]
en: Not Philippines
lt: Ne Filipinai

[ctx: philippines.kgm]
en: San Jose
lt: San Chosė

[ctx: philippines.kgm]
en: Aurora
lt: Orora

[ctx: philippines.kgm]
en: Basilan
lt: Basilanas

[ctx: philippines.kgm]
en: Batangas
lt: Batangasas

[ctx: philippines.kgm]
en: Bohol
lt: Boholis

[ctx: philippines.kgm]
en: Roxas City
lt: Roksas Sitis

[ctx: philippines.kgm]
en: Catanduanes
lt: Katanduanesas

[ctx: philippines.kgm]
en: Cebu
lt: Sebu

[ctx: philippines.kgm]
en: Jordan
lt: Jordanija

[ctx: philippines.kgm]
en: Iloilo
lt: Iloilas

[ctx: philippines.kgm]
en: Ilagan
lt: Ilaganas

[ctx: philippines.kgm]
en: Tabuk
lt: Tabukas

[ctx: philippines.kgm]
en: Santa Cruz
lt: Santa Krusas

[ctx: philippines.kgm]
en: Leyte
lt: Leitė

[ctx: philippines.kgm]
en: Masbate
lt: Masbatė

[ctx: philippines.kgm]
en: Bacolod City
lt: Bakolod Sitis

[ctx: philippines.kgm]
en: Palawan
lt: Palavanas

[ctx: philippines.kgm]
en: Samar
lt: Samaras

[ctx: philippines.kgm]
en: Jolo
lt: Džolas

[ctx: philippines.kgm]
en: National Capital
lt: Valstybės sostinė

[ctx: @title]
en: Place %1 in Map
lt: %1 padėkite žemėlapyje

[ctx: poland.kgm]
en: Poland
lt: Lenkija

[ctx: poland.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: poland.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: poland.kgm]
en: Not Poland
lt: Ne Lenkija

[ctx: poland.kgm]
en: Warsaw
lt: Varšuva

[ctx: poland.kgm]
en: Olsztyn
lt: Olštynas

[ctx: poland.kgm]
en: Lublin
lt: Liublinas

[ctx: poland.kgm]
en: Kielce
lt: Kelcai

[ctx: poland.kgm]
en: Kraków
lt: Krokuva

[ctx: poland.kgm]
en: Silesia
lt: Silezija

[ctx: poland.kgm]
en: Katowice
lt: Katovicai

[ctx: poland.kgm]
en: Opole
lt: Opolė

[ctx: poland.kgm]
en: Pomerania
lt: Pomeranija

[ctx: poland.kgm]
en: Gdańsk
lt: Gdanskas

[ctx: poland.kgm]
en: Szczecin
lt: Ščecinas

[ctx: poland.kgm]
en: Wrocław
lt: Vroclavas

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Spain
lt: Ispanija

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Viana do Castelo
lt: Viana do Kastelas

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Funchal
lt: Funšalis

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Vila Real
lt: Vila Realis

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Bragança
lt: Bragansa

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Porto
lt: Portas

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Aveiro
lt: Aveiras

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Viseu
lt: Vizėjus

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Guarda
lt: Gvarda

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Coimbra
lt: Koimbra

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Castelo Branco
lt: Kastelo Brankas

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Leiria
lt: Leirija

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Santarém
lt: Santarenas

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Lisboa
lt: Lisabona

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Évora
lt: Evora

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Setúbal
lt: Setubalis

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Beja
lt: Beža

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Faro
lt: Faras

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Portalegre
lt: Portalegrė

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Spain
lt: Ispanija

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Vila Real
lt: Vila Realis

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Porto
lt: Portas

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Viseu
lt: Vizėjus

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Coimbra
lt: Koimbra

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Castelo Branco
lt: Kastelo Brankas

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Santarém
lt: Santarenas

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Lisboa
lt: Lisabona

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Évora
lt: Evora

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Beja
lt: Beža

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Faro
lt: Faras

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Funchal
lt: Funšalis

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Portugal (Regions)
lt: Portugalija (regionai)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Not Portugal (Regions)
lt: Ne Portugalija (regionai)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Alentejo
lt: Alentežas

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Faro
lt: Faras

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Coimbra
lt: Koimbra

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Lisboa
lt: Lisabona

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Porto
lt: Portas

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Funchal
lt: Funšalis

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Azores
lt: Azorai

[ctx: puertorico.kgm]
en: Puerto Rico
lt: Puerto Riko

[ctx: puertorico.kgm]
en: Municipalities
lt: Savivaldybės

[ctx: puertorico.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: puertorico.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: puertorico.kgm]
en: Bayamón
lt: Bajamonas

[ctx: puertorico.kgm]
en: Caguas
lt: Kagvasas

[ctx: puertorico.kgm]
en: Las Piedras
lt: Las Piedrasas

[ctx: puertorico.kgm]
en: Mayagüez
lt: Majagvesas

[ctx: puertorico.kgm]
en: Moca
lt: Moka

[ctx: puertorico.kgm]
en: Ponce
lt: Ponse

[ctx: puertorico.kgm]
en: Río Grande
lt: Rio Grandė

[ctx: puertorico.kgm]
en: Salinas
lt: Salinasas

[ctx: puertorico.kgm]
en: San Juan
lt: San Chuanas

[ctx: puertorico.kgm]
en: Santa Isabel
lt: Santa Isabelė

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Republic Of Ireland
lt: Airijos respublika

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Counties
lt: Amtai

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Not Republic Of Ireland
lt: Ne Airijos respublika

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Dublin
lt: Dublinas

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Wexford
lt: Veksfordas

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Dundalk
lt: Dandolkas

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Cavan
lt: Kavanas

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Kilkenny
lt: Kilkenis

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Waterford
lt: Vanduo

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Cork
lt: Korkas

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Tralee
lt: Trali

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Limerick
lt: Limerikas

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Clonmel
lt: Klonmelis

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Ennis
lt: Enisas

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Galway
lt: Golvėjus

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Sligo
lt: Slaigo

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Donegal
lt: Donegolas

[ctx: romania.kgm]
en: Romania
lt: Rumunija

[ctx: romania.kgm]
en: Counties
lt: Amtai

[ctx: romania.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: romania.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: romania.kgm]
en: Alba Iulia
lt: Alba Julija

[ctx: romania.kgm]
en: Arad
lt: Aradas

[ctx: romania.kgm]
en: Oradea
lt: Oradia

[ctx: romania.kgm]
en: Cluj-Napoca
lt: Klužas-Napoka

[ctx: romania.kgm]
en: Craiova
lt: Krajova

[ctx: romania.kgm]
en: Giurgiu
lt: Džurdžu

[ctx: romania.kgm]
en: Miercurea Ciuc
lt: Mierkuria Čukas

[ctx: romania.kgm]
en: Deva
lt: Dėva

[ctx: romania.kgm]
en: Slobozia
lt: Slobozija

[ctx: romania.kgm]
en: Baia Mare
lt: Baja Marė

[ctx: romania.kgm]
en: Drobeta-Turnu Severin
lt: Drobeta-Turnu Severinas

[ctx: romania.kgm]
en: Olt
lt: Oltas

[ctx: romania.kgm]
en: Satu Mare
lt: Satu Marė

[ctx: romania.kgm]
en: Sibiu
lt: Sibiju

[ctx: romania.kgm]
en: Suceava
lt: Sučava

[ctx: romania.kgm]
en: Alexandria
lt: Aleksandrija

[ctx: romania.kgm]
en: Tulcea
lt: Tulča

[ctx: romania.kgm]
en: Vaslui
lt: Vaslujus

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Russia (Districts)
lt: Rusija (sritys)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Not Russia (Districts)
lt: Ne Rusija (sritys)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Central
lt: Centrinis

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Moscow
lt: Maskva

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Khabarovsk
lt: Chabarovskas

[ctx: russia_districts.kgm]
en: St. Petersburg
lt: St. Peterburgas

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Novosibirsk
lt: Novosibirskas

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Southern
lt: Pietų

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Rostov-na-Donu
lt: Rostovas prie Dono

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Yekaterinburg
lt: Jekaterinburgas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Maykop
lt: Maikopas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ulan-Ude
lt: Ulan Udė

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Gorno-Altaysk
lt: Gorno Altaiskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Dagestan
lt: Dagestanas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Makhachkala
lt: Machačkala

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ingushetia
lt: Ingušetija

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nalchik
lt: Nalčikas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Cherkessk
lt: Čerkeskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Petrozavodsk
lt: Petrozavodskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Syktyvkar
lt: Syktyvkaras

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yoshkar-Ola
lt: Joškar-Ola

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Saransk
lt: Saranskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yakutsk
lt: Jakutskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladikavkaz
lt: Vladikavkazas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tatarstan
lt: Tatarstanas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kazan
lt: Kazanė

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kyzyl
lt: Kizylas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Izhevsk
lt: Iževskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Abakan
lt: Abakanas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chechnya
lt: Čečėnija

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Grozny
lt: Groznas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Cheboksary
lt: Čeboksarai

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Barnaul
lt: Barnaulas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnodar
lt: Krasnodaras

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnoyarsk
lt: Krasnojarskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladivostok
lt: Vladivostokas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Stavropol
lt: Stavropolis

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khabarovsk
lt: Chabarovskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Perm
lt: Permė

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Blagoveshchensk
lt: Blagoveščenskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Arkhangelsk
lt: Archangelskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Astrakhan
lt: Astrachanė

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Belgorod
lt: Belgorodas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Bryansk
lt: Brianskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladimir
lt: Vladimiras

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Volgograd
lt: Volgogradas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Voronezh
lt: Voronežas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Irkutsk
lt: Irkutskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kaliningrad
lt: Kaliningradas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kemerovo
lt: Kemerovas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kirov
lt: Kirovas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kurgan
lt: Kurganas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kursk
lt: Kurskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: St. Petersburg
lt: St. Peterburgas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Lipetsk
lt: Lipetskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Magadan
lt: Magadanas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Moscow
lt: Maskva

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Murmansk
lt: Murmanskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novgorod
lt: Novgorodas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novosibirsk
lt: Novosibirskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Omsk
lt: Omskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Orenburg
lt: Orenburgas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Pskov
lt: Pskovas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Rostov-na-Donu
lt: Rostovas prie Dono

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ryazan
lt: Riazanė

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Saratov
lt: Saratovas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yuzhno-Sakhalinsk
lt: Južno-Sachalinskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yekaterinburg
lt: Jekaterinburgas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Smolensk
lt: Smolenskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tambov
lt: Tambovas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tver
lt: Tverė

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tomsk
lt: Tomskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tyumen
lt: Tiumenė

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ulyanovsk
lt: Uljanovskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chelyabinsk
lt: Čeliabinskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chita
lt: Čita

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yaroslavl
lt: Jaroslavlis

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khanty-Mansiysk
lt: Chanty Mansijskas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Anadyr
lt: Anadyris

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Salekhard
lt: Salechardas

[ctx: san-marino.kgm]
en: San Marino
lt: San Marinas

[ctx: san-marino.kgm]
en: Municipalities
lt: Krantas

[ctx: san-marino.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: san-marino.kgm]
en: Not San-Marino
lt: Ne San Marinas

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Not Saudi (Arabia)
lt: Ne Saudo (Arabija)

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Jawf
lt: al Džaufas

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Ha'il
lt: Chailis

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Jizan
lt: Džizanas

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Najran
lt: Nairanas

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Tabuk
lt: Tabukas

[ctx: sikkim.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: sikkim.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: sikkim.kgm]
en: Gangtok
lt: Gangtokas

[ctx: slovakia.kgm]
en: Slovakia
lt: Slovakija

[ctx: slovakia.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: slovakia.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: slovakia.kgm]
en: Not Slovakia
lt: Ne Slovakija

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Kranj
lt: Kranis

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Styria
lt: Štirija

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Maribor
lt: Mariboras

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Carinthia
lt: Karintija

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Postojna
lt: Postoina

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Novo Mesto
lt: Novo Mestas

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Koper
lt: Koperis

[ctx: south_africa.kgm]
en: South Africa
lt: Pietų Afrika

[ctx: south_africa.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: south_africa.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: south_africa.kgm]
en: Not South Africa
lt: Ne Pietų Afrika

[ctx: south_africa.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: south_africa.kgm]
en: Bloemfontein
lt: Blumfonteinas

[ctx: south_africa.kgm]
en: Johannesburg
lt: Johanesburgas

[ctx: south_africa.kgm]
en: Pietermaritzburg
lt: Pitermaricburgas

[ctx: south_africa.kgm]
en: Nelspruit
lt: Nelspruitas

[ctx: south_africa.kgm]
en: Kimberley
lt: Kimberlis

[ctx: south_africa.kgm]
en: Cape Town
lt: Keiptaunas

[ctx: southamerica.kgm]
en: South America
lt: Pietų Amerika

[ctx: southamerica.kgm]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: southamerica.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: southamerica.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: southamerica.kgm]
en: Coast
lt: Krantas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Colombia
lt: Kolumbija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bogotá
lt: Bogota

[ctx: southamerica.kgm]
en: Venezuela
lt: Venesuela

[ctx: southamerica.kgm]
en: Caracas
lt: Karakasas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Guyana
lt: Gajana

[ctx: southamerica.kgm]
en: Georgetown
lt: Džordžtaunas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Suriname
lt: Surinamas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Paramaribo
lt: Paramaribas

[ctx: southamerica.kgm]
en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

[ctx: southamerica.kgm]
en: Cayenne
lt: Kajenas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Ecuador
lt: Ekvadoras

[ctx: southamerica.kgm]
en: Quito
lt: Kitas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brazil
lt: Brazilija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brasilia
lt: Brazilija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bolivia
lt: Bolivija

[ctx: southamerica.kgm]
en: La Paz
lt: La Pasas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Chile
lt: Čilė

[ctx: southamerica.kgm]
en: Santiago
lt: Santjagas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Paraguay
lt: Paragvajus

[ctx: southamerica.kgm]
en: Asunción
lt: Asunsjonas

[ctx: southamerica.kgm]
en: Buenos Aires
lt: Buenos Airės

[ctx: southamerica.kgm]
en: Uruguay
lt: Urugvajus

[ctx: southamerica.kgm]
en: Montevideo
lt: Montevidejas

[ctx: southkorea.kgm]
en: Regions
lt: Regionai

[ctx: southkorea.kgm]
en: Out of Bounds
lt: Užribis

[ctx: southkorea.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: southkorea.kgm]
en: Daejon
lt: Tedžonas

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeonju
lt: Čchongdžu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeju
lt: Čedžu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Daegu
lt: Tegu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Suwon
lt: Suvonas

[ctx: southkorea.kgm]
en: Ulsan
lt: Ulsanas

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gwangju
lt: Gvangdžu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Busan
lt: Busanas

[ctx: southkorea.kgm]
en: Seoul
lt: Seulas

[ctx: spain.kgm]
en: Spain
lt: Ispanija

[ctx: spain.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: spain.kgm]
en: External frontier
lt: Siena

[ctx: spain.kgm]
en: Andalucia
lt: Andalūzija

[ctx: spain.kgm]
en: Seville
lt: Sevilija

[ctx: spain.kgm]
en: Zaragoza
lt: Saragosa

[ctx: spain.kgm]
en: Oviedo
lt: Ovjedas

[ctx: spain.kgm]
en: Balearic Islands
lt: Balearų salos

[ctx: spain.kgm]
en: Palma de Mallorca
lt: Palma de Maljorka

[ctx: spain.kgm]
en: Vitoria
lt: Vitorija

[ctx: spain.kgm]
en: Canary Islands
lt: Kanarų salos

[ctx: spain.kgm]
en: Santander
lt: Santanderas

[ctx: spain.kgm]
en: Toledo
lt: Toledas

[ctx: spain.kgm]
en: Valladolid
lt: Valjadolidas

[ctx: spain.kgm]
en: Catalonia
lt: Katalonija

[ctx: spain.kgm]
en: Barcelona
lt: Barselona

[ctx: spain.kgm]
en: Mérida
lt: Merida

[ctx: spain.kgm]
en: Galicia
lt: Galisija

[ctx: spain.kgm]
en: Santiago de Compostela
lt: Santjago de Kompostela

[ctx: spain.kgm]
en: La Rioja
lt: La Riocha

[ctx: spain.kgm]
en: Logroño
lt: Logronjas

[ctx: spain.kgm]
en: Madrid
lt: Madridas

[ctx: spain.kgm]
en: Murcia
lt: Mursija

[ctx: spain.kgm]
en: Valencian Community
lt: Valensijos bendruomenė

[ctx: spain.kgm]
en: Valencia
lt: Valensija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Spain (Provinces)
lt: Ispanija (provincijos)

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: France
lt: Prancūzija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Andorra
lt: Andora

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Portugal
lt: Portugalija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Morocco
lt: Marokas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Algeria
lt: Alžyras

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Vitoria
lt: Vitorija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Albacete
lt: Albasetė

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Alicante
lt: Alikante

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Almería
lt: Almerija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Oviedo
lt: Ovjedas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Badajoz
lt: Badachosas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Barcelona
lt: Barselona

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Burgos
lt: Burgosas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Santander
lt: Santanderas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Ciudad Real
lt: Siudad Realis

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Córdoba
lt: Kordoba

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: A Coruña
lt: A Korunja

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cuenca
lt: Kuenka

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Girona
lt: Chirona

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Guadalajara
lt: Gvadalachara

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Huesca
lt: Hueska

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Balearic Islands
lt: Balearų salos

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Palma de Mallorca
lt: Palma de Maljorka

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Jaén
lt: Chaenas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: La Rioja
lt: La Riocha

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Logroño
lt: Logronjas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: León
lt: Leonas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Lugo
lt: Lugas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Madrid
lt: Madridas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Murcia
lt: Mursija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Ourense
lt: Ourensė

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Palencia
lt: Palensija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria
lt: Gran Kanarijos las Palmas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Salamanca
lt: Salamanka

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Segovia
lt: Segovija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Seville
lt: Sevilija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Soria
lt: Sorija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Tarragona
lt: Taragona

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Teruel
lt: Teruelis

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Toledo
lt: Toledas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Valencia
lt: Valensija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Valladolid
lt: Valjadolidas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Zamora
lt: Samora

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Zaragoza
lt: Saragosa

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Central
lt: Centrinis

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Southern
lt: Pietų

[ctx: sudan.kgm]
en: Sudan
lt: Sudanas

[ctx: sudan.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: sudan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: sudan.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: sudan.kgm]
en: Al Jazirah
lt: al Džazira

[ctx: sudan.kgm]
en: White Nile
lt: Baltasis Nilas

[ctx: sudan.kgm]
en: Nyala
lt: Niala

[ctx: sudan.kgm]
en: Kassala
lt: Kasala

[ctx: sudan.kgm]
en: Red Sea
lt: Raudonoji jūra

[ctx: sudan.kgm]
en: Port Sudan
lt: Port Sudanas

[ctx: sudan.kgm]
en: Khartoum
lt: Chartumas

[ctx: suriname.kgm]
en: Suriname
lt: Surinamas

[ctx: suriname.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: suriname.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: suriname.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: suriname.kgm]
en: Groningen
lt: Groningenas

[ctx: suriname.kgm]
en: Paramaribo
lt: Paramaribas

[ctx: sweden.kgm]
en: Counties
lt: Amtai

[ctx: sweden.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: sweden.kgm]
en: Not Sweden
lt: Ne Švedija

[ctx: sweden.kgm]
en: Stockholm
lt: Stokholmas

[ctx: sweden.kgm]
en: Umeå
lt: Umeo

[ctx: sweden.kgm]
en: Luleå
lt: Liuleo

[ctx: sweden.kgm]
en: Uppsala
lt: Upsala

[ctx: sweden.kgm]
en: Nyköping
lt: Nišiopingas

[ctx: sweden.kgm]
en: Linköping
lt: Linšiopingas

[ctx: sweden.kgm]
en: Jönköping
lt: Jonšiopingas

[ctx: sweden.kgm]
en: Växjö
lt: Vekšė

[ctx: sweden.kgm]
en: Kalmar
lt: Kalmaras

[ctx: sweden.kgm]
en: Visby
lt: Visbis

[ctx: sweden.kgm]
en: Malmö
lt: Malmė

[ctx: sweden.kgm]
en: Halmstad
lt: Halmstadas

[ctx: sweden.kgm]
en: Karlstad
lt: Karlstadas

[ctx: sweden.kgm]
en: Örebro
lt: Erebru

[ctx: sweden.kgm]
en: Västerås
lt: Vesterosas

[ctx: sweden.kgm]
en: Falun
lt: Faliunas

[ctx: sweden.kgm]
en: Gävle
lt: Jevlė

[ctx: sweden.kgm]
en: Härnösand
lt: Herniosandas

[ctx: sweden.kgm]
en: Östersund
lt: Estešundas

[ctx: switzerland.kgm]
en: Switzerland
lt: Šveicarija

[ctx: switzerland.kgm]
en: Cantons
lt: Kantonai

[ctx: switzerland.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: switzerland.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: switzerland.kgm]
en: Zürich
lt: Ciurichas

[ctx: switzerland.kgm]
en: Bern
lt: Bernas

[ctx: switzerland.kgm]
en: Zug
lt: Cugas

[ctx: switzerland.kgm]
en: Fribourg
lt: Fribūras

[ctx: switzerland.kgm]
en: Solothurn
lt: Zoloturnas

[ctx: switzerland.kgm]
en: Basel
lt: Bazelis

[ctx: switzerland.kgm]
en: Schaffhausen
lt: Šafhauzenas

[ctx: switzerland.kgm]
en: Chur
lt: Kūras

[ctx: switzerland.kgm]
en: Aarau
lt: Arau

[ctx: switzerland.kgm]
en: Frauenfeld
lt: Frauenfeldas

[ctx: switzerland.kgm]
en: Bellinzona
lt: Belincona

[ctx: switzerland.kgm]
en: Lausanne
lt: Lozana

[ctx: switzerland.kgm]
en: Sion
lt: Sionas

[ctx: switzerland.kgm]
en: Neuchâtel
lt: Nešatelis

[ctx: switzerland.kgm]
en: Geneva
lt: Ženeva

[ctx: switzerland.kgm]
en: Delémont
lt: Delemonas

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Not Tajikistan
lt: Ne Tadžikistanas

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Khujand
lt: Chudžandas

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Khorugh
lt: Chorugas

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Salem
lt: Salemas

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Chennai
lt: Cenajus

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Pondicherry
lt: Pondišeris

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: thailand.kgm]
en: Thailand
lt: Tailandas

[ctx: thailand.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: thailand.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: thailand.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: thailand.kgm]
en: Not Thailand
lt: Ne Tailandas

[ctx: thailand.kgm]
en: Chiang Mai
lt: Čiang Majus

[ctx: thailand.kgm]
en: Chiang Rai
lt: Čiang Rajus

[ctx: thailand.kgm]
en: Lampang
lt: Lampangas

[ctx: thailand.kgm]
en: Nakhon Sawan
lt: Nakchonsavanas

[ctx: thailand.kgm]
en: Nan
lt: Nanas

[ctx: thailand.kgm]
en: Tak
lt: Takas

[ctx: thailand.kgm]
en: Khon Kaen
lt: Khonkenas

[ctx: thailand.kgm]
en: Ubon Ratchathani
lt: Ubon Račatanis

[ctx: thailand.kgm]
en: Udon Thani
lt: Udon Tanis

[ctx: thailand.kgm]
en: Chanthaburi
lt: Čantaburis

[ctx: thailand.kgm]
en: Chon Buri
lt: Con Buris

[ctx: thailand.kgm]
en: Rayong
lt: Rajongas

[ctx: thailand.kgm]
en: Bangkok
lt: Bankokas

[ctx: thailand.kgm]
en: Nonthaburi
lt: Nontaburis

[ctx: thailand.kgm]
en: Phetchaburi
lt: Petcaburis

[ctx: thailand.kgm]
en: Prachuap Khiri Khan
lt: Pračuap Chiri Chanas

[ctx: thailand.kgm]
en: Chumphon
lt: Čumfonas

[ctx: thailand.kgm]
en: Nakhon Si Thammarat
lt: Nakchonsitamaratas

[ctx: thailand.kgm]
en: Phuket
lt: Puketas

[ctx: thailand.kgm]
en: Surat Thani
lt: Suratanis

[ctx: tripura.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: tripura.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: tripura.kgm]
en: Udaipur
lt: Udaipuras

[ctx: turkey.kgm]
en: Turkey
lt: Turkija

[ctx: turkey.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: turkey.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: turkey.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: turkey.kgm]
en: Not Turkey
lt: Ne Turkija

[ctx: turkey.kgm]
en: Antalya
lt: Antalija

[ctx: turkey.kgm]
en: Bitlis
lt: Bitlisas

[ctx: turkey.kgm]
en: Denizli
lt: Denizlis

[ctx: turkey.kgm]
en: Edirne
lt: Edirnė

[ctx: turkey.kgm]
en: Erzurum
lt: Erzurumas

[ctx: turkey.kgm]
en: Gaziantep
lt: Gaziantepas

[ctx: turkey.kgm]
en: Mersin
lt: Mersinas

[ctx: turkey.kgm]
en: Kayseri
lt: Kaiseris

[ctx: turkey.kgm]
en: Konya
lt: Konija

[ctx: turkey.kgm]
en: Kütahya
lt: Kiutachija

[ctx: turkey.kgm]
en: Malatya
lt: Malatija

[ctx: turkey.kgm]
en: Samsun
lt: Samsunas

[ctx: turkey.kgm]
en: Sinop
lt: Sinopas

[ctx: turkey.kgm]
en: Sivas
lt: Sivasas

[ctx: turkey.kgm]
en: Trabzon
lt: Trabzonas

[ctx: turkey.kgm]
en: Van
lt: Vanas

[ctx: turkey.kgm]
en: Zonguldak
lt: Zonguldakas

[ctx: turkey.kgm]
en: Batman
lt: Batmanas

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Not Turkmenistan
lt: Ne Turkmėnistanas

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Dashhowuz
lt: Dašoguzas

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Lebap
lt: Lebapas

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Mary
lt: Mari

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ukraine
lt: Ukraina

[ctx: ukraine.kgm]
en: Uzhhorod
lt: Užhorodas

[ctx: ukraine.kgm]
en: Rivne
lt: Rivnė

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zhytomyr
lt: Žitomyras

[ctx: ukraine.kgm]
en: Vinnytsya
lt: Vinycia

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kyiv
lt: Kijevas

[ctx: ukraine.kgm]
en: Cherkasy
lt: Čerkasai

[ctx: ukraine.kgm]
en: Mykolayiv
lt: Mykolajivas

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernihiv
lt: Černigovas

[ctx: ukraine.kgm]
en: Sumy
lt: Sumai

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kharkiv
lt: Charkovas

[ctx: ukraine.kgm]
en: Dnipro
lt: Dnepras

[ctx: ukraine.kgm]
en: Donets'k
lt: Doneckas

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kherson
lt: Chersonas

[ctx: ukraine.kgm]
en: Simferopol'
lt: Simferopolis

[ctx: ukraine.kgm]
en: City of Kyiv
lt: Kijevo miestas

[ctx: ukraine.kgm]
en: Azov Sea
lt: Azovo jūra

[ctx: ukraine.kgm]
en: Black Sea
lt: Juodoji jūra

[ctx: ukraine.kgm]
en: Not Ukraine
lt: Ne Ukraina

[ctx: ukraine.kgm]
en: River
lt: Upė

[ctx: uruguay.kgm]
en: Uruguay
lt: Urugvajus

[ctx: uruguay.kgm]
en: Departments
lt: Departamentai

[ctx: uruguay.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: uruguay.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: uruguay.kgm]
en: Melo
lt: Melas

[ctx: uruguay.kgm]
en: Durazno
lt: Durasnas

[ctx: uruguay.kgm]
en: Flores
lt: Floresas

[ctx: uruguay.kgm]
en: Trinidad
lt: Trinidadas

[ctx: uruguay.kgm]
en: Minas
lt: Minasas

[ctx: uruguay.kgm]
en: Montevideo
lt: Montevidejas

[ctx: uruguay.kgm]
en: Paysandú
lt: Pavsandu

[ctx: uruguay.kgm]
en: Río Negro
lt: Rio Negras

[ctx: uruguay.kgm]
en: Fray Bentos
lt: Frai Bentosas

[ctx: uruguay.kgm]
en: Salto
lt: Saltas

[ctx: uruguay.kgm]
en: San José
lt: San Chosė

[ctx: uruguay.kgm]
en: Mercedes
lt: Mersedesas

[ctx: uruguay.kgm]
en: Tacuarembó
lt: Takuarembo

[ctx: usa.kgm]
en: USA
lt: JAV

[ctx: usa.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: usa.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: usa.kgm]
en: Coast
lt: Krantas

[ctx: usa.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: usa.kgm]
en: The Bahamas
lt: Bahamai

[ctx: usa.kgm]
en: Cuba
lt: Kuba

[ctx: usa.kgm]
en: Canada
lt: Kanada

[ctx: usa.kgm]
en: Mexico
lt: Meksika

[ctx: usa.kgm]
en: Russia
lt: Rusija

[ctx: usa.kgm]
en: Washington DC
lt: Vašingtono apygarda

[ctx: usa.kgm]
en: Montgomery
lt: Montgomeris

[ctx: usa.kgm]
en: Alaska
lt: Aliaska

[ctx: usa.kgm]
en: Juneau
lt: Džunas

[ctx: usa.kgm]
en: Phoenix
lt: Feniksas

[ctx: usa.kgm]
en: Arkansas
lt: Arkanzasas

[ctx: usa.kgm]
en: Little Rock
lt: Litl Rokas

[ctx: usa.kgm]
en: California
lt: Kalifornija

[ctx: usa.kgm]
en: Sacramento
lt: Sakramentas

[ctx: usa.kgm]
en: Colorado
lt: Koloradas

[ctx: usa.kgm]
en: Denver
lt: Denveris

[ctx: usa.kgm]
en: Connecticut
lt: Konektikutas

[ctx: usa.kgm]
en: Hartford
lt: Hartfordas

[ctx: usa.kgm]
en: Delaware
lt: Delaveras

[ctx: usa.kgm]
en: Dover
lt: Doveris

[ctx: usa.kgm]
en: Tallahassee
lt: Talahasis

[ctx: usa.kgm]
en: Georgia
lt: Džordžija

[ctx: usa.kgm]
en: Hawaii
lt: Havajai

[ctx: usa.kgm]
en: Idaho
lt: Aidahas

[ctx: usa.kgm]
en: Boise
lt: Boizis

[ctx: usa.kgm]
en: Illinois
lt: Ilinojus

[ctx: usa.kgm]
en: Springfield
lt: Springfyldas

[ctx: usa.kgm]
en: Iowa
lt: Ajova

[ctx: usa.kgm]
en: Des Moines
lt: Di Moinas

[ctx: usa.kgm]
en: Kansas
lt: Kanzasas

[ctx: usa.kgm]
en: Topeka
lt: Tapika

[ctx: usa.kgm]
en: Kentucky
lt: Kentukis

[ctx: usa.kgm]
en: Frankfort
lt: Frankfortas

[ctx: usa.kgm]
en: Louisiana
lt: Liuiziana

[ctx: usa.kgm]
en: Baton Rouge
lt: Baton Ružas

[ctx: usa.kgm]
en: Maine
lt: Meinas

[ctx: usa.kgm]
en: Augusta
lt: Ogasta

[ctx: usa.kgm]
en: Maryland
lt: Merilandas

[ctx: usa.kgm]
en: Annapolis
lt: Anapolis

[ctx: usa.kgm]
en: Massachusetts
lt: Masačiusetsas

[ctx: usa.kgm]
en: Boston
lt: Bostonas

[ctx: usa.kgm]
en: Michigan
lt: Mičiganas

[ctx: usa.kgm]
en: Lansing
lt: Lansingas

[ctx: usa.kgm]
en: Minnesota
lt: Minesota

[ctx: usa.kgm]
en: Saint Paul
lt: Sent Polis

[ctx: usa.kgm]
en: Mississippi
lt: Misisipė

[ctx: usa.kgm]
en: Jackson
lt: Džeksonas

[ctx: usa.kgm]
en: Missouri
lt: Misūris

[ctx: usa.kgm]
en: Jefferson City
lt: Džeferson Sitis

[ctx: usa.kgm]
en: Lincoln
lt: Linkolnas

[ctx: usa.kgm]
en: Carson City
lt: Karson Sitis

[ctx: usa.kgm]
en: New Hampshire
lt: Naujasis Hampšyras

[ctx: usa.kgm]
en: Concord
lt: Konkordas

[ctx: usa.kgm]
en: New Jersey
lt: Naujasis Džersis

[ctx: usa.kgm]
en: Trenton
lt: Trentonas

[ctx: usa.kgm]
en: New Mexico
lt: Naujoji Meksika

[ctx: usa.kgm]
en: Santa Fe
lt: Santa Fė

[ctx: usa.kgm]
en: New York
lt: Niujorkas

[ctx: usa.kgm]
en: Albany
lt: Olbanis

[ctx: usa.kgm]
en: North Carolina
lt: Šiaurės Karolina

[ctx: usa.kgm]
en: North Dakota
lt: Šiaurės Dakota

[ctx: usa.kgm]
en: Bismarck
lt: Bismarkas

[ctx: usa.kgm]
en: Ohio
lt: Ohajas

[ctx: usa.kgm]
en: Columbus
lt: Kolambusas

[ctx: usa.kgm]
en: Oklahoma City
lt: Oklahoma Sitis

[ctx: usa.kgm]
en: Oregon
lt: Oregonas

[ctx: usa.kgm]
en: Salem
lt: Salemas

[ctx: usa.kgm]
en: Pennsylvania
lt: Pensilvanija

[ctx: usa.kgm]
en: Harrisburg
lt: Harisbergas

[ctx: usa.kgm]
en: Rhode Island
lt: Rod Ailandas

[ctx: usa.kgm]
en: Providence
lt: Providensas

[ctx: usa.kgm]
en: South Carolina
lt: Pietų Karolina

[ctx: usa.kgm]
en: Columbia
lt: Kolumbija

[ctx: usa.kgm]
en: South Dakota
lt: Pietų Dakota

[ctx: usa.kgm]
en: Pierre
lt: Piras

[ctx: usa.kgm]
en: Tennessee
lt: Tenesis

[ctx: usa.kgm]
en: Nashville
lt: Našvilis

[ctx: usa.kgm]
en: Texas
lt: Teksasas

[ctx: usa.kgm]
en: Austin
lt: Ostinas

[ctx: usa.kgm]
en: Utah
lt: Juta

[ctx: usa.kgm]
en: Salt Lake City
lt: Solt Leik Sitis

[ctx: usa.kgm]
en: Vermont
lt: Vermontas

[ctx: usa.kgm]
en: Montpelier
lt: Montpyljeris

[ctx: usa.kgm]
en: Virginia
lt: Virdžinija

[ctx: usa.kgm]
en: Richmond
lt: Ričmondas

[ctx: usa.kgm]
en: Washington
lt: Vašingtonas

[ctx: usa.kgm]
en: Olympia
lt: Olimpija

[ctx: usa.kgm]
en: West Virginia
lt: Vakarų Virdžinija

[ctx: usa.kgm]
en: Charleston
lt: Čarlstonas

[ctx: usa.kgm]
en: Wisconsin
lt: Viskonsinas

[ctx: usa.kgm]
en: Madison
lt: Madisonas

[ctx: usa.kgm]
en: Wyoming
lt: Vajomingas

[ctx: usa.kgm]
en: Cheyenne
lt: Šajenas

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Not Uzbekistan
lt: Ne Uzbekistanas

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Andijon
lt: Andižanas

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Urganch
lt: Urgenčas

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Namangan
lt: Namanganas

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Qarshi
lt: Karšis

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Samarqand
lt: Samarkandas

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Guliston
lt: Gulistonas

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Tashkent
lt: Taškentas

[ctx: venezuela.kgm]
en: Venezuela
lt: Venesuela

[ctx: venezuela.kgm]
en: States
lt: Valstijos

[ctx: venezuela.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: venezuela.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: venezuela.kgm]
en: Not Venezuela
lt: Ne Venesuela

[ctx: venezuela.kgm]
en: Amazonas
lt: Amazonė

[ctx: venezuela.kgm]
en: Barcelona
lt: Barselona

[ctx: venezuela.kgm]
en: Apure
lt: Apurė

[ctx: venezuela.kgm]
en: Maracay
lt: Marakajus

[ctx: venezuela.kgm]
en: Barinas
lt: Barinasas

[ctx: venezuela.kgm]
en: Bolívar
lt: Bolivaras

[ctx: venezuela.kgm]
en: Valencia
lt: Valensija

[ctx: venezuela.kgm]
en: San Carlos
lt: San Karlosas

[ctx: venezuela.kgm]
en: Coro
lt: Koras

[ctx: venezuela.kgm]
en: Barquisimeto
lt: Barkisimetas

[ctx: venezuela.kgm]
en: Mérida
lt: Merida

[ctx: venezuela.kgm]
en: Maturín
lt: Maturinas

[ctx: venezuela.kgm]
en: Sucre
lt: Sukrė

[ctx: venezuela.kgm]
en: San Cristóbal
lt: San Kristobalis

[ctx: venezuela.kgm]
en: Trujillo
lt: Truchiljas

[ctx: venezuela.kgm]
en: Maracaibo
lt: Marakaibas

[ctx: venezuela.kgm]
en: Caracas
lt: Karakasas

[ctx: venezuela.kgm]
en: Capital District
lt: Sostinės apygarda

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vietnam
lt: Vietnamas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: vietnam.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: vietnam.kgm]
en: Not Vietnam
lt: Ne Vietnamas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: vietnam.kgm]
en: Long Xuyen
lt: Longsiūjenas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Phan Thiet
lt: Pan Tietas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Can Tho
lt: Kantas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Da Nang
lt: Danangas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Bien Hoa
lt: Bienhoa

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ha Giang
lt: Haziangas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Hai Phong
lt: Haifongas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ho Chi Minh
lt: Ho Ši Minas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Nha Trang
lt: Nha Trangas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Da Lat
lt: Dalatas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Nam Dinh
lt: Nam Dinhas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vinh
lt: Vinhas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Dong Hoi
lt: Donghojus

[ctx: vietnam.kgm]
en: Thai Nguyen
lt: Thai Ngujenas

[ctx: vietnam.kgm]
en: Thanh Hoa
lt: Than Hoa

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oceans and basins
lt: Vandenynai ir baseinai

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Arctic ocean
lt: Arkties vandenynas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Pacific
lt: Šiaurės Ramusis

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Atlantic
lt: Šiaurės Atlanto

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Pacific
lt: Pietų Ramusis

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Atlantic
lt: Pietų Atlanto

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Indian ocean
lt: Indijos vandenynas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Antarctic ocean
lt: Antarkties vandenynas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Congo
lt: Kongas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Chad
lt: Čado ežeras

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Niger
lt: Nigeris

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Nile
lt: Nilas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Orange
lt: Oranžas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Senegal
lt: Senegalas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Zambezi
lt: Zambezė

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Danube
lt: Dunojus

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dnieper
lt: Dniepras

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dniester
lt: Dniestras

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Don
lt: Donas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ebro
lt: Ebras

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Elbe
lt: Elbė

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Garonne
lt: Garona

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Guadalquivir
lt: Gvadalkiviras

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Kemijoki
lt: Kemijokis

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Loire
lt: Luara

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oder
lt: Oderis

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rhine
lt: Reinas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Seine
lt: Sena

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tagus
lt: Tagusas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ural
lt: Uralas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Vistula
lt: Vysla

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Weser
lt: Vėzeris

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amu Darya
lt: Amudarja

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amur
lt: Amūras

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ganges
lt: Gangas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Godavari
lt: Godavaris

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Indus
lt: Indas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Irrawaddy
lt: Iravadis

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Kapuas
lt: Kapuasas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Krishna
lt: Krišna

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mekong
lt: Mekongas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ob
lt: Obė

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Salween
lt: Salvinas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Xi Jiang
lt: Sidziangas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yangtze
lt: Jangdzė

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yenisey
lt: Jenisiejus

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Balsas
lt: Balsasas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Brazos
lt: Brazosas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Colorado
lt: Koloradas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Columbia
lt: Kolumbija

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Fraser
lt: Freizeris

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mackenzie
lt: Makenzis

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mississippi
lt: Misisipė

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Nelson
lt: Nelsonas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rio Grande
lt: Rio Grandė

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Sacramento
lt: Sakramentas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Usumacinta
lt: Usumasinta

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yaqui
lt: Jakis

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yukon
lt: Jukonas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amazon
lt: Amazonė

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Chubut
lt: Čiubutas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Orinoco
lt: Orinokas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tocantins
lt: Tokantinsas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Uruguay
lt: Urugvajus

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Douro
lt: Doras

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Guadiana
lt: Gvadiana

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Meuse
lt: Mezas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tiber
lt: Tiberis

[ctx: westbengal.kgm]
en: District
lt: Sritis

[ctx: westbengal.kgm]
en: Border
lt: Riba

[ctx: westbengal.kgm]
en: Kolkata
lt: Kalkuta

[ctx: westbengal.kgm]
en: Darjeeling
lt: Dardžilingas

[ctx: world.kgm]
en: World
lt: Pasaulis

[ctx: world.kgm]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: world.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: world.kgm]
en: Algeria
lt: Alžyras

[ctx: world.kgm]
en: Algiers
lt: Alžyras

[ctx: world.kgm]
en: Benin
lt: Beninas

[ctx: world.kgm]
en: Porto Novo
lt: Porto-Novas

[ctx: world.kgm]
en: Botswana
lt: Botsvana

[ctx: world.kgm]
en: Gaborone
lt: Gaboronas

[ctx: world.kgm]
en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

[ctx: world.kgm]
en: Ouagadougou
lt: Uagadugu

[ctx: world.kgm]
en: Burundi
lt: Burundis

[ctx: world.kgm]
en: Cameroon
lt: Kamerūnas

[ctx: world.kgm]
en: Yaoundé
lt: Jaundė

[ctx: world.kgm]
en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

[ctx: world.kgm]
en: Bangui
lt: Bangis

[ctx: world.kgm]
en: Chad
lt: Čadas

[ctx: world.kgm]
en: N'Djamena
lt: Ndžamena

[ctx: world.kgm]
en: Côte d'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

[ctx: world.kgm]
en: Yamoussoukro
lt: Jamusukras

[ctx: world.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
lt: Kongo demokratinė respublika

[ctx: world.kgm]
en: Kinshasa
lt: Kinšasa

[ctx: world.kgm]
en: Djibouti
lt: Džibutis

[ctx: world.kgm]
en: Egypt
lt: Egiptas

[ctx: world.kgm]
en: Cairo
lt: Kairas

[ctx: world.kgm]
en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

[ctx: world.kgm]
en: Malabo
lt: Malabas

[ctx: world.kgm]
en: Eritrea
lt: Eritreja

[ctx: world.kgm]
en: Ethiopia
lt: Etiopija

[ctx: world.kgm]
en: Addis Ababa
lt: Adis Abeba

[ctx: world.kgm]
en: Gabon
lt: Gabonas

[ctx: world.kgm]
en: Libreville
lt: Librevilis

[ctx: world.kgm]
en: Ghana
lt: Gana

[ctx: world.kgm]
en: Accra
lt: Akra

[ctx: world.kgm]
en: Guinea
lt: Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Conakry
lt: Konakris

[ctx: world.kgm]
en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Bissau
lt: Bisau

[ctx: world.kgm]
en: Iran
lt: Iranas

[ctx: world.kgm]
en: Tehran
lt: Teheranas

[ctx: world.kgm]
en: Iraq
lt: Irakas

[ctx: world.kgm]
en: Baghdad
lt: Bagdadas

[ctx: world.kgm]
en: Israel
lt: Izraelis

[ctx: world.kgm]
en: Jerusalem
lt: Jeruzalė

[ctx: world.kgm]
en: Jordan
lt: Jordanija

[ctx: world.kgm]
en: Amman
lt: Amanas

[ctx: world.kgm]
en: Kenya
lt: Kenija

[ctx: world.kgm]
en: Nairobi
lt: Nairobis

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait
lt: Kuveitas

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait City
lt: Kuveito miestas

[ctx: world.kgm]
en: Lebanon
lt: Libanas

[ctx: world.kgm]
en: Beirut
lt: Beirutas

[ctx: world.kgm]
en: Lesotho
lt: Lesotas

[ctx: world.kgm]
en: Liberia
lt: Liberija

[ctx: world.kgm]
en: Monrovia
lt: Monrovija

[ctx: world.kgm]
en: Libya
lt: Libija

[ctx: world.kgm]
en: Tripoli
lt: Tripolė

[ctx: world.kgm]
en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

[ctx: world.kgm]
en: Vaduz
lt: Vaducas

[ctx: world.kgm]
en: Madagascar
lt: Madagaskaras

[ctx: world.kgm]
en: Antananarivo
lt: Antananaryvas

[ctx: world.kgm]
en: Malawi
lt: Malavis

[ctx: world.kgm]
en: Lilongwe
lt: Lilongvė

[ctx: world.kgm]
en: Mali
lt: Malis

[ctx: world.kgm]
en: Bamako
lt: Bamakas

[ctx: world.kgm]
en: Mauritania
lt: Mauritanija

[ctx: world.kgm]
en: Nouakchott
lt: Nuakšotas

[ctx: world.kgm]
en: Morocco
lt: Marokas

[ctx: world.kgm]
en: Rabat
lt: Rabatas

[ctx: world.kgm]
en: Mozambique
lt: Mozambikas

[ctx: world.kgm]
en: Maputo
lt: Maputu

[ctx: world.kgm]
en: Namibia
lt: Namibija

[ctx: world.kgm]
en: Windhoek
lt: Vindhukas

[ctx: world.kgm]
en: Niger
lt: Nigeris

[ctx: world.kgm]
en: Niamey
lt: Niamėjus

[ctx: world.kgm]
en: Nigeria
lt: Nigerija

[ctx: world.kgm]
en: Abuja
lt: Abudža

[ctx: world.kgm]
en: Qatar
lt: Kataras

[ctx: world.kgm]
en: Republic of the Congo
lt: Kongo respublika

[ctx: world.kgm]
en: Brazzaville
lt: Brazavilis

[ctx: world.kgm]
en: Rwanda
lt: Ruanda

[ctx: world.kgm]
en: Kigali
lt: Kigalis

[ctx: world.kgm]
en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

[ctx: world.kgm]
en: Riyadh
lt: Rijadas

[ctx: world.kgm]
en: Senegal
lt: Senegalas

[ctx: world.kgm]
en: Dakar
lt: Dakaras

[ctx: world.kgm]
en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

[ctx: world.kgm]
en: Freetown
lt: Fritaunas

[ctx: world.kgm]
en: Somalia
lt: Somalis

[ctx: world.kgm]
en: Mogadishu
lt: Mogadišas

[ctx: world.kgm]
en: South Africa
lt: Pietų Afrikos Respublika

[ctx: world.kgm]
en: Pretoria, Bloemfontein and Cape Town
lt: Pretorija, Blumfonteinas ir Keiptaunas

[ctx: world.kgm]
en: Sudan
lt: Sudanas

[ctx: world.kgm]
en: Khartoum
lt: Chartumas

[ctx: world.kgm]
en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

[ctx: world.kgm]
en: Mbabane
lt: Mbabanė

[ctx: world.kgm]
en: Syria
lt: Sirija

[ctx: world.kgm]
en: Damascus
lt: Damaskas

[ctx: world.kgm]
en: Tanzania
lt: Tanzanija

[ctx: world.kgm]
en: Banjul
lt: Bandžulis

[ctx: world.kgm]
en: Togo
lt: Togas

[ctx: world.kgm]
en: Lomé
lt: Lomė

[ctx: world.kgm]
en: Tunisia
lt: Tunisas

[ctx: world.kgm]
en: Tunis
lt: Tunisas

[ctx: world.kgm]
en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

[ctx: world.kgm]
en: Abu Dhabi City
lt: Abu Dabis

[ctx: world.kgm]
en: Oman
lt: Omanas

[ctx: world.kgm]
en: Muscat
lt: Maskatas

[ctx: world.kgm]
en: West Bank
lt: Vakarų Krantas

[ctx: world.kgm]
en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

[ctx: world.kgm]
en: Yemen
lt: Jemenas

[ctx: world.kgm]
en: Sana'a
lt: Sana

[ctx: world.kgm]
en: Zambia
lt: Zambija

[ctx: world.kgm]
en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

[ctx: world.kgm]
en: Albania
lt: Albanija

[ctx: world.kgm]
en: Austria
lt: Austrija

[ctx: world.kgm]
en: Vienna
lt: Viena

[ctx: world.kgm]
en: Belarus
lt: Baltarusija

[ctx: world.kgm]
en: Minsk
lt: Minskas

[ctx: world.kgm]
en: Belgium
lt: Belgija

[ctx: world.kgm]
en: Brussels
lt: Briuselis

[ctx: world.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

[ctx: world.kgm]
en: Sarajevo
lt: Sarajevas

[ctx: world.kgm]
en: Bulgaria
lt: Bulgarija

[ctx: world.kgm]
en: Sofia
lt: Sofija

[ctx: world.kgm]
en: Croatia
lt: Kroatija

[ctx: world.kgm]
en: Zagreb
lt: Zagrebas

[ctx: world.kgm]
en: Prague
lt: Praha

[ctx: world.kgm]
en: Denmark
lt: Danija

[ctx: world.kgm]
en: Copenhagen
lt: Kopenhaga

[ctx: world.kgm]
en: Estonia
lt: Estija

[ctx: world.kgm]
en: Tallinn
lt: Talinas

[ctx: world.kgm]
en: Finland
lt: Suomija

[ctx: world.kgm]
en: Helsinki
lt: Helsinkis

[ctx: world.kgm]
en: Skopje
lt: Skopjė

[ctx: world.kgm]
en: France
lt: Prancūzija

[ctx: world.kgm]
en: Paris
lt: Paryžius

[ctx: world.kgm]
en: Germany
lt: Vokietija

[ctx: world.kgm]
en: Berlin
lt: Berlynas

[ctx: world.kgm]
en: Greece
lt: Graikija

[ctx: world.kgm]
en: Athens
lt: Atėnai

[ctx: world.kgm]
en: Hungary
lt: Vengrija

[ctx: world.kgm]
en: Budapest
lt: Budapeštas

[ctx: world.kgm]
en: Iceland
lt: Islandija

[ctx: world.kgm]
en: Reykjavik
lt: Reikjavikas

[ctx: world.kgm]
en: Ireland
lt: Airija

[ctx: world.kgm]
en: Dublin
lt: Dublinas

[ctx: world.kgm]
en: Italy
lt: Italija

[ctx: world.kgm]
en: Rome
lt: Roma

[ctx: world.kgm]
en: Latvia
lt: Latvija

[ctx: world.kgm]
en: Riga
lt: Ryga

[ctx: world.kgm]
en: Lithuania
lt: Lietuva

[ctx: world.kgm]
en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

[ctx: world.kgm]
en: Chisinau
lt: Kišiniovas

[ctx: world.kgm]
en: Netherlands
lt: Olandija

[ctx: world.kgm]
en: Amsterdam
lt: Amsterdamas

[ctx: world.kgm]
en: Norway
lt: Norvegija

[ctx: world.kgm]
en: Oslo
lt: Oslas

[ctx: world.kgm]
en: Poland
lt: Lenkija

[ctx: world.kgm]
en: Warsaw
lt: Varšuva

[ctx: world.kgm]
en: Portugal
lt: Portugalija

[ctx: world.kgm]
en: Lisbon
lt: Lisabona

[ctx: world.kgm]
en: Romania
lt: Rumunija

[ctx: world.kgm]
en: Bucharest
lt: Bukareštas

[ctx: world.kgm]
en: Russia
lt: Rusija

[ctx: world.kgm]
en: Moscow
lt: Maskva

[ctx: world.kgm]
en: San Marino
lt: San Marinas

[ctx: world.kgm]
en: Serbia
lt: Serbija

[ctx: world.kgm]
en: Belgrade
lt: Belgradas

[ctx: world.kgm]
en: Montenegro
lt: Juodkalnija

[ctx: world.kgm]
en: Slovakia
lt: Slovakija

[ctx: world.kgm]
en: Slovenia
lt: Slovėnija

[ctx: world.kgm]
en: Ljubljana
lt: Liubliana

[ctx: world.kgm]
en: Spain
lt: Ispanija

[ctx: world.kgm]
en: Madrid
lt: Madridas

[ctx: world.kgm]
en: Sweden
lt: Švedija

[ctx: world.kgm]
en: Stockholm
lt: Stokholmas

[ctx: world.kgm]
en: Switzerland
lt: Šveicarija

[ctx: world.kgm]
en: Bern
lt: Bernas

[ctx: world.kgm]
en: Turkey
lt: Turkija

[ctx: world.kgm]
en: Ukraine
lt: Ukraina

[ctx: world.kgm]
en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

[ctx: world.kgm]
en: London
lt: Londonas

[ctx: world.kgm]
en: Canada
lt: Kanada

[ctx: world.kgm]
en: Ottawa
lt: Otava

[ctx: world.kgm]
en: El Salvador
lt: Salvadoras

[ctx: world.kgm]
en: San Salvador
lt: San Salvadoras

[ctx: world.kgm]
en: The United States of America
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

[ctx: world.kgm]
en: Washington D.C.
lt: Vašingtonas

[ctx: world.kgm]
en: The Bahamas
lt: Bahamai

[ctx: world.kgm]
en: Nassau
lt: Nasau

[ctx: world.kgm]
en: Santo Domingo
lt: Santo Domingas

[ctx: world.kgm]
en: Haiti
lt: Haitis

[ctx: world.kgm]
en: Port-au-Prince
lt: Port o Prensas

[ctx: world.kgm]
en: Cuba
lt: Kuba

[ctx: world.kgm]
en: Jamaica
lt: Jamaika

[ctx: world.kgm]
en: Kingston
lt: Kingstonas

[ctx: world.kgm]
en: Dominica
lt: Dominika

[ctx: world.kgm]
en: Roseau
lt: Rozo

[ctx: world.kgm]
en: Barbados
lt: Barbadosas

[ctx: world.kgm]
en: Bridgetown
lt: Bridžtaunas

[ctx: world.kgm]
en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

[ctx: world.kgm]
en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

[ctx: world.kgm]
en: Port of Spain
lt: Port of Speinas

[ctx: world.kgm]
en: Mexico
lt: Meksika

[ctx: world.kgm]
en: Mexico City
lt: Mechiko miestas

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala
lt: Gvatemala

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala City
lt: Gvatemala

[ctx: world.kgm]
en: Belize
lt: Belizas

[ctx: world.kgm]
en: Belmopan
lt: Belmopanas

[ctx: world.kgm]
en: Honduras
lt: Hondūras

[ctx: world.kgm]
en: Tegucigalpa
lt: Tegusigalpa

[ctx: world.kgm]
en: Nicaragua
lt: Nikaragva

[ctx: world.kgm]
en: Managua
lt: Managva

[ctx: world.kgm]
en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

[ctx: world.kgm]
en: San José
lt: San Chosė

[ctx: world.kgm]
en: Panama City
lt: Panama

[ctx: world.kgm]
en: Colombia
lt: Kolumbija

[ctx: world.kgm]
en: Bogotá
lt: Bogota

[ctx: world.kgm]
en: Venezuela
lt: Venesuela

[ctx: world.kgm]
en: Caracas
lt: Karakasas

[ctx: world.kgm]
en: Guyana
lt: Gajana

[ctx: world.kgm]
en: Georgetown
lt: Džordžtaunas

[ctx: world.kgm]
en: Suriname
lt: Surinamas

[ctx: world.kgm]
en: Paramaribo
lt: Paramaribas

[ctx: world.kgm]
en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

[ctx: world.kgm]
en: Cayenne
lt: Kajenas

[ctx: world.kgm]
en: Ecuador
lt: Ekvadoras

[ctx: world.kgm]
en: Quito
lt: Kitas

[ctx: world.kgm]
en: Brazil
lt: Brazilija

[ctx: world.kgm]
en: Brasilia
lt: Brazilija

[ctx: world.kgm]
en: Bolivia
lt: Bolivija

[ctx: world.kgm]
en: La Paz
lt: La Pasas

[ctx: world.kgm]
en: Chile
lt: Čilė

[ctx: world.kgm]
en: Santiago
lt: Santjagas

[ctx: world.kgm]
en: Paraguay
lt: Paragvajus

[ctx: world.kgm]
en: Asunción
lt: Asunsjonas

[ctx: world.kgm]
en: Buenos Aires
lt: Buenos Airės

[ctx: world.kgm]
en: Uruguay
lt: Urugvajus

[ctx: world.kgm]
en: Montevideo
lt: Montevidejas

[ctx: world.kgm]
en: Australia
lt: Australija

[ctx: world.kgm]
en: Canberra
lt: Kanbera

[ctx: world.kgm]
en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

[ctx: world.kgm]
en: Wellington
lt: Velingtonas

[ctx: world.kgm]
en: Vatican City
lt: Vatikano mietas

[ctx: world.kgm]
en: Andorra
lt: Andora

[ctx: world.kgm]
en: Andorra la Vella
lt: Andora

[ctx: world.kgm]
en: Monaco
lt: Monakas

[ctx: world.kgm]
en: Monaco-Ville
lt: Monakas

[ctx: world.kgm]
en: China
lt: Kinija

[ctx: world.kgm]
en: Beijing
lt: Pekinas

[ctx: world.kgm]
en: India
lt: Indija

[ctx: world.kgm]
en: New Delhi
lt: Naujasis Delis

[ctx: world.kgm]
en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

[ctx: world.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
lt: Kolombas ir Šri Džajavardenepura

[ctx: world.kgm]
en: Mongolia
lt: Mongolija

[ctx: world.kgm]
en: Ulaanbaatar
lt: Ulan Batoras

[ctx: world.kgm]
en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

[ctx: world.kgm]
en: Japan
lt: Japonija

[ctx: world.kgm]
en: Tokyo
lt: Tokijas

[ctx: world.kgm]
en: Myanmar
lt: Mianmaras

[ctx: world.kgm]
en: Naypyidaw
lt: Neipidas

[ctx: world.kgm]
en: Nepal
lt: Nepalas

[ctx: world.kgm]
en: Kathmandu
lt: Katmandu

[ctx: world.kgm]
en: Bhutan
lt: Butanas

[ctx: world.kgm]
en: Thimphu
lt: Timpu

[ctx: world.kgm]
en: Indonesia
lt: Indonezija

[ctx: world.kgm]
en: Jakarta
lt: Džakarta

[ctx: world.kgm]
en: Malaysia
lt: Malaizija

[ctx: world.kgm]
en: Kuala Lumpur
lt: Kvala Lumpūras

[ctx: world.kgm]
en: Bangladesh
lt: Bangladešas

[ctx: world.kgm]
en: Dhaka
lt: Daka

[ctx: world.kgm]
en: Cyprus
lt: Kipras

[ctx: world.kgm]
en: Nicosia
lt: Nikosija

[ctx: world.kgm]
en: Afghanistan
lt: Afghanistanas

[ctx: world.kgm]
en: Kabul
lt: Kabulas

[ctx: world.kgm]
en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

[ctx: world.kgm]
en: Armenia
lt: Armėnija

[ctx: world.kgm]
en: Yerevan
lt: Jerevanas

[ctx: world.kgm]
en: Bahrain
lt: Bahreinas

[ctx: world.kgm]
en: Georgia
lt: Gruzija

[ctx: world.kgm]
en: Tbilisi
lt: Tbilisis

[ctx: world.kgm]
en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

[ctx: world.kgm]
en: Ashgabat
lt: Ašgabatas

[ctx: world.kgm]
en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

[ctx: world.kgm]
en: Tashkent
lt: Taškentas

[ctx: world.kgm]
en: Kyrgyzstan
lt: Kirgiztanas

[ctx: world.kgm]
en: Bishkek
lt: Biškekas

[ctx: world.kgm]
en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

[ctx: world.kgm]
en: Dushanbe
lt: Dušambė

[ctx: world.kgm]
en: Pakistan
lt: Pakistanas

[ctx: world.kgm]
en: Islamabad
lt: Islamabadas

[ctx: world.kgm]
en: Laos
lt: Laosas

[ctx: world.kgm]
en: Vientiane
lt: Vientianas

[ctx: world.kgm]
en: Cambodia
lt: Kambodža

[ctx: world.kgm]
en: Phnom Penh
lt: Pnompenis

[ctx: world.kgm]
en: East Timor
lt: Rytų Timūras

[ctx: world.kgm]
en: Dili
lt: Dilis

[ctx: world.kgm]
en: Brunei
lt: Brunėjus

[ctx: world.kgm]
en: Bandar Seri Begawan
lt: Bandar Seri Begavanas

[ctx: world.kgm]
en: Philippines
lt: Filipinai

[ctx: world.kgm]
en: Thailand
lt: Tailandas

[ctx: world.kgm]
en: Bangkok
lt: Bankokas

[ctx: world.kgm]
en: Vietnam
lt: Vietnamas

[ctx: world.kgm]
en: Hanoi
lt: Hanojus

[ctx: world.kgm]
en: Taipei
lt: Taibėjus

[ctx: world.kgm]
en: Singapore
lt: Singapūras

[ctx: world.kgm]
en: Pyeongyang
lt: Pchenjanas

[ctx: world.kgm]
en: Seoul
lt: Seulas

[ctx: world.kgm]
en: Fiji
lt: Fidžis

[ctx: world.kgm]
en: Nuku'alofa
lt: Nukualofa

[ctx: world.kgm]
en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

[ctx: world.kgm]
en: Port Moresby
lt: Port Morsbis

[ctx: world.kgm]
en: Greenland (Denmark)
lt: Grenlandija (Danija)

[ctx: world.kgm]
en: Nuuk
lt: Nukas

[ctx: world_continents.kgm]
en: Continents
lt: Žemynai

[ctx: world_continents.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: world_continents.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: world_continents.kgm]
en: Africa
lt: Afrika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Kilimanjaro
lt: Kilimandžaras

[ctx: world_continents.kgm]
en: North America
lt: Šiaurės Amerika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Mac Kinley
lt: Makinlis

[ctx: world_continents.kgm]
en: South America
lt: Pietų Amerika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Aconcagua
lt: Akonkagva

[ctx: world_continents.kgm]
en: Antarctica
lt: Antarktida

[ctx: world_continents.kgm]
en: Vinson
lt: Vinsonas

[ctx: world_continents.kgm]
en: Asia
lt: Azija

[ctx: world_continents.kgm]
en: Everest
lt: Everestas

[ctx: world_continents.kgm]
en: Europe
lt: Europa

[ctx: world_continents.kgm]
en: Elbrus
lt: Elbrusas

[ctx: world_continents.kgm]
en: Oceania
lt: Okeanija

[ctx: yemen.kgm]
en: Yemen
lt: Jemenas

[ctx: yemen.kgm]
en: Governorates
lt: Muchafazos

[ctx: yemen.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: yemen.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: yemen.kgm]
en: Not Yemen
lt: Ne Jemenas

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Jawf
lt: al Džaufas

[ctx: yemen.kgm]
en: Dhamar
lt: Damaras

[ctx: yemen.kgm]
en: Ibb
lt: Ibas

[ctx: yemen.kgm]
en: Ta'izz
lt: Taizas

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
lt: Kongo demokratinė respublika

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Not Democratic Republic of the Congo
lt: Ne Kongo demokratinė respublika

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kinshasa
lt: Kinšasa

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kwango
lt: Kvangas

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kwilu
lt: Kvilu

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kikwit
lt: Kikvitas

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Mbuji-Mayi
lt: Mbuži Majis

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Isiro
lt: Isiras

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kisangani
lt: Kisanganis

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Tshuapa
lt: Čuapa

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kolwezi
lt: Kolvezis

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Lubumbashi
lt: Lubumbašis

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Zambia (Districts)
lt: Zambija (sritys)

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Not Zambia (Districts)
lt: Ne Zambija (sritys)

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kabwe
lt: Kabvė

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Serenje
lt: Serendžė

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chingola
lt: Čingola

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kitwe
lt: Kitvė

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Luanshya
lt: Luanšija

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Chipata
lt: Čipata

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Samfya
lt: Samfija

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Kafue
lt: Kafujė

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Solwezi
lt: Solvezis

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Zambezi
lt: Zambezė

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Choma
lt: Čoma

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Livingstone
lt: Livingstonas

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Monze
lt: Monzė

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Mongu
lt: Mongus

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Zambia (Provinces)
lt: Zambija (provincijos)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Not Zambia (Provinces)
lt: Ne Zambija (provincijos)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Central
lt: Centrinis

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Kabwe
lt: Kabvė

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Chipata
lt: Čipata

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Solwezi
lt: Solvezis

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Southern
lt: Pietų

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Livingstone
lt: Livingstonas

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Mongu
lt: Mongus

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Provinces
lt: Provincijos

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Not Zimbabwe
lt: Ne Zimbabvė

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Bulawayo
lt: Bulavajas

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Mutare
lt: Mutarė

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Chinhoyi
lt: Činhoji

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Gwanda
lt: Gvanda

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Gweru
lt: Gveru

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Zimbabwe (Districts)
lt: Zimbabvė (sritys)

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Districts
lt: Sritys

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Frontier
lt: Siena

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Not Zimbabwe (Districts)
lt: Ne Zimbabvė (sritys)

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Bulawayo
lt: Bulavajas

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mutare
lt: Mutarė

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Hwange
lt: Hvange

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gwanda
lt: Gvanda

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gweru
lt: Gveru

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Kwekwe
lt: Kvekvė
