kgeography - en to lv translation catalogue (2081 entries)

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Afghanistan
lv: Afganistāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Iran
lv: Irāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: China
lv: Ķīna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Pakistan
lv: Pakistāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: India
lv: Indija

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Badakhshan
lv: Badahšāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Fayzabad
lv: Faizābāda

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Badghis
lv: Bādgīsa

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Qala i Naw
lv: Kale i Nova

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Baghlan
lv: Baglāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Puli Khumri
lv: Puli Kumri

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Balkh
lv: Balha

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mazari Sharif
lv: Mazārešafīra

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Bamiyan
lv: Bāmijāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Daykundi
lv: Dājkondī

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nili
lv: Nilī

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Jowzjan
lv: Džouzdzāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sheberghan
lv: Šebergāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Farah
lv: Farāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Faryab
lv: Fārjāba

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Maymana
lv: Meimane

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Ghazni
lv: Gaznī

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Ghor
lv: Goura

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Chaghcharan
lv: Čagčarāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Helmand
lv: Helmanda

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Lashkar Gah
lv: Laškargāha

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Herat
lv: Herāta

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kabul
lv: Kabula

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kandahar
lv: Kandahāra

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kapisa
lv: Kāpīsa

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mahmud-i-Raqi
lv: Mahmūderākī

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Khost
lv: Khosta

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kunar
lv: Kunāra

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Asadabad
lv: Asadābada

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kunduz
lv: Kondoza

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Laghman
lv: Lagmāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mihtarlam
lv: Mehtarlāma

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Pul-i-Alam
lv: Polealāma

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nangarhar
lv: Nangarhāra

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Jalalabad
lv: Džalālābada

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nimruz
lv: Nīmrūza

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Zaranj
lv: Zarandža

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nuristan
lv: Nūrestāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Orūzgān
lv: Orūzgāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tarin Kowt
lv: Tarīnkouta

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Paktia
lv: Paktija

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Gardez
lv: Gardīza

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Paktika
lv: Paktīka

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sharan
lv: Šarana

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Panjshir
lv: Pandžšīra

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Bazarak
lv: Bāzāraka

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Parwan
lv: Parvāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Charikar
lv: Čārīkāra

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Samangan
lv: Samangāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sar-e Pol
lv: Sarepola

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Takhar
lv: Tahāra

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Taloqan
lv: Tālogāna

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Wardak
lv: Vardaka

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Meydan Shahr
lv: Maidanšahra

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Zabul
lv: Zābola

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Qalat
lv: Galāta

[ctx: africa.kgm]
en: Africa
lv: Āfrika

[ctx: africa.kgm]
en: Countries
lv: valstis

[ctx: africa.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: africa.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
lv: Nav Āfrika

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
lv: Nav Āfrika

[ctx: africa.kgm]
en: Algeria
lv: Alžīrija

[ctx: africa.kgm]
en: Algiers
lv: Alžīra

[ctx: africa.kgm]
en: Benin
lv: Benina

[ctx: africa.kgm]
en: Botswana
lv: Botsvana

[ctx: africa.kgm]
en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

[ctx: africa.kgm]
en: Ouagadougou
lv: Vagadugu

[ctx: africa.kgm]
en: Cameroon
lv: Kamerūna

[ctx: africa.kgm]
en: Yaoundé
lv: Jaunde

[ctx: africa.kgm]
en: Cape Verde
lv: Kaboverde

[ctx: africa.kgm]
en: Praia
lv: Praja

[ctx: africa.kgm]
en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas republika

[ctx: africa.kgm]
en: Bangui
lv: Bangi

[ctx: africa.kgm]
en: Chad
lv: Čada

[ctx: africa.kgm]
en: N'Djamena
lv: Ndžamena

[ctx: africa.kgm]
en: Comoros
lv: Komoras

[ctx: africa.kgm]
en: Côte d'Ivoire
lv: Kotdivuāra

[ctx: africa.kgm]
en: Yamoussoukro
lv: Jamusukro

[ctx: africa.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

[ctx: africa.kgm]
en: Kinshasa
lv: Kinšasa

[ctx: africa.kgm]
en: Djibouti
lv: Džibutija

[ctx: africa.kgm]
en: Egypt
lv: Ēģipte

[ctx: africa.kgm]
en: Cairo
lv: Kaira

[ctx: africa.kgm]
en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

[ctx: africa.kgm]
en: Eritrea
lv: Eritreja

[ctx: africa.kgm]
en: Asmara
lv: Asmera

[ctx: africa.kgm]
en: Ethiopia
lv: Etiopija

[ctx: africa.kgm]
en: Addis Ababa
lv: Adisabeba

[ctx: africa.kgm]
en: Gabon
lv: Gabona

[ctx: africa.kgm]
en: Libreville
lv: Librevila

[ctx: africa.kgm]
en: Gambia
lv: Gambija

[ctx: africa.kgm]
en: Banjul
lv: Bandžula

[ctx: africa.kgm]
en: Ghana
lv: Gana

[ctx: africa.kgm]
en: Accra
lv: Akra

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea
lv: Gvineja

[ctx: africa.kgm]
en: Conakry
lv: Konakri

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

[ctx: africa.kgm]
en: Bissau
lv: Bisava

[ctx: africa.kgm]
en: Kenya
lv: Kenija

[ctx: africa.kgm]
en: Lesotho
lv: Lesoto

[ctx: africa.kgm]
en: Liberia
lv: Libērija

[ctx: africa.kgm]
en: Monrovia
lv: Monrovija

[ctx: africa.kgm]
en: Libya
lv: Lībija

[ctx: africa.kgm]
en: Tripoli
lv: Tripole

[ctx: africa.kgm]
en: Madagascar
lv: Madagaskara

[ctx: africa.kgm]
en: Antananarivo
lv: Antananarivu

[ctx: africa.kgm]
en: Malawi
lv: Malāvija

[ctx: africa.kgm]
en: Lilongwe
lv: Lilongve

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritania
lv: Mauritānija

[ctx: africa.kgm]
en: Nouakchott
lv: Nuakšota

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritius
lv: Maurīcija

[ctx: africa.kgm]
en: Port Louis
lv: Portluī

[ctx: africa.kgm]
en: Morocco
lv: Maroka

[ctx: africa.kgm]
en: Rabat
lv: Rabāta

[ctx: africa.kgm]
en: Mozambique
lv: Mozambika

[ctx: africa.kgm]
en: Namibia
lv: Namībija

[ctx: africa.kgm]
en: Windhoek
lv: Vindhuka

[ctx: africa.kgm]
en: Niger
lv: Nigēra

[ctx: africa.kgm]
en: Niamey
lv: Niameja

[ctx: africa.kgm]
en: Nigeria
lv: Nigērija

[ctx: africa.kgm]
en: Abuja
lv: Abudža

[ctx: africa.kgm]
en: Republic of the Congo
lv: Kongo Republika

[ctx: africa.kgm]
en: Brazzaville
lv: Brazavila

[ctx: africa.kgm]
en: Rwanda
lv: Ruanda

[ctx: africa.kgm]
en: Senegal
lv: Senegāla

[ctx: africa.kgm]
en: Dakar
lv: Dakara

[ctx: africa.kgm]
en: Seychelles
lv: Šeišelas

[ctx: africa.kgm]
en: Victoria
lv: Viktorija

[ctx: africa.kgm]
en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

[ctx: africa.kgm]
en: Freetown
lv: Frītauna

[ctx: africa.kgm]
en: Somalia
lv: Somālija

[ctx: africa.kgm]
en: Mogadishu
lv: Mogadišo

[ctx: africa.kgm]
en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

[ctx: africa.kgm]
en: Pretoria
lv: Pretorija

[ctx: africa.kgm]
en: Sudan
lv: Sudāna

[ctx: africa.kgm]
en: Khartoum
lv: Hartūma

[ctx: africa.kgm]
en: South Sudan
lv: Dievidsudāna

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé and Príncipe
lv: Santome un Prinsipi

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé
lv: Santome

[ctx: africa.kgm]
en: Tanzania
lv: Tanzānija

[ctx: africa.kgm]
en: Lomé
lv: Lome

[ctx: africa.kgm]
en: Tunisia
lv: Tunisija

[ctx: africa.kgm]
en: Tunis
lv: Tunisa

[ctx: africa.kgm]
en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

[ctx: africa.kgm]
en: El Aaiún
lv: Ajūna

[ctx: africa.kgm]
en: Zambia
lv: Zambija

[ctx: africa.kgm]
en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

[ctx: africa.kgm]
en: Canary Islands (Spain)
lv: Kanāriju salas (Spānija)

[ctx: africa.kgm]
en: Madeira (Portugal)
lv: Madeira (Portugāle)

[ctx: africa.kgm]
en: Funchal
lv: Funšala

[ctx: africa.kgm]
en: Réunion (France)
lv: Reinjona (Francija)

[ctx: africa.kgm]
en: Saint Helena (UK)
lv: Svētas Helēnas salas

[ctx: africa.kgm]
en: Jamestown
lv: Džeimstauna

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Albania (Districts)
lv: Albānija (rajoni)

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Districts
lv: rajoni

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Not Albania
lv: Nav Albānija

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Berat
lv: Berati

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Bulqizë
lv: Buļķiza

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Delvinë
lv: Deļvina

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Dibër
lv: Dibra

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Durrës
lv: Duresi

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Elbasan
lv: Eļbasani

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Fier
lv: Fieri

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Gjirokastër
lv: Ģirokastra

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Gramsh
lv: Gramši

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Has
lv: Hasa

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kavajë
lv: Kavaja

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Korçë
lv: Korča

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Krujë
lv: Kruja

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kuçovë
lv: Kučova

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kukës
lv: Kukesi

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Lezhë
lv: Ļeža

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Librazhd
lv: Ļibraždi

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Mat
lv: Mati

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Peqin
lv: Peķini

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Përmet
lv: Permeti

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Pogradec
lv: Pogradeci

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Pukë
lv: Puka

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Sarandë
lv: Saranda

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Shkodër
lv: Škodra

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Tepelenë
lv: Tepeļena

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Vlorë
lv: Vļora

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Albania (Prefectures)
lv: Albānija (prefektūras)

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Prefectures
lv: Prefektūras

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Not Albania
lv: Nav Albānija

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Berat
lv: Berati

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Dibër
lv: Dibra

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Peshkopi
lv: Peškopi

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Durrès
lv: Duresi

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Elbasan
lv: Eļbasani

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Fier
lv: Fieri

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Gjirokastër
lv: Ģirokastra

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Korçë
lv: Korča

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Kukës
lv: Kukesi

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Lezhë
lv: Ļeža

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Shkodër
lv: Škodra

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Tirana
lv: Tirāna

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Vlorë
lv: Vļora

[ctx: algeria.kgm]
en: Algeria
lv: Alžīrija

[ctx: algeria.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: algeria.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: algeria.kgm]
en: Not Algeria
lv: Nav Alžīrija

[ctx: algeria.kgm]
en: Adrar
lv: Adrāra

[ctx: algeria.kgm]
en: Aïn Defla
lv: Ain ed Delfa

[ctx: algeria.kgm]
en: Aïn Témouchent
lv: Ain Timūšenta

[ctx: algeria.kgm]
en: Algiers
lv: Alžīra

[ctx: algeria.kgm]
en: Annaba
lv: Annāba

[ctx: algeria.kgm]
en: Batna
lv: Bātna

[ctx: algeria.kgm]
en: Béchar
lv: Bešāra

[ctx: algeria.kgm]
en: Béjaïa
lv: Bidžāja

[ctx: algeria.kgm]
en: Blida
lv: Blīda

[ctx: algeria.kgm]
en: Bordj Bou Arréridj
lv: Bordž Bū Arīrrīdža

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: andorra.kgm]
en: Andorra
lv: Andora

[ctx: andorra.kgm]
en: Parishes
lv: Pagasti

[ctx: andorra.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: andorra.kgm]
en: Spain
lv: Spānija

[ctx: andorra.kgm]
en: France
lv: Francija

[ctx: andorra.kgm]
en: Andorra la Vella
lv: Andora la Velja

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Angola (Provinces)
lv: Angola (provinces)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Not Angola (Provinces)
lv: Nav Angola (Provinces)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Zaire
lv: Zaira

en: Your Answers Were
lv: Jūsu atbildes bija

en: You answered correctly %1 out of %2 questions.
lv: Jūs atbildējāt pareizi uz %1 no %2 jautājumiem.

en: Question
lv: Jautājums

en: Your Answer
lv: Jūsu atbilde

en: Correct Answer
lv: Pareizā atbilde

[ctx: argentina.kgm]
en: Argentina
lv: Argentīna

[ctx: argentina.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: argentina.kgm]
en: Not Argentina
lv: Nav Argentīna

[ctx: argentina.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: argentina.kgm]
en: Buenos Aires(city)
lv: Buenosairesa (pilsēta)

[ctx: argentina.kgm]
en: Buenos Aires
lv: Buenosairesa

[ctx: armenia.kgm]
en: Armenia
lv: Armēnija

[ctx: armenia.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: armenia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: armenia.kgm]
en: Lake Van
lv: Vana ezers

[ctx: armenia.kgm]
en: Lake Sevan
lv: Sevana ezers

[ctx: armenia.kgm]
en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

[ctx: armenia.kgm]
en: Georgia
lv: Gruzija

[ctx: armenia.kgm]
en: Iran
lv: Irāna

[ctx: armenia.kgm]
en: Turkey
lv: Turcija

[ctx: armenia.kgm]
en: Aragatsotn
lv: Aragacotna

[ctx: armenia.kgm]
en: Ashtarak
lv: Aštaraka

[ctx: armenia.kgm]
en: Ararat
lv: Ararata

[ctx: armenia.kgm]
en: Yerevan
lv: Erevāna

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Hawai
lv: Havaju salas

[ctx: asia.kgm]
en: Asia
lv: Āzija

[ctx: asia.kgm]
en: Countries
lv: valstis

[ctx: asia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: asia.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: asia.kgm]
en: Russia
lv: Krievija

[ctx: asia.kgm]
en: Moscow
lv: Maskava

[ctx: asia.kgm]
en: Turkey
lv: Turcija

[ctx: asia.kgm]
en: Egypt
lv: Ēģipte

[ctx: asia.kgm]
en: Cairo
lv: Kaira

[ctx: asia.kgm]
en: Djibouti
lv: Džibutija

[ctx: asia.kgm]
en: Eritrea
lv: Eritreja

[ctx: asia.kgm]
en: Asmara
lv: Asmera

[ctx: asia.kgm]
en: Ethiopia
lv: Etiopija

[ctx: asia.kgm]
en: Addis Ababa
lv: Adisabeba

[ctx: asia.kgm]
en: Iran
lv: Irāna

[ctx: asia.kgm]
en: Tehran
lv: Teherāna

[ctx: asia.kgm]
en: Iraq
lv: Irāka

[ctx: asia.kgm]
en: Baghdad
lv: Bagdāde

[ctx: asia.kgm]
en: Israel
lv: Izraēla

[ctx: asia.kgm]
en: Jerusalem
lv: Jeruzāleme

[ctx: asia.kgm]
en: Jordan
lv: Jordānija

[ctx: asia.kgm]
en: Amman
lv: Ammāna

[ctx: asia.kgm]
en: Kenya
lv: Kenija

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait
lv: Kuveita

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait City
lv: Kuveita

[ctx: asia.kgm]
en: Lebanon
lv: Libāna

[ctx: asia.kgm]
en: Beirut
lv: Beirūta

[ctx: asia.kgm]
en: Qatar
lv: Katara

[ctx: asia.kgm]
en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

[ctx: asia.kgm]
en: Riyadh
lv: Rijāda

[ctx: asia.kgm]
en: Somalia
lv: Somālija

[ctx: asia.kgm]
en: Mogadishu
lv: Mogadišo

[ctx: asia.kgm]
en: Sudan
lv: Sudāna

[ctx: asia.kgm]
en: Khartoum
lv: Hartūma

[ctx: asia.kgm]
en: South Sudan
lv: Dievidsudāna

[ctx: asia.kgm]
en: Syria
lv: Sīrija

[ctx: asia.kgm]
en: Damascus
lv: Damaska

[ctx: asia.kgm]
en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

[ctx: asia.kgm]
en: Abu Dhabi City
lv: Abu Dabi

[ctx: asia.kgm]
en: Oman
lv: Omāna

[ctx: asia.kgm]
en: Muscat
lv: Maskata

[ctx: asia.kgm]
en: West Bank
lv: Palestīna

[ctx: asia.kgm]
en: Yemen
lv: Jemena

[ctx: asia.kgm]
en: Sana'a
lv: Sana

[ctx: asia.kgm]
en: Ukraine
lv: Ukraina

[ctx: asia.kgm]
en: China
lv: Ķīna

[ctx: asia.kgm]
en: Beijing
lv: Pekina

[ctx: asia.kgm]
en: India
lv: Indija

[ctx: asia.kgm]
en: New Delhi
lv: Ņūdeli

[ctx: asia.kgm]
en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

[ctx: asia.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
lv: Kolombo un Šrī Džajavardenepura Kote

[ctx: asia.kgm]
en: Mongolia
lv: Mongolija

[ctx: asia.kgm]
en: Ulaanbaatar
lv: Ulanbatora

[ctx: asia.kgm]
en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

[ctx: asia.kgm]
en: Japan
lv: Japāna

[ctx: asia.kgm]
en: Tokyo
lv: Tokija

[ctx: asia.kgm]
en: Myanmar
lv: Mjanma

[ctx: asia.kgm]
en: Naypyidaw
lv: Nepjido

[ctx: asia.kgm]
en: Nepal
lv: Nepāla

[ctx: asia.kgm]
en: Kathmandu
lv: Katmandu

[ctx: asia.kgm]
en: Bhutan
lv: Butāna

[ctx: asia.kgm]
en: Indonesia
lv: Indonēzija

[ctx: asia.kgm]
en: Jakarta
lv: Džakarta

[ctx: asia.kgm]
en: Malaysia
lv: Malaizija

[ctx: asia.kgm]
en: Kuala Lumpur
lv: Kualalumpura

[ctx: asia.kgm]
en: Bangladesh
lv: Bangladeša

[ctx: asia.kgm]
en: Dhaka
lv: Daka

[ctx: asia.kgm]
en: Afghanistan
lv: Afganistāna

[ctx: asia.kgm]
en: Kabul
lv: Kabula

[ctx: asia.kgm]
en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

[ctx: asia.kgm]
en: Armenia
lv: Armēnija

[ctx: asia.kgm]
en: Yerevan
lv: Erevāna

[ctx: asia.kgm]
en: Bahrain
lv: Bahreina

[ctx: asia.kgm]
en: Manama
lv: Manāma

[ctx: asia.kgm]
en: Georgia
lv: Gruzija

[ctx: asia.kgm]
en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

[ctx: asia.kgm]
en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

[ctx: asia.kgm]
en: Tashkent
lv: Taškenta

[ctx: asia.kgm]
en: Kyrgyzstan
lv: Kirgistāna

[ctx: asia.kgm]
en: Bishkek
lv: Biškeka

[ctx: asia.kgm]
en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

[ctx: asia.kgm]
en: Dushanbe
lv: Dušanbe

[ctx: asia.kgm]
en: Pakistan
lv: Pakistāna

[ctx: asia.kgm]
en: Islamabad
lv: Islamabada

[ctx: asia.kgm]
en: Laos
lv: Laosa

[ctx: asia.kgm]
en: Vientiane
lv: Vjenčana

[ctx: asia.kgm]
en: Cambodia
lv: Kambodža

[ctx: asia.kgm]
en: Phnom Penh
lv: Phompeņa

[ctx: asia.kgm]
en: Brunei
lv: Bruneja

[ctx: asia.kgm]
en: Bandar Seri Begawan
lv: Bandarseribegavana

[ctx: asia.kgm]
en: Philippines
lv: Filipīnas

[ctx: asia.kgm]
en: Thailand
lv: Taizeme

[ctx: asia.kgm]
en: Bangkok
lv: Bankoka

[ctx: asia.kgm]
en: Vietnam
lv: Vjetnama

[ctx: asia.kgm]
en: Hanoi
lv: Hanoja

[ctx: asia.kgm]
en: Taiwan
lv: Taivāna

[ctx: asia.kgm]
en: Taipei
lv: Taibei

[ctx: asia.kgm]
en: Singapore
lv: Singapūra

[ctx: asia.kgm]
en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

[ctx: asia.kgm]
en: Pyeongyang
lv: Phenjana

[ctx: asia.kgm]
en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

[ctx: asia.kgm]
en: Seoul
lv: Seula

[ctx: asia.kgm]
en: East Timor
lv: Austrumtimora

[ctx: asia.kgm]
en: Tanzania
lv: Tanzānija

[ctx: asia.kgm]
en: Zambia
lv: Zambija

[ctx: asia.kgm]
en: Mozambique
lv: Mozambika

[ctx: asia.kgm]
en: Malawi
lv: Malāvija

[ctx: asia.kgm]
en: Madagascar
lv: Madagaskara

[ctx: asia.kgm]
en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

[ctx: asia.kgm]
en: Australia
lv: Austrālija

[ctx: asia.kgm]
en: Cyprus
lv: Kipra

en: Correct answers: %1/%2
lv: Pareizās atbildes: %1/%2

[ctx: assam.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: assam.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: australia.kgm]
en: Australia
lv: Austrālija

[ctx: australia.kgm]
en: States
lv: Štati

[ctx: australia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: australia.kgm]
en: Not Australia
lv: Nav Austrālija

[ctx: australia.kgm]
en: Coast
lv: piekraste

[ctx: australia.kgm]
en: Australian Capital Territory
lv: Austrālijas galvaspilsētas teritorija

[ctx: australia.kgm]
en: Canberra
lv: Kanbera

[ctx: australia.kgm]
en: New South Wales
lv: Jaundienvidvelsa

[ctx: australia.kgm]
en: Sydney
lv: Sidneja

[ctx: australia.kgm]
en: Victoria
lv: Viktorija

[ctx: australia.kgm]
en: Melbourne
lv: Melnburna

[ctx: australia.kgm]
en: Queensland
lv: Kvīnslenda

[ctx: australia.kgm]
en: Brisbane
lv: Brisbena

[ctx: australia.kgm]
en: South Australia
lv: Dienvidaustrālija

[ctx: australia.kgm]
en: Adelaide
lv: Adelaida

[ctx: australia.kgm]
en: Western Australia
lv: Rietumaustrālija

[ctx: australia.kgm]
en: Perth
lv: Pērta

[ctx: australia.kgm]
en: Tasmania
lv: Tasmānija

[ctx: australia.kgm]
en: Hobart
lv: Hobārta

[ctx: australia.kgm]
en: Northern Territory
lv: Ziemeļu teritorija

[ctx: australia.kgm]
en: Darwin
lv: Dārvina

[ctx: austria.kgm]
en: Austria
lv: Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: States
lv: federālās zemes

[ctx: austria.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: austria.kgm]
en: Not Austria
lv: Nav Austrija

[ctx: austria.kgm]
en: Vienna
lv: Vīne

[ctx: austria.kgm]
en: Burgenland
lv: Burgenlande

[ctx: austria.kgm]
en: Eisenstadt
lv: Eizenštate

[ctx: austria.kgm]
en: Styria
lv: Stīrija

[ctx: austria.kgm]
en: Graz
lv: Grāca

[ctx: austria.kgm]
en: Carinthia
lv: Karintija

[ctx: austria.kgm]
en: Klagenfurt
lv: Klāgenfurte

[ctx: austria.kgm]
en: Tyrol
lv: Tirole

[ctx: austria.kgm]
en: Innsbruck
lv: Insbruka

[ctx: austria.kgm]
en: Vorarlberg
lv: Forariberga

[ctx: austria.kgm]
en: Bregenz
lv: Brēgenca

[ctx: austria.kgm]
en: Salzburg
lv: Zalcburga

[ctx: austria.kgm]
en: Upper Austria
lv: Augšaustrija

[ctx: austria.kgm]
en: Linz
lv: Linca

[ctx: austria.kgm]
en: Lower Austria
lv: Lejasaustrija

[ctx: austria.kgm]
en: St. Pölten
lv: Sanktpeltene

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Azerbaijan
lv:  Azerbaidžāna

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Rayons
lv: Rajoni

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Not Azerbaijan
lv: Nav Azerbaidžāna

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Absheron
lv: Abšerona

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agjabadi
lv: Aghdžabedi

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agstafa
lv: Aghstafa

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Agsu
lv: Aghsu

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Baku city
lv: Baku

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Barda
lv: Berde

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Beylagan
lv: Bejlegana

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Bilasuvar
lv: Bīlesuvāra

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Jalilabad
lv: Dželilabada

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ganja city
lv: Gendže

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Goychay
lv: Gejčaja

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Imishli
lv: Imišli

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ismailli
lv: Ismajilli

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Kurdamir
lv: Kirdemira

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lachin
lv: Lačina

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lankaran
lv: Lenkerana

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lankaran city
lv: Lenkerana

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Bangladesh
lv: Bangladeša

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Not Bangladesh
lv: Nav Bangladeša

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Dhaka
lv: Daka

[ctx: belarus.kgm]
en: Belarus
lv: Baltkrievija

[ctx: belarus.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: belarus.kgm]
en: Not Belarus
lv: Nav Baltkrievija

[ctx: belarus.kgm]
en: Minsk
lv: Minska

[ctx: belarus.kgm]
en: Brest
lv: Bresta

[ctx: belgium.kgm]
en: Belgium
lv: Beļgija

[ctx: belgium.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: belgium.kgm]
en: Not Belgium
lv: Nav Beļģija

[ctx: belgium.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: belgium.kgm]
en: Antwerp
lv: Antverpene

[ctx: belgium.kgm]
en: Brussels
lv: Brisele

[ctx: belgium.kgm]
en: Luxembourg
lv: Luksemburga

[ctx: belize.kgm]
en: Belize
lv: Beliza

[ctx: belize.kgm]
en: Districts
lv: rajoni

[ctx: belize.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: belize.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: belize.kgm]
en: Not Belize
lv: Nav Beliza

[ctx: belize.kgm]
en: Belize District
lv: Belizas rajons

[ctx: belize.kgm]
en: Belize City
lv: Belizas pilsēta

[ctx: bhutan.kgm]
en: Bhutan
lv: Butāna

[ctx: bhutan.kgm]
en: Districts
lv: rajoni

[ctx: bhutan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: bhutan.kgm]
en: Not Bhutan
lv: Nav Butāna

[ctx: bolivia.kgm]
en: Bolivia
lv: Bolīvija

[ctx: bolivia.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: bolivia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: bolivia.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: bolivia.kgm]
en: Not Bolivia
lv: Nav Bolīvija

[ctx: bolivia.kgm]
en: La Paz
lv: Lapasa

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bosnia-Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Cantons
lv: kantoni

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Not Bosnia-Herzegovina
lv: Nav Bosnija un Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Central Bosnia
lv: Centrālā Bosnija

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Sarajevo
lv: Sarajeva

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Bosnia
lv: Rietumu Bosnija

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Herzegovina
lv: Rietumu Hercegovina

[ctx: botswana.kgm]
en: Botswana
lv: Botsvana

[ctx: botswana.kgm]
en: Districts
lv: rajoni

[ctx: botswana.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: botswana.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: botswana.kgm]
en: Not Botswana
lv: Nav Botsvana

[ctx: botswana.kgm]
en: Central
lv: Centra

[ctx: botswana.kgm]
en: Ghanzi
lv: Ganzi

[ctx: botswana.kgm]
en: North-East
lv: Ziemeļaustrumi

[ctx: botswana.kgm]
en: North-West
lv: Ziemeļrietumi

[ctx: botswana.kgm]
en: South-East
lv: Dienvidaustrumi

[ctx: botswana.kgm]
en: Southern
lv: Dienvidi

en: &Accept
lv: &Apstiprināt

[ctx: brazil.kgm]
en: Brazil
lv: Brazīlija

[ctx: brazil.kgm]
en: States
lv: štati

[ctx: brazil.kgm]
en: Manaus
lv: Manausa

[ctx: brazil.kgm]
en: Salvador
lv: Salvadora

[ctx: brazil.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Bulgaria
lv: Bulgārija

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Not Bulgaria
lv: Nav Bulgārija

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Montana
lv: Montāna

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia Province
lv: Sofijas province

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia City
lv: Sofija

[ctx: burma.kgm]
en: Myanmar
lv: Mjanma

[ctx: burma.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: burma.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: burma.kgm]
en: Not Myanmar
lv: Nav Mjanma

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Cameroon (Departments)
lv: Kamerūna (departamenti)

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Not Cameroon (Departments)
lv: Nav Kamerūna (departamenti)

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Yaoundé
lv: Jaunde

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Noun
lv: Lietvārds

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Cameroon (Provinces)
lv: Kamerūna (provinces)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Not Cameroon (Provinces)
lv: Nav Kamerūna (provinces)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Centre
lv: Centrs

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Yaoundé
lv: Jaunde

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: East
lv: Austrumi

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: North
lv: Ziemeļi

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Northwest
lv: Ziemeļrietumi

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: South
lv: Dienvidi

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Southwest
lv: Dienvidrietumi

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: West
lv: Rietumi

[ctx: canada.kgm]
en: Canada
lv: Kanāda

[ctx: canada.kgm]
en: Provinces and Territories
lv: Provinces un teritorijas

[ctx: canada.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: canada.kgm]
en: Victoria
lv: Viktorija

[ctx: canada.kgm]
en: Ontario
lv: Ontārio

[ctx: canada.kgm]
en: Newfoundland
lv: Ņūfaundlenda

[ctx: canada.kgm]
en: St John's
lv: Sentdžonsa

[ctx: canada.kgm]
en: Edmonton
lv: Edmontona

[ctx: canada.kgm]
en: North West Territories
lv: Ziemeļrietumu teritorijas

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec
lv: Kvebeka

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec City
lv: Kvebeka

[ctx: canada.kgm]
en: Halifax
lv: Halifaksa

[ctx: caribbean.kgm]
en: Caribbean
lv: Karību salas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Countries
lv: valstis

[ctx: caribbean.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: caribbean.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: caribbean.kgm]
en: Not Caribbean
lv: Nav Karību salas

[ctx: caribbean.kgm]
en: Nassau
lv: Naso

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cuba
lv: Kuba

[ctx: caribbean.kgm]
en: Port-au-Prince
lv: Portoprensa

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominican Republic
lv: Dominikāna

[ctx: caribbean.kgm]
en: Santo Domingo
lv: Santodomingo

[ctx: caribbean.kgm]
en: Puerto Rico (USA)
lv: Puertoriko (ASV)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint John's
lv: Sentdžonsa

[ctx: caribbean.kgm]
en: Roseau
lv: Rozo

[ctx: caribbean.kgm]
en: Barbados
lv: Barbadosa

[ctx: caribbean.kgm]
en: Bridgetown
lv: Bridžtauna

[ctx: caribbean.kgm]
en: Kingstown
lv: Kingstauna

[ctx: caribbean.kgm]
en: Grenada
lv: Grenāda

[ctx: caribbean.kgm]
en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

[ctx: caribbean.kgm]
en: Port of Spain
lv: Portofspeina

[ctx: caribbean.kgm]
en: Netherlands Antilles (NL)
lv: Nīderlandes Antiļas (NL)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Jamaica
lv: Jamaika

[ctx: caribbean.kgm]
en: Kingston
lv: Kingstona

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cayman Islands (UK)
lv: Kaimanu salas (UK)

[ctx: caribbean.kgm]
en: George Town
lv: Džordžtauna

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Barcelona
lv: Barselona

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Sort
lv: Kārtot

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: chile.kgm]
en: Chile
lv: Čīle

[ctx: chile.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: chile.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: chile.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: chile.kgm]
en: Not Chile
lv: Nav Čīle

[ctx: chile.kgm]
en: Santiago
lv: Santjago

[ctx: china.kgm]
en: China
lv: Ķīna

[ctx: china.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: china.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: china.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: china.kgm]
en: Coast
lv: piekraste

[ctx: china.kgm]
en: Russia
lv: Krievija

[ctx: china.kgm]
en: Japan
lv: Japāna

[ctx: china.kgm]
en: Mongolia
lv: Mongolija

[ctx: china.kgm]
en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

[ctx: china.kgm]
en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

[ctx: china.kgm]
en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

[ctx: china.kgm]
en: Kyrgyzstan
lv: Kirgistāna

[ctx: china.kgm]
en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

[ctx: china.kgm]
en: Afghanistan
lv: Afganistāna

[ctx: china.kgm]
en: Pakistan
lv: Pakistāna

[ctx: china.kgm]
en: India
lv: Indija

[ctx: china.kgm]
en: Bhutan
lv: Butāna

[ctx: china.kgm]
en: Bangladesh
lv: Bangladeša

[ctx: china.kgm]
en: Myanmar
lv: Mjanma

[ctx: china.kgm]
en: Thailand
lv: Taizeme

[ctx: china.kgm]
en: Taiwan
lv: Taivāna

[ctx: china.kgm]
en: Vietnam
lv: Vjetnama

[ctx: china.kgm]
en: Laos
lv: Laosa

[ctx: china.kgm]
en: Nepal
lv: Nepāla

[ctx: china.kgm]
en: Beijing
lv: Pekina

[ctx: china.kgm]
en: Hong Kong
lv: Honkonga

[ctx: china.kgm]
en: Macao
lv: Makao

[ctx: colombia.kgm]
en: Colombia
lv: Kolumbija

[ctx: colombia.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: colombia.kgm]
en: Bolivar
lv: Bolivāra

[ctx: colombia.kgm]
en: Armenia
lv: Armēnija

[ctx: colombia.kgm]
en: Ocean
lv: okeāns

[ctx: colombia.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: colombia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: colombia.kgm]
en: Other Countries
lv: citas valstis

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Costa Rica
lv: Kostarika

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Not Costa Rica
lv: Nav Kostarika

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Liberia
lv: Libērija

[ctx: costa_rica.kgm]
en: San José
lv: Sanhosē

[ctx: cuba.kgm]
en: Cuba
lv: Kuba

[ctx: cuba.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: cuba.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: cuba.kgm]
en: Not Cuba
lv: Nav Kuba

[ctx: cuba.kgm]
en: Santa Clara
lv: Santaklāra

[ctx: cyprus.kgm]
en: Cyprus
lv: Kipra

[ctx: cyprus.kgm]
en: Districts
lv: rajoni

[ctx: cyprus.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: cyprus.kgm]
en: Not Cyprus
lv: Nav Kipra

[ctx: cyprus.kgm]
en: Nicosia
lv: Nikosija

[ctx: czech.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: czech.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: czech.kgm]
en: Not Czech
lv: Nav Čehija

[ctx: czech.kgm]
en: Prague
lv: Prāga

[ctx: czech.kgm]
en: Central Bohemia
lv: Centrālbohēmija

[ctx: czech.kgm]
en: South Bohemia
lv: Dienvidbohēmija

[ctx: czech.kgm]
en: South Moravia
lv: Dienvidmorāvija

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Denmark (Counties) (1970-2006)
lv: Dānija (āmtes) (1970-2006)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Counties
lv: āmtes

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Not Denmark (Counties)
lv: Nav Dānija (āmtes)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (city)
lv: Kopenhāgena (pilsēta)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (county)
lv: Kopenhāgena (āmte)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: West Zealand
lv: Rietumzēlande

[ctx: @title:group]
en: The flag of %1 is...
lv: %1 karogs ir...

[ctx: @title]
en: Flag of %1
lv: %1 karogs

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Dominican Republic
lv: Dominikāna

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Not Dominican Republic
lv: nav Dominikāna

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santiago
lv: Santjago

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Santo Domingo
lv: Santodomingo

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ecuador
lv: Ekvadora

[ctx: ecuador.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: ecuador.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: ecuador.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: ecuador.kgm]
en: Not Ecuador
lv: Nav Ekvadora

[ctx: ecuador.kgm]
en: Quito
lv: Kito

[ctx: egypt.kgm]
en: Egypt
lv: Ēģipte

[ctx: egypt.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: egypt.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: egypt.kgm]
en: Not Egypt
lv: Nav Ēģipte

[ctx: egypt.kgm]
en: Alexandria
lv: Aleksandrija

[ctx: egypt.kgm]
en: Cairo
lv: Kaira

[ctx: el_salvador.kgm]
en: El Salvador
lv: Salvadora

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Not El Salvador
lv: Nav Salvadora

[ctx: el_salvador.kgm]
en: San Salvador
lv: Sansalvadora

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Paz
lv: Lapasa

[ctx: emirates.kgm]
en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

[ctx: emirates.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: emirates.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: emirates.kgm]
en: Not Emirates
lv: Nav Emirāti

[ctx: emirates.kgm]
en: Abu Dhabi
lv: Abū Dabī

[ctx: estonia.kgm]
en: Estonia
lv: Igaunija

[ctx: estonia.kgm]
en: Counties
lv: apriņķi

[ctx: estonia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: estonia.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: estonia.kgm]
en: Not Estonia
lv: Nav Igaunija

[ctx: estonia.kgm]
en: Tallinn
lv: Tallina

[ctx: europe.kgm]
en: Europe
lv: Eiropa

[ctx: europe.kgm]
en: Countries
lv: Valsts

[ctx: europe.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: europe.kgm]
en: Coast
lv: piekraste

[ctx: europe.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: europe.kgm]
en: Albania
lv: Albānija

[ctx: europe.kgm]
en: Tirana
lv: Tirāna

[ctx: europe.kgm]
en: Algeria
lv: Alžīrija

[ctx: europe.kgm]
en: Andorra
lv: Andora

[ctx: europe.kgm]
en: Andorra la Vella
lv: Andora la Velja

[ctx: europe.kgm]
en: Austria
lv: Austrija

[ctx: europe.kgm]
en: Vienna
lv: Vīne

[ctx: europe.kgm]
en: Belarus
lv: Baltkrievija

[ctx: europe.kgm]
en: Minsk
lv: Minska

[ctx: europe.kgm]
en: Belgium
lv: Beļģija

[ctx: europe.kgm]
en: Brussels
lv: Brisele

[ctx: europe.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

[ctx: europe.kgm]
en: Sarajevo
lv: Sarajeva

[ctx: europe.kgm]
en: Bulgaria
lv: Bulgārija

[ctx: europe.kgm]
en: Sofia
lv: Sofija

[ctx: europe.kgm]
en: Croatia
lv: Horvātija

[ctx: europe.kgm]
en: Zagreb
lv: Zagreba

[ctx: europe.kgm]
en: Prague
lv: Prāga

[ctx: europe.kgm]
en: Denmark
lv: Dānija

[ctx: europe.kgm]
en: Copenhagen
lv: Kopenhāgena

[ctx: europe.kgm]
en: Estonia
lv: Igaunija

[ctx: europe.kgm]
en: Tallinn
lv: Tallina

[ctx: europe.kgm]
en: Finland
lv: Somija

[ctx: europe.kgm]
en: France
lv: Francija

[ctx: europe.kgm]
en: Paris
lv: Parīze

[ctx: europe.kgm]
en: Germany
lv: Vācija

[ctx: europe.kgm]
en: Berlin
lv: Berlīne

[ctx: europe.kgm]
en: Greece
lv: Grieķija

[ctx: europe.kgm]
en: Athens
lv: Atēnas

[ctx: europe.kgm]
en: Hungary
lv: Ungārija

[ctx: europe.kgm]
en: Budapest
lv: Budapešta

[ctx: europe.kgm]
en: Iceland
lv: Īslande

[ctx: europe.kgm]
en: Reykjavik
lv: Reikjavika

[ctx: europe.kgm]
en: Ireland
lv: Īrija

[ctx: europe.kgm]
en: Dublin
lv: Dublina

[ctx: europe.kgm]
en: Italy
lv: Itālija

[ctx: europe.kgm]
en: Rome
lv: Roma

[ctx: europe.kgm]
en: Latvia
lv: Latvija

[ctx: europe.kgm]
en: Riga
lv: Rīga

[ctx: europe.kgm]
en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

[ctx: europe.kgm]
en: Vaduz
lv: Vaduca

[ctx: europe.kgm]
en: Lithuania
lv: Lietuva

[ctx: europe.kgm]
en: Vilnius
lv: Viļņa

[ctx: europe.kgm]
en: Luxembourg
lv: Luksemburga

[ctx: europe.kgm]
en: Chisinau
lv: Kišiņeva

[ctx: europe.kgm]
en: Monaco
lv: Monako

[ctx: europe.kgm]
en: Morocco
lv: Maroka

[ctx: europe.kgm]
en: Netherlands
lv: Nīderlande

[ctx: europe.kgm]
en: Amsterdam
lv: Amsterdama

[ctx: europe.kgm]
en: Norway
lv: Norvēģija

[ctx: europe.kgm]
en: Poland
lv: Polija

[ctx: europe.kgm]
en: Warsaw
lv: Varšava

[ctx: europe.kgm]
en: Portugal
lv: Portugāle

[ctx: europe.kgm]
en: Lisbon
lv: Lisabona

[ctx: europe.kgm]
en: Romania
lv: Rumānija

[ctx: europe.kgm]
en: Bucharest
lv: Bukareste

[ctx: europe.kgm]
en: Russia
lv: Krievija

[ctx: europe.kgm]
en: Moscow
lv: Maskava

[ctx: europe.kgm]
en: San Marino
lv: Sanmarīno

[ctx: europe.kgm]
en: Serbia
lv: Serbija

[ctx: europe.kgm]
en: Belgrade
lv: Belgrada

[ctx: europe.kgm]
en: Montenegro
lv: Melnkalne

[ctx: europe.kgm]
en: Slovakia
lv: Slovākija

[ctx: europe.kgm]
en: Slovenia
lv: Slovēnija

[ctx: europe.kgm]
en: Ljubljana
lv: Ļubļana

[ctx: europe.kgm]
en: Spain
lv: Spānija

[ctx: europe.kgm]
en: Madrid
lv: Madride

[ctx: europe.kgm]
en: Sweden
lv: Zviedrija

[ctx: europe.kgm]
en: Stockholm
lv: Stokholma

[ctx: europe.kgm]
en: Switzerland
lv: Šveice

[ctx: europe.kgm]
en: Bern
lv: Berne

[ctx: europe.kgm]
en: Syria
lv: Sīrija

[ctx: europe.kgm]
en: Tunisia
lv: Tunisija

[ctx: europe.kgm]
en: Turkey
lv: Turcija

[ctx: europe.kgm]
en: Ukraine
lv: Ukraina

[ctx: europe.kgm]
en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

[ctx: europe.kgm]
en: London
lv: Londona

[ctx: europe.kgm]
en: Vatican City
lv: Vatikāns

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Finland (Regions)
lv: Somija (lēnes)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Not Finland (Regions)
lv: Nav Somija (lēnes)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Åland
lv: Ālande

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Central Finland
lv: Centrālsomija

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Lapland
lv: Lapzeme

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Rovaniemi
lv: dGRUS

[ctx: @title:group]
en: This flag belongs to:
lv: Šis karogs pieder:

[ctx: @title]
en: %1 by Flag
lv: %1 pēc karoga

[ctx: france.kgm]
en: France
lv: Francija

[ctx: france.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: france.kgm]
en: Not France
lv: Nav Francija

[ctx: france.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: france.kgm]
en: Marseille
lv: Marseļa

[ctx: france.kgm]
en: Strasbourg
lv: Strasburga

[ctx: france.kgm]
en: Paris
lv: Parīze

[ctx: france.kgm]
en: Vienne
lv: Vīne

[ctx: france_regions.kgm]
en: France (Regions)
lv: Francija (reģioni)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: france_regions.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: france_regions.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: france_regions.kgm]
en: Not France (Regions)
lv: Nav Francija (reģioni)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Marseille
lv: Marseļa

[ctx: france_regions.kgm]
en: Strasbourg
lv: Strasburga

[ctx: france_regions.kgm]
en: Paris
lv: Parīze

[ctx: georgia.kgm]
en: Georgia
lv: Gruzija

[ctx: georgia.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: georgia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: georgia.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: georgia.kgm]
en: Not Georgia
lv: Nav Gruzija

[ctx: germany.kgm]
en: Germany
lv: Vācija

[ctx: germany.kgm]
en: States
lv: federālās zemes

[ctx: germany.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: germany.kgm]
en: Not Germany
lv: Nav Vācija

[ctx: germany.kgm]
en: Stuttgart
lv: Štutgarte

[ctx: germany.kgm]
en: Bavaria
lv: Bavārija

[ctx: germany.kgm]
en: Munich
lv: Minhene

[ctx: germany.kgm]
en: Berlin
lv: Berlīne

[ctx: germany.kgm]
en: Bremen
lv: Brēmene

[ctx: germany.kgm]
en: Hamburg
lv: Hamburga

[ctx: germany.kgm]
en: Lower Saxony
lv: Lejassaksija

[ctx: germany.kgm]
en: Hanover
lv: Hannovere

[ctx: germany.kgm]
en: Mainz
lv: Mainca

[ctx: germany.kgm]
en: Dresden
lv: Drēsdene

[ctx: goa.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Counties
lv: Apgabali

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Perth
lv: Pērta

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Livingston
lv: Livingstona

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Yorkshire
lv: Jorkšīra

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: York
lv: Jorka

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Cambridge
lv: Kembridža

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kent
lv: Kenta

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Kingston
lv: Kingstona

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: London
lv: Londona

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Oxford
lv: Oksforda

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Winchester
lv: Vinčestera

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Devon
lv: Devona

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Montgomery
lv: Montgomerija

[ctx: greece.kgm]
en: Greece
lv: Grieķija

[ctx: greece.kgm]
en: Peripheries
lv: perifērijas

[ctx: greece.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: greece.kgm]
en: Aegean Sea
lv: Egejas jūra

[ctx: greece.kgm]
en: Balkans
lv: Balkāni

[ctx: greece.kgm]
en: Sea of Crete
lv: Krētas jūra

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Sea
lv: Jonijas jūra

[ctx: greece.kgm]
en: Mediterranean Sea
lv: Vidusjūra

[ctx: greece.kgm]
en: Not Greece
lv: Nav Grieķija

[ctx: greece.kgm]
en: Attica
lv: Atika

[ctx: greece.kgm]
en: Athens
lv: Atēnas

[ctx: greece.kgm]
en: Central Greece
lv: Centrālā Grieķija

[ctx: greece.kgm]
en: Lamia
lv: Lamija

[ctx: greece.kgm]
en: Central Macedonia
lv: Centrālā Maķedonija

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaloniki
lv: Saloniki

[ctx: greece.kgm]
en: Crete
lv: Krēta

[ctx: greece.kgm]
en: Heraklion
lv: Iraklija

[ctx: greece.kgm]
en: East Macedonia and Thrace
lv: Austrummaķedojija un Trāķija

[ctx: greece.kgm]
en: Komotini
lv: Komotine

[ctx: greece.kgm]
en: Epirus
lv: Epira

[ctx: greece.kgm]
en: Ioannina
lv: Jonnina

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Islands
lv: Jonijas salas

[ctx: greece.kgm]
en: Corfu
lv: Kerkīra

[ctx: greece.kgm]
en: North Aegean
lv: Ziemeļegeja

[ctx: greece.kgm]
en: Mytilene
lv: Mitiline

[ctx: greece.kgm]
en: Peloponnese
lv: Poloponesa

[ctx: greece.kgm]
en: Tripoli
lv: Tripole

[ctx: greece.kgm]
en: South Aegean
lv: Dienvidegeja

[ctx: greece.kgm]
en: Ermoupoli
lv: Ermupole

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaly
lv: Tesālija

[ctx: greece.kgm]
en: Larissa
lv: Larisa

[ctx: greece.kgm]
en: West Greece
lv: Rietumgrieķija

[ctx: greece.kgm]
en: Patras
lv: Patra

[ctx: greece.kgm]
en: West Macedonia
lv: Rietummaķedonija

[ctx: greece.kgm]
en: Kozani
lv: Kozane

[ctx: greece.kgm]
en: Mount Athos
lv: Atons

[ctx: greece.kgm]
en: Karyes
lv: Karjes

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Greece (Peripheries)
lv: Grieķija (perifērijas)

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peripheries
lv: perifērijas

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Not Greece (Peripheries)
lv: Nav Grieķija (perifērijas)

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Eastern Macedonia and Thrace
lv: Austrummaķedonija un Trāķija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Komotini
lv: Komotine

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Central Macedonia
lv: Centrālā Maķedonija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaloniki
lv: Saloniki

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: West Macedonia
lv: Rietummaķedonija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Kozani
lv: Kozane

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ionian Islands
lv: Jonijas salas

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Corfu
lv: Kerkīra

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Epirus
lv: Epira

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ioannina
lv: Jonnina

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: West Greece
lv: Rietumgrieķija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaly
lv: Tesālija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Central Greece
lv: Centrālā Grieķija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Lamia
lv: Lamija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Attica
lv: Atika

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peloponnese
lv: Poloponesa

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Tripoli
lv: Tripole

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: North Aegean
lv: Ziemeļegeja

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Mytilene
lv: Mitiline

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: South Aegean
lv: Dienvidegeja

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ermoupoli
lv: Ermupole

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Crete
lv: Krēta

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Mont Athos autonomous region
lv: Ajonora

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Karyes
lv: Karjes

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Greece (Prefectures)
lv: Grieķija (prefektūras)

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Prefectures
lv: prefektūras

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Not Greece (Prefectures)
lv: Nav Grieķija (prefektūras)

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Komotini
lv: Komotine

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Thessaloniki
lv: Saloniki

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kozani
lv: Kozane

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Ioannina
lv: Jonnina

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Corfu
lv: Kerkīra

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Patras
lv: Patra

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lamia
lv: Lamija

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Athens
lv: Atēnas

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Tripoli
lv: Tripole

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Mytilene
lv: Mitiline

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Ermoupoli
lv: Ermupole

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Heraklion
lv: Iraklija

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Iraklio
lv: Iraklija

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Mont Athos autonomous region
lv: Ajonora

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Karyes
lv: Karjes

[ctx: guatemala.kgm]
en: Guatemala
lv: Gvatemala

[ctx: guatemala.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: guatemala.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: guatemala.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: guatemala.kgm]
en: Not Guatemala
lv: Nav Gvatemala

[ctx: gujarat.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: gujarat.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: guyana.kgm]
en: Guyana
lv: Gajāna

[ctx: guyana.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: guyana.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: guyana.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: guyana.kgm]
en: Not Guyana
lv: Nav Gajāna

[ctx: haiti.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: haiti.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: haiti.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: haiti.kgm]
en: Not Haiti
lv: Nav Haiti

[ctx: haiti.kgm]
en: Port-au-Prince
lv: Portoprensa

[ctx: haryana.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: haryana.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: honduras.kgm]
en: Honduras
lv: Hondurasa

[ctx: honduras.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: honduras.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: honduras.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: honduras.kgm]
en: Not Honduras
lv: Nav Hondurasa

[ctx: honduras.kgm]
en: Tegucigalpa
lv: Tegusigalpa

[ctx: honduras.kgm]
en: La Paz
lv: Lapasa

[ctx: hungary.kgm]
en: Hungary (Counties)
lv: Ungārija (meģes)

[ctx: hungary.kgm]
en: Counties
lv: meģes

[ctx: hungary.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: hungary.kgm]
en: Not Hungary
lv: Nav Ungārija (apgabali)

[ctx: hungary.kgm]
en: Budapest
lv: Budapešta

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Hungary (Regions)
lv: Ungārija (reģioni)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Not Hungary (Regions)
lv: Nav Ungārija (reģioni)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Central Hungary
lv: Centrālungārija

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Budapest
lv: Budapešta

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Northern Hungary
lv: Ziemeļungārija

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Iceland (Regions)
lv: Īslande (reģioni)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Not Iceland (Regions)
lv: Nav Īslande (reģioni)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: East Region
lv: Austrumu reģions

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Reykjavík
lv: Reikjavika

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Northeast Region
lv: Ziemeļaustrumu reģions

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Northwest Region
lv: Ziemeļrietumu reģions

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: South Region
lv: Dienvidu reģions

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Southern Peninsula
lv: Dienvidu pussala

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: West Region
lv: Rietumu reģions

[ctx: india.kgm]
en: India
lv: Indija

[ctx: india.kgm]
en: States and Territories
lv: štati un teritorijas

[ctx: india.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: india.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: india.kgm]
en: Not India
lv: Nav Indija

[ctx: india.kgm]
en: Mumbai
lv: Mumbaja

[ctx: india.kgm]
en: Manipur
lv: Manipūra

[ctx: indonesia.kgm]
en: Indonesia
lv: Indonēzija

[ctx: indonesia.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: indonesia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: indonesia.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: indonesia.kgm]
en: Not Indonesia
lv: Nav Indonēzija

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Sumatra
lv: Ziemeļsumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Sumatra
lv: Rietumsumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Sumatra
lv: Dievidsumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jakarta
lv: Džakarta

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Java
lv: Rietumjava

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Java
lv: Centrāljava

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Java
lv: Austrumjava

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Kalimantan
lv: Centrālkalimantāna

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Kalimantan
lv: Dienvidkalimantāna

[ctx: iran.kgm]
en: Iran
lv: Irāna

[ctx: iran.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: iran.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: iran.kgm]
en: Tehran
lv: Teherāna

[ctx: iran.kgm]
en: East Azarbaijan
lv: Austrumazerbaidžāna

[ctx: iran.kgm]
en: West Azarbaijan
lv: Rietumazerbaidžāna

[ctx: iran.kgm]
en: Kurdistan
lv: Kurdistāna

[ctx: iran.kgm]
en: Caspian Sea
lv: Kaspijas jūra

[ctx: iran.kgm]
en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

[ctx: iran.kgm]
en: Oman
lv: Omāna

[ctx: iran.kgm]
en: Iraq
lv: Irāka

[ctx: iran.kgm]
en: Kuwait
lv: Kuveita

[ctx: iran.kgm]
en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

[ctx: iran.kgm]
en: Afghanistan
lv: Afganistāna

[ctx: iran.kgm]
en: Pakistan
lv: Pakistāna

[ctx: iran.kgm]
en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

[ctx: iran.kgm]
en: Armenia
lv: Armēnija

[ctx: iran.kgm]
en: Turkey
lv: Turcija

[ctx: iran.kgm]
en: Qatar
lv: Katara

[ctx: iran.kgm]
en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

[ctx: iraq.kgm]
en: Iraq
lv: Irāka

[ctx: iraq.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: iraq.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: iraq.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: iraq.kgm]
en: Not Iraq
lv: Nav Irāka

[ctx: iraq.kgm]
en: Baghdad
lv: Bagdāde

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Ireland (Provinces)
lv: Īrija (provinces)

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Not Ireland (Provinces)
lv: Nav Īrija (provinces)

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Dublin
lv: Dublina

[ctx: israel.kgm]
en: Israel
lv: Izraēla

[ctx: israel.kgm]
en: Districts
lv: rajoni

[ctx: israel.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: israel.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: israel.kgm]
en: Not Israel
lv: Nav Izraēla

[ctx: israel.kgm]
en: Jerusalem
lv: Jeruzāleme

[ctx: israel.kgm]
en: Northern
lv: Ziemeļu

[ctx: israel.kgm]
en: Nazareth
lv: Nācarete

[ctx: israel.kgm]
en: Center
lv: Centrs

[ctx: israel.kgm]
en: Tel Aviv
lv: Telaviva

[ctx: israel.kgm]
en: Southern
lv: Dienvidu

[ctx: italy.kgm]
en: Italy
lv: Itālija

[ctx: italy.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: italy.kgm]
en: Not Italy
lv: Nav Itālija

[ctx: italy.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: italy.kgm]
en: Rome
lv: Roma

[ctx: italy.kgm]
en: Lombardy
lv: Lombardija

[ctx: italy.kgm]
en: Milan
lv: Milāna

[ctx: italy.kgm]
en: Umbria
lv: Umbrija

[ctx: italy.kgm]
en: Sardinia
lv: Sardīnija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Italy by Provinces
lv: Itālija (provinces)

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Not Italy
lv: Nav Itālija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Alessandria
lv: Aleksandrija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Turin
lv: Turīna

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Milan
lv: Milāna

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pisa
lv: Piza

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Siena
lv: Sienna

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rome
lv: Roma

[ctx: jamaica.kgm]
en: Jamaica
lv: Jamaika

[ctx: jamaica.kgm]
en: Parishes
lv: Pagasti

[ctx: jamaica.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: jamaica.kgm]
en: Not Jamaica
lv: Nav Jamaika

[ctx: jamaica.kgm]
en: Kingston
lv: Kingstona

[ctx: jamaica.kgm]
en: Manchester
lv: Mančestera

[ctx: japan.kgm]
en: Japan
lv: Japāna

[ctx: japan.kgm]
en: Prefectures
lv: Prefektūras

[ctx: japan.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: japan.kgm]
en: Kyoto
lv: Kioto

[ctx: japan.kgm]
en: Tokyo
lv: Tokija

[ctx: japan.kgm]
en: Okinawa
lv: Okinava

[ctx: jharkhand.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Not Kazakhstan
lv: Nav Kazahstāna

en: E&xplore Map
lv: Iz&pētīt karti

en: In this section left click on any part of the map to learn about the divisions
lv: Šajā sadaļā veiciet kreiso klikšķi uz jebkuras kartes daļas, lai uzzinātu par iedalījumiem

en: Test Yourself:
lv: Pārbaudiet sevi:

en: &Location of Regions
lv: &Reģionu atrašanās vieta

en: In this challenge you are given a division name on the left under the menu and you must find it on the map and click on it
lv: Šajā izaicinājumā jums kreisajā pusē zem izvēlnes tiek dots rajona nosaukums, un jums ir jāatrod tas kartē un jānoklikšķina uz tā

en: &Place Regions in the Map
lv: &Novietojiet reģionus kartē

en: In this challenge you are given the shape of a region and you must place it on the map
lv: Šajā aicinājumā jums tiek dota reģiona forma, un jums ir jāuzliek tā uz kartes

en: &Regions by Capital
lv: &Reģioni pēc galvaspilsētām

en: In this quiz you have to guess the division name given its capital
lv: Šajā pārbaudījumā jums ir jāuzmin rajona nosaukums pēc dotās galvaspilsētas

en: &Capitals of Regions
lv: &Reģionu galvaspilsētas

en: In this quiz you have to guess the capital of a given division name
lv: Šajā pārbaudījumā jums ir jāuzmin galvaspilsētas nosaukums pēc dotā rajona nosaukuma

en: Re&gions by Flag
lv: Re&ģioni pēc karoga

en: In this quiz you have to guess the division name given its flag
lv: Šajā pārbaudījumā jums ir jāuzmin rajona nosaukums pēc dotā karoga

en: &Flags of Regions
lv: &Reģionu karogi

en: In this quiz you have to guess the flag of a division given its name
lv: Šajā pārbaudījumā jums ir jāuzmin karogs pēc dotā rajona nosaukuma

en: &Open Map...
lv: &Atvērt karti...

en: &Zoom
lv: &Tuvināt

en: &Original Size
lv: &Oriģinālais izmērs

en: &Automatic Zoom
lv: &Automātiski tuvināt

en: &Move
lv: &Pārvietot

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Map author
lv: Kartes autors

en: General
lv: Pamata

en: Could not open last used map. Error parsing %1: %2
lv: Neizdevās atvērt pēdējo izmantoto karti. Kļūda parsējot %1: %2

en: There is no current map
lv: Šobrīd karte nav izvēlēta

en: Number of Questions
lv: Jautājumu skaits

en: How many questions do you want? (1 to %1)
lv: Cik daudz jautājumu jūs vēlaties? (1 līdz %1)

en: &Location of %1
lv: %1 &novietojums

en: &Place %1 in the Map
lv: %1 &ievietošana kartē

en: %1 by Flag
lv: %1 pēc karoga

en: &Flags of %1
lv:  %1 &karogs

en: <qt>Current map:<br /><b>%1</b></qt>
lv: <qt>Esošā karte:<br /><b>%1</b></qt>

en: Maps, flags, translations, etc. are as accurate as their respective authors could achieve, but KGeography should not be taken as an authoritative source.
lv: Karšu, karogu, tulkojumu, utt. precizitāte ir atkarīga no to autoriem, līdz ar to KGeography nevajadzētu ņemt par vadošo informācijas avotu.

en: This map has been created by %1.
lv: Šo karti ir veidoja %1.

en: Map Author
lv: Kartes autors

note: i18n: ectx: label, entry (lastMap), group (general)
en: The last opened map
lv: Pēdējā atvērtā karte

note: i18n: ectx: label, entry (questionPlacingScheme), group (general)
en: Placement alignment of the question
lv: Jautājuma novietojuma līdzinājums

note: i18n: ectx: label, entry (waitsForValidation), group (general)
en: Ask for validation before next question
lv: Pirms nākošā jautājuma vaicāt pēc apstiprinājuma

note: i18n: ectx: label, entry (focusFollowsMouse), group (general)
en: Whether press on space while hovering a button should trigger that button
lv: Vai, esot virs pogas un nospiežot 'Atstarpe', šī poga jāpalaiž

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_questionPlacingScheme)
en: &Question Alignment
lv: &Jautājuma novietojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topleftRadio)
en: Top-l&eft
lv: Augšā pa krei&si

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topRadio)
en: &Top
lv: &Augšā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, toprightRadio)
en: Top-r&ight
lv: A&ugšā pa labi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftRadio)
en: &Left
lv: Pa k&reisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, centerRadio)
en: &Center
lv: &Centrā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightRadio)
en: &Right
lv: &Pa labi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomleftRadio)
en: Bottom-le&ft
lv: Apakšā pa &kreisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomRadio)
en: &Bottom
lv: A&pakšā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomrightRadio)
en: Bottom-ri&ght
lv: &Apakšā pa labi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_waitsForValidation)
en: Whether the user will have to click "Accept" after choosing an answer or not
lv: Vai lietotājam pēc atbildes izvēlēšanās būs jānoklikšķina uz "Pieņemt"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_waitsForValidation)
en: &Wait for validation
lv: &Gaidīt apstiprinājumu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_focusFollowsMouse)
en: Whether pressing space will trigger button under mouse or not
lv: Vai taustiņa 'Atstarpe' nospiešana palaidīs pogu zem peles kursora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_focusFollowsMouse)
en: &Focus follows mouse
lv: &Fokuss seko pelei

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Kyrgyzstan
lv: Kirgistāna

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Not Kyrgyzstan
lv: Nav Kirgistāna

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Bishkek
lv: Biškeka

[ctx: latvia.kgm]
en: Latvia Districts (Pre 2009)
lv: Latvijas rajoni (pirms 2009. g.)

[ctx: latvia.kgm]
en: Districts
lv: Rajoni

[ctx: latvia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: latvia.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: latvia.kgm]
en: Lithuania
lv: Lietuva

[ctx: latvia.kgm]
en: Belarus
lv: Baltkrievija

[ctx: latvia.kgm]
en: Russia
lv: Krievija

[ctx: latvia.kgm]
en: Estonia
lv: Igaunija

[ctx: latvia.kgm]
en: Daugavpils city
lv: Daugavpils pilsēta

[ctx: latvia.kgm]
en: Jelgava city
lv: Jelgavas pilsēta

[ctx: latvia.kgm]
en: Jūrmala city
lv: Jūrmalas pilsēta

[ctx: latvia.kgm]
en: Liepāja city
lv: Liepājas pilsēta

[ctx: latvia.kgm]
en: Rēzekne city
lv: Rēzeknes pilsēta

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga city
lv: Rīgas pilsēta

[ctx: latvia.kgm]
en: Ventspils city
lv: Ventspils pilsēta

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Municipalities
lv: pašvaldības

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Not Liechtenstein
lv: Nav Lihtenšteina

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Vaduz
lv: Vaduca

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Lithuania (Municipalities)
lv: Lietuva (pašvaldības)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Municipalities
lv: pašvaldības

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Not Lithuania (Municipalities)
lv: Nav Lietuva (pašvaldības)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Joniškis
lv: Jonišķi

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kaunas
lv: Kauņa

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Klaipėda city
lv: Klaipēdas pilsēta

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Klaipėda
lv: Klaipēda

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Palanga city
lv: Palangas pilsēta

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Panevėžys city
lv: Panevēžas pilsēta

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Panevėžys
lv: Panevēža

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šiauliai city
lv: Šauļu pilsēta

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šiauliai
lv: Šauļi

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilnius city
lv: Viļņas pilsēta

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilnius
lv: Viļņa

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg (Cantons)
lv: Luksemburga (kantoni)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Cantons
lv: kantoni

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Not Luxembourg (Cantons)
lv: Nav Luksemburga (kantoni)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Programmer and designer
lv: Programmētājs un dizaineris

[ctx: malaysia.kgm]
en: Malaysia
lv: Malaizija

[ctx: malaysia.kgm]
en: States
lv: štati

[ctx: malaysia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: malaysia.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: malaysia.kgm]
en: Not Malaysia
lv: Nav Malaizija

[ctx: manipur.kgm]
en: Manipur
lv: Manipūra

[ctx: manipur.kgm]
en: District
lv: rajoni

[ctx: manipur.kgm]
en: Not Manipur
lv: Nav Manipūra

[ctx: manipur.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: @title:group]
en: %1 is the capital of...
lv: %1 ir galvaspilsēta...

[ctx: @title:group]
en: The capital of %1 is...
lv: %1 galvaspilsēta ir...

en: %1 by Capital
lv: %1 pēc galvaspilsētas

en: Capitals of %1
lv: %1 galvaspilsētas

en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: @info]
en: You have found a bug in a map. Please contact the author and tell the %1 map has nothing associated to color %2,%3,%4.
lv: Jūs esat atradis kartē kļūdu. Lūdzu, sazinieties ar autoru un pastāstiet, ka %1 kartē krāsai %2,%3,%4 nekas nav piesaistīts.

[ctx: @title]
en: %1 in Map
lv: %1 parādīšana kartē

en: Choose Map to Use
lv: Izvēlieties izmantojamo karti

en: Error parsing %1: %2
lv: Kļūdu parsējot %1: %2

en: Error parsing
lv: Kļūdu parsējot

en: The map image file for %1 does not exist
lv: Kartes attēla fails %1 neeksistē

en: The flag image file for %1 does not exist
lv: %1 karoga attēla fails neeksistē

en: Invalid value in tag %1
lv: %1 birkas nederīga vērtība

en: There is already either a division called %1 or a division with the same colors as %2
lv: Jau ir cits rajons %1 vai arī rajons ar tādu pašu krāsu kā %2

en: The map description file should begin with the %1 tag
lv: Karte apraksta fails ir jāsāk ar %1 birku

en: Could not open %1 for reading.
lv: Nevar atvērt %1 nolasīšanai.

en: %1 does not exist.
lv: %1 neeksistē.

en: The map description file should have a %1 tag inside %2
lv: Kartes apraksta failam ir jābūt %1 birkai iekš %2

en: The map description file should have exactly one %1 tag inside %2
lv: Kartes apraksta failam ir jābūt tieši vienai %1 birkai iekš %2

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico (States)
lv: Meksika (štati)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: States
lv: štati

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Not Mexico (States)
lv: Nav Meksika (štati)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: La Paz
lv: Lapasa

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico City
lv: Mehiko

[ctx: mongolia.kgm]
en: Mongolia
lv: Mongolija

[ctx: mongolia.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: mongolia.kgm]
en: Not Mongolia
lv: Nav Mongolija

[ctx: mongolia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: mongolia.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

en: Wikipedia page
lv: Vikipēdijas lapa

[ctx: ncamerica.kgm]
en: North and Central America
lv: Ziemeļamerika un Centrālamerika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Countries
lv: Valstis

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Not North and Central America
lv: Nav Ziemeļamerika un Centrālamerika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Canada
lv: Kanāda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Ottawa
lv: Otava

[ctx: ncamerica.kgm]
en: El Salvador
lv: Salvadora

[ctx: ncamerica.kgm]
en: San Salvador
lv: Sansalvadora

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The United States of America
lv: Amerikas Savienotās Valstis

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Washington D.C.
lv: Vašingtona

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Bahamas
lv: Bahamas

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nassau
lv: Naso

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Dominican Republic
lv: Dominikāna

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Santo Domingo
lv: Santodomingo

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Port-au-Prince
lv: Portoprensa

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Cuba
lv: Kuba

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Jamaica
lv: Jamaika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Kingston
lv: Kingstona

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Dominica
lv: Dominika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Roseau
lv: Rozo

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: St. John's
lv: Sentdžonsa

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Barbados
lv: Barbadosa

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Bridgetown
lv: Bridžtauna

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Port of Spain
lv: Portofspeina

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico
lv: Meksika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico City
lv: Mehiko

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala
lv: Gvatemala

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala City
lv: Gvatemala

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Belize
lv: Beliza

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Belmopan
lv: Belmopana

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Honduras
lv: Hondurasa

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Tegucigalpa
lv: Tegusigalpa

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nicaragua
lv: Nikaragva

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Managua
lv: Managva

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Costa Rica
lv: Kostarika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: San José
lv: Sanhosē

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Panama City
lv: Panama

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Greenland [Denmark]
lv: Grenlande

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guyana
lv: Gajāna

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Venezuela
lv: Venecuēla

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Colombia
lv: Kolumbija

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Nepal (Zones)
lv: Nepal (zonas)

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Not Nepal (Zones)
lv: Nav Nepāla (zonas)

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Netherlands
lv: Nīderlande

[ctx: netherlands.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: netherlands.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: netherlands.kgm]
en: Not The Netherlands
lv: Nav Nīderlande

[ctx: netherlands.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Holland
lv: Ziemeļholande

[ctx: netherlands.kgm]
en: Haarlem
lv: Hārlema

[ctx: netherlands.kgm]
en: South Holland
lv: Dienvidholande

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Hague
lv: Hāga

[ctx: new-zealand.kgm]
en: New-Zealand
lv: Jaunzēlande

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Not New-Zealand
lv: Nav Jaunzēlande

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Hamilton
lv: Hamiltona

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Wellington
lv: Velingtona

[ctx: new-zealand.kgm]
en: West Coast
lv: Rietumu piekraste

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Nicaragua
lv: Nikaragva

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Not Nicaragua
lv: Nav Nikaragva

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Managua
lv: Managva

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

[ctx: north_korea.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: north_korea.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: north_korea.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: north_korea.kgm]
en: Not North (Korea)
lv: Nav Ziemeļkoreja

[ctx: norway.kgm]
en: Norway
lv: Norvēģija

[ctx: norway.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: norway.kgm]
en: Not Norway
lv: Nav Norvēģija

[ctx: oceania.kgm]
en: Oceania
lv: Austrālija un Okeānija

[ctx: oceania.kgm]
en: Countries
lv: valstis

[ctx: oceania.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: oceania.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: oceania.kgm]
en: Not Oceania
lv: Nav Austrālija un Okeānija

[ctx: oceania.kgm]
en: Australia
lv: Austrālija

[ctx: oceania.kgm]
en: Canberra
lv: Kanbera

[ctx: oceania.kgm]
en: Norfolk island (Australia)
lv: Norfolkas sala (Austrālija)

[ctx: oceania.kgm]
en: Kingston
lv: Kingstona

[ctx: oceania.kgm]
en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

[ctx: oceania.kgm]
en: Wellington
lv: Velingtona

[ctx: oceania.kgm]
en: East Timor
lv: Austrumtimora

[ctx: oceania.kgm]
en: Fiji
lv: Fidži

[ctx: oceania.kgm]
en: Indonesia
lv: Indonēzija

[ctx: oceania.kgm]
en: Jakarta
lv: Džakarta

[ctx: oceania.kgm]
en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

[ctx: oceania.kgm]
en: Port Moresby
lv: Portmorsbi

[ctx: oceania.kgm]
en: Solomon Islands
lv: Solomonu salas

[ctx: oceania.kgm]
en: Marshall Islands
lv: Māršalu salas

[ctx: oceania.kgm]
en: Nuku'alofa
lv: Nukualofa

[ctx: oceania.kgm]
en: Hawaii (USA)
lv: Havaju salas (ASV)

[ctx: oceania.kgm]
en: United States Minor Outlying Islands
lv: Savienoto Valstu nelielās ārējās salas

[ctx: oman.kgm]
en: Oman
lv: Omāna

[ctx: oman.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: oman.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: oman.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: oman.kgm]
en: Not Oman
lv: Nav Omāna

[ctx: oman.kgm]
en: Muscat
lv: Maskata

[ctx: pakistan.kgm]
en: Pakistan
lv: Pakistāna

[ctx: pakistan.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: pakistan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: pakistan.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: pakistan.kgm]
en: Not Pakistan
lv: Nav Pakistāna

[ctx: pakistan.kgm]
en: Islamabad
lv: Islamabada

[ctx: panama.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: panama.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: panama.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: panama.kgm]
en: Not Panama
lv: Nav Panama

[ctx: panama.kgm]
en: Panamá
lv: Panama

[ctx: paraguay.kgm]
en: Paraguay
lv: Paragvaja

[ctx: paraguay.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: paraguay.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: paraguay.kgm]
en: Not Paraguay
lv: Nav Paragvaja

[ctx: paraguay.kgm]
en: Central
lv: Centra

[ctx: peru.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: peru.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: peru.kgm]
en: Pacific Ocean
lv: Klusais okeāns

[ctx: peru.kgm]
en: Ecuador
lv: Ekvadora

[ctx: peru.kgm]
en: Colombia
lv: Kolumbija

[ctx: peru.kgm]
en: Brazil
lv: Brazīlija

[ctx: peru.kgm]
en: Bolivia
lv: Bolīvija

[ctx: peru.kgm]
en: Chile
lv: Čīle

[ctx: philippines.kgm]
en: Philippines
lv: Filipīnas

[ctx: philippines.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: philippines.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: philippines.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: philippines.kgm]
en: Not Philippines
lv: Nav Filipīnas

[ctx: philippines.kgm]
en: San Jose
lv: Sanhosē

[ctx: philippines.kgm]
en: Jordan
lv: Jordānija

[ctx: philippines.kgm]
en: Samar
lv: Samāra

[ctx: philippines.kgm]
en: National Capital
lv: Nacionālā galvaspilsēta

[ctx: @title]
en: Place %1 in Map
lv: %1 ievietošana kartē

[ctx: poland.kgm]
en: Poland
lv: Polija

[ctx: poland.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: poland.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: poland.kgm]
en: Not Poland
lv: Nav Polija

[ctx: poland.kgm]
en: Warsaw
lv: Varšava

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Portugal Districts
lv: Portulāles apgabali

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Districts
lv: apgabali

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Spain
lv: Spānija

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Border2
lv: robeža2

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Funchal
lv: Funšala

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Portugal Provinces (traditional)
lv: Portugāle (provinces)

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Provinces (traditional)
lv: provinces

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Spain
lv: Spānija

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Border2
lv: robeža2

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Funchal
lv: Funšala

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Portugal (Regions)
lv: Portugāle (reģioni)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Not Portugal (Regions)
lv: Nav Portugāle (reģioni)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Funchal
lv: Funšala

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Azores
lv: Azoru salas

[ctx: puertorico.kgm]
en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

[ctx: puertorico.kgm]
en: Municipalities
lv: pašvaldības

[ctx: puertorico.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: puertorico.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: puertorico.kgm]
en: Carolina
lv: Karolīna

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Republic Of Ireland
lv: Īrija

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Not Republic Of Ireland
lv: Nav Īrija

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Dublin
lv: Dublina

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Waterford
lv: ūdenskrātuve

[ctx: romania.kgm]
en: Romania
lv: Rumānija

[ctx: romania.kgm]
en: Counties
lv: apgabali

[ctx: romania.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: romania.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: romania.kgm]
en: Not Romania
lv: Nav Rumānija

[ctx: romania.kgm]
en: Alexandria
lv: Aleksandrija

[ctx: romania.kgm]
en: (Bucharest municipality)
lv: Bukarestes pašvaldība

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Russia (Districts)
lv: Krievija (apgabali)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Districts
lv: apgabali

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Not Russia (Districts)
lv: Nav Krievija (apgabali)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Central
lv: Centra

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Moscow
lv: Maskava

[ctx: russia_districts.kgm]
en: St. Petersburg
lv: Sanktpēterburga

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Novosibirsk
lv: Novosibirska

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Southern
lv: Dienvidu

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Urals
lv: Urāli

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Nizhny Novgorod
lv: Ņižnijnovgoroda

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Russia (Subjects)
lv: Krievija (subjekti)

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Districts
lv: apgabali

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Not Russia (Subjects)
lv: Nav Krievija (subjekti)

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Dagestan
lv: Dagestāna

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Petrozavodsk
lv: Petrozavodska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yakutsk
lv: Jakutska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tatarstan
lv: Tatārstāna

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kazan
lv: Kazaņa

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Grozny
lv: Groznija

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnoyarsk
lv: Krasnojarska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladivostok
lv: Vladivastoka

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Perm
lv: Perma

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Arkhangelsk
lv: Arhangeļska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladimir
lv: Vladimira

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Volgograd
lv: Volgograda

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Irkutsk
lv: Irkutska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kaliningrad
lv: Kaļiņingrada

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: St. Petersburg
lv: Sanktpēterburga

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Moscow
lv: Maskava

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Murmansk
lv: Murmanska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novgorod
lv: Novgoroda

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novosibirsk
lv: Novosibirska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Omsk
lv: Omska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Samara
lv: Samāra

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Saratov
lv: Saratova

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Smolensk
lv: Smoļenska

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tomsk
lv: Tomska

[ctx: san-marino.kgm]
en: San Marino
lv: Sanmarīno

[ctx: san-marino.kgm]
en: Municipalities
lv: pašvaldības

[ctx: san-marino.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Not Saudi (Arabia)
lv: Nav Saūda Arābija

[ctx: sikkim.kgm]
en: District
lv: rajoni

[ctx: sikkim.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: slovakia.kgm]
en: Slovakia
lv: Slovākija

[ctx: slovakia.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: slovakia.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: slovakia.kgm]
en: Not Slovakia
lv: Nav Slovākija

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Slovenia (Traditional)
lv: Slovēnija

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Not Slovenia (Traditional)
lv: Nav Slovēnija

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Styria
lv: Stīrija

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Carinthia
lv: Karintija

[ctx: south_africa.kgm]
en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

[ctx: south_africa.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: south_africa.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: south_africa.kgm]
en: Not South Africa
lv: Nav Dienvidāfrika

[ctx: south_africa.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: south_africa.kgm]
en: North West
lv: Ziemeļrietumi

[ctx: southamerica.kgm]
en: South America
lv: Dienvidamerika

[ctx: southamerica.kgm]
en: Countries
lv: valstis

[ctx: southamerica.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: southamerica.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: southamerica.kgm]
en: Coast
lv: piekraste

[ctx: southamerica.kgm]
en: Colombia
lv: Kolumbija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bogotá
lv: Bogota

[ctx: southamerica.kgm]
en: Venezuela
lv: Venecuēla

[ctx: southamerica.kgm]
en: Caracas
lv: Karakasa

[ctx: southamerica.kgm]
en: Guyana
lv: Gajāna

[ctx: southamerica.kgm]
en: Georgetown
lv: Džordžtauna

[ctx: southamerica.kgm]
en: Suriname
lv: Surinama

[ctx: southamerica.kgm]
en: French Guiana
lv: Gviāna

[ctx: southamerica.kgm]
en: Cayenne
lv: Kajenna

[ctx: southamerica.kgm]
en: Ecuador
lv: Ekvadora

[ctx: southamerica.kgm]
en: Quito
lv: Kito

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brazil
lv: Brazīlija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brasilia
lv: Brazilja

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bolivia
lv: Bolīvija

[ctx: southamerica.kgm]
en: La Paz
lv: Lapasa

[ctx: southamerica.kgm]
en: Chile
lv: Čīle

[ctx: southamerica.kgm]
en: Santiago
lv: Santjago

[ctx: southamerica.kgm]
en: Paraguay
lv: Paragvaja

[ctx: southamerica.kgm]
en: Asunción
lv: Asunsjona

[ctx: southamerica.kgm]
en: Argentina
lv: Argentīna

[ctx: southamerica.kgm]
en: Buenos Aires
lv: Buenosairesa

[ctx: southamerica.kgm]
en: Uruguay
lv: Urugvaja

[ctx: southkorea.kgm]
en: Republic of Korea
lv: Koreja (Dienvidkoreja)

[ctx: southkorea.kgm]
en: Regions
lv: Reģioni

[ctx: southkorea.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: southkorea.kgm]
en: Seoul
lv: Seula

[ctx: spain.kgm]
en: Spain
lv: Spānija

[ctx: spain.kgm]
en: Autonomous communities
lv: autonomās kopienas

[ctx: spain.kgm]
en: Not Spain
lv: Nav Spānija

[ctx: spain.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: spain.kgm]
en: External frontier
lv: Robeža

[ctx: spain.kgm]
en: Vitoria
lv: Viktorija

[ctx: spain.kgm]
en: Canary Islands
lv: Kanāriju salas

[ctx: spain.kgm]
en: Catalonia
lv: Katalonija

[ctx: spain.kgm]
en: Barcelona
lv: Barselona

[ctx: spain.kgm]
en: Madrid
lv: Madride

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Spain (Provinces)
lv: Spānija (provinces)

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: France
lv: Francija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Andorra
lv: Andora

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Portugal
lv: Portugāle

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Morocco
lv: Maroka

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Algeria
lv: Alžīrija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Vitoria
lv: Viktorija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Barcelona
lv: Barselona

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Granada
lv: Grenāda

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Madrid
lv: Madride

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Las Palmas
lv: Laspalmas de Grankanārija

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Sri-Lanka
lv: Šrilanka

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Not Sri-Lanka
lv: Nav Šrilanka

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Central
lv: Centrālais apgabals

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North Central
lv: Ziemeļu centrālais apgabals

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North
lv: Ziemeļu apgabals

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Eastern
lv: Austrumu apgabals

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North Western
lv: Ziemeļrietumu apgabals

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Southern
lv: Dienvidu apgabals

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Western
lv: Rietumu

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Colombo
lv: Kolombo

[ctx: sudan.kgm]
en: Sudan
lv: Sudāna

[ctx: sudan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: sudan.kgm]
en: Not Sudan
lv: Nav Sudāna

[ctx: sudan.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: sudan.kgm]
en: Khartoum
lv: Hartūma

[ctx: sudan.kgm]
en: Northern
lv: Ziemeļu apgabals

[ctx: sudan.kgm]
en: River Nile
lv: Nīlas upe

[ctx: suriname.kgm]
en: Suriname
lv: Surinama

[ctx: suriname.kgm]
en: Districts
lv: Rajoni

[ctx: suriname.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: suriname.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: sweden.kgm]
en: Sweden by Counties
lv: Zviedrija pēc lēņiem

[ctx: sweden.kgm]
en: Counties
lv: lēņi

[ctx: sweden.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: sweden.kgm]
en: County Border
lv: lēņa robeža

[ctx: sweden.kgm]
en: CoastLine
lv: krasta līnija

[ctx: sweden.kgm]
en: Not Sweden
lv: Nav Zviedrija

[ctx: sweden.kgm]
en: Stockholm
lv: Stokholma

[ctx: sweden.kgm]
en: Uppsala
lv: Upsala

[ctx: sweden.kgm]
en: Malmö
lv: Malme

[ctx: switzerland.kgm]
en: Switzerland
lv: Šveice

[ctx: switzerland.kgm]
en: Cantons
lv: kantoni

[ctx: switzerland.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: switzerland.kgm]
en: Not Switzerland
lv: Nav Šveice

[ctx: switzerland.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: switzerland.kgm]
en: Bern
lv: Berne

[ctx: switzerland.kgm]
en: Geneva
lv: Ženēva

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Not Tajikistan
lv: Nav Tadžikistāna

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Dushanbe
lv: Dušanbe

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: thailand.kgm]
en: Thailand
lv: Taizeme

[ctx: thailand.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: thailand.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: thailand.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: thailand.kgm]
en: Not Thailand
lv: Nav Taizeme

[ctx: thailand.kgm]
en: Bangkok
lv: Bankoka

[ctx: tripura.kgm]
en: District
lv: rajoni

[ctx: tripura.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: turkey.kgm]
en: Turkey
lv: Turcija

[ctx: turkey.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: turkey.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: turkey.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: turkey.kgm]
en: Not Turkey
lv: Nav Turcija

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Not Turkmenistan
lv: Nav Turkmenistāna

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ukraine
lv: Ukraina

[ctx: ukraine.kgm]
en: Oblasts
lv: apgabali

[ctx: ukraine.kgm]
en: Donets'k
lv: Doņetska

[ctx: ukraine.kgm]
en: Not Ukraine
lv: Nav Ukraina

[ctx: ukraine.kgm]
en: Border/Coast
lv: robeža/krasts

[ctx: ukraine.kgm]
en: River
lv: Upe

[ctx: uruguay.kgm]
en: Uruguay
lv: Urugvaja

[ctx: uruguay.kgm]
en: Departments
lv: departamenti

[ctx: uruguay.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: uruguay.kgm]
en: Water
lv: udenskrātuve

[ctx: uruguay.kgm]
en: Not Uruguay
lv: Nav Urugvaja

[ctx: uruguay.kgm]
en: San José
lv: Sanhosē

[ctx: usa.kgm]
en: States
lv: štati

[ctx: usa.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: usa.kgm]
en: Coast
lv: piekraste

[ctx: usa.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Michigan
lv: Mičigana ezers

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Ontario
lv: Ontārio ezers

[ctx: usa.kgm]
en: The Bahamas
lv: Bahamas

[ctx: usa.kgm]
en: Cuba
lv: Kuba

[ctx: usa.kgm]
en: Canada
lv: Kanāda

[ctx: usa.kgm]
en: Mexico
lv: Meksika

[ctx: usa.kgm]
en: Russia
lv: Krievija

[ctx: usa.kgm]
en: Washington DC
lv: Vašingtona, DC

[ctx: usa.kgm]
en: Montgomery
lv: Montgomerija

[ctx: usa.kgm]
en: Alaska
lv: Aļaska

[ctx: usa.kgm]
en: Phoenix
lv: Fīniksa

[ctx: usa.kgm]
en: Arkansas
lv: Arkanzasa

[ctx: usa.kgm]
en: California
lv: Kalifornija

[ctx: usa.kgm]
en: Colorado
lv: Kolorado

[ctx: usa.kgm]
en: Denver
lv: Denvera

[ctx: usa.kgm]
en: Connecticut
lv: Konektikuta

[ctx: usa.kgm]
en: Delaware
lv: Delavēra

[ctx: usa.kgm]
en: Georgia
lv: Gruzija

[ctx: usa.kgm]
en: Hawaii
lv: Havaju salas

[ctx: usa.kgm]
en: Idaho
lv: Aidaho

[ctx: usa.kgm]
en: Illinois
lv: Ilinoisa

[ctx: usa.kgm]
en: Springfield
lv: Springfīlda

[ctx: usa.kgm]
en: Indiana
lv: Indiāna

[ctx: usa.kgm]
en: Indianapolis
lv: Indianapolisa

[ctx: usa.kgm]
en: Iowa
lv: Aiova

[ctx: usa.kgm]
en: Kansas
lv: Kanzasa

[ctx: usa.kgm]
en: Kentucky
lv: Kentuki

[ctx: usa.kgm]
en: Louisiana
lv: Luiziāna

[ctx: usa.kgm]
en: Maine
lv: Maina

[ctx: usa.kgm]
en: Maryland
lv: Merilenda

[ctx: usa.kgm]
en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

[ctx: usa.kgm]
en: Boston
lv: Bostona

[ctx: usa.kgm]
en: Michigan
lv: Mičigana

[ctx: usa.kgm]
en: Minnesota
lv: Minesota

[ctx: usa.kgm]
en: Mississippi
lv: Misisipi

[ctx: usa.kgm]
en: Missouri
lv: Mizūri

[ctx: usa.kgm]
en: Montana
lv: Montāna

[ctx: usa.kgm]
en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

[ctx: usa.kgm]
en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

[ctx: usa.kgm]
en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

[ctx: usa.kgm]
en: New York
lv: Ņujorka

[ctx: usa.kgm]
en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

[ctx: usa.kgm]
en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

[ctx: usa.kgm]
en: Ohio
lv: Ohaio

[ctx: usa.kgm]
en: Columbus
lv: Kolumbusa

[ctx: usa.kgm]
en: Oklahoma City
lv: Oklahomasitija

[ctx: usa.kgm]
en: Oregon
lv: Oregona

[ctx: usa.kgm]
en: Salem
lv: Salema

[ctx: usa.kgm]
en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

[ctx: usa.kgm]
en: Rhode Island
lv: Rodailenda

[ctx: usa.kgm]
en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

[ctx: usa.kgm]
en: Columbia
lv: Kolumbija

[ctx: usa.kgm]
en: South Dakota
lv: Dienviddakota

[ctx: usa.kgm]
en: Tennessee
lv: Tenesija

[ctx: usa.kgm]
en: Nashville
lv: Nešvila

[ctx: usa.kgm]
en: Texas
lv: Teksasa

[ctx: usa.kgm]
en: Austin
lv: Ostina

[ctx: usa.kgm]
en: Utah
lv: Jūta

[ctx: usa.kgm]
en: Salt Lake City
lv: Soltleiksitija

[ctx: usa.kgm]
en: Vermont
lv: Vermonta

[ctx: usa.kgm]
en: Virginia
lv: Virdžīnija

[ctx: usa.kgm]
en: Richmond
lv: Ričmonda

[ctx: usa.kgm]
en: Washington
lv: Vašingtona

[ctx: usa.kgm]
en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

[ctx: usa.kgm]
en: Wisconsin
lv: Viskonsīna

[ctx: usa.kgm]
en: Madison
lv: Madisona

[ctx: usa.kgm]
en: Wyoming
lv: Vaiominga

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Provinces
lv: provinces

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Not Uzbekistan
lv: Nav Uzbekistāna

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Tashkent
lv: Taškenta

[ctx: venezuela.kgm]
en: Venezuela
lv: Venecuēla

[ctx: venezuela.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: venezuela.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: venezuela.kgm]
en: Not Venezuela
lv: Nav Venecuēla

[ctx: venezuela.kgm]
en: Barcelona
lv: Barselona

[ctx: venezuela.kgm]
en: Caracas
lv: Karakasa

[ctx: vietnam.kgm]
en: Vietnam
lv: Vjetnama

[ctx: vietnam.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: vietnam.kgm]
en: Not Vietnam
lv: Nav Vjetnama

[ctx: vietnam.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Waters (World-Class)
lv: ūdenskrātuves (pasaules mēroga)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oceans and basins
lv: okeāni un baseini

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Not Waters (World-Class)
lv: Nav (pasaules mēroga) ūdenskrātuves

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Arctic ocean
lv: Ziemeļu Ledus okeāns

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Pacific
lv: Ziemeļu Klusais

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Atlantic
lv: Ziemeļu Atlantijas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Pacific
lv: Dienvidu Klusais

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Atlantic
lv: Dienvidu Atlantijas

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Indian ocean
lv: Indijas okeāns

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Antarctic ocean
lv: Antarktīdas okeāns

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Congo
lv: Kongo

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Chad
lv: Čada ezers

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Niger
lv: Nigēra

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Orange
lv: Oranžs

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Senegal
lv: Senegāla

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dnieper
lv: Dņepra

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ural
lv: Urāli

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lena
lv: Ļena

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Colorado
lv: Kolorado

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Columbia
lv: Kolumbija

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mississippi
lv: Misisipi

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yukon
lv: Jukona

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Uruguay
lv: Urugvaja

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Eyre
lv: Eira ezers

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Caspian sea
lv: Kaspijas jūra

[ctx: westbengal.kgm]
en: West Bengal
lv: Rietumbengāla

[ctx: westbengal.kgm]
en: District
lv: Rajons

[ctx: westbengal.kgm]
en: Not West Bengal
lv: Nav Rietumbengāla

[ctx: westbengal.kgm]
en: Border
lv: Robeža

[ctx: world.kgm]
en: World
lv: Pasaule

[ctx: world.kgm]
en: Countries
lv: valstis

[ctx: world.kgm]
en: Not a Nation
lv: Nav tauta

[ctx: world.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: world.kgm]
en: Algeria
lv: Alžīrija

[ctx: world.kgm]
en: Algiers
lv: Alžīra

[ctx: world.kgm]
en: Benin
lv: Benina

[ctx: world.kgm]
en: Porto Novo
lv: Portonovo

[ctx: world.kgm]
en: Botswana
lv: Botsvana

[ctx: world.kgm]
en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

[ctx: world.kgm]
en: Ouagadougou
lv: Vagadugu

[ctx: world.kgm]
en: Cameroon
lv: Kamerūna

[ctx: world.kgm]
en: Yaoundé
lv: Jaunde

[ctx: world.kgm]
en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

[ctx: world.kgm]
en: Bangui
lv: Bangi

[ctx: world.kgm]
en: Chad
lv: Čada

[ctx: world.kgm]
en: N'Djamena
lv: Ndžamena

[ctx: world.kgm]
en: Côte d'Ivoire
lv: Kotdivuāra

[ctx: world.kgm]
en: Yamoussoukro
lv: Jamusukro

[ctx: world.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

[ctx: world.kgm]
en: Kinshasa
lv: Kinšasa

[ctx: world.kgm]
en: Djibouti
lv: Džibutija

[ctx: world.kgm]
en: Egypt
lv: Ēģipte

[ctx: world.kgm]
en: Cairo
lv: Kaira

[ctx: world.kgm]
en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Eritrea
lv: Eritreja

[ctx: world.kgm]
en: Asmara
lv: Asmera

[ctx: world.kgm]
en: Ethiopia
lv: Etiopija

[ctx: world.kgm]
en: Addis Ababa
lv: Adisabeba

[ctx: world.kgm]
en: Gabon
lv: Gabona

[ctx: world.kgm]
en: Libreville
lv: Librevila

[ctx: world.kgm]
en: Ghana
lv: Gana

[ctx: world.kgm]
en: Accra
lv: Akra

[ctx: world.kgm]
en: Guinea
lv: Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Conakry
lv: Konakri

[ctx: world.kgm]
en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

[ctx: world.kgm]
en: Bissau
lv: Bisava

[ctx: world.kgm]
en: Iran
lv: Irāna

[ctx: world.kgm]
en: Tehran
lv: Teherāna

[ctx: world.kgm]
en: Iraq
lv: Irāka

[ctx: world.kgm]
en: Baghdad
lv: Bagdāde

[ctx: world.kgm]
en: Israel
lv: Izraēla

[ctx: world.kgm]
en: Jerusalem
lv: Jeruzāleme

[ctx: world.kgm]
en: Jordan
lv: Jordānija

[ctx: world.kgm]
en: Amman
lv: Ammāna

[ctx: world.kgm]
en: Kenya
lv: Kenija

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait
lv: Kuveita

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait City
lv: Kuveita

[ctx: world.kgm]
en: Lebanon
lv: Libāna

[ctx: world.kgm]
en: Beirut
lv: Beirūta

[ctx: world.kgm]
en: Lesotho
lv: Lesoto

[ctx: world.kgm]
en: Liberia
lv: Libērija

[ctx: world.kgm]
en: Monrovia
lv: Monrovija

[ctx: world.kgm]
en: Libya
lv: Lībija

[ctx: world.kgm]
en: Tripoli
lv: Tripole

[ctx: world.kgm]
en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

[ctx: world.kgm]
en: Vaduz
lv: Vaduca

[ctx: world.kgm]
en: Madagascar
lv: Madagaskara

[ctx: world.kgm]
en: Antananarivo
lv: Antananarivu

[ctx: world.kgm]
en: Malawi
lv: Malāvija

[ctx: world.kgm]
en: Lilongwe
lv: Lilongve

[ctx: world.kgm]
en: Mauritania
lv: Mauritānija

[ctx: world.kgm]
en: Nouakchott
lv: Nuakšota

[ctx: world.kgm]
en: Morocco
lv: Maroka

[ctx: world.kgm]
en: Rabat
lv: Rabāta

[ctx: world.kgm]
en: Mozambique
lv: Mozambika

[ctx: world.kgm]
en: Maputo
lv: Maputu

[ctx: world.kgm]
en: Namibia
lv: Namībija

[ctx: world.kgm]
en: Windhoek
lv: Vindhuka

[ctx: world.kgm]
en: Niger
lv: Nigēra

[ctx: world.kgm]
en: Niamey
lv: Niameja

[ctx: world.kgm]
en: Nigeria
lv: Nigērija

[ctx: world.kgm]
en: Abuja
lv: Abudža

[ctx: world.kgm]
en: Qatar
lv: Katara

[ctx: world.kgm]
en: Republic of the Congo
lv: Kongo Republika

[ctx: world.kgm]
en: Brazzaville
lv: Brazavila

[ctx: world.kgm]
en: Rwanda
lv: Ruanda

[ctx: world.kgm]
en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

[ctx: world.kgm]
en: Riyadh
lv: Rijāda

[ctx: world.kgm]
en: Senegal
lv: Senegāla

[ctx: world.kgm]
en: Dakar
lv: Dakara

[ctx: world.kgm]
en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

[ctx: world.kgm]
en: Freetown
lv: Frītauna

[ctx: world.kgm]
en: Somalia
lv: Somālija

[ctx: world.kgm]
en: Mogadishu
lv: Mogadišo

[ctx: world.kgm]
en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

[ctx: world.kgm]
en: Pretoria, Bloemfontein and Cape Town
lv: Pretorija, Keiptauna

[ctx: world.kgm]
en: Sudan
lv: Sudāna

[ctx: world.kgm]
en: Khartoum
lv: Hartūma

[ctx: world.kgm]
en: South Sudan
lv: Dievidsudāna

[ctx: world.kgm]
en: Syria
lv: Sīrija

[ctx: world.kgm]
en: Damascus
lv: Damaska

[ctx: world.kgm]
en: Tanzania
lv: Tanzānija

[ctx: world.kgm]
en: The Gambia
lv: Gambija

[ctx: world.kgm]
en: Banjul
lv: Bandžula

[ctx: world.kgm]
en: Lomé
lv: Lome

[ctx: world.kgm]
en: Tunisia
lv: Tunisija

[ctx: world.kgm]
en: Tunis
lv: Tunisa

[ctx: world.kgm]
en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

[ctx: world.kgm]
en: Abu Dhabi City
lv: Abū Dabī

[ctx: world.kgm]
en: Oman
lv: Omāna

[ctx: world.kgm]
en: Muscat
lv: Maskata

[ctx: world.kgm]
en: West Bank
lv: Palestīna

[ctx: world.kgm]
en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

[ctx: world.kgm]
en: Laayoune
lv: Ajūna

[ctx: world.kgm]
en: Yemen
lv: Jemena

[ctx: world.kgm]
en: Sana'a
lv: Sana

[ctx: world.kgm]
en: Zambia
lv: Zambija

[ctx: world.kgm]
en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

[ctx: world.kgm]
en: Albania
lv: Albānija

[ctx: world.kgm]
en: Tirana
lv: Tirāna

[ctx: world.kgm]
en: Austria
lv: Austrija

[ctx: world.kgm]
en: Vienna
lv: Vīne

[ctx: world.kgm]
en: Belarus
lv: Baltkrievija

[ctx: world.kgm]
en: Minsk
lv: Minska

[ctx: world.kgm]
en: Belgium
lv: Beļģija

[ctx: world.kgm]
en: Brussels
lv: Brisele

[ctx: world.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

[ctx: world.kgm]
en: Sarajevo
lv: Sarajeva

[ctx: world.kgm]
en: Bulgaria
lv: Bulgārija

[ctx: world.kgm]
en: Sofia
lv: Sofija

[ctx: world.kgm]
en: Croatia
lv: Horvātija

[ctx: world.kgm]
en: Zagreb
lv: Zagreba

[ctx: world.kgm]
en: Prague
lv: Prāga

[ctx: world.kgm]
en: Denmark
lv: Dānija

[ctx: world.kgm]
en: Copenhagen
lv: Kopenhāgena

[ctx: world.kgm]
en: Estonia
lv: Igaunija

[ctx: world.kgm]
en: Tallinn
lv: Tallina

[ctx: world.kgm]
en: Finland
lv: Somija

[ctx: world.kgm]
en: France
lv: Francija

[ctx: world.kgm]
en: Paris
lv: Parīze

[ctx: world.kgm]
en: Germany
lv: Vācija

[ctx: world.kgm]
en: Berlin
lv: Berlīne

[ctx: world.kgm]
en: Greece
lv: Grieķija

[ctx: world.kgm]
en: Athens
lv: Atēnas

[ctx: world.kgm]
en: Hungary
lv: Ungārija

[ctx: world.kgm]
en: Budapest
lv: Budapešta

[ctx: world.kgm]
en: Iceland
lv: Īslande

[ctx: world.kgm]
en: Reykjavik
lv: Reikjavika

[ctx: world.kgm]
en: Ireland
lv: Īrija

[ctx: world.kgm]
en: Dublin
lv: Dublina

[ctx: world.kgm]
en: Italy
lv: Itālija

[ctx: world.kgm]
en: Rome
lv: Roma

[ctx: world.kgm]
en: Latvia
lv: Latvija

[ctx: world.kgm]
en: Riga
lv: Rīga

[ctx: world.kgm]
en: Lithuania
lv: Lietuva

[ctx: world.kgm]
en: Vilnius
lv: Viļņa

[ctx: world.kgm]
en: Luxembourg
lv: Luksemburga

[ctx: world.kgm]
en: Chisinau
lv: Kišiņeva

[ctx: world.kgm]
en: Netherlands
lv: Nīderlande

[ctx: world.kgm]
en: Amsterdam
lv: Amsterdama

[ctx: world.kgm]
en: Norway
lv: Norvēģija

[ctx: world.kgm]
en: Poland
lv: Polija

[ctx: world.kgm]
en: Warsaw
lv: Varšava

[ctx: world.kgm]
en: Portugal
lv: Portugāle

[ctx: world.kgm]
en: Lisbon
lv: Lisabona

[ctx: world.kgm]
en: Romania
lv: Rumānija

[ctx: world.kgm]
en: Bucharest
lv: Bukareste

[ctx: world.kgm]
en: Russia
lv: Krievija

[ctx: world.kgm]
en: Moscow
lv: Maskava

[ctx: world.kgm]
en: San Marino
lv: Sanmarīno

[ctx: world.kgm]
en: Serbia
lv: Serbija

[ctx: world.kgm]
en: Belgrade
lv: Belgrada

[ctx: world.kgm]
en: Montenegro
lv: Melnkalne

[ctx: world.kgm]
en: Slovakia
lv: Slovākija

[ctx: world.kgm]
en: Slovenia
lv: Slovēnija

[ctx: world.kgm]
en: Ljubljana
lv: Ļubļana

[ctx: world.kgm]
en: Spain
lv: Spānija

[ctx: world.kgm]
en: Madrid
lv: Madride

[ctx: world.kgm]
en: Sweden
lv: Zviedrija

[ctx: world.kgm]
en: Stockholm
lv: Stokholma

[ctx: world.kgm]
en: Switzerland
lv: Šveice

[ctx: world.kgm]
en: Bern
lv: Berne

[ctx: world.kgm]
en: Turkey
lv: Turcija

[ctx: world.kgm]
en: Ukraine
lv: Ukraina

[ctx: world.kgm]
en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

[ctx: world.kgm]
en: London
lv: Londona

[ctx: world.kgm]
en: Canada
lv: Kanāda

[ctx: world.kgm]
en: Ottawa
lv: Otava

[ctx: world.kgm]
en: El Salvador
lv: Salvadora

[ctx: world.kgm]
en: San Salvador
lv: Sansalvadora

[ctx: world.kgm]
en: The United States of America
lv: Amerikas Savienotās Valstis

[ctx: world.kgm]
en: Washington D.C.
lv: Vašingtona

[ctx: world.kgm]
en: The Bahamas
lv: Bahamas

[ctx: world.kgm]
en: Nassau
lv: Naso

[ctx: world.kgm]
en: The Dominican Republic
lv: Dominikāna

[ctx: world.kgm]
en: Santo Domingo
lv: Santodomingo

[ctx: world.kgm]
en: Port-au-Prince
lv: Portoprensa

[ctx: world.kgm]
en: Cuba
lv: Kuba

[ctx: world.kgm]
en: Jamaica
lv: Jamaika

[ctx: world.kgm]
en: Kingston
lv: Kingstona

[ctx: world.kgm]
en: Dominica
lv: Dominika

[ctx: world.kgm]
en: Roseau
lv: Rozo

[ctx: world.kgm]
en: Barbados
lv: Barbadosa

[ctx: world.kgm]
en: Bridgetown
lv: Bridžtauna

[ctx: world.kgm]
en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

[ctx: world.kgm]
en: St. John's
lv: Sentdžonsa

[ctx: world.kgm]
en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

[ctx: world.kgm]
en: Port of Spain
lv: Portofspeina

[ctx: world.kgm]
en: Mexico
lv: Meksika

[ctx: world.kgm]
en: Mexico City
lv: Mehiko

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala
lv: Gvatemala

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala City
lv: Gvatemala

[ctx: world.kgm]
en: Belize
lv: Beliza

[ctx: world.kgm]
en: Belmopan
lv: Belmopana

[ctx: world.kgm]
en: Honduras
lv: Hondurasa

[ctx: world.kgm]
en: Tegucigalpa
lv: Tegusigalpa

[ctx: world.kgm]
en: Nicaragua
lv: Nikaragva

[ctx: world.kgm]
en: Managua
lv: Managva

[ctx: world.kgm]
en: Costa Rica
lv: Kostarika

[ctx: world.kgm]
en: San José
lv: Sanhosē

[ctx: world.kgm]
en: Panama City
lv: Panama

[ctx: world.kgm]
en: Colombia
lv: Kolumbija

[ctx: world.kgm]
en: Bogotá
lv: Bogota

[ctx: world.kgm]
en: Venezuela
lv: Venecuēla

[ctx: world.kgm]
en: Caracas
lv: Karakasa

[ctx: world.kgm]
en: Guyana
lv: Gajāna

[ctx: world.kgm]
en: Georgetown
lv: Džordžtauna

[ctx: world.kgm]
en: Suriname
lv: Surinama

[ctx: world.kgm]
en: French Guiana
lv: Gviāna

[ctx: world.kgm]
en: Cayenne
lv: Kajenna

[ctx: world.kgm]
en: Ecuador
lv: Ekvadora

[ctx: world.kgm]
en: Quito
lv: Kito

[ctx: world.kgm]
en: Brazil
lv: Brazīlija

[ctx: world.kgm]
en: Brasilia
lv: Brazilja

[ctx: world.kgm]
en: Bolivia
lv: Bolīvija

[ctx: world.kgm]
en: La Paz
lv: Lapasa

[ctx: world.kgm]
en: Chile
lv: Čīle

[ctx: world.kgm]
en: Santiago
lv: Santjago

[ctx: world.kgm]
en: Paraguay
lv: Paragvaja

[ctx: world.kgm]
en: Asunción
lv: Asunsjona

[ctx: world.kgm]
en: Argentina
lv: Argentīna

[ctx: world.kgm]
en: Buenos Aires
lv: Buenosairesa

[ctx: world.kgm]
en: Uruguay
lv: Urugvaja

[ctx: world.kgm]
en: Australia
lv: Austrālija

[ctx: world.kgm]
en: Canberra
lv: Kanbera

[ctx: world.kgm]
en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

[ctx: world.kgm]
en: Wellington
lv: Velingtona

[ctx: world.kgm]
en: Vatican City
lv: Vatikāns

[ctx: world.kgm]
en: Andorra
lv: Andora

[ctx: world.kgm]
en: Andorra la Vella
lv: Andora la Velja

[ctx: world.kgm]
en: Monaco
lv: Monako

[ctx: world.kgm]
en: Monaco-Ville
lv: Monako

[ctx: world.kgm]
en: China
lv: Ķīna

[ctx: world.kgm]
en: Beijing
lv: Pekina

[ctx: world.kgm]
en: India
lv: Indija

[ctx: world.kgm]
en: New Delhi
lv: Ņūdeli

[ctx: world.kgm]
en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

[ctx: world.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
lv: Kolombo un Šrī Džajavardenepura Kote

[ctx: world.kgm]
en: Mongolia
lv: Mongolija

[ctx: world.kgm]
en: Ulaanbaatar
lv: Ulanbatora

[ctx: world.kgm]
en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

[ctx: world.kgm]
en: Japan
lv: Japāna

[ctx: world.kgm]
en: Tokyo
lv: Tokija

[ctx: world.kgm]
en: Myanmar
lv: Mjanma

[ctx: world.kgm]
en: Naypyidaw
lv: Nepjido

[ctx: world.kgm]
en: Nepal
lv: Nepāla

[ctx: world.kgm]
en: Kathmandu
lv: Katmandu

[ctx: world.kgm]
en: Bhutan
lv: Butāna

[ctx: world.kgm]
en: Indonesia
lv: Indonēzija

[ctx: world.kgm]
en: Jakarta
lv: Džakarta

[ctx: world.kgm]
en: Malaysia
lv: Malaizija

[ctx: world.kgm]
en: Kuala Lumpur
lv: Kualalumpura

[ctx: world.kgm]
en: Bangladesh
lv: Bangladeša

[ctx: world.kgm]
en: Dhaka
lv: Daka

[ctx: world.kgm]
en: Cyprus
lv: Kipra

[ctx: world.kgm]
en: Nicosia
lv: Nikosija

[ctx: world.kgm]
en: Afghanistan
lv: Afganistāna

[ctx: world.kgm]
en: Kabul
lv: Kabula

[ctx: world.kgm]
en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

[ctx: world.kgm]
en: Armenia
lv: Armēnija

[ctx: world.kgm]
en: Yerevan
lv: Erevāna

[ctx: world.kgm]
en: Bahrain
lv: Bahreina

[ctx: world.kgm]
en: Manama
lv: Manāma

[ctx: world.kgm]
en: Georgia
lv: Gruzija

[ctx: world.kgm]
en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

[ctx: world.kgm]
en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

[ctx: world.kgm]
en: Tashkent
lv: Taškenta

[ctx: world.kgm]
en: Kyrgyzstan
lv: Kirgistāna

[ctx: world.kgm]
en: Bishkek
lv: Biškeka

[ctx: world.kgm]
en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

[ctx: world.kgm]
en: Dushanbe
lv: Dušanbe

[ctx: world.kgm]
en: Pakistan
lv: Pakistāna

[ctx: world.kgm]
en: Islamabad
lv: Islamabada

[ctx: world.kgm]
en: Laos
lv: Laosa

[ctx: world.kgm]
en: Vientiane
lv: Vjenčana

[ctx: world.kgm]
en: Cambodia
lv: Kambodža

[ctx: world.kgm]
en: Phnom Penh
lv: Phompeņa

[ctx: world.kgm]
en: East Timor
lv: Austrumtimora

[ctx: world.kgm]
en: Brunei
lv: Bruneja

[ctx: world.kgm]
en: Bandar Seri Begawan
lv: Bandarseribegavana

[ctx: world.kgm]
en: Philippines
lv: Filipīnas

[ctx: world.kgm]
en: Thailand
lv: Taizeme

[ctx: world.kgm]
en: Bangkok
lv: Bankoka

[ctx: world.kgm]
en: Vietnam
lv: Vjetnama

[ctx: world.kgm]
en: Hanoi
lv: Hanoja

[ctx: world.kgm]
en: Republic of China (Taiwan)
lv: Taivāna

[ctx: world.kgm]
en: Taipei
lv: Taibei

[ctx: world.kgm]
en: Singapore
lv: Singapūra

[ctx: world.kgm]
en: Democratic People's Republic of Korea
lv: Koreja (Ziemeļkoreja)

[ctx: world.kgm]
en: Pyeongyang
lv: Phenjana

[ctx: world.kgm]
en: Republic of Korea
lv: Koreja (Dienvidkoreja)

[ctx: world.kgm]
en: Seoul
lv: Seula

[ctx: world.kgm]
en: Fiji
lv: Fidži

[ctx: world.kgm]
en: Nuku'alofa
lv: Nukualofa

[ctx: world.kgm]
en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

[ctx: world.kgm]
en: Port Moresby
lv: Portmorsbi

[ctx: world.kgm]
en: Greenland (Denmark)
lv: Grenlande

[ctx: world.kgm]
en: Nuuk
lv: Nūka

[ctx: world_continents.kgm]
en: World continents (from North Pole)
lv: Pasaules kontinenti (no Ziemeļpola)

[ctx: world_continents.kgm]
en: Continents
lv: Kontinenti

[ctx: @title:group]
en: What is the highest summit of %1?
lv: Kura ir %1 augstākā virsotne?

[ctx: @title]
en: Continents by highest summit
lv: Kontinenti pēc augstākajām virsotnēm

[ctx: @title:group]
en: Which has %1 as its highest summit?
lv: Kam ir %1 kā augstākā virsotne?

[ctx: @title]
en: Highest summit of continents
lv: Kontinentu augstākā virsotne

[ctx: world_continents.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: world_continents.kgm]
en: Water
lv: ūdenskrātuve

[ctx: world_continents.kgm]
en: Africa
lv: Āfrika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Kilimanjaro
lv: Kilimandžāro

[ctx: world_continents.kgm]
en: North America
lv: Ziemeļamerika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Mac Kinley
lv: Makinlijs

[ctx: world_continents.kgm]
en: South America
lv: Dienvidamerika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Aconcagua
lv: Akonkagva

[ctx: world_continents.kgm]
en: Antarctica
lv: Antarktika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Vinson
lv: Vinsona kalns

[ctx: world_continents.kgm]
en: Asia
lv: Āzija

[ctx: world_continents.kgm]
en: Everest
lv: Džomolungma (Everests)

[ctx: world_continents.kgm]
en: Europe
lv: Eiropa

[ctx: world_continents.kgm]
en: Elbrus
lv: Elbruss

[ctx: world_continents.kgm]
en: Oceania
lv: Austrālija un Okeānija

[ctx: world_continents.kgm]
en: Carstenz
lv: Džaja

[ctx: yemen.kgm]
en: Yemen
lv: Jemena

[ctx: yemen.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: yemen.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: yemen.kgm]
en: Not Yemen
lv: Nav Jemena

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Not Democratic Republic of the Congo
lv: Nav Kongo Demokrātiskā Republika

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kinshasa
lv: Kinšasa

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Zambia (Districts)
lv: Zambija (rajoni)

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Districts
lv: Rajoni

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Not Zambia (Districts)
lv: Nav Zambija (rajoni)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Zambia (Provinces)
lv: Zambija (provinces)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Not Zambia (Provinces)
lv: Nav Zambija (provinces)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Central
lv: Centrālais apgabals

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Eastern
lv: Austrumu apgabals

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Northern
lv: Ziemeļu apgabals

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: North-Western
lv: Ziemeļrietumu apgabals

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Southern
lv: Dienvidu apgabals

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Livingstone
lv: Livingstona

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Western
lv: Rietumu apgabals

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Not Zimbabwe
lv: Nav Zimbabve

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Zimbabwe (Districts)
lv: Zimbabve (rajoni)

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Districts
lv: Rajoni

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Frontier
lv: Robeža

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Water
lv: Ūdenskrātuve

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Not Zimbabwe (Districts)
lv: Nav Zimbabve (rajoni)
