kgeography - en to sk translation catalogue (2503 entries)

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Afghanistan
sk: Afganistan

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Iran
sk: Irán

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

[ctx: afghanistan.kgm]
en: China
sk: Čína

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kabul
sk: Kábul

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Kandahar
sk: Kandahár

[ctx: africa.kgm]
en: Africa
sk: Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: africa.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: africa.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
sk: Toto nie je Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
sk: Toto nie je Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Algeria
sk: Alžírsko

[ctx: africa.kgm]
en: Algiers
sk: Alžír

[ctx: africa.kgm]
en: Porto-Novo
sk: Porto Novo

[ctx: africa.kgm]
en: Cameroon
sk: Kamerun

[ctx: africa.kgm]
en: Cape Verde
sk: Kapverdy

[ctx: africa.kgm]
en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

[ctx: africa.kgm]
en: Chad
sk: Čad

[ctx: africa.kgm]
en: Comoros
sk: Komory

[ctx: africa.kgm]
en: Côte d'Ivoire
sk: Pobrežie Slonoviny

[ctx: africa.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
sk: Konžská demokratická republika

[ctx: africa.kgm]
en: Djibouti
sk: Džibutsko

[ctx: africa.kgm]
en: Cairo
sk: Káhira

[ctx: africa.kgm]
en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

[ctx: africa.kgm]
en: Ethiopia
sk: Etiópia

[ctx: africa.kgm]
en: Addis Ababa
sk: Addis Abeba

[ctx: africa.kgm]
en: Accra
sk: Akkra

[ctx: africa.kgm]
en: Conakry
sk: Konakry

[ctx: africa.kgm]
en: Kenya
sk: Keňa

[ctx: africa.kgm]
en: Liberia
sk: Libéria

[ctx: africa.kgm]
en: Libya
sk: Líbya

[ctx: africa.kgm]
en: Tripoli
sk: Tripolis

[ctx: africa.kgm]
en: Madagascar
sk: Madagaskar

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritania
sk: Mauritánia

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritius
sk: Maurícius

[ctx: africa.kgm]
en: Morocco
sk: Maroko

[ctx: africa.kgm]
en: Mozambique
sk: Mozambik

[ctx: africa.kgm]
en: Namibia
sk: Namíbia

[ctx: africa.kgm]
en: Nigeria
sk: Nigéria

[ctx: africa.kgm]
en: Republic of the Congo
sk: Konžská republika

[ctx: africa.kgm]
en: Seychelles
sk: Seychely

[ctx: africa.kgm]
en: Victoria
sk: Viktória

[ctx: africa.kgm]
en: Somalia
sk: Somálsko

[ctx: africa.kgm]
en: Mogadishu
sk: Mogadišo

[ctx: africa.kgm]
en: South Africa
sk: Južná Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Pretoria
sk: Pretória

[ctx: africa.kgm]
en: Sudan
sk: Sudán

[ctx: africa.kgm]
en: Khartoum
sk: Chartúm

[ctx: africa.kgm]
en: South Sudan
sk: Južný Sudán

[ctx: africa.kgm]
en: Juba
sk: Džuba

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé and Príncipe
sk: Svätý Tomáš a Princov ostrov

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé
sk: Svätý Tomáš

[ctx: africa.kgm]
en: Tanzania
sk: Tanzánia

[ctx: africa.kgm]
en: Tunisia
sk: Tunisko

[ctx: africa.kgm]
en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

[ctx: africa.kgm]
en: Canary Islands (Spain)
sk: Kanárske ostrovy (Španielsko)

[ctx: africa.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria and Santa Cruz de Tenerife
sk: Las Palmas de Gran Canaria a Santa Cruz de Tenerife

[ctx: africa.kgm]
en: Madeira (Portugal)
sk: Madeira (Portugalsko)

[ctx: africa.kgm]
en: Réunion (France)
sk: Réunion (Francúzsko)

[ctx: africa.kgm]
en: Saint Helena (UK)
sk: Svätá Helena

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Albania (Districts)
sk: Albánsko (okresy)

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Not Albania
sk: Toto nie je Albánsko

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Albania (Prefectures)
sk: Albánsko (prefektúry)

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Prefectures
sk: Prefektúry

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Not Albania
sk: Toto nie je Albánsko

[ctx: algeria.kgm]
en: Algeria
sk: Alžírsko

[ctx: algeria.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: algeria.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: algeria.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: algeria.kgm]
en: Not Algeria
sk: Toto nie je Alžírsko

[ctx: algeria.kgm]
en: Algiers
sk: Alžír

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Andhra Pradesh
sk: Ándhrapradéš

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Not Andhra Pradesh
sk: Nie Andhra Pradesh

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Hyderabad
sk: Haidarábád

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Krishna
sk: Krišna

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: West Godavari
sk: Západné Godavari

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: East Godavari
sk: Východné Godavari

[ctx: andorra.kgm]
en: Parishes
sk: Farnosti

[ctx: andorra.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: andorra.kgm]
en: Spain
sk: Španielsko

[ctx: andorra.kgm]
en: France
sk: Francúzsko

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Angola (Provinces)
sk: Angola (provincie)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Not Angola (Provinces)
sk: Toto nie je Angola (provincie)

en: Your Answers Were
sk: Vaše odpovede boli

en: You answered correctly %1 out of %2 questions.
sk: Správne ste odpovedali na %1 z %2 otázok.

en: Question
sk: Otázka

en: Your Answer
sk: Vaša odpoveď

en: Correct Answer
sk: Správna odpoveď

[ctx: argentina.kgm]
en: Argentina
sk: Argentína

[ctx: argentina.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: argentina.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: argentina.kgm]
en: Not Argentina
sk: Toto nie je Argentína

[ctx: argentina.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: argentina.kgm]
en: Buenos Aires(city)
sk: Buenos Aires (mesto)

[ctx: armenia.kgm]
en: Armenia
sk: Arménsko

[ctx: armenia.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: armenia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: armenia.kgm]
en: Lake Van
sk: Jazero Van

[ctx: armenia.kgm]
en: Lake Sevan
sk: Jazero Sevan

[ctx: armenia.kgm]
en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

[ctx: armenia.kgm]
en: Georgia
sk: Gruzínsko

[ctx: armenia.kgm]
en: Iran
sk: Irán

[ctx: armenia.kgm]
en: Turkey
sk: Turecko

[ctx: armenia.kgm]
en: Yerevan
sk: Jerevan

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Arunachal Pradesh
sk: Arunačalpradéš

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Not Arunachal Pradesh
sk: Nie Arunachal Pradesh

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Hawai
sk: Havaj

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Lower Dibang Valley
sk: Dolné Údolie Dibang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Dibang Valley
sk: Údolie Dibang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Upper Siang
sk: Horný Siang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: East Siang
sk: Východný Siang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: West Siang
sk: Západný Siang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: West Kameng
sk: Západný Kameng

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: East Kameng
sk: Východný Kameng

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Lower Subansiri
sk: Dolné Subansiri

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Upper Subansiri
sk: Horné Subansiri

[ctx: asia.kgm]
en: Asia
sk: Ázia

[ctx: asia.kgm]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: asia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: asia.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: asia.kgm]
en: Russia
sk: Rusko

[ctx: asia.kgm]
en: Moscow
sk: Moskva

[ctx: asia.kgm]
en: Turkey
sk: Turecko

[ctx: asia.kgm]
en: Cairo
sk: Káhira

[ctx: asia.kgm]
en: Djibouti
sk: Džibutsko

[ctx: asia.kgm]
en: Ethiopia
sk: Etiópia

[ctx: asia.kgm]
en: Addis Ababa
sk: Addis Abeba

[ctx: asia.kgm]
en: Iran
sk: Irán

[ctx: asia.kgm]
en: Tehran
sk: Teherán

[ctx: asia.kgm]
en: Iraq
sk: Irak

[ctx: asia.kgm]
en: Baghdad
sk: Bagdad

[ctx: asia.kgm]
en: Israel
sk: Izrael

[ctx: asia.kgm]
en: Jerusalem
sk: Jeruzalem

[ctx: asia.kgm]
en: Jordan
sk: Jordánsko

[ctx: asia.kgm]
en: Amman
sk: Ammán

[ctx: asia.kgm]
en: Kenya
sk: Keňa

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait
sk: Kuvajt

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait City
sk: Kuvajt

[ctx: asia.kgm]
en: Lebanon
sk: Libanon

[ctx: asia.kgm]
en: Beirut
sk: Bejrút

[ctx: asia.kgm]
en: Qatar
sk: Katar

[ctx: asia.kgm]
en: Doha
sk: Dauha

[ctx: asia.kgm]
en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

[ctx: asia.kgm]
en: Riyadh
sk: Rijád

[ctx: asia.kgm]
en: Somalia
sk: Somálsko

[ctx: asia.kgm]
en: Mogadishu
sk: Mogadišo

[ctx: asia.kgm]
en: Sudan
sk: Sudán

[ctx: asia.kgm]
en: Khartoum
sk: Chartúm

[ctx: asia.kgm]
en: South Sudan
sk: Južný Sudán

[ctx: asia.kgm]
en: Juba
sk: Džuba

[ctx: asia.kgm]
en: Syria
sk: Sýria

[ctx: asia.kgm]
en: Damascus
sk: Damask

[ctx: asia.kgm]
en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

[ctx: asia.kgm]
en: Abu Dhabi City
sk: Abú Zabí

[ctx: asia.kgm]
en: Oman
sk: Omán

[ctx: asia.kgm]
en: Muscat
sk: Maskat

[ctx: asia.kgm]
en: West Bank
sk: Západný breh Jordánu

[ctx: asia.kgm]
en: Yemen
sk: Jemen

[ctx: asia.kgm]
en: Sana'a
sk: Saná

[ctx: asia.kgm]
en: Ukraine
sk: Ukrajina

[ctx: asia.kgm]
en: China
sk: Čína

[ctx: asia.kgm]
en: Beijing
sk: Peking

[ctx: asia.kgm]
en: New Delhi
sk: Nové Dillí

[ctx: asia.kgm]
en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

[ctx: asia.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
sk: Kolombo a Srí Jayewardenepura

[ctx: asia.kgm]
en: Mongolia
sk: Mongolsko

[ctx: asia.kgm]
en: Ulaanbaatar
sk: Ulanbátar

[ctx: asia.kgm]
en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

[ctx: asia.kgm]
en: Japan
sk: Japonsko

[ctx: asia.kgm]
en: Tokyo
sk: Tokio

[ctx: asia.kgm]
en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

[ctx: asia.kgm]
en: Nepal
sk: Nepál

[ctx: asia.kgm]
en: Kathmandu
sk: Káthmandu

[ctx: asia.kgm]
en: Bhutan
sk: Bhután

[ctx: asia.kgm]
en: Indonesia
sk: Indonézia

[ctx: asia.kgm]
en: Malaysia
sk: Malajzia

[ctx: asia.kgm]
en: Bangladesh
sk: Bangladéš

[ctx: asia.kgm]
en: Dhaka
sk: Dháka

[ctx: asia.kgm]
en: Afghanistan
sk: Afganistan

[ctx: asia.kgm]
en: Kabul
sk: Kábul

[ctx: asia.kgm]
en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

[ctx: asia.kgm]
en: Armenia
sk: Arménsko

[ctx: asia.kgm]
en: Yerevan
sk: Jerevan

[ctx: asia.kgm]
en: Bahrain
sk: Bahrajn

[ctx: asia.kgm]
en: Manama
sk: Manáma

[ctx: asia.kgm]
en: Georgia
sk: Gruzínsko

[ctx: asia.kgm]
en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

[ctx: asia.kgm]
en: Ashgabat
sk: Ašchabad

[ctx: asia.kgm]
en: Tashkent
sk: Taškent

[ctx: asia.kgm]
en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

[ctx: asia.kgm]
en: Bishkek
sk: Biškek

[ctx: asia.kgm]
en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

[ctx: asia.kgm]
en: Dushanbe
sk: Dušanbe

[ctx: asia.kgm]
en: Vientiane
sk: Vientian

[ctx: asia.kgm]
en: Cambodia
sk: Kambodža

[ctx: asia.kgm]
en: Phnom Penh
sk: Phnom Pénh

[ctx: asia.kgm]
en: Brunei
sk: Brunej

[ctx: asia.kgm]
en: Philippines
sk: Filipíny

[ctx: asia.kgm]
en: Thailand
sk: Thajsko

[ctx: asia.kgm]
en: Hanoi
sk: Hanoj

[ctx: asia.kgm]
en: Taipei
sk: Tchaj-pej

[ctx: asia.kgm]
en: Singapore
sk: Singapur

[ctx: asia.kgm]
en: North Korea
sk: Severná Kórea

[ctx: asia.kgm]
en: Pyeongyang
sk: Pchjongjang

[ctx: asia.kgm]
en: South Korea
sk: Južná Kórea

[ctx: asia.kgm]
en: Seoul
sk: Soul

[ctx: asia.kgm]
en: East Timor
sk: Východný Timor

[ctx: asia.kgm]
en: Tanzania
sk: Tanzánia

[ctx: asia.kgm]
en: Mozambique
sk: Mozambik

[ctx: asia.kgm]
en: Madagascar
sk: Madagaskar

[ctx: asia.kgm]
en: Papua New Guinea
sk: Papua-Nová Guinea

[ctx: asia.kgm]
en: Australia
sk: Austrália

en: Correct answers: %1/%2
sk: Správne odpovede: %1/%2

[ctx: assam.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: assam.kgm]
en: Not Assam
sk: Nie Assam

[ctx: assam.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: assam.kgm]
en: North Cachar Hills
sk: Severné Cacharské kopce

[ctx: assam.kgm]
en: North Lakhimpur
sk: Severný Lakhimpur

[ctx: australia.kgm]
en: Australia
sk: Austrália

[ctx: australia.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: australia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: australia.kgm]
en: Not Australia
sk: Nie Austrália

[ctx: australia.kgm]
en: Coast
sk: Pobrežie

[ctx: australia.kgm]
en: Australian Capital Territory
sk: Teritórium austrálskeho hlavného mesta

[ctx: australia.kgm]
en: New South Wales
sk: Nový Južný Wales

[ctx: australia.kgm]
en: Victoria
sk: Viktória

[ctx: australia.kgm]
en: South Australia
sk: Južná Austrália

[ctx: australia.kgm]
en: Western Australia
sk: Západná Australia

[ctx: australia.kgm]
en: Tasmania
sk: Tasmánia

[ctx: australia.kgm]
en: Northern Territory
sk: Severné teritórium

[ctx: austria.kgm]
en: Austria
sk: Rakúsko

[ctx: austria.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: austria.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: austria.kgm]
en: Not Austria
sk: Toto nie je Rakúsko

[ctx: austria.kgm]
en: Vienna
sk: Viedeň

[ctx: austria.kgm]
en: Styria
sk: Štajersko

[ctx: austria.kgm]
en: Carinthia
sk: Korutánsko

[ctx: austria.kgm]
en: Tyrol
sk: Tirolsko

[ctx: austria.kgm]
en: Vorarlberg
sk: Vorarlbersko

[ctx: austria.kgm]
en: Salzburg
sk: Salzbursko

[ctx: austria.kgm]
en: Upper Austria
sk: Horné Rakúsko

[ctx: austria.kgm]
en: Linz
sk: Linec

[ctx: austria.kgm]
en: Lower Austria
sk: Dolné Rakúsko

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Rayons
sk: Rajóny

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Not Azerbaijan
sk: Toto nie je Azerbajdžan

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Baku city
sk: Mesto Baku

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ganja city
sk: Mesto Ganja

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lankaran city
sk: Mesto Lankaran

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Mingachevir city
sk: Mesto Mingachevir

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Naftalan city
sk: Mesto Naftalan

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shaki city
sk: Mesto Shaki

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sumqayit city
sk: Mesto Sumqayit

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shusha city
sk: Mesto Shusha

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khankendi city
sk: Mesto Khankendi

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Yevlakh city
sk: Mesto Yevlakh

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Nakhichevan City
sk: Mesto Nakhichevan

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Bangladesh
sk: Bangladéš

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Divisions
sk: Divízie

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Not Bangladesh
sk: Nie Bangladéš

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Dhaka
sk: Dháka

[ctx: belarus.kgm]
en: Belarus
sk: Bielorusko

[ctx: belarus.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: belarus.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: belarus.kgm]
en: Not Belarus
sk: Nie Bielorusko

[ctx: belarus.kgm]
en: Brest Voblast
sk: Brestská oblasť

[ctx: belarus.kgm]
en: Homyel Voblast
sk: Homeľská oblasť

[ctx: belarus.kgm]
en: Homyel
sk: Homeľ

[ctx: belarus.kgm]
en: Hrodna Voblast
sk: Hrodnianska oblasť

[ctx: belarus.kgm]
en: Mahilyow Voblast
sk: Mahiľovská oblasť

[ctx: belarus.kgm]
en: Mahilyow
sk: Mahiľov

[ctx: belarus.kgm]
en: Minsk Voblast
sk: Minská oblasť

[ctx: belarus.kgm]
en: Vitebsk Voblast
sk: Vicebská oblasť

[ctx: belarus.kgm]
en: Vitebsk
sk: Vicebsk

[ctx: belgium.kgm]
en: Belgium
sk: Belgicko

[ctx: belgium.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: belgium.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: belgium.kgm]
en: Not Belgium
sk: Nie Belgicko

[ctx: belgium.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: belgium.kgm]
en: Antwerp
sk: Antverpy

[ctx: belgium.kgm]
en: Brussels
sk: Brusel

[ctx: belgium.kgm]
en: Flemish Brabant
sk: Flámske Brabantsko

[ctx: belgium.kgm]
en: West Flanders
sk: Západné Flámsko

[ctx: belgium.kgm]
en: Bruges
sk: Bruggy

[ctx: belgium.kgm]
en: East Flanders
sk: Východné Flámsko

[ctx: belgium.kgm]
en: Limburg
sk: Limbursko

[ctx: belgium.kgm]
en: Walloon Brabant
sk: Valónske Brabantsko

[ctx: belgium.kgm]
en: Luxembourg
sk: Luxembursko

[ctx: belize.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: belize.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: belize.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: belize.kgm]
en: Not Belize
sk: Nie Belize

[ctx: belize.kgm]
en: Belize District
sk: Okres Belize

[ctx: belize.kgm]
en: Belize City
sk: Mesto Belize

[ctx: belize.kgm]
en: Cayo District
sk: Okres Cayo

[ctx: belize.kgm]
en: Corozal District
sk: Okres Corozal

[ctx: belize.kgm]
en: Corozal Town
sk: Mesto Corozal

[ctx: belize.kgm]
en: Orange Walk District
sk: Okres Orange Walk

[ctx: belize.kgm]
en: Orange Walk Town
sk: Mesto Orange Walk

[ctx: belize.kgm]
en: Stann Creek District
sk: Okres Stann Creek

[ctx: belize.kgm]
en: Toledo District
sk: Okres Toledo

[ctx: bhutan.kgm]
en: Bhutan
sk: Bhután

[ctx: bhutan.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: bhutan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: bhutan.kgm]
en: Not Bhutan
sk: Nie Bhután

[ctx: bihar.kgm]
en: Bihar
sk: Bihár

[ctx: bihar.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: @title:group]
en: The %1 district has its headquarters at...
sk: Okres %1 má svoju centrálu v...

[ctx: @title]
en: Headquarters of Districts
sk: Centrály okresov

[ctx: @title:group]
en: %1 is the district headquarters of...
sk: %1 je centrála okresu...

[ctx: @title]
en: District by Headquarters
sk: Okres podľa centrály

[ctx: bihar.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: bihar.kgm]
en: Ara
sk: Oltár

[ctx: bolivia.kgm]
en: Bolivia
sk: Bolívia

[ctx: bolivia.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: bolivia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: bolivia.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: bolivia.kgm]
en: Not Bolivia
sk: Nie Bolívia

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bosnia-Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Cantons
sk: Kantóny

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Not Bosnia-Herzegovina
sk: Nie Bosna a Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Central Bosnia
sk: Stredná Bosna

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Bosnia
sk: Západná Bosna

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Herzegovina
sk: Západná Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Sarajevo-Romanija or Sokolac
sk: Sarajevo-Romanija alebo Sokolac

[ctx: botswana.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: botswana.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: botswana.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: botswana.kgm]
en: Not Botswana
sk: Nie Botswana

[ctx: botswana.kgm]
en: Central
sk: Stredný

[ctx: botswana.kgm]
en: North-East
sk: Severovýchodný

[ctx: botswana.kgm]
en: North-West
sk: Severozápadný

[ctx: botswana.kgm]
en: South-East
sk: Juhovýchodný

[ctx: botswana.kgm]
en: Southern
sk: Južný

en: &Accept
sk: &Akceptovať

[ctx: brazil.kgm]
en: Brazil
sk: Brazília

[ctx: brazil.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: brazil.kgm]
en: Federal District
sk: Federálny dištrikt

[ctx: brazil.kgm]
en: Brasília
sk: Brazília

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio de Janeiro State
sk: Štát Rio de Janeiro

[ctx: brazil.kgm]
en: São Paulo State
sk: São Paulo (štát)

[ctx: brazil.kgm]
en: São Paulo (city)
sk: São Paulo (mesto)

[ctx: brazil.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: brazil.kgm]
en: Out of Bounds
sk: Mimo hraníc

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Bulgaria
sk: Bulharsko

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Not Bulgaria
sk: Nie Bulharsko

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Dobrich
sk: Dobrič

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Haskovo
sk: Chaskovo

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Kardzhali
sk: Kardžali

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Kyustendil
sk: Kjustendil

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Lovech
sk: Loveč

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Pazardzhik
sk: Pazardžik

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Shumen
sk: Šumen

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Smolyan
sk: Smoljan

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia Province
sk: Provincia Sofia

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia City
sk: Mesto Sofia

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Targovishte
sk: Tărgovište

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Veliko Tarnovo
sk: Veliko Tărnovo

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Vratsa
sk: Vraca

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Yambol
sk: Jambol

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Burkina Faso (Provinces)
sk: Burkina Faso (provincie)

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Not Burkina Faso
sk: Nie Burkina Faso

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Burkina Faso (Regions)
sk: Burkina Faso (regióny)

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Not Burkina Faso
sk: Nie Burkina Faso

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Est
sk: Východ

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Centre-Nord
sk: Stred-Server

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Centre-Est
sk: Stred-Východ

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Centre-Sud
sk: Stred-Juh

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Centre-Ouest
sk: Stred-Západ

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Sud-Ouest
sk: Juh-Západ

[ctx: burma.kgm]
en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

[ctx: burma.kgm]
en: States and divisions
sk: Štáty a divízie

[ctx: burma.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: burma.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: burma.kgm]
en: Not Myanmar
sk: Nie Mjanmarsko

[ctx: burma.kgm]
en: Ayeyarwady
sk: Ayeyarwaddy

[ctx: burma.kgm]
en: Magway
sk: Magwe

[ctx: burma.kgm]
en: Yangon
sk: Rangún

[ctx: burma.kgm]
en: Yangon (former Rangoon)
sk: Rangún

[ctx: burma.kgm]
en: Hakha
sk: Haka

[ctx: burma.kgm]
en: Hpa-an
sk: Pa-an

[ctx: burma.kgm]
en: Loikaw
sk: Loi-kaw

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Cameroon (Departments)
sk: Kamerun (departementy)

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Not Cameroon (Departments)
sk: Toto nie je Kamerun (departementy)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Cameroon (Provinces)
sk: Kamerun (provincie)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Not Cameroon (Provinces)
sk: Nie Kamerun

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: East
sk: Východ

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Far North
sk: Ďaleký sever

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: North
sk: Sever

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Northwest
sk: Severozápad

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: South
sk: Juh

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Southwest
sk: Juhozápad

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: West
sk: Západ

[ctx: canada.kgm]
en: Canada
sk: Kanada

[ctx: canada.kgm]
en: Provinces and Territories
sk: Provincie a teritóriá

[ctx: canada.kgm]
en: Out of Bounds
sk: Mimo hraníc

[ctx: canada.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: canada.kgm]
en: Prince Edward Island
sk: Ostrov princa Eduarda

[ctx: canada.kgm]
en: British Columbia
sk: Britská Kolumbia

[ctx: canada.kgm]
en: Ontario
sk: Ontário

[ctx: canada.kgm]
en: North West Territories
sk: Severozápadné teritóriá

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec City
sk: Mesto Quebec

[ctx: canada.kgm]
en: Nova Scotia
sk: Nové Škótsko

[ctx: canada.kgm]
en: Yukon Territory
sk: Teritórium Yukon

[ctx: caribbean.kgm]
en: Caribbean
sk: Karibik

[ctx: caribbean.kgm]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: caribbean.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: caribbean.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: caribbean.kgm]
en: Not Caribbean
sk: Nie Karibik

[ctx: caribbean.kgm]
en: Bahamas
sk: Bahamy

[ctx: caribbean.kgm]
en: Turks and Caicos Islands (UK)
sk: Ostrovy Turks a Caicos (Veľká Británia)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cuba
sk: Kuba

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

[ctx: caribbean.kgm]
en: Puerto Rico (USA)
sk: Portoriko (USA)

[ctx: caribbean.kgm]
en: U.S Virgin Islands (USA)
sk: Americké Panenské ostrovy (USA)

[ctx: caribbean.kgm]
en: British Virgin Islands (UK)
sk: Britské Panenské ostrovy (Veľká Británia)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Anguilla (UK)
sk: Anguilla (Veľká Británia)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Martin (France)
sk: Saint Martin (Francúzsko)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Barthelemy (France)
sk: Svätý Bartolomej (Francúzsko)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

[ctx: caribbean.kgm]
en: Montserrat (UK)
sk: Montserrat (Veľká Británia)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Guadeloupe (France)
sk: Guadeloupe (Francúzsko)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominica
sk: Dominika

[ctx: caribbean.kgm]
en: Martinique (France)
sk: Martinik (Francúzsko)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

[ctx: caribbean.kgm]
en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

[ctx: caribbean.kgm]
en: Netherlands Antilles (NL)
sk: Holandské Antily (Holandsko)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Aruba (NL)
sk: Aruba (Holandsko)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Jamaica
sk: Jamajka

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cayman Islands (UK)
sk: Kajmanie ostrovy (Veľká Británia)

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Catalonia (Comarques)
sk: Katalánsko (Comarques)

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Outside Catalonia
sk: Mimo Katalánska

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Not Chhattisgarh
sk: Nie Chhattisgarh

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: chile.kgm]
en: Chile
sk: Čile

[ctx: chile.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: chile.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: chile.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: chile.kgm]
en: Not Chile
sk: Nie Čile

[ctx: chile.kgm]
en: Copiapo
sk: Copiapó

[ctx: chile.kgm]
en: Santiago Metropolitan Region
sk: Región hlavného mesta Santiago

[ctx: chile.kgm]
en: Arica and Parinacota
sk: Arica a Parinacota

[ctx: china.kgm]
en: China
sk: Čína

[ctx: china.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: china.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: china.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: china.kgm]
en: Coast
sk: Pobrežie

[ctx: china.kgm]
en: Russia
sk: Rusko

[ctx: china.kgm]
en: Japan
sk: Japonsko

[ctx: china.kgm]
en: Mongolia
sk: Mongolsko

[ctx: china.kgm]
en: North Korea
sk: Severná Kórea

[ctx: china.kgm]
en: South Korea
sk: Južná Kórea

[ctx: china.kgm]
en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

[ctx: china.kgm]
en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

[ctx: china.kgm]
en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

[ctx: china.kgm]
en: Afghanistan
sk: Afganistan

[ctx: china.kgm]
en: Bhutan
sk: Bhután

[ctx: china.kgm]
en: Bangladesh
sk: Bangladéš

[ctx: china.kgm]
en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

[ctx: china.kgm]
en: Thailand
sk: Thajsko

[ctx: china.kgm]
en: Nepal
sk: Nepál

[ctx: china.kgm]
en: Anhui
sk: An-chuej

[ctx: china.kgm]
en: Beijing
sk: Peking

[ctx: china.kgm]
en: Chongqing
sk: Čchung-čching

[ctx: china.kgm]
en: Fujian
sk: Fu-ťien

[ctx: china.kgm]
en: Gansu
sk: Kan-su

[ctx: china.kgm]
en: Guangdong
sk: Kuang-tung

[ctx: china.kgm]
en: Guangzhou
sk: Kanton

[ctx: china.kgm]
en: Guizhou
sk: Kuej-čou

[ctx: china.kgm]
en: Hainan
sk: Chaj-nan

[ctx: china.kgm]
en: Hebei
sk: Che-pej

[ctx: china.kgm]
en: Heilongjiang
sk: Chej-lung-ťiang

[ctx: china.kgm]
en: Harbin
sk: Charbin

[ctx: china.kgm]
en: Henan
sk: Che-nan

[ctx: china.kgm]
en: Hubei
sk: Chu-pej

[ctx: china.kgm]
en: Wuhan
sk: Wu-chan

[ctx: china.kgm]
en: Hunan
sk: Chu-nan

[ctx: china.kgm]
en: Jiangsu
sk: Ťiang-su

[ctx: china.kgm]
en: Jiangxi
sk: Ťiang-si

[ctx: china.kgm]
en: Jilin
sk: Ťi-lin

[ctx: china.kgm]
en: Liaoning
sk: Liao-ning

[ctx: china.kgm]
en: Qinghai
sk: Čching-chaj

[ctx: china.kgm]
en: Shanxi
sk: Šen-si

[ctx: china.kgm]
en: Shandong
sk: Šan-tung

[ctx: china.kgm]
en: Shanghai
sk: Šanghaj

[ctx: china.kgm]
en: Shaanxi
sk: Šan-si

[ctx: china.kgm]
en: Sichuan
sk: S'-čchuan

[ctx: china.kgm]
en: Tianjin
sk: Tiencin

[ctx: china.kgm]
en: Yunnan
sk: Jün-nan

[ctx: china.kgm]
en: Zhejiang
sk: Če-ťiang

[ctx: colombia.kgm]
en: Colombia
sk: Kolumbia

[ctx: colombia.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: colombia.kgm]
en: Medellin
sk: Medellín

[ctx: colombia.kgm]
en: Atlantico
sk: Atlántico

[ctx: colombia.kgm]
en: Bolivar
sk: Bolívar

[ctx: colombia.kgm]
en: Boyaca
sk: Boyacá

[ctx: colombia.kgm]
en: Caqueta
sk: Caquetá

[ctx: colombia.kgm]
en: Popayan
sk: Popayán

[ctx: colombia.kgm]
en: Choco
sk: Chocó

[ctx: colombia.kgm]
en: Quibdo
sk: Quibdó

[ctx: colombia.kgm]
en: Cordoba
sk: Córdoba

[ctx: colombia.kgm]
en: Monteria
sk: Montería

[ctx: colombia.kgm]
en: Capital District
sk: Hlavný okres

[ctx: colombia.kgm]
en: Guainia
sk: Guainía

[ctx: colombia.kgm]
en: Narinyo
sk: Nariño

[ctx: colombia.kgm]
en: Cucuta
sk: Cúcuta

[ctx: colombia.kgm]
en: Quindio
sk: Quindío

[ctx: colombia.kgm]
en: Armenia
sk: Arménsko

[ctx: colombia.kgm]
en: St Andrew and Providence
sk: San Andrés a Providencia

[ctx: colombia.kgm]
en: St Andrew
sk: San Andrés

[ctx: colombia.kgm]
en: Ibague
sk: Ibagué

[ctx: colombia.kgm]
en: Vaupes
sk: Vaupés

[ctx: colombia.kgm]
en: Mitu
sk: Mitú

[ctx: colombia.kgm]
en: Puerto Carrenyo
sk: Puerto Carreño

[ctx: colombia.kgm]
en: Ocean
sk: Oceán

[ctx: colombia.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: colombia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: colombia.kgm]
en: Other Countries
sk: Iné krajiny

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Costa Rica
sk: Kostarika

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Not Costa Rica
sk: Nie Kostarika

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Liberia
sk: Libéria

[ctx: cuba.kgm]
en: Cuba
sk: Kuba

[ctx: cuba.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: cuba.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: cuba.kgm]
en: Not Cuba
sk: Nie Kuba

[ctx: cyprus.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: cyprus.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: cyprus.kgm]
en: Not Cyprus
sk: Nie Cyprus

[ctx: cyprus.kgm]
en: Paphos
sk: Páfos

[ctx: cyprus.kgm]
en: Larnaca
sk: Larnaka

[ctx: cyprus.kgm]
en: Kyrenia
sk: Kerýneia

[ctx: cyprus.kgm]
en: Nicosia
sk: Nikózia

[ctx: czech.kgm]
en: Czechia
sk: Česko

[ctx: czech.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: czech.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: czech.kgm]
en: Not Czech
sk: Nie Česká republika

[ctx: czech.kgm]
en: Prague
sk: Praha

[ctx: czech.kgm]
en: Central Bohemia
sk: Stredné Čechy

[ctx: czech.kgm]
en: South Bohemia
sk: Južné Čechy

[ctx: czech.kgm]
en: Karlovy Vary
sk: Karlove Vary

[ctx: czech.kgm]
en: Moravia-Silesia
sk: Moravia-Sliezsko

[ctx: czech.kgm]
en: South Moravia
sk: Južná Morava

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Denmark (Counties) (1970-2006)
sk: Dánsko (okresy) (1970-2006)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Counties
sk: Regióny

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Not Denmark (Counties)
sk: Nie Dánsko (regióny)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (city)
sk: Kodaň (mesto)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frederiksberg (city)
sk: Frederiksberg (mesto)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (county)
sk: Kodaň (región)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: South Jutland
sk: Južné Jutsko

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Aabenraa
sk: Åbenrå

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: North Jutland
sk: Severné Jutsko

[ctx: @title:group]
en: The flag of %1 is...
sk: %1 má naledujúcu vlajku...

[ctx: @title]
en: Flag of %1
sk: Vlajka %1

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Not Dominican Republic
sk: Nie Dominikánska republika

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: National District
sk: Národný okres

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ecuador
sk: Ekvádor

[ctx: ecuador.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: ecuador.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: ecuador.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: ecuador.kgm]
en: Not Ecuador
sk: Toto nie Ekvádor

[ctx: egypt.kgm]
en: Governorates
sk: Guvernoráty

[ctx: egypt.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: egypt.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: egypt.kgm]
en: Not Egypt
sk: Nie Egypt

[ctx: egypt.kgm]
en: Aswan
sk: Asuán

[ctx: egypt.kgm]
en: Asyut
sk: Asijút

[ctx: egypt.kgm]
en: Beheira
sk: Buhajra

[ctx: egypt.kgm]
en: Cairo
sk: Káhira

[ctx: egypt.kgm]
en: Dakahlia
sk: Dakalíja

[ctx: egypt.kgm]
en: Damietta
sk: Dimját

[ctx: egypt.kgm]
en: Faiyum
sk: Fajjúm

[ctx: egypt.kgm]
en: Gharbia
sk: Gharbíja

[ctx: egypt.kgm]
en: Giza
sk: Gíza

[ctx: egypt.kgm]
en: Ismailia
sk: Ismáilíja

[ctx: egypt.kgm]
en: Kafr el-Sheikh
sk: Kafr aš-Šajch

[ctx: egypt.kgm]
en: Matruh
sk: Matrúh

[ctx: egypt.kgm]
en: Mersa Matruh
sk: Marsa Matrúh

[ctx: egypt.kgm]
en: Minya
sk: Minja

[ctx: egypt.kgm]
en: Monufia
sk: Minuflja

[ctx: egypt.kgm]
en: Shibin el-Kom
sk: Šibín el-Kóm

[ctx: egypt.kgm]
en: New Valley
sk: Nové údolie

[ctx: egypt.kgm]
en: North Sinai
sk: Severný Sinaj

[ctx: egypt.kgm]
en: Arish
sk: Aríš

[ctx: egypt.kgm]
en: Qalyubia
sk: Kalyoubia

[ctx: egypt.kgm]
en: Qena
sk: Kena

[ctx: egypt.kgm]
en: Red Sea
sk: Červené more

[ctx: egypt.kgm]
en: Al Sharqia
sk: Šarkíja

[ctx: egypt.kgm]
en: South Sinai
sk: Južný Sinaj

[ctx: el_salvador.kgm]
en: El Salvador
sk: Salvádor

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Not El Salvador
sk: Nie Salvádor

[ctx: emirates.kgm]
en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

[ctx: emirates.kgm]
en: Emirates
sk: Emiráty

[ctx: emirates.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: emirates.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: emirates.kgm]
en: Not Emirates
sk: Nie Emiráty

[ctx: emirates.kgm]
en: Abu Dhabi
sk: Abú Dhabi

[ctx: emirates.kgm]
en: Ajman
sk: Adžmán

[ctx: emirates.kgm]
en: Dubaï
sk: Dubaj

[ctx: emirates.kgm]
en: Fujairah
sk: Fudžajra

[ctx: emirates.kgm]
en: Ras al-Khaimah
sk: Rás al-Chajma

[ctx: emirates.kgm]
en: Sharjah
sk: Šardžá

[ctx: emirates.kgm]
en: Umm al-Qaiwain
sk: Um al-Kuvajn

[ctx: estonia.kgm]
en: Estonia
sk: Estónsko

[ctx: estonia.kgm]
en: Counties
sk: Regióny

[ctx: estonia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: estonia.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: estonia.kgm]
en: Not Estonia
sk: Nie Estónsko

[ctx: europe.kgm]
en: Europe
sk: Európa

[ctx: europe.kgm]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: europe.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: europe.kgm]
en: Coast
sk: Pobrežie

[ctx: europe.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: europe.kgm]
en: Albania
sk: Albánsko

[ctx: europe.kgm]
en: Algeria
sk: Alžírsko

[ctx: europe.kgm]
en: Austria
sk: Rakúsko

[ctx: europe.kgm]
en: Vienna
sk: Viedeň

[ctx: europe.kgm]
en: Belarus
sk: Bielorusko

[ctx: europe.kgm]
en: Belgium
sk: Belgicko

[ctx: europe.kgm]
en: Brussels
sk: Brusel

[ctx: europe.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

[ctx: europe.kgm]
en: Bulgaria
sk: Bulharsko

[ctx: europe.kgm]
en: Croatia
sk: Chorvátsko

[ctx: europe.kgm]
en: Zagreb
sk: Záhreb

[ctx: europe.kgm]
en: Czechia
sk: Česko

[ctx: europe.kgm]
en: Prague
sk: Praha

[ctx: europe.kgm]
en: Denmark
sk: Dánsko

[ctx: europe.kgm]
en: Copenhagen
sk: Kodaň

[ctx: europe.kgm]
en: Estonia
sk: Estónsko

[ctx: europe.kgm]
en: Finland
sk: Fínsko

[ctx: europe.kgm]
en: North Macedonia
sk: Severné Macedónsko

[ctx: europe.kgm]
en: France
sk: Francúzsko

[ctx: europe.kgm]
en: Paris
sk: Paríž

[ctx: europe.kgm]
en: Germany
sk: Nemecko

[ctx: europe.kgm]
en: Berlin
sk: Berlín

[ctx: europe.kgm]
en: Greece
sk: Grécko

[ctx: europe.kgm]
en: Athens
sk: Atény

[ctx: europe.kgm]
en: Hungary
sk: Maďarsko

[ctx: europe.kgm]
en: Budapest
sk: Budapešť

[ctx: europe.kgm]
en: Iceland
sk: Island

[ctx: europe.kgm]
en: Reykjavik
sk: Reykjavík

[ctx: europe.kgm]
en: Ireland
sk: Írsko

[ctx: europe.kgm]
en: Italy
sk: Taliansko

[ctx: europe.kgm]
en: Rome
sk: Rím

[ctx: europe.kgm]
en: Latvia
sk: Lotyšsko

[ctx: europe.kgm]
en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

[ctx: europe.kgm]
en: Lithuania
sk: Litva

[ctx: europe.kgm]
en: Luxembourg
sk: Luxembursko

[ctx: europe.kgm]
en: Moldova
sk: Moldavsko

[ctx: europe.kgm]
en: Chisinau
sk: Kišiňov

[ctx: europe.kgm]
en: Monaco
sk: Monako

[ctx: europe.kgm]
en: Morocco
sk: Maroko

[ctx: europe.kgm]
en: Netherlands
sk: Holandsko

[ctx: europe.kgm]
en: Norway
sk: Nórsko

[ctx: europe.kgm]
en: Poland
sk: Poľsko

[ctx: europe.kgm]
en: Warsaw
sk: Varšava

[ctx: europe.kgm]
en: Portugal
sk: Portugalsko

[ctx: europe.kgm]
en: Lisbon
sk: Lisabon

[ctx: europe.kgm]
en: Romania
sk: Rumunsko

[ctx: europe.kgm]
en: Bucharest
sk: Bukurešť

[ctx: europe.kgm]
en: Russia
sk: Rusko

[ctx: europe.kgm]
en: Moscow
sk: Moskva

[ctx: europe.kgm]
en: San Marino
sk: San Maríno

[ctx: europe.kgm]
en: Serbia
sk: Srbsko

[ctx: europe.kgm]
en: Belgrade
sk: Belehrad

[ctx: europe.kgm]
en: Montenegro
sk: Čierna Hora

[ctx: europe.kgm]
en: Slovakia
sk: Slovensko

[ctx: europe.kgm]
en: Slovenia
sk: Slovinsko

[ctx: europe.kgm]
en: Ljubljana
sk: Ľubľana

[ctx: europe.kgm]
en: Spain
sk: Španielsko

[ctx: europe.kgm]
en: Sweden
sk: Švédsko

[ctx: europe.kgm]
en: Stockholm
sk: Štokholm

[ctx: europe.kgm]
en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

[ctx: europe.kgm]
en: Syria
sk: Sýria

[ctx: europe.kgm]
en: Tunisia
sk: Tunisko

[ctx: europe.kgm]
en: Turkey
sk: Turecko

[ctx: europe.kgm]
en: Ukraine
sk: Ukrajina

[ctx: europe.kgm]
en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

[ctx: europe.kgm]
en: London
sk: Londýn

[ctx: europe.kgm]
en: Vatican City
sk: Mesto Vatikán

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Finland (Regions)
sk: Fínsko (regióny)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Not Finland (Regions)
sk: Nie Fínsko (regióny)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Åland
sk: Ålandy

[ctx: finland_regions.kgm]
en: North Karelia
sk: Severná Karélia

[ctx: finland_regions.kgm]
en: South Karelia
sk: Južná Karélia

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Central Finland
sk: Keski-Suomi

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Finland Proper
sk: Varsinais-Suomi

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Lapland
sk: Laponsko

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Central Ostrobothnia
sk: Keski-Pohjanmaa

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Northern Ostrobothnia
sk: Pohjois-Pohjanmaa

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Southern Ostrobothnia
sk: Etelä-Pohjanmaa

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Päijänne-Tavastia
sk: Päijät-Häme

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Tavastia Proper
sk: Kanta-Häme

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Northern Savonia
sk: Pohjois-Savo

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Southern Savonia
sk: Etelä-Savo

[ctx: @title:group]
en: This flag belongs to:
sk: Táto vlajka patrí:

[ctx: @title]
en: %1 by Flag
sk: %1 podľa vlajky

[ctx: france.kgm]
en: France
sk: Francúzsko

[ctx: france.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: france.kgm]
en: Not France
sk: Toto nie je Francúzsko

[ctx: france.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: france.kgm]
en: Ardennes
sk: Ardeny

[ctx: france.kgm]
en: Strasbourg
sk: Štrasburg

[ctx: france.kgm]
en: Paris
sk: Paríž

[ctx: france_regions.kgm]
en: France (Regions)
sk: Francúzsko (regióny)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: france_regions.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: france_regions.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: france_regions.kgm]
en: Not France (Regions)
sk: Toto nie je Francúzsko (regióny)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Normandie
sk: Normandia

[ctx: france_regions.kgm]
en: Occitanie
sk: Occitánia

[ctx: france_regions.kgm]
en: Bretagne
sk: Bretónsko

[ctx: france_regions.kgm]
en: Strasbourg
sk: Štrasburg

[ctx: france_regions.kgm]
en: Paris
sk: Paríž

[ctx: georgia.kgm]
en: Georgia
sk: Gruzínsko

[ctx: georgia.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: georgia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: georgia.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: georgia.kgm]
en: Not Georgia
sk: Nie Gruzínsko

[ctx: georgia.kgm]
en: Abkhazia
sk: Abcházsko

[ctx: georgia.kgm]
en: Ajaria
sk: Adžarsko

[ctx: georgia.kgm]
en: Samtskhe-Javakheti
sk: Samcche-Džavacheti

[ctx: georgia.kgm]
en: Akhaltsikhe
sk: Achalciche

[ctx: georgia.kgm]
en: Shida Kartli
sk: Šida Kartli

[ctx: georgia.kgm]
en: Mtskheta-Mtianeti
sk: Mccheta-Mtianeti

[ctx: georgia.kgm]
en: Mtskheta
sk: Mcchela

[ctx: germany.kgm]
en: Germany
sk: Nemecko

[ctx: germany.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: germany.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: germany.kgm]
en: Not Germany
sk: Toto nie je Nemecko

[ctx: germany.kgm]
en: Baden-Württemberg
sk: Bádensko-Württembersko

[ctx: germany.kgm]
en: Bavaria
sk: Bavorsko

[ctx: germany.kgm]
en: Munich
sk: Mníchov

[ctx: germany.kgm]
en: Berlin
sk: Berlín

[ctx: germany.kgm]
en: Brandenburg
sk: Brandenbursko

[ctx: germany.kgm]
en: Potsdam
sk: Postupim

[ctx: germany.kgm]
en: Bremen
sk: Brémy

[ctx: germany.kgm]
en: Hesse
sk: Hesensko

[ctx: germany.kgm]
en: Lower Saxony
sk: Dolné Sasko

[ctx: germany.kgm]
en: Hanover
sk: Hannover

[ctx: germany.kgm]
en: North Rhine-Westphalia
sk: Severné Porýnie-Vestfálsko

[ctx: germany.kgm]
en: Rhineland-Palatinate
sk: Porýnie-Falcko

[ctx: germany.kgm]
en: Saarland
sk: Sársko

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony
sk: Sasko

[ctx: germany.kgm]
en: Dresden
sk: Drážďany

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony-Anhalt
sk: Sasko-Anhaltsko

[ctx: germany.kgm]
en: Schleswig-Holstein
sk: Šlezvicko-Holštajnsko

[ctx: germany.kgm]
en: Thuringia
sk: Durínsko

[ctx: ghana.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: ghana.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: ghana.kgm]
en: Gulf of Guinea
sk: Guinejský záliv

[ctx: ghana.kgm]
en: Ivory Coast
sk: Pobrežie Slonoviny

[ctx: ghana.kgm]
en: Upper West
sk: Horný západ

[ctx: ghana.kgm]
en: Upper East
sk: Horný východ

[ctx: ghana.kgm]
en: Northern
sk: Severný

[ctx: ghana.kgm]
en: Eastern
sk: Východný

[ctx: ghana.kgm]
en: Western
sk: Západné

[ctx: ghana.kgm]
en: Central
sk: Stredný

[ctx: ghana.kgm]
en: Accra
sk: Akkra

[ctx: goa.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: goa.kgm]
en: Not Goa
sk: Nie Goa

[ctx: goa.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Great-Britain (Historic Counties)
sk: Veľká Británia (Historické regióny)

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Counties
sk: Regióny

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Not Great-Britain (Historic Counties)
sk: Nie Veľká Británia (Historické regióny)

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Shetland islands
sk: Shetlandy

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Orkney
sk: Orkneje

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: East Lothian
sk: Východný Lothian

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: West Lothian
sk: Západný Lothian

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Duns
sk: Duny

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: London
sk: Londýn

[ctx: greece.kgm]
en: Greece
sk: Grécko

[ctx: greece.kgm]
en: Peripheries
sk: Periférie

[ctx: greece.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: greece.kgm]
en: Aegean Sea
sk: Egejské more

[ctx: greece.kgm]
en: Balkans
sk: Balkán

[ctx: greece.kgm]
en: Sea of Crete
sk: Krétske more

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Sea
sk: Iónske more

[ctx: greece.kgm]
en: Mediterranean Sea
sk: Stredozemné more

[ctx: greece.kgm]
en: Not Greece
sk: Toto nie je Grécko

[ctx: greece.kgm]
en: Attica
sk: Attika

[ctx: greece.kgm]
en: Athens
sk: Atény

[ctx: greece.kgm]
en: Central Greece
sk: Stredné Grécko

[ctx: greece.kgm]
en: Central Macedonia
sk: Stredná Macedónia

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaloniki
sk: Solún

[ctx: greece.kgm]
en: Crete
sk: Kréta

[ctx: greece.kgm]
en: East Macedonia and Thrace
sk: Východná Macedónia a Trácia

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Islands
sk: Iónske ostrovy

[ctx: greece.kgm]
en: Corfu
sk: Korfu

[ctx: greece.kgm]
en: North Aegean
sk: Severný Egeis

[ctx: greece.kgm]
en: Peloponnese
sk: Peloponéz

[ctx: greece.kgm]
en: Tripoli
sk: Tripolis

[ctx: greece.kgm]
en: South Aegean
sk: Južný Egeis

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaly
sk: Tesália

[ctx: greece.kgm]
en: West Greece
sk: Západné Grécko

[ctx: greece.kgm]
en: West Macedonia
sk: Západná Macedónia

[ctx: greece.kgm]
en: Mount Athos
sk: Hora Athos

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Greece (Peripheries)
sk: Grécko (periférie)

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peripheries
sk: Periférie

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Not Greece (Peripheries)
sk: Toto nie je Grécko (periférie)

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Eastern Macedonia and Thrace
sk: Východná Macedónia a Trácia

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Central Macedonia
sk: Stredná Macedónia

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaloniki
sk: Solún

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: West Macedonia
sk: Západná Macedónia

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ionian Islands
sk: Iónske ostrovy

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Corfu
sk: Korfu

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: West Greece
sk: Západné Grécko

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaly
sk: Tesália

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Central Greece
sk: Stredné Grécko

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Attica
sk: Attika

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Athens
sk: Atény

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peloponnese
sk: Peloponéz

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Tripoli
sk: Tripolis

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: North Aegean
sk: Severný Egeis

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: South Aegean
sk: Južný Egeis

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Crete
sk: Kréta

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Mont Athos autonomous region
sk: Hora Athos: autonómny región

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Greece (Prefectures)
sk: Grécko (prefektúry)

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Prefectures
sk: Prefektúry

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Not Greece (Prefectures)
sk: Toto nie je Grécko (prefektúry)

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chalcidice
sk: Chalkidiki

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Thessaloniki
sk: Solún

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Corfu
sk: Korfu

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kefalonia
sk: Kefalónia

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Boeotia
sk: Boiótia

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Athens
sk: Atény

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: West Attica
sk: Západná Attica

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: East Attica
sk: Východná Attica

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Tripoli
sk: Tripolis

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Cyclades
sk: Kyklady

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Dodecanese
sk: Dodekanézy

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Rhodes
sk: Rodos

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Iraklio
sk: Irakleio

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Mont Athos autonomous region
sk: Hora Athos: autonómny región

[ctx: guatemala.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: guatemala.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: guatemala.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: guatemala.kgm]
en: Not Guatemala
sk: Toto nie je Guatemala

[ctx: gujarat.kgm]
en: Gujarat
sk: Gudžarát

[ctx: gujarat.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: gujarat.kgm]
en: Not Gujarat
sk: Nie Gujarat

[ctx: gujarat.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: gujarat.kgm]
en: The Dangs / Dang
sk: Dangs / Dang

[ctx: guyana.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: guyana.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: guyana.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: guyana.kgm]
en: Not Guyana
sk: Toto nie je Guyana

[ctx: guyana.kgm]
en: Upper Demerara-Berbice
sk: Horné Demerara-Berbice

[ctx: guyana.kgm]
en: New Amsterdam
sk: Nový Amsterdam

[ctx: haiti.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: haiti.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: haiti.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: haiti.kgm]
en: Not Haiti
sk: Toto nie je Haiti

[ctx: haryana.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: haryana.kgm]
en: Not Haryana
sk: Nie Haryana

[ctx: haryana.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: haryana.kgm]
en: Chandigarh
sk: Čandígarh

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Himachal Pradesh
sk: Himáčalpradéš

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Border
sk: Okraj

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Lahaul and Spiti
sk: Lahaul a Spiti

[ctx: honduras.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: honduras.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: honduras.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: honduras.kgm]
en: Not Honduras
sk: Toto nie je Honduras

[ctx: hungary.kgm]
en: Hungary (Counties)
sk: Maďarsko (regióny)

[ctx: hungary.kgm]
en: Counties
sk: Regióny

[ctx: hungary.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: hungary.kgm]
en: Not Hungary
sk: Toto nie je Maďarsko

[ctx: hungary.kgm]
en: Békéscsaba
sk: Békešská Čaba

[ctx: hungary.kgm]
en: Miskolc
sk: Miškovec

[ctx: hungary.kgm]
en: Szeged
sk: Segedín

[ctx: hungary.kgm]
en: Debrecen
sk: Debrecín

[ctx: hungary.kgm]
en: Nógrád
sk: Novohrad

[ctx: hungary.kgm]
en: Pest
sk: Pešť

[ctx: hungary.kgm]
en: Budapest
sk: Budapešť

[ctx: hungary.kgm]
en: Nyíregyháza
sk: Níreďháza

[ctx: hungary.kgm]
en: Veszprém
sk: Vesprém

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Hungary (Regions)
sk: Maďarsko (regióny)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Not Hungary (Regions)
sk: Toto nie je Maďarsko (regióny)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Western Transdanubia
sk: Západná Transdanubia

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Southern Transdanubia
sk: Južná Transdanubia

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Central Transdanubia
sk: Stredná Transdanubia

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Central Hungary
sk: Stredné Maďarsko

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Budapest
sk: Budapešť

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Northern Hungary
sk: Severné Maďarsko

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Miskolc
sk: Miškovec

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Northern Great Plain
sk: Severná Veľká Nížina

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Debrecen
sk: Debrecín

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Southern Great Plain
sk: Južná Veľká Nížina

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Szeged
sk: Segedín

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Iceland (Regions)
sk: Island (regióny)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Not Iceland (Regions)
sk: Toto nie je Island (regióny)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: East Region
sk: Východný región

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Capital Region
sk: Stredný región

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Northeast Region
sk: Severovýchodný región

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Northwest Region
sk: Severozápadný región

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: South Region
sk: Južný región

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Southern Peninsula
sk: Južný poloostrov

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: West Region
sk: Západný región

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Vatnajökull Glacier
sk: Ľadovec Vatnajökull

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Langjökull Glacier
sk: Ľadovec Langjökull

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Hofsjökull Glacier
sk: Ľadovec Hofsjökull

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Mýrdalsjökull Glacier
sk: Ľadovec Mýrdalsjökull

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Drangajökull Glacier
sk: Ľadovec Drangajökull

[ctx: india.kgm]
en: States and Territories
sk: Štáty a teritóriá

[ctx: india.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: india.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: india.kgm]
en: Not India
sk: Toto nie je India

[ctx: india.kgm]
en: Andhra Pradesh
sk: Ándhrapradéš

[ctx: india.kgm]
en: Hyderabad
sk: Haidarábád

[ctx: india.kgm]
en: Arunachal Pradesh
sk: Arunačalpradéš

[ctx: india.kgm]
en: Itanagar
sk: Itánagar

[ctx: india.kgm]
en: Assam
sk: Ásám

[ctx: india.kgm]
en: Bihar
sk: Bihár

[ctx: india.kgm]
en: Chhatisgarh
sk: Čandígarh

[ctx: india.kgm]
en: Raipur
sk: Rájpur

[ctx: india.kgm]
en: Gujarat
sk: Gudžarát

[ctx: india.kgm]
en: Gandhinagar
sk: Gandhínagar

[ctx: india.kgm]
en: Haryana
sk: Harijána

[ctx: india.kgm]
en: Himachal Pradesh
sk: Himáčalpradéš

[ctx: india.kgm]
en: Shimla
sk: Simla

[ctx: india.kgm]
en: Jammu and Kashmir
sk: Džammú a Kašmír

[ctx: india.kgm]
en: Srinagar
sk: Šrínagar

[ctx: india.kgm]
en: Jharkhand
sk: Džharkhand

[ctx: india.kgm]
en: Ranchi
sk: Ránčí

[ctx: india.kgm]
en: Karnataka
sk: Karnátaka

[ctx: india.kgm]
en: Bangalore
sk: Bengalúru

[ctx: india.kgm]
en: Kerala
sk: Kérala

[ctx: india.kgm]
en: Thiruvananthapuram
sk: Tiruvanantapuram

[ctx: india.kgm]
en: Madhya Pradesh
sk: Madhjapradéš

[ctx: india.kgm]
en: Bhopal
sk: Bhópál

[ctx: india.kgm]
en: Maharashtra
sk: Maháraštra

[ctx: india.kgm]
en: Mumbai
sk: Bombaj

[ctx: india.kgm]
en: Manipur
sk: Manípur

[ctx: india.kgm]
en: Imphal
sk: Imphál

[ctx: india.kgm]
en: Meghalaya
sk: Meghálaj

[ctx: india.kgm]
en: Shillong
sk: Šilaung

[ctx: india.kgm]
en: Mizoram
sk: Mizorám

[ctx: india.kgm]
en: Aizawl
sk: Áizal

[ctx: india.kgm]
en: Nagaland
sk: Nágsko

[ctx: india.kgm]
en: Kohima
sk: Kóhíma

[ctx: india.kgm]
en: Orissa
sk: Urísa

[ctx: india.kgm]
en: Bhubaneswar
sk: Bhuvanéšvar

[ctx: india.kgm]
en: Punjab
sk: Pandžáb

[ctx: india.kgm]
en: Rajasthan
sk: Radžastan

[ctx: india.kgm]
en: Jaipur
sk: Džaipur

[ctx: india.kgm]
en: Gangtok
sk: Gántók

[ctx: india.kgm]
en: Tamil Nadu
sk: Tamilnádu

[ctx: india.kgm]
en: Chennai
sk: Madrás

[ctx: india.kgm]
en: Uttaranchal
sk: Uttaránčal

[ctx: india.kgm]
en: Dehradun
sk: Dehrádún

[ctx: india.kgm]
en: Uttar Pradesh
sk: Uttarpradéš

[ctx: india.kgm]
en: Lucknow
sk: Lakhnaú

[ctx: india.kgm]
en: West Bengal
sk: Západné Bengálsko

[ctx: india.kgm]
en: Kolkata
sk: Kalkata

[ctx: india.kgm]
en: Andaman and Nicobar Islands
sk: Andamany a Nikobary

[ctx: india.kgm]
en: Chandigarh
sk: Čandígarh

[ctx: india.kgm]
en: Dadra and Nagar Haveli
sk: Dadra a Nagar Havelí

[ctx: india.kgm]
en: Daman and Diu
sk: Daman a Diú

[ctx: india.kgm]
en: Lakshadweep
sk: Lakadivy

[ctx: india.kgm]
en: Pondicherry
sk: Puttučéri

[ctx: india.kgm]
en: Delhi
sk: Dillí

[ctx: indonesia.kgm]
en: Indonesia
sk: Indonézia

[ctx: indonesia.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: indonesia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: indonesia.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: indonesia.kgm]
en: Not Indonesia
sk: Toto nie je Indonézia

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Sumatra
sk: Severná Sumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Sumatra
sk: Západná Sumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: Riau Islands
sk: Ostrovy Riau

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Sumatra
sk: Južná Sumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jakarta Special Capital Region
sk: Zvláštne územie hlavného mesta Jakarta

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Java
sk: Západná Jáva

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Java
sk: Stredná Jáva

[ctx: indonesia.kgm]
en: Yogyakarta Special Region
sk: Zvláštne územie Yogyakarta

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Java
sk: Východná Jáva

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Nusa Tenggara
sk: Západné Malé Sundy

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Nusa Tenggara
sk: Východné Malé Sundy

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Kalimantan
sk: Západný Kalimantan

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Kalimantan
sk: Stredný Kalimantan

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Kalimantan
sk: Južný Kalimantan

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Kalimantan
sk: Východný Kalimantan

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Sulawesi
sk: Severné Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Sulawesi
sk: Stredné Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: South East Sulawesi
sk: Juhovýchodné Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Sulawesi
sk: Južné Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Sulawesi
sk: Západné Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: Maluku
sk: Moluky

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Maluku
sk: Severné Moluky

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Irian Jaya
sk: Západný Irian Jaya

[ctx: iran.kgm]
en: Iran
sk: Irán

[ctx: iran.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: iran.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: iran.kgm]
en: Tehran
sk: Teherán

[ctx: iran.kgm]
en: Qom
sk: Komm

[ctx: iran.kgm]
en: Qazvin
sk: Kazvin

[ctx: iran.kgm]
en: Gilan
sk: Gílán

[ctx: iran.kgm]
en: Zanjan
sk: Zandžán

[ctx: iran.kgm]
en: East Azarbaijan
sk: Východný Azerbajdžan

[ctx: iran.kgm]
en: Tabriz
sk: Täbris

[ctx: iran.kgm]
en: West Azarbaijan
sk: Západný Azerbajdžan

[ctx: iran.kgm]
en: Oroomieh
sk: Orúmiych

[ctx: iran.kgm]
en: Sanandaj
sk: Zanandaš

[ctx: iran.kgm]
en: Hamedan
sk: Hamadán

[ctx: iran.kgm]
en: Kermanshah
sk: Kermanšá

[ctx: iran.kgm]
en: Ilam
sk: Ejlam

[ctx: iran.kgm]
en: Lorestan
sk: Lurestan

[ctx: iran.kgm]
en: Khoram Abad
sk: Chorramabad

[ctx: iran.kgm]
en: Khuzestan
sk: Chúzestan

[ctx: iran.kgm]
en: Chaharmahal and Bakhtiari
sk: Chahar Mahal-va-Bachtiari

[ctx: iran.kgm]
en: shahr-e Kord
sk: Sahr Kord

[ctx: iran.kgm]
en: Kohkiluyeh and Buyer Ahmah
sk: Bojer Ahmadí a Koehihyih

[ctx: iran.kgm]
en: Yasooj
sk: Jasudž

[ctx: iran.kgm]
en: Bushehr
sk: Búšahr

[ctx: iran.kgm]
en: Shiraz
sk: Šíráz

[ctx: iran.kgm]
en: Hormozgan
sk: Hormusgan

[ctx: iran.kgm]
en: Bandar-e Abbas
sk: Bandare Abbás

[ctx: iran.kgm]
en: Systan and Baluchistan
sk: Systan a Balúčistan

[ctx: iran.kgm]
en: Zahedan
sk: Zehedán

[ctx: iran.kgm]
en: Kerman
sk: Kermán

[ctx: iran.kgm]
en: Yazd
sk: Jazd

[ctx: iran.kgm]
en: Esfahan
sk: Isfahán

[ctx: iran.kgm]
en: Semnan
sk: Semnán

[ctx: iran.kgm]
en: Mazandaran
sk: Mázandarán

[ctx: iran.kgm]
en: South Khorasan
sk: Južný Chorásan

[ctx: iran.kgm]
en: Birjand
sk: Birdžand

[ctx: iran.kgm]
en: Razavi Khorasan
sk: Razavi Chorásán

[ctx: iran.kgm]
en: Mashhad
sk: Mašhad

[ctx: iran.kgm]
en: North Khorasan
sk: Severný Chorásan

[ctx: iran.kgm]
en: Bojnoord
sk: Bodžnourd

[ctx: iran.kgm]
en: Persian Gulf
sk: Perzský záliv

[ctx: iran.kgm]
en: Gulf of Oman
sk: Ománsky záliv

[ctx: iran.kgm]
en: Caspian Sea
sk: Kaspické more

[ctx: iran.kgm]
en: Oroomieh Lake
sk: Urmijské jazero

[ctx: iran.kgm]
en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

[ctx: iran.kgm]
en: Oman
sk: Omán

[ctx: iran.kgm]
en: Iraq
sk: Irak

[ctx: iran.kgm]
en: Kuwait
sk: Kuvajt

[ctx: iran.kgm]
en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

[ctx: iran.kgm]
en: Afghanistan
sk: Afganistan

[ctx: iran.kgm]
en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

[ctx: iran.kgm]
en: Armenia
sk: Arménsko

[ctx: iran.kgm]
en: Turkey
sk: Turecko

[ctx: iran.kgm]
en: Qatar
sk: Katar

[ctx: iran.kgm]
en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

[ctx: iraq.kgm]
en: Iraq
sk: Irak

[ctx: iraq.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: iraq.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: iraq.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: iraq.kgm]
en: Not Iraq
sk: Toto nie je Irak

[ctx: iraq.kgm]
en: Baghdad
sk: Bagdad

[ctx: iraq.kgm]
en: Salah ad Din
sk: Saladdín

[ctx: iraq.kgm]
en: Diyala
sk: Dijála

[ctx: iraq.kgm]
en: Wasit
sk: Wásit

[ctx: iraq.kgm]
en: Maysan
sk: Majsán

[ctx: iraq.kgm]
en: Al Basrah
sk: Basra

[ctx: iraq.kgm]
en: Dhi Qar
sk: Dhíkár

[ctx: iraq.kgm]
en: Al Muthanna
sk: Mutanná

[ctx: iraq.kgm]
en: Al-Qādisiyyah
sk: Kádisíja

[ctx: iraq.kgm]
en: Babil
sk: Babylón

[ctx: iraq.kgm]
en: Karbala
sk: Karbalá

[ctx: iraq.kgm]
en: An Najaf
sk: Nadžáf

[ctx: iraq.kgm]
en: Al Anbar
sk: Anbár

[ctx: iraq.kgm]
en: Ninawa
sk: Ninive

[ctx: iraq.kgm]
en: Dahuk
sk: Dahúk

[ctx: iraq.kgm]
en: Arbil
sk: Arbíl

[ctx: iraq.kgm]
en: At Ta'mim (Kirkuk)
sk: Ta'mín (Kirkúk)

[ctx: iraq.kgm]
en: As Sulaymaniyah
sk: Sulajmáníja

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Ireland (Provinces)
sk: Írsko (provincie)

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Not Ireland (Provinces)
sk: Toto nie je Írsko (provincie)

[ctx: israel.kgm]
en: Israel
sk: Izrael

[ctx: israel.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: israel.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: israel.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: israel.kgm]
en: Not Israel
sk: Toto nie je Izrael

[ctx: israel.kgm]
en: Jerusalem
sk: Jeruzalem

[ctx: israel.kgm]
en: Northern
sk: Severný

[ctx: israel.kgm]
en: Nazareth
sk: Nazaret

[ctx: israel.kgm]
en: Center
sk: Centrálny

[ctx: israel.kgm]
en: Southern
sk: Južný

[ctx: israel.kgm]
en: Beersheba
sk: Beerševa

[ctx: italy.kgm]
en: Italy
sk: Taliansko

[ctx: italy.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: italy.kgm]
en: Not Italy
sk: Toto nie je Taliansko

[ctx: italy.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: italy.kgm]
en: Sicily
sk: Sicília

[ctx: italy.kgm]
en: Friuli Venezia Giulia
sk: Furlansko-Julské Benátky

[ctx: italy.kgm]
en: Latium
sk: Lazio

[ctx: italy.kgm]
en: Rome
sk: Rím

[ctx: italy.kgm]
en: Calabria
sk: Kalábria

[ctx: italy.kgm]
en: Piedmont
sk: Piemont

[ctx: italy.kgm]
en: Turin
sk: Turín

[ctx: italy.kgm]
en: Apulia
sk: Apúlia

[ctx: italy.kgm]
en: Lombardy
sk: Lombardia

[ctx: italy.kgm]
en: Milan
sk: Miláno

[ctx: italy.kgm]
en: Trentino Alto Adige
sk: Tridentsko-Horná Adiža

[ctx: italy.kgm]
en: Tuscany
sk: Toskánsko

[ctx: italy.kgm]
en: Florence
sk: Florencia

[ctx: italy.kgm]
en: Val d'Aosta
sk: Údolie Aosty

[ctx: italy.kgm]
en: Campania
sk: Kampánia

[ctx: italy.kgm]
en: Naples
sk: Neapol

[ctx: italy.kgm]
en: Liguria
sk: Ligúria

[ctx: italy.kgm]
en: Genoa
sk: Janov

[ctx: italy.kgm]
en: Sardinia
sk: Sardínia

[ctx: italy.kgm]
en: Marches
sk: Marky

[ctx: italy.kgm]
en: Veneto
sk: Benátsko

[ctx: italy.kgm]
en: Venice
sk: Benátky

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Italy by Provinces
sk: Taliansko podľa provincií

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Not Italy
sk: Toto nie je Taliansko

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Turin
sk: Turín

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Milan
sk: Miláno

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Venice
sk: Benátky

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Trieste
sk: Terst

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Genoa
sk: Janov

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Florence
sk: Florencia

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pesaro and Urbino
sk: Pesaro a Urbino

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rome
sk: Rím

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Naples
sk: Neapol

[ctx: jamaica.kgm]
en: Jamaica
sk: Jamajka

[ctx: jamaica.kgm]
en: Parishes
sk: Farnosti

[ctx: jamaica.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: jamaica.kgm]
en: Not Jamaica
sk: Toto nie je Jamajka

[ctx: japan.kgm]
en: Japan
sk: Japonsko

[ctx: japan.kgm]
en: Prefectures
sk: Prefektúry

[ctx: japan.kgm]
en: Out of Bounds
sk: Mimo hraníc

[ctx: japan.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: japan.kgm]
en: Hokkaido
sk: Hokkaidó

[ctx: japan.kgm]
en: Yamagata
sk: Jamagata

[ctx: japan.kgm]
en: Miyagi
sk: Mijagi

[ctx: japan.kgm]
en: Fukushima
sk: Fukušima

[ctx: japan.kgm]
en: Maebashi
sk: Maebaši

[ctx: japan.kgm]
en: Tochigi
sk: Maebaši

[ctx: japan.kgm]
en: Utsunomiya
sk: Ucunomija

[ctx: japan.kgm]
en: Chiba
sk: Čiba

[ctx: japan.kgm]
en: Shizuoka
sk: Šizuoka

[ctx: japan.kgm]
en: Yamanashi
sk: Jamanaši

[ctx: japan.kgm]
en: Toyama
sk: Tojama

[ctx: japan.kgm]
en: Ishikawa
sk: Išikawa

[ctx: japan.kgm]
en: Aichi
sk: Aiči

[ctx: japan.kgm]
en: Nagoya
sk: Nagoja

[ctx: japan.kgm]
en: Shiga
sk: Šiga

[ctx: japan.kgm]
en: Kyoto
sk: Kjóto

[ctx: japan.kgm]
en: Hyogo
sk: Hjógo

[ctx: japan.kgm]
en: Kobe
sk: Kóbe

[ctx: japan.kgm]
en: Wakayama
sk: Wakajama

[ctx: japan.kgm]
en: Okayama
sk: Okajama

[ctx: japan.kgm]
en: Shimane
sk: Šimane

[ctx: japan.kgm]
en: Matsue
sk: Macue

[ctx: japan.kgm]
en: Hiroshima
sk: Hirošima

[ctx: japan.kgm]
en: Yamaguchi
sk: Jamaguči

[ctx: japan.kgm]
en: Oita
sk: Óita

[ctx: japan.kgm]
en: Miyazaki
sk: Mijazaki

[ctx: japan.kgm]
en: Kagoshima
sk: Kagošima

[ctx: japan.kgm]
en: Matsuyama
sk: Macujama

[ctx: japan.kgm]
en: Kochi
sk: Koči

[ctx: japan.kgm]
en: Tokushima
sk: Tokušima

[ctx: japan.kgm]
en: Takamatsu
sk: Takamacu

[ctx: japan.kgm]
en: Yokohama
sk: Jokohama

[ctx: japan.kgm]
en: Tokyo
sk: Tokio

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Jharkhand
sk: Džharkhand

[ctx: jharkhand.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Not Jharkhand
sk: Nie Jharkhand

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Not Kazakhstan
sk: Toto nie je Kazachstan

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Almaty city
sk: Mesto Almaty

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Baikonur
sk: Bajkonur

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Taldykorgan
sk: Taldyqorghan

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Koksetau
sk: Kökšetau

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Shymkent
sk: Šymkent

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qostanay
sk: Qostanaj

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Shyghys Qazaqstan
sk: Šyghys Qazaqstan

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Soltustik Qazaqstan
sk: Soltüstik Qazaqstan

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Zhambyl
sk: Žambyl

en: E&xplore Map
sk: &Prehliadať mapu

en: In this section left click on any part of the map to learn about the divisions
sk: V tejto časti kliknite ľavým tlačidlom myši na miesto na mape, o ktorom sa chcete niečo dozvedieť

en: Test Yourself:
sk: Otestujte sa:

en: &Location of Regions
sk: &Umiestnenie regiónov

en: In this challenge you are given a division name on the left under the menu and you must find it on the map and click on it
sk: V tejto úlohe máte vľavo pod menu názov územia a musíte ho nájsť na mape a kliknúť naň

en: &Place Regions in the Map
sk: &Umiestnite regióny na mapu

en: In this challenge you are given the shape of a region and you must place it on the map
sk: V tejto úlohe máte tvar regiónu a musíte ho správne umiestniť na mapu

en: &Regions by Capital
sk: &Regióny podľa hlavného mesta

en: In this quiz you have to guess the division name given its capital
sk: V tomto kvíze musíte uhádnuť názov územia podľa jeho hlavného mesta

en: &Capitals of Regions
sk: &Hlavné mestá regiónov

en: In this quiz you have to guess the capital of a given division name
sk: V tomto kvíze musíte uhádnuť hlavné mesto daného územia

en: Re&gions by Flag
sk: Regióny podľa &vlajky

en: In this quiz you have to guess the division name given its flag
sk: V tomto kvíze musíte uhádnuť názov územia podľa vlajky

en: &Flags of Regions
sk: &Vlajky regiónov

en: In this quiz you have to guess the flag of a division given its name
sk: V tomto kvíze musíte uhádnuť vlajku daného územia

en: &Open Map...
sk: &Otvoriť mapu...

en: &Zoom
sk: &Lupa

en: &Original Size
sk: &Pôvodná veľkosť

en: &Automatic Zoom
sk: &Automatická lupa

en: &Move
sk: Pr&esunúť

en: Disclaimer
sk: Podmienky

en: Map author
sk: Autor mapy

en: General
sk: Všeobecné

en: Could not open last used map. Error parsing %1: %2
sk: Nepodarilo sa otvoriť naposledy použitú mapu. Syntaktická chyba %1: %2

en: There is no current map
sk: Neexistuje aktuálna mapa

en: Number of Questions
sk: Počet otázok

en: How many questions do you want? (1 to %1)
sk: Koľko chcete otázok? (od 1 do %1)

en: &Location of %1
sk: &Umiestnenie - %1

en: &Place %1 in the Map
sk: &Umiestnite - %1 na mapu

en: %1 by Flag
sk: %1 podľa vlajky

en: &Flags of %1
sk: &Vlajky - %1

en: <qt>Current map:<br /><b>%1</b></qt>
sk: <qt>Aktuálna mapa:<br /><b>%1</b></qt>

en: Maps, flags, translations, etc. are as accurate as their respective authors could achieve, but KGeography should not be taken as an authoritative source.
sk: Autori sa snažili poskytnúť čo najpresnejšie mapy, vlajky, preklady a ďalšie informácie, ale napriek tomu by nemal byť KGeography považovaný za autoritatívny zdroj.

en: This map has been created by %1.
sk: Túto mapu vytvoril %1.

en: Map Author
sk: Autor mapy

note: i18n: ectx: label, entry (lastMap), group (general)
en: The last opened map
sk: Naposledy otvorená mapa

note: i18n: ectx: label, entry (questionPlacingScheme), group (general)
en: Placement alignment of the question
sk: Zarovnanie umiestnenia otázky

note: i18n: ectx: label, entry (waitsForValidation), group (general)
en: Ask for validation before next question
sk: Pýtať si potvrdenie pred ďalšou otázkou

note: i18n: ectx: label, entry (focusFollowsMouse), group (general)
en: Whether press on space while hovering a button should trigger that button
sk: Či stlačenie medzery počas prechodu nad tlačidlom stlačí to tlačidlo

note: i18n: ectx: label, entry (colorDisguise), group (general)
en: What to do to colors of divisions
sk: Čo robiť s farbami divízií

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_questionPlacingScheme)
en: &Question Alignment
sk: Zarovnanie otázky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topleftRadio)
en: Top-l&eft
sk: Vľavo hore

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topRadio)
en: &Top
sk: &Hore

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, toprightRadio)
en: Top-r&ight
sk: Vpravo hore

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftRadio)
en: &Left
sk: &Vľavo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, centerRadio)
en: &Center
sk: Na &stred

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightRadio)
en: &Right
sk: v&pravo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomleftRadio)
en: Bottom-le&ft
sk: Vľavo dole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomRadio)
en: &Bottom
sk: Dole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomrightRadio)
en: Bottom-ri&ght
sk: Vpravo dole

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_waitsForValidation)
en: Whether the user will have to click "Accept" after choosing an answer or not
sk: Či používateľ musí kliknúť na "Akceptovať" po vybratí odpovede alebo nie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_waitsForValidation)
en: &Wait for validation
sk: Čakať na potvrdenie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_focusFollowsMouse)
en: Whether pressing space will trigger button under mouse or not
sk: Či stlačenie medzery spustí tlačidlo pod myšou alebo nie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_focusFollowsMouse)
en: &Focus follows mouse
sk: Zameranie nasleduje myš

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_colorDisguise)
en: Choose if you want to keep current divisions colors or have random colors.
sk: Vyberte, či chcete ponechať aktuálne farby delení alebo nastaviť náhodné farby.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_colorDisguise)
en: Map divisions colors
sk: Farby delení máp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noColorDisguiseRadio)
en: Always the same
sk: Vždy rovnaké

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, scrambleColorDisguiseRadio)
en: Use random colors
sk: Použiť náhodné farby

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Not Kyrgyzstan
sk: Toto nie je Kirgizsko

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Bishkek
sk: Biškek

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Chui
sk: Ču

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Jalal-Abad
sk: Džalal-Abad

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Osh
sk: Oš

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Issyk Kul
sk: Issyk-Kuľ

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Osh city
sk: Mesto Oš

[ctx: latvia.kgm]
en: Latvia Districts (Pre 2009)
sk: Okresy Lotyšska (pred 2009)

[ctx: latvia.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: latvia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: latvia.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: latvia.kgm]
en: Lithuania
sk: Litva

[ctx: latvia.kgm]
en: Belarus
sk: Bielorusko

[ctx: latvia.kgm]
en: Russia
sk: Rusko

[ctx: latvia.kgm]
en: Estonia
sk: Estónsko

[ctx: latvia.kgm]
en: Daugavpils city
sk: Mesto Daugavpils

[ctx: latvia.kgm]
en: Jelgava city
sk: Mesto Jelgava

[ctx: latvia.kgm]
en: Jūrmala city
sk: Mesto Jūrmala

[ctx: latvia.kgm]
en: Liepāja city
sk: Mesto Liepāja

[ctx: latvia.kgm]
en: Rēzekne city
sk: Mesto Rēzekne

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga
sk: Riga

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga city
sk: Mesto Riga

[ctx: latvia.kgm]
en: Ventspils city
sk: Mesto Ventspils

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Municipalities
sk: Samosprávy

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Not Liechtenstein
sk: Toto nie je Lichtenštajnsko

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Lithuania (Municipalities)
sk: Litva (samosprávy)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Municipalities
sk: Samosprávy

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Not Lithuania (Municipalities)
sk: Toto nie je Litva (samosprávy)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Alytus city
sk: Mesto Alytus

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kaunas city
sk: Mesto Kaunas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Klaipėda city
sk: Mesto Klaipėda

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Palanga city
sk: Mesto Palanga

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Panevėžys city
sk: Mesto Panevėžys

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šiauliai city
sk: Mesto Šiauliai

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilnius city
sk: Mesto Vilnius

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Visaginas city
sk: Mesto Visaginas

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg (Cantons)
sk: Luxembursko (kantóny)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Cantons
sk: Kantóny

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Not Luxembourg (Cantons)
sk: Toto nie je Luxembursko (kantóny)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg
sk: Luxemburg

en: A Geography learning program
sk: Program pre výučbu zemepisu

en: Programmer and designer
sk: Programátor a návrhár

[ctx: malaysia.kgm]
en: Malaysia
sk: Malajzia

[ctx: malaysia.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: malaysia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: malaysia.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: malaysia.kgm]
en: Not Malaysia
sk: Toto nie je Malajzia

[ctx: malaysia.kgm]
en: George Town
sk: Georgetown

[ctx: manipur.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: manipur.kgm]
en: Not Manipur
sk: Toto nie je Manipur

[ctx: manipur.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: manipur.kgm]
en: Imphal West
sk: Západný Imphal

[ctx: manipur.kgm]
en: Imphal East
sk: Východný Imphal

[ctx: @title:group]
en: %1 is the capital of...
sk: %1 je hlavné mesto...

[ctx: @title:group]
en: The capital of %1 is...
sk: Hlavné mesto %1 je...

en: %1 by Capital
sk: %1 podľa hlavného mesta

en: Capitals of %1
sk: Hlavné mestá %1

en: Regions
sk: Regióny

[ctx: @info]
en: You have found a bug in a map. Please contact the author and tell the %1 map has nothing associated to color %2,%3,%4.
sk: Našli ste v mape chybu. Kontaktujte prosím autora a povedzte mu, že mapa %1 nemá nič asociované s farbou %2,%3,%4.

[ctx: @info:status]
en: Please click on:<br/><b>%1</b>
sk: Prosím kliknite na:<br/><b>%1</b>

[ctx: @title]
en: %1 in Map
sk: %1 na mape

en: Choose Map to Use
sk: Vyberte mapu, ktorú chcete použiť

en: Filter Maps
sk: Filtrovať mapy

en: Error parsing %1: %2
sk: Syntaktická chyba %1: %2

en: The map %1 has the same name of map %2
sk: Mapa %1 má rovnaký názov mapy %2

en: Error parsing
sk: Syntaktická chyba

en: The map image file for %1 does not exist
sk: Súbor mapy %1 neexistuje

en: The flag image file for %1 does not exist
sk: Súbor vlajky %1 neexistuje

en: Invalid value in tag %1
sk: Nesprávna hodnota v značke %1

en: There is already either a division called %1 or a division with the same colors as %2
sk: Už existuje územie nazvané %1 alebo územie s rovnakými farbami ako %2

en: The map description file should begin with the %1 tag
sk: Súbor s popisom mapy by mal začínať so značkou %1

en: Could not open %1 for reading.
sk: Nepodarilo sa otvoriť %1 pre čítanie.

en: %1 does not exist.
sk: %1 neexistuje.

en: The map description file should have a %1 tag inside %2
sk: Súbor s popisom mapy by mal mať značku %1 vnútri %2

en: The map description file should have exactly one %1 tag inside %2
sk: Súbor s popisom mapy by mal mať presne jednu značku %1 vnútri %2

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico (States)
sk: Mexiko (štáty)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Not Mexico (States)
sk: Toto nie je Mexiko (štáty)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Federal District
sk: Federálny dištrikt

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico City
sk: Mesto Mexiko

[ctx: mongolia.kgm]
en: Mongolia
sk: Mongolsko

[ctx: mongolia.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: mongolia.kgm]
en: Not Mongolia
sk: Toto nie je Mongolsko

[ctx: mongolia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: mongolia.kgm]
en: Water
sk: Voda

en: Wikipedia page
sk: Stránka na Wikipédii

[ctx: ncamerica.kgm]
en: North and Central America
sk: Severná a Stredná Amerika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Not North and Central America
sk: Toto nie je Severná a Stredná Amerika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Canada
sk: Kanada

[ctx: ncamerica.kgm]
en: El Salvador
sk: Salvádor

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The United States of America
sk: Spojené štáty americké

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Bahamas
sk: Bahamy

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Cuba
sk: Kuba

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Jamaica
sk: Jamajka

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Dominica
sk: Dominika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico
sk: Mexiko

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico City
sk: Mesto Mexico

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala City
sk: Mesto Guatemala

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nicaragua
sk: Nikaragua

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Costa Rica
sk: Kostarika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Panama City
sk: Mesto Panama

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Greenland [Denmark]
sk: Grónsko (Dánsko)

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Colombia
sk: Kolumbia

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Nepal (Zones)
sk: Nepál (zóny)

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Zones
sk: Zóny

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Not Nepal (Zones)
sk: Toto nie je Nepál (zóny)

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Bagmati
sk: Bágmatí

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Bheri
sk: Bherí

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Dhawalagiri
sk: Dhawalágiri

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Janakpur
sk: Džanakpur

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Karnali
sk: Karnáli

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Koshi
sk: Koší

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Lumbini
sk: Lumbiní

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Mahakali
sk: Mahákálí

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Mechi
sk: Mečhí

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Narayani
sk: Nárájaní

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Rapti
sk: Ráptí

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Sagarmatha
sk: Sagarmáthá

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Seti
sk: Setí

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Netherlands
sk: Holandsko

[ctx: netherlands.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: netherlands.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: netherlands.kgm]
en: Not The Netherlands
sk: Toto nie je Holandsko

[ctx: netherlands.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: netherlands.kgm]
en: Friesland
sk: Frízsko

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Brabant
sk: Severné Brabantsko

[ctx: netherlands.kgm]
en: Limburg
sk: Limbursko

[ctx: netherlands.kgm]
en: Flevoland
sk: Flavónsko

[ctx: netherlands.kgm]
en: Zeeland
sk: Zéland

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Holland
sk: Severné Holandsko

[ctx: netherlands.kgm]
en: South Holland
sk: Južné Holandsko

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Hague
sk: Haag

[ctx: new-zealand.kgm]
en: New-Zealand
sk: Nový Zéland

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Not New-Zealand
sk: Toto nie je Nový Zéland

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Auckland City
sk: Mesto Auckland

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Nelson City
sk: Mesto Nelson

[ctx: new-zealand.kgm]
en: West Coast
sk: Západné pobrežie

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Not Nicaragua
sk: Toto nie je Nikaragua

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Matagalpa
sk:  Macapá

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Korea
sk: Severná Kórea

[ctx: north_korea.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: north_korea.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: north_korea.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: north_korea.kgm]
en: Not North (Korea)
sk: Toto nie je Severná Kórea

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Hamgyŏng
sk: Severný Hamgyŏng

[ctx: north_korea.kgm]
en: South Hamgyŏng
sk: Južný Hamgyŏng

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Hwanghae
sk: Severný Hwanghae

[ctx: north_korea.kgm]
en: South Hwanghae
sk: Južný Hwanghae

[ctx: north_korea.kgm]
en: North P'yŏngan
sk: Severný P'yŏngan

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kaesŏng Industrial Region
sk: Industriálna zóna Kaesŏng

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kŭmgangsan Tourist Region
sk: Turistická zóna Kŭmgangsan

[ctx: north_korea.kgm]
en: Sinŭiju Special Administrative Region
sk: Špeciálna administratívna zóna Sinŭiju

[ctx: north_korea.kgm]
en: P'yŏngyang
sk: Pchjongjang

[ctx: norway.kgm]
en: Norway
sk: Nórsko

[ctx: norway.kgm]
en: Counties
sk: Regióny

[ctx: norway.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: norway.kgm]
en: Not Norway
sk: Toto nie je Nórsko

[ctx: oceania.kgm]
en: Oceania
sk: Oceánia

[ctx: oceania.kgm]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: oceania.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: oceania.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: oceania.kgm]
en: Not Oceania
sk: Toto nie je Oceánia

[ctx: oceania.kgm]
en: Australia
sk: Austrália

[ctx: oceania.kgm]
en: Norfolk island (Australia)
sk: Ostrov Norfolk (Austrália)

[ctx: oceania.kgm]
en: New Zealand
sk: Nový Zéland

[ctx: oceania.kgm]
en: Cook islands (New Zealand)
sk: Cookove ostrovy (Nový Zéland)

[ctx: oceania.kgm]
en: Niue (New Zealand)
sk: Niue (Nový Zéland)

[ctx: oceania.kgm]
en: Tokelau (New Zealand)
sk: Tokelau (Nový Zéland)

[ctx: oceania.kgm]
en: East Timor
sk: Východný Timor

[ctx: oceania.kgm]
en: Easter Island
sk: Vianočný ostrov

[ctx: oceania.kgm]
en: Fiji
sk: Fidži

[ctx: oceania.kgm]
en: Indonesia
sk: Indonézia

[ctx: oceania.kgm]
en: Papua New Guinea
sk: Papua-Nová Guinea

[ctx: oceania.kgm]
en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

[ctx: oceania.kgm]
en: Federated States of Micronesia
sk: Mikronézske federatívne štáty

[ctx: oceania.kgm]
en: South Tarawa
sk: Južná Tarawa

[ctx: oceania.kgm]
en: Marshall Islands
sk: Marshallove ostrovy

[ctx: oceania.kgm]
en: New Caledonia (France)
sk: Nová Kaledónia (Francúzsko)

[ctx: oceania.kgm]
en: Noumea
sk: Nouméa

[ctx: oceania.kgm]
en: French Polynesia (France)
sk: Francúzska Polynézia (Francúzsko)

[ctx: oceania.kgm]
en: Wallis and Futuna (France)
sk: Wallis a Futuna (Francúzsko)

[ctx: oceania.kgm]
en: Pitcairn islands (United Kingdom)
sk: Pitcairnove ostrovy (Veľká Británia)

[ctx: oceania.kgm]
en: Hawaii (USA)
sk: Havaj (USA)

[ctx: oceania.kgm]
en: American Samoa (USA)
sk: Americká Samoa (USA)

[ctx: oceania.kgm]
en: Northern Mariana islands (USA)
sk: Severné Mariány (USA)

[ctx: oceania.kgm]
en: United States Minor Outlying Islands
sk: Menšie odľahlé ostrovy

[ctx: oman.kgm]
en: Oman
sk: Omán

[ctx: oman.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: oman.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: oman.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: oman.kgm]
en: Not Oman
sk: Toto nie je Omán

[ctx: oman.kgm]
en: Al Wusta
sk: Al Wustá

[ctx: oman.kgm]
en: Muscat
sk: Maskat

[ctx: pakistan.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: pakistan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: pakistan.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: pakistan.kgm]
en: Not Pakistan
sk: Toto nie je Pakistan

[ctx: pakistan.kgm]
en: Balochistan
sk: Balúčistan

[ctx: pakistan.kgm]
en: Quetta
sk: Kvéta

[ctx: pakistan.kgm]
en: Peshawar
sk: Péšavár

[ctx: pakistan.kgm]
en: Punjab
sk: Pandžáb

[ctx: pakistan.kgm]
en: Karachi
sk: Karáčí

[ctx: pakistan.kgm]
en: Islamabad Capital Territory
sk: Teritórium hlavného mesta Islamabad

[ctx: pakistan.kgm]
en: Federally Administered Tribal Areas
sk: Federálne spravované domorodé územie

[ctx: pakistan.kgm]
en: Peshawar and Islamabad
sk: Péšavár a Islamabad

[ctx: pakistan.kgm]
en: Azad Kashmir
sk: Azad Kašmír

[ctx: panama.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: panama.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: panama.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: panama.kgm]
en: Not Panama
sk: Toto nie je Panama

[ctx: paraguay.kgm]
en: Paraguay
sk: Paraguaj

[ctx: paraguay.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: paraguay.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: paraguay.kgm]
en: Not Paraguay
sk: Toto nie je Paraguaj

[ctx: peru.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: peru.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: peru.kgm]
en: Pacific Ocean
sk: Tichý oceán

[ctx: peru.kgm]
en: Ecuador
sk: Ekvádor

[ctx: peru.kgm]
en: Colombia
sk: Kolumbia

[ctx: peru.kgm]
en: Brazil
sk: Brazília

[ctx: peru.kgm]
en: Bolivia
sk: Bolívia

[ctx: peru.kgm]
en: Chile
sk: Čile

[ctx: peru.kgm]
en: Apurimac
sk: Apurímac

[ctx: peru.kgm]
en: Huanuco
sk: Huánuco

[ctx: peru.kgm]
en: Junin
sk: Junín

[ctx: peru.kgm]
en: San Martin
sk: San Martín

[ctx: philippines.kgm]
en: Philippines
sk: Filipíny

[ctx: philippines.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: philippines.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: philippines.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: philippines.kgm]
en: Not Philippines
sk: Toto nie sú Filipíny

[ctx: philippines.kgm]
en: Legazpi City
sk: Mesto Legazpi

[ctx: philippines.kgm]
en: Isabela City
sk: Mesto Isabela

[ctx: philippines.kgm]
en: Balanga City
sk: Mesto Balanga

[ctx: philippines.kgm]
en: Batangas City
sk: Mesto Batangas

[ctx: philippines.kgm]
en: Tagbilaran City
sk: Mesto Tagbilaran

[ctx: philippines.kgm]
en: Malaybalay City
sk: Mesto Malaybalay

[ctx: philippines.kgm]
en: Tuguegarao City
sk: Mesto Tuguegarao

[ctx: philippines.kgm]
en: Roxas City
sk: Mesto Roxas

[ctx: philippines.kgm]
en: Trece Martires City
sk: Mesto Trece Martires

[ctx: philippines.kgm]
en: Cebu City
sk: Mesto Cebu

[ctx: philippines.kgm]
en: Kidapawan City
sk: Mesto Kidapawan

[ctx: philippines.kgm]
en: Tagum City
sk: Mesto Tagum

[ctx: philippines.kgm]
en: Digos City
sk: Mesto Digos

[ctx: philippines.kgm]
en: Eastern Samar
sk: Východný Samar

[ctx: philippines.kgm]
en: Laoag City
sk: Mesto Laoag

[ctx: philippines.kgm]
en: Vigan City
sk: Mesto Vigan

[ctx: philippines.kgm]
en: Iloilo City
sk: Mesto Iloilo

[ctx: philippines.kgm]
en: San Fernando City
sk: Mesto San Fernando

[ctx: philippines.kgm]
en: Marawi City
sk: Mesto Marawi

[ctx: philippines.kgm]
en: Tacloban City
sk: Mesto Tacloban

[ctx: philippines.kgm]
en: Masbate City
sk: Mesto Masbate

[ctx: philippines.kgm]
en: Oroquieta City
sk: Mesto Oroquieta

[ctx: philippines.kgm]
en: Cagayan de Oro City
sk: Mesto Cagayan de Oro

[ctx: philippines.kgm]
en: Bacolod City
sk: Mesto Bacolod

[ctx: philippines.kgm]
en: Dumaguete City
sk: Mesto Dumaguete

[ctx: philippines.kgm]
en: Northern Samar
sk: Severný Samar

[ctx: philippines.kgm]
en: Palayan City
sk: Mesto Palayan

[ctx: philippines.kgm]
en: Calapan City
sk: Mesto Calapan

[ctx: philippines.kgm]
en: Puerto Princesa City
sk: Mesto Puerto Princesa

[ctx: philippines.kgm]
en: Lucena City
sk: Mesto Lucena

[ctx: philippines.kgm]
en: Antipolo City
sk: Mesto Antipolo

[ctx: philippines.kgm]
en: Sorsogon City
sk: Mesto Sorsogon

[ctx: philippines.kgm]
en: Koronadal City
sk: Mesto Koronadal

[ctx: philippines.kgm]
en: Maasin City
sk: Mesto Maasin

[ctx: philippines.kgm]
en: Surigao City
sk: Mesto Surigao

[ctx: philippines.kgm]
en: Tarlac City
sk: Mesto Tarlac

[ctx: philippines.kgm]
en: Dipolog City
sk: Mesto Dipolog

[ctx: philippines.kgm]
en: Pagadian City
sk: Mesto Pagadian

[ctx: @info:status]
en: Please place in the map:<br/><b>%1</b>
sk: Prosím umiestnite na mapu:<br/><b>%1</b>

[ctx: @title]
en: Place %1 in Map
sk: Umiestnite - %1 na mapu

[ctx: poland.kgm]
en: Poland
sk: Poľsko

[ctx: poland.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: poland.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: poland.kgm]
en: Not Poland
sk: Toto nie je Poľsko

[ctx: poland.kgm]
en: Masovia
sk: Mazovské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Warsaw
sk: Varšava

[ctx: poland.kgm]
en: Warmia and Masuria
sk: Varmijsko-mazurské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Podlachia
sk: Podleské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Lublin
sk: Lublinské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Subcarpathia
sk: Podkarpatské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Świętokrzyskie
sk: Svätokrížske vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Lesser Poland
sk: Malopoľské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Kraków
sk: Krakov

[ctx: poland.kgm]
en: Łódź
sk: Lodžské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Silesia
sk: Sliezske vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Katowice
sk: Katovice

[ctx: poland.kgm]
en: Opole
sk: Opolské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Pomerania
sk: Pomoranské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Gdańsk
sk: Gdansk

[ctx: poland.kgm]
en: West Pomerania
sk: Západopomoranské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Szczecin
sk: Štetín

[ctx: poland.kgm]
en: Greater Poland
sk: Veľkopolské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Poznań
sk: Poznaň

[ctx: poland.kgm]
en: Lower Silesia
sk: Dolnosliezske vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Wrocław
sk: Vroclav

[ctx: poland.kgm]
en: Lubusz
sk: Lubušské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Kuyavia-Pomerania
sk: Kujavsko-Pomoranské vojvodstvo

[ctx: poland.kgm]
en: Bydgoszcz, Toruń
sk: Bydgoszcz, Toruň

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Portugal Districts
sk: Portugalsko (okresy)

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Spain
sk: Španielsko

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Border2
sk: Hranica2

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Açores
sk: Azory

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Lisboa
sk: Lisabon

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Portugal Provinces (traditional)
sk: Portugalsko (tradičné provincie)

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Provinces (traditional)
sk: Provincie (tradičné)

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Spain
sk: Španielsko

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Border2
sk: Hranica2

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Lisboa
sk: Lisabon

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Açores
sk: Azory

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Portugal (Regions)
sk: Portugalsko (regióny)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Not Portugal (Regions)
sk: Toto nie je Portugalsko (regióny)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Lisboa(region)
sk: Lisabon (región)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Lisboa
sk: Lisabon

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Azores
sk: Azory

[ctx: puertorico.kgm]
en: Puerto Rico
sk: Portoriko

[ctx: puertorico.kgm]
en: Municipalities
sk: Samosprávy

[ctx: puertorico.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: puertorico.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Republic Of Ireland
sk: Írsko

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Counties
sk: Regióny

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Not Republic Of Ireland
sk: Toto nie je Írsko

[ctx: romania.kgm]
en: Romania
sk: Rumunsko

[ctx: romania.kgm]
en: Counties
sk: Regióny

[ctx: romania.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: romania.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: romania.kgm]
en: Not Romania
sk: Toto nie je Rumunsko

[ctx: romania.kgm]
en: Cluj
sk: Kluž

[ctx: romania.kgm]
en: Cluj-Napoca
sk: Kluž-Napoca

[ctx: romania.kgm]
en: Bucureşti
sk: Bukurešť

[ctx: romania.kgm]
en: (Bucharest municipality)
sk: (Samospráva Bukurešť)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Russia (Districts)
sk: Rusko (okresy)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Not Russia (Districts)
sk: Toto nie je Rusko (okresy)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Central
sk: Centrálny

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Moscow
sk: Moskva

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Far Eastern
sk: Ďalekovýchodný

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Khabarovsk
sk: Chabarovsk

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Northwestern
sk: Severozápadný

[ctx: russia_districts.kgm]
en: St. Petersburg
sk: Petrohrad

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Siberian
sk: Sibírsky

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Southern
sk: Južný

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Urals
sk: Uralský

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Yekaterinburg
sk: Jekaterinburg

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Privolzhsky
sk: Povolžský

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Nizhny Novgorod
sk: Nižný Novgorod

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Russia (Subjects)
sk: Rusko (subjekty)

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Not Russia (Subjects)
sk: Toto nie je Rusko (subjekty)

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Adygeya
sk: Adygejsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Maykop
sk: Majkop

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Bashkortostan
sk: Baškirsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Buryatia
sk: Buriatsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Altai Republic
sk: Altajská republika

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Gorno-Altaysk
sk: Gorno-Altajsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Makhachkala
sk: Machačkala

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ingushetia
sk: Ingušsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kabardino-Balkaria
sk: Kabardsko-Balkarsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nalchik
sk: Naľčik

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kalmykia
sk: Kalmycko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Karachay-Cherkessia
sk: Karačajsko-Čerkesko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Cherkessk
sk: Čerkessk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Karelia
sk: Karelsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yoshkar-Ola
sk: Joškar-Ola

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Mordovia
sk: Mordviansko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Sakha
sk: Jakutsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yakutsk
sk: Jakutsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: North Ossetia-Alania
sk: Severné Osetsko – Alánsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tatarstan
sk: Tatársko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kazan
sk: Kazaň

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tyva
sk: Tuva

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Udmurtia
sk: Udmurtsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Izhevsk
sk: Iževsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khakassia
sk: Chakasko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chechnya
sk: Čečensko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Grozny
sk: Groznyj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chuvashia
sk: Čuvašsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Cheboksary
sk: Čeboksary

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Altai Krai
sk: Altajský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnodar Krai
sk: Krasnodarský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnoyarsk Krai
sk: Krasnojarský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnoyarsk
sk: Krasnojarsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Primorsky Krai
sk: Primorský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Stavropol Krai
sk: Stavropoľský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Stavropol
sk: Stavropoľský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khabarovsk Krai
sk: Chabarovský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khabarovsk
sk: Stavropoľ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Perm Krai
sk: Permský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Perm
sk: Permský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Amur Oblast
sk: Amurská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Blagoveshchensk
sk: Blagoveščensk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Arkhangelsk Oblast
sk: Archangeľská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Arkhangelsk
sk: Archangeľská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Astrakhan Oblast
sk: Astrachánska oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Astrakhan
sk: Astrachaň

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Belgorod Oblast
sk: Belgorodská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Bryansk Oblast
sk: Brjanská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Bryansk
sk: Briansk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vladimir Oblast
sk: Vladimírska oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Volgograd Oblast
sk: Volgogradská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Vologda Oblast
sk: Vologdská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Voronezh Oblast
sk: Voronežská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Voronezh
sk: Voronež

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ivanovo Oblast
sk: Ivanovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Irkutsk Oblast
sk: Irkutská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kaliningrad Oblast
sk: Kaliningradská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kaluga Oblast
sk: Kalužská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kamchatka Krai
sk: Kamčatský kraj

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Petropavlovsk-Kamchatsky
sk: Petropavlovsk-Kamčatskij

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kemerovo Oblast
sk: Kemerovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kirov Oblast
sk: Kirovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kostroma Oblast
sk: Kostromská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kurgan Oblast
sk: Kurganská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Kursk Oblast
sk: Kurská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Leningrad Oblast
sk: Leningradská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: St. Petersburg
sk: Petrohrad

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Lipetsk Oblast
sk: Lipecká oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Lipetsk
sk: Lipeck

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Magadan Oblast
sk: Magadanská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Moscow Oblast
sk: Moskovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Moscow
sk: Moskva

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Murmansk Oblast
sk: Murmanská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nizhny Novgorod Oblast
sk: Nižnonovgorodská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nizhny Novgorod
sk: Nižný Novgorod

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novgorod Oblast
sk: Novgorodská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Novosibirsk Oblast
sk: Novosibirská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Omsk Oblast
sk: Omská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Orenburg Oblast
sk: Orenburská oblas

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Oryol Oblast
sk: Oriolská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Oryol
sk: Oriol

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Penza Oblast
sk: Penzianska oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Pskov Oblast
sk: Pskovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Rostov Oblast
sk: Rostovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ryazan Oblast
sk: Riazanská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ryazan
sk: Rjazaň

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Samara Oblast
sk: Samarská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Samara
sk: Samarská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Saratov Oblast
sk: Saratovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Sakhalin Oblast
sk: Sachalinská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yuzhno-Sakhalinsk
sk: Južno-Sachalinsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Sverdlovsk Oblast
sk: Sverdlovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yekaterinburg
sk: Jekaterinburg

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Smolensk Oblast
sk: Smolenská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tambov Oblast
sk: Tambovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tver Oblast
sk: Tverská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tomsk Oblast
sk: Tomská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tula Oblast
sk: Tulská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tyumen Oblast
sk: Ťumenská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Tyumen
sk: Ťumeň

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ulyanovsk Oblast
sk: Ulianovská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Ulyanovsk
sk: Ulianovsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chelyabinsk Oblast
sk: Čeľabinská oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chelyabinsk
sk: Čeľabinsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Zabaykalsky Krai
sk: Jaroslavlianska oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chita
sk: Čita

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yaroslavl Oblast
sk: Jaroslavlianska oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yaroslavl
sk: Jaroslavľ

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Jewish Autonomous Oblast
sk: Židovská autonómna oblasť

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Birobidzhan
sk: Birobidžan

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Nenetsia
sk: Nenecko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Naryan-Mar
sk: Narian-Mar

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khantia-Mansia
sk: Chantyjsko-Mansijsko

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khanty-Mansiysk
sk: Chanty-Mansijsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chukotka
sk: Čukotka

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yamalia
sk: Jamalsko

[ctx: san-marino.kgm]
en: San Marino
sk: San Maríno

[ctx: san-marino.kgm]
en: Municipalities
sk: Samosprávy

[ctx: san-marino.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: san-marino.kgm]
en: Not San-Marino
sk: Toto nie je San Maríno

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Not Saudi (Arabia)
sk: Toto nie je Saudská Arábia

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al-Bahah
sk: Al-Báhah

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Hudud ash Shamaliyah
sk: Al-Hudúd aš-Šamálijah

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Jawf
sk: Al-Džauf

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Madinah
sk: Al-Madínah

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Al Gassim
sk: Al-Kahím

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Ar-Riyad
sk: Ar-Riyád

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Ash-Sharqiyah
sk: Aš-Šarkíja

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: 'Asir
sk: Asír

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Ha'il
sk: Hail

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Jizan
sk: Džižan

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Najran
sk: Nadžrán

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Tabuk
sk: Tabúk

[ctx: sikkim.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: sikkim.kgm]
en: Not Sikkim
sk: Toto nie je Sikkim

[ctx: sikkim.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: sikkim.kgm]
en: North Sikkim
sk: Severný Sikkim

[ctx: sikkim.kgm]
en: West Sikkim
sk: Západný Sikkim

[ctx: sikkim.kgm]
en: South Sikkim
sk: Južný Sikkim

[ctx: sikkim.kgm]
en: East Sikkim
sk: Východný Sikkim

[ctx: slovakia.kgm]
en: Slovakia
sk: Slovensko

[ctx: slovakia.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: slovakia.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: slovakia.kgm]
en: Not Slovakia
sk: Toto nie je Slovensko

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Slovenia (Traditional)
sk: Slovinsko (tradičné)

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Not Slovenia (Traditional)
sk: Toto nie je Slovinsko (tradičné)

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Upper Carniola
sk: Gorenjska

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Styria
sk: Štajerska

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Carinthia
sk: Koroška

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Inner Carniola
sk: Notrajska

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Lower Carniola
sk: Dolenjska

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Slovenian Istria
sk: Slovinská Istria

[ctx: south_africa.kgm]
en: South Africa
sk: Južná Afrika

[ctx: south_africa.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: south_africa.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: south_africa.kgm]
en: Not South Africa
sk: Toto nie je Južná Afrika

[ctx: south_africa.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: south_africa.kgm]
en: Eastern Cape
sk: Východné Kapsko

[ctx: south_africa.kgm]
en: Free State
sk: Slobodný štát

[ctx: south_africa.kgm]
en: Northern Cape
sk: Severné Kapsko

[ctx: south_africa.kgm]
en: North West
sk: Severozápadná provincia

[ctx: south_africa.kgm]
en: Western Cape
sk: Západné Kapsko

[ctx: south_africa.kgm]
en: Cape Town
sk: Kapské mesto

[ctx: southamerica.kgm]
en: South America
sk: Južná Amerika

[ctx: southamerica.kgm]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: southamerica.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: southamerica.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: southamerica.kgm]
en: Coast
sk: Pobrežie

[ctx: southamerica.kgm]
en: Colombia
sk: Kolumbia

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bogotá
sk: Bogota

[ctx: southamerica.kgm]
en: Suriname
sk: Surinam

[ctx: southamerica.kgm]
en: French Guiana
sk: Francúzska Guyana

[ctx: southamerica.kgm]
en: Ecuador
sk: Ekvádor

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brazil
sk: Brazília

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brasilia
sk: Brasília

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bolivia
sk: Bolívia

[ctx: southamerica.kgm]
en: Chile
sk: Čile

[ctx: southamerica.kgm]
en: Paraguay
sk: Paraguaj

[ctx: southamerica.kgm]
en: Argentina
sk: Argentína

[ctx: southamerica.kgm]
en: Uruguay
sk: Uruguaj

[ctx: southkorea.kgm]
en: Republic of Korea
sk: Kórejská republika

[ctx: southkorea.kgm]
en: Regions
sk: Regióny

[ctx: southkorea.kgm]
en: Out of Bounds
sk: Mimo hraníc

[ctx: southkorea.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: southkorea.kgm]
en: Chungcheongbuk-do
sk: Čhungčhongbuk-do

[ctx: southkorea.kgm]
en: Cheongju
sk: Čchongdžu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Chungcheongnam-do
sk: Čhungchongnam-do

[ctx: southkorea.kgm]
en: Daejon
sk: Tedžon

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeollabuk-do
sk: Čollabuk-do

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeonju
sk: Čondžu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeollanam-do
sk: Čollanam-do

[ctx: southkorea.kgm]
en: Muan
sk: Kwangdžu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeju-do
sk: Čedžudo

[ctx: southkorea.kgm]
en: Jeju
sk: Čedžu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gyeongsangnam-do
sk: Kjongsangnam-do

[ctx: southkorea.kgm]
en: Changwon
sk: Čanngwon

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gyeongsangbuk-do
sk: Kjongsangbuk-do

[ctx: southkorea.kgm]
en: Daegu
sk: Tegu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gangwon-do
sk: Kangwon-Do

[ctx: southkorea.kgm]
en: Chuncheon
sk: Čchunčchon

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gyeonggi-do
sk: Kjonggi-do

[ctx: southkorea.kgm]
en: Gwangju
sk: Kwangdžu

[ctx: southkorea.kgm]
en: Busan
sk: Pusan

[ctx: southkorea.kgm]
en: Seoul
sk: Soul

[ctx: southkorea.kgm]
en: Incheon
sk: Inčchon

[ctx: spain.kgm]
en: Spain
sk: Španielsko

[ctx: spain.kgm]
en: Autonomous communities
sk: Autonómne spoločenstvá

[ctx: spain.kgm]
en: Not Spain
sk: Toto nie je Španielsko

[ctx: spain.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: spain.kgm]
en: External frontier
sk: Vonkajšia hranica

[ctx: spain.kgm]
en: Andalucia
sk: Andalúzia

[ctx: spain.kgm]
en: Seville
sk: Sevilla

[ctx: spain.kgm]
en: Aragon
sk: Aragónsko

[ctx: spain.kgm]
en: Asturias
sk: Astúria

[ctx: spain.kgm]
en: Balearic Islands
sk: Baleáry

[ctx: spain.kgm]
en: Basque Country
sk: Baskicko

[ctx: spain.kgm]
en: Canary Islands
sk: Kanárske ostrovy

[ctx: spain.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria and Santa Cruz de Tenerife
sk: Las Palmas de Gran Canaria a Santa Cruz de Tenerife

[ctx: spain.kgm]
en: Cantabria
sk: Kantábria

[ctx: spain.kgm]
en: Castile-La Mancha
sk: Kastília-La Mancha

[ctx: spain.kgm]
en: Castile and Leon
sk: Kastília-León

[ctx: spain.kgm]
en: Catalonia
sk: Katalánsko

[ctx: spain.kgm]
en: Extremadura
sk: Estremadura

[ctx: spain.kgm]
en: Galicia
sk: Galícia

[ctx: spain.kgm]
en: Navarre
sk: Navarra

[ctx: spain.kgm]
en: Valencian Community
sk: Valencijské spoločenstvo

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Spain (Provinces)
sk: Španielsko (provincie)

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: France
sk: Francúzsko

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Portugal
sk: Portugalsko

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Morocco
sk: Maroko

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Algeria
sk: Alžírsko

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cantabria
sk: Kantábria

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Balearic Islands
sk: Baleáry

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Navarre
sk: Navarra

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Seville
sk: Sevilla

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Sri-Lanka
sk: Srí Lanka

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Not Sri-Lanka
sk: Nie Srí Lanka

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Central
sk: Stredný

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North Central
sk: Severný stred

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North
sk: Severný

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Eastern
sk: Východný

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North Western
sk: Severozápadné

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Southern
sk: Južný

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Western
sk: Západné

[ctx: sudan.kgm]
en: Sudan
sk: Sudán

[ctx: sudan.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: sudan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: sudan.kgm]
en: Not Sudan
sk: Toto nie je Sudán

[ctx: sudan.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: sudan.kgm]
en: Al Jazirah
sk: Gezira

[ctx: sudan.kgm]
en: Wad-Madani
sk: Vád Medaní

[ctx: sudan.kgm]
en: Blue Nile/Central
sk: Modrý Níl

[ctx: sudan.kgm]
en: Ad-Damazin
sk: Damazin

[ctx: sudan.kgm]
en: White Nile
sk: Biely Níl

[ctx: sudan.kgm]
en: North Darfur
sk: Severný Dárfúr

[ctx: sudan.kgm]
en: Al-Fashir
sk: Al-Fašir

[ctx: sudan.kgm]
en: South Darfur
sk: Južný Dárfúr

[ctx: sudan.kgm]
en: Nyala
sk: Njala

[ctx: sudan.kgm]
en: West Darfur
sk: Západný Dárfúr

[ctx: sudan.kgm]
en: Al-Junaynah
sk: Geneina

[ctx: sudan.kgm]
en: Al Qadarif
sk: Gedarif

[ctx: sudan.kgm]
en: Red Sea
sk: Červené more

[ctx: sudan.kgm]
en: Khartoum
sk: Chartúm

[ctx: sudan.kgm]
en: North Kurdufan
sk: Severný Kordofán

[ctx: sudan.kgm]
en: Al-Ubayyid
sk: Obejd

[ctx: sudan.kgm]
en: South Kurdufan
sk: Južný Kordofán

[ctx: sudan.kgm]
en: Kaduqli
sk: Kadugli

[ctx: sudan.kgm]
en: Northern
sk: Severný štát

[ctx: sudan.kgm]
en: River Nile
sk: Rieka Níl

[ctx: sudan.kgm]
en: Ad-Damir
sk: Dámir

[ctx: suriname.kgm]
en: Suriname
sk: Surinam

[ctx: suriname.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: suriname.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: suriname.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: suriname.kgm]
en: Not Surinam
sk: Toto nie je Surinam

[ctx: sweden.kgm]
en: Sweden by Counties
sk: Švédsko podľa regiónov

[ctx: sweden.kgm]
en: Counties
sk: Regióny

[ctx: sweden.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: sweden.kgm]
en: County Border
sk: Hranica regiónu

[ctx: sweden.kgm]
en: CoastLine
sk: Pobrežie

[ctx: sweden.kgm]
en: Not Sweden
sk: Toto nie je Švédsko

[ctx: sweden.kgm]
en: Stockholm County
sk: Stockholm

[ctx: sweden.kgm]
en: Stockholm
sk: Štokholm

[ctx: sweden.kgm]
en: Västerbotten County
sk: Västerbotten

[ctx: sweden.kgm]
en: Norrbotten County
sk: Norrbotten

[ctx: sweden.kgm]
en: Uppsala County
sk: Región Uppsala

[ctx: sweden.kgm]
en: Södermanland County
sk: Región Södermanland

[ctx: sweden.kgm]
en: Östergötland County
sk: Región Östergötland

[ctx: sweden.kgm]
en: Jönköping County
sk: Región Jönköping

[ctx: sweden.kgm]
en: Kronoberg County
sk: Región Kronoberg

[ctx: sweden.kgm]
en: Kalmar County
sk: Región Kalmar

[ctx: sweden.kgm]
en: Gotland County
sk: Región Gotland

[ctx: sweden.kgm]
en: Blekinge County
sk: Región Blekinge

[ctx: sweden.kgm]
en: Skåne County
sk: Región Skåne

[ctx: sweden.kgm]
en: Halland County
sk: Región Halland

[ctx: sweden.kgm]
en: Västra Götaland County
sk: Región Västra Götaland

[ctx: sweden.kgm]
en: Värmland County
sk: Región Värmland

[ctx: sweden.kgm]
en: Örebro County
sk: Región Örebro

[ctx: sweden.kgm]
en: Västmanland County
sk: Región Västmanland

[ctx: sweden.kgm]
en: Dalarna County
sk: Región Dalarna

[ctx: sweden.kgm]
en: Gävleborg County
sk: Región Gävleborg

[ctx: sweden.kgm]
en: Västernorrland County
sk: Región Västernorrland

[ctx: sweden.kgm]
en: Jämtland County
sk: Región Jämtland

[ctx: switzerland.kgm]
en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

[ctx: switzerland.kgm]
en: Cantons
sk: Kantóny

[ctx: switzerland.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: switzerland.kgm]
en: Not Switzerland
sk: Toto nie je Švajčiarsko

[ctx: switzerland.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: switzerland.kgm]
en: Zurich
sk: Zürich

[ctx: switzerland.kgm]
en: Lucerne
sk: Lucern

[ctx: switzerland.kgm]
en: Basle-City
sk: Bazilej-mesto

[ctx: switzerland.kgm]
en: Basel
sk: Bazilej

[ctx: switzerland.kgm]
en: Basle-Country
sk: Bazilej-vidiek

[ctx: switzerland.kgm]
en: Appenzell Outer Rhodes
sk: Appenzell Ausserrhoden

[ctx: switzerland.kgm]
en: Appenzell Inner Rhodes
sk: Appenzell Innerrhoden

[ctx: switzerland.kgm]
en: Grisons
sk: Graubünden

[ctx: switzerland.kgm]
en: Argovia
sk: Aargau

[ctx: switzerland.kgm]
en: Thurgovia
sk: Thurgau

[ctx: switzerland.kgm]
en: Geneva
sk: Ženeva

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Not Tajikistan
sk: Toto nie je Tadžikistan

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Khujand
sk: Chodžent

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Districts of Republican Subordination
sk: Okresy republikánskej subordinácie

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Dushanbe
sk: Dušanbe

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Khatlon
sk: Chatlon

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Khorugh
sk: Chorog

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Tamil Nadu
sk: Tamilnádu

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Erode
sk: Erodovať

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Kerala
sk: Kérala

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Andhra Pradesh
sk: Ándhrapradéš

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Karnataka
sk: Karnátaka

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Pondicherry
sk: Puttučéri

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: thailand.kgm]
en: Thailand
sk: Thajsko

[ctx: thailand.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: thailand.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: thailand.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: thailand.kgm]
en: Not Thailand
sk: Toto nie je Thajsko

[ctx: tripura.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: tripura.kgm]
en: Not Tripura
sk: Toto nie je Tripura

[ctx: tripura.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: tripura.kgm]
en: North Tripura
sk: Severná Tripura

[ctx: tripura.kgm]
en: South Tripura
sk: Južná Tripura

[ctx: tripura.kgm]
en: West Tripura
sk: Západná Tripura

[ctx: turkey.kgm]
en: Turkey
sk: Turecko

[ctx: turkey.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: turkey.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: turkey.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: turkey.kgm]
en: Not Turkey
sk: Toto nie je Turecko

[ctx: turkey.kgm]
en: İstanbul
sk: Istanbul

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Not Turkmenistan
sk: Toto nie je Turkménsko

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Dashhowuz
sk: Daşoguz

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ukraine
sk: Ukrajina

[ctx: ukraine.kgm]
en: Oblasts
sk: Oblasti

[ctx: ukraine.kgm]
en: Volyns'ka oblast'
sk: Volyňská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Luts'k
sk: Luck

[ctx: ukraine.kgm]
en: L'vivs'ka oblast'
sk: Ľvovská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: L'viv
sk: Ľvov

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zakarpats'ka oblast'
sk: Zakarpatská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Uzhhorod
sk: Užhorod

[ctx: ukraine.kgm]
en: Rivnens'ka oblast'
sk: Rivnenská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ternopil's'ka oblast'
sk: Ternopiľská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ternopil'
sk: Ternopiľ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Khmel'nyts'ka oblast'
sk: Chmeľnická oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Khmel'nyts'ky
sk: Chmeľnyckyj

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ivano-Frankivs'ka oblast'
sk: Ivanofrankivská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ivano-Frankivs'k
sk: Ivano-Frankivsk

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernivets'ka oblast'
sk: Černovická oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernivtsi
sk: Černovice

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zhytomyrs'ka oblast'
sk: Žytomyrská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zhytomyr
sk: Žytomyr

[ctx: ukraine.kgm]
en: Vinnyts'ka oblast'
sk: Vinnická oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Vinnytsya
sk: Vinnycia

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kyivs'ka oblast'
sk: Kyjevská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kyiv
sk: Kyjev

[ctx: ukraine.kgm]
en: Cherkas'ka oblast'
sk: Čerkaská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Cherkasy
sk: Čerkasy

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kirovohrads'ka oblast'
sk: Kirovohradská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Mykolayivs'ka oblast'
sk: Mykolajivská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Mykolayiv
sk: Mykolajiv

[ctx: ukraine.kgm]
en: Odes'ka oblast'
sk: Odeská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernihivs'ka oblast'
sk: Černihivská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Chernihiv
sk: Černihiv

[ctx: ukraine.kgm]
en: Sums'ka oblast'
sk: Sumská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Poltavs'ka oblast'
sk: Poltavská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kharkivs'ka oblast'
sk: Charkovská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kharkiv
sk: Charkov

[ctx: ukraine.kgm]
en: Dnipropetrovs'ka oblast'
sk: Dnepropetrovská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Dnipro
sk: Dneper

[ctx: ukraine.kgm]
en: Donets'ka oblast'
sk: Donecká oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Donets'k
sk: Doneck

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zaporiz'ka oblast'
sk: Záporožská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zaporizhzhia
sk: Záporožie

[ctx: ukraine.kgm]
en: Khersons'ka oblast'
sk: Chersonská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kherson
sk: Cherson

[ctx: ukraine.kgm]
en: Luhans'ka oblast'
sk: Luhanská oblasť

[ctx: ukraine.kgm]
en: Luhans'k
sk: Luhansk

[ctx: ukraine.kgm]
en: Autonomous Republic of Crimea
sk: Krymská autonómna republika

[ctx: ukraine.kgm]
en: Simferopol'
sk: Simferopoľ

[ctx: ukraine.kgm]
en: City of Kyiv
sk: Mesto Kyjev

[ctx: ukraine.kgm]
en: City of Sevastopol'
sk: Mesto Sevastopoľ

[ctx: ukraine.kgm]
en: Azov Sea
sk: Azovské more

[ctx: ukraine.kgm]
en: Black Sea
sk: Čierne more

[ctx: ukraine.kgm]
en: Not Ukraine
sk: Toto nie je Ukrajina

[ctx: ukraine.kgm]
en: Border/Coast
sk: Hranica/pobrežie

[ctx: ukraine.kgm]
en: River
sk: Rieka

[ctx: uruguay.kgm]
en: Uruguay
sk: Uruguaj

[ctx: uruguay.kgm]
en: Departments
sk: Departementy

[ctx: uruguay.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: uruguay.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: uruguay.kgm]
en: Not Uruguay
sk: Toto nie je Uruguaj

[ctx: usa.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: usa.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: usa.kgm]
en: Coast
sk: Pobrežie

[ctx: usa.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Superior
sk: Horné jazero

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Michigan
sk: Michiganské jazero

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Huron
sk: Hurónske jazero

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Erie
sk: Erijské jazero

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Ontario
sk: Ontárijské jazero

[ctx: usa.kgm]
en: The Bahamas
sk: Bahamy

[ctx: usa.kgm]
en: Cuba
sk: Kuba

[ctx: usa.kgm]
en: Canada
sk: Kanada

[ctx: usa.kgm]
en: Mexico
sk: Mexiko

[ctx: usa.kgm]
en: Russia
sk: Rusko

[ctx: usa.kgm]
en: Alaska
sk: Aljaška

[ctx: usa.kgm]
en: California
sk: Kalifornia

[ctx: usa.kgm]
en: Hawaii
sk: Havaj

[ctx: usa.kgm]
en: New Mexico
sk: Nové Mexiko

[ctx: usa.kgm]
en: North Carolina
sk: Severná Karolína

[ctx: usa.kgm]
en: North Dakota
sk: Severná Dakota

[ctx: usa.kgm]
en: Pennsylvania
sk: Pensylvánia

[ctx: usa.kgm]
en: South Carolina
sk: Južná Karolína

[ctx: usa.kgm]
en: South Dakota
sk: Južná Dakota

[ctx: usa.kgm]
en: Virginia
sk: Virgínia

[ctx: usa.kgm]
en: West Virginia
sk: Západná Virgínia

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Not Uzbekistan
sk: Toto nie je Uzbekistan

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Andijon
sk: Andižan

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Buxoro
sk: Buchara

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Buxoro (Bukhara)
sk: Buchara

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Farg'ona
sk: Fergana

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Jizzax
sk: Džizak

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Xorazm
sk: Charazm

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Urganch
sk: Urgenč

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Qashqadaryo
sk: Kaškadarja

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Qarshi
sk: Karši

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Qaraqalpaqstan
sk: Karakalpacká autonómna republika

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Samarqand
sk: Samarkand

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Sirdaryo
sk: Sirdarja

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Guliston
sk: Gulistan

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Surxondaryo
sk: Surchandarja

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Termez
sk: Termes

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Toshkent (Viloyati)
sk: Taškent (provincia)

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Tashkent
sk: Taškent

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Toshkent (Shahri )
sk: Taškent (Shahri)

[ctx: venezuela.kgm]
en: States
sk: Štáty

[ctx: venezuela.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: venezuela.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: venezuela.kgm]
en: Not Venezuela
sk: Toto nie je Venezuela

[ctx: venezuela.kgm]
en: Federal Dependencies
sk: Federálne dištrikty

[ctx: venezuela.kgm]
en: Capital District
sk: Federálny dištrikt

[ctx: vietnam.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: vietnam.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: vietnam.kgm]
en: Not Vietnam
sk: Toto nie je Vietnam

[ctx: vietnam.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Waters (World-Class)
sk: Vodné plochy (celosvetové)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oceans and basins
sk: Oceány a povodia

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Not Waters (World-Class)
sk: Toto nie sú vodné plochy (celosvetové)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Arctic ocean
sk: Severný ľadový oceán

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Pacific
sk: Severný Pacifik

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Atlantic
sk: Severný Atlantik

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Pacific
sk: Južný Pacifik

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Atlantic
sk: Južný Atlantik

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Indian ocean
sk: Indický oceán

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Antarctic ocean
sk: Južný oceán

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Congo
sk: Kongo

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Chad
sk: Čadské jazero

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Nile
sk: Níl

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Okavango swamp
sk: Bažina Okavango

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Danube
sk: Dunaj

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dnieper
sk: Dneper

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Dniester
sk: Dnester

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Elbe
sk: Labe

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Kura (& Araks)
sk: Kura (a Araks)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oder
sk: Odra

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Po
sk: Pád

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rhine
sk: Rýn

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Rhone
sk: Rhôna

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Seine
sk: Seina

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tigris (& Euphrates)
sk: Tigris (a Eufrat)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Vistula
sk: Visla

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amu Darya
sk: Amudarja

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Balkhash
sk: Jazero Balchaš

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Ganges
sk: Ganga

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Hong (Red river)
sk: Červená rieka

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Irrawaddy
sk: Iravadi

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Krishna
sk: Krišna

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Murray (& Darling)
sk: Murray (a Darling)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Salween
sk: Salwin

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Syr Daria
sk: Syrdarja

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yalu Jiang
sk: Ja-lu-ťiang

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yangtze
sk: Jang-c'-ťiang

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Yenisey
sk: Jenisej

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Alabama (& Tombigbee)
sk: Alabama (a Tombigbee)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amazon
sk: Amazonka

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Titicaca
sk: Jazero Titicaca

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Eyre
sk: Eyrovo jazero

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Caspian sea
sk: Kaspické more

[ctx: westbengal.kgm]
en: West Bengal
sk: Západné Bengálsko

[ctx: westbengal.kgm]
en: District
sk: Okres

[ctx: westbengal.kgm]
en: Not West Bengal
sk: Nie Západné Bengálsko

[ctx: westbengal.kgm]
en: Border
sk: Hranica

[ctx: westbengal.kgm]
en: Kolkata
sk: Kalkata

[ctx: world.kgm]
en: World
sk: Svet

[ctx: world.kgm]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: world.kgm]
en: Not a Nation
sk: Toto nie je národ

[ctx: world.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: world.kgm]
en: Algeria
sk: Alžírsko

[ctx: world.kgm]
en: Algiers
sk: Alžír

[ctx: world.kgm]
en: Cameroon
sk: Kamerun

[ctx: world.kgm]
en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

[ctx: world.kgm]
en: Chad
sk: Čad

[ctx: world.kgm]
en: Côte d'Ivoire
sk: Pobrežie Slonoviny

[ctx: world.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
sk: Konžská demokratická republika

[ctx: world.kgm]
en: Djibouti
sk: Džibutsko

[ctx: world.kgm]
en: Cairo
sk: Káhira

[ctx: world.kgm]
en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

[ctx: world.kgm]
en: Ethiopia
sk: Etiópia

[ctx: world.kgm]
en: Addis Ababa
sk: Addis Abeba

[ctx: world.kgm]
en: Accra
sk: Akkra

[ctx: world.kgm]
en: Conakry
sk: Konakry

[ctx: world.kgm]
en: Iran
sk: Irán

[ctx: world.kgm]
en: Tehran
sk: Teherán

[ctx: world.kgm]
en: Iraq
sk: Irak

[ctx: world.kgm]
en: Baghdad
sk: Bagdad

[ctx: world.kgm]
en: Israel
sk: Izrael

[ctx: world.kgm]
en: Jerusalem
sk: Jeruzalem

[ctx: world.kgm]
en: Jordan
sk: Jordánsko

[ctx: world.kgm]
en: Amman
sk: Ammán

[ctx: world.kgm]
en: Kenya
sk: Keňa

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait
sk: Kuvajt

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait City
sk: Kuvajt

[ctx: world.kgm]
en: Lebanon
sk: Libanon

[ctx: world.kgm]
en: Beirut
sk: Bejrút

[ctx: world.kgm]
en: Liberia
sk: Libéria

[ctx: world.kgm]
en: Libya
sk: Líbya

[ctx: world.kgm]
en: Tripoli
sk: Tripolis

[ctx: world.kgm]
en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

[ctx: world.kgm]
en: Madagascar
sk: Madagaskar

[ctx: world.kgm]
en: Mauritania
sk: Mauritánia

[ctx: world.kgm]
en: Morocco
sk: Maroko

[ctx: world.kgm]
en: Mozambique
sk: Mozambik

[ctx: world.kgm]
en: Namibia
sk: Namíbia

[ctx: world.kgm]
en: Nigeria
sk: Nigéria

[ctx: world.kgm]
en: Qatar
sk: Katar

[ctx: world.kgm]
en: Republic of the Congo
sk: Konžská republika

[ctx: world.kgm]
en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

[ctx: world.kgm]
en: Riyadh
sk: Rijád

[ctx: world.kgm]
en: Somalia
sk: Somálsko

[ctx: world.kgm]
en: Mogadishu
sk: Mogadišo

[ctx: world.kgm]
en: South Africa
sk: Južná Afrika

[ctx: world.kgm]
en: Pretoria, Bloemfontein and Cape Town
sk: Pretória, Bloemfontein a Kapské mesto

[ctx: world.kgm]
en: Sudan
sk: Sudán

[ctx: world.kgm]
en: Khartoum
sk: Chartúm

[ctx: world.kgm]
en: South Sudan
sk: Južný Sudán

[ctx: world.kgm]
en: Juba
sk: Džuba

[ctx: world.kgm]
en: Syria
sk: Sýria

[ctx: world.kgm]
en: Damascus
sk: Damask

[ctx: world.kgm]
en: Tanzania
sk: Tanzánia

[ctx: world.kgm]
en: The Gambia
sk: Gambia

[ctx: world.kgm]
en: Tunisia
sk: Tunisko

[ctx: world.kgm]
en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

[ctx: world.kgm]
en: Abu Dhabi City
sk: Abú Zabí

[ctx: world.kgm]
en: Oman
sk: Omán

[ctx: world.kgm]
en: Muscat
sk: Maskat

[ctx: world.kgm]
en: West Bank
sk: Západný breh Jordánu

[ctx: world.kgm]
en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

[ctx: world.kgm]
en: Yemen
sk: Jemen

[ctx: world.kgm]
en: Sana'a
sk: Saná

[ctx: world.kgm]
en: Albania
sk: Albánsko

[ctx: world.kgm]
en: Austria
sk: Rakúsko

[ctx: world.kgm]
en: Vienna
sk: Viedeň

[ctx: world.kgm]
en: Belarus
sk: Bielorusko

[ctx: world.kgm]
en: Belgium
sk: Belgicko

[ctx: world.kgm]
en: Brussels
sk: Brusel

[ctx: world.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

[ctx: world.kgm]
en: Bulgaria
sk: Bulharsko

[ctx: world.kgm]
en: Croatia
sk: Chorvátsko

[ctx: world.kgm]
en: Zagreb
sk: Záhreb

[ctx: world.kgm]
en: Czechia
sk: Česko

[ctx: world.kgm]
en: Prague
sk: Praha

[ctx: world.kgm]
en: Denmark
sk: Dánsko

[ctx: world.kgm]
en: Copenhagen
sk: Kodaň

[ctx: world.kgm]
en: Estonia
sk: Estónsko

[ctx: world.kgm]
en: Finland
sk: Fínsko

[ctx: world.kgm]
en: North Macedonia
sk: Severné Macedónsko

[ctx: world.kgm]
en: France
sk: Francúzsko

[ctx: world.kgm]
en: Paris
sk: Paríž

[ctx: world.kgm]
en: Germany
sk: Nemecko

[ctx: world.kgm]
en: Berlin
sk: Berlín

[ctx: world.kgm]
en: Greece
sk: Grécko

[ctx: world.kgm]
en: Athens
sk: Atény

[ctx: world.kgm]
en: Hungary
sk: Maďarsko

[ctx: world.kgm]
en: Budapest
sk: Budapešť

[ctx: world.kgm]
en: Iceland
sk: Island

[ctx: world.kgm]
en: Reykjavik
sk: Reykjavík

[ctx: world.kgm]
en: Ireland
sk: Írsko

[ctx: world.kgm]
en: Italy
sk: Taliansko

[ctx: world.kgm]
en: Rome
sk: Rím

[ctx: world.kgm]
en: Latvia
sk: Lotyšsko

[ctx: world.kgm]
en: Lithuania
sk: Litva

[ctx: world.kgm]
en: Luxembourg
sk: Luxembursko

[ctx: world.kgm]
en: Moldova
sk: Moldavsko

[ctx: world.kgm]
en: Chisinau
sk: Kišiňov

[ctx: world.kgm]
en: Netherlands
sk: Holandsko

[ctx: world.kgm]
en: Norway
sk: Nórsko

[ctx: world.kgm]
en: Poland
sk: Poľsko

[ctx: world.kgm]
en: Warsaw
sk: Varšava

[ctx: world.kgm]
en: Portugal
sk: Portugalsko

[ctx: world.kgm]
en: Lisbon
sk: Lisabon

[ctx: world.kgm]
en: Romania
sk: Rumunsko

[ctx: world.kgm]
en: Bucharest
sk: Bukurešť

[ctx: world.kgm]
en: Russia
sk: Rusko

[ctx: world.kgm]
en: Moscow
sk: Moskva

[ctx: world.kgm]
en: Serbia
sk: Srbsko

[ctx: world.kgm]
en: Belgrade
sk: Belehrad

[ctx: world.kgm]
en: Montenegro
sk: Čierna Hora

[ctx: world.kgm]
en: Slovakia
sk: Slovensko

[ctx: world.kgm]
en: Slovenia
sk: Slovinsko

[ctx: world.kgm]
en: Ljubljana
sk: Ľubľana

[ctx: world.kgm]
en: Spain
sk: Španielsko

[ctx: world.kgm]
en: Sweden
sk: Švédsko

[ctx: world.kgm]
en: Stockholm
sk: Štokholm

[ctx: world.kgm]
en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

[ctx: world.kgm]
en: Turkey
sk: Turecko

[ctx: world.kgm]
en: Ukraine
sk: Ukrajina

[ctx: world.kgm]
en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

[ctx: world.kgm]
en: London
sk: Londýn

[ctx: world.kgm]
en: Canada
sk: Kanada

[ctx: world.kgm]
en: El Salvador
sk: Salvádor

[ctx: world.kgm]
en: The United States of America
sk: Spojené štáty americké

[ctx: world.kgm]
en: The Bahamas
sk: Bahamy

[ctx: world.kgm]
en: The Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

[ctx: world.kgm]
en: Cuba
sk: Kuba

[ctx: world.kgm]
en: Jamaica
sk: Jamajka

[ctx: world.kgm]
en: Dominica
sk: Dominika

[ctx: world.kgm]
en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

[ctx: world.kgm]
en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

[ctx: world.kgm]
en: Mexico
sk: Mexiko

[ctx: world.kgm]
en: Mexico City
sk: Mexiko

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala City
sk: Guatemala

[ctx: world.kgm]
en: Nicaragua
sk: Nikaragua

[ctx: world.kgm]
en: Costa Rica
sk: Kostarika

[ctx: world.kgm]
en: Panama City
sk: Panama

[ctx: world.kgm]
en: Colombia
sk: Kolumbia

[ctx: world.kgm]
en: Bogotá
sk: Bogota

[ctx: world.kgm]
en: Suriname
sk: Surinam

[ctx: world.kgm]
en: French Guiana
sk: Francúzska Guyana

[ctx: world.kgm]
en: Ecuador
sk: Ekvádor

[ctx: world.kgm]
en: Brazil
sk: Brazília

[ctx: world.kgm]
en: Brasilia
sk: Brasília

[ctx: world.kgm]
en: Bolivia
sk: Bolívia

[ctx: world.kgm]
en: Chile
sk: Čile

[ctx: world.kgm]
en: Paraguay
sk: Paraguaj

[ctx: world.kgm]
en: Argentina
sk: Argentína

[ctx: world.kgm]
en: Uruguay
sk: Uruguaj

[ctx: world.kgm]
en: Australia
sk: Austrália

[ctx: world.kgm]
en: New Zealand
sk: Nový Zéland

[ctx: world.kgm]
en: Vatican City
sk: Vatikán

[ctx: world.kgm]
en: Monaco
sk: Monako

[ctx: world.kgm]
en: China
sk: Čína

[ctx: world.kgm]
en: Beijing
sk: Peking

[ctx: world.kgm]
en: New Delhi
sk: Nové Díllí

[ctx: world.kgm]
en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

[ctx: world.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
sk: Colombo a Sri Jayewardenepura

[ctx: world.kgm]
en: Mongolia
sk: Mongolsko

[ctx: world.kgm]
en: Ulaanbaatar
sk: Ulanbátar

[ctx: world.kgm]
en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

[ctx: world.kgm]
en: Japan
sk: Japonsko

[ctx: world.kgm]
en: Tokyo
sk: Tokio

[ctx: world.kgm]
en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

[ctx: world.kgm]
en: Nepal
sk: Nepál

[ctx: world.kgm]
en: Kathmandu
sk: Káthmandu

[ctx: world.kgm]
en: Bhutan
sk: Bhután

[ctx: world.kgm]
en: Indonesia
sk: Indonézia

[ctx: world.kgm]
en: Malaysia
sk: Malajzia

[ctx: world.kgm]
en: Bangladesh
sk: Bangladéš

[ctx: world.kgm]
en: Dhaka
sk: Dháka

[ctx: world.kgm]
en: Nicosia
sk: Nikózia

[ctx: world.kgm]
en: Afghanistan
sk: Afganistan

[ctx: world.kgm]
en: Kabul
sk: Kábul

[ctx: world.kgm]
en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

[ctx: world.kgm]
en: Armenia
sk: Arménsko

[ctx: world.kgm]
en: Yerevan
sk: Jerevan

[ctx: world.kgm]
en: Bahrain
sk: Bahrajn

[ctx: world.kgm]
en: Manama
sk: Manáma

[ctx: world.kgm]
en: Georgia
sk: Gruzínsko

[ctx: world.kgm]
en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

[ctx: world.kgm]
en: Ashgabat
sk: Ašchabad

[ctx: world.kgm]
en: Tashkent
sk: Taškent

[ctx: world.kgm]
en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

[ctx: world.kgm]
en: Bishkek
sk: Biškek

[ctx: world.kgm]
en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

[ctx: world.kgm]
en: Dushanbe
sk: Dušanbe

[ctx: world.kgm]
en: Vientiane
sk: Vientian

[ctx: world.kgm]
en: Cambodia
sk: Kambodža

[ctx: world.kgm]
en: Phnom Penh
sk: Phnom Pénh

[ctx: world.kgm]
en: East Timor
sk: Východný Timor

[ctx: world.kgm]
en: Brunei
sk: Brunej

[ctx: world.kgm]
en: Philippines
sk: Filipíny

[ctx: world.kgm]
en: Thailand
sk: Thajsko

[ctx: world.kgm]
en: Hanoi
sk: Hanoj

[ctx: world.kgm]
en: Republic of China (Taiwan)
sk: Čínska republika (Taiwan)

[ctx: world.kgm]
en: Taipei
sk: Tchaj-pej

[ctx: world.kgm]
en: Singapore
sk: Singapur

[ctx: world.kgm]
en: Democratic People's Republic of Korea
sk: Kórejská ľudovodemokratická republika

[ctx: world.kgm]
en: Pyeongyang
sk: Pchjongjang

[ctx: world.kgm]
en: Republic of Korea
sk: Kórejská republika

[ctx: world.kgm]
en: Seoul
sk: Soul

[ctx: world.kgm]
en: Fiji
sk: Fidži

[ctx: world.kgm]
en: Papua New Guinea
sk: Papua-Nová Guinea

[ctx: world.kgm]
en: Greenland (Denmark)
sk: Grónsko (Dánsko)

[ctx: world_continents.kgm]
en: World continents (from North Pole)
sk: Kontinenty (od Severného pólu)

[ctx: world_continents.kgm]
en: Continents
sk: Kontinenty

[ctx: @title:group]
en: What is the highest summit of %1?
sk: Aký je najvyšší vrch %1?

[ctx: @title]
en: Continents by highest summit
sk: Svetadiely podľa najvyššieho vrchu

[ctx: @title:group]
en: Which has %1 as its highest summit?
sk: Ktorý má %1 ako svoj najvyšší vrch?

[ctx: @title]
en: Highest summit of continents
sk: Najvyšší vrch svetadielov

[ctx: world_continents.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: world_continents.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: world_continents.kgm]
en: Africa
sk: Afrika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Kilimanjaro
sk: Kilimandžáro

[ctx: world_continents.kgm]
en: North America
sk: Severná Amerika

[ctx: world_continents.kgm]
en: South America
sk: Južná Amerika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Antarctica
sk: Antarktída

[ctx: world_continents.kgm]
en: Asia
sk: Ázia

[ctx: world_continents.kgm]
en: Europe
sk: Európa

[ctx: world_continents.kgm]
en: Oceania
sk: Oceánia

[ctx: yemen.kgm]
en: Yemen
sk: Jemen

[ctx: yemen.kgm]
en: Governorates
sk: Guvernoráty

[ctx: yemen.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: yemen.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: yemen.kgm]
en: Not Yemen
sk: Toto nie je Jemen

[ctx: yemen.kgm]
en: Ad Dali'
sk: Ad-Ddáli'

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Bayda'
sk: Al-Bayddá'

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Hudaydah
sk: Al-Hhudaydah

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Mahri
sk: Al-Mahrah

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Mahwit
sk: Al-Mahwít

[ctx: yemen.kgm]
en: 'Amran
sk: 'Amrán

[ctx: yemen.kgm]
en: Dhamar
sk: Dhamár

[ctx: yemen.kgm]
en: Hadramaout
sk: Hhaddramawt

[ctx: yemen.kgm]
en: Sa'dah
sk: Ssa'dah

[ctx: yemen.kgm]
en: Sanaa
sk: Ssana'á

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
sk: Konžská demokratická republika

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Not Democratic Republic of the Congo
sk: Toto nie je Konžská demokratická republika

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kongo central
sk: Centrálne Kongo

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Zambia (Districts)
sk: Zambia (okresy)

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Not Zambia (Districts)
sk: Toto nie je Zambia (okresy)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Zambia (Provinces)
sk: Zambia (provincie)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Not Zambia (Provinces)
sk: Toto nie je Zambia (provincie)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Central
sk: Centrálna

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Eastern
sk: Východná

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Northern
sk: Severná

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: North-Western
sk: Severozápadná

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Southern
sk: Južná

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Western
sk: Západná

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Provinces
sk: Provincie

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Not Zimbabwe
sk: Toto nie je Zimbabwe

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Zimbabwe (Districts)
sk: Zimbabwe (okresy)

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Districts
sk: Okresy

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Frontier
sk: Hranica

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Water
sk: Voda

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Not Zimbabwe (Districts)
sk: Toto nie je Zimbabwe (okresy)
