kgeography - en to sl translation catalogue (2316 entries)

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Afghanistan
sl: Afganistan

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

[ctx: afghanistan.kgm]
en: China
sl: Kitajska

[ctx: afghanistan.kgm]
en: India
sl: Indija

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Fayzabad
sl: Faizabad

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mazari Sharif
sl: Mazar-e Šarif

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Daykundi
sl: Daikundi

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nili
sl: Nilli

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Lashkar Gah
sl: Laškar Gāh

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Mahmud-i-Raqi
sl: Mahmude Raqi

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Pul-i-Alam
sl: Pol-e Alam

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Nuristan
sl: Nurestan

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Orūzgān
sl: Oruzgan

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Tarin Kowt
sl: Tirin Kot

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Parwan
sl: Parvan

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Sar-e Pol
sl: Sare Pol

[ctx: afghanistan.kgm]
en: Meydan Shahr
sl: Maydan Shahr

[ctx: africa.kgm]
en: Africa
sl: Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Countries
sl: Države

[ctx: africa.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: africa.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
sl: Ni Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Not Africa
sl: Ni Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Algeria
sl: Alžirija

[ctx: africa.kgm]
en: Algiers
sl: Alžir

[ctx: africa.kgm]
en: Porto-Novo
sl: Porto Novo

[ctx: africa.kgm]
en: Botswana
sl: Bocvana

[ctx: africa.kgm]
en: Cameroon
sl: Kamerun

[ctx: africa.kgm]
en: Cape Verde
sl: Zelenortski otoki

[ctx: africa.kgm]
en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

[ctx: africa.kgm]
en: Chad
sl: Čad

[ctx: africa.kgm]
en: Comoros
sl: Komori

[ctx: africa.kgm]
en: Côte d'Ivoire
sl: Slonokoščena obala

[ctx: africa.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
sl: Demokratična republika Kongo

[ctx: africa.kgm]
en: Kinshasa
sl: Kinšasa

[ctx: africa.kgm]
en: Djibouti
sl: Džibuti

[ctx: africa.kgm]
en: Egypt
sl: Egipt

[ctx: africa.kgm]
en: Cairo
sl: Kairo

[ctx: africa.kgm]
en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

[ctx: africa.kgm]
en: Eritrea
sl: Eritreja

[ctx: africa.kgm]
en: Asmara
sl: Asmera

[ctx: africa.kgm]
en: Ethiopia
sl: Etiopija

[ctx: africa.kgm]
en: Addis Ababa
sl: Adis Abeba

[ctx: africa.kgm]
en: Gambia
sl: Gambija

[ctx: africa.kgm]
en: Ghana
sl: Gana

[ctx: africa.kgm]
en: Accra
sl: Akra

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea
sl: Gvineja

[ctx: africa.kgm]
en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

[ctx: africa.kgm]
en: Kenya
sl: Kenija

[ctx: africa.kgm]
en: Lesotho
sl: Lesoto

[ctx: africa.kgm]
en: Liberia
sl: Liberija

[ctx: africa.kgm]
en: Monrovia
sl: Monrovija

[ctx: africa.kgm]
en: Libya
sl: Libija

[ctx: africa.kgm]
en: Madagascar
sl: Madagaskar

[ctx: africa.kgm]
en: Malawi
sl: Malavi

[ctx: africa.kgm]
en: Mauritania
sl: Mavretanija

[ctx: africa.kgm]
en: Morocco
sl: Maroko

[ctx: africa.kgm]
en: Mozambique
sl: Mozambik

[ctx: africa.kgm]
en: Namibia
sl: Namibija

[ctx: africa.kgm]
en: Nigeria
sl: Nigerija

[ctx: africa.kgm]
en: Republic of the Congo
sl: Republika Kongo

[ctx: africa.kgm]
en: Rwanda
sl: Ruanda

[ctx: africa.kgm]
en: Seychelles
sl: Sejšeli

[ctx: africa.kgm]
en: Victoria
sl: Viktorija

[ctx: africa.kgm]
en: Somalia
sl: Somalija

[ctx: africa.kgm]
en: Mogadishu
sl: Mogadiš

[ctx: africa.kgm]
en: South Africa
sl: Južna Afrika

[ctx: africa.kgm]
en: Khartoum
sl: Kartum

[ctx: africa.kgm]
en: South Sudan
sl: Južni Sudan

[ctx: africa.kgm]
en: São Tomé and Príncipe
sl: São Tomé in Príncipe

[ctx: africa.kgm]
en: Tanzania
sl: Tanzanija

[ctx: africa.kgm]
en: Tunisia
sl: Tunizija

[ctx: africa.kgm]
en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

[ctx: africa.kgm]
en: Zambia
sl: Zambija

[ctx: africa.kgm]
en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

[ctx: africa.kgm]
en: Canary Islands (Spain)
sl: Kanarski otoki (Španija)

[ctx: africa.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria and Santa Cruz de Tenerife
sl: Las Palmas de Gran Canaria in Santa Cruz de Tenerife

[ctx: africa.kgm]
en: Madeira (Portugal)
sl: Madeira (Portugalska)

[ctx: africa.kgm]
en: Réunion (France)
sl: Réunion (Francija)

[ctx: africa.kgm]
en: Saint Helena (UK)
sl: Sveta Helena (Združeno kraljestvo)

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Albania (Districts)
sl: Albanija (okrožja)

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Not Albania
sl: Ni Albanija

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Dibër
sl: Debar

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Durrës
sl: Drač

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Gjirokastër
sl: Gjirokastra

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Kuçovë
sl: Kuçova

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Shkodër
sl: Skadar

[ctx: albania_districts.kgm]
en: Vlorë
sl: Vlora

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Albania (Prefectures)
sl: Albanija (Prefekture)

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Prefectures
sl: Prefekture

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Not Albania
sl: Ni Albanija

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Dibër
sl: Debar

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Durrès
sl: Drač

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Gjirokastër
sl: Gjirokastra

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Lezhë
sl: Lezha

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Shkodër
sl: Skadar

[ctx: albania_prefectures.kgm]
en: Vlorë
sl: Vlora

[ctx: algeria.kgm]
en: Algeria
sl: Alžirija

[ctx: algeria.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: algeria.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: algeria.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: algeria.kgm]
en: Not Algeria
sl: Ni Alžirija

[ctx: algeria.kgm]
en: Aïn Témouchent
sl: Ain Temouchent

[ctx: algeria.kgm]
en: Algiers
sl: Alžir

[ctx: algeria.kgm]
en: Béjaïa
sl: Bejaia

[ctx: algeria.kgm]
en: Bordj Bou Arréridj
sl: Bordj Bou Arreridj

[ctx: algeria.kgm]
en: Boumerdès
sl: Boumerdes

[ctx: algeria.kgm]
en: Ghardaïa
sl: Ghardaia

[ctx: algeria.kgm]
en: Muaskar
sl: Mascara

[ctx: algeria.kgm]
en: Naâma
sl: Naama

[ctx: algeria.kgm]
en: Oum el-Bouaghi
sl: Oum El Bouaghi

[ctx: algeria.kgm]
en: Saïda
sl: Saida

[ctx: algeria.kgm]
en: Sétif
sl: Setif

[ctx: algeria.kgm]
en: Skikda
sl: Sakīkdah

[ctx: algeria.kgm]
en: Tamanghasset
sl: Tamanrasset

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Andhra Pradesh
sl: Andra Pradeš

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Not Andhra Pradesh
sl: Ni Andra Pradeš

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Hyderabad
sl: Hiderabad

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Cuddapah
sl: Kadapa

[ctx: andhrapradesh.kgm]
en: Krishna
sl: Krišna

[ctx: andorra.kgm]
en: Andorra
sl: Andora

[ctx: andorra.kgm]
en: Parishes
sl: Župnije

[ctx: andorra.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: andorra.kgm]
en: Spain
sl: Španija

[ctx: andorra.kgm]
en: France
sl: Francija

[ctx: andorra.kgm]
en: La Massana
sl: Massana

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Angola (Provinces)
sl: Angola (Province)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Not Angola (Provinces)
sl: Ni Angola (Province)

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Bié
sl: Bie

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Cabinda
sl: Kabinda

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Huíla
sl: Huila

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Uíge
sl: Uige

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Zaire
sl: Zair

[ctx: angola_provinces.kgm]
en: Mbanza Congo
sl: M'banza-Kongo

en: Your Answers Were
sl: Vaši odgovori so bili

en: You answered correctly %1 out of %2 questions.
sl: Pravilno ste odgovorili na %1 od %2 vprašanj.

en: Question
sl: Vprašanje

en: Your Answer
sl: Vaš odgovor

en: Correct Answer
sl: Pravilen odgovor

[ctx: argentina.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: argentina.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: argentina.kgm]
en: Not Argentina
sl: Ni Argentina

[ctx: argentina.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: argentina.kgm]
en: Buenos Aires(city)
sl: Buenos Aires (mesto)

[ctx: argentina.kgm]
en: Paraná
sl: Parana

[ctx: argentina.kgm]
en: Río Negro
sl: Rio Negro

[ctx: argentina.kgm]
en: Tierra del Fuego
sl: Ognjena zemlja

[ctx: argentina.kgm]
en: San Miguel de Tucumán
sl: San Miguel de Tucuman

[ctx: armenia.kgm]
en: Armenia
sl: Armenija

[ctx: armenia.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: armenia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: armenia.kgm]
en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

[ctx: armenia.kgm]
en: Georgia
sl: Gruzija

[ctx: armenia.kgm]
en: Turkey
sl: Turčija

[ctx: armenia.kgm]
en: Yerevan
sl: Erevan

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Arunachal Pradesh
sl: Arunačal Pradeš

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Not Arunachal Pradesh
sl: Ne Arunachal Pradesh

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Lower Dibang Valley
sl: Nižja dolina Dibang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Dibang Valley
sl: Dolina Dibang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Upper Siang
sl: Zgornji Siang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: East Siang
sl: Vzhodni Siang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: West Siang
sl: Zahodni Siang

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: West Kameng
sl: Zahodni Kameng

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: East Kameng
sl: Vzhodni Kameng

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Lower Subansiri
sl: Spodnji Subansiri

[ctx: arunachalpradesh.kgm]
en: Upper Subansiri
sl: Zgornji Subansiri

[ctx: asia.kgm]
en: Asia
sl: Azija

[ctx: asia.kgm]
en: Countries
sl: Države

[ctx: asia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: asia.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: asia.kgm]
en: Russia
sl: Rusija

[ctx: asia.kgm]
en: Moscow
sl: Moskva

[ctx: asia.kgm]
en: Turkey
sl: Turčija

[ctx: asia.kgm]
en: Egypt
sl: Egipt

[ctx: asia.kgm]
en: Cairo
sl: Kairo

[ctx: asia.kgm]
en: Djibouti
sl: Džibuti

[ctx: asia.kgm]
en: Eritrea
sl: Eritreja

[ctx: asia.kgm]
en: Asmara
sl: Asmera

[ctx: asia.kgm]
en: Ethiopia
sl: Etiopija

[ctx: asia.kgm]
en: Addis Ababa
sl: Adis Abeba

[ctx: asia.kgm]
en: Tehran
sl: Teheran

[ctx: asia.kgm]
en: Iraq
sl: Irak

[ctx: asia.kgm]
en: Baghdad
sl: Bagdad

[ctx: asia.kgm]
en: Israel
sl: Izrael

[ctx: asia.kgm]
en: Jerusalem
sl: Jeruzalem

[ctx: asia.kgm]
en: Jordan
sl: Jordanija

[ctx: asia.kgm]
en: Amman
sl: Aman

[ctx: asia.kgm]
en: Kenya
sl: Kenija

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait
sl: Kuvajt

[ctx: asia.kgm]
en: Kuwait City
sl: Kuvajt

[ctx: asia.kgm]
en: Lebanon
sl: Libanon

[ctx: asia.kgm]
en: Beirut
sl: Bejrut

[ctx: asia.kgm]
en: Qatar
sl: Katar

[ctx: asia.kgm]
en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

[ctx: asia.kgm]
en: Riyadh
sl: Rijad

[ctx: asia.kgm]
en: Somalia
sl: Somalija

[ctx: asia.kgm]
en: Mogadishu
sl: Mogadiš

[ctx: asia.kgm]
en: Khartoum
sl: Kartum

[ctx: asia.kgm]
en: South Sudan
sl: Južni Sudan

[ctx: asia.kgm]
en: Syria
sl: Sirija

[ctx: asia.kgm]
en: Damascus
sl: Damask

[ctx: asia.kgm]
en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski Emirati

[ctx: asia.kgm]
en: Abu Dhabi City
sl: Abu Dabi

[ctx: asia.kgm]
en: West Bank
sl: Zahodni breg

[ctx: asia.kgm]
en: Yemen
sl: Jemen

[ctx: asia.kgm]
en: Sana'a
sl: Sana

[ctx: asia.kgm]
en: Ukraine
sl: Ukrajina

[ctx: asia.kgm]
en: Kyiv
sl: Kijev

[ctx: asia.kgm]
en: China
sl: Kitajska

[ctx: asia.kgm]
en: Beijing
sl: Peking

[ctx: asia.kgm]
en: India
sl: Indija

[ctx: asia.kgm]
en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

[ctx: asia.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
sl: Colombo in Sri Jayewardenepura

[ctx: asia.kgm]
en: Mongolia
sl: Mongolija

[ctx: asia.kgm]
en: Ulaanbaatar
sl: Ulan Bator

[ctx: asia.kgm]
en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

[ctx: asia.kgm]
en: Japan
sl: Japonska

[ctx: asia.kgm]
en: Tokyo
sl: Tokio

[ctx: asia.kgm]
en: Myanmar
sl: Mjanmar

[ctx: asia.kgm]
en: Kathmandu
sl: Katmandu

[ctx: asia.kgm]
en: Bhutan
sl: Butan

[ctx: asia.kgm]
en: Indonesia
sl: Indonezija

[ctx: asia.kgm]
en: Jakarta
sl: Džakarta

[ctx: asia.kgm]
en: Malaysia
sl: Malezija

[ctx: asia.kgm]
en: Bangladesh
sl: Bangladeš

[ctx: asia.kgm]
en: Dhaka
sl: Daka

[ctx: asia.kgm]
en: Afghanistan
sl: Afganistan

[ctx: asia.kgm]
en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

[ctx: asia.kgm]
en: Armenia
sl: Armenija

[ctx: asia.kgm]
en: Yerevan
sl: Erevan

[ctx: asia.kgm]
en: Bahrain
sl: Bahrajn

[ctx: asia.kgm]
en: Georgia
sl: Gruzija

[ctx: asia.kgm]
en: Ashgabat
sl: Ašabad

[ctx: asia.kgm]
en: Tashkent
sl: Taškent

[ctx: asia.kgm]
en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

[ctx: asia.kgm]
en: Bishkek
sl: Biškek

[ctx: asia.kgm]
en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

[ctx: asia.kgm]
en: Dushanbe
sl: Dušanbe

[ctx: asia.kgm]
en: Cambodia
sl: Kambodža

[ctx: asia.kgm]
en: Brunei
sl: Brunej

[ctx: asia.kgm]
en: Philippines
sl: Filipini

[ctx: asia.kgm]
en: Thailand
sl: Tajska

[ctx: asia.kgm]
en: Taiwan
sl: Tajvan

[ctx: asia.kgm]
en: Singapore
sl: Singapur

[ctx: asia.kgm]
en: North Korea
sl: Severna Koreja

[ctx: asia.kgm]
en: Pyeongyang
sl: Pjongjang

[ctx: asia.kgm]
en: South Korea
sl: Južna Koreja

[ctx: asia.kgm]
en: Seoul
sl: Seul

[ctx: asia.kgm]
en: East Timor
sl: Vzhodni Timor

[ctx: asia.kgm]
en: Tanzania
sl: Tanzanija

[ctx: asia.kgm]
en: Zambia
sl: Zambija

[ctx: asia.kgm]
en: Mozambique
sl: Mozambik

[ctx: asia.kgm]
en: Malawi
sl: Malavi

[ctx: asia.kgm]
en: Madagascar
sl: Madagaskar

[ctx: asia.kgm]
en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

[ctx: asia.kgm]
en: Australia
sl: Avstralija

[ctx: asia.kgm]
en: Cyprus
sl: Ciper

en: Correct answers: %1/%2
sl: Pravilni odgovori: %1/%2

[ctx: assam.kgm]
en: Assam
sl: Asam

[ctx: assam.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: assam.kgm]
en: Not Assam
sl: Ni Asam

[ctx: assam.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: assam.kgm]
en: North Cachar Hills
sl: Severno hribovje Čačar

[ctx: assam.kgm]
en: Cachar
sl: Čačar

[ctx: assam.kgm]
en: North Lakhimpur
sl: Severni Lakhimpur

[ctx: assam.kgm]
en: Dibrugarh
sl: Dibrugar

[ctx: australia.kgm]
en: Australia
sl: Avstralija

[ctx: australia.kgm]
en: States
sl: Dežele

[ctx: australia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: australia.kgm]
en: Not Australia
sl: Ni Avstralija

[ctx: australia.kgm]
en: Coast
sl: Obala

[ctx: australia.kgm]
en: Australian Capital Territory
sl: Avstralski glavni teritorij

[ctx: australia.kgm]
en: New South Wales
sl: Novi južni Wales

[ctx: australia.kgm]
en: Victoria
sl: Viktorija

[ctx: australia.kgm]
en: South Australia
sl: Južna Avstralija

[ctx: australia.kgm]
en: Western Australia
sl: Zahodna Avstralija

[ctx: australia.kgm]
en: Tasmania
sl: Tasmanija

[ctx: australia.kgm]
en: Northern Territory
sl: Severni teritorij

[ctx: austria.kgm]
en: Austria
sl: Avstrija

[ctx: austria.kgm]
en: States
sl: Pokrajine

[ctx: austria.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: austria.kgm]
en: Not Austria
sl: Ni Avstrija

[ctx: austria.kgm]
en: Vienna
sl: Dunaj

[ctx: austria.kgm]
en: Burgenland
sl: Gradiščanska

[ctx: austria.kgm]
en: Styria
sl: Štajerska

[ctx: austria.kgm]
en: Graz
sl: Gradec

[ctx: austria.kgm]
en: Carinthia
sl: Koroška

[ctx: austria.kgm]
en: Klagenfurt
sl: Celovec

[ctx: austria.kgm]
en: Tyrol
sl: Tirolska

[ctx: austria.kgm]
en: Salzburg
sl: Salzburška (Salzburg)

[ctx: austria.kgm]
en: Upper Austria
sl: Gornja Avstrija

[ctx: austria.kgm]
en: Lower Austria
sl: Dolnja Avstrija

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Not Azerbaijan
sl: Ni Azerbajdžan

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shirvan city
sl: Mesto Shirvan

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Baku city
sl: Mesto Baku

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Ganja city
sl: Mesto Ganja

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Lankaran city
sl: Mesto Lankaran

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Masally
sl: Masali

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Mingachevir city
sl: Mesto Mingachevir

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Naftalan city
sl: Mesto Naftalan

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shaki city
sl: Mesto Shaki

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Sumqayit city
sl: Mesto Sumqayit

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Shusha city
sl: Mesto Shusha

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Khankendi city
sl: Mesto Khankendi

[ctx: azerbaijan.kgm]
en: Nakhichevan City
sl: Mesto Nakhichevan

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Bangladesh
sl: Bangladeš

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Divisions
sl: Divizije

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Not Bangladesh
sl: Ni Bangladeš

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Chittagong
sl: Čitagong

[ctx: bangladesh.kgm]
en: Dhaka
sl: Daka

[ctx: belarus.kgm]
en: Belarus
sl: Belorusija

[ctx: belarus.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: belarus.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: belarus.kgm]
en: Not Belarus
sl: Ni Belorusija

[ctx: belarus.kgm]
en: Homyel
sl: Gomel

[ctx: belgium.kgm]
en: Belgium
sl: Belgija

[ctx: belgium.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: belgium.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: belgium.kgm]
en: Not Belgium
sl: Ni Belgija

[ctx: belgium.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: belgium.kgm]
en: Brussels
sl: Bruselj

[ctx: belgium.kgm]
en: Luxembourg
sl: Luksemburg

[ctx: belize.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: belize.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: belize.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: belize.kgm]
en: Not Belize
sl: Ni Belize

[ctx: belize.kgm]
en: Belize City
sl: Mesto Belize

[ctx: belize.kgm]
en: Corozal Town
sl: Mesto Corozal

[ctx: bhutan.kgm]
en: Bhutan
sl: Butan

[ctx: bhutan.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: bhutan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: bhutan.kgm]
en: Not Bhutan
sl: Ni Butan

[ctx: bihar.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: @title:group]
en: The %1 district has its headquarters at...
sl: Okrožje %1 ima sedež v ...

[ctx: @title]
en: Headquarters of Districts
sl: Sedeži okrožij

[ctx: @title:group]
en: %1 is the district headquarters of...
sl: %1 je sedež okrožja ...

[ctx: @title]
en: District by Headquarters
sl: Okrožje po sedežu

[ctx: bihar.kgm]
en: Not Bihar
sl: Ni Bihar

[ctx: bihar.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: bihar.kgm]
en: Purbi Champaran
sl: Purvi Champaran

[ctx: bihar.kgm]
en: Purnia
sl: Purnea

[ctx: bolivia.kgm]
en: Bolivia
sl: Bolivija

[ctx: bolivia.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: bolivia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: bolivia.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: bolivia.kgm]
en: Not Bolivia
sl: Ni Bolivija

[ctx: bolivia.kgm]
en: Potosí
sl: Potosi

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bosnia-Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Cantons
sl: Kantoni

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Not Bosnia-Herzegovina
sl: Ni Bosna in Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Bosnian Podrinje
sl: Bosansko Podrinje

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Central Bosnia
sl: Osrednja Bosna

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Bosnia
sl: Zahodna Bosna

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: West Herzegovina
sl: Zahodna Hercegovina

[ctx: bosnia-herzegovina.kgm]
en: Sarajevo-Romanija or Sokolac
sl: Sarajevo-Romunija ali Sokolac

[ctx: botswana.kgm]
en: Botswana
sl: Bocvana

[ctx: botswana.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: botswana.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: botswana.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: botswana.kgm]
en: Not Botswana
sl: Ni Bocvana

[ctx: botswana.kgm]
en: Central
sl: Osrednja

[ctx: botswana.kgm]
en: North-East
sl: Severo-vzhod

[ctx: botswana.kgm]
en: North-West
sl: Severo-zahod

[ctx: botswana.kgm]
en: South-East
sl: Jugo-vzhod

[ctx: botswana.kgm]
en: Southern
sl: Južna

en: &Accept
sl: &Sprejmi

[ctx: brazil.kgm]
en: Brazil
sl: Brazilija

[ctx: brazil.kgm]
en: States
sl: Dežele

[ctx: brazil.kgm]
en: Pará
sl: Para

[ctx: brazil.kgm]
en: Belém
sl: Belem

[ctx: brazil.kgm]
en: Federal District
sl: Zvezna država

[ctx: brazil.kgm]
en: Cuiabá
sl: Cuiaba

[ctx: brazil.kgm]
en: Paraná
sl: Parana

[ctx: brazil.kgm]
en: Florianópolis
sl: Florianopolis

[ctx: brazil.kgm]
en: Ceará
sl: Ceara

[ctx: brazil.kgm]
en: Goiás
sl: Goias

[ctx: brazil.kgm]
en: Paraíba
sl: Paraiba

[ctx: brazil.kgm]
en: João Pessoa
sl: Joao Pessoa

[ctx: brazil.kgm]
en: Amapá
sl: Amapa

[ctx: brazil.kgm]
en: Macapá
sl: Macapa

[ctx: brazil.kgm]
en: Maceió
sl: Maceio

[ctx: brazil.kgm]
en: Rondônia
sl: Rondonia

[ctx: brazil.kgm]
en: Rio de Janeiro State
sl: Država Rio de Janeiro

[ctx: brazil.kgm]
en: Maranhão
sl: Maranhao

[ctx: brazil.kgm]
en: São Luís
sl: Sao Luis

[ctx: brazil.kgm]
en: São Paulo State
sl: Država Sao Paulo

[ctx: brazil.kgm]
en: São Paulo (city)
sl: Sao Paulo (mesto)

[ctx: brazil.kgm]
en: Piauí
sl: Piaui

[ctx: brazil.kgm]
en: Espírito Santo
sl: Espirito Santo

[ctx: brazil.kgm]
en: Vitória
sl: Vitoria

[ctx: brazil.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: brazil.kgm]
en: Out of Bounds
sl: Zunaj meja

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Bulgaria
sl: Bolgarija

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Not Bulgaria
sl: Ni Bolgarija

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Dobrich
sl: Dobrič

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Kardzhali
sl: Kardžali

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Kyustendil
sl: Kjustendil

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Lovech
sl: Loveč

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Pazardzhik
sl: Pazardžik

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Shumen
sl: Šumen

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Smolyan
sl: Smoljan

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia Province
sl: Provinca Sofia

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Sofia City
sl: Mesto Sofia

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Targovishte
sl: Trgovište

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Vratsa
sl: Vraca

[ctx: bulgaria.kgm]
en: Yambol
sl: Jambol

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Burkina Faso (Provinces)
sl: Burkina Faso (province)

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Not Burkina Faso
sl: Ni Burkina Faso

[ctx: burkina_provinces.kgm]
en: Bobo Dioulasso
sl: Bobo-Dioulasso

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Burkina Faso (Regions)
sl: Burkina Faso (območja)

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Not Burkina Faso
sl: Ni Burkina Faso

[ctx: burkina_regions.kgm]
en: Bobo Dioulasso
sl: Bobo-Dioulasso

[ctx: burma.kgm]
en: Myanmar
sl: Mjanmar

[ctx: burma.kgm]
en: States and divisions
sl: Države in delitve

[ctx: burma.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: burma.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: burma.kgm]
en: Not Myanmar
sl: Ni Majmar

[ctx: burma.kgm]
en: Yangon (former Rangoon)
sl: Yangon (bivši Rangoon)

[ctx: burma.kgm]
en: Shan
sl: Šan

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Cameroon (Departments)
sl: Kamerun (Oddelki)

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: cameroon_departments.kgm]
en: Not Cameroon (Departments)
sl: Ni Kamerun (Oddelki)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Cameroon (Provinces)
sl: Kamerun (Province)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Not Cameroon (Provinces)
sl: Ni Kamerun (province)

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: East
sl: Vzhod

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Far North
sl: Daleč severno

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: North
sl: Sever

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Northwest
sl: Severozahod

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: South
sl: Jug

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: Southwest
sl: Jugozahod

[ctx: cameroon_provinces.kgm]
en: West
sl: Zahod

[ctx: canada.kgm]
en: Canada
sl: Kanada

[ctx: canada.kgm]
en: Provinces and Territories
sl: Province in ozemelja

[ctx: canada.kgm]
en: Out of Bounds
sl: Zunaj meja

[ctx: canada.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: canada.kgm]
en: Prince Edward Island
sl: Otok princa Edvarda

[ctx: canada.kgm]
en: British Columbia
sl: Britanska Kolumbija

[ctx: canada.kgm]
en: Newfoundland
sl: Nova Fundlandija

[ctx: canada.kgm]
en: North West Territories
sl: Severozahodna teritorija

[ctx: canada.kgm]
en: Quebec City
sl: Quebec

[ctx: canada.kgm]
en: Nova Scotia
sl: Nova Škotska

[ctx: canada.kgm]
en: Yukon Territory
sl: Jukonski teritorij

[ctx: caribbean.kgm]
en: Caribbean
sl: Karibi

[ctx: caribbean.kgm]
en: Countries
sl: Države

[ctx: caribbean.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: caribbean.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: caribbean.kgm]
en: Not Caribbean
sl: Niso Karibi

[ctx: caribbean.kgm]
en: Bahamas
sl: Bahami

[ctx: caribbean.kgm]
en: Turks and Caicos Islands (UK)
sl: Otočji Turks in Caicos (Združeno Kraljestvo)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cockburn Town
sl: Mesto Cockburn

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cuba
sl: Kuba

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

[ctx: caribbean.kgm]
en: Puerto Rico (USA)
sl: Puerto Rico (ZDA)

[ctx: caribbean.kgm]
en: U.S Virgin Islands (USA)
sl: Deviški otoki (ZDA)

[ctx: caribbean.kgm]
en: British Virgin Islands (UK)
sl: Britanski deviški otoki (Združeno Kraljestvo)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Road Town
sl: Mesto Road

[ctx: caribbean.kgm]
en: Anguilla (UK)
sl: Angvila (UK)

[ctx: caribbean.kgm]
en: The Valley
sl: Valej

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Martin (France)
sl: Saint Martin (Francija)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Barthelemy (France)
sl: Saint Barthelemy (Francija)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Kitts and Nevis
sl: Saint Kitts in Nevis

[ctx: caribbean.kgm]
en: Montserrat (UK)
sl: Montserat (Združeno kraljestvo)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Guadeloupe (France)
sl: Guadeloupe (Francija)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Dominica
sl: Dominika

[ctx: caribbean.kgm]
en: Martinique (France)
sl: Martinique (Francija)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Lucia
sl: Sveta Lucija

[ctx: caribbean.kgm]
en: Saint Vincent and the Grenadines
sl: Saint Vincent in Grenadine

[ctx: caribbean.kgm]
en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

[ctx: caribbean.kgm]
en: Netherlands Antilles (NL)
sl: Nizozemski Antili (NL)

[ctx: caribbean.kgm]
en: Jamaica
sl: Jamajka

[ctx: caribbean.kgm]
en: Cayman Islands (UK)
sl: Kajmanski otoki (Združeno kraljestvo)

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Catalonia (Comarques)
sl: Katalonija (Okrožja)

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Comarques
sl: Okrožja

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Outside Catalonia
sl: Izven Katalonije

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Valls
sl: Vals

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Barcelonès
sl: Barcelona

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Berguedà
sl: Bergueda

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Puigcerdà
sl: Puigcerda

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Conca de Barberà
sl: Conca de Barbera

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Segarra
sl: Segara

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Segrià
sl: Segria

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Solsonès
sl: Solsones

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Tarragonès
sl: Tarragones

[ctx: catalonia_comarques.kgm]
en: Sabadell and Terrassa
sl: Sabadel in Terasa

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Not Chhattisgarh
sl: Ni Chhattisgarh

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: chhattisgarh.kgm]
en: Koriya
sl: Korija

[ctx: chile.kgm]
en: Chile
sl: Čile

[ctx: chile.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: chile.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: chile.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: chile.kgm]
en: Not Chile
sl: Ni Čile

[ctx: chile.kgm]
en: Tarapacá
sl: Tarapaca

[ctx: chile.kgm]
en: Atacama
sl: Atakama

[ctx: chile.kgm]
en: Valparaíso
sl: Valparaiso

[ctx: chile.kgm]
en: Concepción
sl: Concepcion

[ctx: chile.kgm]
en: Araucanía
sl: Araucania

[ctx: chile.kgm]
en: Santiago Metropolitan Region
sl: Santiago metropolitansko območje

[ctx: chile.kgm]
en: Arica and Parinacota
sl: Arica in Parinacota

[ctx: china.kgm]
en: China
sl: Kitajska

[ctx: china.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: china.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: china.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: china.kgm]
en: Coast
sl: Obala

[ctx: china.kgm]
en: Russia
sl: Rusija

[ctx: china.kgm]
en: Japan
sl: Japonska

[ctx: china.kgm]
en: Mongolia
sl: Mongolija

[ctx: china.kgm]
en: North Korea
sl: Severna Koreja

[ctx: china.kgm]
en: South Korea
sl: Južna Koreja

[ctx: china.kgm]
en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

[ctx: china.kgm]
en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

[ctx: china.kgm]
en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

[ctx: china.kgm]
en: Afghanistan
sl: Afganistan

[ctx: china.kgm]
en: India
sl: Indija

[ctx: china.kgm]
en: Bhutan
sl: Butan

[ctx: china.kgm]
en: Bangladesh
sl: Bangladeš

[ctx: china.kgm]
en: Myanmar
sl: Mjanmar

[ctx: china.kgm]
en: Thailand
sl: Tajska

[ctx: china.kgm]
en: Taiwan
sl: Tajvan

[ctx: china.kgm]
en: Beijing
sl: Peking

[ctx: china.kgm]
en: Shanghai
sl: Šanghaj

[ctx: colombia.kgm]
en: Colombia
sl: Kolumbija

[ctx: colombia.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: colombia.kgm]
en: Capital District
sl: Okrožje glavnega mesta

[ctx: colombia.kgm]
en: St Andrew and Providence
sl: St Andrew in Providence

[ctx: colombia.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: colombia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: colombia.kgm]
en: Other Countries
sl: Druge države

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Costa Rica
sl: Kostarika

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Not Costa Rica
sl: Ni Kostarika

[ctx: costa_rica.kgm]
en: Liberia
sl: Liberija

[ctx: costa_rica.kgm]
en: San José
sl: San Jose

[ctx: cuba.kgm]
en: Cuba
sl: Kuba

[ctx: cuba.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: cuba.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: cuba.kgm]
en: Not Cuba
sl: Ni Kuba

[ctx: cuba.kgm]
en: Ciudad de La Habana
sl: Mesto Havana

[ctx: cuba.kgm]
en: Sancti Spíritus
sl: Sancti Spiritus

[ctx: cuba.kgm]
en: Ciego de Ávila
sl: Ciego de Avila

[ctx: cuba.kgm]
en: Camagüey
sl: Camaguey

[ctx: cuba.kgm]
en: Holguín
sl: Holguin

[ctx: cuba.kgm]
en: Guantánamo
sl: Guantanamo

[ctx: cyprus.kgm]
en: Cyprus
sl: Ciper

[ctx: cyprus.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: cyprus.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: cyprus.kgm]
en: Not Cyprus
sl: Ni Ciper

[ctx: cyprus.kgm]
en: Nicosia
sl: Nikozija

[ctx: czech.kgm]
en: Czechia
sl: Češka

[ctx: czech.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: czech.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: czech.kgm]
en: Not Czech
sl: Ni Češka

[ctx: czech.kgm]
en: Prague
sl: Praga

[ctx: czech.kgm]
en: Central Bohemia
sl: Osrednja Bohemija

[ctx: czech.kgm]
en: South Bohemia
sl: Južna Bohemija

[ctx: czech.kgm]
en: České Budějovice
sl: Češke Budjejovice

[ctx: czech.kgm]
en: Ústí nad Labem
sl: Usti nad Labem

[ctx: czech.kgm]
en: Hradec Králové
sl: Hradec Kralove

[ctx: czech.kgm]
en: South Moravia
sl: Južna Moravia

[ctx: czech.kgm]
en: Zlín
sl: Zlin

[ctx: czech.kgm]
en: Vysočina
sl: Visočina

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Denmark (Counties) (1970-2006)
sl: Danska (okrožja) (1970-2006)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Counties
sl: Okrožja

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Not Denmark (Counties)
sl: Ni Danska (okrožja)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (city)
sl: Kopenhagen (mesto)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frederiksberg (city)
sl: Frederiksberg (mesto)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Copenhagen (county)
sl: Kopenhagen (okrožje)

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Frederiksborg
sl: Frederiksberg

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Hillerød
sl: Hillerod

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: West Zealand
sl: Zahodna Zelandija

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Sorø
sl: Sora

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Storstrøm
sl: Storstrom

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: South Jutland
sl: Južni Jutland

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: North Jutland
sl: Severni Jutland

[ctx: denmark_counties.kgm]
en: Rønne
sl: Ronne

[ctx: @title:group]
en: The flag of %1 is...
sl: Zastava države %1 je ...

[ctx: @title]
en: Flag of %1
sl: Zastava države %1

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: Not Dominican Republic
sl: Ni Dominikanska republika

[ctx: dominican_republic.kgm]
en: National District
sl: Državno okrožje

[ctx: ecuador.kgm]
en: Ecuador
sl: Ekvador

[ctx: ecuador.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: ecuador.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: ecuador.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: ecuador.kgm]
en: Not Ecuador
sl: Ni Ekvador

[ctx: ecuador.kgm]
en: Bolívar
sl: Bolivar

[ctx: ecuador.kgm]
en: Galápagos
sl: Galapagos

[ctx: ecuador.kgm]
en: Los Ríos
sl: Los Rios

[ctx: egypt.kgm]
en: Egypt
sl: Egipt

[ctx: egypt.kgm]
en: Governorates
sl: Pokrajine

[ctx: egypt.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: egypt.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: egypt.kgm]
en: Not Egypt
sl: Ni Egipt

[ctx: egypt.kgm]
en: Alexandria
sl: Aleksandrija

[ctx: egypt.kgm]
en: Cairo
sl: Kairo

[ctx: egypt.kgm]
en: North Sinai
sl: Severni Sinai

[ctx: egypt.kgm]
en: Red Sea
sl: Rdeče morje

[ctx: egypt.kgm]
en: Hurghada
sl: Hurgada

[ctx: egypt.kgm]
en: South Sinai
sl: Južni Sinaj

[ctx: el_salvador.kgm]
en: El Salvador
sl: Salvador

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: el_salvador.kgm]
en: Not El Salvador
sl: Ni Salvador

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Unión
sl: Unión

[ctx: el_salvador.kgm]
en: La Libertad
sl: Libertad

[ctx: emirates.kgm]
en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

[ctx: emirates.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: emirates.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: emirates.kgm]
en: Not Emirates
sl: Niso Emirati

[ctx: emirates.kgm]
en: Abu Dhabi
sl: Abu Dabi

[ctx: emirates.kgm]
en: Dubaï
sl: Dubaj

[ctx: estonia.kgm]
en: Estonia
sl: Estonija

[ctx: estonia.kgm]
en: Counties
sl: Okrožja

[ctx: estonia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: estonia.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: estonia.kgm]
en: Not Estonia
sl: Ni Estonija

[ctx: estonia.kgm]
en: Tallinn
sl: Talin

[ctx: estonia.kgm]
en: Kärdla
sl: Kardla

[ctx: estonia.kgm]
en: Jõhvi
sl: Johvi

[ctx: estonia.kgm]
en: Järva
sl: Jarva

[ctx: estonia.kgm]
en: Jõgeva
sl: Jogeva

[ctx: estonia.kgm]
en: Lääne
sl: Lane

[ctx: estonia.kgm]
en: Lääne-Viru
sl: Lane-Viru

[ctx: estonia.kgm]
en: Pärnu
sl: Parnu

[ctx: estonia.kgm]
en: Põlva
sl: Polva

[ctx: europe.kgm]
en: Europe
sl: Evropa

[ctx: europe.kgm]
en: Countries
sl: Države

[ctx: europe.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: europe.kgm]
en: Coast
sl: Obala

[ctx: europe.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: europe.kgm]
en: Albania
sl: Albanija

[ctx: europe.kgm]
en: Algeria
sl: Alžirija

[ctx: europe.kgm]
en: Andorra
sl: Andora

[ctx: europe.kgm]
en: Austria
sl: Avstrija

[ctx: europe.kgm]
en: Vienna
sl: Dunaj

[ctx: europe.kgm]
en: Belarus
sl: Belorusija

[ctx: europe.kgm]
en: Belgium
sl: Belgija

[ctx: europe.kgm]
en: Brussels
sl: Bruselj

[ctx: europe.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

[ctx: europe.kgm]
en: Bulgaria
sl: Bolgarija

[ctx: europe.kgm]
en: Sofia
sl: Sofija

[ctx: europe.kgm]
en: Croatia
sl: Hrvaška

[ctx: europe.kgm]
en: Czechia
sl: Češka

[ctx: europe.kgm]
en: Prague
sl: Praga

[ctx: europe.kgm]
en: Denmark
sl: Danska

[ctx: europe.kgm]
en: Copenhagen
sl: Kobenhavn

[ctx: europe.kgm]
en: Estonia
sl: Estonija

[ctx: europe.kgm]
en: Tallinn
sl: Talin

[ctx: europe.kgm]
en: Finland
sl: Finska

[ctx: europe.kgm]
en: North Macedonia
sl: Severna Makedonija

[ctx: europe.kgm]
en: France
sl: Francija

[ctx: europe.kgm]
en: Paris
sl: Pariz

[ctx: europe.kgm]
en: Germany
sl: Nemčija

[ctx: europe.kgm]
en: Greece
sl: Grčija

[ctx: europe.kgm]
en: Athens
sl: Atene

[ctx: europe.kgm]
en: Hungary
sl: Madžarska

[ctx: europe.kgm]
en: Budapest
sl: Budimpešta

[ctx: europe.kgm]
en: Iceland
sl: Islandija

[ctx: europe.kgm]
en: Ireland
sl: Irska

[ctx: europe.kgm]
en: Italy
sl: Italija

[ctx: europe.kgm]
en: Rome
sl: Rim

[ctx: europe.kgm]
en: Latvia
sl: Latvija

[ctx: europe.kgm]
en: Liechtenstein
sl: Lihtenštajn

[ctx: europe.kgm]
en: Lithuania
sl: Litva

[ctx: europe.kgm]
en: Vilnius
sl: Vilna

[ctx: europe.kgm]
en: Luxembourg
sl: Luksemburg

[ctx: europe.kgm]
en: Moldova
sl: Moldavija

[ctx: europe.kgm]
en: Chisinau
sl: Chisinau (Kišinjev)

[ctx: europe.kgm]
en: Monaco
sl: Monako

[ctx: europe.kgm]
en: Morocco
sl: Maroko

[ctx: europe.kgm]
en: Netherlands
sl: Nizozemska

[ctx: europe.kgm]
en: Norway
sl: Norveška

[ctx: europe.kgm]
en: Poland
sl: Poljska

[ctx: europe.kgm]
en: Warsaw
sl: Varšava

[ctx: europe.kgm]
en: Portugal
sl: Portugalska

[ctx: europe.kgm]
en: Lisbon
sl: Lizbona

[ctx: europe.kgm]
en: Romania
sl: Romunija

[ctx: europe.kgm]
en: Bucharest
sl: Bukarešta

[ctx: europe.kgm]
en: Russia
sl: Rusija

[ctx: europe.kgm]
en: Moscow
sl: Moskva

[ctx: europe.kgm]
en: Serbia
sl: Srbija

[ctx: europe.kgm]
en: Belgrade
sl: Beograd

[ctx: europe.kgm]
en: Montenegro
sl: Črna gora

[ctx: europe.kgm]
en: Slovakia
sl: Slovaška

[ctx: europe.kgm]
en: Slovenia
sl: Slovenija

[ctx: europe.kgm]
en: Spain
sl: Španija

[ctx: europe.kgm]
en: Sweden
sl: Švedska

[ctx: europe.kgm]
en: Switzerland
sl: Švica

[ctx: europe.kgm]
en: Syria
sl: Sirija

[ctx: europe.kgm]
en: Tunisia
sl: Tunizija

[ctx: europe.kgm]
en: Turkey
sl: Turčija

[ctx: europe.kgm]
en: Ukraine
sl: Ukrajina

[ctx: europe.kgm]
en: Kyiv
sl: Kijev

[ctx: europe.kgm]
en: United Kingdom
sl: Velika Britanija

[ctx: europe.kgm]
en: Vatican City
sl: Vatikan

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Finland (Regions)
sl: Finska (območja)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Not Finland (Regions)
sl: Ni Finska (območja)

[ctx: finland_regions.kgm]
en: North Karelia
sl: Severna Karelija

[ctx: finland_regions.kgm]
en: South Karelia
sl: Južna Karelija

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Central Finland
sl: Osrednja Finska

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Finland Proper
sl: Finski Proper

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Central Ostrobothnia
sl: Osrednja Ostrobothnia

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Kokkola
sl: Kokola

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Northern Ostrobothnia
sl: Severna Ostrobothnia

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Southern Ostrobothnia
sl: Severna Ostrobothnia

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Seinäjoki
sl: Seinajoki

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Northern Savonia
sl: Severna Savonia

[ctx: finland_regions.kgm]
en: Southern Savonia
sl: Južna Savonia

[ctx: @title:group]
en: This flag belongs to:
sl: Država s to zastavo je:

[ctx: @title]
en: %1 by Flag
sl: %1 po zastavi

[ctx: france.kgm]
en: France
sl: Francija

[ctx: france.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: france.kgm]
en: Not France
sl: Ni Francija

[ctx: france.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: france.kgm]
en: Nice
sl: Nica

[ctx: france.kgm]
en: Le Puy-en-Velay
sl: Le-Puy-en-Velay

[ctx: france.kgm]
en: Paris
sl: Pariz

[ctx: france_regions.kgm]
en: France (Regions)
sl: Francija (območja)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: france_regions.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: france_regions.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: france_regions.kgm]
en: Not France (Regions)
sl: Ni Francija (območja)

[ctx: france_regions.kgm]
en: Provence-Alpes-Côte d'Azur
sl: Provinca-Alpes-Côte d'Azur

[ctx: france_regions.kgm]
en: Corse
sl: Korzika

[ctx: france_regions.kgm]
en: Bretagne
sl: Bretanija

[ctx: france_regions.kgm]
en: Paris
sl: Pariz

[ctx: france_regions.kgm]
en: Lille
sl: Lile

[ctx: georgia.kgm]
en: Georgia
sl: Gruzija

[ctx: georgia.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: georgia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: georgia.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: georgia.kgm]
en: Not Georgia
sl: Ni Gruzija

[ctx: georgia.kgm]
en: Abkhazia
sl: Abhazija

[ctx: georgia.kgm]
en: Ajaria
sl: Adžarija

[ctx: georgia.kgm]
en: Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti
sl: Racha-Lechkhumi in Kvemo Svaneti

[ctx: germany.kgm]
en: Germany
sl: Nemčija

[ctx: germany.kgm]
en: States
sl: Dežele

[ctx: germany.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: germany.kgm]
en: Not Germany
sl: Ni Nemčija

[ctx: germany.kgm]
en: Baden-Württemberg
sl: Badenska-Württemberška

[ctx: germany.kgm]
en: Bavaria
sl: Bavarska

[ctx: germany.kgm]
en: Munich
sl: Munchen

[ctx: germany.kgm]
en: Brandenburg
sl: Brandenburška

[ctx: germany.kgm]
en: Hesse
sl: Hessenska

[ctx: germany.kgm]
en: Mecklenburg-Vorpommern
sl: Mecklenburg-Predpomorjanska

[ctx: germany.kgm]
en: Lower Saxony
sl: Spodnja Saška

[ctx: germany.kgm]
en: North Rhine-Westphalia
sl: Severno Porenje-Vestfalija

[ctx: germany.kgm]
en: Rhineland-Palatinate
sl: Porenje-Pfalška

[ctx: germany.kgm]
en: Saarland
sl: Posarje

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony
sl: Saška

[ctx: germany.kgm]
en: Saxony-Anhalt
sl: Saška-Anhalt

[ctx: germany.kgm]
en: Thuringia
sl: Turingija

[ctx: ghana.kgm]
en: Ghana
sl: Gana

[ctx: ghana.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: ghana.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: ghana.kgm]
en: Gulf of Guinea
sl: Gvinejski zaliv

[ctx: ghana.kgm]
en: Ivory Coast
sl: Slonokoščena obala

[ctx: ghana.kgm]
en: Upper West
sl: Gornja Zahodna

[ctx: ghana.kgm]
en: Upper East
sl: Gornja Vzhodna

[ctx: ghana.kgm]
en: Northern
sl: Severni

[ctx: ghana.kgm]
en: Eastern
sl: Vzhodna

[ctx: ghana.kgm]
en: Western
sl: Zahodna

[ctx: ghana.kgm]
en: Central
sl: Osrednja

[ctx: ghana.kgm]
en: Greater Accra
sl: Velika Akra

[ctx: ghana.kgm]
en: Accra
sl: Akra

[ctx: goa.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: goa.kgm]
en: Not Goa
sl: Ni Goa

[ctx: goa.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Great-Britain (Historic Counties)
sl: Velika Britanija (zgodovinska okrožja)

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Counties
sl: Okrožja

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Not Great-Britain (Historic Counties)
sl: Ni Velika Britanija (zgodovinska okrožja)

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Shetland islands
sl: Otočje Shetland

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: Ross-shire and Cromarty
sl: Ross-shire in Cromarty

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: East Lothian
sl: Vzhodni Lothian

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: West Lothian
sl: Zahodni Lothian

[ctx: great-britain_counties.kgm]
en: New Radnor
sl: Novi Radnor

[ctx: greece.kgm]
en: Greece
sl: Grčija

[ctx: greece.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: greece.kgm]
en: Aegean Sea
sl: Egejsko morje

[ctx: greece.kgm]
en: Balkans
sl: Balkan

[ctx: greece.kgm]
en: Sea of Crete
sl: Kretsko morje

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Sea
sl: Jonsko morje

[ctx: greece.kgm]
en: Mediterranean Sea
sl: Mediteransko morje

[ctx: greece.kgm]
en: Not Greece
sl: Ni Grčija

[ctx: greece.kgm]
en: Attica
sl: Atika

[ctx: greece.kgm]
en: Athens
sl: Atene

[ctx: greece.kgm]
en: Central Greece
sl: Osrednja Grčija

[ctx: greece.kgm]
en: Central Macedonia
sl: Osrednja Makedonija

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaloniki
sl: Solun

[ctx: greece.kgm]
en: Crete
sl: Kreta

[ctx: greece.kgm]
en: East Macedonia and Thrace
sl: Vzhodna Makedonija in Trakija

[ctx: greece.kgm]
en: Epirus
sl: Epir

[ctx: greece.kgm]
en: Ioannina
sl: Jonania

[ctx: greece.kgm]
en: Ionian Islands
sl: Jonsko otočje

[ctx: greece.kgm]
en: North Aegean
sl: Severni egej

[ctx: greece.kgm]
en: Peloponnese
sl: Peloponez

[ctx: greece.kgm]
en: South Aegean
sl: Južni egej

[ctx: greece.kgm]
en: Thessaly
sl: Thesaj

[ctx: greece.kgm]
en: West Greece
sl: Zahodna Grčija

[ctx: greece.kgm]
en: West Macedonia
sl: Zahodna Makedonija

[ctx: greece.kgm]
en: Mount Athos
sl: Gora Athos

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Greece (Peripheries)
sl: Grčija (obrobja)

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peripheries
sl: Obrobja

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Not Greece (Peripheries)
sl: Ni Grčija (obrobje)

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Eastern Macedonia and Thrace
sl: Vzhodna Makedonija in Trakija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Central Macedonia
sl: Osrednja Makedonija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaloniki
sl: Solun

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: West Macedonia
sl: Zahodna Makedonija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ionian Islands
sl: Jonsko otočje

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Epirus
sl: Epir

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Ioannina
sl: Jonania

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: West Greece
sl: Zahodna Grčija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Thessaly
sl: Thesaj

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Larissa
sl: Larisa

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Central Greece
sl: Osrednja Grčija

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Attica
sl: Atika

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Athens
sl: Atene

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Peloponnese
sl: Peloponez

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: North Aegean
sl: Severni egej

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: South Aegean
sl: Južni egej

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Crete
sl: Kreta

[ctx: greece_peripheries.kgm]
en: Mont Athos autonomous region
sl: Avtonomno območje gore Athos

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Greece (Prefectures)
sl: Grčija (prefekture)

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Prefectures
sl: Prefekture

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Not Greece (Prefectures)
sl: Ni Grčija (Prefekture)

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Rhodope
sl: Rodopi

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Thessaloniki
sl: Solun

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Ioannina
sl: Jonania

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Larissa
sl: Larisa

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Kefalonia
sl: Kefalonija

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Zakynthos
sl: Zakintos

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Athens
sl: Atene

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Piraeus
sl: Pirej

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: West Attica
sl: Zahodna Atika

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: East Attica
sl: Vzhodna Atika

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Sparte
sl: Šparta

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chios
sl: Hios

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Lesbos
sl: Lezbos

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Chania
sl: Hania

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Rethymnon
sl: Retimna

[ctx: greece_prefectures.kgm]
en: Mont Athos autonomous region
sl: Avtonomno območje gore Athos

[ctx: guatemala.kgm]
en: Guatemala
sl: Gvatemala

[ctx: guatemala.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: guatemala.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: guatemala.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: guatemala.kgm]
en: Not Guatemala
sl: Ni Gvatemala

[ctx: gujarat.kgm]
en: Gujarat
sl: Gudžarat

[ctx: gujarat.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: gujarat.kgm]
en: Not Gujarat
sl: Ni Gujarat

[ctx: gujarat.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: gujarat.kgm]
en: Bhuj
sl: Buj

[ctx: gujarat.kgm]
en: Bhavnagar
sl: Bavnagar

[ctx: guyana.kgm]
en: Guyana
sl: Gvajana

[ctx: guyana.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: guyana.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: guyana.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: guyana.kgm]
en: Not Guyana
sl: Ni Gvajana

[ctx: guyana.kgm]
en: Upper Demerara-Berbice
sl: Zgornji Demerara-Berbice

[ctx: guyana.kgm]
en: Upper Takutu-Upper Essequibo
sl: Zgornji Takutu-Upper Essequibo

[ctx: guyana.kgm]
en: East Berbice-Corentyne
sl: Vzhodni Berbice-Corentyne

[ctx: guyana.kgm]
en: New Amsterdam
sl: Novi Amsterdam

[ctx: haiti.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: haiti.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: haiti.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: haiti.kgm]
en: Not Haiti
sl: Ni Haiti

[ctx: haiti.kgm]
en: Sud
sl: Jug

[ctx: haiti.kgm]
en: Sud-Est
sl: Jugovzhod

[ctx: haryana.kgm]
en: Haryana
sl: Harjana

[ctx: haryana.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: haryana.kgm]
en: Not Haryana
sl: Ni Harjana

[ctx: haryana.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: haryana.kgm]
en: Chandigarh
sl: Čandigar

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Himachal Pradesh
sl: Himačal Pradeš

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Shimla
sl: Šimla

[ctx: himachal_pradesh.kgm]
en: Lahaul and Spiti
sl: Lahaul in Spiti

[ctx: honduras.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: honduras.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: honduras.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: honduras.kgm]
en: Not Honduras
sl: Ni Honduras

[ctx: honduras.kgm]
en: Roatán
sl: Roatan

[ctx: honduras.kgm]
en: Santa Bárbara
sl: Santa Barbara

[ctx: hungary.kgm]
en: Hungary (Counties)
sl: Madžarska (okrožja)

[ctx: hungary.kgm]
en: Counties
sl: Okrožja

[ctx: hungary.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: hungary.kgm]
en: Not Hungary
sl: Ni Madžarska

[ctx: hungary.kgm]
en: Bács-Kiskun
sl: Bacs-Kiskun

[ctx: hungary.kgm]
en: Kecskemét
sl: Kecskemet

[ctx: hungary.kgm]
en: Baranya
sl: Baranja

[ctx: hungary.kgm]
en: Pécs
sl: Pecs

[ctx: hungary.kgm]
en: Békés
sl: Bekeš

[ctx: hungary.kgm]
en: Békéscsaba
sl: Bekescsaba

[ctx: hungary.kgm]
en: Borsod-Abaúj-Zemplén
sl: Borsod-Abauj-Zemplen

[ctx: hungary.kgm]
en: Miskolc
sl: Miškolc

[ctx: hungary.kgm]
en: Csongrád
sl: Csongrad

[ctx: hungary.kgm]
en: Fejér
sl: Fejer

[ctx: hungary.kgm]
en: Székesfehérvár
sl: Szekesfehervar

[ctx: hungary.kgm]
en: Győr-Moson-Sopron
sl: Györ-Mošon-Šopron

[ctx: hungary.kgm]
en: Győr
sl: Györ

[ctx: hungary.kgm]
en: Hajdú-Bihar
sl: Hajdu-Bihar

[ctx: hungary.kgm]
en: Heves
sl: Heveš

[ctx: hungary.kgm]
en: Jász-Nagykun-Szolnok
sl: Jasz-Nagykun-Szolnok

[ctx: hungary.kgm]
en: Komárom-Esztergom
sl: Komarom-Esztergom

[ctx: hungary.kgm]
en: Tatabánya
sl: Tatabanya

[ctx: hungary.kgm]
en: Nógrád
sl: Nograd

[ctx: hungary.kgm]
en: Salgótarján
sl: Salgotarjan

[ctx: hungary.kgm]
en: Pest
sl: Pešta

[ctx: hungary.kgm]
en: Budapest
sl: Budimpešta

[ctx: hungary.kgm]
en: Kaposvár
sl: Kapošvar

[ctx: hungary.kgm]
en: Nyíregyháza
sl: Nyiregyhaza

[ctx: hungary.kgm]
en: Szekszárd
sl: Szekszard

[ctx: hungary.kgm]
en: Veszprém
sl: Veszprem

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Hungary (Regions)
sl: Madžarska (območja)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Not Hungary (Regions)
sl: Ni Madžarska (območja)

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Western Transdanubia
sl: Zahodna Transdanubia

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Győr
sl: Györ

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Southern Transdanubia
sl: Južna Transdanubia

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Pécs
sl: Pecs

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Central Transdanubia
sl: Osrednja Transdanubia

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Székesfehérvár
sl: Szekesfehervar

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Central Hungary
sl: Srednja Madžarska

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Budapest
sl: Budimpešta

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Northern Hungary
sl: Južna Madžarska

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Miskolc
sl: Miškolc

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Northern Great Plain
sl: Južna velika ravnina

[ctx: hungary_regions.kgm]
en: Southern Great Plain
sl: Južna velika ravnina

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Iceland (Regions)
sl: Islandija (območja)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Not Iceland (Regions)
sl: Ni Islandija (območja)

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: East Region
sl: Vzhodno območje

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Capital Region
sl: Osrednje območje

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Northeast Region
sl: Severnovzhodno območje

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Northwest Region
sl: Severnozahodno območje

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: South Region
sl: Južno območje

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Southern Peninsula
sl: Južna Pensilvanija

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: West Region
sl: Zahodno območje

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Vatnajökull Glacier
sl: Ledenik Vatnajökull

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Langjökull Glacier
sl: Ledenik Langjökull

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Hofsjökull Glacier
sl: Ledenik Hofsjökull

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Mýrdalsjökull Glacier
sl: Ledenik Mýrdalsjökull

[ctx: iceland_regions.kgm]
en: Drangajökull Glacier
sl: Ledenik Drangajökull

[ctx: india.kgm]
en: India
sl: Indija

[ctx: india.kgm]
en: States and Territories
sl: Države in ozemlja

[ctx: india.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: india.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: india.kgm]
en: Not India
sl: Ni Indija

[ctx: india.kgm]
en: Andhra Pradesh
sl: Andra Pradeš

[ctx: india.kgm]
en: Hyderabad
sl: Hiderabad

[ctx: india.kgm]
en: Arunachal Pradesh
sl: Arunačal Pradeš

[ctx: india.kgm]
en: Assam
sl: Asam

[ctx: india.kgm]
en: Gujarat
sl: Gudžarat

[ctx: india.kgm]
en: Haryana
sl: Harjana

[ctx: india.kgm]
en: Himachal Pradesh
sl: Himačal Pradeš

[ctx: india.kgm]
en: Shimla
sl: Šimla

[ctx: india.kgm]
en: Jammu and Kashmir
sl: Džamu in Kašmir

[ctx: india.kgm]
en: Jharkhand
sl: Džarkand

[ctx: india.kgm]
en: Bangalore
sl: Bengaluru

[ctx: india.kgm]
en: Thiruvananthapuram
sl: Thiruvanantapuram

[ctx: india.kgm]
en: Madhya Pradesh
sl: Madja Pradeš

[ctx: india.kgm]
en: Bhopal
sl: Bopal

[ctx: india.kgm]
en: Maharashtra
sl: Maharaštra

[ctx: india.kgm]
en: Mumbai
sl: Mumbaj

[ctx: india.kgm]
en: Meghalaya
sl: Megalaja

[ctx: india.kgm]
en: Orissa
sl: Orisa

[ctx: india.kgm]
en: Punjab
sl: Pandžab

[ctx: india.kgm]
en: Rajasthan
sl: Radžastan

[ctx: india.kgm]
en: Sikkim
sl: Sikim

[ctx: india.kgm]
en: Chennai
sl: Čenaj

[ctx: india.kgm]
en: Uttaranchal
sl: Utarančal

[ctx: india.kgm]
en: Uttar Pradesh
sl: Utar Pradeš

[ctx: india.kgm]
en: Lucknow
sl: Lucknov

[ctx: india.kgm]
en: West Bengal
sl: Zahodna Bengalija

[ctx: india.kgm]
en: Kolkata
sl: Kalkuta

[ctx: india.kgm]
en: Andaman and Nicobar Islands
sl: Andamani in Nikobari

[ctx: india.kgm]
en: Chandigarh
sl: Čandigar

[ctx: india.kgm]
en: Dadra and Nagar Haveli
sl: Dadra in Nagar Haveli

[ctx: india.kgm]
en: Daman and Diu
sl: Daman in Diu

[ctx: india.kgm]
en: Lakshadweep
sl: Lakšadvip

[ctx: india.kgm]
en: Kavaratti
sl: Kavarati

[ctx: indonesia.kgm]
en: Indonesia
sl: Indonezija

[ctx: indonesia.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: indonesia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: indonesia.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: indonesia.kgm]
en: Not Indonesia
sl: Ni Indonezija

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Sumatra
sl: Severna Sumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Sumatra
sl: Zahodna Sumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: Riau Islands
sl: Otočje Riau

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Sumatra
sl: Južna Sumatra

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jakarta Special Capital Region
sl: Posebno območje glavnega mesta Džakarte

[ctx: indonesia.kgm]
en: Jakarta
sl: Džakarta

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Java
sl: Zahodna Java

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Java
sl: Srednja Java

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Java
sl: Vzhodna Java

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Nusa Tenggara
sl: Zahodna Nusa Tenggara

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Nusa Tenggara
sl: Vzhodna Nusa Tenggara

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Kalimantan
sl: Zahodni Kalimantan

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Kalimantan
sl: Srednji Kalimantan

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Kalimantan
sl: Južni Kalimantan

[ctx: indonesia.kgm]
en: East Kalimantan
sl: Vzhodni Kalimantan

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Sulawesi
sl: Severni Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: Central Sulawesi
sl: Srednji Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: South East Sulawesi
sl: Jugo vzhodni Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: South Sulawesi
sl: Južni Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: Makassar
sl: Makasar

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Sulawesi
sl: Zahodni Sulawesi

[ctx: indonesia.kgm]
en: North Maluku
sl: Severni Maluku

[ctx: indonesia.kgm]
en: West Irian Jaya
sl: Zahodni Irian Jaya

[ctx: iran.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: iran.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: iran.kgm]
en: Tehran
sl: Teheran

[ctx: iran.kgm]
en: Qazvin
sl: Kazvin

[ctx: iran.kgm]
en: East Azarbaijan
sl: Vzhodni Azerbajdžan

[ctx: iran.kgm]
en: West Azarbaijan
sl: Zahodni Azerbajdžan

[ctx: iran.kgm]
en: Chaharmahal and Bakhtiari
sl: Chaharmahal in Bakhtiari

[ctx: iran.kgm]
en: Kohkiluyeh and Buyer Ahmah
sl: Kohkiluyeh in Buyer Ahmah

[ctx: iran.kgm]
en: Systan and Baluchistan
sl: Systan in Baluchistan

[ctx: iran.kgm]
en: South Khorasan
sl: Južni Khorasan

[ctx: iran.kgm]
en: North Khorasan
sl: Severni Khorasan

[ctx: iran.kgm]
en: Persian Gulf
sl: Perzijski zaliv

[ctx: iran.kgm]
en: Gulf of Oman
sl: Omanski zaliv

[ctx: iran.kgm]
en: Caspian Sea
sl: Kaspijsko morje

[ctx: iran.kgm]
en: Oroomieh Lake
sl: Jezero Oroomieh

[ctx: iran.kgm]
en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

[ctx: iran.kgm]
en: Iraq
sl: Irak

[ctx: iran.kgm]
en: Kuwait
sl: Kuvajt

[ctx: iran.kgm]
en: Afghanistan
sl: Afganistan

[ctx: iran.kgm]
en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

[ctx: iran.kgm]
en: Armenia
sl: Armenija

[ctx: iran.kgm]
en: Turkey
sl: Turčija

[ctx: iran.kgm]
en: Qatar
sl: Katar

[ctx: iran.kgm]
en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

[ctx: iraq.kgm]
en: Iraq
sl: Irak

[ctx: iraq.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: iraq.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: iraq.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: iraq.kgm]
en: Not Iraq
sl: Ni Irak

[ctx: iraq.kgm]
en: Baghdad
sl: Bagdad

[ctx: iraq.kgm]
en: Maysan
sl: Majsan

[ctx: iraq.kgm]
en: Al Basrah
sl: Basra

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Ireland (Provinces)
sl: Irska (province)

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: ireland_provinces.kgm]
en: Not Ireland (Provinces)
sl: Ni Irska (province)

[ctx: israel.kgm]
en: Israel
sl: Izrael

[ctx: israel.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: israel.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: israel.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: israel.kgm]
en: Not Israel
sl: Ni Izrael

[ctx: israel.kgm]
en: Jerusalem
sl: Jeruzalem

[ctx: israel.kgm]
en: Northern
sl: Severni

[ctx: israel.kgm]
en: Nazareth
sl: Nazaret

[ctx: israel.kgm]
en: Center
sl: Osrednji

[ctx: israel.kgm]
en: Southern
sl: Južni

[ctx: italy.kgm]
en: Italy
sl: Italija

[ctx: italy.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: italy.kgm]
en: Not Italy
sl: Ni Italija

[ctx: italy.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: italy.kgm]
en: Sicily
sl: Sicilija

[ctx: italy.kgm]
en: Friuli Venezia Giulia
sl: Furlanija-Julijska krajina

[ctx: italy.kgm]
en: Trieste
sl: Trst

[ctx: italy.kgm]
en: Latium
sl: Lacij

[ctx: italy.kgm]
en: Rome
sl: Rim

[ctx: italy.kgm]
en: Calabria
sl: Kalabrija

[ctx: italy.kgm]
en: Piedmont
sl: Piemont

[ctx: italy.kgm]
en: Apulia
sl: Apulija

[ctx: italy.kgm]
en: Lombardy
sl: Lombardija

[ctx: italy.kgm]
en: Umbria
sl: Umbrija

[ctx: italy.kgm]
en: Trentino Alto Adige
sl: Trentino-Zgornje Poadižje

[ctx: italy.kgm]
en: Tuscany
sl: Toskana

[ctx: italy.kgm]
en: Florence
sl: Firence

[ctx: italy.kgm]
en: Val d'Aosta
sl: Dolina Aoste

[ctx: italy.kgm]
en: Campania
sl: Kampanija

[ctx: italy.kgm]
en: Naples
sl: Neapelj

[ctx: italy.kgm]
en: Basilicata
sl: Basilikata

[ctx: italy.kgm]
en: Liguria
sl: Ligurija

[ctx: italy.kgm]
en: Genoa
sl: Genova

[ctx: italy.kgm]
en: Sardinia
sl: Sardinija

[ctx: italy.kgm]
en: Marches
sl: Marke

[ctx: italy.kgm]
en: Veneto
sl: Benečija

[ctx: italy.kgm]
en: Venice
sl: Benetke

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Italy by Provinces
sl: Italijanske province

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Not Italy
sl: Ni Italija

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Venice
sl: Benetke

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Gorizia
sl: Gorica

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Trieste
sl: Trst

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Udine
sl: Videm

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Genoa
sl: Genova

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Florence
sl: Firence

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Pesaro and Urbino
sl: Pesaro in Urbino

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Rome
sl: Rim

[ctx: italyprovince.kgm]
en: Naples
sl: Neapelj

[ctx: jamaica.kgm]
en: Jamaica
sl: Jamajka

[ctx: jamaica.kgm]
en: Parishes
sl: Župnije

[ctx: jamaica.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: jamaica.kgm]
en: Not Jamaica
sl: Ni Jamajka

[ctx: jamaica.kgm]
en: Saint Ann's Bay
sl: Zaliv Svete Ane

[ctx: jamaica.kgm]
en: Spanish Town
sl: Špansko mesto

[ctx: jamaica.kgm]
en: Montego Bay
sl: Zaliv Montego

[ctx: japan.kgm]
en: Japan
sl: Japonska

[ctx: japan.kgm]
en: Prefectures
sl: Prefekture

[ctx: japan.kgm]
en: Out of Bounds
sl: Zunaj meja

[ctx: japan.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: japan.kgm]
en: Hokkaido
sl: Hokaido

[ctx: japan.kgm]
en: Yamagata
sl: Jamagata

[ctx: japan.kgm]
en: Fukushima
sl: Fukušima

[ctx: japan.kgm]
en: Tochigi
sl: Točigi

[ctx: japan.kgm]
en: Utsunomiya
sl: Utsunomija

[ctx: japan.kgm]
en: Chiba
sl: Čiba

[ctx: japan.kgm]
en: Shizuoka
sl: Šizuoka

[ctx: japan.kgm]
en: Yamanashi
sl: Jamanaši

[ctx: japan.kgm]
en: Ishikawa
sl: Išikava

[ctx: japan.kgm]
en: Aichi
sl: Aiči

[ctx: japan.kgm]
en: Nagoya
sl: Nagoja

[ctx: japan.kgm]
en: Shiga
sl: Šiga

[ctx: japan.kgm]
en: Kyoto
sl: Kjoto

[ctx: japan.kgm]
en: Hyogo
sl: Hjogo

[ctx: japan.kgm]
en: Wakayama
sl: Vakajama

[ctx: japan.kgm]
en: Okayama
sl: Okajama

[ctx: japan.kgm]
en: Shimane
sl: Šimane

[ctx: japan.kgm]
en: Hiroshima
sl: Hirošima

[ctx: japan.kgm]
en: Yamaguchi
sl: Jamaguči

[ctx: japan.kgm]
en: Kagoshima
sl: Kagošima

[ctx: japan.kgm]
en: Kochi
sl: Koči

[ctx: japan.kgm]
en: Tokushima
sl: Tokušima

[ctx: japan.kgm]
en: Tokyo
sl: Tokio

[ctx: japan.kgm]
en: Okinawa
sl: Okinava

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Jharkhand
sl: Džarkand

[ctx: jharkhand.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Not Jharkhand
sl: Ni Jharkhand

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: jharkhand.kgm]
en: Garhwa
sl: Garva

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Not Kazakhstan
sl: Ni Kazahstan

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Almaty city
sl: Mesto Almaty

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Aqtöbe
sl: Aktöbe

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Aqtau
sl: Aktau

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qaraghandy
sl: Karaganda

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qostanay
sl: Kostanaj

[ctx: kazakhstan.kgm]
en: Qyzylorda
sl: Kizilorda

en: E&xplore Map
sl: &Raziskovanje zemljevida

en: In this section left click on any part of the map to learn about the divisions
sl: V tem odseku kliknite z levim miškinim gumbom na katerikoli del zemljevida, da se boste seznanili z državo

en: Test Yourself:
sl: Preverite svoje znanje:

en: &Location of Regions
sl: &Mesto območij

en: In this challenge you are given a division name on the left under the menu and you must find it on the map and click on it
sl: V tem izzivu imate podano ime ozemlja (države, departmaja...) na levi pod menijem. Poiskati ga morate na zemljevidu in nanj klikniti

en: &Place Regions in the Map
sl: &Umestitev območja na zemljevid

en: In this challenge you are given the shape of a region and you must place it on the map
sl: V tem izzivu imate podano obliko ozemlja (države, departmaja...). Postaviti jo morate na zemljevid

en: &Regions by Capital
sl: &Območja po glavnem mestu

en: In this quiz you have to guess the division name given its capital
sl: V tem kvizu naj bi ugotavljali ime države glede na podano glavno mesto

en: &Capitals of Regions
sl: &Glavna mesta območij

en: In this quiz you have to guess the capital of a given division name
sl: V tem kvizu morate uganiti glavno mesto iz podanega imena države

en: Re&gions by Flag
sl: O&bmočja po zastavi

en: In this quiz you have to guess the division name given its flag
sl: V tem kvizu morate uganiti državo iz podane zastave

en: &Flags of Regions
sl: &Zastave območij

en: In this quiz you have to guess the flag of a division given its name
sl: V tem kvizu morate uganiti zastavo podane države

en: &Open Map...
sl: Odpri &zemljevid ...

en: &Zoom
sl: &Približanje

en: &Original Size
sl: Izv&orna velikost

en: &Automatic Zoom
sl: &Samodejno približanje

en: &Move
sl: &Premakni

en: Disclaimer
sl: Izjava

en: Map author
sl: Avtor zemljevida

en: General
sl: Splošno

en: Could not open last used map. Error parsing %1: %2
sl: Ni bilo mogoče odpreti zadnje uporabljenega zemljevida. Napaka med razčlenjevanjem %1: %2

en: There is no current map
sl: Ta zemljevid ne obstaja

en: Number of Questions
sl: Število vprašanj

en: How many questions do you want? (1 to %1)
sl: Koliko vprašanj želite? (1 do %1)

en: &Location of %1
sl: &Mesto %1

en: &Place %1 in the Map
sl: &Postavi %1 na zemljevid

en: %1 by Flag
sl: %1 po zastavi

en: &Flags of %1
sl: &Zastave %1

en: <qt>Current map:<br /><b>%1</b></qt>
sl: <qt>Trenutni zemljevid:<br /><b>%1</b></qt>

en: Maps, flags, translations, etc. are as accurate as their respective authors could achieve, but KGeography should not be taken as an authoritative source.
sl: Zemljevidi, zastave in prevodi so tako natančni kot njihovi avtorji in prevajalci. KGeography zato ni primeren kot verodostojen vir podatkov.

en: This map has been created by %1.
sl: Zemljevid je ustvaril %1.

en: Map Author
sl: Avtor zemljevida

note: i18n: ectx: label, entry (lastMap), group (general)
en: The last opened map
sl: Zadnji odprt zemljevid

note: i18n: ectx: label, entry (questionPlacingScheme), group (general)
en: Placement alignment of the question
sl: Poravnava postavitve vprašanja

note: i18n: ectx: label, entry (waitsForValidation), group (general)
en: Ask for validation before next question
sl: Vprašaj za potrditev pred naslednjim vprašanjem

note: i18n: ectx: label, entry (focusFollowsMouse), group (general)
en: Whether press on space while hovering a button should trigger that button
sl: Pritisk preslednice naj sproži gumb, ki je trenutno prekrit

note: i18n: ectx: label, entry (colorDisguise), group (general)
en: What to do to colors of divisions
sl: Kaj napraviti z barvami razdelitev

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_questionPlacingScheme)
en: &Question Alignment
sl: &Poravnava vprašanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topleftRadio)
en: Top-l&eft
sl: Zgoraj-l&evo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, topRadio)
en: &Top
sl: &Zgoraj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, toprightRadio)
en: Top-r&ight
sl: Zgoraj-d&esno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftRadio)
en: &Left
sl: &Levo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, centerRadio)
en: &Center
sl: &Sredinsko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightRadio)
en: &Right
sl: &Desno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomleftRadio)
en: Bottom-le&ft
sl: Spodaj-le&vo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomRadio)
en: &Bottom
sl: &Spodaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottomrightRadio)
en: Bottom-ri&ght
sl: Spodaj-de&sno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_waitsForValidation)
en: Whether the user will have to click "Accept" after choosing an answer or not
sl: Ali bo moral uporabnik klikniti na "Sprejmi" po izbiri odgovora ali ne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_waitsForValidation)
en: &Wait for validation
sl: &Počakajte na potrditev

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_focusFollowsMouse)
en: Whether pressing space will trigger button under mouse or not
sl: Ali na se ob pritisku preslednice sproži gumb pod miško ali ne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_focusFollowsMouse)
en: &Focus follows mouse
sl: &Žarišče sledi miški

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_colorDisguise)
en: Choose if you want to keep current divisions colors or have random colors.
sl: Izberite, če želite ohraniti trenutne barve delitev ali imeti naključne barve.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_colorDisguise)
en: Map divisions colors
sl: Barve delitev zemljevida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noColorDisguiseRadio)
en: Always the same
sl: Vedno enake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, scrambleColorDisguiseRadio)
en: Use random colors
sl: Uporabi naključne barve

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Not Kyrgyzstan
sl: Ni Kirgistan

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Bishkek
sl: Biškek

[ctx: kyrgyzstan.kgm]
en: Osh city
sl: Mesto Osh

[ctx: latvia.kgm]
en: Latvia Districts (Pre 2009)
sl: Okrožja Latvije (pred 2009)

[ctx: latvia.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: latvia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: latvia.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: latvia.kgm]
en: Lithuania
sl: Litva

[ctx: latvia.kgm]
en: Belarus
sl: Belorusija

[ctx: latvia.kgm]
en: Russia
sl: Rusija

[ctx: latvia.kgm]
en: Estonia
sl: Estonija

[ctx: latvia.kgm]
en: Daugavpils city
sl: Mesto Daugavpils

[ctx: latvia.kgm]
en: Jelgava city
sl: Mesto Jelgava

[ctx: latvia.kgm]
en: Jūrmala city
sl: Mesto Jūrmala

[ctx: latvia.kgm]
en: Liepāja city
sl: Mesto Liepāja

[ctx: latvia.kgm]
en: Rēzekne city
sl: Mesto Rēzekne

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga
sl: Riga

[ctx: latvia.kgm]
en: Rīga city
sl: Mesto Rīga

[ctx: latvia.kgm]
en: Ventspils city
sl: Mesto Ventspils

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Liechtenstein
sl: Lihtenštajn

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Municipalities
sl: Občine

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: liechtenstein.kgm]
en: Not Liechtenstein
sl: Ni Lihtenštajn

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Lithuania (Municipalities)
sl: Litva (Občine)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Municipalities
sl: Občine

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Not Lithuania (Municipalities)
sl: Ni Litva (Občine)

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Alytus city
sl: Mesto Alytus

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Kaunas city
sl: Mesto Kaunas

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Klaipėda city
sl: Mesto Klaipėda

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Palanga city
sl: Mesto Palanga

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Panevėžys city
sl: Mesto Panevėžys

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Šiauliai city
sl: Mesto Šiauliai

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilnius city
sl: Mesto Vilnius

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Vilnius
sl: Vilna

[ctx: lithuania_municipalities.kgm]
en: Visaginas city
sl: Mesto Visaginas

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg (Cantons)
sl: Luksemburg (Kantoni)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Cantons
sl: Kantoni

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Not Luxembourg (Cantons)
sl: Ni Luksemburg (Kantoni)

[ctx: luxembourg_cantons.kgm]
en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: A Geography learning program
sl: Program za učenje zemljepisa

en: Programmer and designer
sl: Programer in oblikovalec

[ctx: malaysia.kgm]
en: Malaysia
sl: Malezija

[ctx: malaysia.kgm]
en: States
sl: Pokrajine

[ctx: malaysia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: malaysia.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: malaysia.kgm]
en: Not Malaysia
sl: Ni Malezija

[ctx: manipur.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: manipur.kgm]
en: Not Manipur
sl: Ni Manipur

[ctx: manipur.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: manipur.kgm]
en: Imphal West
sl: Zahodni Imphal

[ctx: manipur.kgm]
en: Imphal East
sl: Vzhodni Imphal

[ctx: @title:group]
en: %1 is the capital of...
sl: %1 je glavno mesto države ...

[ctx: @title:group]
en: The capital of %1 is...
sl: Glavno mesto države %1 je ...

en: %1 by Capital
sl: %1 po glavnem mestu

en: Capitals of %1
sl: Glavna mesta %1

en: Regions
sl: Območja

[ctx: @info]
en: You have found a bug in a map. Please contact the author and tell the %1 map has nothing associated to color %2,%3,%4.
sl: Našli ste napako v zemljevidu. Stopite v stik z avtorjem ter mu sporočite, da zemljevid %1 nima nič povezanega z barvo %2,%3,%4.

[ctx: @info:status]
en: Please click on:<br/><b>%1</b>
sl: Kliknite na:<br/><b>%1</b>

[ctx: @title]
en: %1 in Map
sl: %1 v zemljevidu

en: Choose Map to Use
sl: Izberite zemljevid za uporabo

en: Filter Maps
sl: Filtriraj zemljevide

en: Error parsing %1: %2
sl: Napaka med razčlenjevanjem %1: %2

en: The map %1 has the same name of map %2
sl: Zemljevid %1 ima enako ime kot zemljevid %2

en: Error parsing
sl: Napaka med razčlenjevanjem

en: The map image file for %1 does not exist
sl: Datoteka s sliko zemljevida za %1 ne obstaja

en: The flag image file for %1 does not exist
sl: Slika zastave za %1 ne obstaja

en: The blurred flag image file for %1 does not exist
sl: Zabrisana slika zastave za %1 ne obstaja

en: Invalid value in tag %1
sl: Neveljavna vrednost v oznaki %1

en: There is already either a division called %1 or a division with the same colors as %2
sl: Tukaj že obstaja ozemlje poimenovano %1 ali ozemlje z isto barvo kot %2

en: The map description file should begin with the %1 tag
sl: Datoteka z opisom zemljevida naj bi se začela z oznako %1

en: Could not open %1 for reading.
sl: %1 ni mogoče odpreti za branje.

en: %1 does not exist.
sl: %1 ne obstaja.

en: The map description file should have a %1 tag inside %2
sl: Datoteka opisa zemljevida naj bi vsebovala oznako %1 v %2

en: The map description file should have exactly one %1 tag inside %2
sl: Datoteka opisa zemljevida naj bi vsebovala natanko eno oznako %1 v %2

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mexico (States)
sl: Mehika (pokrajine)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: States
sl: Pokrajine

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Not Mexico (States)
sl: Ni Mehika (pokrajine)

[ctx: mexico_states.kgm]
en: México
sl: Mehika

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Yucatán
sl: Jukatan

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Mérida
sl: Merida

[ctx: mexico_states.kgm]
en: Federal District
sl: Zvezna država

[ctx: mongolia.kgm]
en: Mongolia
sl: Mongolija

[ctx: mongolia.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: mongolia.kgm]
en: Not Mongolia
sl: Ni Mongolija

[ctx: mongolia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: mongolia.kgm]
en: Water
sl: Voda

en: Wikipedia page
sl: Stran Wikipedia

[ctx: ncamerica.kgm]
en: North and Central America
sl: Severna in Srednja Amerika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Countries
sl: Države

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Not North and Central America
sl: Ni Severna ali Srednja Amerika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Canada
sl: Kanada

[ctx: ncamerica.kgm]
en: El Salvador
sl: Salvador

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The United States of America
sl: Združene države Amerike

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Bahamas
sl: Bahami

[ctx: ncamerica.kgm]
en: The Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Cuba
sl: Kuba

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Jamaica
sl: Jamajka

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Dominica
sl: Dominika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Mexico
sl: Mehika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guatemala
sl: Gvatemala

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Nicaragua
sl: Nikaragva

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Costa Rica
sl: Kostarika

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Greenland [Denmark]
sl: Grenlandija [Danska]

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Guyana
sl: Gvajana

[ctx: ncamerica.kgm]
en: Colombia
sl: Kolumbija

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Nepal (Zones)
sl: Nepal (območja)

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Zones
sl: Območja

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: nepal_zones.kgm]
en: Not Nepal (Zones)
sl: Ni Nepal (območja)

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Netherlands
sl: Nizozemska

[ctx: netherlands.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: netherlands.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: netherlands.kgm]
en: Not The Netherlands
sl: Ni Nizozemska

[ctx: netherlands.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: netherlands.kgm]
en: Friesland
sl: Frizija

[ctx: netherlands.kgm]
en: Drenthe
sl: Drente

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Brabant
sl: Severni Brabant

[ctx: netherlands.kgm]
en: 's Hertogenbosch
sl: Hertogenbosch

[ctx: netherlands.kgm]
en: North Holland
sl: Severna Holandija

[ctx: netherlands.kgm]
en: South Holland
sl: Južna Holandija

[ctx: netherlands.kgm]
en: The Hague
sl: Den Haag

[ctx: new-zealand.kgm]
en: New-Zealand
sl: Nova Zelandija

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Not New-Zealand
sl: Ni Nova Zelandija

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Auckland City
sl: Mesto Auckland

[ctx: new-zealand.kgm]
en: Bay of Plenty
sl: Zaliv Plenty

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Nicaragua
sl: Nikaragva

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: nicaragua.kgm]
en: Not Nicaragua
sl: Ni Nikaragva

[ctx: nicaragua.kgm]
en: León
sl: Leon

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Korea
sl: Severna Koreja

[ctx: north_korea.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: north_korea.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: north_korea.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: north_korea.kgm]
en: Not North (Korea)
sl: Ni Severna (Koreja)

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Hamgyŏng
sl: Severni Hamgyŏng

[ctx: north_korea.kgm]
en: South Hamgyŏng
sl: Južni  Hamgyŏng

[ctx: north_korea.kgm]
en: North Hwanghae
sl: Severni Hwanghae

[ctx: north_korea.kgm]
en: South Hwanghae
sl: Južni Hwanghae

[ctx: north_korea.kgm]
en: North P'yŏngan
sl: Severni P'yŏngan

[ctx: north_korea.kgm]
en: South P'yŏngan
sl: Južni P'yŏngan

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kaesŏng Industrial Region
sl: Industrijsko območje Kaesŏng

[ctx: north_korea.kgm]
en: Kŭmgangsan Tourist Region
sl: Turistično območje Kŭmgangsan

[ctx: north_korea.kgm]
en: Sinŭiju Special Administrative Region
sl: Posebno administrativno območje Sinŭiju

[ctx: north_korea.kgm]
en: P'yŏngyang
sl: Pjongjang

[ctx: north_korea.kgm]
en: P'yŏngyang Chikhalsi
sl: Pjongjanj Chikhalsi

[ctx: norway.kgm]
en: Norway
sl: Norveška

[ctx: norway.kgm]
en: Counties
sl: Okrožja

[ctx: norway.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: norway.kgm]
en: Not Norway
sl: Ni Norveška

[ctx: oceania.kgm]
en: Oceania
sl: Oceanija

[ctx: oceania.kgm]
en: Countries
sl: Države

[ctx: oceania.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: oceania.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: oceania.kgm]
en: Not Oceania
sl: Ni Oceanija

[ctx: oceania.kgm]
en: Australia
sl: Avstralija

[ctx: oceania.kgm]
en: Norfolk island (Australia)
sl: Otočje Norfolk (Australia)

[ctx: oceania.kgm]
en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

[ctx: oceania.kgm]
en: Cook islands (New Zealand)
sl: Cookovi otoki (Nova Zelandija)

[ctx: oceania.kgm]
en: Niue (New Zealand)
sl: Niue (Nova Zelandija)

[ctx: oceania.kgm]
en: Tokelau (New Zealand)
sl: Tokelau (Nova Zelandija)

[ctx: oceania.kgm]
en: East Timor
sl: Vzhodni Timor

[ctx: oceania.kgm]
en: Easter Island
sl: Velikonočni otok

[ctx: oceania.kgm]
en: Fiji
sl: Fidži

[ctx: oceania.kgm]
en: Indonesia
sl: Indonezija

[ctx: oceania.kgm]
en: Jakarta
sl: Džakarta

[ctx: oceania.kgm]
en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

[ctx: oceania.kgm]
en: Solomon Islands
sl: Salomonovi otoki

[ctx: oceania.kgm]
en: Federated States of Micronesia
sl: Federativne države Mikronezije

[ctx: oceania.kgm]
en: South Tarawa
sl: Južna Tarawa

[ctx: oceania.kgm]
en: Marshall Islands
sl: Marshallovi otoki

[ctx: oceania.kgm]
en: New Caledonia (France)
sl: Nova Kaledonija (Francija)

[ctx: oceania.kgm]
en: French Polynesia (France)
sl: Francoska Polinezija (Francija)

[ctx: oceania.kgm]
en: Wallis and Futuna (France)
sl: Wallis in Futuna (Francija)

[ctx: oceania.kgm]
en: Nuku'alofa
sl: Nukualofa

[ctx: oceania.kgm]
en: Pitcairn islands (United Kingdom)
sl: Pitcairnski otoki (Združene države)

[ctx: oceania.kgm]
en: Hawaii (USA)
sl: Havaji (ZDA)

[ctx: oceania.kgm]
en: American Samoa (USA)
sl: Ameriška Samoa (ZDA)

[ctx: oceania.kgm]
en: Guam (USA)
sl: Guam (ZDA)

[ctx: oceania.kgm]
en: Hagåtña
sl: Hagatna

[ctx: oceania.kgm]
en: Northern Mariana islands (USA)
sl: Severni Marianski otoki (ZDA)

[ctx: oceania.kgm]
en: United States Minor Outlying Islands
sl: Manjši zunanji otoki Združenih držav Amerike

[ctx: oman.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: oman.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: oman.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: oman.kgm]
en: Not Oman
sl: Ni Oman

[ctx: pakistan.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: pakistan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: pakistan.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: pakistan.kgm]
en: Not Pakistan
sl: Ni Pakistan

[ctx: pakistan.kgm]
en: Punjab
sl: Pandžab

[ctx: pakistan.kgm]
en: Karachi
sl: Karači

[ctx: pakistan.kgm]
en: Islamabad Capital Territory
sl: Ozemlje glavnega mesta Islamabad

[ctx: pakistan.kgm]
en: Federally Administered Tribal Areas
sl: Zvezno upravljana plemenska območja

[ctx: pakistan.kgm]
en: Peshawar and Islamabad
sl: Peshavar in Islamabad

[ctx: panama.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: panama.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: panama.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: panama.kgm]
en: Not Panama
sl: Ni Panama

[ctx: panama.kgm]
en: Panamá
sl: Panama

[ctx: paraguay.kgm]
en: Paraguay
sl: Paragvaj

[ctx: paraguay.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: paraguay.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: paraguay.kgm]
en: Not Paraguay
sl: Ni Paragvaj

[ctx: paraguay.kgm]
en: Alto Paraguay
sl: Alto Paragvaj

[ctx: paraguay.kgm]
en: Asunción Capital District
sl: Območje glavnega mesta Asunción

[ctx: paraguay.kgm]
en: Asunción
sl: Asuncion

[ctx: paraguay.kgm]
en: Caazapá
sl: Caazapa

[ctx: paraguay.kgm]
en: Central
sl: Osrednji

[ctx: paraguay.kgm]
en: Concepción
sl: Concepcion

[ctx: paraguay.kgm]
en: Caacupé
sl: Cacupe

[ctx: paraguay.kgm]
en: Guairá
sl: Guaira

[ctx: paraguay.kgm]
en: Villarrica
sl: Vilarica

[ctx: paraguay.kgm]
en: Itapúa
sl: Itapua

[ctx: paraguay.kgm]
en: Encarnación
sl: Encarnacion

[ctx: peru.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: peru.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: peru.kgm]
en: Pacific Ocean
sl: Pacifijski ocean

[ctx: peru.kgm]
en: Ecuador
sl: Ekvador

[ctx: peru.kgm]
en: Colombia
sl: Kolumbija

[ctx: peru.kgm]
en: Brazil
sl: Brazilija

[ctx: peru.kgm]
en: Bolivia
sl: Bolivija

[ctx: peru.kgm]
en: Chile
sl: Čile

[ctx: peru.kgm]
en: La Libertad
sl: Libertad

[ctx: philippines.kgm]
en: Philippines
sl: Filipini

[ctx: philippines.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: philippines.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: philippines.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: philippines.kgm]
en: Not Philippines
sl: Niso Filipini

[ctx: philippines.kgm]
en: Legazpi City
sl: Mesto Legazpi

[ctx: philippines.kgm]
en: Isabela City
sl: Mesto Isabela

[ctx: philippines.kgm]
en: Balanga City
sl: Mesto Balanga

[ctx: philippines.kgm]
en: Batangas City
sl: Mesto Batangas

[ctx: philippines.kgm]
en: Tagbilaran City
sl: Mesto Tagbilaran

[ctx: philippines.kgm]
en: Malaybalay City
sl: Mesto Malaybalay

[ctx: philippines.kgm]
en: Tuguegarao City
sl: Mesto Tuguegarao

[ctx: philippines.kgm]
en: Roxas City
sl: Mesto Roxas

[ctx: philippines.kgm]
en: Trece Martires City
sl: Mesto Trece Martires

[ctx: philippines.kgm]
en: Cebu City
sl: Mesto Cebu

[ctx: philippines.kgm]
en: Compostela Valley
sl: Dolina Compostela

[ctx: philippines.kgm]
en: Kidapawan City
sl: Mesto Kidapawan

[ctx: philippines.kgm]
en: Tagum City
sl: Mesto Tagum

[ctx: philippines.kgm]
en: Digos City
sl: Mesto Digos

[ctx: philippines.kgm]
en: Eastern Samar
sl: Vzhodni Samar

[ctx: philippines.kgm]
en: Laoag City
sl: Mesto Laoag

[ctx: philippines.kgm]
en: Vigan City
sl: Mesto Vigan

[ctx: philippines.kgm]
en: Iloilo City
sl: Mesto Iloilo

[ctx: philippines.kgm]
en: San Fernando City
sl: Mesto San Fernando

[ctx: philippines.kgm]
en: Marawi City
sl: Mesto Maravi

[ctx: philippines.kgm]
en: Tacloban City
sl: Mesto Tacloban

[ctx: philippines.kgm]
en: Masbate City
sl: Mesto Masbate

[ctx: philippines.kgm]
en: Oroquieta City
sl: Mesto Oroquieta

[ctx: philippines.kgm]
en: Cagayan de Oro City
sl: Mesto Cagayan de Oro

[ctx: philippines.kgm]
en: Bacolod City
sl: Mesto Bacolod

[ctx: philippines.kgm]
en: Dumaguete City
sl: Mesto Dumaguete

[ctx: philippines.kgm]
en: Northern Samar
sl: Severni Samar

[ctx: philippines.kgm]
en: Palayan City
sl: Mesto Palayan

[ctx: philippines.kgm]
en: Calapan City
sl: Mesto Calapan

[ctx: philippines.kgm]
en: Puerto Princesa City
sl: Mesto Puerto Princesa

[ctx: philippines.kgm]
en: Lucena City
sl: Mesto Lucena

[ctx: philippines.kgm]
en: Antipolo City
sl: Mesto Antipolo

[ctx: philippines.kgm]
en: Sorsogon City
sl: Mesto Sorsogon

[ctx: philippines.kgm]
en: South Cotabato
sl: Južni Cotabato

[ctx: philippines.kgm]
en: Koronadal City
sl: Mesto Koronadal

[ctx: philippines.kgm]
en: Maasin City
sl: Mesto Maasin

[ctx: philippines.kgm]
en: Surigao City
sl: Mesto Surigao

[ctx: philippines.kgm]
en: Tarlac City
sl: Mesto Tarlac

[ctx: philippines.kgm]
en: Dipolog City
sl: Mesto Dipolog

[ctx: philippines.kgm]
en: Pagadian City
sl: Mesto Pagadian

[ctx: philippines.kgm]
en: National Capital
sl: Glavno mesto države

[ctx: @info:status]
en: Please place in the map:<br/><b>%1</b>
sl: Položite na zemljevid:<br/><b>%1</b>

[ctx: @title]
en: Place %1 in Map
sl: Položite %1 na zemljevid

[ctx: poland.kgm]
en: Poland
sl: Poljska

[ctx: poland.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: poland.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: poland.kgm]
en: Not Poland
sl: Ni Poljska

[ctx: poland.kgm]
en: Masovia
sl: Mazovija

[ctx: poland.kgm]
en: Warsaw
sl: Varšava

[ctx: poland.kgm]
en: Warmia and Masuria
sl: Varmija in Mazurija

[ctx: poland.kgm]
en: Podlachia
sl: Podlaška

[ctx: poland.kgm]
en: Subcarpathia
sl: Podkarpatje

[ctx: poland.kgm]
en: Świętokrzyskie
sl: Svetokriška

[ctx: poland.kgm]
en: Lesser Poland
sl: Malopoljska

[ctx: poland.kgm]
en: Kraków
sl: Krakov

[ctx: poland.kgm]
en: Łódź
sl: Lodž

[ctx: poland.kgm]
en: Silesia
sl: Šlezija

[ctx: poland.kgm]
en: Opole
sl: Opoljska

[ctx: poland.kgm]
en: Pomerania
sl: Pomorjanska

[ctx: poland.kgm]
en: Gdańsk
sl: Gdansk

[ctx: poland.kgm]
en: West Pomerania
sl: Zahodna Pomorjanska

[ctx: poland.kgm]
en: Greater Poland
sl: Velikopoljska

[ctx: poland.kgm]
en: Poznań
sl: Poznan

[ctx: poland.kgm]
en: Lower Silesia
sl: Spodnja Šlezija

[ctx: poland.kgm]
en: Wrocław
sl: Wroclaw

[ctx: poland.kgm]
en: Lubusz
sl: Lubuš

[ctx: poland.kgm]
en: Kuyavia-Pomerania
sl: Kujavsko-Pomorjanska

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Portugal Districts
sl: Okrožja Portugalske

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Spain
sl: Španija

[ctx: portugal_districts.kgm]
en: Lisboa
sl: Lizbona

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Portugal Provinces (traditional)
sl: Province Portugalske (tradicionalno)

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Provinces (traditional)
sl: Province (tradicionalno)

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Spain
sl: Španija

[ctx: portugal_provinces.kgm]
en: Lisboa
sl: Lizbona

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Portugal (Regions)
sl: Portugalska (območja)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Not Portugal (Regions)
sl: Ni Portugalska (območja)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Lisboa(region)
sl: Lizbona (območje)

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Lisboa
sl: Lizbona

[ctx: portugal_regions.kgm]
en: Azores
sl: Azuri

[ctx: puertorico.kgm]
en: Puerto Rico
sl: Portoriko

[ctx: puertorico.kgm]
en: Municipalities
sl: Občine

[ctx: puertorico.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: puertorico.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Republic Of Ireland
sl: Republika Irska

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Counties
sl: Okrožja

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: Not Republic Of Ireland
sl: Ni Republika Irska

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: North Tipperary
sl: Severni Tiperari

[ctx: republic_of_ireland.kgm]
en: South Tipperary
sl: Južni Tiperari

[ctx: romania.kgm]
en: Romania
sl: Romunija

[ctx: romania.kgm]
en: Counties
sl: Okrožja

[ctx: romania.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: romania.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: romania.kgm]
en: Not Romania
sl: Ni Romunija

[ctx: romania.kgm]
en: Bacău
sl: Baku

[ctx: romania.kgm]
en: Braşov
sl: Brašov

[ctx: romania.kgm]
en: Alexandria
sl: Aleksandrija

[ctx: romania.kgm]
en: Bucureşti
sl: Bukarešta

[ctx: romania.kgm]
en: (Bucharest municipality)
sl: (Občina Bukarešta)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Russia (Districts)
sl: Rusija (okrožja)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Not Russia (Districts)
sl: Ni Rusija (okrožja)

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Central
sl: Srednja

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Moscow
sl: Moskva

[ctx: russia_districts.kgm]
en: Southern
sl: Južna

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Russia (Subjects)
sl: Rusija (Predmet)

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Not Russia (Subjects)
sl: Ni Rusija (Predmet)

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Altai Republic
sl: Altaiska republika

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Syktyvkar
sl: Siktivkar

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yakutsk
sl: Jakutsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: North Ossetia-Alania
sl: Severna Ossetia-Alania

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Grozny
sl: Grozni

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Krasnoyarsk
sl: Krasnojarsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Voronezh
sl: Voronez

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Moscow Oblast
sl: Moskovski Oblast

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Moscow
sl: Moskva

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Yuzhno-Sakhalinsk
sl: Južni-Sakalinsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chelyabinsk
sl: Čeljabinsk

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Chita
sl: Čita

[ctx: russia_subjects.kgm]
en: Khanty-Mansiysk
sl: Hanti-Mansijsk

[ctx: san-marino.kgm]
en: Municipalities
sl: Občine

[ctx: san-marino.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: san-marino.kgm]
en: Not San-Marino
sl: Ni San Marino

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Not Saudi (Arabia)
sl: Ni Saudova (Arabija)

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Ha'il
sl: Hail

[ctx: saudi_arabia.kgm]
en: Jizan
sl: Gizan

[ctx: sikkim.kgm]
en: Sikkim
sl: Sikim

[ctx: sikkim.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: sikkim.kgm]
en: Not Sikkim
sl: Ni Sikim

[ctx: sikkim.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: sikkim.kgm]
en: North Sikkim
sl: Severni Sikim

[ctx: sikkim.kgm]
en: West Sikkim
sl: Zahodni Sikim

[ctx: sikkim.kgm]
en: South Sikkim
sl: Južni Sikim

[ctx: sikkim.kgm]
en: East Sikkim
sl: Vzhodni Sikim

[ctx: slovakia.kgm]
en: Slovakia
sl: Slovaška

[ctx: slovakia.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: slovakia.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: slovakia.kgm]
en: Not Slovakia
sl: Ni Slovaška

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Slovenia (Traditional)
sl: Slovenija (tradicionalno)

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Not Slovenia (Traditional)
sl: Ni Slovenija (tradicionalno)

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Upper Carniola
sl: Gorenjska

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Styria
sl: Štajerska

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Carinthia
sl: Koroška

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Inner Carniola
sl: Notranjska

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Lower Carniola
sl: Dolenjska

[ctx: slovenia_traditional.kgm]
en: Slovenian Istria
sl: Slovenska Istra

[ctx: south_africa.kgm]
en: South Africa
sl: Južna Afrika

[ctx: south_africa.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: south_africa.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: south_africa.kgm]
en: Not South Africa
sl: Ni Južna Afrika

[ctx: south_africa.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: south_africa.kgm]
en: Eastern Cape
sl: Vzhodna Kaplandija

[ctx: south_africa.kgm]
en: Free State
sl: Svobodna država Oranje

[ctx: south_africa.kgm]
en: Northern Cape
sl: Severna Kaplandija

[ctx: south_africa.kgm]
en: North West
sl: Severozahod

[ctx: south_africa.kgm]
en: Western Cape
sl: Zahodna Kaplandija

[ctx: southamerica.kgm]
en: South America
sl: Južna Amerika

[ctx: southamerica.kgm]
en: Countries
sl: Države

[ctx: southamerica.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: southamerica.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: southamerica.kgm]
en: Coast
sl: Obala

[ctx: southamerica.kgm]
en: Colombia
sl: Kolumbija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bogotá
sl: Bogota

[ctx: southamerica.kgm]
en: Guyana
sl: Gvajana

[ctx: southamerica.kgm]
en: Suriname
sl: Surinam

[ctx: southamerica.kgm]
en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

[ctx: southamerica.kgm]
en: Ecuador
sl: Ekvador

[ctx: southamerica.kgm]
en: Brazil
sl: Brazilija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Bolivia
sl: Bolivija

[ctx: southamerica.kgm]
en: Chile
sl: Čile

[ctx: southamerica.kgm]
en: Paraguay
sl: Paragvaj

[ctx: southamerica.kgm]
en: Uruguay
sl: Urugvaj

[ctx: southkorea.kgm]
en: Republic of Korea
sl: Južna Koreja

[ctx: southkorea.kgm]
en: Regions
sl: Območja

[ctx: southkorea.kgm]
en: Out of Bounds
sl: Zunaj meja

[ctx: southkorea.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: southkorea.kgm]
en: Seoul
sl: Seul

[ctx: spain.kgm]
en: Spain
sl: Španija

[ctx: spain.kgm]
en: Autonomous communities
sl: Avtonomne skupnosti

[ctx: spain.kgm]
en: Not Spain
sl: Ni Španija

[ctx: spain.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: spain.kgm]
en: External frontier
sl: Zunanja meja

[ctx: spain.kgm]
en: Andalucia
sl: Andaluzija

[ctx: spain.kgm]
en: Seville
sl: Sevilla

[ctx: spain.kgm]
en: Aragon
sl: Aragonija

[ctx: spain.kgm]
en: Asturias
sl: Asturija

[ctx: spain.kgm]
en: Balearic Islands
sl: Balearski otoki

[ctx: spain.kgm]
en: Basque Country
sl: Baskovska provinca

[ctx: spain.kgm]
en: Canary Islands
sl: Kanarski otoki

[ctx: spain.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria and Santa Cruz de Tenerife
sl: Las Palmas de Gran Canaria in Santa Cruz de Tenerife

[ctx: spain.kgm]
en: Cantabria
sl: Kantabrija

[ctx: spain.kgm]
en: Castile-La Mancha
sl: Kastilija-La Mancha

[ctx: spain.kgm]
en: Castile and Leon
sl: Kastilija in Leon

[ctx: spain.kgm]
en: Catalonia
sl: Katalonija

[ctx: spain.kgm]
en: Extremadura
sl: Ekstremadura

[ctx: spain.kgm]
en: Galicia
sl: Galicija

[ctx: spain.kgm]
en: Murcia
sl: Murcija

[ctx: spain.kgm]
en: Navarre
sl: Navarra

[ctx: spain.kgm]
en: Valencian Community
sl: Valencija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Spain (Provinces)
sl: Španija (province)

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: France
sl: Francija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Andorra
sl: Andora

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Portugal
sl: Portugalska

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Morocco
sl: Maroko

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Algeria
sl: Alžirija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Almería
sl: Almeria

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Asturias
sl: Asturija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Ávila
sl: Avila

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cáceres
sl: Caceres

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cádiz
sl: Cadiz

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Cantabria
sl: Kantabrija

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Córdoba
sl: Cordoba

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: A Coruña
sl: A Coruna

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Balearic Islands
sl: Balearski otoki

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: León
sl: Leon

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Málaga
sl: Malaga

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Navarre
sl: Navarra

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Las Palmas de Gran Canaria
sl: Las Palmas

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Seville
sl: Sevilla

[ctx: spain_provinces.kgm]
en: Valencia
sl: Valencija

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Sri-Lanka
sl: Šrilanka

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Not Sri-Lanka
sl: Ni Šrilanka

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Central
sl: Osrednja

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Kandy
sl: Kandi

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North Central
sl: Severna osrednja

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North
sl: Sever

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Eastern
sl: Vzhodna

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: North Western
sl: Severna Zahodna

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Southern
sl: Južna

[ctx: sri-lanka.kgm]
en: Western
sl: Zahodna

[ctx: sudan.kgm]
en: States
sl: Pokrajine

[ctx: sudan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: sudan.kgm]
en: Not Sudan
sl: Ni Sudan

[ctx: sudan.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: sudan.kgm]
en: Blue Nile/Central
sl: Modri nil/Osrednje

[ctx: sudan.kgm]
en: North Darfur
sl: Severni Darfur

[ctx: sudan.kgm]
en: South Darfur
sl: Južni Darfur

[ctx: sudan.kgm]
en: West Darfur
sl: Zahodni Darfur

[ctx: sudan.kgm]
en: Red Sea
sl: Rdeče morje

[ctx: sudan.kgm]
en: Khartoum
sl: Kartum

[ctx: sudan.kgm]
en: North Kurdufan
sl: Severni Kartum

[ctx: sudan.kgm]
en: South Kurdufan
sl: Južni Kartum

[ctx: sudan.kgm]
en: Northern
sl: Severni

[ctx: sudan.kgm]
en: River Nile
sl: Reka Nil

[ctx: suriname.kgm]
en: Suriname
sl: Surinam

[ctx: suriname.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: suriname.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: suriname.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: suriname.kgm]
en: Not Surinam
sl: Ni Surinam

[ctx: suriname.kgm]
en: Nieuw Amsterdam
sl: Novi Amsterdam

[ctx: sweden.kgm]
en: Sweden by Counties
sl: Švedska po okrožjih

[ctx: sweden.kgm]
en: Counties
sl: Okrožja

[ctx: sweden.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: sweden.kgm]
en: County Border
sl: Meje okrožja

[ctx: sweden.kgm]
en: CoastLine
sl: Obala

[ctx: sweden.kgm]
en: Not Sweden
sl: Ni Švedska

[ctx: sweden.kgm]
en: Stockholm County
sl: Okrožje Stockholm

[ctx: sweden.kgm]
en: Västerbotten County
sl: Okrožje Västerbotten

[ctx: sweden.kgm]
en: Norrbotten County
sl: Okrožje Norrbotten

[ctx: sweden.kgm]
en: Uppsala County
sl: Okrožje Uppsala

[ctx: sweden.kgm]
en: Södermanland County
sl: Okrožje Södermanland

[ctx: sweden.kgm]
en: Nyköping
sl: Nykoping

[ctx: sweden.kgm]
en: Östergötland County
sl: Okrožje Östergötland

[ctx: sweden.kgm]
en: Jönköping County
sl: Okrožje Jönköping

[ctx: sweden.kgm]
en: Kronoberg County
sl: Okrožje Kronoberg

[ctx: sweden.kgm]
en: Kalmar County
sl: Okrožje Kalmar

[ctx: sweden.kgm]
en: Gotland County
sl: Okrožje Gotland

[ctx: sweden.kgm]
en: Blekinge County
sl: Okrožje Blekinge

[ctx: sweden.kgm]
en: Skåne County
sl: Okrožje Skåne

[ctx: sweden.kgm]
en: Halland County
sl: Okrožje Halland

[ctx: sweden.kgm]
en: Västra Götaland County
sl: Okrožje Västra Götaland

[ctx: sweden.kgm]
en: Göteborg
sl: Goteborg

[ctx: sweden.kgm]
en: Värmland County
sl: Okrožje Värmland

[ctx: sweden.kgm]
en: Örebro County
sl: Okrožje Örebro

[ctx: sweden.kgm]
en: Västmanland County
sl: Okrožje Västmanland

[ctx: sweden.kgm]
en: Dalarna County
sl: Okrožje Dalarna

[ctx: sweden.kgm]
en: Gävleborg County
sl: Okrožje Gävleborg

[ctx: sweden.kgm]
en: Västernorrland County
sl: Okrožje Västernorrland

[ctx: sweden.kgm]
en: Jämtland County
sl: Okrožje Jämtland

[ctx: switzerland.kgm]
en: Switzerland
sl: Švica

[ctx: switzerland.kgm]
en: Cantons
sl: Kantoni

[ctx: switzerland.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: switzerland.kgm]
en: Not Switzerland
sl: Ni Švica

[ctx: switzerland.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: switzerland.kgm]
en: Lucerne
sl: Lucern

[ctx: switzerland.kgm]
en: Neuchâtel
sl: Neuchatel

[ctx: switzerland.kgm]
en: Geneva
sl: Ženeva

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Not Tajikistan
sl: Ni Tadžikistan

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Districts of Republican Subordination
sl: Okrožja republikanske podrejenosti

[ctx: tajikistan.kgm]
en: Dushanbe
sl: Dušanbej

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Coimbatore
sl: Coimbatur

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Tiruppur
sl: Tirupur

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Udagamandalam
sl: Ooty

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Cuddalore
sl: Kuddalur

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Thiruvarur
sl: Tiruvarur

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Thanjavur
sl: Tanjavur

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Chennai
sl: Čenaj

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Theni
sl: Teni

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Vellore
sl: Vellur

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Thiruvallur
sl: Tiruvallur

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Andhra Pradesh
sl: Andra Pradeš

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Karaikal
sl: Karikal

[ctx: tamilnadu.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: thailand.kgm]
en: Thailand
sl: Tajska

[ctx: thailand.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: thailand.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: thailand.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: thailand.kgm]
en: Not Thailand
sl: Ni Tajska

[ctx: thailand.kgm]
en: Chon Buri
sl: Čon Buri

[ctx: thailand.kgm]
en: Phuket
sl: Puket

[ctx: tripura.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: tripura.kgm]
en: Not Tripura
sl: Ni Tripura

[ctx: tripura.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: tripura.kgm]
en: North Tripura
sl: Severna Tripura

[ctx: tripura.kgm]
en: South Tripura
sl: Južna Tripura

[ctx: tripura.kgm]
en: West Tripura
sl: Zahodna Tripura

[ctx: turkey.kgm]
en: Turkey
sl: Turčija

[ctx: turkey.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: turkey.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: turkey.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: turkey.kgm]
en: Not Turkey
sl: Ni Turčija

[ctx: turkey.kgm]
en: Antalya
sl: Antalija

[ctx: turkey.kgm]
en: Konya
sl: Konja

[ctx: turkey.kgm]
en: Malatya
sl: Malatja

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: turkmenistan.kgm]
en: Not Turkmenistan
sl: Ni Turkmenistan

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ukraine
sl: Ukrajina

[ctx: ukraine.kgm]
en: Ivano-Frankivs'k
sl: Ivano-Frankivsk

[ctx: ukraine.kgm]
en: Kyiv
sl: Kijev

[ctx: ukraine.kgm]
en: Mykolayiv
sl: Mikolajiv

[ctx: ukraine.kgm]
en: Donets'ka oblast'
sl: Donetska oblast

[ctx: ukraine.kgm]
en: Donets'k
sl: Doneck

[ctx: ukraine.kgm]
en: Zaporiz'ka oblast'
sl: Zaporizka oblast

[ctx: ukraine.kgm]
en: Khersons'ka oblast'
sl: Khersonska oblast

[ctx: ukraine.kgm]
en: Luhans'ka oblast'
sl: Luhanska oblast

[ctx: ukraine.kgm]
en: Luhans'k
sl: Luhansk

[ctx: ukraine.kgm]
en: Autonomous Republic of Crimea
sl: Avtonomna republika Krim

[ctx: ukraine.kgm]
en: Simferopol'
sl: Simferopol

[ctx: ukraine.kgm]
en: City of Kyiv
sl: Mesto Kijev

[ctx: ukraine.kgm]
en: City of Sevastopol'
sl: Mesto Sevastopol

[ctx: ukraine.kgm]
en: Azov Sea
sl: Azovsko morje

[ctx: ukraine.kgm]
en: Black Sea
sl: Črno morje

[ctx: ukraine.kgm]
en: Not Ukraine
sl: Ni Ukrajina

[ctx: ukraine.kgm]
en: Border/Coast
sl: Meja / Obala

[ctx: ukraine.kgm]
en: River
sl: Reka

[ctx: uruguay.kgm]
en: Uruguay
sl: Urugvaj

[ctx: uruguay.kgm]
en: Departments
sl: Oddelki

[ctx: uruguay.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: uruguay.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: uruguay.kgm]
en: Not Uruguay
sl: Ni Urugvaj

[ctx: uruguay.kgm]
en: Río Negro
sl: Rio Negro

[ctx: uruguay.kgm]
en: San José
sl: San Jose

[ctx: uruguay.kgm]
en: Tacuarembó
sl: Tacuarembo

[ctx: usa.kgm]
en: USA
sl: ZDA

[ctx: usa.kgm]
en: States
sl: Dežele

[ctx: usa.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: usa.kgm]
en: Coast
sl: Obala

[ctx: usa.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Superior
sl: Veliko jezero

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Michigan
sl: Michigansko jezero

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Huron
sl: Huronsko jezero

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Erie
sl: Erijsko jezero

[ctx: usa.kgm]
en: Lake Ontario
sl: Ontarijsko jezero

[ctx: usa.kgm]
en: The Bahamas
sl: Bahami

[ctx: usa.kgm]
en: Cuba
sl: Kuba

[ctx: usa.kgm]
en: Canada
sl: Kanada

[ctx: usa.kgm]
en: Mexico
sl: Mehika

[ctx: usa.kgm]
en: Russia
sl: Rusija

[ctx: usa.kgm]
en: Alaska
sl: Aljaska

[ctx: usa.kgm]
en: California
sl: Kalifornija

[ctx: usa.kgm]
en: Colorado
sl: Kolorado

[ctx: usa.kgm]
en: Hawaii
sl: Havaji

[ctx: usa.kgm]
en: Mississippi
sl: Misisipi

[ctx: usa.kgm]
en: New Mexico
sl: Nova Mehika

[ctx: usa.kgm]
en: North Carolina
sl: Severna Karolina

[ctx: usa.kgm]
en: North Dakota
sl: Severna Dakota

[ctx: usa.kgm]
en: South Carolina
sl: Južna Karolina

[ctx: usa.kgm]
en: South Dakota
sl: Južna Dakota

[ctx: usa.kgm]
en: Texas
sl: Teksas

[ctx: usa.kgm]
en: Virginia
sl: Virginija

[ctx: usa.kgm]
en: West Virginia
sl: Zahodna Virginija

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Not Uzbekistan
sl: Ni Uzbekistan

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Buxoro
sl: Buhara

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Buxoro (Bukhara)
sl: Buhara (Bukhara)

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Farg'ona
sl: Fargona

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Farg'ona (Fergana)
sl: Fargona (Fergana)

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Urganch
sl: Urganč

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Samarqand
sl: Samarkand

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Toshkent (Viloyati)
sl: Taškent (Viloyati)

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Tashkent
sl: Taškent

[ctx: uzbekistan.kgm]
en: Toshkent (Shahri )
sl: Taškent (Shahri )

[ctx: venezuela.kgm]
en: States
sl: Dežele

[ctx: venezuela.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: venezuela.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: venezuela.kgm]
en: Not Venezuela
sl: Ni Venezuela

[ctx: venezuela.kgm]
en: Anzoátegui
sl: Anzoategui

[ctx: venezuela.kgm]
en: Bolívar
sl: Bolivar

[ctx: venezuela.kgm]
en: Valencia
sl: Valencija

[ctx: venezuela.kgm]
en: Falcón
sl: Falcon

[ctx: venezuela.kgm]
en: Guárico
sl: Guarico

[ctx: venezuela.kgm]
en: Mérida
sl: Merida

[ctx: venezuela.kgm]
en: Maturín
sl: Maturin

[ctx: venezuela.kgm]
en: Táchira
sl: Tachira

[ctx: venezuela.kgm]
en: Federal Dependencies
sl: Federalne odvisnosti

[ctx: venezuela.kgm]
en: Capital District
sl: Okrožje prestolnice

[ctx: vietnam.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: vietnam.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: vietnam.kgm]
en: Not Vietnam
sl: Ni Vietnam

[ctx: vietnam.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: vietnam.kgm]
en: Ho Chi Minh
sl: Hošiminh

[ctx: virginia.kgm]
en: Virginia (USA)
sl: Virginija (ZDA)

[ctx: virginia.kgm]
en: Counties and Independent Cities
sl: Okrožja in neodvisna mesta

[ctx: virginia.kgm]
en: Not Virginia
sl: Ni Virginija

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Alexandria
sl: Mesto Alexandria

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Bristol
sl: Mesto Bristol

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Buena Vista
sl: Mesto Buena Vista

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Charlottesville
sl: Mesto Charlottesville

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Chesapeake
sl: Mesto Chesapeake

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Covington
sl: Mesto Covington

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Danville
sl: Mesto Danville

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Emporia
sl: Mesto Emporia

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Fairfax
sl: Mesto Fairfax

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Falls Church
sl: Mesto Falls Church

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Franklin
sl: Mesto Franklin

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Fredericksburg
sl: Mesto Fredericksburg

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Galax
sl: Mesto Galax

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Hampton
sl: Mesto Hampton

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Harrisonburg
sl: Mesto Harrisonburg

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Hopewell
sl: Mesto Hopewell

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Lexington
sl: Mesto Lexington

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Lynchburg
sl: Mesto Lynchburg

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Manassas
sl: Mesto Manassas

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Manassas Park
sl: Mesto Manassas Park

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Martinsville
sl: Mesto Martinsville

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Newport News
sl: Mesto Newport News

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Norfolk
sl: Mesto Norfolk

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Norton
sl: Mesto Norton

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Petersburg
sl: Mesto Petersburg

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Poquoson
sl: Mesto Poquoson

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Portsmouth
sl: Mesto Portsmouth

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Radford
sl: Mesto Radford

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Richmond
sl: Mesto Richmond

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Roanoke
sl: Mesto Roanoke

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Salem
sl: Mesto Salem

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Staunton
sl: Mesto Staunton

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Suffolk
sl: Mesto Suffolk

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Virginia Beach
sl: Mesto Virginia Beach

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Waynesboro
sl: Mesto Waynesboro

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Williamsburg
sl: Mesto Williamsburg

[ctx: virginia.kgm]
en: City of Winchester
sl: Mesto Winchester

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Waters (World-Class)
sl: Vode (Svetovni-razred)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Oceans and basins
sl: Oceani in bazeni

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Not Waters (World-Class)
sl: Niso vode (Svetovni-razred)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Arctic ocean
sl: Arktični ocean

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Pacific
sl: Severni Pacifik

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Northern Atlantic
sl: Severni Atlantik

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Pacific
sl: Južni Pacifik

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Southern Atlantic
sl: Južni Atlantik

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Indian ocean
sl: Indijski ocean

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Antarctic ocean
sl: Antarktični ocean

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Congo
sl: Kongo

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Chad
sl: Jezero Čad

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Jubba
sl: Juba

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Nile
sl: Nil

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Okavango swamp
sl: Močvirje Okavango

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Danube
sl: Donava

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Kura (& Araks)
sl: Kura (in Araks)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Tigris (& Euphrates)
sl: Tigris (in Evfrat)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Balkhash
sl: Jezero Balkhash

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Hong (Red river)
sl: Hong (Rdeča reka)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Murray (& Darling)
sl: Murray (in Darling)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Alabama (& Tombigbee)
sl: Alabama (in Tombigbee)

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Columbia
sl: Kolumbija

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Mississippi
sl: Misisipi

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Amazon
sl: Amazonka

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Titicaca
sl: Jezero Titikaka

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Uruguay
sl: Urugvaj

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Lake Eyre
sl: Jezero Ejre

[ctx: waters_world-class.kgm]
en: Caspian sea
sl: Kaspijsko morje

[ctx: westbengal.kgm]
en: West Bengal
sl: Zahodna Bengalija

[ctx: westbengal.kgm]
en: District
sl: Okrožje

[ctx: westbengal.kgm]
en: Not West Bengal
sl: Ni Zahodna Bengalija

[ctx: westbengal.kgm]
en: Border
sl: Meja

[ctx: westbengal.kgm]
en: South 24-Parganas
sl: Južni 24-Peganus

[ctx: westbengal.kgm]
en: North 24-Parganas
sl: Severni 24-Peganus

[ctx: westbengal.kgm]
en: Burdwan
sl: Burdvan

[ctx: world.kgm]
en: World
sl: Svet

[ctx: world.kgm]
en: Countries
sl: Države

[ctx: world.kgm]
en: Not a Nation
sl: Ni država

[ctx: world.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: world.kgm]
en: Algeria
sl: Alžirija

[ctx: world.kgm]
en: Algiers
sl: Alžir

[ctx: world.kgm]
en: Botswana
sl: Bocvana

[ctx: world.kgm]
en: Cameroon
sl: Kamerun

[ctx: world.kgm]
en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

[ctx: world.kgm]
en: Chad
sl: Čad

[ctx: world.kgm]
en: Côte d'Ivoire
sl: Slonokoščena obala

[ctx: world.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
sl: Demokratična republika Kongo

[ctx: world.kgm]
en: Kinshasa
sl: Kinšasa

[ctx: world.kgm]
en: Djibouti
sl: Džibuti

[ctx: world.kgm]
en: Egypt
sl: Egipt

[ctx: world.kgm]
en: Cairo
sl: Kairo

[ctx: world.kgm]
en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Eritrea
sl: Eritreja

[ctx: world.kgm]
en: Asmara
sl: Asmera

[ctx: world.kgm]
en: Ethiopia
sl: Etiopija

[ctx: world.kgm]
en: Addis Ababa
sl: Adis Abeba

[ctx: world.kgm]
en: Ghana
sl: Gana

[ctx: world.kgm]
en: Accra
sl: Akra

[ctx: world.kgm]
en: Guinea
sl: Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

[ctx: world.kgm]
en: Tehran
sl: Teheran

[ctx: world.kgm]
en: Iraq
sl: Irak

[ctx: world.kgm]
en: Baghdad
sl: Bagdad

[ctx: world.kgm]
en: Israel
sl: Izrael

[ctx: world.kgm]
en: Jerusalem
sl: Jeruzalem

[ctx: world.kgm]
en: Jordan
sl: Jordanija

[ctx: world.kgm]
en: Amman
sl: Aman

[ctx: world.kgm]
en: Kenya
sl: Kenija

[ctx: world.kgm]
en: Kuwait
sl: Kuvajt

[ctx: world.kgm]
en: Lebanon
sl: Libanon

[ctx: world.kgm]
en: Beirut
sl: Bejrut

[ctx: world.kgm]
en: Lesotho
sl: Lesoto

[ctx: world.kgm]
en: Liberia
sl: Liberija

[ctx: world.kgm]
en: Monrovia
sl: Monrovija

[ctx: world.kgm]
en: Libya
sl: Libija

[ctx: world.kgm]
en: Liechtenstein
sl: Lihtenštajn

[ctx: world.kgm]
en: Madagascar
sl: Madagaskar

[ctx: world.kgm]
en: Malawi
sl: Malavi

[ctx: world.kgm]
en: Mauritania
sl: Mavretanija

[ctx: world.kgm]
en: Morocco
sl: Maroko

[ctx: world.kgm]
en: Mozambique
sl: Mozambik

[ctx: world.kgm]
en: Namibia
sl: Namibija

[ctx: world.kgm]
en: Nigeria
sl: Nigerija

[ctx: world.kgm]
en: Qatar
sl: Katar

[ctx: world.kgm]
en: Republic of the Congo
sl: Republika Kongo

[ctx: world.kgm]
en: Rwanda
sl: Ruanda

[ctx: world.kgm]
en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

[ctx: world.kgm]
en: Riyadh
sl: Rijad

[ctx: world.kgm]
en: Somalia
sl: Somalija

[ctx: world.kgm]
en: Mogadishu
sl: Mogadiš

[ctx: world.kgm]
en: South Africa
sl: Južna Afrika

[ctx: world.kgm]
en: Pretoria, Bloemfontein and Cape Town
sl: Pretoria, Bloemfontein in Cape Town

[ctx: world.kgm]
en: Khartoum
sl: Kartum

[ctx: world.kgm]
en: South Sudan
sl: Južni Sudan

[ctx: world.kgm]
en: Syria
sl: Sirija

[ctx: world.kgm]
en: Damascus
sl: Damask

[ctx: world.kgm]
en: Tanzania
sl: Tanzanija

[ctx: world.kgm]
en: The Gambia
sl: Gambija

[ctx: world.kgm]
en: Tunisia
sl: Tunizija

[ctx: world.kgm]
en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

[ctx: world.kgm]
en: Abu Dhabi City
sl: Abu Dhabi

[ctx: world.kgm]
en: West Bank
sl: Zahodni Breg

[ctx: world.kgm]
en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

[ctx: world.kgm]
en: Yemen
sl: Jemen

[ctx: world.kgm]
en: Zambia
sl: Zambija

[ctx: world.kgm]
en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

[ctx: world.kgm]
en: Albania
sl: Albanija

[ctx: world.kgm]
en: Austria
sl: Avstrija

[ctx: world.kgm]
en: Vienna
sl: Dunaj

[ctx: world.kgm]
en: Belarus
sl: Belorusija

[ctx: world.kgm]
en: Belgium
sl: Belgija

[ctx: world.kgm]
en: Brussels
sl: Bruselj

[ctx: world.kgm]
en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

[ctx: world.kgm]
en: Bulgaria
sl: Bolgarija

[ctx: world.kgm]
en: Sofia
sl: Sofija

[ctx: world.kgm]
en: Croatia
sl: Hrvaška

[ctx: world.kgm]
en: Czechia
sl: Češka

[ctx: world.kgm]
en: Prague
sl: Praga

[ctx: world.kgm]
en: Denmark
sl: Danska

[ctx: world.kgm]
en: Estonia
sl: Estonija

[ctx: world.kgm]
en: Tallinn
sl: Talin

[ctx: world.kgm]
en: Finland
sl: Finska

[ctx: world.kgm]
en: North Macedonia
sl: Severna Makedonija

[ctx: world.kgm]
en: France
sl: Francija

[ctx: world.kgm]
en: Paris
sl: Pariz

[ctx: world.kgm]
en: Germany
sl: Nemčija

[ctx: world.kgm]
en: Greece
sl: Grčija

[ctx: world.kgm]
en: Athens
sl: Atene

[ctx: world.kgm]
en: Hungary
sl: Madžarska

[ctx: world.kgm]
en: Budapest
sl: Budimpešta

[ctx: world.kgm]
en: Iceland
sl: Islandija

[ctx: world.kgm]
en: Ireland
sl: Irska

[ctx: world.kgm]
en: Italy
sl: Italija

[ctx: world.kgm]
en: Rome
sl: Rim

[ctx: world.kgm]
en: Latvia
sl: Latvija

[ctx: world.kgm]
en: Lithuania
sl: Litva

[ctx: world.kgm]
en: Vilnius
sl: Vilna

[ctx: world.kgm]
en: Luxembourg
sl: Luksemburg

[ctx: world.kgm]
en: Moldova
sl: Moldavija

[ctx: world.kgm]
en: Chisinau
sl: Kišnjev (Chisinau)

[ctx: world.kgm]
en: Netherlands
sl: Nizozemska

[ctx: world.kgm]
en: Norway
sl: Norveška

[ctx: world.kgm]
en: Poland
sl: Poljska

[ctx: world.kgm]
en: Warsaw
sl: Varšava

[ctx: world.kgm]
en: Portugal
sl: Portugalska

[ctx: world.kgm]
en: Lisbon
sl: Lizbona

[ctx: world.kgm]
en: Romania
sl: Romunija

[ctx: world.kgm]
en: Bucharest
sl: Bukarešta

[ctx: world.kgm]
en: Russia
sl: Rusija

[ctx: world.kgm]
en: Moscow
sl: Moskva

[ctx: world.kgm]
en: Serbia
sl: Srbija

[ctx: world.kgm]
en: Belgrade
sl: Beograd

[ctx: world.kgm]
en: Montenegro
sl: Črna gora

[ctx: world.kgm]
en: Slovakia
sl: Slovaška

[ctx: world.kgm]
en: Slovenia
sl: Slovenija

[ctx: world.kgm]
en: Spain
sl: Španija

[ctx: world.kgm]
en: Sweden
sl: Švedska

[ctx: world.kgm]
en: Switzerland
sl: Švica

[ctx: world.kgm]
en: Turkey
sl: Turčija

[ctx: world.kgm]
en: Ukraine
sl: Ukrajina

[ctx: world.kgm]
en: Kyiv
sl: Kijev

[ctx: world.kgm]
en: United Kingdom
sl: Velika Britanija

[ctx: world.kgm]
en: Canada
sl: Kanada

[ctx: world.kgm]
en: El Salvador
sl: Salvador

[ctx: world.kgm]
en: The United States of America
sl: Združene Države Amerike

[ctx: world.kgm]
en: The Bahamas
sl: Bahami

[ctx: world.kgm]
en: The Dominican Republic
sl: Dominikanska Republika

[ctx: world.kgm]
en: Cuba
sl: Kuba

[ctx: world.kgm]
en: Jamaica
sl: Jamajka

[ctx: world.kgm]
en: Dominica
sl: Dominika

[ctx: world.kgm]
en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

[ctx: world.kgm]
en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

[ctx: world.kgm]
en: Mexico
sl: Mehika

[ctx: world.kgm]
en: Guatemala
sl: Gvatemala

[ctx: world.kgm]
en: Nicaragua
sl: Nikaragva

[ctx: world.kgm]
en: Costa Rica
sl: Kostarika

[ctx: world.kgm]
en: Colombia
sl: Kolumbija

[ctx: world.kgm]
en: Bogotá
sl: Bogota

[ctx: world.kgm]
en: Guyana
sl: Gvajana

[ctx: world.kgm]
en: Suriname
sl: Surinam

[ctx: world.kgm]
en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

[ctx: world.kgm]
en: Ecuador
sl: Ekvador

[ctx: world.kgm]
en: Brazil
sl: Brazilija

[ctx: world.kgm]
en: Bolivia
sl: Bolivija

[ctx: world.kgm]
en: Chile
sl: Čile

[ctx: world.kgm]
en: Paraguay
sl: Paragvaj

[ctx: world.kgm]
en: Asunción
sl: Asuncion

[ctx: world.kgm]
en: Uruguay
sl: Urugvaj

[ctx: world.kgm]
en: Australia
sl: Avstralija

[ctx: world.kgm]
en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

[ctx: world.kgm]
en: Vatican City
sl: Vatikan

[ctx: world.kgm]
en: Andorra
sl: Andora

[ctx: world.kgm]
en: Monaco
sl: Monako

[ctx: world.kgm]
en: Monaco-Ville
sl: Monako

[ctx: world.kgm]
en: China
sl: Kitajska

[ctx: world.kgm]
en: Beijing
sl: Peking

[ctx: world.kgm]
en: India
sl: Indija

[ctx: world.kgm]
en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

[ctx: world.kgm]
en: Colombo and Sri Jayewardenepura
sl: Colombo in Sri Jayewardenepura

[ctx: world.kgm]
en: Mongolia
sl: Mongolija

[ctx: world.kgm]
en: Ulaanbaatar
sl: Ulan Bator

[ctx: world.kgm]
en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

[ctx: world.kgm]
en: Japan
sl: Japonska

[ctx: world.kgm]
en: Tokyo
sl: Tokio

[ctx: world.kgm]
en: Myanmar
sl: Mjanmar

[ctx: world.kgm]
en: Kathmandu
sl: Katmandu

[ctx: world.kgm]
en: Bhutan
sl: Butan

[ctx: world.kgm]
en: Indonesia
sl: Indonezija

[ctx: world.kgm]
en: Jakarta
sl: Džakarta

[ctx: world.kgm]
en: Malaysia
sl: Malezija

[ctx: world.kgm]
en: Bangladesh
sl: Bangladeš

[ctx: world.kgm]
en: Dhaka
sl: Daka

[ctx: world.kgm]
en: Cyprus
sl: Ciper

[ctx: world.kgm]
en: Nicosia
sl: Nikozija

[ctx: world.kgm]
en: Afghanistan
sl: Afganistan

[ctx: world.kgm]
en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

[ctx: world.kgm]
en: Armenia
sl: Armenija

[ctx: world.kgm]
en: Yerevan
sl: Erevan

[ctx: world.kgm]
en: Bahrain
sl: Bahrajn

[ctx: world.kgm]
en: Georgia
sl: Gruzija

[ctx: world.kgm]
en: Ashgabat
sl: Ašabad

[ctx: world.kgm]
en: Tashkent
sl: Taškent

[ctx: world.kgm]
en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

[ctx: world.kgm]
en: Bishkek
sl: Biškek

[ctx: world.kgm]
en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

[ctx: world.kgm]
en: Dushanbe
sl: Dušanbe

[ctx: world.kgm]
en: Cambodia
sl: Kambodža

[ctx: world.kgm]
en: East Timor
sl: Vzhodni Timor

[ctx: world.kgm]
en: Brunei
sl: Brunej

[ctx: world.kgm]
en: Philippines
sl: Filipini

[ctx: world.kgm]
en: Thailand
sl: Tajska

[ctx: world.kgm]
en: Republic of China (Taiwan)
sl: Tajvan

[ctx: world.kgm]
en: Taipei
sl: Tajpej

[ctx: world.kgm]
en: Singapore
sl: Singapur

[ctx: world.kgm]
en: Democratic People's Republic of Korea
sl: Severna Koreja

[ctx: world.kgm]
en: Pyeongyang
sl: Pjongjang

[ctx: world.kgm]
en: Republic of Korea
sl: Južna Koreja

[ctx: world.kgm]
en: Seoul
sl: Seul

[ctx: world.kgm]
en: Fiji
sl: Fidži

[ctx: world.kgm]
en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

[ctx: world.kgm]
en: Greenland (Denmark)
sl: Grenlandija (Danska)

[ctx: world_continents.kgm]
en: World continents (from North Pole)
sl: Svetovne celine (s severnega tečaja)

[ctx: world_continents.kgm]
en: Continents
sl: Celine

[ctx: @title:group]
en: What is the highest summit of %1?
sl: Kaj je najvišji vrh %1?

[ctx: @title]
en: Continents by highest summit
sl: Celine po najvišjem vrhu

[ctx: @title:group]
en: Which has %1 as its highest summit?
sl: Katera država ima %1 kot najvišji vrh?

[ctx: @title]
en: Highest summit of continents
sl: Najvišji vrhovi celin

[ctx: world_continents.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: world_continents.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: world_continents.kgm]
en: Africa
sl: Afrika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Kilimanjaro
sl: Kilimandžaro

[ctx: world_continents.kgm]
en: North America
sl: Severna Amerika

[ctx: world_continents.kgm]
en: South America
sl: Južna Amerika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Antarctica
sl: Antarktika

[ctx: world_continents.kgm]
en: Asia
sl: Azija

[ctx: world_continents.kgm]
en: Europe
sl: Evropa

[ctx: world_continents.kgm]
en: Oceania
sl: Oceanija

[ctx: yemen.kgm]
en: Yemen
sl: Jemen

[ctx: yemen.kgm]
en: Governorates
sl: Pokrajine

[ctx: yemen.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: yemen.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: yemen.kgm]
en: Not Yemen
sl: Ni Jemen

[ctx: yemen.kgm]
en: Abyan
sl: Abjan

[ctx: yemen.kgm]
en: 'Adan
sl: Aden

[ctx: yemen.kgm]
en: Ad Dali'
sl: Ad Dali

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Bayda'
sl: Al Bayda

[ctx: yemen.kgm]
en: Al Hudaydah
sl: Al Hudajdah

[ctx: yemen.kgm]
en: 'Amran
sl: Amren

[ctx: yemen.kgm]
en: Hajjah
sl: Hajah

[ctx: yemen.kgm]
en: Ibb
sl: Ib

[ctx: yemen.kgm]
en: Ma'rib
sl: Marib

[ctx: yemen.kgm]
en: Sa'dah
sl: Sadah

[ctx: yemen.kgm]
en: Sanaa
sl: Sana

[ctx: yemen.kgm]
en: Ta'izz
sl: Taiz

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Democratic Republic of the Congo
sl: Demokratična republika Kongo

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Not Democratic Republic of the Congo
sl: Ni Demokratična republika Kongo

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kinshasa
sl: Kinšasa

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kongo central
sl: Osrednji Kongo

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kwango
sl: Kvango

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kasaï
sl: Kasai

[ctx: zaire2006.kgm]
en: Kasaï oriental
sl: Kasai oriental

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Zambia (Districts)
sl: Zambija (okrožja)

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: zambia_districts.kgm]
en: Not Zambia (Districts)
sl: Ni Zambija (okrožja)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Zambia (Provinces)
sl: Zambija (province)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Not Zambia (Provinces)
sl: Ni Zambija (province)

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Central
sl: Osrednja

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Eastern
sl: Vzhodna

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Northern
sl: Severna

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: North-Western
sl: Severno-zahodni

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Southern
sl: Južna

[ctx: zambia_provinces.kgm]
en: Western
sl: Zahodna

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Provinces
sl: Province

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Not Zimbabwe
sl: Ni Zimbabve

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Mashonaland central
sl: Osrednji Mashonaland

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Mashonaland east
sl: Vzhodni Mashonaland

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Mashonaland west
sl: Zahodni Mashonaland

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Matabeleland north
sl: Severni Matabeleland

[ctx: zimbabwe.kgm]
en: Matabeleland south
sl: Južni Matabeleland

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Zimbabwe (Districts)
sl: Zimbabve (okrožja)

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Districts
sl: Okrožja

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Frontier
sl: Meja

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Water
sl: Voda

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Not Zimbabwe (Districts)
sl: Ni Zimbabve (okrožja)

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Mount Darwin
sl: Gora Darwin

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gokwe north
sl: Severni Gokve

[ctx: zimbabwe_districts.kgm]
en: Gokwe south
sl: Južni Gokve
