kgeotag - en to cs translation catalogue (77 entries)

en: seconds
cs: sekund

en: Maximum distance:
cs: Maximální vzdálenost:

en: meters
cs: metry

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Save as default
cs: Uložit jako výchozí

en: Settings saved!
cs: Nastavení byla uložena.

en: Rename bookmark
cs: Přejmenovat záložku

en: Delete bookmark
cs: Smazat záložku

en: New Bookmark
cs: Nová záložka

en: Untitled
cs: Nepojmenovaný

en: Add new bookmark
cs: Přidat záložku

en: Rename Bookmark
cs: Přejmenovat záložku

en: Label:
cs: Popisek:

en: Longitude:
cs: Zeměpisná délka:

en: Latitude:
cs: Zeměpisná šířka:

en: Altitude:
cs: Výška:

en: New bookmark
cs: Nová záložka

[ctx: Abbreviated cardinal direction "East"]
en: E
cs: V

[ctx: Abbreviated cardinal direction "West"]
en: W
cs: Z

[ctx: Abbreviated cardinal direction "North"]
en: N
cs: S

en: hours
cs: hodin

en: minutes
cs: minut

en: Select
cs: Vybrat

en: All images
cs: Všechny obrázky

en: Set coordinates from clipboard
cs: Nastavit souřadnice ze schránky

en: Set coordinates manually
cs: Nastavit souřadnice ručně

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Remove coordinates
cs: Odstranit souřadnice

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Remove image | Remove images
cs[0]: Odstranit obraz
cs[1]: Odstranit obrázky
cs[2]: Odstranit obrázky

en: Open with default viewer
cs: Otevřít pomocí výchozího prohlížeče

en: Copyright (C) 2020-2023 Tobias Leupold
cs: Autorská práva (C) 2020-2023 Tobias Leupold

en: Maintainer
cs: Správce

en: Files/Folders
cs: Soubory/Složky

en: Files and/or folders to load at startup
cs: Soubory a/nebo složky, které se mají načíst při spuštění

en: [files/folders...]
cs: [soubory/složky...]

en: Add all images and tracks from a folder
cs: Přidat všechny obrázky a trasy ze složky

en: All tracks
cs: Všechny skladby

en: Assign images to GPS data
cs: Přiřadit obrázky k datům GPS

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Preview
cs: Náhled

en: Map
cs: Mapa

en: Tracks
cs: Stopy

en: Loading timezone data
cs: Načítají se data časového pásma

en: Images
cs: Obrázky

en: Please select a folder
cs: Prosím vyberte složku

en: one track | %1 tracks
cs[0]: jedna skladba
cs[1]: %1 skladby
cs[2]: %1 skladeb

en: one segment | %1 segments
cs[0]: jeden segment
cs[1]: %1 segmenty
cs[2]: %1 segmenty

en: Loading images ...
cs: Načítání obrázků ...

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Add images
cs: Přidat obrázky

[ctx: Message string for some images that failed to load and some that were skipped because they already have been loaded. The pluralized strings for the failed images (%1) and the skipped images (%2) are provided by the following i18np calls.]
en: <p>%1 and %2.</p>
cs: <p>%1 a %2.</p>

en: 1 image | %1 images
cs[0]: 1 obrázek
cs[1]: %1 obrázky
cs[2]: %1 obrázků

en: 1 image (%2) | %1 images (%2)
cs[0]: 1 obrázek (%2)
cs[1]: %1 obrázky (%2)
cs[2]: %1 obrázků (%2)

en: Nothing to do
cs: Žádné další úkoly

en: Saving changes ...
cs: Ukládání změn -

en: Failed to parse clipboard data
cs: Analýza dat ze schránky selhalo.

en: Could not parse the clipboard's text to valid coordinates
cs: Nebylo možné analyzovat text ze schránky na platné souřadnice

en: Crosshairs
cs: Nitkový kříž

en: Image:
cs: Obrázek:

en: Date/Time:
cs: Datum/čas:

en: Coordinates:
cs: Souřadnice:

en: read from file
cs: přečíst ze souboru

en: exact match
cs: přesná shoda

en: Image Assignment
cs: Přiřazení obrázků

en: Thumbnail size:
cs: Velikost náhledů:

en: Preview size:
cs: Velikost náhledu:

en: Color:
cs: Barva:

en: Line width:
cs: Šířka čáry:

en: Line style:
cs: Styl čáry:

en: Solid
cs: Plný

en: Dots
cs: Tečky

en: Dash-Dot
cs: Čerchovaný

en: Dash-Dot-Dot
cs: Dvojitě čerchovaný

en: Saving
cs: Ukládá se

en: Opacity: %1%
cs: Krytí: %1%

en: Settings changed
cs: Nastavení změněna
