kgeotag - en to nl translation catalogue (256 entries)

en: Search for exact matches
nl: Naar exacte overeenkomsten zoeken

en: Maximum deviation of the image's time from a GPS point's time to be considered an exact match:
nl: Maximale afwijking van de tijd van een GPS-punttijd van de afbeelding om beschouwd te worden als een exacte overeenkomst:

en: seconds
nl: seconden

en: Search for interpolated matches
nl: Naar geïnterpoleerde overeenkomsten zoeken

en: Spatial and temporal boundaries for two coordinates used to calculate an interpolated match:
nl: Ruimtelijke en tijdelijke grenzen voor twee coördinaten gebruikt om een geïnterpoleerde overeenkomst te berekenen:

en: Maximum interval:
nl: Maximaal interval:

en: Maximum distance:
nl: Maximum afstand:

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: (Re)Assign all images
nl: Alle afbeeldingen (opnieuw) toekennen

en: Combined match search
nl: Gecombineerde zoeken naar een overeenkomst

en: Search exact matches only
nl: Alleen exacte overeenkomst zoeken

en: Search interpolated matches only
nl: Naar naar geïnterpoleerde overeenkomsten zoeken

en: Exclude manually tagged images
nl: Handmatig van tag voorziene afbeeldingen uitsluiten

en: Save as default
nl: Opslaan als standaard

en: Settings saved!
nl: Instellingen opgeslagen!

en: Add new bookmark for current map center
nl: Nieuwe bladwijzer voor huidig kaartcentrum toevoegen

en: Add new manual bookmark
nl: Nieuwe handmatige bladwijzer toevoegen

en: Rename bookmark
nl: Bladwijzer hernoemen

en: Edit coordinates
nl: Coördinaten bewerken

en: Lookup elevation
nl: Hoogte opzoeken

en: Set elevation manually
nl: Hoogte handmatig instellen

en: Delete bookmark
nl: Bladwijzer verwijderen

en: New Bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer

en: Label for the new bookmark:
nl: Label voor de nieuwe bladwijzer:

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Add new bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer toevoegen

en: The bookmark "%1" already exists, created "%2" instead.
nl: De bladwijzer "%1" bestaat al, in plaats daarvan %2 aangemaakt.

en: Rename Bookmark
nl: Bladwijzer hernoemen

en: New label for the new bookmark:
nl: Nieuw label voor de nieuwe bladwijzer:

en: The label "%1" is already in use. Please choose another name.
nl: Het label "%1" is al in gebruik. Kies een andere naam.

en: Really delete bookmark "%1"?
nl: Bladwijzer "%1" verwijderen?

en: Set elevation
nl: Hoogte instellen

en: Elevation for "%1" (m)
nl: Hoogte voor "%1"  (m)

en: Position: %1, %2; Altitude: %3 m
nl: Positie: %1, %2; hoogte: %3 m

en: Longitude:
nl: Lengtegraad:

en: Latitude:
nl: Breedtegraad:

en: Altitude:
nl: Hoogte:

en: <i>The altitude is looked up automatically</i>
nl: <i>De hoogte wordt automatisch opgezocht</i>

en: New bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer

en: Data for the new bookmark:
nl: Gegevens voor de nieuwe bladwijzer:

en: Manual coordinates
nl: Handmatige coördinaten

en: Coordinates for %1:
nl: Coördinaten voor %1:

[ctx: Abbreviated cardinal direction "East"]
en: E
nl: O

[ctx: Abbreviated cardinal direction "South"]
en: S
nl: Z

en: The request timed out
nl: Het verzoek kreeg geen reactie binnen de tijdslimiet

en: Could not parse the server's response: Failed to create a JSON document.</p><p>The error's description was: %1</p><p>The literal response was:</p><p><kbd>%2</kbd>
nl: Kon het antwoord van de server niet ontleden: een JSON-document aanmaken is mislukt.</p><p>De foutbeschrijving was: %1</p><p>De letterlijke respons was:</p><p><kbd>%2</kbd>

en: Could not parse the server's response: Could not read the status value
nl: Kon de response van de server niet ontleden: kon de statuswaarde niet lezen

en: Could not read error description
nl: Kon de foutbeschrijving niet lezen

en: Could not parse the server's response: Could not read the results array
nl: Kon de response van de server niet ontleden: kon het resultaat-array niet lezen

en: Could not parse the server's response: Could not read the elevation value
nl: Kon de response van de server niet ontleden: kon de elevatiewaarde niet lezen

en: Images' time zone
nl: Tijdzone van afbeelding

en: The images were taken in the following timezone:
nl: De afbeeldingen zijn genomen in de volgende tijdzone:

en: Camera clock time drift
nl: Tijddrift van cameraklok

en: Deviation between image dates and the (exact) GPS data time:
nl: Afwijking tussen afbeeldingsdatums en de (exacte) GPS gegevenstijd:

en: hours
nl: uren

en: minutes
nl: minuten

en: Display the fixed dates and times
nl: De vaste datums en tijden weergegeven

en: Fix the files' dates and times when saving
nl: De datums en tijden van bestanden vastzetten bij opslaan

en: Select all images
nl: Alle afbeeldingen selecteren

en: Select
nl: Selecteren

en: All images
nl: Alle afbeeldingen

en: All images without coordinates
nl: Alle afbeeldingen zonder coördinaten

en: All images with coordinates
nl: Alle afbeeldingen met coördinaten

en: Automatic matching
nl: Automatisch bij elkaar zoeken

en: Assign to bookmark
nl: Aan bladwijzer toekennen

en: Assign to map center
nl: Aan kaartcentrum toekennen

en: Set coordinates from clipboard
nl: Coördinaten instellen vanuit het klembord

en: Set coordinates manually
nl: Coördinaten handmatig instellen

en: Find closest trackpoint
nl: Zoek het dichts bijzijnde trackpunt

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Remove coordinates
nl: Coördinaten verwijderen

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Remove image | Remove images
nl[0]: Image verwijderen
nl[1]: Coördinaten verwijderen

en: Open with default viewer
nl: Met standaard viewer openen

en: (No bookmarks defined)
nl: (Geen bladwijzers gedefinieerd)

en: Photo geotagging program
nl: Fotoprogramma voor geven van geotags

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Files/Folders
nl: Bestanden/mappen

en: Files and/or folders to load at startup
nl: Te laden bestanden en/of mappen bij opstarten

en: [files/folders...]
nl: [bestanden/mappen...]

en: Add images and/or GPX tracks
nl: Afbeeldingen en/of GPX-tracks toevoegen

en: Add all images and tracks from a folder
nl: Alle afbeeldingen en tracks uit een map toevoegen

en: All processed and saved images
nl: Alle verwerkte en opgeslagen afbeeldingen

en: All images that already had coordinates
nl: Alle afbeeldingen die al coördinaten hebben

en: All tracks
nl: Alle tracks

en: All images and tracks (reset)
nl: Alle afbeeldingen en tracks (reset)

en: Assign images to GPS data
nl: Afbeeldingen aan GPS gegevens toekennen

en: Save changed images
nl: Gewijzigde afbeeldingen opslaan

en: Set default dock arrangement
nl: Standaard vastzet-arrangement instellen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Fix time drift
nl: Tijddrift repareren

en: Map
nl: Kaart

en: Unassigned images
nl: Niet-toegekende afbeeldingen

en: Loading timezone data
nl: Tijdzonegegevens worden geladen

en: <p>Could not load or parse the timezone data files <kbd>timezones.json</kbd> and/or <kbd>timezones.png</kbd>. Automatic timezone detection won't work.</p><p>Please check your installation!</p><p>If you run manually compiled sources without having installed them, please refer to <a href="https://community.kde.org/KGeoTag#Running_the_compiled_sources">KDE's community wiki</a> on how to make the respective files accessible.</p>
nl: <p>Kon de tijdzonegegevensbestanden <kbd>timezones.json</kbd> en/of <kbd>timezones.png</kbd> niet laden of verwerken. Automatische tijdzonedetectie zal niet werken.</p><p>Controleer uw installatie!</p><p>Als u handmatig gecompileerde broncode gebruikt zonder ze geïnstalleerd te hebben, kijk dan op <a href="https://community.kde.org/KGeoTag#Running_the_compiled_sources">de wiki van de KDE-gemeenschap</a> over hoe de respectievelijke bestanden toegankelijk te maken.</p>

en: Assigned images
nl: Toegekende afbeeldingen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Close KGeoTag
nl: KGeoTag sluiten

en: <p>There are pending changes to images that haven't been saved yet. All changes will be discarded if KGeoTag is closed now.</p><p>Do you want to close the program anyway?</p>
nl: <p>Er zijn wijzigingen aan afbeeldingen die nog niet opgeslagen zijn. Alle wijzigingen zullen verworpen worden als KGeoTag nu wordt gesloten.</p><p>Wilt u het programma toch sluiten?</p>

en: Please select the images and/or GPX tracks to add
nl: Selecteer de toe te voegen afbeeldingen en/of GPX-tracks

en: All supported files (*.jpg *.jpeg *.png *.webp *.tif *.tiff *.ora *.kra *.cr2 *.nef *.dng *.gpx );; All files (*)
nl: Alle ondersteunde bestanden (*.jpg *.jpeg *.png *.webp *.tif *.tiff *.ora *.kra *.cr2 *.nef *.dng *.gpx);; Alle bestanden (*)

en: <p>The selection did not contain any supported files!</p>
nl: <p>De selectie bevatte geen ondersteunde bestanden!</p>

en: <p>The following file will be skipped due to an unsupported MIME type:</p><p>%2</p> | <p>The following files will be skipped due to unsupported MIME types:</p><p>%2</p>
nl[0]: <p>Het volgende bestand zal worden overgeslagen vanwege een niet-ondersteund MIME-type:</p><p>%2</p>
nl[1]: <p>De volgende bestanden zullen worden overgeslagen vanwege niet-ondersteunde MIME-typen:</p><p>%2</p>

en: Please select a folder
nl: Selecteer een map

en: Could not find any supported files in <kbd>%1</kbd>
nl: Kon geen enkele ondersteund bestand in <kbd>%1</kbd> vinden

en: <p>Opening <kbd>%1</kbd> failed. Please be sure to have read access to this file.</p>
nl: <p>Openen van <kbd>%1</kbd> is mislukt. Ga na dat u leestoegang hebt tot dit bestand.</p>

en: <p>Could not read geodata from <kbd>%1</kbd>: Could not find the <kbd>gpx</kbd> root element. Apparently, this is not a GPX file!</p>
nl: <p>Kon geen geodata lezen uit <kbd>%1</kbd>: Kon het <kbd>gpx</kbd> hoofdelement niet vinden. Kennelijk is dit geen GPX bestand!</p>

en: <p><kbd>%1</kbd> seems to be a GPX file, but it contains no geodata!</p>
nl: <p><kbd>%1</kbd> lijkt een GPX bestand te zijn, maar het bevat geen geodata!</p>

en: <p>XML parsing failed for <kbd>%1</kbd>. Either, no data could be loaded at all, or only a part of it.</p>
nl: <p>XML ontleden is mislukt voor <kbd>%1</kbd>. Ofwel er kon geen enkel gegeven geladen worden of slechts een gedeelte ervan.</p>

en: <p><b>Loading GPX file failed</b></p>
nl: <p><b>Laden van GPX bestand is mislukt</b></p>

[ctx: Fraction of processed files are added inside the round braces]
en: <p><b>Loading GPX file failed (%1/%2)</b></p>
nl: <p><b>Laden van GPX bestand is mislukt (%1/%2)</b></p>

en: <p>The next GPX file will be loaded now.</p>
nl: <p>Het volgende GPX bestand zal nu geladen worden.</p>

en: Load GPX data
nl: GPX gegevens laden

en: <p>Processed one file</p> | <p>Processed %1 files</p>
nl[0]: <p>Eén bestand verwerkt</p>
nl[1]: <p>%1 bestanden verwerkt</p>

[ctx: Processed x files message with some files that failed to load. The pluralized string for the failed files counter (%2) is provided by the following i18np call.]
en: <p>Processed one file; %2</p> | <p>Processed %1 files; %2</p>
nl[0]: <p>Eén bestand verwerkt; %2</p>
nl[1]: <p>%1 bestanden verwerkt; %2</p>

en: one file failed to load | %1 files failed to load
nl[0]: laden van één bestand is mislukt
nl[1]: laden van %1 bestanden is mislukt

[ctx: Processed x files message with some files that have been skipped. The pluralized string for the skipped files counter (%2) is provided by the following i18np call.]
en: <p>Processed one file; %2</p> | <p>Processed %1 files; %2</p>
nl[0]: <p>Eén bestand verwerkt; %2</p>
nl[1]: <p>%1 bestanden verwerkt; %2</p>

en: one already loaded file has been skipped | %1 already loaded files have been skipped
nl[0]: één al geladen bestand is overgeslagen
nl[1]: %1 al geladen bestanden zijn overgeslagen

[ctx: Processed x files message with some files that failed to load and some that have been skipped. The pluralized strings for the failed (%2) and skipped files counter (%3) are provided by the following i18np call.]
en: <p>Processed one file; %2, %3</p> | <p>Processed %1 files; %2, %3</p>
nl[0]: <p>Eén bestand verwerkt; %2, %3</p>
nl[1]: <p>%1 bestanden verwerkt; %2, %3</p>

en: <p>No waypoints could be loaded.</p>
nl: <p>Er konden geen waypoints worden geladen.</p>

[ctx: Loaded x waypoints message with the number of tracks that have been read. The pluralized string for the tracks (%2) is provided by the following i18np call.]
en: <p>Loaded one waypoint from %2</p> | <p>Loaded %1 waypoints from %2</p>
nl[0]: <p>Eén waypoint uit %2 geladen</p>
nl[1]: <p>%1 waypoints uit %2 geladen</p>

en: one track | %1 tracks
nl[0]: één track
nl[1]: %1 tracks

[ctx: Loaded x waypoints message with the number of tracks and the number of segments that have been read. The pluralized string for the tracks (%2) and the one for the segments (%3) are provided by the following i18np calls.]
en: <p>Loaded one waypoint from %2 and %3</p> | <p>Loaded %1 waypoints from %2 and %3</p>
nl[0]: <p>Eén waypoint uit %2 en %3 geladen</p>
nl[1]: <p>%1 waypoints uit %2 en %3 geladen</p>

en: one segment | %1 segments
nl[0]: één segment
nl[1]: %1 segmenten

en: Timezone detection failed
nl: Detectie van tijdzone is mislukt

en: <p>The presumably correct timezone for images associated with the loaded GPX file could not be detected.</p><p>Please set the correct timezone manually on the "Fix time drift" page.</p>
nl: <p>De vermoedelijk juiste tijdzone voor afbeeldingen geassocieerd met het geladen GPX-bestand kon niet gedetecteerd worden.</p><p>Zet de juiste tijdzone handmatig in de pagina "Tijddrift repareren".</p>

en: Setting the detected timezone failed
nl: De gedetecteerde tijdzone zetten is mislukt

en: <p>The presumably correct timezone "%1" has been detected from the loaded GPX file, but could not be set. This should not happen!</p><p>Please file a bug report about this, including the installed versions of KGeoTag and your system's timezone data (the package owning <kbd>/usr/share/zoneinfo</kbd>).</p><p>You can adjust the timezone setting manually on the "Fix time drift" page.</p>
nl: <p>De vermoedelijk juiste tijdzone "%1" is gedetecteerd uit het geladen GPX-bestand, maar kon niet gezet worden. Dit zou niet moeten gebeuren!</p><p>Stuur hier een bugrapport over in, inclusief de geïnstalleerde versies van KGeoTag en gegevens van de tijdzone in uw systeem  (het pakket dat <kbd>/usr/share/zoneinfo</kbd> levert).</p><p>U kunt de tijdzone handmatig zetten in de pagina "Tijddrift repareren".</p>

en: Timezone adjusted
nl: Tijdzone aangepast

en: <p>The loaded GPX file was presumably recorded in the timezone "%1", as well as the photos to associate with it. This timezone has been selected now.</p><p>You can adjust the timezone setting manually on the "Fix time drift" page.</p>
nl: <p>Het geladen GPX-bestand is vermoedelijk opgenomen in de tijdzone "%1", evenals de ermee geassocieerde foto's. Deze tijdzone is nu geselecteerd.</p><p>U kunt de tijdzone handmatig zetten in de pagina "Tijddrift repareren".</p>

en: Loading images ...
nl: Afbeeldingen worden geladen...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: <p><b>Loading image failed</b></p><p>Could not read <kbd>%1</kbd>.</p>
nl: <p><b>Laden van afbeelding is mislukt</b></p><p>Kon <kbd>%1</kbd> niet lezen.</p>

[ctx: Message with a fraction of processed files added in round braces]
en: <p><b>Loading image failed (%1/%2)</b></p><p>Could not read <kbd>%3</kbd>.</p>
nl: <p><b>Laden van afbeelding is mislukt (%1/%2)</b></p><p>Kon <kbd>%3</kbd> niet lezen.</p>

en: <p><b>Loading image's Exif header or XMP sidecar file failed</b></p><p>Could not read <kbd>%1</kbd>.</p>
nl: <p><b>Laden van Exif-header van afbeelding of XMP sidecar-bestand is mislukt</b></p><p>Kon <kbd>%1</kbd> niet lezen.</p>

[ctx: Message with a fraction of processed files added in round braces]
en: <p><b>Loading image's Exif header or XMP sidecar file failed</b></p><p>Could not read <kbd>%2</kbd>.</p>
nl: <p><b>Laden van Exif-header of XMP sidecar-bestand van afbeelding is mislukt</b></p><p>Kon <kbd>%2</kbd> niet lezen.</p>

en: <p>Please check if this file is actually a supported image and if you have read access to it.</p>
nl: <p>Controleer of dit bestand een ondersteunde afbeelding is en of u leestoegang hebt.</p>

en: <p>You can retry to load this file or cancel the loading process.</p>
nl: <p>U kunt proberen dit bestand te laden of het laadproces te annuleren.</p>

en: <p>You can retry to load this file, skip it or cancel the loading process.</p>
nl: <p>U kunt proberen dit bestand te laden, over te slaan of het laadproces te annuleren.</p>

en: Add images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Successfully added one image! | Successfully added %1 images!
nl[0]: Eén afbeelding met succes geladen!
nl[1]: %1 afbeeldingen met succes geladen!

en: Could not add any new images, all requested images failed to load!
nl: Kon geen enkele nieuwe afbeelding toevoegen, alle gevraagde afbeeldingen zijn mislukt om te laden!

en: Could not add any new images, all requested images have already been loaded!
nl: Kon geen enkele nieuwe afbeelding toevoegen, alle gevraagde afbeeldingen zijn al geladen!

en: Could not add any new images, all requested images failed to load or have already been loaded!
nl: Kon geen enkele nieuwe afbeelding toevoegen, alle gevraagde afbeeldingen zijn mislukt om te laden of al geladen!

en: <p>Successfully added image!</p> | <p>Successfully added %1 images!</p>
nl[0]: <p>Afbeelding met succes toegevoegd!</p>
nl[1]: <p>%1 afbeeldingen met succes toegevoegd!</p>

en: <p>One image failed to load.</p> | <p>%1 images failed to load.</p>
nl[0]: <p>Laden van één afbeelding is mislukt.</p>
nl[1]: <p>Laden van %1 afbeeldingen is mislukt.</p>

en: <p>One image has already been loaded.</p> | <p>%1 images have already been loaded.</p>
nl[0]: <p>Eén afbeelding is al geladen.</p>
nl[1]: <p>%1 afbeeldingen zijn al geladen.</p>

[ctx: Message string for some images that failed to load and some that were skipped because they already have been loaded. The pluralized strings for the failed images (%1) and the skipped images (%2) are provided by the following i18np calls.]
en: <p>%1 and %2.</p>
nl: <p>%1 en %2.</p>

en: One image failed to load | %1 images failed to load
nl[0]: Laden van één afbeelding is mislukt
nl[1]: Laden van %1 afbeeldingen is mislukt

en: one image has already been loaded | %1 images have already been loaded
nl[0]: één afbeelding is al geladen
nl[1]: %1 afbeeldingen zijn al geladen

en: 1 image | %1 images
nl[0]: 1 afbeelding
nl[1]: %1 afbeeldingen

en: 1 image (%2) | %1 images (%2)
nl[0]: 1 afbeelding (%2)
nl[1]: %1 afbeeldingen (%2)

en: all images have the same coordinates
nl: alle afbeeldingen hebben dezelfde coördinaten

en: coordinates differ across the images
nl: coördinaten verschillen over de afbeeldingens

en: Can't search for matches:
    No images have been loaded yet.
nl: Kan niet zoeken naar overeenkomsten:
    Er zijn nog geen afbeeldingen geladen.

en: Can't search for matches:
    No GPS tracks have been loaded yet.
nl: Kan niet zoeken naar overeenkomsten:
    Er zijn nog geen GPS tracks geladen.

en: Assigning images ...
nl: Afbeeldingen toekennen ...

[ctx: Message for the number of matches found. The pluralized string for the exact matches (%1) and the interpolated matches (%2) are provided by the following i18np calls.]
en: <p>Found %1 and %2!</p>
nl: <p>%1 en %2 gevonden!</p>

en: one exact match | %1 exact matches
nl[0]: één exacte overeenkomst
nl[1]: %1 exacte overeenkomsten

en: one interpolated match | %1 interpolated matches
nl[0]: één geïnterpoleerde overeenkomst
nl[1]: %1 geïnterpoleerde overeenkomsten

[ctx: Message for the number of unmatched images. The number of images that could not be matched but already have coordinates assigned (%2) is provided by the following i18np call]
en: <p>One image could not be matched (%2).</p> | <p>%1 images could not be matched (%2).</p>
nl[0]: <p>Bij één afbeelding geen overeenkomst gevonden (%2).</p>
nl[1]: <p>Bij %1 afbeeldingen geen overeenkomst gevonden (%2).</p>

en: of which one image already has coordinates assigned | of which %1 images already have coordinates assigned
nl[0]: waarvan één afbeelding al toegekende coördinaten is toegekend
nl[1]: waarvan %1 afbeeldingen al toegekende coördinaten zijn toegekend

en: Could neither find any exact, nor any interpolated matches!
nl: Kon geen exacte of geïnterpoleerde overeenkomsten vinden!

en: Exact matches search
nl: Exacte overeenkomsten zoeken

en: <p>Found one exact match!</p> | <p>Found %1 exact matches!</p>
nl[0]: <p>Eén exacte overeenkomst gevonden!</p>
nl[1]: <p>%1 exacte overeenkomsten gevonden!</p>

[ctx: Message for the number of unmatched images. The number of images that could not be matched but already have coordinates assigned (%2) is provided by the following i18np call]
en: <p>One image had no exact match (%2).</p> | <p>%1 images had no exact match (%2).</p>
nl[0]: <p>Eén afbeelding had geen exacte overeenkomst (%2).</p>
nl[1]: <p>%1 afbeeldingen hadden geen exacte overeenkomst (%2).</p>

en: Could not find any exact matches!
nl: Kon geen exacte overeenkomsten vinden!

en: Interpolated matches search
nl: Zoeken naar geïnterpoleerde overeenkomsten

en: <p>Found one interpolated match!</p> | <p>Found %1 interpolated matches!</p>
nl[0]: <p>Eén geïnterpoleerde overeenkomst gevonden!</p>
nl[1]: <p>%1 geïnterpoleerde overeenkomsten gevonden!</p>

[ctx: Message for the number of unmatched images. The number of images that could not be matched but already have coordinates assigned (%2) is provided by the following i18np call]
en: <p>One image had no interpolated match (%2).</p> | <p>%1 images had no interpolated match (%2).</p>
nl[0]: <p>Eén afbeelding had geen geïnterpoleerde overeenkomst (%2).</p>
nl[1]: <p>%1 afbeeldingen hadden geen geïnterpoleerde overeenkomst (%2).</p>

en: Could not find any interpolated matches!
nl: Kon geen geïnterpoleerde overeenkomsten vinden!

en: <p><b>Saving changes failed</b></p>
nl: <p><b>Wijzigingen opslaan is mislukt</b></p>

[ctx: Saving failed message with the fraction of processed files given in the round braces]
en: <p><b>Saving changes failed (%1/%2)</b></p>
nl: <p><b>Wijzigingen opslaan is mislukt (%1/%2)</b></p>

en: <p>You can retry to process the file or cancel the saving process.</p>
nl: <p>U kunt proberen het bestand te verwerken of het opslagproces te annuleren.</p>

en: <p>You can retry to process the file, skip it or cancel the saving process.</p>
nl: <p>U kunt proberen het bestand te verwerken, het over te slaan of het opslagproces te annuleren.</p>

en: Nothing to do
nl: Niets te doen

en: Saving changes ...
nl: Wijzigingen worden opgeslagen...

en: <p>Could not save changes to <kbd>%1</kbd>: The backup file <kbd>%2</kbd> could not be created.</p><p>Please check if this file doesn't exist yet and be sure to have write access to <kbd>%3</kbd>.</p>
nl: <p>Kon geen wijzigingen opslaan in <kbd>%1</kbd>: Het reservekopiebestand <kbd>%2</kbd> kon niet aangemaakt worden.</p><p>Controleer of dit bestand nog niet bestaat en ga na dat u schrijftoegang hebt tot <kbd>%3</kbd>.</p>

en: <p>Could not read metadata from <kbd>%1</kbd>.</p><p>Please check if this file still exists and if you have read access to it (and possibly also to an existing XMP sidecar file).</p>
nl: <p>Kon geen metagegevens lezen uit <kbd>%1</kbd>.</p><p>Controleer of dit bestand nog bestaat en of u leestoegang er toe hebt (en mogelijk ook tot een bestaande XMP-sidecar bestand).</p>

en: <p>Could not save metadata for <kbd>%1</kbd>.</p>
nl: <p>Kon geen metagegevens opslaan voor <kbd>%1</kbd>.</p>

en: <p>Please check if you have write access to <kbd>%1</kbd>!
nl: <p>Controleer of u schrijftoegang hebt tot <kbd>%1</kbd>!</p>

en: <p>Please check if this file still exists and if you have write access to it!</p>
nl: <p>Controleer of dit bestand nog steeds bestaat u er schrijftoegang tot hebt!</p>

en: No changes could be saved!
nl: Er konden geen wijzigingen worden opgeslagen!

en: <p>Some changes could not be saved!</p><p>Successfully saved %1 of %2 images.</p>
nl: <p>Sommige wijzigingen konden niet worden opgeslagen!</p><p>Met succes opgeslagen %1 van %2 afbeeldingen.</p>

en: All changes have been successfully saved!
nl: Alle wijzigingen zijn met succes opgeslagen!

en: Elevation lookup
nl: Opzoeken van hoogte

en: <p>Fetching elevation data from opentopodata.org failed.</p><p>The error message was: %1</p>
nl: <p>Hoogtegegevens ophalen uit opentopodata.org is mislukt.</p><p>De foutmelding was: %1</p>

en: Fetching elevation data failed: The requested location is not present in the currently chosen elevation dataset.
nl: Ophalen van hoogtegegevens is mislukt: de gevraagde locatie is niet aanwezig in de gekozen gegevensset van hoogten.

en: Fetching elevation data failed: None of the requested locations are present in the currently chosen elevation dataset.
nl: Ophalen van hoogtegegevens is mislukt: geen van de gevraagde locaties zijn aanwezig in de nu gekozen gegevensset van hoogten.

en: Fetching elevation data is incomplete: Some of the requested locations are not present in the currently chosen elevation dataset.
nl: Ophalen van hoogtegegevens is onvolledig: sommige van de gevraagde locaties zijn niet aanwezig in de nu gekozen gegevensset van hoogten.

en: The image has pending changes! Do you really want to remove it and discard the changes? | At least one of the images has pending changes. Do you really want to remove them and discard all changes?
nl[0]: De afbeelding heeft hangende wijzigingen! Wilt u het verwijderen en de wijzigingen verwerpen?
nl[1]: Tenminste een van de afbeeldingen heeft hangende wijzigingen! Wilt u ze verwijderen en alle wijzigingen verwerpen?

en: Remove all processed and saved images
nl: Alle verwerkte en opgeslagen afbeeldingen verwijderen

en: Removed one image | Removed %1 images
nl[0]: Eén afbeelding verwijderd
nl[1]: %1 afbeeldingen verwijderd

en: Remove images that already had coordinates
nl: Afbeeldingen die al coördinaten hebben verwijderen

en: Remove all images
nl: Alle afbeeldingen verwijderen

en: <p>There are pending changes to images that haven't been saved yet. All changes will be discarded if all images are removed now.</p><p>Do you really want to remove all images anyway?</p>
nl: <p>Er zijn wijzigingen aan afbeeldingen die nog niet opgeslagen zijn. Alle wijzigingen zullen verworpen worden als als nu alle afbeeldingen worden verwijderd.</p><p>Wilt u toch alle afbeeldingen verwijderen?</p>

en: Remove all images and tracks (reset)
nl: Alle afbeeldingen en tracks verwijderen (reset)

en: Failed to parse clipboard data
nl: Ontleden van gegevens in klembord is mislukt

en: Could not parse the clipboard's text to valid coordinates
nl: Kon de tekst in het klembord niet ontleden tot geldige coördinaten

en: No geodata has been loaded yet!
nl: Nog geen geo-gegevens geladen!

[ctx: This displays the coordinates of the current map center]
en: Map center position: %1, %2
nl: Overeen laten komen van middelpunt positie %1, %2

en: Floating items
nl: Zwevende items

en: Crosshairs
nl: Kruisdraad

en: Image:
nl: Afbeelding:

en: Date/Time:
nl: Datum/Tijd:

en: Coordinates:
nl: Coördinaten:

en: read from file
nl: lezen uit een bestand

en: exact match
nl: exacte overeenkomst

en: interpolated match
nl: geïnterpoleerde overeenkomst

en: manually set
nl: handmatig ingesteld

en: <p>Position: %1, %2; Altitude: %3 m<br/>(%4)</p>
nl: <p>Positie: %1, %2; hoogte: %3 m<br/>(%4)</p>

en: <i>No coordinates set</i>
nl: <i>Geen coördinaten ingesteld</i>

en: Date/Time
    (corrected):
nl: Datum/Tijd
    (gecorrigeerd):

en: Skip current image
nl: Huidige afbeelding overslaan

en: KGeoTag: Settings
nl: KGeoTag: instellingen

en: KGeoTag settings
nl: KGeoTag instellingen

en: Image lists
nl: Lijsten met afbeeldingen

en: <p>Loaded images can either be listed in two different lists (one for all images without and one for images with coordinates), or using a combined consecutive list for all images.</p><p>Use the following images list(s) mode:</p>
nl: <p>Geladen afbeeldingen kunnen weergegeven worden in twee verschillende lijsten (een voor alle afbeeldingen zonder en een voor afbeeldingen met coördinaten) of een gecombineerde opvolgende lijst voor alle afbeeldingen.</p><p>Gebruik de volgende modi voor afbeeldingslijst(en):</p>

en: Separate "Assigned" and "Unassigned" list
nl: Gescheiden lijsten "Toegekend" en "Niet-toegekend"

en: One combined list for all images
nl: Eén gecombineerde lijst voor alle afbeeldingen

en: Image Assignment
nl: Toekenning van afbeelding

en: Search type for the main menu "Assign images to GPS data" entry
nl: Type zoeken voor het hoofdmenu "Afbeeldingen aan GPS gegevens toekennen"

en: This triggers an automatic (re-)assignment of all images, respecting the "Exclude manually tagged images" setting from the "Automatic assignment" dock.
nl: Dit start een automatische (her)toekenning van alle afbeeldingen, die de instelling "Handmatig van tag voorziene afbeeldingen uitsluiten" uit de dock "Automatische toekenning" respecteren.

en: Thumbnails and previews
nl: Miniaturen en voorbeelden

en: Thumbnail size:
nl: Miniatuurgrootte:

en: Preview size:
nl: Voorbeeldgrootte:

en: Please restart the program after changes to these values so that they are applied and become visible.
nl: Herstart het programma na het wijzigen naar deze waarden zodat ze toegepast worden en zichtbaar worden.

en: GPX track rendering
nl: GPX-track-rendering

en: Color:
nl: Kleur:

en: Line width:
nl: Lijndikte:

en: Line style:
nl: Lijntype:

en: Solid
nl: Aaneengesloten

en: Dashes
nl: Streepjes

en: Dots
nl: Stippen

en: Dash-Dot
nl: Streep-stippel

en: Dash-Dot-Dot
nl: Streep-stippel-stippel

en: Elevations can be looked up using opentopodata.org's web API.
nl: Hoogten kunnen opgezocht worden met de web-API van opentopodata.org.

en: Elevation dataset:
nl: Gegevensset van hoogten:

en: Cf. <a href="https://www.opentopodata.org/">https://www.opentopodata.org/</a> for further information about the available datasets, like the respective coverage!
nl: Zie <a href="https://www.opentopodata.org/">https://www.opentopodata.org/</a> voor verdere informatie over de beschikbare gegevenssets, zoals de respectievelijke dekking!

en: Request and set altitudes automatically
nl: Vraag om en stel hoogten automatisch in

en: Saving
nl: Opslaan

en: Write changes to:
nl: Wijzigingen schrijven naar:

en: Exif header
nl: Exif-header

en: XMP sidecar file
nl: XMP-sidecarbestand

en: Exif header and XMP sidecar file
nl: Exif-header en XMP-sidecarbestand

en: Allow altering Exif headers of RAW images
nl: Wijzigen van Exif-header van RAW-afbeeldingen toestaan

en: <b>Caution!</b> This is experimental. By default, regardless of the setting for "Write changes to", all changes to RAW images are written to XMP sidecar files. Have backups and check your Exif data to be still complete and correct when using this!
nl: <b>Voorzichtig!</b> Dit is experimenteel. Standaard, ongeacht de instelling voor "Wijzigingen schrijven naar", worden alle wijzigingen in RAW-afbeeldingen geschreven naar XMP-sidecarbestanden. Zorg voor reservekopieën en controleer uw Exif-gegevens op nog steeds volledig en juist bij dit gebruik!

en: Create a backups before altering a file
nl: Een reservekopie maken alvorens een bestand te wijzigen

en: Opacity: %1%
nl: Dekking: %1%

en: Settings changed
nl: Instellingen gewijzigd

en: Please restart KGeoTag to apply the changed settings and make them visible!
nl: Herstart KGeoTag om de gewijzigde instellingen toe te passen en ze zichtbaar te maken!

en: Remove track | Remove tracks
nl[0]: Track verwijderen
nl[1]: Tracks verwijderen

en: <i>No track selected</i>
nl: <i>Geen track geselecteerd</i>

en: %1 trackpoint | %1 trackpoints
nl[0]: %1 trackpunt
nl[1]: %1 trackpunten

en: Selected trackpoint %1 of %2
nl: Geselecteerd trackpunt %1 van %2
