kgeotag - en to uk translation catalogue (270 entries)

en: Search for exact matches
uk: Шукати точні відповідники

en: Maximum deviation of the image's time from a GPS point's time to be considered an exact match:
uk: Максимальне відхилення часу зображення від часу позиції GPS для встановлення точного відповідника:

en: seconds
uk: секунд

en: Search for interpolated matches
uk: Пошук приблизних відповідників

en: Spatial and temporal boundaries for two coordinates used to calculate an interpolated match:
uk: Просторові або часові межі для двох координат, які використано для обчислення приблизних відповідників:

en: Maximum interval:
uk: Максимальний інтервал:

en: Maximum distance:
uk: Максимальна відстань:

en: meters
uk: метри

en: Save settings
uk: Зберегти параметри

en: (Re)Assign all images
uk: Повторно прив'язати усі зображення

en: Combined match search
uk: Пошук комбінованого відповідника

en: Search exact matches only
uk: Шукати лише точні відповідники

en: Search interpolated matches only
uk: Шукати лише приблизні відповідники

en: Exclude manually tagged images
uk: Виключити зображення із мітками, встановленими вручну

en: Save as default
uk: Зберегти як типове

en: Settings saved!
uk: Параметри збережено!

en: Add new bookmark for current map center
uk: Додати нову закладку для поточного центра карти

en: Add new manual bookmark
uk: Додати нову закладку вручну

en: Rename bookmark
uk: Перейменувати закладку

en: Edit coordinates
uk: Редагувати координати

en: Lookup elevation
uk: Шукати висоту

en: Set elevation manually
uk: Встановити висоту вручну

en: Delete bookmark
uk: Вилучити закладку

en: New Bookmark
uk: Нова закладка

en: Label for the new bookmark:
uk: Мітка для нової закладки:

en: Untitled
uk: Без назви

en: Add new bookmark
uk: Додати нову закладку

en: The bookmark "%1" already exists, created "%2" instead.
uk: Закладка із назвою «%1» вже існує. Замість неї створено «%2».

en: Rename Bookmark
uk: Перейменувати закладку

en: New label for the new bookmark:
uk: Нова мітка для нової закладки:

en: The label "%1" is already in use. Please choose another name.
uk: Назву мітки «%1» вже використано. Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: Really delete bookmark "%1"?
uk: Справді хочете вилучити закладку «%1»?

en: Set elevation
uk: Встановити висоту

en: Elevation for "%1" (m)
uk: Висота «%1» (м)

[ctx: A quoted bookmark label]
en: "%1"
uk: «%1»

en: Position: %1, %2; Altitude: %3 m
uk: Позиція: %1, %2; висота: %3 м

en: Label:
uk: Мітка:

en: Longitude:
uk: Довгота:

en: Latitude:
uk: Широта:

en: Altitude:
uk: Висота:

[ctx: Meters abbreviation]
en:  m
uk:  м

en: <i>The altitude is looked up automatically</i>
uk: <i>Висота визначається автоматично</i>

en: New bookmark
uk: Створити закладку

en: Data for the new bookmark:
uk: Дані для нової закладки:

en: Manual coordinates
uk: Координати вручну

en: Coordinates for %1:
uk: Координати %1:

[ctx: Abbreviated cardinal direction "East"]
en: E
uk: С

[ctx: Abbreviated cardinal direction "West"]
en: W
uk: Ш

[ctx: Abbreviated cardinal direction "North"]
en: N
uk: Пн

[ctx: Abbreviated cardinal direction "South"]
en: S
uk: Пд

en: The request timed out
uk: Перевищено строк очікування на обробку запиту

en: Could not parse the server's response: Failed to create a JSON document.</p><p>The error's description was: %1</p><p>The literal response was:</p><p><kbd>%2</kbd>
uk: Не вдалося обробити відповідь сервера: помилка під час створення документа JSON.</p><p>Опис помилки: %1</p><p>Відповідь дослівно:</p><p><kbd>%2</kbd>

en: Could not parse the server's response: Could not read the status value
uk: Не вдалося обробити відповідь сервера: не вдалося прочитати значення стану

en: Could not read error description
uk: Не вдалося прочитати опис помилки

en: Could not parse the server's response: Could not read the results array
uk: Не вдалося обробити відповідь сервера: не вдалося прочитати масив результатів

en: Could not parse the server's response: Could not read the elevation value
uk: Не вдалося обробити відповідь сервера: не вдалося прочитати значення висоти

en: Images' time zone
uk: Часовий пояс зображення

en: The images were taken in the following timezone:
uk: Зображення було створено у такому часовому поясі:

en: Camera clock time drift
uk: Зсув годинника фотоапарата за часом

en: Deviation between image dates and the (exact) GPS data time:
uk: Відхилення між датами зображень і (точним) часом даних GPS:

en: hours
uk: години

en: minutes
uk: хвилини

en: Display the fixed dates and times
uk: Показувати фіксовані дати і час

en: Fix the files' dates and times when saving
uk: Виправляти записи дат і часу файла під час збереження

en: Select all images
uk: Позначити усі зображення

en: Select
uk: Вибрати

en: All images
uk: Усі зображення

en: All images without coordinates
uk: Усі зображення без координат

en: All images with coordinates
uk: Усі зображення з координатами

en: Automatic matching
uk: Автоматична відповідність

en: Assign to bookmark
uk: Призначити до закладки

en: Assign to map center
uk: Призначити до центра карти

en: Set coordinates from clipboard
uk: Встановити координати з буфера обміну

en: Set coordinates manually
uk: Вказати координати вручну

en: Find closest trackpoint
uk: Знайти найближчу точку маршруту

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Remove coordinates
uk: Вилучити координати

en: Discard changes
uk: Відкинути зміни

en: Remove image | Remove images
uk[0]: Вилучити зображення
uk[1]: Вилучити зображення
uk[2]: Вилучити зображення
uk[3]: Вилучити зображення

en: Open with default viewer
uk: Відкрити у типовому переглядачі

en: (No bookmarks defined)
uk: (Не визначено закладок)

en: Photo geotagging program
uk: Програма для роботи з геомітками фотографій

en: Copyright (C) 2020-2023 Tobias Leupold
uk: © Tobias Leupold, 2020-2023

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Files/Folders
uk: Файли/Теки

en: Files and/or folders to load at startup
uk: Файл і/або теки, які слід завантажити під час запуску

en: [files/folders...]
uk: [файли/теки...]

en: Add images and/or GPX tracks
uk: Додати зображення і/або маршрути GPX

en: Add all images and tracks from a folder
uk: Додати усі зображення і маршрути з теки

en: All processed and saved images
uk: Усі оброблені і збережені зображення

en: All images that already had coordinates
uk: Для усіх зображень вже визначено координати

en: All tracks
uk: Усі маршрути

en: All images and tracks (reset)
uk: Усі зображення і маршрути (скинути)

en: Assign images to GPS data
uk: Пов'язати зображення із даними GPS

en: Save changed images
uk: Зберегти змінені зображення

en: Set default dock arrangement
uk: Встановити типове компонування панелей

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Preview
uk: Перегляд

en: Fix time drift
uk: Виправити зсув за часом

en: Map
uk: Карта

en: Unassigned images
uk: Неприв'язані зображення

en: Tracks
uk: Маршрути

en: Loading timezone data
uk: Завантаження даних часових поясів

en: <p>Could not load or parse the timezone data files <kbd>timezones.json</kbd> and/or <kbd>timezones.png</kbd>. Automatic timezone detection won't work.</p><p>Please check your installation!</p><p>If you run manually compiled sources without having installed them, please refer to <a href="https://community.kde.org/KGeoTag#Running_the_compiled_sources">KDE's community wiki</a> on how to make the respective files accessible.</p>
uk: <p>Не вдалося завантажити або обробити файли даних часових поясів <kbd>timezones.json</kbd> і/або <kbd>timezones.png</kbd>. Автоматичне визначення часового поясу не працюватиме.</p><p>Будь ласка, перевірте, чи все встановлено належним чином!</p><p>Якщо ви запустили зібрану вручну програму без її встановлення, будь ласка, зверніться до <a href="https://community.kde.org/KGeoTag#Running_the_compiled_sources">вікі спільноти KDE</a>, щоб дізнатися про те, як зробити відповідні файли доступними.</p>

en: Assigned images
uk: Прив'язані зображення

en: Images
uk: Зображення

en: Close KGeoTag
uk: Закрити KGeoTag

en: <p>There are pending changes to images that haven't been saved yet. All changes will be discarded if KGeoTag is closed now.</p><p>Do you want to close the program anyway?</p>
uk: <p>У черзі обробки лишилися зміни, які ще не було збережено. Усі зміни буде відкинуто, якщо ви закриєте KGeoTag зараз.</p><p>Хочете завершити роботу програми зараз попри це?</p>

en: Please select the images and/or GPX tracks to add
uk: Будь ласка, виберіть зображення і/або маршрути GPX для додавання

en: All supported files (*.jpg *.jpeg *.png *.webp *.tif *.tiff *.ora *.kra *.cr2 *.nef *.dng *.gpx );; All files (*)
uk: усі підтримувані файли (*.jpg *.jpeg *.png *.webp *.tif *.tiff *.ora *.kra *.cr2 *.nef *.dng *.gpx );; усі файли (*)

en: <p>The selection did not contain any supported files!</p>
uk: <p>Серед позначених файлів немає жодного підтримуваного!</p>

en: <p>The following file will be skipped due to an unsupported MIME type:</p><p>%2</p> | <p>The following files will be skipped due to unsupported MIME types:</p><p>%2</p>
uk[0]: <p>Ось ці файли буде пропущено, оскільки вони належать до непідтримуваного типу MIME:</p><p>%2</p>
uk[1]: <p>Ось ці файли буде пропущено, оскільки вони належать до непідтримуваного типу MIME:</p><p>%2</p>
uk[2]: <p>Ось ці файли буде пропущено, оскільки вони належать до непідтримуваного типу MIME:</p><p>%2</p>
uk[3]: <p>Ось цей файл буде пропущено, оскільки він належать до непідтримуваного типу MIME:</p><p>%2</p>

en: Please select a folder
uk: Будь ласка, виберіть теку

en: Could not find any supported files in <kbd>%1</kbd>
uk: У <kbd>%1</kbd> не вдалося знайти жодного файла підтримуваного типу

en: <p>Opening <kbd>%1</kbd> failed. Please be sure to have read access to this file.</p>
uk: <p>Не вдалося відкрити <kbd>%1</kbd>. Будь ласка, переконайтеся, що маєте доступ до запису цього файла.</p>

en: <p>Could not read geodata from <kbd>%1</kbd>: Could not find the <kbd>gpx</kbd> root element. Apparently, this is not a GPX file!</p>
uk: <p>Не вдалося прочитати геодані з <kbd>%1</kbd>: не вдалося знайти кореневий елемент <kbd>gpx</kbd>. Здається, цей файл не є файлом GPX!</p>

en: <p><kbd>%1</kbd> seems to be a GPX file, but it contains no geodata!</p>
uk: <p>Здається, <kbd>%1</kbd> є файлом GPX, але у цьому файлі немає геоданих!</p>

en: <p>XML parsing failed for <kbd>%1</kbd>. Either, no data could be loaded at all, or only a part of it.</p>
uk: <p>Не вдалося обробити XML для <kbd>%1</kbd>. Або не вдалося завантажити дані взагалі, або вдалося завантажити лише їхню частину.</p>

en: <p><b>Loading GPX file failed</b></p>
uk: <p><b>Не вдалося завантажити файл GPX</b></p>

[ctx: Fraction of processed files are added inside the round braces]
en: <p><b>Loading GPX file failed (%1/%2)</b></p>
uk: <p><b>Не вдалося завантажити файл GPX (%1 з %2)</b></p>

en: <p>The next GPX file will be loaded now.</p>
uk: <p>Зараз буде завантажено наступний файл GPX.</p>

en: Load GPX data
uk: Завантажити дані GPX

en: <p>Processed one file</p> | <p>Processed %1 files</p>
uk[0]: <p>Оброблено %1 файл</p>
uk[1]: <p>Оброблено %1 файли</p>
uk[2]: <p>Оброблено %1 файлів</p>
uk[3]: <p>Оброблено один файл</p>

[ctx: Processed x files message with some files that failed to load. The pluralized string for the failed files counter (%2) is provided by the following i18np call.]
en: <p>Processed one file; %2</p> | <p>Processed %1 files; %2</p>
uk[0]: <p>Оброблено %1 файл; %2</p>
uk[1]: <p>Оброблено %1 файли; %2</p>
uk[2]: <p>Оброблено %1 файлів; %2</p>
uk[3]: <p>Оброблено один файл; %2</p>

en: one file failed to load | %1 files failed to load
uk[0]: не вдалося завантажити %1 файл
uk[1]: не вдалося завантажити %1 файли
uk[2]: не вдалося завантажити %1 файлів
uk[3]: не вдалося завантажити один файл

[ctx: Processed x files message with some files that have been skipped. The pluralized string for the skipped files counter (%2) is provided by the following i18np call.]
en: <p>Processed one file; %2</p> | <p>Processed %1 files; %2</p>
uk[0]: <p>Оброблено %1 файл; %2</p>
uk[1]: <p>Оброблено %1 файли; %2</p>
uk[2]: <p>Оброблено %1 файлів; %2</p>
uk[3]: <p>Оброблено один файл; %2</p>

en: one already loaded file has been skipped | %1 already loaded files have been skipped
uk[0]: %1 вже завантажений файл було пропущено
uk[1]: %1 вже завантажені файли було пропущено
uk[2]: %1 вже завантажених файлів було пропущено
uk[3]: один вже завантажений файл було пропущено

[ctx: Processed x files message with some files that failed to load and some that have been skipped. The pluralized strings for the failed (%2) and skipped files counter (%3) are provided by the following i18np call.]
en: <p>Processed one file; %2, %3</p> | <p>Processed %1 files; %2, %3</p>
uk[0]: <p>Оброблено %1 файл; %2, %3</p>
uk[1]: <p>Оброблено %1 файли; %2, %3</p>
uk[2]: <p>Оброблено %1 файлів; %2, %3</p>
uk[3]: <p>Оброблено один файл; %2, %3</p>

en: <p>No waypoints could be loaded.</p>
uk: <p>Не вдалося завантажити жодної точки маршруту.</p>

[ctx: Loaded x waypoints message with the number of tracks that have been read. The pluralized string for the tracks (%2) is provided by the following i18np call.]
en: <p>Loaded one waypoint from %2</p> | <p>Loaded %1 waypoints from %2</p>
uk[0]: <p>Завантажено %1 точку маршруту з %2</p>
uk[1]: <p>Завантажено %1 точки маршруту з %2</p>
uk[2]: <p>Завантажено %1 точок маршруту з %2</p>
uk[3]: <p>Завантажено одну точку маршруту з %2</p>

en: one track | %1 tracks
uk[0]: %1 маршруту
uk[1]: %1 маршрутів
uk[2]: %1 маршрутів
uk[3]: одного маршруту

[ctx: Loaded x waypoints message with the number of tracks and the number of segments that have been read. The pluralized string for the tracks (%2) and the one for the segments (%3) are provided by the following i18np calls.]
en: <p>Loaded one waypoint from %2 and %3</p> | <p>Loaded %1 waypoints from %2 and %3</p>
uk[0]: <p>Завантажено %1 точку маршруту з %2 і %3</p>
uk[1]: <p>Завантажено %1 точки маршруту з %2 і %3</p>
uk[2]: <p>Завантажено %1 точок маршруту з %2 і %3</p>
uk[3]: <p>Завантажено одну точку маршруту з %2 і %3</p>

en: one segment | %1 segments
uk[0]: %1 відрізка
uk[1]: %1 відрізків
uk[2]: %1 відрізків
uk[3]: одного відрізку

en: Timezone detection failed
uk: Не вдалося визначити часовий пояс

en: <p>The presumably correct timezone for images associated with the loaded GPX file could not be detected.</p><p>Please set the correct timezone manually on the "Fix time drift" page.</p>
uk: <p>Не вдалося визначити ймовірно правильний часовий пояс для зображень, які пов'язано із завантаженим файлом GPX.</p><p>Будь ласка, вкажіть належний часовий пояс вручну за допомогою сторінки «Виправити зсув за часом».</p>

en: Setting the detected timezone failed
uk: Не вдалося встановити виявлений часовий пояс

en: <p>The presumably correct timezone "%1" has been detected from the loaded GPX file, but could not be set. This should not happen!</p><p>Please file a bug report about this, including the installed versions of KGeoTag and your system's timezone data (the package owning <kbd>/usr/share/zoneinfo</kbd>).</p><p>You can adjust the timezone setting manually on the "Fix time drift" page.</p>
uk: <p>Із завантаженого файла GPX визначено ймовірно правильний запис часового поясу «%1», але його не вдалося встановити. Такого не мало трапитися!</p><p>Будь ласка, повідомте авторам програми про цю помилку, вказавши встановлену версію KGeoTag та дані щодо часового поясу вашої системи (пакунка, частиною якого є <kbd>/usr/share/zoneinfo</kbd>).</p><p>Ви можете скоригувати параметр часового поясу вручну за допомогою сторінки «Виправити зсув за часом».</p>

en: Timezone adjusted
uk: Часовий пояс скориговано

en: <p>The loaded GPX file was presumably recorded in the timezone "%1", as well as the photos to associate with it. This timezone has been selected now.</p><p>You can adjust the timezone setting manually on the "Fix time drift" page.</p>
uk: <p>Завантажений файл GPX, ймовірно, було записано у часовому поясі «%1», як і фотографії, які з ним пов'язано. Програмою вибрано саме цей часовий пояс.</p><p>Ви можете скоригувати параметр часового поясу вручну за допомогою сторінки «Виправити зсув за часом».</p>

en: Loading images ...
uk: Завантаження зображень…

en: Cancel
uk: Скасувати

en: <p><b>Loading image failed</b></p><p>Could not read <kbd>%1</kbd>.</p>
uk: <p><b>Не вдалося завантажити зображення</b></p><p>Не вдалося прочитати <kbd>%1</kbd>.</p>

[ctx: Message with a fraction of processed files added in round braces]
en: <p><b>Loading image failed (%1/%2)</b></p><p>Could not read <kbd>%3</kbd>.</p>
uk: <p><b>Не вдалося завантажити зображення (%1 з %2)</b></p><p>Не вдалося прочитати <kbd>%3</kbd>.</p>

en: <p><b>Loading image's Exif header or XMP sidecar file failed</b></p><p>Could not read <kbd>%1</kbd>.</p>
uk: <p><b>Не вдалося завантажити заголовок Exif або додатковий файл XMP</b></p><p>Не вдалося прочитати <kbd>%1</kbd>.</p>

[ctx: Message with a fraction of processed files added in round braces]
en: <p><b>Loading image's Exif header or XMP sidecar file failed</b></p><p>Could not read <kbd>%2</kbd>.</p>
uk: <p><b>Не вдалося завантажити заголовок Exif зображення або додатковий файл XMP</b></p><p>Не вдалося прочитати <kbd>%2</kbd>.</p>

en: <p>Please check if this file is actually a supported image and if you have read access to it.</p>
uk: <p>Будь ласка, перевірте, чи дані цього файла записано у підтримуваному форматі зображень, і чи маєте ви доступ до запису до цього файла.</p>

en: <p>You can retry to load this file or cancel the loading process.</p>
uk: <p>Ви можете спробувати знову завантажити цей файл або скасувати процедуру завантаження.</p>

en: <p>You can retry to load this file, skip it or cancel the loading process.</p>
uk: <p>Ви можете спробувати знову завантажити цей файл, пропустити його або скасувати процедуру завантаження.</p>

en: Add images
uk: Додати зображення

en: Successfully added one image! | Successfully added %1 images!
uk[0]: Успішно додано %1 зображення!
uk[1]: Успішно додано %1 зображення!
uk[2]: Успішно додано %1 зображень!
uk[3]: Успішно додано одне зображення!

en: Could not add any new images, all requested images failed to load!
uk: Не вдалося додати жодного нового зображення — помилки під час спроби завантажити усі потрібні зображення!

en: Could not add any new images, all requested images have already been loaded!
uk: Не вдалося завантажити жодного нового зображення — усі потрібні зображення вже завантажено!

en: Could not add any new images, all requested images failed to load or have already been loaded!
uk: Не вдалося завантажити жодного нового зображення — усі потрібні зображення не вдалося завантажити або їх вже завантажено!

en: <p>Successfully added image!</p> | <p>Successfully added %1 images!</p>
uk[0]: <p>Успішно додано %1 зображення!</p>
uk[1]: <p>Успішно додано %1 зображення!</p>
uk[2]: <p>Успішно додано %1 зображень!</p>
uk[3]: <p>Успішно додано одне зображення!</p>

en: <p>One image failed to load.</p> | <p>%1 images failed to load.</p>
uk[0]: <p>Не вдалося завантажити %1 зображення.</p>
uk[1]: <p>Не вдалося завантажити %1 зображення.</p>
uk[2]: <p>Не вдалося завантажити %1 зображень.</p>
uk[3]: <p>Не вдалося завантажити одне зображення.</p>

en: <p>One image has already been loaded.</p> | <p>%1 images have already been loaded.</p>
uk[0]: <p>Вже завантажено %1 зображення.</p>
uk[1]: <p>Вже завантажено %1 зображення.</p>
uk[2]: <p>Вже завантажено %1 зображень.</p>
uk[3]: <p>Вже завантажено одне зображення.</p>

[ctx: Message string for some images that failed to load and some that were skipped because they already have been loaded. The pluralized strings for the failed images (%1) and the skipped images (%2) are provided by the following i18np calls.]
en: <p>%1 and %2.</p>
uk: <p>%1 і %2.</p>

en: One image failed to load | %1 images failed to load
uk[0]: %1 зображення не вдалося завантажити.
uk[1]: %1 зображення не вдалося завантажити.
uk[2]: %1 зображень не вдалося завантажити.
uk[3]: одне зображення не вдалося завантажити.

en: one image has already been loaded | %1 images have already been loaded
uk[0]: вже завантажено %1 зображення
uk[1]: вже завантажено %1 зображення
uk[2]: вже завантажено %1 зображень
uk[3]: вже завантажено одне зображення

[ctx: A quoted filename]
en: "%1"
uk: «%1»

en: 1 image | %1 images
uk[0]: %1 зображення
uk[1]: %1 зображення
uk[2]: %1 зображень
uk[3]: %1 зображення

en: 1 image (%2) | %1 images (%2)
uk[0]: %1 зображення (%2)
uk[1]: %1 зображення (%2)
uk[2]: %1 зображення (%2)
uk[3]: %1 зображення (%2)

en: all images have the same coordinates
uk: усі знімки мають одні координати

en: coordinates differ across the images
uk: на різних знімках різні координати

en: Can't search for matches:
    No images have been loaded yet.
uk: Пошук відповідників неможливий:
    ще не завантажено жодного зображення.

en: Can't search for matches:
    No GPS tracks have been loaded yet.
uk: Пошук відповідників неможливий:
    ще не завантажено жодного маршруту GPS.

en: Assigning images ...
uk: Прив'язування зображень…

[ctx: Message for the number of matches found. The pluralized string for the exact matches (%1) and the interpolated matches (%2) are provided by the following i18np calls.]
en: <p>Found %1 and %2!</p>
uk: <p>Знайдено %1 і %2!</p>

en: one exact match | %1 exact matches
uk[0]: %1 точний відповідник
uk[1]: %1 точних відповідники
uk[2]: %1 точних відповідників
uk[3]: один точний відповідник

en: one interpolated match | %1 interpolated matches
uk[0]: %1 приблизний відповідник
uk[1]: %1 приблизних відповідники
uk[2]: %1 приблизних відповідників
uk[3]: один приблизний відповідник

[ctx: Message for the number of unmatched images. The number of images that could not be matched but already have coordinates assigned (%2) is provided by the following i18np call]
en: <p>One image could not be matched (%2).</p> | <p>%1 images could not be matched (%2).</p>
uk[0]: <p>Не вдалося знайти відповідники для %1 зображення (%2).</p>
uk[1]: <p>Не вдалося знайти відповідники для %1 зображень (%2).</p>
uk[2]: <p>Не вдалося знайти відповідники для %1 зображень (%2).</p>
uk[3]: <p>Не вдалося знайти відповідники для одного зображення (%2).</p>

en: of which one image already has coordinates assigned | of which %1 images already have coordinates assigned
uk[0]: з яких %1 зображення вже пов'язано із координатами
uk[1]: з яких %1 зображення вже пов'язано із координатами
uk[2]: з яких %1 зображень вже пов'язано із координатами
uk[3]: з яких одне зображення вже пов'язано із координатами

en: Could neither find any exact, nor any interpolated matches!
uk: Не вдалося знайти ні точних, ні приблизних відповідників!

en: Exact matches search
uk: Пошук точних відповідників

en: <p>Found one exact match!</p> | <p>Found %1 exact matches!</p>
uk[0]: <p>Знайдено %1 точний відповідник!</p>
uk[1]: <p>Знайдено %1 точних відповідники!</p>
uk[2]: <p>Знайдено %1 точних відповідників!</p>
uk[3]: <p>Знайдено один точний відповідник!</p>

[ctx: Message for the number of unmatched images. The number of images that could not be matched but already have coordinates assigned (%2) is provided by the following i18np call]
en: <p>One image had no exact match (%2).</p> | <p>%1 images had no exact match (%2).</p>
uk[0]: <p>Для %1 зображення не знайдено точних відповідників (%2).</p>
uk[1]: <p>Для %1 зображень не знайдено точних відповідників (%2).</p>
uk[2]: <p>Для %1 зображень не знайдено точних відповідників (%2).</p>
uk[3]: <p>Для одного зображення не знайдено точних відповідників (%2).</p>

en: Could not find any exact matches!
uk: Не вдалося знайти жодного точного відповідника!

en: Interpolated matches search
uk: Пошук приблизних відповідників

en: <p>Found one interpolated match!</p> | <p>Found %1 interpolated matches!</p>
uk[0]: <p>Знайдено %1 приблизний відповідник!</p>
uk[1]: <p>Знайдено %1 приблизних відповідники!</p>
uk[2]: <p>Знайдено %1 приблизних відповідників!</p>
uk[3]: <p>Знайдено один приблизний відповідник!</p>

[ctx: Message for the number of unmatched images. The number of images that could not be matched but already have coordinates assigned (%2) is provided by the following i18np call]
en: <p>One image had no interpolated match (%2).</p> | <p>%1 images had no interpolated match (%2).</p>
uk[0]: <p>Для %1 зображення не знайдено приблизних відповідників (%2).</p>
uk[1]: <p>Для %1 зображень не знайдено приблизних відповідників (%2).</p>
uk[2]: <p>Для %1 зображень не знайдено приблизних відповідників (%2).</p>
uk[3]: <p>Для одного зображення не знайдено приблизних відповідників (%2).</p>

en: Could not find any interpolated matches!
uk: Не вдалося знайти жодного приблизного відповідника!

en: <p><b>Saving changes failed</b></p>
uk: <p><b>Не вдалося зберегти зміни</b></p>

[ctx: Saving failed message with the fraction of processed files given in the round braces]
en: <p><b>Saving changes failed (%1/%2)</b></p>
uk: <p><b>Не вдалося зберегти зміни (%1 з %2)</b></p>

en: <p>You can retry to process the file or cancel the saving process.</p>
uk: <p>Ви можете повторити спробу обробити файл або скасувати процедуру збереження.</p>

en: <p>You can retry to process the file, skip it or cancel the saving process.</p>
uk: <p>Ви можете повторити спробу обробити файл, пропустити його або скасувати процедуру збереження.</p>

en: Nothing to do
uk: Нічого робити

en: Saving changes ...
uk: Збереження змін…

en: <p>Could not save changes to <kbd>%1</kbd>: The backup file <kbd>%2</kbd> could not be created.</p><p>Please check if this file doesn't exist yet and be sure to have write access to <kbd>%3</kbd>.</p>
uk: <p>Не вдалося зберегти зміни до <kbd>%1</kbd>: не вдалося створити файл резервної копії <kbd>%2</kbd>.</p><p>Будь ласка, перевірте, чи існує вже такий файл, і переконайтеся, що у вас є доступ до запису до <kbd>%3</kbd>.</p>

en: <p>Could not read metadata from <kbd>%1</kbd>.</p><p>Please check if this file still exists and if you have read access to it (and possibly also to an existing XMP sidecar file).</p>
uk: <p>Не вдалося прочитати метадані з <kbd>%1</kbd>.</p><p>Будь ласка, перевірте, чи ще існує цей файл, і чи маєте ви доступ до читання з нього (і, ймовірно, також до наявного додаткового файла XMP).</p>

en: <p>Could not save metadata for <kbd>%1</kbd>.</p>
uk: <p>Не вдалося зберегти метадані <kbd>%1</kbd>.</p>

en: <p>Please check if you have write access to <kbd>%1</kbd>!
uk: <p>Будь ласка, перевірте, чи є у вас доступ до запису до <kbd>%1</kbd>!

en: <p>Please check if this file still exists and if you have write access to it!</p>
uk: <p>Будь ласка, перевірте, чи ще існує цей файл, і чи маєте ви доступ до запису до нього.</p>

en: No changes could be saved!
uk: Не вдалося зберегти зміни!

en: <p>Some changes could not be saved!</p><p>Successfully saved %1 of %2 images.</p>
uk: <p>Деякі зміни не вдалося зберегти.</p><p>Успішно збережено %1 з %2 зображень.</p>

en: All changes have been successfully saved!
uk: Усі зміни було успішно збережено!

en: Elevation lookup
uk: Пошук висоти

en: <p>Fetching elevation data from opentopodata.org failed.</p><p>The error message was: %1</p>
uk: <p>Не вдалося отримати дані щодо висот з opentopodata.org.</p><p>Повідомлення щодо помилки: %1</p>

en: Fetching elevation data failed: The requested location is not present in the currently chosen elevation dataset.
uk: Не вдалося отримати дані щодо висоти: вказаних даних щодо висоти немає у поточному вибраному наборі даних щодо висот.

en: Fetching elevation data failed: None of the requested locations are present in the currently chosen elevation dataset.
uk: Не вдалося отримати дані щодо висоти: немає жодного вказаних місць у поточному вибраному наборі даних щодо висот.

en: Fetching elevation data is incomplete: Some of the requested locations are not present in the currently chosen elevation dataset.
uk: Отримання даних щодо висот є неповним: деяких із потрібних місць не знайшлося у поточному вибраному наборі даних щодо висот.

en: The image has pending changes! Do you really want to remove it and discard the changes? | At least one of the images has pending changes. Do you really want to remove them and discard all changes?
uk[0]: У черзі внесення змін є принаймні одне із зображень. Ви справді хочете вилучити зображення і відкинути усі зміни?
uk[1]: У черзі внесення змін є принаймні одне із зображень. Ви справді хочете вилучити зображення і відкинути усі зміни?
uk[2]: У черзі внесення змін є принаймні одне із зображень. Ви справді хочете вилучити зображення і відкинути усі зміни?
uk[3]: Це зображення перебуває у черзі внесення змін. Ви справді хочете вилучити його і відкинути усі зміни?

en: Remove all processed and saved images
uk: Вилучити усі оброблені і збережені зображення

en: Removed one image | Removed %1 images
uk[0]: Вилучити %1 зображення
uk[1]: Вилучити %1 зображення
uk[2]: Вилучити %1 зображень
uk[3]: Вилучити зображення

en: Remove images that already had coordinates
uk: Вилучити зображення, для яких вже визначено координати

en: Remove all images
uk: Вилучити усі зображення

en: <p>There are pending changes to images that haven't been saved yet. All changes will be discarded if all images are removed now.</p><p>Do you really want to remove all images anyway?</p>
uk: <p>У черзі обробки лишилися зміни, які ще не було збережено. Усі зміни буде відкинуто, якщо ви вилучите усі зображення зараз.</p><p>Справді хочете вилучити усі зображення попри це?</p>

en: Remove all images and tracks (reset)
uk: Вилучити усі зображення і маршрути (скинути)

en: Failed to parse clipboard data
uk: Не вдалося обробити дані з буфера обміну

en: Could not parse the clipboard's text to valid coordinates
uk: Не вдалося отримати коректні координати на основі тексту з буфера обміну даними

en: No geodata has been loaded yet!
uk: Ще не завантажено одних геоданих!

[ctx: This displays the coordinates of the current map center]
en: Map center position: %1, %2
uk: Центральна позиція карти: %1, %2

en: Floating items
uk: Рухомі пункти

en: Crosshairs
uk: Перехрестя

en: Image:
uk: Зображення:

en: Date/Time:
uk: Дата/час:

en: Coordinates:
uk: Координати:

en: read from file
uk: читати з файла

en: exact match
uk: точний збіг

en: interpolated match
uk: приблизний відповідник

en: manually set
uk: встановлено вручну

en: <p>Position: %1, %2; Altitude: %3 m<br/>(%4)</p>
uk: <p>Позиція: %1, %2; висота: %3 м<br/>(%4)</p>

en: <i>No coordinates set</i>
uk: <i>Координати не встановлено</i>

en: Date/Time
    (corrected):
uk: Дата/Час
    (виправлені):

en: Skip current image
uk: Пропустити поточне зображення

en: KGeoTag: Settings
uk: KGeoTag: Параметри

en: KGeoTag settings
uk: Параметри KGeoTag

en: Image lists
uk: Списки зображень

en: <p>Loaded images can either be listed in two different lists (one for all images without and one for images with coordinates), or using a combined consecutive list for all images.</p><p>Use the following images list(s) mode:</p>
uk: <p>Завантажені зображення може бути показано у двох різних списках (одному для зображень без координат і одному для зображень із координатами) або у спільному списку для усіх зображень.</p><p>Скористатися таким режимом списку зображень:</p>

en: Separate "Assigned" and "Unassigned" list
uk: Окремі списки «Прив'язано» і «Не прив'язано»

en: One combined list for all images
uk: Один спільний список для усіх зображень

en: Image Assignment
uk: Прив'язка зображень

en: Search type for the main menu "Assign images to GPS data" entry
uk: Тип пошуку для пункту головного меню «Пов'язати зображення із даними GPS»

en: This triggers an automatic (re-)assignment of all images, respecting the "Exclude manually tagged images" setting from the "Automatic assignment" dock.
uk: Це увімкне автоматичне (пере)прив'язування усіх зображень з урахуванням параметра «Виключити зображення із мітками, встановленими вручну» з панелі «Автоматична відповідність».

en: Thumbnails and previews
uk: Мініатюри і перегляд

en: Thumbnail size:
uk: Розмір мініатюри:

en: px
uk: пк

en: Preview size:
uk: Розмір перегляду:

en: Please restart the program after changes to these values so that they are applied and become visible.
uk: Будь ласка, перезапустіть програму після внесення змін до цих значень, щоб їх було застосовано, і вони стали видимими.

en: GPX track rendering
uk: Обробка маршрутів GPX

en: Color:
uk: Колір:

en: Line width:
uk: Товщина лінії:

en: Line style:
uk: Стиль ліній:

en: Solid
uk: Суцільна

en: Dashes
uk: Штрихова

en: Dots
uk: Пунктир

en: Dash-Dot
uk: Штрих-пунктир

en: Dash-Dot-Dot
uk: Штрих-подвійний пунктир

en: Elevations can be looked up using opentopodata.org's web API.
uk: Дані щодо висоти може бути знайдено за допомогою мережевого програмного інтерфейсу opentopodata.org

en: Elevation dataset:
uk: Набір даних щодо висот:

[ctx: opentopodata.org elevation dataset]
en: SRTM (30 m)
uk: SRTM (30 м)

[ctx: opentopodata.org elevation dataset]
en: SRTM (90 m)
uk: SRTM (90 м)

[ctx: opentopodata.org elevation dataset]
en: EMODnet 2018 Bathymetry
uk: Батиметрія EMODnet 2018

[ctx: opentopodata.org elevation dataset]
en: GEBCO 2020 Bathymetry
uk: Батиметрія GEBCO 2020

en: Cf. <a href="https://www.opentopodata.org/">https://www.opentopodata.org/</a> for further information about the available datasets, like the respective coverage!
uk: Порівняйте з <a href="https://www.opentopodata.org/">https://www.opentopodata.org/</a>, щоб дізнатися більше про доступні набори даних, зокрема про покриття даних!

en: Request and set altitudes automatically
uk: Надсилати запити і встановлювати висоти автоматично

en: Saving
uk: Збереження

en: Write changes to:
uk: Об'єкт запису змін:

en: Exif header
uk: Заголовок Exif

en: XMP sidecar file
uk: Додатковий файл XMP

en: Exif header and XMP sidecar file
uk: Заголовок Exif і додатковий файл XMP

en: Allow altering Exif headers of RAW images
uk: Дозволити внесення змін до заголовків Exif зображень RAW

en: <b>Caution!</b> This is experimental. By default, regardless of the setting for "Write changes to", all changes to RAW images are written to XMP sidecar files. Have backups and check your Exif data to be still complete and correct when using this!
uk: <b>Увага!</b> Ця можливість є експериментальною. Типово, незалежно від параметра «Записати зміни», усі зміни до файлів RAW буде записано до допоміжних файлів XMP. Якщо користуєтеся цим, робіть резервні копії і перевіряйте повноту і правильність ваших даних Exif!

en: Create a backups before altering a file
uk: Створювати резервні копії до внесення змін до файла

en: Opacity: %1%
uk: Непрозорість: %1%

en: Settings changed
uk: Параметри змінено

en: Please restart KGeoTag to apply the changed settings and make them visible!
uk: Будь ласка, перезапустіть KGeoTag, щоб зміни у параметрах набули чинності, і ви змогли їх побачити!

en: Remove track | Remove tracks
uk[0]: Вилучити маршрути
uk[1]: Вилучити маршрути
uk[2]: Вилучити маршрути
uk[3]: Вилучити маршрут

en: <i>No track selected</i>
uk: <i>Не вибрано жодного маршруту</i>

en: %1 trackpoint | %1 trackpoints
uk[0]: %1 точка маршруту
uk[1]: %1 точки маршруту
uk[2]: %1 точок маршруту
uk[3]: одна точка маршруту

en: Selected trackpoint %1 of %2
uk: Вибрано точку маршруту %1 з %2
