kget - en to be translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
be: Выйсці з KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
be: Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
be: Пароль:

en: Plugins
be: Утулкі

en: Appearance
be: Вонкавы выгляд

en: Groups
be: Групы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
be: Сетка

en: Advanced Options
be: Адмысловыя опцыі

en: Error
be: Памылка

en: My Downloads
be: Мае сцягванні

en: %1/s
be: %1/с

[ctx: not available]
en: n/a
be: няма

en: Stalled
be: Прастойвае

en: Core Developer
be: Асноўны распрацоўшчык

en: Carsten Pfeiffer
be: Карстэн Пфіффер

en: Matej Koss
be: Матэй Косс

en: Open File
be: Адкрыць файл

en: Show Details
be: Паказваць падрабязнасці

en: Copy URL to Clipboard
be: Скапіраваць адрас спасылкі

en: Enable
be: Уключаны

en: Progress
be: Працэс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
be: Усяго:

en: Expand Folder Tree
be: Дадаць каталог

en: Priority
be: Прыярытэт

en: Preview
be: Прагляд

[ctx: Download first]
en: First
be: Першы

[ctx: Download last]
en: Last
be: Апошнія

en: Ban Peer
be: Порт:

[ctx: Choked]
en: Yes
be: Так

[ctx: Not choked]
en: No
be: Не

en: IP Address
be: IP адрас

en: Client
be: Кліент

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
be: Памер

en: Next Update
be: Абнавіць

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
be: Тэчкі

en: Destination
be: Балы

en: Time
be: Час

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
be: &Дапамога

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

[ctx: trust level]
en: Never
be: Вузел:

en: Unlimited
be: Неабмежавана

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
be: Стан:
