kget - en to cs translation catalogue (702 entries)

en: Pattern
cs: Vzorek

en: Syntax
cs: Syntaxe

en: Escape sequences
cs: Escape sekvence

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticDeletionEnabled)
en: Automatically delete all transfer history older than:
cs: Automaticky mazat historii přenosů starších než:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
cs: Povolit ikonu v systémové části panelu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
cs: Vykonat činnost, pokud jsou dokončena všechna stahování:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
cs: Ukončit KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
cs: Při spuštění:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
cs: Obnovit stav stahování

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
cs: Spustit všechna stahování

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
cs: Zastavit všechna stahování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
cs: Podpůrná vrstva historie:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
cs: Povolit souhrnné sledování průběhu v KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
cs: Zobrazit každé stahování samostatně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
cs: Zobrazit celkový průběh

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
cs: Manipulace s existujícími soubory / přenosy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
cs: Vždy se dotázat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
cs: Automaticky přejmenovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
cs: Přepsat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
cs: Použít cíl pro upuštění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
cs: Povolit animace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
cs: Použít jako návrh výchozí složky pro skupiny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
cs: Dotázat se na cíl, pokud nejsou určeny výchozí složky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rename)
en: Rename
cs: Přejmenovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
cs: Zvolit ikonu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KonquerorIntegration)
en: Use as download manager for Konqueror
cs: Používat jako správce stahování pro Konqueror

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
cs: Sledovat schránku, zda neobsahuje soubory ke stažení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
cs: Rozlišovat velká/malá:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, increase)
en: &Increase Priority
cs: Zvýšit pr&ioritu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
cs: S&nížit prioritu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
cs: Maximální počet stahování na skupinu:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
cs: Bez limitu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
cs: Omezení rychlosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
cs: Souhrnný limit sta&hování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
cs: So&uhrnný limit odesílání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
cs: Na přenos:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
cs: Znovu připojit v případě přerušení připojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
cs: Počet pokusů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
cs: Zopakovat pokus po:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
cs:  sek

en: Could not open KWallet
cs: Nelze otevřít KWallet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
cs: Povolit webové rozhraní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
cs: Uživatel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
cs: Heslo:

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyřadit

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
cs: Šířka sloupců v zobrazení historie

en: Plugins
cs: Moduly

en: Xml
cs: XML

en: Turn Off Computer
cs: Vypnout počítač

en: Hibernate Computer
cs: Hibernovat počítač

en: Suspend Computer
cs: Uspat počítač

en: Day(s)
cs: Den/dny

en: Hour(s)
cs: Hodin(y)

en: Minute(s)
cs: Minut(y)

en: Second(s)
cs: Sekund(y)

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Change appearance settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Groups
cs: Skupiny

en: Manage the groups
cs: Správa skupin

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
cs: Síť

en: Network and Downloads
cs: Síť a stahování

en: Web Interface
cs: Webové rozhraní

en: Control KGet over a Network or the Internet
cs: Ovládání KGetu po síti nebo Internetu

en: Verification
cs: Ověření

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
cs: Integrace

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advanced Options
cs: Pokročilé možnosti

en: Transfer Plugins
cs: Nastavení přenosových modulů

en: New Group
cs: Nová skupina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
cs: Automatické ověření kontrolním součtem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
cs: Použitý kontrolní součet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
cs: Slabý (nejrychlejší)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
cs: Silný (doporučeno)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
cs: Nejsilnější (pomalé)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, signature)
en: Signature
cs: Podpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
cs: Automatické ověření

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
cs: Automatické stahování chybějících klíčů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
cs: Servery klíčů:

en: Error
cs: Chyba

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
cs: Velikost souboru je větší než maximální velikost souboru, který podporuje VFAT.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
cs: %1 odstraněno, jelikož hlásí chybnou velikost souboru.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
cs: Soubor

[ctx: status of the download]
en: Status
cs: Stav

[ctx: size of the download]
en: Size
cs: Velikost

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
cs: Kontrolní součet

[ctx: signature of a file]
en: Signature
cs: Podpis

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
cs: V nastavení není zadaný žádný server pro stahování klíčů. Stahování bylo přerušeno.

en: No key server
cs: Žádný server klíčů

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
cs: Klíč nebyl stažen, protože nebyl nalezen žádný vhodný server klíčů. V nastavení přidejte více serverů, nebo restartujte KGet a opakujte stahování.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
cs: Opravdu si přejete odstranit skupinu pojmenovanou %1?

en: Remove Group
cs: Odstranit skupinu

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
cs: Opravdu si přejete odstranit tyto skupiny?

en: Remove groups
cs: Odstranit skupiny

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
cs: <p>Následující přenos byl přidán do seznamu stahování:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download added
cs: Přidáno stahování

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
cs: <p>Následující přenos byl přidán do seznamu stahování:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
cs: <p>Následující přenosy byly přidány do seznamu stahování:</p>

en: My Downloads
cs: Moje stahování

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
cs: Cílový soubor %1 již existuje.
    Přejete si jej přepsat?

en: Overwrite existing file?
cs: Přepsat existující soubor?

en: Unable to save to: %1
cs: Nelze uložit do: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
cs[0]: <p>Následující URL nelze stáhnout, jeho protokol není podporován aplikací KGet:</p>
cs[1]: <p>Následující URL nelze stáhnout, jejich protokol není podporován aplikací KGet:</p>
cs[2]: <p>Následující URL nelze stáhnout, jejich protokol není podporován aplikací KGet:</p>

en: Protocol unsupported
cs: Nepodporovaný protokol

en: New Download
cs: Nové stahování

en: Enter URL:
cs: Zadejte URL:

[ctx: @title:window]
en: Choose Directory
cs: Vyberte adresář

[ctx: @title:window]
en: Save As
cs: Uložit jako

en: Malformed URL:
    %1
cs: Neplatné URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
cs: Neplatné URL, chybí název protokolu:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
cs: Již jste dokončili stahování z umístnění: 
    
    %1
    
    Stáhnout znovu?

en: Download it again?
cs: Stáhnout znovu?

[ctx: @action:button]
en: Download Again
cs: Stáhnout znovu

[ctx: @action:button]
en: Skip
cs: Přeskočit

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
cs: Probíhá stahování z umístění: 
    
    %1
    
    Přejete si jej odstranit a stáhnout znovu?

en: Delete it and download again?
cs: Odstranit a stáhnout znovu?

en: Directory is not writable
cs: Do adresáře nelze zapisovat

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
cs: Tento soubor jste již stáhli z jiného umístění.
    
    Přejete si jej stáhnout a odstranit předchozí?

en: File already downloaded. Download anyway?
cs: Soubor už je stažený. Přesto si jej přejete stáhnout?

en: You are already downloading the same file
cs: Již stahujete stejný soubor

en: File already exists
cs: Soubor již existuje

en: Internet connection established, resuming transfers.
cs: Připojení k internetu je navázáno, přenosy pokračují.

en: No internet connection, stopping transfers.
cs: Připojení k internetu je nedostupné, přenosy zastaveny.

en: Plugin loader could not load the plugin %1: %2.
cs: Zavaděč modulu nemohl načíst modul: %1: %2.

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
cs: %1
    nebude smazán, protože je to adresář.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
cs: %1
    nebude smazán, protože je to vzdálený soubor.

en: <p>The following file has finished downloading:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
cs: <p>Stahování následujícího souboru bylo dokončeno:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download completed
cs: Stahování dokončeno

en: <p>The following transfer has been started:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
cs: <p>Následující přenos byl zahájen:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download started
cs: Stahování zahájeno

en: <p>There has been an error in the following transfer:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>The error message is:</p><p style="font-size: small;">%2</p>
cs: <p>V následujícím přenose se vyskytla chyba:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>Chybové hlášení:</p><p style="font-size: small;">%2</p>

en: Resolve
cs: Vyřešit

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
cs: KGet bude nyní ukončen, protože všechna stahování byla dokončena.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
cs: Počítač bude nyní vypnut, protože všechna stahování byla dokončena.

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
cs: Vypnout

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
cs: Počítač bude nyní uspán na disk, protože všechna stahování byla dokončena.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
cs: Hibernace

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
cs: Počítač bude nyní uspán do RAM, protože všechna stahování byla dokončena.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
cs: Uspávání

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
cs: Přerušit

en: <p>All transfers have been finished.</p>
cs: <p>Všechny přenosy byly dokončeny.</p>

en: Downloads completed
cs: Stahování dokončena

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
cs[0]: KGet stahuje %1 soubor
cs[1]: KGet stahuje %1 soubory
cs[2]: KGet stahuje %1 souborů

en: KGet Transfer
cs: Přenos KGet

en: Error trying to get %1
cs: Chyba při získávání %1

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
cs: Chybí klíč na ověření podpisu. Přejete si jej stáhnout?

[ctx: @action:button]
en: Download
cs: Stahování

[ctx: @action:button]
en: Continue Without
cs: Pokračovat bez

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
cs: Nelze ověřit podpis pro %1. Další informace můžete nalézt v nastavení přenosu.

en: Signature not verified
cs: Podpis neověřen

en: Downloading....
cs: Stahuji...

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
cs: Pozdrženo

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
cs: Zastaveno

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
cs: Dokončeno

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
cs: Měním cíl

en: 1 Item | %1 Items
cs[0]: 1 položka
cs[1]: %1 položky
cs[2]: %1 položek

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
cs: Spustit

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
cs: Zastavit

en: Stalled
cs: Zamrzlé

[ctx: name of download]
en: Name
cs: Název

[ctx: status of download]
en: Status
cs: Stav

[ctx: size of download]
en: Size
cs: Velikost

[ctx: progress of download]
en: Progress
cs: Průběh

[ctx: speed of download]
en: Speed
cs: Rychlost

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
cs: Zbývající čas

en: Question
cs: Otázka

en: Appl&y to all
cs: Použít pro všechn&y

en: No download directory specified.
cs: Pro stahování nebyl určen žádný adresář.

en: Invalid download directory specified.
cs: Pro stahování byl určen neplatný adresář.

en: Download directory is not writeable.
cs: Do adresáře pro stahování nelze zapisovat.

en: No download destination specified.
cs: Pro stahování nebyl určen žádný cíl.

en: Invalid download destination specified.
cs: Pro stahování byl určen neplatný cíl.

en: Download destination is not writeable.
cs: Do cíle pro stahování nelze zapisovat.

en: No URL specified.
cs: Nebyla zadána žádná URL.

en: Malformed URL.
cs: Neplatná URL.

en: Malformed URL, protocol missing.
cs: Neplatná URL, chybí protokol.

en: Malformed URL, host missing.
cs: Neplatná URL, chybí hostitel.

en: Invalid download directory specified:
    %1
cs: Pro stahování byl určen neplatný adresář:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
cs: Do adresáře pro stahování nelze zapisovat:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
cs: Pro stahování byl určen neplatný cíl:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
cs: Do cíle pro stahování nelze zapisovat:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
cs: Neplatná URL, chybí hostitel:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
cs: Soubor již existuje. Přejete si jej přepsat?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
cs: Tento soubor jste již stáhli z jiného umístění.
    Přejete si jej stáhnout a odstranit předchozí?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
cs: Tento soubor již stahujete z jiného umístění.
    Přejete si jej stáhnout a odstranit předchozí?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
cs: Stahování z tohoto umístění jste již dokončili. Stáhnout znovu?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
cs: Probíhá stahování z tohoto umístění: 
    Přejete si jej odstranit a stáhnout znovu?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
cs: Již existuje soubor:
    %1
    Přejete si jej přepsat?

en: Malformed URLs.
cs: Neplatné URL.

en: Malformed URLs, protocol missing.
cs: Neplatné URL, chybí protokol.

en: Malformed URLs, host missing.
cs: Neplatné URL, chybí hostitel.

en: Malformed URLs:
    %1
cs: Neplatné URL:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
cs: Neplatné URL, chybí název protokolu:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
cs: Neplatné URL, chybí hostitel:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
cs: Do cílů nelze zapisovat:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
cs: Soubory již existují Přejete si je přepsat?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
cs: Stahování do těchto cílů jste již dokončili. Přejete si je stáhnout znovu?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
cs: Probíhá stahování do těchto cílů.
    Přejete si je odstranit a stáhnout znovu?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
cs: Stahování z těchto umístění jste již dokončili Přejete si je stáhnout znovu?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
cs: Probíhá stahování z těchto umístění.
    Přejete si je odstranit a stáhnout znovu?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
cs: Již existují soubory:
    %1
    Přejete si jej přepsat?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
cs: Stahování do těchto cílů jste již dokončili:
    
    %1
    
    Přejete si je stáhnout znovu?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
cs: Probíhá stahování do těchto cílů:
    
    %1
    
    Přejete si je odstranit a stáhnout znovu?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
cs: Stahování z těchto umístění jste již dokončili:
    
    %1
    
    Přejete si je stáhnout znovu?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
cs: Probíhá stahování z těchto umístění: 
    
    %1
    
    Přejete si je odstranit a stáhnout znovu?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
cs: Typ

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
cs: Ověřeno

en: An advanced download manager by KDE
cs: Pokročilý správce stahování od KDE

en: (C) 2005 - 2014, The KGet developers
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss
cs: (C) 2005 - 2014, Vývojáři KGet
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
cs: Správce, hlavní vývojář, autor torrent modulu

en: Core Developer
cs: Hlavní vývojář

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
cs: Hlavní vývojář, autor modulu více vláken

en: Developer
cs: Vývojář

en: Google Summer of Code Student
cs: Student Google Summer of Code

en: Mms Plugin Author
cs: Autor Mms modulu

en: Former Developer
cs: Bývalý vývojář

en: BTCore (KTorrent) Developer
cs: Vývojář BTCore (KTorrent)

en: Design of Web Interface
cs: Návrh webového rozhraní

en: Start KGet with drop target
cs: Spustit KGet s cílem pro upuštění

en: Start KGet with hidden main window
cs: Spustit KGet se skrytým hlavním oknem

en: Start KGet without drop target animation
cs: Spustit KGet bez animace cíle pro upuštění

en: Execute Unit Testing
cs: Spustí testování modulů

en: URL(s) to download
cs: URL ke stažení

en: &New Download...
cs: &Nové stahování...

en: &Import Transfers...
cs: &Importovat přenosy...

en: &Export Transfers List...
cs: &Exportovat seznam přenosů...

en: &Create a Metalink...
cs: V&ytvořit metalink...

en: Top Priority
cs: Nejvyšší priorita

en: Least Priority
cs: Nejnižší priorita

en: Increase Priority
cs: Zvýšit prioritu

en: Decrease Priority
cs: Snížit prioritu

[ctx: @action]
en: Delete Group
cs: Smazat skupinu

[ctx: @action]
en: Rename Group...
cs: Přejmenovat skupinu...

en: Set Icon...
cs: Nastavit ikonu...

en: Auto-Paste Mode
cs: Režim automatického vkládání

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
cs: Tlačítko <b>Automaticky vložit</b> zapíná a vypíná funkci
    automatického vkládání.
    Pokud je zapnuto, KGet periodicky prohlíží schránku
    a automaticky vloží nalezené URL.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
cs: Použít KGet jako správce stahování pro Konqueror

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
cs: Odstranit vybrané

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
cs: Odstranit všechny ukončené

[ctx: delete selected transfer item and files]
en: Remove Selected and Delete Files
cs: Odstranit vybrané a smazat soubory

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
cs: Stáhnout znovu vybrané

en: Start All
cs: Spustit vše

en: Start Selected
cs: Spustit vybrané

en: Pause All
cs: Pozastavit vše

en: Stop Selected
cs: Zastavit vybrané

en: Start
cs: Spustit

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Open Destination
cs: Otevřít cíl

en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: Show Details
cs: Zobrazit podrobnosti

en: Copy URL to Clipboard
cs: Kopírovat URL do schránky

en: &Transfer History
cs: His&torie přenosů

en: &Group Settings
cs: Nastavení s&kupiny

en: &Transfer Settings
cs: Nastavení pře&nosu

en: Import &Links...
cs: Importovat &odkazy...

en: After downloads finished action
cs: Úlohy po dokončení stahování

note: i18n("Choose an action that is executed after all downloads have been finished."));
en: No Action
cs: Žádná činnost

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
cs: Toto je poprvé, co spouštíte KGet.
    Přejete si používat KGet jako správce stahování pro Konqueror?

en: Konqueror Integration
cs: Integrace do Konqueroru

en: Enable
cs: Povolit

en: Do Not Enable
cs: Nepovolovat

[ctx: @title:window]
en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: All Openable Files
cs: Všechny soubory, co lze otevřít

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
cs: Některé přenosy stále probíhají.
    Opravdu si přejete ukončit KGet?

en: Confirm Quit
cs: Potvrdit ukončení

[ctx: @title:window]
en: Export Transfers
cs: Exportovat přenosy

en: KGet Transfer List
cs: Seznam přenosů KGet

en: Text File
cs: Textový soubor

en: Enter Group Name
cs: Zadejte název skupiny

en: Group name:
cs: Název skupiny:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
cs[0]: Opravdu si přejete odstranit vybraný přenos?
cs[1]: Opravdu si přejete odstranit vybrané přenosy?
cs[2]: Opravdu si přejete odstranit vybrané přenosy?

en: Confirm transfer delete
cs: Potvrdit smazání přenosu

en: Are you sure you want to delete the selected transfer including files? | Are you sure you want to delete the selected transfers including files?
cs[0]: Opravdu si přejete odstranit vybraný přenos včetně souborů?
cs[1]: Opravdu si přejete odstranit vybrané přenosy včetně souborů?
cs[2]: Opravdu si přejete odstranit vybrané přenosy včetně souborů?

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
cs: KGet byl dočasně vypnut jako správce stahování pro Konqueror. Pokud si jej přejete vypnout navždy, jděte do Nastavení->Pokročilá a vypnout "Použít jako správce stahování pro Konqueror".

en: The dropped file is a KGet Transfer List
cs: Upuštěný soubor je seznam přenosů KGet

en: &Download
cs: Sta&hování

en: &Load transfer list
cs: Načíst se&znam přenosů

en: Advanced Details for %1
cs: Pokročilé podrobnosti pro: %1

en: Files
cs: Soubory

en: Trackers
cs: Trackery

en: Webseeds
cs: Webové seedy

en: Chunk
cs: Blok

en: Progress
cs: Průběh

en: Peer
cs: Protějšek

en: Down Speed
cs: Rychlost stahování

en: Number of the chunk
cs: Číslo bloku

en: Download progress of the chunk
cs: Průběh stahování bloku

en: Which peer we are downloading it from
cs: Od kterého protějšku stahujeme

en: Download speed of the chunk
cs: Rychlost stahování bloku

en: Which files the chunk is located in
cs: V kterých souborech je blok umístěný

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
cs: Bloky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
cs: Celkem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
cs: Právě se stahuje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
cs: Staženo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
cs: Vyřazeno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
cs: Zbývá:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
cs: Velikost:

[ctx: Open file]
en: Open
cs: Otevřít

en: Download first
cs: Stáhnout nejdříve

en: Download normally
cs: Stáhnout normálně

en: Download last
cs: Stáhnout nakonec

en: Do Not Download
cs: Nestahovat

en: Delete File(s)
cs: Smazat soubor(y)

en: Move File
cs: Přesunout soubor

en: Collapse Folder Tree
cs: Sbalit strom složky

en: Expand Folder Tree
cs: Rozbalit strom složek

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
cs[0]: Všechna data v tomto souboru budou ztracena. Přejete si pokračovat?
cs[1]: Všechna data v těchto souborech budou ztracena. Přejete si pokračovat?
cs[2]: Všechna data v těchto souborech budou ztracena. Přejete si pokračovat?

en: Select a directory to move the data to
cs: Zvolte adresář, do kterého mají být data přesunuta

en: Priority
cs: Priorita

en: Preview
cs: Náhled

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
cs: % hotovo

[ctx: Download first]
en: First
cs: Nejdříve

[ctx: Download last]
en: Last
cs: Nakonec

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
cs: Normálně

[ctx: Preview available]
en: Available
cs: Dostupný

[ctx: Preview pending]
en: Pending
cs: Čeká se

[ctx: No preview available]
en: No
cs: Nedostupný

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
cs: Normálně

[ctx: preview available]
en: Available
cs: Dostupný

en: Kick Peer
cs: Odpojit protějšek

en: Ban Peer
cs: Zakázat protějšek

[ctx: Choked]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: Not choked]
en: No
cs: Ne

[ctx: Snubbed]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: Not snubbed]
en: No
cs: Ne

[ctx: Interested]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: Not Interested]
en: No
cs: Ne

[ctx: Interesting]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: Not Interesting]
en: No
cs: Ne

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Client
cs: Klient

en: Up Speed
cs: Rychlost odesílání

en: Choked
cs: Udušeno

en: Snubbed
cs: Utlumeno

en: Availability
cs: Dostupnost

en: Score
cs: Skóre

en: Upload Slot
cs: Odesílání

en: Requests
cs: Požadavky

en: Downloaded
cs: Staženo

en: Uploaded
cs: Odesláno

en: Interested
cs: Zajímavé

en: Interesting
cs: Zajímavé

en: IP address of the peer
cs: IP adresa protějšku

en: Which client the peer is using
cs: Jakého klienta protějšek používá

en: Download speed
cs: Rychlost stahován

en: Upload speed
cs: Rychlost odesílání

en: Whether or not the peer has choked us. If we are choked, the peer will not send us any data.
cs: Zda nás protějšek udusil nebo ne; když jsme přidušení, protějšek nám neposílá žádná data

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
cs: Utlumený znamená, že protějšek nám neposlal žádná data během posledních 2 minut

en: How much of the torrent's data the peer has
cs: Kolik dat z torrentu protějšek má

en: Whether or not the peer has DHT enabled
cs: Zda má nebo nemá protějšek povolené DHT

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
cs: Skóre protějšku, Ktorrent jej používá, aby určil, komu odesílat

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
cs: Pouze protějšky, které mají odesílací slot, od nás data dostanou

en: The number of download and upload requests
cs: Počet požadavků na stahování a odesílání

en: How much data we have downloaded from this peer
cs: Kolik dat jsme od protějšku stáhli

en: How much data we have uploaded to this peer
cs: Kolik dat jsme protějšku odeslali

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
cs: Zda má protějšek zájem od nás stahovat data

en: Whether we are interested in downloading from this peer
cs: Zda máme zájem stahovat data od tohoto protějšku

en: File
cs: Soubor

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
cs: Velikost

en: Status
cs: Stav

en: Seeders
cs: Protějšky

en: Leechers
cs: Stahující

en: Times Downloaded
cs: Počet stažení

en: Next Update
cs: Následující aktualizace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
cs: Přidat tracker

en: Enter the URL of the tracker:
cs: Zadejte URL trackeru:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
cs: Tracker pojmenovaný <b>%1</b> již existuje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
cs: Odstranit tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
cs: Změnit tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
cs: Aktualizovat trackery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí

en: Speed
cs: Rychlost

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
cs: Nelze přidat webový seed %1, již se v seznamu webových seedů nachází.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
cs: Nelze odstranit webový seed %1, je součást torrentu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webové seedy pro přidání k torrentu.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Podporovány jsou pouze webové seedy s protokolem http.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
cs: Přidat webový seed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
cs: Odstranit webový seed

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
cs: Statistiky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
cs: Protějšky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
cs: Rychlost stahování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
cs: Pijavic:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
cs: Rychlost odesílání:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
cs: Zbývá:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
cs: Všechny:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
cs: Zdroj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
cs: Ukládám do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
cs: Omezení odesílání na přenos:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
cs: Žádný limit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
cs: Omezení stahování na přenos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
cs: Povolit UTP protokol

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
cs: Složky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
cs: Výchozí složka k ukládání torrentů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tempFolderLabel)
en: Default temporary folder:
cs: Výchozí dočasná složka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
cs: Předalokovat místo na disku

[ctx: @title]
en: Select a New Torrent File
cs: Vyberte nový soubor torrentu

en: Downloading Torrent File....
cs: Stahuji soubor torrentu...

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
cs: Stahuji...

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
cs: Tracker nelze přidat k privátnímu torrentu.

en: Torrent file does not exist
cs: Torrent soubor neexistuje

en: Analyzing torrent....
cs: Analyzuji torrent...

en: Cannot initialize port...
cs: Nelze inicializovat port...

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
cs: Sdílím...

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
cs: Nelze inicializovat libktorrent. Podpora torrentu nemusí pracovat.

en: &Advanced Details
cs: &Pokročilé podrobnosti

en: &Scan Files
cs: &Zkontrolovat soubory

en: Error scanning data: %1
cs: Chyba při kontrole dat: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
cs: Kontroluji data torrentu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
cs: Počet nalezených bloků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
cs: Počet chybných bloků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
cs: Počet nestažených bloků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
cs: Počet stažených bloků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
cs: Zrušit

en: Append
cs: Přidat

en: Replace file
cs: Nahradit soubor

en: Replace file-ending
cs: Nahradit konec souboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
cs: Změnit řetězec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
cs: Režim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
cs: Typ kontrolního součtu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
cs: Výsledek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
cs: popisek

en: Add item
cs: Přidat položku

en: %1 would become %2
cs: %1 se změní na %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
cs: Změnit řetězec

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
cs: Změnit režim

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
cs: Typ kontrolního součtu

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
cs: Seznam dostupných vyhledávacích nástrojů

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
cs: Seznam dostupných URL vyhledávacích nástrojů

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
cs: Navazuji spojení...

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
cs: Stažený soubor (%1) nelze ověřit. Přejete si jej opravit?

[ctx: @action:button]
en: Repair
cs: Opravit

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
cs: Stažený soubor (%1) nelze ověřit. Přejete si jej stáhnout znovu?

en: Verification failed.
cs: Ověřování selhalo.

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
cs: Stažený soubor nelze ověřit. Přejete si jej opravit (pokud se oprava nepodaří, stahování bude zopakované)?

[ctx: @action:button]
en: Ignore
cs: Ignorovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
cs: Počet souběžných stahování souborů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
cs: Počet zrcadel na soubor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
cs: Počet připojení na URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
cs: Vyberte soubor, který si přejete stáhnout.

en: File Selection
cs: Výběr souboru

en: Downloading Metalink File....
cs: Stahování Metalink souboru....

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
cs: Může existovat novější verze tohoto Metalinku. Přejete si jí stáhnout?

en: Redownload Metalink
cs: Znovu stáhnout Metalink

en: Download failed, no working URLs were found.
cs: Stahování selhalo, nebyla nalezena žádná funkční URL adresa.

en: The download could not be verified, try to repair it?
cs: Stažený soubor nelze ověřit. Přejete si jej opravit?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
cs: Název nástroje:

en: Insert Engine
cs: Vložit nástroj

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
cs: Vyhledávací nástroje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
cs: Název stroje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
cs: Nový nástroj...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
cs: Spuštěno...

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
cs: Dokončeno

en: Download failed, could not access this URL.
cs: Stahování se nebylo úspěšné, nelze přistupovat k této URL adrese.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
cs: Tato URL adresa neumožňuje vícenásobné připojení,
    stahování bude trvat delší dobu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
cs: Použít vyhledávací nástroje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
cs: Hledat ověřovací informace

en: Failed to write to the file.
cs: Zápis do souboru selhal.

en: Delete Group | Delete Groups
cs[0]: Smazat skupinu
cs[1]: Smazat skupiny
cs[2]: Smazat skupiny

en: Rename Group... | Rename Groups...
cs[0]: Přejmenovat skupinu...
cs[1]: Přejmenovat skupiny...
cs[2]: Přejmenovat skupiny...

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
cs: Přichytit

en: Show Main Window
cs: Zobrazit hlavní okno

en: Hide Main Window
cs: Skrýt hlavní okno

en: Drop Target
cs: Cíl pro upuštění

en: You can drag download links into the drop target.
cs: Odkazy ke stažení lze přetáhnout na cíl pro upuštění.

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
cs: %1(%2% %3/%4) Rychlost:%5/s

en: Ready
cs: Připraveno

en: Group Settings for %1
cs: Nastavení skupiny %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
cs: Nastavení skupin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Defau&lt folder:
cs: Výchozí s&ložka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
cs: Přesune všechny přenosy s regulárním výrazem do této skupiny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Re&gular expression:
cs: Re&gulární výraz:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
cs: *filmy*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
cs: Nenastaveno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ma&ximum download speed:
cs: Ma&ximální rychlost stahování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
cs: Maximální &rychlost odesílání:

en: Transfer History
cs: Historie přenosů

en: &Open File
cs: &Otevřít soubor

[ctx: The transfer is running]
en: Running
cs: Spuštěno

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
cs: Zastaveno

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
cs: Dokončeno

en: Source File
cs: Zdrojový soubor

en: Destination
cs: Cíl

en: Time
cs: Období

en: File Size
cs: Velikost souboru

en: Less than 1MiB
cs: Menší jak 1 MiB

en: Between 1MiB-10MiB
cs: 1 MiB až 10 MiB

en: Between 10MiB-100MiB
cs: 10 MiB až 100 MiB

en: Between 100MiB-1GiB
cs: 100 MiB až 1 GiB

en: More than 1GiB
cs: Větší než 1 GiB

en: Today
cs: Dnes

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last month
cs: Poslední měsíc

en: A long time ago
cs: Starší

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
cs: Dokončeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
cs: Vyčistit historii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
cs: Režimy zobrazení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
cs: Vybrat rozsahy:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
cs: Datum

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
cs: Zdroj

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
cs: Filtrovat historii

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
cs: Smazat vybrané

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
cs: Stahování

en: Last Month
cs: Minulý měsíc

en: Under 10MiB
cs: Menší jak 10 MiB

en: Between 10MiB and 50MiB
cs: 10 MiB až 50 MiB

en: Between 50MiB and 100MiB
cs: 50 MiB až 100 MiB

en: More than 100MiB
cs: Větší jak 100 MiB

en: Download again
cs: Stáhnout znovu

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
cs: Smazat vybrané

en: Open file
cs: Otevřít soubor

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
cs: Sta&hování

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: &Nastavení

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File with &links to import:
cs: Sou&bor s odkazy k importu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importLinks)
en: &Import Links
cs: &Importovat odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
cs: Zobrazit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
cs: Zobrazit obsah &webu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
cs: Můžete použít zástupné znaky pro filtry.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
cs: Zde filtrovat soubory...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAll)
en: &Select All
cs: Vy&brat vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
cs: Zrušit výběr vš&ech

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
cs: Obrá&tit výběr

en: Import Links
cs: Importovat odkazy

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does Not Contain
cs: Neobsahuje

en: All
cs: Vše

en: Videos
cs: Videa

en: Images
cs: Obrázky

en: Archives
cs: Archivy

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
cs: Syntaxe šablony

en: Escape Sequences
cs: Escape sekvence

en: Regular Expression
cs: Regulární výraz

[ctx: name of a file]
en: Name
cs: Název

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
cs: &Stáhnout

en: Auxiliary header
cs: Pomocná hlavička

en: File Name
cs: Název souboru

en: Description
cs: Popis

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
cs: Typ souboru

en: Location (URL)
cs: Umístění (URL)

en: Links in: %1 - KGet
cs: Odkazy v: %1 - KGet

en: &Select All Filtered
cs: Vy&brat vše filtrované

en: D&eselect All Filtered
cs: Zrušit výběr vš&ech filtrovaných

en: Filter Column
cs: Sloupec filtru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
cs: Identita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
cs: Popis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
cs: Verze:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
cs: URL adresa do loga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
cs: Jazyk souboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
cs: Jazyk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
cs: Operační systémy:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
cs: Podporované operační systémy, oddělené čárkami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
cs: Autorská práva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
cs: Vydavatel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
cs: Jméno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
cs: Vydavatel

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
cs: Jméno vydavatele

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
cs: URL adresa vydavatele

en: Import dropped files
cs: Importovat upuštěné soubory

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
cs: Vytvořit částečné kontrolní součty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
cs: Obecné URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
cs: Automaticky vytvořit kontrolní součty pro vybrané typy. To může chvíli trvat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
cs: Pokud jsou všechny soubory ke stažení na tomto serveru a v jedné složce, zadejte sem URL adresy. URL adresa každého souboru by měla obsahovat zadanou část a název souboru.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
cs: Typy kontrolních součtů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
cs: Vytvořit kontrolní součty:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
cs: Volitelné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
cs: Volitelné údaje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
cs: Zadejte informace společné pro všechny vybrané soubory.

en: File Properties
cs: Vlastnosti souboru

en: Enter a filename.
cs: Zadejte název souboru.

en: The filename exists already, choose a different one.
cs: Název souboru již existuje. Zadejte jiný název.

en: Enter at least one URL.
cs: Zadejte alespoň jednu URL adresu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
cs: Požadováno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
cs: Název souboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
cs: Použitá zrcadla:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
cs: Doporučeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
cs: Velikost souboru (v bajtech):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Verification:
cs: Ověření:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
cs: Volitelné

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
cs: Přidání místních souborů automaticky doplní mnoho informací.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Add local files
cs: Přidat místní soubory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
cs: Přidávání místních souborů...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
cs: Všeobecné informace:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
cs: Zde můžete zadat volitelné všeobecné informace pro metalink.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
cs: Zdroj:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
cs: Webová URL adresa k metalinku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
cs: Dynamický znamená, že aktualizované metalinky je možné najít ve "Zdroji".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
cs: Dynamický:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
cs: Metalink publikován

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
cs: Datum a čas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
cs: Posun časového pásma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
cs: Záporný posun:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
cs: Metalink aktualizován

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
cs: S tímto pomocníkem můžete vytvořit metalinky od začátku, nebo na základě existujících metalinků. Velké množství polí je volitelných, nebo doporučených, takže je zadejte pokud bude potřeba. Měli byste zadat alespoň umístění, nejméně jeden soubor a jednu adresu URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
cs: Uložit vytvořený metalink do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
cs: Vytvořit nový metalink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
cs: Načíst existující metalink:

en: Create a Metalink
cs: Vytvořit metalink

en: Add at least one file.
cs: Přidejte nejméně jeden soubor.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
cs: Pro položky s ikonou musíte zadat zrcadla.

en: General optional information for the metalink.
cs: Všeobecné volitelné informace pro metalink.

en: Unable to load: %1
cs: Nelze načíst: %1

en: Metalink Version 4.0 file
cs: Soubor Metalink verze 4.0

en: Metalink Version 3.0 file
cs: Soubor Metalink verze 3.0

en: Metalink file (*.metalink *.meta4)
cs: Soubor metalink (*.metalink *.meta4)

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
cs: Soubor Metalink verze 4.0 (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
cs: Soubor Metalink verze 3.0 (*.metalink)

en: Define the saving location.
cs: Zadejte umístění pro uložení.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
cs: Soubory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
cs: Zrcadlo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
cs: Počet spojení:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
cs: Zadejte URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
cs: Priorita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
cs: Volitelné: priorita zrcadla, 1 - nejvyšší, 999999 nejnižší.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, priority)
en: not specified
cs: neurčeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
cs: Umístění:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
cs: Zrcadlo

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
cs: Priorita

[ctx: Number of parallel connections to the mirror]
en: Connections
cs: Spojení

[ctx: Location = country]
en: Location
cs: Umístění

en: Add mirror
cs: Přidat zrcadlo

en: Modify the used mirrors
cs: Upravit použitá zrcadla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: PushButton
cs: Stisknout tlačítko

en: Select at least one source url.
cs: Zvolit alespoň jednu adresu URL.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
cs: Byly označeny soubory, které již existují v aktuální složce.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
cs: Cíl:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
cs: Skupina přenosů:

en: Rename File
cs: Přejmenovat soubor

en: Rename %1 to:
cs: Přejmenovat %1 na:

en: &Rename
cs: &Přejmenovat

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
cs: Podpis %1.

en: This option is not supported for the current transfer.
cs: Pro aktuální přenos není tato možnost podporována.

en: Load Signature File
cs: Načíst soubor s podpisem

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
cs: Samostatný podepisovací OpenPGP ASCII klíč (*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
cs: Samostatný podepisovací OpenPGP binární klíč (*.sig)

en: You need to define a signature.
cs: Musíte určit podpis.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
cs: Nebyl nalezen žádný otisk šifrovacího klíče. Zkontrolujte správnost podpisu, nebo ověřte stahování.

[ctx: trust level]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: trust level]
en: Undefined
cs: Nedefinovaný

[ctx: trust level]
en: Never
cs: Nikdy

[ctx: trust level]
en: Marginal
cs: Okrajový

[ctx: trust level]
en: Full
cs: Plný

[ctx: trust level]
en: Ultimate
cs: Maximální

en: The key has been revoked.
cs: Klíč byl odvolán.

en: The key is disabled.
cs: Klíč byl vypnut.

en: The key is invalid.
cs: Klíč je neplatný.

en: The key is expired.
cs: Platnost klíče uplynula.

en: The key is not to be trusted.
cs: Klíč není důvěryhodný.

en: The key is to be trusted marginally.
cs: Klíč je pouze částečně důvěryhodný.

en: Trust level of the key is unclear.
cs: Úroveň důvěryhodnosti klíče je nejasná.

en: Unlimited
cs: Bez omezení

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
cs: Ověřeno

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
cs: Selhalo

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
cs: Upozornění: Ověření selhalo. Buď jste zadali chybný podpis, nebo byla data pozměněna.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
cs: Ověření není možné. Zkontrolujte zadané údaje, zda běží gpg-agent, nebo jestli máte připojení k internetu (pro získání klíčů.)

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
cs: Funkce není podporována, protože KGet není zkompilovaný s podporou QPGME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
cs: Obsahuje binární podpis PGP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
cs: Podpis ASCII PGP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
cs: Načíst podpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: Verify
cs: Ověřit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
cs: Klíč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
cs: Vydavatel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
cs: Komentář:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
cs: Vytvoření:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
cs: Vypršení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
cs: Důvěryhodnost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
cs: Otisk:

en: Average speed: %1/s
cs: Průměrná rychlost: %1/s

en: %1 of %2
cs: %1 z %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
cs: Zdroj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
cs: Stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
cs: Zbývající čas:

en: Transfer Settings for %1
cs: Nastavení přenosu pro %1

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
cs: Změna cíle se nezdařila, cíl zůstává beze změny.

en: Destination unmodified
cs: Cíl nezměněn

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
cs: Nastavení přenosů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
cs: Cíl s&tahování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
cs: Omezení &odesílání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDownload)
en: Download &limit:
cs: Omezení sta&hování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelShareRatio)
en: Ma&ximum share ratio:
cs: Ma&ximální poměr sdílení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
cs: Změnit zrcadla použitá pro stahování.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrors)
en: Mirrors
cs: Zrcadla

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verification)
en: Verification
cs: Ověření

en: Select columns
cs: Vybrat sloupce

en: Transfer Details
cs: Podrobnosti přenosu

en: Download Manager
cs: Správce stahování

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
cs: Typ hashe:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
cs: Zadejte hash klíč

en: Add checksum
cs: Přidat kontrolní součet

en: Transfer Verification for %1
cs: Ověření přenosu pro %1

en: %1 was successfully verified.
cs: %1 byl úspěšně ověřen.

en: Verification successful
cs: Ověření bylo úspěšné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Verifying:
cs: Ověřuji:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
cs: Ověřit dokončené stahování vybraným kontrolním součtem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: &Verify
cs: O&věřit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
cs: Zavřít
