kget - en to cy translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
cy: Trosysgrifo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
cy: Nifer ail-geisiau:

en: Advanced Options
cy: Dewisiadau Uwch

en: Malformed URL:
    %1
cy: URL wedi'i gamffurfio:
     %1

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
cy: Ddim yn dileu
     %1
     gan ei fod yn gyfeiriadur.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
cy: Ddim yn dileu
     %1
     gan na'i fod yn ffeil lleol.

en: %1/s
cy: %1/eil

en: Stalled
cy: Wedi Seibio

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Start KGet with drop target
cy: Dechrau KGet â tharged ollwng

en: Enable
cy: Galluogi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
cy: Plygyll

en: Description
cy: Disgrifiad

en: Location (URL)
cy: Lleoliad (URL)
