kget - en to et translation catalogue (691 entries)

en: Pattern
et: Muster

en: Syntax
et: Süntaks

en: Escape sequences
et: Paojadad

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
et: Paneeliikooni lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
et: Toimingu käivitamine pärast kõigi allalaadimiste lõpetamist:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
et: Välju KGetist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
et: Käivitamisel:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
et: Taastatakse allalaadimisolek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
et: Käivitatakse kõik allalaadimised

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
et: Peatatakse kõik allalaadimised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
et: Ajaloo taustaprogramm:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
et: KDE globaalse edenemise jälgimise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
et: Iga allalaadimise näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
et: Üldise edenemise näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
et: Olemasolevate failide/ülekannete kohtlemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
et: Alati küsitakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
et: Automaatne nime muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
et: Ülekirjutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
et: Kukutamise märklaua kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
et: Animatsioonide lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
et: Rühmadele pakutakse vaikimisi katalooge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
et: Sihtkoha küsimine, kui vaikimisi kataloogid puuduvad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rename)
en: Rename
et: Nimeta ümber

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
et: Vali ikoon...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KonquerorIntegration)
en: Use as download manager for Konqueror
et: Kasutamine Konquerori allalaadimishaldurina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
et: Lõikepuhvri jälgimine allalaaditavate failide tuvastamiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
et: Tõstutundlik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, increase)
en: &Increase Priority
et: Suurenda pr&ioriteeti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
et: Vähen&da prioriteeti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
et: Maks. allalaadimisi grupi kohta:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
et: Piirang puudub

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
et: Kiirusepiirang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
et: Globaalne allalaa&dimise piirang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
et: Glo&baalne üleslaadimise piirang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
et: Ühe allalaadimise kohta:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
et: Taasühendumine katkenud ühenduse korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
et: Uuestiproovimiste arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
et: Uuestiproovimise intervall:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
et:  sek

en: Could not open KWallet
et: KWalleti avamine nurjus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
et: Veebiliidese lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
et: Kasutaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
et: Parool:

en: Include
et: Kaasamine

en: Exclude
et: Väljajätmine

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
et: Ajaloovaate veergude laius

en: Plugins
et: Pluginad

en: Turn Off Computer
et: Arvuti väljalülitamine

en: Hibernate Computer
et: Arvuti talveunne

en: Suspend Computer
et: Arvuti passiivsesse seisundisse

en: Appearance
et: Välimus

en: Change appearance settings
et: Välimusseadistuste muutmine

en: Groups
et: Grupid

en: Manage the groups
et: Gruppide haldamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
et: Võrk

en: Network and Downloads
et: Võrk ja allalaadimised

en: Web Interface
et: Veebiliides

en: Control KGet over a Network or the Internet
et: KGeti juhtimine üle võrgu või interneti

en: Verification
et: Kontrollimine

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
et: Põimimine

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
et: Muud

en: Advanced Options
et: Täpsem häälestus

en: Transfer Plugins
et: Allalaadimispluginad

en: New Group
et: Uus grupp

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
et: Automaatne kontrollsumma kontrollimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
et: Kasutatud kontrollsumma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
et: Nõrk (kiireim)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
et: Tugev (soovitatav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
et: Tugevaim (aeglaseim)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, signature)
en: Signature
et: Allkiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
et: Automaatne kontrollimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
et: Puuduvate võtmete automaatne allalaadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
et: Võtmeserverid:

en: Error
et: Viga

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
et: Failisuurus on suurem kui maksimaalne VFAT-i toetatud suurus.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
et: %1 eemaldati, sest see teatas vale failisuuruse.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
et: Fail

[ctx: status of the download]
en: Status
et: Olek

[ctx: size of the download]
en: Size
et: Suurus

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
et: Kontrollsumma

[ctx: signature of a file]
en: Signature
et: Allkiri

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
et: Seadistustes pole määratud serverit võtmete allalaadimiseks. Allalaadimisest loobuti.

en: No key server
et: Võtmeserver puudub

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
et: Kasulikku võtmeserverit ei leitud, võtit ei laaditud alla. Lisa seadistustes veel servereid või käivita KGet uuesti ja püüa taas alla laadida.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
et: Kas tõesti eemaldada grupp %1?

en: Remove Group
et: Eemalda grupp

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
et: Kas tõesti eemaldada järgmised grupid?

en: Remove groups
et: Eemalda grupid

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
et: <p>Järgmine ülekanne on lisatud allalaadimiste nimekirja:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download added
et: Allalaadimine lisatud

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
et: <p>Järgmine ülekanne on lisatud allalaadimiste nimekirja:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
et: <p>Järgmised ülekanded on lisatud allalaadimiste nimekirja:</p>

en: My Downloads
et: Minu allalaadimised

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
et: Fail %1 on juba olemas.
    Kas kirjutada see üle?

en: Overwrite existing file?
et: Kas kirjutada olemasolev fail üle?

en: Unable to save to: %1
et: Ei õnnestunud salvestada asukohta: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
et[0]: <p>Järgmist URL-i ei saa alla laadida, KGet ei toeta selle protokolli:</p>
et[1]: <p>Järgmisi URL-e ei saa alla laadida, KGet ei toeta nende protokolle:</p>

en: Protocol unsupported
et: Protokoll ei ole toetatud

en: New Download
et: Uus allalaadimine

en: Enter URL:
et: URL:

[ctx: @title:window]
en: Choose Directory
et: Kataloogi valimine

[ctx: @title:window]
en: Save As
et: Salvestamine teise nimega

en: Malformed URL:
    %1
et: Vigane URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
et: Vigane URL, protokoll puudub:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
et: Oled juba lõpetanud allalaadimise asukohast: 
    
    %1
    
    Kas laadida see uuesti alla?

en: Download it again?
et: Kas laadida uuesti alla?

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
et: Sul käib juba allalaadimine asukohast: 
    
    %1
    
    Kas kustutada see ja laadida uuesti alla?

en: Delete it and download again?
et: Kas kustutada ja laadida uuesti alla?

en: Directory is not writable
et: Kataloogi ei saa kirjutada

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
et: Oled selle faili laadinud juba alla teisest asukohast.
    
    Kas laadida see alla ja kustutada eelmine?

en: File already downloaded. Download anyway?
et: Fail on juba alla laaditud. Kas laadida see ikkagi alla?

en: You are already downloading the same file
et: Sa juba laadid sama faili alla

en: File already exists
et: Fail on juba olemas

en: Internet connection established, resuming transfers.
et: Internetiühendus on loodud, taasalustatakse ülekandeid.

en: No internet connection, stopping transfers.
et: Internetiühendus puudub, ülekanded peatatakse.

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
et: %1
    jäetakse kustutamata,
    sest see on kataloog.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
et: %1
    jäetakse kustutamata,
    sest see ei ole kohalik fail.

en: <p>The following file has finished downloading:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
et: <p>Järgmise faili allalaadimine on lõpetatud:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download completed
et: Allalaadimine valmis

en: <p>The following transfer has been started:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
et: <p>Järgmise faili allalaadimist on alustatud:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download started
et: Allalaadimine alustatud

en: <p>There has been an error in the following transfer:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>The error message is:</p><p style="font-size: small;">%2</p>
et: <p>Järgmise ülekande puhul tekkis viga:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>Veateade oli:</p><p style="font-size: small;">%2</p>

en: Resolve
et: Lahenda

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
et: KGet lõpetab nüüd töö. sest kõik allalaadimised on lõpetatud.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
et: Arvuti lõpetab nüüd töö. sest kõik allalaadimised on lõpetatud.

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
et: Seiskamine

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
et: Arvuti viiakse nüüd passiivsesse seisundisse kettal, sest kõik allalaadimised on lõpetatud.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
et: Talveunes

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
et: Arvuti viiakse nüüd passiivsesse seisundisse mälus, sest kõik allalaadimised on lõpetatud.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
et: Passiivseisundisse

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
et: Katkesta

en: <p>All transfers have been finished.</p>
et: <p>Kõik ülekanded on lõpetatud.</p>

en: Downloads completed
et: Allalaadimised valmis

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
et[0]: KGet laadib alla %1 faili
et[1]: KGet laadib alla %1 faili

en: KGet Transfer
et: KGeti allalaadimine

en: Error trying to get %1
et: Viga %1 hankimisel

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
et: Signatuuri õigsuse kontrollimiseks puudub võti. Kas soovid selle alla laadida?

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
et: %1 allkirja kontrollimine nurjus. Vaata täpsemat teavet ülekande seadistustest.

en: Signature not verified
et: Allkiri pole kontrollitud

en: Downloading....
et: Allalaadimine...

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
et: Edasi lükatud

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
et: Peatatud

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
et: Katkestatud

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
et: Lõpetatud

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
et: Sihtkoha muutmine

en: 1 Item | %1 Items
et[0]: 1 element
et[1]: %1 elementi

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
et: Alusta

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
et: Peata

[ctx: not available]
en: n/a
et: -

en: Stalled
et: Seiskunud

[ctx: name of download]
en: Name
et: Nimi

[ctx: status of download]
en: Status
et: Olek

[ctx: size of download]
en: Size
et: Suurus

[ctx: progress of download]
en: Progress
et: Edenemine

[ctx: speed of download]
en: Speed
et: Kiirus

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
et: Aega jäänud

en: Question
et: Küsimus

en: Appl&y to all
et: &Rakenda kõigile

en: No download directory specified.
et: Allalaadimiste kataloogi pole määratud.

en: Invalid download directory specified.
et: Määratud on vigane allalaadimiste kataloog.

en: Download directory is not writeable.
et: Allalaadimiste kataloogi ei saa kirjutada

en: No download destination specified.
et: Allalaadimiste sihtkohta pole määratud.

en: Invalid download destination specified.
et: Määratud on vigane allalaadimiste sihtkoht.

en: Download destination is not writeable.
et: Allalaadimiste sihtkohta ei saa kirjutada

en: No URL specified.
et: URL on määramata.

en: Malformed URL.
et: Vigane URL.

en: Malformed URL, protocol missing.
et: Vigane URL, protokoll puudub.

en: Malformed URL, host missing.
et: Vigane URL, masin puudub.

en: Invalid download directory specified:
    %1
et: Määratud on vigane allalaadimiste kataloog:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
et: Allalaadimiste kataloogi ei saa kirjutada:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
et: Määratud on vigane allalaadimiste sihtkoht:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
et: Allalaadimiste sihtkohta ei saa kirjutada:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
et: Vigane URL, masin puudub:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
et: Fail on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
et: Oled selle faili laadinud juba alla teisest asukohast.
    Kas laadida see alla ja kustutada eelmine?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
et: Laadid seda faili juba alla teisest asukohast.
    Kas laadida see alla ja kustutada eelmine?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
et: Oled juba lõpetanud allalaadimise sellest asukohast. Kas laadida uuesti alla?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
et: Sul käib juba allalaadimine sellest asukohast.
    Kas kustutada see ja laadida uuesti alla?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
et: Fail on juba olemas:
    %1
    Kas kirjutada see üle?

en: Malformed URLs.
et: Vigased URL-id.

en: Malformed URLs, protocol missing.
et: Vigased URL-id, protokoll puudub.

en: Malformed URLs, host missing.
et: Vigased URL-id, masin puudub.

en: Malformed URLs:
    %1
et: Vigased URL-id:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
et: Vigased URL-id, protokoll puudub:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
et: Vigased URL-id, masin puudub:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
et: Sihtkohtadesse ei saa kirjutada:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
et: Failid on juba olemas. Kas kirjutada need üle?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
et: Oled juba lõpetanud allalaadimised neisse sihtkohtadesse. Kas laadida need uuesti alla?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
et: Sul käivad juba allalaadimised neisse sihtkohtadesse.
    Kas kustutada need ja laadida uuesti alla?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
et: Oled juba lõpetanud allalaadimised neist asukohtadest. Kas laadida need uuesti alla?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
et: Sul käivad juba allalaadimised neist asukohtadest.
    Kas kustutada need ja laadida uuesti alla?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
et: Failid on juba olemas:
    %1
    Kas kirjutada need üle?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
et: Oled juba lõpetanud allalaadimised neisse asukohtadesse: 
    
    %1
    
     Kas laadida need uuesti alla?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
et: Sul käivad juba allalaadimised neisse sihtkohtadesse: 
    
    %1
    
    Kas kustutada need ja laadida uuesti alla?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
et: Oled juba lõpetanud allalaadimised neist asukohtadest: 
    
    %1
    
    Kas laadida need uuesti alla?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
et: Sul käivad juba allalaadimised neist asukohtadest: 
    
    %1
    
    Kas kustutada need ja laadida uuesti alla?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
et: Kontrollsumma

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
et: Verifitseeritud

en: An advanced download manager by KDE
et: KDE võimas failide allalaadija

en: (C) 2005 - 2014, The KGet developers
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss
et: (C) 2005 - 2014: KGeti arendajad
    (C) 2001 - 2002: Patrick Charbonnier
    (C) 2002: Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000: Matej Koss

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
et: Hooldaja, põhiarendaja, torrenti plugina autor

en: Core Developer
et: Põhiarendaja

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
et: Põhiarendaja, mitmelõimelise plugina autor

en: Developer
et: Arendaja

en: Google Summer of Code Student
et: Google Summer of Code tudeng

en: Mms Plugin Author
et: Mms'i plugina autor

en: Former Developer
et: Endine arendaja

en: BTCore (KTorrent) Developer
et: BTCore (KTorrent) arendaja

en: Design of Web Interface
et: Veebiliidese kujundus

en: Start KGet with drop target
et: KGeti käivitamine kukutamise märklauaga

en: Start KGet with hidden main window
et: KGeti käivitamine peidetud peaaknaga

en: Start KGet without drop target animation
et: KGeti käivitamine kukutamise märklaua animatsioonita

en: Execute Unit Testing
et: Unit testide käivitamine

en: URL(s) to download
et: Allalaaditavad URL-id

en: &New Download...
et: &Uus allalaadimine...

en: &Import Transfers...
et: &Impordi allalaadimised...

en: &Export Transfers List...
et: &Ekspordi allalaadimiste nimekiri...

en: &Create a Metalink...
et: Loo Metalin&k...

en: Top Priority
et: Esmaprioriteet

en: Least Priority
et: Väikseim prioriteet

en: Increase Priority
et: Suurenda prioriteeti

en: Decrease Priority
et: Vähenda prioriteeti

en: Set Icon...
et: Määra ikoon...

en: Auto-Paste Mode
et: Automaatse asetamise režiim

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
et: Nupp <b>Automaatne asetamine</b> lülitab automaatse
    asetamise režiimi sisse ja välja.
    Kui see on sees, otsib KGet perioodiliselt lõikepuhvrist
    URLe ja asetab need automaatselt nimekirja.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
et: KGeti kasutamine Konquerori allalaadimishaldurina

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
et: Eemalda valitud

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
et: Eemalda kõik lõpetatud

[ctx: delete selected transfer item and files]
en: Remove Selected and Delete Files
et: Eemalda valitud ja kustuta failid

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
et: Laadi valitud uuesti alla

en: Start All
et: Alusta kõiki

en: Start Selected
et: Alusta valituid

en: Pause All
et: Peata kõik

en: Stop Selected
et: Peata valitud

en: Start
et: Alusta

en: Pause
et: Paus

en: Open Destination
et: Ava sihtkoht

en: Open File
et: Faili avamine

en: Show Details
et: Näita üksikasju

en: Copy URL to Clipboard
et: Kopeeri URL lõikepuhvrisse

en: &Transfer History
et: Ülekanne&te ajalugu

en: &Group Settings
et: &Grupi seadistused

en: &Transfer Settings
et: Ülekanne&te seadistused

en: Import &Links...
et: Impordi &lingid...

en: After downloads finished action
et: Toiming pärast allalaadimiste lõpetamist

note: i18n("Choose an action that is executed after all downloads have been finished."));
en: No Action
et: Toiming puudub

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
et: KGet käivitatakse esimest korda.
    Kas soovid seda kasutada Konquerori allalaadimishaldurina?

en: Konqueror Integration
et: Põimimine Konqueroriga

en: Enable
et: Põimi

en: Do Not Enable
et: Ära põimi

[ctx: @title:window]
en: Open File
et: Faili avamine

en: All Openable Files
et: Kõik avatavad failid

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
et: Mõned allalaadimised käivad veel.
    Kas tõesti sulgeda KGet?

en: Confirm Quit
et: Väljumise kinnitamine

[ctx: @title:window]
en: Export Transfers
et: Allalaadimiste eksport

en: KGet Transfer List
et: KGeti allalaadimiste nimekiri

en: Text File
et: Tekstifail

en: Enter Group Name
et: Grupi nime määramine

en: Group name:
et: Grupi nimi:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
et[0]: Kas tõesti valitud allalaadimine kustutada?
et[1]: Kas tõesti valitud allalaadimised kustutada?

en: Confirm transfer delete
et: Ülekande kustutamise kinnitus

en: Are you sure you want to delete the selected transfer including files? | Are you sure you want to delete the selected transfers including files?
et[0]: Kas tõesti kustutada valitud allalaadimine, kaasa arvatud failid?
et[1]: Kas tõesti kustutada valitud allalaadimised, kaasa arvatud failid?

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
et: KGeti kasutamine Konquerori allalaadimishaldurina on ajutiselt keelatud. Kui soovid seda alatiseks keelata, vali Seadistused->Muud ja lülita välja valik "Kasutamine Konquerori allalaadimishaldurina".

en: The dropped file is a KGet Transfer List
et: Lohistatud fail on KGeti ülekannete nimekiri

en: &Download
et: Laa&di alla

en: &Load transfer list
et: &Laadi ülekannete nimekiri

en: Advanced Details for %1
et: %1 üksikasjad

en: Files
et: Failid

en: Trackers
et: Tracker'id

en: Webseeds
et: Veebilevitused

en: Chunk
et: Tükk

en: Progress
et: Edenemine

en: Peer
et: Masin

en: Down Speed
et: Kiirus alla

en: Number of the chunk
et: Tüki number

en: Download progress of the chunk
et: Tüki allalaadimise edenemine

en: Which peer we are downloading it from
et: Milliselt partnerilt seda alla laaditakse

en: Download speed of the chunk
et: Tüki allalaadimise kiirus

en: Which files the chunk is located in
et: Millistes failides tükk asub

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
et: Tükid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
et: Kokku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
et: Praegu allalaadimisel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
et: Alla laaditud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
et: Välja jäetud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
et: Jäänud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
et: Suurus:

[ctx: Open file]
en: Open
et: Ava

en: Download first
et: Laadi esimesena alla

en: Download normally
et: Laadi normaalselt alla

en: Download last
et: Laadi viimasena alla

en: Do Not Download
et: Ära laadi alla

en: Delete File(s)
et: Kustuta fail(id)

en: Move File
et: Liiguta fail

en: Collapse Folder Tree
et: Keri kataloogipuu kokku

en: Expand Folder Tree
et: Keri kataloogipuu lahti

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
et[0]: Kaotad kõik selle faili andmed. Kas tõesti soovid seda?
et[1]: Kaotad kõik nende failide andmed. Kas tõesti soovid seda?

en: Select a directory to move the data to
et: Vali kataloog, kuhu andmed liigutada

en: Priority
et: Prioriteet

en: Preview
et: Eelvaatlus

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
et: % valmis

[ctx: Download first]
en: First
et: Esimesena

[ctx: Download last]
en: Last
et: Viimasena

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
et: Tavaliselt

[ctx: Preview available]
en: Available
et: Saadaval

[ctx: Preview pending]
en: Pending
et: Ootel

[ctx: No preview available]
en: No
et: Ei

en: %1 %
et:  %1%

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
et: Tavaliselt

[ctx: preview available]
en: Available
et: Saadaval

en: Kick Peer
et: Löö masin välja

en: Ban Peer
et: Keela masin

[ctx: Choked]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Not choked]
en: No
et: Ei

[ctx: Snubbed]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Not snubbed]
en: No
et: Ei

[ctx: Interested]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Not Interested]
en: No
et: Ei

[ctx: Interesting]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Not Interesting]
en: No
et: Ei

en: IP Address
et: IP aadress

en: Client
et: Klient

en: Up Speed
et: Kiirus üles

en: Choked
et: Ummistunud

en: Snubbed
et: Kinni kiilunud

en: Availability
et: Saadavus

en: Score
et: Skoor

en: Upload Slot
et: Üleslaadimise pesa

en: Requests
et: Soovid

en: Downloaded
et: Alla laaditud

en: Uploaded
et: Üles laaditud

en: Interested
et: Huvitatud

en: Interesting
et: Huvitav

en: IP address of the peer
et: Partneri IP-aadress

en: Which client the peer is using
et: Millist klienti partner kasutab

en: Download speed
et: Allalaadimise kiirus

en: Upload speed
et: Üleslaadimise kiirus

en: Whether or not the peer has choked us. If we are choked, the peer will not send us any data.
et: Kas partner on meid ummistanud, millisel juhul ta ei saada enam andmeid

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
et: Kinni kiilunud tähendab, et partner ei ole saatnud andmeid 2 minuti jooksul

en: How much of the torrent's data the peer has
et: Kui palju torrenti andmeid partneril on

en: Whether or not the peer has DHT enabled
et: Kas partneril on DHT lubatud

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
et: Partneri hinnang, mida KTorrent kasutab otsustamiseks, kellele üles laadida.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
et: Ainult üleslaadimispesaga partnerid saavad meilt andmeid

en: The number of download and upload requests
et: Alla- ja üleslaadimissoovide arv

en: How much data we have downloaded from this peer
et: Kui palju andmeid oleme sellelt partnerilt alla laadinud

en: How much data we have uploaded to this peer
et: Kui palju andmeid oleme sellele partnerile üles laadinud

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
et: Kas partner on huvitatud andmete allalaadimisest meie käest

en: Whether we are interested in downloading from this peer
et: Kas meie oleme huvitatud andmete allalaadimisest sellelt partnerilt

en: File
et: Fail

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
et: Suurus

en: Url
et: URL

en: Status
et: Olek

en: Seeders
et: Levitajad

en: Leechers
et: Tõmbajad

en: Times Downloaded
et: Allalaadimiste kordi

en: Next Update
et: Järgmine uuendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
et: Lisa tracker

en: Enter the URL of the tracker:
et: Tracker'i URL:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
et: Tracker nimega <b>%1</b> on juba olemas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
et: Eemalda tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
et: Muuda tracker'it

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
et: Uuenda tracker'eid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
et: Lähtesta

en: Speed
et: Kiirus

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
et: Veebilevitust %1 ei saa lisada, see kuulub juba veebilevituste nimekirja.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
et: Veebilevitust %1 ei saa eemaldada, see on osa torrentist.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Torrentile lisatav veebilevitus.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Märkus: </span>toetatud on ainult HTTP-veebilevitused.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
et: Lisa veebilevitus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
et: Eemalda veebilevitus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
et: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
et: Levitajad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
et: Allalaadimise kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
et: Tõmbajad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
et: Üleslaadimise kiirus:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
et: Jäänud:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
et: Kõik:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
et: Lähtefail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
et: Salvestamise asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
et: Üleslaadimise piirang ülekande kohta:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
et: Piirang puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
et: Allalaadimise piirang ülekande kohta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
et: UTP protokolli lubamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
et: Kataloogid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
et: Vaikimisi torrentite kataloog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tempFolderLabel)
en: Default temporary folder:
et: Vaikimisi ajutine kataloog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
et: Kettaruumi eelnev eraldamine

en: Downloading Torrent File....
et: Torrent-faili allalaadimine...

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
et: Allalaadimine...

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
et: Privaattorrentile ei saa tracker'it lisada.

en: Torrent file does not exist
et: Torrentifaili ei ole olemas

en: Analyzing torrent....
et: Torrenti analüüsimine...

en: Cannot initialize port...
et: Pordi initsialiseerimine nurjus...

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
et: Levitamine...

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
et: Libktorrenti initsialiseerimine nurjus. Torrentite toetus ei pruugi töötada.

en: &Advanced Details
et: Muud üksik&asjad

en: &Scan Files
et: &Uuri faile

en: Error scanning data: %1
et: Viga andmete uurimisel: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
et: Torrenti andmete uurimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
et: Leitud tükkide arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
et: Vigaste tükkide arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
et: Allalaadimata tükkide arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
et: Allalaaditud tükkide arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
et: Loobu

en: Append
et: Lisamine

en: Replace file
et: Faili asendamine

en: Replace file-ending
et: Faililõpu asendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
et: Muutmisstring:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
et: Režiim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
et: Kontrollsumma tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
et: Tulemus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
et: pealdis

en: Add item
et: Lisa element

en: %1 would become %2
et: %1 asemele tuleb %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
et: Muutmisstring

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
et: Muutmisrežiim

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
et: Kontrollsumma tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
et: Saadaolevate otsingumootorite nimekiri

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
et: Saadaolevate otsingumootorite URL-ide loend

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
et: Ühendumine...

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
et: Allalaadimise (%1) kontrollimine nurjus: Kas parandada seda?

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
et: Allalaadimise (%1) kontrollimine nurjus: Kas laadida see uuesti alla?

en: Verification failed.
et: Kontrollimine nurjus.

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
et: Allalaadimise kontrollimine nurjus: Kas parandada seda (kui see ei aita, alustatakse allalaadimist uuesti)?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
et: Üheaegsete allalaadimiste arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
et: Peeglite arv faili kohta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
et: Ühenduste arv URL-i kohta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
et: Vali failid, mida soovid alla laadida.

en: File Selection
et: Faili valimine

en: Downloading Metalink File....
et: Metalink-faili allalaadimine...

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
et: Sellest Metalinkist võib olla uuem versioon, kas laadida see alla?

en: Redownload Metalink
et: Laadi Metalink uuesti alla

en: Download failed, no working URLs were found.
et: Allalaadimine nurjus, toimivat URL-i ei leitud.

en: The download could not be verified, try to repair it?
et: Allalaadimise kontrollimine nurjus. Kas parandada seda?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
et: Mootori nimi:

en: Insert Engine
et: Mootori lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
et: Otsingumootorid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
et: Mootori nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
et: Uus mootor...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
et: Töös...

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
et: Lõpetatud

en: Download failed, could not access this URL.
et: Allalaadimine nurjus, URL-ile puudus ligipääs.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
et: See URL ei võimalda mitut ühendust,
    allalaadimine võtab rohkem aega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
et: Otsingumootorite kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
et: Kontrollimisteabe otsimine

en: Failed to write to the file.
et: Faili kirjutamine nurjus.

en: Delete Group | Delete Groups
et[0]: Kustuta grupp
et[1]: Kustuta grupid

en: Rename Group... | Rename Groups...
et[0]: Nimeta grupp ümber...
et[1]: Nimeta grupid ümber...

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
et: Kleepuv

en: Show Main Window
et: Näita peaakent

en: Hide Main Window
et: Peida peaaken

en: Drop Target
et: Kukutamise märklaud

en: You can drag download links into the drop target.
et: Allalaadimiste linke võib lohistada kukutamise märklauale.

[ctx: %1 filename, %2 total size, %3 status]
en: %1(%2) %3
et: %1 (%2) %3

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
et: %1 (%2% %3/%4) Kiirus:%5/s

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size, %5 status]
en: %1(%2% %3/%4) %5
et: %1 (%2% %3/%4) %5

en: Ready
et: Valmis

en: Group Settings for %1
et: %1 grupi seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
et: Grupi seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Defau&lt folder:
et: Vaikekataloo&g:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
et: Kõigi regulaaravaldistele vastavate edastuste liigutamine sellesse rühma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Re&gular expression:
et: Reg&ulaaravaldis:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
et: *filmid*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
et: Pole määratud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ma&ximum download speed:
et: Maks. allalaa&dimise kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
et: Maks. ül&eslaadimise kiirus:

en: Transfer History
et: Ülekannete ajalugu

en: &Open File
et: &Ava fail

[ctx: The transfer is running]
en: Running
et: Töös

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
et: Peatatud

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
et: Katkestatud

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
et: Lõpetatud

en: Source File
et: Lähtefail

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Time
et: Aeg

en: File Size
et: Failisuurus

en: Less than 1MiB
et: Alla 1 MiB

en: Between 1MiB-10MiB
et: 1 MiB kuni 10 MiB

en: Between 10MiB-100MiB
et: 10 MiB kuni 100 MiB

en: Between 100MiB-1GiB
et: 100 MiB kuni 1 GiB

en: More than 1GiB
et: Üle 1 GiB

en: Today
et: Täna

en: Last week
et: Viimane nädal

en: Last month
et: Viimane kuu

en: A long time ago
et: Ammu

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
et: Lõpetatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
et: Puhasta ajalugu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
et: Vaaterežiimid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
et: Vahemiku valimine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
et: Kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
et: Masin

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
et: Filtreeri ajalugu

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
et: Kustuta valitud

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
et: Allalaadimine

en: Last Month
et: Viimane kuu

en: Under 10MiB
et: Alla 10 MiB

en: Between 10MiB and 50MiB
et: Üle 10 MiB ja alla 50 MiB

en: Between 50MiB and 100MiB
et: Üle 50 MiB ja alla 100 MiB

en: More than 100MiB
et: Üle 100 MiB

en: Download again
et: Laadi uuesti alla

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
et: Kustuta valitud

en: Open file
et: Ava fail

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
et: A&llalaadimised

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File with &links to import:
et: Imporditav &fail linkidega:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importLinks)
en: &Import Links
et: &Impordi lingid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
et: Näidatakse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
et: &Veebisisu näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
et: Filtreerimiseks saab kasutada metamärke.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
et: Siin saab faile filtreerida...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAll)
en: &Select All
et: &Vali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
et: &Tühista kõigi valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
et: Valik &teistpidi

en: Import Links
et: Impordi lingid

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does Not Contain
et: Ei sisalda

en: All
et: Kõik

en: Videos
et: Videod

en: Images
et: Pildid

en: Audio
et: Heli

en: Archives
et: Arhiivid

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
et: Mustri süntaks

en: Escape Sequences
et: Paojadad

en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

[ctx: name of a file]
en: Name
et: Nimi

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
et: Laa&di alla

en: Auxiliary header
et: Lisapäis

en: File Name
et: Failinimi

en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
et: Failitüüp

en: Location (URL)
et: Asukoht (URL)

en: Links in: %1 - KGet
et: Viidad asukohas %1 - KGet

en: &Select All Filtered
et: &Vali kõik filtreeritud

en: D&eselect All Filtered
et: &Tühista kõigi filtreeritute valimine

en: Filter Column
et: Filtriveerg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
et: Identiteet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
et: Kirjeldus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
et: Versioon:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
et: Logo URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
et: Faili keel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
et: Keel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
et: Operatsioonisüsteemid:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
et: Toetatud operatsioonisüsteemid komaga eraldatult

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
et: Autoriõigus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
et: Avaldaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
et: avaldaja

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
et: Avaldaja nimi

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
et: Avaldaja URL

en: Import dropped files
et: Impordi lohistatud failid

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
et: Osalise kontrollsumma loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
et: Üldine URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
et: Valitud tüüpidele luuakse automaatselt kontrollsumma. Pane tähele, et see võib võtta aega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
et: Sisesta siia URL-id, kui kõik lohistatud failid asuvad selles serveris ja samas kataloogis. Iga lohistatud faili URL koosneb sisestatud osast ja failinimest.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
et: Kontrollsummade tüübid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
et: Kontrollsummade loomine:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
et: Lisavõimalus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
et: Lisaandmed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
et: Sisesta kõigile valitud failidele ühine teave.

en: File Properties
et: Faili omadused

en: Enter a filename.
et: Sisesta failinimi.

en: The filename exists already, choose a different one.
et: Failinimi on juba olemas, vali mõni muu.

en: Enter at least one URL.
et: Määra vähemalt üks URL.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
et: Nõutav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
et: Failinimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
et: Kasutatud peeglid:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
et: Soovitatav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
et: Failisuurus (baitides):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Verification:
et: Kontrollimine:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
et: Lisavõimalus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
et: Kohalike failide lisamine täiendab automaatselt oluliselt teavet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Add local files
et: Lisa kohalikke faile

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
et: Kohalike failide lisamine...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
et: Üldine teave:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
et: Siin saab sisestada metalingi üldine lisateabe.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
et: Päritolu:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
et: Metalinki URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
et: Dünaamiline tähendab, et uuendatud metalingid leiab "Päritolu" alt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
et: Dünaamiline:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
et: Avaldatud Metalink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
et: Kuupäev ja kellaaeg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
et: Ajavööndi erinevus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
et: Negatiivne vahe:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
et: Uuendatud Metalink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
et: See nõustaja võimaldab luua metalinke täiesti iseseisvalt või olemasolevate metalinkide baasil. Mitmed väljad on soovitatavad ehk lisavõimalised, mida võib, aga ei pruugi täita. Kindlasti on vaja määrata kindlaks salvestamise asukoht ning vähemalt üks fail ja üks URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
et: Loodud Metalinki salvestamise asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
et: Uue Metalinki loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
et: Olemasoleva Metalinki laadimine:

en: Create a Metalink
et: Metalinki loomine

en: Add at least one file.
et: Lisa vähemalt üks fail.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
et: Ikooniga kirjete jaoks tuleb määrata peeglid.

en: General optional information for the metalink.
et: Metalinki üldine lisateave.

en: Unable to load: %1
et: Laadimine nurjus: %1

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
et: Metalink Version 4.0 fail (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
et: Metalink Version 3.0 fail (*.metalink)

en: Define the saving location.
et: Salvestuskoha määramine.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
et: Failid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
et: Peegel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
et: Ühenduste arv:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
et: Sisesta URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
et: Prioriteet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
et: Lisavõimalus: peegli eelistus vahemikus 1 (kõrgeim) kuni 999999 (madalaim).

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, priority)
en: not specified
et: määramata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
et: Asukoht:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
et: Peegel

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
et: Prioriteet

[ctx: Number of parallel connections to the mirror]
en: Connections
et: Ühendused

[ctx: Location = country]
en: Location
et: Asukoht

en: Add mirror
et: Lisa peegel

en: Modify the used mirrors
et: Kasutatud peeglite muutmine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: PushButton
et: Nupp

en: Select at least one source url.
et: Vali vähemalt üks lähte-URL.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
et: Aktiivses kataloogis juba olemasolevad failid on märgitud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
et: Sihtkoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
et: Allalaadimiste grupp:

en: Rename File
et: Faili nime muutmine

en: Rename %1 to:
et: %1 saab nimeks:

en: &Rename
et: &Nimeta ümber

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
et: %1 allkiri.

en: This option is not supported for the current transfer.
et: Aktiivse ülekande puhul pole see valik ei toetatud.

en: Load Signature File
et: Allkirjafaili laadimine

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
et: Eraldi OpenPGP ASCII allkiri (*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
et: Eraldi OpenPGP binaarallkiri (*.sig)

en: You need to define a signature.
et: Tuleb määrata allkiri.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
et: Sõrmejälge ei leitud. Kontrolli, kas allkiri on korrektne, või kontrolli allalaadimise korrektsust.

[ctx: trust level]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: trust level]
en: Undefined
et: Määramata

[ctx: trust level]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: trust level]
en: Marginal
et: Kesine

[ctx: trust level]
en: Full
et: Täielik

[ctx: trust level]
en: Ultimate
et: Ülim

en: The key has been revoked.
et: Võti on tühistatud.

en: The key is disabled.
et: Võti on keelatud.

en: The key is invalid.
et: Võti on vigane.

en: The key is expired.
et: Võti on aegunud.

en: The key is not to be trusted.
et: Võtit ei saa usaldada.

en: The key is to be trusted marginally.
et: Võti on kesise usaldusväärsusega.

en: Trust level of the key is unclear.
et: Võtme usaldusväärsus pole selge.

en: Unlimited
et: Piiramatu

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
et: Verifitseeritud

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
et: Nurjus

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
et: Hoiatus: kontrollimine nurjus. Sisestasid kas vale allkirja või on andmeid muudetud.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
et: Kontrollimine ei ole võimalik. Kontrolli sisestatud andmeid ning seda, kas gpg-agent töötab ja kas sul on üldse internetiühendus (võtmete hankimiseks).

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
et: Omadus ei ole toetatud, sest KGet ei ole kompileeritud QPGPME toetusega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
et: PGP binaarallkirjaga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
et: ASCII PGP allkirjaga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
et: Laadi allkiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: Verify
et: Kontrolli

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
et: Võti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
et: Väljaandja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
et: E-post:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
et: Kommentaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
et: Loomisaeg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
et: Aegumine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
et: Usaldusväärsus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
et: Sõrmejälg:

en: Average speed: %1/s
et: Keskmine kiirus: %1/s

en: %1 of %2
et: %1 / %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
et: Lähtekoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
et: Olek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
et: Aega jäänud:

en: Transfer Settings for %1
et: %1 ülekande seadistused

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
et: Sihtkoha muutmine ei toiminud, see jääb muutmata.

en: Destination unmodified
et: Sihtkoht muutmata

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
et: Ülekande seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
et: Allalaadimise sih&tkoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
et: Ül&eslaadimise piirang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDownload)
en: Download &limit:
et: Allalaa&dimise piirang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelShareRatio)
en: Ma&ximum share ratio:
et: Mak&s. üles- ja allalaadimise suhe:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
et: Allalaadimiseks kasutatavate peeglite muutmine.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrors)
en: Mirrors
et: Peeglid

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verification)
en: Verification
et: Kontrollimine

en: Select columns
et: Vali veerud

en: Transfer Details
et: Allalaadimise üksikasjad

en: Download Manager
et: Allalaadimiste haldur

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
et: Kontrollsumma tüüp:

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
et: Kontrollsumma:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
et: Sisesta kontrollsumma võti

en: Add checksum
et: Lisa kontrollsumma

en: Transfer Verification for %1
et: %1 ülekande kontrollimine

en: %1 was successfully verified.
et: %1 on edukalt kontrollitud.

en: Verification successful
et: Kontrollimine oli edukas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Verifying:
et: Kontrollimine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
et: Kontrolli lõpetatud allalaadimist valitud kontrollsummaga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: &Verify
et: &Kontrolli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
et: Sulge
