kget - en to fa translation catalogue (65 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
fa: خروج از KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
fa: فعال‌سازی پویانماییها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rename)
en: Rename
fa: تغییر نام

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
fa: تعداد تلاشهای مجدد:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
fa: سعی مجدد بعد از:

en: Plugins
fa: وصله‌ها

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Change appearance settings
fa: تغییر تنظیمات ظاهر

en: Groups
fa: گروهها

en: Manage the groups
fa: مدیریت گروهها

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
fa: شبکه

en: Network and Downloads
fa: شبکه و بارگیریها

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Error
fa: خطا

en: My Downloads
fa: بارگیریهای من

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
fa: پرونده %1 از قبل وجود دارد.‌
    جای‌نوشت شود؟

en: Overwrite existing file?
fa: پرونده موجود جای‌نوشت شود؟

en: Unable to save to: %1
fa: قادر به ذخیره در %1 نیست

en: New Download
fa: بارگیری مجدد

en: Enter URL:
fa: وارد کردن نشانی وب:

en: Malformed URL:
    %1
fa: نشانی وب بد شکل:
    %1‌

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
fa: عدم حذف
    %1
    چون یک فهرست راهنما نیست.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
fa: عدم حذف
    %1
    چون یک پرونده محلی نیست.

en: %1/s
fa: %1/ثانیه

en: Stalled
fa: ساکن شد

en: Start KGet with drop target
fa: آغاز KGet با افت هدف

en: Start KGet with hidden main window
fa: آغاز KGet با پنجره اصلی مخفی

en: Start KGet without drop target animation
fa: آغاز KGet بدون پویانمایی افت هدف

en: URL(s) to download
fa: بارگیری نشانی)های( وب

en: &New Download...
fa: بارگیری &جدید‌...

en: &Import Transfers...
fa: &صادرات انتقالها...‌

en: &Export Transfers List...
fa: &صادرات فهرست انتقالها...‌

en: Auto-Paste Mode
fa: حالت چسباندن خودکار

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
fa: دکمه <b>چسباندن خودکار</b>، حالت چسباندن خودکار را به خاموش و روشن تغییر می‌دهد.
    زمانی که تنظیم شود، KGet به طور متناوب تخته یادداشت را برای نشانیهای وب و چسباندن خودکار آنها پویش می‌کند.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
fa: استفاده از KGet به عنوان مدیر بارگیری Konqueror‌

en: Stop Selected
fa: ایست برگزیده

en: Open Destination
fa: باز کردن مقصد

en: Open File
fa: باز کردن پرونده

en: Show Details
fa: نمایش جزئیات

en: Copy URL to Clipboard
fa: رونوشت‌ نشانی وب در تخته یادداشت

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
fa: این اولین باری است که KGet را اجرا کرده‌اید.‌
    آیا مایلید KGet را به عنوان مدیر بارگیری برای Konqueror فعال کنید؟

en: Konqueror Integration
fa: مجتمع‌سازی Konqueror

en: Enable
fa: فعال‌سازی

en: Do Not Enable
fa: فعال‌سازی نشود

en: All Openable Files
fa: همه پرونده‌های بازشدنی

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
fa: بعضی از انتقالها هنوز در حال اجرا هستند.‌
    آیا مطمئنید می‌خواهید KGet را ببندید؟

en: Confirm Quit
fa: تأیید خروج

en: KGet Transfer List
fa: فهرست انتقال KGet

en: Enter Group Name
fa: نام گروه را وارد کنید

en: Group name:
fa: نام گروه:

en: Progress
fa: پیشرفت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
fa: اندازه

en: Status
fa: وضعیت

en: Speed
fa: سرعت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
fa: ذخیره در:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
fa: پوشه‌ها

en: Show Main Window
fa: نمایش پنجره اصلی

en: Hide Main Window
fa: مخفی کردن پنجره اصلی

en: Drop Target
fa: افت هدف

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
fa: &بارگیریها‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
fa: وضعیت:
