kget - en to he translation catalogue (724 entries)

en: Pattern
he: תבנית

en: Syntax
he: תחביר

en: Escape sequences
he: תווי מילוט

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticDeletionEnabled)
en: Automatically delete all transfer history older than:
he: למחוק אוטומטית את כל היסטוריית ההורדות מלפני:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
he: הפעלת סמל בשורת המערכת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
he: להריץ אחרי שכל ההורדות הסתיימו:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
he: יציאה מ־KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
he: בהתחלה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
he: שחזור מצב ההורדה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
he: התחלת כל ההורדות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
he: עצירת כל ההורדות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
he: מנגנון היסטוריה:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
he: הפעלת מעקב תהליך כוללני של KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
he: הצגת כל הורדה בנפרד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
he: הצגת התקדמות כוללת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
he: טיפול בקבצים/העברות קיימים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
he: תמיד לשאול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
he: שינוי שם אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
he: שכתוב

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
he: להשתמש ביעד גרירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
he: הפעלת הנפשות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
he: להשתמש בתיקיות ברירת המחדל לקבוצות כהצעה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
he: לבקש יעד אם אין תיקיות ברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rename)
en: Rename
he: שינוי שם

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
he: בחירת סמל…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KonquerorIntegration)
en: Use as download manager for Konqueror
he: להשתמש כמנהל ההורדות של Konqueror

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
he: מעקב אחר לוח הגזירים לאיתור קבצים להורדה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
he: תלוי רישיות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, increase)
en: &Increase Priority
he: ה&גדלת עדיפות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
he: ה&קטנת עדיפות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
he: כמות הורדות מרבית לקבוצה:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
he: ללא הגבלה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
he: הגבלת מהירות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
he: מגבלת הו&רדה כוללת:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_GlobalDownloadLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_GlobalUploadLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_TransferSpeedLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: prop
en:  KiB/s
he:  KiB לשנייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
he: מגבלת ה&עלאה כוללת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
he: להעברה:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
he: התחברות מחדש לאחר קטיעת החיבור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
he: מספר ניסיונות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
he: לנסות שוב לאחר:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
he:  שנ׳

en: Could not open KWallet
he: לא ניתן לפתוח את KWallet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
he: הפעלת ממשק דפדפן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
he: פתחה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
he: משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
he: סיסמה:

en: Include
he: לכלול

en: Exclude
he: להחריג

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
he: רוחב העמודות בתצוגת ההיסטוריה

en: Plugins
he: תוספים

en: Turn Off Computer
he: כיבוי המחשב

en: Hibernate Computer
he: הרדמת המחשב

en: Suspend Computer
he: השהיית המחשב

en: Day(s)
he: ימים

en: Hour(s)
he: שע׳

en: Minute(s)
he: דק׳

en: Second(s)
he: שנ׳

en: Appearance
he: מראה

en: Change appearance settings
he: שינוי הגדרות המראה

en: Groups
he: קבוצות

en: Manage the groups
he: ניהול הקבוצות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
he: רשת

en: Network and Downloads
he: רשת והורדות

en: Web Interface
he: ממשק דפדפן

en: Control KGet over a Network or the Internet
he: שליטה ב־KGet דרך הרשת או האינטרנט

en: Verification
he: אימות

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
he: שילוב

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced Options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Transfer Plugins
he: תוספי העברה

en: New Group
he: קבוצה חדשה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
he: אימות סיכומי ביקורת אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
he: סיכום ביקורת בשימוש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
he: חלש (הכי מהיר)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
he: חזק (מומלץ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
he: הכי חזק (הכי איטי)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, signature)
en: Signature
he: חתימה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
he: אימות אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
he: הורדה אוטומטית של מפתחות חסרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
he: שרתי מפתחות:

en: Error
he: שגיאה

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
he: גודל הקובץ גדול מגודל הקובץ המרבי בו תומך VFAT.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
he: %1 הוסר כיוון שדיווח על גודל קובץ שגוי.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
he: קובץ

[ctx: status of the download]
en: Status
he: מצב

[ctx: size of the download]
en: Size
he: גודל

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
he: סכום ביקורת

[ctx: signature of a file]
en: Signature
he: חתימה

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
he: לא צוין שרת להורדת מפתחות בהגדרות. ההורדה בוטלה לחלוטין.

en: No key server
he: אין שרת מפתחות

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
he: לא נמצא שרת מפתחות שימושי, המפתח לא התקבל. יש להוסיף שרתים נוספים להגדרות או להפעיל את KGet מחדש ולנסות להוריד שוב.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
he: להסיר את הקבוצה בשם %1?

en: Remove Group
he: הסרת קבוצה

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
he: להסיר את הקבוצות הבאות?

en: Remove groups
he: להסיר קבוצות

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
he: <p>ההעברה הבאה נוספה לרשימת ההורדות:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download added
he: הורדה נוספה

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
he: <p>ההעברה הבאה נוספה לרשימת ההורדות:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
he: <p>ההעברות הבאות נוספו לרשימת ההורדות:</p>

en: My Downloads
he: ההורדות שלי

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
he: הקובץ %1 כבר קיים.
    לכתוב עליו?

en: Overwrite existing file?
he: לדרוס את הקובץ הקיים?

en: Unable to save to: %1
he: לא ניתן לשמור אל: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
he[0]: <p>אי אפשר להוריד מהכתובת הבאה, הפרוטוקול שלה לא נתמך על ידי KGet:</p>
he[1]: <p>אי אפשר להוריד מהכתובות הבאות, הפרוטוקולים שלהן לא נתמכים על ידי KGet:</p>
he[2]: <p>אי אפשר להוריד מהכתובות הבאות, הפרוטוקולים שלהן לא נתמכים על ידי KGet:</p>
he[3]: <p>אי אפשר להוריד מהכתובות הבאות, הפרוטוקולים שלהן לא נתמכים על ידי KGet:</p>

en: Protocol unsupported
he: אין תמיכה בפרוטוקול

en: New Download
he: הורדה חדשה

en: Enter URL:
he: נא למלא כתובת:

[ctx: @title:window]
en: Choose Directory
he: בחירת תיקייה

[ctx: @title:window]
en: Save As
he: שמירה בשם

en: Malformed URL:
    %1
he: כתובת שגויה:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
he: כתובת פגומה, חסר פרוטוקול:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
he: כבר השלמת הורדה מתוך: 
    
    %1
    
    להוריד שוב?

en: Download it again?
he: להוריד שוב?

[ctx: @action:button]
en: Download Again
he: להוריד שוב

[ctx: @action:button]
en: Skip
he: דילוג

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
he: מתבצעת כרגע הורדה ברקע מהמקום הזה: 
    
    %1
    
    למחוק אותה ולהוריד שוב?

en: Delete it and download again?
he: למחוק אותו ולהוריד שוב?

en: Directory is not writable
he: התיקייה לא זמינה לכתיבה

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
he: כבר הורדת את הקובץ הזה ממקום אחר.
    
    להוריד ולמחוק את הקודם?

en: File already downloaded. Download anyway?
he: הקובץ כבר ירד. להוריד בכל מקרה?

en: You are already downloading the same file
he: הקובץ הזה כבר יורד

en: File already exists
he: הקובץ כבר קיים

en: Internet connection established, resuming transfers.
he: יש חיבור לאינטרנט, ההעברות מתחדשות.

en: No internet connection, stopping transfers.
he: אין חיבור לאינטרנט, ההעברות נעצרות.

en: Plugin loader could not load the plugin %1: %2.
he: טוען התוספים לא מצליח לטעון את התוסף %1: %2

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
he: לא תתבצע מחיקה של
    %1
    כיוון שזו תיקייה.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
he: לא תתבצע מחיקה של
    %1
    כיוון שזה לא קובץ מקומי.

en: <p>The following file has finished downloading:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
he: <p>הורדת הקובץ הבא הסתיימה:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download completed
he: ההורדה הושלמה

en: <p>The following transfer has been started:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
he: <p>ההעברה הבאה החלה:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download started
he: ההורדה התחילה

en: <p>There has been an error in the following transfer:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>The error message is:</p><p style="font-size: small;">%2</p>
he: <p>היתה שגיאה בהעברה הבאה:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>הודעת השגיאה היא:</p><p style="font-size: small;">%2</p>

[ctx: @action:button]
en: Resolve
he: פתרון

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
he: KGet ייסגר כעת כיוון שכל ההורדות הושלמו.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
he: המחשב יכבה כעת, כל ההורדות הושלמו

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
he: כיבוי

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
he: המחשב יושהה לכונן כיוון שכל ההורדות הושלמו.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
he: נרדם

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
he: המחשב יושהה לזיכרון (RAM) כיוון שכל ההורדות הושלמו.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
he: במעבר להשהייה

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
he: ביטול

en: <p>All transfers have been finished.</p>
he: <p>כל ההעברות הסתיימו.</p>

en: Downloads completed
he: הורדות הושלמו

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
he[0]: KGet מוריד קובץ
he[1]: KGet מוריד שני קבצים
he[2]: KGet מוריד %1 קבצים
he[3]: KGet מוריד %1 קבצים

en: KGet Transfer
he: העברת KGet

en: Error trying to get %1
he: שגיאה במשיכת %1

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
he: המפתח לאימות החתימה חסר, להוריד אותו?

[ctx: @action:button]
en: Download
he: הורדה

[ctx: @action:button]
en: Continue Without
he: להמשיך ללא

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
he: אי אפשר לאמת את החתימה עבור %1. ניתן לעיין בהגדרות ההעברה לפרטים נוספים.

en: Signature not verified
he: החתימה לא אומתה

en: Downloading....
he: בהורדה…

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
he: מושהה

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
he: נעצר

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
he: בוטל

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
he: הושלם

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
he: היעד מוחלף

en: 1 Item | %1 Items
he[0]: פריט
he[1]: שני פריטים
he[2]: %1 פריטים
he[3]: %1 פריטים

en: %1/s
he: %1 לשנייה

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
he: התחלה

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
he: עצירה

[ctx: not available]
en: n/a
he: לא זמין

en: Stalled
he: תקוע

[ctx: name of download]
en: Name
he: שם

[ctx: status of download]
en: Status
he: מצב

[ctx: size of download]
en: Size
he: גודל

[ctx: progress of download]
en: Progress
he: התקדמות

[ctx: speed of download]
en: Speed
he: מהירות

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
he: זמן שנותר

en: Question
he: שאלה

en: Appl&y to all
he: החלה על ה&כול

en: No download directory specified.
he: לא צוינה תיקיית הורדות.

en: Invalid download directory specified.
he: צוינה תיקיית הורדה שגויה.

en: Download directory is not writeable.
he: תיקיית ההורדה לא זמינה לכתיבה.

en: No download destination specified.
he: לא צוין יעד הורדה.

en: Invalid download destination specified.
he: צוין יעד הורדה שגוי.

en: Download destination is not writeable.
he: יעד ההורדה לא זמין לכתיבה.

en: No URL specified.
he: לא צוינה כתובת.

en: Malformed URL.
he: כתובת שגויה.

en: Malformed URL, protocol missing.
he: כתובת שגויה, חסר פרוטוקול.

en: Malformed URL, host missing.
he: כתובת שגויה, חסר מארח.

en: Invalid download directory specified:
    %1
he: צוינה תיקיית הורדה שגויה:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
he: תיקיית ההורדה לא זמינה לכתיבה:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
he: צוין יעד שגוי להורדה:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
he: יעד ההורדה לא זמין לכתיבה:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
he: כתובת שגויה, חסר מארח:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
he: הקובץ כבר קיים. לשכתב עליו?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
he: כבר הורדת את הקובץ הזה ממקום אחר.
    להוריד ולמחוק את הקודם?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
he: הקובץ הזה כבר יורד ממקום אחר.
    להוריד ולמחוק את הקודם?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
he: כבר השלמת הורדה מהמקום הזה. להוריד אותה שוב?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
he: יש הורדה ברקע כרגע.
    למחוק אותה ולהוריד שוב?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
he: הקובץ כבר קיים:
    %1
    לשכתב עליו?

en: Malformed URLs.
he: כתובות שגויות.

en: Malformed URLs, protocol missing.
he: כתובות שגויות, חסר פרוטוקול.

en: Malformed URLs, host missing.
he: כתובות שגויות, חסר מארח.

en: Malformed URLs:
    %1
he: כתובות שגויות:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
he: כתובות שגויות, חסר פרוטוקול:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
he: כתובות שגויות, חסר מארח:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
he: היעדים לא זמינים לכתיבה:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
he: הקובץ כבר קיים. לדרוס אותו?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
he: כבר יש הורדות שהושלמו מהיעדים האלה. להוריד אותן שוב?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
he: יש הורדות שמתבצעות כרגע ליעדים האלה.
    למחוק אותן ולהוריד שוב?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
he: כבר השלמת הורדות מהמקומות האלה. להוריד אותן שוב?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
he: יש הורדות שמתבצעות כרגע מהמקומות האלה
    למחוק אותן ולהוריד שוב?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
he: קבצים כבר קיימים:
    %1
    לדרוס אותם?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
he: כבר הושלמו הורדות ביעדים האלו: 
    
    %1
    
     להוריד אותן שוב?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
he: יש הורדות שמתבצעות ליעדים האלו: 
    
    %1
    
    למחוק אותן ולנסות שוב?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
he: יש כבר הורדות שהושלמו מהיעדים האלה: 
    
    %1
    
    להוריד אותן שוב?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
he: יש הורדות פעילות ברקע מהמקומות האלה: 
    
    %1
    
    למחוק אותן לנסות שוב?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
he: סוג

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
he: גיבוב

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
he: מאומת

en: An advanced download manager by KDE
he: מנהל הורדות מתקדם מבית KDE

en: (C) 2005 - 2014, The KGet developers
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss
he: (C) 2005‏ - 2014, מפתחי KGet
    (C) 2001‏ - 2002, פטריק שרבונייה
    (C) 2002, קרסטן פייפר
    (C) 1998‏ - 2000, מאטיי קוס

en: Lukas Appelhans
he: לוקאס אפלהאנס

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
he: מתחזק, מפתח ליבה, יוצר תוסף טורנט

en: Dario Massarin
he: דריו מסארין

en: Core Developer
he: מפתח ליבה

en: Urs Wolfer
he: אורס וולפר

en: Manolo Valdes
he: מנולו ואלדס

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
he: מפתח ליבה, יוצר תוסף ריבוי משימות

en: Matthias Fuchs
he: מתיאס פוקס

en: Javier Goday
he: חאווייר גודיי

en: Developer
he: מפתח

en: Aish Raj Dahal
he: אַישׁ ראג׳ דהאל

en: Google Summer of Code Student
he: סטודנט Google Summer of Code

en: Ernesto Rodriguez Ortiz
he: ארנסטו רודריגז אורטיז

en: Mms Plugin Author
he: יוצא תוסף MMS

en: Patrick Charbonnier
he: פטריק שרבונייה

en: Former Developer
he: מפתח לשעבר

en: Carsten Pfeiffer
he: קרסטן פייפר

en: Matej Koss
he: מאטיי קוס

en: Joris Guisson
he: יורש גיסן

en: BTCore (KTorrent) Developer
he: מפתח BTCore‏ (KTorrent)

en: Mensur Zahirovic (Nookie)
he: מנסור זהירוביק (Nookie)

en: Design of Web Interface
he: עיצוב ממשק המשתמש

en: Start KGet with drop target
he: הפעלת KGet עם יעד גרירה

en: Start KGet with hidden main window
he: להפעיל את KGet עם חלון ראשי מוסתר

en: Start KGet without drop target animation
he: להפעיל את KGet בלי הנפשת יעד גרירה

en: Execute Unit Testing
he: הפעלת בדיקות יחידה

en: URL(s) to download
he: כתובות להורדה

en: &New Download...
he: הורדה &חדשה…

en: &Import Transfers...
he: יי&בוא העברות…

en: &Export Transfers List...
he: יי&צוא רשימת העברות…

en: &Create a Metalink...
he: יצירת קישור &על…

en: Top Priority
he: העדיפות הגבוהה ביותר

en: Least Priority
he: העדיפות הנמוכ הביותר

en: Increase Priority
he: הגדלת עדיפות

en: Decrease Priority
he: הקטנת עדיפות

[ctx: @action]
en: Delete Group
he: מחיקת קבוצה

[ctx: @action]
en: Rename Group...
he: שינוי שם קבוצה…

en: Set Icon...
he: הגדרת סמל…

en: Auto-Paste Mode
he: מצב הדבקה אוטומטית

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
he: הכפתור <b>מצב הדבקה אוטומטית</b> מפעיל
    או מכבה את מצב ההדבקה האוטומטית.
    
    כאשר אפשרות זו סומנת, KGet יסרוק את לוח הגזירים מדי
    פעם לאיתור כתובות, וידביק אותן אוטומטית.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
he: להשתמש ב־KGet כמנהל ההורדות של Konqueror

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
he: הסרת הנבחרים

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
he: הסרת כל אלו שהסתיימו

[ctx: delete selected transfer item and files]
en: Remove Selected and Delete Files
he: הסרת הנבחרים ולמחוק את הקבצים

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
he: הורדת הנבחרים מחדש

en: Start All
he: התחלה של הכול

en: Start Selected
he: התחלת הנבחרים

en: Pause All
he: השהיה של הכול

en: Stop Selected
he: עצירת הנבחרים

en: Start
he: התחלה

en: Pause
he: השהיה

en: Open Destination
he: פתיחת יעד

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Show Details
he: הצגת פרטים

en: Copy URL to Clipboard
he: העתקת כתובת ללוח הגזירים

en: &Transfer History
he: היסטוריית ה&עברות

en: &Group Settings
he: הגדרות &קבוצה

en: &Transfer Settings
he: הגדרות ה&עברה

en: Import &Links...
he: ייבוא &קישורים…

en: After downloads finished action
he: פעולה לאחר סיום הורדות

note: i18n("Choose an action that is executed after all downloads have been finished."));
en: No Action
he: ללא פעולה

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
he: זאת ההפעלה הראשונה של KGet.
    להגדיר את KGet כמנהל ההורדות של Konqueror?

en: Konqueror Integration
he: שילוב מול Konqueror

en: Enable
he: להפעיל

en: Do Not Enable
he: לא להפעיל

[ctx: @title:window]
en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: All Openable Files
he: כל הקבצים שניתן לפתוח

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
he: חלק מההעברות עדיין פעילות.
    לסגור את KGet?

en: Confirm Quit
he: אישור יציאה

[ctx: @title:window]
en: Export Transfers
he: ייצוא העברות

en: KGet Transfer List
he: רשימת העברות KGet

en: Text File
he: קובץ טקסט

en: Enter Group Name
he: נא למלא שם קבוצה

en: Group name:
he: שם הקבוצה:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
he[0]: למחוק את ההעברה הנבחרת?
he[1]: למחוק את ההעברות הנבחרות?
he[2]: למחוק את ההעברות הנבחרות?
he[3]: למחוק את ההעברות הנבחרות?

en: Confirm transfer delete
he: אישור מחיקת העברה

en: Are you sure you want to delete the selected transfer including files? | Are you sure you want to delete the selected transfers including files?
he[0]: למחוק את ההעברה הנבחרת על קבציה?
he[1]: למחוק את ההעברות הנבחרות על קבציהן?
he[2]: למחוק את ההעברות הנבחרות על קבציהן?
he[3]: למחוק את ההעברות הנבחרות על קבציהן?

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
he: KGet הושבת זמנית כמנהל ההורדה של Konqueror. כדי להשבית אותו לצמיתות, יש לגשת אל הגדרות -> מתקדם ולהשבית את „להשתמש כמנהל ההורדות של Konqueror”.

en: The dropped file is a KGet Transfer List
he: הקובץ שנגרר הוא רשימת העברות של KGet

en: &Download
he: הו&רדה

en: &Load transfer list
he: &טעינת רשימת העברות

en: Advanced Details for %1
he: פרטים מתקדמים על %1

en: Files
he: קבצים

en: Trackers
he: עוקבים

en: Webseeds
he: מקורות רשת

en: Chunk
he: חלק

en: Progress
he: התקדמות

en: Peer
he: עמית

en: Down Speed
he: מהירות הורדה

en: Number of the chunk
he: מספר החלק

en: Download progress of the chunk
he: תהליך הורדה של החלק

en: Which peer we are downloading it from
he: מאיזה עמית אנחנו מורידים את זה

en: Download speed of the chunk
he: מהירות הורדה של החלק

en: Which files the chunk is located in
he: באילו קבצים ממוקם החלק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
he: חלקים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
he: סך הכול:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
he: בהורדה כרגע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
he: הורד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
he: הוחרג:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
he: נותר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
he: גודל:

[ctx: Open file]
en: Open
he: פתיחה

en: Download first
he: להוריד ראשון

en: Download normally
he: להוריד כרגיל

en: Download last
he: להוריד אחרון

en: Do Not Download
he: לא להוריד

en: Delete File(s)
he: מחיקת קבצים

en: Move File
he: העברת קובץ

en: Collapse Folder Tree
he: צמצום עץ תיקייה

en: Expand Folder Tree
he: הרחבת עץ תיקייה

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
he[0]: כל הנתונים שבקובץ הזה יאבדו, להמשיך?
he[1]: כל הנתונים שבקבצים האלה יאבדו, להמשיך?
he[2]: כל הנתונים שבקבצים האלה יאבדו, להמשיך?
he[3]: כל הנתונים שבקבצים האלה יאבדו, להמשיך?

en: Select a directory to move the data to
he: נא לבחור תיקייה להעביר אליה את הנתונים

en: Priority
he: עדיפות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
he: % שהושלמו

[ctx: Download first]
en: First
he: ראשון

[ctx: Download last]
en: Last
he: אחרון

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: Preview available]
en: Available
he: זמין

[ctx: Preview pending]
en: Pending
he: ממתין

[ctx: No preview available]
en: No
he: אין

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: preview available]
en: Available
he: זמינה

en: Kick Peer
he: בעיטת עמית

en: Ban Peer
he: חסימת עמית

[ctx: Choked]
en: Yes
he: כן

[ctx: Not choked]
en: No
he: לא

[ctx: Snubbed]
en: Yes
he: כן

[ctx: Not snubbed]
en: No
he: לא

[ctx: Interested]
en: Yes
he: כן

[ctx: Not Interested]
en: No
he: לא

[ctx: Interesting]
en: Yes
he: כן

[ctx: Not Interesting]
en: No
he: לא

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Client
he: לקוח

en: Up Speed
he: מהירות העלאה

en: Choked
he: חנוק

en: Snubbed
he: מזלזל

en: Availability
he: זמינות

en: Score
he: ניקוד

en: Upload Slot
he: חלון הורדה

en: Requests
he: בקשות

en: Downloaded
he: הורד

en: Uploaded
he: נשלח

en: Interested
he: מעוניין

en: Interesting
he: מעניין

en: IP address of the peer
he: כתובת ה־IP של העמית

en: Which client the peer is using
he: כתובת ה־IP של העמית

en: Download speed
he: מהירות הורדה

en: Upload speed
he: מהירות העלאה

en: Whether or not the peer has choked us. If we are choked, the peer will not send us any data.
he: האם העמית חנק אותנו. אם אנחנו חנוקים, העמית לא ישלח אלינו נתונים כלל.

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
he: מזלזל משמעו שהעמית לא שלח לנו נתונים כלל במשך 2 הדקות האחרונות

en: How much of the torrent's data the peer has
he: כמה מנתונים הטורנט נמצאים אצל העמית

en: Whether or not the peer has DHT enabled
he: האם DHT פעיל אצל העמית או לא

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
he: הניקוד של העמית. KTorrent משתמש בזה כדי לקבוע למי להעלות.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
he: רק עמיתים שיש להם חלון הורדה יקבלו מאיתנו נתונים

en: The number of download and upload requests
he: מספר בקשות ההורדה וההעלאה

en: How much data we have downloaded from this peer
he: כמה נתונים הורדנו מהעמית הזה

en: How much data we have uploaded to this peer
he: כמה נתונים שלחנו לעמית הזה

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
he: האם העמית מעוניין להוריד מאיתנו נתונים

en: Whether we are interested in downloading from this peer
he: האם אנחנו מעוניינים להוריד מהעמית הזה

en: File
he: קובץ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
he: גודל

en: Url
he: כתובת

en: Status
he: מצב

en: Seeders
he: משתפים

en: Leechers
he: מורידים

en: Times Downloaded
he: פעמים שהורד

en: Next Update
he: העדכון הבא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
he: הוספת עוקב

en: Enter the URL of the tracker:
he: נא למלא את כתובת העוקב:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
he: כבר יש עוקב בשם <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
he: הסרת עוקב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
he: החלפת עוקב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
he: עדכון עוקבים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
he: שחזור לברירות מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: URL
he: כתובת

en: Speed
he: מהירות

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
he: לא ניתן להוסיף את מקור הרשת %1, הוא כבר חלק מרשימת מקורות הרשת.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
he: לא ניתן להסיר את מקור הרשת %1, הוא חלק מהטורנט.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
he: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal; direction: rtl;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">מקור רשת להוספה לטורנט.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">לתשומת ליבך: </span>יש תמיכה במקורות רשת http בלבד.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
he: הוספת מקור רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
he: הסרת מקור רשת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
he: סטטיסטיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
he: משתפים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
he: מהירות הורדה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
he: מורידים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
he: מהירות העלאה:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
he: נותרו:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
he: הכול:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
he: מקור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
he: שמירה אל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
he: הגבלת העלאה להעברה:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
he: אין מגבלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
he: מגבלת הורדה להעברה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
he: הפעלת פרוטוקול UTP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
he: תיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
he: תיקיית טורנטים כברירת מחדל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tempFolderLabel)
en: Default temporary folder:
he: התיקייה הזמנית מברירת המחדל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
he: הקצאת המקום בכונן מראש

[ctx: @title]
en: Select a New Torrent File
he: נא לבחור קובץ טורנט חדש

en: Downloading Torrent File....
he: קובץ הטורנט מתקבל…

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
he: מתבצעת הורדה…

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
he: לא ניתן להוסיף עוקב לטורנט פרטי.

en: Torrent file does not exist
he: קובץ הטורנט לא קיים

en: Analyzing torrent....
he: הטורנט מפוענח…

en: Cannot initialize port...
he: לא ניתן להקים פתחה…

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
he: שיתוף…

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
he: לא ניתן להרים את libktorrent. תמיכה בטורנטים כנראה לא תפעל.

en: &Advanced Details
he: &פרטים מתקדמים

en: &Scan Files
he: &סריקת קבצים

en: Error scanning data: %1
he: שגיאה בסריקת נתונים: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
he: נתוני הטורנט נסרקים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
he: מספר המקטעים שנמצאו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
he: מספר המקטעים שנכשלו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
he: מספר המקטעים שטרם התקבלו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
he: מספר המקטעים שהתקבלו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
he: ביטול

en: Append
he: הוספה לסוף

en: Replace file
he: החלפת קובץ

en: Replace file-ending
he: החלפת סיומות קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
he: החלפת מחרוזת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
he: מצב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
he: סוג סיכום ביקורת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
he: תוצאה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
he: תווית

en: Add item
he: הוספת פריט

en: %1 would become %2
he: %1 יהפוך להיות %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
he: החלפת מחרוזת

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
he: החלפת מצב

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
he: סוג סיכום ביקורת

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
he: רשימת מנועי החיפוש הזמינים

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
he: רשימת כתובות מנועי החיפוש הזמינים

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
he: מתבצעת התחברות…

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
he: אי אפשר לאמת את ההורדה (%1). לתקן אותה?

[ctx: @action:button]
en: Repair
he: תיקון

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
he: אי אפשר לאמת את ההורדה (%1). להוריד אותה מחדש?

en: Verification failed.
he: האימות נכשל.

en: Ignore
he: התעלמות

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
he: אי אפשר לאמת את ההורדה, לתקן אותה (אם התיקון לא יצליח ההורדה תתחדש)?

[ctx: @action:button]
en: Ignore
he: התעלמות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
he: מספר ההורדות במקביל של קבצים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
he: מספר אתרי המראה לקובץ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
he: מספר החיבורים לכתובת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
he: נא לבחור את הקבצים להורדה.

en: File Selection
he: בחירת קבצים

en: Downloading Metalink File....
he: קובץ קישור העל מתקבל…

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
he: יש גרסה עדכנית יותר של קישור העל, להוריד אותה?

en: Redownload Metalink
he: הורדת קישור־על מחדש

en: Download failed, no working URLs were found.
he: הורדה נכשלה, לא נמצאו כתובות פעילות.

en: The download could not be verified, try to repair it?
he: לא ניתן לאמת את ההורדה, לנסות לתקן אותה?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
he: שם המנוע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: URL:
he: כתובת:

en: Insert Engine
he: הוספת מנוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
he: מנועי חיפוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
he: הם המנוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
he: מנוע חדש…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
he: הסרה

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
he: פעיל…

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
he: הושלם

en: Download failed, could not access this URL.
he: ההורדה נכשלה, לא ניתן לגשת לכתובת הזאת.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
he: הכתובת לא מרשה ריבוי חיבורים,
    ההורדה תיארך זמן רב יותר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
he: להשתמש במנועי חיפוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
he: חיפוש אחר פרטי אימות

en: Failed to write to the file.
he: הכתיבה לקובץ נכשלה.

en: Delete Group | Delete Groups
he[0]: מחיקת קבוצה
he[1]: מחיקת קבוצות
he[2]: מחיקת קבוצות
he[3]: מחיקת קבוצות

en: Rename Group... | Rename Groups...
he[0]: שינוי שם קבוצה…
he[1]: שינוי שמות קבוצות…
he[2]: שינוי שמות קבוצות…
he[3]: שינוי שמות קבוצות…

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
he: נעוץ

en: Show Main Window
he: הצגת החלון הראשי

en: Hide Main Window
he: הסתרת החלון הראשי

en: Drop Target
he: יעד גרירה

en: You can drag download links into the drop target.
he: אפשר לגרור קישורים להורדה ליעד הגרירה.

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
he: %1(%2% %3/%4) מהירות:%5/s

en: Ready
he: בהמתנה

en: Group Settings for %1
he: הגדרות הקבוצה %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
he: הגדרות קבוצה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Defau&lt folder:
he: תיקיית &ברירת המחדל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
he: העברת כל ההעברות עם הביטוי הרגולרי לקבוצה הזאת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Re&gular expression:
he: &ביטוי רגולרי:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
he: *סרטים*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
he: לא הוגדרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ma&ximum download speed:
he: מהירות ההו&רדה המרבית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
he: מהירות הה&עלה המרבית:

en: Transfer History
he: היסטוריית העברות

en: &Open File
he: פתיחת &קובץ

[ctx: The transfer is running]
en: Running
he: פעילה

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
he: נעצר

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
he: בוטלה

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
he: הושלם

en: Source File
he: קובץ מקור

en: Destination
he: יעד

en: Time
he: שעה

en: File Size
he: גודל קובץ

en: Less than 1MiB
he: פחות ממגה־בית

en: Between 1MiB-10MiB
he: בין מגה־בית ל־10 מ״ב

en: Between 10MiB-100MiB
he: בית 10 ל־100 מ״ב

en: Between 100MiB-1GiB
he: בין 100 מ״ב לגיגה־בית

en: More than 1GiB
he: למעלה מגיגה־בית

en: Today
he: היום

en: Last week
he: שבוע שעבר

en: Last month
he: חודש שעבר

en: A long time ago
he: לפני זמן רב

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
he: הושלם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
he: פינוי ההיסטוריה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
he: מצבי הצגה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
he: בחירת טווחים:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
he: תאריך

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
he: מארח

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
he: סינון היסטוריה

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
he: מחיקת הנבחרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
he: הורדה

en: Last Month
he: חודש שעבר

en: Under 10MiB
he: פחות מ־100 מ״ב

en: Between 10MiB and 50MiB
he: בין 10 ל־50 מ״ב

en: Between 50MiB and 100MiB
he: בין 50 ל־100 מ״ב

en: More than 100MiB
he: למעלה מ־100 מ״ב

en: Download again
he: הורדה חוזרת

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
he: מחיקת הנבחרים

en: Open file
he: פתיחת קובץ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
he: הו&רדות

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File with &links to import:
he: קובץ עם קישורים ליי&בוא:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importLinks)
en: &Import Links
he: ייבוא &קישורים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
he: הצגה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
he: הצגת תוכן מ&קוון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
he: אפשר להשתמש בתווי הכללה לסינון.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
he: סינון הקבצים כאן…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAll)
en: &Select All
he: בחירה בה&כול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
he: בי&טול בחירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
he: הי&פוך בחירה

en: Import Links
he: ייבוא קישורים

en: Contains
he: מכיל

en: Does Not Contain
he: לא מכיל

en: All
he: הכול

en: Videos
he: וידאו

en: Images
he: תמונות

en: Audio
he: שמע

en: Archives
he: ארכיונים

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
he: תחביר תבנית

en: Escape Sequences
he: תווי מילוט

en: Regular Expression
he: ביטוי רגולרי

[ctx: name of a file]
en: Name
he: שם

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
he: הו&רדה

en: Auxiliary header
he: כותרת מסייעת

en: File Name
he: שם קובץ

en: Description
he: תיאור

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
he: סוג קובץ

en: Location (URL)
he: מיקום (כתובת)

en: Links in: %1 - KGet
he: קישורים ב־: %1 - KGet

en: &Select All Filtered
he: בחירת &כל המסוננים

en: D&eselect All Filtered
he: &ביטול בחירת המסוננים

en: Filter Column
he: סינון עמודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
he: זהות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
he: תיאור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
he: גרסה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Logo:
he: לוגו:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
he: כתובת ללוגו

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
he: שפת הקובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
he: שפה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
he: מערכות הפעלה:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
he: מערכות הפעלה נתמכות עם פסיקים ביניהן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
he: מפיץ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
he: מפיץ

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
he: שם המפיץ

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
he: כתובת למפיץ

en: Import dropped files
he: ייבוא קבצים שהושלכו

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
he: יצירת סיכומי ביקורת חלקיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
he: כתובת כללית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
he: ליצור סיכומי ביקורת אוטומטית לסוגים הנבחרים. כדאי לשים לב שזה עשוי לארוך זמן מה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
he: נא למלא כאן כתובת אם כל הקבצים שנגררו הם בשרת הזה ובאותה התיקייה. לכל קובץ שנגרר הכתובת תורכב מהחלק שמולא ומשם הקובץ.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
he: סוגי סיכומי הביקורת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
he: יצירת סיכומי ביקורת:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
he: רשות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
he: נתוני רשות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
he: נא למלא מידע שכל הקבצים הנבחרים חולקים.

en: File Properties
he: מאפייני קובץ

en: Enter a filename.
he: נא למלא שם קובץ.

en: The filename exists already, choose a different one.
he: שם הקובץ כבר קיים, נא לבחור בשם אחר.

en: Enter at least one URL.
he: נא למלא לפחות כתובת אחת.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
he: נחוץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
he: שם קובץ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
he: אתרי מראה בשימוש:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
he: מומלץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
he: גודל קובץ (בבתים):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Verification:
he: אימות:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
he: רשות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
he: הוספת קבצים מקומיים שמוסיפים מידע רב אוטומטית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Add local files
he: הוספת קבצים מקומיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
he: נוספים קבצים מקומיים…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
he: מידע כללי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
he: כאן אפשר למלא פרטים כלליים כרשות בקישור העל.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
he: מקור:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
he: כתובת אתר לקישור העל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
he: דינמי משמעותו שאפשר למצוא קישורי על שעודכנו ב־„Origin” (מקור).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
he: דינמי:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
he: קישור העל פורסם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
he: תאריך ושעה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
he: היסט אזור זמן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
he: היסט שלילי:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
he: קישור העל עודכן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
he: המסייע הזה מאפשר לך ליצור קישורי על מאפס או לבסס אותם על קישורי על קיימים. רבים מהשדות הם בגדר רשות או מומלצים, לכן אפשר למלא אותם רק אם מתחשק. לכל הפחות זה מקום שמירה, לפחות קובץ אחד וכתובת אחת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
he: שמירת קישור העל שנוצר תחת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
he: יצירת קישור על חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
he: טעינת קישור על נוכחי:

en: Create a Metalink
he: יצירת קישור על

en: Add at least one file.
he: נא להוסיף לפחות קובץ אחד.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
he: יש להגדיר אתרי מראה לרשומות שנושאות סמל.

en: General optional information for the metalink.
he: פרטי רשות כלליים לקישור העל.

en: Unable to load: %1
he: לא ניתן לטעון: %1

en: Metalink Version 4.0 file
he: קובץ קישור־על בגרסה 4.0

en: Metalink Version 3.0 file
he: קובץ קישור־על בגרסה 3.0

en: Metalink file (*.metalink *.meta4)
he: קובץ קישור־על (‎*.metalink‏ ‎*.meta4)

en: Define the saving location.
he: הגדרת מקום השמירה.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
he: קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
he: אתר מראה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
he: מספר החיבורים:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
he: נא למלא כתובת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
he: עדיפות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
he: רשות: עדיפות את המראה, 1 זה הכי גבוה בעוד 999999 זה הכי נמוך.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, priority)
en: not specified
he: לא צוין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
he: מקום:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
he: אתר מראה

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
he: עדיפות

[ctx: Number of parallel connections to the mirror]
en: Connections
he: חיבורים

[ctx: Location = country]
en: Location
he: מקום

en: Add mirror
he: הוספת אתר מראה

en: Modify the used mirrors
he: שינוי אתרי המראה בשימוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: PushButton
he: כפתור לחיץ

en: Select at least one source url.
he: נא לבחור לפחות כתובת מקור אחת.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
he: קבצים שכבר קיימים בתיקייה הנוכחית סומנו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
he: יעד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
he: קבוצת העברה:

en: Rename File
he: שינוי שם הקובץ

en: Rename %1 to:
he: שינוי השם של %1 לשם:

en: &Rename
he: &שינוי שם

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
he: חתימה של %1.

en: This option is not supported for the current transfer.
he: האפשרות לא נתמכת בהעברה הנוכחית.

en: Load Signature File
he: טעינת קובץ חתימה

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
he: חתימת OpenPGP ב־ASCII מנותקת (‎*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
he: חתימת OpenPGP בינרית מנותקת (‎*.sig)

en: You need to define a signature.
he: צריך להגדיר חתימה.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
he: לא נמצאה טביעת אצבע, יש לבדוק אם החתימה נכונה או לאמת את ההורדה.

[ctx: trust level]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: trust level]
en: Undefined
he: לא מוגדר

[ctx: trust level]
en: Never
he: אף פעם

[ctx: trust level]
en: Marginal
he: גבולי

[ctx: trust level]
en: Full
he: מלא

[ctx: trust level]
en: Ultimate
he: לחלוטין

en: The key has been revoked.
he: המפתח נשלל.

en: The key is disabled.
he: המפתח מושבת.

en: The key is invalid.
he: המפתח שגוי.

en: The key is expired.
he: תוקף המפתח פג.

en: The key is not to be trusted.
he: אין לתת אמון במפתח.

en: The key is to be trusted marginally.
he: אפשר לתת אמון במפתח באופן גבולי.

en: Trust level of the key is unclear.
he: רמת האמינות של המפתח לא ברורה.

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
he: מאומת

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
he: נכשל

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
he: אזהרה: האימות נכשל. אם שסיפקת חתימה שגויה או שהנתונים השתנו.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
he: אי אפשר לאמת. נא לבדוק את הנתונים שסופקו, האם gpg-agent פעיל, או האם החיבור שלך לאינטרנט פעיל (כדי למשוך מפתחות.)

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
he: אין תמיכה ביכולת כיוון ש־KGet לא הודר עם תמיכה ב־QPGME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
he: יש לו חתימת PGP בינרית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
he: חתימת PGP ב־ASCII:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
he: טעינת חתימה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: Verify
he: אימות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
he: מפתח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
he: מנפיק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
he: דוא״ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
he: הערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
he: יצירה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
he: תפוגת תוקף:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
he: אמון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע:

en: Average speed: %1/s
he: מהירות ממוצעת: %1 לשנ׳

en: %1 of %2
he: %1 מתוך %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
he: מקור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
he: מצב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
he: זמן שנותר:

en: Transfer Settings for %1
he: הגדרות העברה עבור %1

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
he: שינוי היעד לא עבד, היעד נשאר ללא שינוי.

en: Destination unmodified
he: היעד לא השתנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
he: הגדרות העברה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
he: י&עד הורדה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
he: מגבלת ה&עלאה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDownload)
en: Download &limit:
he: מ&גבלת הורדה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelShareRatio)
en: Ma&ximum share ratio:
he: יחס שיתוף מ&רבי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
he: שינוי אתרי המראה לשימוש להורדה.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrors)
en: Mirrors
he: אתרי מראה

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verification)
en: Verification
he: אימות

en: Select columns
he: בחירת עמודות

en: Transfer Details
he: פרטי העברה

en: Download Manager
he: מנהל הורדות

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
he: סוג גיבוב:

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
he: גיבוב:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
he: נא למלא מפתח גיבוב

en: Add checksum
he: הוספת סיכום ביקורת

en: Transfer Verification for %1
he: אימות העברה עבור %1

en: %1 was successfully verified.
he: %1 אומת בהצלחה.

en: Verification successful
he: האימות הצליח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Verifying:
he: מתבצע אימות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
he: לאמת את ההורדה שהסתיימה עם סיכום הביקורת הבא.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: &Verify
he: &אימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
he: סגירה
