kget 0 - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Advanced Options
hr: Napredne mogućnosti

en: New Download
hr: Novo preuzimanje

en: Download it again?
hr: Preuzeti ponovno?

en: Delete it and download again?
hr: Izbrisati i ponovno preuzeti?

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
hr: Ne mogu da obrišem
    %1
    zato jer je to nije lokalni datoteka.

en: KGet Transfer
hr: Prijenos KGeta

en: Stalled
hr: Zastalo

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
hr: Koristi KGet kao upravitelja preuzimanja za Konqueror

en: Open Destination
hr: Otvori odredište

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
hr: Ovo je prvi put da ste pokrenuli KGet.
    Želite li postaviti KGet kao upravitelja preuzimanja za Konqueror?

en: Do Not Download
hr: Ne preuzimaj

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
hr: Izvor:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
hr: Mape

en: Source File
hr: Izvorna datoteka

en: Destination
hr: Odredište

en: Download again
hr: Ponovno preuzmi

en: Does Not Contain
hr: Ne sadrži

en: Description
hr: Opis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
hr: Odredište:

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
hr: Izvor:

en: Destination unmodified
hr: Odredište nije promijenjeno

en: Download Manager
hr: Upravitelj preuzimanja
