desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
hsb: Wužiwar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
hsb: Hesło:

en: Error
hsb: Zmylk

en: Stalled
hsb: Zastajene

en: Developer
hsb: Programowar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
hsb: Wulkosć:

en: Do Not Download
hsb: Nic sćahnyć

en: Preview
hsb: Přehladka

en: File
hsb: Dataja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
hsb: Wulkosć

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
hsb: Přetorhnyć

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
hsb: Zničić

en: Ready
hsb: Hotowo

en: Destination
hsb: Cil

en: Today
hsb: dźensa

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
hsb: Sćahnyć

en: Open file
hsb: Dataju wočinić

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hsb: &Dataja

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hsb: &Nastajenja

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hsb: Po&moc

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
hsb: Hłowny nastrojowy pas

en: Description
hsb: Wopisanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
hsb: Wopisanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
hsb: Cil:
