kget - en to lt translation catalogue (662 entries)

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Syntax
lt: Sintaksė

en: Escape sequences
lt: Kaitos sekos

en: Regular expression
lt: Reguliarusis reiškinys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
lt: Įjungti sistemos dėklo ženkliuką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
lt: Baigus visus siuntimus vykdyti veiksmą:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
lt: Baigti KGet darbą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
lt: Paleidimo metu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
lt: Atstatyti atsiuntimo būseną

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
lt: Pradėti visus siuntimus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
lt: Stabdyti visus siuntimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
lt: Žurnalo programa:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
lt: Įjungti KDE bendrą eigos stebėjimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
lt: Rodyti kiekvieną atsiuntimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
lt: Rodyti bendrą siuntimo eigą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
lt: Apdoroti esamus failus/persiuntimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
lt: Visada klausti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
lt: Automatinis pervadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
lt: Perrašyti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
lt: Naudoti numetimo taikinį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
lt: Naudoti animaciją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
lt: Numatytuosius aplankus naudoti kaip patarimą grupėms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
lt: Paklausti paskirties, jei nėra numatytųjų aplankų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rename)
en: Rename
lt: Pervadinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
lt: Parinkti ženkliuką...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
lt: Laukti talpyklėje atsiuntimui įkeliamų failų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
lt: Nekreipti dėmesio į raidžių dydį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, increase)
en: &Increase Priority
lt: Didinti prioritetą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
lt: Mažinti prioritetą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
lt: Maksimalus siuntimų skaičius grupėje:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
lt: Be apribojimų

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
lt: Spartos apribojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
lt: Bendras atsiuntimo apribojimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
lt: Bendras išsiuntimo apribojimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
lt: Siuntimui:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
lt: Nutrūkus ryšiui ar įvykus klaidai prisijungti iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
lt: Bandymų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
lt: Bandyti jungtis iš naujo po:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
lt:  sek.

en: Could not open KWallet
lt: Nepavyko atverti slaptažodinės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
lt: Įjungti žiniatinklio sąsają

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
lt: Naudotojas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Include
lt: Įtraukti

en: Exclude
lt: Išimti

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
lt: Istorijos rodinio stulpelių plotis

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Turn Off Computer
lt: Išjungti kompiuterį

en: Hibernate Computer
lt: Išjungti kompiuterį (hibernate)

en: Suspend Computer
lt: Išjungti kompiuterį (suspend)

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Change appearance settings
lt: Keisti išvaizdos parinktis

en: Groups
lt: Grupės

en: Manage the groups
lt: Valdyti grupes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
lt: Tinklas

en: Network and Downloads
lt: Tinklas ir atsiuntimai

en: Web Interface
lt: Žiniatinklio sąsaja

en: Control KGet over a Network or the Internet
lt: Valdyti KGet per tinklą ar internetą

en: Verification
lt: Tikrinimas

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
lt: Integravimas

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
lt: Sudėtingesnės parinktys

en: Advanced Options
lt: Sudėtingesnės parinktys

en: Transfer Plugins
lt: Siuntimo priedai

en: New Group
lt: Nauja grupė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
lt: Automatinis kontrolinių sumų tikrinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
lt: Naudota kontrolinė suma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
lt: Silpna (greičiausia)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
lt: Stipri (rekomenduojama)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
lt: Stipriausia (lėčiausia)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, signature)
en: Signature
lt: Parašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
lt: Automatinis tikrinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
lt: Automatinis trūkstamų raktų atsiuntimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
lt: Raktų serveriai:

en: Error
lt: Klaida

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
lt: Failo dydis yra didesnis nei maksimaliai palaikomas VFAT sistemos.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
lt: %1 pašalintas, kadangi jo dydis neteisingas.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
lt: Failas

[ctx: status of the download]
en: Status
lt: Būsena

[ctx: size of the download]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
lt: Kontrolinė suma

[ctx: signature of a file]
en: Signature
lt: Parašas

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
lt: Nustatymuose nenurodytas viešų raktų atsisiuntimo serveris. Atsiuntimas nutraukiamas.

en: No key server
lt: Nėra raktų serverio

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
lt: Nerasta naudingų raktų serverių, todėl raktas neatsiųstas. Pridėkite daugiau raktų serverių nustatymuose tada paleiskite KGet iš naujo ir pabandykite pakartoti.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę %1?

en: Remove Group
lt: Pašalinti grupę

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
lt: Ar tikrai norite pašalinti sekančias grupes?

en: Remove groups
lt: Pašalinti grupes

en: Download added
lt: Siuntimas pridėtas

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
lt: <p>Šis siuntimas buvo pridėtas į siuntimų sąrašą:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
lt: <p>Šie siuntimai buvo pridėti į siuntimų sąrašą:</p>

en: My Downloads
lt: Mano siuntiniai

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
lt: Failas %1 jau egzistuoja.
    Ar norite jį pakeisti?

en: Overwrite existing file?
lt: Pakeisti egzistuojantį failą?

en: Unable to save to: %1
lt: Nepavyko įrašyti į: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
lt[0]: <p>Šis URL negali būti atsiųstas, jo protokolo KGet nepalaiko:</p>
lt[1]: <p>Šie URL negali būti atsiųsti, jų protokolų KGet nepalaiko:</p>
lt[2]: <p>Šie URL negali būti atsiųsti, jų protokolų KGet nepalaiko:</p>
lt[3]: <p>Šie URL negali būti atsiųsti, jų protokolų KGet nepalaiko:</p>

en: Protocol unsupported
lt: Protokolas nepalaikomas

en: New Download
lt: Naujas atsiuntimas

en: Enter URL:
lt: Įrašykite URL:

en: Malformed URL:
    %1
lt: Klaidingas URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
lt: Klaidingas URL, nenurodytas protokolas:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
lt: Jūs jau pabaigėte atsisiuntimą iš:
    
    %1
    
    Atsiųsti dar kartą?

en: Download it again?
lt: Atsiųsti dar kartą?

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
lt: Jūs šiuo metu jau siunčiatės iš:
    
    %1
    
    Ištrinti ir siųsti iš naujo?

en: Delete it and download again?
lt: Ištrinti ir atsiųsti dar kartą?

en: Directory is not writable
lt: Į aplanką negalima rašyti

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
lt: Jūs jau atsisiuntėte nurodytą failą iš kitur.
    
    Ištrinti jau turimą failą ir siųsti iš naujo?

en: File already downloaded. Download anyway?
lt: Šis failas jau atsiųstas. Siųsti vis tiek?

en: You are already downloading the same file
lt: Jūs jau siunčiate tokį patį failą

en: File already exists
lt: Failas jau egzistuoja

en: Internet connection established, resuming transfers.
lt: Įjungtas interneto ryšys, tęsiami atsiuntimai.

en: No internet connection, stopping transfers.
lt: Nėra interneto ryšio. Atsiuntimai stabdomi.

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
lt: Nebus pašalintas
    %1
    nes tai aplankas.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
lt: Nebus pašalintas
    %1
    nes tai nėra vietinis failas.

en: Download completed
lt: Atsiuntimas baigtas

en: Download started
lt: Pradėtas siuntimas

en: Resolve
lt: Sutvarkyti

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
lt: KGet baigia darbą, nes jau atsiųsti visi failai.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
lt: Kompiuteris tuoj bus išjungtas, nes jau atsiųsti visi failai.

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
lt: Išsijungimas

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
lt: Visi siuntimai baigti, todėl dabar kompiuteris būseną išsaugojęs diske išsijungs.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
lt: Išsijungiama (hibernating)

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
lt: Visi siuntimai baigti, todėl dabar kompiuteris būseną išsaugojęs atmintyje išsijungs.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
lt: Išsijungiama (suspending)

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
lt: Nutraukti

en: <p>All transfers have been finished.</p>
lt: <p>Baigti visi siuntimai.</p>

en: Downloads completed
lt: Atsiuntimai baigti

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
lt[0]: KGet siunčia %1 failą
lt[1]: KGet siunčia %1 failus
lt[2]: KGet siunčia %1 failų
lt[3]: KGet siunčia %1 failą

en: KGet Transfer
lt: KGet siuntimas

en: Error trying to get %1
lt: Klaida bandant siųsti %1

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
lt: Nėra viešo rakto, su kuriuo būtų galima patikrinti parašo autentiškumą, gal norėtumėte jį atsisiųsti?

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
lt: Nepavyko patvirtinti %1 parašo. Siuntimo nustatymuose galite rasti daugiau informacijos.

en: Signature not verified
lt: Parašas nepatvirtintas.

en: Downloading....
lt: Atsiunčiama...

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
lt: Užlaikyta

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
lt: Sustabdyta

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
lt: Nutraukta

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
lt: Baigta

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
lt: Keičiama paskirties vieta

en: 1 Item | %1 Items
lt[0]: %1 objektas
lt[1]: %1 objektai
lt[2]: %1 objektų
lt[3]: %1 objektas

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
lt: Pradėti

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: not available]
en: n/a
lt: nėra

en: Stalled
lt: Užstrigo

[ctx: name of download]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: status of download]
en: Status
lt: Būsena

[ctx: size of download]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: progress of download]
en: Progress
lt: Eiga

[ctx: speed of download]
en: Speed
lt: Sparta

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
lt: Likęs laikas

en: Question
lt: Klausimas

en: Appl&y to all
lt: &Pritaikyti visiems

en: No download directory specified.
lt: Nenurodytas atsiuntimų aplankas.

en: Invalid download directory specified.
lt: Nurodytas nekorektiškas atsiuntimų aplankas.

en: Download directory is not writeable.
lt: Į atsiuntimų aplanką negalima rašyti.

en: No download destination specified.
lt: Nenurodyta atsiuntimų paskirties vieta.

en: Invalid download destination specified.
lt: Nurodyta nekorektiška atsiuntimų paskirties vieta.

en: Download destination is not writeable.
lt: Į atsiuntimų paskirties vietą negalima rašyti.

en: No URL specified.
lt: Nenurodyta URL.

en: Malformed URL.
lt: Klaidingas URL.

en: Malformed URL, protocol missing.
lt: Klaidingas URL, nenurodytas protokolas.

en: Malformed URL, host missing.
lt: Klaidingas URL, nenurodyta tarnybinė stotis.

en: Invalid download directory specified:
    %1
lt: Nurodytas nekorektiškas atsiuntimų aplankas:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
lt: Į atsiuntimų aplanką negalima rašyti:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
lt: Nurodyta nekorektiška atsiuntimų paskirties vieta:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
lt: Į atsiuntimų paskirties vietą negalima rašyti:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
lt: Klaidingas URL, nenurodyta tarnybinė stotis:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
lt: Failas jau egzistuoja. Ar norite jį pakeisti?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
lt: Jūs jau atsisiuntėte nurodytą failą iš kitur.
    Ištrinti jau turimą failą ir siųsti iš naujo?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
lt: Jūs jau siunčiate nurodytą failą iš kitur.
    Ištrinti jau turimą failą ir siųsti iš naujo?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
lt: Jūs jau pabaigėte atsisiuntimą iš šios vietos. Atsiųsti dar kartą?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
lt: Jūs šiuo metu jau siunčiatės iš šios vietos.
    Ištrinti ir siųsti iš naujo?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
lt: Failas jau egzistuoja:
    %1
    Ar norite jį pakeisti?

en: Malformed URLs.
lt: Klaidingas URL.

en: Malformed URLs, protocol missing.
lt: Klaidingas URL, nenurodytas protokolas.

en: Malformed URLs, host missing.
lt: Klaidingas URL, nenurodyta tarnybinė stotis.

en: Malformed URLs:
    %1
lt: Klaidingas URL:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
lt: Klaidingas URL, nenurodytas protokolas:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
lt: Klaidingas URL, nenurodyta tarnybinė stotis:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
lt: Į paskirties vietą negalima rašyti:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
lt: Failai jau egzistuoja. Ar norite juos pakeisti?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
lt: Jūs jau pabaigėte atsisiuntimą į šias vietas. Atsiųsti dar kartą?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
lt: Jūs šiuo metu jau siunčiatės į nurodytas vietas.
    Ištrinti ir siųsti iš naujo?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
lt: Jūs jau pabaigėte atsisiuntimą iš šių vietų. Atsiųsti dar kartą?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
lt: Jūs šiuo metu jau siunčiatės iš šių vietų.
    Ištrinti ir siųsti iš naujo?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
lt: Failai jau egzistuoja:
    %1
    Ar norite juos perrašyti?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
lt: Jūs jau pabaigėte atsisiuntimą iš:
    
    %1
    
     Atsiųsti dar kartą?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
lt: Jūs šiuo metu jau siunčiatės į:
    
    %1
    
    Ištrinti ir siųsti iš naujo?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
lt: Jūs jau pabaigėte atsisiuntimą iš:
    
    %1
    
    Atsiųsti dar kartą?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
lt: Jūs šiuo metu jau siunčiatės iš:
    
    %1
    
    Ištrinti ir siųsti iš naujo?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
lt: Maišos funkcija

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
lt: Patikrinta

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
lt: Prižiūrėtojas, pagrindinis programuotojas, torrent priedo autorius

en: Core Developer
lt: Pagrindinis programuotojas

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
lt: Pagrindinis programuotojas, daugiagijo įskiepio autorius

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Mms Plugin Author
lt: Mms priedo autorius

en: Former Developer
lt: Buvęs programuotojas

en: BTCore (KTorrent) Developer
lt: BTCore (KTorrent) programuotojas

en: Design of Web Interface
lt: Tinklo sąsajos dizaineris

en: Start KGet with drop target
lt: Paleisti KGet su rodykle

en: Start KGet with hidden main window
lt: Paleisti KGet su paslėptu pagrindiniu langu

en: Start KGet without drop target animation
lt: Paleisti KGet be rodyklės animacijos

en: Execute Unit Testing
lt: Vykdyti blokinį testavimą

en: URL(s) to download
lt: Atsiunčiami URL adresai

en: &New Download...
lt: &Naujas atsiuntimas...

en: &Import Transfers...
lt: &Importuoti siuntimus...

en: &Export Transfers List...
lt: &Eksportuoti siuntimų sąrašą...

en: &Create a Metalink...
lt: Sukurti &metanuorodą...

en: Top Priority
lt: Aukščiausias prioritetas

en: Least Priority
lt: Žemiausias prioritetas

en: Increase Priority
lt: Didinti prioritetą

en: Decrease Priority
lt: Mažinti prioritetą

en: Set Icon...
lt: Nurodyti ženkliuką...

en: Auto-Paste Mode
lt: Automatiško įdėjimo veiksena

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
lt: Mygtukas <b>Automatiškai įdėti</b> įjungia/išjungia
    automatinio įdėjimo veikseną.
    
    Kai ji įjungta, KGet periodiškai tikrins talpyklę,
    radęs joje URL, automatiškai pridės naują siuntimą.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
lt: Integruoti KGet į Konqueror siuntimų valdyklę

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
lt: Pašalinti pažymėtus

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
lt: Pašalinti visus baigtus

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
lt: Pažymėtus atsiųsti iš naujo

en: Start All
lt: Pradėti visus

en: Start Selected
lt: Pradėti pažymėtus

en: Pause All
lt: Sustabdyti visus

en: Stop Selected
lt: Sustabdyti pažymėtus

en: Start
lt: Pradėti

en: Pause
lt: Pauzė

en: Open Destination
lt: Atverti paskirtį

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Show Details
lt: Rodyti išsamiau

en: Copy URL to Clipboard
lt: Kopijuoti URL į talpyklę

en: &Transfer History
lt: &Siuntimų žurnalas

en: &Group Settings
lt: &Grupės parinktys

en: &Transfer Settings
lt: &Siuntimo parinktys

en: Import &Links...
lt: Importuoti &nuorodas...

en: After downloads finished action
lt: Veiksmas po siuntimo pabaigimo

note: i18n("Choose an action that is executed after all downloads have been finished."));
en: No Action
lt: Jokio veiksmo

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
lt: KGet paleidžiamas pirmą kartą.
    Ar norite KGet integruoti į Konqueror?

en: Konqueror Integration
lt: Konqueror integracija

en: Enable
lt: Įjungti

en: Do Not Enable
lt: Išjungti

en: All Openable Files
lt: Visi įmanomi failai

[ctx: window title including overall download progress in percent]
en: KGet - %1%
lt: KGet – %1%

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
lt: Keli failai vis dar siunčiami.
    Ar tikrai norite nutraukti KGet darbą?

en: Confirm Quit
lt: Patvirtinti baigimą

en: KGet Transfer List
lt: KGet siuntimų sąrašas

en: Text File
lt: Teksto failas

en: Enter Group Name
lt: Įrašykite grupės pavadinimą

en: Group name:
lt: Grupės pavadinimas:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtą persiuntimą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtus persiuntimus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtus persiuntimus?
lt[3]: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtus persiuntimus?

en: Confirm transfer delete
lt: Patvirtinkite siuntimo pašalinimą

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
lt: KGet integracija į Konqueror laikinai išjungta. Jei norite visiškai ją išjungti, išjunkite parinktį „Integruoti KGet į Konqueror siuntimų valdyklę“ lange Parinktys->Sudėtingiau.

en: The dropped file is a KGet Transfer List
lt: Numestas failas yra KGet persiuntimų sąrašas

en: &Download
lt: &Atsiuntimai

en: &Load transfer list
lt: &Pakrauti atsiuntimų sąrašą

en: Advanced Details for %1
lt: Išsamiau apie: %1

en: Files
lt: Failai

en: Trackers
lt: Koordinavimo serveriai

en: Webseeds
lt: Žiniatinkliu platinami failai

en: Chunk
lt: Gabalas

en: Progress
lt: Eiga

en: Peer
lt: Partneris

en: Down Speed
lt: Ats. sparta

en: Number of the chunk
lt: Gabalo numeris

en: Download progress of the chunk
lt: Gabalo atsiuntimo eiga

en: Which peer we are downloading it from
lt: Iš kurios stoties mes jį atsisiuntinėjame

en: Download speed of the chunk
lt: Gabalo atsiuntimo greitis

en: Which files the chunk is located in
lt: Kuriose failuose yra šis gabalas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
lt: Gabalai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
lt: Iš viso:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
lt: Dabar siunčiama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
lt: Atsiųsta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
lt: Atskirta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
lt: Liko:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
lt: Dydis:

[ctx: Open file]
en: Open
lt: Atverti

en: Download first
lt: Atsiųsti pirmiausiai

en: Download normally
lt: Atsiųsti įprastai

en: Download last
lt: Atsiųsti paskiausiai

en: Do Not Download
lt: Nesiųsti

en: Delete File(s)
lt: Pašalinti failus

en: Move File
lt: Perkelti failą

en: Collapse Folder Tree
lt: Sutraukti aplankų medį

en: Expand Folder Tree
lt: Išskleisti aplankų medį

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
lt[0]: Jūs prarasite visus šio failo duomenis, ar tikrai norite tai padaryti?
lt[1]: Jūs prarasite visus šių failų duomenis, ar tikrai norite tai padaryti?
lt[2]: Jūs prarasite visus šių failų duomenis, ar tikrai norite tai padaryti?
lt[3]: Jūs prarasite visus šių failų duomenis, ar tikrai norite tai padaryti?

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Preview
lt: Peržiūra

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
lt: % atlikta

[ctx: Download first]
en: First
lt: Pirmiausia

[ctx: Download last]
en: Last
lt: Paskiausia

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
lt: Įprastai

[ctx: Preview available]
en: Available
lt: Galima

[ctx: Preview pending]
en: Pending
lt: Laukiama

[ctx: No preview available]
en: No
lt: Ne

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
lt: Įprastai

[ctx: preview available]
en: Available
lt: Galima

en: Kick Peer
lt: Išspirti partnerį

en: Ban Peer
lt: Uždrausti partnerį

[ctx: Choked]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Not choked]
en: No
lt: Ne

[ctx: Snubbed]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Not snubbed]
en: No
lt: Ne

[ctx: Interested]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Not Interested]
en: No
lt: Ne

[ctx: Interesting]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Not Interesting]
en: No
lt: Ne

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Client
lt: Klientas

en: Up Speed
lt: Išs. sparta

en: Choked
lt: Užspringo

en: Snubbed
lt: Užlūžo

en: Availability
lt: Paplitimas

en: Score
lt: Įvertinimas

en: Upload Slot
lt: Išsiuntimo kanalas

en: Requests
lt: Prašymai

en: Downloaded
lt: Atsiųsta

en: Uploaded
lt: Išsiųsta

en: Interested
lt: Domina

en: Interesting
lt: Domina

en: IP address of the peer
lt: Kitos stoties IP adresas

en: Which client the peer is using
lt: Kokį klientą naudoja kita stotis

en: Download speed
lt: Atsiuntimo greitis

en: Upload speed
lt: Išsiuntimo greitis

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
lt: Užlūžimas reiškia, kad kita pusė nesiuntė mums duomenų paskutines 2 minutes

en: How much of the torrent's data the peer has
lt: Kiek torento duomenų turi kita stotis

en: Whether or not the peer has DHT enabled
lt: Ar kita stotis turi įjungtą DHT

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
lt: Kitos stoties įvertinimas. KTorrent naudoja tai sprendžiant kam siųsti.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
lt: Duomenis iš mūsų gaus tik tos stotys, kurios turi nusiuntimo angas

en: The number of download and upload requests
lt: Atsiuntimo ir nusiuntimo užklausų skaičius

en: How much data we have downloaded from this peer
lt: Kiek duomenų mes atsisiuntėme iš šitos stoties

en: How much data we have uploaded to this peer
lt: Kiek duomenų mes nusiuntėme šiai stočiai

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
lt: Ar šią stotį domina atsisiuntimas iš mūsų

en: Whether we are interested in downloading from this peer
lt: Ar mus domina atsisiuntimas iš šios stoties

en: File
lt: Failas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
lt: Dydis

en: Status
lt: Būsena

en: Seeders
lt: Platintojai

en: Leechers
lt: Siurbikai

en: Times Downloaded
lt: Atsiuntimų kiekis

en: Next Update
lt: Sekantis atnaujinimas po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
lt: Įdėti koordinuojantį serverį

en: Enter the URL of the tracker:
lt: Įveskite sekiklio URL:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
lt: Jau yra sekiklis vardu <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
lt: Pašalinti koordinuojantį serverį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
lt: Pakeisti koordinuojantį serverį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
lt: Atnaujinti vedlius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
lt: Atstatyti numatytas parinktis

en: Speed
lt: Sparta

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
lt: Nepavyko įdėti žiniatinkliu platinamo failo %1. Jis jau yra platinamų failų sąraše.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
lt: Nepavyko pašalinti žiniatinkliu platinamo failo %1, tai torrent failo dalis.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Į torrent failą įdedamas žiniatinkliu platinamas failas.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Dėmesio: </span>Palaikomi tik http protokolu platinami failai.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
lt: Įdėti žiniatinkliu platinamą failą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
lt: Pašalinti žiniatinkliu platinamą failą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
lt: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
lt: Platintojai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
lt: Atsiuntimo sparta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
lt: Siurbikai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
lt: Išsiuntimo sparta:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
lt: Liko:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
lt: Viskas:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
lt: Šaltinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
lt: Įrašyti į:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
lt: Spartos apribojimas kiekvienam išsiuntimui:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
lt: Be apribojimų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
lt: Spartos apribojimas kiekvienam atsiuntimui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
lt: Įgalinti UTP protokolą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
lt: Aplankai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
lt: Numatytasis torentų aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
lt: Iš anksto užimti vietą diske

en: Downloading Torrent File....
lt: Atsiunčiamas torrent failas...

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
lt: Atsiunčiama...

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
lt: Negalima įdėti koordinavimo serverio į uždarą torrent failą.

en: Torrent file does not exist
lt: Torento failas neegzistuoja

en: Analyzing torrent....
lt: Analizuojamas torentas...

en: Cannot initialize port...
lt: Nepavyksta inicializuoti prievado...

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
lt: Platinama...

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
lt: Nepavyko inicijuoti libktorrent. Gali neveikti torentų palaikymas.

en: &Advanced Details
lt: &Sudėtingesnės parinktys

en: &Scan Files
lt: Skanuoti &failus

en: Error scanning data: %1
lt: Klaida skenuojant duomenis: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
lt: Ieškoma torento duomenyse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
lt: Rastų gabalų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
lt: Nesėkmingų gabalų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
lt: Neatsiųstų gabalų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
lt: Atsiųstų gabalų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Append
lt: Papildyti

en: Replace file
lt: Keisti failą

en: Replace file-ending
lt: Keisti failo pabaigą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
lt: Keisti eilutę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
lt: Veiksena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
lt: Kontrolinės sumos tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
lt: Rezultatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
lt: etiketė

en: Add item
lt: Pridėti objektą

en: %1 would become %2
lt: %1 taps %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
lt: Keisti eilutę

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
lt: Keisti veiksena

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
lt: Kontrolinės sumos tipas

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
lt: Naudotinų paieškos sistemų sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
lt: Naudotinų paieškos sistemų nuorodos

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
lt: Jungiamasi...

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
lt: Negalima patvirtinti atsiųsto %1. Ar norite pabandyti tai sutvarkyti?

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
lt: Negalima patvirtinti atsiųsto %1. Ar norite pabandyti atsiųsti iš naujo?

en: Verification failed.
lt: Patikrinimas nepavyko.

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
lt: Nepavyko patikrinti atsiųstus failus, ar norite pabandyti tai patvarkyti? Jei tvarkymas nepavyks – failai bus atsiųsti iš naujo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
lt: Vienu metu siunčiamų failų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
lt: Dubliuojančių serverių skaičius vienam failui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
lt: Jungių skaičius vienai nuorodai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
lt: Parinkite failus, kuriuos norite atsiųsti.

en: File Selection
lt: Failų pasirinkimas

en: Downloading Metalink File....
lt: Atsiunčiamas Metalink failas..

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
lt: Gali egzistuoti naujesnė šio metalink failo versija, ar norite ją atsisiųsti?

en: Redownload Metalink
lt: Iš naujo atsiųsti metalinką

en: Download failed, no working URLs were found.
lt: Atsiuntimas nepavyko, nerasta nei viena veikianti nuoroda (URL).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
lt: Variklio pavadinimas:

en: Insert Engine
lt: Įterpti variklį

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
lt: Naudoti paieškos sistemas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
lt: Sistemos pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
lt: Nauja sistema...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
lt: Vykdoma...

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
lt: Baigta

en: Download failed, could not access this URL.
lt: Atsiuntimas nepavyko, negalima pasiekti šio URL.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
lt: URL neleidžia daugiau nei vieno prisijungimo,
    atsiuntimas užtruks ilgiau.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
lt: Naudoti paieškos sistemas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
lt: Ieškoti tikrinimo informacijos

en: Failed to write to the file.
lt: Nepavyko rašyti į failą.

en: Delete Group | Delete Groups
lt[0]: Pašalinti grupę
lt[1]: Pašalinti grupes
lt[2]: Pašalinti grupes
lt[3]: Pašalinti grupes

en: Rename Group... | Rename Groups...
lt[0]: Pervadinti grupę...
lt[1]: Pervadinti grupes...
lt[2]: Pervadinti grupes...
lt[3]: Pervadinti grupes...

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
lt: Pritvirtintas

en: Show Main Window
lt: Rodyti pagrindinį langą

en: Hide Main Window
lt: Slėpti pagrindinį langą

en: Drop Target
lt: KGet rodyklė

en: You can drag download links into the drop target.
lt: Galite atitempti atsiuntimo nuorodas į KGet rodyklę.

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
lt: %1(%2% %3/%4) Greitis:%5/s

en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Group Settings for %1
lt: Grupiniai %1 nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
lt: Grupių nuostatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
lt: Perkelia visus siuntimus, atitinkančius reguliarųjį reiškinį, į šią grupę

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
lt: *filmai*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
lt: Nenurodyta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
lt: Didžiausia išsiuntimo sparta:

en: Transfer History
lt: Siuntimų žurnalas

en: &Open File
lt: &Atverti failą

[ctx: The transfer is running]
en: Running
lt: Aktyvus

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
lt: Sustabdytas

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
lt: Nutrauktas

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
lt: Baigtas

en: Source File
lt: Pradinis failas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Time
lt: Trukmė

en: File Size
lt: Failo dydis

en: Less than 1MiB
lt: Iki 1MiB

en: Between 1MiB-10MiB
lt: Tarp 1MiB ir 10MiB

en: Between 10MiB-100MiB
lt: Tarp 10MiB ir 100MiB

en: Between 100MiB-1GiB
lt: Tarp 100MiB ir 1GiB

en: More than 1GiB
lt: Daugiau nei 1GiB

en: Today
lt: Šiandien

en: Last week
lt: Praeitą savaitę

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: A long time ago
lt: Labai seniai

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
lt: Baigta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
lt: Išvalyti žurnalą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
lt: Rodymo būdai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
lt: Žymėti diapazonus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
lt: Data

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
lt: Mazgas

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
lt: Filtruoti žurnalą

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
lt: Pašalinti pažymėtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
lt: Atsiuntimai

en: Last Month
lt: Praeitą mėnesį

en: Under 10MiB
lt: Iki 10MiB

en: Between 10MiB and 50MiB
lt: Tarp 10MiB ir 50MiB

en: Between 50MiB and 100MiB
lt: Tarp 50MiB ir 100MiB

en: More than 100MiB
lt: Daugiau nei 100MiB

en: Download again
lt: Atsiųsti dar kartą

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
lt: Trinti pažymėtus

en: Open file
lt: Atverti failą

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
lt: &Atsiuntimai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importLinks)
en: &Import Links
lt: &Importuoti nuorodas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
lt: Rodyti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
lt: &Rodyti žiniatinklio turinį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
lt: Filtravimui galite naudoti šablonus.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
lt: Čia filtruokite failus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAll)
en: &Select All
lt: &Pažymėti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
lt: Atžymėti &viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
lt: &Invertuoti pažymėjimą

en: Import Links
lt: Importuoti nuorodas

en: Contains
lt: Turi

en: Does Not Contain
lt: Neturi

en: All
lt: Visi

en: Videos
lt: Video

en: Images
lt: Paveikslai

en: Archives
lt: Archyvai

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
lt: Šablono sintaksė

en: Escape Sequences
lt: Kaitos sekos

en: Regular Expression
lt: Reguliarusis reiškinys

[ctx: name of a file]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
lt: &Atsiuntimai

en: Auxiliary header
lt: Pagalbinė antraštė

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
lt: Failo tipas

en: Location (URL)
lt: Vieta (URL)

en: Links in: %1 - KGet
lt: Nuorodos: %1 – KGet

en: &Select All Filtered
lt: &Pažymėti visus filtruotus

en: D&eselect All Filtered
lt: Atžymėti &visus filtruotus

en: Filter Column
lt: Filtro stulpelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
lt: Tapatybė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
lt: Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
lt: Versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Logo:
lt: Logotipas:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
lt: Nuoroda į logotipą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
lt: Failo kalba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
lt: Kalba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
lt: Operacinės sistemos:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
lt: Palaikomos operacinės sistemos, atskirtos kableliais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
lt: Autorinės teisės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
lt: Leidėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
lt: leidėjas

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
lt: Leidėjo vardas:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
lt: Nuoroda į vertėją:

en: Import dropped files
lt: Importuoti numestus failus

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
lt: Kurti dalines kontrolines sumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
lt: Bendras URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
lt: Automatiškai sukurti kontrolines sumas nurodytiems tipams. Atkreipkite dėmesį, kad tai gali užtrukti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
lt: Įveskite URL, jei visi numesti failai yra toje pačioje stotyje ir tame pačiame aplanke. Kiekvieno numesto failo URL bus sudarytas iš įvestos dalies ir failo pavadinimo.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
lt: Kontrolinių sumų tipai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
lt: Sukurti kontrolines sumas:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
lt: Pasirinktini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
lt: Pasirinktini duomenys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
lt: Įveskite informaciją, bendrą visiems parinktiems failams.

en: File Properties
lt: Failo savybės

en: Enter a filename.
lt: Įrašykite failo pavadinimą

en: The filename exists already, choose a different one.
lt: Toks failas jau egzistuoja. Parinkite kitą pavadinimą.

en: Enter at least one URL.
lt: Įrašykite bent vieną URL.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
lt: Būtini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
lt: Naudojami dubliuojantys serveriai:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
lt: Rekomenduojami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
lt: Failo dydis (baitais):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Verification:
lt: Tikrinimas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
lt: Pasirinktini

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
lt: Prideda vietinį failą automatiškai pridedant daug informacijos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Add local files
lt: Pridėti vietinius failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
lt: Pridedami vietiniai failai...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
lt: Bendra informacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
lt: Čia galite įvesti neprivalomą bendrą informaciją apie metanuorodą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
lt: Kilmė:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
lt: Tinklo URL iki metanuorodos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
lt: Dinaminis reiškia, kad atnaujintos metanuorodos gali būti rastos „Šaltinyje“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
lt: Dinaminiai:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
lt: Metanuoroda paskelbta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
lt: Data ir laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
lt: Laiko juostos poslinkis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
lt: Neigiamas poslinkis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
lt: Metanuoroda atnaujinta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
lt: Šis vedlys leidžia jums sukurti metanuorodas nuo nulio arba pagal esamų metanuorodų šabloną. Daugelis laukų yra neprivalomi arba rekomenduojami, taigi įveskite reikšmes tik jei norite. Mažiausiai reikia įvesti vietą, bent vieną failą ir vieną URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
lt: Įrašyti sukurtą metanuorodą čia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
lt: Sukurti naują metanuorodą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
lt: Įkelti egzistuojančią metanuorodą:

en: Create a Metalink
lt: Sukurti metalink'ą.

en: Add at least one file.
lt: Pridėkite bent vieną failą.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
lt: Įrašams su ženkliuku turite nurodyti dubliuojančius serverius.

en: General optional information for the metalink.
lt: Bendra neprivaloma metalink'o informacija.

en: Unable to load: %1
lt: Nepavyko pakrauti: %1

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
lt: Metalink 4.0 versijos failas (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
lt: Metalink 3.0 versijos failas (*.metalink)

en: Define the saving location.
lt: Nurodykite išsaugojimo vietą.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
lt: Failai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
lt: Dubliuojantis serveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
lt: Jungčių skaičius:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
lt: Įrašykite URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
lt: Prioritetas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
lt: Pasirinktina: dubliuojančio serverio prioritetas, 1 – aukščiausias, 999999 – žemiausias.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, priority)
en: not specified
lt: nenurodyta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
lt: Vieta:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
lt: Dubliuojantis

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
lt: Prioritetas

[ctx: Location = country]
en: Location
lt: Vieta (URL)

en: Add mirror
lt: Pridėti dubliuojantį

en: Modify the used mirrors
lt: Keisti naudojamus dubliuojančius serverius.

en: Select at least one source url.
lt: Įveskite bent vieną šaltinio url.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
lt: Pažymėti failai, kurie jau egzistuoja dabartiniame aplanke.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
lt: Paskirties vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
lt: Siuntimo grupė:

en: Rename File
lt: Pervadinti failą

en: Rename %1 to:
lt: Pervadinti %1 į:

en: &Rename
lt: &Pervadinti

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
lt: %1 parašas.

en: This option is not supported for the current transfer.
lt: Ši parinktis dabartiniam siuntimui nepalaikoma.

en: Load Signature File
lt: Įkelti parašo failą

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
lt: Atjungtas OpenPGP ASCII parašas (*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
lt: Atjungtas OpenPGP skaitmeninis parašas (*.sig)

en: You need to define a signature.
lt: Turite nurodyti parašą.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
lt: Nerastas pirštų atspaudas, patikrinkite, ar teisingas parašas arba patikrinkite atsiuntimą.

[ctx: trust level]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: trust level]
en: Undefined
lt: Nenurodytas

[ctx: trust level]
en: Never
lt: Niekada

[ctx: trust level]
en: Marginal
lt: Dalinai

[ctx: trust level]
en: Full
lt: Pilnas

[ctx: trust level]
en: Ultimate
lt: Galutinis

en: The key has been revoked.
lt: Raktas buvo atšauktas.

en: The key is disabled.
lt: Raktas išjungtas.

en: The key is invalid.
lt: Neteisingas raktas.

en: The key is expired.
lt: Rakto galiojimas baigėsi.

en: The key is not to be trusted.
lt: Nepatikimas raktas.

en: The key is to be trusted marginally.
lt: Raktas tik dalinai patikimas.

en: Trust level of the key is unclear.
lt: Neaiškaus patikimumo raktas.

en: Unlimited
lt: Neribotas

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
lt: Patikrinta

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
lt: Nepavyko

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
lt: Dėmesio: patikrinimas nesėkmingas. Arba įvedėte neteisingą parašą, arba failas buvo pakeistas.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
lt: Patikrinimas neįmanomas. Patikrinkite įvestus duomenis, ar veikia gpg-agentas arba ar turite išėjimą į internetą (raktų atsiuntimui).

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
lt: Šis funkcionalumas nepalaikomas, nes KGet sukompiliuota be QPGME palaikymo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
lt: Turi skaitmeninį PGP parašą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
lt: Ascii PGP parašas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
lt: Įkelti parašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: Verify
lt: Tikrinti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
lt: Raktas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
lt: Išdavėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
lt: El. paštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
lt: Komentaras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
lt: Sukūrimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
lt: Galiojimo pasibaigimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
lt: Pasitikėjimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
lt: Pirštų atspaudas:

en: Average speed: %1/s
lt: Vidutinis greitis: %1/s

en: %1 of %2
lt: %1 iš %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
lt: Šaltinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
lt: Būsena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
lt: Likęs laikas:

en: Transfer Settings for %1
lt: Siuntimo %1 nuostatos

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
lt: Nepavyko pakeisti paskirties. Paskirtis išlieka nepakeista.

en: Destination unmodified
lt: Paskirtis nepakeista

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
lt: Siuntimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
lt: Paskirties vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
lt: Išsiuntimo apribojimai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
lt: Keisti atsiuntimui naudojamus dubliuojančius serverius.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrors)
en: Mirrors
lt: Dubliuojantys serveriai

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verification)
en: Verification
lt: Tikrinimas

en: Select columns
lt: Pažymėti stulpelius

en: Transfer Details
lt: Siuntimo detalės

en: Download Manager
lt: Atsiuntimo valdyklė

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
lt: Maišos tipas:

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
lt: Maiša:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
lt: Įveskite maišos raktą

en: Add checksum
lt: Pridėti kontrolinę sumą

en: Transfer Verification for %1
lt: Siuntimo %1 patikrinimas

en: %1 was successfully verified.
lt: %1 buvo sėkmingai patikrintas.

en: Verification successful
lt: Tikrinimas sėkmingas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Verifying:
lt: Tikrinama:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
lt: Tikrinti atsiųstą failą naudojant parinktą kontrolinę sumą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: &Verify
lt: &Tikrinti
