kget - en to ms translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
ms: Katalaluan:

en: Plugins
ms: Plugin

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
ms: Rangkaian

en: New Group
ms: Tambah Direktori

en: Error
ms: Ralat

en: My Downloads
ms: Muatturun Saya

en: Stalled
ms: Tergantung

[ctx: size of download]
en: Size
ms: Saiz

en: Question
ms: Soalan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
ms: Kiri:

en: Priority
ms: Keutamaan

en: Preview
ms: Pralihat

[ctx: Download first]
en: First
ms: Pertama

[ctx: Download last]
en: Last
ms: Akhir

[ctx: Preview available]
en: Available
ms: Ada

[ctx: Preview pending]
en: Pending
ms: Tertangguh

[ctx: Choked]
en: Yes
ms: Ya

[ctx: Not choked]
en: No
ms: Tidak

en: Client
ms: Klien

en: Next Update
ms: Kemaskini

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
ms: Folder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
ms: Batal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
ms: Mod:

[ctx: The transfer is running]
en: Running
ms: Berfungsi

en: Description
ms: Huraian

[ctx: trust level]
en: Never
ms: Tidak sekali

en: Unlimited
ms: Tanpa had

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
ms: E-Mel:
