kget - en to pl translation catalogue (706 entries)

en: Pattern
pl: Wzór

en: Syntax
pl: Składania

en: Escape sequences
pl: Sekwencje sterujące

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticDeletionEnabled)
en: Automatically delete all transfer history older than:
pl: Sam usuń historię pobierania starszą niż:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
pl: Włącz ikonę na tacce systemowej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
pl: Wykonaj działanie po zakończeniu wszystkich pobierań:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
pl: Zakończ KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
pl: Po uruchomieniu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
pl: Przywróć stan pobrań

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
pl: Rozpocznij wszystkie przesyłania

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
pl: Zakończ wszystkie przesyłania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
pl: Obsługa historii:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
pl: Włącz globalne śledzenie postępu w KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
pl: Pokaż każde pobranie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
pl: Pokaż całkowity postęp

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
pl: W przypadku istniejących plików/przesyłań

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
pl: Zawsze pytaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
pl: Automatycznie zmień nazwę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
pl: Zastąp

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
pl: Użyj upuszczenia celu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
pl: Włącz animacje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
pl: Użyj domyślnych katalogów dla grup jako sugestie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
pl: Zapytaj o miejsce docelowe, jeśli nie ma domyślnych katalogów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rename)
en: Rename
pl: Zmień nazwę

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
pl: Wybierz ikonę...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KonquerorIntegration)
en: Use as download manager for Konqueror
pl: Użyj do zarządzania pobieraniem w Konquerorze

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
pl: Monitoruj schowek w poszukiwaniu plików do pobrania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
pl: Rozróżniaj wielkość liter:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, increase)
en: &Increase Priority
pl: Zw&iększ priorytet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
pl: &Zmniejsz priorytet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
pl: Maksymalnie pobierań na grupę:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
pl: Bez ograniczenia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
pl: Ograniczenie szybkości

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
pl: Globalne &ograniczenie przesyłania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
pl: Globalne &ograniczenie wysyłania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
pl: Na przesyłanie:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
pl: Po zerwanym połączeniu połącz ponownie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
pl: Liczba prób ponowienia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
pl: Próbuj ponownie po:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
pl:  sek.

en: Could not open KWallet
pl: Nie można otworzyć Portfela

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
pl: Włącz interfejs sieciowy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
pl: Użytkownik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
pl: Hasło:

en: Include
pl: Dołącz

en: Exclude
pl: Wyklucz

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
pl: Szerokość kolumn w widoku historii

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Turn Off Computer
pl: Wyłącz komputer

en: Hibernate Computer
pl: Hibernuj komputer

en: Suspend Computer
pl: Wstrzymaj komputer

en: Day(s)
pl: Dzień(Dni)

en: Hour(s)
pl: Godzin

en: Minute(s)
pl: Minut(a)

en: Second(s)
pl: Sekund(a)

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Change appearance settings
pl: Zmiana ustawień związanych z wyglądem

en: Groups
pl: Grupy

en: Manage the groups
pl: Zarządzanie grupami

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
pl: Sieć

en: Network and Downloads
pl: Sieć i przesyłania

en: Web Interface
pl: Interfejs WWW

en: Control KGet over a Network or the Internet
pl: Sterowanie KGet przez sieć lub Internet

en: Verification
pl: Sprawdzenie

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
pl: Integracja

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
pl: Rozszerzone

en: Advanced Options
pl: Ustawienia rozszerzone

en: Transfer Plugins
pl: Wtyczki przesyłania

en: New Group
pl: Nowa grupa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
pl: Samoczynne sprawdzenie sum sprawdzających

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
pl: Wykorzystane sumy sprawdzające:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
pl: Słaba (najszybsza)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
pl: Silna (zalecana)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
pl: Najsilniejsza (najwolniejsza)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, signature)
en: Signature
pl: Podpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
pl: Automatyczne sprawdzenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
pl: Automatyczne pobieranie brakujących kluczy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
pl: Serwery kluczy:

en: Error
pl: Błąd

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
pl: Rozmiar pliku jest większy niż rozmiar obsługiwany przez VFAT.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
pl: Usunięto %1, bo wskazuje błędny rozmiar pliku.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
pl: Plik

[ctx: status of the download]
en: Status
pl: Stan

[ctx: size of the download]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
pl: Suma sprawdzająca

[ctx: signature of a file]
en: Signature
pl: Podpis

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
pl: W ustawieniach nie podano serwera, z którego mają być pobrane klucze. Pobieranie przerwane.

en: No key server
pl: Brak serwera kluczy

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
pl: Nie znaleziono serwera kluczy, którego można użyć. Nie pobrano kluczy. Proszę dodać więcej serwerów w ustawieniach, ponownie uruchomić KGet i powtórzyć pobieranie.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
pl: Czy usunąć grupę o nazwie %1?

en: Remove Group
pl: Usuń grupę

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
pl: Czy usunąć grupę następujące grupy?

en: Remove groups
pl: Usuń grupy

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
pl: <p>Następujące przesyłanie zostało dodane do listy przesyłania:</p><p style= "font-size: small;">\%1</p>

en: Download added
pl: Pobieranie dodane

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
pl: <p>Następujące przesyłanie zostało dodane do listy przesyłania:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
pl: <p>Następujące przesyłanie zostało dodane do listy przesyłania:</p>

en: My Downloads
pl: Moje przesyłania

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
pl: Plik %1 już istnieje.
    Czy go zastąpić?

en: Overwrite existing file?
pl: Czy zastąpić istniejący plik?

en: Unable to save to: %1
pl: Nie można zapisać: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
pl[0]: <p>Następujący adres URL nie może zostać pobrany, ten protokołu nie jest obsługiwany przez KGet:</p>
pl[1]: <p>Następujące adresy URL nie mogą zostać pobrane, ich protokoły nie są obsługiwane przez KGet:</p>
pl[2]: <p>Następujące adresy URL nie mogą zostać pobrane, ich protokoły nie są obsługiwane przez KGet:</p>

en: Protocol unsupported
pl: Niewspierany protokół

en: New Download
pl: Nowe pobieranie

en: Enter URL:
pl: Podaj URL:

[ctx: @title:window]
en: Choose Directory
pl: Wybierz katalog

[ctx: @title:window]
en: Save As
pl: Zapisz jako

en: Malformed URL:
    %1
pl: Błędny adres URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
pl: Błędny adres URL, brakuje protokołu:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
pl: Już zakończono pobieranie z:
    
    %1
    
    Czy pobrać jeszcze raz?

en: Download it again?
pl: Pobrać jeszcze raz?

[ctx: @action:button]
en: Download Again
pl: Pobierz ponownie

[ctx: @action:button]
en: Skip
pl: Pomiń

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
pl: Pobieranie z poniższego adresu trwa:
    
    %1
    
    Czy usunąć i pobrać ponownie?

en: Delete it and download again?
pl: Usunąć i pobrać ponownie?

en: Directory is not writable
pl: Do katalogu nie można zapisywać

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
pl: Już pobrano ten plik z innego miejsca.
    
    Czy pobrać i usunąć poprzedni?

en: File already downloaded. Download anyway?
pl: Plik już pobrany. Pobrać jeszcze raz?

en: You are already downloading the same file
pl: Pobieranie tego pliku już trwa

en: File already exists
pl: Plik już istnieje

en: Internet connection established, resuming transfers.
pl: Ustanowiono połączenie internetowe, wznawianie przesyłań.

en: No internet connection, stopping transfers.
pl: Brak połączenia internetowego, zatrzymywanie przesyłań.

en: Plugin loader could not load the plugin %1: %2.
pl: Program wczytujący wtyczki nie mógł wczytać wtyczki %1: %2.

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
pl: Nie nastąpi usunięcie
    %1
    ponieważ to katalog.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
pl: Nie nastąpi usunięcie
    %1
    ponieważ to nie jest plik lokalny.

en: <p>The following file has finished downloading:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
pl: <p>Zakończono pobieranie pliku:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download completed
pl: Pobieranie zakończone

en: <p>The following transfer has been started:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
pl: <p>Rozpoczęto przesyłanie pliku:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download started
pl: Pobieranie rozpoczęte

en: <p>There has been an error in the following transfer:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>The error message is:</p><p style="font-size: small;">%2</p>
pl: <p>Wystąpił błąd w następującym przesyłaniu:</p><p style="font- size: small;">\%1</p><p>Wiadomość błędu:</p><p style="font-size: small;">%2</p>

en: Resolve
pl: Rozwiąż

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
pl: KGet zakończy teraz działanie, bo wszystkie przesyłania zostały ukończone.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
pl: Komputer zostanie teraz wyłączony, bo wszystkie przesyłania zostały ukończone.

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
pl: Wyłącz komputer

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
pl: Komputer zostanie teraz uśpiony, ponieważ wszystkie przesyłania zostały ukończone.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
pl: Hibernuje

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
pl: Komputer zostanie teraz wstrzymany, ponieważ wszystkie przesyłania zostały ukończone.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
pl: Usypianie

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
pl: Przerwij

en: <p>All transfers have been finished.</p>
pl: <p>Wszystkie przesyłania zostały zakończone.</p>

en: Downloads completed
pl: Pobieranie zakończone

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
pl[0]: KGet pobiera plik
pl[1]: KGet pobiera %1 pliki
pl[2]: KGet pobiera %1 plików

en: KGet Transfer
pl: Przesyłanie z KGet

en: Error trying to get %1
pl: Błąd podczas próby pobrania %1

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
pl: Brakuje klucza potrzebnego do potwierdzenia podpisu, czy go pobrać?

[ctx: @action:button]
en: Download
pl: Pobierz

[ctx: @action:button]
en: Continue Without
pl: Kontynuuj bez tego

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
pl: Nie można potwierdzić podpisu %1. Więcej informacji można znaleźć w ustawieniach przesyłania.

en: Signature not verified
pl: Niepotwierdzony podpis

en: Downloading....
pl: Pobieranie...

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
pl: Opóźnione

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
pl: Zatrzymane

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
pl: Przerwane

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
pl: Zakończone

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
pl: Zmiana celu

en: 1 Item | %1 Items
pl[0]: %1 element
pl[1]: %1 elementy
pl[2]: %1 elementów

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
pl: Zatrzymaj

[ctx: not available]
en: n/a
pl: n/d

en: Stalled
pl: Zatrzymany

[ctx: name of download]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: status of download]
en: Status
pl: Stan

[ctx: size of download]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: progress of download]
en: Progress
pl: Postęp

[ctx: speed of download]
en: Speed
pl: Prędkość

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
pl: Pozostały czas

en: Question
pl: Pytanie

en: Appl&y to all
pl: Zas&tosuj do wszystkich

en: No download directory specified.
pl: Katalog przesyłania nie został określony.

en: Invalid download directory specified.
pl: Określono nieprawidłowy katalog przesyłania.

en: Download directory is not writeable.
pl: Do katalogu przesyłania nie można zapisywać.

en: No download destination specified.
pl: Nie określono miejsca docelowego przesyłania.

en: Invalid download destination specified.
pl: Określono nieprawidłowy miejsce docelowe przesyłania.

en: Download destination is not writeable.
pl: W miejscu docelowym przesyłania nie można zapisywać.

en: No URL specified.
pl: Nie podano adresu URL.

en: Malformed URL.
pl: Błędny adres URL.

en: Malformed URL, protocol missing.
pl: Błędny adres URL, brakuje protokołu.

en: Malformed URL, host missing.
pl: Błędny adres URL, brakuje nazwy serwera.

en: Invalid download directory specified:
    %1
pl: Określono nieprawidłowy katalog przesyłania:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
pl: Do katalogu nie można zapisywać:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
pl: Określono nieprawidłowe miejsce docelowe przesyłania:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
pl: W miejscu docelowym przesyłania nie można zapisywać:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
pl: Błędny adres URL, brakuje serwera:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
pl: Plik już istnieje. Czy go zastąpić?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
pl: Już pobrano ten plik z innego miejsca.
    Czy pobrać i usunąć poprzedni?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
pl: Już pobrano ten plik z innego miejsca.
    Czy pobrać i usunąć poprzedni?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
pl: Już zakończono pobieranie z tego miejsca. Czy pobrać jeszcze raz?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
pl: Pobieranie z wybranego adresu wciąż trwa.
    Czy usunąć i pobrać ponownie?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
pl: Plik już istnieje:
    %1
    Czy go zastąpić?

en: Malformed URLs.
pl: Błędne adresy URL.

en: Malformed URLs, protocol missing.
pl: Błędne adresy URL, brakuje protokołów.

en: Malformed URLs, host missing.
pl: Błędne adresy URL, brakuje serwerów.

en: Malformed URLs:
    %1
pl: Błędne adresy URL:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
pl: Błędne adresy URL, brakuje protokołów:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
pl: Błędne adresy URL, brakuje serwerów:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
pl: W katalogu docelowym nie można zapisywać:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
pl: Pliki już istnieją. Czy zastąpić je?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
pl: Już zakończono pobieranie z tych miejsc. Czy pobrać jeszcze raz?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
pl: Pobieranie z wybranych adresów wciąż trwa.
    Czy usunąć i pobrać je ponownie?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
pl: Już zakończono pobieranie z tych miejsc. Czy pobrać jeszcze raz?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
pl: Pobieranie z wybranych adresów wciąż trwa.
    Czy usunąć i pobrać ponownie?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
pl: Plik już istnieje:
    %1
    Czy zastąpić ten plik?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
pl: Już zakończono pobieranie z tych miejsc:
    
    %1
    
     Czy pobrać jeszcze raz?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
pl: Pobieranie z tych adresów wciąż trwa:
    
    %1
    
    Czy usunąć i pobrać ponownie?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
pl: Już zakończono pobieranie z tych miejsc:
    
    %1
    
    Czy pobrać jeszcze raz?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
pl: Pobieranie z tych adresów wciąż trwa:
    
    %1
    
    Czy usunąć i pobrać ponownie?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
pl: Skrót

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
pl: Sprawdzono

en: An advanced download manager by KDE
pl: Rozbudowane pobieranie stworzone przez KDE

en: (C) 2005 - 2014, The KGet developers
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss
pl: (C) 2005 - 2014, Programiści KGet
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
pl: Opiekun, główny programista, autor wtyczki do do torrentów

en: Core Developer
pl: Programista z podstawowego zespołu

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
pl: Programista z podstawowego zespołu, autor wtyczki do wielowątkowości

en: Developer
pl: Programista

en: Google Summer of Code Student
pl: Student Lata z Kodem Google

en: Mms Plugin Author
pl: Autor wtyczki mms

en: Former Developer
pl: Były programista

en: BTCore (KTorrent) Developer
pl: Programista BTCore (KTorrent)

en: Design of Web Interface
pl: Wygląd interfejsu WWW

en: Start KGet with drop target
pl: Uruchom KGet w małym oknie

en: Start KGet with hidden main window
pl: Uruchom KGet z ukrytym głównym oknem

en: Start KGet without drop target animation
pl: Uruchom KGet bez animacji małego okna

en: Execute Unit Testing
pl: Testy jednostek

en: URL(s) to download
pl: Adres(y) URL do pobrania

en: &New Download...
pl: &Nowe pobieranie...

en: &Import Transfers...
pl: &Importuj listę do przesyłania...

en: &Export Transfers List...
pl: Wy&eksportuj listę przesyłań...

en: &Create a Metalink...
pl: &Utwórz meta-odnośnik...

en: Top Priority
pl: Wysoki priorytet

en: Least Priority
pl: Niski priorytet

en: Increase Priority
pl: Zwiększ priorytet

en: Decrease Priority
pl: Zmniejsz priorytet

[ctx: @action]
en: Delete Group
pl: Usuń grupę

[ctx: @action]
en: Rename Group...
pl: Przemianuj grupę...

en: Set Icon...
pl: Ustaw ikonę...

en: Auto-Paste Mode
pl: Tryb automatycznego wstawiania

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
pl: Przycisk <b>automatycznego wstawiania</b> włącza i wyłącz tę opcję.
    Gdy jest włączona, KGet będzie okresowo sprawdzał zawartość schowka
    w poszukiwaniu adresów URL i będzie je automatycznie wklejał.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
pl: Użyj KGet do przesyłania przez Konqueror

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
pl: Usuń wybrane

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
pl: Usuń wszystkie zakończone

[ctx: delete selected transfer item and files]
en: Remove Selected and Delete Files
pl: Usuń wybrane i usuń pliki

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
pl: Pobierz ponownie zaznaczone

en: Start All
pl: Rozpocznij wszystkie

en: Start Selected
pl: Rozpocznij wybrane

en: Pause All
pl: Wstrzymaj wszystkie

en: Stop Selected
pl: Zatrzymaj wybrane

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Open Destination
pl: Otwórz katalog docelowy

en: Open File
pl: Otwórz plik

en: Show Details
pl: Pokaż szczegóły

en: Copy URL to Clipboard
pl: Skopiuj URL do schowka

en: &Transfer History
pl: &Historia pobrań

en: &Group Settings
pl: &Ustawienia grupy

en: &Transfer Settings
pl: Ustawienia &przesyłania

en: Import &Links...
pl: Zaimportuj &odnośniki...

en: After downloads finished action
pl: Po ukończeniu działań przesyłania

note: i18n("Choose an action that is executed after all downloads have been finished."));
en: No Action
pl: Bez działania

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
pl: KGet został uruchomiony po raz pierwszy.
    Czy chcesz używać do zarządzania pobieraniem Konquerorze?

en: Konqueror Integration
pl: Integracja z Konquerorem

en: Enable
pl: Włącz

en: Do Not Enable
pl: Nie włączaj

[ctx: @title:window]
en: Open File
pl: Otwórz plik

en: All Openable Files
pl: Wszystkie pliki możliwe do otwarcia

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
pl: Niektóre pliki nadal są pobierane.
    Czy na pewno chcesz zakończyć działanie programu KGet?

en: Confirm Quit
pl: Potwierdzenie zakończenia

[ctx: @title:window]
en: Export Transfers
pl: Wyeksportuj przesyłania

en: KGet Transfer List
pl: Lista pobieranych KGet

en: Text File
pl: Plik tekstowy

en: Enter Group Name
pl: Podaj nazwę grupy

en: Group name:
pl: Nazwa grupy:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
pl[0]: Czy usunąć wybrane pobieranie?
pl[1]: Czy usunąć wybrane przesyłania?
pl[2]: Czy usunąć wybrane przesyłania?

en: Confirm transfer delete
pl: Potwierdź usunięcie przesyłania

en: Are you sure you want to delete the selected transfer including files? | Are you sure you want to delete the selected transfers including files?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane przesyłanie uwzględniając w tym pliki?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane przesyłania uwzględniając w tym pliki?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane przesyłania uwzględniając w tym pliki?

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
pl: KGet został tymczasowo wyłączony z zarządzania pobieraniem w Konquerorze. Jeśli chcesz wyłączyć tę funkcjonalność na stałe, przejdź do Ustawienia->Rozszerzone i wyłącz opcję "Użyj KGet do przesyłania przez Konqueror".

en: The dropped file is a KGet Transfer List
pl: Upuszczony plik jest listą przesyłań KGet

en: &Download
pl: &Pobierz

en: &Load transfer list
pl: &Wczytaj listę pobieranych

en: Advanced Details for %1
pl: Rozbudowane szczegóły: %1

en: Files
pl: Pliki

en: Trackers
pl: Trackery

en: Webseeds
pl: Rozsiewający

en: Chunk
pl: Część

en: Progress
pl: Postęp

en: Peer
pl: Partner

en: Down Speed
pl: Prędkość przesyłania

en: Number of the chunk
pl: Liczba fragmentów

en: Download progress of the chunk
pl: Postęp przesyłania części

en: Which peer we are downloading it from
pl: Od którego partnera określona część jest pobierana

en: Download speed of the chunk
pl: Prędkość przesyłania fragmentu

en: Which files the chunk is located in
pl: Z jakiego pliku pochodzi pobierana część

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
pl: Części

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
pl: Ogółem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
pl: Aktualnie pobierane:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
pl: Pobrania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
pl: Odrzucono:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
pl: Pozostało:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
pl: Rozmiar:

[ctx: Open file]
en: Open
pl: Otwórz

en: Download first
pl: Pobierz na początku

en: Download normally
pl: Pobierz normalnie

en: Download last
pl: Pobierz na końcu

en: Do Not Download
pl: Nie pobieraj

en: Delete File(s)
pl: Usuń plik(i)

en: Move File
pl: Przenieś plik

en: Collapse Folder Tree
pl: Zwiń drzewo katalogów

en: Expand Folder Tree
pl: Rozwiń drzewo katalogów

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
pl[0]: Wszystkie dane z tego pliku zostaną utracone. Na pewno to zrobić?
pl[1]: Wszystkie dane z tych plików zostaną utracone. Na pewno to zrobić?
pl[2]: Wszystkie dane z tych plików zostaną utracone. Na pewno to zrobić?

en: Select a directory to move the data to
pl: Wybierz katalog, do którego będą przenoszone dane

en: Priority
pl: Priorytet

en: Preview
pl: Podgląd

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
pl: % pobrania

[ctx: Download first]
en: First
pl: Pierwszy

[ctx: Download last]
en: Last
pl: Ostatni

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
pl: Normalnie

[ctx: Preview available]
en: Available
pl: Dostępny

[ctx: Preview pending]
en: Pending
pl: Oczekujący

[ctx: No preview available]
en: No
pl: Nie

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
pl: Zwykły

[ctx: preview available]
en: Available
pl: Dostępny

en: Kick Peer
pl: Odrzuć partnera

en: Ban Peer
pl: Zablokuj partnera

[ctx: Choked]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: Not choked]
en: No
pl: Nie

[ctx: Snubbed]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: Not snubbed]
en: No
pl: Nie

[ctx: Interested]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: Not Interested]
en: No
pl: Nie

[ctx: Interesting]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: Not Interesting]
en: No
pl: Nie

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Client
pl: Klient

en: Up Speed
pl: Prędkość wysyłania

en: Choked
pl: Niedrożny

en: Snubbed
pl: Odrzucony

en: Availability
pl: Dostępność

en: Score
pl: Wynik

en: Upload Slot
pl: Slot wysyłania

en: Requests
pl: Żądania

en: Downloaded
pl: Pobrane

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: Interested
pl: Zainteresowany

en: Interesting
pl: Interesujące

en: IP address of the peer
pl: Adres IP partnera

en: Which client the peer is using
pl: Klient bittorrent partnera

en: Download speed
pl: Prędkość przesyłania

en: Upload speed
pl: Prędkość wysyłania

en: Whether or not the peer has choked us. If we are choked, the peer will not send us any data.
pl: Czy druga strona nas blokuje. Jeśli tak, nie będzie nam wysyłać żadnych danych.

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
pl: Niedrożny oznacza, że wciągu ostatnich dwóch minut od partnera nie zostały pobrane żadne dane

en: How much of the torrent's data the peer has
pl: Jaką część danych torrenta posiada druga strona

en: Whether or not the peer has DHT enabled
pl: Pokazuje, czy partner korzysta z DHT

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
pl: Wynik partnera. KTorrent używa tej wartości żeby ocenić, do kogo wysyłać.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
pl: Dane będą wysyłane tylko do partnerów, którym został przydzielony slot wysyłania

en: The number of download and upload requests
pl: Liczba żądań przesyłania i wysyłania

en: How much data we have downloaded from this peer
pl: Ilość danych pobranych od partnera

en: How much data we have uploaded to this peer
pl: Ilość danych wysłanych do partnera

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
pl: Pokazuje, czy partner jest zainteresowany pobieraniem od nas

en: Whether we are interested in downloading from this peer
pl: Pokazuje, czy jesteśmy zainteresowani pobieraniem od partnera

en: File
pl: Plik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
pl: Rozmiar

en: Url
pl: Adres

en: Status
pl: Stan

en: Seeders
pl: Wysyłania

en: Leechers
pl: Pijawki

en: Times Downloaded
pl: Liczba pobrań

en: Next Update
pl: Następne uaktualnienie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
pl: Dodaj tracker

en: Enter the URL of the tracker:
pl: Proszę podać adres trackera:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
pl: Istnieje już tracker o nazwie <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
pl: Usuń tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
pl: Zmień tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
pl: Uaktualnij tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Speed
pl: Prędkość

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
pl: Nie można dodać serwera rozsiewającego %1, jest na liście.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
pl: Nie można usunąć %1, jest częścią torrenta.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
pl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Serwer rozsiewający do dodania do torrenta.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Uwaga: </span>Wspierane są tylko serwery rozsiewające http.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
pl: Rozsiewający

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
pl: Usuń serwer rozsiewający

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
pl: Statystyki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
pl: Wysyłania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
pl: Prędkość przesyłania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
pl: Pijawki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
pl: Prędkość wysyłania:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
pl: Pozostało:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
pl: Wszystkie

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
pl: Źródło:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
pl: Zapisywanie do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
pl: Ograniczenie wysyłania na przesył:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
pl: Bez limitu

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: KiB
pl: KB

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
pl: Ograniczenie przesyłania na przesył:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
pl: Włącz protokół UTP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
pl: Katalogi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
pl: Domyślny katalog torrentów:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tempFolderLabel)
en: Default temporary folder:
pl: Domyślny katalog tymczasowy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
pl: Przydziel przestrzeń na dysku

[ctx: @title]
en: Select a New Torrent File
pl: Wybierz nowy plik Torrenta

en: Downloading Torrent File....
pl: Pobieranie pliku Torrent...

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
pl: Pobieranie...

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
pl: Nie można dodać trackera do prywatnego torrenta.

en: Torrent file does not exist
pl: Plik torrent nie istnieje

en: Analyzing torrent....
pl: Analiza pliku torrent...

en: Cannot initialize port...
pl: Nie można zainicjować portu...

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
pl: Rozsiewanie...

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
pl: Nie można zainicjować libktorrent. Obsługa torrentów może nie działać.

en: &Advanced Details
pl: Rozbudow&ane szczegóły

en: &Scan Files
pl: Skanuj &pliki

en: Error scanning data: %1
pl: Błąd skanowania danych: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
pl: Skanowanie danych torrenta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
pl: Liczba znalezionych fragmentów :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
pl: Liczba błędnych fragmentów :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
pl: Liczba fragmentów nie pobranych:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
pl: Liczba fragmentów pobranych:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
pl: Anuluj

en: Append
pl: Dołącz

en: Replace file
pl: Zastąp plik

en: Replace file-ending
pl: Zastąp rozszerzenie pliku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
pl: Zmień opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
pl: Tryb:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
pl: Rodzaj sumy sprawdzającej:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
pl: Wynik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
pl: etykieta

en: Add item
pl: Dodaj element

en: %1 would become %2
pl: %1 stanie się %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
pl: Zmień ciąg

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
pl: Zmień tryb

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
pl: Rodzaj sumy sprawdzającej

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
pl: Lista dostępnych wyszukiwarek

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
pl: Lista dostępnych adresów wyszukiwarek

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
pl: Łączenie...

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
pl: Nie można sprawdzić pobranego pliku (%1). Czy to naprawić?

[ctx: @action:button]
en: Repair
pl: Napraw

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
pl: Nie można sprawdzić pobranego pliku (%1). Czy pobrać go jeszcze raz?

en: Verification failed.
pl: Sprawdzanie nieudane.

en: Ignore
pl: Pomiń

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
pl: Nie można sprawdzić pobranego pliku, czy to naprawić (jeśli naprawa nie pomoże, pobranie zostanie wznowione)?

[ctx: @action:button]
en: Ignore
pl: Pomiń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
pl: Liczba jednoczesnych pobrań:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
pl: Liczba serwerów zwierciadlanych na plik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
pl: Liczba połączeń na adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
pl: Proszę wybrać pliki do pobrania.

en: File Selection
pl: Wybór pliku

en: Downloading Metalink File....
pl: Pobieranie pliku typu Metalink...

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
pl: Nowsza wersja tego Metalink-u może być dostępna, pobrać ją? me

en: Redownload Metalink
pl: Pobierz ponownie Metalink

en: Download failed, no working URLs were found.
pl: Pobieranie nieudane, nie znaleziono działającego adresu.

en: The download could not be verified, try to repair it?
pl: Nie można sprawdzić pobrania, czy spróbować je naprawić?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
pl: Nazwa silnika:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: URL:
pl: Adres URL:

en: Insert Engine
pl: Wstawienie silnika

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
pl: Wyszukiwarki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
pl: Nazwa wyszukiwarki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
pl: Nowy silnik...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
pl: Uruchomiony...

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
pl: Zakończono

en: Download failed, could not access this URL.
pl: Nieudane pobieranie, nie można uzyskać dostępu do adresu URL.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
pl: Ten adres URL nie pozwala na wiele połączeń,
    pobieranie zajmie więcej czasu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
pl: Użyj wyszukiwarek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
pl: Wyszukiwanie informacji dotyczących sprawdzania

en: Failed to write to the file.
pl: Nieudany zapis do pliku.

en: Delete Group | Delete Groups
pl[0]: Usuń grupę
pl[1]: Usuń grupy
pl[2]: Usuń grupy

en: Rename Group... | Rename Groups...
pl[0]: Zmień nazwę grupy...
pl[1]: Zmień nazwy grup...
pl[2]: Zmień nazwy grup...

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Show Main Window
pl: Pokaż główne okno

en: Hide Main Window
pl: Ukryj główne okno

en: Drop Target
pl: Małe okno

en: You can drag download links into the drop target.
pl: Do małego okna można przeciągać odnośniki.

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
pl: %1(%2% %3/%4) Prędkość:%5/s

en: Ready
pl: Gotowe

en: Group Settings for %1
pl: Ustawienia grupy dla %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
pl: Ustawienia grupy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Defau&lt folder:
pl: Domyś&lny katalog:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
pl: Przemieszcza do grupy wszystkie przesyłania dopasowane za pomocą wyrażenia regularnego

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Re&gular expression:
pl: Wyrażenie re&gularne:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
pl: *filmy*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
pl: Nieustawione

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ma&ximum download speed:
pl: &Największa szybkość pobierania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
pl: Największa szybkość &wysyłania:

en: Transfer History
pl: Historia przesyłań

en: &Open File
pl: &Otwórz plik

[ctx: The transfer is running]
en: Running
pl: Uruchomiony

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
pl: Zatrzymany

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
pl: Przerwany

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
pl: Zakończony

en: Source File
pl: Miejsce źródłowe

en: Destination
pl: Miejsce docelowe

en: Time
pl: Pozostało

en: File Size
pl: Rozmiar pliku

en: Less than 1MiB
pl: Mniej niż 1MB

en: Between 1MiB-10MiB
pl: Między 1 a 10MB

en: Between 10MiB-100MiB
pl: Między 10 i 100MB

en: Between 100MiB-1GiB
pl: Miedzy 100MB i 1GB

en: More than 1GiB
pl: Ponad 1GB

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Last week
pl: Ubiegły tydzień

en: Last month
pl: Ubiegły miesiąc

en: A long time ago
pl: Dawno temu

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
pl: Zakończone

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
pl: Wyczyść historię

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
pl: Tryby widoku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
pl: Wybór zakresu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
pl: Data

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
pl: Gospodarz

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
pl: Filtrowanie historii

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
pl: Usuń wybrane

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
pl: Pobrania

en: Last Month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Under 10MiB
pl: Poniżej 10MB

en: Between 10MiB and 50MiB
pl: Między 10 a 50MB

en: Between 50MiB and 100MiB
pl: Między 50 a 100MB

en: More than 100MiB
pl: Ponad 100MB

en: Download again
pl: Pobierz ponownie

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
pl: Usuń wybrane

en: Open file
pl: Otwórz plik

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
pl: &Pobrania

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
pl: &Pomoc

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File with &links to import:
pl: &Plik z odnośnikami do zaimportowania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importLinks)
en: &Import Links
pl: &Importuj odnośniki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
pl: Pokaż:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
pl: Pokaż zawartość &WWW

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
pl: Do filtrowania można używać znaków wieloznacznych.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
pl: Filtruj pliki tutaj...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAll)
en: &Select All
pl: &Wybierz wszystkie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
pl: O&dznacz wszystkie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
pl: &Odwróć zaznaczenie

en: Import Links
pl: Zaimportuj odnośniki

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does Not Contain
pl: Nie zawiera

en: All
pl: Wszystkie

en: Videos
pl: Filmy

en: Images
pl: Obrazy

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Archives
pl: Archiwa

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
pl: Składnia wzorca

en: Escape Sequences
pl: Sekwencje sterujące

en: Regular Expression
pl: Wyrażenie regularne

[ctx: name of a file]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
pl: &Pobierz

en: Auxiliary header
pl: Zewnętrzny nagłówek

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: Description
pl: Opis

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
pl: Rodzaj pliku

en: Location (URL)
pl: Lokalizacja (URL)

en: Links in: %1 - KGet
pl: Odnośniki: %1 - KGet

en: &Select All Filtered
pl: &Zaznacz wszystkie filtrowane

en: D&eselect All Filtered
pl: &Odznacz wszystkie filtrowane

en: Filter Column
pl: Filtrowanie kolumny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
pl: Tożsmość

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
pl: Opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
pl: Wersja:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
pl: Adres logo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
pl: Język pliku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
pl: Język:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
pl: Systemy operacyjne:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
pl: Wspierane systemy operacyjne oddzielone przecinkami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
pl: Wydawca:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
pl: Nazwa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
pl: wydawca

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
pl: Nazwa wydawcy

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
pl: Adres wydawcy

en: Import dropped files
pl: Import upuszczonych plików

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
pl: Ogólne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
pl: Utwórz częściowe sumy sprawdzające

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
pl: Ogólny adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
pl: Automatycznie utwórz sumy sprawdzające dla wybranych typów. To może zająć trochę czasu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
pl: Wpisz tu adresy URL jeśli wszystkie upuszczone pliki są na tym serwerze i w tym samym katalogu. Dla każdego upuszczonego pliku adres zawiera wpisaną część i nazwę pliku.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
pl: Rodzaje sum sprawdzających:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
pl: Utwórz sumy sprawdzające:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
pl: Opcjonalne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
pl: Opcjonalne dane:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
pl: Wpisz informacje dzielone przez wszystkie wybrane pliki.

en: File Properties
pl: Ustawienia plików

en: Enter a filename.
pl: Wpisz nazwę pliku.

en: The filename exists already, choose a different one.
pl: Plik o takiej nazwie już istnieje, proszę podać inną.

en: Enter at least one URL.
pl: Wpisz co najmniej jeden adres URL.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
pl: Wymagane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
pl: Użyte serwery zwierciadlane:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
pl: Zalecane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
pl: Rozmiar pliku (w bajtach):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Verification:
pl: Sprawdzenie:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
pl: Opcjonalne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
pl: Dodaj lokalne pliki dodając wiele informacji automatycznie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Add local files
pl: Dodaj pliki lokalne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
pl: Dodawanie plików lokalnych...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
pl: Informacje ogólne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
pl: Tutaj można podać dodatkowe ogólne informacja dla Metalink.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
pl: Źródło:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
pl: Adres do Metalink

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
pl: "Dynamiczne" oznacza, że uaktualnione Metalinki można znaleźć pod adresem "Źródło".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
pl: Dynamiczne:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
pl: Udostępniono Metalink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
pl: Data i czas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
pl: Przesunięcie strefy czasowej:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
pl: Ujemne przesunięcie:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
pl: Metalink uaktalniony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
pl: Ten asystent pomoże utworzyć plik typu Metalink od zera lub na podstawie istniejącego pliku tego typu. Wiele pól jest opcjonalnych lub zalecanych, więc wpisuje się tam dane jeśli potrzeba. Minimalny zestaw to lokalizacja do zapisu plików, co najmniej jeden plik i jeden adres.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
pl: Zapisz utworzony plik Metalink w:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
pl: Utwórz nowy plik Metalink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
pl: Wczytaj istniejący plik typu Metalink:

en: Create a Metalink
pl: Utwórz Metalink

en: Add at least one file.
pl: Dodaj co najmniej jedn plik.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
pl: Dla wpisów z ikoną trzeba ustawić serwery zwierciadlane.

en: General optional information for the metalink.
pl: Ogólne opcjonalne informacje dla Metalink.

en: Unable to load: %1
pl: Nie można wczytać: %1

en: Metalink Version 4.0 file
pl: Plik Metalink w wersji 4.0

en: Metalink Version 3.0 file
pl: Plik Metalink w wersji 3.0

en: Metalink file (*.metalink *.meta4)
pl: Plik Metalink (*.metalink *.meta4)

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
pl: Plik Metalink wersja 4.0 (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
pl: Plik Metalink wersja 3.0 (*.metalink)

en: Define the saving location.
pl: Proszę zdefiniować lokalizację zapisywanych plików.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
pl: Pliki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
pl: Serwer zwierciadlany:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
pl: Liczba połączeń:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
pl: Wpisz adres URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
pl: Priorytet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
pl: Opcjonalne: współczynnik określający preferencje odnośnie serwera zwierciadlanego, od 999999 (najmniejsza) do 1 (największa).

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, priority)
en: not specified
pl: nie podano

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
pl: Położenie:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
pl: Serwer zwierciadlany

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
pl: Priorytet

[ctx: Number of parallel connections to the mirror]
en: Connections
pl: Połączenia

[ctx: Location = country]
en: Location
pl: Położenie

en: Add mirror
pl: Dodaj serwer zwierciadlany

en: Modify the used mirrors
pl: Zmodyfikuj wykorzystywane serwery zwierciadlane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: PushButton
pl: Przycisk

en: Select at least one source url.
pl: Wybierz co najmniej jeden źródłowy adres url.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
pl: Plik istniejący w bieżącym katalogu został zaznaczony.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
pl: Cel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
pl: Grupa przesyłań:

en: Rename File
pl: Zmień nazwę pliku

en: Rename %1 to:
pl: Zmień nazwę %1 na:

en: &Rename
pl: &Zmień nazwę

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
pl: Podpis %1.

en: This option is not supported for the current transfer.
pl: Ta opcja nie jest wspierana dla bieżącego przesyłania.

en: Load Signature File
pl: Wczytaj plik podpisu

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
pl: Oddzielony podpis OpenPGP ASCII (*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
pl: Oddzielony podpis OpenPGP binarny (*.asc)

en: You need to define a signature.
pl: Trzeba zdefiniować podpis.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
pl: Nie znaleziono odcisku palca, proszę sprawdzić czy podpis jest poprawny lub sprawdzić zasób.

[ctx: trust level]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: trust level]
en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

[ctx: trust level]
en: Never
pl: Nigdy

[ctx: trust level]
en: Marginal
pl: Częściowy

[ctx: trust level]
en: Full
pl: Pełny

[ctx: trust level]
en: Ultimate
pl: Całkowity

en: The key has been revoked.
pl: Ten klucz został odwołany.

en: The key is disabled.
pl: Ten klucz jest wyłączony.

en: The key is invalid.
pl: Ten klucz jest błędny.

en: The key is expired.
pl: Ten klucz wygasł.

en: The key is not to be trusted.
pl: Temu kluczowi nie należy ufać.

en: The key is to be trusted marginally.
pl: Temu kluczowi można ufać częściowo.

en: Trust level of the key is unclear.
pl: Poziom zaufania do tego klucza jest niejasny.

en: Unlimited
pl: Nieograniczona

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
pl: Sprawdzony

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
pl: Nieudane

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
pl: Uwaga: sprawdzenie nieudane. Podano zły podpis albo dane zostały zmienione.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
pl: Sprawdzenie niemożliwe. Proszę sprawdzić wpisane dane, czy działają gpg-agent i połączenie z Internetem (potrzebne do pobrania kluczy).

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
pl: Opcja nie jest wspierana, bo KGet nie został skompilowany z obsługą QPGME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
pl: Ma binarny podpis PGP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
pl: Podpis ascii PGP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
pl: Wczytaj podpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: Verify
pl: Sprawdź

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
pl: Klucz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
pl: Wystawca:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
pl: Uwagi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
pl: Utworzono:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
pl: Wygasa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
pl: Zaufanie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
pl: Odcisk klucza:

en: Average speed: %1/s
pl: Średnia prędkość: %1/s

en: %1 of %2
pl: %1 z %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
pl: Źródło:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
pl: Stan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
pl: Pozostały czas:

en: Transfer Settings for %1
pl: Szczegóły przesyłania %1

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
pl: Wybranie celu nie zadziałało, cel nie został zmieniony.

en: Destination unmodified
pl: Cel nie został zmieniony

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
pl: Ustawienia przesyłania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
pl: Miejsce przesyłania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
pl: &Ograniczenie wysyłania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDownload)
en: Download &limit:
pl: Ograniczenie &pobierania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelShareRatio)
en: Ma&ximum share ratio:
pl: Największy współczynnik udziału:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
pl: Zmiana serwerów lustrzanych używanych do przesyłania.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrors)
en: Mirrors
pl: Serwery lustrzane

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verification)
en: Verification
pl: Sprawdzenie

en: Select columns
pl: Wybierz kolumny

en: Transfer Details
pl: Szczegóły przesyłania

en: Download Manager
pl: Zarządzanie pobieraniem

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
pl: Rodzaj haszu:

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
pl: Hasz:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
pl: Podaj klucz haszu

en: Add checksum
pl: Dodaj sumę sprawdzającą

en: Transfer Verification for %1
pl: Sprawdzenie przesyłania %1

en: %1 was successfully verified.
pl: Sprawdzono poprawnie: %1.

en: Verification successful
pl: Udane sprawdzenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Verifying:
pl: Sprawdzanie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
pl: Sprawdź pobrane pliki za pomocą wybranej sumy sprawdzającej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: &Verify
pl: &Sprawdź

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
pl: Zamknij
