kget - en to se translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, increase)
en: &Increase Priority
se: &Stuorit ovdavuorru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
se: &Unnit ovdavuorru

en: Start
se: Álggat

en: All
se: Buot

en: Images
se: Govat

en: Archives
se: Vuorkát

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
se: Ovdavuorru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
se: Gidde
