kget - en to sk translation catalogue (685 entries)

en: Pattern
sk: Vzorka

en: Escape sequences
sk: Escape sekvencie

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
sk: Povoliť ikonu v systémovej lište

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
sk: Vykonať akciu po dokončení všetkých sťahovaní:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
sk: Ukončiť KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
sk: Pri spustení:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
sk: Obnoviť stav sťahovania

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
sk: Spustiť všetky sťahovania

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
sk: Zastaviť všetky sťahovania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
sk: Podsystém histórie:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
sk: Povoliť globálne sledovanie priebehu v KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
sk: Zobrazovať každé sťahovanie samostatne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
sk: Zobrazovať celkový priebeh

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
sk: Spracovať existujúce súbory/prenosy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
sk: Vždy sa pýtať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
sk: Automaticky premenovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
sk: Prepísať

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
sk: Použiť cieľ pre pustenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
sk: Povoliť animácie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
sk: Používať štandardné priečinky pre skupiny ako návrh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
sk: Opýtať sa na cieľ ak nie sú žiadne predvolené priečinky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rename)
en: Rename
sk: Premenovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
sk: Vyberte ikonu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KonquerorIntegration)
en: Use as download manager for Konqueror
sk: Používať ako správcu sťahovania pre Konqueror

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
sk: Monitorovať schránku pre súbory na stiahnutie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
sk: Rozlišovať veľkosť písmen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, increase)
en: &Increase Priority
sk: Zvýšiť prior&itu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
sk: Znížiť pri&oritu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
sk: Maximálny počet sťahovaní na skupinu:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
sk: Bez limitu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
sk: Obmedzenie rýchlosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
sk: Globálne obmedzenie sťahovania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
sk: Globálne obmedzenie odosielania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
sk: Na prenos:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
sk: Znovu pripájať v straty pripojenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
sk: Počet pokusov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
sk: Znovu pripojiť po:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
sk:  sek

en: Could not open KWallet
sk: Nemôžem otvoriť KWallet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
sk: Povoliť webové rozhranie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
sk: Užívateľ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
sk: Heslo:

en: Include
sk: Zahrnúť

en: Exclude
sk: Vylúčiť

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
sk: Šírka stĺpcov v zobrazení histórie

en: Plugins
sk: Moduly

en: Turn Off Computer
sk: Vypnúť počítač

en: Hibernate Computer
sk: Hibernovať počítač

en: Suspend Computer
sk: Uspať počítač

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Change appearance settings
sk: Nastavenie vzhľadu

en: Groups
sk: Skupiny

en: Manage the groups
sk: Správa skupín

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
sk: Sieť

en: Network and Downloads
sk: Sieť a sťahovanie

en: Web Interface
sk: Webové rozhranie

en: Control KGet over a Network or the Internet
sk: Ovládanie KGet cez sieť alebo Internet

en: Verification
sk: Overenie

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
sk: Integrácia

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced Options
sk: Pokročilé možnosti

en: Transfer Plugins
sk: Prenosové moduly

en: New Group
sk: Nová skupina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
sk: Automatické overenie kontrolných súčtov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
sk: Použitý kontrolný súčet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
sk: Slabý (najrýchlejšie)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
sk: Silný (odporúčané)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
sk: Najsilnejší (najpomalšie)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, signature)
en: Signature
sk: Podpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
sk: Automatické overenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
sk: Automaticky sťahovať chýbajúce kľúče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
sk: Servery kľúčov:

en: Error
sk: Chyba

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
sk: Veľkosť súboru je väčšia ako maximálna veľkosť súboru, ktorú podporuje VFAT.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
sk: %1 odstránené, pretože hlási zlú veľkosť súboru.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
sk: Súbor

[ctx: status of the download]
en: Status
sk: Stav

[ctx: size of the download]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
sk: Kontrolný súčet

[ctx: signature of a file]
en: Signature
sk: Podpis

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
sk: V nastaveniach nie je zadaný žiadny server pre sťahovanie kľúčov. Sťahovanie bolo prerušené.

en: No key server
sk: Žiadny server kľúčov

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
sk: Kľúč nebol stiahnutý, pretože neboj nájdený žiadny užitočný server kľúčov. Pridajte viac serverov v nastavení, alebo reštartuje KGet a opakujte sťahovanie.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
sk: Naozaj chcete odstrániť skupinu s názvom %1?

en: Remove Group
sk: Odstrániť skupinu

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
sk: Naozaj chcete odstrániť nasledujúce skupiny?

en: Remove groups
sk: Odstrániť skupiny

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
sk: <p>Nasledujúci prenos bol pridaný do zoznamu sťahovaní:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download added
sk: Preberanie bolo pridané

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
sk: <p>Nasledujúci prenos bol pridaný do zoznamu sťahovaní:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
sk: <p>Nasledujúce prenosy boli pridané do zoznamu sťahovaní:</p>

en: My Downloads
sk: Moje sťahovania

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
sk: Súbor %1 už existuje.
    Chcete ho prepísať?

en: Overwrite existing file?
sk: Prepísať existujúci súbor?

en: Unable to save to: %1
sk: Nepodarilo sa uložiť do: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
sk[0]: <p>Nasledujúcu URL adresu nie je možné stiahnuť, pretože KGet nepodporuje tento protokol:</p>
sk[1]: <p>Nasledujúce URL adresy nie je možné stiahnuť, pretože KGet nepodporuje ich protokoly:</p>
sk[2]: <p>Nasledujúce URL adresy nie je možné stiahnuť, pretože KGet nepodporuje ich protokoly:</p>

en: Protocol unsupported
sk: Nepodporovaný protokol

en: New Download
sk: Nové sťahovanie

en: Enter URL:
sk: Zadajte URL:

[ctx: @title:window]
en: Choose Directory
sk: Vybrať priečinok

[ctx: @title:window]
en: Save As
sk: Uložiť ako

en: Malformed URL:
    %1
sk: Neplatná adresa URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
sk: Neplatná adresa URL, chýba protokol:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
sk: Už ste dokončili sťahovanie z umiestnenia: 
    
    %1
    
    Stiahnuť znovu?

en: Download it again?
sk: Stiahnuť znovu?

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
sk: Prebieha sťahovanie z umiestenia: 
    
    %1
    
    Chcete ho odstrániť a stiahnuť znovu?

en: Delete it and download again?
sk: Chcete ho odstrániť a stiahnuť znovu?

en: Directory is not writable
sk: Do adresára sa nedá zapisovať

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
sk: Tento súbor ste už stiahli z iného umiestnenia.
    
    Chcete ho stiahnuť a odstrániť predchádzajúci?

en: File already downloaded. Download anyway?
sk: Súbor je už stiahnutý. Stiahnuť napriek tomu?

en: You are already downloading the same file
sk: Už sťahujete rovnaký súbor

en: File already exists
sk: Súbor už existuje

en: Internet connection established, resuming transfers.
sk: Internetové pripojenie nadviazané, obnovujem prenosy.

en: No internet connection, stopping transfers.
sk: Žiadne internetové pripojenie, zastavujem prenosy.

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
sk: Nebude odstránené
    %1
    pretože je to adresár.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
sk: Nebude odstránené
    %1
    pretože to nie je lokálny súbor.

en: <p>The following file has finished downloading:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
sk: <p>Sťahovanie nasledujúceho súboru bolo dokončené:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download completed
sk: Sťahovanie bolo dokončené

en: <p>The following transfer has been started:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
sk: <p>Nasledujúci prenos bol spustený:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download started
sk: Sťahovanie bolo spustené

en: <p>There has been an error in the following transfer:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>The error message is:</p><p style="font-size: small;">%2</p>
sk: <p>Nastala chyba v nasledujúcom prenose:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>Chybová správa:</p><p style="font-size: small;">%2</p>

en: Resolve
sk: Vyriešiť

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
sk: KGet sa teraz zatvára, pretože všetky sťahovania boli dokončené.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
sk: Počítač bude teraz vypnutý, pretože všetky sťahovania boli dokončené.

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
sk: Vypínanie

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
sk: Počítač bude teraz uspatý na disk, pretože všetky sťahovania boli dokončené.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
sk: Hibernácia

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
sk: Počítač bude teraz uspatý do RAM, pretože všetky sťahovania boli dokončené.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
sk: Uspávanie

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
sk: Prerušiť

en: <p>All transfers have been finished.</p>
sk: <p>Všetky prenosy boli dokončené.</p>

en: Downloads completed
sk: Sťahovania boli dokončené

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
sk[0]: KGet sťahuje %1 súbor
sk[1]: KGet sťahuje %1 súbory
sk[2]: KGet sťahuje %1 súborov

en: KGet Transfer
sk: Prenosy KGet

en: Error trying to get %1
sk: Chyba pri získavaní %1

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
sk: Chýba kľúč na overenie podpisu, chcete ho stiahnuť?

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
sk: Nepodarilo sa overiť podpis pre %1. Viac informácií môžete nájsť v nastavení prenosu.

en: Signature not verified
sk: Podpis nie je overený

en: Downloading....
sk: Sťahuje sa...

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
sk: Pozdržané

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
sk: Zastavené

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
sk: Prerušené

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
sk: Dokončené

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
sk: Mení sa umiestnenie

en: 1 Item | %1 Items
sk[0]: 1 položka
sk[1]: %1 položky
sk[2]: %1 položiek

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
sk: Spustiť

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stalled
sk: Zastavené

[ctx: name of download]
en: Name
sk: Názov

[ctx: status of download]
en: Status
sk: Stav

[ctx: size of download]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: progress of download]
en: Progress
sk: Priebeh

[ctx: speed of download]
en: Speed
sk: Rýchlosť

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
sk: Zostávajúci čas

en: Question
sk: Otázka

en: Appl&y to all
sk: Použiť na všetk&o

en: No download directory specified.
sk: Nebol zadaný žiadny adresár pre sťahovanie.

en: Invalid download directory specified.
sk: Bol zadaný neplatný adresár pre sťahovanie.

en: Download directory is not writeable.
sk: Adresár pre sťahovanie nie je zapisovateľný.

en: No download destination specified.
sk: Nebol zadaný žiadny cieľ sťahovania.

en: Invalid download destination specified.
sk: Bol zadaný neplatný cieľ sťahovania.

en: Download destination is not writeable.
sk: Cieľ sťahovania nie je zapisovateľný.

en: No URL specified.
sk: Nebola zadaná žiadna adresa URL.

en: Malformed URL.
sk: Neplatná adresa URL.

en: Malformed URL, protocol missing.
sk: Neplatná adresa URL, chýba protokol.

en: Malformed URL, host missing.
sk: Neplatná adresa URL, chýba hostiteľ.

en: Invalid download directory specified:
    %1
sk: Bol zadaný neplatný adresár pre sťahovanie:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
sk: Adresár pre sťahovanie nie je zapisovateľný:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
sk: Bol zadaný neplatný cieľ sťahovania:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
sk: Cieľ sťahovania nie je zapisovateľný:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
sk: Neplatná adresa URL, chýba hostiteľ:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
sk: Súbor už existuje. Chcete ho prepísať?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
sk: Tento súbor ste už stiahli z iného umiestnenia.
    Chcete ho stiahnuť a odstrániť predchádzajúci?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
sk: Tento súbor už sťahujete z iného umiestnenia.
    Chcete ho stiahnuť a odstrániť predchádzajúci?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
sk: Už ste dokončili sťahovanie z tohto umiestnenia. Stiahnuť znovu?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
sk: Prebieha sťahovanie z tohto umiestenia.
    Chcete ho odstrániť a stiahnuť znovu?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
sk: Súbor už existuje:
    %1
    Chcete ho prepísať?

en: Malformed URLs.
sk: Neplatné adresy URL.

en: Malformed URLs, protocol missing.
sk: Neplatné adresy URL, chýba protokol.

en: Malformed URLs, host missing.
sk: Neplatné adresy URL, chýba hostiteľ.

en: Malformed URLs:
    %1
sk: Neplatné adresy URL:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
sk: Neplatné adresy URL, chýba protokol:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
sk: Neplatné adresy URL, chýba hostiteľ:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
sk: Ciele nie sú zapisovateľné:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
sk: Súbory už existujú. Chcete ich prepísať?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
sk: Už ste dokončili sťahovania do týchto cieľov. Chcete ich stiahnuť znovu?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
sk: Prebiehajú sťahovania do týchto cieľov.
    Chcete ich odstrániť a stiahnuť znovu?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
sk: Už ste dokončili sťahovania z týchto umiestnení. Chcete ich stiahnuť znovu?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
sk: Prebiehajú sťahovania z týchto umiestení.
    Chcete ich odstrániť a stiahnuť znovu?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
sk: Súbory už existujú:
    %1
    Chcete ich prepísať?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
sk: Už ste dokončili sťahovania do týchto cieľov: 
    
    %1
    
    Chcete ich stiahnuť znovu?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
sk: Prebiehajú sťahovania do týchto cieľov: 
    
    %1
    
    Chcete ich odstrániť a stiahnuť znovu?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
sk: Už ste dokončili sťahovania z týchto umiestnení: 
    
    %1
    
    Chcete ich stiahnuť znovu?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
sk: Prebiehajú sťahovania z týchto umiestení: 
    
    %1
    
    Chcete ich odstrániť a stiahnuť znovu?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
sk: Typ

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
sk: Overené

en: An advanced download manager by KDE
sk: Pokročilý správca sťahovania pre KDE

en: (C) 2005 - 2014, The KGet developers
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss
sk: (C) 2005 - 2014, The vývojári KGet
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
sk: Správca, hlavný vývojár, autor torrent modulu

en: Core Developer
sk: Hlavný vývojár

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
sk: Hlavný vývojár, autor viacvláknového modulu

en: Developer
sk: Vývojár

en: Google Summer of Code Student
sk: Študent Google Summer of Code

en: Mms Plugin Author
sk: Autor pluginu Mms

en: Former Developer
sk: Bývalý vývojár

en: BTCore (KTorrent) Developer
sk: Vývojár BTCore (KTorrent)

en: Design of Web Interface
sk: Návrh webového rozhrania

en: Start KGet with drop target
sk: Spustí KGet s cieľom prevzatia

en: Start KGet with hidden main window
sk: Spustí KGet so skrytým hlavným oknom

en: Start KGet without drop target animation
sk: Spustí KGet s cieľom prevzatia bez animácie

en: Execute Unit Testing
sk: Spustí testovanie modulov

en: URL(s) to download
sk: URL na stiahnutie

en: &New Download...
sk: &Nové sťahovanie...

en: &Import Transfers...
sk: &Importovať prenosy...

en: &Export Transfers List...
sk: &Exportovať zoznam prenosov...

en: &Create a Metalink...
sk: Vytvoriť metalink...

en: Top Priority
sk: Najvyššia priorita

en: Least Priority
sk: Najnižšia priorita

en: Increase Priority
sk: Zvýšiť prioritu

en: Decrease Priority
sk: Znížiť prioritu

[ctx: @action]
en: Delete Group
sk: Odstrániť skupinu

[ctx: @action]
en: Rename Group...
sk: Premenovať skupinu...

en: Set Icon...
sk: Nastaviť ikonu...

en: Auto-Paste Mode
sk: Režim automatického vkladania

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
sk: Tlačidlo <b>Automatické vkladanie</b> prepína režim
    automatického vkladania.
    Ak je zapnuté, KGet periodicky prezerá schránku a automaticky vkladá nájdené URL.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
sk: Použiť KGet ako správcu sťahovania pre Konqueror

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
sk: Odstrániť vybrané

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
sk: Odstrániť všetky dokončené

[ctx: delete selected transfer item and files]
en: Remove Selected and Delete Files
sk: Odstrániť vybrané a vymazať súbory

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
sk: Stiahnuť znovu vybrané

en: Start All
sk: Spustiť všetko

en: Start Selected
sk: Spustiť vybrané

en: Pause All
sk: Pozastaviť všetko

en: Stop Selected
sk: Zastaviť vybrané

en: Start
sk: Spustiť

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Open Destination
sk: Otvoriť cieľ

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: Show Details
sk: Zobraziť detaily

en: Copy URL to Clipboard
sk: Kopírovať URL do schránky

en: &Transfer History
sk: &História prenosov

en: &Group Settings
sk: &Nastavenie skupiny

en: &Transfer Settings
sk: Nastavenie &prenosu

en: Import &Links...
sk: Importovať &odkazy...

en: After downloads finished action
sk: Úlohy po ukončení sťahovaní

note: i18n("Choose an action that is executed after all downloads have been finished."));
en: No Action
sk: Žiadna akcia

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
sk: Toto je po prvýkrát, čo ste spustili KGet.
    Chcete nastaviť KGet ako správcu sťahovania pre Konqueror?

en: Konqueror Integration
sk: Integrácia do Konquerora

en: Enable
sk: Povoliť

en: Do Not Enable
sk: Nepovoľovať

[ctx: @title:window]
en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: All Openable Files
sk: Všetky otvoriteľné súbory

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
sk: Niektoré prenosy stále bežia.
    Naozaj chcete ukončiť KGet?

en: Confirm Quit
sk: Potvrdiť ukončenie

[ctx: @title:window]
en: Export Transfers
sk: Exportovať prenosy

en: KGet Transfer List
sk: Zoznam prenosov KGet

en: Text File
sk: Textový súbor

en: Enter Group Name
sk: Zadajte názov skupiny

en: Group name:
sk: Názov skupiny:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
sk[0]: Ste si istý, že chcete odstrániť vybraný prenos?
sk[1]: Ste si istý, že chcete odstrániť vybrané prenosy?
sk[2]: Ste si istý, že chcete odstrániť vybrané prenosy?

en: Confirm transfer delete
sk: Potvrdiť odstránenie prenosu

en: Are you sure you want to delete the selected transfer including files? | Are you sure you want to delete the selected transfers including files?
sk[0]: Ste si istý, že chcete odstrániť vybraný prenos vrátane súborov?
sk[1]: Ste si istý, že chcete odstrániť vybrané prenosy vrátane súborov?
sk[2]: Ste si istý, že chcete odstrániť vybrané prenosy vrátane súborov?

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
sk: KGet bol dočasne zakázaný ako správca sťahovania pre Konqueror. Ak ho chcete vypnúť navždy, choďte do Nastavenie->Pokročilé a vypnite "Použiť KGet ako správcu sťahovania pre Konqueror".

en: The dropped file is a KGet Transfer List
sk: Pustený súbor je zoznam prenosov KGet

en: &Download
sk: &Stiahnuť

en: &Load transfer list
sk: &Načítať zoznam prenosov

en: Advanced Details for %1
sk: Pokročilé detaily pre %1

en: Files
sk: Súbory

en: Trackers
sk: Trackery

en: Webseeds
sk: Webové seedy

en: Chunk
sk: Blok

en: Progress
sk: Priebeh

en: Down Speed
sk: Rýchlosť sťahovania

en: Number of the chunk
sk: Číslo bloku

en: Download progress of the chunk
sk: Priebeh sťahovania bloku

en: Which peer we are downloading it from
sk: Od ktorého peera sťahujeme

en: Download speed of the chunk
sk: Rýchlosť sťahovania bloku

en: Which files the chunk is located in
sk: V ktorých súboroch je blok umiestnený

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
sk: Bloky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
sk: Celkom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
sk: Práve sa sťahuje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
sk: Stiahnuté:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
sk: Vylúčené:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
sk: Zostáva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
sk: Veľkosť:

[ctx: Open file]
en: Open
sk: Otvoriť

en: Download first
sk: Stiahnuť ako prvé

en: Download normally
sk: Stiahnuť normálne

en: Download last
sk: Stiahnuť ako posledné

en: Do Not Download
sk: Nesťahovať

en: Delete File(s)
sk: Odstrániť súbor(y)

en: Move File
sk: Presunúť súbor

en: Collapse Folder Tree
sk: Zbaliť adresárový strom

en: Expand Folder Tree
sk: Rozbaliť adresárový strom

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
sk[0]: Všetky dáta v tomto súbore budú stratené. Naozaj chcete pokračovať?
sk[1]: Všetky dáta v týchto súboroch budú stratené. Naozaj chcete pokračovať?
sk[2]: Všetky dáta v týchto súboroch budú stratené. Naozaj chcete pokračovať?

en: Select a directory to move the data to
sk: Vyberte adresár na presun dát

en: Priority
sk: Priorita

en: Preview
sk: Náhľad

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
sk: % hotovo

[ctx: Download first]
en: First
sk: Najskôr

[ctx: Download last]
en: Last
sk: Nakoniec

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
sk: Normálne

[ctx: Preview available]
en: Available
sk: Dostupný

[ctx: Preview pending]
en: Pending
sk: Čakajúci

[ctx: No preview available]
en: No
sk: Nie

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
sk: Normálne

[ctx: preview available]
en: Available
sk: Dostupný

en: Kick Peer
sk: Vykopnúť peera

en: Ban Peer
sk: Zakázať peera

[ctx: Choked]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Not choked]
en: No
sk: Nie

[ctx: Snubbed]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Not snubbed]
en: No
sk: Nie

[ctx: Interested]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Not Interested]
en: No
sk: Nie

[ctx: Interesting]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Not Interesting]
en: No
sk: Nie

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Client
sk: Klient

en: Up Speed
sk: Rýchlosť odosielania

en: Choked
sk: Udusené

en: Snubbed
sk: Utlmené

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Score
sk: Skóre

en: Upload Slot
sk: Odosielací slot

en: Requests
sk: Požiadavky

en: Downloaded
sk: Stiahnuté

en: Uploaded
sk: Odoslané

en: Interested
sk: Má záujem

en: Interesting
sk: Mám záujem

en: IP address of the peer
sk: IP adresa peera

en: Which client the peer is using
sk: Akého klienta používa peer

en: Download speed
sk: Rýchlosť sťahovania

en: Upload speed
sk: Rýchlosť odosielania

en: Whether or not the peer has choked us. If we are choked, the peer will not send us any data.
sk: Určuje, či nás peer udusil alebo nie. Keď sme pridusení, peer nám nebude posielať žiadne dáta.

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
sk: Utlmený znamená, že peer nám neposlal žiadne dáta v priebehu posledných 2 minút

en: How much of the torrent's data the peer has
sk: Koľko dát z torrentu má peer

en: Whether or not the peer has DHT enabled
sk: Určuje, či má alebo nemá peer povolené DHT

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
sk: Skóre peera. KTorrent ho používa, aby určil, komu odosielať.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
sk: Iba peerovia, ktorí majú odosielací slot, od nás dostanú dáta

en: The number of download and upload requests
sk: Počet požiadaviek na sťahovanie a odosielanie

en: How much data we have downloaded from this peer
sk: Koľko dát sme stiahli od tohto peera

en: How much data we have uploaded to this peer
sk: Koľko dát sme odoslali tomuto peerovi

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
sk: Určuje, či má peer záujem od nás sťahovať dáta

en: Whether we are interested in downloading from this peer
sk: Určuje, či máme záujem sťahovať dáta od tohto peera

en: File
sk: Súbor

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
sk: Veľkosť

en: Url
sk: URL

en: Status
sk: Stav

en: Seeders
sk: Seederov

en: Leechers
sk: Peerov

en: Times Downloaded
sk: Počet stiahnutí

en: Next Update
sk: Ďalšia aktualizácia za

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
sk: Pridať tracker

en: Enter the URL of the tracker:
sk: Zadajte URL adresu trackera:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
sk: Už existuje tracker s názvom <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
sk: Odstrániť tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
sk: Zmeniť tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
sk: Aktualizovať trackery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
sk: Obnoviť štandardné

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
sk: Nie je možné pridať webový seed %1, pretože sa už nachádza v zozname webových seedov.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
sk: Nie je možné odstrániť webový seed %1, pretože je súčasťou torrentu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
sk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webové seedy, ktoré sa pridajú k torrentu.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Podporované sú iba webové seedy s protokolom http.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
sk: Pridať webový seed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
sk: Odstrániť webový seed

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
sk: Štatistiky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
sk: Seederov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
sk: Rýchlosť sťahovania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
sk: Peerov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
sk: Rýchlosť odosielania:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
sk: Zostáva:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
sk: Všetky:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
sk: Zdroj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
sk: Ukladanie do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
sk: Obmedzenie odosielania na prenos:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
sk: Bez obmedzenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
sk: Obmedzenie sťahovania na prenos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
sk: Povoliť UTP protokol

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
sk: Priečinky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
sk: Štandardný priečinok torrentov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tempFolderLabel)
en: Default temporary folder:
sk: Predvolený dočasný priečinok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
sk: Alokovať miesto na disku

en: Downloading Torrent File....
sk: Sťahuje sa súbor torrentu....

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
sk: Sťahuje sa....

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
sk: Tracker nie je možné pridať do súkromného torrentu.

en: Torrent file does not exist
sk: Torrent súbor neexistuje

en: Analyzing torrent....
sk: Analyzuje sa torrent....

en: Cannot initialize port...
sk: Nie je možné inicializovať port...

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
sk: Zdieľanie....

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
sk: Nie je možné inicializovať libktorrent. Podpora torrentu nemusí pracovať.

en: &Advanced Details
sk: &Pokročilé detaily

en: &Scan Files
sk: &Skontrolovať súbory

en: Error scanning data: %1
sk: Chyba pri kontrole dát: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
sk: Kontrola dát torrentu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
sk: Počet nájdených blokov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
sk: Počet chybných blokov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
sk: Počet nestiahnutých blokov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
sk: Počet stiahnutých blokov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Append
sk: Pripojiť

en: Replace file
sk: Nahradiť súbor

en: Replace file-ending
sk: Nahradiť koniec súboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
sk: Zmeniť reťazec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
sk: Režim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
sk: Typ kontrolného súčtu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
sk: Výsledok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
sk: popis

en: Add item
sk: Pridať položku

en: %1 would become %2
sk: %1 sa zmení na %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
sk: Zmeniť reťazec

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
sk: Zmeniť režim

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
sk: Typ kontrolného súčtu

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
sk: Zoznam dostupných vyhľadávacích nástrojov

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
sk: Zoznam dostupných URL vyhľadávacích nástrojov

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
sk: Pripájanie....

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
sk: Sťahovanie (%1) sa nepodarilo overiť. Chcete ho opraviť?

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
sk: Sťahovanie (%1) sa nepodarilo overiť. Chcete ho znovu stiahnuť?

en: Verification failed.
sk: Overenie zlyhalo.

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
sk: Sťahovanie sa nepodarilo overiť, chcete ho opraviť (ak sa oprava nepodarí, sťahovanie bude zopakované)?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
sk: Počet súbežných sťahovaní súboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
sk: Počet zrkadiel na súbor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
sk: Počet pripojení na URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
sk: Vyberte súbor, ktorý chcete stiahnuť.

en: File Selection
sk: Výber súboru

en: Downloading Metalink File....
sk: Sťahovanie Metalink súboru....

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
sk: Môže existovať novšia verzia tohto Metalinku, chcete ju stiahnuť?

en: Redownload Metalink
sk: Stiahnuť znovu Metalink

en: Download failed, no working URLs were found.
sk: Sťahovanie zlyhalo, nenašla sa žiadna funkčná URL adresa.

en: The download could not be verified, try to repair it?
sk: Sťahovanie sa nepodarilo overiť, chcete ho opraviť?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
sk: Názov nástroja:

en: Insert Engine
sk: Vložiť nástroj

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
sk: Vyhľadávacie nástroje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
sk: Názov nástroja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
sk: Nový nástroj...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
sk: Spustené...

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
sk: Dokončené

en: Download failed, could not access this URL.
sk: Sťahovanie zlyhalo, nie je možné pristupovať k URL.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
sk: Toto URL nepovoľuje viac pripojení,
    sťahovanie bude trvať dlhšie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
sk: Používať vyhľadávacie nástroje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
sk: Hľadať overovacie informácie

en: Failed to write to the file.
sk: Zápis do súboru zlyhal.

en: Delete Group | Delete Groups
sk[0]: Odstrániť skupinu
sk[1]: Odstrániť skupiny
sk[2]: Odstrániť skupiny

en: Rename Group... | Rename Groups...
sk[0]: Premenovať skupinu...
sk[1]: Premenovať skupiny...
sk[2]: Premenovať skupiny...

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
sk: Prilepiť

en: Show Main Window
sk: Zobraziť hlavné okno

en: Hide Main Window
sk: Skryť hlavné okno

en: Drop Target
sk: Cieľ prevzatia

en: You can drag download links into the drop target.
sk: Odkazy k stiahnutiu môžete ťahať a pustiť do cieľa prevzatia.

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
sk: %1(%2% %3/%4) Rýchlosť:%5/s

en: Ready
sk: Pripravený

en: Group Settings for %1
sk: Nastavenie skupiny pre %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
sk: Nastavenie skupiny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Defau&lt folder:
sk: Predvolený priečinok:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
sk: Presunie všetky prenosy s regulárnym výrazom do tejto skupiny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Re&gular expression:
sk: R&egulárny výraz:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
sk: *filmy*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
sk: Nenastavené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ma&ximum download speed:
sk: Maximálna rýchlosť sťahovania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
sk: Maximálna rýchlosť odosielania:

en: Transfer History
sk: História prenosov

en: &Open File
sk: &Otvoriť súbor

[ctx: The transfer is running]
en: Running
sk: Spustené

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
sk: Zastavené

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
sk: Prerušené

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
sk: Dokončené

en: Source File
sk: Zdrojový súbor

en: Destination
sk: Cieľ

en: Time
sk: Čas

en: File Size
sk: Veľkosť súboru

en: Less than 1MiB
sk: Menšie ako 1 MiB

en: Between 1MiB-10MiB
sk: 1 MiB až 10 MiB

en: Between 10MiB-100MiB
sk: 10 MiB až 100 MiB

en: Between 100MiB-1GiB
sk: 100 MiB až 1 GiB

en: More than 1GiB
sk: Väčšie ako 1 GiB

en: Today
sk: Dnes

en: Last week
sk: Minulý týždeň

en: Last month
sk: Minulý mesiac

en: A long time ago
sk: Veľmi dávno

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
sk: Dokončené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
sk: Vyčistiť históriu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
sk: Režimy pohľadu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
sk: Vyberte rozsahy:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
sk: Dátum

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
sk: Hostiteľ

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
sk: Filtrovať históriu

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
sk: Odstrániť vybrané

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
sk: Stiahnuť

en: Last Month
sk: Minulý mesiac

en: Under 10MiB
sk: Menšie ako 10 MiB

en: Between 10MiB and 50MiB
sk: 10 MiB až 50 MiB

en: Between 50MiB and 100MiB
sk: 50 MiB až 100 MiB

en: More than 100MiB
sk: Väčšie ako 100 MiB

en: Download again
sk: Stiahnuť znovu

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
sk: Odstrániť vybrané

en: Open file
sk: Otvoriť súbor

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
sk: &Sťahovania

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: Nas&tavenie

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sk: &Pomocník

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File with &links to import:
sk: &Súbor s odkazmi na importovanie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importLinks)
en: &Import Links
sk: &Importovať odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
sk: Zobraziť:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
sk: Zobraziť &webový obsah

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
sk: Môžete použiť zastupiteľné znaky pre filtrovanie.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
sk: Filtrovať súbory...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAll)
en: &Select All
sk: Vy&brať všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
sk: O&dznačiť všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
sk: Inver&tovať výber

en: Import Links
sk: Importovať odkazy

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does Not Contain
sk: Neobsahuje

en: All
sk: Všetko

en: Videos
sk: Videá

en: Images
sk: Obrázky

en: Audio
sk: Zvuk

en: Archives
sk: Archívy

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
sk: Syntax vzoru

en: Escape Sequences
sk: Escape sekvencie

en: Regular Expression
sk: Regulárny výraz

[ctx: name of a file]
en: Name
sk: Názov

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
sk: &Stiahnuť

en: Auxiliary header
sk: Pomocná hlavička

en: File Name
sk: Názov súboru

en: Description
sk: Popis

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
sk: Typ súboru

en: Location (URL)
sk: Umiestnenie (URL)

en: Links in: %1 - KGet
sk: Odkazy v: %1 - KGet

en: &Select All Filtered
sk: &Vybrať všetky filtrované

en: D&eselect All Filtered
sk: &Odznačiť všetky filtrované

en: Filter Column
sk: Stĺpec filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
sk: Identita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
sk: Popis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
sk: Verzia:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
sk: URL adresa loga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
sk: Jazyk súboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
sk: Jazyk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
sk: Operačné systémy:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
sk: Podporované operačné systémy, oddelené čiarkami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
sk: Autorské práva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
sk: Vydavateľ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
sk: Názov:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
sk: vydavateľ

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
sk: Názov vydavateľa

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
sk: URL adresa vydavateľa

en: Import dropped files
sk: Importovať súbory

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
sk: Všeobecné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
sk: Vytvoriť čiastočné kontrolné súčty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
sk: Všeobecná URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
sk: Automaticky vytvoriť kontrolné súčty pre vybrané typy. Toto môže chvíľu trvať.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
sk: Sem zadajte URL adresy, ak sú všetky súbory na tomto serveri a v rovnakom adresári. URL adresa každého súboru by mala obsahovať zadanú časť a názov súboru.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
sk: Typy kontrolných súčtov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
sk: Vytvoriť kontrolné súčty:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
sk: Voliteľné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
sk: Voliteľné údaje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
sk: Zadajte informácie spoločné pre všetky vybrané súbory.

en: File Properties
sk: Vlastnosti súboru

en: Enter a filename.
sk: Zadajte názov súboru.

en: The filename exists already, choose a different one.
sk: Názov súboru už existuje. Zadajte iný názov.

en: Enter at least one URL.
sk: Zadajte aspoň jednu URL adresu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
sk: Vyžadované

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
sk: Názov súboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
sk: Použité zrkadlá:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
sk: Odporúčané

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
sk: Veľkosť súboru (v bajtoch):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Verification:
sk: Overenie:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
sk: Voliteľné

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
sk: Pridá miestne súbory automatickým pridaním množstva informácií.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Add local files
sk: Pridať lokálne súbory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
sk: Pridávanie lokálnych súborov...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
sk: Všeobecné informácie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
sk: Tu môžete zadať voliteľné všeobecné informácie pre metalink.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
sk: Zdroj:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
sk: Webová URL adresa k metalinku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
sk: Dynamicky znamená, že aktualizované metalinky je možné nájsť v "Zdroji".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
sk: Dynamicky:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
sk: Metalink publikovaný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
sk: Dátum a čas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
sk: Posun časového pásma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
sk: Záporný posun:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
sk: Metalink aktualizovaný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
sk: S týmto asistentom môžete vytvoriť metalinky od nuly, alebo na základe existujúcich metalinkov. Veľké množstvo polí je voliteľných alebo odporúčaných, takže ich zadajte ak treba. Mali by ste zadať minimálne umiestnenie, najmenej jeden súbor a jednu URL adresu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
sk: Uložiť vytvorený metalink do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
sk: Vytvoriť nový metalink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
sk: Načítať existujúci metalink:

en: Create a Metalink
sk: Vytvoriť metalink

en: Add at least one file.
sk: Pridajte aspoň jeden riadok.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
sk: Musíte zadať zrkadlá pre položky s ikonou.

en: General optional information for the metalink.
sk: Všeobecné voliteľné informácie pre metalink.

en: Unable to load: %1
sk: Nepodarilo sa načítať: %1

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
sk: Súbor Metalink verzie 4.0 (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
sk: Súbor Metalink verzie 3.0 (*.metalink)

en: Define the saving location.
sk: Definujte umiestnenie pre uloženie.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
sk: Súbory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
sk: Zrkadlo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
sk: Počet pripojení:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
sk: Zadajte URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
sk: Priorita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
sk: Voliteľné: priorita zrkadla, 1 - najvyššia, 999999 najnižšia.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, priority)
en: not specified
sk: nešpecifikované

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
sk: Umiestnenie:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
sk: Zrkadlo

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
sk: Priorita

[ctx: Number of parallel connections to the mirror]
en: Connections
sk: Pripojenia

[ctx: Location = country]
en: Location
sk: Umiestnenie

en: Add mirror
sk: Pridať zrkadlo

en: Modify the used mirrors
sk: Zmeniť použité zrkadlá

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: PushButton
sk: Tlačítko

en: Select at least one source url.
sk: Zvoľte aspoň jedno zdrojové URL.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
sk: Boli označené súbory, ktoré už existujú v aktuálnom priečinku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
sk: Cieľ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
sk: Skupina prenosov:

en: Rename File
sk: Premenovať súbor

en: Rename %1 to:
sk: Premenovať %1 na:

en: &Rename
sk: Pre&menovať

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
sk: Podpis %1.

en: This option is not supported for the current transfer.
sk: Táto možnosť nie je podporovaná pre aktuálny prenos.

en: Load Signature File
sk: Načítať súbor podpisu

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
sk: Oddelený ASCII podpis OpenPGP (*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
sk: Oddelený binárny podpis ASCII OpenPGP (*.sig)

en: You need to define a signature.
sk: Musíte definovať podpis.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
sk: Nebol nájdený žiadny odtlačok prsta, skontrolujte správnosť podpisu, alebo overte sťahovanie.

[ctx: trust level]
en: Unknown
sk: Neznáma

[ctx: trust level]
en: Undefined
sk: Nedefinovaná

[ctx: trust level]
en: Never
sk: Nikdy

[ctx: trust level]
en: Marginal
sk: Okrajová

[ctx: trust level]
en: Full
sk: Plná

[ctx: trust level]
en: Ultimate
sk: Dokonalá

en: The key has been revoked.
sk: Kľúč bol odvolaný.

en: The key is disabled.
sk: Kľúč je zakázaný.

en: The key is invalid.
sk: Kľúč nie je platný.

en: The key is expired.
sk: Kľúč stratil platnosť.

en: The key is not to be trusted.
sk: Kľúč nie je dôveryhodný.

en: The key is to be trusted marginally.
sk: Kľúč je čiastočne dôveryhodný.

en: Trust level of the key is unclear.
sk: Úroveň dôveryhodnosti kľúča je nejasná.

en: Unlimited
sk: Neobmedzená

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
sk: Overený

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
sk: Neoverený

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
sk: Upozornenie: Overenie zlyhalo. Buď ste zadali chybný podpis, alebo dáta boli zmenené.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
sk: Overenie nie je možné. Skontrolujte zadané údaje, či beží gpg-agent, alebo či máte pripojenie do internetu (pre získanie kľúčov.)

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
sk: Funkcia nie je podporovaná, pretože KGet nie je skompilovaný s podporou QPGME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
sk: Má binárny PGP podpis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
sk: Ascii PGP podpis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
sk: Načítať podpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: Verify
sk: Overiť

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
sk: Kľúč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
sk: Vydavateľ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
sk: E-mail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
sk: Komentár:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
sk: Vytvorenie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
sk: Platnosť do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
sk: Dôveryhodnosť:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
sk: Odtlačok prsta:

en: Average speed: %1/s
sk: Priemerná rýchlosť: %1/s

en: %1 of %2
sk: %1 z %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
sk: Zdroj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
sk: Stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
sk: Zostávajúci čas:

en: Transfer Settings for %1
sk: Nastavenie prenosu pre %1

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
sk: Zmena cieľa sa nepodarila, cieľ zostáva nezmenený.

en: Destination unmodified
sk: Cieľ nezmenený

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
sk: Nastavenie prenosu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
sk: Cieľ sťahovania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
sk: Obmedzenie odosielania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDownload)
en: Download &limit:
sk: Obmedzenie sťahovania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelShareRatio)
en: Ma&ximum share ratio:
sk: Maximálny pomer zdieľania:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
sk: Zmeniť zrkadlá použité pre sťahovanie.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrors)
en: Mirrors
sk: Zrkadlá

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verification)
en: Verification
sk: Overenie

en: Select columns
sk: Vybrať stĺpce

en: Transfer Details
sk: Detaily prenosu

en: Download Manager
sk: Správca sťahovania

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
sk: Hash typ:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
sk: Zadajte hash kľúč

en: Add checksum
sk: Pridať kontrolný súčet

en: Transfer Verification for %1
sk: Overenie prenosu pre %1

en: %1 was successfully verified.
sk: %1 bol úspešne overený.

en: Verification successful
sk: Overenie úspešné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Verifying:
sk: Overuje sa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
sk: Overiť dokončené sťahovanie s vybraným kontrolným súčtom.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: &Verify
sk: O&veriť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
sk: Zatvoriť
