kget - en to sl translation catalogue (712 entries)

en: Pattern
sl: Vzorec

en: Syntax
sl: Skladnja

en: Escape sequences
sl: Ubežna zaporedja

en: Regular expression
sl: Regularni izraz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticDeletionEnabled)
en: Automatically delete all transfer history older than:
sl: Samodejno izbriši vso zgodovino prenosov, starejšo od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
sl: Omogoči ikono v sistemski vrstici

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
sl: Izvedi dejanje, ko se zaključijo vsi prejemi:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
sl: Končaj KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
sl: Ob zagonu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
sl: Obnovi stanje prejemov

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
sl: Začni vse prejeme

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
sl: Ustavi vse prejeme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
sl: Zaledje za zgodovino:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
sl: Omogoči splošno spremljanje napredka KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
sl: Prikaži vsak posamezen prejem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
sl: Prikaži skupni napredek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
sl: Obravnavanje obstoječih datotek/prenosov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
sl: Vedno vprašaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
sl: Samodejno preimenuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
sl: Prepiši

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
sl: Uporabi cilj spuščanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
sl: Omogoči animacije

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
sl: Za predloge uporabi privzete mape za skupine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
sl: Vprašaj za cilj, če ni privzetih map

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rename)
en: Rename
sl: Preimenuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
sl: Izberi ikono ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KonquerorIntegration)
en: Use as download manager for Konqueror
sl: Uporabi kot upravljalnik prejemanj za Konqueror

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
sl: Spremljanje odložišča za prejem datotek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
sl: Razlikuj med velikimi in malimi črkami:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, increase)
en: &Increase Priority
sl: Povečaj prednost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
sl: Zmanjšaj prednost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
sl: Največ prejemov na skupino:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
sl: Brez omejitev

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
sl: Omejitev hitrosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
sl: Splošna omejitev prejemov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
sl: Splošna omejitev pošiljanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
sl: Po prenosu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
sl: Ponovno se poveži ob pokvarjeni povezavi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
sl: Število ponovnih poskusov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
sl: Poskusi znova po:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
sl:  sek.

en: Could not open KWallet
sl: Ni bilo mogoče odpreti Listnice za KDE

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
sl: Omogoči spletni vmesnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
sl: Vrata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
sl: Uporabnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
sl: Geslo:

en: Include
sl: Vključi

en: Exclude
sl: Izvzemi

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
sl: Širina stolpcev v prikazu zgodovine

en: Plugins
sl: Vstavki

en: Xml
sl: XML

en: Turn Off Computer
sl: Izklopi računalnik

en: Hibernate Computer
sl: Postavi računalnik v mirovanje

en: Suspend Computer
sl: Postavi računalnik v pripravljenost

en: Day(s)
sl: Dni

en: Hour(s)
sl: Ur

en: Minute(s)
sl: Minut

en: Second(s)
sl: Sekund

en: Appearance
sl: Videz

en: Change appearance settings
sl: Spremeni nastavitve videza

en: Groups
sl: Skupine

en: Manage the groups
sl: Upravljaj s skupinami

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
sl: Omrežje

en: Network and Downloads
sl: Omrežje in prejemi

en: Web Interface
sl: Spletni vmesnik

en: Control KGet over a Network or the Internet
sl: Nadzirajte KGet preko omrežja ali interneta

en: Verification
sl: Preverjanje

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
sl: Omogočanje podpore

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
sl: Napredno

en: Advanced Options
sl: Napredne možnosti

en: Transfer Plugins
sl: Vstavki za prenose

en: New Group
sl: Nova skupina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
sl: Samodejno preverjanje nadzorne vsote

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
sl: Uporabljena nadzorna vsota:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
sl: Šibko (najhitrejše)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
sl: Močno (priporočeno)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
sl: Najmočnejše (najpočasnejše)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, signature)
en: Signature
sl: Podpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
sl: Samodejno preverjanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
sl: Samodejno prejemanje manjkajočih ključev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
sl: Strežniki ključev:

en: Error
sl: Napaka

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
sl: Velikost datoteke je večja od največje velikosti, ki jo podpira VFAT.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
sl: %1 je bil odstranjen, ker je sporočil napačno velikost datoteke.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: status of the download]
en: Status
sl: Stanje

[ctx: size of the download]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
sl: Nadzorna vsota

[ctx: signature of a file]
en: Signature
sl: Podpis

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
sl: V nastavitvah ni določenega nobenega strežnika za ključe. Prejemanje prekinjeno.

en: No key server
sl: Ni strežnika za ključe

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
sl: Najdenega ni bilo nobenega ustreznega strežnika za ključe. Ključ ni bil prejet. V nastavitvah dodajte več strežnikov ali pa znova zaženite KGet in poskusite znova.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti skupino z imenom %1?

en: Remove Group
sl: Odstrani skupino

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti naslednje skupine?

en: Remove groups
sl: Odstrani skupine

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
sl: <p>Naslednji prenos je bil dodan na seznam prejemov:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download added
sl: Prejem dodan

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
sl: <p>Naslednji prenos je bil dodan na seznam prejemov:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
sl: <p>Naslednji prenosi so bili dodani na seznam prejemov:</p>

en: My Downloads
sl: Moji prejemi

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
sl: Datoteka %1 že obstaja.
    Jo želite prepisati?

en: Overwrite existing file?
sl: Prepišem obstoječo datoteko?

en: Unable to save to: %1
sl: Ni bilo mogoče shraniti v: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
sl[0]: <p>Naslednjega naslova URL ni bilo mogoče prejeti, KGet ne podpira njegovega protokola:</p>
sl[1]: <p>Naslednjih naslovov URL ni bilo mogoče prejeti, KGet ne podpira njihovih protokolov:</p>
sl[2]: <p>Naslednjih naslovov URL ni bilo mogoče prejeti, KGet ne podpira njihovih protokolov:</p>
sl[3]: <p>Naslednjih naslovov URL ni bilo mogoče prejeti, KGet ne podpira njihovih protokolov:</p>

en: Protocol unsupported
sl: Protokol ni podprt

en: New Download
sl: Nov prejem

en: Enter URL:
sl: Vnesite URL:

[ctx: @title:window]
en: Choose Directory
sl: Izberi imenik

[ctx: @title:window]
en: Save As
sl: Shrani kot

en: Malformed URL:
    %1
sl: Napačno oblikovan URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
sl: Napačno oblikovan URL, manjka protokol:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
sl: Prejemanje z naslednjega mesta ste že zaključili:
    
    %1
    
    Ali želite prejem opraviti znova?

en: Download it again?
sl: Želite prejem opraviti znova?

[ctx: @action:button]
en: Download Again
sl: Prejmi ponovno

[ctx: @action:button]
en: Skip
sl: Preskoči

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
sl: Prejemanje z naslednjega mesta je že v teku:
    
    %1
    
    Ali želite izbrisati datoteko in prejem opraviti znova?

en: Delete it and download again?
sl: Izbris in ponovni prejem?

en: Directory is not writable
sl: Mapa ni zapisljiva

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
sl: To datoteko ste že prejeli z drugega mesta.
    
    Ali želite izbrisati obstoječo in jo prejeti znova?

en: File already downloaded. Download anyway?
sl: Datoteka že prejeta. Ali jo vseeno prejmem?

en: You are already downloading the same file
sl: Enako datoteko že prejemate

en: File already exists
sl: Datoteka že obstaja

en: Internet connection established, resuming transfers.
sl: Internetna povezava je vzpostavljena, nadaljevanje prejemanja datotek.

en: No internet connection, stopping transfers.
sl: Ni internetne povezave, preklic prejemanja datotek.

en: Plugin loader could not load the plugin %1: %2.
sl: Nalagalnik vtičnika ni mogel naložiti vtičnika %1: %2.

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
sl: Ne brišem 
    %1, 
    ker je mapa.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
sl: Ne brišem 
    %1, 
    ker ni krajevna datoteka.

en: <p>The following file has finished downloading:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
sl: <p>Prejemanje naslednje datoteke se je zaključilo:</p><p style="font-size:small;">%1</p>

en: Download completed
sl: Prejem je zaključen

en: <p>The following transfer has been started:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
sl: <p>Naslednji prenos se je začel:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download started
sl: Prejem se je začel

en: <p>There has been an error in the following transfer:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>The error message is:</p><p style="font-size: small;">%2</p>
sl: <p>Pri naslednjem prenosu je prišlo do napake:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>Sporočilo napake je:</p><p style="font-size: small;">%2</p>

en: Resolve
sl: Razreši

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
sl: KGet se bo sedaj zaprl, saj so bili vsi prejemi zaključeni.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
sl: Računalnik se bo sedaj izklopil, saj so bili vsi prejemi zaključeni.

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
sl: Izklopi

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
sl: Računalnik bo zdaj postavljen v pripravljenost na disk, saj so bili vsi prejemi zaključeni.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
sl: Postavljanje v mirovanje

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
sl: Računalnik se bo sedaj postavil v pripravljenost, saj so bili vsi prejemi zaključeni.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
sl: Postavljanje v pripravljenost

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
sl: Prekini

en: <p>All transfers have been finished.</p>
sl: <p>Vsi prenosi so bili zaključeni.</p>

en: Downloads completed
sl: Prejemi so zaključeni

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
sl[0]: KGet prejema %1 datoteko
sl[1]: KGet prejema %1 datoteki
sl[2]: KGet prejema %1 datoteke
sl[3]: KGet prejema %1 datotek

en: KGet Transfer
sl: Prenos KGet

en: Error trying to get %1
sl: Napaka med pridobivanjem %1

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
sl: Ključ za preverjanje podpisa manjka. Ali ga želite prejeti?

[ctx: @action:button]
en: Download
sl: Sprejem

[ctx: @action:button]
en: Continue Without
sl: Nadaljuj brez

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
sl: Podpisa za %1 ni bilo mogoče preveriti. Za več podatkov si oglejte nastavitve prenosa.

en: Signature not verified
sl: Podpis ni preverjen

en: Downloading....
sl: Prejemanje ...

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
sl: Zakasnjeno

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
sl: Zaustavljeno

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
sl: Prekinjeno

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
sl: Zaključeno

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
sl: Spreminjanje cilja

en: 1 Item | %1 Items
sl[0]: %1 predmet
sl[1]: %1 predmeta
sl[2]: %1 predmeti
sl[3]: %1 predmetov

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
sl: Zaženi

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
sl: Zaustavi

[ctx: not available]
en: n/a
sl: n/d

en: Stalled
sl: V zastoju

[ctx: name of download]
en: Name
sl: Ime

[ctx: status of download]
en: Status
sl: Stanje

[ctx: size of download]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: progress of download]
en: Progress
sl: Napredek

[ctx: speed of download]
en: Speed
sl: Hitrost

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
sl: Preostali čas

en: Question
sl: Vprašanje

en: Appl&y to all
sl: Uveljavi za vse

en: No download directory specified.
sl: Navedena ni bila nobena mapa za prejemanje.

en: Invalid download directory specified.
sl: Navedena je bila neveljavna mapa za prejemanje.

en: Download directory is not writeable.
sl: Mapa za prejemanje ni zapisljiva.

en: No download destination specified.
sl: Naveden ni bil noben cilj za prejemanje.

en: Invalid download destination specified.
sl: Naveden je bil neveljaven cilj za prejemanje.

en: Download destination is not writeable.
sl: Cilj za prejemanje ni zapisljiv.

en: No URL specified.
sl: Navedenega ni bilo nobenega naslova URL.

en: Malformed URL.
sl: Napačno oblikovan naslov URL.

en: Malformed URL, protocol missing.
sl: Napačno oblikovan naslov URL, manjka protokol.

en: Malformed URL, host missing.
sl: Napačno oblikovan naslov URL, manjka gostitelj.

en: Invalid download directory specified:
    %1
sl: Navedena je bila neveljavna mapa za prejemanje:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
sl: Mapa za prejemanje ni zapisljiva:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
sl: Naveden je bil neveljaven cilj za prejemanje:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
sl: Cilj za prejemanje ni zapisljiv:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
sl: Napačno oblikovan naslov URL, manjka gostitelj:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
sl: Datoteka že obstaja. Ali jo želite prepisati?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
sl: To datoteko ste že prejeli z drugega mesta.
    Ali želite izbrisati obstoječo in jo prejeti znova?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
sl: To datoteko že prejemate z drugega mesta.
    Ali želite izbrisati obstoječo in prejeti to?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
sl: Prejemanje s tega mesta ste že zaključili. Ali želite prejeti znova?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
sl: Prejemanje s tega mesta je že v teku. Ali želite izbrisati datoteko in prejeti znova?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
sl: Datoteka že obstaja:
    %1
    Ali jo želite prepisati?

en: Malformed URLs.
sl: Napačno oblikovani naslovi URL.

en: Malformed URLs, protocol missing.
sl: Napačno oblikovani naslovi URL, manjka protokol.

en: Malformed URLs, host missing.
sl: Napačno oblikovani naslovi URL, manjka gostitelj.

en: Malformed URLs:
    %1
sl: Napačno oblikovani naslovi URL:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
sl: Napačno oblikovani naslovi URL, manjka protokol:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
sl: Napačno oblikovani naslovi URL, manjka gostitelj:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
sl: Cilji niso zapisljivi:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
sl: Datoteke že obstajajo. Ali jih želite prepisati?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
sl: Prejemanja na teh ciljih ste že zaključili. Ali jih želite prejeti znova?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
sl: V teku so prejemanja v naslednje cilje:
    Ali jih želite izbrisati in prejeti znova?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
sl: Prejemanja z naslednjih lokacij ste že zaključili. Ali jih želite prejeti znova?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
sl: S teh mest že potekajo prejemanja:
    Ali jih želite izbrisati in jih prejeti znova?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
sl: Datoteke že obstajajo:
    %1
    Ali jih želite prepisati?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
sl: Prejemanja na teh ciljih ste že zaključili:
    
    %1
    
    Ali jih želite prejeti znova?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
sl: V teku so prejemanja v naslednje cilje:
    
    %1
    
    Ali jih želite izbrisati in prejeti znova?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
sl: Prejemanja z naslednjih lokacij ste že zaključili:
    
    %1
    
    Ali jih želite prejeti znova?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
sl: Z naslednjih lokacij potekajo prejemanja:
    
    %1
    
    Ali jih želite izbrisati in prejeti znova?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
sl: Vrsta

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
sl: Razpršilo

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
sl: Preverjena

en: An advanced download manager by KDE
sl: Napredni upravljalnik prejemov s strani KDE

en: (C) 2005 - 2014, The KGet developers
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss
sl: (C) 2005 - 2014, razvijalci KGet-a
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
sl: Vzdrževalec, osrednji razvijalec, avtor vstavka za Torrent

en: Core Developer
sl: Glavni razvijalec

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
sl: Glavni razvijalec, avtor večnitnega vstavka

en: Developer
sl: Razvijalec

en: Google Summer of Code Student
sl: Študent Google Summer of Code

en: Mms Plugin Author
sl: Avtor vstavka Mms

en: Former Developer
sl: Prejšnji razvijalec

en: BTCore (KTorrent) Developer
sl: Razvijalec BTCore (KTorrent)

en: Design of Web Interface
sl: Zasnova spletnega vmesnika

en: Start KGet with drop target
sl: Zaženi KGet s spustnim ciljem

en: Start KGet with hidden main window
sl: Zaženi KGet s skritim glavnim oknom

en: Start KGet without drop target animation
sl: Zaženi KGet brez animacije spustnega cilja

en: Execute Unit Testing
sl: Izvedi preizkušanje enot

en: URL(s) to download
sl: URL(ji) za prejem

en: &New Download...
sl: &Nov prejem...

en: &Import Transfers...
sl: Uvozi prenose...

en: &Export Transfers List...
sl: Izvozi seznam prenosov...

en: &Create a Metalink...
sl: Ustvari Metalink ...

en: Top Priority
sl: Največja prednost

en: Least Priority
sl: Najmanjša prednost

en: Increase Priority
sl: Povečaj prednost

en: Decrease Priority
sl: Zmanjšaj prednost

[ctx: @action]
en: Delete Group
sl: Zbriši skupino

[ctx: @action]
en: Rename Group...
sl: Preimenuj skupino...

en: Set Icon...
sl: Nastavi ikono ...

en: Auto-Paste Mode
sl: Način samodejnega lepljenja

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
sl: Gumb <b>Samodejno lepljenje</b> gumb preklaplja način samodejnega lepljenja.
    
    Ko je vključen, bo KGet redno pregledoval 
    odložišče in samodejno prilepil najdene URL-je.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
sl: Uporabi KGet kot upravljalnik prejemov za Konqueror

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
sl: Odstrani izbrano

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
sl: Odstrani vse zaključene

[ctx: delete selected transfer item and files]
en: Remove Selected and Delete Files
sl: Odstrani izbrano in izbriši datoteke

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
sl: Znova prejmi izbrano

en: Start All
sl: Začni vse

en: Start Selected
sl: Začni izbrano

en: Pause All
sl: Premor vseh

en: Stop Selected
sl: Zaustavi izbrane

en: Start
sl: Začni

en: Pause
sl: Premor

en: Open Destination
sl: Odpri cilj

en: Open File
sl: Odpri datoteko

en: Show Details
sl: Prikaži podrobnosti

en: Copy URL to Clipboard
sl: Kopiraj URL na odložišče

en: &Transfer History
sl: Prenesi zgodovino

en: &Group Settings
sl: Nastavitve skupine

en: &Transfer Settings
sl: Nastavitve prenosa

en: Import &Links...
sl: Uvozi povezave...

en: After downloads finished action
sl: Dejanje po zaključenem prejemu

note: i18n("Choose an action that is executed after all downloads have been finished."));
en: No Action
sl: Brez dejanja

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
sl: To je prvi zagon programa Kget
    Ali želite omogočiti Kget kot privzeti upravljalnik prejemov za Konqueror?

en: Konqueror Integration
sl: Vključitev v Konqueror

en: Enable
sl: Uporabi

en: Do Not Enable
sl: Ne uporabi

[ctx: @title:window]
en: Open File
sl: Odpri datoteko

en: All Openable Files
sl: Vse datoteke, ki jih je mogoče odpreti

[ctx: window title including overall download progress in percent]
en: KGet - %1%
sl: KGet - %1 %

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
sl: Nekaj prenosov še vedno teče.
    Ste prepričani da želite zapreti Kget?

en: Confirm Quit
sl: Potrditev izhoda

[ctx: @title:window]
en: Export Transfers
sl: Izvozi prenose

en: KGet Transfer List
sl: Seznam prenosov KGet

en: Text File
sl: Besedilna datoteka

en: Enter Group Name
sl: Vpišite ime skupine

en: Group name:
sl: Ime skupine:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite zbrisati izbrani prenos?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite zbrisati izbrana prenosa?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite zbrisati izbrane prenose?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite zbrisati izbrane prenose?

en: Confirm transfer delete
sl: Potrdi zbris prenosov

en: Are you sure you want to delete the selected transfer including files? | Are you sure you want to delete the selected transfers including files?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati izbran prenos, vključno z datotekami?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati izbrana prenosa, vključno z datotekami?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati izbrane prenose, vključno z datotekami?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati izbrane prenose, vključno z datotekami?

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
sl: Kget je bil začasno onemogočen kot upravljalnik prejemov za Konqueror. Če ga želite za vedno onemogočiti, pojdite v Nastavitve->Napredno in onemogočite "Uporabi kot upravljalnik prejemov za Konqueror".

en: The dropped file is a KGet Transfer List
sl: Spuščena datoteka je KGetov seznam prenosov

en: &Download
sl: Prejmi

en: &Load transfer list
sl: Na&loži seznam prenosov

en: Advanced Details for %1
sl: Napredne podrobnosti za %1

en: Files
sl: Datoteke

en: Trackers
sl: Sledilniki

en: Webseeds
sl: Spletna semena

en: Chunk
sl: Delček

en: Progress
sl: Napredek

en: Peer
sl: Soležnik

en: Down Speed
sl: Hitrost prejemanja

en: Number of the chunk
sl: Številka delčka

en: Download progress of the chunk
sl: Napredek prejemanja delčka

en: Which peer we are downloading it from
sl: Od katerega soležnika ga prejemamo

en: Download speed of the chunk
sl: Hitrost prejemanja delčka

en: Which files the chunk is located in
sl: V katerih datotekah se nahaja delček

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
sl: Delčki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
sl: Skupno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
sl: Trenutno se prejema:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
sl: Prejeto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
sl: Izvzeto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
sl: Preostalo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
sl: Velikost:

[ctx: Open file]
en: Open
sl: Odpri

en: Download first
sl: Prejmi najprej

en: Download normally
sl: Prejmi običajno

en: Download last
sl: Prejmi zadnje

en: Do Not Download
sl: Ne prejmi

en: Delete File(s)
sl: Izbriši datoteko(e)

en: Move File
sl: Premakni datoteko

en: Collapse Folder Tree
sl: Zloži drevo mape

en: Expand Folder Tree
sl: Razširi drevo mape

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
sl[0]: Izgubili boste vse podatke iz te datoteke. Ali res želite nadaljevati?
sl[1]: Izgubili boste vse podatke iz teh datotek. Ali res želite nadaljevati?
sl[2]: Izgubili boste vse podatke iz teh datotek. Ali res želite nadaljevati?
sl[3]: Izgubili boste vse podatke iz teh datotek. Ali res želite nadaljevati?

en: Select a directory to move the data to
sl: Izberite mapo, kamor bodo premaknjeni podatki

en: Priority
sl: Prednost

en: Preview
sl: Predogled

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
sl: % zaključeno

[ctx: Download first]
en: First
sl: Najprej

[ctx: Download last]
en: Last
sl: Zadnje

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
sl: Običajno

[ctx: Preview available]
en: Available
sl: Razpoložljivo

[ctx: Preview pending]
en: Pending
sl: Na čakanju

[ctx: No preview available]
en: No
sl: Ne

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
sl: Običajno

[ctx: preview available]
en: Available
sl: Razpoložljivo

en: Kick Peer
sl: Brcni soležnika

en: Ban Peer
sl: Izloči soležnika

[ctx: Choked]
en: Yes
sl: Da

[ctx: Not choked]
en: No
sl: Ne

[ctx: Snubbed]
en: Yes
sl: Da

[ctx: Not snubbed]
en: No
sl: Ne

[ctx: Interested]
en: Yes
sl: Da

[ctx: Not Interested]
en: No
sl: Ne

[ctx: Interesting]
en: Yes
sl: Da

[ctx: Not Interesting]
en: No
sl: Ne

en: IP Address
sl: Naslov IP

en: Client
sl: Odjemalec

en: Up Speed
sl: Hitrost pošiljanja

en: Choked
sl: Zaseden

en: Snubbed
sl: Zapostavljen

en: Availability
sl: Razpoložljivost

en: Score
sl: Ocena

en: Upload Slot
sl: Mesto za pošiljanje

en: Requests
sl: Zahteve

en: Downloaded
sl: Prejeto

en: Uploaded
sl: Poslano

en: Interested
sl: Se zanima

en: Interesting
sl: Me zanima

en: IP address of the peer
sl: Naslov IP soležnika

en: Which client the peer is using
sl: Kateri odjemalec uporablja soležnik

en: Download speed
sl: Hitrost prejemanja

en: Upload speed
sl: Hitrost pošiljanja

en: Whether or not the peer has choked us. If we are choked, the peer will not send us any data.
sl: Ali smo za soležnika zasedeni. Če smo zasedeni, nam soležnik ne bo pošiljal nič.

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
sl: Zapostavljen pomeni, da nam soležnik v zadnjih 2 minutah ni poslal nič

en: How much of the torrent's data the peer has
sl: Koliko podatkov torrenta ima soležnik

en: Whether or not the peer has DHT enabled
sl: Ali ima soležnik omogočen DHT

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
sl: Točke za soležnika. KTorrent jih uporablja za odločitev, komu pošiljati.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
sl: Od nas bodo podatke dobili samo soležniki z mestom za pošiljanje

en: The number of download and upload requests
sl: Število zahtev za prejemanje in pošiljanje

en: How much data we have downloaded from this peer
sl: Koliko podatkov smo prejeli od tega soležnika

en: How much data we have uploaded to this peer
sl: Koliko podatkov smo poslali temu soležniku

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
sl: Ali se soležnik zanima za prejemanje od nas

en: Whether we are interested in downloading from this peer
sl: Ali nas zanima prejemanje od tega soležnika

en: File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
sl: Velikost

en: Status
sl: Stanje

en: Seeders
sl: Sejalci

en: Leechers
sl: Pijavke

en: Times Downloaded
sl: Število prejemov

en: Next Update
sl: Naslednja posodobitev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
sl: Dodaj sledilnik

en: Enter the URL of the tracker:
sl: Vnesite naslov URL sledilnika:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
sl: Sledilnik z imenom <b>%1</b> že obstaja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
sl: Odstrani sledilnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
sl: Spremeni sledilnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
sl: Posodobi sledilnike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
sl: Obnovi privzete vrednosti

en: Speed
sl: Hitrost

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
sl: Ni mogoče dodati spletnega semena %1, ker je že na seznamu.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
sl: Ni bilo mogoče odstraniti spletnega semena %1, ker je že del torrenta.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
sl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Spletno seme za dodajanje torrentu.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opomba: </span>Podprta so samo spletna semena HTTP.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
sl: Dodaj spletno seme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
sl: Odstrani spletno seme

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
sl: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
sl: Sejalci:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
sl: Hitrost prejemanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
sl: Pijavke:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
sl: Hitrost pošiljanja:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
sl: Preostalo:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
sl: Vsi:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
sl: Vir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
sl: Shranjevanje v:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
sl: Omejitev pošiljanja na prenos:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
sl: Brez omejitve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
sl: Omejitev prejemanja na prenos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
sl: Omogoči protokol UTP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
sl: Mape

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
sl: Privzeta mapa za torrente:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tempFolderLabel)
en: Default temporary folder:
sl: Privzeta začasna mapa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
sl: Vnaprej dodeli prostor na disku

[ctx: @title]
en: Select a New Torrent File
sl: Izberi novo datoteko torrenta

en: Downloading Torrent File....
sl: Prejemanje datoteke Torrent ...

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
sl: Prejemanje ...

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
sl: Ni bilo mogoče dodati sledilnika za zaseben torrent.

en: Torrent file does not exist
sl: Datoteka torrent ne obstaja

en: Analyzing torrent....
sl: Preučevanje torrenta ...

en: Cannot initialize port...
sl: Vrat ni bilo mogoče inicializirati ...

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
sl: Sejanje ...

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
sl: Knjižnice libktorrent ni bilo mogoče začeti. Podpora za torrent morda ne bo delovala.

en: &Advanced Details
sl: N&apredne podrobnosti

en: &Scan Files
sl: Preišči datoteke

en: Error scanning data: %1
sl: Napaka pri preiskovanju podatkov: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
sl: Preiskovanje podatkov torrenta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
sl: Število najdenih delčkov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
sl: Število spodletelih delčkov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
sl: Število delčkov, ki niso bili prejeti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
sl: Število prejetih delčkov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel)
en: Cancel
sl: Prekliči

en: Append
sl: Pripni

en: Replace file
sl: Zamenjaj datoteko

en: Replace file-ending
sl: Zamenjaj končnico datoteke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
sl: Niz spremembe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
sl: Način:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
sl: Vrsta nadzorne vsote:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
sl: Rezultat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
sl: oznaka

en: Add item
sl: Dodaj predmet

en: %1 would become %2
sl: %1 bi postala %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
sl: Niz spremembe

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
sl: Način spremembe

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
sl: Vrsta nadzorne vsote

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
sl: Seznam razpoložljivih iskalnikov

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
sl: Seznam razpoložljivih naslovov URL iskalnikov

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
sl: Povezovanje ...

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
sl: Prejetega (%1) ni bilo mogoče preveriti. Ali ga želite popraviti?

[ctx: @action:button]
en: Repair
sl: Popravi

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
sl: Prejetega (%1) ni bilo mogoče preveriti. Ali ga želite prejeti znova?

en: Verification failed.
sl: Preverjanje ni uspelo.

en: Ignore
sl: Prezri

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
sl: Prejetega ni bilo mogoče preveriti, ga želite popraviti (če popravilo ne bo delovalo, bo prejemanje znova zagnano)?

[ctx: @action:button]
en: Ignore
sl: Prezri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
sl: Število istočasnih prejemanj datotek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
sl: Število zrcalnih strežnikov na datoteko:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
sl: Število povezav na naslov URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
sl: Izberite datoteke, ki bi jih radi prejeli.

en: File Selection
sl: Izbor datotek

en: Downloading Metalink File....
sl: Prejemanje datoteke Metalink ...

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
sl: Morda obstaja novejša različica tega Metalinka, ali jo želite prejeti?

en: Redownload Metalink
sl: Znova prejmi Metalink

en: Download failed, no working URLs were found.
sl: Prejemanje ni uspelo. Najdenega ni bilo nobenega delujočega naslova URL.

en: The download could not be verified, try to repair it?
sl: Prejema ni bilo mogoče preveriti. Ali ga želite poskusiti popraviti?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
sl: Ime pogona:

en: Insert Engine
sl: Vstavi pogon

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
sl: Iskalniki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
sl: Ime iskalnika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
sl: Nov iskalnik ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
sl: Prenašanje ...

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
sl: Zaključeno

en: Download failed, could not access this URL.
sl: Prejem je spodletel, ni mogoče dostopati do tega URL-ja.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
sl: Ta URL ne dovoli več povezav,
    prejem bo trajal dlje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
sl: Uporabi iskalnike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
sl: Poišči podatke za preverjanje

en: Failed to write to the file.
sl: Zapisovanje v datoteko je spodletelo.

en: Delete Group | Delete Groups
sl[0]: Izbriši skupino
sl[1]: Izbriši skupini
sl[2]: Izbriši skupine
sl[3]: Izbriši skupine

en: Rename Group... | Rename Groups...
sl[0]: Preimenuj skupino ...
sl[1]: Preimenuj skupini ...
sl[2]: Preimenuj skupine ...
sl[3]: Preimenuj skupine ...

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
sl: Lepljivo

en: Show Main Window
sl: Prikaži glavno okno

en: Hide Main Window
sl: Skrij glavno okno

en: Drop Target
sl: Spustni cilj

en: You can drag download links into the drop target.
sl: Na spustni cilj lahko povlečete povezave za prejem.

[ctx: %1 filename, %2 total size, %3 status]
en: %1(%2) %3
sl: %1 (%2) %3

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
sl: %1 (%2 %, %3/%4) Hitrost: %5/s

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size, %5 status]
en: %1(%2% %3/%4) %5
sl: %1 (%2 %, %3/%4) %5

en: Ready
sl: Pripravljen

en: Group Settings for %1
sl: Skupinske nastavitve za %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
sl: Nastavitve skupine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Defau&lt folder:
sl: Privzeta mapa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
sl: Premakne vse prenose, ki se ujemajo z regularnim izrazom, v to skupino

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Re&gular expression:
sl: Re&gularni izraz:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
sl: *filmi*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
sl: Ni nastavljeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ma&ximum download speed:
sl: Največja hitrost prejema:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
sl: Največja hitrost pošiljanja:

en: Transfer History
sl: Zgodovina prenosov

en: &Open File
sl: &Odpri datoteko

[ctx: The transfer is running]
en: Running
sl: V teku

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
sl: Zaustavljeno

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
sl: Prekinjeno

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
sl: Zaključeno

en: Source File
sl: Izvorna datoteka

en: Destination
sl: Cilj

en: Time
sl: Čas

en: File Size
sl: Velikost datoteke

en: Less than 1MiB
sl: Manj kot 1 MiB

en: Between 1MiB-10MiB
sl: Med 1 MiB in 10 MiB

en: Between 10MiB-100MiB
sl: Med 10 MiB in 100 MiB

en: Between 100MiB-1GiB
sl: Med 100 MiB in 1 GiB

en: More than 1GiB
sl: Več kot 1 GiB

en: Today
sl: Danes

en: Last week
sl: Prejšnji teden

en: Last month
sl: Prejšnji mesec

en: A long time ago
sl: Dolgo časa nazaj

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
sl: Zaključeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
sl: Počisti zgodovino

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
sl: Načini prikaza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
sl: Izbira obsegov:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
sl: Datum

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
sl: Gostitelj

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
sl: Zgodovina filtriranja

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
sl: Izbriši izbrane

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
sl: Prejem

en: Last Month
sl: Prejšnji mesec

en: Under 10MiB
sl: Manj kot 10 MiB

en: Between 10MiB and 50MiB
sl: Med 10 MiB in 50 MiB

en: Between 50MiB and 100MiB
sl: Med 50 MiB in 100 MiB

en: More than 100MiB
sl: Več kot 100 MiB

en: Download again
sl: Prejmi znova

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
sl: Izbriši izbrane

en: Open file
sl: Odpri datoteko

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
sl: Prejemi

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Nastavitve

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sl: Pomoč

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File with &links to import:
sl: Datoteka s povezavami za uvoz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importLinks)
en: &Import Links
sl: Uvozi povezave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
sl: Prikaži:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
sl: Prikaži spletno vsebino

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
sl: Za filtriranje lahko uporabite nadomestne znake.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
sl: Filtriranje datotek ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAll)
en: &Select All
sl: Izberi vse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
sl: Odstrani izbiro iz vseh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
sl: Obrni izbiro

en: Import Links
sl: Uvozi povezave

en: Contains
sl: Vsebuje

en: Does Not Contain
sl: Ne vsebuje

en: All
sl: Vse

en: Videos
sl: Video

en: Images
sl: Slike

en: Audio
sl: Zvok

en: Archives
sl: Arhivi

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
sl: Skladnja vzorca

en: Escape Sequences
sl: Ubežna zaporedja

en: Regular Expression
sl: Regularni izraz

[ctx: name of a file]
en: Name
sl: Ime

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
sl: Prejem

en: Auxiliary header
sl: Dodatna glava

en: File Name
sl: Ime datoteke

en: Description
sl: Opis

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
sl: Vrsta datoteke

en: Location (URL)
sl: Mesto (URL)

en: Links in: %1 - KGet
sl: Povezave v: %1 - KGet

en: &Select All Filtered
sl: Izberi vse filtrirane

en: D&eselect All Filtered
sl: Odstrani izbiro iz vseh filtriranih

en: Filter Column
sl: Filtriraj glede na stolpec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
sl: Istovetnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
sl: Opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
sl: Različica:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Logo:
sl: Logotip:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
sl: Naslov URL logotipa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
sl: Jezik datoteke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
sl: Jezik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
sl: Operacijski sistemi:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
sl: Podprti operacijski sistemi, ločeni z vejico

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
sl: Avtorske pravice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
sl: Objavil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
sl: Ime:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
sl: objavil

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
sl: Objavil (ime)

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
sl: Objavil (naslov URL)

en: Import dropped files
sl: Uvozi spuščene datoteke

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
sl: Splošno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
sl: Ustvari delne nadzorne vsote

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
sl: Splošni naslov URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
sl: Samodejno ustvari nadzorne vsote za izbrane vrste. Vedite, da to lahko traja dlje časa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
sl: Sem vnesite naslove URL, če so vse spuščene datoteke na istem strežniku in v isti mapi. Za vsako spuščeno datoteko bo naslov sestavljen iz vnesenega dela in imena datoteke.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
sl: Vrste nadzornih vsot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
sl: Ustvari nadzorne vsote:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
sl: Izbirno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
sl: Izbirni podatki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
sl: Vnesite podatke, ki so skupni vsem izbranim datotekam.

en: File Properties
sl: Lastnosti datoteke

en: Enter a filename.
sl: Vnesite ime datoteke.

en: The filename exists already, choose a different one.
sl: Ime datoteke že obstaja, izberite drugo.

en: Enter at least one URL.
sl: Vnesite vsaj en naslov URL.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
sl: Zahtevano

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
sl: Ime datoteke:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
sl: Uporabljeni zrcalni strežniki:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
sl: Priporočeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
sl: Velikost datoteke (v bajtih):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Verification:
sl: Preverjanje:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
sl: Izbirno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
sl: Doda krajevne datoteke, ki samodejno dodajo veliko podatkov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add_local_file)
en: Add local files
sl: Dodaj krajevne datoteke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
sl: Dodajanje krajevnih datotek ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
sl: Splošni podatki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
sl: Sem lahko vnesete dodatne splošne podatke o Metalinku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
sl: Izvor:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
sl: Spletni naslov URL Metalinka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
sl: Če je Metalink dinamičen, pomeni, da je posodobitve moč najti v izvoru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
sl: Dinamičen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
sl: Metalink objavljen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
sl: Datum in čas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
sl: Odmik časovnega pasu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
sl: Negativni odmik:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
sl: Metalink posodobljen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
sl: Ta pomočnik vam pomaga ustvariti Metalinke povsem od začetka ali pa na osnovi obstoječih Metalinkov. Veliko polj je izbirnih ali priporočenih, vnesite jih po potrebi. Potrebni so najmanj mesto shranjevanja, vsaj ena datoteka in en URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
sl: Shrani ustvarjen Metalink v:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
sl: Ustvari nov Metalink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
sl: Naloži obstoječ Metalink:

en: Create a Metalink
sl: Ustvari Metalink

en: Add at least one file.
sl: Dodajte vsaj eno datoteko.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
sl: Za vnose z ikono morate nastaviti zrcalne strežnike.

en: General optional information for the metalink.
sl: Dodatni splošni podatki za Metalink.

en: Unable to load: %1
sl: Ni bilo mogoče naložiti: %1

en: Metalink Version 4.0 file
sl: Datoteka Metalink različice 4.0

en: Metalink Version 3.0 file
sl: Datoteka Metalink različice 3.0

en: Metalink file (*.metalink *.meta4)
sl: Datoteka Metalink (*.metalink *.meta4)

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
sl: Datoteka Metalink različice 4.0 (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
sl: Datoteka Metalink različice 3.0 (*.metalink)

en: Define the saving location.
sl: Določite mesto za shranjevanje.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
sl: Datoteke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
sl: Zrcalni strežnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
sl: Število povezav:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
sl: Vnesite naslov URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
sl: Prednost:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
sl: Dodatno: prednost strežnika, 1 je najvišja in 999999 najnižja.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, priority)
en: not specified
sl: ni navedeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
sl: Mesto:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
sl: Zrcalni strežnik

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
sl: Prednost

[ctx: Number of parallel connections to the mirror]
en: Connections
sl: Povezave

[ctx: Location = country]
en: Location
sl: Mesto

en: Add mirror
sl: Dodaj zrcalni strežnik

en: Modify the used mirrors
sl: Spremeni uporabljene zrcalne strežnike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: PushButton
sl: Potisni gumb

en: Select at least one source url.
sl: Izberite vsaj en url vira.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
sl: Datoteke, ki v trenutni mapi že obstajajo, so bile označene.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
sl: Cilj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
sl: Skupina prenosov:

en: Rename File
sl: Preimenuj datoteko

en: Rename %1 to:
sl: Preimenuj %1 v:

en: &Rename
sl: P&reimenuj

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
sl: Podpis za %1.

en: This option is not supported for the current transfer.
sl: Ta možnost  ni podprta za trenutni prenos.

en: Load Signature File
sl: Naloži datoteko podpisa

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
sl: Odpet podpis ASCII OpenPGP (*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
sl: Odpet dvojiški podpis OpenPGP (*.sig)

en: You need to define a signature.
sl: Določiti morate podpis.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
sl: Najdenega ni bilo nobenega prstnega odtisa. Preverite ali je podpis pravilen ali pa preverite prejeto.

[ctx: trust level]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: trust level]
en: Undefined
sl: Nedoločeno

[ctx: trust level]
en: Never
sl: Nikoli

[ctx: trust level]
en: Marginal
sl: Delno

[ctx: trust level]
en: Full
sl: Polno

[ctx: trust level]
en: Ultimate
sl: Popolno

en: The key has been revoked.
sl: Ključ je bil preklican.

en: The key is disabled.
sl: Ključ je onemogočen.

en: The key is invalid.
sl: Ključ ni veljaven.

en: The key is expired.
sl: Ključ je potekel.

en: The key is not to be trusted.
sl: Ključu ne bo zaupano.

en: The key is to be trusted marginally.
sl: Ključu bo delno zaupano.

en: Trust level of the key is unclear.
sl: Stopnja zaupanja za ključ ni jasna.

en: Unlimited
sl: Brez omejitve

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
sl: Preverjeno

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
sl: Spodletelo

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
sl: Pozor: preverjanje ni uspelo. Morda ste vnesli napačen podpis, ali pa so bili podatki spremenjeni.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
sl: Preverjanje ni mogoče. Preverite vnesene podatke, ali gpg-agent teče ter ali imate povezavo v internet (za pridobivanje ključev).

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
sl: Zmožnost ni podprta, ker KGet ni bil preveden s podporo za QPGME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
sl: Ima dvojiški podpis PGP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
sl: Ascii podpis PGP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
sl: Naloži podpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: Verify
sl: Preveri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
sl: Ključ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
sl: Izdajatelj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
sl: E-pošta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
sl: Opomba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
sl: Ustvarjeno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
sl: Poteče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
sl: Zaupanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
sl: Prstni odtis:

en: Average speed: %1/s
sl: Povprečna hitrost: %1/s

en: %1 of %2
sl: %1 od %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
sl: Vir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
sl: Stanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
sl: Preostali čas:

en: Transfer Settings for %1
sl: Nastavitve prenosa za %1

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
sl: Sprememba cilja ni uspela, zato ostaja nespremenjen.

en: Destination unmodified
sl: Cilj nespremenjen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
sl: Nastavitve prenosa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
sl: Cilj prejema:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
sl: Omejitev pošiljanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDownload)
en: Download &limit:
sl: Omejitev prejemanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelShareRatio)
en: Ma&ximum share ratio:
sl: Največje delilno razmerje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
sl: Spremenite zrcalne strežnike, uporabljene za prejemanje.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrors)
en: Mirrors
sl: Zrcalni strežniki

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verification)
en: Verification
sl: Preverjanje

en: Select columns
sl: Izberite stolpce

en: Transfer Details
sl: Podrobnosti prenosa

en: Download Manager
sl: Upravljalnik prejemov

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
sl: Vrsta razpršila:

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
sl: Razpršilo:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
sl: Vnesite ključ v obliki razpršila

en: Add checksum
sl: Dodaj nadzorno vsoto

en: Transfer Verification for %1
sl: Preverjanje prenosa za %1

en: %1 was successfully verified.
sl: %1 je bil uspešno preverjen.

en: Verification successful
sl: Preverjanje uspešno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Verifying:
sl: Preverjanje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
sl: Zaključen prejem preveri z izbrano nadzorno vsoto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verify)
en: &Verify
sl: Preveri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
sl: Zapri
