kget - en to ta translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
ta: முயற்சிகளின் எண்ணிக்கை

en: Advanced Options
ta: கூடுதல் தேர்வுகள்

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
ta: அடைவாக இருப்பதால்
    %1
    அழிக்கப்படவில்லை.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
ta: இது போது கோப்பாக இல்லாததால்
    %1
    அழிக்கப்படவில்லை.

en: Stalled
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Question
ta: கேள்வி

en: URL(s) to download
ta: இறக்கப்பட வேண்டிய URL(s)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
ta: அடைவுகள்

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
ta: பிரதான கருவிப்பட்டை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Location (URL)
ta: இடம்
