kget - en to uz translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
uz: Almashtirish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
uz: Urinishlar soni:

en: Advanced Options
uz: Qoʻshimcha moslamalar

en: Malformed URL:
    %1
uz: Notoʻgʻri URL:
    %1

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
uz: Quyidagi oʻchirilmaydi
    %1
    chunki u jild.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
uz: Quyidagi oʻchirilmaydi
    %1
    chunki u lokal fayl.

en: Stalled
uz: Toʻxtab qoldi

en: Question
uz: Savol

en: URL(s) to download
uz: Yozib olish uchun URL(lar)

en: Enable
uz: Yoqish

en: Do Not Enable
uz: Yoqilmasin

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
uz: Jildlar

en: Description
uz: Taʼrifi

en: Links in: %1 - KGet
uz: Bogʻlamalar: %1 -KGet
