kget - en to xh translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
xh: Isibalo sokuphinda uzame:

en: Advanced Options
xh: Iinketho Ezibhekisa phambili

en: Malformed URL:
    %1
xh: Ulwakhiwo olubi lwe URL:
    %1

en: Stalled
xh: Igcinwe ngokwemfihlelo

en: Question
xh: Umbuzo

en: Start KGet with drop target
xh: Iqala iKGet nge xhoba eliwiselwa phantsi
