kglobalaccel - en to ca translation catalogue (9 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
ca: Conflicte amb una drecera global

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
ca: La combinació de tecles «%1» ja s'ha assignat a l'acció global «%2» en %3.
    Voleu reassignar-la des d'aquesta acció a l'acció actual?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
ca: Reassigna

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
ca: La combinació de tecles «%1» està registrada per l'aplicació %2 per a l'acció %3.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
ca: En el context «%1» per a l'acció «%2»

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
ca: La combinació de tecles «%1» està registrada per l'aplicació %2.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
ca: Conflicte amb una drecera global registrada

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
ca: Servei de dreceres globals del KDE

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
ca: Mantenidor
