kglobalaccel5_qt - en to eu translation catalogue (9 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
eu: Gatazka lasterbide orokorrarekin

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
eu: '%1' tekla konbinazioa jada "%2" ekintza globalarekin lotuta dago"%3"-(e)n.
    Esleipen berria egin nahi diozu ekintza horretatik honetara?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
eu: Esleipen berria

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
eu: '%1' tekla-konbinazioa %2 aplikazioak erregistratuta dauka %3 ekintzarako:

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
eu: '%1' testuinguruan '%2' ekintzarako

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
eu: '%1' tekla konbinazioa %2 aplikazioak erregistratu du.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
eu: Gatazka erregistratutako lasterbide orokorrarekin

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
eu: KDE lasterbide orokorren zerbitzua

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
eu: Arduraduna
