kglobalaccel5_qt - en to ka translation catalogue (9 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
ka: კონფლიქტი გლობალურ მალსახმობთან

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
ka: „%1“ ღილაკთა კომბინაცია უკვე მინიჭებულია გლობალურ ქმედებაზე „%2“ %3-ში.
    გსურთ მისი თავ9დაჯ მინიჭება?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
ka: მალსახმობის თავიდან მინიჭება

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
ka: ღილაკების მიმდევრობა "%1" უკვე რეგისტრირებულია აპლიკაციის (%2) ქმედებისთვის(%3).

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
ka: %1-ის კონტექსტში, %2 ქმედებისთვის

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
ka: ღილაკების მიმდევრობა "%1" უკვე რეგისტრირებულია აპლიკაციის (%2).
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
ka: კონფლიქტი გლობალურ მალსახმობთან

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
ka: KDE-ის გლობალური მალსახლობების სერვერი

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი
