kglobalaccel5_qt - en to sr translation catalogue (9 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
sr: Сукоб са глобалном пречицом

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
sr: Комбинација тастера %1 већ је додељена глобалној радњи „%2“ у %3.
    Желите ли ипак да доделите ову комбинацију текућој радњи?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
sr: Поново додели

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3:
sr: Комбинацију тастера %1 региструје програм %2 за радњу „%3“:

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
sr: у контексту „%1“ за радњу „%2“

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
sr: Комбинацију тастера %1 региструје програм %2:
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
sr: Сукоб са регистрованом глобалном пречицом

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
sr: КДЕ сервис глобалних пречица

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
sr: Одржавалац
