kgoldrunner - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Don't Panic
be: Не панікуйце

en: When you kill the enemies you can trap them permanently in the pit at top right.
be: Каб знішчыць ворагаў, прывабіце іх у пастку справа ўгары.

en: The Mask
be: Маска

en: Check for Traps
be: Праверыць пасткі

en: Shower of Gold
be: Лівень золата

en: Unlucky for Some
be: Няўдалы для некаторых

en: Gold Bars
be: Залатыя зліткі

en: Hard Row to Hoe
be: Жорсткая і цяжкая дарога

en: Golden Maze
be: Залаты лабірынт

en: Delayed Trap
be: Адтэрмінаваная пастка

en: Nowhere to Hide
be: Няма дзе схавацца

en: Watch the Centre
be: Сачыце за цэнтрам

en: About this game:
be: Пра гульню:

en: You can only modify user games.
be: Можна змяняць толькі карыстацкія гульні.

en: Current author
be: Бягучае суправаджэнне

en: Original author
be: Аўтар ідэі
