kgoldrunner - en to cs translation catalogue (314 entries)

en: Beginner's Luck
cs: Štěstí začátečníka

en: Curse of the Mummy
cs: Prokletí mumie

en: The Pyramid of Djoser
cs: Djoserova pyramida

en: Crocodile
cs: Krokodýl

en: Three Pyramids
cs: Tři pyramidy

en: The Great Sphinx
cs: Velká Sfinga

en: Pharaoh's Tomb
cs: Faraonova hrobka

en: Cat
cs: Kočka

en: Eye of Horus
cs: Horovo oko

en: Sarcophagus
cs: Sarkofág

en: Count
cs: Počet

en: Zero
cs: Nula

en: One
cs: Jedna

en: Two
cs: Dva

en: Three
cs: Tři

en: Four
cs: Čtyři

en: Five
cs: Pět

en: Six
cs: Šest

en: Seven
cs: Sedm

en: Eight
cs: Osm

en: Nine
cs: Devět

en: Ten
cs: Deset

en: Eleven
cs: Jedenáct

en: Twelve
cs: Dvanáct

en: Thirteen
cs: Třináct

en: Fourteen
cs: Čtrnáct

en: Fifteen
cs: Patnáct

en: Sixteen
cs: Šestnáct

en: Don't Panic!
cs: Nepanikařte!

en: Impossible?
cs: Nemožné?

en: Zig Zag
cs: Cikcak

en: Diagonal
cs: Diagonální

en: No hint!
cs: Žádná rada!

en: Demolition
cs: Demolice

en: Fetch!
cs: Stáhnout!

en: Vertical
cs: Svisle

en: Depth
cs: Hloubka

en: Density
cs: Hustota

en: Sleepy
cs: Ospalý

en: Grumpy
cs: Nabručený

en: Happy
cs: Šťastný

en: Initiation
cs: Pro začátečníky

en: Don't Panic
cs: Nepanikařte

en: Lust for Gold
cs: Touha po zlatu

en: Shower of Gold
cs: Zlatá sprška

en: Gold Bars
cs: Zlaté cihličky

en: Gold Mesh
cs: Zlatý nuget

en: Five Levels
cs: Pět úrovní

en: Get Going!
cs: Běžte!

en: Pillars
cs: Pilíře

en: Getting Started
cs: Začínáme

en: Drop?
cs: Upustit?

en: Help!
cs: Nápověda!

en: Funny?
cs: Zábavné?

en: Golden Tower
cs: Zlatá věž

en: Vengeance of Peter W
cs: Pomsta Petra W

en: The Vault
cs: Sejf

en: Infiltration
cs: Infiltrace

en: Ruins
cs: Ruiny

en: Tutorial
cs: Výuka

en: Hi!
cs: Ahoj!

en: Hi!  Welcome to KGoldrunner!  The idea of the game is to pick up all the gold nuggets, then climb to the top of the playing area and move up to the next level.  A hidden ladder will appear as you collect the last nugget.
    
    The hero, at the top left, is your deputy.  To collect the nuggets, just point the mouse where you want him to go.  At first gravity takes over and he falls ...
cs: Ahoj! Vítejte ve hře KGoldrunner! Cílem hry je posbírat všechny zlaté nugety, a pak vyšplhat nahoru a přejít do následující úrovně. Jakmile seberete poslední zlatý nuget, objeví se skrytý žebřík.
    
    Hrdina (zelený panáček) je ve vašich rukou. Namiřte myš tam, kam si přejete aby šel. Nejprve jej však ovládne gravitace a hrdina spadne dolů...

en: Navigation
cs: Ovládání

en: Digging
cs: Kopání

en: You Have ENEMIES!
cs: Máte NEPŘÁTELE!

en: Bars
cs: Sloupce

en: False Bricks
cs: Falešné cihly

en: Bye ...
cs: Čau ...

en: Advanced Tutorial
cs: Pokročilá výuka

en: To kill ...
cs: Zabít ...

en: ...  Or not to kill?
cs: ...nebo nezabít?

en: Traps
cs: Pasti

en: Challenge
cs: Výzva

en: &New Game...
cs: &Nová hra...

en: Pla&y Next Level
cs: H&rát následující úroveň

en: Play next level.
cs: Hrát následující úroveň.

en: &Load Saved Game...
cs: Načíst u&loženou hru...

en: &Save Game...
cs: &Uložit hru...

en: Save A Solution...
cs: Uložit řešení...

en: &Show a Solution
cs: &Zobrazit řešení

en: Show how to win this level.
cs: Ukázat jak vyhrát tuto úroveň.

en: Replay &Last Level
cs: Hrát pos&lední úroveň

en: Replay last level.
cs: Hrát poslední úroveň.

en: &Replay Any Level
cs: H&rát jakoukoliv úroveň

en: Replay any level.
cs: Hrát jakoukoliv úroveň.

en: &Kill Hero
cs: Za&bít hrdinu

en: Kill Hero.
cs: Zabít hrdinu.

en: &Create Level
cs: &Vytvořit úroveň

en: Create level.
cs: Vytvořit úroveň.

en: Create
cs: Vytvořit

en: &Edit Level...
cs: Upravit úrov&eň...

en: Edit level...
cs: Upravit úroveň...

en: Edit any level...
cs: Upravit jakoukoliv úroveň...

en: Edit
cs: Upravit

en: &Save Edits...
cs: &Uložit úpravy...

en: Save edits...
cs: Uložit úpravy...

en: Save
cs: Uložit

en: &Move Level...
cs: &Přesunout úroveň...

en: Move level...
cs: Přesunout úroveň...

en: &Delete Level...
cs: &Smazat úroveň...

en: Delete level...
cs: Smazat úroveň...

en: Delete a level...
cs: Smazat úroveň...

en: Create &Game...
cs: Vytvořit &hru...

en: Create game...
cs: Vytvořit hru...

en: Edit Game &Info...
cs: Upravit &informace o hře...

en: Edit game info...
cs: Upravit informace o hře...

en: Change &Theme...
cs: Změnit mo&tiv...

en: &Play Sounds
cs: Hrát z&vuky

en: Play sound effects.
cs: Přehrát zvukové efekty.

en: &Mouse Controls Hero
cs: &Myš ovládá hrdinu

en: Mouse controls hero.
cs: Myš ovládá hrdinu.

en: &Keyboard Controls Hero
cs: &Klávesnice ovládá hrdinu

en: Keyboard controls hero.
cs: Klávesnice ovládá hrdinu.

en: Hybrid Control (&Laptop)
cs: Smíšené ovládání (&Laptop)

en: Normal Speed
cs: Normální rychlost

en: Set normal speed.
cs: Nastavit normální rychlost.

en: Set normal game speed.
cs: Nastavit normální rychlost hry.

en: Beginner Speed
cs: Rychlost začátečníků

en: Set beginners' speed.
cs: Nastavit rychlost začátečníků.

en: Champion Speed
cs: Rychlost šampionů

en: Set champions' speed.
cs: Nastavit rychlost šampionů.

en: Increase Speed
cs: Zvýšit rychlost

en: Increase speed.
cs: Zvýšit rychlost.

en: Decrease Speed
cs: Snížit rychlost

en: Decrease speed.
cs: Snížit rychlost.

en: Move Right
cs: Posunout vpravo

en: Move Left
cs: Posunout vlevo

en: Move Up
cs: Posunout nahoru

en: Move Down
cs: Posunout dolů

en: Dig Right
cs: Kopat vpravo

en: Dig Left
cs: Kopat vlevo

en: Test Bug Fix
cs: Testovací oprava

en: Show Positions
cs: Zobrazit pozice

en: Start Logging
cs: Začít zápis záznamu

en: Show Hero
cs: Zobrazit hrdinu

en: Show Object
cs: Zobrazit objekt

en: Show Enemy
cs: Zobrazit nepřítele

en: The game is paused
cs: Hra je pozastavena

en: Press "%1" to RESUME
cs: Stiskněte "%1" k POKRAČOVÁNÍ

en: Press "%1" or "%2" to RESUME
cs: Stiskněte "%1" nebo "%2" pro POKRAČOVÁNÍ

en: Press "%1" to PAUSE
cs: Stiskněte "%1" pro POZASTAVENÍ

en: Press "%1" or "%2" to PAUSE
cs: Stiskněte "%1" nebo "%2" pro POZASTAVENÍ

en: Has hint
cs: Má radu

en: No hint
cs: žádná rada

en: Get Folders
cs: Získat složky

en: Cannot find system games sub-folder '/system/' in areas '%1'.
cs: Nelze nalézt systémovou podsložku her '/system/' v oblastech '%1'.

en: Edit Name/Hint
cs: Upravit jméno/radu

en: Edit level name or hint
cs: Upravit jméno úrovně nebo radu

en: Name/Hint
cs: Název/rada

en: Erase
cs: Smazat

en: Hero
cs: Hrdina

en: Move hero
cs: Posunout hrdinu

en: Enemy
cs: Nepřítel

en: Brick
cs: Cihla

en: Paint bricks (can dig)
cs: Namalovat cihly (může se kopat)

en: Concrete
cs: Beton

en: Paint concrete (cannot dig)
cs: Namalovat beton (nemůže se kopat)

en: Trap
cs: Past

en: Trap/False Brick
cs: Past/Falešná cihla

en: Paint traps or false bricks (can fall through)
cs: Namalovat pasti a falešné cihly (může se propadnout)

en: Ladder
cs: Žebřík

en: Paint ladders
cs: Malovat žebříky

en: Hidden Ladder
cs: Skrytý žebřík

en: Paint hidden ladders
cs: Namalovat skryté žebříky

en: Bar
cs: Sloupec

en: Gold
cs: Zlato

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolbar)
en: Edit Toolbar
cs: Upravit panel nástrojů

[ctx: @title:window]
en: Edit Name or Hint
cs: Upravit název a radu

en: Name of level:
cs: Jméno úrovně:

en: Hint for level:
cs: Rada pro úroveň:

[ctx: @title:window]
en: Edit Game Info
cs: Upravit info o hře

en: Name of game:
cs: Jméno hry:

en: File name prefix:
cs: Předpona souboru:

en: Traditional rules
cs: Tradiční pravidla

en: KGoldrunner rules
cs: Pravidla KGoldrunner

en: 1 level | %1 levels
cs[0]: %1 úroveň
cs[1]: %1 úrovně
cs[2]: %1 úrovní

en: About this game:
cs: O této hře:

[ctx: @title:window]
en: Create Game
cs: Vytvořit hru

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: 0 levels
cs: 0 úrovní

en: Save New
cs: Uložit nový

[ctx: @title:window]
en: Select Saved Game
cs: Vybrat uloženou hru

en: Game                       Level/Lives/Score   Day    Date     Time
cs: Hra                       Úroveň/Životy/Skóre   Den    Datum     Čas

en: Create Level
cs: Vytvořit úroveň

en: You cannot create and save a level until you have created a game to hold it. Try menu item "Create Game".
cs: Nemůžete vytvořit a uložit úroveň, dokud jste nevytvořili hru, která ji může pojmout. Zkuste položku nabídky "Vytvořit hru".

en: Edit Level
cs: Upravit úroveň

en: You cannot edit and save a level until you have created a game and a level. Try menu item "Create Game".
cs: Nemůžete upravit a uložit úroveň, dokud jste nevytvořili hru a úroveň. Zkuste položku nabídky "Vytvořit hru".

en: It is OK to edit a system level, but you MUST save the level in one of your own games. You are not just taking a peek at the hidden ladders and fall-through bricks, are you? :-)
cs: Je v pořádku upravit systémovou úroveň, ale MUSÍTE ji uložit do jedné z vlastních her. Nepřejte si přeci jen se podívat po vrcholcích skrytých žebříků a propadávajících cihel, že? :-)

en: Save Level
cs: Uložit úroveň

en: Do you want to insert a level and move existing levels up by one?
cs: Přejete si vložit úroveň a posunout existující úroveň o jednu nahoru?

en: &Insert Level
cs: Vlož&it úroveň

en: &Cancel
cs: Z&rušit

en: Cannot open file '%1' for output.
cs: Nelze otevřít výstupní soubor '%1'.

en: Move Level
cs: Přesunout úroveň

en: You must first load a level to be moved. Use the "%1" or "%2" menu.
cs: Nejprve musíte načíst úroveň, pokud si ji přejete přesunout. Použijte nabídku "%1" nebo "%2".

en: Game
cs: Hra

en: You cannot move a level until you have created a game and at least two levels. Try menu item "Create Game".
cs: Nemůžete přesunout úroveň, dokud jste nevytvořili hru a alespoň dvě úrovně. Zkuste položku nabídky "Vytvořit hru".

en: Sorry, you cannot move a system level.
cs: Lituji, nemůžete přesunout systémovou úroveň.

en: You must change the level or the game or both.
cs: Musíte změnit úroveň, hru, nebo oboje.

en: Delete Level
cs: Smazat úroveň

en: You cannot delete a level until you have created a game and a level. Try menu item "Create Game".
cs: Nemůžete smazat úroveň, dokud jste nevytvořili hru a úroveň. Zkuste položku nabídky "Vytvořit hru".

en: Do you want to delete a level and move higher levels down by one?
cs: Přejete si smazat úroveň a přesunout vyšší úrovně o jednu níže?

en: &Delete Level
cs: &Smazat úroveň

en: Cannot find file '%1' to be deleted.
cs: Nelze nalézt soubor '%1' ke smazání.

en: Save Game Info
cs: Uložit info o hře

en: You must enter a name for the game.
cs: Musíte zadat jméno hry.

en: You must enter a filename prefix for the game.
cs: Musíte zadat předponu souboru pro hru.

en: The filename prefix should not be more than 5 characters.
cs: Předpona souboru by neměla být delší než 5 znaků.

en: The filename prefix should be all alphabetic characters.
cs: Předpona souboru by měla obsahovat pouze písmena abecedy.

en: The filename prefix '%1' is already in use.
cs: Předpona souboru '%1' se již používá.

en: You have not saved your work. Do you want to save it now?
cs: Neuložili jste svou práci. Přejete si ji nyní uložit?

en: &Save
cs: &Uložit

en: &Do Not Save
cs: Neuklá&dat

en: &Go on editing
cs: &Pokračovat v úpravách

en: You can only modify user games.
cs: Můžete upravovat pouze uživatelské hry.

en: New Level
cs: Nová úroveň

en: Play Next Level
cs: Hrát následující úroveň

en: Inappropriate action: you are not editing a level.
cs: Neodpovídající činnost: neupravujete úroveň.

en: No Sound
cs: Žádný zvuk

en: Game Paused
cs: Hra pozastavena

en: Replay Last Level
cs: Hrát poslední úroveň

[ctx: @title:window]
en: Quick Start
cs: Rychlý start

[ctx: Button text: start playing a game]
en: &PLAY
cs: H&RÁT

en: &Quit
cs: &Ukončit

en: Close KGoldrunner
cs: Zavřít KGoldrunner

en: Show a Solution
cs: Zobrazit řešení

en: Replay Any Level
cs: Hrát jakoukoliv úroveň...

en: Game Over
cs: Konec hry

en: &Try Again
cs: Zkusi&t znovu

en: &Finish
cs: Do&končit

en: <b>CONGRATULATIONS !!!!</b><p>You have conquered the last level in the <b>"%1"</b> game !!</p>
cs: <b>GRATULUJI !!!!</b><p>Dobyli jste poslední úroveň ve hře <b>"%1"</b> !!</p>

en: Hint
cs: Rada

en: Sorry, there is no hint for this level.
cs: Lituji, pro tuto úroveň není žádná rada.

en: T H E   E N D
cs: K O N E C

en: Switch to Keyboard Mode
cs: Přepnout do režimu klávesnice

en: Switch to &Keyboard Mode
cs: Přepnout do režimu &klávesnice

en: Stay in &Mouse Mode
cs: Zůstat v režimu &myši

en: Keyboard Mode
cs: Režim klávesnice

en: Save Game
cs: Uložit hru

en: Sorry, you cannot save your game play while you are editing. Please try menu item "%1".
cs: Lituji, nemůžete uložit svou hru, pokud ji upravujete. Zkuste prosím položku nabídky "%1".

en: Cannot open file '%1' for read-only.
cs: Nelze otevřít soubor '%1' pouze pro čtení.

en: Please note: for reasons of simplicity, your saved game position and score will be as they were at the start of this level, not as they are now.
cs: Poznámka: z důvodu zjednodušení pozice a skóre vašich uložených her bude stejné jako na začátku úrovně, ne jaké jsou nyní.

en: Error: Failed to save your game.
cs: Chyba: Nepovedlo se uložit vaši hru.

en: Load Game
cs: Načíst hru

en: Sorry, there are no saved games.
cs: Lituji, nejsou zde žádné uložené hry.

en: Cannot find the game with prefix '%1'.
cs: Nelze nalézt hru s předponou '%1'.

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Check for High Score
cs: Zjistit nejvyšší skóre

en: <html><b>Congratulations !!!</b><br/>You have achieved a high score in this game.<br/>Please enter your name so that it may be enshrined<br/>in the KGoldrunner Hall of Fame.</html>
cs: <html><b>Gratuluji !!!</b><br/>Dosáhli jste vysokého skóre v této hře.<br/>Prosím, zadejte své jméno, aby mohlo být vloženo<br/>do Síně slávy KGoldrunner.</html>

[ctx: @title:window]
en: Save High Score
cs: Uložit nejvyšší skóre

en: Save High Score
cs: Uložit nejvyšší skóre

en: Error: Failed to save your high score.
cs: Chyba: Nepovedlo se uložit vysoké skóre.

en: Show High Scores
cs: Zobrazit nejvyšší skóre

en: Sorry, we do not keep high scores for tutorial games.
cs: Lituji, pro výukovou hru se neudržuje nejvyšší skóre

en: Sorry, there are no high scores for the "%1" game yet.
cs: Lituji, pro hru %1 ještě neexistuje nejvyšší skóre.

en: <center><h2>KGoldrunner Hall of Fame</h2></center><center><h3>"%1" Game</h3></center>
cs: <center><h2>Síň slávy KGoldrunner</h2></center><center><h3>Hra "%1"</h3></center>

[ctx: 1, 2, 3 etc.]
en: Rank
cs: Pořadí

[ctx: Person]
en: Name
cs: Jméno

[ctx: Game level reached]
en: Level
cs: Úroveň

en: Score
cs: Skóre

en: Date
cs: Datum

[ctx: @title:window]
en: High Scores
cs: Nejvyšší skóre

en: Load Game Info
cs: Načíst informace o hře

en: Cannot find game info file '%1'.
cs: Nelze nalézt info soubor hry '%1'.

en: Save A Solution
cs: Uložit řešení

en: Read Level Data
cs: Načíst data úrovně

en: Cannot find file '%1'.
cs: Nelze nalézt soubor '%1'.

en: Rename File
cs: Přejmenovat soubor

en: Theme Selector
cs: Výběr motivů

en: Lives: %1
cs: Životy: %1

en: Score: %1
cs: Skóre: %1

en: Select Level
cs: Vybrat úroveň

en: Sorry, you can only save or move into one of your own games.
cs: Lituji, můžete uložit nebo přesunout pouze do jedné ze svých vlastních her.

en: Sorry, you can only delete a level from one of your own games.
cs: Lituji, můžete smazat úroveň pouze z jedné ze svých vlastních her.

en: Edit Game Info
cs: Upravit info o hře

en: Sorry, you can only edit the game information on your own games.
cs: Lituji, můžete upravit informace o hře pouze ve své vlastní hře.

en: There is no level %1 in "%2", so you cannot play or edit it.
cs: Úroveň %1 není v %2, takže ji nemůžete hrát nebo upravit.

[ctx: @title:window]
en: Select Game
cs: Vybrat hru

en: <html><b>Please select a game:</b></html>
cs: <html><b>Prosím, vyberte hru:</b></html>

en: Name of Game
cs: Jméno hry

en: Rules
cs: Pravidla

en: Levels
cs: Úrovně

en: Skill
cs: Dovednost

en: Level 1 of the selected game is:
cs: Úroveň 1 vybrané hry je:

[ctx: @title:window]
en: Select Game/Level
cs: Vybrat hru/úroveň

en: Please select a level:
cs: Prosím, vyberte úroveň:

en: Level number:
cs: Číslo úrovně:

en: Edit Level Name o&r Hint
cs: Upravit název úrovně nebo &radu

en: Start Game
cs: Spustit hru

en: Play Level
cs: Hrát úroveň

en: Replay Level
cs: Znovu hrát úroveň

en: Show Solution
cs: Zobrazit řešení

en: Save Change
cs: Uložit změny

en: Move To...
cs: Přesunout na...

[ctx: Rules]
en: Traditional
cs: Tradiční

[ctx: Skill Level]
en: Tutorial
cs: Výuka

[ctx: Skill Level]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: Skill Level]
en: Championship
cs: Šampionát

en: 1 level, uses KGoldrunner rules. | %1 levels, uses KGoldrunner rules.
cs[0]: %1 úroveň, používá pravidla KGoldrunner.
cs[1]: %1 úrovně, používá pravidla KGoldrunner.
cs[2]: %1 úrovní, používá pravidla KGoldrunner.

en: 1 level, uses Traditional rules. | %1 levels, uses Traditional rules.
cs[0]: %1 úroveň, používá tradiční pravidla.
cs[1]: %1 úrovně, používá tradiční pravidla.
cs[2]: %1 úrovní, používá tradiční pravidla.

en: Sorry, there is no further information about this game.
cs: Lituji, nejsou již další informace o této hře.

en: This level number is not valid. It can not be used.
cs: Toto číslo úrovně není platné. Nemůže být použito.

en: The main button at the bottom echoes the menu action you selected. Click it after choosing a game and level - or use "Cancel".
cs: Hlavní tlačítko vespod určuje činnost nabídky, kterou jste vybrali. Klikněte na ni po vybrání hry a úrovně - nebo použijte "Zrušit".

en: 
    
    If this is your first time in KGoldrunner, select the tutorial game, which gives you hints as you go.
    
    Otherwise, just click on the name of a game in the table, then, to start at level 001, click on the main button at the bottom. Play begins when you move the mouse or press a key.
cs: 
    
    Pokud jste poprvé v KGoldrunner, vyberte výukovou hru která vám dává rady, jak postupujete.
    
    Jinak jen klikněte na jméno hry (v seznamu), potom po stisknutí hlavního tlačítka vespod začnete hrát úroveň 001. Hra začíná, když pohnete myší nebo stisknete klávesu.

en: 
    
    You can add a name and hint to your new level here, but you must save the level you have created into one of your own games. By default your new level will go at the end of your game, but you can also select a level number and save into the middle of your game.
cs: 
    
    Můžete přidat jméno a radu do vaší nové úrovně, ale musíte výsledek uložit do vámi vytvořené hry. Standardně půjde nová úroveň na konec vaši hry, ale můžete vybrat číslo úrovně a uložit ji tak třeba uprostřed hry.

en: 
    
    You can create or edit a name and hint here, before saving. If you change the game or level, you can do a copy or "Save As", but you must always save into one of your own games. If you save a level into the middle of a series, the other levels are automatically re-numbered.
cs: 
    
    Můžete vytvořit nebo upravit jméno a radu před uložením. Pokud změníte hru nebo úroveň, můžete ji zkopírovat nebo "Uložit jako". Musíte však vždy uložit do vámi vytvořené hry. Pokud uložíte úroveň uprostřed série, ostatní úrovně se automaticky přečíslují.

en: 
    
    You can only delete levels from one of your own games. If you delete a level from the middle of a series, the other levels are automatically re-numbered.
cs: 
    
    Můžete smazat úrovně pouze z jedné z vašich her. Pokud smažete úroveň uprostřed série, ostatní úrovně se automaticky přečíslují.

en: 
    
    To move (re-number) a level, you must first select it by using "Edit Any Level...", then you can use "Move Level..." to move it to a new number or even a different game. Other levels are automatically re-numbered as required. You can only move levels within your own games.
cs: 
    
    Pro posunutí (přečíslování) úrovně ji musíte nejdříve vybrat použitím "Upravit jakoukoliv úroveň...", poté můžete použít "Přesunout úroveň..." k přiřazení nového čísla nebo dokonce jiné hry. Ostatní úrovně jsou automaticky přečíslovány dle nutnosti. Můžete přesouvat úrovně pouze mezi vašimi hrami.

en: 
    
    When editing game info you only need to choose a game, then you can go to a dialog where you edit the details of the game.
cs: 
    
    Při upravování informací o hře potřebujete pouze vybrat hru, potom již můžete jít na dialog, kde budete upravit podrobnosti hry.

en: Help: Select Game & Level
cs: Nápověda: Vybrat hru a úroveň

en: A game of action and puzzle solving
cs: Akční hra s řešením hádanek

en: (C) 2003 Ian Wadham and Marco Krüger
cs: (C) 2003 Ian Wadham a Marco Krüger

en: Current author
cs: Současný autor

en: Original author
cs: Původní autor
