kgoldrunner - en to hr translation catalogue (199 entries)

en: Pharaoh's Tomb
hr: Faraonovo grobnica

en: Free Fall
hr: Slobodan pad

en: Impossible?
hr: Nemoguće?

en: Zig Zag
hr: Cik cak

en: The Box
hr: Kutija

en: Overcrowding
hr: Gužvetina

en: Digging Hassle
hr: Čačkanje mečke

en: Don't Panic
hr: Bez panike

en: Lust for Gold
hr: Požuda za zlatom

en: Drop In and Say Hello
hr: Svrati i pozdravi

en: The Mask
hr: Maska

en: Check for Traps
hr: Provjeri za stupice

en: Fall on a Fortune
hr: Sjekira u med

en: The Lattice
hr: Rešetka

en: Shower of Gold
hr: Zlatna kiša

en: The Foundry
hr: Ljevaonica

en: Soft Landings
hr: Mekano slijetanje

en: Unlucky for Some
hr: Peh za nekoga

en: The Balance
hr: Ravnoteža

en: Gold Bars
hr: Zlatne poluge

en: Hard Row to Hoe
hr: Mukom mučiti

en: Golden Maze
hr: Zlatni labirint

en: Delayed Trap
hr: Stupica sa zadrškom

en: Nowhere to Hide
hr: Nigdje skrovišta

en: Watch the Centre
hr: Pazi na sredinu

en: Where to Dig?
hr: Gdje kopati?

en: Easy Stages
hr: Jednostavni stupnjevi

en: Gold Mesh
hr: Zaltna mreža

en: Acrobat
hr: Akrobat

en: Mongolian Horde
hr: Mongolska horda

en: Rocky Terrain
hr: Stjenoviti teren

en: Down the Chimney
hr: NIz dimnjak

en: Space Invader
hr: Napad iz svemira

en: Winding Road
hr: Zavojita cesta

en: Light My Fire
hr: Zapali moju vatru

en: Cockroach
hr: Žohar

en: The Runaround
hr: Vrtuljak

en: Speedy
hr: Brzić

en: Dig Deep
hr: Kopja duboko

en: Forgotten Gold
hr: Zaboravljeno zlato

en: Two of Diamonds
hr: Dva karoa

en: Suicide Jump
hr: Samoubilački skok

en: Easy Access
hr: Jednostavan pristup

en: Gold Braid
hr: Zlatna žila

en: Cat's Eyes
hr: Mačje oči

en: The Funnel
hr: Ljevak

en: Lattice Maze
hr: Rešetkasti labirint

en: Hard Work for Poor Pay
hr: Puno posla za malo para

en: Forked Ladders
hr: Sklopive ljestve

en: Snowing Gold
hr: Zlatni snijeg

en: Left or Right?
hr: Lijevo ili desno?

en: Houndstooth
hr: Pseći zubi

en: Five Levels
hr: Pet razina

en: Pitfalls
hr: Jame

en: A Steady Climb
hr: Ravnomjerni uspon

en: Fall-through Lattice
hr: Propadajuća rešetka

en: Empty Cellar
hr: Prazan podrum

en: The Rose
hr: Ruža

en: Lotus Puzzle
hr: Lotusova zagonetka

en: Long Drop
hr: Dug ispust

en: Cross-stitch
hr: Unakrsno

en: Rooftops
hr: Vrhovi krovova

en: Tricky Traps
hr: Zeznute zamke

en: Make Them Work for You
hr: Neka rade za vas

en: Three Chimneys
hr: Tri dimnjaka

en: Starwave
hr: Zvijezdasti val

en: Amazing Finish
hr: Zadivljujuć završetak

en: Pillars
hr: Stupovi

en: Hopeful Descent
hr: Spust pun nade

en: The Rack
hr: Stalak

en: Twists and Turns
hr: Okreti i obrati

en: The Saucer
hr: Tanjur

en: The Dotted Line
hr: Točkaska linija

en: Getting Started
hr: Uvod u igru

en: Easy Middle
hr: Laka sredina

en: Which Way?
hr: Kojim putem?

en: Yorick's Skull
hr: Jorikova lubanja

en: No Mercy
hr: Bez milosti

en: Gold Sandwich
hr: Zlatni sendvič

en: Golden Curtain
hr: Zlatni zastor

en: Are you spider or fly?
hr: Jesi li pauk ili muha?

en: Funny?
hr: Smiješno?

en: Hard Landings
hr: Tvrdo slijetanje

en: Golden Tower
hr: Zlatni toranj

en: Surprise Ending
hr: Neočekivani završetak

en: Diagonal Disaster
hr: Dijagonalna katastrofa

en: Short Cut?
hr: Prečac?

en: Do You Need Him?
hr: Je li ti potreban?

en: Stuck in Storage
hr: Zaglavljen u skladištu

en: So Far for So Little
hr: Toliki put za tako malo

en: Pot Hole
hr: Jama

en: Ninja Style
hr: Kao nindža

en: Triple Trap
hr: Trostruka stupica

en: Tutorial
hr: Vodič

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Digging
hr: Kopanje

en: Bars
hr: Poluge

en: False Bricks
hr: Lažne poluge

en: Advanced Tutorial
hr: Napredni vodič

en: Bars and Ladders
hr: Trake i ljestve

en: ...  Or not to kill?
hr: … ili ne ubiti?

en: Traps
hr: Stupice

en: Easy Start
hr: Lagani početak

en: Quick Off The Mark
hr: Brzi start

en: Who Needs Enemies?
hr: Tko treba neprijatelje?

en: Asymmetrical
hr: Asimetrično

en: Delayed Drop
hr: Pad sa zadrškom

en: The Three Musketeers
hr: Tri mušketira

en: Head Case
hr: Munjara

en: Under the Stairs
hr: Ispod zvijezda

en: Short Circuit
hr: Kratak krug

en: Synchronised Running
hr: Sinkronizirano trčanje

en: &New Game...
hr: &Nova igra …

en: &Load Saved Game...
hr: &Učitaj spremljenu igru …

en: &Save Game...
hr: &Spremi igru …

en: &Kill Hero
hr: Ubij &heroja

en: &Create Level
hr: &Izradi razinu

en: &Save Edits...
hr: &Spremi uređivanja …

en: &Move Level...
hr: &Pomakni razinu …

en: &Delete Level...
hr: &Izbriši razinu …

en: &Mouse Controls Hero
hr: Upravljanje &mišem

en: &Keyboard Controls Hero
hr: Upravljanje &tipkovnicom

en: Normal Speed
hr: Normalna brzina

en: Beginner Speed
hr: Početnička brzina

en: Champion Speed
hr: Majstorska brzina

en: Increase Speed
hr: Povećaj brzinu

en: Decrease Speed
hr: Smanji brzinu

en: Move Right
hr: Pomakni udesno

en: Move Left
hr: Pomakni ulijevo

en: Move Up
hr: Pomakni gore

en: Move Down
hr: Pomakni dolje

en: Dig Right
hr: Kopaj udesno

en: Dig Left
hr: Kopaj ulijevo

en: Test Bug Fix
hr: Provjera uklanjanja nedostatka

en: Show Positions
hr: Prikaži položaje

en: Start Logging
hr: Pokreni vođenje zapisnika

en: Show Hero
hr: Prikaži heroja

en: Show Object
hr: Prikaži objekt

en: Show Enemy
hr: Prikaži neprijatelja

en: Press "%1" to RESUME
hr: Pritisnite "%1" da biste nastavili

en: Press "%1" to PAUSE
hr: Pritisnite "%1" da biste pauzirali

en: Get Folders
hr: Dohvati mape

en: Edit Name/Hint
hr: Uredi naziv i savjet

en: Enemy
hr: Neprijatelj

note: i18n: ectx: Menu (editor)
en: &Editor
hr: &Uređivač

en: Name of level:
hr: Naziv razine:

en: Hint for level:
hr: Savjet razine:

en: Name of game:
hr: Naziv igre:

en: File name prefix:
hr: Prefiks datoteke:

en: Traditional rules
hr: Tradicionalna pravila

en: KGoldrunner rules
hr: KGoldrunner pravila

en: 1 level | %1 levels
hr[0]: %1 razina
hr[1]: %1 razine
hr[2]: %1 razina

en: About this game:
hr: O ovoj igri

en: Save Changes
hr: Spremi izmjene

en: 0 levels
hr: 0 razina

en: Save New
hr: Spremi novu

en: Game                       Level/Lives/Score   Day    Date     Time
hr: Igra                       Razinal/Životi/Rezultat   Dan    Datum     Vrijeme

en: Create Level
hr: Izradi razinu

en: Edit Level
hr: Uredi razinu

en: Save Level
hr: Spremi razinu

en: &Insert Level
hr: &Umetni razinu

en: Cannot open file '%1' for output.
hr: Otvaranje datoteke '%1' za ispis nije moguće-

en: Move Level
hr: Premjesti razinu

en: Game
hr: Igra

en: Editor
hr: Uređivač

en: Delete Level
hr: Izbriši razinu

en: &Delete Level
hr: &Izbriši razinu

en: Save Game Info
hr: Spremi podatke igre

en: You must enter a name for the game.
hr: Potrebno je unijeti naziv igre.

en: The filename prefix '%1' is already in use.
hr: Prefiks naziva datoteke '%1' već je u upotrebi.

en: &Go on editing
hr: &Kreni na uređivanje

en: You can only modify user games.
hr: Možete uređivati samo korisničke igre.

en: New Level
hr: Nova razina

en: Hint
hr: Savjet

en: Switch to Keyboard Mode
hr: Prebaci na tipkovnicu

en: Switch to &Keyboard Mode
hr: Prebaci na &tipkovnicu

en: Stay in &Mouse Mode
hr: Ostani na &mišu

en: Save Game
hr: Spremi igru

en: Load Game
hr: Učitaj igru

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Check for High Score
hr: Provjeri za najbolji rezultat

en: Save High Score
hr: Spremi najbolji rezultat

en: Show High Scores
hr: Prikaži najbolje rezultate

en: Load Game Info
hr: Učitaj podatke igre

en: Cannot find game info file '%1'.
hr: Nije moguće pronaći datoteku igre '%1'.

en: Cannot rename file '%1' to '%2'.
hr: Nije moguće preimenovati datoteku '%1' u '%2'.

en: Select Level
hr: Odaberi razinu

en: Edit Game Info
hr: Uredi podatke o igri

en: Level 1 of the selected game is:
hr: Razina 1 odabrane igre je:

en: Level number:
hr: Broj razine:

en: Start Game
hr: Započni razinu

en: Play Level
hr: Odigraj razinu

en: Save Change
hr: Spremi izmjene

en: Move To...
hr: Premjesti u …

en: 1 level, uses KGoldrunner rules. | %1 levels, uses KGoldrunner rules.
hr[0]: %1 razina upotrebljava KGoldrunner pravilo
hr[1]: %1 razine upotrebljavaju KGoldrunner pravila
hr[2]: %1 razina upotrebljava KGoldrunner pravila

en: 1 level, uses Traditional rules. | %1 levels, uses Traditional rules.
hr[0]: %1 razina upotrebljava tradicionalno pravilo
hr[1]: %1 razine upotrebljavaju tradicionalna pravila
hr[2]: %1 razina upotrebljava tradicionalna pravila

en: Help: Select Game & Level
hr: Pomoć: Odabir igre i razine

en: Current author
hr: Trenutni autor

en: Original author
hr: Izvorni autor
