kgoldrunner - en to ka translation catalogue (114 entries)

en: Beginner's Luck
ka: დამწყების ბედი

en: Curse of the Mummy
ka: მუმიის წყევლა

en: The Giza Plateau
ka: გიზას პლატო

en: The Pyramid of Djoser
ka: ჯოსერს პირამიდა

en: Pharaoh's Barge
ka: ფარაონის ბარჟა

en: Pyramid Puzzles
ka: პირამიდის პაზლები

en: Crocodile
ka: ნიანგი

en: Three Pyramids
ka: სამი პირამიდა

en: Tura Caves
ka: ტურას მღვიმეები

en: Pyramid Crawl
ka: პირამიდაზე ბობღვა

en: The Great Sphinx
ka: სფინქსი

en: Ladder Pyramid
ka: კიბის პირამიდა

en: Ankh
ka: ანხი

en: Pharaoh's Tomb
ka: ფარაონის საფლავი

en: Cat
ka: კატა

en: Pyramid Power
ka: პირამიდის ძალა

en: Eye of Horus
ka: ჰორუსის თვალი

en: Inverted Pyramid
ka: ამოტრიალებული პირამიდა

en: Anubis
ka: ანუბისი

en: Pyramid of Treasure
ka: განძის პირამიდა

en: Sarcophagus
ka: სარკოფანგი

en: The Parting of the Red Sea
ka: წითელი ზღვის დაშორება

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Zero
ka: ნული

en: One
ka: ერთი

en: Two
ka: ორი

en: Three
ka: სამი

en: Four
ka: ოთხი

en: Five
ka: ხუთი

en: Six
ka: ექვსი

en: Seven
ka: შვიდი

en: Eight
ka: რვა

en: Nine
ka: ცხრა

en: Ten
ka: ათი

en: Eleven
ka: თერთმეტი

en: Twelve
ka: თორმეტი

en: Thirteen
ka: ცამეტი

en: Fourteen
ka: თოთხმეტი

en: Fifteen
ka: თხუთმეტი

en: Sixteen
ka: თექვსმეტი

en: Dig While Falling
ka: თხრა ვარდნის დროს

en: Jail Break
ka: ციხიდან გაქცევა

en: Don't Panic!
ka: პანიკაში ნუ ჩავარდებით!

en: Robbery
ka: ძარცვა

en: Use the Guards
ka: დაცვის გამოყენება

en: Manipulation
ka: მანიპულაცია

en: Diagonal
ka: დიაგონალური

en: Acrophobia
ka: აკროფობია

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Depth
ka: სიღრმე

en: Density
ka: სიმკვრივე

en: Happy
ka: ბედნიერი

en: Dori
ka: დორი

en: Kili
ka: კილი

en: Gimli
ka: გიმლი

en: Pillars
ka: ბოძები

en: Getting Started
ka: საერთო ინფორმაცია

en: Help!
ka: დახმარება!

en: Ruins
ka: ნანგრევები

en: Tutorial
ka: სახელმძღვანელო

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Bars
ka: მართკუთხედები

en: Traps
ka: ხაფანგები

en: Challenge
ka: გამოწვევა

en: &Play Sounds
ka: &ხმის დაკვრა

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Move Right
ka: მარჯვნივ გაწევა

en: Move Left
ka: მარცხნივ გაწევა

en: Move Up
ka: აწევა

en: Move Down
ka: ჩამოწევა

en: No hint
ka: მინიშნებების გარეშე

en: Erase
ka: წაშლა

en: Concrete
ka: ცემენტი

en: Bar
ka: ზოლი

en: Gold
ka: ოქრო

note: i18n: ectx: Menu (editor)
en: &Editor
ka: &რედაქტორი

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolbar)
en: Edit Toolbar
ka: ხელსაწყოთა ზოლის რედაქტირება

en: File name prefix:
ka: ფაილის სახელის პრეფიქსი:

[ctx: @title:window]
en: Create Game
ka: თამაშის შექმნა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Create Level
ka: დონის შექმნა

en: &Cancel
ka: &შეწყვეტა

en: Game
ka: თამაში

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Delete Level
ka: დონის წაშლა

en: &Do Not Save
ka: &არ შეინახო

en: No Sound
ka: ხმის გარეშე

en: Game Over
ka: თამაში დასრულდა

en: &Try Again
ka: &კიდევ სცადეთ

en: &Finish
ka: &დასრულება

en: Hint
ka: მინიშნება

en: &OK
ka: &დიახ

en: Keyboard Mode
ka: კლავიატურის რეჟმი

en: Save Game
ka: თამაშის შენახვა

en: Load Game
ka: თამაშის ჩატვირთვა

en: Unknown
ka: უცნობი

[ctx: 1, 2, 3 etc.]
en: Rank
ka: რანგი

[ctx: Person]
en: Name
ka: სახელი

[ctx: Game level reached]
en: Level
ka: დონე

en: Score
ka: ქულები

en: Date
ka: თარიღი

[ctx: @title:window]
en: High Scores
ka: უმაღლესი ქულები

en: Rename File
ka: ფაილის გადარქმევა

en: Theme Selector
ka: თემის ამრჩევი

en: Lives: %1
ka: სიცოცხლეები: %1

en: Score: %1
ka: ქულები: %1

en: Rules
ka: წესები

en: Levels
ka: დონეები

en: Start Game
ka: თამაშის დაწყება

[ctx: Rules]
en: Traditional
ka: ტრადიციული

[ctx: Skill Level]
en: Tutorial
ka: სახელმძღვანელო

[ctx: Skill Level]
en: Normal
ka: ნორმალური

en: Current author
ka: მიმდინარე ავტორი

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი
