kgoldrunner - en to lt translation catalogue (125 entries)

en: Count
lt: Kiekis

en: Zero
lt: Nulis

en: One
lt: Vienas

en: Two
lt: Du

en: Three
lt: Trys

en: Four
lt: Keturi

en: Five
lt: Penki

en: Six
lt: Šeši

en: Seven
lt: Septyni

en: Eight
lt: Aštuoni

en: Nine
lt: Devyni

en: Ten
lt: Dešimt

en: Eleven
lt: Vienuolika

en: Twelve
lt: Dvylika

en: Thirteen
lt: Trylika

en: Fourteen
lt: Keturiolika

en: Fifteen
lt: Penkiolika

en: Sixteen
lt: Šešiolika

en: Free Fall
lt: Laisvas kritimas

en: Impossible?
lt: Neįmanoma?

en: The Box
lt: Dėžė

en: Don't Panic
lt: Nepanikuok

en: Golden Maze
lt: Auksinis labirintas

en: Where to Dig?
lt: Kur kasti?

en: Acrobat
lt: Akrobatas

en: Down the Chimney
lt: Žemyn kaminu

en: Cockroach
lt: Tarakonas

en: Forgotten Gold
lt: Užmirštas auksas

en: Two of Diamonds
lt: Du iš deimantų

en: Suicide Jump
lt: Savižudiškas šuolis

en: Cat's Eyes
lt: Katės akys

en: Five Levels
lt: Penki lygiai

en: They Are Everywhere!
lt: Jie yra visur!

en: Rooftops
lt: Stogai

en: Three Chimneys
lt: Trys kaminai

en: Help!
lt: Gelbėkite!

en: No Mercy
lt: Be pasigailėjimo

en: Funny?
lt: Juokinga?

en: Golden Tower
lt: Auksinis bokštas

en: Easy Gold
lt: Lengvas auksas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Who Needs Enemies?
lt: Kam reikia priešų?

en: He Has The Gold
lt: Jis turi auksą

en: Maze of Ladders
lt: Kopėčių labirintas

en: Rat Trap
lt: Žiurkių spąstai

en: Under the Stairs
lt: Po laiptais

en: &New Game...
lt: &Naujas žaidimas...

en: &Load Saved Game...
lt: &Įkelti išsaugotą žaidimą...

en: &Save Game...
lt: &Išsaugoti žaidimą...

en: &Create Level
lt: &Sukurti lygį

en: &Edit Level...
lt: &Keisti lygį...

en: Edit level...
lt: Keisti lygį...

en: &Delete Level...
lt: &Trinti lygį...

en: Delete level...
lt: Trinti lygį...

en: Delete a level...
lt: Trinti lygį...

en: Create &Game...
lt: &Sukurti žaidimą...

en: Create game...
lt: Sukurti žaidimą...

en: Create a completely new game...
lt: Sukurti visiškai naują žaidimą...

en: &Play Sounds
lt: &Groti garsus

en: Normal Speed
lt: Normalus greitis

en: Beginner Speed
lt: Pradedančiojo greitis

en: Champion Speed
lt: Čempiono greitis

en: Increase Speed
lt: Padidinti greitį

en: Decrease Speed
lt: Sumažinti greitį

en: Move Right
lt: Dešinėn

en: Move Left
lt: Kairėn

en: Dig Right
lt: Kasti dešinėje

en: Dig Left
lt: Kasti kairėje

en: Hero
lt: Herojus

en: Enemy
lt: Priešas

en: Concrete
lt: Betonas

en: Gold
lt: Auksas

note: i18n: ectx: Menu (editor)
en: &Editor
lt: &Redaktorius

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolbar)
en: Edit Toolbar
lt: Keisti įrankinę

en: Name of game:
lt: Žaidimo pavadinimas:

en: Traditional rules
lt: Tradicinės taisyklės

en: KGoldrunner rules
lt: KGoldrunner taisyklės

en: 1 level | %1 levels
lt[0]: %1 lygis
lt[1]: %1 lygiai
lt[2]: %1 lygių
lt[3]: %1 lygis

en: About this game:
lt: Apie šį žaidimą:

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Create Level
lt: Sukurti lygį

en: Edit Level
lt: Keisti lygį

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: Game
lt: Žaidimas

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Delete Level
lt: Trinti lygį

en: &Delete Level
lt: &Trinti lygį

en: &Save
lt: Į&rašyti

en: &Do Not Save
lt: &Neįrašyti

en: New Level
lt: Naujas lygis

[ctx: Game name - level number.]
en: %1 - %2
lt: %1 – %2

[ctx: Game name - level number - level name.]
en: %1 - %2 - %3
lt: %1 – %2 – %3

en: No Sound
lt: Be garso

[ctx: Button text: start playing a game]
en: &PLAY
lt: Žaisti

en: &Quit
lt: &Baigti

en: &Use Menu
lt: &Naudoti meniu

en: Game Over
lt: Žaidimas baigtas

en: &Try Again
lt: &Mėginti vėl

en: &Finish
lt: &Baigti

en: T H E   E N D
lt: P A B A I G A

en: Save Game
lt: Išsaugoti žaidimą

en: Error: Failed to save your game.
lt: Klaida: Nepavyko išsaugot žaidimo.

en: Load Game
lt: Įkelti žaidimą

en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: Person]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: Game level reached]
en: Level
lt: Lygis

en: Score
lt: Taškai

en: Date
lt: Data

en: Rename File
lt: Pervadinti failą

en: Cannot rename file '%1' to '%2'.
lt: Nepavyko pervadinti failo „%1“ į „%2“.

en: Select Level
lt: Pasirinkite lygį

en: Edit Game Info
lt: Keisti žaidimo info

en: Name of Game
lt: Žaidimo pavadinimas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Levels
lt: Lygiai

en: Skill
lt: Meistriškumas

en: Start Game
lt: Pradėti partiją

en: Play Level
lt: Žaisti lygį

en: Replay Level
lt: Pakartoti lygį

[ctx: Skill Level]
en: Tutorial
lt: Apmokymas

en: 1 level, uses KGoldrunner rules. | %1 levels, uses KGoldrunner rules.
lt[0]: %1 lygis, naudoja KGoldrunner taisykles.
lt[1]: %1 lygiai, naudoja KGoldrunner taisykles.
lt[2]: %1 lygių, naudoja KGoldrunner taisykles.
lt[3]: %1 lygis, naudoja KGoldrunner taisykles.

en: 1 level, uses Traditional rules. | %1 levels, uses Traditional rules.
lt[0]: %1 lygis, naudoja tradicines taisykles.
lt[1]: %1 lygiai, naudoja tradicines taisykles.
lt[2]: %1 lygių, naudoja tradicines taisykles.
lt[3]: %1 lygis, naudoja tradicines taisykles.

en: (C) 2003 Ian Wadham and Marco Krüger
lt: (C) 2003 Ian Wadham ir Marco Krüger

en: Current author
lt: Dabartinis autorius

en: Original author
lt: Pradinis autorius
