kgpg - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Marginally
be: Абмежавана

en: Fully
be: Цалкам

en: Ultimately
be: Абсалютна

en: Info
be: Звесткі

en: File Already Exists
be: Файл ужо існуе

[ctx: no email address]
en: none
be: няма

en: Could not change passphrase
be: Немагчыма змяніць пароль

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_properties)
en: Key properties
be: Уласцівасці ключа

en: Trust
be: Давер

en: Size
be: Памер

en: Creation
be: Створаны

en: Expiration
be: Тэрмін дзеяння

en: KGpg - encryption tool
be: KGpg - утыліта шыфравання

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
be: <p>Хочаце імпартаваць файл <b>%1</b> у спіс ключоў?</p>

en: Compression method for archive:
be: Метад сціску для архіва:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
be: Тэрмін дзеяння:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
be: Ідэнтыфікатар ключа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
be: Каментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
be: Створаны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
be: Правераны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
be: Уладальнік правераны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
be: Алгарытм:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
be: Даўжыня:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_photo)
en: Photo
be: Фатаграфія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
be: Няма фота

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
be: Адключыць ключ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_fingerprint)
en: Fingerprint
be: Адбітак ключа

en: Choose New Expiration
be: Вылучыць новы тэрмін дзеяння

[ctx: Key has unlimited lifetime]
en: Unlimited
be: Неабмежавана
