kgpg - en to cs translation catalogue (577 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name (minimum 5 characters):
cs: Jméno (minimum 5 znaků):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_EmailSorting) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Email:
cs: E-mail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comment (optional):
cs: Komentář (volitelné):

en: This function is not available on this system. The symbolic link to the private GnuPG keys cannot be created.
cs: Tato funkce není na tomto systému dostupná. Symbolický odkaz na soukromé klíče GnuPG nelze vytvořit.

[ctx: %1 is 64 bit key id (in hex), text is used as email subject]
en: Your key %1
cs: Váš klíč %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Custom decryption command:
cs: Vlastní příkaz dešifrování:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Encryption) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capEncrypt)
en: Encryption
cs: Šifrování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: ASCII armored encryption
cs: Zesílené ASCII šifrování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: Use *.pgp extension for encrypted files
cs: Použít příponu '.pgp' pro zašifrované soubory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: Custom encryption command:
cs: Vlastní šifrovací příkaz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: Always encrypt with:
cs: Vždy šifrovat pomocí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: Encrypt files with:
cs: Šifrovat soubory pomocí:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: <qt><b>Allow encryption with untrusted keys:</b><br />
    <p>When importing a public key, the key is usually marked as untrusted and as such cannot be used unless it is signed by the default key (thus making it 'trusted'). Checking this box enables any key to be used even if it is untrusted.</p></qt>
cs: <qt><b>Povolit šifrování pomocí nedůvěryhodných klíčů</b><br />
    <p>Pokud importujete veřejný klíč, je obvykle označen jako nedůvěryhodný klíč a vy jej nemůžete použít, dokud není podepsán výchozím klíčem (čímž se z něj stane 'důvěryhodný'). Touto volbou povolíte všechny klíče i když jsou nedůvěryhodné.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: Allow encryption with untrusted keys
cs: Povolit šifrování pomocí nedůvěryhodného klíče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: Allow untrusted keys as members of key groups
cs: Povolit nedůvěřovaným klíčům členství ve skupinách klíčů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: Hide user id
cs: Skrýt uživatelské ID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: PGP 6 compatibility
cs: Kompatibilita s PGP 6

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, GPGConf)
en: <qt><b>Global Settings:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
cs: <qt><b>Globální nastavení:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: GnuPG Home
cs: Domov GnuPG

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: Home location:
cs: Domovský adresář:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: Configuration file:
cs: Konfigurační soubor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeHome)
en: Change...
cs: Změnit...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: GnuPG Binary
cs: GnuPG program

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: Program path:
cs: Cesta k programu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_agent)
en: Use GnuPG agent
cs: Použít agenta GnuPG

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGlobal)
en: Global Settings
cs: Globální nastavení

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: <qt><b>Start KGpg automatically at KDE startup:</b><br />
    <p>If checked KGpg will start automatically each time that KDE starts up.</p></qt>
cs: <qt><b>Spustit KGpg při přihlášení:</b><br />
    <p>Pokud zaškrtnuto KGpg se automaticky spustí pokaždé, když se spustí KDE.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: Start KGpg automatically at login
cs: Spustit KGpg při přihlášení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: Use mouse selection instead of clipboard
cs: Použít výběr myší namísto schránky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: <qt><b>Display warning before creating temporary files:</b><br />
    <p></p></qt>
cs: <qt><b>Zobrazit varování před vytvořením dočasných souborů:</b><br />
    <p></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: Display warning before creating temporary files
    (only occurs on remote files operations)
cs: Zobrazit varování před vytvářením dočasných souborů
    (Platné pouze pro operace se vzdálenými soubory)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabApplet)
en: Applet && Menus
cs: Applet a nabídky

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox11)
en: Konqueror Service Menus
cs: Servisní nabídky Konqueroru

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Sign file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
cs: <qt><b>Servisní nabídka podpisu souboru:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sign file service menu:
cs: Servisní nabídka podpisu souboru:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Disable
cs: Zakázat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with All Files
cs: Povolit pro všechny soubory

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Decrypt file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
cs: <qt><b>Servisní nabídka dešifrování souboru:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Decrypt file service menu:
cs: Servisní nabídka dešifrování souboru:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with Encrypted Files
cs: Povolit pro zašifrované soubory

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: System Tray Applet
cs: Applet pro systémový panel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: <qt><b>Show system tray icon:</b><br />
    <p>If checked KGpg will minimize to an icon in the system tray.</p></qt>
cs: <qt><b>Zobrazit ikonu v systémovém panelu:</b><br />
    <p>Pokud zaškrtnuto, KGpg se bude minimalizovat do systémového lišty.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: Show system tray icon
cs: Zobrazovat ikonu v systémovém panelu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Left mouse click opens:
cs: Levé tlačítko myši otevírá:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick)
en: Key Manager
cs: Správce klíčů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Recent files
cs: Nedávné soubory

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSigning)
en: Key Signing
cs: Podepisování klíčů

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send with every Email
cs: Poslat s každým e-mailem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send only with first Email
cs: Poslat pouze s prvním e-mailem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Do not send
cs: Neposílat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email template
cs: Šablona e-mailu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <b>INFORMATION</b>:
    Only the default server will be stored in GnuPG's configuration file,
    all others will be stored for use by KGpg only.
cs: <b>INFORMACE</b>:
    Pouze první server bude uložen do konfiguračního souboru GnuPG, 
    všechny ostatní budou uloženy pouze pro použití programem KGpg.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseProxy)
en: Honor HTTP proxy when available
cs: Používat HTTP proxy, je-li dostupná

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_default)
en: &Set as Default
cs: Na&stavit jako výchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_add)
en: &Add...
cs: Přid&at...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_del)
en: &Delete
cs: &Smazat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_edit)
en: &Edit...
cs: &Upravit...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Key Colors
cs: Barvy klíčů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUltimate)
en: Ultimately trusted keys:
cs: Maximálně důvěryhodné klíče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustTrusted)
en: Trusted keys:
cs: Důvěryhodné klíče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustMarginally)
en: Marginally trusted keys:
cs: Okrajově důvěryhodné klíče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustExpired)
en: Expired keys:
cs: Prošlé klíče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustRevoked)
en: Revoked keys:
cs: Odvolané klíče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUnknown)
en: Unknown keys:
cs: Neznámé klíče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustDisabled)
en: Disabled keys:
cs: Zakázané klíče:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Editor Font
cs: Písmo pro editor

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabKeyList)
en: Key List
cs: Seznam klíčů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxSorting)
en: Sort Order
cs: Pořadí řazení

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Left to right, account first
cs: Zleva doprava, účet jako první

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, TLD first
cs: Zprava doleva, TLD jako první

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, domain first
cs: Zprava doleva, doména jako první

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, FQDN first
cs: Zprava doleva, FQDN jako první

[ctx: Encryption algorithm]
en: DSA & ElGamal
cs: DSA a ElGamal

[ctx: Encryption algorithm RSA, Signing algorithm RSA]
en: RSA & RSA
cs: RSA a RSA

[ctx: Unknown algorithm]
en: Unknown
cs: Neznámý

en: I do not know
cs: Nevím

en: I do NOT trust
cs: Nevěřím

en: Marginally
cs: Okrajově

en: Fully
cs: Plně

en: Ultimately
cs: Maximálně

[ctx: Unknown trust in key owner]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: Invalid key]
en: Invalid
cs: Neplatný

[ctx: Disabled key]
en: Disabled
cs: Zakázaný

en: Revoked
cs: Odvolaný

[ctx: Expired key]
en: Expired
cs: Prošlý

[ctx: Undefined key trust]
en: Undefined
cs: Nedefinovaný

[ctx: No trust in key]
en: None
cs: Žádný

[ctx: Marginal trust in key]
en: Marginal
cs: Okrajová

[ctx: Full trust in key]
en: Full
cs: Plně

[ctx: Ultimate trust in key]
en: Ultimate
cs: Maximálně

[ctx: Unknown trust in key]
en: Unknown
cs: Neznámo

[ctx: key capability]
en: Signature
cs: Podpis

[ctx: key capability]
en: Encryption
cs: Šifrování

[ctx: key capability]
en: Authentication
cs: Ověření totožnosti

[ctx: key capability]
en: Certification
cs: Certifikace

en: 1 key | %1 keys
cs[0]: 1 klíč
cs[1]: %1 klíče
cs[2]: %1 klíčů

en: 1 signature | %1 signatures
cs[0]: 1 podpis
cs[1]: %1 podpisy
cs[2]: %1 podpisů

en: [No user id found]
cs: [Uživatelské ID nenalezeno]

en: %1 [local signature]
cs: %1 [lokální podpis]

en: %1 subkey
cs: %1 podklíč

en: Photo id
cs: Id fotky

en: Info
cs: Informace

en: Untitled
cs: Nepojmenovaný

en: &Encrypt File...
cs: &Zašifrovat soubor...

en: &Decrypt File...
cs: &Dešifrovat soubor...

en: &Open Key Manager
cs: &Otevřít správce klíčů

en: &Generate Signature...
cs: V&ytvořit podpis...

en: &Verify Signature...
cs: O&věřit podpis...

en: &Check MD5 Sum...
cs: &Zkontrolovat MD5 součet...

en: &Unicode (utf-8) Encoding
cs: &Unicode (utf-8) kódování

en: En&crypt
cs: Zaši&frovat

en: &Decrypt
cs: &Dešifrovat

en: S&ign/Verify
cs: Podepsat / ověř&it

en: The document "%1" has changed.
    Do you want to save it?
cs: Dokument „%1“ byl změněn.
    Přejete si jej uložit?

en: Close the document
cs: Zavřít dokument

en: The document could not been saved, as the selected codec is not supported.
cs: Dokument nemohl být uložen, protože vybraný kodek není podporován.

en: The document could not been saved, as the selected encoding cannot encode every unicode character in it.
cs: Dokument nemohl být uložen, protože vybrané kódování nemůže kódovat všechny znaky unicode v něm uložené.

en: The document could not be saved, please check your permissions and disk space.
cs: Dokument nemohl být uložen, překontrolujte přístupová práva a prostor na disku.

en: Overwrite existing file %1?
cs: Přepsat existující soubor %1?

en: Open File to Encode
cs: Otevřít soubor k zašifrování

en: *|All Files
cs: *|Všechny soubory

en: Open File to Decode
cs: Otevřít soubor k dešifrování

en: Decrypt File To
cs: Dešifrovat soubor do

en: Save File
cs: Uložit soubor

en: File Already Exists
cs: Soubor již existuje

en: Open File to Sign
cs: Otevřít soubor k podpisu

en: Open File to Verify
cs: Otevřít soubor k ověření

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_import)
en: Import
cs: Importovat

en: Do Not Import
cs: Neimportovat

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (signature)
en: Si&gnature
cs: Po&dpis

en: MD5 Checksum
cs: Kontrolní součet MD5

en: Compare MD5 with Clipboard
cs: Porovnat MD5 se schránkou

en: MD5 sum for <b>%1</b> is:
cs: MD5 kontrolní součet pro <b>%1</b> je:

en: <b>Unknown status</b>
cs: <b> Neznámý stav</b>

en: Clipboard content is not a MD5 sum.
cs: Obsah schránky není kontrolní součet MD5.

en: <b>Correct checksum</b>, file is ok.
cs: <b>Správný kontrolní součet</b>, soubor je v pořádku.

en: <b>Wrong checksum, <em>file corrupted</em></b>
cs: <b>Špatný kontrolní součet, <em>soubor je poškozen</em></b>

en: Could not download file.
cs: Soubor nelze stáhnout.

en: Decryption failed.
cs: Dešifrování selhalo.

en: Encryption failed.
cs: Šifrování selhalo.

en: Signing not possible: bad passphrase or missing key
cs: Podepsání není možné: chybné heslo nebo chybějící klíč

[ctx: Caption of message box]
en: Verification Finished
cs: Ověření dokončeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonimport)
en: &Import
cs: &Importovat

en: Import key in your list
cs: Importovat klíč do seznamu

en: Do &Not Import
cs: &Neimportovat

en: Missing Key
cs: Chybějící klíč

en: Processing folder compression and encryption
cs: Zpracovávání komprese a šifrování složky

[ctx: State of operation as in status]
en: State
cs: Stav

[ctx: Job is started up]
en: Startup
cs: Spuštění

en: Unable to create temporary file
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor

[ctx: Status message 'Encrypting <filename>' (operation starts)]
en: Encrypting %1
cs: Šifrování %1

[ctx: Status message 'Encrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Encrypted %1
cs: Zašifrováno %1

en: Available Keys
cs: Dostupné klíče

en: Available Trusted Keys
cs: Dostupné důvěryhodné klíče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterEditLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
cs: Hledat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: Keys in the Group
cs: Klíče ve skupině

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KeyExport)
en: Public Key Export
cs: Export veřejného klíče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkClipboard)
en: C&lipboard
cs: Sc&hránka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkServer)
en: &Key server:
cs: Server &klíčů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkFile)
en: File:
cs: Soubor:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup3)
en: Export Settings
cs: Exportovat nastavení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrAll)
en: E&xport everything
cs: &Exportovat vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrPhoto)
en: Do &not export attributes (photo ids)
cs: &Neexportovat atributy (photo id)

[ctx: @option:radio Exports the smallest key possible. Maps to export-minimal option of gpg]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrClean)
en: Clean key
cs: Čistý klíč

en: Key not found
cs: Klíč nebyl nalezen

[ctx: no email address]
en: none
cs: žádný

[ctx: Unlimited key lifetime]
en: Unlimited
cs: Bez omezení

en: Bad old passphrase, the passphrase for the key was not changed
cs: Špatné staré heslo, heslo pro klíč nebylo změněno

en: Could not change passphrase
cs: Nelze změnit heslo

en: KGpg was unable to change the passphrase.
cs: KGpg nemohl změnit heslo.

en: Changing key properties failed.
cs: Změna vlastností klíče selhala

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_properties)
en: Key properties
cs: Vlastnosti klíče

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Key Server:</b><br /> <p>A Key Server is a centralized repository of PGP/GnuPG keys connected to the Internet which can be conveniently accessed in order to obtain or deposit keys. Select from the drop down list to specify which key server should be used.</p> <p>Often these keys are held by people whom the user has never met and as such the authenticity is dubious at best. Refer to the GnuPG manual covering "Web-of-Trust" relationships to find out how GnuPG works around the problem of verifying authenticity.</p> </qt>
cs: <qt><b>Server klíčů:</b><br /> <p>Server klíčů je centralizovaný repozitář PGP/GnuPG klíčů připojené k Internetu, aby mohlo být použito pro získávání a vkládání klíčů. Vyberte z rozbalovacího seznamu server, který si přejete použít.</p> <p>Tyto klíče jsou často drženy lidmi, které uživatel nikdy nepotkal a jednoznačnost jako taková je na pováženou. Podívejte se do manuálu GnuPG, který se zabývá vztahy "Sítě důvěry", abyste zjistili, jak GnuPG zpracovává tento problém jednoznačnosti.</p> </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Key server:
cs: Server klíčů:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kCBimportks)
en: <b>Key Server Drop Down Dialog:</b>
    Allows the user to select the Key Server which will be used to import PGP/GnuPG keys into the local keyring.
cs: <b>Dialog výběru serveru klíčů:</b>
    Umožní uživateli vybrat server klíčů, který bude použit pro importování PGP/GnuPG klíčů do místního svazku klíčů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text to search or ID of the key to import:
cs: Hledaný text nebo ID klíče pro import:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyI) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyE)
en: Honor HTTP proxy:
cs: Používat HTTP proxy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonsearch)
en: &Search
cs: &Hledat

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_export)
en: Export
cs: Exportovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Key to be exported:
cs: Klíč k exportu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportAttributes)
en: Export attributes (photo id)
cs: Exportovat atributy (photo id)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: &Export
cs: &Exportovat

en: Key Server
cs: Server klíčů

en: You must enter a search string.
cs: Musíte zadat řetězec k vyhledání.

en: You need to configure keyservers before trying to download keys.
cs: Před pokusem o stáhnutí klíčů musíte nastavit servery klíčů.

[ctx: Caption of message box]
en: Key Import Finished
cs: Import klíče byl dokončen

en: Upload to keyserver finished without errors
cs: Odesílání na server klíčů bylo dokončeno bez chyb

en: Upload to keyserver failed
cs: Odeslání na server klíčů selhalo

[ctx: Window title]
en: Import Key From Keyserver
cs: Importovat klíč ze serveru klíčů

en: Connecting to the server...
cs: Připojuji se k serveru...

en: You must choose a key.
cs: Musíte vybrat klíč.

en: Found 1 matching key | Found %1 matching keys
cs[0]: Nalezen 1 odpovídající klíč
cs[1]: Nalezen %1 odpovídající klíče
cs[2]: Nalezen %1 odpovídající klíčů

en: Found 1 matching key (not shown)
cs: Nalezen 1 odpovídající klíč (nezobrazen)

en: Found %1 matching keys (%2 shown)
cs: Nalezen %1 odpovídající klíče (%2 zobrazeno)

en: Key Management
cs: Správa klíčů

en: &Open Editor
cs: &Otevřít editor

en: &Key Server Dialog
cs: Dialog &serveru klíčů

en: &Go to Default Key
cs: Pře&jít na výchozí klíč

en: Tip of the &Day
cs: Tip &dne

en: View GnuPG Manual
cs: Zobrazit příručku GnuPG

en: &Refresh List
cs: &Obnovit seznam

en: Show &Long Key Id
cs: Zobrazit d&louhé ID klíče

en: K&ey Properties
cs: Vlastnosti klíč&e

en: &Open Key URL
cs: &Otevřít URL klíčů

en: Edit Key in &Terminal
cs: Upravit klíč v &terminálu

en: &Generate Key Pair...
cs: &Vytvořit pár klíčů...

en: &Import Key...
cs: &Importovat klíč...

en: Send Ema&il
cs: Odeslat e-ma&il

en: &Create New Contact in Address Book
cs: Vytvořit nový &kontakt v Knize adres

en: &Edit Group...
cs: &Upravit skupinu...

en: &Delete Group
cs: &Smazat skupinu

en: &Rename Group
cs: &Přejmenovat skupinu

en: Set as De&fault Key
cs: Nastavit jako &výchozí klíč

en: &Add Photo...
cs: &Přidat fotku...

en: &Add User Id...
cs: Při&dat uživatelské Id...

en: Export Secret Key...
cs: Exportovat tajný klíč...

en: Delete Key Pair
cs: Smazat pár klíčů

en: Revoke Key...
cs: Odvolat klíč...

en: &Regenerate Public Key
cs: Znovu vytvořit veřejný &klíč

en: Set User Id as &Primary
cs: Nastavit uživatelské ID jako &primární

en: &Open Photo
cs: &Otevřít fotku

en: &Delete Photo
cs: &Smazat fotku

en: Import &Missing Signatures From Keyserver
cs: I&mportovat chybějící podpisy ze serveru klíčů

en: Trust
cs: Důvěryhodnost

en: Size
cs: Velikost

en: Creation
cs: Vytvoření

en: Expiration
cs: Vypršení

en: &Photo ID's
cs: &ID fotky

[ctx: small picture]
en: Small
cs: Malá

[ctx: medium picture]
en: Medium
cs: Střední

[ctx: large picture]
en: Large
cs: Velká

en: Minimum &Trust
cs: Minimální &důvěra

[ctx: no filter: show all keys]
en: &None
cs: Žád&ný

[ctx: show only active keys]
en: &Active
cs: &Aktivní

[ctx: show only keys with at least marginal trust]
en: &Marginal
cs: Okra&jové

[ctx: show only keys with at least full trust]
en: &Full
cs: P&lná

[ctx: show only ultimately trusted keys]
en: &Ultimate
cs: Ma&ximální

en: &Show Only Secret Keys
cs: &Zobrazit pouze tajné klíče

[ctx: Name of the action that gives the focus to the search line]
en: Focus Search Line
cs: Zaměřit vyhledávací řádek

en: Another key generation operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
cs: Právě probíhá jiná operace generující klíč.
    Prosím, počkejte moment na její dokončení.

en: Generating new key pair
cs: Generuje se nový pár klíčů

[ctx: Application ready for user input]
en: Ready
cs: Připraven

en: Bad passphrase. Cannot generate a new key pair.
cs: Špatné heslo. Nelze vygenerovat nový pár klíčů.

en: Aborted by the user. Cannot generate a new key pair.
cs: Zrušeno uživatelem. Nelze vygenerovat nový pár klíčů.

en: The email address is not valid. Cannot generate a new key pair.
cs: E-mailová adresa není platná. Nelze vygenerovat nový pár klíčů.

en: The name is not accepted by gpg. Cannot generate a new key pair.
cs: Jméno není přijato gpg. Nelze vygenerovat nový pár klíčů.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, newKey)
en: New Key Pair Created
cs: Nový pár klíčů byl vytvořen

en: backup copy
cs: záložní kopie

en: gpg process did not finish. Cannot generate a new key pair.
cs: Proces gpg neskončil. Nelze vygenerovat nový pár klíčů.

en: You can only refresh primary keys. Please check your selection.
cs: Můžete obnovit pouze primární klíče. Zkontrolujte prosím váš výběr.

en: Add New User Id
cs: Přidat nové uživatelské ID

en: The image must be a JPEG file. Remember that the image is stored within your public key, so if you use a very large picture, your key will become very large as well. The size should not exceed 6 KiB. An image size of around 240x288 is a good size to use.
cs: Obrázek musí být JPEG soubor. Pamatujte, že obrázek je uložen ve vašem veřejném klíči. Pokud použijete velký obrázek, váš klíč se tak také stane velký. Velikost by neměla překročit 6 KiB.Vhodná velikost obrázku je 240x288.

en: <qt>Are you sure you want to delete Photo id <b>%1</b><br/>from key <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>
cs: <qt>Opravdu si přejete smazat id fotky <b>%1</b><br/>z klíče <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Sub Key
cs: Podklíč

en: Secret Key Pair
cs: Pár soukromých klíčů

en: Key Group
cs: Skupina klíčů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capSign)
en: Signature
cs: Podpis

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Revocation Signature
cs: Odvolávací podpis

en: Photo ID
cs: ID fotky

en: Orphaned Secret Key
cs: „Osiřelý“ tajný klíč

en: Group member
cs: Člen skupiny

en: &Sign User ID ... | &Sign User IDs ...
cs[0]: Podep&sat ID uživatele ...
cs[1]: Podep&sat ID uživatele ...
cs[2]: Podep&sat ID uživatele ...

en: Sign and &Mail User ID ... | Sign and &Mail User IDs ...
cs[0]: Podepsat a pos&lat ID uživatele ...
cs[1]: Podepsat a pos&lat ID uživatele ...
cs[2]: Podepsat a pos&lat ID uživatele ...

en: E&xport Public Key... | E&xport Public Keys...
cs[0]: E&xportovat veřejný klíč...
cs[1]: E&xportovat veřejné klíče...
cs[2]: E&xportovat veřejné klíče...

en: &Refresh Key From Keyserver | &Refresh Keys From Keyserver
cs[0]: Obnovit klíč ze se&rveru klíčů
cs[1]: Obnovit klíče ze se&rveru klíčů
cs[2]: Obnovit klíče ze se&rveru klíčů

en: &Create Group with Selected Key... | &Create Group with Selected Keys...
cs[0]: V&ytvořit skupinu s vybraným klíčem...
cs[1]: V&ytvořit skupinu s vybranými klíči...
cs[2]: V&ytvořit skupinu s vybranými klíči...

en: &Sign Key... | &Sign Keys...
cs[0]: Podep&sat klíč...
cs[1]: Podep&sat klíče...
cs[2]: Podep&sat klíče...

en: &Delete User ID | &Delete User IDs
cs[0]: &Smazat uživatelské ID
cs[1]: &Smazat uživatelská ID
cs[2]: &Smazat uživatelská ID

en: Delete Sign&ature | Delete Sign&atures
cs[0]: Sm&azat podpis
cs[1]: Sm&azat podpisy
cs[2]: Sm&azat podpisy

en: Import Key From Keyserver | Import Keys From Keyserver
cs[0]: Importovat klíč ze serveru klíčů
cs[1]: Importovat klíče ze serveru klíčů
cs[2]: Importovat klíče ze serveru klíčů

en: &Delete Key | &Delete Keys
cs[0]: &Smazat klíč...
cs[1]: &Smazat klíče...
cs[2]: &Smazat klíče...

en: Creation of the revocation certificate failed...
cs: Vytvoření odvolávacího certifikátu selhalo...

en: <qt>Secret keys <b>should not</b> be saved in an unsafe place.<br/>If someone else can access this file, encryption with this key will be compromised.<br/>Continue key export?</qt>
cs: <qt>Tajné klíče <b>by neměly</b> být uloženy na nezabezpečeném místě.<br/>Jestliže k tomuto souboru bude moci přistupovat kdokoliv jiný, šifrování tímto klíčem bude kompromitováno.<br/>Pokračovat v exportu klíče?</qt>

en: Export PRIVATE KEY As
cs: Exportovat OSOBNÍ KLÍČ jako

en: *.asc|*.asc Files
cs: *.asc|*.asc soubory

en: <qt>Your <b>private</b> key "%1" was successfully exported to<br/>%2.<br/><b>Do not</b> leave it in an insecure place.</qt>
cs: <qt>Váš <b>osobní</b> klíč „%1“ byl úspěšně exportován do <br/>%2 .<br/><b>Nezanechávejte</b> jej na nezabezpečeném místě.</qt>

en: Your secret key could not be exported.
    Check the key.
cs: Váš tajný klíč nemohl být exportován.
    Zkontrolujte klíč.

en: <qt>The public key was successfully exported to<br/>%2</qt> | <qt>The %1 public keys were successfully exported to<br/>%2</qt>
cs[0]: <qt>Veřejný klíč byl úspěšně exportován do <br/>%2</qt>
cs[1]: <qt>%1 veřejné klíče byly úspěšně exportovány do <br/>%2</qt>
cs[2]: <qt>%1 veřejných klíčů bylo úspěšně exportováno do <br/>%2</qt>

en: Your public key could not be exported
    Check the key.
cs: Váš veřejný klíč nemohl být exportován.
    Zkontrolujte klíč.

en: <p>This key is an orphaned secret key (secret key without public key.) It is currently not usable.</p><p>Would you like to regenerate the public key?</p>
cs: <p>Tento klíč je "osiřelý" tajný klíč (bez veřejného klíče). V současnosti není použitelný.</p><p>Přejete si vygenerovat nový veřejný klíč?</p>

en: Generate
cs: Vygenerovat

en: Do Not Generate
cs: Negenerovat

en: <qt>Are you sure you want to delete group <b>%1</b> ?</qt>
cs: <qt>Opravdu si přejete smazat skupinu <b>%1</b> ?</qt>

en: Delete
cs: Smazat

en: <qt>You cannot create a group containing signatures, subkeys or other groups.</qt>
cs: <qt>Nemůžete vytvořit skupinu obsahující podpisy, podklíče nebo jiné skupiny.</qt>

en: Create New Group
cs: Vytvořit novou skupinu

[ctx: Enter the name of the group you are creating now]
en: Enter new group name:
cs: Zadejte název nové skupiny:

en: Following keys are not valid or not trusted and will not be added to the group:
cs: Následující klíče nejsou platné nebo nejsou důvěryhodné, a proto nebudou přidány do skupiny:

en: <qt>No valid or trusted key was selected. The group <b>%1</b> will not be created.</qt>
cs: <qt>Nebyl vybrán platný nebo důvěryhodný klíč. Skupina <b>%1</b> nebude vytvořena.</qt>

en: Group Properties
cs: Vlastnosti skupiny

en: You can only sign primary keys. Please check your selection.
cs: Můžete podepisovat pouze primární klíče. Zkontrolujte prosím váš výběr.

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
cs: <qt>Chystáte se podepsat klíč<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Otisk: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Měli byste zkontrolovat otisk klíče telefonátem nebo při osobním setkání s majitelem klíče, abyste si byli jisti, že se nikdo nesnaží vložit do vaší komunikace.</qt>

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
cs: <qt>Chystáte se podepsat klíč:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Otisk: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Měli byste zkontrolovat otisk klíče telefonátem nebo při osobním setkání s majitelem klíče, abyste si byli jisti, že se nikdo nesnaží vložit do vaší komunikace.</qt>

en: You can only sign user ids and photo ids. Please check your selection.
cs: Můžete podepisovat pouze ID uživatele a fotografie. Zkontrolujte prosím váš výběr.

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
cs: <qt>Chystáte se podepsat uživatelské ID:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Otisk: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Měli byste zkontrolovat otisk klíče telefonátem nebo při osobním setkání s majitelem klíče, abyste si byli jisti, že se nikdo nesnaží vložit do vaší komunikace.</qt>

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
cs: <qt>Chystáte se podepsat uživatelské ID:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Otisk: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Měli byste zkontrolovat otisk klíče telefonátem nebo při osobním setkání s majitelem klíče, abyste si byli jisti, že se nikdo nesnaží vložit do vaší komunikace.</qt>

en: <qt>Bad passphrase, key <b>%1 (%2)</b> not signed.</qt>
cs: <qt>Špatné heslo, klíč <b>%1 (%2)</b> nebyl podepsán.</qt>

en: <qt>The key <b>%1 (%2)</b> is already signed.</qt>
cs: <qt>Klíč <b>%1 (%2)</b> je již podepsaný.</qt>

en: <qt>Signing key <b>%1</b> with key <b>%2</b> failed.<br />Do you want to try signing the key in console mode?</qt>
cs: <qt>Podepisování klíče <b>%1</b> klíčem <b>%2</b> selhalo.<br />Přejete si zkusit podepsat klíč v konzoli?</qt>

en: All signatures for this key are already in your keyring | All signatures for this keys are already in your keyring
cs[0]: Všechny podpisy pro tento klíč jsou již ve vašem svazku klíčů
cs[1]: Všechny podpisy pro tyto klíče jsou již ve vašem svazku klíčů
cs[2]: Všechny podpisy pro tyto klíče jsou již ve vašem svazku klíčů

en: Edit key manually to delete a self-signature.
cs: Upravte klíč ručně pro odebrání vlastního podpisu.

en: Requested operation was unsuccessful, please edit the key manually.
cs: Požadovaná operace byla neúspěšná, upravte prosím klíč ručně.

en: Delete key
cs: Smazat klíč

en: <p>Delete <b>secret</b> key pair <b>%1</b>?</p>Deleting this key pair means you will never be able to decrypt files encrypted with this key again.
cs: <p>Smazat <b>tajný</b> pár klíčů <b>%1</b>?</p>Smazání tohoto páru klíčů bude znamenat, že již nikdy nebudete schopni rozšifrovat soubory jím zašifrované.

en: Key <b>%1</b> deleted.
cs: Klíč <b>%1</b> smazán.

en: Can not delete key <b>%1</b> while it is edited in terminal.
cs: Nelze smazat klíč <b>%1</b> zatímco je upravován v terminálu.

en: <qt>The following are secret key pairs:<br/><b>%1</b><br/>They will not be deleted.</qt>
cs: <qt>Následující jsou tajné páry klíčů:<br/><b>%1</b><br/>Tyto nebudou smazány.</qt>

en: <qt><b>Delete the following public key?</b></qt> | <qt><b>Delete the following %1 public keys?</b></qt>
cs[0]: <qt><b>Smazat následující veřejný klíč?</b></qt>
cs[1]: <qt><b>Smazat následující %1 veřejné klíče?</b></qt>
cs[2]: <qt><b>Smazat následujících %1 veřejných klíčů?</b></qt>

en: Key Import
cs: Importovat klíč

en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: Import from Clipboard
cs: Importovat ze schránky

en: Importing...
cs: Probíhá import...

en: Key importing failed. Please see the detailed log for more information.
cs: Importování klíče selhalo. Více informací naleznete v podrobném záznamu.

en: KGpg - encryption tool
cs: KGpg - šifrovací nástroj

en: Ke&y Manager
cs: Správ&ce klíčů

en: &Encrypt Clipboard
cs: Zaš&ifrovat schránku

en: &Decrypt Clipboard
cs: &Dešifrovat schránku

en: &Sign/Verify Clipboard
cs: Podep&sat/ověřit schránku

en: Clipboard is empty.
cs: Schránka je prázdná.

en: Text successfully encrypted.
cs: Text byl úspěšně zašifrován

note: i18n: ectx: Menu (managekeys)
en: &Keys
cs: &Klíče

note: i18n: ectx: Menu (show_details)
en: &Show Details
cs: &Zobrazit podrobnosti

note: i18n: ectx: Menu (groups)
en: &Groups
cs: &Skupiny

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
cs: <p>Přejete si importovat soubor <b>%1</b> mezi vaše klíče?</p>

en: GnuPG error
cs: Chyba GnuPG

en: <qt>The use of <b>GnuPG Agent</b> is enabled in GnuPG's configuration file (%1).<br />However, the agent does not seem to be running. This could result in problems with signing/decryption.<br />Please disable GnuPG Agent from KGpg settings, or fix the agent.</qt>
cs: <qt>V konfiguračním souboru GnuPG (%1) je povoleno používání programu <b>GnuPG Agent</b>.<br />Nicméně vypadá to, že agent neběží, což může způsobit problémy při podepisování a dešifrování.<br />Prosím zakažte používání GnuPG Agent v konfiguraci KGpg nebo agenta opravte.</qt>

en: Cannot decrypt and show folder.
cs: Nelze dešifrovat a zobrazit složku.

en: Cannot sign folder.
cs: Nelze podepsat složku.

en: Cannot verify folder.
cs: Nelze ověřit složku.

en: Unable to perform requested operation.
    Please select only one folder, or several files, but do not mix files and folders.
cs: Nelze provést požadovanou operaci.
    Vyberte prosím pouze jednu složku nebo několik souborů, ale nemíchejte soubory a složky.

en: Encrypt file
cs: Zašifrovat soubor

en: Open key manager
cs: Otevřít správce klíčů

en: Open editor
cs: Otevřít editor

en: Show encrypted file
cs: Zobrazit šifrovaný soubor

en: Sign File
cs: Podepsat soubor

en: Verify signature
cs: Ověřit podpis

en: File to open
cs: Soubor k otevření

note: i18n: ectx: label, entry (CustomDecrypt), group (Decryption)
en: Custom decryption command.
cs: Vlastní příkaz pro dešifrování.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Custom encryption options
cs: Vlastní volby šifrování

note: i18n: ectx: label, entry (AllowCustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Allow custom encryption options
cs: Povolit vlastní volby šifrování

note: i18n: ectx: label, entry (FileEncryptionKey), group (Encryption)
en: File encryption key.
cs: Šifrovací klíč souboru.

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptFilesTo), group (Encryption)
en: Encrypt files
cs: Šifrovat soubory

note: i18n: ectx: label, entry (AsciiArmor), group (Encryption)
en: Use ASCII armored encryption.
cs: Použít zesílené ASCII šifrování.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedKeys), group (Encryption)
en: Allow encryption with untrusted keys.
cs: Povolit šifrování pomocí nedůvěryhodného klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedGroupMembers), group (Encryption)
en: Allow untrusted keys to become members of key groups.
cs: Povolit nedůvěřovaným klíčům stát se členy skupin klíčů.

note: i18n: ectx: label, entry (HideUserID), group (Encryption)
en: Hide the user ID.
cs: Skrýt uživatelské ID.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpCompatibility), group (Encryption)
en: Enable PGP 6 compatibility.
cs: Povolit kompatibilitu s PGP 6.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpExtension), group (Encryption)
en: Use *.pgp extension for encrypted files.
cs: Použít *.pgp rozšíření pro zašifrované soubory.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgConfigPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg configuration file.
cs: Cesta ke konfiguračnímu souboru gpg.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgBinaryPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg binary used by KGpg.
cs: Cesta k programu gpg, který KGpg používá.

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General Options)
en: Is the first time the application runs.
cs: Je poprvé, co aplikace běží.

note: i18n: ectx: label, entry (EditorGeometry), group (General Options)
en: The size of the editor window.
cs: Velikost okna editoru.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTrust), group (General Options)
en: Show the trust value in key manager.
cs: Zobrazit důvěryhodnost ve správci klíčů.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpi), group (General Options)
en: Show the expiration value in key manager.
cs: Zobrazit datum vypršení ve správci klíčů.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSize), group (General Options)
en: Show the size value in key manager.
cs: Zobrazit velikost ve správci klíčů.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCreat), group (General Options)
en: Show the creation value in key manager.
cs: Zobrazit datum vytvoření ve správci klíčů.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSecret), group (General Options)
en: Show only secret keys in key manager.
cs: Zobrazit ve správci klíčů pouze tajné klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLongKeyId), group (General Options)
en: Show long key id in key manager.
cs: Zobrazit dlouhé ID ve správci klíčů.

note: i18n: ectx: label, entry (TrustLevel), group (General Options)
en: Show only keys with at least that trust level in key manager.
cs: Zobrazit ve správci klíčů ty klíče, které mají alespoň tuto úroveň důvěryhodnosti.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMouseSelection), group (User Interface)
en: Use the mouse selection instead of the clipboard.
cs: Použít výběr myší namísto schránky.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (User Interface)
en: Start KGpg automatically at KDE startup.
cs: Spustit KGpg automaticky při přihlášení.

note: i18n: ectx: label, entry (RemoteFileWarn), group (User Interface)
en: Display a warning before creating temporary files during remote file operations.
cs: Zobrazit varování před vytvářením dočasných souborů pří operacích se vzdálenými soubory.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftClick), group (User Interface)
en: Choose default left-click behavior
cs: Zvolit výchozí chování pro kliknutí levým tlačítkem

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle encrypted drops
cs: Zpracovat šifrovaná přetáhnutí

note: i18n: ectx: label, entry (UnencryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle unencrypted drops
cs: Zpracovat nešifrovaná přetáhnutí

note: i18n: ectx: label, entry (SignMenu), group (User Interface)
en: Show the "sign file" service menu.
cs: Zobrazit servisní nabídku "podepsat soubor".

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptMenu), group (User Interface)
en: Show the "decrypt file" service menu.
cs: Zobrazit servisní nabídku "dešifrovat soubor".

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSystray), group (User Interface)
en: Show the systray icon
cs: Zobrazit ikonu v systémové části panelu

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTipOfDay), group (TipOfDay)
en: Show tip of the day.
cs: Zobrazit tip den.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGood), group (Key Colors)
en: Color used for trusted keys.
cs: Barva pro důvěryhodné klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorRev), group (Key Colors)
en: Color used for revoked keys.
cs: Barva pro odvolané klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUnknown), group (Key Colors)
en: Color used for unknown keys.
cs: Barva pro neznámé klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorBad), group (Key Colors)
en: Color used for untrusted keys.
cs: Barva pro nedůvěryhodné klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUltimate), group (Key Colors)
en: Color used for ultimately trusted keys.
cs: Barva pro maximálně důvěryhodné klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMarginal), group (Key Colors)
en: Color used for marginally trusted keys.
cs: Barva pro okrajově důvěryhodné klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorExpired), group (Key Colors)
en: Color used for expired keys.
cs: Barva pro prošlé klíče.

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (Text Font)
en: Font
cs: Písmo

note: i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (Key Servers)
en: Use HTTP proxy when available.
cs: Používat HTTP proxy, je-li dostupná.

en: Temporary File Creation
cs: Dočasné vytvoření souboru

en: <qt>KGpg will now create a temporary archive file:<br /><b>%1</b> to process the encryption. The file will be deleted after the encryption is finished.</qt>
cs: <qt>KGpg nyní vytvoří dočasný archivační soubor:<br /><b>%1</b> pro zašifrování. Tento soubor bude smazán po dokončení šifrování.</qt>

en: Compression method for archive:
cs: Kompresní metoda pro archiv:

en: Decryption of this file failed: | Decryption of these files failed:
cs[0]: Dešifrování tohoto souboru selhalo:
cs[1]: Dešifrování těchto souborů selhalo:
cs[2]: Dešifrování těchto souborů selhalo:

en: <qt>You have not set a path to your GnuPG config file.<br />This may cause some surprising results in KGpg's execution.<br />Would you like to start KGpg's assistant to fix this problem?</qt>
cs: <qt>Nenastavili jste cestu ke konfiguračnímu souboru pro GnuPG.<br />To může mít překvapivé následky na chod KGpg.<br />Přejete si pro opravu tohoto problému spustit Průvodce KGpg?</qt>

en: Start Assistant
cs: Spustit asistenta

en: Do Not Start
cs: Nespouštět

en: KGpg Assistant
cs: Asistent KGpg

en: This assistant will first setup some basic configuration options required for KGpg to work properly. Next, it will allow you to create your own key pair, enabling you to encrypt your files and emails.
cs: Průvodce nejdříve nastaví některá základní nastavení vyžadovaná KGpg pro správnou činnost. Dále vám bude umožněno vygenerování vlastního páru klíčů, které vám umožní šifrování vašich souborů a e-mailů.

en: Welcome to the KGpg Assistant
cs: Vítejte v asistentovi KGpg

en: KGpg needs to know which GnuPG binary to use.
cs: KGpg potřebuje vědět, který binární soubor GnuPG má použít.

en: Unless you want to try some unusual settings, just click on the "next" button.
cs: Pokud si nepřejete vyzkoušet nějaké neobvyklé nastavení, pouze klikněte na tlačítko "Následující".

[ctx: search filter for gpg binary]
en: gpg|GnuPG binary
    *|All files
cs: gpg|GnuPG program
    *|Všechny soubory

en: KGpg needs to know where your GnuPG configuration file is stored.
cs: KGpg potřebuje vědět, kde je umístěn konfigurační soubor GnuPG.

en: Path to your GnuPG configuration file:
cs: Cesta k vašemu souboru nastavení GnuPG:

en: Configuration File
cs: Soubor s nastavením

en: Your default key:
cs: Váš výchozí klíč:

en: Default Key
cs: Výchozí klíč

en: Generate new key
cs: Generovat nový klíč

en: Done
cs: Hotovo

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>. Should KGpg try to create a config file ?</qt>
cs: <qt><b>Konfigurační soubor GnuPG nebyl nalezen</b>. Má se KGpg pokusit o vytvoření konfiguračního souboru?</qt>

en: Create Config
cs: Vytvořit nastavení

en: Do Not Create
cs: Nevytvářet

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>.</qt>
cs: <qt><b>Konfigurační soubor GnuPG nebyl nalezen</b>.</qt>

en: Your GnuPG binary is: %1
cs: Váš GnuPG program je: %1

en: You have GnuPG version: %1
cs: Máte GnuPG verze: %1

en: Your default key is: %1
cs: Váš výchozí klíč: %1

en: &Expert Mode
cs: &Expertní režim

en: Go to Expert Mode
cs: Přejít do expertního režimu

en: You must give a name.
cs: Musíte zadat jméno.

en: The name must have at least 5 characters
cs: Název musí mít alespoň 5 znaků

en: The name must not start with a digit
cs: Jméno nesmí začínat číslicí

en: You are about to create a key with no email address
cs: Chystáte se vytvořit klíč bez e-mailové adresy

en: Email address not valid
cs: E-mailová adresa není platná

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyGenerate)
en: Key Generation
cs: Generování klíče

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vgroup)
en: Generate Key Pair
cs: Generovat pár klíčů

note: i18n: Name of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
cs: &Název:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_kname)
en: The name must have a length of at least 5 characters and must not begin with a digit.
cs: Název musí mít alespoň 5 znaků a nesmí začínat číslem.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_kname)
en: Real name, at least 5 characters, no leading digits
cs: Zkutečný název musí mít alespoň 5 znaků, bez čísel na začátku

note: i18n: Email address of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: E&mail (optional):
cs: E-&mail (volitelné):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Commen&t (optional):
cs: Komen&tář (volitelný):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
cs: Vypršení:

[ctx: Key will not expire]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Never
cs: Nikdy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Days
cs: Dnů

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Weeks
cs: Týdnů

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Months
cs: Měsíců

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Years
cs: Let

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Key size:
cs: Velikost &klíče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Algorithm:
cs: &Algoritmus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_caps) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, capabilities)
en: Capabilities
cs: Schopnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification
cs: Certifikace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capAuth)
en: Authentication
cs: Ověření totožnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
cs: ID klíče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
cs: Komentář:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
cs: Vytvoření:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
cs: Důvěryhodnost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
cs: Důvěryhodnost vlastníka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
cs: Algoritmus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
cs: Délka:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_photo)
en: Photo
cs: Fotka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
cs: Žádná fotka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
cs: Zakázat klíč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_password)
en: Change Passphrase
cs: Změnit heslo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_fingerprint)
en: Fingerprint
cs: Otisk

en: Decryption
cs: Dešifrování

en: Appearance
cs: Vzhled

en: GnuPG Settings
cs: Nastavení GnuPG

en: Key Servers
cs: Servery klíčů

en: Misc
cs: Různé

en: New GnuPG Home Location
cs: Umístění nového GnuPG

en: No Configuration File Found
cs: Konfigurační soubor nenalezen

en: Create
cs: Vytvořit

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Cannot create configuration file. Please check if destination media is mounted and if you have write access.
cs: Nelze vytvořit konfigurační soubor. Prosím zkontrolujte, zda je cílové médium připojeno a zda máte práva pro zápis.

en: Key server URLs may not contain whitespace.
cs: URL serverů klíčů nesmí obsahovat mezery.

en: Add New Key Server
cs: Přidat nový server klíčů

en: Server URL:
cs: URL serveru:

[ctx: no key available]
en: none
cs: žádný

en: Decrypt File
cs: Dešifrovat soubor

en: Create Revocation Certificate
cs: Vytvořit odvolávací certifikát

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Create revocation certificate for
cs: Vytvořit odvolávací certifikát pro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyID)
en: key id
cs: ID klíče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Reason for revocation:
cs: Důvod pro odvolání:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: No Reason
cs: Žádný důvod

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key Has Been Compromised
cs: Klíč byl prolomen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is Superseded
cs: Klíč je nahrazen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is No Longer Used
cs: Klíč již není používán

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Description:
cs: Popis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSave)
en: Save certificate:
cs: Uložit certifikát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPrint)
en: Print certificate
cs: Vytisknout certifikát

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbImport)
en: Import into keyring
cs: Importovat do svazku klíčů

[ctx: @info:credit]
en: &copy; 2003-2016, The KGpg Developers
cs: &copy; 2003-2016, Vývojáři KGpg

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
cs: Správce

[ctx: @info:credit]
en: Author and former maintainer
cs: Autor a bývalý správce

[ctx: @info:credit]
en: KF5 port
cs: Port do KF5

[ctx: Mark default keyserver in GUI]
en: %1 (Default)
cs: %1 (Výchozí)

en: Trust: %1
cs: Důvěryhodnost: %1

en: 1 Key | %1 Keys
cs[0]: 1 klíč
cs[1]: %1 klíče
cs[2]: %1 klíčů

en: 1 Group | %1 Groups
cs[0]: 1 skupina
cs[1]: %1 skupiny
cs[2]: %1 skupin

en: Name
cs: Jméno

[ctx: @title:column Title of a column of emails]
en: Email
cs: E-mail

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009, revoked]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4, revoked
cs: ID %1, %2-bit %3 klíč, vytvořen %4, odvolán

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4
cs: ID %1, %2-bit %3 klíč, vytvořen %4

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: New Key Created
cs: Nový klíč byl vytvořen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: You have successfully created the following key:
cs: Úspěšně jste vytvořili následující klíč:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name:
cs: Jméno:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: <qt><b>Set as your default key:</b><br />
    <p>Checking this option sets the newly created key pair as the default key pair.</p></qt>
cs: <qt><b>Nastavit jako výchozí klíč:</b><br />
    <p>Volba této možnosti nastaví nově vytvořený pár klíčů jako výchozí pár klíčů.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: Set as your default key
cs: Nastavit jako výchozí

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Revocation Certificate
cs: Odvolávací certifikát

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: It is recommended to save or print a revocation certificate in case your key is compromised.
cs: Doporučuje se uložit nebo vytisknout odvolávací certifikát pro případ, že bude váš klíč prolomen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBsave)
en: Save as:
cs: Uložit jako:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBprint)
en: Print
cs: Tisk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, validFilterCheckbox)
en: Show only valid keys
cs: Zobrazit pouze platné klíče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key to import:
cs: Klíč pro import:

en: Choose New Expiration
cs: Vyberte nové vypršení

[ctx: Key has unlimited lifetime]
en: Unlimited
cs: Bez omezení

en: &Options
cs: &Možnosti

en: Select Public Key
cs: Vybrat veřejný klíč

en: Select Public Key for %1
cs: Vybrat veřejný klíč pro %1

en: Select Public Key for %2 and one more file | Select Public Key for %2 and %1 more files
cs[0]: Vybrat veřejný klíč %2 a ještě jeden soubor
cs[1]: Vybrat veřejný klíč pro %2 a ještě %1 soubory
cs[2]: Vybrat veřejný klíč pro %2 a ještě %1 souborů

en: &Search:
cs: &Hledat:

en: <b>Public keys list</b>: select the key that will be used for encryption.
cs: <b>Seznam veřejných klíčů</b>: volba klíčů používaných pro šifrování.

en: <b>ASCII encryption</b>: makes it possible to open the encrypted file/message in a text editor
cs: <b>ASCII kódování</b>: umožňuje otevřít zašifrované soubory v /n textovém editoru

en: <b>Allow encryption with untrusted keys</b>: when you import a public key, it is usually marked as untrusted and you cannot use it unless you sign it in order to make it 'trusted'. Checking this box enables you to use any key, even if it has not be signed.
cs: <b>Umožňuje šifrování pomocí nedůvěryhodných klíčů</b>: pokud importujete veřejný klíč, je označen jako nedůvěryhodný klíč a vy jej nemůžete použít, dokud jej nenastavíte jako 'důvěryhodný'. Touto volbou povolíte všechny klíče.

en: <b>Hide user ID</b>: Do not put the keyid into encrypted packets. This option hides the receiver of the message and is a countermeasure against traffic analysis. It may slow down the decryption process because all available secret keys are tried.
cs: <b>Skrýt uživatelské ID</b>: Nevkládat ID klíče do kódovaných paketů. Tato volba skryje příjemce zprávy a pracuje proti analýze síťového provozu. Může způsobit zpomalení dešifrování souboru, protože se vyzkouší všechny dostupné tajné klíče.

en: Symmetrical encryption
cs: Symetrické šifrování

en: <b>Symmetrical encryption</b>: encryption does not use keys. You just need to give a password to encrypt/decrypt the file
cs: <b>Symetrické šifrování</b>: šifrování nepoužívá klíče. K zašifrování a dešifrování stačí zadat heslo

en: Custom option:
cs: Vlastní volba:

en: <b>Custom option</b>: for experienced users only, allows you to enter a gpg command line option, like: '--armor'
cs: <b>Vlastní volba</b>: pouze pro zkušené uživatele. Umožní vám zadat příkazovou volbu pro gpg jako např.: '--armor'

en: Private Key List
cs: Seznam osobních klíčů

en: Choose secret key for signing:
cs: Vyberte tajný klíč pro podepisování:

en: How carefully have you checked that the key really belongs to the person with whom you wish to communicate: | How carefully have you checked that the %1 keys really belong to the people with whom you wish to communicate:
cs[0]: Jak pečlivě jste zkontrolovali, že tento klíč opravdu patří osobě, se kterou si přejete komunikovat:
cs[1]: Jak pečlivě jste zkontrolovali, že tyto %1 klíče opravdu patří osobám, se kterými si přejete komunikovat:
cs[2]: Jak pečlivě jste zkontrolovali, že těchto %1 klíčů opravdu patří osobám, se kterými si přejete komunikovat:

en: I Will Not Answer
cs: Neodpovím

en: I Have Not Checked at All
cs: Nekontroloval(a) jsem

en: I Have Done Casual Checking
cs: Zkontroloval(a) jsem povrchně

en: I Have Done Very Careful Checking
cs: Zkontroloval(a) jsem velice důkladně

en: Local signature (cannot be exported)
cs: Místní podpis (nelze exportovat)

en: Do not sign all user id's (open terminal)
cs: Nepodepisovat všechna uživatelská ID (otevřít terminál)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkServer)
en: &Keyserver:
cs: Server &klíčů:

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to decrypt a text file, simply drag and drop it into the editor window. KGpg will do the rest. Even remote files can be dropped.</p>
    <p>Drag a public key into the editor window and kgpg will automatically import it if you want.</p>
cs: <p>Jestliže si přejete dešifrovat textový soubor, prostě jej přetáhněte a upusťte do okna editoru. KGpg se postará o zbytek. Lze upustit i vzdálené soubory.</p>
    <p>Jestliže si přejete tak přetáhněte do okna editoru veřejný klíč, a KGpg jej automaticky naimportuje.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The easiest way to encrypt a file: simply right click on the file, and you have an encrypt option in the contextual menu.
    This works in <strong>konqueror</strong> or on your Desktop!</p>
cs: <p>Nejjednodušší cesta k šifrování souboru: klikněte pravým tlačítkem na soubor a v kontextové nabídce uvidíte volbu zašifrovat.
    Pracuje v <strong>Konqueroru</strong> a na ploše.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to encrypt a message for several persons, just select several encryption keys by pressing the &quot;Ctrl&quot; key.</p>
cs: <p>Jestliže si přejete zašifrovat zprávu pro více lidí, prostě vyberte více šifrovacích klíčů přidržením klávesy „Ctrl“.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p><strong>You do not have to be an expert in encryption to use this tool?</strong><br>
    Simply create yourself a key pair in the key management window. Then, export your public key and mail it to your friends.<br>
    Ask them to do the same and import their public keys. Finally, to send an encrypted message, type it in the KGpg editor, then click &quot;encrypt&quot;. Choose
    your friend's key and click &quot;encrypt&quot; again. The message will be encrypted, ready to be sent by email.</p>
cs: <p><strong>Pro použití tohoto nástroje nemusíte být expert na šifrování?</strong><br>
    Jednoduše si v okně pro správu klíčů vytvořte pár klíčů. Potom vyexportujte svůj veřejný klíč a pošlete jej přátelům.<br>
    Požádejte je, aby udělali totéž, a naimportujte si jejich veřejné klíče. Nakonec, abyste poslali zašifrovanou zprávu, napište ji v editoru KGpg a klikněte na &quot;Zašifrovat&quot;.
    Vyberte klíč příjemce a opět klikněte na &quot;Zašifrovat&quot;. Zpráva bude zašifrována, připravena k odeslání e-mailem.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>Decrypt a file with a single mouse click on it. You will then be prompted for password, and then that is it!</p>
cs: <p>Rozšifrujte soubor jednoduchým kliknutím myší na něj. Budete dotázáni na heslo, a to je vše.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you only want to open the key manager, type this in the command line prompt: <pre>kgpg -k</pre>
    The editor can be reached by: <pre>kgpg -d</pre></p>
cs: <p>Pokud si přejete pouze otevřít správce klíčů, napište toto do příkazového řádku: <pre>kgpg -k</pre>
    K editoru se dostanete pomocí: <pre>kgpg -d</pre></p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to change the password or expiration of a secret key simply double click on it to get the key properties dialog.</p>
cs: <p>Přejete-li si změnit heslo nebo datum vypršení tajného klíče, prostě na něj dvojitě klikněte pro vyvolání dialogového okna s vlastnostmi klíče.</p>

en: This image is very large. Use it anyway?
cs: Tento obrázek je příliš velký, přesto jej použít?

en: Use Anyway
cs: Přesto použít

en: Do Not Use
cs: Nepoužívat

en: Enter old passphrase for <b>%1</b>
cs: Vložte staré heslo pro <b>%1</b>

en: <qt>Enter new passphrase for <b>%1</b><br />If you forget this passphrase all your encrypted files and messages will be inaccessible.</qt>
cs: <qt>Vložte nové heslo pro <b>%1</b>.<br />Jestliže toto heslo zapomenete, žádné vaše zašifrované soubory a zprávy nebude možno dešifrovat.</qt>

[ctx: Status message 'Decrypting <filename>' (operation starts)]
en: Decrypting %1
cs: Dešifrování %1

[ctx: Status message 'Decrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Decrypted %1
cs: Dešifrováno %1

en: Generating New Key for %1
cs: Vytváření nového klíče pro %1

en: <p><b>Enter passphrase for %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
cs: <p><b>Vložte heslo pro %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />Heslo by mělo obsahovat náhodné sledy a i jiné než alfanumerické znaky.</p>

en: <p><b>Enter passphrase for %1</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
cs: <p><b>Vložte heslo pro %1</b>:<br />Heslo by mělo obsahovat náhodné sledy a i jiné než alfanumerické znaky.</p>

en: Generating Key
cs: Vytváření klíče

en: Generating DSA key
cs: Generuje se DSA klíč

en: Generating ElGamal key
cs: Generuje se ElGamal klíč

en: Waiting for entropy
cs: Čeká se na entropii

en: Key %1 generated
cs: Klíč %1 byl vygenerován

en: Generating Revocation Certificate for key %1
cs: Generuji odvolávací certifikát pro klíč %1

[ctx: @info]
en: The import result string has an unsupported format in line %1.<nl/>Please see the detailed log for more information.
cs: Řetězec výsledku importu má nepodporovaný formát na řádku %1.<nl/>Více informací najdete v podrobném záznamu.

en: No key imported.<br />Please see the detailed log for more information.
cs: Žádný klíč nebyl importován.<br />Více informací najdete v podrobném záznamu.

[ctx: @info]
en: <para>%1 key processed.</para> | <para>%1 keys processed.</para>
cs[0]: <para>1 klíč zpracován.</para>
cs[1]: <para>%1 klíče zpracovány.</para>
cs[2]: <para>%1 klíčů zpracováno.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One key without ID.</para> | <para>%1 keys without ID.</para>
cs[0]: <para>Jeden klíč bez ID.</para>
cs[1]: <para>%1 klíče bez ID.</para>
cs[2]: <para>%1 klíčů bez ID.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>One key imported:</emphasis></para> | <para><emphasis strong='true'>%1 keys imported:</emphasis></para>
cs[0]: <para><emphasis strong='true'>Naimportován jeden klíč:</emphasis></para>
cs[1]: <para><emphasis strong='true'>Naimportovány %1 klíče:</emphasis></para>
cs[2]: <para><emphasis strong='true'>Naimportováno %1 klíčů:</emphasis></para>

[ctx: @info]
en: <para>One RSA key imported.</para> | <para>%1 RSA keys imported.</para>
cs[0]: <para>Naimportován jeden RSA klíč.</para>
cs[1]: <para>Naimportovány %1 RSA klíče.</para>
cs[2]: <para>Naimportováno %1 RSA klíčů.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One key unchanged.</para> | <para>%1 keys unchanged.</para>
cs[0]: <para>Jeden klíč nebyl změněn.</para>
cs[1]: <para>%1 klíče nebyly změněny.</para>
cs[2]: <para>%1 klíčů nebylo změněno.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One user ID imported.</para> | <para>%1 user IDs imported.</para>
cs[0]: <para>Bylo naimportováno jedno ID uživatele.</para>
cs[1]: <para>Byla naimportována %1 ID uživatele.</para>
cs[2]: <para>Bylo naimportováno %1 ID uživatele.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One subkey imported.</para> | <para>%1 subkeys imported.</para>
cs[0]: <para>Byl naimportován jeden podklíč.</para>
cs[1]: <para>Byly naimportovány %1 podklíče.</para>
cs[2]: <para>Bylo naimportováno %1 podklíčů.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One signature imported.</para> | <para>%1 signatures imported.</para>
cs[0]: <para>Byl naimportován jeden podpis.</para>
cs[1]: <para>Byly naimportovány %1 podpisy.</para>
cs[2]: <para>Bylo naimportováno %1 podpisů.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One revocation certificate imported.</para> | <para>%1 revocation certificates imported.</para>
cs[0]: <para>Byl naimportován jeden odvolávací certifikát.</para>
cs[1]: <para>Byly naimportovány %1 odvolávací certifikáty.</para>
cs[2]: <para>Bylo naimportováno %1 odvolávacích certifikátů.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key processed.</para> | <para>%1 secret keys processed.</para>
cs[0]: <para>Byl zpracován jeden tajný klíč.</para>
cs[1]: <para>Byly zpracovány %1 tajné klíče.</para>
cs[2]: <para>Bylo zpracováno %1 tajných klíčů.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>One secret key imported.</emphasis></para> | <para><emphasis strong='true'>%1 secret keys imported.</emphasis></para>
cs[0]: <para><emphasis strong='true'>Byl naimportován jeden tajný klíč.</emphasis></para>
cs[1]: <para><emphasis strong='true'>Byly naimportovány %1 tajné klíče.</emphasis></para>
cs[2]: <para><emphasis strong='true'>Bylo naimportováno %1 tajných klíčů.</emphasis></para>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key unchanged.</para> | <para>%1 secret keys unchanged.</para>
cs[0]: <para>Jeden tajný klíč nebyl změněn.</para>
cs[1]: <para>%1 tajné klíče nebyly změněny.</para>
cs[2]: <para>%1 tajných klíčů nebylo změněno.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key not imported.</para> | <para>%1 secret keys not imported.</para>
cs[0]: <para>Jeden tajný klíč nebyl naimportován.</para>
cs[1]: <para>%1 tajné klíče nebyly naimportovány.</para>
cs[2]: <para>%1 tajných klíčů nebylo naimportováno.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>You have imported a secret key.</emphasis><nl/>Please note that imported secret keys are not trusted by default.<nl/>To fully use this secret key for signing and encryption, you must edit the key (double click on it) and set its trust to Full or Ultimate.</para>
cs: <para><emphasis strong='true'>Importovali jste tajný klíč.</emphasis> <nl/>Prosím pamatujte, že importované tajné klíče nejsou považovány za důvěryhodné.<nl/>Aby bylo možno tento tajný klíč plně využít pro podepisování a šifrování, je třeba jej upravit (dvojklik na něm), a nastavit mu Plnou nebo Maximální důvěryhodnost.</para>

en: New Key | New Keys
cs[0]: Nový klíč
cs[1]: Nové klíče
cs[2]: Nové klíče

en: Key with new User Id | Keys with new User Ids
cs[0]: Klíč s novým ID uživatele
cs[1]: Klíče s novým ID uživatele
cs[2]: Klíče s novým ID uživatele

en: Key with new Signatures | Keys with new Signatures
cs[0]: Klíč s novými podpisy
cs[1]: Klíče s novými podpisy
cs[2]: Klíče s novými podpisy

en: Key with new Subkeys | Keys with new Subkeys
cs[0]: Klíč s novými podklíči
cs[1]: Klíče s novými podklíči
cs[2]: Klíče s novými podklíči

en: New Private Key | New Private Keys
cs[0]: Nový osobní klíč
cs[1]: Nové osobní klíče
cs[2]: Nové osobní klíče

en: Unchanged Key | Unchanged Keys
cs[0]: Nezměněný klíč
cs[1]: Nezměněné klíče
cs[2]: Nezměněné klíče

en: <b>Connecting to the server...</b>
cs: <b> Připojuji k serveru...</b>

en: Keyserver
cs: Server klíčů

en: Requesting Passphrase
cs: Vyžaduji heslo

en:  or
cs:  nebo

en: Enter passphrase for <b>%1</b>
cs: Zadejte heslo pro <b>%1</b>

en: <p><b>Bad passphrase</b>. You have 1 try left.</p> | <p><b>Bad passphrase</b>. You have %1 tries left.</p>
cs[0]: <p><b>Špatné heslo</b>. Zbývá vám 1 pokus.</p>
cs[1]: <p><b>Špatné heslo</b>. Zbývají vám %1 pokusy.</p>
cs[2]: <p><b>Špatné heslo</b>. Zbývá vám %1 pokusů.</p>

en: Got Passphrase
cs: Získáno heslo

[ctx: @info Good signature from: NAME , Key ID: HEXID]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Key ID: %2<nl/></para>
cs: <para>Dobrý podpis od:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>ID klíče: %2<nl/></para>

[ctx: @info]
en: No signature found.
cs: Žádný podpis nebyl nalezen.

[ctx: @info]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Key ID: %2<nl/></para>
cs: <para>Dobrý podpis od:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>ID klíče: %2<nl/></para>

[ctx: @info]
en: <para>The signature is valid, but the key is untrusted</para>
cs: <para>Podpis je platný, ale klíč není důvěryhodný</para>

[ctx: @info]
en: <para>The signature is valid, and the key is ultimately trusted</para>
cs: <para>Podpis je platný a klíč je maximálně důvěryhodný</para>
