kgpg - en to he translation catalogue (289 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name (minimum 5 characters):
he: שם (לפחות 5 אותיות):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_EmailSorting) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Email:
he: דוא"ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comment (optional):
he: הערה (לא חובה):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Custom decryption command:
he: פקודת פענוח מותאמת אישית:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Encryption) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capEncrypt)
en: Encryption
he: הצפנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: ASCII armored encryption
he: הצפנת קידוד ASCII משוריין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: Use *.pgp extension for encrypted files
he: השתמש בסיומת pgp.* עבור קבצים מוצפנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: Custom encryption command:
he: פקודת הצפנה מותאמת אישית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: Always encrypt with:
he: תמיד הצפן עם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: Encrypt files with:
he: הצפן קבצים עם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: Allow encryption with untrusted keys
he: אפשר הצפנה עם מפתחות לא אמינים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: Hide user id
he: הסתר מספר־זיהוי של משתמש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: PGP 6 compatibility
he: תאימות עם PGP 6

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: GnuPG Home
he: הבית של GnuPG

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: Home location:
he: מיקום הבית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: Configuration file:
he: קובץ ההגדרות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeHome)
en: Change...
he: שינוי...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGlobal)
en: Global Settings
he: הגדרות גלובליות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: <qt><b>Start KGpg automatically at KDE startup:</b><br />
    <p>If checked KGpg will start automatically each time that KDE starts up.</p></qt>
he: <qt><b> הפעל KGpg מיד עם הכניסה למערכת:</b><br />
    <p> אם אפשרות זו סומנה, תוכנת KGpg תופעל באופן אוטומטי בעת עליית KDE. </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: Start KGpg automatically at login
he: הפעל KGpg מיד עם כניסה למערכת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: Use mouse selection instead of clipboard
he: השתמש בבחירת העכבר במקום לוח העריכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: Display warning before creating temporary files
    (only occurs on remote files operations)
he: הצג אזהרה לפני יצירת קבצים זמניים
    (מתרחש רק בפעולות על קבצים מרוחקים)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabApplet)
en: Applet && Menus
he: יישומון ותפריטים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox11)
en: Konqueror Service Menus
he: תפריטי השרותים של Konqueror

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sign file service menu:
he: תפריט־שרות לחתימת־קבצים:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Disable
he: לא בשימוש

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with All Files
he: אפשר עם כל הקבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Decrypt file service menu:
he: פענח תפריט שרות הקבצים:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with Encrypted Files
he: אפשר עם קבצים מוצפנים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: System Tray Applet
he: יישומון מגש המערכת

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick)
en: Key Manager
he: מנהל מפתחות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabEditor)
en: Editor
he: עורך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <b>INFORMATION</b>:
    Only the default server will be stored in GnuPG's configuration file,
    all others will be stored for use by KGpg only.
he: :<b>מידע</b>
    רק שרת ברירת המחדל ישמר בקובץ ההגדרות של GnuPG, 
    כל היתר ישמרו לשימוש על ידי KGpg בלבד.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseProxy)
en: Honor HTTP proxy when available
he: כבד את המתווך של HTTP כשמתאפשר

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Key Colors
he: צבעי מפתח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustTrusted)
en: Trusted keys:
he: מפתחות אמינים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustRevoked)
en: Revoked keys:
he: מפתחות מאופסים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUnknown)
en: Unknown keys:
he: מפתחות לא ידועים:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Editor Font
he: גופן הערוך

en: Marginally
he: באופן שולי

en: Fully
he: במלאו

en: Ultimately
he: לחלוטין

en: Revoked
he: בוטל־תוקף

en: [No user id found]
he: [לא נמצא מספר־זיהוי משתמש]

en: %1 subkey
he: %1 תת מפתח

en: Photo id
he: מספר־זיהוי תצלום

en: Info
he: מידע

en: &Encrypt File...
he: ה&צפן קובץ...

en: &Decrypt File...
he: &פענח קובץ...

en: &Open Key Manager
he: פתח מנהל &מפתחות

en: &Generate Signature...
he: ייצר &חתימה...

en: &Verify Signature...
he: &וודא תקינות חתימה...

en: &Check MD5 Sum...
he: &בדוק MD5 Sum...

en: En&crypt
he: ה&צפן

en: &Decrypt
he: &פענח

en: S&ign/Verify
he: &חתום/וודא תקינות

en: The document could not been saved, as the selected encoding cannot encode every unicode character in it.
he: לא ניתן לשמור את המסמך, משום שהקידוד שנבחר לא יכול לקודד כל סימן unicode בתוכו.

en: The document could not be saved, please check your permissions and disk space.
he: אין אפשרות לשמור את המסמך, בדוק שנית את ההרשאות של הדיסק והמקום הפנוי בו.

en: Overwrite existing file %1?
he: לדרוס קובץ קיים %1?

en: Open File to Encode
he: פתח קובץ לקידוד

en: *|All Files
he: *|כל הקבצים

en: Open File to Decode
he: פתח קובץ לפענוח

en: Decrypt File To
he: פענח קובץ ל

en: Save File
he: שמור קובץ

en: File Already Exists
he: הקובץ כבר קיים

en: Open File to Sign
he: פתח קובץ לחתימה

en: Open File to Verify
he: פתח קובץ לווידוא תקינות

en: Do Not Import
he: לא לייבא

note: i18n: ectx: Menu (signature)
en: Si&gnature
he: &חתימה

en: Compare MD5 with Clipboard
he: השווה MD5 עם לוח העריכה

en: MD5 sum for <b>%1</b> is:
he: ערך MD5 sum עבור <b>%1</b> הוא:

en: <b>Unknown status</b>
he: <b>מצב לא ידוע</b>

en: Clipboard content is not a MD5 sum.
he: תוכן לוח העריכה אינו MD5 sum.

en: <b>Correct checksum</b>, file is ok.
he: <b>בדיקת checksum תקינה</b>, הקובץ תקין.

en: Could not download file.
he: אין אפשרות להוריד קובץ.

en: Decryption failed.
he: פענוח נכשל.

en: Encryption failed.
he: ההצפנה נכשלה.

en: Signing not possible: bad passphrase or missing key
he: סימון בלתי אפשרי. משפט המעבר שגוי או מפתח חסר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonimport)
en: &Import
he: &ייבא

en: Missing Key
he: מפתח חסר

en: Processing folder compression and encryption
he: מבצע דחיסת תיקייה והצפנה

en: Unable to create temporary file
he: אין אפשרות ליצור קובץ זמני

en: Available Trusted Keys
he: מפתחות אמינים קיימים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KeyExport)
en: Public Key Export
he: ייצוא מפתח ציבורי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkFile)
en: File:
he: קובץ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Key Server:</b><br /> <p>A Key Server is a centralized repository of PGP/GnuPG keys connected to the Internet which can be conveniently accessed in order to obtain or deposit keys. Select from the drop down list to specify which key server should be used.</p> <p>Often these keys are held by people whom the user has never met and as such the authenticity is dubious at best. Refer to the GnuPG manual covering "Web-of-Trust" relationships to find out how GnuPG works around the problem of verifying authenticity.</p> </qt>
he: <qt><b>שרת מפתחות:</b><br/><p> שרת המפתחות הוא ריכוז מאגרי־מפתחות PGP/GnuPG המחובר לאינטרנט, הגישה הקלה אליו מאפשרת לקבל או לשלוח מפתחות. בחר מתוך הרשימה את שרת־מפתחות בו תרצה להשתמש.</p><p> לעתים קרובות מפתחות אלו מוחזקים על ידי אנשים שהמשתמש מעולם לא פגש, וככאלה אמינותם מוטלת בספק. העזר במדריך של GnuPG שמכסה את יחסי "רשת־האמון", להבנת הדרך שבה GnuPG פותרת את בעיית בדיקת ההזדהות.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Key server:
he: שרת המפתחות:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kCBimportks)
en: <b>Key Server Drop Down Dialog:</b>
    Allows the user to select the Key Server which will be used to import PGP/GnuPG keys into the local keyring.
he: <b>רשימת שרתי־המפתחות:</b> 
    מאפשר למשתמש לבחור את שרת המפתחות שישמש לייבוא מפתחות PGP/GnuPG לתוך צרור־המפתחות המקומי.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text to search or ID of the key to import:
he: טקסט לחיפוש או מספר־זיהוי של מפתח לייבא:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyI) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyE)
en: Honor HTTP proxy:
he: כבד את מתווך ה־ HTTP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonsearch)
en: &Search
he: &חפש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Key to be exported:
he: מפתח לייצאו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportAttributes)
en: Export attributes (photo id)
he: ייצא תכונות (מספר זיהוי של תצלום)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: &Export
he: יי&צא

en: Key Server
he: שרת מפתחות

en: You must enter a search string.
he: עליך להזין מחרוזת חיפוש.

en: Connecting to the server...
he: מתחבר לשרת...

en: You must choose a key.
he: עליך לבחור מפתח.

en: Key Management
he: ניהול מפתחות

en: &Open Editor
he: &עורך טקסט

en: &Key Server Dialog
he: דיאלוג &שרת המפתחות

en: &Go to Default Key
he: &עבור למפתח ברירת המחדל

en: Tip of the &Day
he: &טיפ יומי

en: View GnuPG Manual
he: עיין במדריך של GnuPG

en: &Refresh List
he: &רענן רשימה

en: Edit Key in &Terminal
he: ערוך מפתח במ&סוף

en: &Generate Key Pair...
he: י&צירת זוג מפתחות...

en: &Import Key...
he: יי&בוא מפתח...

en: &Create New Contact in Address Book
he: צור &איש־קשר חדש בספר־הכתובות

en: &Delete Group
he: &מחק קבוצה

en: Set as De&fault Key
he: &קבע כמפתח ברירת־מחדל

en: Export Secret Key...
he: ייצאו מפתח סודי...

en: Delete Key Pair
he: מחק זוג מפתחות

en: Revoke Key...
he: בטל תוקף מפתח...

en: &Regenerate Public Key
he: צור &מחדש מפתח ציבורי

en: &Open Photo
he: &פתח תצלום

en: &Delete Photo
he: &מחק תצלום

en: Import &Missing Signatures From Keyserver
he: יי&בא חתימות חסרות משרת־המפתחות

en: Trust
he: אמון

en: Size
he: גודל

en: Creation
he: יצירה

en: Expiration
he: תפוגה

en: &Photo ID's
he: מספר זיהוי של &תצלום

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, newKey)
en: New Key Pair Created
he: זוג מפתחות חדש נוצר

en: backup copy
he: העתק גיבוי

en: You can only refresh primary keys. Please check your selection.
he: באפשרותך לרענן רק מפתחות ראשיים. אנא בודק את בחירתך.

en: Add New User Id
he: הוסף מספר־זיהוי משתמש חדש

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Sub Key
he: תת־מפתח

en: Secret Key Pair
he: זוג מפתחות סודיים

en: Key Group
he: קבוצת מפתחות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capSign)
en: Signature
he: חתימה

en: User ID
he: מספר־זיהוי משתמש

en: Revocation Signature
he: חתימת ביטול־תוקף

en: Photo ID
he: מספר־זיהוי תצלום

en: Orphaned Secret Key
he: מפתח סודי מיותם

en: Creation of the revocation certificate failed...
he: יצירת אשרת ביטול־תוקף נכשלה...

en: Export PRIVATE KEY As
he: ייצא מפתח פרטי כ־

en: Your secret key could not be exported.
    Check the key.
he: ייצוא המפתח הפרטי שלך לא צלח.
    בדוק את המפתח.

en: Your public key could not be exported
    Check the key.
he: לא ניתן היה לייצא את המפתח הציבורי שלך.
    בדוק את המפתח.

en: Generate
he: צור

en: Do Not Generate
he: לא ליצור

en: <qt>Are you sure you want to delete group <b>%1</b> ?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקבוצה <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>You cannot create a group containing signatures, subkeys or other groups.</qt>
he: <qt>אינך יכול ליצור קבוצה המכילה חתימות, תת־מפתחות או קבוצות אחרות.</qt>

en: Create New Group
he: צור קבוצה חדשה

en: Following keys are not valid or not trusted and will not be added to the group:
he: המפתחות הבאים אינם תקפים או אינם אמינים, ולכן לא יוספו לקבוצה:

en: <qt>No valid or trusted key was selected. The group <b>%1</b> will not be created.</qt>
he: <qt> לא נבחר מפתח מפתח תקף או אמין. הקבוצה <b>%1</b> לא תיווצר.</qt>

en: Group Properties
he: הגדרות הקבוצה

en: You can only sign primary keys. Please check your selection.
he: אינך יכול לחתום על מפתחות ראשיים. אנא בחן את בחירתך מחדש.

en: Edit key manually to delete a self-signature.
he: ערוך את המפתח ידנית להסרת החתימה העצמית.

en: Requested operation was unsuccessful, please edit the key manually.
he: הפעולה המבוקשת נכשלה, אנא ערוך את המפתח ידנית.

en: Key Import
he: ייבוא מפתח

en: Open File
he: פתח קובץ

en: Importing...
he: מייבא...

en: KGpg - encryption tool
he: KGpg - כלי הצפנה

en: &Encrypt Clipboard
he: ה&צפן לוח עריכה

en: &Decrypt Clipboard
he: &פענח לוח עריכה

en: &Sign/Verify Clipboard
he: &חתום/וודא תקינות לוח עריכה

en: Clipboard is empty.
he: לוח העריכה ריק.

note: i18n: ectx: Menu (managekeys)
en: &Keys
he: &מפתחות

note: i18n: ectx: Menu (show_details)
en: &Show Details
he: הצג &פרטים

note: i18n: ectx: Menu (groups)
en: &Groups
he: ק&בוצות

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
he: <p> האם ברצונך לייבא קובץ <b>%1</b> לתוך צרור המפתחות?</p>

en: Cannot decrypt and show folder.
he: אין אפשרות לפענח ולהציג תיקייה.

en: Cannot sign folder.
he: אין אפשרות לחתום על תיקייה.

en: Cannot verify folder.
he: אין אפשרות לוודא תקינות תיקייה.

en: Unable to perform requested operation.
    Please select only one folder, or several files, but do not mix files and folders.
he: אין אפשרות לבצע את הפעולה.
    אנא בחר בתיקייה אחת או במספר קבצים, אך אל תערב קבצים ותיקיות.

en: Encrypt file
he: הצפן קובץ

en: Open key manager
he: פתח את מנהל המפתחות

en: Show encrypted file
he: הצג קובץ מוצפן

en: Sign File
he: חתום קובץ

en: Verify signature
he: וודא תקינות חתימה

en: File to open
he: קובץ לפתיחה

note: i18n: ectx: label, entry (CustomDecrypt), group (Decryption)
en: Custom decryption command.
he: פקודת־פענוח מותאמת אישית.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Custom encryption options
he: התאמה אישית של ההצפנה

note: i18n: ectx: label, entry (AllowCustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Allow custom encryption options
he: אפשר התאמה אישית של ההצפנה

note: i18n: ectx: label, entry (FileEncryptionKey), group (Encryption)
en: File encryption key.
he: מפתח הצפנת־קובץ.

note: i18n: ectx: label, entry (AsciiArmor), group (Encryption)
en: Use ASCII armored encryption.
he: השתמש בהצפנה משוריינת ASCII.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedKeys), group (Encryption)
en: Allow encryption with untrusted keys.
he: אפשר הצפנה עם מפתחות לא אמינים.

note: i18n: ectx: label, entry (HideUserID), group (Encryption)
en: Hide the user ID.
he: הסתר את מספר־הזיהוי של המשתמש.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpCompatibility), group (Encryption)
en: Enable PGP 6 compatibility.
he: אפשר תאימות PGP-6.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpExtension), group (Encryption)
en: Use *.pgp extension for encrypted files.
he: השתמש בסיומת pgp.* לקבצים מוצפנים.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgConfigPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg configuration file.
he: המיקום קובץ ההגדרות של gpg.

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General Options)
en: Is the first time the application runs.
he: זו הפעם הראשונה שבה היישום מופעל.

note: i18n: ectx: label, entry (EditorGeometry), group (General Options)
en: The size of the editor window.
he: גודל חלון העורך.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTrust), group (General Options)
en: Show the trust value in key manager.
he: הצג את ערך האמינות במנהל המפתחות.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpi), group (General Options)
en: Show the expiration value in key manager.
he: הצג את ערך התפוגה במנהל המפתחות.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSize), group (General Options)
en: Show the size value in key manager.
he: הצג את ערך הגודל במנהל המפתחות.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCreat), group (General Options)
en: Show the creation value in key manager.
he: הצג את ערך היצירה במנהל המפתחות.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMouseSelection), group (User Interface)
en: Use the mouse selection instead of the clipboard.
he: השתמש בסימון העכבר במקום לוח העריכה.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (User Interface)
en: Start KGpg automatically at KDE startup.
he: הפעל את KGpg אוטומטית עם הכניסה למערכת.

note: i18n: ectx: label, entry (RemoteFileWarn), group (User Interface)
en: Display a warning before creating temporary files during remote file operations.
he:  הצג אזהרה לפני יצירת קבצים זמניים בזמן פעולות על קובץ מרוחק.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftClick), group (User Interface)
en: Choose default left-click behavior
he: בחר את תגובת ברירת המחדל ללחיצה שמאלית

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle encrypted drops
he: קח שליטה על גרירות מוצפנות

note: i18n: ectx: label, entry (UnencryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle unencrypted drops
he: קח שליטה על גרירות לא מוצפנות

note: i18n: ectx: label, entry (SignMenu), group (User Interface)
en: Show the "sign file" service menu.
he: הצג את תפריט שרות ה "סימון קובץ".

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptMenu), group (User Interface)
en: Show the "decrypt file" service menu.
he: הצג את תפריט שרות ה "פענח קובץ".

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTipOfDay), group (TipOfDay)
en: Show tip of the day.
he: הצג את הטיפ היומי.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGood), group (Key Colors)
en: Color used for trusted keys.
he: צבע עבור מפתחות אמינים.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorRev), group (Key Colors)
en: Color used for revoked keys.
he: צבע עבור מפתחות שפג תוקפם.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUnknown), group (Key Colors)
en: Color used for unknown keys.
he: צבע עבור מפתחות לא מוכרים.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorBad), group (Key Colors)
en: Color used for untrusted keys.
he: צבע עבור מפתחות לא אמינים.

note: i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (Key Servers)
en: Use HTTP proxy when available.
he: השתמש במתווך HTTP כאשר קיים.

en: Temporary File Creation
he: יצרת קובץ זמני

en: Compression method for archive:
he: שיטת דחיסה לארכיון:

en: Do Not Start
he: לא להתחיל

en: Unless you want to try some unusual settings, just click on the "next" button.
he: אלא אם כן רצונך לנסות דברים יוצאי דופן, לחץ על כפתור ה "next".

en: KGpg needs to know where your GnuPG configuration file is stored.
he: תוכנת KGpg צריכה לדעת היכן נשמר קובץ ההגדרות של GnuPG.

en: Your default key:
he: מפתח ברירת המחדל:

en: Create Config
he: צור תצורה

en: Do Not Create
he: לא ליצור

en: You must give a name.
he: אתה חייב לספק שם.

en: You are about to create a key with no email address
he: אתה עומד ליצור מפתח בלי דוא"ל

en: Email address not valid
he: דוא"ל לא חוקי

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyGenerate)
en: Key Generation
he: יצירת מפתח

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vgroup)
en: Generate Key Pair
he: צור זוג מפתחות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
he: תפוגה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Days
he: ימים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Weeks
he: שבועות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Months
he: חודשים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Years
he: שנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
he: מספר זיהוי של מפתח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
he: הערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
he: יצירה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
he: אמון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
he: בטח בבעל־המפתח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
he: אלגוריתם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
he: אורך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
he: אין תצלום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
he: הוצא מפתח משימוש

en: Decryption
he: פענוח

en: GnuPG Settings
he: הגדרות GnuPG

en: Key Servers
he: שרתי מפתחות

en: Misc
he: שונות

en: New GnuPG Home Location
he: מיקום חדש עבור ספרית GnuPG

en: No Configuration File Found
he: לא נמצא קובץ ההגדרות

en: Create
he: צור

en: Ignore
he: התעלם

en: Add New Key Server
he: הוסף שרת מפתחות חדש

en: Server URL:
he: כתובת השרת:

en: Decrypt File
he: פענח קובץ

en: Create Revocation Certificate
he: צור אשרת ביטל־תוקף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Create revocation certificate for
he: צור אשרת ביטול־תוקף עבור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyID)
en: key id
he: מספר זיהוי למפתח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Reason for revocation:
he: סיבה לאיפוס:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: No Reason
he: אין סיבה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key Has Been Compromised
he: המפתח נחשף

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is Superseded
he: המפתח הוחלף

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is No Longer Used
he: המפתח אינו בשימוש עוד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Description:
he: תיאור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSave)
en: Save certificate:
he: שמור אישור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPrint)
en: Print certificate
he: הדפס אישור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbImport)
en: Import into keyring
he: ייבא לתוך צרור־המפתח

en: Name
he: שם

en: ID
he: מספר זיהוי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: New Key Created
he: מפתח חדש נוצר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: You have successfully created the following key:
he: יצרת בהצלחה את המפתח הבא:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: Set as your default key
he: קבע כמפתח ברירת המחדל

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Revocation Certificate
he: אישור איפוס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: It is recommended to save or print a revocation certificate in case your key is compromised.
he: מומלץ לשמור או להדפיס את אשרת ביטול־התוקף למקרה שבו המפתח נחשף.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBsave)
en: Save as:
he: שמור בשם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key to import:
he: מפתח לייבא:

en: Choose New Expiration
he: בחר תאריך תוקף חדש

en: Select Public Key
he: בחר מפתח ציבורי

en: Select Public Key for %1
he: בחר מפתח ציבורי עבור %1

en: <b>Public keys list</b>: select the key that will be used for encryption.
he: <b> רשימת מפתחות ציבוריים</b>: בחר את המפתח שישמש להצפנה.

en: <b>ASCII encryption</b>: makes it possible to open the encrypted file/message in a text editor
he: <b>ASCII הצפנת</b> מאפשרת לפתוח קובץ/הודעה מוצפנים בעורך טקסט

en: <b>Allow encryption with untrusted keys</b>: when you import a public key, it is usually marked as untrusted and you cannot use it unless you sign it in order to make it 'trusted'. Checking this box enables you to use any key, even if it has not be signed.
he: <b> אפשר הצפנה עם מפתחות לא אמינים</b>: כאשר אתה מייבא מפתח ציבורי, בדרך כלל הוא מסומן כבלתי־אמין, ואינך יכול להשתמש בו, אלא אם כן חתמת עליו, על־מנת להפכו לאמין. סימן תיבה זו, מאפשר לך להשתמש בכל מפתח גם אם הוא אינו חתום.

en: <b>Hide user ID</b>: Do not put the keyid into encrypted packets. This option hides the receiver of the message and is a countermeasure against traffic analysis. It may slow down the decryption process because all available secret keys are tried.
he: <b> הסתר מספר־זיהוי של משתמש</b>: אל תכניס את מספר הזיהוי של המפתח אל תוך החבילות המוצפנות. האפשרות הזאת מסתירה את המקבל של ההודעה והיא אמצעי מנע בנגד בחינת תעבורת הרשת. זה עלול להאט את תהליך הפענוח מכיוון שכל שמנסים את כל המפתחות הסודיים האפשריים.

en: Symmetrical encryption
he: הצפנה סימטרית

en: <b>Symmetrical encryption</b>: encryption does not use keys. You just need to give a password to encrypt/decrypt the file
he: <b> הצפנה סימטרית</b>: ההצפנה אינה משתמשת במפתחות. כל שעליך לעשות זה לתת את הססמה להצפין/לפענח את הקובץ

en: Custom option:
he: אפשרויות התאמה אישית:

en: <b>Custom option</b>: for experienced users only, allows you to enter a gpg command line option, like: '--armor'
he: <b> אפשרויות התאמה אישית</b>: למשתמשים מתקדמים בלבד, מאפשר לך להזין פקודת gpg, כמו: "armor--"

en: Private Key List
he: רשימת מפתחות פרטיים

en: I Will Not Answer
he: לא אענה

en: I Have Not Checked at All
he: לא בדקתי כלל

en: I Have Done Casual Checking
he: ביצעתי בדיקה שטחית

en: I Have Done Very Careful Checking
he: ביצעתי בדיקה קפדנית

en: Local signature (cannot be exported)
he: חתימה מקומית (אין אפשרות לייצא)

en: Do not sign all user id's (open terminal)
he: אל תחתום על כל מספרי־הזיהוי (פתח מסוף)

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The easiest way to encrypt a file: simply right click on the file, and you have an encrypt option in the contextual menu.
    This works in <strong>konqueror</strong> or on your Desktop!</p>
he: <p>הדרך הפשוטה ביותר להצפין קובץ: פשוט לחץ עם לחצן ימני על הקובץ ומופיעה לך אפשרות הצפנה בתפריט.
    הדבר עובד ב־ <strong>Konqueror</strong> או על שולחן העבודה שלך!</p>

en: This image is very large. Use it anyway?
he: התמונה גדולה מאד, להשתמש בה בכל מקרה?

en: Use Anyway
he: להשתמש בכל־זאת

en: Do Not Use
he: לא להשתמש

en: <b>Connecting to the server...</b>
he: <b>...מתחבר לשרת</b>

en:  or
he: או

en: Enter passphrase for <b>%1</b>
he: הזן משפט־ססמה עבור <b>%1</b>
