kgpg - en to kk translation catalogue (610 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name (minimum 5 characters):
kk: Атауы (кемінде 5 таңба):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_EmailSorting) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Email:
kk: Эл.поштасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comment (optional):
kk: Түсініктемесі (міндетті емес):

[ctx: %1 is 64 bit key id (in hex), text is used as email subject]
en: Your key %1
kk: %1 кілтіңіз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: <qt><b>Custom Decryption Command:</b><br />
    <p>This option allows the user to specify a custom command to be executed by GPG when decryption occurs. (This is recommended for advanced users only).</p></qt>
kk: <qt><b>Өзім қалаған шифрын шешу командасы:</b><br />
    <p>Бұл GPG бағдарламамен шифрын шешкенде өзгеше командасын келтіріп орындауға мүмкіншілік береді. (Тәжірибелі пайдаланушылар үшін ғана). </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Custom decryption command:
kk: Өзім қалаған шифрын шешу командасы:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Encryption) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capEncrypt)
en: Encryption
kk: Шифрлау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: <qt><b>ASCII armored encryption:</b> <br /> 
    <p>Checking this option outputs all encrypted files in a format that can be opened by a text editor and as such the output is suitable for placing in the body of an e-mail message.</p></qt>
kk: <qt><b>Шифрлау ASCII-мен шектелсін:</b> <br /> 
    <p>Бұның белгісі қойылса, шифрланған файлдарды мәтін редакторында ашылатын қылады да, оны эл.поштаның "денесінде" орналастыруға мүмкіндік береді.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: ASCII armored encryption
kk: Шифрлау ASCII-мен шектелсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: <qt><b>Use *.pgp extension for encrypted files:</b><br />
    <p>Checking this option will append a .pgp extension to all encrypted files instead of a .gpg extension. This option will maintain compatibility with users of PGP (Pretty Good Privacy) software.</p></qt>
kk: <qt><b>Шифрланған файлдардың жұрнағы *.pgp болсын:</b><br />
    <p>Бұның белгісі қойылса, бүкіл шифрланған файлдарға .gpg жұрнағының орнына .pgp жұрнағы ілектіріледі. Бұл PGP (Pretty Good Privacy) бағдарламалық жасауымен үйлесімдікті сақтау үшін.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: Use *.pgp extension for encrypted files
kk: Шифрланған файлдардын жұрнағы *.pgp болсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: <qt><b>Custom encryption command:</b><br />
    <p>When activated, an entry field will be shown in the key selection dialog, enabling you to enter a custom command for encryption. This option is recommended for experienced users only.</p></qt>
kk: <qt><b>Өзім қалаған шифрлау командасы:</b> <br />
    <p>Бұның белгісі қойылса, кілтті таңдау диалогында, өзіңіз қалаған шифрлау командаңызды келтіретін өріс көрсетіледі. Бұл тәжірибелі пайдаланушыларға арналған мүмкіндік.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: Custom encryption command:
kk: Өзім қалаған шифрлау командасы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: <qt><b>Always encrypt with:</b><br />
    <p>This ensures all files/messages will also be encrypted with the chosen key. However, if the "Encrypt files with:" option is selected that chosen key will override the "Always encrypt with:" selection.</p></qt>
kk: <qt><b>Әрқашанда мынамен шифрлау:</b><br /> 
    <p>Барлық файлдар мен хабарларды таңдалған кілтпен шифрлау тәртібін орнатады. Егер де осымен қатар "Файлдарды мынамен шифрлау:" деген таңдалса, соңғысының, файлдарды шифрлағанда, "Әрқашанда мынамен шифрлау:" дегеннен артықшылығы бар.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: Always encrypt with:
kk: Әрқашанда мынамен шифрлау:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: <qt><b>Encrypt files with:</b><br />
    <p>Checking this option and selecting a key will force any file encryption operation to use the selected key. KGpg will not query for a recipient and the default key will be bypassed.</p></qt>
kk: <qt><b>Файлдар мынамен шифрлансын:</b><br /> 
    <p>Белгісін қойып, кілтін таңдағанда, файл шифрлау операциялары осы кілтпен орындалатын болады. KGpg қабылдаушы туралы сұрақ қоймады да әдетті кілт қолданбайды.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: Encrypt files with:
kk: Файлдар мынамен шифрлансын:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: <qt><b>Allow encryption with untrusted keys:</b><br />
    <p>When importing a public key, the key is usually marked as untrusted and as such cannot be used unless it is signed by the default key (thus making it 'trusted'). Checking this box enables any key to be used even if it is untrusted.</p></qt>
kk: <qt><b>Сенім артылмаған кілттермен шифрлау рұқсат етілсін:</b> <br />
    <p>Ашық кілт импортталғанда, ол сенім артылмаған деп белгіленіп тұрады да, оны әдетті кілтпен ('сенім арттырып') қолтаңбалағанша, қолдануға болмайды. Осы белгі қойылса, солай қолтаңбаланбаған кілттерді пайдалануға рұқсат беріледі.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: Allow encryption with untrusted keys
kk: Сенім артылмаған кілттермен шифрлау рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: <qt><b>Allow untrusted keys as members of key groups:</b><br /><p>A key group allows simple encryption to multiple recipients at once. Similar to the <em>Allow encryption with untrusted keys</em> option this allows untrusted keys to become member of a key group.</p></qt>
kk: <qt><b>Сенім артылмаған кілттер топтар мүшесі бола алсын:</b> <br /><p>Кілттер тобы бірнеше қатынасушылар үшін бірден шифрлауды жеңілдетеді. <em>Сенім артылмаған кілттермен шифрлау рұқсат етілсін</em> деген сияқты бұл сенім артылмаған кілттерге топтар мүшесі болуға рұқсат береді.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: Allow untrusted keys as members of key groups
kk: Сенім артылмаған кілттер топтар мүшесі бола алсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: <qt><b>Hide user ID:</b><br /> 
    <p>Checking this option will remove the keyid of the recipient from all encrypted packets. The advantage: traffic analysis of the encrypted packets cannot be performed as easily because the recipient is unknown. The disadvantage: the receiver of the encrypted packets is forced to try all secret keys before being able to decrypt the packets. This can be a lengthy process depending on the number of secret keys the receiver holds.</p></qt>
kk: <qt><b>Пайдаланушының идентификаторы жасырылсын:</b><br />
    <p>Белгісі қойылса, шифрланған дестелерден кабылдаушы кілтінің идентификаторларын алып тастайды. Бұның ыңғайлығы: қабылдаушы туралы мәлімет болмағандықтан, трафигін талдауға мүмкіндік бермейді. Ыңғайсыздығы: шифрланған дестелердің қабылдаушы шифрды шешу үшін барлық құпия кілттерін қолданып көруге мәжбүр болады. Бұл, қабылдаушыда қанша құпия кілттерге ие болуына қарай, шифрды шешу процесін ұзартады.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: Hide user id
kk: Пайдаланушының идентификаторы жасырылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: <qt><b>PGP 6 compatibility:</b><br /> 
    <p>Checking this option forces GnuPG to output encrypted packets that are as compliant with PGP (Pretty Good Privacy) 6 standards as possible thus allowing GnuPG users to inter operate with PGP 6 users.</p></qt>
kk: <qt><b>PGP 6 үйлесімдігі болсын:</b><br /> 
    <p>Бұны таңдасаңыз, GnuPG шифрлаған дестелерін PGP (Pretty Good Privacy) 6 стандартымен үйлесімді қылып, GnuPG пайдаланушыларына PGP 6 пайдаланушыларымен қатынасуға мүмкіндік береді.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: PGP 6 compatibility
kk: PGP 6 үйлесімдігі болсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, GPGConf)
en: <qt><b>Global Settings:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
kk: <qt><b>Жалпы параметрлері:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: GnuPG Home
kk: GnuPG мекені

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: <b>Home Location</b><p>This is the directory where GnuPG stores its configuration and the keyrings. If you have not changed it this is usually <em>~/.gnupg/</em></p>
kk: <b>Мекенінің орналасуы</b><p>Бұл GnuPG өзіннің баптау және кілттер қорларын сақтайтын қапшықты анықтайды. Өзгертпесеңіз, әдетте, бұл: <em>~/.gnupg/</em></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: Home location:
kk: Мекенінің орналасуы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: <b>Configuration File</b><p>This is the name of the configuration file in the directory specified above. The default is <em>gnupg.conf</em> while older versions of GnuPG used <em>options</em>.</p>
kk: <b>Баптау файлы</b><p>Бұл жоғарда келтірілген қапшықтағы баптау файлдың атауы. Әдетте, бұл <em>gnupg.conf</em>. Ескі GnuPG нұсқаларда <em>options</em> деп аталған.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: Configuration file:
kk: Баптау файлы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeHome)
en: Change...
kk: Өзгерту...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: GnuPG Binary
kk: GnuPG бинарлы файлы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: <b>Program path</b><p>This is the program that will be called for all GnuPG operations. The default of <em>gpg</em> will work on most systems.</p>
kk: <b>Бағдарламасының жолы</b><p> Бұл GnuPG бағдарламасын жегетін командасы. Жүйелердің көбінде, әдетте, бұл <em>gpg</em>.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: Program path:
kk: Бағдарламасының жолы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, use_agent)
en: <b>Use GnuPG agent</b><p>The GnuPG agent stores the passwords for your secret keys in memory for a limited amount of time. If you use your secret key again while it is cached you do not have to enter it again. This is less secure than typing it every time.</p>
kk: <b>GnuPG агенті пайдаланылсын</b><p>GnuPG агенті құпия кілттеріңіздің парольдерін шамалы бір уақыт жадында сақтайды. Егер құпия кілтті қолдану керек болса, оны қайталап келтіруге қажеті жоқ болады. Бұл парольді қайта-қайта тергізбей, қауіпсіздікті артырады.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_agent)
en: Use GnuPG agent
kk: GnuPG агенті пайдаланылсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGlobal)
en: Global Settings
kk: Жалпы параметрлері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: <qt><b>Start KGpg automatically at KDE startup:</b><br />
    <p>If checked KGpg will start automatically each time that KDE starts up.</p></qt>
kk: <qt><b>KDE сеансы басталғанда KGpg автоматты түрде жегілсін:</b><br />
    <p>Белгісі қойылса, KDE сеансы басталғанда KGpg де автоматты түрде жұмысын бастайды.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: Start KGpg automatically at login
kk: Жүйеге кіргенде KGpg автоматты түрде жегілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: <qt><b>Use mouse selection instead of clipboard:</b><br />
    <p>If checked, clipboard operations in KGpg will use the selection clipboard, that means highlighting a text to copy, and middle button (or right+left together) to paste. If this option is not checked, the clipboard will work with Key shortcuts (Ctrl-c, Ctrl-v).</p></qt>
kk: <qt><b>Таңдағанда алмасу буферіннің орнына тышқан пайдалансын:</b> <br />
    <p>Белгісі қойылса, KGpg алмасу буфер амалдарында таңдау амалдары пайдаланылады, айталық, белгілеуі - көшіріп алу, ортаңғы батырманы (не оң мен сол батырмаларды бірге) басуы - орналастыру амалы болады. Белгісі қойылмаса, алмасу буфері перне тіркесімдермен (Ctrl-c, Ctrl-v) жұмыс істейді.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: Use mouse selection instead of clipboard
kk: Таңдағанда алмасу буферіннің орнына тышқан пайдаланылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: <qt><b>Display warning before creating temporary files:</b><br />
    <p></p></qt>
kk: <qt><b>Уақытша файлды құру алдында ескерту болсын:</b><br />
    <p></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: Display warning before creating temporary files
    (only occurs on remote files operations)
kk: Уақытша файлды құру алдында ескерту болсын
    (тек қашықтағы файлдармен айналысқанда)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabApplet)
en: Applet && Menus
kk: Апплет пен мәзір

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox11)
en: Konqueror Service Menus
kk: Konqueror-дың қызмет мәзірінде

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Sign file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
kk: <qt><b>Қызмет мәзірінде "Файлды қолтаңбалау" деген:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sign file service menu:
kk: "Файлды қолтаңбалау" деген:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Disable
kk: Болмасын

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with All Files
kk: Бүкіл файлдар үшін болсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Decrypt file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
kk: <qt><b>Қызмет мәзірінде "Файлдың шифрын шешу" деген:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Decrypt file service menu:
kk: "Файлдың шифрын шешу" деген:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with Encrypted Files
kk: Шифрланған файлдар үшін болсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: System Tray Applet
kk: Жүйелік сөредегі апплет

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: <qt><b>Show system tray icon:</b><br />
    <p>If checked KGpg will minimize to an icon in the system tray.</p></qt>
kk: <qt><b>Жүйелік сөреде таңбашасы көрсетілсін:</b><br />
    <p>Белгісі қойылса, KGpg жүйелік сөреге таңбашасына түйіледі. </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: Show system tray icon
kk: Жүйелік сөреде таңбашасы көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Left mouse click opens:
kk: Сол жақ батырмамен түртіп ашатыны:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick)
en: Key Manager
kk: Кілт менеджері

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabEditor)
en: Editor
kk: Редакторы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Recent files
kk: Жуырдағы файлдар

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSigning)
en: Key Signing
kk: Кілтті қолтаңбалау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Here you can define how User Ids that do not contain an email address (like Photo Ids) are sent to the key owner. You can choose to either send them with every other User Id you signed, only with the first Id you signed or to not send them at all.
kk: Мұнда эл.пошта адресі көрсетілмеген пайдаланушының ID-і (Фото ID-і сияқты) қалай кілт иесіне жіберілетінің анықталады. Олардын барлығын басқа Сіз қолтаңбаланнған пайдаланушының ID-імен немесе біріншісін Сіз қолтаңбалаған ID-імен, немесе оны мүлдем жібермеуге ұйғара аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mailing of User Ids without Email Addresses
kk: Пайдаланушының ID-лерін эл.поштасыз жіберуі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send with every Email
kk: Әрбір эл.поштасымен жіберу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send only with first Email
kk: Бірінші эл.поштасымен жіберу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Do not send
kk: Жібермеу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email template
kk: Эл.поштаның үлгісі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTextEdit, EmailTemplateEdit)
en: This is the text of the email sent by the "Sign and Mail User ID" action.
    
    The placeholders surrounded by the percent signs (like %KEYID%) will be replaced with the corresponding text for every single mail.
kk: Бұл "Пайдаланушының ID-ін қолтаңбалап жіберу" амалымен
    жіберілетін эл.поштасының үлгі мәтіні.
    
    Пайыз белгілерімен қоршалғаны (былай:%KEYID%) әрбір эл.поштада тиісті мәтінімен ауыстырылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <b>INFORMATION</b>:
    Only the default server will be stored in GnuPG's configuration file,
    all others will be stored for use by KGpg only.
kk: <b>ХАБАРЛАНДЫРУ</b>:
    GnuPG баптау файлында тек әдетті сервері жазылады,
    қалғандарын тек KGpg пайдаланады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseProxy)
en: Honor HTTP proxy when available
kk: HTTP прокси бар болса - қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_default)
en: &Set as Default
kk: Әдетті қ&ылу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_add)
en: &Add...
kk: Қ&осу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_del)
en: &Delete
kk: Ө&шіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_edit)
en: &Edit...
kk: &Өңдеу...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Key Colors
kk: Кілттердің түстері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUltimate)
en: Ultimately trusted keys:
kk: Шексіз сенім артылған кілттер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustTrusted)
en: Trusted keys:
kk: Сенім артылған кілттер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustMarginally)
en: Marginally trusted keys:
kk: Шамалы сенімді кілттер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustExpired)
en: Expired keys:
kk: Мерзімі біткен кілттер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustRevoked)
en: Revoked keys:
kk: Күші жойылған кілттер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUnknown)
en: Unknown keys:
kk: Беймәлім кілттер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustDisabled)
en: Disabled keys:
kk: Бұғатталған кілттер:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Editor Font
kk: Редактордың қаріпі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabKeyList)
en: Key List
kk: Кілттер тізімі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxSorting)
en: Sort Order
kk: Реттеу тәртібі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Left to right, account first
kk: Солдан оңға, тіркелгі алда

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, TLD first
kk: Оңнан солға, TLD алда

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, domain first
kk: Оңнан солға, домен алда

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, FQDN first
kk: Оңнан солға, FQDN алда

[ctx: Unknown algorithm]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: I do not know
kk: Білмеймін

en: I do NOT trust
kk: Сенім ЖОҚ

en: Marginally
kk: Шамалы

en: Fully
kk: Толық

en: Ultimately
kk: Шексіз

[ctx: Unknown trust in key owner]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: Invalid key]
en: Invalid
kk: Жарамсыз

[ctx: Disabled key]
en: Disabled
kk: Бұғатталған

en: Revoked
kk: Күші жойылған

[ctx: Expired key]
en: Expired
kk: Мерзімі біткен

[ctx: Undefined key trust]
en: Undefined
kk: Анықталмаған

[ctx: No trust in key]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Marginal trust in key]
en: Marginal
kk: Шамалы

[ctx: Full trust in key]
en: Full
kk: Толық

[ctx: Ultimate trust in key]
en: Ultimate
kk: Шексіз

[ctx: Unknown trust in key]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: key capability]
en: Signature
kk: Қолтаңба

[ctx: key capability]
en: Encryption
kk: Шифрлау

[ctx: key capability]
en: Authentication
kk: Аутентификация

[ctx: key capability]
en: Certification
kk: Куәландыру

en: 1 key | %1 keys
kk[0]: %1 кілт

en: 1 signature | %1 signatures
kk[0]: %1 қолтаңба

en: [No user id found]
kk: [Пайдаланушының ID-і табылмады]

en: %1 [local signature]
kk: %1 [жергілікті қолтаңба]

en: %1 subkey
kk: %1 ішкі кілт

en: Photo id
kk: Фото идентификаторы

en: Info
kk: Ақпар

en: Untitled
kk: Аталмаған

en: &Encrypt File...
kk: Файлды ши&фрлау...

en: &Decrypt File...
kk: Файлдың шифрын &шешу...

en: &Open Key Manager
kk: Кілттер менеджерін &ашу

en: &Generate Signature...
kk: Қолтаңбаны құ&ру...

en: &Verify Signature...
kk: &Қолтаңбаны тексеру...

en: &Check MD5 Sum...
kk: &MD5 қосындысын тексеру...

en: &Unicode (utf-8) Encoding
kk: &Юникод (utf-8)

en: En&crypt
kk: Ши&фрлау

en: &Decrypt
kk: Шифрды ш&ешу

en: S&ign/Verify
kk: Қ&олтаңбалау/Тексеру

en: The document "%1" has changed.
    Do you want to save it?
kk: "%1" құжаты өзгертілген.
    Сақтайсыз ба?

en: Close the document
kk: Құжатты жабу

en: The document could not been saved, as the selected codec is not supported.
kk: Құжат сақталмайды, өйткені танымайтын кодек тандалған.

en: The document could not been saved, as the selected encoding cannot encode every unicode character in it.
kk: Құжат сақталмады, өйткені таңдалған кодтамада қолданған таңбалар түгел емес.

en: The document could not be saved, please check your permissions and disk space.
kk: Құжат сақталмады, жазу құқықтарыңыз және дискіде орын бар екенін тексеріңіз.

en: Overwrite existing file %1?
kk: %1 деген файлдың үстінен жазбақсыз ба?

en: Open File to Encode
kk: Файлды кодтау үшін ашу

en: *|All Files
kk: *|Барлық файлдар

en: Open File to Decode
kk: Файлды кодтауын шешу үшін ашу

en: Decrypt File To
kk: Кодтауын мынаған шешу

en: Save File
kk: Файлды сақтау

en: File Already Exists
kk: Бұндай файл бар екен

en: Open File to Sign
kk: Файлды қолтаңбалау үшін ашу

en: Open File to Verify
kk: Файлды тексеру үшін ашу

en: <qt><b>Missing signature:</b><br />Key id: %1<br /><br />Do you want to import this key from a keyserver?</qt>
kk: <qt><b>Қолтаңбасы жоқ:</b><br />Кілттің индентификаторы: %1<br /> <br />Бұл кілт кілт серверінен импортталсын ба?</qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_import)
en: Import
kk: Импорттау

en: Do Not Import
kk: Керегі жоқ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: К&өрініс

note: i18n: ectx: Menu (signature)
en: Si&gnature
kk: К&олтаңба

en: MD5 Checksum
kk: MD5 бақылау қосындысы

en: Compare MD5 with Clipboard
kk: MD5-ті алмасу буферіндегімен салыстыру

en: MD5 sum for <b>%1</b> is:
kk: <b>%1</b> дегеннің MD5 қосындысы:

en: <b>Unknown status</b>
kk: <b>Беймәлім күй-жай</b>

en: Clipboard content is not a MD5 sum.
kk: Алмасу буферіндегісі MD5 қосындысы емес.

en: <b>Correct checksum</b>, file is ok.
kk: <b>Бақылау қосындысы дұрыс</b>, файл шын.

en: <b>Wrong checksum, <em>file corrupted</em></b>
kk: <b>Бақылау қосындысы келіспейді, <em>файл бұзылған</em></b>

en: <qt><b>Remote file dropped</b>.<br />The remote file will now be copied to a temporary file to process requested operation. This temporary file will be deleted after operation.</qt>
kk: <qt><b>Қашықтағы файл түсті</b>.<br />Талап етілген амалды орындау үшін қашықтағы файл уақытша жергілікті файлға көшіріледі. Амал біткен соң бұл уақытша файл өшіріледі.</qt>

en: Could not download file.
kk: Файл жүктеп алынбады.

en: <qt>This file is a <b>public</b> key.<br />Do you want to import it instead of opening it in editor?</qt>
kk: <p>Бұл файл <b>ашық</b> кілт файлы.<br />Бұны редакторда ашудын орнына импорттайсыз ба?</p>

en: <qt>This file is a <b>private</b> key.<br />Do you want to import it instead of opening it in editor?</qt>
kk: <p>Бұл файл <b>сырлы</b> кілт файлы.<br />Бұны редакторда ашудын орнына импорттайсыз ба?</p>

en: Key file dropped on Editor
kk: Редакторға кілт файлы түсті

en: Decryption failed.
kk: Шифрды шешу жаңылысы.

en: The encryption failed with error code %1
kk: Шифрлау жаңылды, қатесінің коды: %1

en: Encryption failed.
kk: Шифрлау жаңылысы.

en: Signing not possible: bad passphrase or missing key
kk: Қолтаңбалау мүмкін емес: жарамсыз паролі немесе кілті жоқ

[ctx: Caption of message box]
en: Verification Finished
kk: Тексеру аяқталды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonimport)
en: &Import
kk: &Импорттау

en: Import key in your list
kk: Кілтті тізіміңізге импорттау

en: Do &Not Import
kk: Имортта&мау

en: Will not import this key in your list
kk: Бұл кілт тізіміңізге импорт етілмейді

en: Missing Key
kk: Кілті жоқ

en: Processing folder compression and encryption
kk: Қапшықты сығу және шифрлау барысы

[ctx: State of operation as in status]
en: State
kk: Күйі

[ctx: Job is started up]
en: Startup
kk: Айдау

en: Unable to create temporary file
kk: Уақытша файл құрылмады

[ctx: Status message 'Encrypting <filename>' (operation starts)]
en: Encrypting %1
kk: %1 дегенді шифрлау

[ctx: Status message 'Encrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Encrypted %1
kk: Шифрланған %1

en: Available Keys
kk: Бар кілттер

en: Available Trusted Keys
kk: Бар сенімді кілттер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterEditLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
kk: Іздейтіні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: Keys in the Group
kk: Топтағы кілттер

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KeyExport)
en: Public Key Export
kk: Ашық кілтті экспорттау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, checkServer)
en: You must define at least one keyserver in settings before you can export to one.
kk: Экспортау алдында, параметрлерінде кемінде бір кілт-серверін келтіру керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkFile)
en: File:
kk: Файл:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup3)
en: Export Settings
kk: Экспорттау параметрлері

[ctx: @option:radio Exports the smallest key possible. Maps to export-minimal option of gpg]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrClean)
en: Clean key
kk: Кілтті тазалау

en: <qt>The requested key is not present in the keyring anymore.<br />Perhaps it was deleted by another application</qt>
kk: <qt>Керек кілт кілттер қорында жоқ.<br />Бәлкім, оны басқа бағдарлама өшіріп тастаған сияқты</qt>

en: Key not found
kk: <b>Кілт табылмады</b>

[ctx: no email address]
en: none
kk: жоқ

en: <qt>The left part is the algorithm used by the <b>signature</b> key. The right part is the algorithm used by the <b>encryption</b> key.</qt>
kk: <qt>Сол жақта <b>қолтаңбалау</b> кілтін  қолданатын алгоритмі. Оң жақта <b>шифрлау</b> кілтін қолданатын алгоритмі.</qt>

[ctx: Unlimited key lifetime]
en: Unlimited
kk: Шектелмеген

en: <qt>The left part is the size of the <b>signature</b> key. The right part is the size of the <b>encryption</b> key.</qt>
kk: <qt>Сол жақта <b>қолтаңбалау</b> кілттің өлшемі. Оң жақта <b>шифрлау</b> кілттің өлшемі.</qt>

[ctx: no key comment]
en: <em>none</em>
kk: <em>жоқ</em>

en: Bad old passphrase, the passphrase for the key was not changed
kk: Ескі паролі дұрыс емес, кілттің паролі өзгертілген жоқ

en: Could not change passphrase
kk: Паролі өзгертілмеді

en: KGpg was unable to change the passphrase.
kk: KGpg парольді өзгерте алмады.

en: Changing key properties failed.
kk: Кілт қасиеттерін өзгерту жаңылысы.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_properties)
en: Key properties
kk: Кілттің қасиеттері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Key Server:</b><br /> <p>A Key Server is a centralized repository of PGP/GnuPG keys connected to the Internet which can be conveniently accessed in order to obtain or deposit keys. Select from the drop down list to specify which key server should be used.</p> <p>Often these keys are held by people whom the user has never met and as such the authenticity is dubious at best. Refer to the GnuPG manual covering "Web-of-Trust" relationships to find out how GnuPG works around the problem of verifying authenticity.</p> </qt>
kk: <qt><b>Кілттер сервері:</b><br /> <p>Кілттер сервері деген PGP/GnuPG кілттерді ыңғайлы түрде табу не тарату үшін орталықтырған Интернеттегі кілттер қоры. Ашылмалы тізімнен қолданатын кілттер серверін таңдаңыз.</p> <p>Көбінде бұл кілттер Сізге беймәлім тұлғалар тарататын нәрселер болғандықтан оларды аутентификациялау қажет екені аян. GnuPG шындылығын тексеру мәселесін қалай шешетінін білу үшін GnuPG нұсқауының "Web-of-Trust" тарауын оқыңыз.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Key server:
kk: Кілттер сервері:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kCBimportks)
en: <b>Key Server Drop Down Dialog:</b>
    Allows the user to select the Key Server which will be used to import PGP/GnuPG keys into the local keyring.
kk: <b>Кілттер серверін таңдау ашылмалы диалогы:</b>
    Жергілікті тізімге PGP/GnuPG кілттерді импорттау үшін қолданылатын серверін таңдауға мүмкіншілік беретін диалогты шақыру.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: <qt><b>Text to search or ID of the key to import:</b><br />
    <p>There are multiple ways to search for a key, you can use a text or partial text search (example: entering Phil or Zimmerman will bring up all keys in which Phil or Zimmerman shows up) or you can search by the ID's of the key. Key ID's are strings of letters and numbers that uniquely identify a key (example: searching for 0xED7585F4 would bring up the key associated with that ID).</p></qt>
kk: <qt><b>Іздейтін мәтін немесе импорттайтын кілттің ID-і:</b><br />
    <p>Кілтті іздеудің түрлі жолдары бар, мәтін не мәтіннің бөлігі арқылы іздеуге болады (мысалы: Phil немесе Zimmerman деп іздесеңіз - барлық Phil не Zimmerman көрсетілген кілттерді тауып береді) немесе кілттің идентификаторы бойынша іздеуге болады. Кілттің идентификаторы деген әрбір кілтке берілген бірегей әріптер мен цифрлардан кұрылған тізбегі (мысалы: 0xED7585F4 деп іздесе, осыған сәйкес кілтті тауып береді).</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text to search or ID of the key to import:
kk: Іздейтін мәтін немесе импорттайтын кілттің ID-і:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyI) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyE)
en: Honor HTTP proxy:
kk: HTTP проксиді қолдану:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonsearch)
en: &Search
kk: &Іздеу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_export)
en: Export
kk: Экспорттау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: <qt><b>Key to be exported:</b><br />
    <p>This allows the user to specify the key from the drop down list that will be exported to the key server selected.</p></qt>
kk: <qt><b>Экспорттайтын кілт:</b><br />
    <p>Бұл таңдалған серверге экспорттайтын кілті ашылмалы тізімінен таңдап алуға мүмкіндік береді.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Key to be exported:
kk: Экспорттайтын кілт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportAttributes)
en: Export attributes (photo id)
kk: Экспорттау атрибуттары (Фото идентификаторы)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: <qt><b>Export:</b><br />
    <p>Pushing this button will export the specified key to the specified server.</p></qt>
kk: <qt><b>Экспорттау:</b><br />
    <p>Бұны басқанда келтірілген кілт көрестілген серверге экспортталады.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: &Export
kk: &Экспорттау

en: Key Server
kk: Кілттер сервері

en: You must enter a search string.
kk: Іздейтін жолды келтіру керек.

en: You need to configure keyservers before trying to download keys.
kk: Кілттерді жүктеп алу әрекетті ету алдында кілт серверлерін баптау қажет.

en: No keyservers defined
kk: Кілт серверлер анықталмаған

[ctx: Caption of message box]
en: Key Import Finished
kk: Кілтті импорттау аяқталды

en: Upload to keyserver finished without errors
kk: Кілт серверге жүктеп беру қатесіз өтті

en: Upload to keyserver failed
kk: Кілт серверге жүктеп беру жаңылысы

en: Connecting to the server...
kk: Серверге қосылу...

en: You must choose a key.
kk: Кілтті таңдау керек.

en: No matching keys found
kk: Сәйкес келетін кілт табылған жоқ

en: Found 1 matching key | Found %1 matching keys
kk[0]: Сәйкес келетін %1 кілт табылды

en: Key Management
kk: Кілтті меңгеру

en: &Open Editor
kk: Редакторды &ашу

en: &Key Server Dialog
kk: &Кілттер серверінің диалогы

en: &Go to Default Key
kk: Әдетті кілтке ө&ту

en: Tip of the &Day
kk: &Бүгінгі кеңес

en: View GnuPG Manual
kk: GnuPG нұсқауын қарау

en: &Refresh List
kk: Тізімді &жаңарту

en: Show &Long Key Id
kk: Ұзын кілттің ID-ін &көрсету

en: K&ey Properties
kk: К&ілттің қасиеттері

en: &Open Key URL
kk: Кілт URL-ін &ашу

en: Edit Key in &Terminal
kk: &Терминалдан кілтті өзгерту

en: &Generate Key Pair...
kk: Екі сыңар кілттерді құ&ру...

en: &Import Key...
kk: Кілтті &импорттау...

en: Send Ema&il
kk: Эл.п&оштаны жіберу

en: &Create New Contact in Address Book
kk: Адрес кітапшасында жаңа жазуды &бастау

en: &Edit Group...
kk: Топты өзг&ерту

en: &Delete Group
kk: Топты ө&шіру

en: &Rename Group
kk: Топтың атын ө&згерту

en: Set as De&fault Key
kk: Ә&детті кілт қылу

en: &Add Photo...
kk: Фотосуретті қ&осу

en: &Add User Id...
kk: П&айдаланушының ID-ін қосу

en: Export Secret Key...
kk: Құпия кілтті экспорттау...

en: Delete Key Pair
kk: Сыңар кілттерін өшіру

en: Revoke Key...
kk: Кілттің күшін жою...

en: &Regenerate Public Key
kk: Ашық кілтті &жаңадан құру

en: Set User Id as &Primary
kk: Пайдаланушының ID-ін &негізгі қылу

en: &Open Photo
kk: Фотосуретті &ашу

en: &Delete Photo
kk: Фотосуретті ө&шіру

en: Import &Missing Signatures From Keyserver
kk: &Жетіспейтін қолтаңбаларды кілт серверінен импорттау

en: Trust
kk: Сенім арту

en: Size
kk: Ұзындығы

en: Creation
kk: Құрылған кезі

en: Expiration
kk: Мерзімі

en: &Photo ID's
kk: &Фото идентификаторлары

[ctx: small picture]
en: Small
kk: Шағын

[ctx: medium picture]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: large picture]
en: Large
kk: Үлкен

en: Minimum &Trust
kk: Минималды &сенім

[ctx: no filter: show all keys]
en: &None
kk: Ж&оқ

[ctx: show only active keys]
en: &Active
kk: &Белсенді

[ctx: show only keys with at least marginal trust]
en: &Marginal
kk: &Шамалы

[ctx: show only keys with at least full trust]
en: &Full
kk: &Толық

[ctx: show only ultimately trusted keys]
en: &Ultimate
kk: Шексі&з

en: &Show Only Secret Keys
kk: Тек құпия кілттерді &көрсету

[ctx: Name of the action that gives the focus to the search line]
en: Focus Search Line
kk: Іздейтін жолға ауысу

en: Another key generation operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
kk: Басқа кілтті құру процесі әлі біткен жоқ.
    Біткенше сәл күте тұрыңыз.

en: Generating new key pair
kk: Сыңар кілттерін құру

en: Can not start "konsole" application for expert mode.
kk: Жетелі режімінде "konsole" қолданбасы жегілмейді.

[ctx: Application ready for user input]
en: Ready
kk: Дайын

en: Bad passphrase. Cannot generate a new key pair.
kk: Пароль жарамсыз. Жаңа сыңар кілттер құрылмайды.

en: Aborted by the user. Cannot generate a new key pair.
kk:  Пайдаланушы доғарды. Жаңа сыңар кілттер құрылмайды.

en: The email address is not valid. Cannot generate a new key pair.
kk: Эл.пошта адресі дұрыс емес. Жаңа сыңар кілттер құрылмайды.

en: The name is not accepted by gpg. Cannot generate a new key pair.
kk: gpg бұл атауды қабылдамады. Жаңа сыңар кілттер құрылмайды.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, newKey)
en: New Key Pair Created
kk: Жаңа екі сыңар кілт құрылды

en: backup copy
kk: сақтық көшірме

en: gpg process did not finish. Cannot generate a new key pair.
kk: gpg процесі аяқталған жоқ. Жаңа сыңар кілттер құрылмайды.

en: You can only refresh primary keys. Please check your selection.
kk: Тек негізгі кілттерді жаңарта аласыз. Таңдауыңызды тексеріңіз.

en: Another operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
kk: Басқа амал әлі біткен жоқ.
    Біткенше сәл күте тұрыңыз.

en: Add New User Id
kk: Жаңа пайдаланушының ID-ін қосу

en: The image must be a JPEG file. Remember that the image is stored within your public key, so if you use a very large picture, your key will become very large as well. The size should not exceed 6 KiB. An image size of around 240x288 is a good size to use.
kk: Кескініңіз JPEG файлы болу керек. Бұл кескін ашық кілт құрамында сақталады. Сондықтан кескін өте үлкен болса, кілт көлемі тым үлкейіп кетеді. Оның көлемі 6 КиБайттан аспау керек. Сурет көлемі шамамен 240x288 болған жөн.

en: <qt>Are you sure you want to delete Photo id <b>%1</b><br/>from key <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> фото ID-ін <b>%2 &lt;%3&gt;</b> кілтінен өшіріп<br /> тастағыңыз келгені рас па?</qt>

en: Public Key
kk: Ашық  кілт

en: Sub Key
kk: Ішкі кілт

en: Secret Key Pair
kk: Құпия сыңар кілттер

en: Key Group
kk: Кілт тобы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capSign)
en: Signature
kk: Қолтаңба

en: User ID
kk: Пайдаланушының ID-і

en: Revocation Signature
kk: Күшін жоятын қолтаңба

en: Photo ID
kk: Фото ID-і

en: Orphaned Secret Key
kk: Сыңары жоқ құпия кілт

en: Group member
kk: Топ мүшесі

en: &Sign User ID ... | &Sign User IDs ...
kk[0]: Пайдаланушының ID-(лер)ін қ&олтаңбалау...

en: Sign and &Mail User ID ... | Sign and &Mail User IDs ...
kk[0]: Пайдаланушының ID-(лер)ін қолтаңбалап жі&беру...

en: E&xport Public Key... | E&xport Public Keys...
kk[0]: Ашық кілтт(ерд)і эк&спорттау...

en: &Refresh Key From Keyserver | &Refresh Keys From Keyserver
kk[0]: Кілтт(ерд)і кілт серверінен жаңа&ртып алу

en: &Create Group with Selected Key... | &Create Group with Selected Keys...
kk[0]: Таңдалған кілтт(ерд)ен топ құ&ру...

en: &Sign Key... | &Sign Keys...
kk[0]: Кілтт(ерд)і қ&олтаңбалау...

en: &Delete User ID | &Delete User IDs
kk[0]: Пайдаланушының ID-(лер)ін ө&шіру

en: Delete Sign&ature | Delete Sign&atures
kk[0]: Қолт&аңба(лар)ын өшіру

en: Import Key From Keyserver | Import Keys From Keyserver
kk[0]: Кілтті кілт серверінен импорттау

en: &Delete Key | &Delete Keys
kk[0]: Кілтт(ер)ін ө&шіру

en: Creation of the revocation certificate failed...
kk: Күшін жою куәлігін құрғанда қате орын алды...

en: <qt>Secret keys <b>should not</b> be saved in an unsafe place.<br/>If someone else can access this file, encryption with this key will be compromised.<br/>Continue key export?</qt>
kk: <qt>Құпия кілттерді сеніміз орында сақтауға <b>болмайды</b><br/>Егер бөтен тұлға кілт файлды оқи алатын болса, бұл кілтпен шифрланғаны берекесіз болады.<br/>Экспорттауды жалғастыра бересіз бе?</qt>

en: Export PRIVATE KEY As
kk: СЫРЛЫ КІЛТТІ былай экспорттау

en: *.asc|*.asc Files
kk: *.asc|*.asc файлдар

en: <qt>Your <b>private</b> key "%1" was successfully exported to<br/>%2.<br/><b>Do not</b> leave it in an insecure place.</qt>
kk: <qt>"%1" <b>сырлы</b> кілтіңіз <br/>%2 дегенге сәтті экспортталды.<br/> Сенімсіз орында <b>сақтамаңыз</b>.</qt>

en: Your secret key could not be exported.
    Check the key.
kk: Құпия кілтіңіз экспортталмайды.
    Кілтті тексеріңіз.

en: <qt>The public key was successfully exported to<br/>%2</qt> | <qt>The %1 public keys were successfully exported to<br/>%2</qt>
kk[0]: <qt>"%1" ашық кілттері<br/> %2 дегенге сәтті экспортталды</qt>

en: Your public key could not be exported
    Check the key.
kk: Ашық кілтіңіз экспортталмайды.
    Кілтті тексеріңіз.

en: <p>This key is an orphaned secret key (secret key without public key.) It is currently not usable.</p><p>Would you like to regenerate the public key?</p>
kk: <p>Бұл сыңары жоқ құпия кілт (кілттің ашық сыңары жоқ). Қолдануға болмайды.</p><p>Ашық кілтін қайта құруды қалайсыз ба?</p>

en: Generate
kk: Құру

en: Do Not Generate
kk: Керегі жоқ

en: <qt>Are you sure you want to delete group <b>%1</b> ?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> тобын өшіргіңіз келгені рас па?</qt>

en: Delete
kk: Өшіру

en: <qt>You cannot create a group containing signatures, subkeys or other groups.</qt>
kk: <qt>Топтың құрамына қолтаңбалар, ішкі кілттер немесе басқа топтар кіре алмайды.</qt>

[ctx: <Name> (<Email>) ID: <KeyId>]
en: %1 (%2) ID: %3
kk: %1 (%2) ID-і: %3

en: Create New Group
kk: Жаңа топты құру

[ctx: Enter the name of the group you are creating now]
en: Enter new group name:
kk: Жаңа топтың атауы:

en: Following keys are not valid or not trusted and will not be added to the group:
kk: Келесі кілттер жарамсыз не сенім артылмаған, сондықтан топқа қосылмайды:

en: <qt>No valid or trusted key was selected. The group <b>%1</b> will not be created.</qt>
kk: <qt>Жарамды не сенім артылған кілт таңдалмаған. <b>%1</b> тобы құрылмайды.</qt>

en: Group Properties
kk: Топ қасиеттері

en: You can only sign primary keys. Please check your selection.
kk: Тек негізгі кілттерді қолтаңбалай аласыз. Таңдауыңызды тексеріңіз.

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
kk: <qt>Сіз келесі кілтті қолтаңбалау алдындасыз:<br /><br />%1<br/> Идентификаторы: %2<br />Бақылау тізбегі: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Бақылау тізбегін кілт иесінен телефон арқылы не кездескенде сұрап салыстырып, шындылығын тексерген жөн.</qt>

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
kk: <qt>Сіз келесі кілтті қолтаңбалау алдындасыз:<br /><br />%1 (%2)<br /> Идентификаторы: %3<br />Бақылау тізбегі: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Бақылау тізбегін кілт иесінен телефон арқылы не кездескенде сұрап салыстырып, шындылығын тексерген жөн.</qt>

en: <qt>You are about to sign the following keys in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
kk: <qt>Сіз келесі кілттерді біржолата қолтаңбалаудың алдындасыз.<br /> <b>Егер бақылау тізбектерін мұқият тексеріп шықпасаңыз, байланысыңыздың қауіпсіздігі кепілсіз болады.</b></qt>

en: You can only sign user ids and photo ids. Please check your selection.
kk: Тек пайдаланушының ID-лерін және фотоның ID-лерін ғана қолтаңбалай аласыз. Таңдауыңызды тексеріңіз.

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
kk: <qt>Сіз келесі пайдаланушының ID-ін қолтаңбалау алдындасыз:<br /> <br />%1<br />Идентификаторы: %2<br />Бақылау тізбегі: <br /><b>%3</b>. <br /><br />Бақылау тізбегін кілт иесінен телефон арқылы не кездескенде сұрап салыстырып, шындылығын тексерген жөн.</qt>

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
kk: <qt>Сіз келесі пайдаланушының ID-ін қолтаңбалау алдындасыз:<br /> <br />%1 (%2)<br />Идентификаторы: %3<br />Бақылау тізбегі: <br /><b>%4</b>. <br /><br />Бақылау тізбегін кілт иесінен телефон арқылы не кездескенде сұрап салыстырып, шындылығын тексерген жөн.</qt>

en: <qt>You are about to sign the following user ids in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
kk: <qt>Сіз келесі пайдаланушының ID-лерін біржолата қолтаңбалау алдындасыз:<br /><b>Егер бақылау тізбектерін мұқият тексеріп шықпасаңыз, байланысыңыздың қауіпсіздігі кепілсіз болады.</b></qt>

en: <qt>Bad passphrase, key <b>%1 (%2)</b> not signed.</qt>
kk: <qt>Жарамсыз пароль, <b>%1 (%2)</b> кілті қолтаңбаланған жоқ.</qt>

en: <qt>The key <b>%1 (%2)</b> is already signed.</qt>
kk: <qt><b>%1 (%2)</b> кілті қолтаңбаланған жоқ.</qt>

en: <qt>Signing key <b>%1</b> with key <b>%2</b> failed.<br />Do you want to try signing the key in console mode?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> кілтті <b>%2</b> кілтпен қолтаңбалағанда қате орын алды.<br /> Консоль режімінде қолтаңбалап көресіз бе?</qt>

en: All signatures for this key are already in your keyring | All signatures for this keys are already in your keyring
kk[0]: Бұл кілттердің бүкілі кілттер қорыңызда бар екен

en: Edit key manually to delete a self-signature.
kk: Өз-өзің қолтаңбалауын өшіру үшін кілтті қолмен өңдеу керек.

en: <qt>Are you sure you want to delete signature<br /><b>%1</b><br />from user id <b>%2</b><br />of key: <b>%3</b>?</qt>
kk: <qt><b>%3</b> кілтінің<br /><b>%2</b> пайдаланушының ID-інен<br /> <b>%1</b> қолтаңбасын<br />өшіргіңіз келгені рас па?</qt>

en: Requested operation was unsuccessful, please edit the key manually.
kk: Сұралған әрекет сәтті болмады, кілтті қолмен өңдеңіз.

en: <qt>The key you are deleting is a member of the following key group. Do you want to remove it from this group?</qt> | <qt>The key you are deleting is a member of the following key groups. Do you want to remove it from these groups?</qt>
kk[0]: <qt>Өшірліп жатқан кілт келесі топтарының мүшесі. Кілтті олардан өшіруді қалайсыз ба?</qt>

en: Delete key
kk: Кілтті өшіру

en: You are removing the last key from key group %1.<br/>Do you want to delete the group, too?
kk: %1 кілттер тобынан соңғы кілт өшірліп жатыр.<br/>Топпен бірге өшірілсін бе?

en: <p>Delete <b>secret</b> key pair <b>%1</b>?</p>Deleting this key pair means you will never be able to decrypt files encrypted with this key again.
kk: <p><b>%1</b> кілтінің <b>құпия</b> сыңарын өшіресіз бе?</p>Сыңарын өшірсеңіз, бұл кілтпен шифрланған файлдардың шифрын енді ешқашан шеше алмайсыз.

en: Another key delete operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
kk: Басқа кілтті өшіру процесі әлі біткен жоқ.
    Біткенше сәл күте тұрыңыз.

en: Key <b>%1</b> deleted.
kk: <b>%1</b> кілті өшірілді.

en: Deleting key <b>%1</b> failed.
kk: <b>%1</b> кілтін өшіру жаңылысы.

en: Can not delete key <b>%1</b> while it is edited in terminal.
kk: <b>%1</b> кілті терминалда өңделіп жатқанда өшірілмейді.

en: You have selected items that are not keys. They can not be deleted with this menu entry.
kk: Таңдағаныңыз кілттер емес. Олар бұл мәзірдің жазуы арқылы өшірілмейді.

en: <qt>The following are secret key pairs:<br/><b>%1</b><br/>They will not be deleted.</qt>
kk: <qt>Келесі сыңар құпия кілті:<br/><b>%1</b><br/> Олар өшірілмейді.</qt>

en: <qt><b>Delete the following public key?</b></qt> | <qt><b>Delete the following %1 public keys?</b></qt>
kk[0]: <qt><b>Келесі %1 ашық кілт өшірілсін бе?</b></qt>

en: Key Import
kk: Кілтті импорттау

en: Open File
kk: Файлды ашу

en: <qt>The text in the clipboard does not look like a key, but like encrypted text.<br />Do you want to decrypt it first and then try importing it?</qt>
kk: <qt>Алмасу буферінднгісі кілтке ұқсамайды, ол шифрланған мәтін сияқты.<br />Импорттаудын алдында, оның шифрын шешуін қалайсыз ба?</qt>

en: Import from Clipboard
kk: Алмасу буферінен импорттау

en: Importing...
kk: Импорттау...

en: Key importing failed. Please see the detailed log for more information.
kk: Кілтті импорттау жаңылысы. Қосымша мәлімет үшін егжей-тегжейлі журналды қараңыз.

en: KGpg - encryption tool
kk: KGpg - шифрлау құралы

en: Ke&y Manager
kk: К&ілт менеджері

en: &Encrypt Clipboard
kk: Алмасу буферінде &шифрлау

en: &Decrypt Clipboard
kk: Алмасу буферінде шифрын ш&ешу

en: &Sign/Verify Clipboard
kk: Алмасу буферінде қ&олтаңбалу/тексеру

en: Clipboard is empty.
kk: Алмасу буфері бос.

en: Text successfully encrypted.
kk: Мәтіннің шифры сәтті шешілді.

note: i18n: ectx: Menu (managekeys)
en: &Keys
kk: &Кілттер

note: i18n: ectx: Menu (show_details)
en: &Show Details
kk: &Егжей-тегжейі

note: i18n: ectx: Menu (groups)
en: &Groups
kk: &Топтар

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
kk: <p><b>%1</b> деген файлды кілттер қорыңызға импорттауды қалайсыз ба?</p>

en: GnuPG failed to start.<br />You must fix the GnuPG error first before running KGpg.
kk: GnuPG бастай алмады.<br />GnuPG жегудің алдында бұл қатесін жөндеңіз.

en: GnuPG error
kk: GnuPG қатесі

en: <qt>The use of <b>GnuPG Agent</b> is enabled in GnuPG's configuration file (%1).<br />However, the agent does not seem to be running. This could result in problems with signing/decryption.<br />Please disable GnuPG Agent from KGpg settings, or fix the agent.</qt>
kk: <qt>GnuPG-дің (%1) баптау файлында <b>GnuPG агентін</b> пайдалануға рұқсат етілген.<br />Алайда, агенті жегілмеген сияқты. Бұл қолтаңбалағанда және шифрын шешкенде маселелерді тудыру мүмкін.<br />GnuPG агентін KGpg баптауында рұқсат етпеңіз, не агентті жегуін жөндеңіз.</qt>

en: No files given.
kk: Файлдар келтірілген жоқ.

en: Cannot decrypt and show folder.
kk: Қапшықтың шифрын шешіп көрсетуге болмайды.

en: Cannot sign folder.
kk: Қапшықты қолтаңбалауға болмайды.

en: Cannot verify folder.
kk: Қапшықты тексеруге болмайды.

en: Unable to perform requested operation.
    Please select only one folder, or several files, but do not mix files and folders.
kk: Талап етілген амал орындалмады.
    Жалғыз қапшықты не бірнеше файлдарды таңдаңыз, бірақ оларды араластыруға болмайды.

en: Encrypt file
kk: Файлды шифрлау

en: Open key manager
kk: Кілт менеджерін ашу

en: Open editor
kk: Редакторын ашу

en: Show encrypted file
kk: Шифрланған файлды көрсету

en: Sign File
kk: Файлды қолтаңбалау

en: Verify signature
kk: Қолданбаны тексеру

en: File to open
kk: Ашатын файл

en: Hi,
    
    please find attached the user id '%UIDNAME%' of your key %KEYID% signed by me. This mail is encrypted with that key to make sure you control both the email address and the key.
    
    If you have multiple user ids, I sent the signature for each user id separately to that user id's associated email address. You can import the signatures by running each through `gpg --import` after you have decrypted them with `gpg --decrypt`.
    
    If you are using KGpg store the attachment to disk and then import it. Just select `Import Key...` from `Keys` menu and open the file.
    
    Note that I did not upload your key to any keyservers. If you want this new signature to be available to others, please upload it yourself. With GnuPG this can be done using gpg --keyserver subkeys.pgp.net --send-key %KEYID%.
    
    With KGpg you can right click on the key once you imported all user ids and choose `Export Public Key...`.
    
    If you have any questions, don't hesitate to ask.
kk: Сәлем,
    
    осыған мен қолтаңбалаған %KEYID% кілтіңіздің '%UIDNAME%' идентификаторы тіркелген. Бұл пошта, бұл эл.пошта адресі мен кілт Сіздікі екен деп сенімді болу үшін, сол кілт көмегімен шифрланган.
    
    Егерде пайдаланушы идентификаторыңыз бірнешеу болса, онда әрбіріне, тиісті адресіне, бөлек қолтаңбалар жіберілген . Бұл қолтаңбаларды, олардан `gpg --decrypt` деп шифрын шешкен соң, `gpg --import` деп, әрбірін импорттай аласыз.
    
    Егер KGpg-ны қолдансаңыз, тіркемені дискіге сақтап, содан кейін оны импорттап алыңыз, ол үшін, 'Кілттер' мәзіріндегі 'Кілтті импорттау...' дегенге барып ол файлды ашыңыз.
    
    Назар аударыңыз, кілтіңізді ешбір кілтсерверге жүктеп берген жоқпын. Басқаларға шы болсын десеңіз - оны өзіңіз істеңіз. GnuPG-ның көмегімен оны былай істеуге болады: gpg --keyserver subkeys.pgp.net --send-key %KEYID%.
    
    KGpg-ның көмегімен, пайдаланушының бүкіл идентификаторларын импорттағанан соң, керек кілтті оң жақ батырмамен түртіп, шыққан мәзірінде `Ашық кілтті экспорттау..` дегенді таңдаңыз.
    
    Әлі де сұрағыңыз қалса, марқабат етіңіз.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomDecrypt), group (Decryption)
en: Custom decryption command.
kk: Өзім қалаған шифрды шешу командасы.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Custom encryption options
kk: Қалаған шифрды шешу параметрлері

note: i18n: ectx: label, entry (AllowCustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Allow custom encryption options
kk: Қалаған шифрды шешу параметрлері

note: i18n: ectx: label, entry (FileEncryptionKey), group (Encryption)
en: File encryption key.
kk: Файлды шифрлау кілті.

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptFilesTo), group (Encryption)
en: Encrypt files
kk: Файлдарды шифрлау

note: i18n: ectx: label, entry (AsciiArmor), group (Encryption)
en: Use ASCII armored encryption.
kk: Шифрлауда ASCII-мен шектелу.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedKeys), group (Encryption)
en: Allow encryption with untrusted keys.
kk: Сенім артылмаған кілттермен шифрлауды рұқсат ету.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedGroupMembers), group (Encryption)
en: Allow untrusted keys to become members of key groups.
kk: Сенім артылмаған кілттерге топтар мүшесі болуға рұқсат ету.

note: i18n: ectx: label, entry (HideUserID), group (Encryption)
en: Hide the user ID.
kk: Пайдаланушының идентификаторын жасыру.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpCompatibility), group (Encryption)
en: Enable PGP 6 compatibility.
kk: PGP 6 үйлесімді қылу.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpExtension), group (Encryption)
en: Use *.pgp extension for encrypted files.
kk: Шифрланған файлдардың жұрнағын  *.pgp қылу.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgConfigPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg configuration file.
kk: gpg баптау файлының жолы.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgBinaryPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg binary used by KGpg.
kk: KGpg қолданатын gpg бинарлы файлының жолы.

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General Options)
en: Is the first time the application runs.
kk: Бұл қолданбаның бірінші рет орындалуы.

note: i18n: ectx: label, entry (EditorGeometry), group (General Options)
en: The size of the editor window.
kk: Редакторының терезесінің өлшемі.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTrust), group (General Options)
en: Show the trust value in key manager.
kk: Кілттер менеджерінде сенімділік деңгейі көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpi), group (General Options)
en: Show the expiration value in key manager.
kk: Кілттер менеджерінде жарамдылық мерзімі көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSize), group (General Options)
en: Show the size value in key manager.
kk: Кілттер менеджерінде кілт ұзындылығы көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCreat), group (General Options)
en: Show the creation value in key manager.
kk: Кілттер менеджерінде құрылған кезі көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSecret), group (General Options)
en: Show only secret keys in key manager.
kk: Кілттер менеджерінде құпия кілттері ғана көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLongKeyId), group (General Options)
en: Show long key id in key manager.
kk: Кілттер менеджерінде ұзын кілт ID-і көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (TrustLevel), group (General Options)
en: Show only keys with at least that trust level in key manager.
kk: Кілттер менеджерінде тиісті сенімділік деңгейлі кілттер көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMouseSelection), group (User Interface)
en: Use the mouse selection instead of the clipboard.
kk: Алмасу буферіннің орнына тышқанмен таңдауы пайдаланылсын.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (User Interface)
en: Start KGpg automatically at KDE startup.
kk: KDE сеансы басталғанда KGpg автоматты түрде жегу

note: i18n: ectx: label, entry (RemoteFileWarn), group (User Interface)
en: Display a warning before creating temporary files during remote file operations.
kk: Қашықтағы файлдармен айналысқанда уақытша файлдарды құру алдында ескертілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftClick), group (User Interface)
en: Choose default left-click behavior
kk: Тышқанның сол жақ батырмасын басудың әрекетін таңдаңыз

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle encrypted drops
kk: Шифрланғанның сүйреп әкелуімен айналасу

note: i18n: ectx: label, entry (UnencryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle unencrypted drops
kk: Шифрланбағанның сүйреп әкелуімен айналасу

note: i18n: ectx: label, entry (SignMenu), group (User Interface)
en: Show the "sign file" service menu.
kk: "Файлды қолтаңбалау" дегенді қызмет мәзірінде көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptMenu), group (User Interface)
en: Show the "decrypt file" service menu.
kk: "Файлдың шифрын шешу" дегенді қызмет мәзірінде көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSystray), group (User Interface)
en: Show the systray icon
kk: Жүйелік сөреде таңбашасын көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (RecentFiles), group (User Interface)
en: The number of recently opened files shown in the editor menu.
kk: Редакторының мәзірінде көрсетілетін жуырда ашылғандарының саны.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTipOfDay), group (TipOfDay)
en: Show tip of the day.
kk: Бүгінгі кеңесі көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGood), group (Key Colors)
en: Color used for trusted keys.
kk: Сенімді кілттердің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorRev), group (Key Colors)
en: Color used for revoked keys.
kk: Күші жойылған кілттердің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUnknown), group (Key Colors)
en: Color used for unknown keys.
kk: Беймәлім кілттердің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorBad), group (Key Colors)
en: Color used for untrusted keys.
kk: Сенім арылмаған кілттердің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUltimate), group (Key Colors)
en: Color used for ultimately trusted keys.
kk: Шексіз сенім арылған кілттердің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMarginal), group (Key Colors)
en: Color used for marginally trusted keys.
kk: Шамалы сенім арылған кілттердің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorExpired), group (Key Colors)
en: Color used for expired keys.
kk: Ескірген кілттердің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (Text Font)
en: Font
kk: Қаріп

note: i18n: ectx: label, entry (KeyServers), group (Servers)
en: Key servers used by KGpg. The first server in the list is the default server.
kk: KGpg қолданатын кілттер сервелері.Тізімдегі біріншісі - әдеттегісі.

note: i18n: ectx: label, entry (InfoServers), group (Servers)
en: List of URLs that show details and analysis of the given key. The first server in the list is the default server.
kk: Келтірілген кілттің егжей-тегжейін және талдауын көрсететін URL-дер. Тізімдегі біріншісі - әдеттегісі.

note: i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (Key Servers)
en: Use HTTP proxy when available.
kk: Бар болғанда HTTP проксиді пайдаланылсын.

note: i18n: ectx: label, entry (EmailTemplate), group (Key Signing)
en: This is the text of the email sent by the "Sign and Mail User ID" action.
kk: "Пайдаланушының ID-ін қолтаңбалап жіберу" амалымен жіберілетін эл.пошта мәтіні.

en: Cannot create temporary file for folder compression.
kk: Қапшықты сығу үшін керек уақытша файл құрылмады.

en: Temporary File Creation
kk: Уақытша файл құру

en: <qt>KGpg will now create a temporary archive file:<br /><b>%1</b> to process the encryption. The file will be deleted after the encryption is finished.</qt>
kk: <qt>KGpg шифрлау үшін қазір келесі уақытша архив файлын құрады:<br /> <b>%1</b> Шифрлау аяқталған соң бұл файл өшіріледі.</qt>

en: Compression method for archive:
kk: Архивті сығу әдісі:

en: Decryption of this file failed: | Decryption of these files failed:
kk[0]: Файл(дар) шифрын шешу жаңылысы.

en: <qt>You have not set a path to your GnuPG config file.<br />This may cause some surprising results in KGpg's execution.<br />Would you like to start KGpg's assistant to fix this problem?</qt>
kk: <qt>GnuPG баптау файлының жолы көрсетілмеген.<br />Бұл KGpg орындалғанда күтпеген жағдайға апарып соғуы мүмкін.<br />KGpg көмекшінің демеуіне жүгініп бұл мәселені жөндеуді қалайсыз ба?</qt>

en: Start Assistant
kk: Көмекшіге жүгіну

en: Do Not Start
kk: Керегі жоқ

en: KGpg Assistant
kk: KGpg көмекшісі

en: This assistant will first setup some basic configuration options required for KGpg to work properly. Next, it will allow you to create your own key pair, enabling you to encrypt your files and emails.
kk: Бұл көмекші алдымен кейбір KGpg дұрыс істеуіне қажетті негізгі баптау параметрлерін орнатады. Содан кейін, өзіңіздің екі сыңар кілттеріңізді құрып беріп, файлдарыңыз бен эл.поштаңызды шифрлауға мүмкіндік ашады.

en: Welcome to the KGpg Assistant
kk: KGpg көмекшісіне қош келдіңіз

en: KGpg needs to know which GnuPG binary to use.
kk: KGpg бағдарламасы қай GnuPG бинарлы файлын қолданунын білгісі келеді.

en: Unless you want to try some unusual settings, just click on the "next" button.
kk: Қалайтыңыз әдетті болса, "Келесі" деген батырмасын баса беріңіз.

[ctx: search filter for gpg binary]
en: gpg|GnuPG binary
    *|All files
kk: gpg|GnuPG бинарлы файлы
    *|Барлық файлдар

en: KGpg needs to know where your GnuPG configuration file is stored.
kk: KGpg бағдарламасы GnuPG баптау файлы кайда орналасқанын білгісі келеді.

en: Path to your GnuPG configuration file:
kk: GnuPG бпатау файлының жолы:

en: Configuration File
kk: Баптау файлы

en: Your default key:
kk: Әдеттегі кілтіңіз:

en: Default Key
kk: Әдетті кілт

en: Generate new key
kk: Жаңа кілтті құру

en: Done
kk: Бітті

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>. Should KGpg try to create a config file ?</qt>
kk: <qt><b>GnuPG баптау файлы табылмады</b>. KGpg баптау файлын құрып көрсін бе?</qt>

en: Create Config
kk: Баптау файлын құру

en: Do Not Create
kk: Құрудың керегі жоқ

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>.</qt>
kk: <qt><b>GnuPG баптау файлы табылмады</b>.</qt>

en: Your GnuPG binary is: %1
kk: GnuPG бинарлы файлыңыз: %1

en: You have GnuPG version: %1
kk: GnuPG бағдарламаңыздың нұсқасы: %1

en: Your default key is: %1
kk: Әдетті кілтіңіз: %1

en: Your GnuPG version (%1) seems to be too old.<br />Compatibility with versions before 1.4.0 is no longer guaranteed.
kk: GnuPG нұсқасыңыз (%1) тым ескі сияқты.<br />1.4.0 дегеннен ескі нұсқасының үйлесімдігіне кепілі жоқ.

en: An error occurred while scanning your keyring
kk: Кілттер қорыңызды қарастыру кезде бір қате пайда болды

en: &Expert Mode
kk: &Жетелі режім

en: Go to Expert Mode
kk: Жетелі режіміне ауысу

en: If you go to expert mode, you will use the command line to create your key.
kk: Жетелі режіміне ауысатын болсаңыз, онда кілтіңізді құру үшін команда жолын пайдаланыңыз.

en: You must give a name.
kk: Атау керек.

en: The name must have at least 5 characters
kk: Атауы кемінде 5 таңбадан болу тиіс

en: The name must not start with a digit
kk: Атауы цифрден басталмау керек

en: You are about to create a key with no email address
kk: Эл. пошта адрессіз кілтті құрудың алдындасыз

en: Email address not valid
kk: Эл. пошта адресі дұрыс емес

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyGenerate)
en: Key Generation
kk: Кілтті жасау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vgroup)
en: Generate Key Pair
kk: Екі сыңар кілтті құру

note: i18n: Name of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
kk: &Атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_kname)
en: The name must have a length of at least 5 characters and must not begin with a digit.
kk: Атауы кемінде 5 таңбадан болу және цифрдан басталмау тиіс.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_kname)
en: Real name, at least 5 characters, no leading digits
kk: Шын аты, кемінде 5 таңбадан болу тиіс, цифрдан басталмау керек

note: i18n: Email address of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: E&mail (optional):
kk: Эл.&пошта (міндетті емес):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Commen&t (optional):
kk: Түсіні&ктеме (міндетті емес):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
kk: Мерзімі:

[ctx: Key will not expire]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Never
kk: Ескірмейтін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Days
kk: күн

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Weeks
kk: апта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Months
kk: ай

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Years
kk: жыл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Key size:
kk: &Кілт ұзындығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Algorithm:
kk: &Алгоритмі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_caps) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, capabilities)
en: Capabilities
kk: Мүмкіндіктері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification is automatically enabled for all keys
kk: Куәландыру бүкіл кілттерге автоматты түрде рұқсат етіледі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification
kk: Куәландыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
kk: Кілт идентификаторы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
kk: Түсініктемесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
kk: Құрылған кезі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
kk: Сенімділігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
kk: Иесінің сенімділігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
kk: Алгоритмі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
kk: Ұзындығы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_photo)
en: Photo
kk: Фото

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_photo)
en: <qt><b>Photo:</b><p>A photo can be included with a public key for extra security. The photo can be used as an additional method of authenticating the key. However, it should not be relied upon as the only form of authentication.</p></qt>
kk: <qt><b>Фото:</b><p>Фотосурет ашық кілттің қауіпсіздігін арттыру үшін қосылады. Бұл қосымша аутентификациялау тәсілі. Оны аутентификациялаудың жалғыз түрі ретінде қолдануға болмайды.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
kk: Фото жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
kk: Кілтті бұғаттау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expirationbtn)
en: Change Expiration
kk: Мерзімін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_password)
en: Change Passphrase
kk: Паролін өзгерту

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_fingerprint)
en: Fingerprint
kk: Бақылау тізбегі

en: Decryption
kk: Шифрын шешу

en: Appearance
kk: Көрінісі

en: GnuPG Settings
kk: GnuPG баптауы

en: Key Servers
kk: Кілттер серверлері

en: Misc
kk: Түрлі басқа

en: New GnuPG Home Location
kk: Жаңа GnuPG мекені

en: No configuration file was found in the selected location.
    Do you want to create it now?
    
    Without a configuration file, neither KGpg nor GnuPG will work properly.
kk: Таңдалған орында баптау файлы табылмады.
    Оны құруын қалайсыз ба?
    
    Баптау файлысыз KGpg мен Gnupg екеуі де дұрыс істемейді.

en: No Configuration File Found
kk: Баптау файлы табылмады

en: Create
kk: Құру

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Cannot create configuration file. Please check if destination media is mounted and if you have write access.
kk: Баптау файлы құрылмады. Ол орналасатын тасушы тіркелгенін және оған жазу құқықығыңыз бар екенін тексеріңіз.

en: Key server URLs may not contain whitespace.
kk: Кілттер серверінің URL-лерінде бос орын болмау керек.

en: Key server already in the list.
kk: Кілттер сервері тізімінде бар екен.

en: Add New Key Server
kk: Жаңа кілттер серверін қосу

en: Server URL:
kk: Сервердің URL адресі:

[ctx: no key available]
en: none
kk: жоқ

en: Decrypt File
kk: Файлдың шифрын шешу

en: Create Revocation Certificate
kk: Күшін жою куәлігін құру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Create revocation certificate for
kk: Келесі үшін күшін жою куәлігін құру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyID)
en: key id
kk: кілттің идентификаторы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Reason for revocation:
kk: Күшін жоюдың себебі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: No Reason
kk: Себепсіз

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key Has Been Compromised
kk: Кілт сенімін жоғалтқан

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is Superseded
kk: Кілт ауыстырылған

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is No Longer Used
kk: Кілт қолданудан шығарылған

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Description:
kk: Сипаттамасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSave)
en: Save certificate:
kk: Сақтайтын куәлік:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPrint)
en: Print certificate
kk: Куәлік басып шығарылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbImport)
en: Import into keyring
kk: Кілттер қорына импортталсын

[ctx: Mark default keyserver in GUI]
en: %1 (Default)
kk: %1 (Әдетті)

en: 1 Key | %1 Keys
kk[0]: %1 кілт

en: 1 Group | %1 Groups
kk[0]: %1 топ

en: Name
kk: Атауы

[ctx: @title:column Title of a column of emails]
en: Email
kk: Эл.поштасы

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009, revoked]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4, revoked
kk: ID: %1, %2-битті %3 кілті, құрылған кезі: %4, күші жойылған

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4
kk: ID: %1, %2-битті %3 кілті, құрылған кезі: %4

en: One Photo ID | %1 Photo IDs
kk[0]: %1 фото ID-і

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: New Key Created
kk: Жаңа кілт құрылды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: You have successfully created the following key:
kk: Келесі кілт сәтті құрылды:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fingerprint:
kk: Бақылау тізбегі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: <qt><b>Set as your default key:</b><br />
    <p>Checking this option sets the newly created key pair as the default key pair.</p></qt>
kk: <qt><b>Әдеттегі кілт қылатыны:</b><br />
    <p>Белгісі қойылса, жаңа құрылған қос кілттер әдетті кілттеріңіз болады.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: Set as your default key
kk: Әдеттегі кілт қылатыны

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Revocation Certificate
kk: Күшін жою куәлігі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: It is recommended to save or print a revocation certificate in case your key is compromised.
kk: Кілтіңіз сенімділігін жоғалтса, күшін жою куәлігін сақтаған не басып шығарған жөн.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBsave)
en: Save as:
kk: Былай сақтау:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBprint)
en: Print
kk: Басып шығару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key to import:
kk: Импорттайтын кілт:

en: Choose New Expiration
kk: Жаңа жарамдылық мерзімін таңдаңыз

[ctx: Key has unlimited lifetime]
en: Unlimited
kk: Шектелмеген

en: Select Public Key
kk: Ашық кілтті таңдау

en: Select Public Key for %1
kk: %1 үшін ашық кілтті таңдау

en: Select Public Key for %2 and one more file | Select Public Key for %2 and %1 more files
kk[0]: %2 үшін және %1 файлға ашық кілтті таңдау

en: &Search:
kk: &Іздейтіні:

en: <b>Public keys list</b>: select the key that will be used for encryption.
kk: <b>Ашық кілттер тізімі</b>: шифрлау үшін қолданатын кілтті таңдаңыз.

en: <b>ASCII encryption</b>: makes it possible to open the encrypted file/message in a text editor
kk: <b>ASCII шифрлауы</b>: шифрланған файл/хабарламаны мәтін редакторында ашуға мүмкіндік береді

en: <b>Allow encryption with untrusted keys</b>: when you import a public key, it is usually marked as untrusted and you cannot use it unless you sign it in order to make it 'trusted'. Checking this box enables you to use any key, even if it has not be signed.
kk: <b>Сенім артылмаған кілттермен шифрлауды рұқсат ету</b>: импортталған ашық кілт әдетте сенім артылмаған деп белгіленіп тұрады да, 'сенім арттырып' қолтаңбалағанша,оны қолдануға болмайды. Осы белгі қойылса, солай қолтаңбаланбаған кілттерді пайдалануға рұқсат беріледі.

en: <b>Hide user ID</b>: Do not put the keyid into encrypted packets. This option hides the receiver of the message and is a countermeasure against traffic analysis. It may slow down the decryption process because all available secret keys are tried.
kk: <b>Пайдаланушының идентификаторы жасырылсын</b>: Шифрланған дестеге кілттің идентификаторы косылмайды. Бұл қабылдаушыны жасырып, трафигін талдауға қарсы шара. Барлық құпия кілттер қолданылып көрінетін себебінен шифрды шешу уақыты ұзарды.

en: Symmetrical encryption
kk: Симметриялы шифрлау

en: <b>Symmetrical encryption</b>: encryption does not use keys. You just need to give a password to encrypt/decrypt the file
kk: <b>Симметриялы шифрлау</b> деген кілттерсіз шифрлау. Шифрлау және шифрды шешу үшін тек паролін ғана келтіру керек

en: Custom option:
kk: Қалаған параметрлері:

en: <b>Custom option</b>: for experienced users only, allows you to enter a gpg command line option, like: '--armor'
kk: <b>Қалаған параметрлері</b>: тек тәжірибелі пайдаланушылар үшін ғана, '--armor' секілді gpg команда жолының параметрлерін келтіруге мүмкіндік береді

en: Private Key List
kk: Сырлы кілттер тізімі

en: Choose secret key for signing:
kk: Қолтаңбалайтын құпия кілті:

en: How carefully have you checked that the key really belongs to the person with whom you wish to communicate: | How carefully have you checked that the %1 keys really belong to the people with whom you wish to communicate:
kk[0]: Осы %1 кілт байланыс құратын адамдарға шынында тиесілі екенін қаншалық мұқият тексерілді:

en: I Will Not Answer
kk: Жауап жоқ

en: I Have Not Checked at All
kk: Мүлдем тексерілген жоқ

en: I Have Done Casual Checking
kk: Ішінара тексерілді

en: I Have Done Very Careful Checking
kk: Мұқият тексерілді

en: Local signature (cannot be exported)
kk: Жергілікті қолтаңба (экспорттауға болмайды)

en: Do not sign all user id's (open terminal)
kk: Барша пайдаланушылардың ID-ін қолтаңбаламау (терминалды ашып)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, keyIds)
en: Enter the ids or fingerprints of the keys to import as space separated list.
kk: Импорт ететін ID мен бақылау тізбектерін (бос орынмен бөліктеп) келтіріңіз.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to decrypt a text file, simply drag and drop it into the editor window. KGpg will do the rest. Even remote files can be dropped.</p>
    <p>Drag a public key into the editor window and kgpg will automatically import it if you want.</p>
kk: <p>Шифрын шешетін мәтін файлды жай ғана сүйреп редактордың терезесіне тастаңыз. Қалғанын Kgpg істейді. Қашықтағы файлдары да сөйтуге болады.</p>
    <p>Ашық кілтті импорттауды қаласаңыз, редактордың терезесіне сүйреп әкеліңіз - kgpg автоматты түрде оны импорттайды.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The easiest way to encrypt a file: simply right click on the file, and you have an encrypt option in the contextual menu.
    This works in <strong>konqueror</strong> or on your Desktop!</p>
kk: <p>Файлды шифрлауының ең оңай жолы: оны тышқанның он жақ батырмасымен түртіп, шыққан мәзірінен шифрлау амалын таңдап алу.
    Бұл <strong>konqueror</strong> терезесінде және Үстел бетінде де істейді! </p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to encrypt a message for several persons, just select several encryption keys by pressing the &quot;Ctrl&quot; key.</p>
kk: <p>Егер бір хабарды бірнеше тұлғалар үшін шифрлаймын десеңіз, &quot;Ctrl&quot;пернесін басып бірнеше кілттерді таңдап алыңыз.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p><strong>You do not have to be an expert in encryption to use this tool?</strong><br>
    Simply create yourself a key pair in the key management window. Then, export your public key and mail it to your friends.<br>
    Ask them to do the same and import their public keys. Finally, to send an encrypted message, type it in the KGpg editor, then click &quot;encrypt&quot;. Choose
    your friend's key and click &quot;encrypt&quot; again. The message will be encrypted, ready to be sent by email.</p>
kk: <p><strong>Бұл құралды қолданып шифрлау туралы көп білмейсіз бе?</strong><br>
    Алаңдамаңыз, кілттер менеджерінің терезесінде өзіңіздің қос кілттеріңізді құрып алыңыз. Содан кейін сыңарының ашық кілтін экспорттап эл.поштамен достарыңызға жіберіңіз.<br>
    Олар да сөйтіп Сізге ашық кілттерін жіберсін. Жібергенін қабылдап импорттап алыңыз. Соңында, шифрланған хабарды жіберу үшін, оны Kgpg редакторында жазып, &quot;шифрлау&quot; дегенді түртіңіз. Досыңыздың кілтін таңдап, қайтадан &quot;шифрлау&quot; дегенді түртіңіз. Хабарыңыз шифрланады да, эл.поштамен жіберуге дайын болады.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>To perform an operation on a key, open the key management window and right click on the key. A popup menu with all available options will appear.</p>
kk: <p>Кілтпен әрекет жасау үшін кілттер менеджерінің терезесін ашып, керек кілтті тышқанның оң жақ батырмасымен түртіп, шыға келген мәзірінен қалаған әрекетті таңдаңыз.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>Decrypt a file with a single mouse click on it. You will then be prompted for password, and then that is it!</p>
kk: <p>Файлдың шифрын шешу үшін оны тышқанмен түртіңіз. Сізден паролі ғана сұралынады!</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you only want to open the key manager, type this in the command line prompt: <pre>kgpg -k</pre>
    The editor can be reached by: <pre>kgpg -d</pre></p>
kk: <p>Егер кілттер менеджерін ашқыңыз келсе, команда жолында <pre>kgpg -k</pre> деп жазыңыз.</p>
    Редакторды ашу үшін <pre>kgpg -d</pre> деңіз

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>To open a file in the KGpg's editor and immediately decrypt it type: <pre>kgpg -s filename</pre></p>
kk: <p>Файлды KGpg-ның ашып оның бірден шифрын шешу үшін <pre>kgpg -s filename</pre> деп жазыңыз.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to change the password or expiration of a secret key simply double click on it to get the key properties dialog.</p>
kk: <p>Егерде құпия кілттің паролін не жарамдылық мерзімін өзгертпек болсаңыз, жай ғана оны қос түртіп, қасиеттер диалогын шығарыңыз. </p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>You can reach your default key by pressing &quot;Ctrl+Home&quot; in the key manager.</p>
kk: <p>Әдетті кілтіңізге жету үшін, кілттер мнеджерінде &quot;Ctrl+Home&quot; перелерін басыңыз.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The number of signatures is shown as a tooltip if you hover the mouse on the size column in key manager. A key has to be expanded once for this to work.</p>
kk: <p>Тышқан кілттер менеджерінің өлшем бағанына меңзегенде қолтаңбалардың саны ишара ретінде көрсетіледі. Бұл істеу үшін кілт бір рет тарқатылу керек.</p>

en: This image is very large. Use it anyway?
kk: Кескін өте үлкен. Ала берейік пе?

en: Use Anyway
kk: Ала беру

en: Do Not Use
kk: Керегі жоқ

en: Enter old passphrase for <b>%1</b>
kk: <b>%1</b> дегеннің ескі паролін келтіріңіз

en: <qt>Enter new passphrase for <b>%1</b><br />If you forget this passphrase all your encrypted files and messages will be inaccessible.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегеннің жаңа паролін келтіріңіз<br />Егер бұл пароль ұмытылып қалса, барлық шифрланған файл мен хабарларыңызды оқи алмай қаласыз.</qt>

[ctx: Status message 'Decrypting <filename>' (operation starts)]
en: Decrypting %1
kk: %1 шифрын шешу

[ctx: Status message 'Decrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Decrypted %1
kk: Шифры шешілген %1

en: Generating New Key for %1
kk: %1 үшін жаңа кілтті құру...

en: <p><b>Enter passphrase for %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
kk: <p><b>%1 &lt;%2&gt; паролін келтіріңіз:</b>.<br />Пароліңіз кездейсоқ ретіндегі таңбалардан құрылып, онда әріптер мен цифрларға жатпайтын таңбалар болғаны жөн.</p>

en: <p><b>Enter passphrase for %1</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
kk: <p><b>%1 дегеннің паролін келтіріңіз:</b><br />Пароліңіз кездейсоқ ретіндегі таңбалардан құрылып, онда әріптер мен цифрларға жатпайтын таңбалар болғаны жөн.</p>

en: Generating Key
kk: Кілтті жасау...

en: Generating prime numbers
kk: Жай сандарды анықтау

en: Generating DSA key
kk: DSA кілтін құру

en: Generating ElGamal key
kk: ElGamal кілтін құру

en: Waiting for entropy
kk: Кездейсоқтық көзін күту

en: The entropy pool ran empty. The key generation process is stalled until enough entropy is present. You can generate entropy e.g. by moving the mouse or typing at the keyboard. The easiest way is by using another application until the key generation continues.
kk: Кездейсоқтық сандар қоры біткен. Ол толғанша кілт жасау процесі тоқтап қалды. Өзіңіз кездейсоқтықтын көзін бере аласыз, мысалы тышқанды жылжытып не пернелерді басып, бірақ ең оңайы - кілт жасауы өзі жалғасанша, басқа бір қолданбаны пайдалана беру.

en: Key %1 generated
kk: %1 кілті жасалды

en: Generating Revocation Certificate for key %1
kk: %1 кілті үшін күшін жою куәлігін құру

en: No key imported.<br />Please see the detailed log for more information.
kk: Кілт импортталған жоқ.<br />Қосымша мәлімет үшін егжей-тегжейлі журналды қараңыз.

en: New Key | New Keys
kk[0]: Жаңа кілттер

en: Key with new User Id | Keys with new User Ids
kk[0]: Жаңа пайдаланушының идентификаторлы кілт(тер)

en: Key with new Signatures | Keys with new Signatures
kk[0]: Жаңа қолтаңбалы кілт(тер)

en: Key with new Subkeys | Keys with new Subkeys
kk[0]: Жаңа ішкі кілтері бар кілт(тер)

en: New Private Key | New Private Keys
kk[0]: Жаңа сырлы кілт(тер)

en: Unchanged Key | Unchanged Keys
kk[0]: Өзгертілмеген кілт(тер)

en: <b>Connecting to the server...</b>
kk: <b>Cерверге қосылу...</b>

en: Keyserver
kk: Кілттер сервері

en: Requesting Passphrase
kk: Паролін сұрау

en:  or
kk:  немесе

en: Enter passphrase for <b>%1</b>
kk: <b>%1</b> үшін паролін келтіріңіз

en: <p><b>Bad passphrase</b>. You have 1 try left.</p> | <p><b>Bad passphrase</b>. You have %1 tries left.</p>
kk[0]: <p><b>Жарамсыз пароль</b>. %1 қолданылып көрмеген кілтіңіз қалды.</p>

en: Got Passphrase
kk: Паролі алынды
