kgpg - en to lt translation catalogue (553 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name (minimum 5 characters):
lt: Vardas (ne mažiau 5 simbolių):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_EmailSorting) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Email:
lt: El. paštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comment (optional):
lt: Komentaras (neprivalomas):

[ctx: %1 is 64 bit key id (in hex), text is used as email subject]
en: Your key %1
lt: jūsų raktas %1

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: <qt><b>Custom Decryption Command:</b><br />
    <p>This option allows the user to specify a custom command to be executed by GPG when decryption occurs. (This is recommended for advanced users only).</p></qt>
lt: <qt><b>Sava iššifravimo komanda:</b><br />
    <p>Ši parinktis leidžia naudotojui nurodyti savo komandą, kuri bus vykdoma iššifravimo metu. (Rekomenduojama tik pažengusiems naudotojams).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Custom decryption command:
lt: Sava dešifravimo komanda:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Encryption) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capEncrypt)
en: Encryption
lt: Šifravimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: <qt><b>ASCII armored encryption:</b> <br /> 
    <p>Checking this option outputs all encrypted files in a format that can be opened by a text editor and as such the output is suitable for placing in the body of an e-mail message.</p></qt>
lt: <qt><b>ASCII šarvuotas užšifravimas:</b> <br /> 
    <p>Įjungus šią parinktį visi užšifruoti failai galės būti atidaromi tekstų redaktoriais, todėl juos bus galima įkelti į elektroninius laiškus.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: ASCII armored encryption
lt: ASCII šarvuotas šifravimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: <qt><b>Use *.pgp extension for encrypted files:</b><br />
    <p>Checking this option will append a .pgp extension to all encrypted files instead of a .gpg extension. This option will maintain compatibility with users of PGP (Pretty Good Privacy) software.</p></qt>
lt: <qt><b>Užšifruotiems failams naudoti praplėtimą *.pgp:</b><br />
    <p>Įjungus šią parinktį, prie visų užšifruotų failų bus pridedamas praplėtimas .pgp, o ne .gpg. Taip bus išlaikomas suderinamumas su PGP (Pretty Good Privacy) programine įranga.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: Use *.pgp extension for encrypted files
lt: Užšifruotiems failams naudoti praplėtimą *.pgp

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: <qt><b>Custom encryption command:</b><br />
    <p>When activated, an entry field will be shown in the key selection dialog, enabling you to enter a custom command for encryption. This option is recommended for experienced users only.</p></qt>
lt: <qt><b>Sava užšifravimo komanda:</b><br />
    <p>Įjungus šią parinktį bus rodomas įvedimo laukas, kuriame galėsite įvesti savo komandą, kuri bus naudojama užšifravimo metu. Šią parinktį rekomenduojama naudoti tik pažengusiems naudotojams.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: Custom encryption command:
lt: Sava šifravimo komanda:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: <qt><b>Always encrypt with:</b><br />
    <p>This ensures all files/messages will also be encrypted with the chosen key. However, if the "Encrypt files with:" option is selected that chosen key will override the "Always encrypt with:" selection.</p></qt>
lt: <qt><b>Visada šifruoti su:</b><br />
    <p>Užtikrina, kad visi failai/žinutės bus taipogi užšifruoti ir parinktu raktu. Visgi, jei įjungta parinktis „užšifruoti failus su“, tai bus naudojamas ten pasirinktas raktas, o ne nurodytas prie parinkties „visada šifruoti su“.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: Always encrypt with:
lt: Visada šifruoti su:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: <qt><b>Encrypt files with:</b><br />
    <p>Checking this option and selecting a key will force any file encryption operation to use the selected key. KGpg will not query for a recipient and the default key will be bypassed.</p></qt>
lt: <qt><b>Šifruoti failus su:</b><br />
    <p>Įjungus šią parinktį ir parinkus raktą, visi failai bus užšifruojami naudojant parinktą raktą. KGpg neklaus gavėjo, o visada naudos numatytą raktą.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: Encrypt files with:
lt: Šifruoti failus su:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: <qt><b>Allow encryption with untrusted keys:</b><br />
    <p>When importing a public key, the key is usually marked as untrusted and as such cannot be used unless it is signed by the default key (thus making it 'trusted'). Checking this box enables any key to be used even if it is untrusted.</p></qt>
lt: <qt><b>Leisti šifravimą nepatikimais raktais:</b><br />
    <p>Importuojant viešąjį raktą, jis paprastai pažymimas nepatikimu, ir Jūs negalite jo naudoti, kol jo nepasirašote, ir jis netampa patikimu. Pažymėjus šį pasirinkimą, bus leidžiama naudoti visus raktus, netgi tuos, kurie nėra pasirašyti.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: Allow encryption with untrusted keys
lt: Leisti šifravimą nepatikimu raktu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: <qt><b>Allow untrusted keys as members of key groups:</b><br /><p>A key group allows simple encryption to multiple recipients at once. Similar to the <em>Allow encryption with untrusted keys</em> option this allows untrusted keys to become member of a key group.</p></qt>
lt: <qt><b>Leisti nepatikimus raktus naudoti raktų grupėse:</b><br /><p>Raktų grupavimas leidžia naudoti paprastą užšifravimą keliems gavėjams iš karto. Kaip ir <em>Leisti šifravimą nepatikimais raktais</em>, ši parinktis leidžia nepatikimiems raktams tapti raktų grupės nariais.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: Allow untrusted keys as members of key groups
lt: Leisti nepatikimus raktus naudoti raktų grupėse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: <qt><b>Hide user ID:</b><br /> 
    <p>Checking this option will remove the keyid of the recipient from all encrypted packets. The advantage: traffic analysis of the encrypted packets cannot be performed as easily because the recipient is unknown. The disadvantage: the receiver of the encrypted packets is forced to try all secret keys before being able to decrypt the packets. This can be a lengthy process depending on the number of secret keys the receiver holds.</p></qt>
lt: <qt><b>Slėpti naudotojo id:</b><br /> 
    <p>Įjungus šią parinktį, iš visų užšifruotų paketų bus pašalinti naudotojo identifikatoriai. Pliusas: daug sunkiau analizuoti šifruotus paketus, nes nebus galima nustatyti paketų gavėjo. Minusas: užšifruoto paketo gavėjas turės pabandyti visus savo slaptus raktus, kol sužinos, kuriuo iš juo buvo užšifruotas pranešimas. Tai gali būti gan ilgas procesas, jei gavėjas turi daug skirtingų slaptųjų raktų.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: Hide user id
lt: Slėpti naudotojo id

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: <qt><b>PGP 6 compatibility:</b><br /> 
    <p>Checking this option forces GnuPG to output encrypted packets that are as compliant with PGP (Pretty Good Privacy) 6 standards as possible thus allowing GnuPG users to inter operate with PGP 6 users.</p></qt>
lt: <qt><b>PGP 6 suderinamumas:</b><br /> 
    <p>Įjungus šią parinktį GnuPG užšifruoti paketai bus suderinami su PGP (Pretty Good Privacy) 6 standartu, dėl ko GnuPG užšifruotus paketus galės iššifruoti iš PGP 6 naudotojai.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: PGP 6 compatibility
lt: PGP 6 suderinamumas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, GPGConf)
en: <qt><b>Global Settings:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
lt: <qt><b>Bendri nustatymai:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: GnuPG Home
lt: GnuPG svetainė

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: <b>Home Location</b><p>This is the directory where GnuPG stores its configuration and the keyrings. If you have not changed it this is usually <em>~/.gnupg/</em></p>
lt: <b>Namų vieta</b><p>Tai aplankas, kuriame GnuPG saugo savo konfigūracija bei raktines. Jei jūs jos nekeitėte, tai ji paprastai bus <em>~/.gnupg/</em></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: Home location:
lt: Namų vieta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: <b>Configuration File</b><p>This is the name of the configuration file in the directory specified above. The default is <em>gnupg.conf</em> while older versions of GnuPG used <em>options</em>.</p>
lt: <b>Konfigūravimo failas</b><p>Tai konfigūracijos failo, saugomo aukščiau nurodytame aplanke, pavadinimas. Numatytoji reikšmė – <em>gnupg.conf</em>, senesnėse versijose jis vadinosi <em>options</em>.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: Configuration file:
lt: Konfigūravimo failas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeHome)
en: Change...
lt: Pakeisti...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: GnuPG Binary
lt: GnuPG programa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: <b>Program path</b><p>This is the program that will be called for all GnuPG operations. The default of <em>gpg</em> will work on most systems.</p>
lt: <b>Kelias iki programos</b><p>Tai programa, kuri bus kviečiama vykdant visus GnuPG veiksmus. Numatytoji reikšmė <em>gpg</em> veiks daugumoje sistemų.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: Program path:
lt: Kelias iki programos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, use_agent)
en: <b>Use GnuPG agent</b><p>The GnuPG agent stores the passwords for your secret keys in memory for a limited amount of time. If you use your secret key again while it is cached you do not have to enter it again. This is less secure than typing it every time.</p>
lt: <b>Naudoti GnuPG pagalbininką</b><p>GnuPG pagalbininkas trumpą laiko tarpą atsimena jūsų slaptų raktų slaptažodžius. Jei vėl naudosite slaptą raktą tada, kai slaptažodis vis dar atsimenamas, jums nereikės iš naujo suvesti slaptažodžio. Tai mažiau saugu nei slaptažodžio suvedimas kiekvieną kartą.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_agent)
en: Use GnuPG agent
lt: Naudoti GnuPG pagalbininką

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGlobal)
en: Global Settings
lt: Bendrosios nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: <qt><b>Start KGpg automatically at KDE startup:</b><br />
    <p>If checked KGpg will start automatically each time that KDE starts up.</p></qt>
lt: <qt><b>KGpg paleisti automatiškai po prisijungimo:</b><br />
    <p>Įjungus šią parinktį, KGpg bus automatiškai paleistas kiekvieną kartą pasileidus KDE.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: Start KGpg automatically at login
lt: KGpg paleisti automatiškai po prisijungimo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: <qt><b>Use mouse selection instead of clipboard:</b><br />
    <p>If checked, clipboard operations in KGpg will use the selection clipboard, that means highlighting a text to copy, and middle button (or right+left together) to paste. If this option is not checked, the clipboard will work with Key shortcuts (Ctrl-c, Ctrl-v).</p></qt>
lt: <qt><b>Naudoti pelės pažymėjimą, o ne iškarpinę:</b><br />
    <p>Įjungus šią parinktį, KGpg iškarpinės veiksmai naudos pažymėjimą iškarpinėje, t.y. teksto pažymėjimas kopijavimui ir vidurinys mygtukas (arba kairys ir dešinys mygtukai kartu) įkėlimui. Neįjungus šios parinkties iškarpinė veiks su sparčiaisiais klavišais (Ctrl-c, Ctrl-v).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: Use mouse selection instead of clipboard
lt: Naudoti pelės pažymėjimą, o ne iškarpinę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: <qt><b>Display warning before creating temporary files:</b><br />
    <p></p></qt>
lt: <qt><b>Rodyti įspėjimą prieš kuriant laikinus failus:</b><br />
    <p></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: Display warning before creating temporary files
    (only occurs on remote files operations)
lt: Rodyti įspėjimą prieš kuriant laikinus failus
    (veikia tik vykdant veiksmus su nutolusiais failais)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabApplet)
en: Applet && Menus
lt: Įskiepiai ir meniu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox11)
en: Konqueror Service Menus
lt: Konqueror tarnybos meniu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Sign file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
lt: <qt><b>Failo pasirašymo tarnybos meniu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sign file service menu:
lt: Failo pasirašymo tarnybos meniu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Disable
lt: Išjungti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with All Files
lt: Įgalinti su visais failais

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Decrypt file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
lt: <qt><b>Failo iššifravimo tarnybos meniu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Decrypt file service menu:
lt: Failo iššifravimo tarnybos meniu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with Encrypted Files
lt: Įgalinti su užšifruotais failais

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: System Tray Applet
lt: Sistemos dėklo įskiepis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: <qt><b>Show system tray icon:</b><br />
    <p>If checked KGpg will minimize to an icon in the system tray.</p></qt>
lt: <qt><b>Rodyti sistemos dėklo ženkliuką:</b><br />
    <p>Įjungus šią parinktį, KGpg minimizuosis į ženkliuką sistemos dėkle.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: Show system tray icon
lt: Rodyti sistemos dėklo ženkliuką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Left mouse click opens:
lt: Kairiu pelės mygtuku atveria:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick)
en: Key Manager
lt: Raktų tvarkyklė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabEditor)
en: Editor
lt: Redaktorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Recent files
lt: Paskutiniai failai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSigning)
en: Key Signing
lt: Rakto pasirašymas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Here you can define how User Ids that do not contain an email address (like Photo Ids) are sent to the key owner. You can choose to either send them with every other User Id you signed, only with the first Id you signed or to not send them at all.
lt: Čia galite nurodyti, kaip savininkams siunčiami naudotojų identifikatoriai, kuriuose nėra pašto adreso (tokie kaip nuotraukų identifikatoriai). Galite pasirinkti arba siųsti jiems su kiekvienu pasirašytų identifikatoriumi, arba tik su pirmu identifikatoriumi, arba nesiųsti jų apskritai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mailing of User Ids without Email Addresses
lt: Naudotojų identifikatorių be pašto adreso siuntimas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send with every Email
lt: Siųsti su kiekvienu adresu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send only with first Email
lt: Siųsti tik su pirmu adresu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Do not send
lt: Nesiųsti visai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email template
lt: Laiško šablonas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <b>INFORMATION</b>:
    Only the default server will be stored in GnuPG's configuration file,
    all others will be stored for use by KGpg only.
lt: <b>INFORMACIJA</b>:
    GnuPG konfigūracijos failus bus saugomas tik numatytasis
    serveris, visi kiti saugomi tik KGpg naudojimui.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseProxy)
en: Honor HTTP proxy when available
lt: Naudoti HTTP įgaliotąjį serverį, jei galima

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_default)
en: &Set as Default
lt: &Nustatyti numatytu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_add)
en: &Add...
lt: &Pridėti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_del)
en: &Delete
lt: &Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_edit)
en: &Edit...
lt: &Keisti...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Key Colors
lt: Raktų spalvos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUltimate)
en: Ultimately trusted keys:
lt: Visiškai patikimi raktai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustTrusted)
en: Trusted keys:
lt: Patikimų raktų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustMarginally)
en: Marginally trusted keys:
lt: Dalinai patikimi raktai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustExpired)
en: Expired keys:
lt: Pasibaigusio galiojimo raktai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustRevoked)
en: Revoked keys:
lt: Atšaukti raktai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUnknown)
en: Unknown keys:
lt: Nežinomų raktų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustDisabled)
en: Disabled keys:
lt: Išjungti raktai:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Editor Font
lt: Redaktoriaus šriftas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabKeyList)
en: Key List
lt: Raktų sąrašas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxSorting)
en: Sort Order
lt: Rikiavimo tvarka

[ctx: Encryption algorithm RSA, Signing algorithm RSA]
en: RSA & RSA
lt: RSA ir RSA

[ctx: Unknown algorithm]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: I do not know
lt: Nežinau

en: I do NOT trust
lt: Nepasitikiu

en: Marginally
lt: Dalinai

en: Fully
lt: Pilnai

en: Ultimately
lt: Visiškai

[ctx: Unknown trust in key owner]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: Invalid key]
en: Invalid
lt: Negalioja

[ctx: Disabled key]
en: Disabled
lt: Uždrastas

en: Revoked
lt: Atšauktas

[ctx: Expired key]
en: Expired
lt: Pasibaigęs

[ctx: Undefined key trust]
en: Undefined
lt: Neapibrėžtas

[ctx: No trust in key]
en: None
lt: Nėra

[ctx: Marginal trust in key]
en: Marginal
lt: Dalinai

[ctx: Full trust in key]
en: Full
lt: Pilnas

[ctx: Ultimate trust in key]
en: Ultimate
lt: Visiškas

[ctx: Unknown trust in key]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: key capability]
en: Signature
lt: Parašas

[ctx: key capability]
en: Encryption
lt: Šifravimas

[ctx: key capability]
en: Authentication
lt: Autentifikavimas

[ctx: key capability]
en: Certification
lt: Sertifikavimas

en: 1 key | %1 keys
lt[0]: %1 raktas
lt[1]: %1 raktai
lt[2]: %1 raktų
lt[3]: %1 raktas

en: 1 signature | %1 signatures
lt[0]: %1 parašas
lt[1]: %1 parašai
lt[2]: %1 parašų
lt[3]: %1 parašas

en: [No user id found]
lt: [Naudotojo id nerastas]

en: %1 [local signature]
lt: %1 [vietinis parašas]

en: %1 subkey
lt: %1 subraktas

en: Photo id
lt: Foto id

en: Info
lt: Informacija

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: &Encrypt File...
lt: &Šifruoti failą...

en: &Decrypt File...
lt: &Iššifruoti failą...

en: &Open Key Manager
lt: &Atverti raktų tvarkyklę

en: &Generate Signature...
lt: &Generuoti parašą...

en: &Verify Signature...
lt: &Tikrinti parašą...

en: &Check MD5 Sum...
lt: Ti&krinti MD5 kontrolinę sumą...

en: &Unicode (utf-8) Encoding
lt: &Unikodo (utf-8) koduotė

en: En&crypt
lt: Ši&fruoti

en: &Decrypt
lt: &Iššifruoti

en: S&ign/Verify
lt: Pas&irašyti/Tikrinti

en: Close the document
lt: Užverti dokumentą

en: The document could not been saved, as the selected encoding cannot encode every unicode character in it.
lt: Dokumentas negali būti išsaugotas, nes pasirinkta koduotė negali užkoduoti visų unikodinių simbolių jame.

en: The document could not be saved, please check your permissions and disk space.
lt: Dokumentas negali būti išsaugotas. Patikrinkite savo teises ir ar yra vietos diske.

en: Overwrite existing file %1?
lt: Ar perrašyti egzistuojantį failą %1?

en: Open File to Encode
lt: Atverti failą užkodavimui

en: *|All Files
lt: *|Visos failo

en: Open File to Decode
lt: Atverti failą dekodavimui

en: Decrypt File To
lt: Iššifruoti failą į

en: Save File
lt: Išsaugoti failą

en: File Already Exists
lt: Failas jau yra

en: Open File to Sign
lt: Atverti failą pasirašymui

en: Open File to Verify
lt: Atverti failą patikrinimui

en: <qt><b>Missing signature:</b><br />Key id: %1<br /><br />Do you want to import this key from a keyserver?</qt>
lt: <qt><b>Trūkstamas parašas:</b><br />Rakto id: %1<br /><br />Ar norite importuoti šį raktą iš raktų serverio?</qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_import)
en: Import
lt: Importuoti

en: Do Not Import
lt: Neimportuoti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (signature)
en: Si&gnature
lt: &Parašas

en: MD5 Checksum
lt: MD5 kontrolinė suma

en: Compare MD5 with Clipboard
lt: Palyginti MD5 su iškarpine

en: MD5 sum for <b>%1</b> is:
lt: <b>%1</b> MD5 kontrolinė suma:

en: <b>Unknown status</b>
lt: <b>Nežinoma būsena</b>

en: Could not download file.
lt: Nepavyksta atsisiųsti failo.

en: Decryption failed.
lt: Iššifravimas nepavyko.

en: Encryption failed.
lt: Šifravimas nepavyko.

en: Signing not possible: bad passphrase or missing key
lt: Pasirašymas neįmanomas: bloga slapta frazė arba trūksta rakto

[ctx: Caption of message box]
en: Verification Finished
lt: Tikrinimas baigtas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonimport)
en: &Import
lt: &Importuoti

en: Do &Not Import
lt: &Neimportuoti

en: Missing Key
lt: Trūkstamas raktas

en: Processing folder compression and encryption
lt: Aplanko glaudinimo ir šifravimo vykdymas

[ctx: State of operation as in status]
en: State
lt: Būsena

en: Unable to create temporary file
lt: Nepavyksta sukurti laikinojo failo

en: Available Keys
lt: Prieinami raktai

en: Available Trusted Keys
lt: Prieinami patikimi raktai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterEditLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
lt: Paieška:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: Keys in the Group
lt: Raktai grupėje

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KeyExport)
en: Public Key Export
lt: Viešojo rakto eksportavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkFile)
en: File:
lt: Failas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup3)
en: Export Settings
lt: Eksportavimo nuostatos

[ctx: @option:radio Exports the smallest key possible. Maps to export-minimal option of gpg]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrClean)
en: Clean key
lt: Išvalyti raktą

en: <qt>The requested key is not present in the keyring anymore.<br />Perhaps it was deleted by another application</qt>
lt: <qt>Pageidaujamo rakto raktinėje nebėra.<br />Gali būti, kad jį ištrynė kita programa</qt>

en: Key not found
lt: Raktas nerastas

[ctx: no email address]
en: none
lt: nėra

en: <qt>The left part is the algorithm used by the <b>signature</b> key. The right part is the algorithm used by the <b>encryption</b> key.</qt>
lt: <qt>Kairėje pusėje nurodytas <b>parašo</b> rakto naudojamas algoritmas. Dešinėje pusėje yra <b>šifravimo</b> rakto naudojamas algoritmas.</qt>

[ctx: Unlimited key lifetime]
en: Unlimited
lt: Neribotas

en: <qt>The left part is the size of the <b>signature</b> key. The right part is the size of the <b>encryption</b> key.</qt>
lt: <qt>Kairėje pusėje nurodytas <b>parašo</b> rakto dydis. Dešinėje pusėje yra <b>šifravimo</b> rakto dydis.</qt>

en: Bad old passphrase, the passphrase for the key was not changed
lt: Neteisinga sena slaptafrazė. Rakto slapta frazė nepakeista

en: Could not change passphrase
lt: Nepavyko pakeisti slaptafrazės

en: KGpg was unable to change the passphrase.
lt: Kgpg nepavyko pakeisti slaptafrazės.

en: Changing key properties failed.
lt: Nepavyko pakeisti rakto savybių.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_properties)
en: Key properties
lt: Rakto savybės

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Key Server:</b><br /> <p>A Key Server is a centralized repository of PGP/GnuPG keys connected to the Internet which can be conveniently accessed in order to obtain or deposit keys. Select from the drop down list to specify which key server should be used.</p> <p>Often these keys are held by people whom the user has never met and as such the authenticity is dubious at best. Refer to the GnuPG manual covering "Web-of-Trust" relationships to find out how GnuPG works around the problem of verifying authenticity.</p> </qt>
lt: <qt><b>Raktų serveris:</b><br /> <p>Raktų serveris – centralizuota PGP/GnuPG raktų saugykla. Prie jos galima jungtis internetu, norit atsisiųsti ar nusiųsti raktus. Išskleidžiamame sąraše pasirinkite, kuris raktų serveris turėtų būti naudojamas.</p><p>Dažniausiai šie raktai priklauso žmonėms, kurių naudotojas niekada nėra sutikęs, dėl ko jų autentiškumas yra geriausiu atveju abejotinas. Daugiau informacijos apie tai, kaip sukurti „pasitikėjimo tinklus“ bei kaip GnuPG sprendžia autentiškumo problemas, rasite GnuPG ir KGpg dokumentacijoje.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Key server:
lt: Raktų serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kCBimportks)
en: <b>Key Server Drop Down Dialog:</b>
    Allows the user to select the Key Server which will be used to import PGP/GnuPG keys into the local keyring.
lt: <b>Raktų serverio išskleidžiamo sąrašo dialogas:</b>
    Leidžia naudotojui parinkti raktų serverį, kuris bus naudojamas importuojant PGP/GnuPG raktus į vietinę raktinę.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: <qt><b>Text to search or ID of the key to import:</b><br />
    <p>There are multiple ways to search for a key, you can use a text or partial text search (example: entering Phil or Zimmerman will bring up all keys in which Phil or Zimmerman shows up) or you can search by the ID's of the key. Key ID's are strings of letters and numbers that uniquely identify a key (example: searching for 0xED7585F4 would bring up the key associated with that ID).</p></qt>
lt: <qt><b>Ieškomas tekstas arba importuotino rakto id:</b><br />
    <p>Rakto galite ieškoti keliais būdais. Galite įvesti visą arba dalį ieškomo teksto (pavyzdžiui įvedus „Algirdas“ arba „Žemaitis“ bus rasti visi raktai, kuriuose minimas Algirdas arba Žemaitis). Taipogi galite ieškoti naudodami rakto identifikatorių. Rakto identifikatoriai – tai raidžių ir skaitmenų rinkiniai, unikaliai identifikuojantys raktą (pavzydžiui ieškant 0xED7585F4 bus parodytas raktas, susietas su šiuo konkrečiu identifikatoriumi).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text to search or ID of the key to import:
lt: Ieškomas tekstas arba importuotino rakto id:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyI) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyE)
en: Honor HTTP proxy:
lt: Naudoti sistemos HTTP įgaliotąjį serverį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonsearch)
en: &Search
lt: &Ieškoti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_export)
en: Export
lt: Eksportuoti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: <qt><b>Key to be exported:</b><br />
    <p>This allows the user to specify the key from the drop down list that will be exported to the key server selected.</p></qt>
lt: <qt><b>Eksportuotini raktai:</b><br />
    <p>Čia naudotojas gali iš išskleidžiamo sąrašo nurodyti raktą ar raktus, kurie bus eksportuojami į raktų serverį.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Key to be exported:
lt: Eksportuotini raktai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportAttributes)
en: Export attributes (photo id)
lt: Eksportuoti atributus (nuotraukų id)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: <qt><b>Export:</b><br />
    <p>Pushing this button will export the specified key to the specified server.</p></qt>
lt: <qt><b>Eksportuoti:</b><br />
    <p>Paspaudus šį mygtuką pažymėtas raktas bus išsiųstas į nurodytą serverį.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: &Export
lt: &Eksportuoti

en: Key Server
lt: Raktų serveris

en: You must enter a search string.
lt: Jūs turite įvesti ieškomą eilutę.

[ctx: Caption of message box]
en: Key Import Finished
lt: Rakto importavimas baigtas

en: Upload to keyserver finished without errors
lt: Išsiuntimas į raktų serverį baigtas be klaidų

en: Upload to keyserver failed
lt: Išsiuntimas į raktų serverį nepavyko

en: Connecting to the server...
lt: Jungiuosi prie serverio...

en: You must choose a key.
lt: Turite pasirinkti raktą.

en: No matching keys found
lt: Nerasta atitinkančių raktų

en: Found 1 matching key | Found %1 matching keys
lt[0]: Rastas %1 atitinkantis raktas
lt[1]: Rasti %1 atitinkantys raktai
lt[2]: Rasta %1 atitinkančių raktų
lt[3]: Rastas %1 atitinkantis raktas

en: Key Management
lt: Raktų tvarkymas

en: &Open Editor
lt: &Atverti redaktorių

en: &Key Server Dialog
lt: &Raktų serverio dialogas

en: &Go to Default Key
lt: &Eiti į numatytąjį raktą

en: Tip of the &Day
lt: &Dienos patarimas

en: View GnuPG Manual
lt: Žiūrėti GnuPG žinyną

en: &Refresh List
lt: &Atnaujinti sąrašą

en: Show &Long Key Id
lt: Rodyti il&gą rakto identifikatorių

en: K&ey Properties
lt: &Rakto savybės

en: &Open Key URL
lt: &Atverti rakto URL

en: Edit Key in &Terminal
lt: Taisyti raktą &terminale

en: &Generate Key Pair...
lt: &Generuoti raktų porą...

en: &Import Key...
lt: &Importuoti raktą...

en: &Create New Contact in Address Book
lt: &Sukurti naują kontaktą adresų knygutėje

en: &Edit Group...
lt: &Redaguoti grupę...

en: &Delete Group
lt: &Pašalinti grupę

en: &Rename Group
lt: &Pervadinti grupę

en: Set as De&fault Key
lt: Nustatyti raktą numa&tytuoju

en: &Add Photo...
lt: &Pridėti nuotrauką...

en: &Add User Id...
lt: &Pridėti naudotojo Id...

en: Export Secret Key...
lt: Eksportuoti slaptą raktą...

en: Delete Key Pair
lt: Pašalinti raktų porą

en: Revoke Key...
lt: Atšaukti raktą...

en: &Regenerate Public Key
lt: &Regeneruoti viešąjį raktą

en: Set User Id as &Primary
lt: Nustatyti naudotojo id &pirminiu

en: &Open Photo
lt: &Atverti foto

en: &Delete Photo
lt: &Pašalinti foto

en: Import &Missing Signatures From Keyserver
lt: Importuoti trū&kstamus parašus iš raktų serverio

en: Trust
lt: Pasitikėjimas

en: Size
lt: Dydis

en: Creation
lt: Sukurtas

en: Expiration
lt: Galiojimo laikas

en: &Photo ID's
lt: &Foto ID

[ctx: small picture]
en: Small
lt: Maža

[ctx: medium picture]
en: Medium
lt: Vidutinė

[ctx: large picture]
en: Large
lt: Didelė

en: Minimum &Trust
lt: &Minimalus pasitikėjimas

[ctx: no filter: show all keys]
en: &None
lt: &Joks

[ctx: show only active keys]
en: &Active
lt: &Aktyvus

[ctx: show only keys with at least marginal trust]
en: &Marginal
lt: &Dalinai

[ctx: show only keys with at least full trust]
en: &Full
lt: &Pilnai

[ctx: show only ultimately trusted keys]
en: &Ultimate
lt: &Visiškai

en: &Show Only Secret Keys
lt: &Rodyti tik slaptus raktus

[ctx: Name of the action that gives the focus to the search line]
en: Focus Search Line
lt: Židinio paieškos eilutė

en: Another key generation operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
lt: Šiuo metu vyksta kita rakto generavimo operacija.
    Palaukite truputėlę, kol ta operacija bus baigta.

en: Generating new key pair
lt: Generuojama nauja raktų pora

en: Can not start "konsole" application for expert mode.
lt: Nepavyko paleisti „Konsolė“ programos ekspertiniam režimui.

[ctx: Application ready for user input]
en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Bad passphrase. Cannot generate a new key pair.
lt: Netinkama slaptafrazė. Negalima sugeneruoti naujos raktų poros.

en: Aborted by the user. Cannot generate a new key pair.
lt: Nutraukta naudotojo. Nepavyko sukurti raktų poros.

en: The email address is not valid. Cannot generate a new key pair.
lt: Netinkamas pašto adresas. Nepavyko sukurti raktų poros.

en: The name is not accepted by gpg. Cannot generate a new key pair.
lt: Gpg nepriima tokio vardo. Nepavyko sukurti raktų poros.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, newKey)
en: New Key Pair Created
lt: Nauja raktų pora sukurta

en: backup copy
lt: atsargine kopija

en: gpg process did not finish. Cannot generate a new key pair.
lt: gpg procesas nebaigė darbo. Nepavyko sukurti raktų poros.

en: You can only refresh primary keys. Please check your selection.
lt: Jūs galite atnaujinti tik pirminius raktus. Pasitikrinkite pasirinkimą.

en: Another operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
lt: Kita operacija jau vykdoma.
    Palaukite minutėlę, kol ta operacija bus baigta.

en: Add New User Id
lt: Pridėti nauja naudotojo Id

en: The image must be a JPEG file. Remember that the image is stored within your public key, so if you use a very large picture, your key will become very large as well. The size should not exceed 6 KiB. An image size of around 240x288 is a good size to use.
lt: Paveikslėlis turi būti JPEG failas. Atminkite, kad paveikslas saugomas kartu su Jūsų viešuoju raktu. Jei naudosite labai didelį paveikslą, Jūsų raktas taip pat bus labai didelis! Geras paveikslėlio dydis naudojimui – apie 240x288.

en: <qt>Are you sure you want to delete Photo id <b>%1</b><br/>from key <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>
lt: <qt>Ar esate įsitikinę, kad norite pašalinti nuotrauką <b>%1</b><br/>iš rakto <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>

en: Public Key
lt: Viešas raktas

en: Sub Key
lt: Sub raktas

en: Secret Key Pair
lt: Slapto rakto pora

en: Key Group
lt: Raktų grupė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capSign)
en: Signature
lt: Parašas

en: User ID
lt: Naudotojo ID

en: Revocation Signature
lt: Atšaukimo parašas

en: Photo ID
lt: Foto ID

en: Orphaned Secret Key
lt: Slaptas raktas – našlaitis

en: Group member
lt: Grupės narys

en: &Sign User ID ... | &Sign User IDs ...
lt[0]: Pa&sirašyti naudotojo id...
lt[1]: Pa&sirašyti naudotojo id...
lt[2]: Pa&sirašyti naudotojo id...
lt[3]: Pa&sirašyti naudotojo id...

en: Sign and &Mail User ID ... | Sign and &Mail User IDs ...
lt[0]: Pa&sirašyti ir išsiųsti naudotojo tapatybę...
lt[1]: Pa&sirašyti ir išsiųsti naudotojų tapatybes...
lt[2]: Pa&sirašyti ir išsiųsti naudotojų tapatybes...
lt[3]: Pa&sirašyti ir išsiųsti naudotojų tapatybes...

en: E&xport Public Key... | E&xport Public Keys...
lt[0]: E&ksportuoti viešąjį raktą...
lt[1]: E&ksportuoti viešuosius raktus...
lt[2]: E&ksportuoti viešuosius raktus...
lt[3]: E&ksportuoti viešuosius raktus...

en: &Refresh Key From Keyserver | &Refresh Keys From Keyserver
lt[0]: &Atnaujinti raktą iš raktų serverio
lt[1]: &Atnaujinti raktus iš raktų serverio
lt[2]: &Atnaujinti raktus iš raktų serverio
lt[3]: &Atnaujinti raktus iš raktų serverio

en: &Create Group with Selected Key... | &Create Group with Selected Keys...
lt[0]: &Sukurti grupę su pasirinktu raktu...
lt[1]: &Sukurti grupę su pasirinktais raktais...
lt[2]: &Sukurti grupę su pasirinktais raktais...
lt[3]: &Sukurti grupę su pasirinktais raktais...

en: &Sign Key... | &Sign Keys...
lt[0]: &Pasirašyti raktą...
lt[1]: &Pasirašyti raktus...
lt[2]: &Pasirašyti raktus...
lt[3]: &Pasirašyti raktus...

en: &Delete User ID | &Delete User IDs
lt[0]: &Pašalinti naudotojo ID
lt[1]: &Pašalinti naudotojo ID
lt[2]: &Pašalinti naudotojo ID
lt[3]: &Pašalinti naudotojo ID

en: Delete Sign&ature | Delete Sign&atures
lt[0]: Pašalinti p&arašą
lt[1]: Pašalinti p&arašus
lt[2]: Pašalinti p&arašus
lt[3]: Pašalinti p&arašus

en: Import Key From Keyserver | Import Keys From Keyserver
lt[0]: Importuoti raktą iš raktų serverio
lt[1]: Importuoti raktus iš raktų serverio
lt[2]: Importuoti raktus iš raktų serverio
lt[3]: Importuoti raktus iš raktų serverio

en: &Delete Key | &Delete Keys
lt[0]: &Pašalinti raktą
lt[1]: &Pašalinti raktus
lt[2]: &Pašalinti raktus
lt[3]: &Pašalinti raktus

en: Creation of the revocation certificate failed...
lt: Nepavyko sukurti atšaukimo liudijimą...

en: <qt>Secret keys <b>should not</b> be saved in an unsafe place.<br/>If someone else can access this file, encryption with this key will be compromised.<br/>Continue key export?</qt>
lt: <qt>Slapti raktai <b>neturėtų</b> būtį saugomi nesaugioje vietoje.<br/>Jei bet kuris kitas gali prieiti prie šio failo, šifravimas šiuo raktu bus sukompromituotas!<br/>Ar tęsti rakto eksportą?</qt>

en: Export PRIVATE KEY As
lt: Eksportuoti PRIVATŲ RAKTĄ kaip

en: *.asc|*.asc Files
lt: *.asc|*.asc failai

en: <qt>Your <b>private</b> key "%1" was successfully exported to<br/>%2.<br/><b>Do not</b> leave it in an insecure place.</qt>
lt: <qt>Jūsų <b>privatus</b> raktas „%1“ sėkmingai eksportuotas į <br/>%2.<br/><b>Nepalikite</b> jo nesaugioje vietoje.</qt>

en: Your secret key could not be exported.
    Check the key.
lt: Jūsų slaptas raktas negali būti eksportuotas.
    Patikrinkite raktą.

en: <qt>The public key was successfully exported to<br/>%2</qt> | <qt>The %1 public keys were successfully exported to<br/>%2</qt>
lt[0]: <qt>Viešas raktas buvo sėkmingai eksportuotas į <br/>%2</qt>
lt[1]: <qt>%1 vieši raktai buvo sėkmingai eksportuoti į <br/>%2</qt>
lt[2]: <qt>%1 viešų raktų buvo sėkmingai eksportuoti į <br/>%2</qt>
lt[3]: <qt>%1 viešas raktas buvo sėkmingai eksportuotas į <br/>%2</qt>

en: Your public key could not be exported
    Check the key.
lt: Jūsų viešasis raktas negali būti eksportuotas.
    Patikrinkite raktą.

en: <p>This key is an orphaned secret key (secret key without public key.) It is currently not usable.</p><p>Would you like to regenerate the public key?</p>
lt: <p>Šis raktas yra tapęs slaptu raktu – našlaičiu (slaptas raktas be viešojo rakto.) Jis dabartiniu metu nenaudingas.</p><p>Ar norite regeneruoti viešąjį raktą?</p>

en: Generate
lt: Generuoti

en: Do Not Generate
lt: Negeneruoti

en: <qt>Are you sure you want to delete group <b>%1</b> ?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite pašalinti grupę <b>%1</b> ?</qt>

en: Delete
lt: Trinti

en: <qt>You cannot create a group containing signatures, subkeys or other groups.</qt>
lt: <qt>Jūs negalite sukurti grupės, talpinančios parašus, subraktus ar kitas grupes.</qt>

en: Create New Group
lt: Sukurti naują grupę

[ctx: Enter the name of the group you are creating now]
en: Enter new group name:
lt: Įveskite naujos grupės vardą:

en: Following keys are not valid or not trusted and will not be added to the group:
lt: Žemiau patekti raktai yra neteisingi arba nepatikimi, ir nebus įjungti į grupę:

en: <qt>No valid or trusted key was selected. The group <b>%1</b> will not be created.</qt>
lt: <qt>Nnėra pasirinkta teisingų ar patikimų raktų. Grupė <b>%1</b> nebus sukurta.</qt>

en: Group Properties
lt: Grupės savybės

en: You can only sign primary keys. Please check your selection.
lt: Jūs galite pasirašyti tik pirminius raktus. Patikrinkite savo pasirinkimą.

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
lt: <qt>Jūs ruošiatės pasirašyti raktą:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Atspaudas: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Jus turite patikrinti rakto atspaudą paskambinę telefonu ar susitikę asmeniškai su rakto savininku, tam kad įsitikintumėte jog kas nors nebando suklastoti šio rakto.</qt>

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
lt: <qt>Jūs ruošiatės pasirašyti raktą:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Atspaudas: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Jus turite patikrinti rakto atspaudą paskambinę telefonu ar susitikę asmeniškai su rakto savininku, tam kad įsitikintumėte jog kas nors nebando suklastoti šio rakto</qt>

en: <qt>You are about to sign the following keys in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
lt: <qt>Jūs ruošiatės pasirašyti šiuos raktus visus vienu kartu.<br/><b>Jei nesate kruopščiai patikrinę visų šių raktų atspaudų, Jūsų ryšių saugumas gali būti kompromituotas.</b></qt>

en: You can only sign user ids and photo ids. Please check your selection.
lt: Jūs galite pasirašyti tik naudotojų ir nuotraukų identifikatorius. Patikrinkite savo pasirinkimą.

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
lt: <qt>Jūs ruošiatės pasirašyti naudotojo id:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Atspaudas: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Jus turite patikrinti rakto atspaudą paskambinę telefonu ar susitikę asmeniškai su rakto savininku, tam kad įsitikintumėte jog kas nors nebando suklastoti šio rakto</qt>

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
lt: <qt>Jūs ruošiatės pasirašyti naudotojo id:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Atspaudas: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Jus turite patikrinti rakto atspaudą paskambinę telefonu ar susitikę asmeniškai su rakto savininku, tam kad įsitikintumėte jog kas nors nebando suklastoti šio rakto</qt>

en: <qt>You are about to sign the following user ids in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
lt: <qt>Jūs ruošiatės pasirašyti šiuos naudotojų id visus vienu kartu.<br /><b>Jei nesate kruopščiai patikrinę visų šių raktų atspaudų, Jūsų ryšių saugumas gali būti kompromituotas.</b></qt>

en: <qt>Bad passphrase, key <b>%1 (%2)</b> not signed.</qt>
lt: <qt>Bloga slapta frazė, raktas <b>%1 (%2)</b> nepasirašytas.</qt>

en: <qt>The key <b>%1 (%2)</b> is already signed.</qt>
lt: <qt>Bloga slapta frazė, raktas <b>%1 (%2)</b> nepasirašytas.</qt>

en: <qt>Signing key <b>%1</b> with key <b>%2</b> failed.<br />Do you want to try signing the key in console mode?</qt>
lt: <qt>Nepavyko pasirašyti rakto <b>%1</b> naudojant raktą <b>%2</b>.<br />Ar norite pabandyti pasirašyti raktą konsolės režime?</qt>

en: All signatures for this key are already in your keyring | All signatures for this keys are already in your keyring
lt[0]: Visi šio rakto parašai jau yra jūsų raktinėje
lt[1]: Visi šių raktų parašai jau yra jūsų raktinėje
lt[2]: Visi šių raktų parašai jau yra jūsų raktinėje
lt[3]: Visi šių raktų parašai jau yra jūsų raktinėje

en: Edit key manually to delete a self-signature.
lt: Redaguokite raktą rankiniu būdu, jei norite pašalinti savo paties pasirašymą.

en: <qt>Are you sure you want to delete signature<br /><b>%1</b><br />from user id <b>%2</b><br />of key: <b>%3</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite pašalinti parašą <br /><b>%1</b> iš naudotojo id <b>%2</b><br /> rakto: <b>%3</b>?</qt>

en: Requested operation was unsuccessful, please edit the key manually.
lt: Pageidauta operacija yra nesėkminga, pataisykite raktą rankiniu būdu.

en: <qt>The key you are deleting is a member of the following key group. Do you want to remove it from this group?</qt> | <qt>The key you are deleting is a member of the following key groups. Do you want to remove it from these groups?</qt>
lt[0]: <qt>Jūsų trinamas raktas yra šios raktų grupės narys. Ar norite pašalinti jį ir iš grupės?</qt>
lt[1]: <qt>Jūsų trinamas raktas yra šių raktų grupių narys. Ar norite pašalinti jį ir iš grupių?</qt>
lt[2]: <qt>Jūsų trinamas raktas yra šių raktų grupių narys. Ar norite pašalinti jį ir iš grupių?</qt>
lt[3]: <qt>Jūsų trinamas raktas yra šių raktų grupių narys. Ar norite pašalinti jį ir iš grupių?</qt>

en: Delete key
lt: Pašalinti raktą

en: <p>Delete <b>secret</b> key pair <b>%1</b>?</p>Deleting this key pair means you will never be able to decrypt files encrypted with this key again.
lt: <p>Ar pašalinti <b>slaptą</b> raktų porą <b>%1</b>?</p>Pašalinus šią raktų porą niekada daugiau nebegalėsite iššifruoti failų, užšifruotų šiuo raktu.

en: Another key delete operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
lt: Šiuo metu vis dar vyksta kita rakto naikinimo operacija.
    Palaukite minutėlę, kol ši operacija bus baigta.

en: Key <b>%1</b> deleted.
lt: Raktas <b>%1</b> ištrintas.

en: Deleting key <b>%1</b> failed.
lt: Nepavyko ištrinti rakto <b>%1</b>.

en: Can not delete key <b>%1</b> while it is edited in terminal.
lt: Negalima ištrinti rakto <b>%1</b> kol jis redaguojamas terminale.

en: You have selected items that are not keys. They can not be deleted with this menu entry.
lt: Jūs parinkote elementus, kurie nėra raktai. Jie negali būti panaikinti naudojant šį meniu punktą.

en: <qt>The following are secret key pairs:<br/><b>%1</b><br/>They will not be deleted.</qt>
lt: <qt>Čia yra slaptos raktų poros:<br/><b>%1</b><br/>Jos nebus ištrintos.</qt>

en: <qt><b>Delete the following public key?</b></qt> | <qt><b>Delete the following %1 public keys?</b></qt>
lt[0]: <qt><b>Ištrinti šį viešąjį raktą?</b></qt>
lt[1]: <qt><b>Ištrinti šiuos %1 viešų raktų?</b></qt>
lt[2]: <qt><b>Ištrinti šiuos %1 viešų raktų?</b></qt>
lt[3]: <qt><b>Ištrinti šiuos %1 viešus raktus?</b></qt>

en: Key Import
lt: Rakto importas

en: Open File
lt: Atverti failą

en: <qt>The text in the clipboard does not look like a key, but like encrypted text.<br />Do you want to decrypt it first and then try importing it?</qt>
lt: <qt>Iškarpinėje esantis tekstas panašus ne į raktą, bet į užšifruotą tekstą.<br />Ar norite jį iš pradžių iššifruoti ir tada pabandyti importuoti?</qt>

en: Import from Clipboard
lt: Importuoti iš iškarpinės

en: Importing...
lt: Importavimas...

en: Key importing failed. Please see the detailed log for more information.
lt: Nepavyko importuoti rakto. Daugiau informacijos rasite detaliame įraše.

en: KGpg - encryption tool
lt: KGpg – šifravimo įrankis

en: Ke&y Manager
lt: &Raktų tvarkyklė

en: &Encrypt Clipboard
lt: Ši&fruoti laikinąją talpyklę

en: &Decrypt Clipboard
lt: &Iššifruoti laikinąją talpyklę

en: &Sign/Verify Clipboard
lt: Pa&sirašyti/Tikrinti laikinąją talpyklę

en: Clipboard is empty.
lt: Laikina talpyklė tuščia.

en: Text successfully encrypted.
lt: Tekstas buvo sėkmingai užšifruotas.

note: i18n: ectx: Menu (managekeys)
en: &Keys
lt: Raktai

note: i18n: ectx: Menu (show_details)
en: &Show Details
lt: &Rodyti detales

note: i18n: ectx: Menu (groups)
en: &Groups
lt: &Grupės

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
lt: <p>Ar norite importuoti failą <b>%1</b> į raktų žiedą?</p>

en: GnuPG error
lt: GnuPG klaida

en: <qt>The use of <b>GnuPG Agent</b> is enabled in GnuPG's configuration file (%1).<br />However, the agent does not seem to be running. This could result in problems with signing/decryption.<br />Please disable GnuPG Agent from KGpg settings, or fix the agent.</qt>
lt: <qt><b>GnuPG agento</b> naudojimas yra įjungtas GnuPG konfigūracijos faile (%1).<br />Tačiau atrodo, kad agentas neveikia. Tai gali tapti pasirašymo/iššifravimo problemų priežastimi.<br />Išjunkite GnuPG agentą KGpg nustatymuose, arba pataisykite agentą.</qt>

en: Cannot decrypt and show folder.
lt: Nepavyksta iššifruoti ir parodyti aplanko.

en: Cannot sign folder.
lt: Nepavyksta pasirašyti aplanko.

en: Cannot verify folder.
lt: Nepavyksta patikrinti aplanko.

en: Unable to perform requested operation.
    Please select only one folder, or several files, but do not mix files and folders.
lt: Nepavyksta atlikti pageidautos operacijos.
    Pasirinkite tik vieną aplanką arba keletą failų, bet neapjunkite failų ir aplankų kartu.

en: Encrypt file
lt: Šifruoti failą

en: Open key manager
lt: Atverti raktų tvarkyklę

en: Open editor
lt: Atverti redaktorių

en: Show encrypted file
lt: Rodyti šifruotą failą

en: Sign File
lt: Pasirašyti failą

en: Verify signature
lt: Tikrinti parašą

en: File to open
lt: Atidaryti failą

note: i18n: ectx: label, entry (CustomDecrypt), group (Decryption)
en: Custom decryption command.
lt: Sava iššifravimo komanda

note: i18n: ectx: label, entry (CustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Custom encryption options
lt: Savos užšifravimo parinktys

note: i18n: ectx: label, entry (AllowCustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Allow custom encryption options
lt: Leisti savas užšifravimo parinktis

note: i18n: ectx: label, entry (FileEncryptionKey), group (Encryption)
en: File encryption key.
lt: Failo užšifravimo raktas.

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptFilesTo), group (Encryption)
en: Encrypt files
lt: Šifruoti failus

note: i18n: ectx: label, entry (AsciiArmor), group (Encryption)
en: Use ASCII armored encryption.
lt: Naudoti ASCII šarvuotą šifravimą.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedKeys), group (Encryption)
en: Allow encryption with untrusted keys.
lt: Leisti užšifruoti naudojant nepatikimus raktus.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedGroupMembers), group (Encryption)
en: Allow untrusted keys to become members of key groups.
lt: Leisti į raktų grupes įtraukti nepatikimus raktus.

note: i18n: ectx: label, entry (HideUserID), group (Encryption)
en: Hide the user ID.
lt: Slėpti naudotojo ID

note: i18n: ectx: label, entry (PgpCompatibility), group (Encryption)
en: Enable PGP 6 compatibility.
lt: Įgalinti suderinamumą su PGP 6

note: i18n: ectx: label, entry (PgpExtension), group (Encryption)
en: Use *.pgp extension for encrypted files.
lt: Užšifruotiems failams naudoti *.pgp praplėtimą

note: i18n: ectx: label, entry (GpgConfigPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg configuration file.
lt: Kelias iki gpg konfigūracinio failo.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgBinaryPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg binary used by KGpg.
lt: Kelias iki KGpg naudojamos gpg programos.

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General Options)
en: Is the first time the application runs.
lt: Tai pirmas kartas kai vykdoma ši programa.

note: i18n: ectx: label, entry (EditorGeometry), group (General Options)
en: The size of the editor window.
lt: Redaktoriaus lango dydis.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTrust), group (General Options)
en: Show the trust value in key manager.
lt: Rodyti pasitikėjimo vertę raktų tvarkyklėje.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpi), group (General Options)
en: Show the expiration value in key manager.
lt: Rodyti galiojimo laiką raktų tvarkyklėje.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSize), group (General Options)
en: Show the size value in key manager.
lt: Rodyti raktų dydį raktų tvarkyklėje.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCreat), group (General Options)
en: Show the creation value in key manager.
lt: Rodyti sukūrimo datą raktų tvarkyklėje.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSecret), group (General Options)
en: Show only secret keys in key manager.
lt: Raktų tvarkyklėje rodyti tik slaptus raktus.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLongKeyId), group (General Options)
en: Show long key id in key manager.
lt: Raktų tvarkyklėje rodyti tik ilgą rakto identifikatorių.

note: i18n: ectx: label, entry (TrustLevel), group (General Options)
en: Show only keys with at least that trust level in key manager.
lt: Raktų tvarkyklėje rodyti tik raktus, turinčius bent jau nurodytą pasitikėjimo lygį.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMouseSelection), group (User Interface)
en: Use the mouse selection instead of the clipboard.
lt: Naudoti pelės pažymėjimą vietoj iškarpinės.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (User Interface)
en: Start KGpg automatically at KDE startup.
lt: KGpg paleisti automatiškai po prisijungimo

note: i18n: ectx: label, entry (RemoteFileWarn), group (User Interface)
en: Display a warning before creating temporary files during remote file operations.
lt: Prieš kuriant laikinus failus nutolusiose failų sistemose rodyti įspėjimą.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftClick), group (User Interface)
en: Choose default left-click behavior
lt: Pasirinkite numatytąją kairio klavišo veikseną

note: i18n: ectx: label, entry (SignMenu), group (User Interface)
en: Show the "sign file" service menu.
lt: Rodyti tarnybos meniu „pasirašyti failą“.

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptMenu), group (User Interface)
en: Show the "decrypt file" service menu.
lt: Rodyti tarnybos meniu „iššifruoti failą“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSystray), group (User Interface)
en: Show the systray icon
lt: Rodyti sistemos dėklo ženkliuką

note: i18n: ectx: label, entry (RecentFiles), group (User Interface)
en: The number of recently opened files shown in the editor menu.
lt: Redaktoriuje rodomų prieš tai atvertų failų skaičius.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTipOfDay), group (TipOfDay)
en: Show tip of the day.
lt: Rodyti dienos patarimą.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGood), group (Key Colors)
en: Color used for trusted keys.
lt: Spalva naudojama patikimiems raktams.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorRev), group (Key Colors)
en: Color used for revoked keys.
lt: Spalva naudojama atšauktiems raktams.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUnknown), group (Key Colors)
en: Color used for unknown keys.
lt: Spalva naudojama nežinomiems raktams.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorBad), group (Key Colors)
en: Color used for untrusted keys.
lt: Spalva naudojama nepatikimiems raktams.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUltimate), group (Key Colors)
en: Color used for ultimately trusted keys.
lt: Pilnai patikimiems raktams naudojama spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMarginal), group (Key Colors)
en: Color used for marginally trusted keys.
lt: Dalinai patikimiems raktams naudojama spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorExpired), group (Key Colors)
en: Color used for expired keys.
lt: Pasibaigusio galiojimo raktams naudojama spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (Text Font)
en: Font
lt: Šriftas

note: i18n: ectx: label, entry (KeyServers), group (Servers)
en: Key servers used by KGpg. The first server in the list is the default server.
lt: KGpg naudojami raktų serveriai. Pirmas serveris sąraše yra numatytasis serveris.

note: i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (Key Servers)
en: Use HTTP proxy when available.
lt: Naudoti HTTP įgaliotąjį serverį, jei galima.

note: i18n: ectx: label, entry (EmailTemplate), group (Key Signing)
en: This is the text of the email sent by the "Sign and Mail User ID" action.
lt: Tai tekstas laiško, siunčiamo vykdant veiksmą „Pasirašyti ir išsiųsti naudotojo id“.

en: Temporary File Creation
lt: Laikinojo failo kūrimas

en: <qt>KGpg will now create a temporary archive file:<br /><b>%1</b> to process the encryption. The file will be deleted after the encryption is finished.</qt>
lt: <qt>KGpg dabar sukurs laikiną archyvo failą:<br /><b>%1</b> šifravimui vykdyti. Failas bus panaikintas atlikus šifravimą.</qt>

en: Compression method for archive:
lt: Archyvo glaudinimo metodas:

en: Decryption of this file failed: | Decryption of these files failed:
lt[0]: Nepavyko iššifruoti šio failo:
lt[1]: Nepavyko iššifruoti šių failų:
lt[2]: Nepavyko iššifruoti šių failų:
lt[3]: Nepavyko iššifruoti šių failų:

en: <qt>You have not set a path to your GnuPG config file.<br />This may cause some surprising results in KGpg's execution.<br />Would you like to start KGpg's assistant to fix this problem?</qt>
lt: <qt>Nenurodėte kelio iki jūsų GnuPG konfigūracinio failo.<br />Vykdant KGpg galite sulaukti netikėtų rezultatų.<br />Ar norėtumėte paleisti KGpg pagalbininką ir sutvarkyti šią problemą?</qt>

en: Start Assistant
lt: Paleisti pagalbininką

en: Do Not Start
lt: Nepaleisti

en: KGpg Assistant
lt: KGpg pagalbininkas

en: This assistant will first setup some basic configuration options required for KGpg to work properly. Next, it will allow you to create your own key pair, enabling you to encrypt your files and emails.
lt: Šis pagalbininkas pradžiai nustatys keletą pagrindinių konfigūracijos parinkčių, kurių reikia, kad KGpg tinkamai veiktų. Tada jis leis jums sukurti savo raktų porą, kas leis jums užšifruoti failus ir laiškus.

en: Welcome to the KGpg Assistant
lt: Jus sveikina KGpg pagalbininkas

en: KGpg needs to know which GnuPG binary to use.
lt: KGpg reikia žinoti, kurį naudoti GnuPG failą.

en: Unless you want to try some unusual settings, just click on the "next" button.
lt: Spauskite „sekantis“, nebent norite pabandyti kokias nors neįprastas parinktis.

[ctx: search filter for gpg binary]
en: gpg|GnuPG binary
    *|All files
lt: gpg|GnuPG programa
    *|Visi failai

en: KGpg needs to know where your GnuPG configuration file is stored.
lt: KGpg reikia žinoti, kur laikomas jūsų GnuPG konfigūracinis failas.

en: Path to your GnuPG configuration file:
lt: Kelias iki jūsų GnuPG konfigūracinio failo:

en: Configuration File
lt: Konfigūracinis failas

en: Your default key:
lt: Jūsų numatytasis raktas:

en: Default Key
lt: Numatytas raktas

en: Generate new key
lt: Generuoti naują raktą

en: Done
lt: Atlikta

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>. Should KGpg try to create a config file ?</qt>
lt: <qt><b>Nerastas GnuPG konfigūracijos failas</b>. Ar KGpg turėtų bandyti sukurti konfigūracijos failą?</qt>

en: Create Config
lt: Sukurti konfigūraciją

en: Do Not Create
lt: Nesukurti

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>.</qt>
lt: <qt><b>Nerastas GnuPG konfigūracinis failas</b>.</qt>

en: Your GnuPG binary is: %1
lt: Jūsų GnuPG programa yra: %1

en: You have GnuPG version: %1
lt: Jūsų naudojama GnuPG versija: %1

en: Your default key is: %1
lt: Jūsų numatytasis raktas yra: %1

en: Your GnuPG version (%1) seems to be too old.<br />Compatibility with versions before 1.4.0 is no longer guaranteed.
lt: Jūsų GnuPG versija (%1) yra per sena.<br />Suderinamumas su versijomis, senesnėmis nei 1.4.0, nebegarantuojamas.

en: An error occurred while scanning your keyring
lt: Skenuojant jūsų raktinę įvyko klaida

en: &Expert Mode
lt: &Eksperto režimas

en: Go to Expert Mode
lt: Persijungti į eksperto režimą

en: You must give a name.
lt: Jūs turite pateikti vardą.

en: The name must have at least 5 characters
lt: Vardą turi sudaryti bent 5 ženklai

en: The name must not start with a digit
lt: Vardas negali prasidėti skaitmeniu

en: You are about to create a key with no email address
lt: Jūs ruošiatės sukurti raktą be pašto adreso

en: Email address not valid
lt: El. pašto adresas neteisingas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyGenerate)
en: Key Generation
lt: Raktų generavimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vgroup)
en: Generate Key Pair
lt: Generuoti raktų porą

note: i18n: Name of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
lt: &Vardas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_kname)
en: The name must have a length of at least 5 characters and must not begin with a digit.
lt: Vardą turi sudaryti bent 5 ženklai ir jis neturi prasidėti skaitmeniu.

note: i18n: Email address of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: E&mail (optional):
lt: &El. paštas (neprivalomas):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Commen&t (optional):
lt: &Komentaras (neprivalomas):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
lt: Galiojimo laikas:

[ctx: Key will not expire]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Never
lt: Visada

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Days
lt: Dienos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Weeks
lt: Savaitės

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Months
lt: Mėnesiai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Years
lt: Metai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Key size:
lt: &Rakto dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Algorithm:
lt: &Algoritmas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_caps) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, capabilities)
en: Capabilities
lt: Galimybės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification is automatically enabled for all keys
lt: Sertifikavimas automatiškai įgalintas visiems raktams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification
lt: Sertifikavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capAuth)
en: Authentication
lt: Autentifikavimas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyInfo)
en: Kgpg
lt: KGpg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
lt: Rakto ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
lt: Komentaras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
lt: Sukurta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
lt: Pasitikėjimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
lt: Pasitikėjimas savininku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
lt: Algoritmas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
lt: Ilgis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_photo)
en: Photo
lt: Nuotrauka

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_photo)
en: <qt><b>Photo:</b><p>A photo can be included with a public key for extra security. The photo can be used as an additional method of authenticating the key. However, it should not be relied upon as the only form of authentication.</p></qt>
lt: <qt><b>Nuotrauka:</b><p>Papildomam saugumui prie viešo rakto gali būti prisegta nuotrauka. Nuotrauka gali būti naudojama kaip papildoma rakto autentifikavimo priemonė. Kaip bebūtų, nereikėtų pasitikėti nuotrauka, kaip vienintele autentifikavimo forma.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
lt: Nėra nuotraukos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
lt: Išjungti raktą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expirationbtn)
en: Change Expiration
lt: Keisti galiojimo laiką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_password)
en: Change Passphrase
lt: Keisti slaptafrazę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_fingerprint)
en: Fingerprint
lt: Piršto atspaudas

en: Decryption
lt: Iššifravimas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: GnuPG Settings
lt: GnuPG nuostatos

en: Key Servers
lt: Raktų serveriai

en: Misc
lt: Kitkas

en: New GnuPG Home Location
lt: Nauja GnuPG aplanko vieta

en: No Configuration File Found
lt: Nerastas konfigūracijos failas

en: Create
lt: Sukurti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Cannot create configuration file. Please check if destination media is mounted and if you have write access.
lt: Nepavyksta sukurti konfigūracijos failo. Patikrinkite, ar prijungtas numatytas informacijos nešėjas ir ar turite rašymo teises į jį.

en: Key server URLs may not contain whitespace.
lt: Raktų serverio nuorodoje negali būti tarpų.

en: Key server already in the list.
lt: Šis raktų serveris jau įtrauktas į sąrašą.

en: Add New Key Server
lt: Pridėti naują raktų serverį

en: Server URL:
lt: Serverio adresas:

[ctx: no key available]
en: none
lt: nėra

en: Decrypt File
lt: Iššifruoti failą

en: Create Revocation Certificate
lt: Sukurti atšaukimo parašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Create revocation certificate for
lt: Sukurti atšaukimo liudijimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyID)
en: key id
lt: rakto id

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Reason for revocation:
lt: Atšaukimo priežastis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: No Reason
lt: Nėra priežasties

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key Has Been Compromised
lt: Raktas buvo sukompromituotas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is Superseded
lt: Raktas buvo pakeistas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is No Longer Used
lt: Raktas daugiau nebenaudojamas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Description:
lt: Aprašas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSave)
en: Save certificate:
lt: Išsaugoti liudijimą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPrint)
en: Print certificate
lt: Atspausdinti liudijimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbImport)
en: Import into keyring
lt: Importuoti į raktinę

[ctx: Mark default keyserver in GUI]
en: %1 (Default)
lt: %1 (Numatytasis)

en: 1 Key | %1 Keys
lt[0]: %1 raktas
lt[1]: %1 raktai
lt[2]: %1 raktų
lt[3]: %1 raktas

en: 1 Group | %1 Groups
lt[0]: %1 grupė
lt[1]: %1 grupės
lt[2]: %1 grupių
lt[3]: %1 grupė

en: Name
lt: Vardas

[ctx: @title:column Title of a column of emails]
en: Email
lt: El. paštas

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009, revoked]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4, revoked
lt: ID %1, %2-bitų %3 raktas, sukurtas %4, atšauktas

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4
lt: ID %1, %2-bitų %3 raktas, sukurtas %4

en: One Photo ID | %1 Photo IDs
lt[0]: Vienas foto ID
lt[1]: %1 foto ID
lt[2]: %1 foto ID
lt[3]: %1 foto ID

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: New Key Created
lt: Sukurtas naujas raktas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: You have successfully created the following key:
lt: Jūs sėkmingai sukūrėte šį raktą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name:
lt: Vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fingerprint:
lt: Piršto atspaudas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: <qt><b>Set as your default key:</b><br />
    <p>Checking this option sets the newly created key pair as the default key pair.</p></qt>
lt: <qt><b>Laikyti jūsų numatytuoju raktu:</b><br />
    <p>Ši parinktis naujai sukurtą raktų porą padaro jūsų numatytaja raktų pora.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: Set as your default key
lt: Laikyti jūsų numatytuoju raktu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Revocation Certificate
lt: Atšaukimo liudijimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: It is recommended to save or print a revocation certificate in case your key is compromised.
lt: Rekomenduojama išsaugoti arba atspausdinti atšaukimo liudijimą tam atvejui, jei jūsų raktas būtų sukompromituotas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBsave)
en: Save as:
lt: Išsaugoti kaip:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBprint)
en: Print
lt: Spausdinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key to import:
lt: Importuoti raktą:

en: Choose New Expiration
lt: Pasirinkite naują galiojimo laiką

[ctx: Key has unlimited lifetime]
en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Select Public Key
lt: Pasirinkti viešąjį raktą

en: Select Public Key for %1
lt: Pasirinkti viešąjį raktą dėl %1

en: Select Public Key for %2 and one more file | Select Public Key for %2 and %1 more files
lt[0]: Pasirinkti viešąjį raktą dėl %2 ir dar vieno failo
lt[1]: Pasirinkti viešąjį raktą dėl %2 ir dar %1 failų
lt[2]: Pasirinkti viešąjį raktą dėl %2 ir dar %1 failų
lt[3]: Pasirinkti viešąjį raktą dėl %2 ir dar %1 failų

en: &Search:
lt: &Ieškoti:

en: <b>Public keys list</b>: select the key that will be used for encryption.
lt: <b>Viešųjų raktų sąrašas</b>: pasirinkite raktą, kuris bus naudojamas šifravimui.

en: <b>ASCII encryption</b>: makes it possible to open the encrypted file/message in a text editor
lt: <b>ASCII šifravimas</b>: padaro galimu atverti šifruotą failą/pranešimą tekstiniu redaktoriumi

en: <b>Allow encryption with untrusted keys</b>: when you import a public key, it is usually marked as untrusted and you cannot use it unless you sign it in order to make it 'trusted'. Checking this box enables you to use any key, even if it has not be signed.
lt: <b>Leisti šifravimą nepatikimais raktais</b>: importuojant viešąjį raktą, jis paprastai pažymimas nepatikimu, ir Jūs negalite jo naudoti, kol pasirašote jo, ir jis netampa patikimu. Pažymėjus šį pasirinkimą, bus leidžiami naudoti visi raktai, net jei jie nepasirašyti.

en: <b>Hide user ID</b>: Do not put the keyid into encrypted packets. This option hides the receiver of the message and is a countermeasure against traffic analysis. It may slow down the decryption process because all available secret keys are tried.
lt: <b>Slėpti naudotojo ID</b>: Į šifruotą paketą neįdėti rakto ID. Šis pasirinkimas paslepia pranešimo gavėją ir yra kontra priemonė prieš ryšio srautų analizę. Tai gali sulėtinti iššifravimo procesą, kadangi bus bandomi visi galimi slapti raktai.

en: Symmetrical encryption
lt: Simetrinis šifravimas

en: <b>Symmetrical encryption</b>: encryption does not use keys. You just need to give a password to encrypt/decrypt the file
lt: <b>Simetrinis šifravimas</b>: šifravimui raktai nenaudojami. Failo šifravimui/iššifravimui turite pateikti tik slaptažodį

en: Custom option:
lt: Sava parinktis:

en: <b>Custom option</b>: for experienced users only, allows you to enter a gpg command line option, like: '--armor'
lt: <b>Sava parinktis</b>: tik pažengusiems naudotojams. Leidžia įvesti gpg komandinės eilutės parametrus, tokius kaip: '--armor'

en: Private Key List
lt: Privačių raktų sąrašas

en: Choose secret key for signing:
lt: Parinkite slaptą raktą pasirašymui:

en: I Will Not Answer
lt: Neatsakysiu

en: I Have Not Checked at All
lt: Visai netikrinau

en: I Have Done Casual Checking
lt: Atlikau eilinį tikrinimą

en: I Have Done Very Careful Checking
lt: Patikrinau labai atidžiai

en: Local signature (cannot be exported)
lt: Vietinis parašas (negali būti eksportuotas)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, keyIds)
en: Enter the ids or fingerprints of the keys to import as space separated list.
lt: Įveskite tarpais atskirtą sąrašą importuotinų identifikatorių ar atspaudų.

en: This image is very large. Use it anyway?
lt: Šis paveikslėlis yra labai didelis. Vis tiek jį naudoti?

en: Use Anyway
lt: Vis tiek naudoti

en: Do Not Use
lt: Nenaudokite

[ctx: Status message 'Decrypting <filename>' (operation starts)]
en: Decrypting %1
lt: Iššifruojamas  %1

[ctx: Status message 'Decrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Decrypted %1
lt: Iššifruotas  %1

en: Generating Key
lt: Generuojamas raktas

en: Generating prime numbers
lt: Generuojami pirminiai skaičiai

en: Generating DSA key
lt: Generuojamas DSA raktas

en: Generating ElGamal key
lt: Generuojamas ElGamal raktas

en: Waiting for entropy
lt: Laukiama entropijos

en: Key %1 generated
lt: Raktas %1 sugeneruotas

en: New Key | New Keys
lt[0]: Naujas raktas
lt[1]: Nauji raktai
lt[2]: Nauji raktai
lt[3]: Nauji raktai

en: Key with new Signatures | Keys with new Signatures
lt[0]: Raktas su naujais parašais
lt[1]: Raktai su naujais parašais
lt[2]: Raktai su naujais parašais
lt[3]: Raktai su naujais parašais

en: Key with new Subkeys | Keys with new Subkeys
lt[0]: Raktas su naujais subraktais
lt[1]: Raktai su naujais subraktais
lt[2]: Raktai su naujais subraktais
lt[3]: Raktai su naujais subraktais

en: New Private Key | New Private Keys
lt[0]: Naujas privatus raktas
lt[1]: Nauji privatūs raktai
lt[2]: Nauji privatūs raktai
lt[3]: Nauji privatūs raktai

en: Unchanged Key | Unchanged Keys
lt[0]: Nepakeistas raktas
lt[1]: Nepakeisti raktai
lt[2]: Nepakeisti raktai
lt[3]: Nepakeisti raktai

en: <b>Connecting to the server...</b>
lt: <b>Jungiuosi prie serverio...</b>

en: Keyserver
lt: Raktų serveris

en: Requesting Passphrase
lt: Užklausiama slaptafrazė

en:  or
lt:  arba

en: Enter passphrase for <b>%1</b>
lt: Įveskite slaptą frazę skirtą <b>%1</b>

en: <p><b>Bad passphrase</b>. You have 1 try left.</p> | <p><b>Bad passphrase</b>. You have %1 tries left.</p>
lt[0]: <p><b>Bloga slapta frazė</b>. Liko vienas bandymas.</p>
lt[1]: <p><b>Bloga slapta frazė</b>. Liko %1 bandymai.</p>
lt[2]: <p><b>Bloga slapta frazė</b>. Liko %1 bandymų.</p>
lt[3]: <p><b>Bloga slapta frazė</b>. Liko %1 bandymas.</p>
