kgpg - en to lv translation catalogue (536 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name (minimum 5 characters):
lv: Vārds (minimums 5 rakstzīmes):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_EmailSorting) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Email:
lv: E-pasts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comment (optional):
lv: Komentārs (neobligāts):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: <qt><b>Custom Decryption Command:</b><br />
    <p>This option allows the user to specify a custom command to be executed by GPG when decryption occurs. (This is recommended for advanced users only).</p></qt>
lv: <qt><b>Pielāgota atšifrēšanas komanda:</b><br />
    <p>Šī opcija ļauj lietotājam norādīt pielāgotu komandu, kura tiks izpildīta pie atšifrēšanas. (Tiek ieteikts tikai pieredzējošiem lietotājiem).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Custom decryption command:
lv: Pielāgota atšifrēšanas komanda:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Encryption) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capEncrypt)
en: Encryption
lv: Šifrēšana

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: <qt><b>ASCII armored encryption:</b> <br /> 
    <p>Checking this option outputs all encrypted files in a format that can be opened by a text editor and as such the output is suitable for placing in the body of an e-mail message.</p></qt>
lv: <qt><b>ASCII bruņotā šifrēšana:</b> <br /> 
    <p>Opcija nosaka, ka visi šifrētie faili jāizvada teksta redaktoram saprotamā formātā, kas nozīmē, ka izvadu var ievietot e-pasta vēstules tekstā.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: ASCII armored encryption
lv: ASCII bruņotā šifrēšana

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: <qt><b>Use *.pgp extension for encrypted files:</b><br />
    <p>Checking this option will append a .pgp extension to all encrypted files instead of a .gpg extension. This option will maintain compatibility with users of PGP (Pretty Good Privacy) software.</p></qt>
lv: <qt><b>Izmantot *.pgp paplašinājumu šifrētajiem failiem:</b><br />
    <p>Opcija pievienos paplašinājumu .pgp nevis .gpg  visiem šifrētajiem failiem. Opcija nodrošina saderību ar PGP (Pretty Good Privacy) lietotnes lietotājiem.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: Use *.pgp extension for encrypted files
lv: Izmantot *.pgp paplašinājumu šifrētajiem failiem

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: <qt><b>Custom encryption command:</b><br />
    <p>When activated, an entry field will be shown in the key selection dialog, enabling you to enter a custom command for encryption. This option is recommended for experienced users only.</p></qt>
lv: <qt><b>Pielāgota šifrēšanas komanda:</b><br />
    <p>Kad ieslēgta, komandas ievadlogs būs redzams atslēgas izvēles logā. Opcija ieteicama tikai pieredzējušiem lietotājiem.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: Custom encryption command:
lv: Pielāgota šifrēšanas komanda:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: <qt><b>Always encrypt with:</b><br />
    <p>This ensures all files/messages will also be encrypted with the chosen key. However, if the "Encrypt files with:" option is selected that chosen key will override the "Always encrypt with:" selection.</p></qt>
lv: <qt><b>Vienmēr šifrēt failus ar:</b><br />
    <p>Nodrošina, ka visi faili/ziņas tiks šifrēti ar izvēlēto atslēgu. Šo opciju pārraksta opcija "Šifrēt failus ar:", ja tā ir ieslēgta.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: Always encrypt with:
lv: Vienmēr šifrēt failus ar:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: <qt><b>Encrypt files with:</b><br />
    <p>Checking this option and selecting a key will force any file encryption operation to use the selected key. KGpg will not query for a recipient and the default key will be bypassed.</p></qt>
lv: <qt><b>Šifrēt failus ar:</b><br />
    <p>Opcija ļauj norādīt atslēgu, kura tiks izmantota failu šifrēšanā. KGpg nevaicās pēc saņēmēja un noklusētā atslēga tiks apieta.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: Encrypt files with:
lv: Šifrēt failus ar:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: <qt><b>Allow encryption with untrusted keys:</b><br />
    <p>When importing a public key, the key is usually marked as untrusted and as such cannot be used unless it is signed by the default key (thus making it 'trusted'). Checking this box enables any key to be used even if it is untrusted.</p></qt>
lv: <qt><b>Atļaut šifrēt ar neuzticamām atslēgām:</b><br />
    <p>Kad importē publiskās atslēgas, tās parasti tiek atzīmētas, kā neuzticamas. Neuzticamas atslēgas nevar izmantot šifrēšanā, kamēr tās nav parakstītas ar noklusēto atslēgu (padarot par uzticamām). Atzīmējot šo opciju, šifrēšanā varēs izmantot ari neuzticamas atslēgas.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: Allow encryption with untrusted keys
lv: Atļaut šifrēt ar neuzticamām atslēgām

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: <qt><b>Hide user ID:</b><br /> 
    <p>Checking this option will remove the keyid of the recipient from all encrypted packets. The advantage: traffic analysis of the encrypted packets cannot be performed as easily because the recipient is unknown. The disadvantage: the receiver of the encrypted packets is forced to try all secret keys before being able to decrypt the packets. This can be a lengthy process depending on the number of secret keys the receiver holds.</p></qt>
lv: <qt><b>Slēpt lietotāja id:</b><br /> 
    <p>Opcija noņems saņēmēja keyid no visām šifrētajām pakotnēm. Datu plūsmas analīzi nevarēs veikt, jo saņēmējs nav zināms. Slikti ir tas, ka saņēmējam šifrētas pakotnes jāatšifrē mēģinot atšifrēšanu ar visām atslēgām. Process ilgums ir atkarīgs no saņēmēja atslēgu skaita.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: Hide user id
lv: Slēpt lietotāja id

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: <qt><b>PGP 6 compatibility:</b><br /> 
    <p>Checking this option forces GnuPG to output encrypted packets that are as compliant with PGP (Pretty Good Privacy) 6 standards as possible thus allowing GnuPG users to inter operate with PGP 6 users.</p></qt>
lv: <qt><b>PGP 6 saderība:</b><br /> 
    <p>Šī opcija uzspiedīs GnuPG izvadīt šifrētas pakotnes ar PGP (Pretty Good Privacy) 6 standarta saderību, lai ļautu GnuPG lietotājiem savstarpēji apmainīties ar PGP 6 lietotājiem.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: PGP 6 compatibility
lv: PGP 6 saderība

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, GPGConf)
en: <qt><b>Global Settings:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
lv: <qt><b>Globālie iestatījumi:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: GnuPG Home
lv: GnuPG mājas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: <b>Home Location</b><p>This is the directory where GnuPG stores its configuration and the keyrings. If you have not changed it this is usually <em>~/.gnupg/</em></p>
lv: <b>Mājas atrašanās vieta</b><p>Mape, kur atrodas GnuPG konfigurācija un atslēgas saišķi. Ja nēsat mainījis, tad parasti tā ir  <em>~/.gnupg/</em></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: Home location:
lv: Mājas atrašanās vieta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: <b>Configuration File</b><p>This is the name of the configuration file in the directory specified above. The default is <em>gnupg.conf</em> while older versions of GnuPG used <em>options</em>.</p>
lv: <b>Konfigurācijas fails</b><p>Konfigurācijas faila nosaukums, kurš atrodas augša uzrādītajā mapē. Noklusētais nosaukums ir <em>gnupg.conf</em>, vecākas GnuPG versijas izmanto <em>options</em>.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: Configuration file:
lv: Konfigurācijas fails:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeHome)
en: Change...
lv: Mainīt...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: GnuPG Binary
lv: GnuPG izpildfails

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: <b>Program path</b><p>This is the program that will be called for all GnuPG operations. The default of <em>gpg</em> will work on most systems.</p>
lv: <b>Programmas ceļs</b><p>Programma, kura tiks izsaukta uz visam GnuPG darbībām. Noklusēta, kura strādā uz vairākums sistēmu, ir <em>gpg</em>.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: Program path:
lv: Programmas ceļs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, use_agent)
en: <b>Use GnuPG agent</b><p>The GnuPG agent stores the passwords for your secret keys in memory for a limited amount of time. If you use your secret key again while it is cached you do not have to enter it again. This is less secure than typing it every time.</p>
lv: <b>Izmantot GnuPG aģentu</b><p>GnuPG aģents glabā paroles, jūsu slepenajām atslēgām, atmiņā uz ierobežotu laiku. Ja jūs izmantojat slepeno atslēgu, un parole atrodas atmiņā, tā netiks jautāta. Nav tik droši, kā ievadīt paroli katru reizi.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_agent)
en: Use GnuPG agent
lv: Izmantot GnuPG aģentu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGlobal)
en: Global Settings
lv: Globālie iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: <qt><b>Start KGpg automatically at KDE startup:</b><br />
    <p>If checked KGpg will start automatically each time that KDE starts up.</p></qt>
lv: <qt><b>Palaist KGpg automātiski, pie KDE palaišanās:</b><br />
    <p>Ja atzīmēts, KGpg palaidīsies, katru reizi kopā ar KDE.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: Start KGpg automatically at login
lv: Palaist KGpg automātiski, pie pieteikšanās

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: <qt><b>Use mouse selection instead of clipboard:</b><br />
    <p>If checked, clipboard operations in KGpg will use the selection clipboard, that means highlighting a text to copy, and middle button (or right+left together) to paste. If this option is not checked, the clipboard will work with Key shortcuts (Ctrl-c, Ctrl-v).</p></qt>
lv: <qt><b>Izmantot peles iezīmēšanu, nevis starpliktuvi:</b><br />
    <p>Ja atzīmēts, starpliktuves operācijas izmantos iezīmēšanas starpliktuvi, tas nozīmē, teksta iezīmēšana ir kopēšana un peles vidējā poga (vai labais + kreisais peles taustiņš kopā) ir ielīmēšana. Ja opcija nav atzīmēta, starplituve darbosies ar īsinājuma taustiņiem (Ctrl-c, Ctrl-v).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: Use mouse selection instead of clipboard
lv: Izmantot peles iezīmēšanu, nevis starpliktuvi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: <qt><b>Display warning before creating temporary files:</b><br />
    <p></p></qt>
lv: <qt><b>Rādīt brīdinājumu pirms veidot pagaidu failus:</b><br />
    <p></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: Display warning before creating temporary files
    (only occurs on remote files operations)
lv: Rādīt brīdinājumu pirms pagaidu failu izveidošanas
    (attiecas tikai ar darbībām uz attālinātiem failiem)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabApplet)
en: Applet && Menus
lv: Sīklietotnes un izvēlnes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox11)
en: Konqueror Service Menus
lv: Konqueror pakalpojumu izvēlnes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Sign file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
lv: <qt><b>Faila parakstīšanas pakalpojuma izvēlne:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sign file service menu:
lv: Faila parakstīšanas pakalpojuma izvēlne:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Disable
lv: Izslēgt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with All Files
lv: Ieslēgt ar visiem failiem

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Decrypt file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
lv: <qt><b>Faila atšifrēšanas pakalpojuma izvēlne:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Decrypt file service menu:
lv: Faila atšifrēšanas pakalpojuma izvēlne:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with Encrypted Files
lv: Ieslēgt ar šifrētiem failiem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: System Tray Applet
lv: Sistēmas joslas ikona

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: <qt><b>Show system tray icon:</b><br />
    <p>If checked KGpg will minimize to an icon in the system tray.</p></qt>
lv: <qt><b>Rādīt sistēmas joslas ikonu:</b><br />
    <p>Ja atzīmēts, KGpg minimizēsies sistēmas joslā.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: Show system tray icon
lv: Rādīt sistēmas joslas ikonu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Left mouse click opens:
lv: Kreisais peles klikšķis atver:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick)
en: Key Manager
lv: Atslēgu pārvaldnieks

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabEditor)
en: Editor
lv: Redaktors

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Recent files
lv: Nesenie faili

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <b>INFORMATION</b>:
    Only the default server will be stored in GnuPG's configuration file,
    all others will be stored for use by KGpg only.
lv: <b>INFORMĀCIJA</b>:
    Tikai noklusētais serveris glabā GnuPG konfigurācijas failu,
    visi pārējie glabās tikai KGpg lietošanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseProxy)
en: Honor HTTP proxy when available
lv: Izmantot HTTP starpniekserveri, kad pieejams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_default)
en: &Set as Default
lv: &Uzstādīt kā noklusēto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_add)
en: &Add...
lv: &Pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_del)
en: &Delete
lv: D&zēst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_edit)
en: &Edit...
lv: &Rediģēt...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Key Colors
lv: Atslēgu krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUltimate)
en: Ultimately trusted keys:
lv: Absolūti uzticamās atslēgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustTrusted)
en: Trusted keys:
lv: Uzticamās atslēgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustMarginally)
en: Marginally trusted keys:
lv: Vāji uzticamās atslēgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustExpired)
en: Expired keys:
lv: Izbeigušās atslēgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustRevoked)
en: Revoked keys:
lv: Atsauktās atslēgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUnknown)
en: Unknown keys:
lv: Nezināmās atslēgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustDisabled)
en: Disabled keys:
lv: Izslēgtās atslēgas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Editor Font
lv: Redaktora fonts

[ctx: Encryption algorithm]
en: DSA & ElGamal
lv: DSA un ElGamal

[ctx: Unknown algorithm]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: I do not know
lv: Es nepazīstu

en: I do NOT trust
lv: Es NEUZTICOS

en: Marginally
lv: Minimāli

en: Fully
lv: Pilnīgi

en: Ultimately
lv: Absolūti

[ctx: Unknown trust in key owner]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: Invalid key]
en: Invalid
lv: Nederīga

[ctx: Disabled key]
en: Disabled
lv: Atslēgta

en: Revoked
lv: Anulēta

[ctx: Expired key]
en: Expired
lv: Izbeigusies

[ctx: Undefined key trust]
en: Undefined
lv: Nedefinēta

[ctx: No trust in key]
en: None
lv: Nav

[ctx: Marginal trust in key]
en: Marginal
lv: Minimāla

[ctx: Full trust in key]
en: Full
lv: Pilna

[ctx: Ultimate trust in key]
en: Ultimate
lv: Absolūta

[ctx: Unknown trust in key]
en: Unknown
lv: Nezināma

en: 1 key | %1 keys
lv[0]: %1 atslēga
lv[1]: %1 atslēgas
lv[2]: %1 atslēgu

en: 1 signature | %1 signatures
lv[0]: %1 paraksts
lv[1]: %1 paraksti
lv[2]: %1 parakstu

en: [No user id found]
lv: [Netika atrasts lietotāja id]

en: %1 [local signature]
lv: %1 [lokāls paraksts]

en: %1 subkey
lv: %1 apakšatslēga

en: Photo id
lv: Foto id

en: Info
lv: Informācija

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: &Encrypt File...
lv: Ši&frēt failu...

en: &Decrypt File...
lv: &Atšifrēt failu...

en: &Open Key Manager
lv: &Atvērt atslēgu pārvaldnieku

en: &Generate Signature...
lv: Ģe&nerēt parakstu....

en: &Verify Signature...
lv: &Verificēt parakstu...

en: &Check MD5 Sum...
lv: &Pārbaudīt MD5 summu...

en: &Unicode (utf-8) Encoding
lv: &Unikoda (utf-8) kodējums

en: En&crypt
lv: Ši&frēt

en: &Decrypt
lv: &Atšifrēt

en: S&ign/Verify
lv: Parakstīt/Ver&ificēt

en: The document "%1" has changed.
    Do you want to save it?
lv: Dokuments "%1" ir izmainīts.
    Vai vēlaties saglabāt?

en: Close the document
lv: Aizvērt dokumentu

en: The document could not been saved, as the selected encoding cannot encode every unicode character in it.
lv: Dokumentu neizdevās saglabāt, jo norādītajā kodējumā nevar nokodēt unikoda rakstzīmes.

en: The document could not be saved, please check your permissions and disk space.
lv: Dokumentu neizdevās saglabāt, lūdzu pārbaudiet savas tiesības un diska vietu.

en: Overwrite existing file %1?
lv: Pārrakstīt eksistējošo failu %1?

en: Open File to Encode
lv: Atvērt failu sašifrēšanai

en: *|All Files
lv: *|Visi faili

en: Open File to Decode
lv: Atvērt failu atšifrēšanai

en: Decrypt File To
lv: Atšifrēt failu uz

en: Save File
lv: Saglabāt failu

en: File Already Exists
lv: Fails jau eksistē

en: Open File to Sign
lv: Atvērt failu parakstīšanai

en: Open File to Verify
lv: Atvērt failu verificēšanai

en: <qt><b>Missing signature:</b><br />Key id: %1<br /><br />Do you want to import this key from a keyserver?</qt>
lv: <qt><b>Trūkst paraksta:</b><br />Atslēgas id: %1<br /><br />Vai vēlaties importēt šo atslēgu no atslēgu servera?</qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_import)
en: Import
lv: Importēt

en: Do Not Import
lv: Neimportēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (signature)
en: Si&gnature
lv: P&araksts

en: MD5 Checksum
lv: MD5 kontrolsumma

en: Compare MD5 with Clipboard
lv: Salīdzināt MD5 ar starpliktuvi

en: MD5 sum for <b>%1</b> is:
lv: <b>%1</b> MD5 summa ir:

en: <b>Unknown status</b>
lv: <b>Nezināms status</b>

en: Clipboard content is not a MD5 sum.
lv: Starpliktuves saturs nav MD5 summa.

en: <b>Correct checksum</b>, file is ok.
lv: <b>Pareiza pārbaudes summa</b>, fails ir derīgs.

en: <b>Wrong checksum, <em>file corrupted</em></b>
lv: <b>Nederīga pārbaudes summa, <em>fails ir bojāts</em></b>

en: <qt><b>Remote file dropped</b>.<br />The remote file will now be copied to a temporary file to process requested operation. This temporary file will be deleted after operation.</qt>
lv: <qt><b>Nomests attālinātas fails</b>.<br />Attālinātais fails tiks kopēts pagaidu failos. Šis pagaidu fails tiks izdzēsts pēc operācijs pabeigšanas.</qt>

en: Could not download file.
lv: Nevarēja lejupielādēt failu.

en: Decryption failed.
lv: Atšifrēšana neizdevās.

en: Encryption failed.
lv: Šifrēšana neizdevās

en: Signing not possible: bad passphrase or missing key
lv: Parakstīšana nav iespējama: nepareiza parole vai trūkst atslēgas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonimport)
en: &Import
lv: &Importēt

en: Import key in your list
lv: Importēt atslēgu jūsu sarakstā

en: Do &Not Import
lv: &Neimportēt

en: Will not import this key in your list
lv: Neimportēs atslēgas jūsu sarakstā

en: Missing Key
lv: Trūkstoša atslēga

en: Processing folder compression and encryption
lv: Mapes kompresijas un šifrēšana apstrāde

[ctx: State of operation as in status]
en: State
lv: Stāvoklis

[ctx: Job is started up]
en: Startup
lv: Palaišana

en: Unable to create temporary file
lv: Nevar izveidot pagaidu failu

en: Available Trusted Keys
lv: Pieejamās uzticamās atslēgas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterEditLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
lv: Meklēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: Keys in the Group
lv: Atslēgas grupā

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KeyExport)
en: Public Key Export
lv: Publiskās atslēgas eksports

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkFile)
en: File:
lv: Fails:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup3)
en: Export Settings
lv: Eksportēt iestatījumus

[ctx: @option:radio Exports the smallest key possible. Maps to export-minimal option of gpg]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrClean)
en: Clean key
lv: Tikai atslēga

en: <qt>The requested key is not present in the keyring anymore.<br />Perhaps it was deleted by another application</qt>
lv: <qt>Pieprasītā atslēga vairs neatrodas atslēgu saišķī.<br />Iespējams, kāda cita programma ir to izdzēsusi</qt>

en: Key not found
lv: Atslēga nav atrasta

[ctx: no email address]
en: none
lv: nav

en: <qt>The left part is the algorithm used by the <b>signature</b> key. The right part is the algorithm used by the <b>encryption</b> key.</qt>
lv: <qt>Kreisā daļa ir <b>paraksta</b> atslēgas algoritms. Labā daļa ir <b>šifrēšanas</b> atslēgas algoritms.</qt>

[ctx: Unlimited key lifetime]
en: Unlimited
lv: Neierobežots

en: <qt>The left part is the size of the <b>signature</b> key. The right part is the size of the <b>encryption</b> key.</qt>
lv: <qt>Kreisā daļa ir <b>paraksta</b> atslēgas izmērs. Labā daļa ir <b>šifrēšanas</b> atslēgas izmērs.</qt>

en: Bad old passphrase, the passphrase for the key was not changed
lv: Nepareiza vecā parole, atslēgas parole nav nomainīta

en: Could not change passphrase
lv: Nevar nomainīt paroli

en: Changing key properties failed.
lv: Neizdevās izmainīt atslēgas rekvizītus.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_properties)
en: Key properties
lv: Atslēgas rekvizīti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Key Server:</b><br /> <p>A Key Server is a centralized repository of PGP/GnuPG keys connected to the Internet which can be conveniently accessed in order to obtain or deposit keys. Select from the drop down list to specify which key server should be used.</p> <p>Often these keys are held by people whom the user has never met and as such the authenticity is dubious at best. Refer to the GnuPG manual covering "Web-of-Trust" relationships to find out how GnuPG works around the problem of verifying authenticity.</p> </qt>
lv: <qt><b>Atslēgu serveris:</b><br /> <p>Atslēgu serveris ir centralizēta, ar internetu savienota, PGP/GnuPG atslēgu glabātuve, kurai var ērti piekļūt, lai iegūtu vai noglabātu atslēgas. Norādiet no saraksta, kuru atslēgu serveri izmantot.</p><p>Bieži glabātās atslēgas ir no cilvēkiem, kurus lietotājs nekad nav saticis, tāpēc ir visai šaubīgas. Apskatiet GnuPG rokasgrāmatas sadaļu par "Tīkla uzticamība", lai uzzinātu, kā GnuPG strādā, lai atrisinātu problēmu, par autentiskuma verifikāciju.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Key server:
lv: Atslēgu serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kCBimportks)
en: <b>Key Server Drop Down Dialog:</b>
    Allows the user to select the Key Server which will be used to import PGP/GnuPG keys into the local keyring.
lv: <b>Atslēgu servera nolaižamā saraksta logs:</b>
    Ļauj lietotājam izvēlēties Atslēgu serveri, no kura importēt PGP/GnuPG atslēgas vietējā atslēgu saišķī.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: <qt><b>Text to search or ID of the key to import:</b><br />
    <p>There are multiple ways to search for a key, you can use a text or partial text search (example: entering Phil or Zimmerman will bring up all keys in which Phil or Zimmerman shows up) or you can search by the ID's of the key. Key ID's are strings of letters and numbers that uniquely identify a key (example: searching for 0xED7585F4 would bring up the key associated with that ID).</p></qt>
lv: <qt><b>Importējamo atslēgu meklēšanas teksts vai ID:</b><br />
    <p>Ir vairāki veidi, kā meklēt atslēgas, jūs varat norādīt tekstu, vai daļu no meklējamā teksta(piemēram, Anna vai Pēteris atlasīs visas atslēgas, kur parādas Anna vai Pēteris). Vai varat meklēt pēc atslēgas ID. Atslēgas ID ir burtu un ciparu virkne, kas unikāla katrai atslēgai (piemēram: meklējot 0xED7585F4, atlasīs atslēgu ar tādu ID).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text to search or ID of the key to import:
lv: Importējamo atslēgu meklēšanas teksts vai ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyI) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyE)
en: Honor HTTP proxy:
lv: Ievērot HTTP starpniekserveri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonsearch)
en: &Search
lv: &Meklēt

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_export)
en: Export
lv: Eksportēt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: <qt><b>Key to be exported:</b><br />
    <p>This allows the user to specify the key from the drop down list that will be exported to the key server selected.</p></qt>
lv: <qt><b>Eksportējamās atslēgas:</b><br />
    <p>Ļauj lietotājam no saraksta izvēlēties atslēgu, kuru eksportēt uz norādīto atslēgu serveri.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Key to be exported:
lv: Eksportējamās atslēgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportAttributes)
en: Export attributes (photo id)
lv: Eksportēt atribūtus (foto id)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: <qt><b>Export:</b><br />
    <p>Pushing this button will export the specified key to the specified server.</p></qt>
lv: <qt><b>Eksportēt:</b><br />
    <p>Nospiežot šo pogu, izvēlētā atslēga tiks eksportēta uz norādīto serveri.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: &Export
lv: &Eksportēt

en: Key Server
lv: Atslēgu serveris

en: You must enter a search string.
lv: Jums jāievada meklēšanas teksts.

en: Upload to keyserver finished without errors
lv: Augšupielādēts atslēgu serverī, kļūdu nav

en: Upload to keyserver failed
lv: Neizdevās augšupielādēt atslēgu serverī

en: Connecting to the server...
lv: Pieslēdzas serverim...

en: You must choose a key.
lv: Jums jāizvēlas atslēga.

en: Found 1 matching key | Found %1 matching keys
lv[0]: Atrasta %1 atbilstoša atslēga
lv[1]: Atrastas %1 atbilstošas atslēgas
lv[2]: Atrastas %1 atbilstošas atslēgas

en: Key Management
lv: Atslēgu pārvaldība

en: &Open Editor
lv: &Atvērt redaktoru

en: &Key Server Dialog
lv: &Atslēgu servera dialogs

en: &Go to Default Key
lv: &Doties uz noklusēto atslēgu

en: Tip of the &Day
lv: &Dienas padoms

en: View GnuPG Manual
lv: Apskatīt GnuPG rokasgrāmatu

en: &Refresh List
lv: &Atsvaidzināt sarakstu

en: Show &Long Key Id
lv: Rādīt &garu atslēgas ID

en: K&ey Properties
lv: Atslēgas r&ekvizīti

en: Edit Key in &Terminal
lv: Rediģēt atslēgu &terminālī

en: &Generate Key Pair...
lv: &Ģenerēt atslēgu pāri...

en: &Import Key...
lv: &Importēt atslēgu...

en: &Create New Contact in Address Book
lv: &Izveidot jaunu kontaktu adrešu grāmatā

en: &Edit Group...
lv: &Rediģēt grupu...

en: &Delete Group
lv: &Dzēst grupu

en: Set as De&fault Key
lv: Uzstādīt kā &noklusēto atslēgu

en: &Add Photo...
lv: &Pievienot foto...

en: &Add User Id...
lv: &Pievienot lietotāja ID...

en: Export Secret Key...
lv: Eksportēt slepeno atslēgu...

en: Delete Key Pair
lv: Dzēst atslēgu pāri

en: Revoke Key...
lv: Atsaukt atslēgu...

en: &Regenerate Public Key
lv: &Pārģenerēt publisko atslēgu

en: Set User Id as &Primary
lv: Uzstādīt lietotāja ID, kā &primāro

en: &Open Photo
lv: &Atvērt foto

en: &Delete Photo
lv: &Dzēst foto

en: Import &Missing Signatures From Keyserver
lv: Importēt &pazudušos parakstus no Keyserver

en: Trust
lv: Uzticība

en: Size
lv: Izmērs

en: Creation
lv: Izveidošana

en: Expiration
lv: Beigu datums

en: &Photo ID's
lv: &Foto ID

[ctx: small picture]
en: Small
lv: Mazs

[ctx: medium picture]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: large picture]
en: Large
lv: Liels

en: Minimum &Trust
lv: Minimāla uz&ticība

[ctx: no filter: show all keys]
en: &None
lv: &Nav

[ctx: show only active keys]
en: &Active
lv: &Aktīvas

[ctx: show only keys with at least marginal trust]
en: &Marginal
lv: &Minimāli

[ctx: show only keys with at least full trust]
en: &Full
lv: &Pilnībā

[ctx: show only ultimately trusted keys]
en: &Ultimate
lv: &Absolūti

en: &Show Only Secret Keys
lv: &Rādīt tikai slepanās atslēgas

[ctx: Name of the action that gives the focus to the search line]
en: Focus Search Line
lv: Fokusēt meklēšanas rindā

en: Another key generation operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
lv: Šobrīd notiek cita atslēgas ģenerēšanas darbība.
    Lūdzu pagaidiet līdz tā tiks pabeigta.

en: Generating new key pair
lv: Jauna atslēgu pāra ģenerēšana

en: Can not start "konsole" application for expert mode.
lv: Neizdevās palaist "konsole" programmu eksperta režīmam.

[ctx: Application ready for user input]
en: Ready
lv: Gatavs

en: Bad passphrase. Cannot generate a new key pair.
lv: Nepareiza parole. Nevar ģenerēt jaunu atslēgu pāri.

en: Aborted by the user. Cannot generate a new key pair.
lv: Lietotājs atcēla. Nevar ģenerēt jaunu atslēgu pāri.

en: The email address is not valid. Cannot generate a new key pair.
lv: E-pasta adrese nav derīga. Nevar ģenerēt jaunu atslēgu pāri.

en: The name is not accepted by gpg. Cannot generate a new key pair.
lv: gpg nepieņem nosaukumu. Nevar ģenerēt jaunu atslēgu pāri.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, newKey)
en: New Key Pair Created
lv: Jauns atslēgu pāris izveidots

en: backup copy
lv: rezerves kopija

en: gpg process did not finish. Cannot generate a new key pair.
lv: gpg process nepabeidzās. Nevar ģenerēt jaunu atslēgu pāri.

en: You can only refresh primary keys. Please check your selection.
lv: Jūs varat atsvaidzināt tikai primārās atslēgas. Lūdzu pārbaudiet atlasi.

en: Another operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
lv: Šobrīd notiek cita darbība.
    Lūdzu pagaidiet līdz tā tiks pabeigta.

en: Add New User Id
lv: Pievienot jauna lietotāja ID

en: <qt>Are you sure you want to delete Photo id <b>%1</b><br/>from key <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>
lv: <qt>Esat drošs, ka vēlaties dzēst foto ID <b>%1</b><br/>no atslēgas <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>

en: Public Key
lv: Publiskā atslēga

en: Sub Key
lv: Apakšatslēga

en: Secret Key Pair
lv: Slepanais atslēgu pāris

en: Key Group
lv: Atslēgu grupa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capSign)
en: Signature
lv: Paraksts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Revocation Signature
lv: Atsaukšanas paraksts

en: Photo ID
lv: Foto ID

en: Orphaned Secret Key
lv: Slapenās atslēgas bārenis

en: Group member
lv: Grupas biedrs

en: &Sign User ID ... | &Sign User IDs ...
lv[0]: &Parakstīt lietotāja ID ...
lv[1]: &Parakstīt lietotāju IDus ...
lv[2]: &Parakstīt lietotāju IDus ...

en: E&xport Public Key... | E&xport Public Keys...
lv[0]: E&ksportēt publisko atslēgu...
lv[1]: E&ksportēt publiskās atslēgas...
lv[2]: E&ksportēt publiskās atslēgas...

en: &Refresh Key From Keyserver | &Refresh Keys From Keyserver
lv[0]: &Atsvaidzināt atslēgu no Keyserver
lv[1]: &Atsvaidzināt atslēgas no Keyserver
lv[2]: &Atsvaidzināt atslēgas no Keyserver

en: &Create Group with Selected Key... | &Create Group with Selected Keys...
lv[0]: &Izveidot grupu ar atlasītajai atslēgai...
lv[1]: &Izveidot grupu ar atlasītajām atslēgam...
lv[2]: &Izveidot grupu ar atlasītajām atslēgam...

en: &Sign Key... | &Sign Keys...
lv[0]: &Parakstīt atslēgu...
lv[1]: &Parakstīt atslēgas...
lv[2]: &Parakstīt atslēgas...

en: &Delete User ID | &Delete User IDs
lv[0]: &Dzēst lietotāja ID
lv[1]: &Dzēst lietotāja IDus
lv[2]: &Dzēst lietotāja IDus

en: Delete Sign&ature | Delete Sign&atures
lv[0]: Dzēst p&arakstu
lv[1]: Dzēst p&arakstus
lv[2]: Dzēst p&arakstus

en: &Delete Key | &Delete Keys
lv[0]: &Dzēst atslēgu
lv[1]: &Dzēst atslēgas
lv[2]: &Dzēst atslēgas

en: Creation of the revocation certificate failed...
lv: Atsaukšanas sertifikāta izveide neizdevās...

en: <qt>Secret keys <b>should not</b> be saved in an unsafe place.<br/>If someone else can access this file, encryption with this key will be compromised.<br/>Continue key export?</qt>
lv: <qt>Slepanās atslēgas <b>nevajadzētu</b> saglabāt nedrošās vietās.<br/>Ja kāds cits var piekļūt šim failam, šifrēšana ar šo atslēgu būs apdraudēta.<br/>Turpināt atslēgas eksportu?</qt>

en: Export PRIVATE KEY As
lv: Eksportēt PRIVĀTO ATSLĒGU kā

en: <qt>Your <b>private</b> key "%1" was successfully exported to<br/>%2.<br/><b>Do not</b> leave it in an insecure place.</qt>
lv: <qt>Jūsu <b>privātā</b> atslēga "%1" tika veiksmīgi eksportēta uz<br/>%2.<br/><b>Neatstājiet</b> to nedrošā vietā.</qt>

en: Your secret key could not be exported.
    Check the key.
lv: Jūsu slepeno atslēgu nevarēja eksportēt.
    Pārbaudiet atslēgu

en: <qt>The public key was successfully exported to<br/>%2</qt> | <qt>The %1 public keys were successfully exported to<br/>%2</qt>
lv[0]: <qt>%1 publiskā atslēga tika veiksmīgi saglabāta uz <br/>%2</qt>
lv[1]: <qt>%1 publiskās atslēgas tika veiksmīgi saglabātas uz <br/>%2</qt>
lv[2]: <qt>%1 publisko atslēgu tika veiksmīgi saglabātas uz <br/>%2</qt>

en: Your public key could not be exported
    Check the key.
lv: Jūsu publisko atslēgu nevar eksportēt
    Pārbaudiet atslēgu

en: <p>This key is an orphaned secret key (secret key without public key.) It is currently not usable.</p><p>Would you like to regenerate the public key?</p>
lv: <p>Atslēga ir slepenās atslēgas bārenis (slepenā atslēga bez publiskās atslēgas). Pagaidām tā nav lietojama.</p> <p>Vai vēlaties veikt publiskās atslēgas ģenerāciju?</p>

en: Generate
lv: Ģenerēt

en: Do Not Generate
lv: Neģenerēt

en: <qt>Are you sure you want to delete group <b>%1</b> ?</qt>
lv: <qt>Esat drošs, ka vēlaties dzēst grupu <b>%1</b>?</qt>

en: Delete
lv: Dzēst

en: <qt>You cannot create a group containing signatures, subkeys or other groups.</qt>
lv: <qt>Jūs nevarat veidot grupu, kura satur parakstus, apakšatslēgas vai citas grupas.</qt>

en: Create New Group
lv: Izveidot jaunu grupu

[ctx: Enter the name of the group you are creating now]
en: Enter new group name:
lv: Ievadiet grupas nosaukumu:

en: Following keys are not valid or not trusted and will not be added to the group:
lv: Šīs atslēgas nav derīgas vai nav uzticamas un netiks pievienotas grupai:

en: <qt>No valid or trusted key was selected. The group <b>%1</b> will not be created.</qt>
lv: <qt>Izvēlēta nederīga vai neuzticama atslēga. Grupa <b>%1</b> netiks izveidota.</qt>

en: Group Properties
lv: Grupas rekvizīti

en: You can only sign primary keys. Please check your selection.
lv: Jūs varat tikai parakstīt primāras atslēgas. Lūdzu pārbaudiet atlasi.

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
lv: <qt>Jūs grasāties parakstīt atslēgu:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Pirkstunospiedums: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Jums būtu jāpārbauda atslēgas pirkstunospiedums sazvanoties vai satiekoties ar atslēgas īpašnieku, lai būtu drošs, ka kāds nemēģina pārtvert jūsu komunikāciju.</qt>

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
lv: <qt>Jūs grasāties parakstīt atslēgu::<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Pirkstu nospiedums: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Jums būtu jāpārbauda atslēgas pirkstu nospiedums, sazvanoties vai satiekoties ar atslēgas īpašnieku, lai būtu drošs, ka kāds nemēģina pārtvert jūsu komunikāciju.</qt>

en: <qt>You are about to sign the following keys in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
lv: <qt>Jūs grasāties parakstīt šīs atslēgas vienā operācijā.<br/><b>Ja jūs nēsat pārbaudījis uzmanīgi visu atslēgu pirkstunospiedumus, jūsu komunikāciju drošība var tikt apdraudēta.</b></qt>

en: You can only sign user ids and photo ids. Please check your selection.
lv: Jūs varat tikai parakstīt primāras atslēgas. Lūdzu pārbaudiet izvēli.

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
lv: <qt>Jūs grasāties parakstīt atslēgu:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Pirkstu nospiedums: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Jums būtu jāpārbauda atslēgas pirkstu nospiedums, sazvanoties vai satiekoties ar atslēgas īpašnieku, lai būtu drošs, ka kāds nemēģina pārtvert jūsu komunikāciju.</qt>

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
lv: <qt>Jūs grasāties parakstīt atslēgu:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Pirkstu nospiedums: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Jums būtu jāpārbauda atslēgas pirkstu nospiedums, sazvanoties vai satiekoties ar atslēgas īpašnieku, lai būtu drošs, ka kāds nemēģina pārtvert jūsu komunikāciju.</qt>

en: <qt>You are about to sign the following user ids in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
lv: <qt>Jūs grasāties parakstīt šīs atslēgas vienā operācijā.<br/><b>Ja jūs neesat pārbaudījis uzmanīgi visu atslēgu pirkstu nospiedumus, jūsu komunikāciju drošība var būt apdraudēta.</b></qt>

en: <qt>Bad passphrase, key <b>%1 (%2)</b> not signed.</qt>
lv: <qt>Nepareiza parole, atslēga <b>%1 (%2)</b> nav parakstīta.</qt>

en: <qt>The key <b>%1 (%2)</b> is already signed.</qt>
lv: <qt>Atslēga <b>%1 (%2)</b>, jau ir parakstīta.</qt>

en: <qt>Signing key <b>%1</b> with key <b>%2</b> failed.<br />Do you want to try signing the key in console mode?</qt>
lv: <qt>Atslēgas <b>%1</b> parakstīšana ar atslēgu <b>%2</b> neizdevās.<br />Vai vēlaties parakstīt atslēgu konsoles režīmā?</qt>

en: Edit key manually to delete a self-signature.
lv: Rediģēt atslēgu manuāli, lai dzēstu savu parakstu.

en: <qt>Are you sure you want to delete signature<br /><b>%1</b><br />from user id <b>%2</b><br />of key: <b>%3</b>?</qt>
lv: <qt>Esat drošs, ka vēlaties dzēst parakstu<br /><b>%1</b><br />no lietotāja id <b>%2</b><br />no atslēgas: <b>%3</b>?</qt>

en: Requested operation was unsuccessful, please edit the key manually.
lv: Pieprasītā operācija ir neveiksmīga, lūdzu rediģējiet atslēgu manuāli.

en: <qt>The key you are deleting is a member of the following key group. Do you want to remove it from this group?</qt> | <qt>The key you are deleting is a member of the following key groups. Do you want to remove it from these groups?</qt>
lv[0]: <qt>Atslēga, ko dzēšat, ir daļa no šīs atslēgu grupas. Vai vēlaties to izņemt no šīs grupas?</qt>
lv[1]: <qt>Atslēga, ko dzēšat, ir daļa no šīm atslēgu grupām. Vai vēlaties to izņemt no šīm grupām?</qt>
lv[2]: <qt>Atslēga, ko dzēšat, ir daļa no šīm atslēgu grupām. Vai vēlaties to izņemt no šīm grupām?</qt>

en: Delete key
lv: Dzēst atslēgu

en: <p>Delete <b>secret</b> key pair <b>%1</b>?</p>Deleting this key pair means you will never be able to decrypt files encrypted with this key again.
lv: <p>Dzēst <b>slepeno</b> atslēgu pāri <b>%1</b>?</p>Izdzēšot šo atslēgu pāri nozīmē, ka jūs nekad nevarēsiet atšifrēt failus, kuri tika širēti ar šim atslēgām.

en: Another key delete operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
lv: Šobrīd notiek cita atslēgas dzēšanas darbība.
    Lūdzu pagaidiet līdz tā tiks pabeigta.

en: Key <b>%1</b> deleted.
lv: Atslēga <b>%1</b> izdzēsta.

en: Deleting key <b>%1</b> failed.
lv: Neizdevās izdēst atslēgu <b>%1</b>.

en: Can not delete key <b>%1</b> while it is edited in terminal.
lv: Nevar dzēst atslēgu <b>%1</b>, kamēr tā tiek rediģētā terminālī.

en: You have selected items that are not keys. They can not be deleted with this menu entry.
lv: Izvēlētie ieraksti nav natslēgas. Tos nevar izdzēst ar šo darbību.

en: <qt>The following are secret key pairs:<br/><b>%1</b><br/>They will not be deleted.</qt>
lv: <qt>Šie ir slepeno atslēgu pāri:<br/><b>%1</b><br/>Tie netiks dzēsti.</qt>

en: <qt><b>Delete the following public key?</b></qt> | <qt><b>Delete the following %1 public keys?</b></qt>
lv[0]: <qt><b>Dzēst šo %1 publisko atslēgu?</b></qt>
lv[1]: <qt><b>Dzēst šīs %1 publiskās atslēgas?</b></qt>
lv[2]: <qt><b>Dzēst šīs %1 publiskās atslēgas?</b></qt>

en: Key Import
lv: Atslēgu imports

en: Open File
lv: Atvērt failu

en: Importing...
lv: Importē...

en: Key importing failed. Please see the detailed log for more information.
lv: Atslēgu importēšana neizdevās. Žurnālā pieejama papildus informācija

en: KGpg - encryption tool
lv: KGpg - šifrēšanass rīks

en: Ke&y Manager
lv: &Atslēgu pārvaldnieks

en: &Encrypt Clipboard
lv: Ši&frēt starpliktuvi

en: &Decrypt Clipboard
lv: &Atšifrēt starpliktuvi

en: &Sign/Verify Clipboard
lv: &Parakstīt/verificēt starpliktuvi

en: Clipboard is empty.
lv: Starpliktuve ir tukša.

en: Text successfully encrypted.
lv: Teksts veiksmīgi nošifrēts.

note: i18n: ectx: Menu (managekeys)
en: &Keys
lv: &Atslēgas

note: i18n: ectx: Menu (show_details)
en: &Show Details
lv: &Rādīt detaļas

note: i18n: ectx: Menu (groups)
en: &Groups
lv: &Grupas

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
lv: <p>Vai vēlaties importēt failu <b>%1</b> jūsu atslēgas saišķī?</p>

en: <qt>The use of <b>GnuPG Agent</b> is enabled in GnuPG's configuration file (%1).<br />However, the agent does not seem to be running. This could result in problems with signing/decryption.<br />Please disable GnuPG Agent from KGpg settings, or fix the agent.</qt>
lv: <qt><b>GnuPG aģenta</b> izmantošana ir ieslēgta GnuPG konfgurācijas failā (%1).<br />Bet liekas, ka aģents neskrien. Tas var radīt problēmas parakstīšanā/atšifrēšanā.<br />Lūdzu izslēdziet GnuPG aģentu KGpg iestatījumos, vai salabojiet aģentu.</qt>

en: Cannot decrypt and show folder.
lv: Nevar atšifrēt un parādīt mapi.

en: Cannot sign folder.
lv: Nevar parakstīt mapi.

en: Cannot verify folder.
lv: Nevar verificēt mapi.

en: Unable to perform requested operation.
    Please select only one folder, or several files, but do not mix files and folders.
lv: Nevar izpildīt pieprasīto operāciju.
    Lūdzu norādiet tikai vienu mapi, vai vairākus failus, bet nejauciet kopā failus un mapes.

en: Encrypt file
lv: Šifrēt failu

en: Open key manager
lv: Atvērt atslēgu pārvaldnieku

en: Open editor
lv: Atvērt redaktoru

en: Show encrypted file
lv: Rādīt šifrēto failu

en: Sign File
lv: Parakstīt failu

en: Verify signature
lv: Verificēt parakstu

en: File to open
lv: Atveramais fails

note: i18n: ectx: label, entry (CustomDecrypt), group (Decryption)
en: Custom decryption command.
lv: Pielāgota atšifrēšanas komanda.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Custom encryption options
lv: Pielāgotas šifrēšanas opcijas

note: i18n: ectx: label, entry (AllowCustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Allow custom encryption options
lv: Atļaut pielāgotas šifrēšanas opcijas

note: i18n: ectx: label, entry (FileEncryptionKey), group (Encryption)
en: File encryption key.
lv: Faila šifrēšanas atslēga.

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptFilesTo), group (Encryption)
en: Encrypt files
lv: Šifrēt failus

note: i18n: ectx: label, entry (AsciiArmor), group (Encryption)
en: Use ASCII armored encryption.
lv: Izmantot ASCII bruņoto šifrēšanu.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedKeys), group (Encryption)
en: Allow encryption with untrusted keys.
lv: Ļaut šifrēt ar neuzticamām atslēgām.

note: i18n: ectx: label, entry (HideUserID), group (Encryption)
en: Hide the user ID.
lv: Slēpt lietotāja ID.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpCompatibility), group (Encryption)
en: Enable PGP 6 compatibility.
lv: Iespējot PGP 6 saderību.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpExtension), group (Encryption)
en: Use *.pgp extension for encrypted files.
lv: Izmantot *.pgp paplašinājumu šifrētajiem failiem.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgConfigPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg configuration file.
lv: Ceļš uz gpg konfigurācijas failu.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgBinaryPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg binary used by KGpg.
lv: Ceļš uz KGpg izmantoto gpg izpildfailu.

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General Options)
en: Is the first time the application runs.
lv: Vai šī ir pirmā reize, kad lietotne tiek palaista.

note: i18n: ectx: label, entry (EditorGeometry), group (General Options)
en: The size of the editor window.
lv: Redaktora loga izmērs.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTrust), group (General Options)
en: Show the trust value in key manager.
lv: Atslēgu pārvaldniekā rādīt uzticamību.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpi), group (General Options)
en: Show the expiration value in key manager.
lv: Atslēgu pārvaldniekā rādīt beigu datumu.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSize), group (General Options)
en: Show the size value in key manager.
lv: Atslēgu pārvaldniekā rādīt izmēru.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCreat), group (General Options)
en: Show the creation value in key manager.
lv: Atslēgu pārvaldniekā rādīt izveidošanas datumu.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSecret), group (General Options)
en: Show only secret keys in key manager.
lv: Atslēgu pārvaldniekā rādīt tikai slepenās atslēgas.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLongKeyId), group (General Options)
en: Show long key id in key manager.
lv: Atslēgu pārvaldniekā rādīt garu atslēgas ID.

note: i18n: ectx: label, entry (TrustLevel), group (General Options)
en: Show only keys with at least that trust level in key manager.
lv: Atslēgu pārvaldniekā rādīt atslēgas ar vismaz šādu uzticamības vērtību.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMouseSelection), group (User Interface)
en: Use the mouse selection instead of the clipboard.
lv: Izmantot peles iezīmēšanu, nevis starpliktuvi.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (User Interface)
en: Start KGpg automatically at KDE startup.
lv: Sākt KGpg automātiski ar KDE.

note: i18n: ectx: label, entry (RemoteFileWarn), group (User Interface)
en: Display a warning before creating temporary files during remote file operations.
lv: Rādīt brīdinājumu, pirms veidot pagaidu failus, strādājot ar attālinātajiem failiem.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftClick), group (User Interface)
en: Choose default left-click behavior
lv: Izvēlieties noklusēto kreisā klikšķa uzvedību

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle encrypted drops
lv: Apstrādāt šifrētus metienus

note: i18n: ectx: label, entry (UnencryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle unencrypted drops
lv: Apstrādāt nešifrētus metienus

note: i18n: ectx: label, entry (SignMenu), group (User Interface)
en: Show the "sign file" service menu.
lv: Radīt pakalpojuma izvēlni "parakstīt failu".

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptMenu), group (User Interface)
en: Show the "decrypt file" service menu.
lv: Rādīt pakalpojuma izvēlni "atšifrēt failu".

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSystray), group (User Interface)
en: Show the systray icon
lv: Rādīt sistēmas joslas ikonu

note: i18n: ectx: label, entry (RecentFiles), group (User Interface)
en: The number of recently opened files shown in the editor menu.
lv: Nesen atvērto failu saraksts, ko rāda redaktora izvēlnē.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTipOfDay), group (TipOfDay)
en: Show tip of the day.
lv: Rādīt dienas padomu.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGood), group (Key Colors)
en: Color used for trusted keys.
lv: Uzticamo atslēgu krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorRev), group (Key Colors)
en: Color used for revoked keys.
lv: Atsaukto atslēgu krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUnknown), group (Key Colors)
en: Color used for unknown keys.
lv: Nezināmo atslēgu krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorBad), group (Key Colors)
en: Color used for untrusted keys.
lv: Neuzticamo atslēgu krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUltimate), group (Key Colors)
en: Color used for ultimately trusted keys.
lv: Pilnīgi uzticamo atslēgu krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMarginal), group (Key Colors)
en: Color used for marginally trusted keys.
lv: Daļēji uzticamo atslēgu krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorExpired), group (Key Colors)
en: Color used for expired keys.
lv: Izbeigušos atslēgu krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (Text Font)
en: Font
lv: Fonts

note: i18n: ectx: label, entry (KeyServers), group (Servers)
en: Key servers used by KGpg. The first server in the list is the default server.
lv: KGpg izmantotie atslēgu serveri. Pirmais serveris sarakstā ir noklusētais serveris.

note: i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (Key Servers)
en: Use HTTP proxy when available.
lv: Izmantot HTTP starpniekserveri, kad pieejams.

en: Temporary File Creation
lv: Pagaidu faila izveidošana

en: <qt>KGpg will now create a temporary archive file:<br /><b>%1</b> to process the encryption. The file will be deleted after the encryption is finished.</qt>
lv: <qt>KGpg izveidos pagaidu arhīva failu:<br /><b>%1</b>, lai veiktu šifrēšanu. Kad šifrēšana tiks pabeigta, fails tiks izdzēsts.</qt>

en: Compression method for archive:
lv: Kompresijas metode arhīvam:

en: Decryption of this file failed: | Decryption of these files failed:
lv[0]: Šī faila atšifrēšana neizdevās:
lv[1]: Šo failu atšifrēšana neizdevās:
lv[2]: Šo failu atšifrēšana neizdevās:

en: <qt>You have not set a path to your GnuPG config file.<br />This may cause some surprising results in KGpg's execution.<br />Would you like to start KGpg's assistant to fix this problem?</qt>
lv: <qt>Jūs neesat norādījis ceļu uz jūsu GnuPG konfigurācijas failu.<br />Tas var radīt neparedzamus rezultātus KGpg izpildē.<br />Vai vēlaties palaist KGpg palīgu, lai izlabotu šo problēmu?</qt>

en: Start Assistant
lv: Palaist palīgu

en: Do Not Start
lv: Nelaist

en: KGpg Assistant
lv: KGpg palīgs

en: This assistant will first setup some basic configuration options required for KGpg to work properly. Next, it will allow you to create your own key pair, enabling you to encrypt your files and emails.
lv: Šis palīgs sākumā izveidos pamata konfigurācijas iestatījumus, kuri nepieciešami, lai KGpg darbotos pareizi. Tālāk, tas ļaus jums izveidot jūsu atslēgu pāri, kurš ļaus jums šifrēt jūsu failus un e-pastus.

en: Welcome to the KGpg Assistant
lv: Laipni lūdzam KGpg palīgā

en: KGpg needs to know which GnuPG binary to use.
lv: KGpg jāzina, kuru GnuPG izpildfailu izmantot.

en: Unless you want to try some unusual settings, just click on the "next" button.
lv: Ja nevēlaties izmantot neparastus iestatījumus, tad vienkārši nospiediet "tālāk" pogu.

[ctx: search filter for gpg binary]
en: gpg|GnuPG binary
    *|All files
lv: gpg|GnuPG izpildfails
    *|Visi faili

en: KGpg needs to know where your GnuPG configuration file is stored.
lv: KGpg jāzina, kur atrodas jūsu GnuPG konfigurācijas fails.

en: Path to your GnuPG configuration file:
lv: Ceļš uz jūsu GnuPG konfigurācijas failu:

en: Configuration File
lv: Konfigurācijas fails

en: Your default key:
lv: Jūsu noklusēta atslēga:

en: Default Key
lv: Noklusētā atslēga

en: Generate new key
lv: Ģenerēt jaunu atslēgu

en: Done
lv: Pabeigts

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>. Should KGpg try to create a config file ?</qt>
lv: <qt><b>GnuPG konfigurācijas fails netika atrasts</b>.  Vai KGpg mēģināt izveidot jaunu konfigurācijas failu?</qt>

en: Create Config
lv: Izveidot konfigurāciju

en: Do Not Create
lv: Neveidot

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>.</qt>
lv: <qt><b>Neizdevās atrast GnuPG konfigurācijas failu</b>.</qt>

en: Your GnuPG binary is: %1
lv: Jūsu GnuPG izpildfails ir: %1

en: You have GnuPG version: %1
lv: Jums ir GnuPG versija: %1

en: Your default key is: %1
lv: Jūsu noklusētā atslēga ir: %1

en: An error occurred while scanning your keyring
lv: Gadījās kļūda skenējot jūsu atslēgu saišķi

en: &Expert Mode
lv: &Ekspereta režīms

en: Go to Expert Mode
lv: Doties uz eksperta režīmu

en: You must give a name.
lv: Jums jānorāda vārds.

en: The name must have at least 5 characters
lv: Vārdam jābūt vismaz 5 rakstzīmju garam.

en: The name must not start with a digit
lv: Vārds nevar sākties ar ciparu.

en: You are about to create a key with no email address
lv: Jūs grasāties veidot atslēgu bez e-pasta adreses

en: Email address not valid
lv: E-pasta adrese nav derīga

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyGenerate)
en: Key Generation
lv: Atslēgas ģenerēšana

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vgroup)
en: Generate Key Pair
lv: Ģenerēt atslēgu pāri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Commen&t (optional):
lv: Komen&tārs (neobligāti):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
lv: Izbeidzas:

[ctx: Key will not expire]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Never
lv: Nekad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Days
lv: Dienām

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Weeks
lv: Nedēļām

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Months
lv: Mēnešiem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Years
lv: Gadiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Key size:
lv: &Atslēgas izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Algorithm:
lv: Al&goritms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
lv: Atslēgas ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
lv: Komentārs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
lv: Izveidošana:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
lv: Uzticība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
lv: Īpašnieka uzticība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
lv: Algoritms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
lv: Garums:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_photo)
en: Photo
lv: Foto

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_photo)
en: <qt><b>Photo:</b><p>A photo can be included with a public key for extra security. The photo can be used as an additional method of authenticating the key. However, it should not be relied upon as the only form of authentication.</p></qt>
lv: <qt><b>Foto:</b><p>Publiskajā atslēgā var iekļaut fotogrāfiju papildus drošībai. Fotogrāfiju var izmantot kā papildus atslēgas autentificēšanas metodi. Tomēr nevajadzētu tai uzticējies kā vienīgajai autentiskuma pārbaudes formai.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
lv: Nav foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
lv: Atslēgt atslēgu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_fingerprint)
en: Fingerprint
lv: Pirkstu nospiedums

en: Decryption
lv: Atšifrēšana

en: Appearance
lv: Izskats

en: GnuPG Settings
lv: GnuPG iestatījumi

en: Key Servers
lv: Atslēgu serveris

en: Misc
lv: Dažādi

en: New GnuPG Home Location
lv: Jaunā GnuPG mājas atrašanās vieta

en: No Configuration File Found
lv: Netika atrasts konfigurācijas fails

en: Create
lv: Izveidot

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Cannot create configuration file. Please check if destination media is mounted and if you have write access.
lv: Nevar izveidot konfigurācijas failu. Lūdzu pārbaudiet vai gala mērķa datu nesējs ir montēts un jums ir rakstoša piekļuve.

en: Key server URLs may not contain whitespace.
lv: Atslēgu servera URL nevar saturēt atstarpes.

en: Key server already in the list.
lv: Atslēgu serveris jau ir sarakstā.

en: Add New Key Server
lv: Pievienot jaunu atslēgas serveri

en: Server URL:
lv: Servera URL:

[ctx: no key available]
en: none
lv: nav

en: Decrypt File
lv: Atšifrēt failu

en: Create Revocation Certificate
lv: Izveidot atsaukšanas sertifikātu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Create revocation certificate for
lv: Izveidot atsaukšanas sertifikātu priekš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyID)
en: key id
lv: atslēgas id

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Reason for revocation:
lv: Atsaukšanas iemesls:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: No Reason
lv: Nav iemesla

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key Has Been Compromised
lv: Atslēga tika kompromitēta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is Superseded
lv: Atslēga ir aizvietota

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is No Longer Used
lv: Atslēga vairs netiek lietota

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Description:
lv: Apraksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSave)
en: Save certificate:
lv: Saglabāt sertifikātu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPrint)
en: Print certificate
lv: Drukāt sertifikātu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbImport)
en: Import into keyring
lv: Importēt atslēgu saisķī

[ctx: Mark default keyserver in GUI]
en: %1 (Default)
lv: %1 (Noklusētais)

en: 1 Key | %1 Keys
lv[0]: %1 atslēga
lv[1]: %1 atslēgas
lv[2]: %1 atslēgu

en: 1 Group | %1 Groups
lv[0]: %1 grupa
lv[1]: %1 grupas
lv[2]: %1 grupu

en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column Title of a column of emails]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009, revoked]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4, revoked
lv: ID %1, %2-bitu %3 atslēga, izveidota %4, atsaukta

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4
lv: ID %1, %2-bitu %3 atslēga, izveidota %4

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: New Key Created
lv: Jauna atslēga izveidota

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: You have successfully created the following key:
lv: Esat veiksmīgi izveidojis šo atslēgu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fingerprint:
lv: Pirkstu nospiedums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: <qt><b>Set as your default key:</b><br />
    <p>Checking this option sets the newly created key pair as the default key pair.</p></qt>
lv: <qt><b>Uzstādīt par noklusēto atslēgu:</b><br />
    <p>Ja ieslēgts, jaunizveidotais atslēgu pāris kļūs par noklusēto atslēgu pāri.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: Set as your default key
lv: Uzstādīt par noklusēto atslēgu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Revocation Certificate
lv: Atsaukšanas sertifikāts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: It is recommended to save or print a revocation certificate in case your key is compromised.
lv: Ieteicams saglabāt vai izdrukāt atsaukšanas sertifikātu, gadījumā ja jūsu privātā atslēga tiek nozagta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBsave)
en: Save as:
lv: Saglabāt kā:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBprint)
en: Print
lv: Drukāt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key to import:
lv: Importējamā atslēga:

en: Choose New Expiration
lv: Izvēlieties jaunu beigu datumu

[ctx: Key has unlimited lifetime]
en: Unlimited
lv: Neierobežots

en: Select Public Key
lv: Norādiet publisko atslēgu

en: Select Public Key for %1
lv: Izvēlieties publisko atslēgu priekš %1

en: Select Public Key for %2 and one more file | Select Public Key for %2 and %1 more files
lv[0]: Izvēlieties publisko atslēgu priekš %2 un vēl %1 failu
lv[1]: Izvēlieties publisko atslēgu priekš %2 un vēl %1 failus
lv[2]: Izvēlieties publisko atslēgu priekš %2 un vēl %1 failus

en: &Search:
lv: &Meklēt:

en: <b>Public keys list</b>: select the key that will be used for encryption.
lv: <b>Publisko atslēgu saraksts</b>: izvēlieties atslēgu, kuru izmantosiet šifrēšanai.

en: <b>ASCII encryption</b>: makes it possible to open the encrypted file/message in a text editor
lv: <b>ASCII šifrēšana</b>: ļauj atvērt šifrētu failu/ziņu teksta redaktorā

en: <b>Allow encryption with untrusted keys</b>: when you import a public key, it is usually marked as untrusted and you cannot use it unless you sign it in order to make it 'trusted'. Checking this box enables you to use any key, even if it has not be signed.
lv: <b>Ļaut šifrēt ar neuzticamām atslēgām</b>: kad jūs importējat publisko atslēgu, tā parasti tiek atzīmēta kā neuzticama, un to nevar izmantot atslēgu šifrēšanai, kamēr neesat atslēgu parakstījis, lai tā būtu uzticama. Atzīmējot šo opciju, jūs varēsiet izmantot jebkuru atslēgu, pat ja tā nav parakstīta.

en: <b>Hide user ID</b>: Do not put the keyid into encrypted packets. This option hides the receiver of the message and is a countermeasure against traffic analysis. It may slow down the decryption process because all available secret keys are tried.
lv: <b>Slēpt lietotāja ID</b>: Neievietot keyid šifrētajās pakotnēs. Opcija paslēpj saņēmēju un ir aizsardzība pret datu plūsmas analīzi. Tas var paildzināt atšifrēšanas procesu, jo tiek izmēģinātas visas atšifrēšanas atslēgas.

en: Symmetrical encryption
lv: Simetriskā šifrēšana

en: <b>Symmetrical encryption</b>: encryption does not use keys. You just need to give a password to encrypt/decrypt the file
lv: <b>Simetriskā šifrēšana</b>: šifrēšana neizmanto atslēgas. Jums tikai jāievada parole, lai šifrētu/atšifrētu failu

en: Custom option:
lv: Pielāgojama opcija:

en: <b>Custom option</b>: for experienced users only, allows you to enter a gpg command line option, like: '--armor'
lv: <b>Pielāgojama opcija</b>: tikai pieredzējušiem lietotājiem, atļauj ievadīt gpg komandrindas opcijas, piemēram: "--armor"

en: Private Key List
lv: Privāto atslēgu saraksts

en: Choose secret key for signing:
lv: Izvēlieties slepeno atslēgu parakstīšanai:

en: How carefully have you checked that the key really belongs to the person with whom you wish to communicate: | How carefully have you checked that the %1 keys really belong to the people with whom you wish to communicate:
lv[0]: Cik uzmanīgi esat pārbaudījis, vai šī %1 atslēga tiešām pieder cilvēkam, ar kuru vēlaties komunicēt:
lv[1]: Cik uzmanīgi esat pārbaudījis, vai šīs %1 atslēgas tiešām pieder cilvēkiem, ar kuriem vēlaties komunicēt:
lv[2]: Cik uzmanīgi esat pārbaudījis, vai šīs %1 atslēgas tiešām pieder cilvēkiem, ar kuriem vēlaties komunicēt:

en: I Will Not Answer
lv: Neatbildēšu

en: I Have Not Checked at All
lv: Neesmu neko pārbaudījis

en: I Have Done Casual Checking
lv: Esmu veicis parastu pārbaudi

en: I Have Done Very Careful Checking
lv: Esmu veicis ļoti uzmanīgu pārbaudi

en: Local signature (cannot be exported)
lv: Vietējais paraksts (nav eksportējams)

en: Do not sign all user id's (open terminal)
lv: Neparakstīt visus lietotāja id (atvērt termināli)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, keyIds)
en: Enter the ids or fingerprints of the keys to import as space separated list.
lv: Ievadiet atslēgu IDus vai pirkstu nospiedumus kā ar atstarpi atdalītu sarakstu.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to decrypt a text file, simply drag and drop it into the editor window. KGpg will do the rest. Even remote files can be dropped.</p>
    <p>Drag a public key into the editor window and kgpg will automatically import it if you want.</p>
lv: <p>Ja vēlaties atšifrēt teksta failu, vienkārši velciet un iemetiet to redaktora logā. KGpg izdarīs visu pats. Var iemest pat attālinātus failus.</p>
    <p>Velciet publiskās atslēgas uz redaktora logu un kgpg automātiski importēs šīs atslēgas, ja vēlēsieties.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The easiest way to encrypt a file: simply right click on the file, and you have an encrypt option in the contextual menu.
    This works in <strong>konqueror</strong> or on your Desktop!</p>
lv: <p>Vieglākais veids, lai nošifrētu failu, ir uzklikšķināt uz faila ar labo taustiņu, atvērsies konteksta izvēlne, kur būs arī darbības failu šifrēšanā.
    Strādā <strong>konqueror</strong> lietotnē un uz jūsu Darbvirsmas!</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to encrypt a message for several persons, just select several encryption keys by pressing the &quot;Ctrl&quot; key.</p>
lv: <p>Ja vēlaties šifrēt ziņu vairākām personām, tad izvēlieties vairākas šifrēšanas atslēgas turot nospiestu &quot;Ctrl&quot; taustiņu.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>To perform an operation on a key, open the key management window and right click on the key. A popup menu with all available options will appear.</p>
lv: <p>Lai veiktu darbības ar atslēgu, atveriet atslēgu pārvaldnieku un uzklikšķiniet ar labo peles taustiņu uz atslēgas. Atvērsies konteksta izvēlne ar visām pieejamām darbībām.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>Decrypt a file with a single mouse click on it. You will then be prompted for password, and then that is it!</p>
lv: <p>Atšifrējiet failu ar vienu peles klikšķi. Jums pajautās tikai parol un viss.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you only want to open the key manager, type this in the command line prompt: <pre>kgpg -k</pre>
    The editor can be reached by: <pre>kgpg -d</pre></p>
lv: <p>Ja vēlaties tikai atvērt atslēgu pārvaldnieku, ievadiet komandu līnijā: <pre>kgpg -k</pre>
    Redaktoru var atvērt ar komandu: <pre>kgpg -d</pre></p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>To open a file in the KGpg's editor and immediately decrypt it type: <pre>kgpg -s filename</pre></p>
lv: <p>Lai atvērtu failu KGpg redaktorā un uzreiz atšifrēt, ievadiet: <pre>kgpg -s failanosaukums</pre></p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to change the password or expiration of a secret key simply double click on it to get the key properties dialog.</p>
lv: <p>Ja vēlaties mainīt paroli vai beigu datumu slepenajai atslēgai, vienkārši veiciet dubultklikšķi uz atslēgas, lai atvērtu rekvizītu logu.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>You can reach your default key by pressing &quot;Ctrl+Home&quot; in the key manager.</p>
lv: <p>Jūs varat nokļūt uz noklusēto atslēgu nospiežot &quot;Ctrl+Home&quot; atslēgu pārvaldniekā.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The number of signatures is shown as a tooltip if you hover the mouse on the size column in key manager. A key has to be expanded once for this to work.</p>
lv: <p>Parakstu skaits tiks parādīts paskaidrē, kad novietosiet kursoru virs izmēra kolonnas atslēgu pārvaldniekā. Lai tas strādātu nepieciešams lai atslēga būtu kaut reizi izvērsta.</p>

en: This image is very large. Use it anyway?
lv: Šis attēls ir ļoti liels. Vienalga izmantot?

en: Use Anyway
lv: Vienalga izmantot

en: Do Not Use
lv: Neizmantot

en: Enter old passphrase for <b>%1</b>
lv: Ievadiet veco paroli atslēgai <b>%1</b>

en: <qt>Enter new passphrase for <b>%1</b><br />If you forget this passphrase all your encrypted files and messages will be inaccessible.</qt>
lv: <qt>Ievadiet jauno paroli priekš <b>%1</b><br />Ja jūs aizmirsīsiet šo paroli, visi jūsu šifrētie faili un vēstules nebūs pieejami.</qt>

en: Generating New Key for %1
lv: Ģenerē jaunu atslēgu priekš %1

en: <p><b>Enter passphrase for %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
lv: <p><b>Ievadiet paroli atslēgai %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />Parolē vajadzētu lietot speciālos simbolus un nejaušas virknes.</p>

en: <p><b>Enter passphrase for %1</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
lv: <p><b>Ievadiet paroli atslēgai %1</b>:<br />>Parolē vajadzētu lietot speciālos simbolus un nejaušas virknes.</p>

en: Generating Key
lv: Ģenerē atslēgu

en: Generating prime numbers
lv: Ģenerē pirmskaitli

en: Generating DSA key
lv: Ģenerē DSA atslēgu

en: Generating ElGamal key
lv: Ģenerē EIGamal atslēgu

en: Waiting for entropy
lv: Gaida līdz sakrāsies entropija

en: The entropy pool ran empty. The key generation process is stalled until enough entropy is present. You can generate entropy e.g. by moving the mouse or typing at the keyboard. The easiest way is by using another application until the key generation continues.
lv: Entropjas krājums ir iztukšots. Atslēgas ģenerēšanas process ir apstājies līdz sakrāsies pietiekami daudz entropijas. Entropijas ģenerēšaos pav paātrināt, piemēram, kustinot peli vai spaidot tastatūras taustiņus. Visvienkāršākais veids ir darbināt kādu citu programmu līdz atslēgas ģenerēšana ir pabeigta.

en: Key %1 generated
lv: Atslēga %1izveidota

en: No key imported.<br />Please see the detailed log for more information.
lv: Neviena atslēga nav importēta.<br/>Žurnālā pieejama papildus informācija.

en: New Key | New Keys
lv[0]: Jauna atslēga
lv[1]: Jaunas atslēgas
lv[2]: Jaunas atslēgas

en: Key with new User Id | Keys with new User Ids
lv[0]: Atslēga ar jaunu lietotāja ID
lv[1]: Atslēgas ar jaunu lietotāja ID
lv[2]: Atslēgas ar jaunu lietotāja ID

en: Key with new Signatures | Keys with new Signatures
lv[0]: Atslēga ar jauniem parakstiem
lv[1]: Atslēgas ar jauniem parakstiem
lv[2]: Atslēgas ar jauniem parakstiem

en: Key with new Subkeys | Keys with new Subkeys
lv[0]: Atslēga ar jaunām apakšatslēgām
lv[1]: Atslēgas ar jaunām apakšatslēgām
lv[2]: Atslēgas ar jaunām apakšatslēgām

en: New Private Key | New Private Keys
lv[0]: Jauna privātā atslēga
lv[1]: Jaunas privātā atslēgas
lv[2]: Jaunas privātā atslēgas

en: Unchanged Key | Unchanged Keys
lv[0]: Nemainīta atslēga
lv[1]: Nemainītas atslēgas
lv[2]: Nemainītas atslēgas

en: <b>Connecting to the server...</b>
lv: <b>Pieslēdzas serverim...</b>

en: Keyserver
lv: Atslēgu serveris

en: Requesting Passphrase
lv: Pieprasa paroli

en:  or
lv:  vai

en: Enter passphrase for <b>%1</b>
lv: Ievadiet paroli atslēgai <b>%1</b>

en: <p><b>Bad passphrase</b>. You have 1 try left.</p> | <p><b>Bad passphrase</b>. You have %1 tries left.</p>
lv[0]: <p><b>Nederiga parole</b>. Jums palicis %1 mēģinājums.</p>
lv[1]: <p><b>Nederiga parole</b>. Jums palikuši %1 mēģinājumi.</p>
lv[2]: <p><b>Nederiga parole</b>. Jums palikuši %1 mēģinājumi.</p>
