kgpg - en to ne translation catalogue (332 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name (minimum 5 characters):
ne: नाम (न्यूनतम ५ क्यारेक्टर):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_EmailSorting) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Email:
ne: इमेल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comment (optional):
ne: टिप्पणी (वैकल्पिक):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Custom decryption command:
ne: अनुकूल गुप्तिकरण उल्टाउने आदेश:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Encryption) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capEncrypt)
en: Encryption
ne: गुप्तिकरण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: ASCII armored encryption
ne: ASCII आर्मोरेड गुप्तिकरण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: Use *.pgp extension for encrypted files
ne: गुप्तिकरण गरिएको फाइलका लागि  *.pgp विस्तार प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: Custom encryption command:
ne: अनुकूल गुप्तिकरण आदेश:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: Always encrypt with:
ne: यससँग सधै गुप्तिकरण गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: Encrypt files with:
ne: यससँग फाइल गुप्तिकरण गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: Allow encryption with untrusted keys
ne: अविश्वासिलो कुज्जीसँग गुप्तिकरण अनुमति दिनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: Hide user id
ne: प्रयोगकर्ता आईडी लुकाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: PGP 6 compatibility
ne: PGP 6 अनुकुलता

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: GnuPG Home
ne: GnuPG गृह

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: Home location:
ne: गृह स्थान:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: Configuration file:
ne: कन्फिगरेसन फाइल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeHome)
en: Change...
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: GnuPG Binary
ne: GnuPG बाइनरी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: Program path:
ne: कार्यक्रम मार्ग:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_agent)
en: Use GnuPG agent
ne: GnuPG अभिकर्ता प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGlobal)
en: Global Settings
ne: विश्वव्यापी सेटिङ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: <qt><b>Start KGpg automatically at KDE startup:</b><br />
    <p>If checked KGpg will start automatically each time that KDE starts up.</p></qt>
ne: <qt><b>केडीई सुरुआतमा स्वचालित रूपमा KGpg सुरु गर्नुहोस्:</b><br />
    <p>यदि जाँच गरिएमा केडीई सुरु हुँदा प्रत्येक पटक KGpg स्वचालित रूपमा सुरु हुनेछ ।</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: Start KGpg automatically at login
ne: लगइन हुँदा स्वचालित रूपमा KGpg सुरु गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: Use mouse selection instead of clipboard
ne: क्लिपबोर्डको सट्टामा माउस चयन प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: Display warning before creating temporary files
    (only occurs on remote files operations)
ne: अस्थायी फाइल सिर्जना गर्नु अघि चेतावनी प्रर्दशन गर्नुहोस्
    (टाढाको फाइल सञ्चालनमा मात्र हुन्छ)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabApplet)
en: Applet && Menus
ne: एप्लेट र मेनु

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox11)
en: Konqueror Service Menus
ne: कनक्वेरर सेवा मेनु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sign file service menu:
ne: फाइल सेवा मेनु साइन गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Disable
ne: अक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with All Files
ne: सबै फाइलसँग सक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Decrypt file service menu:
ne: फाइल सेवा मेनु गुप्तिकरणबाट हटाउनुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with Encrypted Files
ne: गुप्तिकरण गरिएको फाइलसँग सक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: System Tray Applet
ne: प्रणाली ट्रे एप्लेट

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick)
en: Key Manager
ne: कुञ्जी प्रबन्धक

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabEditor)
en: Editor
ne: सम्पादक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <b>INFORMATION</b>:
    Only the default server will be stored in GnuPG's configuration file,
    all others will be stored for use by KGpg only.
ne: <b>सूचना</b>:
    केबल पूर्वनिर्धारित सर्भर मात्र GnuPG को कन्फिगरेसन फाइलमा भण्डारण गरिनेछ,
    अरू सबै KGpg द्वारा प्रयोगका लागि मात्र भण्डारण गरिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseProxy)
en: Honor HTTP proxy when available
ne: उपलब्ध हुँदा HTTP प्रोक्सीलाई सम्मान गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_default)
en: &Set as Default
ne: पूर्वनिर्धारित रूपमा सेट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_add)
en: &Add...
ne: थप्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_del)
en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Key Colors
ne: कुञ्जी रङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUltimate)
en: Ultimately trusted keys:
ne: अन्तिममा विश्वास गरिएको कुञ्जी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustTrusted)
en: Trusted keys:
ne: विश्वासिलो कुञ्जी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustMarginally)
en: Marginally trusted keys:
ne: सिमान्तमा विश्वास गरिएको कुञ्जी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustExpired)
en: Expired keys:
ne: म्याद सकिएको कुञ्जी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustRevoked)
en: Revoked keys:
ne: खारेज गरिएको कुञ्जी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUnknown)
en: Unknown keys:
ne: अज्ञात कुञ्जी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustDisabled)
en: Disabled keys:
ne: अक्षम पारिएको कुञ्जी:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Editor Font
ne: सम्पादक फन्ट

en: Marginally
ne: सीमान्तता

en: Fully
ne: पूर्ण

en: Ultimately
ne: अन्तिममा

en: [No user id found]
ne: [प्रयोगकर्ता आईडी फेला परेन]

en: %1 subkey
ne: %1 सहायक कुञ्जी

en: Photo id
ne: फोटो आईडी

en: Info
ne: जानकारी

en: Untitled
ne: शीर्षक नभएको

en: &Encrypt File...
ne: फाइल गुप्तिकरण गर्नुहोस्...

en: &Decrypt File...
ne: फाइल गुप्तिकरण उल्टाउनुहोस्...

en: &Open Key Manager
ne: कुञ्जी प्रबन्धक खोल्नुहोस्

en: &Generate Signature...
ne: हस्ताक्षर उत्पन्न गर्नुहोस्...

en: &Verify Signature...
ne: हस्ताक्षर रूजु गर्नुहोस्...

en: &Check MD5 Sum...
ne: MD5 योगफल जाँच गर्नुहोस्...

en: &Unicode (utf-8) Encoding
ne: युनिकोड (utf-8) सङ्केतन

en: En&crypt
ne: गुप्तिकरण गर्नुहोस्

en: &Decrypt
ne: गुप्तिकरण उल्टाउनुहोस्

en: S&ign/Verify
ne: साइन/रूजु गर्नुहोस्

en: The document "%1" has changed.
    Do you want to save it?
ne: "%1" कागजात परिवर्तन भएको छ । 
     तपाईँ यसलाई बचत गर्न चाहानुहुन्छ?

en: Close the document
ne: कागजात बन्द गर्नुहोस्

en: The document could not be saved, please check your permissions and disk space.
ne: कागजात बचत गर्न सकेन, कृपया तपाईँको अनुमति र डिस्क खाली स्थान जाँच गर्नुहोस् ।

en: Overwrite existing file %1?
ne: अवस्थित %1 फाइल अधिलेखन गर्नुहुन्छ ?

en: Open File to Encode
ne: सङ्केतन गर्न फाइल खोल्नुहोस्

en: *|All Files
ne: *|सबै फाइल

en: Open File to Decode
ne: डिकोड गर्न फाइल खोल्नुहोस्

en: Decrypt File To
ne: यसमा फाइल गुप्तिकरण उल्टाउनुहोस्

en: Save File
ne: फाइल बचत गर्नुहोस्

en: File Already Exists
ne: फाइल पहिल्यै अवस्थित छ

en: Open File to Sign
ne: साइन गर्न फाइल खोल्नुहोस्

en: Open File to Verify
ne: रूजु गर्न फाइल खोल्नुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_import)
en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Do Not Import
ne: आयात नगर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (signature)
en: Si&gnature
ne: हस्ताक्षर

en: MD5 Checksum
ne: MD5 चेकसम

en: Compare MD5 with Clipboard
ne: MD5 लाई क्लिपबोर्डसँग तुलना गर्नुहोस्

en: MD5 sum for <b>%1</b> is:
ne: <b>%1</b> का लागि MD5 योगफल:

en: <b>Unknown status</b>
ne: <b>अज्ञात वस्तुस्थिति</b>

en: Clipboard content is not a MD5 sum.
ne: क्लिपबोर्ड सामग्री MD5 योगफल होइन ।

en: <b>Correct checksum</b>, file is ok.
ne: <b>चेकसम सुधार गर्नुहोस्</b>, फाइल ठीक छ ।

en: Could not download file.
ne: फाइल डाउनलोड गर्न सकेन ।

en: Decryption failed.
ne: गुप्तिकरण उल्टाउन असफल ।

en: Encryption failed.
ne: गुप्तिकरण असफल ।

en: Signing not possible: bad passphrase or missing key
ne: साइनिङ सम्भव छैन: खराब पासफ्रेज वा हराइरहेको कुञ्जी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonimport)
en: &Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Import key in your list
ne: तपाईँको सूचीमा कुञ्जी आयात गर्नुहोस्

en: Do &Not Import
ne: आयात नगर्नुहोस्

en: Will not import this key in your list
ne: यो कुञ्जी तपाईँको सूचीमा आयत हुने छैन

en: Missing Key
ne: हराइरहेको कुञ्जी

en: Processing folder compression and encryption
ne: प्रक्रियागत फोल्डर सङ्कुचन र गुप्तिकरण

en: Unable to create temporary file
ne: अस्थायी फाइल सिर्जना गर्न अक्षम

en: Zip
ne: जिप

en: Available Trusted Keys
ne: उपलब्ध विश्वासिलो कुञ्जी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: Keys in the Group
ne: समूहमा कुञ्जी

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KeyExport)
en: Public Key Export
ne: सार्वजनिक कुञ्जी निर्यात

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkFile)
en: File:
ne: फाइल:

en: Bad old passphrase, the passphrase for the key was not changed
ne: खराब पुरानो पासफ्रेज, कुञ्जीका लागि पासफ्रेज परिवर्तन गरिएको थिएन

en: Could not change passphrase
ne: पासफ्रेज परिवर्तन गर्न सकेन

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Key Server:</b><br /> <p>A Key Server is a centralized repository of PGP/GnuPG keys connected to the Internet which can be conveniently accessed in order to obtain or deposit keys. Select from the drop down list to specify which key server should be used.</p> <p>Often these keys are held by people whom the user has never met and as such the authenticity is dubious at best. Refer to the GnuPG manual covering "Web-of-Trust" relationships to find out how GnuPG works around the problem of verifying authenticity.</p> </qt>
ne: <qt><b>कुञ्जी सर्भर:</b><br /> <p>कुञ्जी सर्भर भनेको कुञ्जीलाई जम्मा गर्न वा प्राप्त गर्नका लागि सजिलोसँग पहुँच गर्ने सकिने इन्टरनेटमा जडान गरिएकोPGP/GnuPG कुञ्जीको केन्द्रिकृत भण्डार हो । कुन कुञ्जी सर्भर प्रयोग गरिनु पर्छ निर्दिष्ट गर्न ड्रप डाउन सूचीबाट चयन गर्नुहोस् ।</p> <p>जहिल्यै पनि यि कुञ्जीहरू त्यस्ता मानिसहरूद्वारा जसलाई प्रयोगकर्ताले कहिल्यै नभेटेको र आधिकारिक्ता अस्पष्ट भएका जस्तैले राखिएका हुन्छन् । आधिकारिक्ता रुजुमा समस्या आउँदा GnuPG ले कसरी काम गर्छ फेला पार्न GnuPG म्यानुअल आवरण"Web-of-Trust" सम्बन्धमा सन्दर्भ देखाउनुहोस् ।</p> </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Key server:
ne: कुञ्जी सर्भर:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kCBimportks)
en: <b>Key Server Drop Down Dialog:</b>
    Allows the user to select the Key Server which will be used to import PGP/GnuPG keys into the local keyring.
ne: <b>कुञ्जी सर्भर ड्रप डाउन संवाद:</b>
    प्रयोगकर्तालाई स्थानीय किरिङमा PGP/GnuPG कुञ्जी आयात गर्न प्रयोग गरिने कुञ्जी सर्भर चयन गर्न अनुमति दिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text to search or ID of the key to import:
ne: खोजी गर्नुपर्ने पाठ वा आयात गर्नुपर्ने कुञ्जीको आईडी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyI) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyE)
en: Honor HTTP proxy:
ne: HTTP प्रोक्सी सम्मान गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonsearch)
en: &Search
ne: खोजी गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_export)
en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Key to be exported:
ne: निर्यात गरिनु पर्ने कुञ्जी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportAttributes)
en: Export attributes (photo id)
ne: निर्यात विशेषता (फोटो आईडी)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: &Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Key Server
ne: कुञ्जी सर्भर

en: You must enter a search string.
ne: तपाईँले खोजी स्ट्रिङ प्रविष्ट गर्नैपर्दछ ।

en: Connecting to the server...
ne: सर्भरमा जडान गर्दैछ...

en: You must choose a key.
ne: तपाईँले कुञ्जी छनोट गर्नैपर्दछ ।

en: Key Management
ne: कुञ्जी व्यवस्थापन

en: &Open Editor
ne: सम्पादक खोल्नुहोस्

en: &Key Server Dialog
ne: कुञ्जी सर्भर संवाद

en: &Go to Default Key
ne: पूर्वनिर्धारित कुञ्जीमा जानुहोस्

en: View GnuPG Manual
ne: GnuPG म्यानुअल हेर्नुहोस्

en: &Refresh List
ne: सूची ताजा पार्नुहोस्

en: Edit Key in &Terminal
ne: टर्मिनलमा कुञ्जी सम्पादन गर्नुहोस्

en: &Generate Key Pair...
ne: कुञ्जी जोडी उत्पन्न गर्नुहोस्...

en: &Import Key...
ne: कुञ्जी आयात गर्नुहोस्...

en: &Create New Contact in Address Book
ne: ठेगाना पुस्तकमा नयाँ सम्पर्क सिर्जना गर्नुहोस्

en: &Delete Group
ne: समूह मेट्नुहोस्

en: Set as De&fault Key
ne: पूर्वनिर्धारित कुञ्जीको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Export Secret Key...
ne: गुप्त कुञ्जी निर्यात गर्नुहोस्...

en: Delete Key Pair
ne: कुञ्जी जोडी मेट्नुहोस्

en: Revoke Key...
ne: कुञ्जी खारेज गर्नुहोस्...

en: &Regenerate Public Key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी पुन: उत्पन्न गर्नुहोस्

en: &Open Photo
ne: फोटो खोल्नुहोस्

en: &Delete Photo
ne: फोटो मेट्नुहोस्

en: Import &Missing Signatures From Keyserver
ne: कुञ्जी सर्भरबाट हराइरहेको हस्ताक्षर आयात गर्नुहोस्

en: Trust
ne: विश्वास

en: Size
ne: साइज

en: Creation
ne: सिर्जना

en: Expiration
ne: म्याद समाप्ति

en: &Photo ID's
ne: फोटो आईडी

en: Generating new key pair
ne: नयाँ कुञ्जी जोडी उत्पन्न गर्दैछ

en: Bad passphrase. Cannot generate a new key pair.
ne: खराब पासफ्रेज । नयाँ कुञ्जी उत्पन्न गर्न सक्दैन ।

en: Aborted by the user. Cannot generate a new key pair.
ne: प्रयोगकर्ताद्वारा परित्याग गरियो । नयाँ कुञ्जी जोडी उत्पन्न गर्न सक्दैन ।

en: The email address is not valid. Cannot generate a new key pair.
ne: इमेल ठेगाना वैध छैन । नयाँ कुञ्जी जोडी उत्पन्न गर्न सक्दैन ।

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, newKey)
en: New Key Pair Created
ne: नयाँ कुञ्जी जोडी सिर्जना गरियो

en: backup copy
ne: जगेडा प्रति

en: You can only refresh primary keys. Please check your selection.
ne: तपाईँले प्राथमिक कुञ्जी मात्र ताजा पार्न सक्नुहुन्छ । कृपया तपाईँको चयन जाँच गर्नुहोस् ।

en: Add New User Id
ne: नयाँ प्रयोगकर्ता आईडी थप्नुहोस्

en: Public Key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी

en: Sub Key
ne: सहायक कुञ्जी

en: Secret Key Pair
ne: गुप्त कुञ्जी जोडी

en: Key Group
ne: कुञ्जी समूह

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capSign)
en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: User ID
ne: प्रयोगकर्ता आईडी

en: Revocation Signature
ne: खारेजी हस्ताक्षर

en: Photo ID
ne: फोटो आईडी

en: Orphaned Secret Key
ne: छुट्टयाइएको गुप्त कुञ्जी

en: Creation of the revocation certificate failed...
ne: खारेजी प्रमाणपत्रको सिर्जना असफल...

en: Export PRIVATE KEY As
ne: यस रूपमा व्यक्तिगत कुञ्जी निर्यात गर्नुहोस्

en: Your secret key could not be exported.
    Check the key.
ne: तपाईँको गुप्त कुञ्जी निर्यात गर्न सकेन ।
    कुञ्जी जाँच गर्नुहोस् ।

en: Your public key could not be exported
    Check the key.
ne: तपाईँको सार्वजनिक कुञ्जी निर्यात गर्न सकेन ।
    कुञ्जी जाँच गर्नुहोस् ।

en: Generate
ne: उत्पन्न गर्नुहोस्

en: Do Not Generate
ne: उत्पन्न नगर्नुहोस्

en: <qt>Are you sure you want to delete group <b>%1</b> ?</qt>
ne: <qt>तपाईँ समूह मेट्न<b>%1</b>निश्चित हुनुहुन्छ ?</qt>

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: <qt>You cannot create a group containing signatures, subkeys or other groups.</qt>
ne: <qt>तपाईँले हस्ताक्षर समाविष्ट समूह, सहायक कुञ्जी वा अन्य समूह सिर्जना गर्न सक्नुहुन्न ।</qt>

en: Create New Group
ne: नयाँ समूह सिर्जना गर्नुहोस्

en: Following keys are not valid or not trusted and will not be added to the group:
ne: निम्न कुञ्जीहरू वैध छैन वा विश्वासिलो छैन र समूहमा थप गरिने छैन:

en: <qt>No valid or trusted key was selected. The group <b>%1</b> will not be created.</qt>
ne: <qt>वैध वा विश्वासिलो कुञ्जी चयन गरिएको थिएन । समूह<b>%1</b> सिर्जना गरिने छैन ।</qt>

en: Group Properties
ne: समूह गुण

en: You can only sign primary keys. Please check your selection.
ne: तपाईँले प्राथमिक कुञ्जी मात्र साइन गर्न सक्नुहुन्छ । कृपया तपाईँको चयन जाँच गर्नुहोस् ।

en: Edit key manually to delete a self-signature.
ne: आफ्नो हस्ताक्षर मेट्न कुञ्जी म्यानुअल तरिकाले सम्पादन गर्नुहोस् ।

en: Requested operation was unsuccessful, please edit the key manually.
ne: अनुरोध गरिएको सञ्चालन असफल भयो, कृपया कुञ्जी म्यानुअल तरिकाले सम्पादन गर्नुहोस् ।

en: <qt><b>Delete the following public key?</b></qt> | <qt><b>Delete the following %1 public keys?</b></qt>
ne[0]: <qt><b>निम्न सार्वजनिक कुञ्जी मेट्नुहुन्छ ?</b></qt>
ne[1]: <qt><b>निम्न %1 सार्वजनिक कुज्जी मेट्नुहुन्छ ?</b></qt>

en: Key Import
ne: कुञ्जी आयात

en: Open File
ne: फाइल खोल्नुहोस्

en: Importing...
ne: आयात गर्दैछ...

en: KGpg - encryption tool
ne: KGpg - गुप्तिकरण उपकरण

en: &Encrypt Clipboard
ne: क्लिपबोर्ड गुप्तिकरण गर्नुहोस्

en: &Decrypt Clipboard
ne: क्लिपबोर्ड गुप्तिकरण उल्टाउनुहोस्

en: &Sign/Verify Clipboard
ne: क्लिपबोर्ड साइन/रुजु गर्नुहोस्

en: Clipboard is empty.
ne: क्लिपबोर्ड खाली छ ।

note: i18n: ectx: Menu (managekeys)
en: &Keys
ne: कुञ्जी

note: i18n: ectx: Menu (show_details)
en: &Show Details
ne: विस्तृत देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (groups)
en: &Groups
ne: समूह

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
ne: <p>तपाईँको कुञ्जी रिङमा <b>%1</b> फाइल आयात गर्न चाहनुहुन्छ ?</p>

en: Cannot decrypt and show folder.
ne: गुप्तिकरण उल्टाउन र फोल्डर देखाउन सकिदैन ।

en: Cannot sign folder.
ne: फोल्डर साइन गर्न सक्दैन ।

en: Cannot verify folder.
ne: फोल्डर रूजु गर्न सक्दैन ।

en: Unable to perform requested operation.
    Please select only one folder, or several files, but do not mix files and folders.
ne: अनुरोध गरिएको सञ्चालन कार्यसम्पादन गर्न अक्षम ।
    कृपया एउटा मात्र फोल्डर वा धेरै फाइल चयन गर्नुहोस् तर फाइल र फोल्डर मिश्रण नगर्नुहोस् ।

en: Encrypt file
ne: फाइल गुप्तिकरण गर्नुहोस्

en: Open key manager
ne: कुञ्जी प्रबन्धक खोल्नुहोस्

en: Show encrypted file
ne: गुप्तिकरण गरिएको फाइल देखाउनुहोस्

en: Sign File
ne: फाइल साइन गर्नुहोस्

en: Verify signature
ne: हस्ताक्षर रूजु गर्नुहोस्

en: File to open
ne: खोल्नु पर्ने फाइल

note: i18n: ectx: label, entry (CustomDecrypt), group (Decryption)
en: Custom decryption command.
ne: अनुकूल गुप्तिकरण उल्टाउने आदेश ।

note: i18n: ectx: label, entry (CustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Custom encryption options
ne: अनुकूल गुप्तिकरण विकल्प

note: i18n: ectx: label, entry (AllowCustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Allow custom encryption options
ne: अनुकूल गुप्तिकरण विकल्प अनुमति दिनुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (FileEncryptionKey), group (Encryption)
en: File encryption key.
ne: फाइल गुप्तिकरण कुञ्जी ।

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptFilesTo), group (Encryption)
en: Encrypt files
ne: फाइल गुप्तिकरण गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (AsciiArmor), group (Encryption)
en: Use ASCII armored encryption.
ne: ASCII आर्मोरेड गुप्तिकरण प्रयोग गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedKeys), group (Encryption)
en: Allow encryption with untrusted keys.
ne: अविश्वासिलो कुञ्जीसँग गुप्तिकरण अनुमति दिनुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (HideUserID), group (Encryption)
en: Hide the user ID.
ne: प्रयोगकर्ता आईडी लुकाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (PgpCompatibility), group (Encryption)
en: Enable PGP 6 compatibility.
ne: PGP 6 अनुकूलता सक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (PgpExtension), group (Encryption)
en: Use *.pgp extension for encrypted files.
ne: गुप्तिकरण गरिएको फाइलका लागि *.pgp विस्तार प्रयोग गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (GpgConfigPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg configuration file.
ne: gpg कन्फिगरेसन फाइलको मार्ग ।

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General Options)
en: Is the first time the application runs.
ne: अनुप्रयोग चलाएको पहिलो पटक हो ।

note: i18n: ectx: label, entry (EditorGeometry), group (General Options)
en: The size of the editor window.
ne: सम्पादक सञ्झ्यालको साइज ।

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTrust), group (General Options)
en: Show the trust value in key manager.
ne: कुञ्जी प्रबन्धकमा विश्वास मान देखाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpi), group (General Options)
en: Show the expiration value in key manager.
ne: कुञ्जी प्रबन्धकमा म्याद समाप्ति मान देखाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSize), group (General Options)
en: Show the size value in key manager.
ne: कुञ्जी प्रबन्धकमा साइज मान देखाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCreat), group (General Options)
en: Show the creation value in key manager.
ne: कुञ्जी प्रबन्धकमा सिर्जना मान देखाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (UseMouseSelection), group (User Interface)
en: Use the mouse selection instead of the clipboard.
ne: क्लिपबोर्डको सट्टामा माउस चयन प्रयोग गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (User Interface)
en: Start KGpg automatically at KDE startup.
ne: केडीई सुरुआतमा स्वचालित रूपमा KGpg सुरु गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (RemoteFileWarn), group (User Interface)
en: Display a warning before creating temporary files during remote file operations.
ne: टाढाको फाइल सञ्चालनको समयमा अस्थायी फाइल सिर्जना गर्नु अघि चेतावनी प्रर्दशन गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (LeftClick), group (User Interface)
en: Choose default left-click behavior
ne: पूर्वनिर्धारित बायाँ क्लिक व्यवहार छनोट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle encrypted drops
ne: गुप्तिकरण गरिएको ड्रप ह्यन्डल गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (UnencryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle unencrypted drops
ne: गुप्तिकरण नगरिएको ड्रप ह्यान्डल गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (SignMenu), group (User Interface)
en: Show the "sign file" service menu.
ne: "साइन फाइल" सेवा मेनु देखाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptMenu), group (User Interface)
en: Show the "decrypt file" service menu.
ne: "फाइल गुप्तिकरण उल्टाउनुहोस्" सेवा मेनु देखाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGood), group (Key Colors)
en: Color used for trusted keys.
ne: विश्वासिलो कुञ्जीका लागि प्रयोग गरिएको रङ ।

note: i18n: ectx: label, entry (ColorRev), group (Key Colors)
en: Color used for revoked keys.
ne: खारेज गरिएको कुञ्जीका लागि प्रयोग गरिएको रङ ।

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUnknown), group (Key Colors)
en: Color used for unknown keys.
ne: अज्ञात कुञ्जीका लागि प्रयोग गरिएको रङ ।

note: i18n: ectx: label, entry (ColorBad), group (Key Colors)
en: Color used for untrusted keys.
ne: अविश्वासिलो कुञ्जीका लागि प्रयोग गरिएको रङ ।

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMarginal), group (Key Colors)
en: Color used for marginally trusted keys.
ne: सिमान्तमा विश्वास गरिएको कुञ्जीका लागि प्रयोग गरिएको रङ ।

note: i18n: ectx: label, entry (ColorExpired), group (Key Colors)
en: Color used for expired keys.
ne: म्याद समाप्त भएको कुञ्जीका लागि प्रयोग गरिएको रङ ।

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (Text Font)
en: Font
ne: फन्ट

note: i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (Key Servers)
en: Use HTTP proxy when available.
ne: उपलब्ध हुँदा HTTP प्रोक्सी प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Temporary File Creation
ne: अस्थायी फाइल सिर्जना

en: Compression method for archive:
ne: सङ्ग्रहका लागि सङ्कुचन विधि:

en: Do Not Start
ne: सुरु नगर्नुहोस्

en: Unless you want to try some unusual settings, just click on the "next" button.
ne: तपाईँले केही असमान्य सेटिङ चाहनु भएसम्म"पछिल्लो" बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: KGpg needs to know where your GnuPG configuration file is stored.
ne: KGpg लाई तपाईँको GnuPG कन्फिगरेसन फाइल भण्डारण भएको स्थान थाहा हुन पर्दछ ।

en: Your default key:
ne: तपाईँको पूर्वनिर्धारित कुञ्जी:

en: Create Config
ne: कन्फिग सिर्जना गर्नुहोस्

en: Do Not Create
ne: सिर्जना नगर्नुहोस्

en: &Expert Mode
ne: सिपालु मोड

en: You must give a name.
ne: तपाईँले नाम दिनु पर्दछ ।

en: The name must have at least 5 characters
ne: नाम कम्तिमा ५ क्यारेक्टरको हुनुपर्छ

en: You are about to create a key with no email address
ne: तपाईँले इमेल ठेगाना बिनाको कुञ्जी सिर्जना गर्न लाग्नुभएको छ

en: Email address not valid
ne: इमेल ठेगाना वैध छैन

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyGenerate)
en: Key Generation
ne: कुञ्जी उत्पति

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vgroup)
en: Generate Key Pair
ne: कुञ्जी जोडी उत्पन्न गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Commen&t (optional):
ne: टिप्पणी (वैकल्पिक):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
ne: समाप्ति:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Days
ne: दिन

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Weeks
ne: हप्ता

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Months
ne: महिना

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Years
ne: वर्ष

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Key size:
ne: कुञ्जी साइज:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Algorithm:
ne: अल्गोरिदम:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
ne: कुञ्जी आईडी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
ne: टिप्पणी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
ne: सिर्जना:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
ne: विश्वास:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
ne: मालिकको विश्वास:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
ne: अल्गोरिदम:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
ne: लम्बाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
ne: फोटो छैन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
ne: कुञ्जी अक्षम पार्नुहोस्

en: Decryption
ne: गुप्तिकरण उल्टाउनुहोस्

en: Appearance
ne: देखावट

en: GnuPG Settings
ne: GnuPG सेटिङ

en: Key Servers
ne: कुञ्जी सर्भर

en: Misc
ne: विविध

en: New GnuPG Home Location
ne: नयाँ GnuPG गृह स्थान

en: No Configuration File Found
ne: कन्फिगरेसन फाइल फेला परेन

en: Create
ne: सिर्जना गर्नुहोस्

en: Ignore
ne: उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Cannot create configuration file. Please check if destination media is mounted and if you have write access.
ne: कन्फिगरेसन फाइल सिर्जना गर्न सक्दैन । कृपया गन्तव्य मिडिया माउन्ट गरिएको र यदि तपाईँसँग लेख्न पहुँच छ भने जाँच गर्नुहोस् ।

en: Key server URLs may not contain whitespace.
ne: कुञ्जी सर्भर URLs सेतो खालीस्थान समावेश नगर्न सक्छ ।

en: Add New Key Server
ne: नयाँ कुञ्जी सर्भर थप्नुहोस्

en: Server URL:
ne: सर्भर URL:

en: Decrypt File
ne: फाइल गुप्तिकरण उल्टाउनुहोस्

en: Create Revocation Certificate
ne: खारेजी प्रमाणपत्र सिर्जना गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Create revocation certificate for
ne: यसका लागि खारेजी प्रमाणपत्र सिर्जना गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyID)
en: key id
ne: कुञ्जीआईडी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Reason for revocation:
ne: खारेजीका लागि कारण:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: No Reason
ne: कारण छैन

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key Has Been Compromised
ne: कुञ्जी मिलाइएको छ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is Superseded
ne: कुञ्जी अधिक्रमण गरिएको छ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is No Longer Used
ne: कुञ्जी लामो प्रयोग भएको छैन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Description:
ne: वर्णन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSave)
en: Save certificate:
ne: प्रमाणपत्र बचत गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPrint)
en: Print certificate
ne: प्रमाणपत्र मुद्रण गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbImport)
en: Import into keyring
ne: किरिङमा आयात गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: आईडी

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: New Key Created
ne: नयाँ कुञ्जी सिर्जना गरियो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: You have successfully created the following key:
ne: तपाईँले निम्न कुञ्जीहरू सफलता पूर्वक सिर्जना गर्नुभएको छ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name:
ne: नाम:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fingerprint:
ne: औठाछाप:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: Set as your default key
ne: तपाईँको पूर्वनिर्धारित कुञ्जीको रूपमा सेट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Revocation Certificate
ne: खारेजी प्रमाणपत्र

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: It is recommended to save or print a revocation certificate in case your key is compromised.
ne: यदि तपाईँको कुञ्जी सम्झौता गरेको अवस्थमा खारेजी प्रमाणपत्रलाई मुद्रण गर्न वा बचत गर्न सिफारिश गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBsave)
en: Save as:
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBprint)
en: Print
ne: मुद्रण गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key to import:
ne: आयत गर्नु पर्ने कुञ्जी:

en: Choose New Expiration
ne: नयाँ म्याद समाप्ति छनोट गर्नुहोस्

en: Select Public Key
ne: सार्वजनिक कुञ्जी चयन गर्नुहोस्

en: Select Public Key for %1
ne: %1 का लागि सार्वजनिक कुञ्जी चयन गर्नुहोस्

en: &Search:
ne: खोजी:

en: <b>Public keys list</b>: select the key that will be used for encryption.
ne: <b>सार्वजनिक कुञ्जी सूची</b>: कुञ्जी चयन गर्नुहोस् जुन गुप्तिकरणका लागि प्रयोग गरिने छ ।

en: <b>ASCII encryption</b>: makes it possible to open the encrypted file/message in a text editor
ne: <b>ASCII गुप्तिकरण</b>: पाठ सम्पादकमा गुप्तिकरण गरिएको फाइल/सन्देश खोल्न यसले सम्भव बनाउँदछ ।

en: <b>Allow encryption with untrusted keys</b>: when you import a public key, it is usually marked as untrusted and you cannot use it unless you sign it in order to make it 'trusted'. Checking this box enables you to use any key, even if it has not be signed.
ne: <b>अविश्वासिलो कुञ्जीसँग गप्तिकरण अनुमति दिनुहोस्</b>: जब तपाईँले सार्वजनिक कुञ्जी आयात गर्नुहुन्छ, यसलाई प्रायजसो अविश्वासिलो रूपमा चिन्ह लगाइन्छ र यसलाई 'विश्वासिलो' बनाउनका निम्ति साइन नगरिकन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्न । यदि यसलाई साइन गरिएको छैन भने पनि, यो बाकसमा जाँच गर्नाले तपाईँले कुनै कुञ्जी प्रयोग गर्न सक्षम पार्दछ ।

en: <b>Hide user ID</b>: Do not put the keyid into encrypted packets. This option hides the receiver of the message and is a countermeasure against traffic analysis. It may slow down the decryption process because all available secret keys are tried.
ne: <b>प्रयोगकर्ता आईडी लुकाउनुहोस्</b>: गुप्तिकरण गरिएको प्याकेटमा कुञ्जीआईडी नराख्नुहोस् । यो विकल्पले सन्देशको प्रापकलाई लुकाउँदछ र यो ट्राफिक विश्लेषण विरुद्धको विपरित नाप हो । यसले गुप्तिकरण उल्ट्याउने प्रक्रियालाई ढिला गर्न सक्दछ किनभने सबै उपलब्ध गुप्त कुञ्जीहरू प्रयास गरिएका छन् ।

en: Symmetrical encryption
ne: सममित गुप्तिकरण

en: <b>Symmetrical encryption</b>: encryption does not use keys. You just need to give a password to encrypt/decrypt the file
ne: <b>सममित गुप्तिकरण</b>: गुप्तिकरणले कुञ्जी प्रयोग गर्दैन । तपाईँले फाइल गुप्तिकरण गर्न/गुप्तिकरण उल्ट्याउन पासवर्ड दिन आवश्यक हुन्छ

en: Custom option:
ne: अनुकूल विकल्प:

en: <b>Custom option</b>: for experienced users only, allows you to enter a gpg command line option, like: '--armor'
ne: <b>अनुकूल विकल्प</b>: अनुभवि प्रयोगकर्ताका लागि मात्र, तपाईँलाई gpg आदेश रेखा विकल्प जस्तै : '--armor' प्रविष्ट गर्न अनुमति दिन्छ

en: Private Key List
ne: व्यक्तिगत कुञ्जी सूची

en: Choose secret key for signing:
ne: साइनिङका लाग गुप्त कुञ्जी छनोट गर्नुहोस्:

en: How carefully have you checked that the key really belongs to the person with whom you wish to communicate: | How carefully have you checked that the %1 keys really belong to the people with whom you wish to communicate:
ne[0]: तपाईँले सञ्चार गर्न चाहनुभएको व्यक्तिको नै कुञ्जी हो भनेर कति सावधानीपूर्वक जाँच गर्नुभएको छ:
ne[1]: तपाईँले सञ्चार गर्न चाहनुभएको व्यक्तिको नै %1 कुञ्जी हो भनेर कति सावधानीपूर्वक जाँच गर्नुभएको छ:

en: I Will Not Answer
ne: म उत्तर दिने छैन

en: I Have Not Checked at All
ne: मैले सबै जाँच गरेको छैन

en: I Have Done Casual Checking
ne: मैले आकस्मिक जाँच गरेको छु

en: I Have Done Very Careful Checking
ne: मैले धेरै सावधानीपूर्वक जाँच गरेको छु

en: Local signature (cannot be exported)
ne: स्थानीय हस्ताक्षर (निर्यात गर्न सकिँदैन)

en: Do not sign all user id's (open terminal)
ne: सबै प्रयोगकर्ता आईडी साइन नगर्नुहोस् (टर्मिनल खोल्नुहोस्)

en: This image is very large. Use it anyway?
ne: यो छवि धरै ठूलो छ । जसरी भए पनि यसको प्रयोग गर्नुहुन्छ ?

en: Use Anyway
ne: जसरी भए पनि प्रयोग गर्नुहोस्

en: Do Not Use
ne: प्रयोग नगर्नुहोस्

en: Enter old passphrase for <b>%1</b>
ne: <b>%1</b> का लागि पुरानो पासफ्रेज प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: <b>Connecting to the server...</b>
ne: <b>सर्भरमा जडान गर्दैछ...</b>

en:  or
ne:  वा

en: Enter passphrase for <b>%1</b>
ne: <b>%1</b> का लागि पासफ्रेज प्रविष्ट गर्नुहोस्
