kgpg - en to nl translation catalogue (651 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name (minimum 5 characters):
nl: Naam (minimaal 5 tekens):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_EmailSorting) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Email:
nl: E-mail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comment (optional):
nl: Commentaar (niet verplicht):

en: This function is not available on this system. The symbolic link to the private GnuPG keys cannot be created.
nl: Deze functie is niet beschikbaar op dit systeem. De symbolische koppeling naar de private GnuPG-sleutels kan niet gemaakt worden.

en: No mail was sent for the following user id because it belongs to a key without encryption capability: | No mail was sent for the following user ids because they belong to keys without encryption capability:
nl[0]: Er is geen e-mail verzonden voor de volgende gebrusers-id omdat het behoort tot een sleutel zonder mogelijkheid voor versleuteling:
nl[1]: Er is geen e-mail verzonden voor de volgende gebruikers-id's omdat het behoort tot sleutels zonder mogelijkheid voor versleuteling:

en: No mail was sent for the following user id because it was already signed: | No mail was sent for the following user ids because they were already signed:
nl[0]: Er is geen e-mail verzonden voor de volgende gebruikers-id omdat het al was getekend:
nl[1]: Er is geen e-mail verzonden voor de volgende gebruikers-id's omdat ze al waren getekend:

[ctx: %1 is 64 bit key id (in hex), text is used as email subject]
en: Your key %1
nl: Uw sleutel %1

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: <qt><b>Custom Decryption Command:</b><br />
    <p>This option allows the user to specify a custom command to be executed by GPG when decryption occurs. (This is recommended for advanced users only).</p></qt>
nl: <qt><b>Aangepast ontcijferingcommando:</b><br />
    <p>Met deze optie kunt u een commando opgeven dat moet worden uitgevoerd door GPG wanneer een bestand wordt ontcijferd. (Alleen aanbevolen voor ervaren gebruikers.)</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Custom decryption command:
nl: Aangepast ontcijferingcommando:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Encryption) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capEncrypt)
en: Encryption
nl: Versleuteling

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: <qt><b>ASCII armored encryption:</b> <br /> 
    <p>Checking this option outputs all encrypted files in a format that can be opened by a text editor and as such the output is suitable for placing in the body of an e-mail message.</p></qt>
nl: <qt><b>Versleutelde bestanden in ASCII opslaan:</b><br />
    <p>Als u deze optie selecteert worden versleutelde bestanden in een formaat opgeslagen dat het makkelijk maakt deze te openen in een teksteditor of in de body van een e-mailtje mee te sturen.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: ASCII armored encryption
nl: Versleutelde bestanden in ASCII opslaan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: <qt><b>Use *.pgp extension for encrypted files:</b><br />
    <p>Checking this option will append a .pgp extension to all encrypted files instead of a .gpg extension. This option will maintain compatibility with users of PGP (Pretty Good Privacy) software.</p></qt>
nl: <qt><b>De extensie *.pgp gebruiken voor versleutelde bestanden</b>:<br />
    <p>Als u deze optie selecteert zal KGpg versleutelde bestanden voorzien van de extensie .pgp in plaats van .gpg. Dit maakt het makkelijker voor gebruikers van PGP (Pretty Good Privacy)-software.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: Use *.pgp extension for encrypted files
nl: De extensie .pgp gebruiken voor versleutelde bestanden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: <qt><b>Custom encryption command:</b><br />
    <p>When activated, an entry field will be shown in the key selection dialog, enabling you to enter a custom command for encryption. This option is recommended for experienced users only.</p></qt>
nl: <qt><b>Aangepast commando voor versleuteling:</b><br />
    <p>Als u deze optie selecteert, dan hebt u in de sleutelselectiedialoog de gelegenheid een eigen commando voor versleuteling op te geven. Deze optie wordt alleen aanbevolen voor ervaren gebruikers.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: Custom encryption command:
nl: Aangepast commando voor versleuteling:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: <qt><b>Always encrypt with:</b><br />
    <p>This ensures all files/messages will also be encrypted with the chosen key. However, if the "Encrypt files with:" option is selected that chosen key will override the "Always encrypt with:" selection.</p></qt>
nl: <qt><b>Altijd versleutelen met:</b><br />
    <p>Dit zorgt ervoor dat alle berichten of bestanden met de gekozen sleutel worden versleuteld. Maar als u de optie "Bestanden versleutelen met:" hebt geselecteerd, dan krijgt die instelling voorrang boven de sleutel die u hier instelt.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: Always encrypt with:
nl: Altijd versleutelen met:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: <qt><b>Encrypt files with:</b><br />
    <p>Checking this option and selecting a key will force any file encryption operation to use the selected key. KGpg will not query for a recipient and the default key will be bypassed.</p></qt>
nl: <qt><b>Bestanden versleutelen met:</b><br />
    <p>Als u deze optie inschakelt en een sleutel selecteert zal elke versleutelingsoperatie deze gebruiken. KGpg zal u niet om een ontvanger vragen en de standaardsleutel negeren.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: Encrypt files with:
nl: Bestanden versleutelen met:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: <qt><b>Allow encryption with untrusted keys:</b><br />
    <p>When importing a public key, the key is usually marked as untrusted and as such cannot be used unless it is signed by the default key (thus making it 'trusted'). Checking this box enables any key to be used even if it is untrusted.</p></qt>
nl: <qt><b>Versleuteling toestaan met niet-vertrouwde sleutels:</b><br />
    <p>Als u een nieuwe publieke sleutel importeert, dan heeft deze nog niet de status 'vertrouwd' en kunt u deze nog niet gebruiken, tenzij u de sleutel ondertekent om deze 'vertrouwd' te maken. Als u deze optie selecteert zal KGpg het u ook toestaan niet-ondertekende sleutels te gebruiken voor versleuteling van gegevens.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: Allow encryption with untrusted keys
nl: Versleuteling toestaan met niet-vertrouwde sleutels

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: <qt><b>Allow untrusted keys as members of key groups:</b><br /><p>A key group allows simple encryption to multiple recipients at once. Similar to the <em>Allow encryption with untrusted keys</em> option this allows untrusted keys to become member of a key group.</p></qt>
nl: <qt><b>Sta toe dat niet-vertrouwde sleutels lid zijn van sleutelgroepen:</b><br /><p>Een sleutelgroep staat in een keer eenvoudige versleuteling toe naar meerdere ontvangers. Overeenkomstig de optie <em>Versleuteling toestaan met niet-vertrouwde sleutels</em> staat dit toe dat niet-vertrouwde sleutels lid worden van een sleutelgroep.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: Allow untrusted keys as members of key groups
nl: Sta toe dat niet-vertrouwde sleutels lid worden van sleutelgroepen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: <qt><b>Hide user ID:</b><br /> 
    <p>Checking this option will remove the keyid of the recipient from all encrypted packets. The advantage: traffic analysis of the encrypted packets cannot be performed as easily because the recipient is unknown. The disadvantage: the receiver of the encrypted packets is forced to try all secret keys before being able to decrypt the packets. This can be a lengthy process depending on the number of secret keys the receiver holds.</p></qt>
nl: <qt><b>Gebruikers-id verbergen</b>:<br />
    <p>Als u deze optie selecteert wordt de sleutel-id niet in versleutelde bestanden of berichten opgeslagen. Zodoende wordt de afzender van het versleutelde bestand verborgen, en kan analyse van verkeergegevens waardeloos worden gemaakt. Het ontcijferen door de geadresseerde kan echter langer duren omdat alle geheime sleutels moeten worden geprobeerd.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: Hide user id
nl: Gebruikers-id verbergen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: <qt><b>PGP 6 compatibility:</b><br /> 
    <p>Checking this option forces GnuPG to output encrypted packets that are as compliant with PGP (Pretty Good Privacy) 6 standards as possible thus allowing GnuPG users to inter operate with PGP 6 users.</p></qt>
nl: <qt><b>PGP 6-compatibiliteit:</b><br />
    <p>Als u deze optie selecteert gebruikt GnuPG versleutelde pakketjes die kunnen worden gelezen door programma's die voldoen aan de PGP (Pretty Good Privacy) 6-standaard, zodat u gegevens kunt uitwisselen met gebruikers van deze software.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: PGP 6 compatibility
nl: PGP 6-compatibiliteit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, GPGConf)
en: <qt><b>Global Settings:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
nl: <qt><b>Algemene instellingen:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: <b>Home Location</b><p>This is the directory where GnuPG stores its configuration and the keyrings. If you have not changed it this is usually <em>~/.gnupg/</em></p>
nl: <b>Thuislocatie</b><p>Dit is de map waarin GnuPG diens configuratie en de sleutelringen in opslaat. Als u dit niet hebt gewijzigd is dit normaliter <em>~/.gnupg/</em>.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: Home location:
nl: Locatie:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: <b>Configuration File</b><p>This is the name of the configuration file in the directory specified above. The default is <em>gnupg.conf</em> while older versions of GnuPG used <em>options</em>.</p>
nl: <b>Configuratiebestand</b><p>Dit is de naam van het configuratiebestand in de map die u hierboven hebt opgegeven. Standaard is dit <em>gnupg.conf</em>, terwijl oudere versies van GnuPG het bestand <em>options</em> gebruikten.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: Configuration file:
nl: Configuratiebestand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeHome)
en: Change...
nl: Wijzigen...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: GnuPG Binary
nl: GnuPG-programma

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: <b>Program path</b><p>This is the program that will be called for all GnuPG operations. The default of <em>gpg</em> will work on most systems.</p>
nl: <b>Programmapad</b><p>Dit is het pad naar het programma dat zal worden aangeroepen voor alle GnuPG-operaties. De standaard <em>gpg</em> werkt op de meeste systemen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: Program path:
nl: Programmapad:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, use_agent)
en: <b>Use GnuPG agent</b><p>The GnuPG agent stores the passwords for your secret keys in memory for a limited amount of time. If you use your secret key again while it is cached you do not have to enter it again. This is less secure than typing it every time.</p>
nl: <b>GnuPG-agent gebruiken</b><p>De GnuPG-agent bewaart de wachtwoorden voor uw geheime sleutels gedurende een beperkte tijd in het geheugen. Als u uw geheime sleutel tijdens die periode opnieuw gebruikt hoeft u het wachtwoord niet opnieuw in te voeren. Dit is minder veilig dan wanneer u het telkens opnieuw in voert.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_agent)
en: Use GnuPG agent
nl: GnuPG-agent gebruiken

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGlobal)
en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: <qt><b>Start KGpg automatically at KDE startup:</b><br />
    <p>If checked KGpg will start automatically each time that KDE starts up.</p></qt>
nl: <qt><b>KGpg automatisch starten bij aanmelden:</b><br />
    <p>Als u deze optie selecteert wordt KGpg automatisch opgestart telkens als KDE start.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: Start KGpg automatically at login
nl: KGpg automatisch starten bij aanmelden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: <qt><b>Use mouse selection instead of clipboard:</b><br />
    <p>If checked, clipboard operations in KGpg will use the selection clipboard, that means highlighting a text to copy, and middle button (or right+left together) to paste. If this option is not checked, the clipboard will work with Key shortcuts (Ctrl-c, Ctrl-v).</p></qt>
nl: <qt><b>Muisselectie gebruiken in plaats van klembord</b>:<br />
    <p>Als u deze optie selecteert zal KGpg het selectieklembord gebruiken, dat wil zeggen dat u tekst kunt selecteren waarmee deze direct gekopieerd wordt, en kunt plakken met de middelste muisknop. Als u deze optie niet selecteert, kunt het klembord gebruiken met de sneltoetsen (normaliter: Ctrl+C en Ctrl+V).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: Use mouse selection instead of clipboard
nl: Muisselectie gebruiken in plaats van klembord

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: <qt><b>Display warning before creating temporary files:</b><br />
    <p></p></qt>
nl: <qt><b>Waarschuwing tonen bij aanmaken van tijdelijke bestanden</b>:<br />
    <p>Zorgt ervoor dat KGpg u waarschuwt wanneer tijdelijke bestanden worden aangemaakt (dit gebeurt alleen bij operaties op bestanden die op andere computers staan)</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: Display warning before creating temporary files
    (only occurs on remote files operations)
nl: Waarschuwing tonen bij aanmaken van tijdelijke bestanden
    (alleen bij handelingen op bestanden op afstand)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabApplet)
en: Applet && Menus
nl: Applet en menu's

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox11)
en: Konqueror Service Menus
nl: Konqueror servicemenu's

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Sign file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
nl: <qt><b>Menuoptie voor ondertekenen:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sign file service menu:
nl: Menuingang voor ondertekenen:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Disable
nl: Uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with All Files
nl: Inschakelen voor alle bestanden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Decrypt file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
nl: <qt><b>Menuoptie voor ontcijferen:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Decrypt file service menu:
nl: Menuoptie voor ontcijferen:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with Encrypted Files
nl: Inschakelen voor versleutelde bestanden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: System Tray Applet
nl: Systeemvak-applet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: <qt><b>Show system tray icon:</b><br />
    <p>If checked KGpg will minimize to an icon in the system tray.</p></qt>
nl: <qt><b>Systeemvakpictogram tonen:</b><br />
    <p>Indien ingeschakeld zal KGpg worden geminimaliseerd naar het systeemvak.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: Show system tray icon
nl: Systeemvakpictogram tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Left mouse click opens:
nl: Linker-muisknop opent:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick)
en: Key Manager
nl: Sleutelbeheerder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Recent files
nl: Recente bestanden

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSigning)
en: Key Signing
nl: Ondertekenen van een sleutel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Here you can define how User Ids that do not contain an email address (like Photo Ids) are sent to the key owner. You can choose to either send them with every other User Id you signed, only with the first Id you signed or to not send them at all.
nl: Hier kunt u definiëren hoe gebruikers-id's die geen e-mailadres bevatten (zoals Foto-id's) worden verzonden naar de eigenaar van de sleutel. U kunt kiezen om ze ofwel naar elke andere gebruikers-id die u ondertekend, ofwel alleen naar de eerste id of helemaal geen id, te verzenden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mailing of User Ids without Email Addresses
nl: Mailen van gebruikers-id's zonder e-mailadressen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send with every Email
nl: Met elke e-mail verzenden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send only with first Email
nl: Alleen met de eerste e-mail verzenden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Do not send
nl: Niet verzenden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email template
nl: Sjabloon voor e-mail

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTextEdit, EmailTemplateEdit)
en: This is the text of the email sent by the "Sign and Mail User ID" action.
    
    The placeholders surrounded by the percent signs (like %KEYID%) will be replaced with the corresponding text for every single mail.
nl: Dit is de tekst van de e-mail verzonden door de actie "Gebruikers-id voor ondertekenen en e-mail".
    
    De plaatshouders met aan beide zijden procenttekens (zoals %KEYID%) zullen worden vervangen door de overeenkomstige tekst in elk enkel e-mailbericht.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <b>INFORMATION</b>:
    Only the default server will be stored in GnuPG's configuration file,
    all others will be stored for use by KGpg only.
nl: <b>Informatie</b>:
    Alleen de standaardserver wordt in het GnuPG-configuratiebestand opgeslagen;
    de anderen worden alleen door KGpg gebruikt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseProxy)
en: Honor HTTP proxy when available
nl: HTTP-proxy gebruiken indien beschikbaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_default)
en: &Set as Default
nl: Instellen als &standaard

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_add)
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_del)
en: &Delete
nl: Verwij&deren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_edit)
en: &Edit...
nl: Be&werken...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Key Colors
nl: Sleutelkleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUltimate)
en: Ultimately trusted keys:
nl: Ultiem vertrouwde sleutels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustTrusted)
en: Trusted keys:
nl: Vertrouwde sleutels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustMarginally)
en: Marginally trusted keys:
nl: Marginaal vertrouwde sleutels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustExpired)
en: Expired keys:
nl: Verlopen sleutels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustRevoked)
en: Revoked keys:
nl: Ingetrokken sleutels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUnknown)
en: Unknown keys:
nl: Onbekende sleutels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustDisabled)
en: Disabled keys:
nl: Uitgeschakelde sleutels:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Editor Font
nl: Editor lettertype

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabKeyList)
en: Key List
nl: Lijst met sleutels

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxSorting)
en: Sort Order
nl: Sorteervolgorde

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Left to right, account first
nl: Links naar rechts, account eerst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, TLD first
nl: Rechts naar links, TLD eerst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, domain first
nl: Rechts naar links, domein eerst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, FQDN first
nl: Rechts naar links, FQDN eerst

[ctx: Unknown algorithm]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: I do not know
nl: Ik ken niet

en: I do NOT trust
nl: Ik vertrouw NIET

en: Marginally
nl: Marginaal

en: Fully
nl: Volledig

en: Ultimately
nl: Ultiem

[ctx: Unknown trust in key owner]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Invalid key]
en: Invalid
nl: Ongeldig

[ctx: Disabled key]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Revoked
nl: Ingetrokken

[ctx: Expired key]
en: Expired
nl: Verlopen

[ctx: Undefined key trust]
en: Undefined
nl: Niet gedefiniëerd

[ctx: No trust in key]
en: None
nl: Geen

[ctx: Marginal trust in key]
en: Marginal
nl: Marginaal

[ctx: Full trust in key]
en: Full
nl: Volledig

[ctx: Ultimate trust in key]
en: Ultimate
nl: Ultiem

[ctx: Unknown trust in key]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: key capability]
en: Signature
nl: Ondertekening

[ctx: key capability]
en: Encryption
nl: Versleuteling

[ctx: key capability]
en: Authentication
nl: Authenticatie

[ctx: key capability]
en: Certification
nl: Certificering

en: 1 key | %1 keys
nl[0]: 1 sleutel
nl[1]: %1 sleutels

en: 1 signature | %1 signatures
nl[0]: 1 ondertekening
nl[1]: %1 ondertekeningen

en: [No user id found]
nl: [Geen gebruikers-id gevonden]

en: %1 [local signature]
nl: %1 [lokale ondertekening]

en: %1 subkey
nl: subsleutel van %1

en: Photo id
nl: Foto-id

en: Info
nl: Informatie

en: Untitled
nl: Naamloos

en: &Encrypt File...
nl: Bestand &versleutelen...

en: &Decrypt File...
nl: Bestand &ontcijferen...

en: &Open Key Manager
nl: Sleutelbeheer &openen

en: &Generate Signature...
nl: Handtekenin&g aanmaken...

en: &Verify Signature...
nl: Handtekening veri&fiëren...

en: &Check MD5 Sum...
nl: MD5-controlesom &controleren...

en: &Unicode (utf-8) Encoding
nl: &Unicode (utf-8) codering

en: En&crypt
nl: &Versleutelen

en: &Decrypt
nl: Ontcij&feren

en: S&ign/Verify
nl: Onder&tekenen/verifiëren

en: The document "%1" has changed.
    Do you want to save it?
nl: Het document "%1" is gewijzigd.
    Wilt u het opslaan?

en: Close the document
nl: Sluit het document

en: The document could not been saved, as the selected codec is not supported.
nl: Het document kon niet worden opgeslagen, want de geselecteerde codec wordt niet ondersteund.

en: The document could not been saved, as the selected encoding cannot encode every unicode character in it.
nl: Het document kon niet worden opgeslagen, want de geselecteerde codering ondersteunt niet alle in het bestand aanwezige unicode-tekens.

en: The document could not be saved, please check your permissions and disk space.
nl: Het document kon niet worden opgeslagen. Controleer uw toegangsrechten en vrije schijfruimte.

en: Overwrite existing file %1?
nl: Het bestand %1 bestaat reeds. Wilt u dit overschrijven?

en: Open File to Encode
nl: Bestand openen om te coderen

en: *|All Files
nl: *|Alle bestanden

en: Open File to Decode
nl: Bestand openen om te decoderen

en: Decrypt File To
nl: Bestand ontcijferen naar

en: Save File
nl: Bestand opslaan

en: File Already Exists
nl: Bestand bestaat al

en: Open File to Sign
nl: Bestand openen om te ondertekenen

en: Open File to Verify
nl: Bestand openen om te verifiëren

en: <qt><b>Missing signature:</b><br />Key id: %1<br /><br />Do you want to import this key from a keyserver?</qt>
nl: <qt><b>De ondertekening ontbreekt:</b><br />Sleutel-id: %1<br /><br />Wilt u deze sleutel importeren van een keyserver?</qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_import)
en: Import
nl: Importeren

en: Do Not Import
nl: Niet importeren

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (signature)
en: Si&gnature
nl: O&ndertekening

en: MD5 Checksum
nl: MD5-controlesom

en: Compare MD5 with Clipboard
nl: De MD5-controlesom vergelijken met klembord

en: MD5 sum for <b>%1</b> is:
nl: De MD5-controlesom voor <b>%1</b> is:

en: <b>Unknown status</b>
nl: <b>Onbekende status</b>

en: Clipboard content is not a MD5 sum.
nl: De inhoud van het klembord is geen MD5-controlesom.

en: <b>Correct checksum</b>, file is ok.
nl: <b>De controlesom is correct</b>, het bestand is geldig.

en: <b>Wrong checksum, <em>file corrupted</em></b>
nl: <b>Onjuiste controlesom, <em>bestand is corrupt</em></b>

en: <qt><b>Remote file dropped</b>.<br />The remote file will now be copied to a temporary file to process requested operation. This temporary file will be deleted after operation.</qt>
nl: <qt><b>Extern bestand versleept.</b><br />Dit bestand zal eerst worden gekopieerd naar een tijdelijke locatie om de gevraagde handeling te kunnen uitvoeren. Het tijdelijke bestand zal daarna weer worden verwijderd.</qt>

en: Could not download file.
nl: Het downloaden van het bestand is mislukt.

en: <qt>This file is a <b>public</b> key.<br />Do you want to import it instead of opening it in editor?</qt>
nl: <qt>Dit bestand is een <b>publieke</b> sleutel.<br /> Wilt u het importeren in plaats van het te bewerken?</qt>

en: <qt>This file is a <b>private</b> key.<br />Do you want to import it instead of opening it in editor?</qt>
nl: <qt>Dit bestand is een <b>private</b> sleutel.<br />Wilt u het importeren in plaats van het te bewerken.</qt>

en: Key file dropped on Editor
nl: Sleutelbestand in de bewerker gedropt

en: Decryption failed.
nl: Het ontcijferen is mislukt.

en: The encryption failed with error code %1
nl: De versleuteling is mislukt met foutcode %1

en: Encryption failed.
nl: Versleutelen is mislukt.

en: Signing not possible: bad passphrase or missing key
nl: Het ondertekenen is onmogelijk: de wachtwoordzin is onjuist of de sleutel ontbreekt

[ctx: Caption of message box]
en: Verification Finished
nl: Verificatie beëindigd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonimport)
en: &Import
nl: &Importeren

en: Import key in your list
nl: Sleutel importeren in uw lijst

en: Do &Not Import
nl: &Niet importeren

en: Will not import this key in your list
nl: Deze sleutel zal niet in uw lijst worden geïmporteerd

en: Missing Key
nl: Ontbrekende sleutel

en: Processing folder compression and encryption
nl: Map wordt gecomprimeerd en versleuteld

[ctx: State of operation as in status]
en: State
nl: Status

[ctx: Job is started up]
en: Startup
nl: Opgestart

en: Unable to create temporary file
nl: Het tijdelijk bestand kon niet worden aangemaakt

[ctx: Status message 'Encrypting <filename>' (operation starts)]
en: Encrypting %1
nl: %1 aan het versleutelen

[ctx: Status message 'Encrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Encrypted %1
nl: %1 versleuteld

en: Zip
nl: ZIP

en: Available Keys
nl: Beschikbare sleutels

en: Available Trusted Keys
nl: Beschikbare vertrouwde sleutels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterEditLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
nl: Zoeken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: Keys in the Group
nl: Sleutels in de groep

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KeyExport)
en: Public Key Export
nl: Exporteren van publieke sleutel

[ctx: Export a key via email]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkMail)
en: E&mail
nl: E-&mail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkClipboard)
en: C&lipboard
nl: K&lembord

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, checkServer)
en: You must define at least one keyserver in settings before you can export to one.
nl: U moet minstens één sleutelserver in instellingen definiëren alvorens u er een kunt exporteren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkServer)
en: &Key server:
nl: &Keyserver:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkFile)
en: File:
nl: Bestand:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup3)
en: Export Settings
nl: Exportinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrAll)
en: E&xport everything
nl: Alles e&xporteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrPhoto)
en: Do &not export attributes (photo ids)
nl: Attributen &niet exporteren (foto-id's)

[ctx: @option:radio Exports the smallest key possible. Maps to export-minimal option of gpg]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrClean)
en: Clean key
nl: Sleutel opschonen

en: <qt>The requested key is not present in the keyring anymore.<br />Perhaps it was deleted by another application</qt>
nl: <qt>De gevraagde sleutel is niet langer aanwezig in de sleutelring.<br />Misschien was het verwijderd door een ander programma</qt>

en: Key not found
nl: Sleutel niet gevonden

[ctx: no email address]
en: none
nl: geen

en: <qt>The left part is the algorithm used by the <b>signature</b> key. The right part is the algorithm used by the <b>encryption</b> key.</qt>
nl: <qt>Het linkse deel is het het algoritme gebruikt door de <b>ondertekeningssleutel</b>. Het rechtse deel is het het algoritme gebruikt door d e<b>encryptiesleutel</b>.</qt>

en: <qt>The left part is the size of the <b>signature</b> key. The right part is the size of the <b>encryption</b> key.</qt>
nl: <qt>Het linkse deel is de grootte van de <b>ondertekeningssleutel</b>. Het rechtse deel is de grootte van de <b>encryptiesleutel</b>.</qt>

[ctx: no key comment]
en: <em>none</em>
nl: <em>geen</em>

en: Bad old passphrase, the passphrase for the key was not changed
nl: Onjuiste oude wachtwoordzin. De wachtwoordzin van de sleutel is niet gewijzigd

en: Could not change passphrase
nl: De wachtwoordzin kon niet worden gewijzigd

en: KGpg was unable to change the passphrase.
nl: KGpg kon de wachtwoordzin niet wijzigen

en: Changing key properties failed.
nl: Sleuteleigenschappen aanpassen mislukt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_properties)
en: Key properties
nl: Sleuteleigenschappen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Key Server:</b><br /> <p>A Key Server is a centralized repository of PGP/GnuPG keys connected to the Internet which can be conveniently accessed in order to obtain or deposit keys. Select from the drop down list to specify which key server should be used.</p> <p>Often these keys are held by people whom the user has never met and as such the authenticity is dubious at best. Refer to the GnuPG manual covering "Web-of-Trust" relationships to find out how GnuPG works around the problem of verifying authenticity.</p> </qt>
nl: <qt><b>Keyserver:</b><br /> <p>Een keyserver is een soort centrale bank waar PGP/GnuPG-sleutels kunnen worden opgevraagd of gedeponeerd. Selecteer een server uit de uitklaplijst.</p> <p>Vaak zijn deze sleutels eigendom van mensen die elkaar nog nooit hebben ontmoet, en is de authenticiteit niet zeker vast te stellen. Raadpleeg de GnuPG-handleiding over "Web-of-Trust"-relaties om te zien hoe GnuPG het verifiëren van authenticiteit mogelijk kan maken.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Key server:
nl: Keyserver:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kCBimportks)
en: <b>Key Server Drop Down Dialog:</b>
    Allows the user to select the Key Server which will be used to import PGP/GnuPG keys into the local keyring.
nl: <b>Keyserver uitklaplijst</b>:
    Geeft de gebruiker de mogelijkheid de keyserver te selecteren die zal worden gebruikt om PGP/GnuPG-sleutels in de lokale sleutelring te importeren.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: <qt><b>Text to search or ID of the key to import:</b><br />
    <p>There are multiple ways to search for a key, you can use a text or partial text search (example: entering Phil or Zimmerman will bring up all keys in which Phil or Zimmerman shows up) or you can search by the ID's of the key. Key ID's are strings of letters and numbers that uniquely identify a key (example: searching for 0xED7585F4 would bring up the key associated with that ID).</p></qt>
nl: <qt><b>De tekst om naar te zoeken of de id van de sleutel om te importeren:</b><br />
    <p>Er zijn verschillende manieren om naar een sleutel te zoeken. U kunt zoeken naar een tekstgedeelte (zoals Piet of Timmerman om alle sleutels te vinden waar Piet of Timmerman in voorkomt), of u kunt zoeken naar een sleutel-id. Een sleutel-id identificeert een sleutel (bijvoorbeeld: 0xED7585F4 vindt de sleutel met die id).</p>
    				</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text to search or ID of the key to import:
nl: Tekst om naar te zoeken of id van de sleutel om te importeren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyI) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyE)
en: Honor HTTP proxy:
nl: HTTP-proxy gebruiken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonsearch)
en: &Search
nl: &Zoeken

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_export)
en: Export
nl: Exporteren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: <qt><b>Key to be exported:</b><br />
    <p>This allows the user to specify the key from the drop down list that will be exported to the key server selected.</p></qt>
nl: <qt><b>Sleutel om te exporteren:</b><br />
    <p>Kies hier welke sleutel moet worden geëxporteerd naar de keyserver.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Key to be exported:
nl: Sleutel om te exporteren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportAttributes)
en: Export attributes (photo id)
nl: Attributen exporteren (Foto-id)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: <qt><b>Export:</b><br />
    <p>Pushing this button will export the specified key to the specified server.</p></qt>
nl: <qt><b>Exporteren:</b><br />
    <p>Als u deze knop indrukt zal de opgegeven sleutel naar de opgegeven keyserver worden geëxporteerd.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: &Export
nl: &Exporteren

en: Key Server
nl: Keyserver

en: You must enter a search string.
nl: U dient een zoektekst op te geven.

en: You need to configure keyservers before trying to download keys.
nl: U dient keyservers in te stellen alvorens te proberen sleutels te downloaden.

en: No keyservers defined
nl: Geen keyserver gedefinieerd

[ctx: Caption of message box]
en: Key Import Finished
nl: Sleutel importeren beëindigd

en: Upload to keyserver finished without errors
nl: Uploaden naar de keyserver is geslaagd

en: Upload to keyserver failed
nl: Uploaden naar de keyserver is mislukt

[ctx: Window title]
en: Import Key From Keyserver
nl: Sleutel importeren van keyserver

en: Connecting to the server...
nl: Bezig te verbinden met de server...

en: You must choose a key.
nl: U dient een sleutel te kiezen.

en: No matching keys found
nl: Geen overeenkomende sleutels gevonden

en: Found 1 matching key | Found %1 matching keys
nl[0]: Er is 1 overeenkomende sleutels gevonden
nl[1]: Er zijn %1 overeenkomende sleutels gevonden

en: Found 1 matching key (not shown)
nl: Er is 1 overeenkomende sleutel gevonden (niet getoond)

en: Found %1 matching keys (%2 shown)
nl: Er zijn %1 overeenkomende sleutels gevonden (%2 getoond)

en: Key Management
nl: Sleutelbeheer

en: &Open Editor
nl: Editor &openen

en: &Key Server Dialog
nl: &Keyserver dialoog

en: &Go to Default Key
nl: &Ga naar standaardsleutel

en: Tip of the &Day
nl: Tip van de &dag

en: View GnuPG Manual
nl: GnuPG-handleiding weergeven

en: &Refresh List
nl: Lijst ve&rnieuwen

en: Show &Long Key Id
nl: Toon &lange sleutel-id

en: K&ey Properties
nl: Sl&euteleigenschappen

en: &Open Key URL
nl: URL voor sleutel &openen

en: Edit Key in &Terminal
nl: Sleutel in &terminal bewerken

en: &Generate Key Pair...
nl: Sleutelpaar &aanmaken...

en: &Import Key...
nl: Sleutel &importeren...

en: Send Ema&il
nl: E-ma&il verzenden

en: &Create New Contact in Address Book
nl: Nieuwe &contactpersoon in adresboek

en: &Edit Group...
nl: Groep b&ewerken...

en: &Delete Group
nl: Groep verwij&deren

en: &Rename Group
nl: Groep he&rnoemen

en: Set as De&fault Key
nl: Instellen als st&andaardsleutel

en: &Add Photo...
nl: Foto &toevoegen...

en: &Add User Id...
nl: Gebruikers-id &toevoegen...

en: Export Secret Key...
nl: Geheime sleutel exporteren...

en: Delete Key Pair
nl: Sleutelpaar verwijderen

en: Revoke Key...
nl: Sleutel intrekken...

en: &Regenerate Public Key
nl: Publieke sleutel he&rgenereren

en: Set User Id as &Primary
nl: Gebruikers-id als &primair instellen

en: &Open Photo
nl: Foto &openen

en: &Delete Photo
nl: Foto verwij&deren

en: Import &Missing Signatures From Keyserver
nl: Ontbrekende ondertekeningen i&mporteren van keyserver

en: Trust
nl: Vertrouwen

en: Size
nl: Grootte

en: Creation
nl: Aanmaakdatum

en: Expiration
nl: Verloopdatum

en: &Photo ID's
nl: &Foto-id's

[ctx: small picture]
en: Small
nl: Klein

[ctx: medium picture]
en: Medium
nl: Middel

[ctx: large picture]
en: Large
nl: Groot

en: Minimum &Trust
nl: Minimaal ver&trouwen

[ctx: no filter: show all keys]
en: &None
nl: Gee&n

[ctx: show only active keys]
en: &Active
nl: &Actief

[ctx: show only keys with at least marginal trust]
en: &Marginal
nl: &Marginaal

[ctx: show only keys with at least full trust]
en: &Full
nl: &Volledig

[ctx: show only ultimately trusted keys]
en: &Ultimate
nl: &Ultiem

en: &Show Only Secret Keys
nl: Alleen geheime &sleutels tonen

[ctx: Name of the action that gives the focus to the search line]
en: Focus Search Line
nl: Zoekveld focussen

en: Another key generation operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
nl: Een andere sleutel wordt momenteel gegenereerd.
    Wacht totdat deze operatie voltooid is.

en: Generating new key pair
nl: Nieuw sleutelpaar aanmaken

en: Can not start "konsole" application for expert mode.
nl: Kon het programma "konsole" niet starten voor de expertmodus.

[ctx: Application ready for user input]
en: Ready
nl: Gereed

en: Bad passphrase. Cannot generate a new key pair.
nl: Ongeldige wachtwoordzin, het sleutelpaar is niet gegenereerd.

en: Aborted by the user. Cannot generate a new key pair.
nl: Afgebroken door gebruiker. Kan geen nieuwe sleutelpaar genereren.

en: The email address is not valid. Cannot generate a new key pair.
nl: Het e-mailadres is ongeldig. Kan geen nieuw sleutelpaar genereren.

en: The name is not accepted by gpg. Cannot generate a new key pair.
nl: De naam is niet geaccepteerd door gpg. Kan geen nieuwe sleutelpaar aanmaken.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, newKey)
en: New Key Pair Created
nl: Nieuw sleutelpaar aangemaakt

en: backup copy
nl: veiligheidskopie

en: gpg process did not finish. Cannot generate a new key pair.
nl: gpg-proces is niet voltooid. Kan geen nieuwe sleutelpaar aanmaken.

en: You can only refresh primary keys. Please check your selection.
nl: U kunt alleen primaire sleutels vernieuwen. Controleer of u de goede sleutels hebt geselecteerd.

en: Another operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
nl: Een andere operatie is nog bezig.
    Wacht totdat deze operatie voltooid is.

en: Add New User Id
nl: Nieuwe gebruikers-id toevoegen

en: The image must be a JPEG file. Remember that the image is stored within your public key, so if you use a very large picture, your key will become very large as well. The size should not exceed 6 KiB. An image size of around 240x288 is a good size to use.
nl: De afbeelding moet een JPEG-bestand zijn. Let op dat de afbeelding in uw publieke sleutel wordt bewaard. Gebruik dus niet een al te grote afbeelding, anders wordt de sleutel ook groot! De grootte zou niet meer moeten zijn dan 6 KiB. Een goed formaat is 240x288 pixels.

en: <qt>Are you sure you want to delete Photo id <b>%1</b><br/>from key <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u Foto-id <b>%1</b><br />verwijderen uit sleutel <b>%2 &lt;%3&gt;</b> ?</qt>

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Sub Key
nl: Subsleutel

en: Secret Key Pair
nl: Geheim sleutelpaar

en: Key Group
nl: Sleutelgroep

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capSign)
en: Signature
nl: Ondertekening

en: User ID
nl: Gebruikers-id

en: Revocation Signature
nl: Intrekkingsondertekening

en: Photo ID
nl: Foto-id

en: Orphaned Secret Key
nl: Incomplete geheime sleutel

en: Group member
nl: Groepslid

en: &Sign User ID ... | &Sign User IDs ...
nl[0]: Gebruikers-id &ondertekenen...
nl[1]: Gebruikers-id's &ondertekenen...

en: Sign and &Mail User ID ... | Sign and &Mail User IDs ...
nl[0]: Onderteken en stuur e-&mail naar gebruikers-id ...
nl[1]: Onderteken en stuur e-&mail naar gebruikers-id's ...

en: E&xport Public Key... | E&xport Public Keys...
nl[0]: Publieke sleutel e&xporteren...
nl[1]: Publieke sleutels e&xporteren...

en: &Refresh Key From Keyserver | &Refresh Keys From Keyserver
nl[0]: Sleutel van sleutelserver ve&rnieuwen
nl[1]: Sleutels van sleutelserver ve&rnieuwen

en: &Create Group with Selected Key... | &Create Group with Selected Keys...
nl[0]: Groep maken met gesele&cteerde sleutel...
nl[1]: Groep maken met gesele&cteerde sleutels...

en: &Sign Key... | &Sign Keys...
nl[0]: &Sleutel ondertekenen...
nl[1]: &Sleutels ondertekenen...

en: &Delete User ID | &Delete User IDs
nl[0]: Gebruikers-id verwij&deren
nl[1]: Gebruikers-id's verwij&deren

en: Delete Sign&ature | Delete Sign&atures
nl[0]: Ondertekenin&g verwijderen
nl[1]: Ondertekenin&gen verwijderen

en: Import Key From Keyserver | Import Keys From Keyserver
nl[0]: Sleutel importeren van keyserver
nl[1]: Sleutels importeren van keyserver

en: &Delete Key | &Delete Keys
nl[0]: Sleutel verwij&deren
nl[1]: Sleutels verwij&deren

en: Creation of the revocation certificate failed...
nl: Het aanmaken van een intrekkingscertificaat is mislukt...

en: <qt>Secret keys <b>should not</b> be saved in an unsafe place.<br/>If someone else can access this file, encryption with this key will be compromised.<br/>Continue key export?</qt>
nl: <qt>Geheime sleutels <b>dienen niet</b> te worden bewaard op een onveilige plaats.<br/>Als derden toegang tot het bestand krijgen, kan de veiligheid van deze sleutel verbroken worden.<br/>Wilt u doorgaan met het exporteren?</qt>

en: Export PRIVATE KEY As
nl: PRIVATE SLEUTEL exporteren als

en: *.asc|*.asc Files
nl: *.asc|*.asc bestanden

en: <qt>Your <b>private</b> key "%1" was successfully exported to<br/>%2.<br/><b>Do not</b> leave it in an insecure place.</qt>
nl: <qt>Uw <b>private</b> sleutel "%1" is succesvol geëxporteerd naar<br/>%2.<br/>Bewaar dit bestand <b>niet</b> op een onveilige plaats.</qt>

en: Your secret key could not be exported.
    Check the key.
nl: Uw geheime sleutel kon niet worden geëxporteerd.
    Controleer de sleutel.

en: <qt>The public key was successfully exported to<br/>%2</qt> | <qt>The %1 public keys were successfully exported to<br/>%2</qt>
nl[0]: <qt>De publieke sleutel is succesvol geëxporteerd naar <br/>%2</qt>
nl[1]: <qt>De %1 publieke sleutels zijn met succes geëxporteerd naar<br />%2</qt>

en: Your public key could not be exported
    Check the key.
nl: Uw publieke sleutel kon niet worden geëxporteerd.
    Controleer de sleutel.

en: <p>This key is an orphaned secret key (secret key without public key.) It is currently not usable.</p><p>Would you like to regenerate the public key?</p>
nl: <p>Deze sleutel is incompleet (geheime sleutel zonder publieke sleutel). Het is op dit moment niet bruikbaar.</p><p>Wilt u de publieke sleutel hergenereren?</p>

en: Generate
nl: Genereren

en: Do Not Generate
nl: Niet genereren

en: <qt>Are you sure you want to delete group <b>%1</b> ?</qt>
nl: <qt>Wilt u de groep <b>%1</b> verwijderen?</qt>

en: Delete
nl: Verwijderen

en: <qt>You cannot create a group containing signatures, subkeys or other groups.</qt>
nl: <qt>U kunt geen groep aanmaken die andere groepen, ondertekeningen of subsleutels bevat.</qt>

en: Create New Group
nl: Nieuwe groep maken

[ctx: Enter the name of the group you are creating now]
en: Enter new group name:
nl: Geef de naam voor de nieuwe groep:

en: Following keys are not valid or not trusted and will not be added to the group:
nl: De volgende sleutels zijn ongeldig of onbetrouwbaar en zullen niet worden toegevoegd aan de groep:

en: <qt>No valid or trusted key was selected. The group <b>%1</b> will not be created.</qt>
nl: <qt>Er is geen geldige of betrouwbare sleutel geselecteerd. De groep <b>%1</b> zal niet worden aangemaakt.</qt>

en: Group Properties
nl: Groepeigenschappen

en: You can only sign primary keys. Please check your selection.
nl: U kunt alleen primaire sleutels ondertekenen. Controleer of u de goede sleutels hebt geselecteerd.

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
nl: <qt>U staat op het punt om deze sleutel te ondertekenen:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Vingerafdruk:<br /><b>%3</b><br /><br />Controleer de vingerafdruk door de eigenaar van de sleutel op te bellen of op te zoeken, om u ervan te overtuigen dat niemand probeert uw communicatie te onderscheppen.</qt>

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
nl: <qt>U staat op het punt om deze sleutel te ondertekenen:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Vingerafdruk: <br /><b>%4</b><br /><br />Controleer de vingerafdruk door de eigenaar van de sleutel op te bellen of op te zoeken, om u ervan te overtuigen dat niemand probeert uw communicatie te onderscheppen.</qt>

en: <qt>You are about to sign the following keys in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
nl: <qt>U staat op het punt om de volgende sleutels in één handeling te ondertekenen.<br /><b>Als u niet zorgvuldig de vingerafdrukken hebt gecontroleerd, kan de veiligheid van uw communicatie in gevaar komen.</b></qt>

en: You can only sign user ids and photo ids. Please check your selection.
nl: U kunt alleen gebruikers- en foto-id's ondertekenen. Controleer of uw selectie.

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
nl: <qt>U staat op het punt om dit gebruikers-id te ondertekenen:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Vingerafdruk:<br /><b>%3</b><br /><br />Controleer de vingerafdruk door de eigenaar van de sleutel op te bellen of op te zoeken, om u ervan te overtuigen dat niemand probeert uw communicatie te onderscheppen.</qt>

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
nl: <qt>U staat op het punt om dit gebruikers-id te ondertekenen:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Vingerafdruk: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Controleer de vingerafdruk door de eigenaar van de sleutel op te bellen of op te zoeken, om u ervan te overtuigen dat niemand probeert uw communicatie te onderscheppen.</qt>

en: <qt>You are about to sign the following user ids in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
nl: <qt>U staat op het punt om de volgende gebruikers-id's in één handeling te ondertekenen.<br /><b>Als u niet zorgvuldig de vingerafdrukken hebt gecontroleerd, kan de veiligheid van uw communicatie in gevaar komen.</b></qt>

en: <qt>Bad passphrase, key <b>%1 (%2)</b> not signed.</qt>
nl: <qt>Ongeldige wachtwoordzin, sleutel <b>%1 (%2)</b> is niet ondertekend.</qt>

en: <qt>The key <b>%1 (%2)</b> is already signed.</qt>
nl: <qt>De sleutel <b>%1 (%2)</b> is al ondertekend.</qt>

en: <qt>Signing key <b>%1</b> with key <b>%2</b> failed.<br />Do you want to try signing the key in console mode?</qt>
nl: <qt>Het ondertekenen van de sleutel <b>%1</b> met sleutel <b>%2</b> is mislukt.<br />Wilt u proberen de sleutel op de commandoregel te ondertekenen?</qt>

en: All signatures for this key are already in your keyring | All signatures for this keys are already in your keyring
nl[0]: Alle ondertekeningen voor deze sleutel maken reeds deel uit van uw sleutelring
nl[1]: Alle ondertekeningen voor deze sleutels maken reeds deel uit van uw sleutelring

en: Edit key manually to delete a self-signature.
nl: Bewerk deze sleutel handmatig om een zelf-ondertekening te verwijderen.

en: <qt>Are you sure you want to delete signature<br /><b>%1</b><br />from user id <b>%2</b><br />of key: <b>%3</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u de ondertekening<br /><b>%1</b><br /> van gebruikers-id <b>%2</b><br /> van sleutel: <b>%3</b> verwijderen?</qt>

en: Requested operation was unsuccessful, please edit the key manually.
nl: De gevraagde handeling verliep niet succesvoel, probeer de sleutel handmatig te bewerken.

en: <qt>The key you are deleting is a member of the following key group. Do you want to remove it from this group?</qt> | <qt>The key you are deleting is a member of the following key groups. Do you want to remove it from these groups?</qt>
nl[0]: <qt>De sleutel die u wil verwijderen is een lid van de volgende sleutelgroep. Wilt u hem verwijderen van deze groep?</qt>
nl[1]: <qt>De sleutel die u wil verwijderen is een lid van de volgende sleutelgroepen. Wilt u hem verwijderen van deze groepen?</qt>

en: Delete key
nl: Sleutel verwijderen

en: You are removing the last key from key group %1.<br/>Do you want to delete the group, too?
nl: U verwijdert de laatste sleutel uit sleutelgroep %1.<br/>Wilt u de groep ook verwijderen?

en: <p>Delete <b>secret</b> key pair <b>%1</b>?</p>Deleting this key pair means you will never be able to decrypt files encrypted with this key again.
nl: <p>Wilt u het <b>geheime</b> sleutelpaar <b>%1</b> verwijderen?</p>Let op: u kunt bestanden die met deze sleutel werden versleuteld dan nooit meer ontcijferen.

en: Another key delete operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
nl: Een andere sleutel wordt momenteel verwijderd.
    Wacht totdat deze operatie voltooid is.

en: Key <b>%1</b> deleted.
nl: Sleutel <b>%1</b> verwijderd.

en: Deleting key <b>%1</b> failed.
nl: Sleutel <b>%1</b> verwijderen is mislukt.

en: Can not delete key <b>%1</b> while it is edited in terminal.
nl: Kan sleutel <b>%1</b> niet verwijderen terwijl deze in de terminal wordt bewerkt.

en: You have selected items that are not keys. They can not be deleted with this menu entry.
nl: U heeft items geselecteerd die geen sleutels zijn. Ze kunnen niet worden verwijderd met deze optie.

en: <qt>The following are secret key pairs:<br/><b>%1</b><br/>They will not be deleted.</qt>
nl: <qt>De volgende sleutelparen zijn geheim:<br /><b>%1</b>Deze zullen niet worden verwijderd.</qt>

en: <qt><b>Delete the following public key?</b></qt> | <qt><b>Delete the following %1 public keys?</b></qt>
nl[0]: <qt><b>Wilt u de volgende publieke sleutel verwijderen?</b></qt>
nl[1]: <qt><b>Wilt u de volgende %1 publieke sleutels verwijderen?</b></qt>

en: Key Import
nl: Sleutel importeren

en: Open File
nl: Bestand openen

en: <qt>The text in the clipboard does not look like a key, but like encrypted text.<br />Do you want to decrypt it first and then try importing it?</qt>
nl: <qt>De tekst in het klembord lijkt niet op een sleutel maar op versleutelde tekst.<br />Wilt u het eerst decoderen en dan proberen het te importeren?</qt>

en: Import from Clipboard
nl: Van klembord importeren

en: Importing...
nl: Importeren...

en: Key importing failed. Please see the detailed log for more information.
nl: Sleutel importeren is mislukt. Controleer de logdetails voor meer informatie.

en: KGpg - encryption tool
nl: KGpg versleutelingshulpmiddel

en: Ke&y Manager
nl: Sle&utelbeheer

en: &Encrypt Clipboard
nl: Kl&embord versleutelen

en: &Decrypt Clipboard
nl: Klembor&d ontcijferen

en: &Sign/Verify Clipboard
nl: Klembor&d versleutelen/verifiëren

en: Clipboard is empty.
nl: Het klembord is leeg.

en: Text successfully encrypted.
nl: De tekst is succesvol versleuteld.

note: i18n: ectx: Menu (managekeys)
en: &Keys
nl: &Sleutels

note: i18n: ectx: Menu (show_details)
en: &Show Details
nl: Details &tonen

note: i18n: ectx: Menu (groups)
en: &Groups
nl: &Groepen

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
nl: <p>Wilt u het bestand <b>%1</b> importeren in uw sleutelring?</p>

en: GnuPG failed to start.<br />You must fix the GnuPG error first before running KGpg.
nl: Opstarten van GnuPG is mislukt.<br />U moet de fout in GnuPG eerst repareren alvorens KGpg uit te voeren.

en: GnuPG error
nl: GnuPG-fout

en: <qt>The use of <b>GnuPG Agent</b> is enabled in GnuPG's configuration file (%1).<br />However, the agent does not seem to be running. This could result in problems with signing/decryption.<br />Please disable GnuPG Agent from KGpg settings, or fix the agent.</qt>
nl: <qt>U hebt het gebruik van de <b>GnuPG Agent</b> ingesteld in het configuratiebestand van GnuPG (%1), maar de agent is niet actief. <br />Dit kan problemen geven bij het versleutelen of ontcijferen.<br />Verwijder de agent-instelling uit het GnuPG-configuratiebestand of zorg dat de agent gestart wordt.</qt>

en: No files given.
nl: Geen bestanden opgegeven.

en: Cannot decrypt and show folder.
nl: Kan map niet ontcijferen en tonen.

en: Cannot sign folder.
nl: Kan map niet ondertekenen.

en: Cannot verify folder.
nl: Kan map niet verifiëren.

en: Unable to perform requested operation.
    Please select only one folder, or several files, but do not mix files and folders.
nl: De gevraagde actie kon niet worden uitgevoerd.
    Selecteer óf één map, óf een willekeurig aantal bestanden, maar niet een mix van bestanden en mappen.

en: Encrypt file
nl: Bestand versleutelen

en: Open key manager
nl: Sleutelbeheer openen

en: Open editor
nl: Editor openen

en: Show encrypted file
nl: Versleuteld bestand tonen

en: Sign File
nl: Bestand ondertekenen

en: Verify signature
nl: Ondertekening verifiëren

en: File to open
nl: Te openen bestand

en: Hi,
    
    please find attached the user id '%UIDNAME%' of your key %KEYID% signed by me. This mail is encrypted with that key to make sure you control both the email address and the key.
    
    If you have multiple user ids, I sent the signature for each user id separately to that user id's associated email address. You can import the signatures by running each through `gpg --import` after you have decrypted them with `gpg --decrypt`.
    
    If you are using KGpg store the attachment to disk and then import it. Just select `Import Key...` from `Keys` menu and open the file.
    
    Note that I did not upload your key to any keyservers. If you want this new signature to be available to others, please upload it yourself. With GnuPG this can be done using gpg --keyserver subkeys.pgp.net --send-key %KEYID%.
    
    With KGpg you can right click on the key once you imported all user ids and choose `Export Public Key...`.
    
    If you have any questions, don't hesitate to ask.
nl: Hallo,
    
    bijgaand vindt u de gebruikers-id '%UIDNAME%' van uw door mij getekende encryptiesleutel %KEYID%. Deze e-mail is versleuteld met die sleutel om er zeker van te zijn dat u zowel het e-mailadres als de sleutel bezit.
    
    Als u meerdere gebruikers-id's bezit, dan stuur ik de handtekening voor elke gebruikers-id apart naar het e-mailadres dat behoort bij dat gebruikers-id. U kunt de handtekeningen importeren door elk te behandelen met het commando `gpg --import` nadat u ze hebt ontcijfert met `gpg --decrypt`.
    
    Als u KGpg gebruikt, sla de bijlage dan op de schijf op en importeer deze daarna. Selecteer gewoon `Sleutel importeren...` uit het menu `Sleutels` en open het bestand.
    
    Let er op dat ik uw sleutel niet heb geüpload naar een sleutelserver. Als u deze nieuwe handtekening aan anderen beschikbaar wilt stellen, doe de upload dan zelf. Met GnuPG kan dit gedaan worden met `gpg --keyserver subkeys.pgp.net --send-key %KEYID%`.
    
    Met KGpg kunt u rechtsklikken op de sleutel nadat u alle gebruikers-id's hebt geïmporteerd en kies dan `Publieke sleutel exporteren...`.
    
    Als u vragen hebt, aarzel dan niet ze te stellen.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomDecrypt), group (Decryption)
en: Custom decryption command.
nl: Aangepast ontcijferingcommando.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Custom encryption options
nl: Aangepaste versleutelingsinstellingen

note: i18n: ectx: label, entry (AllowCustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Allow custom encryption options
nl: Aangepaste versleutelingsinstellingen toestaan

note: i18n: ectx: label, entry (FileEncryptionKey), group (Encryption)
en: File encryption key.
nl: Sleutel voor het versleutelen van bestanden.

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptFilesTo), group (Encryption)
en: Encrypt files
nl: Bestanden versleutelen

note: i18n: ectx: label, entry (AsciiArmor), group (Encryption)
en: Use ASCII armored encryption.
nl: Versleutelde bestanden in ASCII opslaan.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedKeys), group (Encryption)
en: Allow encryption with untrusted keys.
nl: Versleuteling toestaan met niet-vertrouwde sleutels.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedGroupMembers), group (Encryption)
en: Allow untrusted keys to become members of key groups.
nl: Sta toe dat niet-vertrouwde sleutels lid worden van sleutelgroepen.

note: i18n: ectx: label, entry (HideUserID), group (Encryption)
en: Hide the user ID.
nl: Gebruikers-id verbergen.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpCompatibility), group (Encryption)
en: Enable PGP 6 compatibility.
nl: PGP 6-compatibiliteit inschakelen.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpExtension), group (Encryption)
en: Use *.pgp extension for encrypted files.
nl: De extensie .pgp gebruiken voor versleutelde bestanden.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgConfigPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg configuration file.
nl: Het pad naar het gpg-configuratiebestand.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgBinaryPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg binary used by KGpg.
nl: Het pad naar het gpg-programma dat KGpg gebruikt.

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General Options)
en: Is the first time the application runs.
nl: Dit is de eerste keer dat deze toepassing gestart is.

note: i18n: ectx: label, entry (EditorGeometry), group (General Options)
en: The size of the editor window.
nl: De grootte van het editorvenster.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTrust), group (General Options)
en: Show the trust value in key manager.
nl: Trust-waarde in sleutelbeheer tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpi), group (General Options)
en: Show the expiration value in key manager.
nl: Verloopwaarde in sleutelbeheer tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSize), group (General Options)
en: Show the size value in key manager.
nl: Grootte in sleutelbeheer tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCreat), group (General Options)
en: Show the creation value in key manager.
nl: Aanmaakwaarde in sleutelbeheer tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSecret), group (General Options)
en: Show only secret keys in key manager.
nl: Alleen geheime sleutels in sleutelbeheer tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLongKeyId), group (General Options)
en: Show long key id in key manager.
nl: Lang sleutel-id in sleutelbeheer tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (TrustLevel), group (General Options)
en: Show only keys with at least that trust level in key manager.
nl: Alleen sleutels met ten minste dit vertrouwensniveau in sleutelbeheer tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMouseSelection), group (User Interface)
en: Use the mouse selection instead of the clipboard.
nl: Muisselectie gebruiken in plaats van klembord.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (User Interface)
en: Start KGpg automatically at KDE startup.
nl: KGpg automatisch starten bij KDE-start.

note: i18n: ectx: label, entry (RemoteFileWarn), group (User Interface)
en: Display a warning before creating temporary files during remote file operations.
nl: Waarschuwing tonen bij aanmaken van tijdelijke bestanden bij operaties op bestanden op afstand.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftClick), group (User Interface)
en: Choose default left-click behavior
nl: Kies het standaardgedrag voor de linker-muisknop

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle encrypted drops
nl: Droppen van versleutelde bestanden afhandelen.

note: i18n: ectx: label, entry (UnencryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle unencrypted drops
nl: Droppen van niet-versleutelde bestanden afhandelen

note: i18n: ectx: label, entry (SignMenu), group (User Interface)
en: Show the "sign file" service menu.
nl: Menu "bestand ondertekenen" tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptMenu), group (User Interface)
en: Show the "decrypt file" service menu.
nl: Menuoptie "Bestand ontcijferen" tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSystray), group (User Interface)
en: Show the systray icon
nl: Toon het systeemvakpictogram

note: i18n: ectx: label, entry (RecentFiles), group (User Interface)
en: The number of recently opened files shown in the editor menu.
nl: Het aantal recent geopende bestanden zoals getoond in het bewerkermenu.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTipOfDay), group (TipOfDay)
en: Show tip of the day.
nl: Tip van de dag tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGood), group (Key Colors)
en: Color used for trusted keys.
nl: Kleur voor vertrouwde sleutels.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorRev), group (Key Colors)
en: Color used for revoked keys.
nl: Kleur voor ingetrokken sleutels.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUnknown), group (Key Colors)
en: Color used for unknown keys.
nl: Kleur voor onbekende sleutels.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorBad), group (Key Colors)
en: Color used for untrusted keys.
nl: Kleur voor niet vertrouwde sleutels.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUltimate), group (Key Colors)
en: Color used for ultimately trusted keys.
nl: Kleur voor ultiem vertrouwde sleutels.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMarginal), group (Key Colors)
en: Color used for marginally trusted keys.
nl: Kleur voor marginaal vertrouwde sleutels.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorExpired), group (Key Colors)
en: Color used for expired keys.
nl: Kleur voor verlopen sleutels.

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (Text Font)
en: Font
nl: Lettertype

note: i18n: ectx: label, entry (KeyServers), group (Servers)
en: Key servers used by KGpg. The first server in the list is the default server.
nl: Sleutelservers gebruikt door KGpg. De eerste server in de lijst is de standaard server.

note: i18n: ectx: label, entry (InfoServers), group (Servers)
en: List of URLs that show details and analysis of the given key. The first server in the list is the default server.
nl: Lijst met URL's die details en analyses van de gegeven sleutel tonen. De eerste server in de lijst is de standaard server.

note: i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (Key Servers)
en: Use HTTP proxy when available.
nl: HTTP-proxy gebruiken indien beschikbaar.

note: i18n: ectx: label, entry (EmailTemplate), group (Key Signing)
en: This is the text of the email sent by the "Sign and Mail User ID" action.
nl: Dit is de tekst van de e-mail verzonden door de actie "Gebruikers-id voor ondertekenen en e-mail".

en: Cannot create temporary file for folder compression.
nl: Kan geen tijdelijk bestand maken voor comprimeren van map.

en: Temporary File Creation
nl: Aanmaken van tijdelijk bestand

en: <qt>KGpg will now create a temporary archive file:<br /><b>%1</b> to process the encryption. The file will be deleted after the encryption is finished.</qt>
nl: <qt>KGpg zal nu een tijdelijk archiefbestand aanmaken:<br /><b>%1</b>, om de versleuteling uit te kunnen voeren. Als deze is voltooid zal dit bestand weer worden verwijderd.</qt>

en: Compression method for archive:
nl: Compressiemethode voor archief:

en: Decryption of this file failed: | Decryption of these files failed:
nl[0]: Het ontcijferen van dit bestand is mislukt:
nl[1]: Het ontcijferen van deze bestanden is mislukt:

en: <qt>You have not set a path to your GnuPG config file.<br />This may cause some surprising results in KGpg's execution.<br />Would you like to start KGpg's assistant to fix this problem?</qt>
nl: <qt>U hebt geen pad naar uw GnuPG-configuratiebestand ingesteld.<br />Dit kan tot onverwachte resultaten in de uitvoering van KGpg leiden. <br />Wilt u de assistent van KGpg starten om dit probleem op te lossen?</qt>

en: Start Assistant
nl: Startassistent

en: Do Not Start
nl: Niet starten

en: KGpg Assistant
nl: KGpg-assistent

en: This assistant will first setup some basic configuration options required for KGpg to work properly. Next, it will allow you to create your own key pair, enabling you to encrypt your files and emails.
nl: Deze assistent zal u eerst helpen wat basisinstellingen te bepalen om KGpg goed te laten werken. Vervolgens kunt u uw eigen sleutelpaar aanmaken om bestanden of e-mailberichten te ondertekenen of versleutelen.

en: Welcome to the KGpg Assistant
nl: Welkom bij de KGpg-assistent

en: KGpg needs to know which GnuPG binary to use.
nl: KGpg moet weten waar het GnuPG-programma zich bevindt.

en: Unless you want to try some unusual settings, just click on the "next" button.
nl: Tenzij u speciale instellingen wilt uitproberen, kunt u direct op "Volgende" klikken.

[ctx: search filter for gpg binary]
en: gpg|GnuPG binary
    *|All files
nl: gpg|GnuPG-programma
    *|Alle bestanden

en: KGpg needs to know where your GnuPG configuration file is stored.
nl: KGpg wil graag weten waar het GnuPG-configuratiebestand zich bevindt.

en: Path to your GnuPG configuration file:
nl: Pad naar uw GnuPG-configuratiebestand:

en: Configuration File
nl: Configuratiebestand

en: Your default key:
nl: Uw standaardsleutel:

en: Default Key
nl: Standaardsleutel

en: Generate new key
nl: Nieuwe sleutel aanmaken

en: Done
nl: Klaar

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>. Should KGpg try to create a config file ?</qt>
nl: <qt><b>Het GnuPG-configuratiebestand kon niet worden gevonden</b>. Wilt u dat KGpg een configuratiebestand voor GnuPG aanmaakt?</qt>

en: Create Config
nl: Configuratie aanmaken

en: Do Not Create
nl: Niet aanmaken

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>.</qt>
nl: <qt><b>Het GnuPG-configuratiebestand kon niet worden gevonden</b>.</qt>

en: Your GnuPG binary is: %1
nl: Uw GnuPG-programma is: %1

en: You have GnuPG version: %1
nl: U heeft GnuPG versie: %1

en: Your default key is: %1
nl: Uw standaardsleutel is: %1

en: Your GnuPG version (%1) seems to be too old.<br />Compatibility with versions before 1.4.0 is no longer guaranteed.
nl: Uw GnuPG-versie (%1) lijkt te oud te zijn.<br />Compatibiliteit met versies voor 1.4.0 is niet langer gegarandeerd.

en: An error occurred while scanning your keyring
nl: Er is een fout opgetreden bij het doorlopen van uw sleutelring

en: &Expert Mode
nl: G&eavanceerde modus

en: Go to Expert Mode
nl: Ga naar de geavanceerde modus

en: If you go to expert mode, you will use the command line to create your key.
nl: Als u in modus expert gaat, gebruikt u de commandoregel om uw sleutel aan te maken

en: You must give a name.
nl: U dient een naam op te geven.

en: The name must have at least 5 characters
nl: De naam dient tenminste 5 lettertekens te bevatten

en: The name must not start with a digit
nl: De naam mag niet met een cijfer beginnen

en: You are about to create a key with no email address
nl: U staat op het punt een sleutel aan te maken zonder e-mailadres

en: Email address not valid
nl: Het e-mailadres is ongeldig

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyGenerate)
en: Key Generation
nl: Aanmaken van sleutels

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vgroup)
en: Generate Key Pair
nl: Sleutelpaar aanmaken

note: i18n: Name of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
nl: &Naam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_kname)
en: The name must have a length of at least 5 characters and must not begin with a digit.
nl: De naam dient minstens 5 lettertekens te bevatten en mag niet met een cijfer beginnen.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_kname)
en: Real name, at least 5 characters, no leading digits
nl: Echte naam, dient minstens 5 lettertekens te bevatten, geen cijfers voorop

note: i18n: Email address of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: E&mail (optional):
nl: E-&mailadres (niet verplicht):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Commen&t (optional):
nl: Commen&taar (optioneel):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
nl: Verloopdatum:

[ctx: Key will not expire]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Never
nl: Nooit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Days
nl: Dagen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Weeks
nl: Weken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Months
nl: Maanden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Years
nl: Jaren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Key size:
nl: Sleutel&grootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Algorithm:
nl: &Algoritme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_caps) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, capabilities)
en: Capabilities
nl: Functies

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification is automatically enabled for all keys
nl: Certificering is automatisch voor alle sleutels ingeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification
nl: Certificering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capAuth)
en: Authentication
nl: Authenticatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
nl: Sleutel-id:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
nl: Commentaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
nl: Aanmaakdatum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
nl: Vertrouwen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
nl: Vertrouwen in eigenaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
nl: Algoritme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
nl: Lengte:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_photo)
en: Photo
nl: Foto

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_photo)
en: <qt><b>Photo:</b><p>A photo can be included with a public key for extra security. The photo can be used as an additional method of authenticating the key. However, it should not be relied upon as the only form of authentication.</p></qt>
nl: <qt><b>Foto:</b><p>Een foto kan aan de publieke sleutel worden toegevoegd voor extra veiligheid. De foto kan worden gebruikt als extra methode voor authentificatie. U mag dit echter niet als de enige methode gebruiken.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
nl: Geen foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
nl: Sleutel uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expirationbtn)
en: Change Expiration
nl: Verloopdatum wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_password)
en: Change Passphrase
nl: Wachtwoordzin wijzigen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_fingerprint)
en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

en: Decryption
nl: Ontcijfering

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: GnuPG Settings
nl: GnuPG-instellingen

en: Key Servers
nl: Keyserver

en: Misc
nl: Overig

en: New GnuPG Home Location
nl: Nieuwe GnuPG thuislocatie

en: No configuration file was found in the selected location.
    Do you want to create it now?
    
    Without a configuration file, neither KGpg nor GnuPG will work properly.
nl: Er is geen configuratiebestand gevonden op de opgegeven locatie.
    Wilt u deze nu creëren?
    
    Zonder een configuratiebestand zullen zowel KGpg als GnuPG niet goed functioneren.

en: No Configuration File Found
nl: Geen configuratiebestand gevonden

en: Create
nl: Aanmaken

en: Ignore
nl: Negeren

en: Cannot create configuration file. Please check if destination media is mounted and if you have write access.
nl: Kan het configuratiebestand niet aanmaken. Controleer of het doel is aangekoppeld en of er voldoende rechten zijn om te schrijven.

en: Key server URLs may not contain whitespace.
nl: Keyserver-adressen mogen geen witruimtes bevatten.

en: Key server already in the list.
nl: Sleutelserver staat al in de lijst

en: Add New Key Server
nl: Nieuwe Keyserver toevoegen

en: Server URL:
nl: Serveradres:

[ctx: no key available]
en: none
nl: geen

en: Decrypt File
nl: Bestand ontcijferen

en: Create Revocation Certificate
nl: Certificaat voor intrekken aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Create revocation certificate for
nl: Intrekkingscertificaat aanmaken voor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyID)
en: key id
nl: sleutel-id

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Reason for revocation:
nl: Reden voor intrekking:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: No Reason
nl: Geen reden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key Has Been Compromised
nl: De sleutel is gestolen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is Superseded
nl: De sleutel afgelost door een nieuwe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is No Longer Used
nl: De sleutel wordt niet meer gebruikt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Description:
nl: Omschrijving:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSave)
en: Save certificate:
nl: Certificaat opslaan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPrint)
en: Print certificate
nl: Certificaat afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbImport)
en: Import into keyring
nl: Importeren in sleutelring

[ctx: @title]
en: KGpg - simple gui for GnuPG
nl: KGpg - eenvoudige gui voor GnuPG

[ctx: @info:credit]
en: &copy; 2003-2016, The KGpg Developers
nl: &copy; 2003-2016, De ontwikkelaars van KGpg

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
nl: Onderhouder

[ctx: @info:credit]
en: Author and former maintainer
nl: Auteur en voormalig onderhouder

[ctx: @info:credit]
en: KF5 port
nl: Overgezet naar KF5

[ctx: Mark default keyserver in GUI]
en: %1 (Default)
nl: %1 (Standaard)

en: Trust: %1<br>Owner Trust: %2
nl: Vertrouwen: %1<br>Vertrouwen in eigenaar: %2

en: Trust: %1
nl: Vertrouwen: %1

en: 1 Key | %1 Keys
nl[0]: 1 sleutel
nl[1]: %1 sleutels

en: 1 Group | %1 Groups
nl[0]: 1 groep
nl[1]: %1 groepen

en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column Title of a column of emails]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009, revoked]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4, revoked
nl: ID %1, %2-bit %3 sleutel, aangemaakt %4, ingetrokken

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4
nl: ID %1, %2-bit %3 sleutel, %4 aangemaakt

en: One Photo ID | %1 Photo IDs
nl[0]: Eén foto-id
nl[1]: %1 foto-id's

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: New Key Created
nl: Nieuwe sleutel is aangemaakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: You have successfully created the following key:
nl: U hebt de volgende sleutel succesvol aangemaakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fingerprint:
nl: Vingerafdruk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: <qt><b>Set as your default key:</b><br />
    <p>Checking this option sets the newly created key pair as the default key pair.</p></qt>
nl: <qt><b>Instellen als standaardsleutel</b>:<br />
    <p>Als u deze optie selecteert wordt het nieuwe sleutelpaar als standaard-sleutelpaar ingesteld.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: Set as your default key
nl: Instellen als standaardsleutel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Revocation Certificate
nl: Intrekkingscertificaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: It is recommended to save or print a revocation certificate in case your key is compromised.
nl: Het wordt aanbevolen een intrekkingscertificaat op te slaan of af te drukken voor het geval uw sleutel wordt gestolen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBsave)
en: Save as:
nl: Opslaan als:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBprint)
en: Print
nl: Afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, validFilterCheckbox)
en: Show only valid keys
nl: Alleen geldige sleutels tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key to import:
nl: Sleutels om te importeren:

en: Choose New Expiration
nl: Nieuwe verloopdatum kiezen

[ctx: Key has unlimited lifetime]
en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: &Options
nl: &Opties

en: Select Public Key
nl: Publieke sleutel selecteren

en: Select Public Key for %1
nl: Publieke sleutel selecteren voor %1

en: Select Public Key for %2 and one more file | Select Public Key for %2 and %1 more files
nl[0]: Publieke sleutel selecteren voor %2 en nog een bestand
nl[1]: Publieke sleutel selecteren voor %2 en nog %1 bestanden

en: &Search:
nl: &Zoeken:

en: <b>Public keys list</b>: select the key that will be used for encryption.
nl: <b>Lijst van publieke sleutels</b>: selecteer de sleutel die zal worden gebruikt voor het versleutelen.

en: <b>ASCII encryption</b>: makes it possible to open the encrypted file/message in a text editor
nl: <b>Versleutelen in ASCII-formaat</b>: maakt het mogelijk om het versleutelde bestand in een teksteditor te bekijken

en: <b>Allow encryption with untrusted keys</b>: when you import a public key, it is usually marked as untrusted and you cannot use it unless you sign it in order to make it 'trusted'. Checking this box enables you to use any key, even if it has not be signed.
nl: <b>Versleuteling toestaan met niet-vertrouwde sleutels</b>: Als u een nieuwe publieke sleutel importeert, dan heeft deze nog niet de status 'vertrouwd' en kunt u deze nog niet gebruiken, tenzij u de sleutel ondertekent om deze 'vertrouwd' te maken. Als u deze optie selecteert zal KGpg het u ook toestaan niet-ondertekende sleutels te gebruiken voor versleuteling van gegevens.

en: <b>Hide user ID</b>: Do not put the keyid into encrypted packets. This option hides the receiver of the message and is a countermeasure against traffic analysis. It may slow down the decryption process because all available secret keys are tried.
nl: <b>Gebruikers-id verbergen</b>: Dit zorgt ervoor dat de sleutel-id niet in het versleutelde bestand wordt opgeslagen. Zodoende wordt de afzender van het versleutelde bestand verborgen, en kan analyse van verkeergegevens waardeloos worden gemaakt. Het ontcijferen door de geadresseerde kan echter langer duren omdat alle geheime sleutels moeten worden geprobeerd.

en: Symmetrical encryption
nl: Symmetrische versleuteling

en: <b>Symmetrical encryption</b>: encryption does not use keys. You just need to give a password to encrypt/decrypt the file
nl: <b>Symmetrische versleuteling</b>: Bij het versleutelen worden geen sleutels gebruikt. Er wordt een wachtwoordzin gevraagd om het bestand te versleutelen en te ontcijferen.

en: Custom option:
nl: Aangepaste opties:

en: <b>Custom option</b>: for experienced users only, allows you to enter a gpg command line option, like: '--armor'
nl: <b>Aangepaste opties</b>: alleen voor ervaren gebruikers. Hiermee kunt u eigen opties aan de commandoregel van GnuPG meegeven, zoals bijvoorbeeld: '--armor'.

en: Private Key List
nl: Lijst van private sleutels

en: Choose secret key for signing:
nl: Geheime sleutel kiezen voor ondertekenen:

en: How carefully have you checked that the key really belongs to the person with whom you wish to communicate: | How carefully have you checked that the %1 keys really belong to the people with whom you wish to communicate:
nl[0]: Hoe zorgvuldig hebt u gecontroleerd dat de sleutel werkelijk eigendom is van de persoon met wie u wilt communiceren:
nl[1]: Hoe zorgvuldig hebt u gecontroleerd dat de %1 sleutels werkelijk eigendom zijn van de personen met wie u wilt communiceren:

en: I Will Not Answer
nl: Daar geef ik geen antwoord op

en: I Have Not Checked at All
nl: Ik heb het niet gecontroleerd

en: I Have Done Casual Checking
nl: Ik heb het even nagekeken, klopt wel

en: I Have Done Very Careful Checking
nl: Ik heb het zeer nauwkeurig vastgesteld

en: Local signature (cannot be exported)
nl: Lokale ondertekening (kan niet worden geëxporteerd)

en: Do not sign all user id's (open terminal)
nl: Niet alle gebruikers-id's ondertekenen (opent een terminal)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, keyIds)
en: Enter the ids or fingerprints of the keys to import as space separated list.
nl: Voer de id's of vingerafdrukken in als spatie gesepareerde lijst van de te importeren sleutels.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to decrypt a text file, simply drag and drop it into the editor window. KGpg will do the rest. Even remote files can be dropped.</p>
    <p>Drag a public key into the editor window and kgpg will automatically import it if you want.</p>
nl: <p>Als u een tekstbestand wilt ontcijferen kunt u het gewoon naar het editorvenster slepen. KGpg doet dan de rest. Zelfs bestanden op computers op afstand kunnen ernaartoe worden gesleept.</p>
    <p>Ook kunt u een publieke sleutel naar het editorvenster slepen en KGpg zal het automatisch importeren als u dat wilt.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The easiest way to encrypt a file: simply right click on the file, and you have an encrypt option in the contextual menu.
    This works in <strong>konqueror</strong> or on your Desktop!</p>
nl: <p>De eenvoudigste manier om een bestand te versleutelen is: Gewoon rechts klikken op het bestand, en de optie 'Versleutelen' gebruiken uit het contextmenu.
    Dit werkt zowel in Konqueror als op uw bureaublad.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to encrypt a message for several persons, just select several encryption keys by pressing the &quot;Ctrl&quot; key.</p>
nl: <p>Als u een bericht wilt versleutelen voor meerdere personen kunt u meerdere sleutels selecteren door de &quot;Ctrl&quot;-toets ingedrukt te houden.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p><strong>You do not have to be an expert in encryption to use this tool?</strong><br>
    Simply create yourself a key pair in the key management window. Then, export your public key and mail it to your friends.<br>
    Ask them to do the same and import their public keys. Finally, to send an encrypted message, type it in the KGpg editor, then click &quot;encrypt&quot;. Choose
    your friend's key and click &quot;encrypt&quot; again. The message will be encrypted, ready to be sent by email.</p>
nl: <p><strong>U hoeft geen expert te zijn in versleuteling om dit hulpmiddel te gebruiken?</strong><br>
    Maak eenvoudigweg een sleutelpaar aan in het sleutelbeheervenster. Exporteer dan de publieke sleutel en stuur deze naar uw vrienden.<br />
    Vraag hen hetzelfde te doen en importeer hun publieke sleutels. Vervolgens kunt u moeiteloos een berichtje typen in de KGpg-editor,en klik op &quot;Versleutelen&quot;.
    Kies de sleutel van de geadresseerde en klik nogmaals op &quot;Versleutelen&quot;. Het berichtje wordt versleuteld en is klaar om per e-mail te worden verzonden.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>To perform an operation on a key, open the key management window and right click on the key. A popup menu with all available options will appear.</p>
nl: <p>Om een handeling op een sleutel uit te voeren, open het sleutelbeheersvenster en rechtsklik op een sleutel. Er zal een contextmenu verschijnen met alle mogelijke opties.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>Decrypt a file with a single mouse click on it. You will then be prompted for password, and then that is it!</p>
nl: <p>Om een bestand te ontcijferen kunt u er simpelweg op klikken. U wordt dan om een wachtwoord gevraagd en dat is alles!</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you only want to open the key manager, type this in the command line prompt: <pre>kgpg -k</pre>
    The editor can be reached by: <pre>kgpg -d</pre></p>
nl: <p>Als u alleen het sleutelbeheer wilt openen, typ dan <pre>kgpg -k</pre> op de commandoregel.
    De editor kan worden aangeroepen met <pre>kgpg -d</pre></p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>To open a file in the KGpg's editor and immediately decrypt it type: <pre>kgpg -s filename</pre></p>
nl: <p>Om een bestand te openen in de editor van KGpg en het onmiddellijk te ontcijferen, typ: <pre>kgpg -s bestandsnaam</pre></p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to change the password or expiration of a secret key simply double click on it to get the key properties dialog.</p>
nl: <p>Als u het wachtwoord of de verloopdatum van een geheime sleutel wilt wijzigen, dubbelklik er op om de dialoog met sleuteleigenschappen te openen.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>You can reach your default key by pressing &quot;Ctrl+Home&quot; in the key manager.</p>
nl: <p>U kunt uw standaardsleutel bereiken door te drukken op de toetsencombinatie &quot;Ctrl+Home&quot; in de sleutelbeheerder.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The number of signatures is shown as a tooltip if you hover the mouse on the size column in key manager. A key has to be expanded once for this to work.</p>
nl: <p>Het aantal ondertekeningen wordt getoond als tooltip als u met de muis over de groottekolom in sleutelbeheer zweeft. Een sleutel moet één keer worden uitgeklapt om dit te laten werken.</p>

en: This image is very large. Use it anyway?
nl: De afbeelding is erg groot. Wilt u het toch gebruiken?

en: Use Anyway
nl: Toch gebruiken

en: Do Not Use
nl: Niet gebruiken

en: Enter old passphrase for <b>%1</b>
nl: Voer de oude wachtwoordzin in voor <b>%1</b>

en: <qt>Enter new passphrase for <b>%1</b><br />If you forget this passphrase all your encrypted files and messages will be inaccessible.</qt>
nl: <qt>Voer een nieuwe wachtwoordzin in voor <b>%1</b><br />Als u deze wachtwoordzin vergeet, kunt u niet meer bij al uw versleutelde bestanden en berichten.</qt>

[ctx: Status message 'Decrypting <filename>' (operation starts)]
en: Decrypting %1
nl: %1 aan het ontcijferen

[ctx: Status message 'Decrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Decrypted %1
nl: %1 aan het ontcijferen

en: Generating New Key for %1
nl: Nieuw sleutelpaar genereren voor %1

en: <p><b>Enter passphrase for %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
nl: <p><b>Geef een wachtwoordzin op voor %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />De wachtwoordzin dient ook niet-alfanumerieke tekens te bevatten en willekeurige opeenvolgingen van tekens.</p>

en: <p><b>Enter passphrase for %1</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
nl: <p><b>Geef een wachtwoordzin voor %1 op:</b><br />De wachtwoordzin dient ook niet-alfanumerieke tekens te bevatten en willekeurige opeenvolgingen van tekens.</p>

en: Generating Key
nl: Sleutel genereren

en: Generating prime numbers
nl: Priemgetallen aanmaken

en: Generating DSA key
nl: DSA-sleutel aanmaken

en: Generating ElGamal key
nl: El Gamal sleutel aanmaken

en: Waiting for entropy
nl: Op entropie wachten

en: The entropy pool ran empty. The key generation process is stalled until enough entropy is present. You can generate entropy e.g. by moving the mouse or typing at the keyboard. The easiest way is by using another application until the key generation continues.
nl: De entropie-pool raakte leeg. Het proces van aanmaken van een sleutel is stil gezet totdat er genoeg entropie aanwezig is. U kunt entropie maken bijv. door de muis te bewegen of door te typen op het toetsenbord. De gemakkelijkste manier is door een ander programma te gebruiken totdat het sleutel aanmaken doorgaat.

en: Key %1 generated
nl: Sleutel %1 aangemaakt

en: Generating Revocation Certificate for key %1
nl: Intrekkingscertificaat aanmaken voor sleutel %1

[ctx: @info]
en: The import result string has an unsupported format in line %1.<nl/>Please see the detailed log for more information.
nl: De geïmporteerde tekenreeks heeft een niet ondersteund formaat in regel %1.<nl/>Controleer de logdetails voor meer informatie.

en: No key imported.<br />Please see the detailed log for more information.
nl: Geen sleutel geïmporteerd.<br />Controleer de logdetails voor meer informatie.

[ctx: @info]
en: <para>%1 key processed.</para> | <para>%1 keys processed.</para>
nl[0]: <para>%1 sleutel verwerkt.</para>
nl[1]: <para>%1 sleutels verwerkt.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One key without ID.</para> | <para>%1 keys without ID.</para>
nl[0]: <para>Eén sleutel zonder id.</para>
nl[1]: <para>%1 sleutels zonder id.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>One key imported:</emphasis></para> | <para><emphasis strong='true'>%1 keys imported:</emphasis></para>
nl[0]: <para><emphasis strong='true'>Eén sleutel geïmporteerd:</emphasis></para>
nl[1]: <para><emphasis strong='true'>%1 sleutels geïmporteerd:</emphasis></para>

[ctx: @info]
en: <para>One RSA key imported.</para> | <para>%1 RSA keys imported.</para>
nl[0]: <para>Eén RSA-sleutel geïmporteerd.</para>
nl[1]: <para>%1 RSA-sleutels geïmporteerd.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One key unchanged.</para> | <para>%1 keys unchanged.</para>
nl[0]: <para>Eén sleutel ongewijzigd.</para>
nl[1]: <para>%1 sleutels ongewijzigd.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One user ID imported.</para> | <para>%1 user IDs imported.</para>
nl[0]: <para>Eén gebruikers-id geïmporteerd.</para>
nl[1]: <para>%1 gebruikers-id's geïmporteerd.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One subkey imported.</para> | <para>%1 subkeys imported.</para>
nl[0]: <para>Eén subsleutel geïmporteerd.</para>
nl[1]: <para>%1 subsleutels geïmporteerd.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One signature imported.</para> | <para>%1 signatures imported.</para>
nl[0]: <para>Eén ondertekening geïmporteerd.</para>
nl[1]: <para>%1 ondertekeningen geïmporteerd.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One revocation certificate imported.</para> | <para>%1 revocation certificates imported.</para>
nl[0]: <para>Eén intrekkingscertificaat geïmporteerd.</para>
nl[1]: <para>%1 intrekkingscertificaten geïmporteerd.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key processed.</para> | <para>%1 secret keys processed.</para>
nl[0]: <para>Eén geheime sleutel verwerkt.</para>
nl[1]: <para>%1 geheime sleutels verwerkt.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>One secret key imported.</emphasis></para> | <para><emphasis strong='true'>%1 secret keys imported.</emphasis></para>
nl[0]: <para><emphasis strong='true'>Eén geheime sleutel geïmporteerd.</emphasis></para>
nl[1]: <para><emphasis strong='true'>%1 geheime sleutels geïmporteerd.</emphasis></para>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key unchanged.</para> | <para>%1 secret keys unchanged.</para>
nl[0]: <para>Eén geheime sleutel ongewijzigd.</para>
nl[1]: <qt><br />%1 geheime sleutels ongewijzigd.</qt>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key not imported.</para> | <para>%1 secret keys not imported.</para>
nl[0]: <para>Eén geheime sleutel niet geïmporteerd.</para>
nl[1]: <para>%1 geheime sleutels niet geïmporteerd.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>You have imported a secret key.</emphasis><nl/>Please note that imported secret keys are not trusted by default.<nl/>To fully use this secret key for signing and encryption, you must edit the key (double click on it) and set its trust to Full or Ultimate.</para>
nl: <para><emphasis strong='true'>U heeft een geheime sleutels geïmporteerd.</emphasis><nl/>De geïmporteerde sleutels worden standaard niet vertrouwd.<nl/>Om deze geheime sleutel te gebruiken voor het ondertekenen en versleutelen, moet u de sleutel openen (dubbelklik er op) en het vertrouwen verhogen naar Volledig of Ultiem.</para>

en: New Key | New Keys
nl[0]: Nieuwe sleutel
nl[1]: Nieuwe sleutels

en: Key with new User Id | Keys with new User Ids
nl[0]: Sleutel met nieuwe gebruikers-id
nl[1]: Sleutels met nieuwe gebruikers-id's

en: Key with new Signatures | Keys with new Signatures
nl[0]: Sleutel met nieuwe ondertekeningen
nl[1]: Sleutels met nieuwe ondertekeningen

en: Key with new Subkeys | Keys with new Subkeys
nl[0]: Sleutel met nieuwe sub-sleutels
nl[1]: Sleutels met nieuwe sub-sleutels

en: New Private Key | New Private Keys
nl[0]: Nieuw private sleutel
nl[1]: Nieuw private sleutels

en: Unchanged Key | Unchanged Keys
nl[0]: Ongewijzigde sleutel
nl[1]: Ongewijzigde sleutels

en: <b>Connecting to the server...</b>
nl: <b>Bezig te verbinden met de server...</b>

en: Requesting Passphrase
nl: Om wachtwoordzin vragen

en:  or
nl:  of

en: Enter passphrase for <b>%1</b>
nl: Voer de wachtwoordzin in voor <b>%1</b>

en: <p><b>Bad passphrase</b>. You have 1 try left.</p> | <p><b>Bad passphrase</b>. You have %1 tries left.</p>
nl[0]: <p><b>Ongeldig wachtwoordzin.</b> U kunt het nog 1 keer proberen.</p>
nl[1]: <p><b>Ongeldig wachtwoordzin</b>. U kunt het nog %1 keer proberen.</p>

en: Got Passphrase
nl: Wachtwoordzin opgehaald

[ctx: @info first argument is formatted date, second argument is formatted time]
en: <para>The signature was created at %1 %2</para>
nl: <para>De handtekening is aangemaakt op %1 %2</para>

[ctx: @info Good signature from: NAME , Key ID: HEXID]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Key ID: %2<nl/></para>
nl: <para>Correcte ondertekening van:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Sleutel-id: %2<nl/></para>

[ctx: @info Good signature from: NAME <EMAIL>, Key ID: HEXID]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1 <email>%2</email></emphasis><nl/>Key ID: %3</para>
nl: <para>Correcte ondertekening van:<nl/><emphasis strong='true'>%1 <email>%2</email></emphasis><nl/>Sleutel-id: %3</para>

[ctx: @info]
en: No signature found.
nl: Geen handtekening gevonden.

[ctx: @info]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Key ID: %2<nl/></para>
nl: <para>Correcte ondertekening van:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Sleutel-id: %2<nl/></para>

[ctx: @info Good signature from: NAME <EMAIL>, Key ID: HEXID]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1 <email>%2</email></emphasis><nl/>Key ID: %3<nl/></para>
nl: <para>Correcte ondertekening van:<nl/><emphasis strong='true'>%1 <email>%2</email></emphasis><nl/>Sleutel-id: %3<nl/></para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>BAD signature</emphasis> from:<nl/> %1<nl/>Key ID: %2<nl/><nl/><emphasis strong='true'>The file is corrupted</emphasis></para>
nl: <para><emphasis strong='true'>ONGELDIGE handtekening</emphasis> van:<nl/> %1<nl/>Sleutel-id: %2<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Het bestand is beschadigd</emphasis></para>

[ctx: @info]
en: <para>The signature is valid, but the key is untrusted</para>
nl: <para>De ondertekening is geldig, maar de sleutel is onbetrouwbaar.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The signature is valid, and the key is ultimately trusted</para>
nl: <para>De ondertekening is geldig en de sleutel is uiterst betrouwbaar.</para>
