kgpg - en to uk translation catalogue (659 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name (minimum 5 characters):
uk: Ім’я (мінімум 5 символів):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_EmailSorting) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Email:
uk: Ел. пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comment (optional):
uk: Коментар (не обов'язковий):

en: This function is not available on this system. The symbolic link to the private GnuPG keys cannot be created.
uk: Цією функціональною можливістю у цій системі не можна скористатися. Не вдалося створити символічні посилання на закриті ключі GnuPG.

en: No mail was sent for the following user id because it belongs to a key without encryption capability: | No mail was sent for the following user ids because they belong to keys without encryption capability:
uk[0]: Поштові повідомлення до записів вказаних нижче ідентифікаторів користувачів не надіслано, оскільки вони належать до ключів, які не призначено для шифрування:
uk[1]: Поштові повідомлення до записів вказаних нижче ідентифікаторів користувачів не надіслано, оскільки вони належать до ключів, які не призначено для шифрування:
uk[2]: Поштові повідомлення до записів вказаних нижче ідентифікаторів користувачів не надіслано, оскільки вони належать до ключів, які не призначено для шифрування:
uk[3]: Поштове повідомлення до запису вказаного нижче ідентифікатора користувача не надіслано, оскільки він належить до ключа, який не призначено для шифрування:

en: No mail was sent for the following user id because it was already signed: | No mail was sent for the following user ids because they were already signed:
uk[0]: Поштові повідомлення до записів вказаних нижче ідентифікаторів користувачів не було надіслано, оскільки їх уже підписано:
uk[1]: Поштові повідомлення до записів вказаних нижче ідентифікаторів користувачів не було надіслано, оскільки їх уже підписано:
uk[2]: Поштові повідомлення до записів вказаних нижче ідентифікаторів користувачів не було надіслано, оскільки їх уже підписано:
uk[3]: Поштове повідомлення до запису вказаного нижче ідентифікатора користувача не було надіслано, оскільки його уже підписано:

[ctx: %1 is 64 bit key id (in hex), text is used as email subject]
en: Your key %1
uk: Ваш ключ %1

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: <qt><b>Custom Decryption Command:</b><br />
    <p>This option allows the user to specify a custom command to be executed by GPG when decryption occurs. (This is recommended for advanced users only).</p></qt>
uk: <qt><b>Нетипова команда розшифрування:</b><br />
    <p>Тут користувач може вказати нетипову команду для виконання GPG під час розшифровки. (Рекомендується тільки для досвідчених користувачів.)</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Custom decryption command:
uk: Нетипова команда розшифрування:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Encryption) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capEncrypt)
en: Encryption
uk: Шифрування

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: <qt><b>ASCII armored encryption:</b> <br /> 
    <p>Checking this option outputs all encrypted files in a format that can be opened by a text editor and as such the output is suitable for placing in the body of an e-mail message.</p></qt>
uk: <qt><b>Броньоване шифрування ASCII:</b> <br /> 
    <p>Позначення цього пункту призведе до видачі всіх зашифрованих файлів у форматі, який можна відкрити у текстовому редакторі, через що такий вивід придатний для розміщення в тілі електронного повідомлення.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AsciiArmor)
en: ASCII armored encryption
uk: Броньоване шифрування ASCII

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: <qt><b>Use *.pgp extension for encrypted files:</b><br />
    <p>Checking this option will append a .pgp extension to all encrypted files instead of a .gpg extension. This option will maintain compatibility with users of PGP (Pretty Good Privacy) software.</p></qt>
uk: <qt><b>Використовувати суфікс *.pgp для зашифрованих файлів:</b><br />
    <p>Позначення цього пункту призведе до додавання суфікса *.pgp до всіх зашифрованих файлів, замість суфікса .gpg. Цей параметр буде підтримувати сумісність з файлами користувачів програм PGP.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpExtension)
en: Use *.pgp extension for encrypted files
uk: Використовувати суфікс *.pgp для зашифрованих файлів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: <qt><b>Custom encryption command:</b><br />
    <p>When activated, an entry field will be shown in the key selection dialog, enabling you to enter a custom command for encryption. This option is recommended for experienced users only.</p></qt>
uk: <qt><b>Нетипова команда шифрування:</b> <br />
    <p>Якщо задіяно цей параметр, у вікні вибору ключа буде показано поле вводу, що дасть можливість ввести нетипову команду для шифрування. Рекомендуємо лише досвідченим користувачам.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowCustomEncryptionOptions)
en: Custom encryption command:
uk: Нетипова команда шифрування:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: <qt><b>Always encrypt with:</b><br />
    <p>This ensures all files/messages will also be encrypted with the chosen key. However, if the "Encrypt files with:" option is selected that chosen key will override the "Always encrypt with:" selection.</p></qt>
uk: <qt><b>Завжди шифрувати з:</b><br /> 
    <p>Цей параметр гарантує, що всі файли/повідомлення буде також зашифровано цим ключем. Однак, якщо параметр «Шифрувати файли за допомогою:» увімкнено, то його ключ матиме перевагу над вибором у «Завжди шифрувати з:».</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encrypt_to_always)
en: Always encrypt with:
uk: Завжди зашифровувати з:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: <qt><b>Encrypt files with:</b><br />
    <p>Checking this option and selecting a key will force any file encryption operation to use the selected key. KGpg will not query for a recipient and the default key will be bypassed.</p></qt>
uk: <qt><b>Шифрувати файли за допомогою:</b><br /> 
    <p>Увімкнення цього параметра і вибір ключа примусить всі дії шифрування файлів використовувати вибраний ключ. KGpg не буде питати про адресата, типовий ключ буде знехтувано.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptFilesTo)
en: Encrypt files with:
uk: Зашифровувати файли за допомогою:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: <qt><b>Allow encryption with untrusted keys:</b><br />
    <p>When importing a public key, the key is usually marked as untrusted and as such cannot be used unless it is signed by the default key (thus making it 'trusted'). Checking this box enables any key to be used even if it is untrusted.</p></qt>
uk: <qt><b>Дозволити шифрування ненадійними ключами:</b> <br />
    <p>Під час імпортування відкритого ключа, його, як правило, позначено, як ненадійний, його неможливо використовувати, поки його не буде підписано типовим ключем. (Тоді він стане «надійним»). Увімкнувши цей параметр, ви уможливлюєте використання будь-якого ключа, навіть ненадійного.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedKeys)
en: Allow encryption with untrusted keys
uk: Дозволити шифрування ненадійними ключами

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: <qt><b>Allow untrusted keys as members of key groups:</b><br /><p>A key group allows simple encryption to multiple recipients at once. Similar to the <em>Allow encryption with untrusted keys</em> option this allows untrusted keys to become member of a key group.</p></qt>
uk: <qt><b>Дозволити ненадійним ключам бути елементами груп ключів:</b><br /><p>За допомогою груп ключів можна спростити шифрування даних для декількох отримувачів одночасно. Подібно до пункту <em>Дозволити шифрування ненадійними ключами</em>, цей пункт надає програмі змогу використовувати ненадійні ключі, як елементи подібних груп.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowUntrustedGroupMembers)
en: Allow untrusted keys as members of key groups
uk: Дозволити ненадійним ключам бути елементами груп ключів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: <qt><b>Hide user ID:</b><br /> 
    <p>Checking this option will remove the keyid of the recipient from all encrypted packets. The advantage: traffic analysis of the encrypted packets cannot be performed as easily because the recipient is unknown. The disadvantage: the receiver of the encrypted packets is forced to try all secret keys before being able to decrypt the packets. This can be a lengthy process depending on the number of secret keys the receiver holds.</p></qt>
uk: <qt><b>Приховувати ІД користувача:</b> 
    <p>Увімкнення цього параметра вилучатиме ІД ключа адресата з усіх зашифрованих пакетів. Перевага: не так легко зробити аналіз потоку зашифрованих пакетів, бо одержувач невідомий. Недолік: адресат зашифрованих пакетів змушений спробувати всі закриті ключі, перш ніж зможе розшифрувати пакети. Залежно від кількості закритих ключів у адресата, це може бути тривалим процесом.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUserID)
en: Hide user id
uk: Ховати ІД користувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: <qt><b>PGP 6 compatibility:</b><br /> 
    <p>Checking this option forces GnuPG to output encrypted packets that are as compliant with PGP (Pretty Good Privacy) 6 standards as possible thus allowing GnuPG users to inter operate with PGP 6 users.</p></qt>
uk: <qt><b>Сумісність з PGP 6:</b><br /> 
    <p>Позначення цього пункту, змушує GnuPG видавати зашифровані пакети якомога сумісніші зі стандартами PGP (ДДК — Досить Добра Конфіденційність) 6, що надасть змогу користувачам GnuPG співпрацювати з користувачами PGP 6.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PgpCompatibility)
en: PGP 6 compatibility
uk: Сумісність з PGP 6

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, GPGConf)
en: <qt><b>Global Settings:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
uk: <qt><b>Загальні параметри:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: GnuPG Home
uk: Домівка GnuPG

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: <b>Home Location</b><p>This is the directory where GnuPG stores its configuration and the keyrings. If you have not changed it this is usually <em>~/.gnupg/</em></p>
uk: <b>Адреса домівки</b><p>Це каталог, де GnuPG зберігає свої налаштування і зв’язки ключів. Якщо ви нічого не змінювали, це, зазвичай, <em>~/.gnupg/</em></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2)
en: Home location:
uk: Адреса домівки:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: <b>Configuration File</b><p>This is the name of the configuration file in the directory specified above. The default is <em>gnupg.conf</em> while older versions of GnuPG used <em>options</em>.</p>
uk: <b>Файл налаштувань</b><p>Це назва файла налаштувань у каталозі, вказаному вище. Типовою назвою є <em>gnupg.conf</em>, а старіші версії GnuPG використовують назву <em>options</em>.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_2_2)
en: Configuration file:
uk: Файл налаштувань:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeHome)
en: Change...
uk: Змінити...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: GnuPG Binary
uk: Двійковий GnuPG

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: <b>Program path</b><p>This is the program that will be called for all GnuPG operations. The default of <em>gpg</em> will work on most systems.</p>
uk: <b>Шлях програми</b><p>Це програма, яку буде викликано для проведення всіх дій GnuPG. Типова назва, <em>gpg</em>, має працювати у більшості систем.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_2)
en: Program path:
uk: Шлях програми:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, use_agent)
en: <b>Use GnuPG agent</b><p>The GnuPG agent stores the passwords for your secret keys in memory for a limited amount of time. If you use your secret key again while it is cached you do not have to enter it again. This is less secure than typing it every time.</p>
uk: <b>Використовувати агент GnuPG</b><p>Агент GnuPG зберігає паролі до ваших секретних ключів у пам’яті деякий проміжок часу. Якщо ви знову використовуєте секретний ключ у той час, коли він все ще у кеші, вам не треба його ще раз вводити. Використання агента становить певну небезпеку порівняно з введенням пароля кожного разу за вимогою.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_agent)
en: Use GnuPG agent
uk: Використовувати агент GnuPG

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGlobal)
en: Global Settings
uk: Загальні параметри

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: <qt><b>Start KGpg automatically at KDE startup:</b><br />
    <p>If checked KGpg will start automatically each time that KDE starts up.</p></qt>
uk: <qt><b>Запускати KGpg автоматично при вході в KDE:</b><br />
    <p>Якщо увімкнено, KGpg буде автоматично запускатись разом з KDE.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoStart)
en: Start KGpg automatically at login
uk: Запускати KGpg автоматично при вході в систему

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: <qt><b>Use mouse selection instead of clipboard:</b><br />
    <p>If checked, clipboard operations in KGpg will use the selection clipboard, that means highlighting a text to copy, and middle button (or right+left together) to paste. If this option is not checked, the clipboard will work with Key shortcuts (Ctrl-c, Ctrl-v).</p></qt>
uk: <qt><b>Замість кишені використовувати позначене мишкою:</b> <br />
    <p>Якщо ввімкнено, KGpg використовуватиме кишеню вибраного, що означає позначення тексту для копіювання, і натискання на середню кнопку (або на ліву + праву разом) для вставлення. Якщо цей параметр не ввімкнено, кишеня працюватиме від гарячих клавіш (Ctrl-c, Ctrl-v).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMouseSelection)
en: Use mouse selection instead of clipboard
uk: Замість кишені використовувати позначене мишкою

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: <qt><b>Display warning before creating temporary files:</b><br />
    <p></p></qt>
uk: <qt><b>Перед створенням тимчасових файлів показувати попередження:</b><br />
    <p></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFileWarn)
en: Display warning before creating temporary files
    (only occurs on remote files operations)
uk: Попереджати перед створенням тимчасових файлів 
    (Може статись тільки при діях з віддаленими файлами)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabApplet)
en: Applet && Menus
uk: Аплет і меню

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox11)
en: Konqueror Service Menus
uk: Меню служб Konqueror

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Sign file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
uk: <qt><b>Службове меню підписування файла:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sign file service menu:
uk: Службове меню підписування файла:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Disable
uk: Вимкнути

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SignMenu) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with All Files
uk: Уможливити з усіма файлами

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Decrypt file service menu:</b><br />
    <p></p>
    </qt>
uk: <qt><b>Службове меню розшифрування файла:</b><br />
    <p></p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Decrypt file service menu:
uk: Службове меню розшифрування файла:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DecryptMenu)
en: Enable with Encrypted Files
uk: Уможливити з зашифрованими файлами

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: System Tray Applet
uk: Аплет системного лотка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: <qt><b>Show system tray icon:</b><br />
    <p>If checked KGpg will minimize to an icon in the system tray.</p></qt>
uk: <qt><b>Показувати піктограму у системному лотку:</b><br />
    <p>Якщо позначено, KGpg буде згортатися у піктограму у системному лотку.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystray)
en: Show system tray icon
uk: Показувати піктограму системного лотка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Left mouse click opens:
uk: Клацання лівою кнопкою миші відкриває:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick)
en: Key Manager
uk: Керування ключами

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LeftClick) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabEditor)
en: Editor
uk: Редактор

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Recent files
uk: Нещодавні файли

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSigning)
en: Key Signing
uk: Підписування ключів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Here you can define how User Ids that do not contain an email address (like Photo Ids) are sent to the key owner. You can choose to either send them with every other User Id you signed, only with the first Id you signed or to not send them at all.
uk: Тут ви можете визначити спосіб надсилання власникові ключа ідентифікаторів користувача, які не містять адрес електронної пошти (наприклад, фотографічних ідентифікаторів). Ви можете надсилати їх з кожним ідентифікатором користувача, який ви підписуєте, надсилати їх лише з першим ідентифікатором, який ви підписуєте або не надсилати їх взагалі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mailing of User Ids without Email Addresses
uk: Надсилання ідентифікаторів користувачів без адрес ел. пошти

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send with every Email
uk: Надсилати з кожним повідомленням

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Send only with first Email
uk: Надсилати лише з першим повідомленням

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MailUats)
en: Do not send
uk: Не надсилати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email template
uk: Шаблон повідомлення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTextEdit, EmailTemplateEdit)
en: This is the text of the email sent by the "Sign and Mail User ID" action.
    
    The placeholders surrounded by the percent signs (like %KEYID%) will be replaced with the corresponding text for every single mail.
uk: Це текст повідомлення, яке буде надіслано у відповідь на виконання дії «Підписати і надіслати ідентифікатор користувача».
    
    Рядки між символами відсотків (зокрема %KEYID%) буде замінено на відповідний текст у кожному з повідомлень електронної пошти.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <b>INFORMATION</b>:
    Only the default server will be stored in GnuPG's configuration file,
    all others will be stored for use by KGpg only.
uk: <b>ІНФОРМАЦІЯ</b>:
    У файлі налаштування GnuPG зберігатиметься лише запис типового сервера,
    всі інші записи зберігатимуться лише для використання у KGpg.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseProxy)
en: Honor HTTP proxy when available
uk: Використовувати HTTP-проксі, якщо він доступний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_default)
en: &Set as Default
uk: &Зробити типовим

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_add)
en: &Add...
uk: &Додати...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_del)
en: &Delete
uk: &Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, server_edit)
en: &Edit...
uk: &Змінити...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Key Colors
uk: Кольори ключів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUltimate)
en: Ultimately trusted keys:
uk: Ключі з безмежною довірою:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustTrusted)
en: Trusted keys:
uk: Ключі з довірою:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustMarginally)
en: Marginally trusted keys:
uk: Ключі з не повною довірою:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustExpired)
en: Expired keys:
uk: Застарілі ключі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustRevoked)
en: Revoked keys:
uk: Анульовані ключі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustUnknown)
en: Unknown keys:
uk: Невідомі ключі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_trustDisabled)
en: Disabled keys:
uk: Вимкнені ключі:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Editor Font
uk: Шрифт редактора

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabKeyList)
en: Key List
uk: Список ключів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxSorting)
en: Sort Order
uk: Порядок

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Left to right, account first
uk: Зліва праворуч, спочатку обліковий запис

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, TLD first
uk: Справа ліворуч, спочатку TLD

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, domain first
uk: Справа ліворуч, спочатку домен

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EmailSorting)
en: Right to left, FQDN first
uk: Справа ліворуч, спочатку FQDN

[ctx: Encryption algorithm]
en: DSA & ElGamal
uk: DSA і ElGamal

[ctx: Encryption algorithm RSA, Signing algorithm RSA]
en: RSA & RSA
uk: RSA і RSA

[ctx: Unknown algorithm]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: I do not know
uk: Я не знаю

en: I do NOT trust
uk: Я не довіряю

en: Marginally
uk: Не повністю

en: Fully
uk: Повністю

en: Ultimately
uk: Безмежна

[ctx: Unknown trust in key owner]
en: Unknown
uk: Невідома

[ctx: Invalid key]
en: Invalid
uk: Некоректний

[ctx: Disabled key]
en: Disabled
uk: Вимкнений

en: Revoked
uk: Анульований

[ctx: Expired key]
en: Expired
uk: Застарілий

[ctx: Undefined key trust]
en: Undefined
uk: Невизначена

[ctx: No trust in key]
en: None
uk: Немає

[ctx: Marginal trust in key]
en: Marginal
uk: Неповна

[ctx: Full trust in key]
en: Full
uk: Повна

[ctx: Ultimate trust in key]
en: Ultimate
uk: Безмежна

[ctx: Unknown trust in key]
en: Unknown
uk: Невідома

[ctx: key capability]
en: Signature
uk: Підписування

[ctx: key capability]
en: Encryption
uk: Шифрування

[ctx: key capability]
en: Authentication
uk: Розпізнавання

[ctx: key capability]
en: Certification
uk: Сертифікація

en: 1 key | %1 keys
uk[0]: %1 ключ
uk[1]: %1 ключі
uk[2]: %1 ключів
uk[3]: 1 ключ

en: 1 signature | %1 signatures
uk[0]: %1 підпис
uk[1]: %1 підписи
uk[2]: %1 підписів
uk[3]: 1 підпис

en: [No user id found]
uk: [Не знайдено ІД користувача]

en: %1 [local signature]
uk: %1 [локальний підпис]

en: %1 subkey
uk: %1 підключ

en: Photo id
uk: Фото ІД

en: Info
uk: Інформація

en: Untitled
uk: Без назви

en: &Encrypt File...
uk: &Зашифрувати файл...

en: &Decrypt File...
uk: &Розшифрувати файл...

en: &Open Key Manager
uk: &Відкрити керування ключами

en: &Generate Signature...
uk: &Створити підпис...

en: &Verify Signature...
uk: &Перевірити підпис...

en: &Check MD5 Sum...
uk: П&еревірити суму MD5...

en: &Unicode (utf-8) Encoding
uk: Кодування &юнікод (utf-8)

en: En&crypt
uk: &Зашифрувати

en: &Decrypt
uk: &Розшифрувати

en: S&ign/Verify
uk: П&ідписати/Перевірити

en: The document "%1" has changed.
    Do you want to save it?
uk: Документ «%1» було змінено.
    Хочете зберегти зміни?

en: Close the document
uk: Закрити документ

en: The document could not been saved, as the selected codec is not supported.
uk: Не вдалось зберегти документ, оскільки підтримки вказаного кодеку не передбачено.

en: The document could not been saved, as the selected encoding cannot encode every unicode character in it.
uk: Не вдалось зберегти документ, оскільки вибране кодування нездатне закодувати в ньому кожний символ юнікоду.

en: The document could not be saved, please check your permissions and disk space.
uk: Документ неможливо було зберегти. Будь ласка, перевірте ваші права доступу і чи достатньо вільного місця на диску.

en: Overwrite existing file %1?
uk: Перезаписати існуючий файл %1?

en: Open File to Encode
uk: Відкрити файл для кодування

en: *|All Files
uk: *|Всі файли

en: Open File to Decode
uk: Відкрити файл для декодування

en: Decrypt File To
uk: Розшифрувати файл у

en: Save File
uk: Зберегти файл

en: File Already Exists
uk: Файл вже існує

en: Open File to Sign
uk: Відкрити файл для підпису

en: Open File to Verify
uk: Відкрити файл для перевірки

en: <qt><b>Missing signature:</b><br />Key id: %1<br /><br />Do you want to import this key from a keyserver?</qt>
uk: <qt><b>Немає підпису:</b><br />ІД ключа: %1<br /><br />Хочете імпортувати цей ключ з сервера ключів?</qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_import)
en: Import
uk: Імпортувати

en: Do Not Import
uk: Не імпортувати

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (signature)
en: Si&gnature
uk: П&ідпис

en: MD5 Checksum
uk: Контрольна сума MD5

en: Compare MD5 with Clipboard
uk: Порівняти MD5 з кишенею

en: MD5 sum for <b>%1</b> is:
uk: Контрольна сума MD5 для <b>%1</b>:

en: <b>Unknown status</b>
uk: <b>Невідомий стан</b>

en: Clipboard content is not a MD5 sum.
uk: Вміст кишені не є сумою MD5.

en: <b>Correct checksum</b>, file is ok.
uk: <b>Контрольна сума правильна</b>, файл не пошкоджено.

en: <b>Wrong checksum, <em>file corrupted</em></b>
uk: <b>Неправильна контрольна сума, <em>файл пошкоджений</em></b>

en: <qt><b>Remote file dropped</b>.<br />The remote file will now be copied to a temporary file to process requested operation. This temporary file will be deleted after operation.</qt>
uk: <qt><b>Скидання віддаленого файла</b>.<br />Для здійснення викликаної дії віддалений файл буде скопійовано в тимчасовий. Цей тимчасовий файл буде вилучено після виконання дії.</qt>

en: Could not download file.
uk: Не вдалося отримати файл.

en: <qt>This file is a <b>public</b> key.<br />Do you want to import it instead of opening it in editor?</qt>
uk: <qt>Цей файл є <b>відкритим</b> ключем.<br />Бажаєте імпортувати його замість відкриття у редакторі?</qt>

en: <qt>This file is a <b>private</b> key.<br />Do you want to import it instead of opening it in editor?</qt>
uk: <qt>Цей файл є <b>закритим</b> ключем.<br />Бажаєте імпортувати його замість відкриття у редакторі?</qt>

en: Key file dropped on Editor
uk: У вікно редактора скинуто файл ключа

en: Decryption failed.
uk: Помилка розшифрування.

en: The encryption failed with error code %1
uk: Спроба шифрування зазнала невдачі з кодом помилки %1

en: Encryption failed.
uk: Помилка шифрування.

en: Signing not possible: bad passphrase or missing key
uk: Неможливо підписати: помилковий пароль або немає ключа

[ctx: Caption of message box]
en: Verification Finished
uk: Перевірку завершено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonimport)
en: &Import
uk: &Імпортувати

en: Import key in your list
uk: Імпортувати ключ у ваш список

en: Do &Not Import
uk: &Не імпортувати

en: Will not import this key in your list
uk: Не імпортуватиме цей ключ у ваш список

en: Missing Key
uk: Відсутній ключ

en: Processing folder compression and encryption
uk: Обробка стиснення і шифрування теки

[ctx: State of operation as in status]
en: State
uk: Стан

[ctx: Job is started up]
en: Startup
uk: Запуск

en: Unable to create temporary file
uk: Неможливо створити тимчасовий файл

[ctx: Status message 'Encrypting <filename>' (operation starts)]
en: Encrypting %1
uk: Шифруємо %1

[ctx: Status message 'Encrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Encrypted %1
uk: %1 зашифровано

en: Available Keys
uk: Наявні ключі

en: Available Trusted Keys
uk: Наявні ключі з довірою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterEditLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
uk: Пошук:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: Keys in the Group
uk: Ключі в групі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KeyExport)
en: Public Key Export
uk: Експортування відкритого ключа

[ctx: Export a key via email]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkMail)
en: E&mail
uk: &Надіслати ел. поштою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkClipboard)
en: C&lipboard
uk: &Буфер

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, checkServer)
en: You must define at least one keyserver in settings before you can export to one.
uk: Перш ніж виконувати експортування, вам слід визначити у параметрах програми принаймні один сервер ключів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkServer)
en: &Key server:
uk: Сервер &ключів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkFile)
en: File:
uk: Файл:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup3)
en: Export Settings
uk: Параметри експорту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrAll)
en: E&xport everything
uk: Е&кспортувати все

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrPhoto)
en: Do &not export attributes (photo ids)
uk: &Не експортувати атрибути (фото ІД)

[ctx: @option:radio Exports the smallest key possible. Maps to export-minimal option of gpg]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkAttrClean)
en: Clean key
uk: Очистити ключ

en: <qt>The requested key is not present in the keyring anymore.<br />Perhaps it was deleted by another application</qt>
uk: <qt>У сховищі ключів вже немає потрібного ключа.<br />Ймовірно, його було вилучено сторонньою програмою.</qt>

en: Key not found
uk: Ключ не знайдено

[ctx: no email address]
en: none
uk: немає

en: <qt>The left part is the algorithm used by the <b>signature</b> key. The right part is the algorithm used by the <b>encryption</b> key.</qt>
uk: <qt>У лівій частині вказано алгоритм, який використано ключем <b>підписування</b>. У правій частині — алгоритм, який використано ключем <b>шифрування</b>.</qt>

[ctx: Unlimited key lifetime]
en: Unlimited
uk: Необмежений

en: <qt>The left part is the size of the <b>signature</b> key. The right part is the size of the <b>encryption</b> key.</qt>
uk: <qt>У лівій частині вказано розмір ключа <b>підписування</b>. У правій — розмір ключа <b>шифрування</b>.</qt>

[ctx: no key comment]
en: <em>none</em>
uk: <em>немає</em>

en: Bad old passphrase, the passphrase for the key was not changed
uk: Неправильна стара фраза пароля. Фразу пароля для ключа не було змінено.

en: Could not change passphrase
uk: Не вдалося змінити фразу пароля

en: KGpg was unable to change the passphrase.
uk: KGpg не вдалося змінити пароль.

en: Changing key properties failed.
uk: Спроба змінити властивості ключа завершилася невдало.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_properties)
en: Key properties
uk: Властивості ключів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt><b>Key Server:</b><br /> <p>A Key Server is a centralized repository of PGP/GnuPG keys connected to the Internet which can be conveniently accessed in order to obtain or deposit keys. Select from the drop down list to specify which key server should be used.</p> <p>Often these keys are held by people whom the user has never met and as such the authenticity is dubious at best. Refer to the GnuPG manual covering "Web-of-Trust" relationships to find out how GnuPG works around the problem of verifying authenticity.</p> </qt>
uk: <qt><b>Сервер ключів:</b><br /> <p>Сервер ключів — це централізоване сховище ключів PGP/GnuPG, з’єднане з інтернетом, зі зручним доступом для добування чи розміщення ключів. Зробіть вибір зі спадного списку, щоб вказати який сервер ключів використовувати.</p> <p> Часто ці ключі належать людям, з якими користувач не знайомий, тому їхня приналежність, в найкращому випадку, сумнівна. Зверніться до посібника GnuPG по співвідношення «мережа-довіра», щоб дізнатись, як у GnuPG вирішується проблема перевірки автентичності.</p> </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Key server:
uk: Сервер ключів:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kCBimportks)
en: <b>Key Server Drop Down Dialog:</b>
    Allows the user to select the Key Server which will be used to import PGP/GnuPG keys into the local keyring.
uk: <b>Вікно скинення сервера ключів:</b>
    Дозволяє користувачам вибрати сервер ключів для імпортування ключів PGP/ GnuPG у локальну в'язку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: <qt><b>Text to search or ID of the key to import:</b><br />
    <p>There are multiple ways to search for a key, you can use a text or partial text search (example: entering Phil or Zimmerman will bring up all keys in which Phil or Zimmerman shows up) or you can search by the ID's of the key. Key ID's are strings of letters and numbers that uniquely identify a key (example: searching for 0xED7585F4 would bring up the key associated with that ID).</p></qt>
uk: <qt><b>Текст для пошуку або ІД ключа для імпортування:</b><br />
    <p>Є багато шляхів пошуку за ключами; можна використовувати пошук за текстом або частковим текстом (наприклад, введення тексту Пилип або Цимерман покаже всі ключі, які фігурують Пилип або Цимерман), або можна шукати за ІД ключа. ІД ключів — це ланцюжки літер і цифр, що однозначно посвідчують ключ (наприклад пошук за 0xED7585F4 поверне ключ прив'язаний до цього ІД).</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text to search or ID of the key to import:
uk: Текст для пошуку або ІД ключа для імпортування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyI) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cBproxyE)
en: Honor HTTP proxy:
uk: Задовольняти проксі HTTP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonsearch)
en: &Search
uk: &Пошук

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_export)
en: Export
uk: Експортувати

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: <qt><b>Key to be exported:</b><br />
    <p>This allows the user to specify the key from the drop down list that will be exported to the key server selected.</p></qt>
uk: <qt><b>Експортувати ключ:</b><br />
    <p>Це дозволяє користувачу вибрати з спадного списку ключ, який буде експортовано до вказаного сервера ключів.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Key to be exported:
uk: Експортувати ключ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportAttributes)
en: Export attributes (photo id)
uk: Експортувати атрибути (фото ІД)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: <qt><b>Export:</b><br />
    <p>Pushing this button will export the specified key to the specified server.</p></qt>
uk: <qt><b>Експортувати:</b><br />
    <p>Якщо натиснути на цю кнопку, вказаний ключ буде експортовано до вказаного сервера.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Buttonexport)
en: &Export
uk: &Експортувати

en: Key Server
uk: Сервер ключів

en: You must enter a search string.
uk: Треба ввести пошуковий ланцюжок символів.

en: You need to configure keyservers before trying to download keys.
uk: Перш ніж намагатися отримати ключі, вам слід вказати сервери зберігання ключів.

en: No keyservers defined
uk: Не вказано серверів ключів

[ctx: Caption of message box]
en: Key Import Finished
uk: Імпорт ключів завершено

en: Upload to keyserver finished without errors
uk: Вивантаження до сервера ключів завершилось без помилок

en: Upload to keyserver failed
uk: Спроба вивантаження до сервера ключів завершилася невдало

[ctx: Window title]
en: Import Key From Keyserver
uk: Імпортувати ключ з сервера ключів

en: Connecting to the server...
uk: З'єднання з сервером...

en: You must choose a key.
uk: Ви мусите вибрати ключ.

en: No matching keys found
uk: Відповідних ключів не знайдено

en: Found 1 matching key | Found %1 matching keys
uk[0]: Знайдено %1 відповідний ключ
uk[1]: Знайдено %1 відповідні ключі
uk[2]: Знайдено %1 відповідних ключів
uk[3]: Знайдено один відповідний ключ

en: Found 1 matching key (not shown)
uk: Знайдено 1 відповідний ключ (не показано)

en: Found %1 matching keys (%2 shown)
uk: Знайдено %1 відповідних ключі (показано %2)

en: Key Management
uk: Керування ключами

en: &Open Editor
uk: &Відкрити редактор

en: &Key Server Dialog
uk: Вікно серверів &ключів

en: &Go to Default Key
uk: &Перейти до типового ключа

en: Tip of the &Day
uk: Порада &дня

en: View GnuPG Manual
uk: Переглянути посібник GnuPG

en: &Refresh List
uk: П&оновити список

en: Show &Long Key Id
uk: Показати &довгий ІД ключа

en: K&ey Properties
uk: Властивості к&лючів

en: &Open Key URL
uk: &Відкрити адресу ключа

en: Edit Key in &Terminal
uk: Редагувати ключ у &терміналі

en: &Generate Key Pair...
uk: Ство&рити пару ключів...

en: &Import Key...
uk: &Імпортувати ключ...

en: Send Ema&il
uk: Надіслати п&овідомлення ел. поштою

en: &Create New Contact in Address Book
uk: &Створити новий контакт в адресній книзі

en: &Edit Group...
uk: &Редагувати групу...

en: &Delete Group
uk: &Вилучити групу

en: &Rename Group
uk: Пере&йменувати групу

en: Set as De&fault Key
uk: Встановити як тип&овий ключ

en: &Add Photo...
uk: Дод&ати фото...

en: &Add User Id...
uk: &Додати ІД користувача...

en: Export Secret Key...
uk: Експортувати закритий ключ...

en: Delete Key Pair
uk: Вилучити пару ключів

en: Revoke Key...
uk: Скасувати ключ...

en: &Regenerate Public Key
uk: &Переробити відкритий ключ

en: Set User Id as &Primary
uk: Встановити ІД користувача як &головний

en: &Open Photo
uk: В&ідкрити фото

en: &Delete Photo
uk: &Витерти фото

en: Import &Missing Signatures From Keyserver
uk: Імпортувати &відсутні підписи з сервера ключів

en: Trust
uk: Довіра

en: Size
uk: Розмір

en: Creation
uk: Створено

en: Expiration
uk: Строк дії

en: &Photo ID's
uk: &Фотоідентифікатори

[ctx: small picture]
en: Small
uk: Мале

[ctx: medium picture]
en: Medium
uk: Середнє

[ctx: large picture]
en: Large
uk: Велике

en: Minimum &Trust
uk: Мінімальна &довіра

[ctx: no filter: show all keys]
en: &None
uk: &Всі

[ctx: show only active keys]
en: &Active
uk: &Активні

[ctx: show only keys with at least marginal trust]
en: &Marginal
uk: &З неповною довірою

[ctx: show only keys with at least full trust]
en: &Full
uk: З &повною довірою

[ctx: show only ultimately trusted keys]
en: &Ultimate
uk: З &необмеженою довірою

en: &Show Only Secret Keys
uk: Пока&зувати тільки закриті ключі

[ctx: Name of the action that gives the focus to the search line]
en: Focus Search Line
uk: Фокусувати пошук рядка

en: Another key generation operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
uk: Зараз створюється інший ключ.
    Будь ласка, зачекайте на завершення цієї дії.

en: Generating new key pair
uk: Створення нової пари ключів

en: Can not start "konsole" application for expert mode.
uk: Запустити програму «konsole» для режиму досвідченого користувач неможливо.

[ctx: Application ready for user input]
en: Ready
uk: Готово

en: Bad passphrase. Cannot generate a new key pair.
uk: Неправильна фраза пароля. Неможливо створити нову пару ключів.

en: Aborted by the user. Cannot generate a new key pair.
uk: Перервано користувачем. Неможливо створити нову пару ключів.

en: The email address is not valid. Cannot generate a new key pair.
uk: Некоректна адреса електронної пошти. Неможливо створити нову пару ключів.

en: The name is not accepted by gpg. Cannot generate a new key pair.
uk: Назву не прийнято gpg. Неможливо створити нову пару ключів.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, newKey)
en: New Key Pair Created
uk: Нову пару ключів створено

en: backup copy
uk: резервна копія

en: gpg process did not finish. Cannot generate a new key pair.
uk: Не завершився процес gpg. Неможливо створити нову пару ключів.

en: You can only refresh primary keys. Please check your selection.
uk: Поновити можна тільки основні ключі. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: Another operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
uk: Зараз виконується інша дія.
    Будь ласка, зачекайте на завершення цієї дії.

en: Add New User Id
uk: Додати новий ІД користувача

en: The image must be a JPEG file. Remember that the image is stored within your public key, so if you use a very large picture, your key will become very large as well. The size should not exceed 6 KiB. An image size of around 240x288 is a good size to use.
uk: Зображення має бути JPEG файл. Пам'ятайте, що зображення зберігається всередині відкритого ключа. Якщо ваш малюнок дуже великий, ваш ключ стане також дуже великим. Розмір не повинен перевищувати 6 КіБ. Розмір зображення в межах 240⨯288 є прийнятним.

en: <qt>Are you sure you want to delete Photo id <b>%1</b><br/>from key <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити фото ідентифікацію <b>%1</b><br/>з ключа <b>%2 &lt;%3&gt;</b>?</qt>

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Sub Key
uk: Підключ

en: Secret Key Pair
uk: Секретна пара ключів

en: Key Group
uk: Група ключів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capSign)
en: Signature
uk: Підпис

en: User ID
uk: ІД користувача

en: Revocation Signature
uk: Анулюючий підпис

en: Photo ID
uk: Фото-ІД

en: Orphaned Secret Key
uk: Осиротілий секретний ключ

en: Group member
uk: Член групи

en: &Sign User ID ... | &Sign User IDs ...
uk[0]: &Підписати ІД користувача...
uk[1]: &Підписати ІД користувачів...
uk[2]: &Підписати ІД користувачів...
uk[3]: &Підписати ІД користувача...

en: Sign and &Mail User ID ... | Sign and &Mail User IDs ...
uk[0]: Підписати і &надіслати ІД користувачів...
uk[1]: Підписати і &надіслати ІД користувачів...
uk[2]: Підписати і &надіслати ІД користувачів...
uk[3]: Підписати і &надіслати ІД користувача...

en: E&xport Public Key... | E&xport Public Keys...
uk[0]: Е&кспортувати відкриті ключі...
uk[1]: Е&кспортувати відкриті ключі...
uk[2]: Е&кспортувати відкриті ключі...
uk[3]: Е&кспортувати відкритий ключ...

en: &Refresh Key From Keyserver | &Refresh Keys From Keyserver
uk[0]: &Оновити ключі з сервера ключів
uk[1]: &Оновити ключі з сервера ключів
uk[2]: &Оновити ключі з сервера ключів
uk[3]: &Оновити ключ з сервера ключів

en: &Create Group with Selected Key... | &Create Group with Selected Keys...
uk[0]: &Створити групу з вибраних ключів...
uk[1]: &Створити групу з вибраних ключів...
uk[2]: &Створити групу з вибраних ключів...
uk[3]: &Створити групу з вибраного ключа...

en: &Sign Key... | &Sign Keys...
uk[0]: &Підписати ключі...
uk[1]: &Підписати ключі...
uk[2]: &Підписати ключі...
uk[3]: &Підписати ключ...

en: &Delete User ID | &Delete User IDs
uk[0]: &Вилучити ІД користувачів
uk[1]: &Вилучити ІД користувачів
uk[2]: &Вилучити ІД користувачів
uk[3]: &Вилучити ІД користувача

en: Delete Sign&ature | Delete Sign&atures
uk[0]: Вилучити підпи&си
uk[1]: Вилучити підпи&си
uk[2]: Вилучити підпи&си
uk[3]: Вилучити підпи&с

en: Import Key From Keyserver | Import Keys From Keyserver
uk[0]: Імпортувати ключі з сервера ключів
uk[1]: Імпортувати ключі з сервера ключів
uk[2]: Імпортувати ключі з сервера ключів
uk[3]: Імпортувати ключ з сервера ключів

en: &Delete Key | &Delete Keys
uk[0]: &Вилучити ключі
uk[1]: &Вилучити ключі
uk[2]: &Вилучити ключі
uk[3]: &Вилучити ключ

en: Creation of the revocation certificate failed...
uk: Створення сертифіката відкликання було невдалим...

en: <qt>Secret keys <b>should not</b> be saved in an unsafe place.<br/>If someone else can access this file, encryption with this key will be compromised.<br/>Continue key export?</qt>
uk: <qt>Закриті ключі <b>не повинні</b> зберігатись в небезпечних місцях.<br/>Якщо хтось інший має доступ до цього файла, шифрування цим ключем буде скомпрометоване!<br/>Продовжити експортування ключа?</qt>

en: Export PRIVATE KEY As
uk: Експортувати ЗАКРИТИЙ КЛЮЧ як

en: *.asc|*.asc Files
uk: *.asc|файли *.asc

en: <qt>Your <b>private</b> key "%1" was successfully exported to<br/>%2.<br/><b>Do not</b> leave it in an insecure place.</qt>
uk: <qt>Ваш <b>закритий</b> ключ «%1» успішно експортовано до<br/>%2.<br/><b>Не</b> залишайте його в місці з недостатнім рівнем безпеки.</qt>

en: Your secret key could not be exported.
    Check the key.
uk: Неможливо експортувати ваш закритий ключ.
    Перевірте ключ.

en: <qt>The public key was successfully exported to<br/>%2</qt> | <qt>The %1 public keys were successfully exported to<br/>%2</qt>
uk[0]: <qt>%1 відкритий ключ успішно експортовано до <br/>%2</qt>
uk[1]: <qt>%1 відкриті ключі успішно експортовано до <br/>%2</qt>
uk[2]: <qt>%1 відкритих ключів успішно експортовано до <br/>%2</qt>
uk[3]: <qt>Відкритий ключ успішно експортовано до <br/>%2</qt>

en: Your public key could not be exported
    Check the key.
uk: Неможливо експортувати ваш відкритий ключ.
    Перевірте ключ.

en: <p>This key is an orphaned secret key (secret key without public key.) It is currently not usable.</p><p>Would you like to regenerate the public key?</p>
uk: <p>Це осиротілий закритий ключ (закритий ключ без відкритого ключа) Зараз він непридатний для використання.</p><p>Хочете відновити (створити) відкритий ключ?</p>

en: Generate
uk: Створити

en: Do Not Generate
uk: Не створювати

en: <qt>Are you sure you want to delete group <b>%1</b> ?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете витерти групу <b>%1</b> ?</qt>

en: Delete
uk: Вилучити

en: <qt>You cannot create a group containing signatures, subkeys or other groups.</qt>
uk: <qt>Ви не можете створити групу з підписами, підключами або іншими групами.</qt>

[ctx: <Name> (<Email>) ID: <KeyId>]
en: %1 (%2) ID: %3
uk: %1 (%2) ІД: %3

en: Create New Group
uk: Створити нову групу

[ctx: Enter the name of the group you are creating now]
en: Enter new group name:
uk: Введіть назву нової групи:

en: Following keys are not valid or not trusted and will not be added to the group:
uk: Наступні ключ(і) не дійсні або не мають довіри і до групи додані не будуть:

en: <qt>No valid or trusted key was selected. The group <b>%1</b> will not be created.</qt>
uk: <qt>Не вибрано дійсного або з довірою ключа. Групу <b>%1</b> не буде створено.</qt>

en: Group Properties
uk: Властивості групи

en: You can only sign primary keys. Please check your selection.
uk: Підписувати можна тільки основні ключі. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
uk: <qt>Ви маєте намір підписати ключ:<br /><br />%1<br />ІД: %2<br />Відбиток: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Вам варто перевірити відбиток: подзвонити або зустрітись з власником ключа, щоб бути переконаним, що ніхто не намагається перехопити ваш обмін інформацією.</qt>

en: <qt>You are about to sign key:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
uk: <qt>Ви маєте намір підписати ключ:<br /><br />%1 (%2)<br />ІД: %3<br />Відбиток: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Вам варто перевірити відбиток: подзвонити або зустрітись з власником ключа, щоб переконатися, що ніхто не намагається перехопити ваш обмін інформацією.</qt>

en: <qt>You are about to sign the following keys in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
uk: <qt>Ви маєте намір підписати наступні ключі одним заходом.<br/><b>Якщо ви не були ретельними під час перевірки всіх відбитків, безпеку вашого зв'язку не можна гарантувати!</b></qt>

en: You can only sign user ids and photo ids. Please check your selection.
uk: Ви можете підписувати тільки ідентифікатори користувача та фото-ідентифікатори. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1<br />ID: %2<br />Fingerprint: <br /><b>%3</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
uk: <qt>Ви маєте намір підписати ІД користувача:<br /><br />%1<br />ІД: %2<br />Відбиток: <br /><b>%3</b>.<br /><br />Вам варто перевірити відбиток: подзвонити або зустрітись з власником ключа, щоб переконатися, що ніхто не намагається перехопити ваш обмін інформацією.</qt>

en: <qt>You are about to sign user id:<br /><br />%1 (%2)<br />ID: %3<br />Fingerprint: <br /><b>%4</b>.<br /><br />You should check the key fingerprint by phoning or meeting the key owner to be sure that someone is not trying to intercept your communications.</qt>
uk: <qt>Ви маєте намір підписати ІД користувача:<br /><br />%1 (%2)<br />ІД: %3<br />Відбиток: <br /><b>%4</b>.<br /><br />Вам варто перевірити відбиток: подзвонити або зустрітись з власником ключа, щоб переконатися, що ніхто не намагається перехопити ваш обмін інформацією.</qt>

en: <qt>You are about to sign the following user ids in one pass.<br/><b>If you have not carefully checked all fingerprints, the security of your communications may be compromised.</b></qt>
uk: <qt>Ви маєте намір підписати наступні ІД користувачів одним заходом.<br/><b>Якщо ви не були ретельними під час перевірки всіх відбитків, безпеку вашого зв'язку не можна гарантувати!</b></qt>

en: <qt>Bad passphrase, key <b>%1 (%2)</b> not signed.</qt>
uk: <qt>Не правильна фраза пароля, ключ <b>%1 (%2)</b> не підписаний.</qt>

en: <qt>The key <b>%1 (%2)</b> is already signed.</qt>
uk: <qt>Ключ <b>%1 (%2)</b> вже підписаний.</qt>

en: <qt>Signing key <b>%1</b> with key <b>%2</b> failed.<br />Do you want to try signing the key in console mode?</qt>
uk: <qt>Підписування ключа <b>%1</b> ключем <b>%2</b> було невдалим.<br /> Хочете спробувати підписати ключ в режимі консолі?</qt>

en: All signatures for this key are already in your keyring | All signatures for this keys are already in your keyring
uk[0]: Всі підписи для цих ключів вже зберігаються у сховищі
uk[1]: Всі підписи для цих ключів вже зберігаються у сховищі
uk[2]: Всі підписи для цих ключів вже зберігаються у сховищі
uk[3]: Всі підписи для цього ключа вже зберігаються у сховищі

en: Edit key manually to delete a self-signature.
uk: Відредагуйте ключ вручну, щоб вилучити автопідпис.

en: <qt>Are you sure you want to delete signature<br /><b>%1</b><br />from user id <b>%2</b><br />of key: <b>%3</b>?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити підписи<br /><b>%1</b><br />з ІД користувача <b>%2</b><br />ключа: <b>%3</b>?</qt>

en: Requested operation was unsuccessful, please edit the key manually.
uk: Викликана дія не була успішна, будь ласка, відредагуйте ключ вручну.

en: <qt>The key you are deleting is a member of the following key group. Do you want to remove it from this group?</qt> | <qt>The key you are deleting is a member of the following key groups. Do you want to remove it from these groups?</qt>
uk[0]: <qt>Ключ, який ви вилучаєте, належить до наведеної нижче груп ключів. Ви бажаєте вилучити його з цих груп?</qt>
uk[1]: <qt>Ключ, який ви вилучаєте, належить до наведених нижче груп ключів. Ви бажаєте вилучити його з цих груп?</qt>
uk[2]: <qt>Ключ, який ви вилучаєте, належить до наведених нижче груп ключів. Ви бажаєте вилучити його з цих груп?</qt>
uk[3]: <qt>Ключ, який ви вилучаєте, належить до наведеної нижче групи ключів. Ви бажаєте вилучити його з цієї групи?</qt>

en: Delete key
uk: Вилучити ключ

en: You are removing the last key from key group %1.<br/>Do you want to delete the group, too?
uk: Ви маєте намір вилучити останній ключ з групи ключів %1.<br/>Хочете вилучити і саму групу?

en: <p>Delete <b>secret</b> key pair <b>%1</b>?</p>Deleting this key pair means you will never be able to decrypt files encrypted with this key again.
uk: <p>Вилучити пару <b>ЗАКРИТИХ КЛЮЧІВ</b> <b>%1</b>?</p>Вилучення цієї пари ключів буде означати, що ви вже ніколи не зможете розшифрувати файли зашифровані цим ключем.

en: Another key delete operation is still in progress.
    Please wait a moment until this operation is complete.
uk: Зараз виконується дія з вилучення іншого ключа.
    Будь ласка, зачекайте на завершення цієї дії.

en: Key <b>%1</b> deleted.
uk: Ключ <b>%1</b> вилучено.

en: Deleting key <b>%1</b> failed.
uk: Спроба вилучення ключа <b>%1</b> завершилася невдало.

en: Can not delete key <b>%1</b> while it is edited in terminal.
uk: Не можна вилучити ключ <b>%1</b>, оскільки його у цей час редагують у терміналі.

en: You have selected items that are not keys. They can not be deleted with this menu entry.
uk: Ви вибрали елементи, що не є ключами. Їх не можна вилучити за допомогою цього пункту меню.

en: <qt>The following are secret key pairs:<br/><b>%1</b><br/>They will not be deleted.</qt>
uk: <qt>Нижче наведено пари закритих ключів:<br/><b>%1</b><br/>Їх не буде вилучено.</qt>

en: <qt><b>Delete the following public key?</b></qt> | <qt><b>Delete the following %1 public keys?</b></qt>
uk[0]: <qt><b>Вилучити наступний %1 відкритий ключ?</b></qt>
uk[1]: <qt><b>Вилучити наступні %1 відкриті ключі?</b></qt>
uk[2]: <qt><b>Вилучити наступних %1 відкритих ключів?</b></qt>
uk[3]: <qt><b>Вилучити вказаний відкритий ключ?</b></qt>

en: Key Import
uk: Імпорт ключів

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: <qt>The text in the clipboard does not look like a key, but like encrypted text.<br />Do you want to decrypt it first and then try importing it?</qt>
uk: <qt>Здається, текст у буфері обміну даними є не ключем, а зашифрованим текстом.<br />Бажаєте спершу його розшифрувати, а потім спробувати імпортувати?</qt>

en: Import from Clipboard
uk: Імпорт з буфера обміну

en: Importing...
uk: Імпортується...

en: Key importing failed. Please see the detailed log for more information.
uk: Спроба імпортування ключа завершилася невдало. Будь ласка, зверніться до журналу, щоб отримати докладніші відомості.

en: KGpg - encryption tool
uk: KGpg — інструмент шифрування

en: Ke&y Manager
uk: Кер&ування ключами

en: &Encrypt Clipboard
uk: &Зашифрувати кишеню

en: &Decrypt Clipboard
uk: &Розшифрувати кишеню

en: &Sign/Verify Clipboard
uk: &Підписати/перевірити кишеню

en: Clipboard is empty.
uk: Кишеня порожня.

en: Text successfully encrypted.
uk: Текст успішно зашифровано.

note: i18n: ectx: Menu (managekeys)
en: &Keys
uk: &Ключі

note: i18n: ectx: Menu (show_details)
en: &Show Details
uk: &Показувати подробиці

note: i18n: ectx: Menu (groups)
en: &Groups
uk: &Групи

en: <p>Do you want to import file <b>%1</b> into your key ring?</p>
uk: <p>Чи ви хочете імпортувати файл <b>%1</b> у вашу в'язку ключів?</p>

en: GnuPG failed to start.<br />You must fix the GnuPG error first before running KGpg.
uk: Не вдалося запустити GnuPG.<br />Перш ніж ви зможете запустити KGPG, вам слід виправити помилки, про які повідомлено системою GnuPG.

en: GnuPG error
uk: Помилка GnuPG

en: <qt>The use of <b>GnuPG Agent</b> is enabled in GnuPG's configuration file (%1).<br />However, the agent does not seem to be running. This could result in problems with signing/decryption.<br />Please disable GnuPG Agent from KGpg settings, or fix the agent.</qt>
uk: <qt>Користування <b>Агентом GnuPG</b> вмикається в файлі налаштувань GnuPG (%1). <br />Однак, здається, агента не запущено. Це може спричинити проблеми із підписуванням/розшифруванням.<br />Будь ласка, вимкніть Агента GnuPG в параметрах KGpg або виправте ситуацію у інший спосіб.</qt>

en: No files given.
uk: Не надано жодного файла.

en: Cannot decrypt and show folder.
uk: Не вдається розшифрувати і показати теку.

en: Cannot sign folder.
uk: Неможливо підписати теку.

en: Cannot verify folder.
uk: Неможливо перевірити теку.

en: Unable to perform requested operation.
    Please select only one folder, or several files, but do not mix files and folders.
uk: Не вдається виконати запрошену дію.
    Будь ласка, виберіть тільки одну теку або декілька файлів, але не змішуйте файли і теки.

en: Encrypt file
uk: Зашифрувати файл

en: Open key manager
uk: Відкрити керування ключами

en: Open editor
uk: Відкрити редактор

en: Show encrypted file
uk: Показувати зашифрований файл

en: Sign File
uk: Підписати файл

en: Verify signature
uk: Перевірити підпис

en: File to open
uk: Відкрити файл

en: Hi,
    
    please find attached the user id '%UIDNAME%' of your key %KEYID% signed by me. This mail is encrypted with that key to make sure you control both the email address and the key.
    
    If you have multiple user ids, I sent the signature for each user id separately to that user id's associated email address. You can import the signatures by running each through `gpg --import` after you have decrypted them with `gpg --decrypt`.
    
    If you are using KGpg store the attachment to disk and then import it. Just select `Import Key...` from `Keys` menu and open the file.
    
    Note that I did not upload your key to any keyservers. If you want this new signature to be available to others, please upload it yourself. With GnuPG this can be done using gpg --keyserver subkeys.pgp.net --send-key %KEYID%.
    
    With KGpg you can right click on the key once you imported all user ids and choose `Export Public Key...`.
    
    If you have any questions, don't hesitate to ask.
uk: Доброго дня,
    
    До цього листа долучено ідентифікатор користувача «%UIDNAME%» вашого ключа %KEYID%, підписаний мною. Це повідомлення зашифровано відповідним ключем, щоб переконатися, що ви контролюєте адресу електронної пошти і ключ.
    
    Якщо у вас декілька ідентифікаторів користувача, мною надіслано підписи для кожного з ідентифікаторів окремо на кожну з пов’язаних з ним адрес електронної пошти. Ви можете імпортувати всі ці підписи за допомогою команди «gpg --import» після розшифрування за допомогою команди «gpg --decrypt» (команди слід виконати окремо для кожного з підписів).
    
    Якщо ви користуєтеся KGpg, збережіть долучення до повідомлення на диску, а потім імпортуйте його. Для цього достатньо вибрати пункт «Імпортувати ключ...» з меню «Ключі», а потім вказати збережений файл.
    
    Зауважте, що мною не було вивантажено ваш ключ на жоден з серверів ключів. Якщо ви хочете скористатися новим підписом для спілкування з іншими користувачами, будь ласка, виконайте вивантаження самостійно. Якщо ви користуєтеся GnuPG, вивантаження можна виконати за допомогою такої команди: gpg --keyserver subkeys.pgp.net --send-key %KEYID%.
    
    У KGpg для вивантаження достатньо навести вказівник миші на пункт ключа після імпортування всіх ідентифікаторів користувача, клацнути правою кнопкою і вибрати у контекстному меню пункт «Експортувати відкритий ключ...».
    
    Якщо у вас виникли якісь питання, не вагайтеся їх поставити.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomDecrypt), group (Decryption)
en: Custom decryption command.
uk: Нестандартна команда розшифрування.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Custom encryption options
uk: Нетипові параметри шифрування

note: i18n: ectx: label, entry (AllowCustomEncryptionOptions), group (Encryption)
en: Allow custom encryption options
uk: Дозволити нетипові параметри шифрування

note: i18n: ectx: label, entry (FileEncryptionKey), group (Encryption)
en: File encryption key.
uk: Ключ шифрування файла.

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptFilesTo), group (Encryption)
en: Encrypt files
uk: Зашифровувати файли

note: i18n: ectx: label, entry (AsciiArmor), group (Encryption)
en: Use ASCII armored encryption.
uk: Використовувати броньоване шифрування ASCII.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedKeys), group (Encryption)
en: Allow encryption with untrusted keys.
uk: Дозволити шифрування ключами без довіри.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowUntrustedGroupMembers), group (Encryption)
en: Allow untrusted keys to become members of key groups.
uk: Дозволити ненадійним ключам бути елементами груп ключів.

note: i18n: ectx: label, entry (HideUserID), group (Encryption)
en: Hide the user ID.
uk: Ховати ІД користувача.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpCompatibility), group (Encryption)
en: Enable PGP 6 compatibility.
uk: Уможливити сумісність з PGP 6.

note: i18n: ectx: label, entry (PgpExtension), group (Encryption)
en: Use *.pgp extension for encrypted files.
uk: Використовувати суфікс *.pgp для зашифрованих файлів.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgConfigPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg configuration file.
uk: Шлях до файла налаштування gpg.

note: i18n: ectx: label, entry (GpgBinaryPath), group (GPG Settings)
en: The path of the gpg binary used by KGpg.
uk: Шлях до двійкового файла програми gpg, який використовуватиме KGpg.

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General Options)
en: Is the first time the application runs.
uk: Перший запуск програми.

note: i18n: ectx: label, entry (EditorGeometry), group (General Options)
en: The size of the editor window.
uk: Розмір вікна редактора.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTrust), group (General Options)
en: Show the trust value in key manager.
uk: Показувати довіру у керуванні ключами.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpi), group (General Options)
en: Show the expiration value in key manager.
uk: Показувати строк дії ключа у керуванні ключами.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSize), group (General Options)
en: Show the size value in key manager.
uk: Показувати розмір в керуванні ключами.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCreat), group (General Options)
en: Show the creation value in key manager.
uk: Показувати коли створено в керуванні ключами.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSecret), group (General Options)
en: Show only secret keys in key manager.
uk: Показувати лише ключі з керування ключами.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLongKeyId), group (General Options)
en: Show long key id in key manager.
uk: Показувати довгий ІД ключа у керуванні ключами.

note: i18n: ectx: label, entry (TrustLevel), group (General Options)
en: Show only keys with at least that trust level in key manager.
uk: Показувати у керуванні ключами лише ключі з вказаним мінімальним рівнем довіри.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMouseSelection), group (User Interface)
en: Use the mouse selection instead of the clipboard.
uk: Замість кишені, використовувати вибране мишкою.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (User Interface)
en: Start KGpg automatically at KDE startup.
uk: Запускати KGpg автоматично при вході в KDE.

note: i18n: ectx: label, entry (RemoteFileWarn), group (User Interface)
en: Display a warning before creating temporary files during remote file operations.
uk: Показувати попередження перед створенням тимчасових файлів при роботі з віддаленими файлами.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftClick), group (User Interface)
en: Choose default left-click behavior
uk: Виберіть типову поведінку при клацанні лівої кнопки мишки

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle encrypted drops
uk: Працювати з зашифрованим вкинутим

note: i18n: ectx: label, entry (UnencryptedDropEvent), group (User Interface)
en: Handle unencrypted drops
uk: Працювати з незашифрованим вкинутим

note: i18n: ectx: label, entry (SignMenu), group (User Interface)
en: Show the "sign file" service menu.
uk: Показувати сервісне меню «підписати файл».

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptMenu), group (User Interface)
en: Show the "decrypt file" service menu.
uk: Показувати сервісне меню «розшифрувати файл».

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSystray), group (User Interface)
en: Show the systray icon
uk: Показувати піктограму в системному лотку

note: i18n: ectx: label, entry (RecentFiles), group (User Interface)
en: The number of recently opened files shown in the editor menu.
uk: Кількість нещодавно відкрити файлів, показаних у меню.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTipOfDay), group (TipOfDay)
en: Show tip of the day.
uk: Показувати пораду дня.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGood), group (Key Colors)
en: Color used for trusted keys.
uk: Колір для ключів з довірою.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorRev), group (Key Colors)
en: Color used for revoked keys.
uk: Колір для анульованих ключів.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUnknown), group (Key Colors)
en: Color used for unknown keys.
uk: Колір для невідомих ключів.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorBad), group (Key Colors)
en: Color used for untrusted keys.
uk: Колір для ключів без довіри.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorUltimate), group (Key Colors)
en: Color used for ultimately trusted keys.
uk: Колір для ключів з безмежною довірою.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMarginal), group (Key Colors)
en: Color used for marginally trusted keys.
uk: Колір для ключів з не повною довірою.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorExpired), group (Key Colors)
en: Color used for expired keys.
uk: Колір для застарілих ключів.

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (Text Font)
en: Font
uk: Шрифт

note: i18n: ectx: label, entry (KeyServers), group (Servers)
en: Key servers used by KGpg. The first server in the list is the default server.
uk: Сервери ключів, якими користуватиметься KGpg. Першим у списку буде типовий сервер.

note: i18n: ectx: label, entry (InfoServers), group (Servers)
en: List of URLs that show details and analysis of the given key. The first server in the list is the default server.
uk: Список адрес з подробицями та аналізом щодо вказаного ключа. Першим у списку буде типовий сервер.

note: i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (Key Servers)
en: Use HTTP proxy when available.
uk: При наявності використовувати HTTP проксі.

note: i18n: ectx: label, entry (EmailTemplate), group (Key Signing)
en: This is the text of the email sent by the "Sign and Mail User ID" action.
uk: Це текст повідомлення, яке буде надіслано у відповідь на виконання дії «Підписати і надіслати ідентифікатор користувача».

en: Cannot create temporary file for folder compression.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для стискання теки.

en: Temporary File Creation
uk: Тимчасове створення файла

en: <qt>KGpg will now create a temporary archive file:<br /><b>%1</b> to process the encryption. The file will be deleted after the encryption is finished.</qt>
uk: <qt>KGpg тепер створить тимчасовий архівний файл:<br /><b>%1</b> для шифрування. Після завершення шифрування файл буде вилучено.</qt>

en: Compression method for archive:
uk: Метод стиснення архіву:

en: Decryption of this file failed: | Decryption of these files failed:
uk[0]: Спроба розшифрувати ці файли зазнала невдачі:
uk[1]: Спроба розшифрувати ці файли зазнала невдачі:
uk[2]: Спроба розшифрувати ці файли зазнала невдачі:
uk[3]: Спроба розшифрувати цей файл зазнала невдачі:

en: <qt>You have not set a path to your GnuPG config file.<br />This may cause some surprising results in KGpg's execution.<br />Would you like to start KGpg's assistant to fix this problem?</qt>
uk: <qt>Ви не вказали шлях до файла налаштувань GnuPG.<br />Це може призвести до непередбачених результатів під час роботи програми KGpg.<br />Запустити помічник KGpg, щоб виправити цю проблему?</qt>

en: Start Assistant
uk: Запустити Помічника

en: Do Not Start
uk: Не запускати

en: KGpg Assistant
uk: Помічник KGpg

en: This assistant will first setup some basic configuration options required for KGpg to work properly. Next, it will allow you to create your own key pair, enabling you to encrypt your files and emails.
uk: За допомогою цього помічника можна налаштувати деякі основні параметри, потрібні для того, щоб програма KGpg працювала як слід. Крім того, за його допомогою ви зможете створити вашу власну пару ключів для шифрування файлів і електронної пошти.

en: Welcome to the KGpg Assistant
uk: Ласкаво просимо до Помічника KGpg

en: KGpg needs to know which GnuPG binary to use.
uk: KGpg необхідно знати, який виконуваний файл GnuPG слід використовувати.

en: Unless you want to try some unusual settings, just click on the "next" button.
uk: Якщо ви не хочете спробувати якісь незвичайні параметри, натисніть кнопку «Далі».

[ctx: search filter for gpg binary]
en: gpg|GnuPG binary
    *|All files
uk: gpg|Файл програми GnuPG
    *|Всі файли

en: KGpg needs to know where your GnuPG configuration file is stored.
uk: KGpg необхідно знати, де зберігається файл налаштування GnuPG.

en: Path to your GnuPG configuration file:
uk: Шлях до вашого файла налаштувань GnuPG:

en: Configuration File
uk: Файл налаштувань

en: Your default key:
uk: Ваш типовий ключ:

en: Default Key
uk: Типовий ключ

en: Generate new key
uk: Створити новий ключ

en: Done
uk: Завершено

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>. Should KGpg try to create a config file ?</qt>
uk: <qt><b>Файл налаштувань GnuPG не знайдено</b>. Чи слід KGpg спробувати створити файл налаштувань?</qt>

en: Create Config
uk: Створити налаштування

en: Do Not Create
uk: Не створювати

en: <qt><b>The GnuPG configuration file was not found</b>.</qt>
uk: <qt><b>Не вдалося знайти файл налаштувань GnuPG</b>.</qt>

en: Your GnuPG binary is: %1
uk: Ваш виконуваний файл GnuPG: %1

en: You have GnuPG version: %1
uk: У вас встановлено версію GnuPG: %1

en: Your default key is: %1
uk: Ваш типовий ключ: %1

en: Your GnuPG version (%1) seems to be too old.<br />Compatibility with versions before 1.4.0 is no longer guaranteed.
uk: Здається, встановлено занадто стару версію GnuPG (%1).<br />Сумісність з версіями до 1.4.0 вже не гарантується.

en: An error occurred while scanning your keyring
uk: Під час сканування вашого сховища ключів сталася помилка

en: &Expert Mode
uk: Режим &експерта

en: Go to Expert Mode
uk: Перейти в режим експерта

en: If you go to expert mode, you will use the command line to create your key.
uk: У режимі досвідченого користувача вам доведеться скористатися командним рядком для створення вашого ключа.

en: You must give a name.
uk: Ви мусите дати назву.

en: The name must have at least 5 characters
uk: Ім’я має складатися з принаймні 5 символів

en: The name must not start with a digit
uk: Ім’я не може починатись з цифри

en: You are about to create a key with no email address
uk: Ви збираєтесь створити ключ без адреси ел. пошти

en: Email address not valid
uk: Неправильна адреса електронної пошти

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, kgpgKeyGenerate)
en: Key Generation
uk: Створення ключа

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vgroup)
en: Generate Key Pair
uk: Створити пару ключів

note: i18n: Name of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
uk: &Ім’я:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_kname)
en: The name must have a length of at least 5 characters and must not begin with a digit.
uk: Ім’я має складатися принаймні з 5 символів і не починатися з цифри.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_kname)
en: Real name, at least 5 characters, no leading digits
uk: Справжнє ім’я, має складатися з принаймні 5 символів, без початкових цифр

note: i18n: Email address of key owner i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: E&mail (optional):
uk: Адреса &ел. пошти (необов’язкова):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Commen&t (optional):
uk: Комен&тар (не обов'язковий):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_expiration) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Expiration:
uk: Строк дії:

[ctx: Key will not expire]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Never
uk: Ніколи

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Days
uk: Дні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Weeks
uk: Тижні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Months
uk: Місяці

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_keyexp)
en: Years
uk: Роки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Key size:
uk: Розмір к&люча:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Algorithm:
uk: &Алгоритм:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_caps) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, capabilities)
en: Capabilities
uk: Можливості

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification is automatically enabled for all keys
uk: Сертифікацію автоматично увімкнено для усіх ключів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capCert)
en: Certification
uk: Сертифікація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capAuth)
en: Authentication
uk: Розпізнавання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_id) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Key ID:
uk: ІД ключа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_comment)
en: Comment:
uk: Коментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_creation)
en: Creation:
uk: Створено:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_trust)
en: Trust:
uk: Довіра:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_owtrust)
en: Owner trust:
uk: Довіра до власника:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_algorithm)
en: Algorithm:
uk: Алгоритм:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tl_length)
en: Length:
uk: Довжина:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_photo)
en: Photo
uk: Фото

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_photo)
en: <qt><b>Photo:</b><p>A photo can be included with a public key for extra security. The photo can be used as an additional method of authenticating the key. However, it should not be relied upon as the only form of authentication.</p></qt>
uk: <qt><b>Фото:</b><p>для підвищення рівня безпеки можна додати до відкритого ключа фото. Цим фото можна скористатися як додатковим способом розпізнавання ключа. Але не слід покладатися на нього, як на єдину форму розпізнавання.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_photo)
en: No Photo
uk: Немає фото

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disable)
en: Disable key
uk: Вимкнути ключ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expirationbtn)
en: Change Expiration
uk: Змінити строк дії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_password)
en: Change Passphrase
uk: Змінити пароль

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gr_fingerprint)
en: Fingerprint
uk: Дайджест

en: Decryption
uk: Розшифрування

en: Appearance
uk: Вигляд

en: GnuPG Settings
uk: Параметри GnuPG

en: Key Servers
uk: Сервери ключів

en: Misc
uk: Різне

en: New GnuPG Home Location
uk: Нова адреса домівки GnuPG

en: No configuration file was found in the selected location.
    Do you want to create it now?
    
    Without a configuration file, neither KGpg nor GnuPG will work properly.
uk: Файл налаштувань не знайдено за вказаною адресою.
    Хочете його тепер створити?
    
    Ні KGpg, ні GnuPG без файла налаштувань не буде працювати належним чином.

en: No Configuration File Found
uk: Файл налаштування не знайдено

en: Create
uk: Створити

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Cannot create configuration file. Please check if destination media is mounted and if you have write access.
uk: Не вдається створити файл налаштувань. Будь ласка, перевірте чи носій інформації, на який буде записано файл, змонтовано, і чи ви маєте права на запис до нього.

en: Key server URLs may not contain whitespace.
uk: Адреси URL серверів ключів не можуть містити пробіли.

en: Key server already in the list.
uk: Сервер ключів вже є у списку.

en: Add New Key Server
uk: Додати новий сервер ключів

en: Server URL:
uk: URL сервера:

[ctx: no key available]
en: none
uk: немає

en: Decrypt File
uk: Розшифрувати файл

en: Create Revocation Certificate
uk: Створити сертифікат відкликання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Create revocation certificate for
uk: Створити сертифікат відкликання для

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyID)
en: key id
uk: ІД ключа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Reason for revocation:
uk: Причина відкликання:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: No Reason
uk: Без причини

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key Has Been Compromised
uk: Ключ скомпрометовано

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is Superseded
uk: Ключ замінено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox1)
en: Key is No Longer Used
uk: Ключ більше не використовується

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Description:
uk: Опис:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSave)
en: Save certificate:
uk: Зберегти сертифікат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPrint)
en: Print certificate
uk: Надрукувати сертифікат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbImport)
en: Import into keyring
uk: Імпортувати у в'язку

[ctx: @title]
en: KGpg - simple gui for GnuPG
uk: KGpg — простий графічний інтерфейс до GnuPG

[ctx: @info:credit]
en: &copy; 2003-2016, The KGpg Developers
uk: &copy; Розробники KGpg, 2003–2016

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
uk: Супровідник

[ctx: @info:credit]
en: Author and former maintainer
uk: Автор і колишній супровідник

[ctx: @info:credit]
en: KF5 port
uk: Портування на KF5

[ctx: Mark default keyserver in GUI]
en: %1 (Default)
uk: %1 (Типовий)

en: Trust: %1<br>Owner Trust: %2
uk: Довіра: %1<br>Довіра до власника: %2

en: Trust: %1
uk: Довіра: %1

en: 1 Key | %1 Keys
uk[0]: %1 ключ
uk[1]: %1 ключі
uk[2]: %1 ключів
uk[3]: 1 ключ

en: 1 Group | %1 Groups
uk[0]: %1 група
uk[1]: %1 групи
uk[2]: %1 груп
uk[3]: 1 група

en: Name
uk: Ім'я

[ctx: @title:column Title of a column of emails]
en: Email
uk: Ел. пошта

en: ID
uk: ІД

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009, revoked]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4, revoked
uk: ІД: %1, %2-бітовий ключ %3, створений %4, анульовано

[ctx: example: ID abc123xy, 1024-bit RSA key, created Jan 12 2009]
en: ID %1, %2-bit %3 key, created %4
uk: ІД: %1, %2-бітовий ключ %3, створений %4

en: One Photo ID | %1 Photo IDs
uk[0]: %1 фотоідентифікатор
uk[1]: %1 фотоідентифікатора
uk[2]: %1 фотоідентифікаторів
uk[3]: Один фотоідентифікатор

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: New Key Created
uk: Створено новий ключ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: You have successfully created the following key:
uk: Ви успішно створили наступний ключ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name:
uk: Ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fingerprint:
uk: Відбиток:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: <qt><b>Set as your default key:</b><br />
    <p>Checking this option sets the newly created key pair as the default key pair.</p></qt>
uk: <qt><b>Встановити як ваш типовий ключ:</b><br />
    <p>Увімкнення цього параметра зробить вашу новостворену пару ключів типовою парою ключів.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBdefault)
en: Set as your default key
uk: Встановити як типовий ключ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Revocation Certificate
uk: Сертифікат відкликання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: It is recommended to save or print a revocation certificate in case your key is compromised.
uk: Рекомендується зберегти або видрукувати сертифікат відкликання на випадок, якщо ваш ключ буде скомпрометовано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBsave)
en: Save as:
uk: Зберегти як:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CBprint)
en: Print
uk: Друк

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, validFilterCheckbox)
en: Show only valid keys
uk: Показувати тільки чинні ключі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key to import:
uk: Імпортувати ключ:

en: Choose New Expiration
uk: Вибрати новий строк дії

[ctx: Key has unlimited lifetime]
en: Unlimited
uk: Необмежено

en: &Options
uk: &Параметри

en: Select Public Key
uk: Вибрати відкритий ключ

en: Select Public Key for %1
uk: Вибрати відкритий ключ для %1

en: Select Public Key for %2 and one more file | Select Public Key for %2 and %1 more files
uk[0]: Вибір відкритого ключа для %2 та ще %1 файла
uk[1]: Вибір відкритого ключа для %2 та ще %1 файлів
uk[2]: Вибір відкритого ключа для %2 та ще %1 файлів
uk[3]: Вибір відкритого ключа для %2 та ще одного файла

en: &Search:
uk: &Пошук:

en: <b>Public keys list</b>: select the key that will be used for encryption.
uk: <b>Список відкритих ключів</b>: виберіть ключ для шифрування.

en: <b>ASCII encryption</b>: makes it possible to open the encrypted file/message in a text editor
uk: <b>Шифрування ASCII</b>: за його допомогою можна відкривати зашифрований файл у текстовому редакторі

en: <b>Allow encryption with untrusted keys</b>: when you import a public key, it is usually marked as untrusted and you cannot use it unless you sign it in order to make it 'trusted'. Checking this box enables you to use any key, even if it has not be signed.
uk: <b>Дозволити шифрування ключами без довіри</b>: коли ви імпортуєте відкритий ключ, як правило він позначений, як такий, що немає довіри, і його неможливо використовувати поки він не буде підписаний, через що він стане «з довірою». Увімкнувши цей прапорець, ви уможливлюєте використання будь-якого ключа, навіть, не підписаного.

en: <b>Hide user ID</b>: Do not put the keyid into encrypted packets. This option hides the receiver of the message and is a countermeasure against traffic analysis. It may slow down the decryption process because all available secret keys are tried.
uk: <b>Ховати ІД користувача</b>: не зберігати ІД ключа в зашифрованих пакетах. Цей параметр приховує адресата повідомлення, його призначено для запобігання аналізу потоку даних зв'язку. Це може сповільнити процес розшифровування, оскільки доведеться здійснювати підбір з усіх поточних закритих ключів.

en: Symmetrical encryption
uk: Симетричне шифрування

en: <b>Symmetrical encryption</b>: encryption does not use keys. You just need to give a password to encrypt/decrypt the file
uk: <b>Симетричне шифрування</b>: шифрування не використовує ключів. Просто потрібний пароль, щоб зашифрувати/розшифрувати файл

en: Custom option:
uk: Нетиповий параметр:

en: <b>Custom option</b>: for experienced users only, allows you to enter a gpg command line option, like: '--armor'
uk: <b>Нетиповий параметр</b>: тільки для досвідчених користувачів, дозволяє ввести параметр командного рядка, наприклад: «--armor»

en: Private Key List
uk: Список закритих ключів

en: Choose secret key for signing:
uk: Вибрати закритий ключ для підписування:

en: How carefully have you checked that the key really belongs to the person with whom you wish to communicate: | How carefully have you checked that the %1 keys really belong to the people with whom you wish to communicate:
uk[0]: Наскільки старанно ви перевірили, що %1 ключ дійсно належать особі, з якою ви хочете обмінюватися даними:
uk[1]: Наскільки старанно ви перевірили, що %1 ключі дійсно належать особам, з якими ви хочете обмінюватися даними:
uk[2]: Наскільки старанно ви перевірили, що %1 ключів дійсно належать особам, з якими ви хочете обмінюватися даними:
uk[3]: Наскільки старанно ви перевірили, що ключ дійсно належать особі, з якою ви хочете обмінюватися даними:

en: I Will Not Answer
uk: Я не відповім

en: I Have Not Checked at All
uk: Я зовсім не перевірив

en: I Have Done Casual Checking
uk: Я не дуже старанно перевірив

en: I Have Done Very Careful Checking
uk: Я дуже пильно перевірив

en: Local signature (cannot be exported)
uk: Локальний підпис (не можна експортувати)

en: Do not sign all user id's (open terminal)
uk: Не підписувати всі ІД-ри користувача (відкрити термінал)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkServer)
en: &Keyserver:
uk: Сервер &ключів:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, keyIds)
en: Enter the ids or fingerprints of the keys to import as space separated list.
uk: Введіть ідентифікатори або відбитки ключів для імпорту. Записи слід відокремлювати пробілами.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to decrypt a text file, simply drag and drop it into the editor window. KGpg will do the rest. Even remote files can be dropped.</p>
    <p>Drag a public key into the editor window and kgpg will automatically import it if you want.</p>
uk: <p>Якщо ви хочете розшифрувати текстовий файл, перетягніть і відпустіть його у вікні редактора. Решту зробить Kgpg. Це можна робити навіть з віддаленими файлами.</p>
    <p>Перетягніть відкритий ключ у вікно редактора і kgpg його автоматично імпортує, якщо ви цього хочете.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The easiest way to encrypt a file: simply right click on the file, and you have an encrypt option in the contextual menu.
    This works in <strong>konqueror</strong> or on your Desktop!</p>
uk: <p>Найпростіший шлях зашифрувати файл — це клацнути правою кнопкою мишки на позначці файла: у контекстному меню ви побачите пункт шифрування.
    Подібний спосіб працюватиме у <strong>konqueror</strong> і на вашій стільниці!</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to encrypt a message for several persons, just select several encryption keys by pressing the &quot;Ctrl&quot; key.</p>
uk: <p>Якщо ви хочете зашифрувати повідомлення для декількох осіб, виберіть декілька шифрувальних ключів за допомогою утримання клавіші &quot;Ctrl&quot;.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p><strong>You do not have to be an expert in encryption to use this tool?</strong><br>
    Simply create yourself a key pair in the key management window. Then, export your public key and mail it to your friends.<br>
    Ask them to do the same and import their public keys. Finally, to send an encrypted message, type it in the KGpg editor, then click &quot;encrypt&quot;. Choose
    your friend's key and click &quot;encrypt&quot; again. The message will be encrypted, ready to be sent by email.</p>
uk: <p><strong>Вам не потрібно бути експертом, щоб користуватися цією програмою?</strong><br>
    Просто створіть собі пару ключів у вікні керування ключами. Потім експортуйте ваш відкритий ключ і надішліть його вашим друзям.<br>
    Попросіть їх зробити те саме і імпортуйте їхні відкриті ключі. Нарешті, щоб надіслати зашифроване повідомлення, введіть його в редакторі KGpg, потім натисніть «зашифрувати». Виберіть 
    ключ вашого друга і знов натисніть «зашифрувати». Повідомлення буде зашифроване й готове для пересилання електронною поштою.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>To perform an operation on a key, open the key management window and right click on the key. A popup menu with all available options will appear.</p>
uk: <p>Щоб виконати дію над ключем, відкрийте вікно керування ключами і клацніть правою кнопкою мишки по ключу. З'явиться меню з усіма можливими діями.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>Decrypt a file with a single mouse click on it. You will then be prompted for password, and then that is it!</p>
uk: <p>Розшифруйте файл одним клацанням мишки на ньому. У вас запитають пароль і це все!</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you only want to open the key manager, type this in the command line prompt: <pre>kgpg -k</pre>
    The editor can be reached by: <pre>kgpg -d</pre></p>
uk: <p>Якщо ви хочете відкрити тільки керування ключами, введіть <pre>kgpg -k</pre> в запрошенні командного рядка. Доступ до редактора можна отримати за допомогою команди <pre>kgpg -d</pre></p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>To open a file in the KGpg's editor and immediately decrypt it type: <pre>kgpg -s filename</pre></p>
uk: <p>Щоб відкрити файл у редакторі KGpg і негайно розшифрувати його виконайте команду: <pre>kgpg -s назва_файла</pre></p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>If you want to change the password or expiration of a secret key simply double click on it to get the key properties dialog.</p>
uk: <p>Якщо ви бажаєте змінити пароль або строк дії секретного ключа, просто двічі клацніть по ньому, щоб отримати доступ до вікна його властивостей.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>You can reach your default key by pressing &quot;Ctrl+Home&quot; in the key manager.</p>
uk: <p>Ви можете отримати доступ до вашого типового ключа, якщо натиснете &quot;Ctrl+Home&quot; у керуванні ключами.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>The number of signatures is shown as a tooltip if you hover the mouse on the size column in key manager. A key has to be expanded once for this to work.</p>
uk: <p>Кількість підписів буде показано у вигляді підказки, якщо ви затримаєте вказівник миші над стовпчиком розміру у керуванні ключами. Щоб це спрацювало, слід хоча б одного разу розкрити ключ.</p>

en: This image is very large. Use it anyway?
uk: Це зображення завелике. Використати саме його?

en: Use Anyway
uk: Використати

en: Do Not Use
uk: Не використовувати

en: Enter old passphrase for <b>%1</b>
uk: Введіть старий пароль для <b>%1</b>

en: <qt>Enter new passphrase for <b>%1</b><br />If you forget this passphrase all your encrypted files and messages will be inaccessible.</qt>
uk: <qt>Введіть новий пароль для <b>%1</b><br />Якщо ви забудете цей пароль, всі ваші шифровані файли і повідомлення стануть недоступними.</qt>

[ctx: Status message 'Decrypting <filename>' (operation starts)]
en: Decrypting %1
uk: Розшифровується %1

[ctx: Status message 'Decrypted <filename>' (operation was completed)]
en: Decrypted %1
uk: Розшифровано %1

en: Generating New Key for %1
uk: Створення нового ключа для %1

en: <p><b>Enter passphrase for %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
uk: <p><b>Введіть пароль для %1 &lt;%2&gt;</b>:<br />У паролі мають бути не буквено-цифрові символи і випадкові послідовності.</p>

en: <p><b>Enter passphrase for %1</b>:<br />Passphrase should include non alphanumeric characters and random sequences.</p>
uk: <p><b>Введіть пароль для %1</b>:<br />У паролі мають бути не буквено-цифрові символи і випадкові послідовності.</p>

en: Generating Key
uk: Створення ключа

en: Generating prime numbers
uk: Визначення простих чисел

en: Generating DSA key
uk: Створення ключа DSA

en: Generating ElGamal key
uk: Створення ключа ElGamal

en: Waiting for entropy
uk: Очікування на отримання випадкових даних

en: The entropy pool ran empty. The key generation process is stalled until enough entropy is present. You can generate entropy e.g. by moving the mouse or typing at the keyboard. The easiest way is by using another application until the key generation continues.
uk: Буфер випадкових даних спорожнено. Процедуру створення ключа буде призупинено до отримання достатнього об’єму випадкових даних. Створити такі дані можна, наприклад пересуванням вказівника миші або введенням даних з клавіатури. Найпростішим способом є користування іншою програмою під час створення ключа.

en: Key %1 generated
uk: Створено ключ %1

en: Generating Revocation Certificate for key %1
uk: Створення сертифіката відкликання для ключа %1

[ctx: @info]
en: The import result string has an unsupported format in line %1.<nl/>Please see the detailed log for more information.
uk: Отриманий у результаті імпортування рядок має непідтримуваний формат у рядку %1.<nl/>Будь ласка, зверніться до журналу, щоб отримати докладніші відомості.

en: No key imported.<br />Please see the detailed log for more information.
uk: Не було імпортовано жодного ключа.<br />Будь ласка, зверніться до журналу, щоб отримати докладніші відомості.

[ctx: @info]
en: <para>%1 key processed.</para> | <para>%1 keys processed.</para>
uk[0]: <para>Оброблено %1 ключ.</para>
uk[1]: <para>Оброблено %1 ключі.</para>
uk[2]: <para>Оброблено %1 ключів.</para>
uk[3]: <para>Оброблено один ключ.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One key without ID.</para> | <para>%1 keys without ID.</para>
uk[0]: <para>%1 ключ без ідентифікатора.</para>
uk[1]: <para>%1 ключі без ідентифікатора.</para>
uk[2]: <para>%1 ключів без ідентифікатора.</para>
uk[3]: <para>Один ключ без ідентифікатора.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>One key imported:</emphasis></para> | <para><emphasis strong='true'>%1 keys imported:</emphasis></para>
uk[0]: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано %1 ключ:</emphasis></para>
uk[1]: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано %1 ключі:</emphasis></para>
uk[2]: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано %1 ключів:</emphasis></para>
uk[3]: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано один ключ:</emphasis></para>

[ctx: @info]
en: <para>One RSA key imported.</para> | <para>%1 RSA keys imported.</para>
uk[0]: <para>Імпортовано %1 ключ RSA.</para>
uk[1]: <para>Імпортовано %1 ключі RSA.</para>
uk[2]: <para>Імпортовано %1 ключів RSA.</para>
uk[3]: <para>Імпортовано один ключ RSA.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One key unchanged.</para> | <para>%1 keys unchanged.</para>
uk[0]: <para>%1 ключ не змінено.</para>
uk[1]: <para>%1 ключі не змінено.</para>
uk[2]: <para>%1 ключів не змінено.</para>
uk[3]: <para>Один ключ не змінено.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One user ID imported.</para> | <para>%1 user IDs imported.</para>
uk[0]: <para>Імпортовано %1 ідентифікатор користувача.</para>
uk[1]: <para>Імпортовано %1 ідентифікатори користувача.</para>
uk[2]: <para>Імпортовано %1 ідентифікаторів користувача.</para>
uk[3]: <para>Імпортовано один ідентифікатор користувача.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One subkey imported.</para> | <para>%1 subkeys imported.</para>
uk[0]: <para>Імпортовано %1 підключ.</para>
uk[1]: <para>Імпортовано %1 підключі.</para>
uk[2]: <para>Імпортовано %1 підключів.</para>
uk[3]: <para>Імпортовано один підключ.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One signature imported.</para> | <para>%1 signatures imported.</para>
uk[0]: <para>Імпортовано %1 підпис.</para>
uk[1]: <para>Імпортовано %1 підписи.</para>
uk[2]: <para>Імпортовано %1 підписів.</para>
uk[3]: <para>Імпортовано один підпис.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One revocation certificate imported.</para> | <para>%1 revocation certificates imported.</para>
uk[0]: <para>Імпортовано %1 сертифікат відкликання.</para>
uk[1]: <para>Імпортовано %1 сертифікати відкликання.</para>
uk[2]: <para>Імпортовано %1 сертифікатів відкликання.</para>
uk[3]: <para>Імпортовано один сертифікат відкликання.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key processed.</para> | <para>%1 secret keys processed.</para>
uk[0]: <para>Оброблено %1 закритий ключ.</para>
uk[1]: <para>Оброблено %1 закриті ключі.</para>
uk[2]: <para>Оброблено %1 закритих ключів.</para>
uk[3]: <para>Оброблено один закритий ключ.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>One secret key imported.</emphasis></para> | <para><emphasis strong='true'>%1 secret keys imported.</emphasis></para>
uk[0]: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано %1 закритий ключ.</emphasis></para>
uk[1]: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано %1 закриті ключі.</emphasis></para>
uk[2]: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано %1 закритих ключів.</emphasis></para>
uk[3]: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано один закритий ключ.</emphasis></para>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key unchanged.</para> | <para>%1 secret keys unchanged.</para>
uk[0]: <para>Не змінено %1 закритий ключ.</para>
uk[1]: <para>Не змінено %1 закриті ключі.</para>
uk[2]: <para>Не змінено %1 закритих ключів.</para>
uk[3]: <para>Не змінено один закритий ключ.</para>

[ctx: @info]
en: <para>One secret key not imported.</para> | <para>%1 secret keys not imported.</para>
uk[0]: <para>Не імпортовано %1 закритий ключ.</para>
uk[1]: <para>Не імпортовано %1 закриті ключі.</para>
uk[2]: <para>Не імпортовано %1 закритих ключів.</para>
uk[3]: <para>Не імпортовано один закритий ключ.</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>You have imported a secret key.</emphasis><nl/>Please note that imported secret keys are not trusted by default.<nl/>To fully use this secret key for signing and encryption, you must edit the key (double click on it) and set its trust to Full or Ultimate.</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Імпортовано закритий ключ.</emphasis><nl/>Пам'ятайте, що імпортовані закриті ключі відразу вважаються ненадійними.<nl/>Для повноцінного використання цього закритого ключа для підписування і шифрування, слід його відредагувати (двічі клацніть на його позначці) і змініть рівень довіри до нього на повну або безмежну.</para>

en: New Key | New Keys
uk[0]: Нові ключі
uk[1]: Нові ключі
uk[2]: Нові ключі
uk[3]: Новий ключ

en: Key with new User Id | Keys with new User Ids
uk[0]: Ключі з новим ідентифікатором користувача
uk[1]: Ключі з новими ідентифікаторами користувача
uk[2]: Ключі з новими ідентифікаторами користувача
uk[3]: Ключ з новим ідентифікатором користувача

en: Key with new Signatures | Keys with new Signatures
uk[0]: Ключі з новими підписами
uk[1]: Ключі з новими підписами
uk[2]: Ключі з новими підписами
uk[3]: Ключ з новими підписами

en: Key with new Subkeys | Keys with new Subkeys
uk[0]: Ключі з новими підключами
uk[1]: Ключі з новими підключами
uk[2]: Ключі з новими підключами
uk[3]: Ключ з новими підключами

en: New Private Key | New Private Keys
uk[0]: Нові закриті ключі
uk[1]: Нові закриті ключі
uk[2]: Нові закриті ключі
uk[3]: Новий закритий ключ

en: Unchanged Key | Unchanged Keys
uk[0]: Ключі без змін
uk[1]: Ключі без змін
uk[2]: Ключі без змін
uk[3]: Ключ без змін

en: <b>Connecting to the server...</b>
uk: <b>З'єднання з сервером...</b>

en: Keyserver
uk: Сервер ключів

en: Requesting Passphrase
uk: Запит щодо пароля

en:  or
uk:  або

en: Enter passphrase for <b>%1</b>
uk: Введіть фразу пароля для <b>%1</b>

en: <p><b>Bad passphrase</b>. You have 1 try left.</p> | <p><b>Bad passphrase</b>. You have %1 tries left.</p>
uk[0]: <p><b>Неправильна фраза пароля</b>. Залишилася %1 спроба.</p>
uk[1]: <p><b>Неправильна фраза пароля</b>. Залишилося %1 спроби.</p>
uk[2]: <p><b>Неправильна фраза пароля</b>. Залишилося %1 спроб.</p>
uk[3]: <p><b>Неправильна фраза пароля</b>. Залишилася одна спроба.</p>

en: Got Passphrase
uk: Отримано пароль

[ctx: @info first argument is formatted date, second argument is formatted time]
en: <para>The signature was created at %1 %2</para>
uk: <para>Підпис було створено %1 о %2</para>

[ctx: @info Good signature from: NAME , Key ID: HEXID]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Key ID: %2<nl/></para>
uk: <para>Правильний підпис від:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Ід. ключа: %2<nl/></para>

[ctx: @info Good signature from: NAME <EMAIL>, Key ID: HEXID]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1 <email>%2</email></emphasis><nl/>Key ID: %3</para>
uk: <para>Правильний підпис від:<nl/><emphasis strong='true'>%1 <email>%2</email></emphasis><nl/>Ід. ключа: %3<nl/></para>

[ctx: @info]
en: No signature found.
uk: Підпис не знайдено.

[ctx: @info]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Key ID: %2<nl/></para>
uk: <para>Правильний підпис від:<nl/><emphasis strong='true'>%1</emphasis><nl/>Ід. ключа: %2<nl/></para>

[ctx: @info Good signature from: NAME <EMAIL>, Key ID: HEXID]
en: <para>Good signature from:<nl/><emphasis strong='true'>%1 <email>%2</email></emphasis><nl/>Key ID: %3<nl/></para>
uk: <para>Правильний підпис від:<nl/><emphasis strong='true'>%1 <email>%2</email></emphasis><nl/>Ід. ключа: %3<nl/></para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>BAD signature</emphasis> from:<nl/> %1<nl/>Key ID: %2<nl/><nl/><emphasis strong='true'>The file is corrupted</emphasis></para>
uk: <para><emphasis strong='true'>НЕПРАВИЛЬНИЙ підпис</emphasis> від:<nl/> %1<nl/>Ід. ключа: %2<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Файл пошкоджено</emphasis></para>

[ctx: @info]
en: <para>The signature is valid, but the key is untrusted</para>
uk: <para>Підпис коректний, але ключ не є надійним.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The signature is valid, and the key is ultimately trusted</para>
uk: <para>Підпис коректний, надійність ключа необмежена</para>
